Home

Overzicht Rouwbedanking

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Sarienka09-08-199327-12-1993
Abeele Léon19-04-192313-09-2001
Adam Dirk Marie15-05-196516-01-2022
Adam Joseph Gustave10-10-192604-12-1988
Adel Tania18-07-196413-02-2019
Aers Frida Alma Silvia08-01-192916-02-2019
Aers Rosa Constantia Eugenia25-10-191815-05-2017
Albert Simone Godelieve Leonie08-02-193513-01-2018
Allaert Charles Joseph02-07-190603-06-1991
Allain Willy29-08-194925-04-2009
Alliet Etienne29-03-192827-01-2008
Ameel Marcella29-05-192711-03-1992
Apers Guido27-12-194330-11-2019
Arickx Eric30-04-193207-02-2021
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Baelde Beatrice17-03-192314-02-1999
Baele Robertus Michaël29-11-192726-03-2021
Baert Carlos Emiel Emma04-04-194227-04-2016
Baert Wilfried Camiel August01-09-193819-04-2017
Baetsleer Laurette30-08-193631-12-2013
Bailleur Georges Joseph02-03-191323-04-1990
Baldewijns Anny01-08-193709-12-2017
Ballegeer Godelieve Marie Sylvie03-05-193328-11-2016
Ballegeer Noël Edgard Gerarda25-12-195603-11-2019
Ballegeer Rik André27-08-196121-11-2021
Ballois Marie02-01-191013-01-2001
Ballois Marie12-03-191008-02-2011
Balloy Bernard30-03-193229-02-2008
Balloy Virginie22-02-192525-10-1996
Bamelys Simonne25-12-191129-09-2008
Basslé Romaan Charles August05-06-193613-06-2021
Baute Rosanna Romanie Maria25-10-193509-09-2017
Bauters William19-07-194612-04-2019
Bauwens Aimé Joseph20-09-192915-03-2017
Bauwens Dorine Alice25-04-195730-06-2021
Bauwens Emelie Maria05-05-193217-02-2019
Bauwens Julien Edmond11-02-195802-07-2018
Bauwens Marijn Bernard Pol24-02-193807-12-2020
Bauwens Romaan12-09-193708-07-2018
Becquaert Daniël28-11-193911-07-2008
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beets Yvonne Louise20-05-192326-04-2018
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Bekaert Alfonsina Maria Magdalena Alida25-06-193524-09-2020
Bergez Roger Henri Julien28-06-193828-02-2020
Berkers Rosa29-09-192814-08-2020
Bert Martha Maria30-04-192824-10-2018
Berth Louisa01-03-192610-06-2020
Berth Suzanne18-12-192404-12-2018
Betsens Maria06-08-192522-07-2016
Beutler Ivan22-01-193327-02-1993
Biesbrouck Emile Joseph20-08-192704-10-1991
Biesbrouck Georges Omer30-06-190826-11-1988
Billiet Magdalena José Suzanne13-08-192521-10-2020
Bisschop Adiel07-02-192227-12-2019
Blanckaert André21-02-191215-01-1997
Blanckaert Denise30-10-192918-01-2019
Blanckaert Luc Alfred Gustaaf26-12-194109-05-2022
Blanckaert Yvette05-02-193227-07-2006
Blancke Etienne16-09-195217-08-2022
Blankaert Laurentia Simone31-07-193927-06-2021
Bleyaert Sylvain Romain18-04-192919-09-2022
Blieck Achiel07-02-191030-01-1990
Blieck Jeanne17-12-192304-07-1997
Blieck Madeleine07-07-191201-08-1995
Blomme Annie Denis Christiana24-05-194119-01-2022
Blomme Antoine Cyriel10-11-194001-03-2021
Blomme Augustien Bernard15-01-193414-10-2021
Blomme Dirk21-08-195011-09-2020
Blomme Nestor02-12-193007-03-2017
Blomme Pieter Eduard20-10-193310-01-2021
Blomme Roger04-03-193906-10-2016
Blomme Walter Victor19-11-192829-01-2017
Blondia Oswald26-02-194922-07-2022
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Boeckaert Johan Marcel Etienne11-02-195621-04-2019
Boelens Arsein19-03-192828-08-2016
Boelens Elvira Maria22-04-192410-04-2021
Boerjan Anita Helena Octavie01-10-194520-05-2021
Boerjan Irène15-11-192802-07-2022
Boes Cecilia Mathilda11-12-192707-04-2021
Boes Jacqueline Marie Louisa Theofiel05-02-194524-10-2020
Boete Margaretha Maria Romania Seraphine08-09-193914-10-2021
Bogaert Mike Willy09-05-198012-10-2019
Bollaert Erna17-02-193810-04-2022
Bomberna Lisette Rita Maria14-01-194427-09-2020
Bonamie Christiane09-09-193320-05-2016
Bondeel Erik Richard Eugeen09-05-194217-11-2020
Bonduelle Antoine14-12-192629-05-2010
Bonduelle Roger22-11-192010-01-2008
Bonne Lodewyk Henri01-03-194704-04-2019
Bonneel Gérard31-07-190604-03-1999
Bonnier Martine21-05-194625-12-2010
Bonte Achiel10-01-193827-11-2021
Bonte Bethy Jeanne Sidonie18-10-193105-01-2019
Bonte Eddy Georges Rudiger20-08-194822-09-2021
Bonte Fernand04-12-193105-02-2020
Bonte Freddy Kamiel Adolf24-01-194715-04-2020
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Borgonjon Carlos Pieter Frederic Florent18-05-193505-01-2018
Borgonjon Hubert Maurits31-10-193012-02-2020
Borgonjon Linda Sylvia03-07-195118-02-2022
Borlé Anna Maria31-12-192728-11-2018
Borlé Clarisse Madeleine06-09-192927-02-2022
Borlé Juliana Maria08-05-192706-07-2022
Borlé Magdalena Maria07-11-192508-04-2022
Borlé Maria Magdalena12-03-191706-01-2020
Bossaert Jocelyne31-03-196130-01-2008
Bossuyt Agnes15-07-190820-04-1995
Bossuyt Elisabeth07-01-192025-05-2009
Bossuyt Renaldo05-09-195122-06-1998
Bottelier Luc Juliaan Alex16-11-196328-10-2022
Bouchaert Bertha05-06-191015-02-2002
Boucneau Marie-Louise02-01-193303-08-2021
Bouillon Gérard Roger02-05-193131-12-2016
Boulez Romaan07-12-194804-07-2021
Bourgonjon Anna Maria Helena23-06-193507-12-2022
Bourgonjon Eric Alfons Clarisse Joseph07-03-194029-05-2021
Bousse Henri21-01-191221-03-1995
Boute Robert14-02-192927-03-2016
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Bracke Elsje Maria Magdalena Urbaan19-09-195906-10-2019
Bracke Mariette Zulma25-01-192826-10-2017
Bracke Monica Irma16-07-193506-04-2021
Bracke Wilfried Basiel Cyrilla04-05-194227-10-2019
Braeckman Bertrand27-02-193703-12-2016
Braet Anny Julia Maria16-05-193510-08-2016
Braet George29-07-193405-11-2019
Braet Marie Annie Louis Barbara01-07-194222-08-2021
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Willy Medard Marie09-04-193630-06-2020
Bral Antoine19-05-193502-01-2021
Bral Paula Margareta01-07-193227-05-2022
Bral Richard Charles Louis21-10-193526-05-2020
Breine Georges29-03-192725-04-2009
Breine Gerard24-11-191024-07-1998
Breyne Madeleine27-11-191418-03-1993
Brouckaert André23-10-192224-11-2010
Broutin Gilbert23-07-192512-12-1995
Bruggeman Marcella Sidonie20-10-192219-05-1989
Bruneel Rachel Maria09-07-190103-01-1990
Bruneel Rita Alice Germaine05-10-195028-02-2022
Bryon Lucien05-02-194208-12-2010
Bryon Maria29-09-192607-04-2009
Bucket Aimé07-09-193330-09-1998
Bultinck Rita14-12-195215-10-2019
Buyck Kamiel12-02-192910-02-2021
Buyck Roger Seraphien Petrus17-02-193828-02-2018
Buysse Christiaan18-11-195020-09-2022
Buysse Clara17-11-193323-03-2021
Buysse Elise Irene Ethele22-12-194207-03-2018
Buysse Irena30-05-193025-07-2017
Buysse Marie Louise Barbara15-06-193410-05-2017
Buysse Marietta Angela Mathilde08-05-193006-05-2021
Buysse Robrecht29-08-193613-02-2018
Caeckaert Honoré Eduard02-06-192022-08-2019
Cael Albert23-07-191610-03-1992
Cael Alice16-09-192515-05-2008
Cael Amielie25-12-198018-05-1994
Cael Laura06-01-191410-10-2008
Cael Yvette19-06-194826-11-2003
Caesemaeker Héléna Maria Irma05-03-191528-04-2009
Caignie Michel Marcel28-09-193822-02-1991
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Calleeuw Marcella Maria16-01-191705-01-2018
Callemeyn Gaston12-05-193129-08-1992
Callens René10-10-191617-02-2009
Callewaert Denise10-04-192712-11-2019
Canniere René05-01-193721-04-2002
Canty Maria12-07-191929-07-2008
Capon Madeleine03-04-191602-06-1999
Carbon Vincent16-12-197610-09-2008
Cardon Hilda Lydie Simonne29-08-195007-10-2017
Carrein Filiep01-08-196127-08-2008
Carrein Laura01-07-190414-03-1992
Carton Daniël22-08-191213-10-2002
Carton Maria16-05-191408-09-2008
Casier Alice31-08-192309-09-2002
Casier Daniel29-09-192128-12-1988
Casier Marie26-11-191104-12-1996
Casier Michel20-09-191007-04-1993
Casier Phara27-12-200101-03-2009
Casteleyn Raf12-11-193210-11-2006
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Catry Noël22-12-193004-11-2007
Catrysse Wilfrid Charles29-11-192214-03-2016
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Catteeuw Julia15-11-192209-05-1999
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Caussijn Annie08-05-194719-10-2020
Cauwels Chantal Alice11-05-196509-06-2017
Cauwels Denise04-09-193309-06-2021
Cauwels Hulin Hippoliet24-11-192506-05-2020
Cauwels Suzanna Georgette Maria13-03-193117-04-2019
Cauwels Vera Leonie Marie Gudula19-06-194010-06-2022
Caytan Elisabeth25-01-191905-12-1996
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Chaves Daguilar Hugo Alfred Bertha23-12-194508-06-2020
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Christiaens Andrée28-06-193419-09-2017
Claessens Lieve22-03-195327-08-2020
Claeys Anna Maria01-10-192905-01-2002
Claeys Antoine27-03-194622-02-2018
Claeys Antoon Honoré Cesar August16-07-194210-09-2021
Claeys Bertrand Serafien Petrus Edgard10-06-194101-05-2017
Claeys Camiel Jozef27-04-193224-01-2021
Claeys Carlos Alfons Maria11-01-193213-09-2017
Claeys Elisabeth14-03-191611-09-1994
Claeys Frans12-01-193325-09-2022
Claeys Gerard29-01-192920-11-2022
Claeys Lilianne01-01-195125-11-2021
Claeys Martin05-10-197126-04-2018
Claeys Nadia Dianna Sidonie12-10-19412017
Claeys Paul Jozef20-01-192819-11-2016
Claeys Rachel Maria01-02-192920-03-2019
Claeys Sasha08-12-199322-03-2022
Clarisse Huguette08-09-194101-08-2009
CLauws Romaan23-03-193517-10-2022
Cleenewerck Carlo10-02-194506-10-2016
Cleppe Geert Firmin Frits28-11-194304-06-2019
Cleppe Robert18-09-193607-05-2017
Clicque Noël25-12-191411-06-2002
Clicteur Roland André Marie09-08-194311-10-2021
Cloet Edwige Marcelline04-01-193327-05-2020
Clycq Eliane20-11-193820-06-2010
Cobert Angela Maria16-01-192007-03-2016
Cockheyt Jürgen30-01-197411-04-2022
Cockuyt Lubain Jozef Alfons Petrus16-06-193426-10-2022
Cocquyt Marietta Paula14-08-193113-02-2021
Coene Donald René26-11-196428-01-2022
Coene Mariette Bertha José12-05-193113-02-2020
Coene Zoë Emma02-10-193528-04-2021
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Coens Daniel René Joseph21-02-194430-04-2022
Colmann Albert Adolf Gerard Pieter20-04-193910-05-2019
Colpaert Thérèse17-10-193028-07-2008
Compernolle Eric Marnix Gerard01-05-194709-04-2018
Cooreman Elza Maria Ivonna15-11-192815-09-2016
Coppé Daniel29-05-194329-01-2020
Coppejans Herman Alice07-07-193224-11-2022
Coppenholle Laura Louisa Alfons09-06-192106-07-2016
Coppens Geeraard17-04-193117-08-2020
Coppens Robert13-04-193229-12-2016
Cordonnier Etienne13-04-192420-09-2018
Cornelis Herman25-05-193025-08-2016
Cornille Maria13-05-190621-11-1995
Coudron Albert06-04-192316-04-1995
Coulleit Agnes Jacqueline19-06-194108-01-1989
Coussement Jeanine21-07-193519-08-2017
Coutigny Frieda30-09-193909-03-2016
Coutigny Jozef19-01-193804-06-2016
Couttenier Freddy10-11-194423-03-2019
Couvreur Gerard07-10-190722-07-1998
Couvreur Martha07-04-191129-10-2002
Craeye Wilfried Kamiel Philemon23-05-193617-01-2002
Crevecoeur Jean-Yves19392020
Creytens Herman10-03-192527-10-2019
Cromheecke Aimé Jozef21-03-193824-06-2022
Cromheecke Elza Maria21-07-191426-03-2022
Cromheecke Hubert Jozef20-01-193329-04-2018
Cromheecke Léa Christina Agnes25-01-193910-05-2021
Cromheecke Rachel Maria29-01-192303-10-2018
Cromheecke Richard Prosper28-09-191301-05-2016
Cromheecke Valeer Honoré17-04-193404-08-2021
Cromheecke Valeer Hubert Jozef23-08-193011-10-2017
Cromheecke Willy Irma Marcel20-04-194630-11-2019
Cromheecke Willy Jozef28-04-193015-01-2018
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Crul Juliaan Aloïs01-01-192014-03-2020
Cuelenaere Erna Maria28-03-192631-10-2017
Cusse Willy Joseph23-07-192427-11-2020
Dabaut Lili Leonie26-02-193812-06-2020
Daeninck Clara Anna21-07-192411-07-2017
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Daneels Valeer Jozef08-09-192616-11-2018
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
Danneels Romain Armand21-09-193506-04-2022
Danneels Simona12-07-192807-12-2021
Dauwens Firmin Richard04-06-193126-10-2018
Dauwens Romanus Daniël21-11-193725-06-2022
De Backer Herman Kamiel Rene12-01-193915-03-2016
De Backer Osaël Marie Joseph26-02-193601-06-2020
De Backer Raymond15-09-192813-04-2020
De Backer Roman Alfons André01-04-194501-01-2020
De Baedts Roger Willy Arseen19-04-193909-10-2021
De Baerdemaeker Florette Lucienne Esther30-06-193222-03-2016
De Baere Alida Maria20-03-192331-01-2020
De Baere Arthur Leon31-12-193325-10-2020
De Baere Julia Maria Louisa15-05-192704-04-2017
De Baere Yvonna Maria23-12-192510-11-2020
De Baets Annick15-10-196910-04-2017
De Baets Bertrand Armand03-07-192716-09-2022
De Baets Gerard15-11-192312-12-2017
de Baets Ludwina Philomena Maria18-07-192928-08-2019
De Baets Lydie Lutgardis Elvire25-01-193219-02-2019
De Baets Marc Louis Cyriel15-06-195405-08-2020
De Baets Robert Achiel12-09-192718-03-2022
De Baets Robert Willy Cyriel23-08-193605-09-2018
De Baets Rosette Maria08-01-195510-06-2018
De Baets Rudiger Medard30-03-194716-11-2020
De Bleeckere Rita31-05-194821-04-2021
De Boever Wilfried10-05-193924-04-2017
De Brauwer Anny Maria25-10-193222-03-2022
De Brauwer Simona Maria Magdalena29-01-193015-05-2022
De Bree Simonne Germaine Maria26-06-192921-01-2018
De Brée Elisa Elva29-01-192909-09-2016
De Brée Emmanuel Eric17-11-194310-03-2020
De Bruycker Antoine03-02-194204-04-2020
De Bruycker Georges Pierre27-08-193428-08-2016
De Bruyckere Jacques André Amelie Hector21-03-194214-02-2020
De Bruyckere Jean-Pierre August Helena01-09-194813-01-2019
De Bruyn Willy21-09-193815-12-2020
De Buck Dora31-10-192222-09-2019
De Busscher Irena08-12-193414-01-2018
De Busschere Firmin Armand24-07-193316-05-2022
De Busschere Rico Mario18-04-197012-04-2018
De Buysscher Jean Michel07-07-195816-07-2020
De Caluwe Romaan Frans Charles27-03-193817-03-2019
De Caluwé Margaretha Rosa14-08-194214-08-2018
De Ceuninck Germain Eduard28-03-192921-11-2017
De Clerck Agnes19-02-193106-11-2022
De Clerck Antoinette Mariette02-12-193019-11-2021
De Clerck Eddy Cyriel Edmond27-07-194629-10-2021
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Hilaire Omer18-02-192819-04-2021
De Clerck Julia Irma Maria11-10-192605-03-2018
De Clerck Julietta Audetta25-07-192204-12-2018
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
de Clerck Mario Monique18-01-197824-05-2021
De Clerck Nelly Maria15-12-192811-08-2018
De Cock Bertrand26-10-192826-01-2022
De Cock Noël Lionel Theofiel02-01-193924-04-2018
De Coeyere Diana Elisa Yvonna03-01-193309-12-2018
De Coninck Cyriel Juliaan04-12-192925-01-2019
De Coninck Frans Jozef02-02-192925-10-2020
De Coninck Magdalena Martha12-02-192613-11-2021
De Coninck Maria Magdalena Livina Godelieve01-04-193618-05-2019
De Coninck Noëlli11-06-192401-03-2020
de Coninck de Merckem Ghislaine19-02-191923-02-2021
De Coster Esther03-05-192728-07-2020
De Coster Gerda27-11-195606-07-2018
De Coster Helena Maria29-10-193610-08-2017
De Coster Hendrina Louisa Maria23-08-193201-07-2017
De Coster Roza Godelieva Josée05-07-193214-11-2018
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Craemer Gaston Rogerius18-10-192422-11-2019
De Craene Clara12-03-191813-03-2017
De Croock Willy Joseph21-02-194407-12-2016
De Cuyper Maria Cecilia18-11-192625-12-2021
De Cuyper Simonne16-11-192715-01-2002
De Decker Georgette Maria19-06-192006-09-2018
De Decker Marnix Cyriel Madeleine08-04-196030-10-2021
De Deyne Leopold Georges23-01-192712-03-2020
De Deyne Walter Marcel Celina21-03-194317-09-2021
De Flou Paula Madeleine10-03-192412-02-2018
De Fonseca Ann Gerarda Herbert21-09-196205-03-2017
De Geest Joseph15-03-190822-08-1991
De Geytere Albert29-12-191520-12-1994
De Geytere Jacques21-05-194221-02-1999
De Grave Madeleine27-11-191024-04-1991
De Greve Georges15-02-193320-07-2017
De Groote Agnes Maria11-08-193018-02-2017
De Groote Kamiel
De Groote Nelly Suzanna28-11-192816-06-2020
De Jaeger Etienne Richard10-01-193819-05-2017
De Jaeger Jackie Kamiel Remi12-01-194303-12-2019
De Jaeger Malvina Paula03-10-192531-12-2017
De Jaeger Marie Thérèse31-10-192712-10-2016
De Jonge Simonne12-03-193907-09-2017
De Keyzer Antoon Jules Marie25-06-194326-09-2020
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
De Korte Gwladys22-02-197520-09-1995
de la Meilleure Janvier12-08-193305-12-2021
De la Meilleure Liliana24-07-193420-11-2021
de la Meilleure Lydie Flora12-05-193615-09-2022
de la Meilleure Roger Pieter Albert Magdalena29-06-192712-02-2017
De Laere Willy Jozef Maria14-01-193502-09-2020
De Laet Firmin17-04-193813-06-2022
De Lange Denis Remi01-04-192729-02-2016
De Lille Annie Marie17-11-192910-03-2018
De Lille Frida Paula Maria11-07-193221-05-2022
De Lille Hubert Jeroom18-11-194715-02-2021
De Lille Irena Maria19-04-192020-10-2017
De Lille Lucrèce Sidonie Leonie16-10-193006-02-2017
De Lille Marie-José Charles07-11-192001-09-2017
De Lobel Rudolf Louis Honoré29-12-193417-11-2020
De Love Pieter25-08-193413-04-2021
De Meerschman Andree16-07-193713-03-1993
De Meester Sven15-10-197319-09-2020
De Metsenaere Raymond Jozef Albert01-04-192907-05-2017
De Metsenaere Remi Geeraard05-10-193627-06-2019
De Meulemeester Willy04-12-194017-06-2020
De Meulenaere Anny Davida22-12-193720-03-2018
De Meulenaere Hilda Greta Alida15-12-194912-05-2017
De Meulenaere Jenny Cecilia15-09-192722-05-2021
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Meyer Jacqueline16-11-192020-07-2016
De Meyer Kurt25-03-196411-03-2017
De Meyere Adelinus Remigius08-04-192830-04-2019
De Meyere Georges Eduard Alfons J.08-01-193824-10-2018
De Meyere Monika Diana05-04-194408-11-2021
De Meyere Ronny Arthur Jozef19-07-195524-12-2021
De Muer André Daniël21-01-196318-09-2020
De Muer Elsa26-06-192722-10-2019
De Muer Mathieu02-07-199119-06-2016
De Munck René Herman17-06-192306-07-2020
De Muur Déomene25-06-192607-03-2018
De Muynck Rita07-10-195027-12-2019
De Muyt Arseen07-11-193016-01-2017
De Naegel Raphaël Richard22-01-193922-05-2018
De Naeghel Marietta Lucrecia05-01-193203-01-2022
De Naeyer Antoine29-08-193429-05-2016
De Neve Marc Albert Karel Marie04-01-194308-02-2022
De Paepe Alma Maria04-03-192611-04-2018
De Paepe Julienne23-05-192605-02-2018
De Pape Maria Irena17-01-192429-11-2016
De Pauw Adelinus Jozef03-09-193320-10-2017
De Pauw Albert Juliaan04-01-192203-02-2017
De Pauw Bertrand Achiel21-05-192206-08-2017
De Pauw Eric Robert Celesta14-08-195205-09-2020
De Pauw Ivona Elsa04-06-193126-12-2021
De Pauw Julien10-07-192916-09-2016
De Pauw Pieter Jozef14-09-192917-02-1927
De Pauw Roger René Marie28-05-193412-08-2021
De Pover Christa22-10-195827-05-2022
De Prée Eddy Henri Jozef13-12-195203-09-2022
De Prycker Katrien18-02-196815-10-2016
De Ridder Brigitte Elodie20-08-195826-09-2016
De Ridder Dieter17-08-198701-07-2011
De Roo Luc François Edward28-01-194302-06-2019
De Roo Mariette Marie12-03-193111-10-2021
De Roose Aimé16-02-193007-09-2020
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Roose Erna Ida26-04-193330-12-2020
De Roose Georges09-03-193231-05-2020
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Rycke Christina Maria Magdalena13-06-193030-07-2018
De Rycke Rina Marcel Clementina24-12-194729-10-2021
De Sloovere Luc Maria Augusta25-08-196323-12-2019
De Sloovere Robert Hubert Carolina Irma03-09-193527-09-2022
De Smet Achille Henri Marie15-07-193223-01-2016
De Smet Agnes Sabina Maria21-04-192826-06-2021
De Smet Alice27-10-193904-11-2017
De Smet Hubertus Emiel Leopold14-11-193912-10-2022
De Smet Jens27-09-199305-09-2021
De Smet Luc Louis Ferdinand24-08-193501-12-2020
De Smet Paula Maria10-03-192323-08-2016
De Smet Pieter Germain Antoon28-10-193115-07-2016
De Smet Roger Maurits10-03-192711-09-2022
De Smidt Yvonna Maria Theresia30-05-192629-01-2022
De Spiegelaere Gerard Evarist August07-08-192903-06-2018
De Sutter Adelijn Odiel Richard19-02-192912-02-2022
De Sutter Andreas Renaat Mathildis17-01-192216-08-2020
De Sutter Cyriel Sylvie06-05-194311-07-2019
De Sutter Eric Astére17-04-195110-07-2019
De Sutter Hedwig Marleen Ivonne29-10-195921-08-2021
De Sutter Rachel Maria10-12-193623-01-2018
De Sy Odetta Prudence09-05-192730-03-2017
De Vlieger Adrien Gabriel Alfons19-02-194028-11-2022
De Voet Jeny Marie21-12-193418-01-2022
De Vogelaere Georges Bernard17-04-192524-02-2017
De Vogelaere Martine Clara Albert03-09-195707-02-2021
De Vogelaere Patrick Adelin Yolande05-09-195817-05-2022
De Vos Ivonna Maria09-10-192904-07-2018
De Vos Juliaan Jozef07-03-192825-06-2016
De Vos Maria Theresia31-01-193511-11-2022
De Vos Nelly Maria30-03-193106-12-2016
De Vos Remi August11-08-192503-05-2016
De Vos Roger30-11-193311-03-2022
de Vreeze Carlos06-06-195615-05-2021
de Vreeze Denise Mathilde12-08-192524-09-2018
De Vreeze Florent Petrus Evarist09-07-193417-03-2017
De Vries Lutgarde Gerarda Jozefa23-01-193325-12-2019
De Vriese Remi15-05-193609-11-2021
De Vuyssere Roger08-04-193430-01-2016
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Walsche Linda Andrea02-03-195003-11-2022
De Wever Anne-Marie21-04-194212-07-2018
De Wilde Marie06-12-192608-03-2022
De Windt Godelieve Sidonie Marie-Louise16-04-193603-05-2019
de Windt Joseph André08-09-192908-02-2017
De Wispelaere Paul Siebe Henri04-07-192702-12-2016
De Wispelaere Roger29-12-193216-01-2017
De Witte André Jacobus05-05-192729-11-2016
De Witte Carolina Malvina12-10-195023-05-2017
De Witte Jolyn05-08-199605-10-2020
De Zutter Anna06-09-192321-11-2020
De Zutter Suzanna20-01-192413-10-2022
Debacker Ferdinand2016
Debacker Georges Leon25-12-189319-05-1989
Debacker Marie-José31-05-192308-07-2009
Debackere Anna Marie27-01-193218-02-2021
Debackere Maria Louisa09-12-192621-11-2017
Debbaut Charline Clementine Germaine10-01-192801-12-2016
Debergh Rosane05-10-194221-12-2008
Debeuf Hilda24-06-192728-08-2007
Debeuf Rachel21-06-191005-10-2002
Debeuf Simonne21-09-191225-05-2002
Debrabander Paul30-09-193610-10-2017
Debrabandere Elza24-09-191007-10-2001
Debrabandere Gerda09-03-194802-06-2010
Debrouwer Joseph Henri03-08-190909-09-1990
Debruyne Angèle25-12-193319-10-2016
Decat Martha26-12-191523-03-1999
Deceuninck Maria24-06-191521-10-1998
Declerck Simonne22-12-193501-09-2018
Declercq Léon Joseph16-07-190604-06-1995
Decloedt Cecile Alfonsine Maria17-08-194113-06-2020
Decloedt Romain Adolf Jozef12-06-193904-11-2022
Decloedt Willemina22-06-192529-01-2020
Decorte Albert03-05-191605-05-1997
Decorte André Cyrille08-03-190704-08-1989
Decorte Roger30-04-192329-04-1996
Decouvreur Walter Urbain Leonard23-10-193518-01-2020
Decraemer Elza08-06-192224-06-2008
Decramer Madeleine01-10-192410-12-2008
Decramer Noël25-12-192608-02-1996
Decroix Dave16-11-197723-09-2001
Decroix Jeanette11-04-190419-06-1996
Decroix Marie-José28-05-192217-04-1998
Decroix Martha08-09-192311-08-2010
Decroix Paula14-01-192221-10-2002
Decroock Rachel Martha19-12-193004-06-2022
Decuyper Willy Ernest Hector13-02-194708-07-2017
Decuypere Urbain08-06-191123-01-1998
Defever Julien21-03-190801-05-1989
Defever Kamiel03-07-193120-12-2008
Degandt Marie Sylvie25-01-191620-12-2008
Degandt Raymond13-04-191611-09-1988
Degeytere Bernard08-03-194917-02-2009
Degraeve Willy23-02-194411-02-2017
Degroote Marguerite Madeleine12-07-192516-05-1989
Deigers Rosa19332018
Deij Jannis11-06-194513-01-2017
Dejonckheere Marie-Louise20-02-190530-11-1988
Dejonghe Maria19-03-190913-08-1994
Dekein Agnés19282016
Delannoo Willy14-02-193927-04-2010
Delattre Louise06-12-192722-03-1995
Delbaere Bertha Agnes18-09-191327-10-1990
Delbaere Roger21-10-193315-09-2002
Delbecque André10-08-192617-08-2008
Delbecque Céline24-03-190509-06-1999
Delcourt Ivona Elisabeth30-09-193323-09-2018
Deleu Gerard28-06-191311-04-1996
Deleu Irma13-07-192129-01-2009
Deleu Linda
Deleu Martha Marie06-04-190206-04-1989
Deliaert Elsa Maria25-05-193029-01-2017
Deloof Laura Irena16-09-192517-08-2019
Delporte Emiel30-09-190725-06-1989
Delporte Georgette31-10-192702-05-2008
Delporte Germaine14-09-191927-02-2009
Delva Geneviève03-02-191421-06-1991
Delva Maria12-05-191229-04-1996
Delva Marie-Rose14-11-194729-01-2008
Delvael Romain17-08-193230-01-2008
Delvael Rosa Léonie Margriet22-05-193414-03-2008
Demeester Erik26-03-194216-02-2020
Demeusere Gustaf31-07-191623-10-1992
Demeyer Henri Joseph20-01-193522-03-2022
Demol Agnes Flavie31-01-191105-08-1989
Demolder Benji07-08-198513-12-2020
Demolder Michel29-03-196923-01-2021
Demonie Noël25-04-193719-06-1992
Demuysere Remi18-04-192008-01-1997
Demuysere Simonne14-03-192002-08-1996
Demyttenaere Daniel26-04-191903-08-1993
Demyttenaere Guido24-11-193703-07-2002
Den Ticht Alex21-04-195501-04-2018
Den Ticht Maria01-04-191709-04-2017
Denorme Lucienne01-05-192819-06-2008
Denorme Rosa23-01-194808-10-1989
Denys Jeannette23-07-193520-04-1996
Depinois Georges16-07-193313-06-2016
Depoortere Margriet24-07-192712-12-2000
Depré Alfonsina14-05-192312-12-2017
Deprez Emilienne Maria20-12-192704-03-2017
Deprez Kenny14-01-197801-01-1996
Deprez Maria Elisabeth21-09-191922-03-2001
Deput Gerard Alphonse22-10-190101-12-1988
Depuydt Joanna Maria01-07-193202-08-2008
Depuydt Michel16-12-193024-10-2016
Depuydt Oscar17-03-193125-12-2009
Dequeker Marguerite18-11-192205-04-2017
Deramoudt Jacqueline Diane19-08-195417-03-2022
Derdaele Vicky20-02-199230-03-2021
Deronne Lucien13-01-192723-01-2011
Deroo Irma31-03-192706-09-2018
Deroo Simonne13-01-192313-04-1989
Deroulez Nora03-10-190509-02-1989
Derycke Cecile27-01-192821-07-2018
Deryckere Roger12-10-192003-07-2001
Desancte Jules Camille29-01-189910-08-1990
Desbonnets Suzanne05-08-192315-10-2002
Descamps André10-07-192421-07-2016
Deschamps Magdalena Maria02-11-192003-09-1990
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Deschrevel Cyriel20-02-193209-02-2018
Deschrevel Martha03-10-193004-10-2016
Deschryvere Gino26-06-193927-06-1997
Desmarets Maurice Cyrille17-01-190704-09-1988
Desmet Arseen Omer Rosalie16-01-193318-03-2022
Desmet Robertine10-06-192222-09-1999
Desmyter Celina20-11-192414-04-2008
Desmyter Charles12-10-192029-10-2008
Despeghel Willy21-12-194427-11-2007
Deswarte Germain Achiel14-05-195021-01-2022
Detavernier Godelieve11-11-191308-11-2007
Deuninck Marcel Jozef03-04-193820-03-2016
Devoldere Alix Astrid15-10-193531-01-2019
Devoldere Willy07-03-194029-04-2010
Devos Irene23-08-191728-08-1992
Devos Johan Georges Victorina Marie27-04-195227-02-2020
Devos Yvette Maria Georgette Simonne28-02-193717-03-2019
Devriese Marcel Henri04-12-193122-02-2022
Dewanckel Abel29-08-192523-08-1990
Deweer Adrien15-03-190601-04-1992
Dewulf Bertha21-04-190512-03-1999
Dewulf Gerard30-06-192327-01-2009
Dewulf Madeleine15-12-191920-05-1999
Dezutter Madelein04-12-193004-08-2017
D'haene Marc01-05-193913-03-2012
Dhaenens Alice Marie31-07-192813-01-2017
Dhaenens Christina Maria15-07-192915-06-2018
Dhaenens Jeroom Prosper09-09-192819-03-2018
Dhaenens Rudi Kamiel04-09-196512-04-2021
D'Haese Paulus Franciscus30-09-192303-03-2020
D'Hallewin Dirk05-02-196329-09-2009
D'havé Hubert Lodewijk Oscar11-09-193610-12-2019
D'Haveloose Lucienne Maria Caroline21-09-192509-03-2018
Dhondt Deanne Angèle Julien28-05-194731-08-2018
D'Hondt Clara14-04-192510-09-2020
D'hondt Godelieve11-09-192027-05-2016
Dhont Adelin Alfred August16-02-193928-09-2017
Dhont Eric Germain Etienne21-02-193911-05-2016
Dhont Honoré Josef10-10-192313-03-2016
Dhont Maria Elisabeth10-07-192218-09-2016
Dhont Mariette Monika August11-02-195007-09-2019
D'hont Odedtte27-03-192702-12-2022
D'hooge Clarisse Elisabeth14-07-192821-06-2016
Dhooghe Lucien14-09-193207-01-2018
Dhoore Yvonne22-08-193508-09-2016
D'Hoore Vanessa Nicole04-07-197613-10-2022
Dhuyvetter Marcel23-06-191719-10-2020
Dierickx Arlette Suzanne Seraphine01-03-195302-04-2019
Dierynck Gerard08-06-192126-12-1997
Dierynck Maurice14-03-192715-03-1999
Diopère Iréna24-08-192219-06-2017
Dobbelaere Erna Mariette Emma15-02-194120-06-2020
Dobbelaere Estella Martha Maria Theresia30-07-193718-10-2020
Dobbelaere Marc Aimé29-04-196819-02-2022
Dobbelaere Paula Emma Maria19-03-193218-01-2018
Dobbels Rosa02-05-193002-04-2022
Dombrecht Luc Camiel25-10-195805-10-2019
Dombrecht Octaaf Marcel13-01-193510-10-2017
Driessens John Eduard13-06-194915-10-2017
Du Moulin André01-08-193010-05-2002
Dubois Gustave06-07-191410-11-2000
Dubois Jérôme25-07-190717-10-1991
Dubois Marina19-07-191315-09-2009
Ducheyne Rita28-09-194116-11-2021
Duck Albert18-10-191427-01-1993
Duininck Catholina Marie19-04-193430-04-2021
Duitschaever Erwin Petrus Camiel10-06-195418-03-2018
Dumez Elisabeth Marie Joseph Julie Lucie12-03-191514-08-2007
Dumont Jeanne-Marie30-12-192407-11-2010
Dumont Marguerite22-03-190918-11-2000
Dumont Polydore05-05-192408-06-2002
Dumont Valère18-02-190908-09-1999
Dupon Hubert29-07-194413-12-2020
Dupon Omer11-05-191808-12-2010
Durigneux Jean Marc Robert Maria04-06-195607-09-2016
Durnez Anna05-10-192817-04-2008
Durnez Maurice Robert23-10-191629-04-1991
Durnez Michiel09-01-193021-10-2009
Dutoict Cécile Maria22-05-193021-02-2022
Duverger Marie-José08-12-192601-11-2010
Duyck Noël Maurice15-01-194330-04-1991
Duytschaevers Gerard29-06-192703-02-2020
Eeckhout Dora Florida Leon01-01-193419-01-2017
Eggermont Carlos03-11-195612-10-2021
Eggermont Leonardus01-10-189621-03-1992
Elias Luc Jozef Henri Alois10-05-193824-11-2021
Engels Armand Arthur04-02-193428-01-2019
Engels Julia30-03-191625-06-2016
Engels Margriete Madeleine30-05-193218-08-2022
Ferket Theophile Honoré26-06-191514-09-2013
Flou Ronny01-07-195221-12-2016
Focquaert Godelieve05-08-194510-04-2022
Fordeyn Chris13-12-195725-03-2018
Foré Rita Ivonne Leon26-10-194813-06-2022
Forré Alphonse10-05-193026-02-2017
Forré Anna Maria12-07-192717-01-2020
Forré Raymond Marcel Prudent12-07-193427-02-2018
Forrest Marcel28-01-192104-08-1996
Fourmantrau Albert Maurice13-04-192030-08-1988
Foutrin Vanessa07-09-197620-09-1995
François Denise Beatrix02-02-193007-08-2017
Gadeyne Maurice18-05-192708-03-2008
Ganne Luc17-07-195509-09-2000
Garrein Lesley23-12-198111-03-1999
Garreyn Raoul06-02-193824-08-2008
Gaspard Jean Charles07-09-192522-02-2016
Gaudius Paula Maria08-08-193120-02-2021
Geeraert Jeanne10-09-191604-10-1997
Geernaert Lydie Judith Alfonsina06-02-192426-03-2017
Geirnaert Romaan Emiel Joseph25-08-193121-06-2022
Gesquiere Francis18-07-194710-06-1995
Gesquiere Justin21-11-192102-10-1996
Gevaert Eric20-11-194424-03-2018
Geyssens Ivan Ronald Marnix08-05-195301-01-2018
Geyssens Jeanne Lucienne24-05-192404-12-2018
Geyssens Maurits Julien17-01-192823-04-2020
Ghekiere Simonne01-01-192320-05-1995
Ghesquiere Julia27-11-191425-01-2008
Ghesquière Joseph27-10-192801-12-1994
Ghesquière Mariette23-01-193302-02-2011
Ghettem Roger André21-09-192004-10-1989
Ghillebaert Charles Benoit24-11-190714-05-1991
Gijsel Erna20-12-193027-02-2018
Gilles Irène27-07-191006-04-1993
Gillis Laurent29-05-193102-06-2018
Gillis Palmyra01-11-193326-07-2017
Ginneberge Annie Elza Jozépha21-04-193403-02-2021
Ginneberge Wilfried Cyriel18-07-193407-04-2018
Glorieux Margareta11-04-192006-03-2010
Goethals Albert Pieter11-07-192212-05-2018
Goethals Erna Maria19-07-193413-12-2021
Goethals Firmin12-09-193203-09-2017
Goethals Jaak06-03-193430-11-2020
Goethals Juliana21-10-193315-01-2020
Goethals Lizette Henriette Julia11-01-193205-02-2022
Goethals Roger Edmond06-12-193220-11-2016
Good Mary Elisabeth26-12-191713-11-2011
Goos Mylène09-03-196823-07-2008
Goosens Bertie2016
Grammens Nelly Ivonne Elodie20-11-192817-03-2016
Grammens Theo06-11-192410-08-2018
Grijp Rosa Marcella Emma05-06-193027-08-2018
Grootaert Juliaan Kamiel Jozef14-02-193506-10-2017
Gryp Berlinda Agnes Marcel10-04-195926-03-2019
Gryp Helmuth Jules Suzanne10-10-196417-04-2021
Gryzon Claudette30-04-193210-09-2009
Gryzon Kevin20-01-197612-09-2001
Haeck Gilbert Antoine Alois16-02-192522-03-2017
Haeke Léon27-08-192713-01-1996
Haeke Stefaan22-10-194710-11-2008
Haenebalcke Christine09-07-193915-04-2016
Haerinck Cecile Erna Maria Clarisse03-04-192529-06-2021
Hamerlinck Eleonora Ivonne Maria31-08-192708-10-2020
Haneca Mariette Nathalie23-12-193220-04-2022
Haverbeke Godelieve Emerence Imelda07-10-193303-02-2016
Heene Charles Albert Gaston Virginie09-10-193502-04-2018
Heindryckx Willy29-07-193317-05-2020
Hendrickx Guy19442020
Henneman Suzanna Maria Godelieva20-05-193215-06-2018
Hermie Daniel August Margriet Et.05-07-194613-02-2017
Hermie Kamiel Jozef31-10-193523-09-2020
Hermie Maria Louisa Josepha06-04-193814-02-2017
Hermie Rachelle28-02-193622-09-2022
Herpelinck Christiana Elisabeth Alfons09-04-193320-03-2021
Herrebout Adelin Prosper Raymond12-11-193804-10-2022
Herrebout Emiel Charles11-11-193305-03-2019
Herroelen Emiel22-06-193410-06-2014
Hertleer Julien Marcel28-12-192830-04-2020
Hertogs Celina Hortensia28-11-192617-03-2016
Heynderickx Hilda18-11-192117-07-2016
Heysse Simona Maria02-03-192726-11-2019
Himschoot Etienne Jozef Cornelius Antoon14-03-193302-03-2016
Himschoot Rosana Margriet Augusta02-08-193309-11-2021
Hoebeke Guy29-10-193506-10-2018
Hollebeke Ilse25-01-198816-09-1990
Hollebeke Marcel Cyrille07-04-190716-12-1992
Holvoet Roger Marcel12-10-194504-05-2021
Hoornaert Firmin02-06-193612-06-2019
Hoornaert François23-11-192801-06-1992
Hoste Maria Lydia11-01-193507-03-2016
Hoste Monique Leonie12-09-193905-03-2020
Hoste Reginald18-01-196817-05-2021
Houset Jacques30-03-192313-10-2002
Houwenhuyse Albert Geeraard07-03-193529-08-2022
Hugo Jeanne02-02-192109-02-2009
Huygebaert Roger15-10-193619-10-2013
Huyghe Julia Maria17-08-192223-01-2017
Ide Simonne Maria08-06-193101-11-2020
Impens Jean Frank Achiel18-08-194727-08-2017
Indervuyst Paul16-03-193219-08-2018
Indigne Bruno23-04-193712-03-2017
Ingelaere Rudolf31-05-193101-08-2020
Ingels Carlos23-02-193019-12-2019
Ingels Imelda04-12-192829-07-2017
Ingels Jozefa28-03-193008-01-2021
Ingels Marcel07-04-192614-05-2016
Jacobs Willy30-07-193002-05-2012
Janssens Elza Maria Clothilde23-12-191821-10-2016
Janssens Hortense Cecile17-02-192302-05-1994
Janssens Jeannette18-06-193531-12-2001
Janssens Liliane2012
Janssens Saskia Godelieve14-09-197110-11-2021
Jodts Lisette Amelia27-04-193307-11-2021
Jonckheere Julia27-01-193009-01-2022
Joos Leon18-12-193703-12-2018
Joos Rosana Regina09-03-193307-03-2022
Keirse Philippe Hyppoliet Pia Maria04-07-196306-06-2019
Kerremans Petrus Henricus14-04-191001-12-1988
Kesteloot Freddy04-05-194501-05-2020
Knockaert Cyriellienne15-10-192901-08-2016
Koopman Madeleine03-11-190821-12-2010
Lacante Inougard10-09-193208-05-2018
Lacante Joseph Albert15-04-190430-07-1989
Lagae Thierry08-09-194529-06-2016
Lahousse Georges22-12-192018-03-2009
Lahousse Marcel Emile04-11-192410-04-1989
Lambert Marie Therese Denise18-04-193203-07-2016
Lamerant Agnes18-04-192521-01-2016
Lammens Aimé Jozef01-12-192816-03-2020
Lammens Lilly Maria21-12-192530-09-2022
Lammens Remi24-01-193427-06-2021
Lammers Andréa Laura18-12-191809-11-1991
Lammertyn Yvonna Maria25-09-192423-05-2019
Lamote Eric04-01-194422-02-2021
Lamotte Martine Gabrielle Richard27-10-196417-05-2020
Lamotte Wilfried16-04-193220-12-2019
Lampaert Robert19-07-193515-05-2017
Lampo Wery Pieter28-07-194216-01-2020
Lamyns Nelson01-11-198913-10-2021
Lamyns Willy Edmond19-09-193828-11-2017
Lanciers Maurits
Lanckriet Jozef Hippoliet13-11-193416-04-2022
Landuyt Gracia Martina Maria14-03-193204-11-2019
Landuyt Maria Sylvia Noëlla25-12-192828-06-2017
Lanneau Margareta Arthur04-04-192811-09-2017
Lantoine Ivonne13-04-193525-03-2002
Lapouge Christianne27-05-192810-12-2022
Lazoen Roger Johan17-09-193711-03-2018
Lecompte Anaïse30-10-192518-12-2010
Lecompte Eugène14-07-191916-05-1991
Lecompte Raymonde11-09-191314-08-2007
Lecompte Robert20-09-192610-08-2002
Lecompte Yvonne12-07-191820-06-1991
Leers Georgette Maria18-05-193520-10-2021
Lefever Firmin26-01-193719-04-2016
Lefevere Noël25-12-191330-11-1994
Lefevre Wielfried31-07-191610-10-1998
Lein Robert08-02-194508-01-2012
Leleu Alain Roger Abel12-10-195305-08-2009
Leliaert Franky Aimé04-05-195713-07-2020
Leliaert Magda Clara Bertha16-06-193725-12-2020
Lelieur Maria06-09-191903-11-2010
Leloup Elvira Amelia Philomena17-05-193426-05-2021
Lemahieu Boudewijn Josef17-07-194821-10-2022
Lemahieu Gilbert14-02-192914-05-2008
Lemahieu Michel13-12-194123-04-2016
Lemahieu Robert03-07-191020-12-1996
Lemaire Denise22-06-193929-08-2011
Lemeire Marie Hélène Renilde Achille Honorine01-07-193607-10-2021
Lenoir Agnès Marie02-11-193911-09-1990
Lenoir Gerard11-01-191202-05-1989
Leroy Bianca05-02-198003-12-2000
Leroy Nancy28-05-196314-10-2007
Leroy Roger24-03-192609-12-1992
Leroy Urbain27-07-192501-08-2002
Lesaffre Joseph29-10-192010-06-1997
Lesaffre Robrecht05-11-191909-12-1995
Lesage Lucien29-10-192620-08-2008
Lewille Emiel Theophiel19-12-191804-03-1989
Lewille Roger26-01-192525-09-2000
Leydens Antoine13-02-195628-01-2017
Leys Rosa Bertha Maria Coleta28-11-192407-07-2018
Libbrecht Alphonse Desire29-08-191707-10-1989
Lippens Elza Laura29-09-193118-04-2020
Lippens Leonia Magdalena Suzanna20-03-193314-04-2020
Lippens Lisette Germana Maria Augusta24-05-193007-10-2017
Lippens Maria14-11-193202-10-2016
Lips Luc Joseph04-04-196412-02-2022
Lobeau Germain Médard28-01-192325-11-2017
Lodewijk Dany07-10-194327-10-2008
Loens Nicole31-05-193916-11-2017
Logghe Maria05-02-193202-09-2019
Logghe Yvonne05-05-192907-05-2010
Logie Georges29-10-192412-06-2009
Logie Gilberte10-01-192429-06-2010
Logie Marie-Antoinette11-11-192829-04-2010
Longueville Danny Julienne Gerard08-09-195910-10-2018
Longueville Elvira Maria28-01-192315-09-2021
Longueville Eric Willebaut Clara24-03-194624-08-2019
Longueville Georgina Maria Ludwina22-11-192702-12-2021
Longueville Rafaël André Magdalena09-10-195123-10-2016
Longueville Roger Julius Camille28-08-194805-10-2022
Lonneville Michel Joseph02-09-192818-12-2019
Luyten François25-04-193104-12-2016
Maelbrancke Marie-José26-12-192931-10-2001
Maenhoudt Emelie Julienne23-09-192122-01-2021
Maerten Simonne10-09-193031-03-2019
Maertens Annie Monique12-01-193825-04-2019
Maes René Theophile05-04-190502-01-1990
Maes Walter
Mahieu Agnès08-03-191615-05-2009
Mahieu Albert08-08-192301-11-2008
Mahieu Albert20-02-192414-04-1997
Mahieu Jeanne24-03-190129-01-1994
Mahieu Madeleine01-03-191315-06-1998
Mahieu Michel23-05-194110-05-2016
Malfait Gudrun25-04-192822-07-2014
Malfait Guido06-04-195430-06-1996
Malfait Jacques20-09-194716-10-2007
Malfait Jules Cyrille10-01-191428-03-1991
Malfait Monique04-07-194313-01-1997
Marclé Juliana Bertha Emma Camiel Auguste15-07-193704-01-2016
Marclé Lutgarde Godelieve Marguerite Alfons Léopold05-01-194730-05-2022
Marclé Walter Camiel Emma10-07-193601-02-2021
Marecaux Serge19-09-193425-02-1994
Mareel Albert30-01-191524-06-1994
Mareel Gino07-02-194415-05-2000
Marescaux André11-08-194502-10-1996
Marescaux Bernard18-10-194129-12-2009
Marescaux Marie-Claire20-01-191310-03-1994
Martens Aimé Rudolf18-07-192706-12-2022
Martens Anita Sylvia Magda18-06-194223-05-2021
Martens Filip01-07-2011
Martens Firmin22-03-194411-05-2021
Martens Jan15-10-195702-03-2021
Martens Maria Mathilde Amelia14-01-192609-03-2019
Martens Petrus Johannes Marie14-06-194805-12-2020
Martens Willy Camiel Alfons Gérard27-04-194128-09-2022
Martin Roland29-09-196803-10-2009
Masculus Brigitte2014
Masil Daniël31-12-190706-11-1994
Masschelein Jules Joseph02-05-190215-02-1991
Matheeuwese Antoine02-06-192703-10-2000
Mattheeuws Olivia04-09-194626-12-2016
Matthijs Kamiel Petrus Bernardus02-04-192402-05-2018
Matthijs Marcel01-10-192713-07-2022
Matthys André05-03-193313-11-2016
Matthys Cyriel31-12-192531-10-2018
Matthys Dimitri Bernard27-12-197119-10-2016
Matthys Frieda16-10-193408-12-2021
Matthys Gerard20-12-192902-09-2017
Matthys Laura Madeleine Leonie08-11-193408-01-2016
Matthys Monique Marie Magdalena06-09-194724-03-2021
Meert Margaretha17-05-192211-09-1998
Menu Marie-Louisa04-01-191315-07-1990
Mercy Irene17-12-193226-05-2022
Mertens Dominique15-01-195521-11-2011
Messiaen Andrée02-06-192415-10-2007
Meulenbergs Anna-Maria192419-12-2014
Mils Christiane06-04-192901-09-2017
Mincke Hélène18-08-190105-05-1996
Minne Paula14-02-193409-07-2022
Miny Freddy René22-06-193921-03-2002
Missiaen Godelieve30-05-193501-12-2021
Missiaen Hugo Omer Raphaël Marie25-05-193729-01-2022
Missiaen Lutgardis Maria Gertrudis24-08-193117-06-2020
Modaert Louise11-08-192407-07-1997
Moeneclaey Marie Thérèse Irma05-02-192822-04-2018
Moeneclaey Nelly Anna06-07-194220-03-1990
Moernaut Louise11-11-191815-01-2017
Moniez Marcel Alfred12-11-190309-08-1989
Morisse Gérard18-05-191731-01-2009
Mortier Alina Maria14-10-192607-05-2016
Mortier Cristel Angèle04-10-196118-10-2020
Mouton Albert Jozef03-04-192129-11-2017
Mullaert Irène Prudence Georgette20-03-19262016
Mus Patrice08-03-2022
Mussche Omer08-09-194431-08-2018
Musschoot Roger Kamiel Juliaan16-06-193930-08-2021
Naert Marcella Maria19-06-193230-07-2017
Naessens Guido Leon Amedée28-01-194317-01-2020
Naessens Monique14-03-193725-05-2020
Naeyaert Leonia20-11-190913-07-2002
Neckebroeck Arlette01-2014
Neirynck Xavier Joseph10-04-193531-12-2019
Neiryrinck Malvina01-02-190211-12-1988
Nollet Louis03-07-191831-08-1993
Note Gilberta Marcella Augusta11-08-193306-04-2022
Nuyten Jacqueline01-03-193202-11-2008
Ostyn Joris22-10-193314-07-1999
Oudoux Isabelle07-11-191114-03-2009
Overbergh Michel14-11-192413-07-1990
Overfelt Simonne22-08-191627-01-1992
Paccou Simonne23-11-191801-01-1989
Paenen Els Gerarda29-01-196913-10-2018
Paenen Frans Anna Cornelia20-09-192816-03-2020
Pannecoucke André30-09-191903-01-2009
Pardo Nicole15-10-194912-11-2019
Parein Marie-Jeanne19-04-193928-06-2019
Parent Raphaël10-05-194027-01-2016
Parmentier Jean-Pierre18-11-195923-03-2020
Pattyn Albert Cyrille Corneel21-12-191602-06-1990
Pattyn Gilbert12-08-194430-08-2008
Pattyn Liliane30-01-193011-03-2008
Pattyn Maurice10-04-191110-11-1998
Pauwels Erna Maria04-10-192305-12-2017
Pauwels Hubert30-03-192726-10-2007
Pauwels Majella Cecilia20-11-192713-10-2020
Pauwels Omer21-07-193404-10-2017
Pectoor Maria26-12-191228-08-1991
Penet Rachel Elie03-07-190731-05-1994
Penninck Willy17-07-193606-01-1996
Petrick Antoine06-11-191907-11-2011
Pierre Isabelle16-01-195916-04-2015
Pieters Annette Joanna07-07-193913-07-2019
Pille Ida10-06-191022-08-1992
Pint Albert05-05-193803-04-2021
Plaisir Yolande30-11-195225-01-2014
Plasschaert Adriaan Charles01-05-194101-06-2021
Plasschaert Eddy Oscar14-12-193817-05-2022
Platteeuw Jean-Pierre07-09-195021-05-1991
Platteeuw Laura05-11-191406-03-1999
Poissonnier Simonne24-05-192219-05-2020
Polfliet André07-03-192709-01-2016
Pollet Suzanna Simona Godelieve09-07-193014-12-2020
Pollier Germain Cyrille Albert08-02-193922-10-2018
Pollier Luciaan Kamiel Maurits J.27-09-193107-06-2022
Pollier Willy Camiel Honoré14-07-194405-06-2017
Poppe Hilda Irma Julia25-04-194217-02-2021
Posman Robert Jozef01-09-193213-10-2016
Potvliege Monique Jeannine Maria03-03-193918-02-2016
Pouseele Liliane01-04-193405-07-2018
Praet Maria Louisa08-12-192925-12-2016
Priem Irma Louise05-03-190227-11-1992
Provost Ivonne11-08-191115-12-2007
Pynket Henriette17-05-192502-12-2010
Pype Nelly30-10-193229-07-2008
Rabaut Laura22-07-193907-03-2016
Raeman August Marcel22-03-192226-03-2022
Raeman Aulu Gelle13-11-192706-10-2018
Raeman Carlos13-07-193103-07-2021
Raeman Godelieve Maria Marguerita19-07-193621-02-2022
Raes Margaretha Maria28-06-192020-03-2016
Ramaut Elisabeth08-08-191625-12-1996
Ramaut Magda26-02-195101-01-2009
Ramboer Gerard25-11-193109-01-2016
Rammelaere Anny Alice Marie21-01-193305-03-2021
Rammelaere Joanna21-10-192515-01-2018
Ramon Alien13-06-198331-03-2000
Ramon Gerard30-06-191817-07-2000
Ramon Gilberte31-08-191919-01-2008
Ramon Joseph24-11-192126-07-2008
Ramon Marc15-11-195503-04-2009
Ramon Valère13-06-191613-08-2002
Ravestijn Pierre Albert07-10-190805-07-1989
Rébérez Daniel13-02-192229-12-2008
Reijniers Herman Benoni02-08-192405-10-2016
Reijniers Marie-Lien Magdalena11-09-195405-10-2020
Remmery Eric19-09-194710-08-1996
Reybroeck Stephanie14-06-198213-01-2014
Reybrouck Alina Maria Pharaïlde17-08-193228-01-2018
Reybrouck Eugène Léopold Joseph09-09-194022-05-2020
Reynaert Fanny26-02-189802-04-1993
Rigole Maurits03-11-192029-09-2013
Rivallier Geneviève16-05-194613-02-2008
Rivallier Roger10-10-191814-12-2008
Robert Paul07-09-192826-06-2008
Roeges Willy Carlos Aimé06-06-193602-04-2021
Roegiers Angela17-02-192611-02-2018
Roelandts Rina21-04-197104-08-2017
Roels Godelieve Augusta Nathalie Gerard18-07-194325-08-2018
Roels Judith Marie02-07-193606-05-2020
Roels Laura Maria14-12-192602-05-2017
Roels Paula09-01-193128-06-2021
Roesbeke Astrid20-05-193710-10-2011
Roeygens Mady12-11-194015-06-2019
Roeygens Roger Remi16-04-193922-06-2020
Roggembucke Steven17-02-197120-08-1996
Romaen Jean23-01-193226-03-2009
Roossens Agnès14-02-193908-11-2013
Rosseel Achille23-12-191712-07-2008
Rossey Fransprive
Rots Josephine05-10-190602-09-1998
Rotsaert Marcella Maria11-02-192022-10-2016
Rotsaert Willy17-09-193513-04-2022
Rottier Erna Elodie Léontine23-05-194208-08-2016
Rouseré André27-05-191417-07-2016
Ruebens Johan Julien Richard04-04-195709-09-2022
Ruebens Maurits August03-11-192830-01-2017
Ryckaert Cyriel Albert08-12-191717-01-2017
Ryckaert Marcel20-02-192712-10-2019
Ryckebosch Raymonde18-04-193411-12-2007
Rys Placied Jozef20-09-192224-09-2018
Saerens Jan03-05-192802-03-2012
Salomez Lucienne07-01-191402-10-2008
Samaey Georgette02-01-193009-05-2004
Samain Jules Emile29-08-190921-06-1997
Samyn Arsène08-01-013029-03-2009
Samyn Eugène15-04-190918-10-1995
Samyn Jenny24-06-193205-08-2008
Samyn Marie-Louise20-06-192423-04-2017
Sander Azer03-02-194924-06-2020
Santy Daniel10-06-191929-05-1991
Santy Willy04-01-193208-08-2018
Sarazin René12-01-192104-11-2007
Sarrazin Godelieve05-02-192228-05-2010
Sarron Yolande16-10-194306-10-2008
Savat Hilaire Richard Julienne11-05-194023-05-2018
Savat Laura Maria04-03-192303-03-2016
Savat Rosetta Maria Theresia25-05-192714-08-2018
Savat Simona Maria Godelieva28-12-193710-03-2020
Savels Ronny15-07-196020-03-2021
Scandiuzzi Luciano23-05-194006-06-2021
Schelstraete Victor Franky20-05-194303-02-2021
Schepmans Marcel27-12-191902-09-2008
Scherrens Gustave Joseph14-05-194617-05-2017
Scheyving Benny Amedé06-05-195710-11-2022
Scheyving Gerard Julien24-03-193725-04-2020
Schoonacker Roger Remi Jozef11-03-194314-08-2022
Schoonvaere Philibert04-06-191321-03-1991
Schoors Alina Maria09-06-192928-04-2021
Schotte Julius06-05-192007-05-1997
Sedeyn Sylvain
Serruys Jeroom20-02-190019-08-1988
Sesselle Simona Maria Magdalena17-08-194227-11-2016
Seys Maurice Henri01-11-191520-05-1989
Seyssens Monique07-09-193723-03-2019
Sierens André Jozef21-02-193512-03-2022
Sierens Anita Annie18-12-195827-03-2018
Sierens Carlos Camiel Helena04-08-193310-06-2021
Sierens Daniël24-02-193613-11-2017
Sierens Elsa Maria23-08-193107-06-2022
Sierens Wim10-12-197527-05-2018
Sieuw Bertha14-11-190511-08-1994
Sikaet Emma Maria Magdalena11-05-192625-04-2020
Sikaet Paula Magdalena15-04-193129-05-2020
Simoens Rachel Marie26-05-193129-09-2018
Six Cecile30-04-192717-08-1998
Six Firmin06-09-191614-09-2018
Six Georges Joseph31-10-192218-11-1990
Six Henri Hector21-06-192414-09-1991
Six Hilaire Léon24-05-193028-07-1990
Six Marie-José15-12-191819-12-1991
Slaets Maria27-07-190931-07-1989
Slembrouck Bernard11-11-196911-07-2018
Slosse Albert12-06-192005-06-1992
Smets André19-06-192921-02-2017
Smitz Jeanne Jozef Palmire15-12-193106-09-2021
Sneppe Mariette Georgette Romanie30-03-192908-01-2018
Speybrouck Georges Albert01-03-191103-06-1990
Staelens Denise Melanie15-02-192918-10-2021
Staelens Emmanuel12-09-198012-02-2000
Staelens Jozef Leonard11-10-192422-01-2020
Staelens Julien Ivan André27-11-193705-05-2021
Staelens Robert Johan Gerard Alice25-11-194326-06-2018
Stalpaert Gustaaf29-11-192808-01-2018
Stamper Gerard25-08-190811-09-1990
Standaert Inès Irena Victorina10-08-193317-08-2017
Standaert Marianne Jeannine04-12-195614-01-2018
Standaert Monique Edith Nicole16-05-193909-08-2022
Standaert Sonja Achiel Emilie04-02-194620-11-2020
Standaert Walter Vincent Paul02-11-193029-06-2016
Steeland Rachel08-06-191206-04-1993
Steenaert Lisette15-09-193312-10-2016
Steenkiste Rudy04-03-195602-05-2021
Steyaert Cecilia26-05-193009-03-2019
Steyaert Noël23-05-194320-07-2021
Storme Simone Ursula Alida19-01-193014-01-2017
Strubbe Cecile Maria Alida Octavie21-12-193820-02-2022
Struye Maria27-08-193106-09-2020
Stuart Hendrik06-07-193906-03-2019
Sucaet Yvonne Bertha Gisella15-06-192505-07-2017
Symons Jo21-03-194720-03-2017
Sys Germain Antoon Georges20-06-192901-01-2020
Sys Monica Maria15-06-192830-12-2016
Taeldeman Odette Nathalie07-10-193914-03-2021
Taillieu Madeleine15-01-192024-06-2009
Talpe Maria10-12-193423-04-2008
Talpe Willy23-10-193204-10-2016
Tanghe Denise Irma Marie Louise31-05-193304-02-2022
Teirlinck Georgette01-07-193123-06-2022
Temmerman Raoul29-01-195003-08-2021
Termote Antoine René22-04-194417-01-2017
Theeten Rita17-11-195219-12-2016
Theuwen Arnold29-07-192718-04-2008
Theuwen Carène25-11-195520-10-1995
Theuwen Magda01-05-194804-06-2008
Thys Lisette Maria13-02-193204-02-2020
Thys Roger02-01-192930-11-2021
Tielemans Jean-Claude02-01-194722-01-2000
Tierentijn Georgetta Maria15-05-192621-12-2020
Tilleman Walter Honoré12-04-195702-12-2016
Timmerman Alfons Jozef07-06-193014-11-2019
Timmerman Erna Agnes Maria24-04-194122-04-2022
Timmerman Jacques Julien Edgard Marie29-03-194605-06-2019
Timmerman Marc Marcel Esther26-04-195902-07-2016
Timmerman Maria Clara Francisca21-11-192715-10-2019
Timmerman Maria Magdalena Paula Suzanna Lutgarde18-11-193610-07-2021
Timmerman Marie Louise Helena26-06-193218-01-2020
Timmerman Paul Amand Pieter03-02-192402-09-2016
Timmerman René Jozef19-08-192615-09-2021
Timmerman Roger Maurits Mathilde08-04-192830-05-2017
Timmerman Willy Jozef Julien25-01-193830-11-2021
Timperman Agnes04-01-191715-02-1997
Timperman Irma25-11-191302-10-1999
Timperman Maurice16-09-191125-04-1987
Titeca Angèle06-07-191420-05-1995
Toortelboom François Albert25-08-194305-09-2022
Torreele Roger27-02-193029-01-2019
Tourlamain Edmond03-05-192613-05-2020
Trenson Cyriel Jozef18-12-194723-06-2017
Trenson Godelieve Ida Sabina Mariette05-07-193122-02-2017
Trenson Herman Jozef22-04-192405-01-2019
Trenson Ivonna Sabina22-02-192622-02-2022
Trenson Marietta Godelieva18-02-192804-01-2019
Trenson Medard Raphaël Antoon15-04-192713-08-2021
Turpijn Bertram Pieter10-05-192807-06-2018
Turpyn Roger25-11-192911-07-2017
Valcke Elisabeth05-02-191720-09-1996
Valcke Willy04-05-193917-03-2020
Van Acker Norbert19-12-192416-09-2018
Van Aelst Freddy08-09-194823-01-2018
Van Basselaere Robert Maurice18-06-192619-03-2017
Van Beveren Maria Magdalena Josepha Ghislena19-05-192322-01-2019
Van Bun Jean08-03-192814-12-2008
Van Caeseele Ivonne Magdalena21-02-192320-10-2017
Van Caeseele Roger André Georges25-02-195131-03-2021
Van Canneyt Germana Josepha06-03-192125-02-2018
Van Canneyt Marie Jean Judith15-10-194806-02-2022
Van Canneyt Roger Gerard Juliana Pieter09-06-194629-08-2020
Van Cauwenberghe Gauthier Henri Oscar31-03-194413-01-2022
Van Daele Cesar Juliaan13-03-192730-11-2017
Van Damme Gabriëlle16-01-192202-05-2017
Van de Bruaene Anne Marie Eugenie Romanie15-05-193229-04-2019
Van de Geuchte Alice07-06-193314-04-2021
Van De Kerchove Mariette Clarisse06-03-192219-01-2016
Van de Kerckhove Marinus Adhemar20-05-194011-04-2017
Van De Moortele Adelard05-08-190722-04-1994
Van De Plasse Max Emille Johannes05-09-193513-05-2014
Van de Poele Urbain02-12-192821-03-2017
Van de Rostyne Hendrik Julius Edmondus20-03-193117-02-2022
Van De Sande Guy25-08-196912-11-2021
Van de Veire Gerard11-01-193611-06-2018
Van de Velde Laurent Arthur Augusta28-10-194422-08-2021
Van de Velde Robert12-01-193107-04-2020
Van de Velde Wilfried Kamiel10-03-194009-03-2019
Van de Voorde Adhemar04-07-192522-06-2018
Van de Voorde Georgette02-04-193227-08-2017
Van De Voorde Martha01-09-192916-09-2022
Van de Vyver André Benedictus20-11-194018-12-2017
Van de Walle Anna Leona25-08-193602-04-2016
Van de Walle Arsène09-05-193626-07-2018
Van de Walle Clara Ivonna14-12-193115-06-2016
Van de Walle Erik Rudi Carlos29-09-194929-09-2022
Van De Walle Frida Maria Marcella20-06-192026-02-2022
Van de Walle Mariette Rachel30-01-193422-05-2022
Van de Walle Oscar Gerard21-11-193011-10-2016
Van de Walle Walter Eduard13-05-193415-12-2018
Van de Woestyne Jean Pierre André10-01-195218-01-2019
Van den Abeele Godelieve Ida Maria24-05-193729-08-2017
Van den Abeele Jan Henri Edmond21-09-195924-05-2020
Van den Abeele Marina Maria14-05-192318-01-2019
Van Den Abeele Martin10-11-194924-12-2018
Van den Abeele Noël21-01-194521-12-2021
Van Den Berghe Aurel15-10-193221-11-2016
Van den Bossche Annie Maria Jozef16-03-193815-01-2022
Van den Bossche Antoine Alice22-06-193916-05-2017
Van den Bossche Marcel Roland Ghislain30-06-193012-02-2022
Van den Bossche Zulma Emma06-04-192816-02-2017
Van den Broucke Adrien18-06-193516-06-2021
Van Den Bussche Andreas02-07-199720-10-2022
Van Den Bussche Jozef Wilfried Julia Maria08-02-194122-10-2022
Van den Bussche Mariette Marguerite Camilla17-09-193307-01-2017
Van den Driessche Alma Maria25-10-192414-01-2020
Van Den Driessche Antoine Carlos13-06-195016-06-2020
Van den Driessche Lydia Maria02-05-192922-06-2022
Van Den Driessche Maria Pharailde Richard21-05-192925-03-2016
Van den Eeckhout Katrien Magda19-11-195813-05-2017
Van den Eeckhout Mariette Magdalena Alida05-01-192812-05-2022
Van den Eeckhout Robert Roger11-11-193417-04-2020
Van den Hauwe Monica20-03-193519-11-2021
Van Der Cruysse Jef14-06-193324-02-2021
Van der Haeghen Annette21-12-193609-04-2012
Van der Jeugt Juliana26-03-194028-06-2018
Van Deynse Bernadette Madeleine10-04-194425-02-2020
Van Deynse Clara Irma30-03-194319-01-2018
Van Deynse Urbaan André24-02-193227-05-2022
Van Deynse Willy Omer04-06-193325-05-2019
Van Driessche Carine13-01-196428-09-1999
Van Droogenbroeck Henri Omer08-07-193506-07-2022
van Gassen Marie Louise08-11-194023-02-2021
Van Geertruy Denise05-01-192214-12-2013
Van Grembergen Paul18-09-193704-06-2016
Van Haecke Magdalena Maria22-12-193023-06-2020
Van Haecke Marcel Kamiel Lena19-10-195009-11-2018
Van Haecke Simona Ludwina13-04-192029-03-2016
Van Hauwenhuyse Omer Jozef09-03-193105-12-2016
Van Hauwenhuyse Patrick Kamiel Elisa10-03-1960
Van Hauwenhuyse Valeer Roger28-07-193316-12-2019
Van Hecke Agnes31-12-193810-09-2017
Van Hecke Amedeus04-06-192424-05-2016
Van Hecke Jozefa Maria Emma19-03-194130-12-2017
Van Hecke Leon27-07-193009-04-2022
van Hee Freddy Lucien Marie08-07-194611-08-2019
Van Heesvelde René07-05-194126-10-2018
Van Herreweghe Etienne07-07-193710-02-2022
Van Herzeele Maurice Omer12-03-193308-10-2021
Van Hoof Constantinus Maria Franciscus10-04-192310-07-2016
Van Hoorebeke Laurette26-05-193115-05-2017
Van Hooreweghe Noëlly Marie Louise24-12-192920-06-2018
Van Houcke Roger Julien03-06-194019-11-2017
Van Houtryve Marc27-05-193507-09-2018
Van Hulle Achiel19-02-193005-01-2017
Van Hulle Arnold Johan Eduard29-08-193212-08-2019
Van Hulle Herman11-01-193805-12-2017
Van Hulle Leona Raymonda04-04-193428-06-2020
Van Hulle Noël26-12-193422-02-2016
Van Hulle Raoul Richard Kamiel24-04-194929-01-2016
Van Hyfte Wilfried André08-12-193521-01-2019
Van Imschoot Martine Juliette15-12-196319-05-2017
Van Kerkhove Elsie
Van Kerrebroeck Armand Edmond07-07-192426-01-2016
Van Kerschaver André Jozef20-06-192815-03-2020
Van Kerschaver Germain Valère Remi26-05-193902-01-2017
Van Kerschaver Marc Omer Clementine01-01-195815-11-2020
Van Laer Juliana Joanna30-06-193710-08-2021
Van Landegem Godelieve Louise Melanie29-07-193524-02-2022
Van Landegem Jacqueline Marie Louise Charles30-06-192923-10-2018
Van Landegem Marnix Paul Euphrasie24-03-194626-11-2022
Van Landschoot Antonius Henricus13-06-193515-08-2019
Van Landschoot Eddy Edmond Camiel05-03-195210-09-2017
Van Landschoot Jan Frans02-11-193029-05-2016
Van Landschoot Julia Zulma04-09-193113-05-2016
Van Landschoot Magdalena Maria27-12-192625-08-2019
Van Landschoot Prosper René12-05-193913-12-2021
Van Landschoot Rachel Aline17-09-192523-02-2020
Van Landschoot Remi Jozef24-11-192412-11-2018
Van Landschoot Urselain11-06-192302-09-2016
Van Landschoot Valeer Theophiel06-04-193229-04-2018
Van Leeuwe Annemieke05-04-196504-10-2018
Van Lommel Remy22-10-192112-07-1995
Van Loo Alicia Maria14-08-192608-07-2017
Van Loo Gilberta Leonia13-03-193413-01-2021
Van Loo Julia07-01-189726-05-1992
Van Loo Patrick19-05-195308-01-2021
Van Loosveldt Jeanne15-12-192905-03-2020
Van Maele Georges Jan Medard Julien10-12-192515-01-2008
Van Maldegem Omer Jozef25-04-192903-03-2022
Van Maldegem Paula Irma Maria11-09-193422-12-2021
Van Maldegem Roger Eduard Leopold14-02-193310-03-2016
Van Morrelgem Roger Gustaaf27-02-193904-04-2021
Van Nieuwenhuyze Marie Jeanne23-06-195310-01-2021
Van Ootegem Antoine Edouard Louis16-03-193523-05-2019
Van Ootegem Julia Barbara19-11-193114-10-2022
Van Ooteghem Astride José06-01-193107-01-2016
Van Overbeke Johan Maurice23-08-195725-08-2020
Van Overstraeten Toon
Van Paemelen Carlos Adelin20-01-195007-02-2017
Van Parys Eric Leon Theophiel René08-09-195404-03-2022
Van Poelvoorde Leopold Camiel02-11-193009-02-2022
Van Poelvoorde Willy Alberic Alfons17-03-194820-09-2016
Van Poucke Daniel Cyriel Ghislain09-11-194411-01-2019
Van Poucke Erna Maria05-06-192628-01-2021
Van Poucke Monique Delphine René16-07-193921-02-2022
Van Raes Hilda03-11-190806-02-2000
Van Renterghem Adelin02-08-193823-12-2016
Van Renterghem Simona2016
Van Reusel Maria15-06-192519-08-2011
Van Reybroeck Pieter Emiel Gustaaf04-05-193224-11-2020
Van Rie Marie-Thérèse24-04-192917-02-2021
Van Rumst Andre18-07-195003-03-2021
Van Vooren Albert04-12-195018-04-2016
Van Vooren Godelieve Maria Cecilia21-06-192221-02-2017
Van Vooren Honoré Geeraard18-10-192321-10-2021
Van Vooren Marcella Maria20-11-192509-2021
Van Vooren Rudy Joseph Alfons20-12-195108-12-2020
Van Vynckt Odiel Lucien01-05-192510-12-2020
Van Waes Camiel Alfons23-10-193609-06-2022
Van Waes Iliana Maria Pharaïlda04-03-194012-12-2021
Van Waes Luc30-07-196508-06-2017
Van Waeyenberghe Edgard Jozef26-01-191728-12-2017
Van Waeyenberghe Georgette29-01-193021-01-2016
Van Waeyenberghe Leopold04-07-192529-08-2019
Van Walleghem Roger24-11-192311-05-1990
Van Wassenhove Freddy02-03-195112-08-2017
Van Welden Karl13-01-194021-05-2012
Van Wemmel Joseph11-02-194710-03-2019
Van Wynsberge Geeraard Rudolf22-03-193904-03-2019
Vancanneyt Cyriel Camiel05-02-193130-05-2022
Vancompernolle Elisabeth29-10-191710-11-1996
Vandaele Marcel05-01-190423-11-1998
Vandaele Roger07-07-192527-08-1994
Vandamme Alex26-09-195014-06-2009
Vandamme Jeanneau07-05-193604-07-1992
Vandamme Leopold Remi18-05-193301-12-1988
Vandamme Louis18-02-190911-10-1993
Vandamme Paul Leon Gabriël22-01-194709-10-2021
Vandamme Roger21-08-192621-01-2011
Vande Moortele René20-01-193413-02-2020
Vande Velde Roger Leonard07-10-192717-05-2019
Vandecasteele Marcel20-03-191918-01-2010
Vandekerckhove Gérard Florimond12-11-190203-08-1990
Vandelannoote Marie Madeleine14-05-193122-12-2007
Vanden Broeck Agnes19-03-193328-11-2017
Vanden Broele Roger06-02-192122-08-1997
Vandenameele André29-06-192410-07-2008
Vandenameele Gerard18-08-191028-09-1990
Vandenberghe André03-10-192807-03-2017
Vandenberghe Lydie23-08-193913-07-2021
Vandenbosch Jacques16-02-193017-03-2001
Vandenbroele Maria17-01-191829-05-2020
Vandenbroucke Godelieve11-07-190709-09-1993
Vandenbruaene Luc Gustave Adolphe Ghislain30-10-194901-10-2021
Vandenbulcke Romain13-09-193427-01-1994
Vandendriessche Ginette13-06-194206-11-2021
Vandendriessche Sonja Irena Anna15-09-194611-04-2021
Vandenhaesevelde Joseph26-02-192604-08-2009
Vandenkerckhove Albert20-10-191829-04-2009
Vandeputte Roger22-04-192808-06-2014
Vanderbruggen Denise11-07-193228-11-2009
Vanderhaeghen Robert30-05-193021-01-2017
Vanderstalle Yvonne13-01-191414-10-1998
Vanderstraeten Robert31-03-194512-03-2009
Vandeveire Juliaan Jozef21-02-193010-12-2021
Vandevelde Aline Alice25-12-192927-08-2016
Vandevelde Esther Maria31-01-192802-12-2022
Vandevelde Remy19-07-193126-05-2021
Vandevelde Roger Richard Joseph09-05-194230-06-2021
Vandevoorde Aimé Jozef Gerard29-07-193430-05-2019
Vandevoorde Arsène Raymond Jérôme05-04-193801-03-2021
Vandevoorde Godelieve22-06-195311-09-2017
Vandevoorde Maria Louisa Christina05-05-193918-04-2021
Vandevoorde Romain21-06-194612-09-2016
Vandewinckele Julienne07-09-191417-03-1996
Vandoolaeghe Henri Camille03-10-190913-05-2001
Vandycke Marcella Marcel Augusta03-09-194429-08-2019
Vanhaecke Rita Maria Anna28-07-195106-12-2020
Vanhecke Martha23-08-190529-01-1990
Vanhee Joël10-08-194604-10-1999
Vanhee Michel12-09-194423-09-1998
Vanheule Marie Bertha28-10-190411-12-1988
Vanheule Oscar Jozef06-06-189719-07-1988
Vanheule Petrus05-06-192012-08-2010
Vanlaeres Martial26-03-194504-04-2016
Vanlanduyt Marie Paule Henri06-08-193331-01-2021
Vanlatton Julienne Marie04-11-192017-04-1989
Vanlatton Yvonne26-06-192412-05-2009
Vanleene Gerard07-10-192723-10-2007
Vanleene Gilbert23-01-193414-02-2008
Vanmassenhove Maurits06-09-191501-08-2007
Vanneste Ferdinand18-10-193530-09-2008
Vanneste Françoise24-09-194609-04-2021
Vannevel André Jozef05-01-193827-09-2018
Vanpoucke Marcel Jérôme24-06-193505-09-2017
Vanquathem Julia Emma27-02-191924-08-2016
Vanraes Agnes15-03-191911-08-1991
Vanraes Georgette25-05-192031-01-2011
Vansteenkiste Joseph30-03-194314-07-2008
Vansteenkiste Rosita03-12-194622-12-1991
Vansuyt Nick06-04-195017-06-1992
Vantomme André08-06-191306-11-2009
Vantomme Antoon18-10-193727-03-1995
Vantomme Eugène12-04-192310-09-1995
Vantomme Gaston31-10-190902-08-1996
Vantomme Michel13-07-191304-11-1993
Vantomme Roger09-01-193222-11-1999
Vantomme Rudolf29-05-193625-05-2009
Vantomme Yvonne17-03-190630-01-1995
Vantyghem Mariette Clarisse22-03-193423-01-2022
Vantyghem Rosanna Maria02-04-193528-04-2018
Veerman Carmen Judith Julienne24-01-194127-05-2021
Venant Nora17-11-193423-02-1997
Verbeke Adelin12-11-194128-11-2020
Verbeke Adrienne03-12-192018-01-2009
Verbeke André30-04-191130-09-1997
Verbeke Antoon Aline Armand13-06-196003-12-2021
Verbeke Eddy Bertrand Jozef10-10-194627-02-2020
Verbeke Erika Jenny24-09-197402-04-2017
Verbeke Firmin18-02-192917-01-2012
Verbeke Hilaire Norbert28-05-192701-10-2002
Verbeke Jerôme02-02-191307-02-1999
Verbeke Lina Léa26-11-191913-02-1989
Verbeke Marcel Joseph27-02-192721-03-2017
Verbeke Yvonne04-06-190919-12-1988
Verbeken Nicole Maria10-05-194830-05-2020
Verborgt Hubert August Jozef03-02-193619-11-2021
Verbraecken Eduard29-03-193509-03-2012
Vercamer Rachel Adolphine23-12-189702-07-1991
Vercautter Henri09-03-194102-05-2016
Vercruysse Anny Maria18-10-193518-12-2019
Vercruysse Georgette Antoinette16-05-192206-05-1991
Vercruysse Huguette Astrid31-08-193506-09-2016
Vercruysse Pharailde Godelieve Maurits Gabrielle07-07-194528-08-2020
Verdonck Josephina18-01-193727-05-2020
Verdonk Geertruda Theresia19-03-193027-10-2018
Vereecke Annette23-10-193824-03-2018
Vereecke Yvette29-08-193808-01-2019
Verfaillie Jean24-07-193915-07-2002
Verfaillie Palmyre03-03-192230-11-2009
Verhaeghe Albert Gustave01-02-191729-12-1991
Verhaeghe André29-03-192126-10-1997
Verhaeghe Clara12-08-193030-09-2002
Verhaeghe Jérôme Joseph15-08-189813-07-1988
Verhaeghe Michel24-05-193314-02-2009
Verhaeghe Omer01-11-190613-12-1993
Verhaeghe Raphaëlle11-09-190610-09-1989
Verheecke Theo09-04-192927-11-2016
Verheire Achiel Jozef14-07-192524-02-2022
Verheyde Marie-José30-05-192027-06-1994
Verhoeven Stephan02-10-194913-03-2019
Verlede Marie-Jeanne20-01-192919-04-2018
Vermeersch Hilda03-09-192615-05-2009
Vermeersch Lutgarde Anne Marie Leon14-07-193409-11-2018
Vermeersch Noël13-12-194502-07-2016
Vermeersch Yvonne20-12-193904-12-2010
Vermeire Dirk09-01-195621-11-2021
Vermeire Julia Flora02-06-192313-03-2019
Vermeire Romain13-03-193519-12-2018
Vermeires Jeanne06-06-192103-02-1998
Vermeulen Isabel10-09-198103-10-2013
Vermeulen René12-03-190729-11-1996
Verrycken Bruno Paul16-09-195219-01-2016
Verschaeve Henri09-01-192005-08-2008
Verschaeve Laura30-04-191702-02-2000
Verschelde Julien23-10-191820-07-2017
Verschelden René30-04-193625-03-2015
Verscheure André27-04-192314-02-1999
Verscheure Elza27-06-191625-07-2002
Verschoore Honoré12-08-192323-10-2016
Verschoore Willy Camiel24-09-193012-04-2021
Verschoot Antoon19-06-192501-02-2017
Verschoote Romain Joseph24-04-194629-11-2022
Verschorre Jaak Pieter27-05-193027-11-2020
Verschuere Rachel01-11-190803-02-2009
Verschuere Zoë19-08-191507-01-1992
Verselder Jeanne Paulette Alphonse19-09-193205-03-2021
Versluys Juliaan Jozef23-12-193217-05-2021
Versmesse Denise17-05-192905-12-2021
Versprille Johan Lodewijk Robrecht11-05-194205-12-2019
Verstraete Eric12-05-193514-08-2019
Verstraete Geert19-07-193819-08-2019
Verstraete Julia01-06-189604-09-1997
Verstraete Lucien29-01-193922-08-2017
Verstraete Marguerite08-01-192523-02-2009
Verstraete Robert Julien19-01-190016-04-1990
Verstringe Willy Pieter Frans09-04-193217-02-2016
Verstrynge Arlette Honorine Rita Ida31-05-193616-09-2017
Verstrynge Godelieva Mathilda Camilla09-09-192709-04-2019
Verstrynge Marcel Pieter27-12-193131-01-2018
Verstuyf Christine Yvonne Antoine05-03-195227-04-2016
Verstuyf Eric Petrus Etienne19-02-194211-03-2019
Verstuyf Richard Gaston01-07-193129-12-2020
Verstuyf Willy Edmond Emma01-06-194406-08-2020
Vervaeke Elza23-10-192020-02-2008
Vervaet Marie Louise Emilie Martha29-05-193619-10-2017
Vervynck Albrecht Victor04-01-193605-05-2022
Verweire Robert28-07-193716-12-2016
Verwilst Ghislain Maria23-08-192930-09-2016
Verwilst Lydie Marie04-08-193101-11-2018
Vindevogel Lydie Marie30-10-193921-07-2015
Vlaeminck Jeannine Irma Bertha08-11-194120-10-2017
Vlaminck Leona Raymonda16-02-193523-04-2022
Vlaminck Lucretia Irena21-03-193709-04-2019
Voet Marcel Andreas22-02-192825-04-2016
Volcke Roger16-08-192417-10-2007
Vols Jacqueline Ivonne31-12-194921-05-2016
Vossaert Seppe17-06-199926-06-2022
Vossaert Willy Bonaventura Roger14-01-194403-06-2021
Vrancken Marie-José24-06-192015-04-1997
Vranken Walther06-11-192128-03-1993
Vulsteker Gerarda01-10-191021-01-1990
Vuylsteke André Gustave29-10-191906-08-1990
Vyncke Eddy Robert03-10-194721-03-2018
Vyncke Edmond31-03-193623-01-2018
Vyncke Elvire10-07-192705-02-2020
Vyncke Gaston Antoon Augustien Gerard29-08-192620-04-2016
Vyncke Gerarda Cecilia27-05-192905-09-2022
Vyncke Marnix Noël Gustaaf09-03-194729-10-2018
Vynckier Katrien01-07-196406-06-2009
Wage Hebriena31-05-193822-11-2020
Wardenier Pierre20-08-195325-10-2019
Warlop Marcel Antoine14-02-192331-12-1989
Warmoes Germaine2016
Wattel Damien Etienne15-10-196307-03-1991
Weens Satinique28-10-194320-02-2009
Welvaert Jeannine Jacqueline30-03-193702-02-2020
Werbrouck André25-02-194712-10-2009
Werrebrouck Emmanuel Jozef Richard27-02-193823-08-2016
Werrebrouck Marcel24-03-192506-09-1989
Wieme Louis Honoré22-11-195403-11-2020
Wiemeersch Erna06-06-193521-08-2021
Wijffels Lilianna15-04-193106-06-2017
Wildeman Marguerite05-03-192230-12-2009
Willemarck Magda Eveline André08-09-195318-01-2022
Willemarck Roger17-07-193707-10-2016
Willems Alex Richard Emiel14-01-19502016
Willems Florent Cornelis Jozef19-01-193527-02-2020
Willems Freddy13-04-194530-05-2017
Willems Gabriel Gabrielle Wilfried06-08-193719-09-2021
Willems Koenraad Albert Germain05-08-193828-05-2020
Willems Marc04-02-196303-10-2022
Willems Philip197205-2018
Wilsens Freddy11-2001
Witte Emma29-04-194814-06-2020
Wittoeck Julienne10-02-193520-11-2022
Wollaert Jeannine24-07-194530-11-2017
Wolters Jeanne04-10-190708-05-1994
Worm Carine19-11-196109-11-2016
Wybaillie Dirk10-06-195613-09-2002
Wyffels Hedwig05-11-194417-12-2010
Ysebaert Albert15-09-194805-05-2021
Ysebaert Anne Lucienne Marie16-01-195511-10-2021
Ysebaert Elza Denise26-11-192823-05-2020
Zegres Roger24-04-192201-03-2008
Zoetaert Freddy Franky Remi Jenny21-11-195910-01-2018
Zoetaert Remi Jozef Richard11-08-194120-03-2022
Zoetaert Robert Petrus Honoré02-07-193926-02-2020
Zoetaert Rosanna Maria16-03-193206-07-2019