Home

Overzicht Rouwbedanking

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Adel Tania18-07-196413-02-2019
Aers Frida Alma Silvia08-01-192916-02-2019
Aers Rosa Constantia Eugenia25-10-191815-05-2017
Albert Simone Godelieve Leonie08-02-193513-01-2018
Apers Guido27-12-194330-11-2019
Arickx Eric30-04-193207-02-2021
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Baert Carlos Emiel Emma04-04-194327-04-2016
Baert Wilfried Camiel August01-09-19382017
Baetsleer Laurette30-08-193631-12-2013
Ballegeer Godelieve Marie Sylvie03-05-193328-11-2016
Baute Rosanna Romanie Maria25-10-193509-09-2017
Bauters William19-07-194612-04-2019
Bauwens Aimé Joseph20-09-192915-03-2017
Bauwens Emelie05-05-193217-02-2019
Bauwens Julien Edmond11-02-195802-07-2018
Bauwens Romaan12-09-193708-07-2018
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beets Yvonne20-05-192326-04-2018
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Bergez Roger Henri Julien28-06-193828-02-2020
Bert Martha Maria30-04-192824-10-2018
Berth Louisa01-03-192610-06-2020
Berth Suzanne18-12-192404-12-2018
Blanckaert Denise30-10-192918-01-2019
Blomme Nestor02-12-193007-03-2017
Blomme Roger04-03-193906-10-2016
Blomme Walter Victor19-11-192829-01-2017
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Boeckaert Johan Marcel Etienne11-02-195621-04-2019
Bogaert Mike09-05-198012-10-2019
Bonamie Christiane09-09-193320-05-2016
Bonne Lodewijk Henri01-03-194704-04-2019
Bonte Bethy Jeanne Sidonie18-10-193105-01-2019
Bonte Fernand04-12-193105-02-2020
Bonte Freddy Kamiel Adolf24-01-194715-04-2020
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Borgonjon Carlos Pieter Frederic Florent18-05-193505-01-2017
Borgonjon Hubert Maurits31-10-193012-02-2020
Borlé Maria Magdalena12-03-191706-01-2020
Bouillon Gérard Roger02-05-193131-12-2016
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Bracke Els19-09-195906-10-2019
Bracke Mariette Zulma25-01-192826-10-2017
Bracke Wilfried Basiel Cyrilla04-05-194227-10-2019
Braet Anny Julia Maria16-05-193510-08-2016
Braet George29-07-193405-11-2019
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Willy Medard Marie09-04-193630-06-2020
Bral Antoine19-05-193502-01-2021
Bral Richard Charles Louis21-10-193526-05-2020
Bultinck Rita14-12-195215-10-2019
Buyck Kamiel12-02-192910-02-2021
Buyck Roger Seraphien Petrus17-02-193828-02-2018
Buysse Clara17-11-193323-03-2021
Buysse Elise Irene Ethele22-12-194207-03-2018
Buysse Marie Louise Barbara15-06-19342017
Caeckaert Honoré Eduard02-06-192022-08-2019
Cael Yvette19-06-194826-11-2003
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Calleeuw Marcella Maria16-01-191705-01-2018
Callewaert Denise10-04-192712-11-2019
Cardon Hilda Lydie Simonne29-08-195007-10-2017
Casteleyn Raf12-11-193210-11-2006
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Catrysse Wilfried Charles29-11-192214-03-2016
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Cauwels Chantal11-05-19652017
Cauwels Denise04-09-193309-06-2021
Cauwels Hulin Hippoliet24-11-192506-05-2020
Cauwels Suzanna Georgette Maria13-03-19312019
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Chaves Daguilar Hugo Alfred Bertha23-12-194508-06-2020
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Christiaens Andrée28-06-193419-09-2017
Claessens Lieve22-03-195327-08-2020
Claeys Bertrand Serafien Petrus Edgard10-06-194101-05-2017
Claeys Carlos Alfons Maria11-01-193213-09-2017
Claeys Martin2018
Claeys Nadia Dianna Sidonie12-10-19412017
Claeys Paul Jozef20-01-192819-11-2016
Claeys Rachel Maria01-02-192920-03-2019
Cleenewerck Carlo10-02-194506-10-2016
Cleppe Geert Firmin Frits28-11-194304-06-2019
Cloet Edwige Marcelline04-01-193327-05-2020
Cobert Angela Maria16-01-192007-03-2016
Coene Marietta Bertha José12-05-193113-02-2020
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Colmann Albert Adolf Gerard Pieter20-04-193910-05-2019
Compernolle Eric Marnix Gerard01-05-194709-04-2018
Cooreman Elza Maria Ivonna15-11-19282016
Coppé Daniel29-05-194329-01-2020
Coppenholle Laura Louisa Alfons09-06-19212016
Coppens Geeraard17-04-193117-08-2020
Cordonnier Etienne13-04-192420-09-2018
Coutigny Frieda30-09-193909-03-2016
Coutigny Jozef19-01-193804-06-2016
Couttenier Freddy10-11-194423-03-2019
Crevecoeur Jean-Yves19392020
Creytens Herman10-03-192527-10-2019
Cromheecke Hubert Jozef20-01-193329-04-2018
Cromheecke Rachel Maria29-01-192303-10-2018
Cromheecke Richard Prosper28-09-191301-05-2016
Cromheecke Valeer Hubert Jozef23-08-193011-10-2017
Cromheecke Willy Irma Marcel20-04-194630-11-2019
Cromheecke Willy Jozef28-04-193015-01-2018
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Crul Juliaan Alois01-01-192014-03-2020
Cuelenaere Erna Maria28-03-192631-10-2017
Dabaut Lili Leonie26-02-193812-06-2020
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Daneels Valeer Joseph08-09-192616-11-2018
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
Dauwens Firmin Richard04-06-193126-10-2018
De Backer Herman Kamiel Rene12-01-193915-03-2016
De Backer Roman Alfons André01-04-194501-01-2020
De Baerdemaeker Florette Lucienne Esther30-06-193222-03-2016
De Baere Alida Maria20-03-192331-01-2020
De Baere Julia Maria Louisa15-05-192704-04-2017
De Baets Annick2017
De Baets Gerard15-11-192312-12-2017
de Baets Ludwina Philomena Maria18-07-192928-08-2019
De Baets Lydie Lutgardis Elvire25-01-193219-02-2019
De Baets Robert Willy Cyriel23-08-193605-09-2018
De Baets Rosette Maria08-01-195510-06-2018
De Bree Elisa2016
De Brée Emmanuel Eric12-11-194310-03-2020
De Brée Simonne Germaine Maria26-06-192921-10-1201
De Bruycker Antoine03-02-194204-04-2020
De Bruycker Georges Pierre27-08-19342016
De Bruyckere Jacques André Amelie Hector21-03-194214-02-2020
De Bruyckere Jean Pierre August Helena01-09-194813-01-2019
De Buck Dora31-10-192222-09-2019
De Busscher Irena08-12-193414-01-2018
De Busschere Rino18-04-197012-04-2018
De Buysscher Jean Michel07-07-195816-07-2020
De Caluwe Margaretha Rosa14-08-194214-08-2018
De Caluwe Romaan Frans Charles27-03-193817-03-2019
De Ceuninck Germain Eduard28-03-19292017
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Julia Irma Maria11-10-192605-03-2018
De Clerck Julietta Audetta25-07-192204-12-2018
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
De Clerck Nelly Maria15-12-192811-08-2018
De Coeyere Diana Elisa Yvonna03-01-193309-12-2018
De Coninck Cyriel Juliaan04-12-192925-01-2019
De Coninck Maria Magdalena Livina Godelieve01-04-193618-05-2019
de Coninck de Merckem Ghislaine19-02-191923-02-2021
De Coster Esther03-05-192728-07-2020
De Coster Gerda27-11-195606-07-2018
De Coster Hendrina Louisa Maria23-08-19322017
De Coster Roza Godelieva Josée05-07-193214-11-2018
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Couvreur Walter Urbain Leonard23-10-193518-01-2020
De Craemer Gaston Rogerius18-10-192422-11-2019
De Croock Willy Joseph21-02-194407-12-2016
De Decker Georgette Maria19-06-192006-09-2018
De Deyne Leopold Georges23-01-192712-03-2020
De Flou Paula Madeleine10-03-192412-02-2018
De Fonseca Ann Gerarda Herbert21-09-19622017
De Groote Kamiel
De Groote Nelly Suzanna28-11-192816-06-2020
De Jaeger Etienne Richard10-01-19382017
De Jaeger Jackie Kamiel Remi12-01-194303-12-2019
De Jaeger Malvina03-10-192531-12-2017
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
de la Meilleure Roger Pieter Albert Magdalena29-06-192712-02-2017
De Lange Denis Remi01-04-19272016
De Lille Annie Marie17-11-192910-03-2018
De Lille Irena Maria19-04-192020-10-2017
De Lille Lucrèce Sidonie Leonie16-10-193006-02-2017
De Lille Marie José Charles07-11-192001-09-2017
De Metsenaere Remi Geeraard05-10-193627-06-2019
De Meulemeester Willy04-12-194017-06-2020
De Meulenaere Anny Davida22-12-193720-03-2018
De Meulenaere Hilda Greta Alida15-12-19492017
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Meyer Kurt2017
De Meyere Adelinus Remigius08-04-192830-04-2019
De Meyere Georges Eduard Alfons J.08-01-193824-10-2018
De Muer Elsa26-06-192722-10-2019
De Muer Mathieu02-07-199119-06-2016
De Muynck Rita07-10-195027-12-2019
De Naegel Raf22-01-193922-05-2018
De Naeyer Antoine29-08-193429-05-2016
De Paepe Alma Maria04-03-192611-04-2018
De Pape Maria Irena17-01-19242016
De Pauw Adelinus Jozef03-09-193320-10-2017
De Pauw Albert Juliaan04-01-19222017
De Pauw Bertrand Achiel21-05-19222017
De Pauw Pieter Jozef14-09-192917-02-1927
De Prycker Katrien
De Ridder Brigitte Elodie20-08-19582016
De Ridder Dieter17-08-198701-07-2011
De Roo Luc François Edward28-01-194302-06-2019
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Roose Georges09-03-193231-05-2020
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Rycke Christina Maria Magdalena13-06-193030-07-2018
De Sloovere Luc Maria Augusta25-08-196323-12-2019
De Smet Paula Maria10-03-192323-08-2016
De Sutter Cyriel Sylvie06-05-194311-07-2019
De Sutter Eric Astére17-04-195110-07-2019
De Sutter Rachel Maria10-12-193623-01-2018
De Sy Odetta Prudence09-05-19272017
De Vogelaere Georges Bernard17-04-19252017
De Vos Ivonna Maria09-10-192904-07-2018
De Vos Juliaan Jozef07-03-19282016
De Vos Nelly Maria30-03-193106-12-2016
De Vos Remi August11-08-192503-05-2016
de Vreeze Denise Mathilde12-08-192524-09-2018
De Vreeze Florent Petrus Evarist09-07-193417-03-2017
De Vries Lutgarde Gerarda Jozefa23-01-193325-12-2019
De Vuyssere Roger08-04-193430-01-2016
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Wever Anne-Marie21-04-194212-07-2018
de Windt Joseph André08-09-192908-02-2017
De Wispelaere Paul Siebe Henri04-07-192702-12-2016
De Witte André Jacob05-05-19272016
De Witte Carolina Malvina12-10-195023-05-2017
De Zutter Anna06-09-192321-11-2020
Debacker Ferdinand2016
Debackere Maria Louisa09-12-19262017
Debbaut Charline Clementine Germaine10-01-192820-11-2016
Debrabander Paul30-09-193610-10-2017
Debruyne Angèle25-12-193319-10-2016
Declerck Simonne22-12-193501-09-2018
Decloedt Cecile Alfonsine Maria17-08-194113-06-2020
Decloedt Willemina22-06-192529-01-2020
Decuyper Willy Ernest Hector13-02-194708-07-2017
Degraeve Willy23-02-194411-02-2017
Deigers Rosa19332018
Deij Jannis2017
Dekein Agnés19282016
Delcourt Ivona Elisabeth30-09-193323-09-2018
Deliaert Elza Maria25-05-193029-01-2017
Deloof Laura Irena16-09-192517-08-2019
Demeester Erik26-03-194216-02-2020
Demolder Benji07-08-198513-12-2020
Demolder Michel29-03-196923-01-2021
Depinois Georges16-07-193313-06-2016
Depré Alphonsina14-05-192312-12-2017
Deprez Emilienne Maria20-12-192704-03-2017
Depuydt Michel16-12-193024-10-2016
Dequeker Marguerite18-11-192205-04-2017
Deroo Irma31-03-192706-09-2018
Derycke Cecile27-01-192821-07-2018
Descamps André10-07-192421-07-2016
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Deschrevel Cyriel20-02-193209-02-2018
Deschrevel Martha03-10-193004-10-2016
Deuninck Marcel Jozef03-04-193820-03-2016
Devoldere Alix Astrid15-10-193531-01-2019
Devos Johan Georges Victorina Marie27-04-195227-02-2020
Devos Yvette Maria Georgette Simonne28-02-193717-03-2019
D'haene Marc01-05-193913-03-2012
Dhaenens Alice Maria31-07-192813-01-2017
Dhaenens Christina Maria15-07-192915-06-2018
Dhaenens Jeroom Prosper09-09-192819-03-2018
D'Haese Paulus Franciscus30-09-192303-03-2020
D'havé Hubert Lodewijk Oscar11-09-193610-12-2019
D'Haveloose Lucienne Maria Caroline21-09-192509-03-2018
D'hondt Godelieve11-09-192027-05-2016
Dhont Adelin Alfred August16-02-19392017
Dhont Eric Germain Etienne21-02-193911-05-2016
Dhont Honoré Jozef10-10-192313-03-2016
Dhont Maria Elisabeth10-07-192218-09-2016
Dhont Mariette11-02-195007-09-2019
D'hooge Clarisse Elisabeth14-07-19282016
Dhooghe Lucien14-09-193207-01-2018
Dhoore Yvonne22-08-193508-09-2016
Dobbelaere Erna Mariette Emma15-02-194120-06-2020
Dobbelaere Paula Emma Maria19-03-193218-01-2018
Dombrecht Luc Camiel25-10-195805-10-2019
Dombrecht Octaaf Marcel13-01-193510-10-2017
Driessens John Eduard13-06-194915-10-2017
Dupon Hubert29-07-194413-12-2020
Durigneux Jean Marc Robert Maria04-06-19562016
Duytschaevers Gerard29-06-192703-02-2020
Eeckhout Dora Florida Leon01-01-19342017
Engels Armand Arthur04-02-193428-01-2019
Ferket Theophile Honoré26-06-191514-09-2013
Flou Ronny01-07-195221-12-2016
Forré Anna Maria12-07-192717-01-2020
Forré Raymond Marcel Prudent12-07-193427-02-2018
François Denise Beatrix02-02-193007-08-2017
Gaspard Jean Charles07-09-192522-02-2016
Geernaert Lydie Judith Alfonsina06-02-19242017
Geyssens Ivan Ronald Marnix08-05-195301-01-2018
Geyssens Jeanne Lucienne24-05-192404-12-2018
Geyssens Maurits Julien17-01-192823-04-2020
Ginneberge Wilfried Cyriel18-07-193407-04-2018
Goethals Albert Pieter11-07-192212-05-2018
Goethals Juliana21-10-193315-01-2020
Goethals Roger Edmond06-12-193220-11-2016
Good Mary Elisabeth26-12-191713-11-2011
Goosens Bertie2016
Grammens Nelly Ivonne Elodie20-11-19282016
Grammens Theo06-11-192410-08-2018
Grijp Rosa Marcella Emma05-06-193027-08-2018
Gryp Berlinda Agnes Marcel10-04-195926-03-2019
Haeck Gilbert Antoine Alois16-02-192522-03-2017
Haverbeke Godelieve Emerence Imelda07-10-193303-02-2016
Heene Charles Albert Gaston Virginie09-10-193502-04-2018
Heindryckx Willy29-07-193317-05-2020
Hendrickx Guy19442020
Henneman Suzanna Maria Godelieva20-05-193215-06-2018
Hermie Maria Louisa Josepha06-04-19382017
Herrebout Emiel Charles11-11-193305-03-2019
Herroelen Emiel22-06-193410-06-2014
Hertleer Julien Marcel02-12-192830-04-2020
Hertogs Celina Hortencia28-11-192617-03-2016
Himschoot Etienne Jozef Cornelius Antoon14-03-193302-03-2016
Hoebeke Guy29-10-193506-10-2018
Hoornaert Firmin02-06-193612-06-2019
Hoste Maria Lydia11-01-193507-03-2016
Hoste Monique12-09-193905-03-2020
Huygebaert Roger15-10-193619-10-2013
Huyghe Julia Maria17-08-192223-01-2017
Impens Jean Frank Achiel18-08-194727-08-2017
Indervuyst Paul16-03-193219-08-2018
Indigne Bruno23-04-193712-03-2017
Ingels Carlos23-02-193019-12-2019
Ingels Jozefa28-03-193008-01-2021
Ingels Marcel07-04-192614-05-2016
Jacobs Willy30-07-193002-05-2012
Janssens Elza Maria Clothilde23-12-191821-10-2016
Janssens Liliane2012
Joos Leon18-12-193703-12-2018
Keirse Philippe Hyppoliet Pia Maria04-07-196306-06-2019
Kesteloot Freddy04-05-194501-05-2020
Knockaert Cyriellienne15-10-192901-08-2016
Lacante Inougard10-09-193208-05-2018
Lambert Marie-Therese Denise18-04-193203-07-2016
Lamerant Agnes18-04-192521-01-2016
Lammens Aimé Jozef01-12-192816-03-2020
Lammertyn Yvonna Maria25-09-192423-05-2019
Lamote Eric04-01-194422-02-2021
Lamotte Martine Gabrielle Richard27-10-196417-05-2020
Lamotte Wilfried16-04-193220-12-2019
Lampo Werij Pieter28-07-194216-01-2020
Lamyns Willy Edmond19-09-193828-11-2017
Lanciers Maurits
Landuyt Gracia Martina Maria14-03-193204-11-2019
Landuyt Maria Sylvia Noëlla25-12-19282017
Lanneau Margareta04-04-192811-09-2017
Lazoen Roger Johan17-09-193711-03-2018
Lefever Firmin26-01-193719-04-2016
Lein Robert08-02-194508-01-2012
Lemahieu Michel13-12-194123-04-2016
Lemaire Denise22-06-193929-08-2011
Leys Rosa Bertha Maria Coleta28-11-192407-07-2018
Lippens Elza Laura29-09-193118-04-2020
Lippens Leonia Magdalena Suzanna20-03-193314-04-2020
Lobeau Germain28-01-192325-11-2017
Loens Nicole31-05-193916-11-2017
Logghe Maria05-02-193202-09-2019
Longueville Danny Julienne Gerard08-09-195910-10-2018
Longueville Eric Willebaut Clara24-03-194624-08-2019
Longueville Rafaël André Magdalena09-10-195123-10-2016
Lonneville Michel Joseph02-09-192818-12-2019
Luyten François2016
Maerten Simonne10-09-193031-03-2019
Maertens Annie12-01-193825-04-2019
Maes Walter
Mahieu Michel23-05-194110-05-2016
Malfait Gudrun25-04-192822-07-2014
Marclé Juliana Bertha Emma Camiel Auguste15-07-193704-01-2016
Martens Filip01-07-2011
Martens Firmin22-03-194411-05-2021
Martens Maria Mathilde Amelia14-01-192609-03-2019
Masculus Brigitte2014
Matthys Cyriel31-12-192531-10-2018
Matthys Dimitri27-12-197119-10-2016
Matthys Laura Madeleine Leonie08-11-19342016
Mertens Dominique15-01-195521-11-2011
Meulenbergs Anna-Maria192419-12-2014
Mils Christiane06-04-192901-09-2017
Missiaen Lutgardis Maria Gertrudis24-08-193117-06-2020
Moeneclaey Marie Thérèse Irma05-02-192822-04-2018
Mouton Albert Jozef03-04-192129-11-2017
Mullaert Iréne Prudence Georgette20-03-19262016
Mussche Omer08-09-194431-08-2018
Naessens Guido Leon Amedée28-01-194317-01-2020
Naessens Monique14-03-193725-05-2020
Neckebroeck Arlette01-2014
Paenen Frans Anna Cornelia20-09-192816-03-2020
Pardo Nicole15-10-194912-11-2019
Parein Marie-Jeanne19-04-193928-06-2019
Parent Raphaël10-05-194027-01-2016
Parmentier Jean-Pierre18-11-195923-03-2020
Pauwels Erna Maria04-10-19232017
Pauwels Omer21-07-193404-10-2017
Petrick Antoine06-11-191907-11-2011
Pierre Isabelle16-01-195916-04-2015
Pieters Annette Joanna07-07-193913-07-2019
Pint Albert05-05-193803-04-2021
Plaisir Yolande30-11-195225-01-2014
Poissonnier Simonne24-05-192219-05-2020
Pollier Germain Cyrille Albert08-02-193922-10-2018
Pollier Willy Camiel Honoré14-07-194405-06-2017
Posman Robert Jozef01-09-19322016
Potvliege Monique Jeannine Maria03-03-193918-02-2016
Pouseele Liliane01-04-193405-07-2018
Praet Maria Louisa02-12-19292016
Rabaut Laura22-07-193907-03-2016
Raeman Aulu Gelle13-11-192706-10-2018
Raes Margaretha Maria28-06-19202016
Ramboer Gerard25-11-193109-01-2016
Rammelaere Joanna21-10-192515-01-2018
Reijniers Herman Benoni2016
Reybroeck Stephanie14-06-198213-01-2014
Reybrouck Alina Maria Pharaïlde17-08-193228-01-2018
Reybrouck Eugène Leopold Joseph08-09-194022-05-2020
Rigole Maurits03-11-192029-09-2013
Roels Godelieve Augusta Nathalie Gerard18-07-194325-08-2018
Roels Judith Marie02-07-193606-05-2020
Roels Laura Maria14-12-192602-05-2017
Roesbeke Astrid20-05-193710-10-2011
Roeygens Roger Remi16-04-193922-06-2020
Roossens Agnès14-02-193908-11-2013
Rossey Fransprive
Rotsaert Marcella Maria11-02-192022-10-2006
Rouseré André27-05-191417-07-2016
Ruebens Maurits August03-11-192830-01-2017
Ryckaert Cyriel Albert08-12-191717-01-2017
Ryckaert Marcel20-02-192712-10-2019
Rys Placied Jozef20-09-192224-09-2018
Saerens Jan03-05-192802-03-2012
Samyn Marie-Louise20-06-192423-04-2017
Santy Willy04-01-193208-08-2018
Savat Hilaire Richard Julienne11-05-194023-05-2018
Savat Laura Maria04-03-192303-03-2016
Savat Rosetta Maria Theresia25-05-192714-08-2018
Savat Simona Maria Godelieva28-12-193710-03-2020
Scandiuzzi Luciano23-05-194006-06-2021
Scherrens Gustave Joseph14-05-194617-05-2017
Scheyving Gerard Julien24-03-193725-04-2020
Sedeyn Sylvain
Sesselle Simona Maria Magdalena17-08-194227-11-2016
Seyssens Monique07-09-193723-03-2019
Sierens Anita18-12-195827-03-2018
Sikaet Emma Maria Magdalena11-05-192625-04-2020
Sikaet Paula Magdalena15-04-193129-05-2020
Simoens Rachel Marie26-05-193129-09-2018
Six Firmin06-09-191614-09-2018
Slembrouck Bernard11-11-196911-07-2018
Smets André19-06-192921-02-2017
Staelens Jozef Leonard11-10-192422-01-2020
Standaert Inès Irena Victorina10-08-19332017
Standaert Marianne Jeannine04-12-195614-01-2018
Standaert Walter Vincent Paul02-11-193029-06-2016
Steyaert Cecilia26-05-193009-03-2019
Storme Simone Ursula Alida19-01-19302017
Stuart Hendrik06-07-193906-03-2019
Sucaet Yvonne Bertha Gisella15-06-19252017
Symons Jo21-03-194720-03-2017
Sys Germain Antoon Georges20-06-192901-01-2020
Sys Monica Maria15-06-192830-12-2016
Talpe Willy23-10-193204-10-2016
Termote Antoine René22-04-19442017
Theeten Rita17-11-195219-12-2016
Thys Lisette Maria13-02-193204-02-2020
Tilleman Walter Georges12-04-195702-12-2016
Timmerman Alfons Jozef07-06-193014-11-2019
Timmerman Jacques Julien Edgard Marie29-03-194605-06-2019
Timmerman Maria Clara Francisca21-11-192715-10-2019
Timmerman Marie Louise Helena26-06-193218-01-2020
Timperman Maurice16-09-191125-04-1987
Torreele Roger27-02-193029-01-2019
Tourlamain Edmond03-05-192613-05-2020
Trenson Cyriel Jozef18-12-194723-06-2017
Trenson Godelieve Ida Sabina Mariette05-07-193122-02-2017
Trenson Herman Jozef22-04-192405-01-2019
Trenson Marietta Godelieva18-02-192804-01-2019
Turpijn Bertram10-05-192807-06-2018
Valcke Willy04-05-193917-03-2020
Van Acker Norbert19-12-192416-09-2018
Van Aelst Freddy08-09-194823-01-2018
Van Beveren Maria Magdalena Josepha Ghislena19-05-192322-01-2019
Van Caeseele Ivonna Magdalena21-02-192320-10-2017
Van Daele Cesar Juliaan13-03-192730-11-2017
Van de Bruaene Anne Marie Eugenie Romanie15-05-193229-04-2019
Van De Kerchove Mariette2016
Van de Kerckhove Marinus Adhemar20-05-19402017
Van De Plasse Max Emille Johannes05-09-193513-05-2014
Van de Velde Robert12-01-193107-04-2020
Van de Velde Wilfried Kamiel10-03-194009-03-2019
Van de Voorde Adhemar04-07-192522-06-2018
Van de Vyver André20-11-194018-12-2017
Van de Walle Anna Leona25-08-193602-04-2016
Van de Walle Arsène09-05-193626-07-2018
Van de Walle Clara Ivonna14-12-193115-06-2016
Van de Walle Oscar Gerard21-11-193011-10-2016
Van de Walle Walter Eduard13-05-193415-12-2018
Van de Woestyne Jean Pierre André10-01-195218-01-2019
Van den Abeele Godelieve Ida Maria24-05-193729-08-2017
Van den Abeele Jan Henri Edmond21-09-195924-05-2020
Van den Abeele Marina Maria14-05-192318-01-2019
Van Den Abeele Martin10-11-194924-12-2018
Van den Bossche Antoine2017
Van den Bossche Zulma Emma06-04-192816-02-2017
Van den Broucke Adrien18-06-193516-06-2021
Van den Bussche Mariette Marguerite Camilla17-09-19332017
Van den Driessche Alma Maria25-10-192414-01-2020
Van Den Driessche Antoine Carlos13-06-195016-06-2020
Van Den Driessche Maria Pharailde Richard21-05-192925-03-2016
Van den Eeckhout Katrien2017
Van den Eeckhout Robert Roger11-11-193417-04-2020
Van Der Cruysse Jef14-06-193324-02-2021
Van der Haeghen Annette21-12-193609-04-2012
Van der Jeugt Juliana26-03-194028-06-2018
Van Deynse Bernadette Madeleine04-04-194425-02-2020
Van Deynse Clara Irma30-03-194319-01-2018
Van Deynse Willy Omer04-06-193325-05-2019
Van Geertruy Denise05-01-192214-12-2013
Van Haecke Magdalena Maria22-12-193023-06-2020
Van Haecke Marcel Kamiel Lena10-10-195009-11-2018
Van Hauwenhuyse Omer Jozef09-03-193105-12-2016
Van Hauwenhuyse Patrick Kamiel Elisa10-03-1960
Van Hauwenhuyse Valeer Roger28-07-193316-12-2019
Van Hecke Amedeus04-06-192424-05-2016
Van Hecke Jozefa Maria Emma19-03-194130-12-2017
van Hee Freddy Lucien Marie08-07-194611-08-2019
Van Heesvelde René07-05-194126-10-2018
Van Hoof Constantinus Maria Franciscus10-04-192310-07-2016
Van Houcke Roger Julien03-06-194019-11-2017
Van Houtryve Marc27-05-193507-09-2018
Van Hulle Arnold Johan Eduard29-08-193212-08-2019
Van Hulle Herman11-01-193805-12-2017
Van Hulle Leona Raymonda04-04-193428-06-2020
Van Hulle Noël26-12-193422-02-2016
Van Hulle Raoul Richard Kamiel24-04-194929-01-2016
Van Hyfte Wilfried André08-12-193521-01-2019
Van Imschoot Martine15-12-196319-05-2017
Van Kerrebroeck Armand Edmond07-07-19242016
Van Kerschaver André Jozef20-06-192815-03-2020
Van Kerschaver Germain Valère Remi26-05-193902-01-2017
Van Landegem Jacqueline Marie Louise Charles30-06-192923-10-2018
Van Landschoot Jan Frans02-11-193029-05-2016
Van Landschoot Julia Zulma04-09-19312016
Van Landschoot Magdalena Maria27-12-192625-08-2019
Van Landschoot Rachel Aline17-09-192523-02-2020
Van Landschoot Urselain11-06-192302-09-2016
Van Landschoot Valeer Theophiel06-04-193229-04-2018
Van Leeuwe Annemieke05-04-196504-10-2018
Van Loo Alicia Maria14-08-192608-07-2017
Van Loosveldt Jeanne15-12-192905-03-2020
Van Maele Georges Jan Medard Julien10-12-192515-01-2008
Van Maldegem Roger Eduard Leopold14-02-193310-03-2016
Van Nieuwenhuyze Marie Jeanne23-06-195310-01-2021
Van Ootegem Antoine Eduard Louis16-03-193523-05-2019
Van Ooteghem Astride José06-01-19312016
Van Overstraeten Toon
Van Paemelen Carlos Adelin20-01-19502017
Van Poelvoorde Willy Alberic Alfons17-03-19482016
Van Poucke Daniel Cyriel Ghislain09-11-194411-01-2019
Van Rengerghem Simona2016
Van Renterghem Adelin02-08-193823-12-2016
Van Reusel Maria15-06-192519-08-2011
Van Rie Marie-Thérèse24-04-192917-02-2021
Van Rumst Andre18-07-195003-03-2021
Van Vooren Albert04-12-195018-04-2016
Van Vooren Godelieve Marie Cecilia21-06-192221-02-2017
Van Waeyenberghe Edgard Jozef26-01-191728-12-2017
Van Waeyenberghe Georgette29-01-193021-01-2016
Van Waeyenberghe Leopold04-07-192529-08-2019
Van Wassenhove Freddy02-03-195112-08-2017
Van Welden Karl13-01-194021-05-2012
Van Wemmel Joseph11-02-194710-03-2019
Van Wynsberge Geeraard Rudolf22-03-193904-03-2019
Vande Moortele René20-01-193413-02-2020
Vande Velde Roger Leonard07-10-192717-05-2019
Vanden Broeck Agnes19-03-193328-11-2017
Vandenberghe André03-10-192807-03-2017
Vandenbroele Maria17-01-191829-05-2020
Vandeputte Roger22-04-192808-06-2014
Vandevelde Aline Alice25-12-19292016
Vandevoorde Aimé Jozef Gerard29-07-193430-05-2019
Vandevoorde Godelieve22-06-195311-09-2017
Vandycke Marcella Marcel Augusta03-09-194429-08-2019
Vanlaeres Martial26-03-194504-04-2016
Vanneste Françoise24-09-194609-04-2021
Vannevel André05-01-193827-09-2018
Vanquathem Julia Emma27-02-19192016
Vantyghem Rosanna Maria02-04-193528-04-2018
Verbeke Eddy Bertrand Jozef10-10-194627-02-2020
Verbeke Erika19742017
Verbeke Firmin18-02-192917-01-2012
Verbeken Nicole Maria10-05-194830-05-2020
Verbraecken Eduard29-03-193509-03-2012
Vercautter Henri2016
Vercruysse Anny Maria18-10-193518-12-2019
Vercruysse Huguette Astrid31-08-193506-09-2016
Verdonck Geertruda Theresia19-03-193027-10-2018
Verdonck Josephina18-01-193727-05-2020
Vereecke Yvette29-08-193808-01-2019
Verhoeven Stephan02-10-194913-03-2019
Verlede Marie-Jeanne20-01-192919-04-2018
Vermeersch Lutgarde Anne Marie Leon14-07-193409-11-2018
Vermeersch Noël13-12-194502-07-2016
Vermeire Romain13-03-193519-12-2018
Verrycken Bruno2016
Verschelden René30-04-193625-03-2015
Verschoore Honoré12-08-192323-10-2016
Verschoot Antoon19-06-192501-02-2017
Versprille Johan Lodewijk Robrecht11-05-194205-12-2019
Verstraete Eric12-05-193514-08-2019
Verstraete Geert19-07-193819-08-2019
Verstraete Lucien29-01-193922-08-2017
Verstringe Willy Pieter Frans09-04-193217-02-2016
Verstrynge Arlette Honorine Rita Ida31-05-193616-09-2017
Verstrynge Godelieva Mathilda Camilla09-09-192709-04-2019
Verstrynge Marcel Pieter27-12-193131-01-2018
Verstuyf Christine Yvonne Antoine05-03-195227-04-2016
Verstuyf Eric Petrus Etienne19-02-194211-03-2019
Vervaet Marie Louise Emilie Martha29-05-193619-10-2017
Verwilst Ghislain Maria23-08-19292016
Verwilst Lydie Marie04-08-193101-11-2018
Vindevogel Lydie Marie30-10-193921-07-2015
Vlaeminck Jeannine Irma Bertha08-11-194120-10-2017
Vlaminck Lucretia Irena21-03-193709-04-2019
Voet Marcel Andreas22-02-19282016
Vols Jacqueline Ivonne31-12-194921-05-2016
Vyncke Eddy Robert03-10-194721-03-2018
Vyncke Edmond31-03-193623-01-2018
Vyncke Elvire10-07-192705-02-2020
Vyncke Gaston Antoon Augustien Gerard29-08-192620-04-2016
Vyncke Marnix Noël Gustaaf09-03-194729-10-2018
Waeyenberge August20-01-190904-01-1997
Wardenier Pierre20-08-195325-10-2019
Warmoes Germaine2016
Welvaert Jeannine Jacqueline30-03-193702-02-2020
Werrebrouck Emmanuel Jozef Richard27-02-193823-08-2016
Wijffels Lilianna15-04-193106-06-2017
Willemarck Roger17-07-193707-10-2016
Willems Alex Richard Emiel14-01-19502016
Willems Florent Cornelis Jozef19-01-193527-02-2020
Willems Koenraad Albert Germain05-08-193828-05-2020
Willems Philip19722018
Witte Emma29-04-194814-06-2020
Wollaert Jeannine24-07-194530-11-2017
Worm Carine19-11-196109-11-2016
Ysebaert Albert15-09-194805-05-2021
Ysebaert Elza Denise26-11-192823-05-2020
Zoetaert Freddy Franky Remi Jenny21-11-195910-01-2018
Zoetaert Robert Petrus Honoré02-07-193926-02-2020
Zoetaert Rosanna Maria16-03-193206-07-2019