Home

Overzicht Rouwbedanking

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakte
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieStaten van Goed
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Baetsleer Laurette30-08-193631-12-2013
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Cael Yvette19-06-194826-11-2003
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Casteleyn Raf12-11-193210-11-2006
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Cleenewerck Carlo10-02-194506-10-2016
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Coutigny Frieda30-09-193909-03-2016
Coutigny Jozef19-01-193804-06-2016
Couttenier Freddy10-11-194423-03-2019
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
De Muer Mathieu02-07-199119-06-2016
De Ridder Dieter17-08-198701-07-2011
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Wever Anne-Marie21-04-194212-07-2018
Debacker Ferdinand2016
Debruyne Angèle25-12-193319-10-2016
Declerck Simonne22-12-193501-09-2018
Degraeve Willy23-02-194411-02-2017
Deigers Rosa19332018
Dekein Agnés19282016
Depuydt Michel16-12-193024-10-2016
Dequeker Marguerite18-11-192205-04-2017
Deroo Irma31-03-192706-09-2018
Derycke Cecile27-01-192821-07-2018
Descamps André10-07-192421-07-2016
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Deschrevel Cyriel20-02-193209-02-2018
Deschrevel Martha03-10-193004-10-2016
D'haene Marc01-05-193913-03-2012
D'hondt Godelieve11-09-192027-05-2016
Dhoore Yvonne22-08-193508-09-2016
Ferket Theophile Honoré26-06-191514-09-2013
Flou Ronny01-07-195221-12-2016
Good Mary Elisabeth26-12-191713-11-2011
Herroelen Emiel22-06-193410-06-2014
Huygebaert Roger15-10-193619-10-2013
Indervuyst Paul16-03-193219-08-2018
Jacobs Willy30-07-193002-05-2012
Janssens Liliane2012
Knockaert Cyriellienne15-10-192901-08-2016
Lacante Inougard10-09-193208-05-2018
Lamerant Agnes18-04-192521-01-2016
Lanciers Maurits
Lefever Firmin26-01-193719-04-2016
Lein Robert08-02-194508-01-2012
Lemahieu Michel13-12-194123-04-2016
Lemaire Denise22-06-193929-08-2011
Loens Nicole31-05-193916-11-2017
Logghe Maria05-02-193202-09-2019
Maerten Simonne10-09-193031-03-2019
Mahieu Michel23-05-194110-05-2016
Malfait Gudrun25-04-192822-07-2014
Martens Filip01-07-2011
Masculus Brigitte2014
Mertens Dominique15-01-195521-11-2011
Meulenbergs Anna-Maria192419-12-2014
Mils Christiane06-04-192901-09-2017
Neckebroeck Arlette01-2014
Parein Marie-Jeanne19-04-193928-06-2019
Parent Raphaël10-05-194027-01-2016
Petrick Antoine06-11-191907-11-2011
Pierre Isabelle16-01-195916-04-2015
Plaisir Yolande30-11-195225-01-2014
Pouseele Liliane01-04-193405-07-2018
Ramboer Gerard25-11-193109-01-2016
Reybroeck Stephanie14-06-198213-01-2014
Rigole Maurits03-11-192029-09-2013
Roesbeke Astrid20-05-193710-10-2011
Roossens Agnès14-02-193908-11-2013
Rouseré André27-05-191417-07-2016
Saerens Jan03-05-192802-03-2012
Samyn Marie-Louise20-06-192423-04-2017
Santy Willy04-01-193208-08-2018
Six Firmin06-09-191614-09-2018
Slembrouck Bernard11-11-196911-07-2018
Talpe Willy23-10-193204-10-2016
Theeten Rita17-11-195219-12-2016
Timperman Maurice16-09-191125-04-1987
Van De Plasse Max Emille Johannes05-09-193513-05-2014
Van der Haeghen Annette21-12-193609-04-2012
Van Geertruy Denise05-01-192214-12-2013
Van Houtryve Marc27-05-193507-09-2018
Van Maele Georges Jan Medard Julien10-12-192515-01-2008
Van Overstraeten Toon
Van Reusel Maria15-06-192519-08-2011
Van Wassenhove Freddy02-03-195112-08-2017
Van Welden Karl13-01-194021-05-2012
Vandenberghe André03-10-192807-03-2017
Vandeputte Roger22-04-192808-06-2014
Vanlaeres Martial26-03-194504-04-2016
Verbeke Firmin18-02-192917-01-2012
Verbraecken Eduard29-03-193509-03-2012
Verlede Marie-Jeanne20-01-192919-04-2018
Vermeersch Noël13-12-194502-07-2016
Verschelden René30-04-193625-03-2015
Verschoore Honoré12-08-192323-10-2016
Verschoot Antoon19-06-192501-02-2017
Verstraete Eric12-05-193514-08-2019
Verstraete Lucien29-01-193922-08-2017
Vindevogel Lydie Marie30-10-193921-07-2015
Waeyenberge August20-01-190904-01-1997
Warmoes Germaine2016
Wollaert Jeannine24-07-194530-11-2017
Worm Carine19-11-196109-11-2016