Home

Overzicht Rouwberichten

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Abbeel Raoul23-06-2012
Abbeloos Alida16-12-191803-03-2012
Abeels Gustave12-09-192821-07-2014
Ackaert Joseph15-08-193311-12-2021
Ackaert Roland20-01-195412-09-2016
Acke Alphonsine18-05-193229-09-2020
Acke André24-09-192617-01-2012
Acke Hélène05-01-193020-10-2016
Acke Ivonne30-12-192513-06-2016
Acke Liliane01-05-195029-10-2019
Acke Victor09-12-192730-06-2016
Ackermans Albertine03-08-192206-03-2015
Acou Lucien28-03-192115-02-2016
Adam Dirk Marie15-05-196516-01-2022
Adam Erna14-01-195619-08-2014
Adam Juliana05-08-192229-08-2011
Adam Lucrece08-07-193719-05-2021
Adam Maria11-04-192717-11-2015
Adam Paula26-06-194901-07-2014
Adam Werner Alfons12-06-193721-12-2018
Adams Louis26-08-192016-02-2012
Adams Paul30-03-192709-12-2011
Adel Tania18-07-196413-02-2019
Adriaen Marc06-03-193528-01-2018
Adriaens Gerard Louis18-11-193215-04-2017
Adriaens Margaretha06-11-190408-09-1977
Adriaens Maria16-01-192830-03-2020
Adriaens Omer20-11-193205-12-2011
Adriaens Simonne03-10-192330-04-2014
Adriaensens Jos17-07-192722-09-2015
Adriaenssens Jef20-05-195330-08-2011
Adriansens Aline27-01-192330-01-2016
Aelbrecht Christina22-10-193204-03-2015
Aelterman Nadine21-04-195205-05-2012
Aelterman Yvonna07-07-192812-05-2016
Aelvoet Anne-Marie16-12-194209-08-2014
Aelvoet Leon Roger12-04-193423-02-2017
Aelvoet Simonne22-06-192720-12-2016
Aendenboom Maria192204-2012
Aenspeck Albert29-07-192507-01-2015
Aenspeck Pierre07-05-193401-10-2013
Aerens Mireille02-093426-03-2020
Aernoudt Roland07-02-193619-11-2016
Aernout Luc2021
Aers Frida Alma Silvia08-01-192916-02-2019
Aers Rosa Constantia Eugenia25-10-191815-05-2017
Aerssens Angèle02-06-192401-02-2012
Aerts Esther03-06-192328-10-2015
Aerts Flor19-01-193516-02-2014
Aerts François22-03-193403-12-2011
Aerts Ivo10-10-195128-05-2021
Aerts Julia27-08-193828-03-2012
Aerts Louisa14-11-193427-05-2021
Aerts Luc30-11-193022-06-2014
Aerts Marie Madeleine06-02-193413-08-2019
Aerts Maurits09-06-194128-09-2016
Aerts Paul12-01-194514-03-2016
Aesaert Gaston Desiré Joseph26-04-192619-12-2021
Aesaert Juliaan Andreas Jozef05-04-193124-02-2016
Aeyels René31-08-192725-03-2012
Agneessens Marie-Claire26-05-194521-10-2015
Ailliet Marc21-03-194115-05-2016
Akkermans André04-03-194405-10-2013
Albers Hubert11-09-192003-11-2011
Albers Norbert12-12-193614-12-2016
Albert Simone Godelieve Leonie08-02-193513-01-2018
Albert Victor04-03-1939
Albrecht Antoine12-07-192531-05-2015
Alderweireldt Irène30-10-191524-10-2018
Alfvoet Denise13-10-193522-10-2021
Allaert Christine15-07-195426-07-2016
Allaeys Jacques01-09-194915-12-2020
Allegaert Leona20-12-193129-05-2012
Alleman Etienne03-02-194911-04-2022
Alleman Fernand25-05-193713-01-2015
Alleman Solange08-04-192707-01-2018
Allemeersch Andy06-01-193426-08-2019
Allemeersch Angèle28-05-193807-02-2016
Allemeersch Paul18-04-195502-04-2021
Allemon Serge28-02-196630-12-2017
Alleweireld Bernadette22-09-193028-07-2018
Alleweireld Cyriel04-03-192901-04-2020
Alleweireld Madeleine17-07-192812-11-2016
Alleweireldt Andréa11-04-193212-08-2017
Alleyn Ginette14-02-192926-05-2020
Alleyn Roger10-04-192924-08-2015
Alleys Aimé05-12-194430-09-2019
Alliet André29-01-193028-04-2017
Alliet Brigitte07-08-193903-12-2013
Alliet Etienne29-03-192827-01-2008
Allo Denise15-08-193008-02-2014
Ally Hugo07-12-194023-05-2018
Aloy Adriaan16-09-192610-03-2021
Alpaerts Julien19-08-192812-11-2013
Aman Andréa04-12-193208-05-2017
Amant Victor19-12-193804-02-2016
Ameel Hugo14-04-193125-11-2018
Ameel Leo17-01-194421-02-2019
Ameel Marc20-03-194507-01-2017
Ameel Michel18-03-192926-03-2017
Ameel Simonne15-03-192711-12-2017
Ameel Willy10-07-193026-11-2016
Ameloot Anne-Marie09-04-194129-05-2018
Ameloot Astrid18-05-193905-02-2018
Amery André13-05-192810-12-2018
Ameryckx Francine05-01-194811-06-2021
Ampe Adelheid25-08-192507-09-2016
Ampe André27-10-192517-10-2014
Ampe Gaston08-10-191904-11-2011
Ampe Suzanne18-03-192624-08-2011
Ampen Peter09-03-196413-02-2017
Anciaux Honoré08-02-192729-03-2016
Ancion Michèle11-09-197018-02-2018
Anckaert Marie10-11-192911-09-2014
Andrews Colin18-05-194819-07-2015
Andries Arnold10-10-194829-01-2021
Andries Maria02-08-192421-01-2017
Andries Maria19-09-192827-03-2016
Andries Thérèse25-04-192506-08-2017
Andries Yvan29-01-194526-06-2019
Andries Yvonne Simone17-07-192810-11-2020
Aneca Joseph30-03-192416-10-2013
Angillis Willy28-06-192817-11-2018
Angloo Lily13-06-192103-02-2021
Annicaert Jenny05-02-193012-04-2020
Anno Magdalena08-10-192026-04-2014
Annys Michel24-05-192624-07-2014
Anrijs Paul23-01-192329-04-2017
Anseeuw Georgette24-11-192917-10-2020
Anselin Marcel07-12-2011
Antheunis Elza29-04-192630-08-2019
Antheunis Roger26-06-191405-02-2001
Anthonis Edith12-06-192929-10-2016
Antonis Eric06-07-194113-11-2014
Antonus Wietse16-06-199211-05-2017
Apfelbaum Henich08-05-192512-10-2013
Aptekers Pierre15-06-193307-04-2014
Ardeel Ann07-02-196417-05-2017
Ardeel Guido09-04-195610-09-2022
Arens Ajren06-04-196509-04-2021
Arens Hugo17-12-193018-09-2016
Arfeuille Stefaan07-10-198004-11-2022
Arijs Lieve12-04-193823-09-2016
Arijs Maria-Louisa04-11-191503-02-2012
Arits Renée15-10-193025-04-2019
Arlequeeuw Hubert25-05-193306-03-2018
Arno Gilbert07-12-193420-02-2014
Arnoudt Georgette13-06-192321-02-2019
Arnoys Wini28-08-192030-06-2014
Arteel Bernice18-11-192426-05-2020
Artois Paul07-09-194713-06-2018
Aspeele Emmanuel19-06-195511-06-2019
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Asseloos Christiane11-11-193117-11-2020
Audenaerde René22-09-192719-10-2016
Audenaert Cécile Marie-Louise28-05-192611-02-2017
Audenaert Madeleine27-07-193124-03-2016
Audenaert Marc30-05-194911-03-2016
Audenaert William13-06-192404-03-2012
Audoor Kevin23-01-199118-10-2016
Audooren Christiane03-07-193918-05-2015
Audooren Georgette12-11-192621-11-2011
Auman Etienne07-03-194524-10-2011
Averbeke Willy06-11-193103-12-2020
Baccarne Robert11-09-192614-07-2021
Baccarne Roger03-03-193311-07-2021
Bacquaert Agnès23-05-194425-08-2017
Baecke Antoine20-09-194614-10-2011
Baeke Jules29-10-191911-03-2020
Baeke Marcel11-11-193523-02-2017
Baeke Willy26-05-193717-10-2014
Baekelandt Simona03-05-192303-12-2011
Bael Magda13-03-193425-02-2012
Baelde Rosa07-07-192707-10-2017
Baele Ingrid10-03-196407-01-2014
Baele Robertus Michaël29-11-192726-03-2021
Baelen Georgette11-08-193217-08-2017
Baert Arthur30-03-192304-05-2015
Baert Augusta08-03-191812-02-2017
Baert Carlos04-01-195008-03-2021
Baert Carlos Emiel Emma04-04-194227-04-2016
Baert Christina05-03-192319-02-2017
Baert Emiel03-02-193001-02-2017
Baert Florida15-11-192515-05-2017
Baert Gilbert31-05-193316-10-2019
Baert Jan11-06-194731-08-2018
Baert Julien19-02-192726-01-2017
Baert Lieve21-08-194027-05-2020
Baert Marc06-05-195623-04-2015
Baert Nestor19-06-192524-01-2018
Baert Pascale29-12-196827-03-2017
Baert Raphaël16-02-192212-02-2012
Baert Raphaël06-02-194511-02-2019
Baert Robert19-09-192405-02-2012
Baert Simonne30-05-192906-05-2022
Baert Wilfried Camiel August01-09-193819-04-2017
Baert Yves23-04-195504-09-2011
Baertsoen Hilda11-06-193218-09-2015
Baertsoen Maria20-02-192807-01-2020
Baes Godelieve16-07-193104-07-2022
Baes Jean21-04-193018-11-2019
Baes Paul16-11-194009-01-2020
Baes Roos09-03-194913-05-2013
Baeten Jos21-04-192123-02-2012
Baeten Ruben05-07-199430-07-2016
Baeten-Monnoyeur Jan09-06-193925-11-2014
Baetens Félicie06-01-192729-10-2015
Baetens Lucien25-06-193411-11-2016
Baetens Walter René Henri Romain27-04-193307-03-2021
Baetens Yvonne10-10-192712-10-2016
Baetslé Esther30-01-193108-11-2021
Baetslé Norbert08-08-193717-04-2017
Baeyens Emilienne20-05-192804-12-2011
Baeyens Guido10-11-1994
Baeyens Jan11-01-195817-11-2013
Bafcop Elie01-01-192826-01-2020
Bafcop Martha27-02-192823-01-2020
Bafcop Yvonne04-01-193108-01-2021
Bafort Paul15-06-193205-04-2019
Bagar Zohra15-01-198631-08-2016
Bagein Leona08-08-192020-05-2016
Bailleul Denise17-10-192628-12-2020
Bailleul Madeleine10-07-193105-07-2022
Bailleul Michel12-11-192715-05-2015
Bailleul Roeland18-10-193318-10-2017
Bailleur Gaston05-09-190026-10-1990
Bailleux Bernard26-06-194723-08-2014
Baillière Willy24-02-193808-07-2014
Baillieu Serge08-05-196219-09-2015
Bailliu Willy14-01-193520-06-2020
Balbaert Fernand10-01-195117-02-2018
Balcaen Denise08-11-193111-08-2014
Balcaen Georgette26-12-192314-05-2014
Balcaen Hans19-01-197819-10-2020
Balduyck Denise06-11-193304-04-2022
Ballegeer Godelieve Marie Sylvie03-05-193328-11-2016
Ballegeer Marcel04-02-192520-05-2022
Ballegeer Noël Edgard Gerarda25-12-195603-11-2019
Ballegeer Patricia Jeannine14-09-196412-08-2016
Ballegeer Rachel22-03-192925-05-2020
Ballegeer Rik André27-08-196121-11-2021
Ballière Gilbert28-09-193423-06-2020
Balliu Eric25-11-193614-05-2012
Balliu Georges29-05-193808-09-2011
Balman Laurette03-11-193808-10-2014
Baltens Maurits10-07-193428-11-2021
Bangels Maria25-05-191809-01-2014
Baplue Hendrik18-05-192008-04-2014
Baratto Odette09-04-192919-06-2019
Barbaix Rachel17-02-192303-12-2011
Barbery Freddy08-10-195421-03-2016
Barbery Roger09-05-193522-11-2019
Barbez Willy30-11-193924-06-2019
Barbry Yvonne28-07-193531-05-2022
Barmans Lydia13-06-194117-01-2015
Baron Yolande13-05-193401-07-2021
Barrezeele Kris31-07-195309-06-2012
Barroo Frans22-04-195123-12-2019
Barroo Matty22-02-195609-01-2022
Bartholomé Marguerite05-04-193121-11-2016
Bartier Herman25-05-193625-11-2020
Bartier Raoul15-03-193023-03-2020
Bassier Walter15-10-192605-11-2020
Basslé Romaan Charles August05-06-193613-06-2021
Basslé Steven Maurits13-01-197328-05-2012
Bassleer Hubert08-11-192914-08-2021
Bastaert Simonne16-07-193001-01-2018
Bastiaenssens Stella16-01-192331-10-2013
Bastien Gilberte20-04-194621-03-2017
Bastien Henri23-07-192417-04-2016
Batselier Pieter24-03-194721-02-2012
Batsleer Gaston04-08-192619-12-2018
Batsleer Germain23-08-193701-06-2018
Batsleer Maria18-03-192811-05-2017
Batsleer Robert29-02-193218-02-2019
Batsleer Urbain13-06-193110-08-2018
Batteauw Geert27-02-195012-03-2014
Battheu Albert05-09-193509-07-2018
Battheu Annemie12-01-195627-06-2021
Battiau Marc24-07-194826-05-2012
Battiau Mariette29-04-193322-02-2017
Bau Eddy27-09-195014-03-2016
Baudelet René30-05-196729-01-2014
Baudet Veerle04-12-194405-11-2014
Baudts André09-08-192526-09-2011
Baudts Anna Maria28-08-193419-03-2015
Baus Frans10-08-192805-03-2015
Baute Rosanna Romanie Maria25-10-193509-09-2017
Bauters Georges09-04-193114-05-2015
Bauters William19-07-194612-04-2019
Bauwens Agnes28-12-193501-01-2017
Bauwens Agnes17-08-193608-08-2020
Bauwens Aimé Joseph20-09-192915-03-2017
Bauwens Anna20-05-192807-08-2015
Bauwens Carlos04-07-195318-12-2019
Bauwens Dorine Alice25-04-195730-06-2021
Bauwens Emelie Maria05-05-193217-02-2019
Bauwens Gerardus Andreas Cornelius Jo30-01-193813-05-2018
Bauwens Gerda26-01-194111-09-2016
Bauwens Ghislain25-05-194509-09-2019
Bauwens Gisela Laetitia26-04-192412-02-2016
Bauwens Hilda17-11-192929-07-2016
Bauwens Ivan Cyriel09-01-196123-07-2020
Bauwens Jeannine24-11-193309-01-2020
Bauwens Julien Edmond11-02-195802-07-2018
Bauwens Lodewijk Theophile01-02-194821-02-2017
Bauwens Maria Helena Simona Theresia01-11-194917-02-2017
Bauwens Marie Aimée20-11-193218-02-2017
Bauwens Marijn Bernard Pol24-02-193807-12-2020
Bauwens Martine Louise Remi Hilde13-10-196313-06-2020
Bauwens Nicole09-01-193426-04-2017
Bauwens Octaaf10-01-192911-04-2020
Bauwens Remi René16-12-194910-07-2021
Bauwens Romaan12-09-193708-07-2018
Bauwens Telma03-04-194008-02-2020
Bavin Ferdinand12-03-193219-09-2015
Bavin Hortense22-12-193408-05-2014
Bayart Joseph22-07-192730-04-2012
Beaumon Irène09-05-192931-12-2017
Beaumon Walter12-08-194518-10-2019
Beaumont Roland04-03-192431-03-2016
Beauprez Denise07-11-193521-04-2022
Beauprez Marie Rose01-03-195811-02-2017
Beausaert Walther27-11-194225-05-2021
Beazar Alfons20-09-192518-03-2016
Becarren Guido12-03-194021-02-2017
Becarren Monique31-05-194128-06-2018
Becaus Jacques05-09-194127-02-2017
Beccaert Agnes10-03-192809-09-2018
Beckers Angela09-05-196518-06-2012
Beckers Maria21-09-192004-10-2016
Beckers René06-10-195204-04-2012
Becu Achiel25-07-192428-12-2013
Becue Daniël20-06-195313-09-2017
Becue Herta05-06-192012-05-2020
Becue Regine25-05-194723-07-2014
Becuwe Gabriëlla26-06-191514-06-2022
Becuwe Georges13-12-193029-07-2021
Becuwe Henri05-03-193213-05-2018
Becuwe Ivonne30-07-191922-10-2011
Becuwe Liane19-06-194008-01-2019
Becuwe Raymond09-01-194917-06-2017
Beddeleem André12-11-193829-07-2021
Beddeleem Esther09-04-191928-12-2017
Beddeleem Micheline19-10-193207-11-2020
Beddeleem Roger07-01-191905-06-2016
Beddeleem Willy21-03-194530-03-2021
Beeckman Erik29-10-195802-06-2015
Beeckman Kim20-09-198113-09-2011
Beeckman Pierre29-07-193104-03-2014
Beeckman Pieter27-04-192824-10-2016
Beekman Carlos25-11-193021-02-2018
Beel Hervé21-01-193705-08-2011
Beel Noëlla25-12-192802-03-2015
Beelaert Marc Luciaan Geeraard17-09-196330-03-2017
Beelaert Noël Leonard19-11-192405-01-2018
Beelaert Norbert24-07-194129-04-2015
Beelaert René Albert Marie Léon07-02-191908-04-2016
Beelaert Roger Remi21-01-192902-05-2020
Beele Agnès29-03-193208-08-2020
Beele Maria17-09-193322-10-2022
Beele Thierry06-07-194717-03-2016
Beelper Liliane17-01-193425-02-2017
Beer Regine05-11-192023-03-2014
Beerens Frans16-08-195415-12-2016
Beernaert Jeroom10-12-192315-03-2021
Beernaerts Camilla06-06-193219-02-2020
Beerten Juliette13-01-192408-06-2015
Beets Yvonne Louise20-05-192326-04-2018
Beevers Adri10-02-193323-10-2013
Begerem Dominique17-01-195701-01-2014
Beghein Maria03-09-193506-07-2019
Behaegel Esther08-12-192611-03-2017
Behaeghel Michel26-04-192309-03-2016
Behaeghel Wilhelm30-06-193625-09-2016
Behiels Albert22-02-191721-11-2015
Beirens Frans16-05-194022-06-2014
Beirens Gerard12-05-193027-01-2016
Beirens Margaretha18-04-192613-01-2012
Beirnaert Antoine26-02-193626-05-2020
Beirnaert Gery08-05-193830-10-2021
Bekaert Adhémar09-02-192807-11-2017
Bekaert Alfonsina Maria Magdalena Alida25-06-193524-09-2020
Bekaert André05-06-192711-02-2017
Bekaert André13-06-193108-04-2020
Bekaert Carlos03-02-195410-02-2017
Bekaert Carlos Robert Albert30-10-193605-11-2017
Bekaert Christiane21-07-192706-05-2012
Bekaert Christiane09-02-194222-09-2015
Bekaert Herman16-07-193728-02-2016
Bekaert Leon Camiel Marie28-10-193413-07-2019
Bekaert Marcella22-10-192807-02-2017
Bekaert Maria31-05-192101-08-2019
Bekaert Maria21-02-193616-10-2019
Bekaert Maria17-07-193727-12-2017
Bekaert Marie-Josè Ludovica21-01-192319-04-2012
Bekaert Paul15-06-193002-06-2016
Bekaert Paula12-08-193610-08-2015
Bekaert Raoul01-11-192826-09-2015
Bekaert Raymond31-12-194608-06-2017
Beke Mariette14-03-192404-05-2021
Bekemans Godelieve06-05-193608-02-2019
Bekemans Paul30-07-193324-04-2019
Bekkers Maria27-06-192504-01-2017
Belaen Charles28-12-192225-10-2013
Belaey Guillaume13-12-193204-08-2020
Belen Felix18-09-193030-01-2015
Belïen Leopold16-01-193730-09-2011
Bellekens Viktoria23-03-192413-07-2014
Bellemans Jacqueline04-05-192824-01-2015
Bellemans Michel08-02-195028-07-2015
Bellemans Sandra06-04-197706-10-2015
Bellen Henri06-07-193619-06-2014
Bellengé Valère18-02-192405-02-2016
Belleter Liliane12-12-192709-03-2017
Bellis Henri21-02-193329-01-2015
Belmans Tom31-03-197421-04-2012
Belpaeme Maria08-02-192711-10-2021
Bels Paul14-07-192625-11-2011
Belsack Maurits19-10-192320-09-2011
Benault Godelieve29-04-193303-05-2020
Bendels André23-11-194324-03-2014
Beneens Herman10-01-194216-10-2016
Benoey Albert02-08-193530-07-2020
Benoit Frans21-05-191903-05-2012
Benoit Maria23-02-191828-11-2011
Benoot Agnes22-06-192229-02-2012
Bentein André08-04-195312-12-2016
Bentein Cécile01-06-192429-03-2018
Bentein Pieterjan20-11-198518-05-2016
Benteyn Maria24-12-193616-04-2021
Berat Camille28-02-193008-07-2022
Berat Edmond01-06-195129-10-2016
Berat Lisa19302022
Berckmoes Georges05-07-193320-06-2014
Berg Elfrida31-03-192924-05-2022
Bergez Roger Henri Julien28-06-193828-02-2020
Bergez Yves01-06-195917-04-2012
Bergmann Ilse29-01-192427-03-2012
Bergmans Bert26-03-194603-06-2012
Bergmans Freddy30-03-195822-10-2014
Berkers Jan09-06-196127-12-2014
Berlé Rosanna Rogette Maria10-04-193504-02-2022
Berlé Rosina Georgina24-04-192722-07-2020
Bernaerdt Frederik01-10-198710-11-2011
Bernaerdt Michel12-12-193829-08-2019
Bernaert Suzanne30-09-193118-04-2020
Bernard Denisia Emma30-08-193307-01-2017
Bernolet Ignace10-06-195309-07-2016
Berquin Frans16-12-194001-09-2017
Berquin Jacques18-01-193306-08-2018
Berquin Jean16-06-192403-06-2016
Bert Alfons06-08-193624-10-2019
Bert Georgetta26-06-192911-11-2020
Bert Laurette10-07-193913-10-2019
Bert Martha Maria30-04-192824-10-2018
Berteloot Georges17-07-192020-04-2014
Berteloot Lia13-10-192901-09-2018
Berteloot Rita31-01-195220-06-2018
Bertels Frans24-09-191409-02-1996
Bertels Victor08-08-193313-10-2014
Berten Andrée28-07-192015-01-2010
Berten Anne-Marie13-10-194024-03-2017
Berten Maria31-10-193003-08-2016
Berten Simonne14-05-191920-06-2009
Bertens Laurent02-08-193011-04-2018
Bertens Lea31-03-192712-06-2016
Berth Armand Petrus Georges Alfons15-11-193015-08-2020
Berth Hendrik08-12-192311-03-2019
Berth Louisa01-03-192610-06-2020
Bertier Aurel31-08-194612-08-2016
Bertier Irma18-03-193106-09-2016
Bertier Jackie27-07-194311-03-2017
Bertrand Etienne10-07-192216-06-2016
Bertschy Agnès23-03-193429-03-2015
Bervoet Paul08-11-193128-01-2021
Bervoet Rony24-11-195514-10-2022
Bervoet Walter27-03-195029-03-2020
Bervoets Marie-José21-12-192428-02-2012
Berwouts Guy19-09-192212-01-2012
Bethuyne Anita17-04-195830-04-2019
Bettens Erwin27-04-196205-07-2014
Beudeker Anna15-08-192313-02-2016
Beulen Maria10-01-192819-08-2011
Beulens Frans04-11-193810-06-2015
Beuls Raoul11-12-193012-08-2018
Beun Albert Julien30-10-192715-12-2017
Beun Anna03-03-192413-05-2018
Beun Hilde01-06-195426-05-2018
Beunen Gaston26-06-194513-08-2011
Beunens Remi02-03-193110-09-2015
Beuselinck Christiane08-07-194514-12-2018
Beuselinck Marguerite14-06-193410-09-2020
Beuselinck Rolanda19-01-193031-10-2017
Bevernage Suzanne07-01-192819-04-2020
Beyaert André08-02-193413-05-2012
Beyaert Godelieve23-04-192118-01-2012
Beyens Paul02-01-193914-02-2012
Beyls André27-02-193518-09-2016
Beyls Maria02-03-193421-12-2019
Beyls Rosette14-04-193501-11-2014
Bezdek Cäcilia12-05-193329-09-2019
Bezemer Jeanne23-09-192817-12-2017
Biddelo Albertine Euphrasie06-03-192325-04-2016
Biebuyck Raymond Marie Albéric Corneille07-01-192202-11-2021
Bierebeeck Mina27-09-192613-03-2015
Biesbrouck Antoon04-08-193025-03-2017
Biesemans Herman22-12-194104-06-2015
Biesemans Luk25-03-194630-08-2016
Bijloos Henri29-02-192411-03-2017
Billiau Roger08-11-194017-08-2020
Billiet Anne Marie09-01-193006-04-2020
Billiet Carl18-01-193405-06-2021
Billiet Hilda12-06-192307-08-2011
Billiet Hubert06-02-192706-10-2015
Billiet Magdalena José Suzanne13-08-192521-10-2020
Billiet Willy30-12-193128-04-2022
Bilterijst Jean31-10-192420-08-2011
Biltris Monique11-12-193625-09-2021
Binst Gaston22-01-192518-11-2014
Birmanns Frederik19-05-198019-04-2020
Bisschop Daniël23-08-194414-07-2017
Bisschop Dirk01-05-2014
Bisschop Marie-Louise12-02-193120-12-2020
Bister Broosen Helga22-07-194710-02-2018
Blanckaert Antoine13-08-192907-05-2017
Blanckaert Antonia04-07-192706-01-2017
Blanckaert Claudine14-06-195318-02-2014
Blanckaert Denise30-10-192918-01-2019
Blanckaert Luc Alfred Gustaaf26-12-194109-05-2022
Blanckaert Marie-Louise05-11-193310-10-2016
Blanckaert Monique18-01-195030-06-2019
Blanckaert Rita27-11-195514-07-2022
Blanckaert Roseke04-05-194117-01-2012
Blancke Carlos21-03-198315-12-2016
Blancke Valère07-04-193303-09-2011
Blancquaert Luc23-04-192805-08-2016
Blankaert Laurentia Simone31-07-193927-06-2021
Blankaert Rya Camilla Roza10-04-194601-07-2017
Blanquaert Huguette09-03-192830-11-2011
Blaton Marie-Thérèse27-08-192406-07-2016
Blaton Rita04-01-194814-03-2014
Blaton Vic07-10-193716-02-2017
Blauwaert Michel14-04-194711-10-2021
Blauwblomme André04-07-192216-04-2022
Blauwblomme Lea11-02-192425-02-2012
Bleyaert Achiel L.23-06-193130-10-2011
Bleyaert Sylvain Romain18-04-192919-09-2022
Bleyaert Walter01-11-193108-03-2017
Bleys Georgette Cyrilla Clementia06-12-193010-12-2017
Blieck Fernand29-01-192829-06-2017
Blieck Jenny27-12-192614-12-2013
Block Anna11-01-191213-05-2012
Block Herman05-04-195217-01-2015
Blockeel Christiana27-04-192731-03-2015
Blockeel Florent08-01-193627-03-2016
Blockeel Joseph27-11-192506-02-2016
Blockeel Jozef24-01-192529-03-2017
Blockmans William25-03-194419-04-2016
Bloeyaert René Louis30-04-194318-08-2021
Blommaert Anita17-03-193916-06-2017
Blommaert Camiel Philippus08-04-193715-04-2016
Blommaert Frans01-11-192614-12-2016
Blommaert Julien15-04-193912-06-2015
Blommaert Louis14-09-194908-11-2015
Blomme Annie Denis Christiana24-05-194119-01-2022
Blomme Antoine Cyriel10-11-194001-03-2021
Blomme Augustien Bernard15-01-193414-10-2021
Blomme Cécile14-12-193716-01-2020
Blomme Christiana Maria Edmonda15-11-193825-02-2018
Blomme Cyriel09-05-194426-09-2016
Blomme Dirk21-08-195011-09-2020
Blomme Frankie Valeer04-07-195319-07-2017
Blomme Freddy22-03-193814-03-2018
Blomme Georgette24-06-192305-11-2016
Blomme Margriet22-05-192211-02-2016
Blomme Mariette14-12-193424-02-2014
Blomme Nestor02-12-193007-03-2017
Blomme Pieter Eduard20-10-193310-01-2021
Blomme Roger04-03-193906-10-2016
Blomme Suzanne30-05-192806-12-2014
Blomme Walter Victor19-11-192829-01-2017
Blomme Willy12-10-194702-01-2018
Blomme Willy Richard Agnes15-09-193714-01-2016
Blondeel Caroline18-10-196628-12-2013
Blondeel Gilberte15-03-193402-12-2017
Blondeel Leona25-04-193606-12-2020
Blondeel Regina18-12-192510-05-2016
Blontia Beatrix05-03-193910-08-2014
Blontrock Benedictus10-08-193319-12-2019
Bobelyn Gérard13-05-193726-11-2016
Bocher Juliana17-06-192427-03-2016
Bochkoltz Marie-Jeanne14-12-192712-12-2016
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockstael Monique19-12-194026-08-2014
Bockstaele Albert10-04-193516-05-2017
Bocqué Jan24-08-192817-02-2016
Boddaert Odette01-07-193301-02-2014
Boddez Anja27-09-197027-10-2014
Bode Gerard09-07-192616-10-2016
Bode Marcel29-11-191810-08-2014
Bodein Dani02-11-194607-02-2020
Bodry Clairette05-05-192504-11-2011
Boeckaert Johan Marcel Etienne11-02-195621-04-2019
Boeckx Julia17-01-191823-02-2012
Boel Jacques21-09-192003-04-2012
Boelaert Aureel26-06-192424-07-2017
Boelaert Marie-Christine18-05-194318-11-2016
Boelens Elvira Maria22-04-192410-04-2021
Boelens Lisette12-06-193529-09-2020
Boelens Stefaan13-08-194610-08-2020
Boënne Luc13-02-195328-04-2017
Boeraeve Albert19-02-192812-01-2021
Boeraeve Greet29-07-194614-12-2020
Boeraeve Maria21-06-192609-01-2020
Boeren Dirk03-06-197110-09-2011
Boerewaart Robert01-11-193005-03-2012
Boerjan Anita Helena Octavie01-10-194520-05-2021
Boerjan Irène15-11-192802-07-2022
Boes Cecilia Mathilda11-12-192707-04-2021
Boes Jacqueline Marie Louisa Theofiel05-02-194524-10-2020
Boete Geert Jozef23-12-195816-03-2017
Boete Margaretha Maria Romania Seraphine08-09-193914-10-2021
Boeve Yolande21-10-192207-02-2015
Boey Eddy02-07-194119-08-2017
Boey Emilienne04-12-192929-10-2021
Boey Tristan13-03-200112-01-2021
Boeyaert Greta11-11-196305-12-2021
Boeyaert Jeannine25-02-194012-04-2021
Boeykens Maria14-11-193710-07-2015
Bogaert Aimé11-05-193319-08-2011
Bogaert Albert13-08-193505-08-2015
Bogaert Antoine27-01-193501-08-2011
Bogaert Carlos07-10-194605-01-2020
Bogaert Ferdinand27-09-191910-07-2016
Bogaert François12-09-193012-04-2016
Bogaert Germa31-01-193510-07-2015
Bogaert Irène05-11-192513-08-2015
Bogaert Jacques20-09-193217-04-2012
Bogaert Jacques G.A.07-05-192811-04-2012
Bogaert Julius Herman21-12-193102-02-2017
Bogaert Lucien08-11-193103-12-2016
Bogaert Mieke21-03-196627-03-2016
Bogaert Mike Willy09-05-198012-10-2019
Bogaert Paulette24-11-194418-10-2016
Bogaert Raymonda09-05-193414-01-2020
Bogaert Sam18-01-196730-01-2016
Bogaert Simonne02-02-192521-08-2011
Bogaerts Annie03-07-193209-01-2015
Bogaerts Francine20-12-194301-09-2014
Bogaerts Jan19-01-192528-01-2017
Bogaerts Wilfried13-12-196704-08-2016
Boghaert Anne-Marie10-06-194517-05-2016
Bogman Erik02-03-195402-06-2016
Bohyn Guy01-08-192528-08-2011
Boi Marcel Julien07-06-192923-03-2022
Bokhorst Hans13-07-196826-06-2003
Bollaert Antoinette19-10-192119-03-2021
Bolle Christiaan11-01-193611-03-2021
Bolle Patrick27-08-195922-05-2016
Bolle Simonna10-07-193124-10-2020
Bollé Maurits Camiel11-10-192631-10-2018
Bollen Jozef29-01-192004-12-2011
Bollen Leopold09-2011
Bolsius Monique31-12-193221-06-2020
Bombeke Jacqueline20-09-192712-07-2016
Bombello Salvatore17-01-194227-08-2016
Bomberna Josée08-04-193403-06-2020
Bomberna Lisette Rita Maria14-01-194427-09-2020
Bonacini Gianfranco21-11-194326-06-2022
Bonamie André14-12-192704-10-2020
Bonamie Jeroom24-12-192510-12-2016
Bondeel Erik Richard Eugeen09-05-194217-11-2020
Bonduel Antoinette05-07-193521-11-2021
Bonduelle Albert01-11-191802-08-2021
Bonduelle Denise09-05-192212-11-2020
Bonduwe Henri13-02-193021-06-2020
Bonheure Jacqueline30-04-194307-09-2019
Bonheure Lisette17-01-193703-11-2021
Bonheure Rosa28-04-193128-12-2017
Bonnarens Marleen02-02-193503-08-2016
Bonne Agnes10-11-191323-05-2017
Bonne Daniël18-04-194018-10-2016
Bonne Ferdinand08-08-192602-04-2017
Bonne Marcella Maria23-06-193008-04-2020
Bonneel Simonne21-12-191114-07-1991
Bonneure Fernand18-05-192326-09-2017
Bonneure Xavier03-11-193206-12-2014
Bonny Freddy29-11-195209-01-2021
Bonte Alix Marguerite09-04-190418-12-1989
Bonte Anneke Alice Filomena08-02-195904-07-2022
Bonte Bethy Jeanne Sidonie18-10-193105-01-2019
Bonte Eddy Georges Rudiger20-08-194822-09-2021
Bonte Freddy Kamiel Adolf24-01-194715-04-2020
Bonte Godefried04-04-193018-05-2014
Bonte Jacques11-03-194428-08-2020
Bonte Jeanine27-02-193803-04-2012
Bonte Marie Thérèse03-10-192512-11-2021
Bonte Marie-Louise22-05-192415-12-2013
Bonte Marie-Rose25-12-193323-09-2022
Bonte Monique22-10-193803-06-2019
Bonte Monique14-07-195318-10-2019
Bonte Odiel29-11-193203-12-2017
Bonte Wery26-03-193905-02-2020
Boogaerts Maria18-08-193305-05-2017
Boogaerts Mariette20-08-192501-04-2016
Boon Arsène23-02-193009-03-2018
Boonaert Margaretha01-01-192501-09-2016
Boone Alfons30-06-192324-01-2017
Boone Erik Ludovicus Marcellus193902-2012
Boone Fernand01-08-193412-09-2013
Boone Gaby22-05-192309-11-2016
Boone Herman17-07-193026-11-2016
Boone Marc15-09-193627-03-2019
Boone Maurice17-07-194013-04-2016
Boone Steven11-04-197802-03-2016
Boonen Karel24-09-193724-10-2015
Boonkens Denise16-03-193101-03-2016
Boonman Ferdinand10-04-194216-04-2016
Boost Maurice17-06-192330-10-2015
Borgenon Els27-11-193524-03-2017
Borginon Alfons22-11-192709-05-2012
Borginon Steven26-07-195824-07-2016
Borgonjon Carlos Pieter Frederic Florent18-05-193505-01-2018
Borgonjon Chantal Valentine Gaston23-10-195913-09-2018
Borgonjon Godelieve Yvonna Maria26-09-194004-08-2017
Borgonjon Linda Sylvia03-07-195118-02-2022
Borgonjon Marc Edmond11-09-195419-03-2020
Borgonjon Willy Albert07-02-193414-10-2016
Borlé Anna Maria31-12-192728-11-2018
Borlé Clarisse Madeleine06-09-192927-02-2022
Borlé Juliana Maria08-05-192706-07-2022
Borlé Magdalena Maria07-11-192508-04-2022
Borlé Maria Magdalena12-03-191706-01-2020
Bormans Pierre16-10-194306-03-2014
Bormans Ronny25-06-195526-06-2012
Borms Joz.30-04-193829-04-2016
Borms Patrick29-03-195805-07-2016
Born René29-08-192122-05-2015
Borra Noël16-04-193823-08-2021
Borremans Agnes28-01-192912-07-2014
Borremans Jozef29-03-192513-12-2014
Borremans Willy27-02-193110-05-2014
Borrizée Tony09-05-196730-06-2019
Bos Henriette31-05-192115-11-2011
Bos Yvonne13-05-192614-08-2022
Boscart Joseph19-11-192404-05-2021
Boscart Roger17-09-192430-10-2019
Bosman André23-07-192212-03-2015
Bosmans Siegfried12-10-195306-12-2011
Bossaert Herman12-04-193922-09-2015
Bossaert Karel25-12-193211-02-2017
Bossaert Lea29-06-192713-10-2021
Bossaert Magdalena19-12-190420-04-1986
Bossaert Marie-Thérèse17-10-192619-03-2017
Bossaert Raoul21-11-193116-10-2018
Bossaert Raphaël29-05-192709-07-2020
Bossaert Willy31-08-193514-06-2022
Bossant Quentin05-09-192813-01-2022
Bossant Roland17-07-192826-09-2014
Bosschaert Ronny12-11-194911-02-2016
Bosschaerts Alain09-02-196506-03-2018
Bosschaerts Karel28-12-192027-01-2017
Bosschem Georges18-03-192028-03-2021
Bosschem Julien14-04-195225-08-2015
Bossu Magdalena02-12-192606-10-2017
Bossu Marie Madeleine18-10-192822-01-2017
Bossy Godelieve13-07-193401-03-2014
Bosteels Bernadette01-02-194203-06-2012
Bosteels Rita23-07-194810-01-2017
Bostoen Lucienne10-02-192309-04-2017
Bostyn Koen07-10-196020-02-2016
Bostyn Madeleine10-10-192710-03-2021
Bostyn Walther28-04-193530-10-2011
Bottelberghe Eric15-01-195227-03-2017
Bottelier Luc Juliaan Alex16-11-196328-10-2022
Botterdaele Cecile14-07-192119-03-2012
Botterman Roger11-02-192813-07-2019
Bottu Elisabeth16-12-193102-11-2016
Bouche Maria16-10-192825-08-2020
Bouché Claire09-06-195410-11-2011
Bouchez Fernande23-05-194026-05-2017
Bouchier Juliette26-11-192525-11-2017
Bouchier Renaud09-01-192802-05-2017
Bouciqué Godelieve08-12-193110-05-2012
Bouciqué Mariette11-11-192412-10-2019
Bouckaert Jeanno08-10-194322-03-2016
Bouckaert Magda03-02-193722-04-2017
Bouckaert Nabor08-03-193106-02-2014
Bouckenooghe Georges06-05-193315-05-2017
Boucquaert Frank08-10-196729-07-2019
Boucqué André Maurice02-08-194305-08-2016
Boucquey Frieda31-01-195229-01-2022
Boucquez Nancy02-07-197118-06-2022
Boudeweel Bart23-09-197003-04-2016
Boudonck Marijn13-10-193713-11-2020
Boudry André23-10-193205-02-2017
Boudry Elisabeth28-04-194121-04-2022
Boudry Frans13-02-193315-02-2017
Boudry Gaston02-03-192908-02-2020
Boudry Lea29-01-192903-07-2016
Boufaden Moncef07-01-194701-01-2021
Bouillon Gérard Roger02-05-193131-12-2016
Boulanger Maurice30-05-193717-12-2016
Boulengier Emiel16-09-193115-12-2011
Boulez Romaan07-12-194804-07-2021
Bouljon Gilbert14-04-194830-04-2022
Boullard Freddy25-12-195401-01-2015
Boumon Rose Marie15-06-193423-08-2011
Bourdeaud'hui Firmin03-04-192802-11-2015
Bourdeaux Jacqueline09-03-193017-02-2021
Bourdon Fernand01-10-193303-08-2021
Bourgeois André07-03-192818-10-2015
Bourgeois Elisabeth21-03-192514-01-2017
Bourgeois Erik22-10-192914-11-2011
Bourgeois Omer02-05-192518-05-2021
Bourghelle Etienne05-02-193713-04-2016
Bourgois André30-11-192630-03-2012
Bourgois Fernand15-06-192905-06-2017
Bourgois Yvonne17-12-193001-05-2019
Bourgonjon Christina Hermina22-09-193213-01-2021
Bourgonjon Eric Alfons Clarisse Joseph07-03-194029-05-2021
Bourgonjon Godelieve Maria Octavie15-02-193921-07-2019
Bourguignon Ghislaine01-06-194501-03-2017
Bourlon Gilbert23-09-193328-11-2014
Bourry Francine16-04-193518-09-2016
Bousard Rachel17-09-192231-07-2015
Boussery Marguerite28-08-193319-10-2021
Boussery Wilfried21-07-193220-01-2012
Boussery Willy Arthur Louis04-04-192826-11-2020
Boussy Ivan13-02-195508-10-2011
Boussy Marc02-02-193105-04-2020
Bout Hilda09-04-191525-08-2011
Boutchon Julia08-06-192730-04-2017
Boute Alice28-01-191825-10-2013
Boute Annie04-02-193505-08-2016
Boute Jenny13-01-192701-08-2011
Boute Magda14-04-194212-03-2016
Boute Robert14-02-192927-03-2016
Boute Veronique05-10-194803-06-2017
Boute Yvonne30-09-192430-04-2012
Bouteca Trees29-04-192713-06-2021
Bouten Anna15-10-192720-02-2017
Bouton Benoît196311-2015
Boutte Urbain06-09-193322-12-2013
Bouttelisier Daniel21-12-193510-07-2016
Bouttens Philippe07-10-194116-01-2015
Bouttery Jeanne13-04-193016-08-2020
Bouttery Yvette14-05-194205-09-2020
Bouve Maria02-09-192819-02-2021
Bouw Hector01-06-192705-02-2022
Bouwet Madeleine14-09-193414-04-2017
Bouwet Maria Fidelia28-04-191522-09-2011
Boux Magdalena18-06-192821-04-2017
Bovend'aerde Ivo15-11-193717-03-2014
Bovijn Raphael30-04-193905-08-2016
Bovyn Dionysia08-09-2014
Boxoen Eddy05-04-194711-10-2020
Boxoen Germaine10-02-192815-08-2019
Boxoen Godelieve04-12-192719-09-2017
Boxus Jacques23-05-193130-09-2022
Boydens Gerard31-03-192321-01-2014
Boydens Gilbert23-09-193719-12-2019
Braadbaart Nicolas09-01-193309-06-2015
Brabant Guy04-10-192812-04-2016
Bracke André20-09-192711-10-2011
Bracke Clementine22-07-192921-02-2014
Bracke Elsje Maria Magdalena Urbaan19-09-195906-10-2019
Bracke Frans09-05-191909-07-2014
Bracke Hilda14-04-194318-03-2017
Bracke Hildegard13-12-196009-06-2012
Bracke Hubert12-02-194623-02-2017
Bracke Jean-Pierre18-06-194503-04-2012
Bracke Mariette Zulma25-01-192826-10-2017
Bracke Monica Irma16-07-193506-04-2021
Bracke Wilfried Basiel Cyrilla04-05-194227-10-2019
Brackx Evarist Roland14-01-193522-06-2017
Brackx Gerard22-03-193119-09-2011
Brackx Ida31-03-193405-11-2011
Brackx Odette23-07-193616-03-2021
Bradt Hubert18-10-193509-04-2012
Bradt Marc22-02-196728-04-2016
Braeckelaere Irène27-09-191212-09-2011
Braeckevelt Amanda07-12-193422-07-2016
Braeckman Bertrand27-02-193703-12-2016
Braeckman Julien13-07-193724-04-2012
Braeckman Louis Bernard18-05-192712-06-2019
Braeckman Maria04-02-192214-09-2011
Braeckman Paula12-08-192519-04-2016
Braekeleirs Jan26-11-194322-03-2017
Braekeveldt Francy16-08-194427-03-2016
Braem Aimé26-05-193105-04-1998
Braem Alice03-08-192527-10-2017
Braem Eddy14-08-194426-11-2019
Braem Honoré24-02-192421-03-2012
Braems Henricus05-06-193226-09-2018
Braems René11-04-194017-11-2020
Braet Adhémar16-05-192527-11-2008
Braet Alice Leontine Marie19-02-192222-08-2008
Braet André02-04-192829-07-2011
Braet Daniël Hector Edmond Victor02-08-193707-02-2017
Braet Danny16-02-196228-10-2016
Braet Guido15-05-193726-05-2008
Braet Hans Joseph Leon18-12-192629-05-2014
Braet Henri Robert Joseph Corneille17-05-193024-05-2014
Braet Irena Maria Louisa21-12-192820-12-2014
Braet Johan Lucien28-10-194305-12-2021
Braet Louis Willy25-09-193924-01-2020
Braet Maria21-07-192914-03-2020
Braet Marie Annie Louis Barbara01-07-194222-08-2021
Braet Nicole15-10-193611-07-2020
Braet Paul05-04-193402-02-2015
Braet Rachella Maria28-12-192630-07-2018
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Simonne14-05-192615-12-2020
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Willy Medard Marie09-04-193630-06-2020
Braeye Filiep24-05-195523-09-2013
Bral Achiel André18-02-192312-01-2016
Bral Firmin Hubert Charles Paula03-11-193526-07-2018
Bral Gabriëlle07-09-191625-10-2011
Bral Georgette28-05-192716-11-2020
Bral Margriet Martha25-05-194613-01-2021
Bral Paula Margareta01-07-193227-05-2022
Bral Rachel05-11-192717-04-2016
Bral Richard Charles Louis21-10-193526-05-2020
Bral Rosa06-06-193013-08-2011
Brams Hilde19-08-194129-05-2012
Brandt Christiane30-03-193727-03-2021
Brants Hilda20-04-192812-08-2015
Breckpot Pierre13-06-192515-03-2021
Breda André30-10-192314-10-2018
Breda Rafaël28-02-192830-04-2012
Breemeersch Firmin27-04-193629-03-2017
Breemeersch Gilbert14-04-193924-02-2022
Breemeersch Irène30-01-193020-12-2016
Breemersch Patrick11-08-195828-11-2016
Brescie Maria22-07-193025-08-2016
Brewaeys Freddy13-02-195301-04-2014
Brewee Poldine01-07-192627-08-2011
Breyne Frans03-06-193003-01-2020
Breyne Henri25-09-192705-12-2021
Breyne Maurits06-06-194205-11-1987
Breyne Raymonde06-07-193510-06-2021
Breyne Willy28-02-192913-07-2016
Bries Richard04-11-194320-07-2015
Bril Simonne06-08-192314-02-2019
Bril Yvonne21-09-192127-09-2016
Brion Alice10-02-192412-02-2018
Brisson Jean Claude26-10-195508-05-2016
Brocorens Monique29-01-191904-07-2014
Broeckx Jeannine06-10-194024-10-2020
Broes Jan02-01-193810-12-2019
Broes Karel Max27-07-192502-11-2016
Brondeel Delphine29-04-192824-05-2015
Bronselaer Marc22-07-195612-05-2012
Broos Huguette27-07-192826-03-2015
Broos Remi05-02-192423-03-2012
Brouckaert Charles30-05-193324-06-2020
Brouckaert Werner18-05-192602-12-2021
Brouwers Juliette29-09-192805-05-2019
Broux Godelieve04-09-194228-10-2015
Browaeys Cécile11-07-193901-03-2012
Browaeys Georges14-09-192130-12-2013
Browaeys Marie Antoinette25-03-193422-03-2014
Browaeys Médard07-08-193924-05-2016
Browaeys Peter20-08-197631-01-2016
Bruggeman Agnes06-09-192613-01-2017
Bruggeman Arsène Roger Fredericus20-09-193022-05-2017
Bruggeman Daniël11-10-193419-01-2016
Bruggeman Denise192602-2016
Bruggeman Edgard22-09-192822-04-2020
Bruggeman Eduard09-03-191902-12-2018
Bruggeman Georgette11-05-193429-07-2020
Bruggeman Héliane28-07-193125-12-2017
Bruggeman Jozef14-04-192501-09-2016
Bruggeman Marcel02-10-192206-07-2015
Bruggeman Maria02-12-192523-02-2016
Bruggheman Suzanna11-01-192805-02-2016
Brughmans Joren13-12-199814-02-2017
Brunée Georges22-10-192805-11-2019
Bruneel Etienne18-05-193905-11-2011
Bruneel Georgetta29-01-192116-01-2018
Bruneel Gerard15-10-193125-11-2018
Bruneel Jeanette16-11-193331-12-2021
Bruneel Jeanne17-08-192608-04-2016
Bruneel Jeannine07-12-193402-10-2018
Bruneel Monique20-01-194015-05-2017
Bruneel Paul28-06-193716-06-2018
Bruneel René15-10-192312-03-2014
Bruneel Rita Alice Germaine05-10-195028-02-2022
Bruneel Robert27-11-194815-05-2019
Brunet Urbain18-02-192218-04-2016
Brusseel Georgine03-07-193518-11-2015
Brusselle Hilde25-09-195502-02-2017
Brutsaert Gilbert14-05-193609-06-2017
Brutsaert Joël25-07-193530-03-2018
Bruwaert Frank15-10-195416-12-2018
Bruyer Lucienne20-04-193617-10-2018
Bruyer Robert14-04-193111-03-2020
Bruylandt Hubert03-10-194102-05-2017
Bruyneel Jacqueline30-03-194111-08-2020
Bruyneel Lucien27-06-193230-04-2016
Bruyneel Lutje23-06-195506-06-2016
Bruyneel Yvonne27-05-191130-09-2011
Bruyninckx Gabriëlle Florentine Micheline18-07-194514-05-2020
Bruyninckx Marcel07-11-192815-09-2016
Bruynooghe Godelieve30-07-192421-03-2016
Bruynooghe Marnix26-04-195025-02-2016
Bruynooghe Yentl26-12-199724-11-2016
Bruynseels Herman09-02-194109-05-2015
Bruynsteen Paul14-02-193725-10-2013
Bryon André09-10-191711-03-2016
Bryon Katrien31-10-195717-05-2019
Bryon Maria16-05-192612-11-2021
Bryon Yvonne07-05-192021-01-2021
Brys Beatrix22-04-193714-12-2011
Brysbaert André27-06-193125-06-2018
Brysbaert Marcel13-08-193404-06-2021
Brysbaert Suzanne22-05-193324-06-2021
Brysse Albert10-12-191519-10-2011
Brysse Marcel29-01-193206-03-2016
Brysse Marie-Louise27-10-192621-10-2018
Bucalo Mak02-02-199628-01-2016
Buchmann Eddy26-04-193417-10-2013
Buckens Aster17-03-192421-03-2017
Buda Sofia08-10-192412-06-2016
Buelens Hugo28-02-194002-06-2012
Buelens Josephina14-11-192710-04-2012
Buess René29-06-192518-12-2016
Buffel Christoph10-11-197008-09-2015
Buffel Jozefina Helena03-11-192916-08-2018
Buffel Maria Elisa15-08-193308-05-2021
Buffel Suzanne30-11-194015-03-2021
Bulcaen Georgine05-03-192920-07-2014
Bulckaen Alfred22-09-192724-06-2017
Bulckaen Daniel27-12-193003-04-2020
Bulckaen Watse16-12-199908-10-2014
Bulckaert André24-04-192727-03-2014
Bulckaert Annie08-03-194412-08-2022
Bulckaert Gilbert18-05-192409-06-2012
Bulcke Christiane28-03-193128-11-2020
Bulcke Danniël27-03-196130-10-2018
Bulcke Georges23-07-192926-03-2021
Bulcke Jeanne02-07-192701-02-2019
Bulcke Kamiel01-09-190917-08-1982
Bulcke Lea07-09-195716-03-2016
Bulckens Griet02-10-194402-05-2016
Bulens Guy13-07-194602-11-2015
Bullaert Marc03-07-194806-08-2017
Bullynck Johan29-03-195411-11-2013
Bullynck Nicole29-09-193603-11-2020
Bultereys Georges09-05-192824-01-2012
Bulthé Georgette08-07-192816-06-2021
Bultheel Madeleine Paulina12-04-191227-06-2011
Bultinck Antoine26-06-193719-11-2016
Bultinck Edith22-12-193017-12-2018
Bultinck Hilda25-07-193002-02-2019
Bultinck Jacques28-02-193021-11-2018
Bultinck Jean-Paul19-03-195210-06-2020
Bultinck Rita14-12-195215-10-2019
Bultynck Denise06-02-192716-06-2015
Bultynck Omer16-11-191218-03-1986
Burgelman Camiel27-07-193824-01-2015
Burrick Eric21-06-192503-11-2017
Burvenich Xavier23-04-194314-02-2012
Buseyne Alice09-06-195117-09-2017
Buseyne Jerôme16-02-192611-01-2018
Buseyne Josée10-09-195628-02-2019
Buseyne Paul14-03-195518-09-2016
Busschaert Jeanne08-04-195211-04-2012
Bussche Daniel16-03-193621-01-2021
Busscher Agnes17-07-192609-03-2014
Busson Monique31-01-193810-01-2022
Busson Willy03-12-195501-04-2018
Butaeye Michel22-07-193328-12-2020
Butaye Daniël22-10-192506-06-2012
Butaye Hugo17-05-192801-03-2017
Butaye Maria04-11-192326-03-2019
Butaye Marius18-11-193510-04-2016
Butaye Roland15-11-195009-02-2022
Butseraen Marguerite21-07-193130-05-2018
Butstraen Jean04-11-195822-08-2020
Buvé Rita14-12-195105-06-2014
Buyck Anna26-09-192307-06-2012
Buyck Juliana26-07-192112-02-2012
Buyck Roger12-01-193628-10-2018
Buyck Rosa22-06-193009-04-2020
Buyck Solange28-02-193215-05-2020
Buyck Steven21-09-198528-10-2011
Buydens Paula20-09-192213-04-2017
Buyens Koen16-04-196906-09-2016
Buyens Marc03-09-195224-08-2016
Buyle Marcel12-08-194825-03-2012
Buyse Anna04-12-192316-01-2018
Buyse Gilbert27-02-193516-11-2019
Buyse Ivona26-04-192722-04-2016
Buyse Mariette06-09-192605-03-2014
Buyse Noëlla26-08-193114-08-2016
Buyse Pepijn07-04-199728-06-2016
Buyse Rafaël16-06-193112-01-2017
Buysschaert Colette12-08-192910-10-2020
Buysschaert Denise27-03-193503-08-2015
Buysse Agnes Maria Louisa08-09-192716-03-2016
Buysse Aimé31-12-193109-02-2017
Buysse Andrea20-11-193004-05-2018
Buysse Brigitte29-03-196306-06-2018
Buysse Celina19342019
Buysse Christiaan Theofiel Marie07-12-194902-02-2016
Buysse Elise Irene Ethele22-12-194207-03-2018
Buysse Gerard11-08-193023-02-2017
Buysse Godfried16-08-193504-09-2016
Buysse Guy07-09-193307-10-2014
Buysse Ivonne24-08-192525-08-2015
Buysse Jozef21-09-192312-06-2019
Buysse Leona Marie Josée07-09-193415-01-2021
Buysse Marcel30-04-193425-08-2016
Buysse Margareta24-03-192117-08-2016
Buysse Marie Louise Barbara15-06-193410-05-2017
Buysse Marie-José19-07-192512-09-2019
Buysse Marietta Angela Mathilde08-05-193006-05-2021
Buysse Octaaf17-02-190903-11-1987
Buysse Regina25-12-192722-02-2012
Buysse Roger21-01-192911-05-2017
Buysse Roger29-06-194108-02-2017
Buysse Rony21-07-195923-07-2014
Buysse Wilfried25-01-193209-09-2011
Buyssens Odette22-09-193821-08-2016
Buytaert Agnes23-03-192614-03-2021
Buytaert Jan F.E.25-08-193921-10-2011
Buzeijn Erna03-04-192928-06-2020
Byl Arthur27-05-192711-05-2016
Bynens Paula20-07-192103-11-2011
Bytebier Frank07-05-193512-04-2016
Byttebier Fronie09-05-192902-02-2017
Caboor Roger27-10-193520-01-2016
Cackaert Lisette09-11-194716-10-2020
Caeckaert Eric02-03-194718-05-2019
Caeckaert Honoré Eduard02-06-192022-08-2019
Cael William14-04-193630-12-2016
Caels Marie José13-02-192530-01-2014
Caen Oscar08-05-189615-01-1986
Caenepeel Simonne14-12-192511-10-2017
Caere Amedé Albert Jozef30-12-193822-07-2022
Caere Lydie Maria11-10-193323-03-2020
Caerels Monique11-06-193704-02-2021
Caes Marcella14-03-192516-01-2015
Caestecker Hubert04-03-192817-11-2020
Caestecker Jeanne29-04-192410-11-2020
Caestecker Marc01-04-195922-03-2016
Caesteker Gilbert09-08-193115-05-2016
Caesteker Maddy04-03-195026-09-2016
Cailliau Gilbert25-07-193904-11-2022
Calberson Luc12-03-194314-05-2017
Calcoen Diane24-02-193021-01-2022
Calcoen Leona24-06-192528-02-2018
Callaert Leon22-12-194203-09-2011
Callandt Jacques01-12-192725-12-2018
Callant Gerarda24-12-192609-02-2012
Callant Joseph09-09-192601-04-2016
Calle Petrus04-03-192804-10-2014
Callebaut Frans31-07-191603-12-2016
Callebaut Guy19-06-195101-04-2015
Callebaut Marie Louise17-06-192421-08-2011
Callebert Fernand20-03-193507-06-2022
Calleeuw Annie26-12-193818-05-2017
Calleeuw Marcella Maria16-01-191705-01-2018
Callemein Maria22-10-193228-08-2020
Callemijn Antoinette20-01-193717-08-2020
Callemijn Germaine31-12-191804-06-2017
Callens Achiel02-11-194217-12-2014
Callens André26-06-193310-04-2016
Callens Annie15-05-193924-03-2021
Callens Annie20-10-193928-03-2012
Callens Gerda10-04-194820-02-2012
Callens Hilda19-04-193315-12-2021
Callens Lena08-01-194523-05-2015
Callens Magda23-11-193729-04-2018
Callens Marc17-10-193503-08-2021
Callens Maria21-11-192624-12-2017
Callens René10-01-192114-10-2013
Callens Robert01-06-192703-11-2021
Callewaert Anna13-06-192029-07-2018
Callewaert Denise10-04-192712-11-2019
Callewaert Elza11-11-192720-07-2018
Callewaert Eric20-06-193611-08-2020
Callewaert Francine20-05-193406-04-2016
Callewaert Gaby06-08-194514-05-2012
Callewaert Gentiel28-08-193111-01-2017
Callewaert Jaak06-02-192825-11-2011
Callewaert Joseph30-03-194822-07-2015
Callewaert Mariëtte21-05-192918-08-2019
Callewaert Maurice08-11-193801-03-2015
Callewaert Maurits16-02-192621-11-2016
Callewaert Noël02-01-194208-02-2022
Callewaert Noël14-01-194720-09-2016
Callewier Godelieve11-09-193022-11-2015
Calluy Gust12-03-193117-03-2014
Calmeyn Lucien01-09-192528-02-2022
Calsijn Erik Juliaan Frans03-05-194410-01-2017
Calsijn Leon12-10-193522-04-2021
Calsyn Herman19-07-193802-03-2018
Calsyn Rosita Maria01-08-196004-07-2018
Calus Alphonse18-09-193817-12-2019
Caluwe Georges01-05-192715-03-2012
Cambien Annie12-02-193307-12-2011
Cambier Marcel30-10-192023-11-1994
Cambier Marcel31-03-192701-02-2017
Camerlinck Herman09-07-193307-08-2016
Camerlynck Germaine02-01-190422-04-1988
Camerlynck Stefaan02-05-197514-09-2015
Camerlynck Thea14-02-192007-03-2012
Cami Frans12-06-193016-09-2013
Cammaert Margriet17-07-192909-12-2013
Cammels John17-08-195431-01-2015
Campe Gustav01-02-194406-12-2018
Campe Jean14-10-193404-11-2016
Camps Armand10-04-193430-04-2015
Candaele Herman07-01-194429-12-2017
Candeel Walther15-12-193304-03-2019
Cannoot Olivier21-08-193703-02-2017
Cannoot Robert14-01-193322-05-2015
Cantaert Jacques16-02-194006-04-2020
Cantré Sonja19412014
Capelle Jeanne09-12-191928-09-2014
Capet Martine11-06-195503-06-2016
Capiau Erik30-06-193512-02-2015
Capiteyn Mariette17-06-191729-02-2012
Capiteyns Rachelle20-05-192606-02-2016
Capoen Clara30-05-194518-04-2021
Capoen Paul25-08-193530-10-2021
Capon André06-01-193025-01-2016
Cappaert Paul22-12-193022-08-2015
Cappelaere Georges13-02-193111-02-2017
Cappelaere Maria06-04-192030-01-2017
Cappelle Bart20-05-197507-09-2014
Cappelle Maria15-03-193124-11-2016
Cappelle Olga05-03-192528-09-2018
Cappelle Simonne24-04-192620-07-2017
Cappoen Jeanne11-06-192628-08-2022
Cappoen Lucien18-01-193114-06-2021
Cappoen Norbert10-06-194420-10-2020
Cappoen Simonne09-10-192825-08-2017
Cappon Johanna17-09-192217-01-2021
Capron Simonne31-01-192330-08-2014
Carael Pierre07-06-194104-06-2012
Cardinael Yves07-11-192420-07-2020
Cardoen Annie15-06-193711-08-2021
Cardoen Johanna10-08-195914-03-2017
Cardoen Lieva14-01-193525-11-2021
Cardoen Lieven31-05-195308-07-2015
Cardoen Lode08-07-195120-12-2016
Cardoen Marie-Thérèse24-05-192503-09-2016
Cardon Hilda Lydie Simonne29-08-195007-10-2017
Cardon Marie-Louise24-12-192108-07-2022
Cardon Nelly13-05-193006-05-2019
Cardon Paula03-10-192017-01-2014
Carels Jean Pierre21-02-192914-01-2015
Carion Brigitte09-11-194105-04-2014
Carion Hildegard15-07-196404-08-2015
Carion Rita10-11-194319-04-2012
Carlier Raoul01-03-194123-11-2015
Carmeliet Marcel26-06-194323-03-2015
Carnel Prosper24-01-192522-08-2018
Caron Alain31-03-195426-01-2019
Caron Georges14-10-193410-11-2022
Caron Yvonne Irma Cornelia20-12-193425-05-2018
Carpentier Christiana25-01-193121-05-2017
Carpentier Daniël28-01-193711-07-2014
Carpentier Filip29-07-197410-04-2022
Carpentier Jan14-01-195511-03-2022
Carpentier Maurice03-02-193615-02-2020
Carpentier Suzanne06-08-192806-05-2022
Carpentier Wilfried10-05-193903-02-2014
Carrein Anne-Marie14-01-195112-06-2017
Carreyn Clara03-08-192506-03-2018
Carreyn Roland05-10-195308-03-2016
Carrijn Yvonne20-01-192429-01-2018
Carton Herman28-06-193101-03-2017
Carton Martine02-08-195213-10-2011
Carton Roger15-03-192717-04-2022
Carton Roger23-06-193701-07-2021
Carton Suzanne11-03-192114-02-2012
Caryn Carlos11-09-193503-05-2020
Caset Gerda04-04-195727-03-2018
Casier Antoine22-03-192915-05-2017
Casier Eddy24-08-195921-03-2019
Casier Ghislaine21-10-193128-02-2012
Casier Hubert August13-09-195028-01-2021
Casier Maria21-12-193005-08-2021
Caspers Henriette25-09-192610-07-2018
Casselman Roger15-03-193322-11-2021
Cassiers Marcel18-06-193420-04-2016
Casteels Tiny05-12-193403-12-2011
Castelein Rony21-10-194904-08-2018
Casteleyn Dirk20-12-194617-09-2016
Casteleyn Elisabeth27-06-191727-12-2018
Casteleyn Yolanda10-09-192912-09-2020
Casters Guido30-12-195526-03-2014
Castro Marc29-06-193522-11-2016
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Catelyn Arsène12-08-193026-01-2016
Catelyn Irène11-12-192612-07-2017
Catoir Louis12-01-192917-10-2016
Catry Judith04-08-190024-07-1992
Catry Luc12-04-193224-12-2016
Catry Tharsice19-10-193907-08-2016
Catry Wim19-01-193501-12-2011
Catrysse Henri01-01-193624-07-2022
Catrysse Wilfrid Charles29-11-192214-03-2016
Cattaert Christiaen20-09-193526-04-2020
Catteau Beatrice02-11-192917-04-2020
Catteau Roger09-09-193802-10-2016
Catteeu Gabriël22-10-193608-08-2017
Catteeuw Georgette09-02-193117-12-2020
Catteeuw Madeleine09-01-192122-07-2021
Catteeuw Maria14-03-193108-04-2016
Cattoir Robert01-09-193421-04-2020
Cattoor Huguette11-09-195224-06-2019
Cattoor Jozef22-10-192813-08-2016
Cattrysse Paulette13-05-193802-11-2020
Caubergs Jef29-12-192022-06-2015
Caudron Josephina26-03-192001-02-2017
Caulier Gerard17-04-192602-02-2020
Caussijn Annie08-05-194719-10-2020
Cautaert Achiel11-03-192122-01-2014
Cauwe Marie-Thérèse11-02-193310-02-2016
Cauwel Stephan13-04-194105-04-2016
Cauwels Adeline12-03-192621-10-2017
Cauwels Chantal Alice11-05-196509-06-2017
Cauwels Erna Helena Louis Marie11-06-194220-04-2018
Cauwels Hulin Hippoliet24-11-192506-05-2020
Cauwels Jenny18-04-194209-10-2020
Cauwels Jozef Henri Kamiel09-01-192827-01-2022
Cauwels Margareta Gabriëlla28-04-192302-06-2016
Cauwels Suzanna Georgette Maria13-03-193117-04-2019
Cauwels Vera Leonie Marie Gudula19-06-194010-06-2022
Cauwenberghe Joanna08-09-193605-02-2014
Cauwenberghs Yvonna27-02-192428-04-2015
Cazaux Erik24-12-194110-01-2017
Ceelen Adrianus13-11-192701-04-2016
Ceenaeme Gerard31-01-193820-04-2017
Celie Aimé13-04-192927-04-2017
Celis Frieda30-06-196324-08-2016
Cerpentier Rudy19-03-196302-09-2014
Ceuppens Eliza23-06-193002-12-2015
Ceuppens Frans02-02-192509-09-2011
Ceuppens Lucienne Colette12-05-192520-11-2011
Ceuppens Rita17-05-195717-02-2020
Ceuterick Etienne27-10-192703-05-2015
Chabert Jos16-03-193309-04-2014
Chapman Eileen14-05-194117-11-2011
Chaudieu Simone29-07-192226-06-2016
Chaves Daguilar Hugo Alfred Bertha23-12-194508-06-2020
Cherlet Jacqueline Albertine L.21-04-193412-04-2021
Cherlet Marcel01-06-194313-05-2012
Cherlet Rosette Suzanna Hendrik22-07-193225-04-2022
Cherlet Willy Jérôme05-10-194516-09-2017
Cheroutre Marcel15-03-191412-07-1983
Chevaillier Flor30-01-193228-02-2016
Chevalier Suzanna27-08-191929-05-2014
Cheyns Marie22-01-192213-08-2011
Chrétien Omer04-07-193907-05-2017
Christiaen Gabrielle27-01-192815-02-2017
Christiaens Clara28-04-192406-07-2016
Christiaens Herman26-08-193919-12-2014
Christiaens Irène01-03-192329-09-2018
Christiaens Jan19-09-193516-10-2011
Christiaens Jules23-02-192702-02-2012
Christiaens Lia06-09-192706-04-2020
Christiaens Liliane20-07-193323-05-2021
Christiaens Michel05-07-193212-01-2021
Christiaens Noël18-01-192913-02-2012
Christiaens Noël05-11-193408-08-2020
Christiaens Norbert2021
Christiaens Roos03-12-193606-12-2011
Chubb Michael05-02-194424-04-2016
Ciers Hubert16-01-193905-03-2016
Ciers Noël26-12-193025-11-2018
Clabau Juliana14-06-193126-08-2019
Clabaut Roger15-04-193214-01-2018
Claerbout Urbain20-11-192915-10-2019
Claerebout Johny22-09-194314-11-2020
Claerhoudt Gentil29-01-191604-12-2009
Claerhout Jacqueline24-05-192825-10-2016
Claes Carl31-07-193802-04-2014
Claes Gaston08-04-193313-10-2016
Claes Jozef24-02-193326-05-2017
Claes Louis06-06-193128-06-2014
Claes Louis08-07-193703-02-2015
Claes Marie-José31-03-192703-10-2021
Claes Mathilde08-05-191905-05-2012
Claes Patricia Rita Marie René12-06-194919-09-2011
Claes Paul10-12-193415-02-2017
Claessens Guido25-12-194309-02-2012
Claessens Jozef29-03-193222-11-2011
Claessens Lieve22-03-195327-08-2020
Claeys Agnes01-02-193707-02-2016
Claeys Albrecht10-01-193413-08-2019
Claeys Anna Maria01-10-192905-01-2002
Claeys Antoine27-03-194622-02-2018
Claeys Antoon Honoré Cesar August16-07-194210-09-2021
Claeys Bertrand04-04-192814-12-2016
Claeys Bertrand Serafien Petrus Edgard10-06-194101-05-2017
Claeys Carlos Alfons Maria11-01-193213-09-2017
Claeys Clarisse Barbara02-07-193028-11-2018
Claeys Donald01-09-194710-02-2016
Claeys Eric Richard Serafien Marie09-04-194728-05-2019
Claeys Frans12-01-193325-09-2022
Claeys Gerard09-07-192222-09-2011
Claeys Gerard05-04-193018-09-2013
Claeys Jacqueline29-01-192623-06-2020
Claeys Jacques21-04-191728-01-2017
Claeys Jeannine16-12-194023-07-2020
Claeys Julien André13-11-191803-11-2016
Claeys Juul22-12-194312-02-2016
Claeys Leo Willy27-08-192401-12-2017
Claeys Léon Joseph04-06-192206-07-1991
Claeys Lilianne01-01-195125-11-2021
Claeys Marcella04-01-192927-05-2017
Claeys Maria15-05-193020-06-2020
Claeys Marijke Monique Armand28-08-195422-10-2017
Claeys Marina Maria22-12-192226-12-2021
Claeys Martin05-10-197126-04-2018
Claeys Michel30-11-193911-06-2020
Claeys Norbert Joseph11-07-193812-03-2021
Claeys Paul21-04-193602-03-2020
Claeys Paul Jozef20-01-192819-11-2016
Claeys Peter29-04-197005-11-2011
Claeys Rachel Maria01-02-192920-03-2019
Claeys Robert15-02-192908-05-2018
Claeys Romein17-01-193407-08-2016
Claeys Rosetta16-07-193019-07-2018
Claeys Sasha08-12-199322-03-2022
Claeys Simona Paula06-09-192903-05-2019
Claeys Telesfoor Jozef01-03-193722-11-2019
Claeys Valeer Jozef Camiel22-08-192613-04-2016
Claeys Wilfried Donald Louisprive
Claeys Yvonne18-04-192630-01-2017
Claeys Bouuaert Ignace09-02-192004-07-2016
Claeyssens Yvonne27-11-192126-05-2016
Clapdorp Diana29-04-194427-03-2021
Clappaert Margriet06-07-191324-03-2012
Clara Emiel23-05-193010-03-2016
Clarebout Jeanne01-06-193329-04-2021
Clarys Frans26-02-193629-07-2014
Clarys Willy16-02-193502-04-2019
Clarysse Irène26-01-192129-10-2011
Clarysse Laurent01-09-193229-01-2015
Clarysse Marcel12-06-193419-02-2017
Clarysse Noëmie16-12-193107-07-2020
Clarysse Norbert04-03-192526-06-2019
Clarysse Rachel18-10-191826-06-2018
Clarysse Ronny04-12-193213-04-2017
Clarysse Simonne09-05-192825-07-2019
Clarysse Wim05-04-193928-12-2020
Claus Clémentine25-12-193531-01-2017
Claus Germain07-07-192321-01-2012
Claus Matthieu06-02-198818-05-2016
Clauw Annick22-12-196502-01-2022
Clauw Freddy17-01-196316-03-2019
Clauw Gaby03-06-193216-02-2018
Clauw Georgette21-04-193305-10-2020
Clauw Lola16-09-193021-11-2020
Clauw Roger02-06-193419-04-2018
Clauwaert Anna26-07-193017-08-2021
Clauws Iris08-09-193417-04-2019
Clauws Joris Karel07-04-193714-11-2017
Clauws Marleen Irena17-08-195518-08-2016
Clauws Serge Alphonse31-12-192618-11-2020
Cleemput Francine25-09-194407-03-2017
Cleemput Frida30-12-194207-04-2017
Cleenewerck Arthur04-11-192816-05-2019
Cleenewerck Lucien27-01-193108-05-2019
Clément André09-05-194629-05-2012
Cleppe Geert Firmin Frits28-11-194304-06-2019
Cleppe Greta17-07-193211-02-2015
Cleppe Jan22-11-194906-07-2016
Cleppe Jean17-05-193431-03-2020
Clerckx Julien02-04-193218-08-2014
Clerebaut Walther05-10-192919-06-2016
Clerens Jos10-03-193602-06-2015
Clevers Gilbert02-12-192029-12-1990
Clevers Gilbert29-10-193210-04-2022
Clevers Jacqueline13-07-194626-07-2020
Clevers René19-02-194610-11-2018
Clicque Madeleine30-06-191027-12-1991
Clicteur Gaby29-05-193324-10-2021
Clicteur Roland André Marie09-08-194311-10-2021
Climan Maria30-11-193208-05-2017
Clinckemalie Guy15-10-194709-04-2016
Clinckspoor Paul24-04-195223-06-2012
Clits Edouard01-01-192712-03-2015
Cloet André05-01-193525-05-2017
Cloet Cécile09-05-193608-03-2021
Cloet Edwige Marcelline04-01-193327-05-2020
Cloet Jasmina19-08-198309-12-1997
Cloet Michel18-08-192831-08-2011
Cloet Patrick28-05-196006-07-2021
Cloet Remi09-02-193605-01-2017
Cloet Roland21-04-193314-11-2022
Cloet Rolanda07-12-193016-11-2021
Cloet William19-09-193318-02-2022
Cloetens Jacques27-08-194908-06-2019
Cloots Guy11-03-195722-05-2017
Cloots Henri13-09-193524-06-2014
Clybouw Willy25-03-193009-02-2017
Clyncke Hilaire03-05-192923-05-2021
Clyncke Paul15-03-195631-05-2016
Cnockaert Arnold23-10-193709-04-2018
Cnockaert Roland20-01-193912-12-2016
Cnop Elise06-03-192707-04-2017
Cnops Fré06-01-192710-03-2014
Cnops Jacques31-12-192506-12-2011
Cnops Jan Lodewijk10-01-192321-02-2012
Cnops Jeanne14-09-192903-05-2012
Cnudde Christiane17-03-192929-05-2017
Cnudde Frank02-12-2015
Cnudde Julien14-02-193226-03-2016
Cnudde Marcel17-08-192320-05-2012
Cnudde Marie01-01-193116-03-2020
Cobbaert Noëlla25-12-192510-12-2011
Cobbe André27-03-194421-01-2016
Cobert Angela Maria16-01-192007-03-2016
Cockheyt Jürgen30-01-197411-04-2022
Cockhuyt Martina Maria Richard29-01-195109-11-2020
Cockuyt Lubain Jozef Alfons Petrus16-06-193426-10-2022
Cocquyt George10-10-193225-10-2015
Cocquyt Georges15-12-194724-04-2020
Cocquyt Jean-Pierre21-02-195922-11-2019
Cocquyt Marcel25-10-193309-10-2016
Cocquyt Marietta Paula14-08-193113-02-2021
Cocquyt Miel10-04-195222-07-2016
Cocquyt Renaat22-08-193720-02-2015
Cocquyt Richard04-12-191213-01-2015
Cocquyt Robert Alphons16-12-192824-02-2018
Coddens Simonne06-11-194718-08-2014
Coeck Wilfried01-04-193825-07-2011
Coekelbergs Francis21-06-194402-12-2017
Coel Jef08-09-192612-11-2016
Coelus Gaston01-10-193404-10-2013
Coeman Gaby12-05-192909-05-2015
Coemelck Romain23-03-192919-01-2014
Coen André14-12-192429-05-2012
Coenaerts Bertha01-07-192024-02-2016
Coene Donald René26-11-196428-01-2022
Coene Florine Maria Helena14-02-194513-12-2017
Coene Henriette19-02-193718-11-2017
Coene Luc11-03-194705-01-2017
Coene Maria05-10-192825-02-2019
Coene Mariette Bertha José12-05-193113-02-2020
Coene Rudy Marie Camiel29-06-195320-09-2017
Coene Simonne11-11-193209-12-2017
Coene Suzanne20-11-192309-12-2020
Coene Zoë Emma02-10-193528-04-2021
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Coenen Luc07-12-196207-06-2016
Coens Daniel René Joseph21-02-194430-04-2022
Coesemans Johan12-07-195331-01-2017
Coessens Jozef14-05-193504-01-2017
Coetsiers Alida11-10-192821-11-2016
Coffyn Jo23-09-194328-03-2020
Cogels Nathan12-06-199808-12-2016
Cogen Etienne02-12-193029-01-2016
Cogge Telesphore04-03-193326-10-2019
Coigné José10-03-195117-07-2017
Cokele John05-04-194502-05-2018
Colaert Patrick11-10-195123-05-2022
Colanbeen Adelyn Alfons25-01-193426-06-2017
Colardyn Francis03-12-194410-06-2016
Colbrandt Celestine06-07-192728-04-2020
Cole Jozef08-02-192910-05-2012
Colle Josiane13-04-194611-09-2015
Colle Marie-Thérèse05-10-193121-02-2016
Collie Rolande30-10-193403-03-2018
Collier Maria19-10-191814-12-2016
Collin Mimi06-07-195105-02-2014
Colman Christiane14-02-193318-02-2015
Colman Robert05-12-192012-03-2012
Colmann Albert Adolf Gerard Pieter20-04-193910-05-2019
Colpaert Albert03-02-191911-06-2019
Colpaert Amaat05-04-193730-04-2019
Colpaert André10-09-193307-09-2011
Colpaert Christiane08-04-194210-03-2015
Colpaert Eric27-03-195430-12-2013
Colpaert Flavie27-07-193001-03-2017
Colpaert Irène29-01-193820-05-2020
Colpaert Jan29-12-192806-01-2017
Colpaert Maria25-11-191718-04-1992
Colpaert Maria13-12-193426-09-2016
Colpaert Paula02-02-193511-12-2011
Colpaert Rachel30-06-193003-12-2020
Comeyne Louis09-02-192730-01-2018
Comeyne René29-10-192513-10-2019
Commeyne Johan07-02-196807-04-2018
Compernolle Eric Marnix Gerard01-05-194709-04-2018
Comyn Paule28-01-193812-04-2022
Constandt Hugo02-02-194319-11-2021
Constandt Johan17-05-194701-04-2014
Constandt Maria22-07-193426-12-2019
Cool Aline22-01-192305-05-2012
Cool André12-12-193606-11-2022
Cool Bertina21-11-192216-11-2020
Cool Miriam29-03-192404-11-2011
Coole Dorothea23-02-193411-01-2015
Cooleman Jeannine29-04-193306-04-2016
Cooleman Urbain26-05-193217-05-2022
Coolens Symonne07-11-192109-05-2016
Cools Gilberte21-12-193108-01-2022
Cools Johny04-08-197019-09-2015
Cools Lima Celesta Maria23-12-193203-11-2021
Cools Magdalena01-01-191729-10-2011
Cools Maria11-03-192902-12-2018
Cools Marie-Marguerite01-11-191408-10-2011
Cools Simonne12-01-193429-03-2021
Cools Valeer03-12-192901-02-2022
Cools Willy24-05-193222-10-2011
Coolzaet Frans28-06-195311-05-2017
Cooman Marie-Louise27-12-193025-12-2019
Cooman Willy04-03-192817-07-2016
Coopman Alice01-04-192309-11-2017
Coopman Ann24-06-196129-03-2019
Coopman Antoon Jan Marijn23-06-194107-01-2017
Coopman Daniël Marcel Alice20-02-193706-11-2017
Coopman Florimond02-05-192427-01-2019
Coopman Gerard18-02-192823-10-2016
Coopman Godelieva Maria Theresia14-04-192801-05-2016
Coopman Jacqueline16-10-192704-02-2017
Coopman Joanna27-08-191903-12-2019
Coopman Joseph16-03-193011-02-2018
Coopman Maria Alphonsina Julia14-09-193505-07-2022
Coopman Omeer29-03-192809-03-2018
Coopman Suzanne03-06-192019-12-2014
Cooreman Elza Maria Ivonna15-11-192815-09-2016
Cooreman Freddy23-09-194603-09-2016
Cooreman Liliane18-04-194613-09-2016
Cooreman Lyana22-10-192415-05-2016
Cooreman Maria15-05-192015-05-2017
Cooreman Marie Louise20-12-193009-05-2012
Coorevits Dick25-05-195001-06-2015
Coorevits Lea17-07-192706-05-2017
Coorman Gilbert17-05-195314-01-2022
Coosemans Clemence13-07-192502-12-2013
Copers Julien02-05-2012
Coppein Marie-Rose04-05-195129-10-2021
Coppejans Anna27-11-192615-01-2019
Coppejans Marguerite Marie13-08-192818-02-2022
Coppenholle Anny25-11-194111-04-2017
Coppenholle Laura Louisa Alfons09-06-192106-07-2016
Coppenolle Patrick14-12-196002-10-2018
Coppens Adolf26-11-192924-03-2014
Coppens Anita Marie Louise08-08-195029-06-2022
Coppens Bart01-03-195920-12-2016
Coppens Edgard26-07-192703-09-2011
Coppens Frans09-12-193423-02-2015
Coppens Frans01-02-193501-02-2016
Coppens Frederic29-05-193511-03-2020
Coppens Geeraard17-04-193117-08-2020
Coppens Johan20-07-196231-01-2021
Coppens Kurt Erik11-04-197325-07-2017
Coppens Lucie22-09-192330-06-2020
Coppens Margriet06-11-192223-11-2016
Coppens Marie-Christine13-05-195424-09-2022
Coppens Martine23-02-196209-04-2016
Coppens Norbert06-11-192703-02-2012
Coppens Rik29-04-193005-02-2015
Coppens Robert10-08-193604-05-2020
Coppens Romaan20-04-193331-01-2016
Coppens Steve21-06-197306-11-2011
Coppieters Alfons16-02-192405-09-2016
Coppieters Sonja23-12-194631-08-2012
Coppieters Thierry22-03-192028-10-2011
Coppin Charles08-01-192923-01-2017
Coppin Paul09-04-194013-11-2019
Coppitters Roland Petrus24-06-194126-02-2019
Cops Théophile22-11-193931-10-2015
Cordenier André08-01-192812-02-2016
Cordy Anne Marie03-10-194218-01-2018
Corne Louis12-05-192401-06-2016
Corneillie Denie22-12-193020-07-2015
Cornelis Albertine17-04-191720-01-2015
Cornelis Cécile23-10-192905-10-2011
Cornelis Christophe09-10-197029-10-2013
Cornelis Frans18-02-194327-05-2016
Cornelis Jozef23-11-192703-12-2016
Cornelis Linda01-06-195417-07-2020
Cornelis Lutgarde12-07-193010-05-2014
Cornelis Marc01-12-194330-12-2014
Cornelis Marcel30-03-192116-12-2014
Cornelis Nicole07-01-193427-02-2015
Cornelis Pierre21-06-194004-03-2012
Cornelis Pieter24-07-195919-03-2017
Cornelis Roger28-12-193526-03-2014
Cornelis Simonne12-07-192115-07-2020
Cornelis Yannick24-04-198428-11-2015
Cornelissen Angela17-02-192326-11-2015
Cornette Geert03-08-193804-11-2019
Cornette Gilbert12-08-192808-12-2018
Cornette Paul01-10-193424-04-2022
Cornette Roland18-01-193401-10-2019
Cornette Valère19-02-193630-04-2020
Corsus Lou30-10-192830-06-2016
Corswarem Roger15-10-193609-01-2014
Cortebeeck Godelieve26-04-192703-04-2017
Corteel Daniel27-07-194316-08-2021
Corthals Georgette18-08-193105-03-2021
Corthals Hilda31-05-192122-01-2017
Corthals Jean21-10-2016
Corthouts André16-03-193421-05-2016
Cortvriendt Daniel24-03-193609-11-2016
Cortvrindt Maria05-06-192821-06-2012
Cortvrindt Marie-Louise04-02-193016-03-2016
Corveleyn Simonne12-06-192622-08-2017
Coryn Jacques22-10-194724-08-2014
Cosaert Hector18-12-194604-02-2016
Cosijns Eddy08-11-195809-03-2015
Costenoble Maria21-01-192801-11-2013
Costenoble Maria01-04-193724-04-2017
Cosyns Georgine19-10-191407-10-2014
Cotman Valentine19-01-193030-04-2016
Cottenie Erna26-04-192413-10-2016
Cottenier Christiane24-03-193623-07-2016
Cottenier Roger25-11-192322-08-2011
Couchez Marie-Louise24-03-192913-04-2020
Couchez René06-03-193930-06-2017
Couchie Francine17-05-195314-08-2015
Couck Paul24-05-193212-03-2021
Coucke Christiana25-02-193421-09-2021
Coucke Edmond20-06-192009-12-2020
Coucke Georgette16-02-193128-11-2014
Coucke Jan06-12-194709-10-2011
Couckuyt Germaine18-01-192630-01-2019
Couckuyt Michel G.E.10-01-192628-10-2011
Coudeville André08-08-193605-04-2021
Coudeville Mariette12-11-193202-12-2019
Coudré Gaston26-01-193522-10-2016
Coudyser Marcel31-10-192416-08-2017
Coudyzer Georges15-11-193715-11-2013
Coulembier Johan28-08-195127-07-2017
Coulier Marie Louise23-10-192506-08-2021
Courteaux Willy19-01-192425-03-2017
Courtens Jeannine07-11-193419-04-2014
Courtens Werner30-06-193503-06-2014
Cousin Ivonne07-04-192912-11-2016
Coussee Paul08-04-193104-08-2015
Coussement Bernard Gilbert Marcel03-04-193926-11-1981
Coussement Geert18-02-197108-12-2016
Coussement Marc30-03-195316-06-2015
Coussement Marie Thérèse06-03-193417-10-2021
Coussement Mariette28-07-193316-02-2016
Coussens Germaine12-03-193124-10-2014
Coutigny Antoine20-06-194412-05-2017
Couttenye Paula05-02-193026-03-2022
Couvreur Leon03-04-193010-04-2017
Couvreur Romain09-12-192710-12-2017
Couwyzer Marie Thérèse25-12-193211-04-2020
Crabbe Magdalena02-01-192527-08-2015
Crabbe Roland28-10-194312-03-2016
Craey John28-10-194311-03-2012
Craeye Maurice Albert16-04-191910-11-2013
Craeye Wilfried Kamiel Philemon23-05-193617-01-2002
Craeymeersch Raphaël24-01-193322-07-2021
Craeynest Marie-José14-10-192724-11-2011
Cramer Piet28-04-193721-11-2016
Crampe Etienne28-02-193221-07-2021
Cranshof Jean07-03-193704-09-2015
Crappé Willy15-11-193426-09-2016
Craye Antoon02-04-193801-03-2018
Cremer Bernadette09-2011
Cremers Johannes08-11-192311-11-2016
Cremers Rita25-03-194423-03-2017
Crepeele René12-02-193103-09-2017
Creupelandt Gustave08-04-192712-04-2012
Creupelandt Irma20-01-192417-05-2020
Creus Denise19-08-193621-04-2021
Creus Raymond05-02-193931-07-2014
Creve Theo23-11-193112-01-2014
Crevits Marie Jeanne28-12-193507-11-2016
Creyf Eric18-06-193816-01-2022
Creytens Carlos17-10-193026-04-2022
Criel Daniel12-06-193230-05-2016
Criel Denise13-02-193727-04-2016
Criel Firmin17-10-193919-05-2012
Criel Monique01-01-194008-09-2017
Criel Wim01-06-194828-10-2015
Crispyn Irena28-06-192515-10-2020
Crispyn Tino17-10-197513-11-2013
Croene Arthur19-02-192112-08-2011
Croene Luc21-04-193825-12-2020
Croes Araïs04-11-193524-03-2021
Croes Ghislain31-03-195419-10-2014
Crokaert Maria Simonne20-06-193220-07-2016
Crombé Ignace21-11-195609-08-2022
Crombeen Roger27-10-191602-11-2014
Crombez André25-06-192706-12-2020
Crombez Bertha18-10-191523-01-2012
Crombez Wilfried20-10-195408-07-2016
Cromheecke Aimé Jozef21-03-193824-06-2022
Cromheecke Clarisse Denise28-10-193107-02-2020
Cromheecke Elza Maria21-07-191426-03-2022
Cromheecke Hubert Jozef20-01-193329-04-2018
Cromheecke Jacques18-12-194724-07-2018
Cromheecke Laure13-03-194714-03-2017
Cromheecke Léa Christina Agnes25-01-193910-05-2021
Cromheecke Maria Emelia12-12-191718-09-2017
Cromheecke Philippe Julien Maurice10-04-196224-02-2020
Cromheecke Rachel Maria29-01-192303-10-2018
Cromheecke Richard Prosper28-09-191301-05-2016
Cromheecke Valeer Honoré17-04-193404-08-2021
Cromheecke Valeer Hubert Jozef23-08-193011-10-2017
Cromheecke Willy Irma Marcel20-04-194630-11-2019
Cromheecke Willy Jozef28-04-193015-01-2018
Cromheecke Wouter29-05-196717-12-2019
Cromheecke Yvan09-03-195004-09-2021
Crommelinck Alfons16-06-192227-12-2016
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Cromphout Michel09-12-195714-11-2013
Crul Alex22-11-196909-05-2019
Crul Berenice Germaine Regina11-02-193716-05-2020
Crul Filip04-10-195201-04-2020
Crul Frieda06-05-194720-07-2017
Crul Georges26-08-192712-03-2020
Crul Juliaan Aloïs01-01-192014-03-2020
Crul Julien Willy02-02-193403-12-2019
Crul Maurits20-03-194509-06-2016
Crul Yvan04-11-195520-07-2022
Crul Yvette18-12-192714-03-2017
Crutelle Jean Marcel André06-06-193712-06-2018
Cruydt Simonne21-05-193122-09-2019
Cruyl Pierre29-11-191913-02-2012
Cruypeninck Johan05-04-195016-04-2016
Cruysbergs Joséphine12-06-192115-06-2014
Cruyt Agnès20-02-193723-04-2018
Cuelenaere Eric Marcel Johan21-09-195225-07-2019
Cuelenaere Erna Maria28-03-192631-10-2017
Cuelenaere Victor Valeer Paul Louis14-08-193206-08-2021
Cumberlege Marcus23-12-193830-12-2018
Curé Diane21-07-192819-02-2016
Cusse Marie-Louise02-04-192107-04-2018
Cusse Willy Joseph23-07-192427-11-2020
Cuvelie Jacqueline02-12-193018-06-2017
Cuvelier Alice05-08-192917-12-2021
Cuvelier Emma24-05-189302-03-1986
Cuvelier Geert16-09-195125-12-2021
Cuvelier Guido07-07-193821-11-2020
Cuvelier Jean18-11-191526-01-2012
Cuvelier Joël27-04-193408-08-2020
Cuvelier Liesbeth19-11-193014-05-2017
Cuvelier Maria07-05-193127-03-2020
Cuvelier Marie-Louise16-08-194014-02-2022
Cuvelier Roger20-02-193227-07-2019
Cuvelier Thérèse23-10-193215-11-2020
Cuyle Carlos25-01-195303-09-2015
Cuylle Jenny04-05-194122-08-2021
Cuypers Eddy09-05-195802-05-2016
Cuypers Emilienne22-06-193106-07-2014
Cuypers Germaine Maria18-06-192825-11-2013
Cuypers Jean Pierre10-06-195210-10-2019
Cuypers Roger23-01-192903-08-2014
Cuypers Roger14-04-193720-07-2020
Cyffers Maria24-06-192114-06-2012
Dabaut Camiel30-07-193427-08-2016
Dabaut Lili Leonie26-02-193812-06-2020
Dacquin Dani24-10-193507-12-2019
D'Adesky André07-03-193103-04-2015
Dael Guido19-01-193327-06-2017
Daeleman Polydoor17-03-192704-01-2012
Daelemans Frans20-10-193330-05-2020
Daelman Etienne23-05-193320-09-2016
Daelman Ghislaine01-11-192112-02-2014
Daelman Madeliene29-06-192413-07-2020
Daelman Suzanne07-02-193008-03-2021
Daels Achille28-01-193114-01-2017
Daels Rudy15-08-196905-04-2021
Daemers Huguette18-05-193025-05-2014
Daems Martha21-05-192626-07-2014
Daenekindt Roger Maurice21-07-194326-07-2014
Daeninck Clara Anna21-07-192411-07-2017
Daeninck Marcellina25-02-193902-09-2020
Daeninck Simonna21-01-193221-01-2021
Daerden Raymond23-04-192731-10-2013
Daes Jean05-02-194304-11-2013
Dai Vincenzo15-05-193219-08-2017
d'Alcantara Adhemar17-05-192007-05-2012
Dalle Jean-Michel01-12-197113-05-2017
D'Alleine Maria12-03-192104-03-2017
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Damas Pierre08-10-192823-03-2014
Dambre Mariette13-03-192825-06-2018
Dambre Nicole22-05-193328-12-2013
Dambre Paul30-03-194320-10-2017
Damen Jurgen197304-2015
Damman Jeannine31-07-193304-02-2019
D'amour Georgette30-09-192627-05-2021
Dancet Thérèse09-08-193011-01-2021
Danckaert Bruno18-04-195819-05-2017
Daneels Jean Pierre10-10-194627-01-2018
Daneels Juliaan01-12-191922-05-2020
Daneels Raphael Michel07-11-192813-08-2018
Daneels Valeer Jozef08-09-192616-11-2018
Daniëls Gerard14-12-193324-04-2020
Danloy Julie04-04-192622-01-2016
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
Danneels André08-03-193231-05-2022
Danneels Bernard04-09-194825-01-2017
Danneels Georges19-08-192129-01-2014
Danneels Gerarda28-03-192908-08-2019
Danneels Hendrik11-05-194720-03-2017
Danneels Luc16-07-194414-10-2022
Danneels Omer André07-11-195108-11-2020
Danneels Romain Armand21-09-193506-04-2022
Danneels Simona12-07-192807-12-2021
Danschotter Marie-Jeanne10-09-192602-09-2016
Darragas Felicien30-04-193201-03-2017
Darras Michel15-07-193920-09-2019
Dassen Alphonse18-08-192223-09-2015
Dassonville Christiana21-02-192803-02-2017
Dauwe Albert18-11-192015-02-2012
Dauwe Eric28-11-194305-06-2018
Dauwens Firmin Richard04-06-193126-10-2018
Dauwens Ivonna20-11-19282018
Dauwens Romanus Daniël21-11-193725-06-2022
Dauwens Rosa Maria Alphonsina09-01-192703-08-2016
David Cesar11-10-193103-09-2011
David Esther Louise Johanna11-11-191916-09-2016
David Paul23-10-193020-03-2014
Davidts Hendrika15-03-192816-11-2014
De Backer Astère04-10-192106-11-2011
De Backer Elisabeth06-03-194713-04-2021
De Backer Eric06-05-196103-04-2016
De Backer Herman Kamiel Rene12-01-193915-03-2016
De Backer Irma Melania18-01-193313-11-2016
De Backer Johan23-11-195018-02-2017
De Backer Laurent29-12-193511-09-2015
De Backer Lionel27-11-193403-04-2018
De Backer Marleen09-07-196325-12-2013
De Backer Osaël Marie Joseph26-02-193601-06-2020
De Backer Paul21-12-193624-09-2015
De Backer Roger11-01-192830-01-2014
De Backer Simonne27-07-193616-07-2021
De Backer Stefaan07-11-195027-04-2021
De Backere Bernadette19-09-195904-06-2014
De Bacquer Jacques02-04-194926-06-2015
De Baecke Marie-Louise15-12-193203-11-2018
De Baedts Martha22-11-192825-02-2018
De Baedts Roger Willy Arseen19-04-193909-10-2021
De Baene Henri04-07-192901-08-2022
De Baene Maria15-04-192913-01-2017
De Baene Marie-Joseph01-11-193024-02-2022
De Baenst Xavier09-02-193703-07-2021
De Baerdemaeker Florette Lucienne Esther30-06-193222-03-2016
De Baerdemaeker Joanna Maria Rachel08-09-192217-03-2016
De Baerdemaeker Petrus03-04-192612-10-2013
De Baere Alida Maria20-03-192331-01-2020
De Baere Arthur Leon31-12-193325-10-2020
De Baere Daniël23-03-193222-06-2012
De Baere Elva Maria Magdalenaprive
De Baere Georges06-08-194319-05-2017
De Baere Henriette Marie24-02-193116-02-2016
De Baere Hubert24-02-194605-11-2020
De Baere Ignace02-11-196315-06-2016
De Baere Jeanne06-04-191906-07-2014
De Baere Julia Maria Louisa15-05-192704-04-2017
De Baere Roger16-08-193319-03-2018
De Baere Yvonna Maria23-12-192510-11-2020
De Baeremaeker Emiel10-11-193926-01-2016
De Baets Adrianus02-12-193216-05-2017
De Baets Agnes31-08-193525-10-2018
De Baets Annick15-10-196910-04-2017
De Baets Bertrand27-01-192723-05-2018
De Baets Bertrand Armand03-07-192716-09-2022
De Baets Denise25-02-195421-03-2018
De Baets Diana23-03-193602-08-2019
De Baets Emmanuel29-04-194415-08-2016
De Baets Erik28-12-192830-12-2016
De Baets Erna20-03-193112-04-2018
De Baets Filip28-02-195520-02-2015
De Baets François25-09-194430-11-2018
De Baets Gaston15-10-192002-02-2018
De Baets Gerard15-11-192312-12-2017
De Baets Ghislain07-03-192927-05-2012
De Baets Jenny Julia Maria06-06-194219-08-2020
De Baets Jozef22-07-192814-02-2017
De Baets Julia13-10-192809-01-2014
de Baets Ludwina Philomena Maria18-07-192928-08-2019
De Baets Lydie Lutgardis Elvire25-01-193219-02-2019
De Baets Marc06-07-195513-03-2017
De Baets Marc Louis Cyriel15-06-195405-08-2020
De Baets Martha06-04-192618-09-2020
De Baets Maurice26-03-192719-01-2019
De Baets Rita02-01-195502-10-2021
De Baets Robert Achiel12-09-192718-03-2022
De Baets Robert Willy Cyriel23-08-193605-09-2018
De Baets Roger Henri15-03-192701-12-2018
De Baets Romain Germain14-04-193620-01-2020
De Baets Rosa01-02-193020-09-2019
De Baets Rosette Maria08-01-195510-06-2018
De Baets Rudiger Medard30-03-194716-11-2020
De Batselier Roger04-03-192702-09-2017
De Beck Etienne06-10-194311-11-2016
De Beck Roland16-03-194431-03-2012
De Beck Urbain23-11-192901-07-2014
De Beer Emilienne22-12-191413-05-2014
De Beir Jules27-07-193011-06-2016
De Beir Renée27-06-192729-11-2011
De Beir Willy06-07-193321-07-2015
De Bels Claudine08-05-195625-08-2011
De Belser Raymond17-06-192903-10-2014
De Beuckelaere Gerard21-01-193502-01-2020
De Beule André12-03-193101-05-2017
De Beule Lucien24-02-192818-08-2016
De Beule Madeleine01-08-193429-12-2016
De Beule Willy08-03-194208-10-2013
De Beuselinck Raymonde19-07-192528-02-2015
De Bever Willy21-03-193716-08-2020
De Bie Denisa28-02-192926-01-2017
De Bie Jef09-04-195930-03-2015
De Bie Lodewijk01-04-192225-04-2012
De Bie Rafaël26-03-192301-12-2011
De Biscop Sophie24-12-195705-08-2011
De Bisschop Jacqueline12-11-193427-03-2021
De Bisschop Jozef21-05-194126-12-2016
De Blaere René16-03-193203-09-2011
De Blauwe Germaine12-11-192405-12-2016
De Blauwe Sammy19-02-197302-02-2014
De Blauwer Elza16-07-193106-04-2017
De Bleecker Frans Marcel28-12-193212-12-2016
De Bleecker Georges25-08-192903-01-2017
De Bleecker Georges14-10-193907-11-2011
De Bleecker Mariette10-2015
De Bleeckere Rita31-05-194821-04-2021
De Blende Irène24-08-192303-07-2016
De Blick Nadine24-11-195423-04-2022
De Blieck Annie23-07-194327-06-2021
De Blieck Cecile11-02-194613-01-2019
De Blieck Paula18-12-192224-02-2012
De Blieck René13-12-194808-09-2021
De Bliquy Leon10-10-194306-03-2019
De Block Angèle17-08-193423-04-2022
De Block Christine10-03-191719-01-2012
De Block Henri11-10-193905-06-2012
De Block Maria28-06-193710-12-2018
De Block Simonne18-09-192314-03-2020
De Block Werner27-11-2011
De Bo Gaby26-10-193202-01-2014
De Bo Roger22-04-192501-02-2017
De Bock Anna30-12-193719-01-2017
De Bock Gabriëlla16-03-193216-12-2013
De Bock Hubert13-06-192210-02-2017
De Bock Moncy11-11-198615-07-2021
De Bock Paul03-09-194801-11-2013
De Boeck Jeanne27-02-192426-09-2016
De Boeck Maurits21-04-192821-11-2013
De Boel Orpha22-05-191817-03-2012
De Boever Adrienne02-06-193814-06-2016
De Boever Bernice27-06-193403-02-2017
De Boever Ernest07-04-192603-10-2015
De Boever Georgette Louise28-05-192816-11-2017
De Boever Mariette16-07-193113-10-2017
De Boever Peter20-09-196928-06-1998
De Boever Wilfried10-05-193924-04-2017
De Boever William04-11-194918-03-2018
De Boevere Delia Maria28-05-192527-07-2020
De Bois Rudolf20-01-193615-12-2018
De Boiserie Magda03-04-194223-10-2016
De Bolle Paul22-03-194025-08-2016
De Bondt Erwin12-01-195025-11-2020
De Bont Jean20-11-193328-02-2012
De Boodt Marcel10-03-192623-01-2012
De Boos Sandra14-03-197610-03-2020
de Booser Jos04-06-193610-09-2016
De Bosscher Gaston05-01-192727-01-2015
De Bosschere Jozef19-03-191830-11-2011
De Bouck Antoon04-10-192406-07-2016
De Boulle Remi Camiel17-03-192118-11-2011
De Brabander Cecilia Gerarda Agnes25-09-193009-02-2016
De Brabander Georgette29-11-192828-11-2016
De Brabander Leona11-10-192811-10-2014
De Brabander Maria31-01-192508-05-2016
De Brabander Paula15-07-193114-07-2019
De Brabander Willy03-04-192416-01-2021
De Brabandere Catherine25-09-196723-05-2015
De Brabandere Ginette01-09-193710-09-2015
De Brabanter Etienne25-02-194623-02-2015
De Braeckeleer Roger12-09-195217-02-2014
De Brandt Maria16-08-192724-11-2011
De Brauwer Agnes23-04-192806-02-2016
De Brauwer Anny Maria25-10-193222-03-2022
De Brauwer Firmin16-06-193723-01-2017
De Brauwer Simona Maria Magdalena29-01-193015-05-2022
De Brauwere Jacques08-06-194013-10-2021
De Bree René26-01-194315-02-2020
De Bree Simonne Germaine Maria26-06-192921-01-2018
De Brée Carlos Armand Jacques01-03-194028-07-2018
De Brée Carolus Alphonsus Gilberta17-05-193128-07-2020
De Brée Elisa Elva29-01-192909-09-2016
De Brée Emmanuel Eric17-11-194310-03-2020
De Brée Germain Leopold10-04-193014-01-2021
De Brée Marie-José04-06-194726-04-2019
De Bremme Victor02-03-191915-11-2013
De Brouwer Elza10-08-191002-10-1994
de Brouwer Gabrielle19-11-192823-10-2020
De Brouwer Louis31-12-193202-08-2022
de Bruijne Els18-12-192917-06-2022
De Bruycker Denise23-03-192031-05-2012
De Bruycker Erna13-04-192627-02-2019
De Bruycker Georges Pierre27-08-193428-08-2016
De Bruycker Judith27-09-192425-04-2012
De Bruycker Maria01-05-192716-03-2017
De Bruycker Renaat14-08-193707-10-2019
De Bruyckere Geeraard20-02-192509-02-2019
De Bruyckere Jacques André Amelie Hector21-03-194214-02-2020
De Bruyckere Jean-Pierre August Helena01-09-194813-01-2019
De Bruyckere Marc Gerard19-05-196516-07-2020
De Bruyckere Paula13-09-192924-05-2012
De Bruyckere Rachel Maria04-02-192622-01-2020
De Bruyckere Tom27-10-196805-07-2018
De Bruyn Joseph29-03-192522-02-2019
De Bruyn Willem17-02-194918-04-2014
De Bruyn Willy21-09-193815-12-2020
De Bruyne André03-09-194719-12-2018
De Bruyne Angèle06-04-193101-12-2013
De Bruyne Dirk02-01-195317-05-2017
De Bruyne Georges11-07-192329-11-2016
De Bruyne Jan20-02-194416-01-2022
De Bruyne Jean Pierre26-12-195904-03-2018
De Bruyne Jozef10-07-193627-05-2012
De Bruyne Marcel23-03-192801-01-2017
de Bruyne Marcel29-11-193824-07-2016
De Bruyne Roger J. E.20-07-194123-07-2016
De Bruyne Tamara24-11-196222-02-2019
De Bruyne Yvonne20-09-192401-06-2019
De Bruyne Yvonne20-02-192523-07-2021
De Buck André15-07-195110-02-2022
De Buck Dora31-10-192222-09-2019
De Buck Georgette28-07-192524-11-2016
De Buck Herman09-09-193530-08-2014
De Buck Pieter27-12-192309-05-2017
De Buck Raymond20-09-192606-09-2014
De Buck Simonne21-11-193425-01-2019
De Buck Walter12-2014
De Buck Xavier22-12-193807-09-2014
De Buck Yolanda26-06-194209-05-2012
De Buel Kaat04-04-195810-05-2012
De Busscher Dorine16-06-195503-04-2016
De Busscher Irena08-12-193414-01-2018
De Busscher Nestor20-06-192001-12-2011
De Busscher Oktaaf23-09-192415-08-2019
De Busschere Erna Maria Paulina25-05-193111-07-2020
De Busschere Firmin Armand24-07-193316-05-2022
De Busschere Georges10-07-192808-06-2016
De Busschere Rico Mario18-04-197012-04-2018
De Busschere Simona09-02-192609-12-2016
De Busschere Simona29-06-192920-05-2018
De Buyser Jeannine02-02-193507-02-2016
De Buyser Sonia10-03-195819-08-2019
De Buyser Yvo24-07-195312-09-2017
De Buysere Anna06-02-192319-08-2017
De Buysere Lilian05-05-193631-08-2019
De Byser Lucien19-10-193020-03-2021
De Byser Maria18-01-192520-03-2020
De Caerlé Eduard16-08-194617-02-2014
De Caluwe Julianus Jerôme17-09-192417-01-2018
De Caluwe Paul27-03-194910-10-2018
De Caluwe Romaan Frans Charles27-03-193817-03-2019
De Caluwé Ivonne02-05-193221-01-2017
De Caluwé Margaretha Rosa14-08-194214-08-2018
De Caluwé Marie Jose19-12-192004-10-2011
De Caluwé Paula Rosa20-12-193028-05-2021
De Canck Adrienne16-04-192524-09-2014
De Canck Francine20-05-195424-01-2016
De Candt Jozef Zenon Edmond16-05-192917-04-2014
De Carne Bert26-04-2012
De Castro Jacques09-08-193601-03-2016
De Causmaecker Denysa Cécilia25-05-192605-06-2020
De Causmaecker Petrus04-11-192217-10-2016
De Ceuninck Dimitri07-04-198705-08-2019
De Ceuninck Germain Eduard28-03-192921-11-2017
De Ceuninck Maria21-08-193319-11-2017
De Ceuninck Suzanna05-08-191529-03-2017
De Ceuster Marie18-09-192812-06-2012
De Cleen Josephina27-04-192303-07-2014
De Cleen Joya06-10-198630-11-2013
De Cleer Lucienne30-08-192906-11-2020
De Clerck Agnes19-02-193106-11-2022
De Clerck Alfons11-01-193527-03-2017
De Clerck Anna15-11-192813-01-2021
De Clerck Antoinette Mariette02-12-193019-11-2021
De Clerck Eddy Cyriel Edmond27-07-194629-10-2021
De Clerck Edith04-05-191904-01-2014
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Frans26-12-192211-11-2019
De Clerck Geert22-08-195411-08-2018
De Clerck Greetje14-05-195628-01-2022
De Clerck Hilaire Omer18-02-192819-04-2021
De Clerck Jean Camiel Richard08-09-194325-07-2015
De Clerck Jean-Paul09-11-193105-10-2016
De Clerck Julia Irma Maria11-10-192605-03-2018
De Clerck Julietta Audetta25-07-192204-12-2018
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
de Clerck Mario Monique18-01-197824-05-2021
De Clerck Nelly Maria15-12-192811-08-2018
De Clerck Pierre28-01-192502-03-2016
De Clerck Remi19-02-192512-11-2017
De Clerck Roger04-02-193501-12-2017
De Clerck Sonja Elza Nicole28-09-193403-05-2016
De Clerck Tony09-08-194431-01-2022
De Clerck Werner12-05-193202-07-2016
De Clerck William03-05-194517-09-2022
De Clercq André02-12-192827-04-2016
De Clercq Annie11-01-194123-08-2016
De Clercq Armand19-03-193206-03-2018
De Clercq Bertha13-08-192818-05-2017
De Clercq Carlos02-09-194925-11-2016
De Clercq Casimir02-02-194031-07-2011
De Clercq Clara Alix Palmyre30-03-192802-01-2017
De Clercq Daniël09-02-194019-04-2018
De Clercq Diana19-10-193316-09-2020
De Clercq Eddy25-12-195927-02-2014
De Clercq Elsje Maria21-03-196008-01-2022
De Clercq Emiel07-11-192808-02-2020
De Clercq Florent08-08-194614-05-2016
De Clercq Iliëne02-01-193213-06-2019
De Clercq Joanna29-10-191910-08-2011
De Clercq Julien20-12-192527-10-2016
De Clercq Lea22-03-192921-09-2021
De Clercq Leona30-09-190927-01-1989
De Clercq Louis25-02-192511-11-2019
De Clercq Luc26-02-195725-07-2014
De Clercq Maria24-09-192623-11-2016
De Clercq Marie-Anne12-06-195411-08-2011
De Clercq Mariette Maria Clara07-07-192920-01-2017
De Clercq Michèle20-10-192905-02-2015
De Clercq Romain05-01-193628-05-2016
De Clercq Walter24-07-193715-10-2011
De Clercq Willy09-06-193010-09-2014
De Clercq Willy Clarisse Elvire Hector08-07-192728-10-2011
De Cleyn Nini12-01-192309-03-2016
De Clippel Rita24-04-195024-09-2013
de Clippele Jean-Pierre22-06-2012
De Cloe Nelly05-10-192802-12-2013
De Cloet Ghislaine18-07-193816-02-2015
De Cock Alfons07-12-194731-10-2021
De Cock André09-10-193208-04-2012
De Cock Anne13-11-192617-05-2008
De Cock Bertrand26-10-192826-01-2022
De Cock Christiane10-08-192629-08-2011
De Cock Elisabeth13-05-192628-02-2017
De Cock Georges05-02-193007-08-2011
De Cock Godelieve29-03-193013-02-2016
De Cock Greta03-06-192318-08-2016
de Cock Liliana Maria08-05-193519-10-2014
De Cock Louis22-11-194220-08-2011
De Cock Maria08-09-191323-04-2016
De Cock Marie-Louise13-09-194825-06-2016
De Cock Noël Lionel Theofiel02-01-193924-04-2018
De Cock Norbert24-05-193826-09-2013
De Cock Raymond29-12-194404-02-2014
De Cock Willy24-11-193310-10-2020
De Cock Willy03-08-194815-03-2015
De Coen Cesarine01-11-193301-12-2016
De Coen Irène20-07-192610-12-2018
De Coene Freddy11-05-194417-09-2019
De Coeyer Juliette16-08-194219-11-2020
De Coeyer Roland27-11-194418-07-2019
De Coeyere Diana Elisa Yvonna03-01-193309-12-2018
De Coninck André02-09-193230-08-2011
De Coninck Bertram17-09-193810-08-2021
De Coninck Cyriel Juliaan04-12-192925-01-2019
De Coninck Denise18-03-192630-10-2016
De Coninck Edgard Louis27-03-193219-06-2019
De Coninck Frans Jozef02-02-192925-10-2020
De Coninck Geeraard04-01-193205-06-2017
De Coninck Gilbert31-03-193703-03-2016
De Coninck Gustaaf31-07-192508-12-2016
De Coninck Gustaaf25-05-194116-01-2018
De Coninck Hedwige Palmyre Marie12-11-192713-09-2017
De Coninck Herman16-04-193510-03-2015
De Coninck Magdalena Martha12-02-192613-11-2021
De Coninck Maria20-06-192414-04-2018
De Coninck Maria Magdalena Livina Godelieve01-04-193618-05-2019
De Coninck Marie-José24-01-193220-03-2018
De Coninck Paulette16-09-193508-03-2017
De Coninck Tom03-01-197729-04-2018
De Coninck Willy20-07-194510-11-2014
De Cooman Elisa26-02-192114-02-2017
De Corte Eliana09-11-192801-12-2020
De Corte Francine05-08-193528-11-2018
De Corte Hermine05-04-192920-09-2011
De Corte Jan Willy22-06-195313-03-2020
De Corte Joseph Antonius Remigius24-07-192830-09-2011
De Corte Lucien27-12-193304-07-2017
De Corte Maria14-07-193307-03-2022
De Coster Amaat29-10-193316-02-2008
De Coster Catheline23-06-195405-09-2016
De Coster Els06-04-197017-05-2014
De Coster Elsie Jacqueline10-01-194109-07-2020
De Coster Felicie22-01-192604-06-2014
De Coster Georges11-09-193711-03-2016
De Coster Helena Maria29-10-193610-08-2017
De Coster Hendrina Louisa Maria23-08-193201-07-2017
De Coster Hilde31-12-196612-09-2011
De Coster Liliane18-03-193511-12-2016
De Coster Lutgarde Edith Bertrand24-01-194808-01-2016
De Coster Marie-Jeanne21-11-193701-01-2014
De Coster Monique03-10-193616-10-2017
De Coster Nestor09-03-193012-02-2021
De Coster Roger29-03-194030-09-2017
De Coster Roza Godelieva Josée05-07-193214-11-2018
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Craecker Nadia01-10-195830-04-2017
De Craecker Raymond sr.16-05-192423-10-2015
De Craemer Gaston Rogerius18-10-192422-11-2019
De Craemer Gregoire06-07-192717-11-2016
De Craemer Marnix21-02-195608-06-2014
De Craemer Roger20-03-195001-04-2017
De Craene August17-12-192104-01-2017
De Craene Bjorn17-12-198629-09-2011
De Craene Geeraard21-05-193211-12-2020
De Craene Gerard18-12-193216-08-2020
De Craene Hugo16-08-193425-04-2014
De Craene Jacqueline11-02-194830-04-2019
De Craene Monique27-12-195127-05-2020
De Crem Rosa17-01-192626-11-2015
De Cremer Juliette03-06-193002-11-2011
De Creus Simonne03-01-193017-04-2020
De Croix Diederik Emiel Joseph22-10-193809-12-2011
De Crom Ivo Leopold25-01-192208-08-2011
De Croock Alex Henri Camiel04-09-195109-11-2017
De Croock Antoinette Georgette17-01-193531-10-2020
De Croock Flavia Leonia Maria13-04-192110-11-2016
De Croock Willy Joseph21-02-194407-12-2016
De Crop César16-04-192722-12-2014
De Crop Denise28-12-193711-08-2018
De Crop Marcel Achiel16-01-194123-10-2021
De Cubber Roger25-07-194107-01-2017
De Cuyper Denise28-09-193426-04-2012
De Cuyper Jacques12-03-193721-05-2012
De Cuyper Jimmy Roger06-12-197130-07-2017
De Cuyper Louis22-06-192829-09-2011
De Cuyper Marc17-02-193022-10-2016
De Cuyper Maria Cecilia18-11-192625-12-2021
De Cuyper Urbain19-01-192722-02-2012
De Dapper René30-12-192308-08-2011
De Decker Georgette Maria19-06-192006-09-2018
De Decker Irene07-04-192825-02-2012
De Decker Marnix Cyriel Madeleine08-04-196030-10-2021
De Decker Wery25-09-193625-09-2011
De Deckere Jacqueline Maria08-01-193906-09-2019
De Deken Kris22-03-197422-02-2014
De Deurwaerder Inge07-08-196524-01-2017
De Deyne Albert Camiel Maria04-04-193502-08-2020
De Deyne Antoine10-01-193001-10-2016
De Deyne Etienne Henricus Irma18-04-193922-12-2016
De Deyne Georges20-09-193523-08-2019
De Deyne Leopold Georges23-01-192712-03-2020
De Deyne Luc11-01-195016-06-2016
De Deyne Walter Marcel Celina21-03-194317-09-2021
de Dobbelaere Albertina28-03-193725-04-2018
De Dobbeleer Eddy07-09-195619-02-2012
De Doncker Albert12-03-191618-04-2012
De Doncker Cecile08-09-192403-12-2016
De Doncker Elise06-05-192802-10-2016
De Doncker Josephina Alma24-12-192301-01-2017
De Feyter André22-01-193523-09-2016
de Foere Gabrielle21-11-192728-03-2016
De Fonseca Ann Gerarda Herbert21-09-196205-03-2017
de Fonvent Manuel28-10-195830-01-2017
De Fraine Géry03-05-193215-09-2016
De Fruyt André24-01-193505-05-2017
De Fruyt Maria13-08-193302-11-2021
De Geest Gilberte26-07-193003-08-2015
De Geest Jean18-09-192114-04-2019
De Geeter Arthur03-04-193020-10-2019
De Geeter Lucien02-09-193209-10-2021
De Geeter Wilfried03-07-193809-11-2018
De Gendt José26-06-191617-03-2012
De Geyndt Jeanne22-07-192616-03-2012
De Geyter Christiane23-04-192511-05-2017
De Geyter Elisabeth29-01-192223-03-2012
De Geyter Evarist27-01-192513-02-2012
De Geyter Lucienne13-10-192525-04-2017
De Geyter Marc09-07-194510-03-2021
De Geyter Rosette02-04-192812-10-2016
De Geytere Ronney04-09-194523-10-2017
De Ghelder Christiane26-07-193208-03-2016
De Gier Gerard Ernest Adrien Elisabeth10-07-192401-11-2015
De Gomme Christiaan23-08-192422-06-2014
De Graef François11-07-195106-09-2013
De Graef Gaston19-08-192909-01-2014
De Graef Luc29-06-196709-01-2017
De Graeve Elisabeth12-07-191909-03-2016
De Graeve Emiel20-10-192522-09-2011
De Graeve Jozef22-01-195607-05-2020
De Graeve Liliane28-06-193002-02-2016
De Graeve Martha Rosalie01-04-191812-03-2016
De Graeve Maurice17-05-192304-02-2012
De Graeve Paul06-07-195017-05-2021
De Graeve Petra13-03-195927-12-2016
De Graeve Roger29-03-193313-10-2021
De Grande Caroline Maria Léonie01-07-194614-03-2017
De Grande Jacqueline01-01-193208-12-2017
De Grande Jacques14-09-192916-03-2016
De Grande Jeannine15-06-193801-04-2022
De Grande Jozef04-03-194306-04-2021
De Grande Maurits04-02-192510-09-2019
De Grauwe Emiel15-07-192408-07-2015
De Grauwe Marie Louise18-01-193520-04-2019
De Grave Willy04-03-195304-07-2015
De Greef Angèle03-10-192912-02-2016
De Greef Karel23-10-192807-08-2015
De Greef Luc06-10-196711-06-2016
de Greef Marie25-12-192923-01-2022
De Greve Elke16-09-197925-01-2017
De Groeve Alice21-11-192208-09-2014
De Groeve Emilienne03-11-193301-11-2011
De Groeve Hugo21-10-192502-12-2016
De Groeve Magda24-03-194013-03-2017
De Groodt Albert15-10-193503-12-2011
De Groof Julienne07-01-192226-04-2015
De Groof Maria20-04-193719-05-2014
De Groof Servatius28-04-194510-03-2017
De Groote Adolf07-09-193412-08-2011
De Groote Agnes Maria11-08-193018-02-2017
De Groote André12-04-194114-03-2014
De Groote Christiana19-05-193006-12-2016
De Groote Elza05-04-193021-11-2011
De Groote Firmin14-08-192910-05-2021
De Groote Frans Alberic Francies Gerard05-05-192603-09-2011
De Groote Gilbert05-01-193922-01-2012
De Groote Jean-Pierre24-11-193503-03-2012
De Groote Jules24-09-192022-05-2012
De Groote Liliane11-01-193512-05-2016
De Groote Luc24-12-195422-11-2020
De Groote Lucienne26-02-193108-06-2020
De Groote Margareta01-01-192224-12-2017
De Groote Maria06-02-192319-09-2021
De Groote Nelly Suzanna28-11-192816-06-2020
De Groote Ronald02-07-196116-05-2017
De Gruyter Jeannine29-03-193924-10-2013
De Gryse Jeanne23-07-193016-02-2021
De Haes Ria01-06-194709-01-2015
De Haese Lucien25-05-193830-06-2022
De Haspe Willy21-04-194109-03-2016
De Hauwere Diane23-06-193609-03-2017
De Hauwere Gustaaf26-04-192923-01-2012
De Hauwere Herman30-04-195606-07-2015
De Hauwere Hubert07-09-192020-05-2014
de Herckenrode Pieter06-01-192001-03-2012
De Hollander Frieda17-02-193022-12-2013
De Hovre Lieve25-08-192101-01-2017
De Jaeger Anna03-03-191926-09-2020
De Jaeger Anna08-06-192010-11-2017
De Jaeger Annemie27-01-195719-01-2019
De Jaeger Boudewijn03-12-194313-10-2018
de Jaeger Daniël23-02-194917-01-2020
De Jaeger Edgard29-04-193520-10-2018
De Jaeger Etienne Richard10-01-193819-05-2017
De Jaeger Fernand26-04-194118-05-2016
De Jaeger Jackie Kamiel Remi12-01-194303-12-2019
De Jaeger Jenny27-01-193018-04-2021
De Jaeger Malvina Paula03-10-192531-12-2017
De Jaeger Rugin17-05-194704-09-2017
De Jaeger Simona Paula Georgina23-08-192913-04-2020
De Jaeger Sonja04-12-194923-03-2018
De Jaeger Tom Roger25-09-197101-05-2020
De Jaeger Walter18-02-194507-06-2022
De Jaeger Yvonne26-04-193029-10-2016
de Jaegher Freddy Leonard03-04-193825-12-2021
De Jaegher Gaston15-04-192222-11-2016
De Jaegher Jan Antoon21-04-196214-07-2018
De Jonckheere Agnes01-09-194124-11-2011
De Jonckheere Gustave Achille22-12-192907-07-2021
De Jonckheere Marc30-01-195812-08-2019
De Jonge Maria30-08-192119-09-2020
De Jonge Simonne12-03-193907-09-2017
De Jongh Hugo17-10-194128-07-2016
De Jonghe Angèle11-01-192403-12-2011
De Jonghe Fernand09-10-193001-08-2011
De Jonghe Frank14-02-195308-05-2012
De Jonghe Lutgarde07-01-193216-08-2020
De Jonghe Marie-Louise13-09-192629-10-2018
De Jonghe Mietje01-08-192923-01-2020
De Jonghe Pol30-08-196126-12-2017
De Keer Anaïs02-04-192922-05-2017
De Keer Diana21-01-193324-01-2020
De Keersmaecker Fred01-02-192624-03-2017
De Keersmaecker Jaak10-09-192427-02-2012
De Kempe Georges22-02-193201-04-2020
De Kerpel Marc15-09-195514-04-2019
De Kesel Odila10-03-194104-02-2020
De Ketelaere Christiane17-08-192616-12-2014
De Ketelaere Marcelle06-02-192426-01-2016
De Keukelaere Christ26-06-196731-01-2017
De Keukelaere Eveline01-11-192025-09-2011
De Keukelaere Lydia04-07-193531-03-2016
De Keyser Alidor28-05-192026-01-2012
De Keyser André05-05-192806-01-2014
De Keyser Antoon16-02-193411-06-2020
De Keyser Gerard21-08-193904-10-2018
De Keyser Germain10-05-193431-05-2019
De Keyser Irené21-12-191919-09-2011
De Keyser Joris09-09-198230-01-2012
De Keyser Léa23-04-191906-04-2018
De Keyser Lina13-12-192418-11-2015
De Keyser Marie-Louise25-03-194810-04-2012
De Keyser Nelly02-08-193115-05-2019
De Keyser Nicole16-07-194525-08-2015
De Keyser Noël Renaat Germaan21-10-193304-08-2019
De Keyser Paul27-01-196225-01-2012
De Keyser Paul Roger02-12-194227-11-2021
De Keyser Roxane11-01-196721-09-2016
De Keyser Urbain13-04-193220-09-2017
De Keyser Willy12-04-193412-10-2019
De Keyster Willy14-03-193818-10-2021
De Keyzer Antoon Jules Marie25-06-194326-09-2020
De Keyzer Louis23-04-192313-09-2014
De Keyzer Ria07-12-195525-08-2022
De Kimpe Erik28-04-197127-01-2012
De Kimpe Marc07-12-194608-07-2015
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
De Knijf Jeroen23-06-197611-09-2011
De Knock Huguette24-03-193231-05-2021
De Knock Monique19-04-193920-07-2022
De Kock Franciscus08-10-192226-06-2012
De Koker Eric18-02-195326-07-2016
De Koninck Eliane02-04-193621-04-2014
De Koninck Jan13-12-193307-04-2017
De Koninck Marie-Paule25-11-195001-08-2011
De Koning Elza05-08-192115-02-2016
De Koster Louise01-05-192705-02-2016
De Kreyger Diana24-03-193909-04-2018
De Kreyger Johan21-07-196409-02-2019
De Kuysscher Denise16-10-192925-03-2017
De Kuysscher Paula07-03-192811-07-2016
De la Mane Oscar02-09-193202-04-2012
De la Marche Roger23-03-193203-09-2016
De la Meilleure Christiane06-06-193202-09-2017
de la Meilleure Janvier12-08-193305-12-2021
De la Meilleure Liliana24-07-193420-11-2021
de la Meilleure Lydie Flora12-05-193615-09-2022
de la Meilleure Roger Pieter Albert Magdalena29-06-192712-02-2017
de la Meilleure Simone Maria Josephina13-08-192306-01-2020
De la Rue Marthe18-04-193028-02-2016
De la Ruelle Anita07-12-194030-11-2017
De Laender Marcel07-12-192804-09-2017
De Laere Eduard Karel Franciscus07-12-192125-01-2017
De Laere Johan25-07-193508-03-2019
De Laere Trifon Alfons03-10-192629-10-2017
De Laere Willy Jozef Maria14-01-193502-09-2020
De Laet Firmin17-04-193813-06-2022
De Laet Gilbert12-02-194731-07-2011
De Laet Jos03-06-192517-10-2013
De Laet Madeleine Catherine19-08-191919-11-2018
De Laey Michel24-10-193704-09-2017
De Landsheer Alfons25-09-193018-09-2016
De Landsheer Gustave28-03-192430-03-2017
de Lange Beatrix05-03-193930-09-2011
De Lange Denis Remi01-04-192729-02-2016
De Lange Erna Maria29-03-193619-01-2021
De Lange Franky27-08-195915-08-2020
De Lange Freddy12-07-194519-02-2018
De Lange Marcel18-01-192420-02-2012
De Lange Paula Martha18-01-191829-08-2018
De Langhe Agnes29-09-193417-09-2015
De Langhe Brigitte Marguerite29-03-195916-06-2017
De Langhe Flora04-08-192724-10-2016
De Langhe Willy07-07-193117-01-2019
De Lannoy Marietta Mathildis21-11-193503-04-2019
De Lanoy Maria15-12-193719-09-2019
De Lathauwer Georges25-12-193206-02-2016
De Lathauwer Helena16-11-192617-01-2015
De Lausnay Agnes03-02-194215-04-2014
De Lausnay Yves09-04-197319-03-2017
De Leenheer Hubert16-03-192910-03-2016
De Leersnijder Antoon23-12-194501-02-2021
De Leeuw Gustaaf07-05-192517-02-2012
de Leeuw Jacques27-05-193315-03-2021
De Leeuw Marie Louise09-07-192711-11-2018
De Leye Eugène06-08-195120-02-2017
De Leyn André Achille23-10-194620-04-2016
De Lie Geert21-04-196728-10-2011
De Lille Annie Marie17-11-192910-03-2018
De Lille Diederik Joseph Edmond11-04-195114-11-2021
De Lille Edelhart Jozef Maria07-04-192707-04-2008
De Lille Frida Paula Maria11-07-193221-05-2022
De Lille Godfried Karel15-09-192424-05-2012
De Lille Hubert Jeroom18-11-194715-02-2021
De Lille Irena Maria19-04-192020-10-2017
De Lille Lucrèce Sidonie Leonie16-10-193006-02-2017
De Lille Marie-José Charles07-11-192001-09-2017
De Lissnyder Walter20-09-193908-11-2020
De Lobel Rudolf Louis Honoré29-12-193417-11-2020
De Loof Christiane01-10-194422-11-2016
De Loof Hilda02-11-191817-06-2016
De Loof Leo13-03-192822-02-2012
De Loof Lucien13-05-193203-08-2022
De Loor Martha07-05-191702-01-2014
De Loore Gerard05-03-192811-05-2012
De Loose Diane15-09-192922-04-2017
De Loose Lucien19-06-194013-01-2014
De Love Pieter25-08-193413-04-2021
De Maertelaere Angela26-06-192402-12-2016
De Maertelaere Firmin05-08-193909-05-2019
de Maertelaere Guy24-09-194308-06-2016
De Maertelaere Oscar26-08-192526-01-2020
De Maertelaere Rolanda11-07-193219-09-2018
De Maertelaere Willi13-12-192220-04-2012
De Maerteleire Etienne18-01-194730-11-2016
De Maeseneer Kris17-10-197029-09-2013
De Maeseneire Willy11-06-193109-01-2014
De Maesschalck Edwin22-10-195207-06-2016
De Maesschalck Hugo21-07-193310-09-2020
De Maesschalck Paul12-05-193006-02-2014
de Maesschalck Philippe16-06-194903-05-2012
De Maesschalck Raymond16-01-192007-10-2014
De Maeyer Augusta02-04-192811-12-2016
De Maeyer Jeroen01-07-196120-06-2014
de Mahieu Antoine03-08-193001-10-2016
De Man Anna22-02-192026-12-2016
De Man Lucien François Emmanuel01-08-192121-02-2016
De Man Noël
De Mangeleer Georgette10-11-193805-06-2020
De Mazière Miet22-06-192623-02-2016
De Meersman Pierre20-12-193421-01-2016
De Meester Eric04-05-195002-04-2015
De Meester Germaine05-05-191423-07-2016
De Meester Josephine16-12-192613-08-2016
De Meester Omer29-04-193929-09-2011
De Meester René04-02-193226-07-2011
De Meester Sven15-10-197319-09-2020
De Meijer Paula25-05-192020-08-2011
De Mets Irène19-06-191405-03-2012
De Metsenaere Albrecht Jozef20-07-192917-05-2022
De Metsenaere Antoine13-06-193420-05-2019
De Metsenaere Bernice10-03-193727-08-2020
De Metsenaere Raymond Jozef Albert01-04-192907-05-2017
De Metsenaere Remi Geeraard05-10-193627-06-2019
De Metsenaere Remi Jozef16-08-193317-06-2020
De Metsenaere Robert04-08-193130-09-2020
De Metsenaere Roger Maurits Jozef14-04-192826-03-2020
De Meulemeester Edmond17-09-192725-02-2014
De Meulemeester Fernand21-01-192430-10-2011
de Meulemeester Firmin05-12-192116-05-2012
De Meulemeester Julienne30-03-192925-11-2016
De Meulemeester Paula30-09-193315-09-2021
De Meulemeester Roger01-12-193212-11-2015
De Meulemeester Willy04-12-194017-06-2020
De Meulenaere André17-07-192502-12-2021
De Meulenaere Anny Davida22-12-193720-03-2018
De Meulenaere Daniël26-03-194009-06-2020
De Meulenaere Hilda Greta Alida15-12-194912-05-2017
De Meulenaere Jenny Cecilia15-09-192722-05-2021
De Meulenaere Madeleine30-01-192930-12-2016
De Meulenaere Maria20-02-191224-07-2014
De Meulenaere Marie José30-10-192607-11-2016
De Meuleneere Peter14-10-194615-02-2016
De Meurisse Marcellina04-12-191813-12-2016
De Meuter Emmanuel18-02-194521-11-2011
De Meutter Florentina18-03-191829-03-2012
De Mey Cecilia03-12-193626-12-2021
De Mey Daniël07-12-192502-07-2016
De Mey Hilde27-01-195514-11-2013
De Mey Marie-Louise27-09-192230-01-2021
De Mey Noël25-12-194415-11-2018
De Mey Philippe25-05-195118-03-2021
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Mey Stefaan21-02-193606-11-2020
De Meyer Christiane24-06-193725-04-2017
De Meyer Denise06-05-192930-11-2017
De Meyer Edmond03-10-193215-07-2021
De Meyer Eliane17-05-193205-01-2015
De Meyer Etienne25-07-193016-12-2014
De Meyer Henriette15-02-193511-02-2018
De Meyer Jacqueline16-11-192020-07-2016
De Meyer Kurt25-03-196411-03-2017
De Meyer Marie Louise08-02-192614-06-2016
De Meyer Marysse27-03-194811-03-2012
De Meyer Paul08-06-195709-10-2017
De Meyer Rolande19-03-192707-01-2017
De Meyer Simonna15-06-193108-08-2011
De Meyer Willy25-12-195522-08-2016
De Meyere Adelinus Remigius08-04-192830-04-2019
De Meyere Alina20-01-192917-01-2019
De Meyere Aloïs Henri Jozef14-03-193825-07-2016
De Meyere Clotaire29-07-193120-06-2012
De Meyere Georges Eduard Alfons J.08-01-193824-10-2018
De Meyere Janine22-07-194324-09-2019
De Meyere Karel Antoon23-08-193403-12-2019
De Meyere Marie Ursula01-09-194123-05-2016
De Meyere Nelly28-09-194111-01-2017
De Meyere Noël30-04-195812-07-2020
De Meyere Noëllie Emma Ghislena24-08-192719-07-2016
De Meyere Prosper26-04-193511-05-2016
De Meyere Rita08-08-194714-01-2017
De Meyere Ronny Arthur Jozef19-07-195524-12-2021
De Mil Rosina Mathilde25-03-194609-10-2022
De Milliano Lea11-09-193712-07-2016
De Mits Gilbert03-06-194822-09-2018
De Mol Justine21-05-194328-11-2013
De Mol Marcel22-01-192930-11-2015
De Mol Roger27-07-192704-08-2016
De Monie Ignace08-01-192927-01-2018
De Montpellier de Vedrin Françoise21-11-192426-09-2013
De Moor Achiel14-04-194029-04-2017
De Moor Angèle Renée25-11-192723-07-2016
De Moor Evarist25-06-193010-07-2014
De Moor Lucien05-02-192810-04-2017
De Moor Marcel12-07-194319-02-2014
De Moor Walter01-02-194302-04-2015
De Moor William26-04-196228-08-2016
de Mûelenaere Ghislaine28-03-190415-03-1984
de Mûelenaere Willy03-11-192505-07-2016
De Muer André Daniël21-01-196318-09-2020
De Muer Elsa26-06-192722-10-2019
De Mulder André27-10-193327-03-2014
De Mulder Gisèle27-10-191717-03-2017
De Mulder Lionel16-12-192203-02-2017
De Munck Emile01-11-192004-02-2017
De Munck René Herman17-06-192306-07-2020
De Munter Frans04-12-192215-05-2012
De Munter Lieve07-11-193830-10-2016
De Munter Roger17-10-192326-08-2011
De Muylder Gerarda09-11-193111-10-2015
De Muynck Adelin10-07-193015-05-2015
De Muynck Celina26-10-191921-02-2017
De Muynck Firmin08-05-193726-05-2012
De Muynck Firmin23-02-193827-11-2016
De Muynck Madeleine06-12-192511-06-2017
De Muynck Maurice28-07-192830-03-2021
De Muynck Peter23-05-196305-10-2016
De Muyter Marc29-08-194714-03-2017
De Naegel Raphaël Richard22-01-193922-05-2018
De Naeghel Marietta Lucrecia05-01-193203-01-2022
De Naeyer Augusta09-12-192412-11-2011
De Neef Chantal12-12-195601-09-2011
De Neef Marie-Thérèse20-05-193627-04-2020
De Neef Paula28-08-193128-09-2015
De Neve Georges12-08-193106-03-2018
De Neve Germaine22-06-192913-03-2012
De Neve Jan06-02-193901-10-2013
De Neve Marc Albert Karel Marie04-01-194308-02-2022
De Neve Marcella15-08-192926-03-2017
De Neve Maria01-05-192406-08-2011
De Neve Polidoor23-02-193427-07-2018
De Neve Robert17-06-192611-02-2014
De Nijn Hortense15-10-192815-06-2014
De Noël Agnes17-12-193415-04-2021
De Noël Oscar Camiel27-07-193114-10-2017
De Nolf André18-09-192511-01-2012
De Nooze Aloïs05-12-193005-01-2017
De Noyette Wilfried29-05-193530-10-2016
De Nys Gerardina31-08-192210-02-2014
De Nys Willy01-04-193515-06-2014
De Paepe Alma Maria04-03-192611-04-2018
De Paepe André22-04-193204-11-2017
De Paepe Claudine20-07-194411-11-2011
De Paepe Frieda13-10-193121-05-2017
De Paepe Georgette19-08-192923-07-2016
De Paepe Jeannette27-01-192618-03-2016
De Paepe Julien06-09-193305-12-2011
De Paepe Mariette17-02-192918-02-2017
De Paepe Mariette29-03-193123-07-2016
De Paepe Walter20-01-194230-05-2016
De Pape Cecile25-04-192001-05-2020
De Pape Maria Irena17-01-192429-11-2016
De Pau Marie-Christina22-09-193027-01-2017
De Pauw Adelinus Jozef03-09-193320-10-2017
De Pauw Albert Juliaan04-01-192203-02-2017
De Pauw Alice23-03-192527-01-2012
De Pauw Alice23-12-192719-02-2018
De Pauw André12-01-193431-01-2021
De Pauw Anna14-11-192111-11-2017
De Pauw Annie31-12-194026-09-2017
De Pauw Bertrand Achiel21-05-192206-08-2017
De Pauw Blanche22-01-192727-10-2016
De Pauw Carmen31-03-193501-05-2016
De Pauw Edithe24-04-192916-02-2012
De Pauw Eric Robert Celesta14-08-195205-09-2020
De Pauw Ivona Elsa04-06-193126-12-2021
De Pauw Jaak17-02-193322-03-2022
De Pauw Marc31-12-195603-09-2011
De Pauw Maurits17-02-192613-12-2018
De Pauw Nelly06-02-193008-02-2016
De Pauw Pieter Jozef14-09-192917-02-1927
De Pauw René25-12-192711-03-2017
De Pauw Roger René Marie28-05-193412-08-2021
De Pauw Romain01-05-192915-03-2018
De Pelsemaeker Marcel08-01-192902-11-2014
De Pelsmaker Norberte10-05-193322-02-2012
De Pestel Clarisse12-06-193327-05-2017
De Petter Jeannette12-04-191904-12-2013
De Pla Ludwig02-09-193609-02-2012
De Plancke Clara01-08-192213-02-2016
De Plus Marcel16-05-192404-02-2012
De Ponthière Herman08-11-194313-04-2021
De Poorter Albert25-12-194219-09-2022
De Poorter Arsène11-04-193202-06-2018
De Poorter Daniël02-11-194610-11-2018
De Poorter Elias02-06-192323-03-2012
De Poorter Jan26-05-194525-03-2021
De Poorter Jozef08-06-193819-06-2021
De Poorter Katleen21-09-196807-03-2017
De Poorter Katrien05-05-196423-08-2019
De Poorter Lutgardis10-07-194023-03-2020
De Poortere Yvonne14-06-193103-04-2016
De Pooter René27-03-192213-12-2011
De Potter Georges31-10-192703-07-2014
De Potter Paula17-01-192714-06-2016
De Potter Robert25-02-192824-06-2016
De Pourcq Robert31-12-193119-12-2020
De Pover Christa22-10-195827-05-2022
De Praeter Fernand27-05-194402-11-2016
De Prée Eddy Henri Jozef13-12-195203-09-2022
De Preeuw Antoine21-02-192902-02-2021
De Prest Pol25-03-196801-10-2018
De Prest Willy Jozef Eduard Camiel11-03-194303-03-2021
De Preter Luc28-11-193830-06-2016
De Prêtre Maurits19-04-192107-02-2016
De Priester Lucien20-11-192324-11-2016
De Prijck Luc09-12-194926-08-2016
De Proft Leopold06-06-194603-09-2011
De Proft Lutgart01-04-195801-07-2014
De Prycker Griet01-01-196628-11-2020
De Prycker Katrien18-02-196815-10-2016
De Putter Denise26-05-193217-04-2016
De Puydt Maurice Delphin02-04-191208-03-1988
De Puydt Rosa Marie Elisabeth25-03-191918-11-2011
De Puysseleir Roger30-05-194725-10-2013
De Pyper Marieke31-12-191920-02-2017
De Raedemaeker Roger27-03-192619-10-2015
De Raedt Agnes13-02-192308-01-2014
De Raedt André16-02-192602-02-2017
De Raedt Mireille10-01-192703-12-2021
De Raedt Nicole Norbert Octavie15-05-195304-02-2022
De Raes Liza23-02-192706-01-2015
De Raeve Francine18-07-195202-04-2015
De Raeve Rolande08-04-193230-04-2016
De Rave Maurice06-03-193819-01-2012
De Regge Etienne13-10-192909-03-2017
De Regge Martha25-11-192203-12-2016
De Rese Dieter26-10-197701-08-2016
De Rese Henriette30-03-194116-07-2018
De Rese Marguerite11-06-194305-03-2014
De Rese Monique08-07-193905-05-2017
De Reu Ivan14-04-194321-06-2012
De Reu Juliaan13-07-193230-08-2017
De Reu Marguerite24-01-192904-10-2019
De Reuse Anna18-01-192027-01-2012
De Reyghere Marc07-04-194523-09-2013
De Reyghere Suzanne12-02-192517-04-2020
De Reys Jules15-12-193425-12-2014
de Ribaucourt Marguerite Marie Claire Danielle14-02-192516-04-2016
De Rick Yvonne08-07-192807-02-2018
De Ridder Brigitte Elodie20-08-195826-09-2016
De Ridder Frans04-12-192023-05-2014
De Ridder Jozef Lodewijk16-05-193316-03-2016
De Ridder Katharina19-07-192303-01-2016
De Ridder Lucien06-06-194817-06-2016
De Ridder Maurice22-02-193112-09-2016
De Ridder Thérèse26-12-192929-06-2016
De Ridder Vincent22-02-193027-08-2015
De Riemaeker Etienne13-10-193911-07-2014
De Rijbel Tuur18-02-192713-05-2016
De Rijck Eli02-02-193610-04-2017
De Rijck Roger22-08-194202-03-2021
De Rijcke Roger25-02-195113-11-2011
De Rijcke Ronald14-03-195729-10-2019
De Rijcke Walter21-01-193611-09-2011
De Rijs Ronny25-06-197010-03-2012
De Ro Godelieve25-11-192017-09-2011
De Rocker Gabrielle04-07-192707-09-2018
De Roeck Albert21-10-192719-08-2015
De Roest Diana01-06-193621-06-2021
De Roo Anna01-05-191830-04-2016
De Roo Esther Marie Edith01-12-193112-05-2018
De Roo Germaine05-10-193205-06-2016
De Roo Ivette Odette07-05-193022-01-2016
De Roo Jacques Albert15-03-193515-09-2016
De Roo Jeanine Leona15-06-193521-02-2021
De Roo Jeannine02-08-193206-04-2018
De Roo Johan24-06-195113-06-2017
De Roo Josée24-05-193405-09-2019
De Roo Luc François Edward28-01-194302-06-2019
De Roo Magdalena01-10-191925-10-2016
De Roo Mariette Marie12-03-193111-10-2021
De Roo Rosette26-02-193210-11-2020
De Roo Tilly03-07-193101-06-2016
De Roo Yolande22-11-192802-10-2016
De Roos Francina05-193811-12-2016
De Roose Aimé16-02-193007-09-2020
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Roose Erna Ida26-04-193330-12-2020
De Roose Georges09-03-193231-05-2020
De Roover Annelies05-03-198729-05-2014
De Roover Gino25-02-196502-07-2016
De Roover Leo06-04-192228-10-2014
De Roover Marc07-06-195519-11-2014
De Roover Suzanne04-06-192311-10-2016
De Rouck Roger Victor05-07-192627-05-2014
De Roy Joris11-11-196422-05-2017
De Ruyck Diane02-07-192610-11-2016
De Ruyck Emiel20-01-196615-12-2013
De Ruyck Monique13-02-193221-06-2016
De Ruyck Raphaël12-11-193404-05-2016
De Ruyter August09-12-193823-12-2019
De Ruyter Julien21-05-194230-07-2020
De Ruyter Marie-Louise17-03-193327-03-2018
De Ruyver Blanche21-01-192909-10-2013
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Ruyver Jozef27-10-195209-10-2021
De Ruyver Suzanne06-11-192021-01-2017
De Ryck 19-04-192101-01-2014
De Ryck André11-08-194706-02-2014
De Ryck Hary
De Ryck Jean-Piere31-10-195628-02-2017
De Rycke Aline29-03-192828-10-2014
De Rycke Denise28-02-193416-06-2020
De Rycke Ellen16-03-198310-02-2019
De Rycke Georgette17-11-192627-01-2018
De Rycke Guy15-10-195530-01-2015
De Rycke René28-10-195712-05-2019
De Rycke Rina Marcel Clementina24-12-194729-10-2021
De Rycke Suzanna02-02-193322-12-2021
De Rycke Vera04-01-193212-03-2016
De Rynck Nera18-02-193705-11-2021
De Sadeleer Eddy03-03-194325-10-2016
De Sadeleer René12-03-192329-11-2014
De Saedeleire Nini16-04-193530-09-2020
De Schacht Roger02-03-192529-05-2014
De Schamphelaere Lucien30-04-193120-01-2017
De Scheemaeker Arlette12-02-193909-03-2012
De Schepper Andreas Honoré August02-01-192506-02-2012
De Schepper Irene02-03-192810-11-1986
De Schepper Jean28-08-192523-12-2013
De Schepper Jozef16-04-194022-04-2016
De Schepper Monique Nathalie Marie23-01-194408-02-2018
De Schepper Roger17-04-193802-04-2022
De Schepper Bruggeman Joseph19-09-193129-06-2015
De Schepper Bruggeman Serge16-06-196312-12-2016
De Schoenmaeker Constant28-05-193013-03-2014
De Schouwer Clem14-05-194912-05-2015
De Schrijver Michel12-12-194705-05-2015
De Schryver Edouard05-08-191815-01-2017
De Schryver Gilbert18-06-193518-04-2016
De Schryver Hubert15-06-192906-03-2012
De Schutter Rita20-09-194623-10-2016
De Schuyter Diana21-04-193209-03-2016
De Schuyter Joeri24-04-197524-03-2021
De Schuyter Martine28-04-196006-03-2016
de Silva Maria Leonora24-03-186427-11-1940
De Sloovere Christiana Maria Augusta02-11-193429-04-2019
De Sloovere Jeannette22-11-193316-11-2014
De Sloovere Luc Maria Augusta25-08-196323-12-2019
De Sloovere Robert Hubert Carolina Irma03-09-193527-09-2022
De Smedt Annie15-10-193708-05-2015
De Smedt Arnold05-03-193719-12-2016
De Smedt Jo22-08-195515-02-2012
De Smedt Julia17-09-193121-06-2012
De Smedt Lucienne18-08-192916-02-2020
De Smedt Marie Henriette06-08-192306-01-2017
De Smedt Norbert25-04-194414-12-2016
De Smedt Raphaël Stuart Yvonne28-08-194113-10-2013
De Smedt Sylvie17-12-197701-08-2014
De Smet Achille Henri Marie15-07-193223-01-2016
De Smet Agnes Sabina Maria21-04-192826-06-2021
De Smet Aimé12-05-193012-01-2020
De Smet Albert12-03-192620-01-2014
De Smet Alice27-10-193904-11-2017
De Smet Anne-Marie17-08-194827-05-2016
De Smet Annie07-03-193018-04-2018
De Smet Arsèna17-02-193602-06-2016
De Smet Bart19-04-197819-02-2017
De Smet Christiane05-08-193823-04-2021
De Smet Claara20-03-193814-04-2016
De Smet Danny23-07-195317-02-2017
De Smet Denis22-02-196325-11-2018
De Smet Dirk25-06-196924-10-2016
De Smet Edwige22-06-193501-06-2020
De Smet Elfriede31-12-195502-06-2015
De Smet Etienne18-06-193219-06-2012
De Smet Fernanda01-06-193409-11-2018
De Smet Georgette11-01-192504-05-2018
De Smet Germana Maria Melania17-05-191522-10-2019
De Smet Gilbert09-06-192012-09-2011
De Smet Gilbert30-06-195107-11-2014
De Smet Gustaaf09-12-192625-06-2022
De Smet Hilda07-10-193825-12-2016
De Smet Hubertus Emiel Leopold14-11-193912-10-2022
De Smet Irenéus09-04-192702-10-2018
De Smet Jens27-09-199305-09-2021
De Smet Juliette09-03-192811-03-2019
De Smet Kamiel30-12-193806-03-2012
De Smet Laurette02-06-193502-06-2018
De Smet Luc Louis Ferdinand24-08-193501-12-2020
De Smet Lucien14-09-194510-12-2018
De Smet Lucienne16-07-192721-01-2012
De Smet Lucienne06-03-193312-04-2020
De Smet Marc Antoine28-11-194920-05-2020
De Smet Marcella02-11-192912-03-2020
De Smet Mariette20-06-194627-07-2011
De Smet Michel02-12-194230-01-2012
De Smet Monique24-11-194607-04-2022
De Smet Paula Maria10-03-192323-08-2016
De Smet Pierre25-12-193810-01-2017
De Smet Pieter Germain Antoon28-10-193115-07-2016
De Smet Roger Maurits10-03-192711-09-2022
De Smet Roland31-07-194118-07-2020
De Smet Simone13-08-192103-09-2011
De Smet Simone28-04-193304-07-2015
De Smet Suzanna Maria04-06-193217-07-2018
De Smet Suzanne04-02-192423-10-2011
De Smet Suzanne01-04-193113-06-2016
De Smet Theophiel04-07-192213-08-2016
De Smet Valeer Jozef02-03-192022-12-2018
De Smet Wilfried14-10-192828-11-2011
De Smet William19-07-195507-08-2017
De Smet Willy Marcel26-02-193126-08-2016
De Smeytere Leona18-07-191922-07-2016
De Smidt Yvonna Maria Theresia30-05-192629-01-2022
De Soete Roger15-09-191907-03-2014
De Somer Alfons28-09-192824-07-2016
De Somer Griet14-06-192009-08-2011
De Spaey Marcellina03-01-192415-04-2017
De Spiegelaere Augusta22-01-192007-02-2012
De Spiegelaere Gerard Evarist August07-08-192903-06-2018
De Spiegelaere Marcel10-08-192718-10-2011
De Spiegelaere Mariette14-03-193319-12-2016
De Spiegeleer Lisette06-11-193119-07-2016
De Staerke Roger15-07-193206-02-2016
De Stobbeleir Rosanne08-01-192322-06-2015
De Strooper Vic21-03-194722-08-2014
De Strycker Maurice18-02-192628-09-2011
De Sutter Adelijn Odiel Richard19-02-192912-02-2022
De Sutter Andreas Renaat Mathildis17-01-192216-08-2020
De Sutter Christiana Georgette16-09-194708-09-2020
De Sutter Cyriel Sylvie06-05-194311-07-2019
De Sutter Eric Astére17-04-195110-07-2019
De Sutter Hedwig Marleen Ivonne29-10-195921-08-2021
De Sutter Jean-Claude04-05-195526-03-2012
De Sutter Jean-Pierre24-05-193913-08-2016
De Sutter Jozef08-02-193123-10-2018
De Sutter Leona Maria17-03-192706-10-2017
De Sutter Paula22-07-192715-02-2012
De Sutter Rachel Maria10-12-193623-01-2018
De Sutter Willy25-01-192516-05-2014
De Swaef Jozef13-07-192509-04-2012
De Sy Odetta Prudence09-05-192730-03-2017
De Taeye Hans04-02-196316-05-2018
De Taeye Henri20-05-193204-12-2014
De Taeye Henriette11-03-193129-05-2012
De Taeye Monique23-12-193716-03-2012
De Tavernier Jan06-08-196426-02-2017
De Temmerman Elvire07-04-192405-04-2016
De Temmerman Michel28-02-193111-12-2013
de Thibault de Boesinghe Anne-Marie28-01-193731-05-2019
De Troye Louis22-10-192609-12-2018
De Troyer Lieve23-04-192922-07-2016
De Val Marc25-03-194310-02-2012
De Valkenaere Marcel05-04-193829-09-2016
De Varé Luc29-04-194209-10-2013
De Veirman Alain29-11-196620-01-2012
De Veirman Georges21-03-194601-05-2012
De Velder Marc29-01-195004-08-2016
De Vent Carlos23-05-194715-12-2016
De Vent Godelieva16-04-193628-01-2019
De Vestel Marie-Thérèse27-01-193004-06-2019
De Vielder André11-07-192418-10-2011
De Villa de Castillo Denise07-04-193121-10-2013
De Vis Anita23-06-193031-03-2014
De Visch Anna01-05-192923-1201
De Visch Germain16-03-192614-05-2022
De Visch Julia29-12-192120-05-2020
De Visch Ronny08-10-195615-01-2017
De Visscher Dominique26-05-196124-05-2012
De Visscher Jaron31-01-199707-11-2011
De Visscher Julia08-11-192326-01-2012
De Vleeschouwer Anna11-10-192503-02-2012
De Vleeschouwer Chantal05-10-195631-08-2020
De Vleeschouwer Lodewijk27-02-192713-08-2015
De Vleesschauwer Anna21-11-192112-10-2017
De Vleminck Lucien
De Vlieger Daniel15-12-193025-02-2019
De Vlieger Etienne Georges Romanie22-09-194529-01-2022
De Vlieger Gabriël Kamiel08-12-194121-10-2017
De Vlieger Gilbert08-04-194004-07-2014
De Vlieger Jacqueline10-11-192913-01-2019
De Vlieger Julia Elodia Maria06-04-192614-09-2017
De Vlieger Lily03-11-195130-01-2017
De Vlieger Magdalena22-02-191920-12-2016
De Vlieger Marie Louise Hélène20-08-194822-03-2016
De Vlieger Nelly19-12-192711-06-2017
De Vlieger Petrus09-01-192328-11-2019
De Vlieger Roger30-10-193611-09-2016
De Vlieger Simona Carolina07-04-192401-07-2021
De Vliegher Pauline27-06-194211-03-2019
De Vlieghere Alice14-12-192816-05-2022
De Vloed Piet13-08-192230-12-2014
De Vloo Cecile20-02-193327-08-2011
De Vocht Swa11-09-193229-01-2012
De Voeght Leon06-05-192505-10-2013
De Vogelaere Georges Bernard17-04-192524-02-2017
De Vogelaere Irène28-07-193401-01-2017
De Vogelaere Martine Clara Albert03-09-195707-02-2021
De Vogelaere Nelly08-02-193314-05-2015
De Vogelaere Patrick Adelin Yolande05-09-195817-05-2022
De Voghel Margareta2011
De Voghel Nestor30-09-192324-09-2016
De Volder Albert15-02-193325-07-2020
De Volder Elisabeth04-08-195210-10-2011
De Volder Wilfried19-06-193016-10-2016
De Voogt Margaretha21-09-193323-08-2016
De Vos Achiel11-05-192613-02-2012
De Vos Aline28-06-192222-03-2017
De Vos André01-09-192823-01-2018
De Vos André10-09-193402-04-2016
De Vos Andrea25-04-192619-02-2016
De Vos Bea24-02-193814-06-2016
De Vos Benjamin Albert17-12-192315-07-2016
De Vos Carine30-03-195723-05-2015
De Vos Christiane30-12-193110-12-2018
De Vos Edmond11-04-193925-07-2017
De Vos Etienne13-10-192803-09-2014
De Vos Gaëtan02-04-199402-02-2016
De Vos Gaston12-04-192922-08-2011
De Vos Ghislain15-09-194212-05-2016
De Vos Helena Alice20-10-192426-07-2020
De Vos Ivonna Maria09-10-192904-07-2018
De Vos Joris11-07-193222-10-2020
De Vos Juliaan Jozef07-03-192825-06-2016
De Vos Lieve14-01-195503-11-2016
De Vos Louisa Maria Honorea Agnes20-01-192304-08-2011
De Vos Luc08-01-195307-04-2012
De Vos Luc12-07-196229-11-2014
De Vos Marcel20-05-195107-03-2012
De Vos Marie-Louise13-07-192225-02-2016
De Vos Mariette21-11-192006-04-2017
De Vos Monique01-01-193802-10-2020
De Vos Nelly Maria30-03-193106-12-2016
De Vos Remi August11-08-192503-05-2016
De Vos Stéphane02-12-191217-10-2011
De Vos Suzanne26-07-192822-11-2014
De Vreese André07-04-194124-04-2012
De Vreese Francine17-06-193331-05-2016
De Vreese Georges23-05-193728-03-2015
De Vreese Godelieve21-07-192827-11-2017
De Vreese Maria14-07-192203-02-2020
De Vreese Noëlli27-05-192910-02-2017
De Vreese Rita01-12-194909-09-2017
de Vreeze Carlos06-06-195615-05-2021
de Vreeze Denise Mathilde12-08-192524-09-2018
De Vreeze Florent Petrus Evarist09-07-193417-03-2017
De Vriendt Erna13-09-194128-04-2020
De Vriendt Filip06-06-197313-04-2019
De Vriendt Marcel06-03-192107-09-2015
De Vriendt Willy07-05-194026-03-2014
De Vries Jos04-01-192628-12-2014
De Vries Lutgarde Gerarda Jozefa23-01-193325-12-2019
De Vriese Carlos03-09-194221-01-2012
De Vriese Elza20-05-191727-12-2016
De Vriese Hubert05-08-194526-10-2018
De Vriese Luc01-07-195319-04-2014
De Vriese Simonne06-12-192028-10-2011
De Vrieze Jeannine08-08-193622-07-2017
De Vrieze Kamiel24-07-192923-03-2017
De Vrieze Michel14-01-193028-07-2017
De Vrieze Sabine26-03-196317-04-2012
De Vroe Micheline03-06-193319-02-2017
de Vusser Gerard René26-10-193207-04-2020
De Vusser Marcel09-02-193801-04-2018
De Vuyssere Kateleen22-06-196220-01-2014
De Vuyst Agnes Madeleine21-09-192715-03-2020
de Vuyst Boudewijn03-01-194814-04-2012
De Vuyst Esther23-02-192222-10-2016
De Vuyst Isabelle09-01-191607-06-2012
De Vuyst Joseph05-08-192503-05-2017
De Vuyst Nancy30-11-195610-10-2015
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Vuyst Roland01-06-193808-07-2020
De Wachter Chantal25-01-194612-09-2013
De Wachter Frans31-05-193205-05-2017
De Waegenaere Agnes22-09-194218-10-2020
De Waele Alfred19-04-192105-08-2014
De Waele Antoon Renaat06-06-193715-12-2016
De Waele Daniel03-07-195616-12-2019
De Waele Diane28-11-192212-06-2012
De Waele Gabriël08-12-192926-02-2016
De Waele Leonard30-01-193422-05-2016
De Waele Lucien04-05-194919-09-2016
De Waele Marc03-04-196221-05-2018
De Waele Marcelle08-04-192604-05-2016
De Waele Maria27-12-193506-12-2020
De Waele Marie-Thérèse08-04-192816-10-2013
De Waele Odiel Hilaire10-01-193728-06-2019
De Waele Omer August13-03-193317-07-2016
De Waele Raoul20-11-194612-04-2017
De Waele René06-02-193218-01-2015
De Waele Rita07-12-195114-10-2019
De Waele Rudi06-09-195514-05-2020
De Waele Rudy05-11-195923-11-2015
De Waele Simonne16-02-193009-04-2012
De Wagheneire Achille07-08-192307-09-2016
De Walsche Linda Andrea02-03-195003-11-2022
De Walsche Palmyra21-01-192701-03-2019
De Wandel André13-07-194812-07-2017
De Wandel Michel04-11-195220-09-2019
De Wandel Trees06-01-195116-10-2020
De Wandeler Hugo11-09-194317-09-2013
De Wannemaeker Etienne25-08-194923-02-2012
De Weerdt Pierre16-07-193606-10-2014
De Weert Mieke19-12-195222-10-2013
De Weirdt Etienne01-06-193119-11-2011
De Westelinck Thérèse11-06-192608-05-2015
De Wever Fernand04-03-193509-02-2012
De Wiest Hedwig13-06-193829-01-2016
De Wilde Armand28-04-192305-03-2012
De Wilde Christiane26-06-193523-03-2012
De Wilde Eliane26-03-193820-08-2011
De Wilde Franciscus31-12-191419-01-2012
De Wilde Frans2012
De Wilde Ghislena19-02-192808-08-2016
De Wilde Jacques31-05-192208-09-2011
De Wilde Lisette21-03-192621-09-2011
De Wilde Maria10-01-192904-06-2020
De Wilde Marie06-12-192608-03-2022
De Wilde Marijke06-01-199018-08-2011
De Wilde Remi04-11-192418-11-2011
De Wilde Roger23-01-192010-10-2016
De Wilde Romain15-07-193319-05-2016
De Wilde Rudolf06-10-194228-07-2015
De Wilde Suzanna07-05-192203-01-2019
De Wilde Willy Victor17-04-193007-05-2012
De Windt Godelieve Sidonie Marie-Louise16-04-193603-05-2019
de Windt Joseph André08-09-192908-02-2017
De Windt Monique01-02-195604-04-2017
De Windt Roger19-09-193710-02-2018
De Windt Willy16-05-194417-06-2016
De Winne Adrien16-04-193820-02-2017
De Winne Alfred08-10-193125-12-2016
De Winne Hector10-08-192114-10-2014
De Winter Elza21-06-192724-06-2020
De Winter Etienne Stephaan28-04-193208-06-2014
De Winter Griet19-11-196324-09-2015
De Winter Jacqueline29-04-192313-11-2016
De Winter Lode11-04-192604-04-2017
De Winter Robert25-05-192629-04-2016
De Winter Ronald15-05-193504-11-2014
De Wispelaere Dionysia25-04-193623-07-2020
De Wispelaere Ernestine04-12-193712-04-2018
De Wispelaere Gunnar02-11-197908-03-2017
De Wispelaere Irène22-04-192530-09-2020
De Wispelaere Johan15-06-195428-07-2015
De Wispelaere Lea Maria28-05-193125-03-2017
De Wispelaere Luc Clement11-08-194918-12-2020
De Wispelaere Lutgarde09-09-193101-10-2020
De Wispelaere Marc09-03-195711-07-2020
De Wispelaere Mia09-02-195318-10-2018
De Wispelaere Odette20-08-192922-11-2018
De Wispelaere Odette06-06-193504-06-2019
De Wispelaere Paul Siebe Henri04-07-192702-12-2016
De Wispelaere Roger29-12-193216-01-2017
De Wit Marie-Louise21-03-196021-04-2015
De Witte André Jacobus05-05-192729-11-2016
De Witte Carolina Malvina12-10-195023-05-2017
De Witte Clairette16-01-194118-03-2021
De Witte Cyriel13-03-192010-02-2012
De Witte Erik07-05-194619-02-2014
De Witte Jacques23-02-193725-04-2016
De Witte Jacques11-08-194322-06-2014
De Witte Jolyn05-08-199605-10-2020
De Witte José17-11-193104-12-2011
De Witte Laura Maria06-08-192219-02-2017
De Witte Lucien17-10-192131-08-2017
De Witte Marc14-04-193515-01-2012
De Witte Maria22-07-190017-02-1986
De Witte Maria04-08-192814-01-2012
De Witte Martha22-12-191920-06-2012
De Witte Pieter17-02-197803-05-2012
De Witte Rita20-12-195014-02-2017
De Witte Stijn18-02-199427-04-2016
de Wolf Carolus Borromeus03-04-186616-11-1939
De Wolf Daniël15-01-192007-12-2016
De Wolf Emmanuel192407-11-2014
De Wolf Johan08-11-192930-03-2014
De Wolf Luc24-05-195509-01-2012
de Wolf Rachel Maria Joseph19-05-190620-09-1979
De Wulf Jean07-11-191818-09-2013
De Wulf Jean29-01-193330-06-2016
De Wulf Leopold10-10-194604-06-2019
De Wulf Marie Louise13-07-193801-09-2016
De Wulf Matthieu05-03-195611-11-2014
De Wulf René04-10-192521-02-2012
De Wulf Simonne11-04-192224-09-2020
De Zaeytydt Adelin11-11-192910-05-2014
De Zeine Emmanuel25-12-192720-01-2016
De Zutter Agnes06-12-193429-10-2019
De Zutter Angela Cordula26-11-193118-12-2019
De Zutter Georges24-05-193325-07-2019
De Zutter Ludovic15-05-198025-07-2019
De Zutter Marin Adelin Henri28-09-194010-09-2019
De Zutter Norbert02-06-194319-12-2016
De Zutter Regina15-03-193005-05-2020
De Zutter Suzanna20-01-192413-10-2022
De Zutter Werner30-12-193626-06-2019
Debacker Gratien01-08-193921-04-2020
Debackere Anna Marie27-01-193218-02-2021
Debackere Maria Louisa09-12-192621-11-2017
Debaeke José13-06-195827-10-2014
Debaeke-Braet Hilda12-05-192211-07-2016
Debaene Eddy19-08-194817-11-2020
Debaene Frans19-12-193929-03-2016
Debaene Georgette16-08-192718-11-2016
Debaene Wilfried27-06-192902-02-2012
Debaere Asterie17-08-192813-10-2015
Debaere Wilfried10-11-194019-09-2022
Debaillie Maria30-05-193616-02-2020
Debakker Jacques06-12-192615-01-2016
Debal Erik12-09-194515-08-2018
Debandt Daniel12-06-192416-07-1984
Debaveye Achiel24-05-192604-08-2016
Debbaut Charline Clementine Germaine10-01-192801-12-2016
Debeer Marguerite14-07-192530-12-2018
Debeil Laurent14-11-192419-06-2012
Debelder Denise20-02-195016-01-2015
Debelder Guido20-12-193608-01-2012
Debels Liliane04-08-192305-09-2011
Debels Magda05-08-194501-10-2020
Deberdt Robert06-04-193229-10-2021
Debergh Bernard19-12-194910-02-2018
Debergh Diane16-05-193005-04-2020
Debergh Germaine11-11-193121-06-2017
Debergh Julien28-11-193706-12-2016
Debersaques Lucien14-02-192910-02-2012
Debeth Armand14-02-193425-04-2016
Debeuckelaere Franz09-05-193315-03-2012
Debeuf Conny27-09-196526-08-2018
Debeurme Paul11-09-192630-11-2011
Debevere Joost29-01-196324-05-2012
Deblaere Agnes23-01-193711-06-2022
Deblauwe Elisabeth21-09-193204-04-2016
Deblond Roger Edmond23-06-193119-02-2012
Debock Brigitte23-09-196024-03-2014
Debodt Louis28-10-192826-09-2013
Deboel Andre22-06-194625-08-2014
DeBoel Leander28-01-193204-02-2012
Deboeuf Marie-José10-02-193927-08-2014
Debooser Julien24-04-193423-11-2019
Deboosere Georges14-06-193126-08-2011
Debosscher Marcel16-08-192716-04-2012
Debouck Marcella08-04-192213-04-2012
Debourgh Regina02-01-191911-04-2016
Debouver Wilfried11-10-193601-12-2016
Debouvere Donald15-04-195929-01-2019
Debouvry Denise07-08-192802-12-2011
Debrabander Lieve08-01-194125-02-2017
Debrabandere Gertrude31-03-193417-01-2016
Debrabandere Willy26-11-194730-07-2021
Debrauwer Jenny21-04-194125-08-2019
Debree Marie-Louise06-10-192623-08-2022
Debreuck André27-10-194324-05-2019
Debreuck Jean Pierre11-06-194725-06-2018
Debreyer Jeannine18-05-193317-12-2018
Debrock Nelly08-04-193004-11-2021
Debrouwere André15-07-192431-03-2016
Debrouwere Michel01-02-192915-01-2019
Debroye Monique30-03-193423-10-2021
Debruyckere Daniël26-03-195116-01-2019
Debruyne Bernice29-08-193202-03-2020
Debruyne Bertha25-02-192909-04-2020
Debruyne Jakob Jacques02-10-194721-02-2016
Debruyne Jenny04-12-194606-09-2018
Debruyne Jozef06-02-193604-05-2017
Debruyne Juliette06-04-193018-03-2020
Debruyne Magdalena29-04-192322-05-2019
Debruyne Marie Ghislaine12-06-194920-01-2016
Debruyne Noëlla23-01-193707-01-2022
Debruyne René19-03-191921-02-2016
Debruyne Simonne09-05-193217-09-2018
Debrycke Johan28-09-195128-07-2022
Debrycke Roger12-02-194213-05-2019
Debuck Aurelius29-08-192927-02-2018
Deburghgraeve Georges04-09-192821-08-2019
Debus Wim25-12-192723-02-2015
Debusschere Nadia30-10-193301-10-2013
Debusschere Pierre08-09-193515-08-2020
Debusseré Bernadette17-05-194307-05-2012
Debusseré Firmin13-12-193518-06-2016
Debusseré Micheline01-09-192901-12-2018
Debyser Clara14-03-192325-12-2016
Debyser Eric03-04-195106-10-2020
Debyser Nathalie02-06-197807-04-2020
Debyser Regina13-07-192412-11-2020
Decabooter Arthur03-10-193626-05-2012
Decadt Jozef25-06-193021-08-2021
Decae Gerarda03-05-193104-05-2022
Decaesstecker Etienne01-11-195216-04-2020
Decaestecker Conny11-08-196204-06-2021
Decaestecker Godelieve25-04-192912-08-2017
Decaesteker Martina30-01-194425-11-2020
Decancq Jeanne12-07-192217-10-2015
Decancq Patrick17-03-194904-12-1988
Decanniere Oger29-02-193608-03-2016
Decannière Piliep27-12-197511-2016
Deceuninck Angèle27-09-195728-03-2018
Deceuninck Jenny28-09-194729-05-2017
Deceuninck Jenny Godelieve23-07-192712-10-2011
Deceuninck Maurits20-05-192112-12-2020
Deceuninck Roger26-05-193824-10-2020
Deceuninck Suzanne29-12-192226-03-2022
Deceuninck Werner07-02-194207-07-2020
Deceuninck Willy2019
Deceur Maria-Louise11-08-192821-05-2012
Dechesne Nelly11-03-192428-05-2012
Deckers Frank15-10-192327-03-2012
Deckers Gustaaf21-09-192818-07-2015
Deckers Nic03-04-193107-05-2017
Deckers Roger19-05-194513-06-2015
Deckmyn Helena18-08-192406-07-2017
Deckmyn Johanna09-05-192916-08-2022
Deckmyn Marie-Rose13-07-194203-02-2017
Deckmyn Rosa29-10-193210-10-2017
Deckmyn Yves06-03-197311-10-2017
Decleir Andy26-07-196626-01-2014
Declerck Dirk21-05-196210-02-2017
Declerck Elza Martha27-06-193029-05-2014
Declerck Herman07-02-193920-05-2020
Declerck Jurgen21-04-197523-09-2011
Declerck Patricia19-03-198015-03-2015
Declerck Raoul27-04-193326-05-2020
Declerck Roger16-08-193328-01-2019
Declercq Alice22-10-188816-11-1977
Declercq Christian16-06-195803-01-2022
Declercq Daniël06-10-193112-12-2017
Declercq Denise192230-11-2011
Declercq Eddy03-11-194325-07-2019
Declercq Edgard17-02-192420-03-2017
Declercq Guido21-04-192823-04-2017
Declercq Herman19-05-193107-04-2016
Declercq Julienne13-01-192804-12-2021
Declercq Lut24-03-193220-03-2012
Declercq Magda10-01-193509-03-2019
Declercq Marcel01-09-192805-07-2017
Declercq Maurice25-08-193306-02-2015
Declercq Pierre14-08-193508-10-2020
Declercq Raoul10-10-192010-05-2016
Declercq Walter26-09-193708-11-2015
Declercq Yvonne21-02-192806-11-2013
Decleve Marie-Therese19-09-191411-02-2015
Decloedt Cecile Alfonsine Maria17-08-194113-06-2020
Decloedt Willemina22-06-192529-01-2020
Declunder Jacques25-06-193904-04-2022
Decock Bernice04-01-192827-10-2020
Decock Blanche28-02-192411-02-2016
Decock Daniel09-08-192122-02-2016
Decock Maria23-03-193313-04-2020
Decock Ria14-04-196010-06-2017
Decock Roger21-04-193418-09-2013
Decocker Frans13-12-194624-11-2015
Decocq André12-07-192524-10-2020
Decoene Inès11-07-196525-06-2016
Decoene Maryse23-06-193809-03-2021
Decoene Raf18-07-194714-04-2021
Decoene Teles03-10-191926-11-2016
Decoker Madeleine05-02-193117-09-2014
Decolvenaere Ernest14-12-192028-11-2013
Deconinck Agnes04-04-192829-02-2016
Deconinck André07-02-194301-04-2020
Deconinck Andréa13-08-192625-09-2014
Deconinck Eric01-03-195516-05-2017
Deconinck Germain25-01-192915-04-2012
Deconinck Irène20-04-192813-12-2020
Deconinck John10-11-197105-09-2014
Deconinck Jules11-01-193319-07-2015
Deconinck Nadia12-02-195717-06-2021
Deconinck Roger04-03-192003-03-2017
Deconynck Maria14-01-193310-07-2022
Decoodt Magda30-01-195004-03-2017
Decoorne Hubert02-2019
Decordier Elisabeth02-12-191725-01-2016
Decort Jean-Jacques16-01-192706-12-2016
Decorte Clara02-03-192527-10-2018
Decorte Jeanne29-04-190526-02-1991
Decorte Joanna14-10-193304-05-2022
Decorte Marcel07-02-192611-03-2015
Decorte Ria11-08-193302-03-2019
Decorte Yves24-02-193310-12-2016
Decoster André Henri17-11-192924-09-2015
Decoster Chris06-03-194606-06-2016
Decoster Ievan14-05-195111-12-2020
Decoster José Henri Gustaaf10-04-194722-08-2020
Decoster Marcel22-11-192601-07-2018
Decoster Marcel25-11-193019-05-2018
Decoster Marie-José01-05-191625-09-2016
Decoster Michel14-03-194414-04-2020
Decoster Tom01-08-198429-10-2011
Decostere Angela20-09-192528-06-2019
Decoutere Alida18-04-190231-03-1987
Decoutere Magdalena07-10-191624-01-2017
Decouttere Odiel02-11-191726-03-2012
Decouvreur Walter Urbain Leonard23-10-193518-01-2020
Decq Ignace15-04-192931-07-2011
Decraemer Marie-Louise12-09-192816-07-2021
Decraemer Willy01-09-193614-05-2019
Decraene André10-03-192712-12-2011
Decraene Ghislaine25-04-193209-06-2014
Decraene Gilbert12-02-193703-02-2012
Decraene Godelieve07-07-192730-07-2016
Decraene Igor26-01-199630-08-2014
Decraene Norbert30-11-192210-07-2014
Decraene Odette03-04-195909-05-2012
Decraeye Lucien16-01-193526-01-2015
Decremer Roger02-02-192725-09-2011
Decrock Anna08-06-193830-11-2021
Decrock Gilbert17-04-192727-08-2017
Decrock Jeannine24-11-193726-04-2021
Decrock Jozef05-11-193523-01-2012
Decrock Noël04-02-195011-07-2016
Decroix Janny10-03-193230-07-2020
Decroix Paul21-02-194112-01-2021
Decroix Simonne04-06-192902-11-2020
Decroock Rachel Martha19-12-193004-06-2022
Decroos Karel03-07-193118-01-2014
Decroos Magda24-06-194422-10-2021
Decroos Odette17-06-194011-08-2021
Decru Jules29-11-191316-12-1990
Decruy Achiel29-03-192423-04-2014
Decruy Andreas09-01-192608-04-2017
Decruy Josef16-04-193424-08-2015
Decruyenaere Cecilia23-01-194827-03-2014
Decubber Martha31-08-191910-05-2012
Decupere Ivan24-10-194023-11-2017
Decuyper Marie Madeleine06-12-193308-04-2019
Decuyper Willy Ernest Hector13-02-194708-07-2017
Decuypere Arnold06-03-193612-11-2011
Decuypere Georges18-02-193113-10-2011
Dedapper Carlos23-04-194307-02-2012
Dedapper Henri24-01-194101-04-2012
Dedecker Margriet18-08-193927-04-2020
Dedekker André17-11-193904-03-2021
Dedene Guido07-09-195623-10-2016
Dedeurwaerder Karel Charles03-10-192821-09-2019
Dedeyne Maurice12-06-192727-03-2014
Dedobbeleer José02-11-192901-03-2017
Dedonder Edmond30-12-192216-08-2011
Dedrie Gerard13-04-191603-09-2011
Dedrie Roger14-08-193613-05-2020
Dedullen Hugo01-01-192929-03-2020
Defauw André30-01-192407-09-2011
Defauw Rachel Magdalena Maria02-10-191904-04-2017
Defever Alice02-09-192402-04-2017
Defever Donald28-09-195512-01-2021
Defever Egide06-03-192007-04-2012
Defever Marc15-08-194231-01-2014
Defever Roger20-09-193129-04-2018
Defever Simonne17-10-193109-05-2017
Defevere Maria14-02-193913-12-2009
Defevere Roland02-08-195211-01-2018
Defloo Maria12-12-193310-04-2020
Deflou Robert30-04-194328-11-2018
Defontaine Nelly13-10-194010-01-2021
Defoort Agnes27-09-192311-09-2011
Defoort Eric27-06-194316-12-2016
Defoort Freddy14-07-194521-12-2017
Deforce Rogier29-04-192808-08-2019
Deforce Rosa Simonne05-03-192604-07-2014
Deforche Erik26-01-193324-12-2014
Deforche Victor01-06-191230-03-1986
Defour Eric28-07-193506-06-2021
Defrancq Alice18-08-193210-11-2018
Defrancq André27-07-192803-12-2017
Defrancq Gabriël29-07-194121-06-2016
Defruyt Clarisse21-07-192811-08-2021
Degandt Henri14-03-193601-04-2020
Degeetere Wim31-01-197031-07-2016
Degels Leo20-03-192024-02-2018
Degeyter Georgette08-09-192924-03-2021
Degezelle Rogerprive
Degheldere Willy04-07-193113-10-2020
Degol Regina20-08-192424-02-2021
Degraeuwe Baetrice14-11-192906-09-2019
Degraeuwe Leon24-06-192821-03-2014
Degraeve Albertine12-08-193015-04-2021
Degraeve Etienne07-08-193310-03-2020
Degraeve Georgette09-06-192829-01-2019
Degraeve Lydia05-10-193802-11-2020
Degraeve Michel06-02-193620-03-2018
Degraeve Simonne08-09-194311-09-2017
Degrande Hubert01-11-194823-12-2021
Degrauwe Georges18-05-193111-07-2016
Degrave André18-04-192328-05-2018
Degrave Christiane21-09-193805-11-2017
Degreef Joseph05-02-193022-10-2011
Degreef Yvo22-12-193127-01-2012
Degrendel Cyriel28-06-192429-11-2009
Degrendele Daniël07-03-193620-07-2021
Degreve Antoon09-05-192125-10-2011
Degrieck Barbara27-08-196505-02-2022
Degroote Alphonse17-11-191903-12-2016
Degroote Hubert15-11-193030-03-2020
Degroote Joseph26-08-192601-10-2020
Degroote Lieve24-04-192629-03-2012
Degroote Willy31-01-194020-02-2016
Degryse Erik19-07-193922-07-2016
Degryse Erik30-03-194610-05-2016
Degryse Esther07-12-192203-06-2014
Degryse Esther27-05-192327-01-2017
Degryse Maria09-05-192315-04-2020
Degryse Maurits01-12-191912-12-2014
Degryse Mieke09-10-198409-10-2018
Degryse Rachel10-09-192710-04-2020
Degryse Simonne10-07-192909-07-2022
Degryze Simonne29-10-192929-04-2022
Dehaene Denis05-06-193913-03-2016
Dehaene Guido25-11-194121-11-2021
Dehaene Guy22-11-192926-06-2022
Dehaene Marc29-09-193205-05-2018
Dehaene Thierry26-05-194908-01-2017
Dehaene Walter25-07-193114-05-2021
Dehaene Willy23-08-192816-05-2016
Dehaerne Etienne08-05-194229-10-2017
Dehaes Arthur07-05-193305-01-2021
Dehamers Roland17-09-194519-11-2020
Dehandschutter Hilde09-05-195617-04-2016
Dehasque Elien16-10-199301-12-2016
Dehaudt Michel16-10-192925-08-2016
Deheegher Albert25-02-193203-09-2020
Deheegher Bernard06-12-195013-10-2021
Deheegher Marie-Madeleine03-03-193417-05-2021
Dehem Georges15-03-192922-09-2018
Dehondt Michel17-01-192910-12-2020
Dehondt Sonja28-07-195414-08-2021
Dehondt Willy13-09-19322017
Dehouck Alice24-06-193018-02-2018
Dehouck Godelieve27-08-193209-01-2020
Dehulster Gustave15-03-192230-01-2017
Dehulsters Koenraad07-05-195122-05-2018
Dehulsters Magda26-01-193804-10-2020
Dehuysser Eliana28-04-194317-12-2018
Dehuyssere Willy08-09-194310-02-2017
Deij Jannis11-06-194513-01-2017
Deilgat Marie-Louise08-09-192912-05-2016
Dejaegher Jean Paul17-11-193502-12-2021
Dejaegher Jet05-09-192211-04-2016
Dejagere Maria22-10-192624-02-2012
Dejans Christine28-02-194523-07-2020
Dejans Jozef16-05-192706-04-2020
Dejonckheere Wilfried16-09-193223-03-2021
Dejonckheere Willem07-05-193607-04-2017
Dejonge Camiel03-02-191806-06-2015
Dejonghe André20-05-192520-01-2017
Dejonghe Guido18-06-194121-01-2021
Dejonghe Joseph25-08-191522-08-2016
Dejonghe Roland16-09-195404-10-2020
Dekeerle Monique28-05-192614-02-2018
Dekeersgieter Rosette10-10-194915-09-2015
Dekemele Marie-Jeanne19-02-192930-01-2014
Dekempeneer Jean11-04-192013-10-2011
Deken Ivonne21-04-193324-11-2021
Dekens Noëlla Anna28-07-191024-05-1992
Dekeukelaere Romain27-02-193829-11-2011
Dekeukeleire Richard03-01-192603-06-2016
Dekeyser Adolf Marcel10-08-192107-10-2016
Dekeyser Geert22-04-195605-11-2018
Dekeyser Godelieve24-03-192529-04-2017
Dekeyser Robert24-09-192810-11-2020
Dekeyzer Gerard15-01-193002-04-2019
Dekien Stef14-10-196416-05-2014
Deklerck Joseph30-10-194817-06-2012
Deknock Julien30-04-192505-10-2011
Deknock Trees29-03-195425-04-2020
Dekoker Truda11-12-193228-04-2015
Dekoning Mariette25-05-193227-11-2011
Dekoster Mireille26-09-192903-05-2021
Dekyen Mario07-08-195929-03-2014
Dela Rue Pierre09-03-192522-09-2022
Delabie Mariette28-07-191408-03-2012
Delaere Marcel26-10-194410-09-2015
Delaere Philippe25-05-194717-08-2011
Delaey Paul05-12-193603-05-2017
Delagrense Norbert28-11-192609-10-2016
Delahaye Robert14-01-192130-10-2017
Delaire Robert09-08-192902-04-2018
Delalleau Godelieve Lucienne28-01-192203-03-2022
Delamillieure Yolande01-07-193322-06-2016
Delancker Eric25-01-195119-11-2014
Delancker Lieve05-10-194810-11-2013
Delange Lucien01-02-193525-03-2016
Delanghe Luc14-10-194914-10-2018
Delanghe Marie-Rose21-07-192002-03-2012
Delanghe Mia08-10-195414-06-2016
Delanghe Nadine20-04-192919-01-2018
Delannoy Greta15-03-194901-06-2014
Delanote Paul15-07-193423-03-2020
Delaplace Henri21-03-192702-04-2016
Delaplace Maria23-01-192605-10-2021
Delarue Christiaan09-08-194414-08-2016
Delarue Jules14-02-192603-03-2016
Delbaere Anna Maria06-09-192318-02-2016
Delbaere Maria30-01-192421-09-2019
Delbaere Paul22-02-192623-08-2016
Delbarre Mariette30-12-193022-08-2015
Delbeke Etienne06-03-193627-02-2016
Delboo Henri04-12-191909-08-2020
Delboo Marie Thérèse21-02-193106-04-2020
Delcour Dirk12-02-195509-08-2015
Delcourt Ivona Elisabeth30-09-193323-09-2018
Delcourt Louis22-06-192822-02-2015
Delens Christiane Marie Françoise11-03-192610-03-2014
Delerue Brigitte27-10-193711-02-2014
Delesie Godelieve04-10-191422-05-2016
Delesie Philip07-10-194909-08-2015
Delestré Paul04-10-192709-09-2014
Deleu Christian23-02-195014-03-2020
Deleu Rita30-06-195013-05-2022
Deley Robert28-08-192924-03-2020
Deleye André11-04-192115-01-2019
Deleye André09-07-192611-12-2021
Deleye Angèle19-04-192704-03-2015
Deleye Blanca24-03-193001-10-2014
Deleye Laura19-01-192915-01-2017
Deleye Luc13-03-194204-11-2016
Delfosse André03-05-192614-11-2011
Delgouffe Emiel16-07-193918-04-2014
Delhaye Renée01-07-193229-08-2011
Del'haye Luc15-08-194519-11-2017
Delhem Suzanne05-04-191814-10-2015
Deliaert Elsa Maria25-05-193029-01-2017
Dellaert Arlette Hilda Julia Maurice29-06-195220-05-2012
Dellaert Guido24-08-193323-11-2016
Delmote Allain27-05-193502-01-2017
Delmote Frans08-12-193115-03-2017
Delmotte Jean-Claude21-07-194812-06-2010
Delobelle Florette05-07-193710-05-2021
Delodder Marcel05-05-192506-05-2016
Deloddere Medard23-03-192929-03-2022
Deloddere Simonne08-11-192804-05-2020
Deloof Charles05-10-193826-01-2021
Deloof Joanna19-12-193117-11-2011
Deloof Laura Irena16-09-192517-08-2019
Deloz Noël24-12-195319-03-2022
Delplancke Fons22-11-193525-11-2011
Delporte Albert09-11-192721-05-2019
Delporte Cecile23-12-194001-05-2016
Delporte J.24-05-193101-03-2018
Delporte Marina22-07-190307-01-1989
Delporte Ruben12-05-197723-08-2011
Delputte Antoon20-08-193919-06-2014
Delputte Jos28-02-192405-04-2012
Delputte Louisa17-03-192923-12-2017
Delrue Claire07-02-192603-09-2022
Delrue Gilbert11-12-193214-02-2016
Delrue Herman28-03-193701-08-2011
Deltombe Camille29-10-192729-12-2017
Deltour Maria09-10-191422-02-2009
Deltour Mark23-10-193815-04-2017
Delva Dirk18-05-196011-06-2015
Delva Dirk30-11-196517-05-2020
Delva Frans01-12-192919-06-2012
Delva Rachel28-12-192002-06-2019
Delvael Miguel13-05-195719-02-2015
Delvaux Tony13-12-193105-12-2018
Delvou Jules F.02-11-192821-08-2011
Delvoye Camilla03-02-193016-02-2020
Demaecker Henri01-04-193601-11-2021
Demaegdt Norbert20-11-193123-05-2021
Demaeght Clara25-08-191421-06-2012
Demaeght Simonne09-05-192426-04-2010
Demaerel Jeannette27-05-193308-07-2020
Demaître Guido05-06-193917-02-2017
Deman André25-06-192215-06-2021
Deman Clara Madeleine10-02-192321-12-2018
Deman Jozef12-08-192503-05-2012
Deman Marcel13-12-191321-09-1990
Deman Marcella13-10-192009-07-2019
Deman-Benoit Denise25-07-192315-07-2016
Demarelle Vital03-03-192425-06-2012
Demarest Pierre19-02-193523-08-2014
Demarey Antje06-06-192518-08-2011
Demari Armand15-12-193625-10-2014
Demarto Jacques04-07-192721-01-2017
Demedts Carlos24-08-193507-03-2021
Demedts Johan07-01-194630-07-2011
Demeersseman Denise26-01-192031-10-2014
Demeersseman Simonne27-10-192515-09-2021
Demeester Hendrik05-01-193330-10-2016
Demeester Jan13-11-192704-01-2015
Demeester Jan02-02-196508-01-2015
Demesmaeker Gaston15-03-192810-12-2011
Demets Alice29-04-193030-11-2015
Demets Eric04-09-194618-09-2021
Demets Hendrik26-01-195011-08-2015
Demets Patricia08-01-195410-12-2011
Demets Roger13-04-193522-09-2018
Demeulemeester Jerôme06-07-193403-10-2016
Demeulemeester Joël05-03-193530-06-2017
Demeulemeester Marleen18-04-195925-01-2019
Demeulenaere Gabrielle25-07-193219-01-2017
Demeulenaere Marguerite22-01-193228-07-2020
Demeulenaere Roger22-12-193313-10-2021
Demeurisse Denise22-04-193405-12-2017
Demey Freddy24-02-194017-04-2016
Demey Hubert21-06-194212-02-2019
Demey Odette20-08-193728-07-2020
Demey Rachel27-08-192122-10-2016
Demey Rachel07-08-192707-07-2018
Demeyer Antoon02-08-192526-03-2020
Demeyer Betty24-03-194023-07-2016
Demeyer Henri Joseph20-01-193522-03-2022
Demeyer Maria18-03-192731-08-2017
Demeyer Marie-Hélène12-07-193914-10-2015
Demeyer Mariëtte28-05-193209-12-2020
Demeyer Roland09-02-194219-08-2011
Demeyer Willy Firmin Camiel Maria25-04-193604-10-2017
Demeyere Elisabeth19-02-193026-01-2017
Demeyere Etienne06-03-193506-06-2022
Demeyere Juliana01-04-192309-12-2013
Demeyere Lia15-10-193326-08-2011
Demeyere Simonne23-07-192221-03-2020
Demol Joseph28-12-193304-11-2015
Demolder André07-07-193011-03-2012
Demolder Michel29-03-196923-01-2021
Demonie Celestine16-10-192015-01-2015
Demonie Dirk27-03-194726-02-2022
Demonie Jan11-05-194326-07-2016
Demoor Georges28-09-195017-01-2018
Demoor Georgette30-06-193406-02-2020
Demoor Jacques26-07-193408-01-2002
Demuinck Julien20-10-192430-07-2017
Demunster Georgette16-01-192923-02-2017
Demuynck Marc02-01-194124-11-2019
Demuynck Roger23-04-193606-11-2015
Demuyter Maurice16-06-192706-04-2012
Demuzere Piet24-11-195722-10-2013
Demyttenaere Paul14-07-193219-06-2017
Demyttenaere Robert10-11-192620-09-2019
Den Doncker Arsène22-10-192318-12-2017
Den Exter Dominique17-07-195423-02-2017
Den Haese Paul24-06-193214-11-2013
Den Hert Cesar25-02-193829-01-2015
Den Ticht Walter21-06-196003-10-2011
Denaegel Anny18-04-193814-01-2019
Denaert Luciaan06-08-192623-07-2016
Denaux Hadewych26-12-194424-08-2019
Denayer Marie Anna07-01-191929-10-2011
Denckens Ludovica19-04-192317-11-2015
Dendauw Annita19-10-193229-10-2012
Dendievel Marnix14-03-194810-10-2016
Dendooven August18-01-192307-02-2016
Dendooven Jeannot24-04-192618-02-2012
Dendooven Maria19-01-192207-08-2020
Deneire Jozef20-05-191518-05-1992
Deneire Omer15-08-193016-10-2017
Denève Gilberte11-08-192923-01-2022
Deneweth Anny21-03-193821-12-2019
Denhaene Antonia09-08-192115-02-2016
Denhert Albert31-01-194414-11-2020
Denolf Alma09-01-192719-10-2022
Denolf Antonia17-05-192720-04-2018
Denolf Raymond02-07-192917-09-2016
Denoo Agnes01-01-194026-11-2021
Denoo Daniël19-11-194323-08-2020
Denoo Jeannette15-01-193418-11-2019
Denorme Odiel20-03-194513-10-2020
Denoulet Georges21-09-192326-09-2015
Dens Paul13-08-194905-12-2013
Denut Florent19-12-193723-03-2016
Denutte Willy12-11-193113-01-2014
Denuwelaere Joël13-11-192722-03-2022
Deny Pascale07-11-196523-07-2018
Deny Thérèse14-05-193807-01-2017
Denys Esther30-06-192827-06-2012
Denys Franz Albert24-07-192910-05-2017
Denys Gerard02-08-193403-01-2021
Denys Jozef08-11-193803-06-2018
Denys Marie-Thérèse27-06-192631-08-2011
Denys Odette26-06-192017-08-2011
Denys Rachel Eugenie07-12-192721-05-2017
Denys Roger22-09-192205-06-2020
Depaepe David23-05-198111-02-2022
Depaepe Simona21-05-193502-06-2016
Depauw Angela04-08-192213-10-2018
Depauw Carlos01-11-195420-09-2018
Depauw Jan29-01-194219-03-2012
Depauw Maria07-09-192506-08-2016
Depauw Olga03-04-193012-09-2013
Depauw Richard Kamiel Juliaan12-02-192530-07-2017
Depelseneer Maria05-10-191825-01-2014
Depicker Denise29-02-193204-05-2018
Depinois Georges16-07-193313-06-2016
Deplaecie Lucienne29-01-192906-08-2021
Deplaecie Simonne03-10-192710-08-2016
Deponthière Frieda01-04-193231-07-2015
Depoorter Agnel03-12-192004-12-2019
Depoorter André16-04-193126-12-2021
Depoorter Ghislaine24-06-192910-09-2022
Depoorter Margareta29-11-192110-12-2019
Depoorter Marie27-06-192013-06-2018
Depoorter Paul15-01-194407-12-2020
Depoorter Paul10-06-194524-09-2019
Depoorter Roger31-05-193214-01-2022
Depoortere Willy22-05-193501-07-2016
Depotter Rachel05-11-193327-12-2020
Depover Jenny05-02-193331-07-2022
Depraetere Bea27-04-193812-05-2016
Depraetere Godelieve24-02-193421-03-2017
Depré Alfonsina14-05-192312-12-2017
Depré Patricia18-03-194919-01-2016
Deprest Kris21-07-193416-12-2017
Deprez Anaise04-05-193115-12-2021
Deprez André30-08-193125-03-2021
Deprez Emilienne Maria20-12-192704-03-2017
Deprez Hendrik16-12-192814-01-2021
Deprez Jacqueline12-01-194106-07-2019
Deprez Julien12-02-193020-08-2011
Deprez Liliane26-11-194817-11-2016
Deprez Marc13-06-194304-06-2012
Deprez Maria12-02-192613-12-2020
Deprez Raymonda23-01-193323-04-2020
Deprince Edige05-04-196112-04-2018
Deprince Frans16-04-194620-07-2021
Deprince Jean-Pierre22-12-195809-06-2020
Deproost Patrick15-12-195418-03-2017
Deprost Ivan02-01-192914-09-2022
Depuis Florent20-04-193130-07-2020
Depuydt Albert30-08-192228-09-1992
Depuydt Albert11-08-193408-10-2017
Depuydt Daniël27-07-193307-08-2021
Depuydt Edouard13-02-192717-11-2018
Depuydt Fabien02-11-196807-06-2018
Depuydt Fernand15-12-192231-05-2016
Depuydt Ghislaine08-02-194714-11-2022
Depuydt Ida04-01-194022-03-2018
Depuydt Ivo07-01-194209-11-2021
Depuydt Jef27-02-193115-01-2021
Depuydt Margriet19-04-194719-09-2019
Depuydt Maria16-04-192905-03-2017
Depuydt Marie-Paule10-07-193021-06-2021
Depuydt Michel22-06-193016-05-2018
Depuydt Paul03-10-192830-10-2018
Depuydt Roland05-07-194622-08-2022
Depuydt Theo29-02-192408-04-2014
Depuydt Walther25-04-193010-05-2017
Depuydt Wilfried13-05-194526-11-2019
Depypere Karel13-04-192523-06-2012
Depypere Katelijn05-02-196226-02-2019
Dequeker Thérèse27-02-192815-05-2020
Dequidt Agnes13-03-192309-01-2017
Dequidt Blanche13-03-192406-02-2017
Dequidt Michel20-11-192901-11-2017
Dequidt Rita30-05-193119-09-2018
Dequidt Solange06-11-192113-08-2020
Dequirez Lorry21-05-196814-12-2016
Dequirez Stefanie26-08-198524-10-2018
Derademaeker Jean19-10-193306-06-2014
Deraedt Gerard13-06-193602-06-2020
Deraedt Rafaël11-01-194515-07-2021
Deraedt Roger16-03-193301-11-2018
Deraes Rita Sabina Amelia08-07-193616-07-2020
Deram Jurgen28-03-197326-01-2019
Derammelaere Paula03-06-193910-10-2014
Deramoudt Jacqueline Diane19-08-195417-03-2022
Deramoudt Stefaan11-11-195707-02-2020
Derck Wilfried01-07-192813-07-2020
Derdaele Marcel04-11-192415-09-2019
Derdaele Vicky20-02-199230-03-2021
Dereeper Nadine20-02-195417-01-2022
Derieuw Françoise26-05-194516-01-2017
Derijcke Gilberte21-09-192218-11-2019
Derijcke Ivonne13-12-192501-12-2011
Derijckere Hector Norbert03-03-192010-03-2012
Derkinderen André27-06-193312-02-2017
Derkinderen Guy26-06-195223-05-2017
Derluyn Noël27-12-194310-08-2017
Dermaut Eugeen22-09-192107-06-1988
Dermul Pol20-04-193702-09-2020
Derolez Paul24-02-193127-01-2017
Derom Hélène06-05-192619-09-2015
Deroo Aline14-04-193222-12-2019
Deroo Denise27-03-193318-01-2017
Deroo Esther24-05-192620-05-2018
Deroo Flora26-01-193026-09-2017
Deroo Gabriël20-09-193115-12-2019
Deroo Gerard07-08-193329-11-2011
Deroo Joseph24-03-196225-07-2021
Deroo Madeleine25-03-192327-11-2020
Deroo Norbert08-11-193922-11-2018
Deroo Paul29-04-193423-01-2020
Deroo Pierre27-03-193331-05-2020
Deroo Raf21-04-195119-02-2020
Deroo Roland26-10-193130-04-2021
Deroo Stefaan18-12-195313-12-2021
Deroose André23-12-192209-06-2012
Deroulez Benoit16-06-192315-08-2014
Derous Johny29-03-194121-11-2019
Derous Monique25-05-193608-09-2018
Derudder Alice10-02-193428-10-2018
Derudder Georges18-01-193517-03-2021
Derudder Madeleine31-03-192301-12-2017
Deruddere Thérèse07-02-192609-11-2020
Derumaux Cyrille19-06-191420-05-1990
Dervaux Albert06-04-192426-04-2017
Dervaux Denise21-01-192915-12-2016
Derveeuw Dirk24-08-195929-07-2016
Derycke Aimé02-12-192702-12-2011
Derycke Arlette23-08-193520-04-2015
Derycke Denise09-09-192912-04-2020
Derycke Elza02-01-191420-06-2007
Derycke Frans13-10-193017-02-2021
Derycke Jacques02-05-193914-04-2016
Derycke Jeanne07-03-191912-10-2020
Derycke Liliane01-04-193626-01-2021
Derycke Omer03-07-192722-02-2021
Derycke Steve11-10-198908-01-2014
Derycker Christina16-04-193930-07-2021
Derycker Yvonne24-07-193226-12-2020
Deryckere Arlette28-08-194105-11-2015
Deryckere Rik02-07-194810-06-2016
Desager Luc05-09-196013-02-2016
Desauw Henri09-06-193030-04-2016
Descamps André11-12-193226-09-2008
Descamps Georgette29-11-192926-01-2021
Descamps Julienne09-08-192713-08-2014
Descamps Maria07-05-192103-0005
Descamps Marie-Jeanne06-02-192731-10-2019
Descamps Marie-Jeanne12-08-192818-05-2020
Descamps Nelly06-04-193207-03-2020
Descamps Roeland14-03-194424-02-2014
Descamps Tony24-03-194202-05-2017
Descan Bruno22-09-192406-04-2016
Deschacht Valeer13-02-192516-06-2021
Deschamps Walter30-09-194302-11-2014
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Descheemaeker Gerard26-04-192604-09-2014
Descheemaeker Pierre17-09-193208-02-2017
Deschepper Ferdinand09-09-192814-06-2020
Deschilder Diane29-02-192804-02-2016
Deschildre Michel29-12-192830-07-2020
Deschodt Denise27-04-192602-10-2017
Deschoolmeester Gerard16-04-192208-10-2016
Deschout Sara13-03-191101-04-2012
Deschrevel Henri17-05-193101-11-2018
Deschuyffeleer Marcel06-11-193029-01-2016
Deschuymere Laura30-01-193101-01-2021
Desegher Simonne09-02-193330-01-2021
Deseins Anne15-11-195412-06-2016
Deserranno Dominique15-02-195805-11-2020
Deseyne Marc01-05-194914-06-2019
Desimpel Ninette Paula11-11-192730-06-2016
Desimpelaere Miek13-05-195422-05-2012
Desimpelaere Roger22-03-193204-11-2017
Desloovere Antoinette04-07-192401-02-2012
Desloovere Henri04-01-192620-08-2018
Desloovere Jeanne26-03-192608-09-2011
Desloovere Marc11-10-193820-08-2016
Desloovere Tim03-05-199010-05-2014
Deslypere Hubert19-07-193602-02-2022
Desmadryl Angèle27-05-192708-11-2022
Desmedt Gilbert09-05-194221-04-2017
Desmedt Maria24-07-193307-12-2020
Desmedt Roger16-01-193504-05-2017
Desmet Alice10-11-192621-04-2016
Desmet Arseen Omer Rosalie16-01-193318-03-2022
Desmet Christiane07-04-194217-06-2012
Desmet Daniël01-06-195030-03-2014
Desmet Didier09-07-195715-06-2018
Desmet Els30-03-197029-11-2013
Desmet Gaby08-01-193005-02-2016
Desmet Germain30-11-193725-01-2012
Desmet Hugo24-02-193505-06-2017
Desmet Jacques12-08-192603-01-2017
Desmet Johan28-01-193618-02-2016
Desmet Jos05-07-193113-01-2014
Desmet Luc02-09-193825-12-2016
Desmet Luc29-09-195006-12-2018
Desmet Lydie28-04-194628-12-2016
Desmet Marcella06-07-192803-03-2018
Desmet Michel20-01-192928-03-2021
Desmet Nina01-10-195908-05-2014
Desmet René26-07-193503-02-2012
Desmet Richard Antoon10-11-190815-02-1987
Desmet Robert04-02-193512-07-2015
Desmet Robert25-08-193709-10-2017
Desmet Roger12-04-193230-11-2016
Desmet Valeer01-04-193606-12-2016
Desmet Werner30-09-192329-12-1991
Desmet Willy12-06-193824-09-2015
Desmeth Josse03-10-194208-11-2013
Desmeth Roger08-06-193307-01-2015
Desmyter Blanche17-08-192713-02-2018
Desmyter Nelly08-01-194002-02-2019
Desmyter Richard23-01-192912-12-2016
Desmyter Thérèse29-03-193508-01-2022
Desnyder Ivan04-09-193811-05-2014
Desnyder Marcella13-03-192316-04-2019
Desodt Maurice18-01-193007-02-2016
Desoete Ivan28-04-197521-06-2021
Desomer André21-05-194227-11-2021
Desomer Roland25-10-193717-05-2017
Desot Paula27-01-192817-08-2020
Despeghel Palmer02-05-192712-09-2019
Despiegelaere Ginette09-01-194306-12-2019
Despiegelaere Paul21-02-195407-09-2013
Despiegelaere Yves03-05-196818-06-2015
Despierre André28-03-193920-02-2020
Despierre Raf20-08-194904-10-2017
Desplenter Alice23-10-192903-10-2014
Desplenter Armand01-09-192714-04-2014
Desplenter Yvan11-02-193519-04-2017
Despriet Jacqueline03-03-192611-06-2012
Desramault Godelieve21-05-192220-07-2018
Desramault Jozef18-03-192428-04-2016
Desramault Marc17-03-194014-11-2016
Desreumaux Maria20-12-191525-09-1988
Desrumaux Michel20-06-193526-08-2019
Desschans Léon23-01-193119-02-2016
Dessein Ginette16-01-194328-12-2019
Dessein Nicole01-06-194309-08-2021
Dessiennes José30-03-192302-04-2015
Desteur Werner16-04-192825-04-2020
Destoop Noël22-05-195520-05-2015
Destoop Robert14-01-193409-10-2013
Destray Marc02-08-193413-05-2015
Destrooper Marie-Jeanneprive
Desutter Laura Brigitta Maria22-08-192527-06-2018
Deswarte Germain Achiel14-05-195021-01-2022
Detaeye Johan Alfons23-06-194209-10-2018
Detandt Joseph13-03-192717-01-2012
Detollenaere Marnix16-04-194422-02-2015
Deturck Simonne19-05-193102-12-2020
Deuninck Arlette09-04-195604-05-2019
Deuninck Marcel Jozef03-04-193820-03-2016
Devaere Denise29-12-193523-09-2018
Devalez André14-05-193620-05-2016
Devalez Polydore08-06-194703-12-2014
Dever Noël05-10-194711-06-2016
Devet Alicia02-07-192118-11-2016
Devey André30-12-193116-05-2014
Devey Liliane29-12-193127-03-2020
Devey Marnix11-02-193917-01-2016
Deville Christiane14-04-195214-08-2020
Deville Mariette06-10-192202-08-2019
Devincke Godelieve01-02-192901-03-2015
Devlieger Monique10-08-194001-12-2016
Devloo Christiane03-09-194605-01-2017
Devloo Willy30-01-193724-08-2022
Devloo-Delva Kristien16-04-195324-03-2018
Devogel Ivonne12-05-192611-12-2016
Devogel Marcel21-02-193121-04-2019
Devogelaere Liliane14-11-193428-09-2017
Devogelaere Martha03-04-193801-02-2017
Devolder Adrien03-06-193726-09-2016
Devolder Alfons01-06-193201-11-2021
Devolder Cynthia18-03-197121-09-2022
Devolder Henri12-01-193122-08-2011
Devolder Maria09-01-192523-09-2014
Devolder Maria02-05-193301-11-2015
Devolder Maria22-07-193311-06-2021
Devolder Rachel28-11-191902-03-2020
Devolder Roger13-02-194224-05-2015
Devoldere Alix Astrid15-10-193531-01-2019
Devoldere André21-08-193322-10-2022
Devoldere Georgette15-07-193007-04-2016
Devoldere Urbain12-08-193322-02-2017
Devos Agnes10-06-192313-04-2009
Devos Agnès10-09-192422-07-2015
Devos Albert14-04-192407-03-2016
Devos Albert16-01-192716-12-2017
Devos André07-02-191926-02-2014
Devos André01-03-193017-02-2022
Devos Andrea20-10-192917-10-2022
Devos Angèle12-09-193030-10-2013
Devos Elias07-02-193409-12-2019
Devos Eric11-04-194303-08-2020
Devos Etienne25-01-193625-02-2015
Devos Etienne02-02-193723-04-2017
Devos Frans01-09-192611-05-2019
Devos Frans07-01-193504-11-2016
Devos Gerard20-05-192005-05-1991
Devos Gilberte14-12-194229-03-2017
Devos Gladis14-07-195428-02-2016
Devos Godelieve01-03-192409-04-2018
Devos Godelieve04-02-192618-02-2016
Devos Hector Arthur11-02-192201-12-2018
Devos Huguette30-05-192917-01-2021
Devos Lutgarde17-06-192911-10-2015
Devos Nadia25-03-192118-06-2012
Devos Oscar13-03-193101-09-2020
Devos Paul05-10-192828-08-2016
Devos Rita09-12-194715-10-2011
Devos Robert12-06-193818-02-2016
Devos Urbain16-03-193122-01-2012
Devos Willy14-06-194404-11-2021
Devos Yvette Maria Georgette Simonne28-02-193717-03-2019
Devreese Chantal04-11-194518-10-2016
Devreese Denise27-03-193226-01-2014
Devreker Andre08-11-192215-04-2012
Devriendt Anna25-04-192314-02-2016
Devriendt Antoinette20-05-192427-09-2017
Devriendt Emiel09-07-192110-03-2019
Devriendt Jenny27-11-193526-01-2019
Devriendt Nelly06-05-193502-03-2016
Devriendt Roger Henri Edouard29-01-193017-05-2012
Devriendt Yvette05-10-193719-05-2009
Devriendt Yvonne23-03-192229-12-2013
Devriese Alice14-12-193506-03-2019
Devriese Freddy20-09-194918-04-2016
Devriese Irène14-03-193227-01-2022
Devriese Marc30-10-195909-06-2016
Devriese Marcel Henri04-12-193122-02-2022
Devriese Maria22-11-192123-06-2018
Devriese Simone02-01-192621-01-2019
Devrieze Andrea22-06-192201-12-2018
Devroe Herman03-03-192827-06-2018
Devroe Jeannette02-07-193425-11-2013
Devroe Wim19-08-197006-05-2016
Devroede Rosette24-08-193117-09-2019
Devroye Marie-Jeanne23-03-192717-07-2015
Dewachter Peter16-03-195726-01-2022
Dewachter Pierre07-01-192927-08-2020
Dewachter Roland16-02-193815-04-2002
Dewaegenaere Willy13-01-194229-04-2020
Dewaele Annie03-08-192527-10-2016
Dewaele Guy20-06-2012
Dewaele Lucienne04-07-192602-08-2016
Dewaele Marguerite19-03-191524-05-2016
Dewaele Marie-Jeanne10-08-192424-02-2012
Dewaele Odette09-01-193925-08-2022
Dewaele Paul05-12-192228-05-2020
Dewaele Rudolphe27-06-192226-04-2014
Dewagtere Magdalena27-03-192020-08-2015
Dewancker Gabriël19-03-192716-02-2019
Dewancker Prudent16-01-192705-03-2016
Deweer Andre04-03-192616-05-2012
Deweer Marc07-11-194506-05-2016
Deweerdt Gustaaf22-08-193723-05-2016
Deweerdt Noël28-12-193315-11-2019
Deweerdt Régine06-06-196728-08-2020
Deweerdt Willy25-04-194507-05-2017
Deweerdt Yvonne10-10-193712-03-2008
Dewerte Germaan26-08-192520-01-2012
Dewettinck Bertha03-01-192110-12-2013
Dewever Christ28-09-195908-10-2013
Dewever Marie-Louise23-12-190016-04-1983
Dewever Marie-Thérèse16-10-192729-12-2016
Dewijn Lutgarde20-11-193004-09-2011
Dewilde Adrietta27-03-192818-08-2020
Dewilde Agnès01-02-192909-01-2020
Dewilde Frans31-12-195330-01-2014
Dewilde Gabriël01-11-192631-07-2016
Dewilde Joël20-12-193818-01-2021
Dewilde Paul03-07-192309-03-2016
Dewilde Willy30-07-193512-04-2017
Dewin Janine30-10-193023-05-2014
Dewin Paul17-04-194124-12-2013
Dewispelaere Alice20-10-191822-12-2011
Dewispelaere Christiane15-12-193719-11-2019
Dewispelaere Léon31-03-192916-04-2016
Dewispelaere Maurice27-06-193521-04-2021
Dewit Georgette09-03-192303-11-2015
Dewit Joseph06-09-192219-06-2012
Dewith Willy04-04-192201-10-2018
Dewitte Frans24-06-192415-04-2017
Dewitte Gisèle06-06-192529-10-2022
Dewitte Jan15-11-195712-11-2021
Dewitte Luc27-01-195401-10-2011
Dewitte Lucienne26-08-192621-06-2017
Dewitte Marcella18-06-193106-03-2015
Dewitte Raymond01-09-193929-01-2018
Dewitte René04-12-192415-10-2016
Dewitte Robert01-08-193705-08-2020
Dewitte Roland07-03-193725-07-2020
Dewitte Simone08-07-192319-10-2019
Dewitte Suzanne03-12-193216-05-2016
Dewitte Willy27-01-194205-05-2020
Dewolf Moreen24-11-196904-06-2016
Dewulf André27-04-2012
Dewulf Antoinette Hélène Corneille Marie28-03-189912-12-1986
Dewulf Antoon23-02-195929-09-2013
Dewulf Cedrick09-04-199625-10-2021
Dewulf Eric16-05-194321-10-2011
Dewulf Etienne18-06-193517-04-2018
Dewulf Etienne16-08-193722-09-2016
Dewulf Georges12-02-192719-03-2021
Dewulf Gerda27-02-195522-11-2016
Dewulf Hélène24-01-191826-02-2012
Dewulf Jean-Marie13-05-194430-10-2022
Dewulf Jeanne11-12-192826-12-2020
Dewulf Johanna Marie-Louise14-03-192110-09-2016
Dewulf Leona27-06-192916-04-2018
Dewulf Paula24-07-193901-06-2020
Dewulf Robert Oscar10-01-193722-07-2011
Dewulf Roger22-02-193327-08-2014
Dewulf Willy20-09-193502-07-2016
Dexters Frida17-06-192122-10-2013
Deyaert Jozef28-10-192920-08-2015
Deygers Godelieve01-07-192103-02-2012
Dezeure Maria05-03-192209-07-2014
Dezutter Madelein04-12-193004-08-2017
D'haemer Robert08-02-193211-01-2017
D'Haemers Lucien05-02-193226-05-2018
Dhaene Firmin17-12-192507-02-2017
Dhaene Ivonne14-08-192813-04-2016
D'Haene Dina Eugenie19-05-190327-04-1991
D'Haene Lucien27-12-193017-06-2017
D'haene Marc01-05-193913-03-2012
Dhaenens Alice Marie31-07-192813-01-2017
Dhaenens Christina Maria15-07-192915-06-2018
Dhaenens Elisabeth25-03-191525-12-2016
Dhaenens Jeroom Prosper09-09-192819-03-2018
Dhaenens Julien03-06-192622-02-2020
Dhaenens Rudi Kamiel04-09-196512-04-2021
Dhaenens Simone Agnes05-05-193626-03-2017
D'haenens Jacqueline20-12-193014-02-2016
D'haenens Yolande23-04-193021-12-2019
Dhaese Manou04-12-193824-04-2017
D'Haese Agnes04-06-193911-10-2021
D'Haese André02-10-192214-02-2016
D'haese Celine27-03-192224-03-2016
D'Haese Jessy05-05-197515-11-2011
D'Haese Jimmy27-04-196329-06-2014
D'Haese Marie-José14-07-194201-06-2020
D'Haese Paulus Franciscus30-09-192303-03-2020
D'Haeseleer Etienne07-12-193719-05-2014
D'haeseleer Paul15-01-192729-05-2012
D'Haeyer Monique03-08-193429-02-2016
D'Haeyer Roger23-08-192107-04-2017
Dhaeyere Annette28-05-195725-05-2016
Dhaeze Lucas23-03-193830-11-2011
D'haeze Elsy26-11-194531-01-2019
D'Haeze Freddy11-11-194422-02-2018
Dhaine André17-08-194424-05-2021
D'Haluin Olga24-06-191429-05-2012
D'hanens Amaat26-08-192418-11-2018
D'Hauwe Freddy07-05-195531-10-2015
D'havé Hubert Lodewijk Oscar11-09-193610-12-2019
D'Havé Kris12-12-196520-09-2016
D'havé Linda30-11-195631-05-2019
D'Havé Maria Theresia15-02-193514-12-2020
D'havé Rosina29-09-195322-10-2016
D'Haveloose Lucienne Maria Caroline21-09-192509-03-2018
Dheedene Arthur12-11-194103-03-2012
Dheedene Marie-Jeanne23-07-192205-04-2012
D'Heedene Michel03-05-193119-08-2016
D'heere Agnès Irma01-10-193224-04-2017
D'Helf Henriette19-08-192403-02-2012
D'Helft Dirk06-01-194201-10-2019
D'Hellem Freddy15-04-194904-05-2021
D'Hertog Helena03-11-193013-05-2016
D'Hertoge Roland23-01-194301-07-2015
Dheuninck Erna16-03-193019-04-2020
Dheuninck Nelly Adriana26-02-192819-11-2018
Dheur Renée10-06-192723-09-2013
D'heygere Jacques02-05-192403-10-2011
D'Hollander Gaston28-12-193411-10-2011
D'Hollander Marie Ghislaine01-04-194130-07-2011
D'hollander Roland24-07-195322-12-2021
D'Hond Hiolanda10-06-192724-10-2015
Dhondt Anna08-10-193409-08-2011
Dhondt Deanne Angèle Julien28-05-194731-08-2018
Dhondt Denise11-07-192908-06-2016
Dhondt Gabriël13-05-194306-04-2014
Dhondt Georges24-01-192727-10-2017
Dhondt Georges04-09-193010-03-2017
Dhondt Irena10-02-192227-10-2016
Dhondt Ivonne19-06-192207-08-2011
Dhondt Laurent22-08-193624-11-2017
Dhondt Lorraine26-05-192803-07-2014
Dhondt Maria08-12-191920-08-2011
Dhondt Roger08-10-193513-05-2014
Dhondt Suzanna Philomena Astrid01-09-193529-11-2021
D'hondt Arthur31-01-193219-01-2016
D'hondt Diëgo22-02-199209-05-2017
D'Hondt Dirk Marcel Bernadette13-05-195506-11-2019
D'Hondt Francisca21-09-193023-09-2014
D'Hondt Georges02-09-192924-03-2020
D'Hondt Ghislain20-02-193922-10-2016
D'Hondt Gilbert25-10-193619-04-2020
D'Hondt Marc05-07-195817-10-2017
D'hondt Marcel23-03-192808-06-2012
D'Hondt Mariette04-03-192822-05-2012
D'Hondt Paul20-10-194225-01-2019
D'hondt Paula27-11-192030-12-2016
D'Hondt Roger15-12-193110-02-2021
D'Hondt Roger02-08-193607-10-2014
D'hondt Roland05-08-192502-10-2016
D'Hondt Yvonne09-04-192628-09-2011
Dhont Adelin Alfred August16-02-193928-09-2017
Dhont André Georges Jozef25-03-195413-07-2017
Dhont Denis Willy August27-02-194306-01-2017
Dhont Eric Germain Etienne21-02-193911-05-2016
Dhont Gerard31-10-193201-05-2017
Dhont Ghislain17-01-192906-05-2017
Dhont Honoré Josef10-10-192313-03-2016
Dhont Honorine18-03-190324-09-1986
Dhont Josepha16-01-192815-12-2011
Dhont Lea13-12-193318-10-2015
Dhont Luc03-01-194201-03-2015
Dhont Maria Elisabeth10-07-192218-09-2016
Dhont Mariette Monika August11-02-195007-09-2019
Dhont Monique Astrid07-10-193523-02-2017
Dhont Roger Denis Wilfried08-06-194408-07-2016
Dhont Valeer Jozef Marcel14-11-192428-08-2014
D'hont Christiane25-12-193802-06-2017
D'Hont Samuel24-06-198603-03-2012
Dhooge Aureel René Martha15-03-194016-09-2022
Dhooge Christiane Alice08-11-193010-03-2012
Dhooge Jo09-02-192627-12-2016
Dhooge Lisette14-10-193404-10-2020
Dhooge Rachel30-07-192624-12-2019
D'Hooge Albert Jozef26-10-192302-07-2018
D'hooge Clarisse Elisabeth14-07-192821-06-2016
D'Hooge Daniël Adolf13-08-193101-10-2011
D'Hooge Geert Dirk24-06-195828-01-2022
D'Hooge Kurt05-04-199628-01-2016
D'Hooge Nina01-08-2015
D'Hooge Roger23-03-192903-12-2011
D'Hooge Yvonne08-08-192609-09-2016
Dhooghe Lucien14-09-193207-01-2018
Dhooghe René28-02-192418-02-2015
D'Hooghe Alice18-02-192224-03-2017
D'Hooghe Marie-José13-09-192312-04-2014
D'Hooghe Monique08-07-192017-05-2020
Dhoop Joseph20-06-192626-08-2015
Dhoore Christiana14-02-193519-08-2018
Dhoore Inge Maria10-08-197406-07-2020
Dhoore Marc22-07-194926-04-2018
Dhoore Marie Louise Barbara16-10-193503-03-2022
Dhoore Rosa30-05-193325-01-2021
D'hoore André29-11-193515-04-2020
D'hoore Anny09-04-193817-08-2020
D'Hoore Brigitte26-07-193221-11-2017
D'Hoore Irèna07-05-193129-01-2016
D'hoore Lieve19-07-192824-05-2017
D'Hoore Louisa10-02-191901-10-2017
D'hoore René Alice Angelus11-06-194203-08-2021
D'hoore Robert02-03-193222-05-2017
D'hoore Rosa10-08-192321-01-2017
D'Hoore Vanessa Nicole04-07-197613-10-2022
Dhossche Mathilde08-12-193427-05-2012
D'Houst Marnix28-07-193912-04-2017
D'Houwer Martin21-08-196920-10-2015
D'hulst Maria26-01-191803-07-2017
D'Hulster André22-09-193724-05-2021
D'Hulster Esther25-03-193215-02-2017
D'Hulster Gabriël02-08-192906-06-2010
D'Hulster Louis30-09-192519-03-2017
D'Hulster Marcel23-02-193709-11-2020
D'huysser Frans27-11-195328-02-2018
Dhuyvetter Germain25-05-194223-02-2012
Dhuyvetter Marcel23-06-191719-10-2020
Dhuyvetter Martine08-11-195018-02-2017
Dhuyvetter Roger14-07-192527-09-2011
D'huyvetter Achiel06-10-193418-11-2020
Dias Lidy03-09-193122-02-2012
Dick Lieselotte22-10-192301-01-2014
Dickele Simonne16-07-193402-06-2020
Diddens Erik18-03-194422-10-2014
Dielman Mariette10-01-193207-04-2017
Diels Josée18-09-193026-03-2012
Dieltiens Yvonne02-08-192719-04-2016
Diependaele Hubert20-03-193619-06-2016
Dierckens Bernard07-05-195428-03-2020
Dierckx Jozef26-03-192711-03-2017
Dierckx Magda27-12-193705-11-2011
Dierick Guy21-06-196318-02-2014
Dierickx Arlette Suzanne Seraphine01-03-195302-04-2019
Dierickx Elie07-09-192828-08-2016
Dierickx Emile04-06-192802-09-2017
Dierickx Gerard27-07-193530-01-2022
Dierickx Guy09-06-193526-04-2012
Dierickx Marc25-01-193412-01-2017
Dierickx Marcella31-08-192307-09-2016
Dierickx Patrick27-04-195426-05-2014
Dierickx René Alfons09-02-192807-04-2016
Dierickx Sandra21-11-196729-03-2021
Diericx-Visschers Gisèle15-03-194108-05-2020
Dijkers Rhoda194926-03-2012
Dilissen Theo03-08-195328-06-2016
Dirkx Katharina02-08-192814-08-2018
Discart Guido30-08-193624-02-2012
Dispersyn Christiane22-02-193108-09-2022
Dobbelaere Adriana04-02-193330-07-2022
Dobbelaere Aimé René Jules20-07-193703-06-2020
Dobbelaere Anna Bertha Maria Julia06-10-193325-04-2021
Dobbelaere Camiel03-08-194005-04-2018
Dobbelaere Danny02-07-195907-09-2013
Dobbelaere Erna Mariette Emma15-02-194120-06-2020
Dobbelaere Estella Martha Maria Theresia30-07-193718-10-2020
Dobbelaere Esther Mariette07-01-192519-03-2012
Dobbelaere Firmin01-01-193625-06-2019
Dobbelaere Firmin03-05-193603-06-2018
Dobbelaere Frans28-04-192817-10-2011
Dobbelaere Gaston Karel Serafien Francinne26-09-194818-01-2014
Dobbelaere Jackie20-02-195218-02-2020
Dobbelaere Madeleine05-01-192010-01-2017
Dobbelaere Magdalena04-11-193604-06-2020
Dobbelaere Marc Aimé29-04-196819-02-2022
Dobbelaere Margareta29-08-193703-04-2020
Dobbelaere Marguerite17-01-191313-01-2016
Dobbelaere Noël11-09-192916-11-2019
Dobbelaere Paula Emma Maria19-03-193218-01-2018
Dobbelaere Raphaël Alfons23-03-194502-04-2016
Dobbelaere Roger20-05-192505-11-2017
Dobbelaere Roger André09-03-193826-06-2018
Dobbelaere Rosa08-02-193022-02-2012
Dobbelaere Simonne27-02-193003-02-2017
Dobbels Christiana24-08-193025-06-2012
Dobbels Gerard02-04-192815-11-2019
Dobbels Karel19-06-193614-06-2016
Dochy Joanna08-01-192320-10-2011
Doise Eddy02-08-195819-08-2016
Dolfen Christiane04-03-194422-05-2017
Dombrecht Luc Camiel25-10-195805-10-2019
Dombrecht Lucien11-08-192709-02-2019
Dombrecht Octaaf Marcel13-01-193510-10-2017
Donche Mariette03-08-193403-11-2020
Donck Maria Ludovica13-01-192815-11-2021
Donck Roger18-07-192213-11-2016
Donker Karin04-11-193913-06-2016
Dons Paul19-07-196324-06-2012
Donze André08-09-193309-12-2019
Doolaeghe Jenny26-02-192515-07-2017
Doolaeghe Josette12-08-194811-12-2021
Doom Arseen27-05-193928-08-2019
Doom Julien20-08-193006-01-2017
Doom Paul12-11-192317-01-2021
Dooms Denise05-04-192907-02-2015
Dooms Robert23-06-194303-04-2021
Dooremont Simonne31-12-192818-05-2015
Dossche Astère16-02-193607-12-2018
Dossche Dominique01-11-196119-07-2016
Dossche Ermyre02-03-193024-08-2019
Dossche Gilbert11-09-193225-08-2011
Dossche Godelieve21-02-192312-04-2019
Dossche Médard12-11-192729-01-2016
Dossche Urbain08-03-192114-03-1994
Dourny Agnes Marie25-12-190910-02-1989
Doussy Reinhilde Margareta Johanna21-09-192621-03-2017
Doutreligne Jenny03-09-192104-09-2011
Doutreligne Marienne23-10-192009-05-2012
Draelants Leon26-01-191502-02-2012
Dreesen David07-08-197019-10-2011
Drieghe William29-05-193111-12-2018
Driesens Jules10-11-192629-02-2012
Driesmans Antoinette19-09-193717-10-2014
Driesse Jozef03-03-193003-07-2014
Driessens Jacques07-04-193817-03-2015
Driessens John Eduard13-06-194915-10-2017
Drijkoningen Jean10-01-196018-05-2015
Drijoel Antoinette05-08-193711-06-2016
Drochmans Alfons12-05-192615-05-2012
Droesbeke Huguette14-10-194527-06-2016
Dropsy Monique17-06-192106-09-2011
Drossart Kris22-07-196821-10-2014
Druant Suzanne25-07-193015-04-2012
Druwé Jêrome26-09-192722-12-2020
Druwé Yvette18-06-192626-10-2016
Du Pré Lutgard19-08-193911-01-2019
Dubaere Etienne12-02-192914-12-2018
Duboccage Paul29-09-193115-05-2016
Dubois Eveline04-11-193030-01-2021
Dubois Gaby28-10-195529-05-2020
Dubron Adriënne22-11-193212-03-2017
Ducheyne Willem31-12-193117-06-2019
Duclos Laurette24-07-194005-12-2020
Ducorron Regine29-01-193311-02-2017
Dufloo Denise04-03-192801-06-2017
Dufloucq Gerarda02-11-193519-11-2021
Dufloucq Simone04-12-193808-03-2016
Dufoer Marie-José16-12-192915-05-2017
Dufoort Antoinette19-11-193230-01-2015
Dufourmont Jean04-06-192705-04-2012
Dufrasne Yolande29-08-193114-02-2015
Dugardein Denise21-02-193106-11-2016
Dugardin Nelly30-07-193613-10-2015
Dugardyn Monique21-01-193729-06-2020
Duhayon Roger18-11-193229-07-2020
Duhein Jeanine30-03-193506-04-2021
Duininck Catholina Marie19-04-193430-04-2021
Duitschaever Erwin Petrus Camiel10-06-195418-03-2018
Dujardin Carlos18-01-193609-04-2014
Dujardin Guy03-10-194505-09-2016
Dujardin Johan23-11-196208-11-2013
Dujardin Maria25-06-192329-06-2020
Dujardin Maurits04-06-194030-07-2011
Dujardyn Raoul19-08-193406-03-2021
Dumalin Annette10-12-193517-09-2017
Dumalin Helena05-05-192527-04-2017
Dumalin Ignace26-10-195719-07-2021
Dumalin Willy11-09-193622-01-2016
Dumarey Edith06-11-192612-11-2017
Dumarey Fernand15-08-193330-10-2020
Dumarey Johan24-06-195801-11-2021
Dumarey Wilfried11-05-193719-10-2016
Dumelie Maurice01-04-192919-04-2019
Dumery Jan23-08-196606-11-2017
Dumolein Kristine11-09-195908-11-2017
Dumoleyn Magda31-05-193908-05-2016
Dumon Guido08-04-194219-05-2016
Dumon Mireille16-07-193521-02-2017
Dumont Bernard02-06-194520-11-2009
Dumont Ivonne02-08-192915-04-2022
Dumont Madeleine16-01-192522-09-2009
Dumont Marie Louise18-12-194226-08-2019
Dumont Roger24-04-193310-01-2020
Dumont Roger Henri04-01-194012-03-2014
Dumortier Angèle16-09-195626-07-2020
Dumortier Elisabeth06-09-192030-10-2017
Dumortier Hilaire09-08-192624-10-2009
Dumortier Marguerite28-01-192717-05-2020
Dumortier Marie-Thérèse15-10-193127-11-2014
Dumortier Tony07-06-193419-11-2018
Dumoulin Achille Fernand15-02-192015-05-2016
Dumoulin Lucienne22-04-193618-07-2016
Dumoulin Marie-Jeanne19-03-192629-11-2011
Duncan Jonathan24-04-199711-02-2014
Dunn John26-09-193108-06-2016
Dupon Ann31-03-193613-04-2019
Dupon Carlos08-07-193602-02-2019
Dupon Jeannine11-03-194611-03-2016
Dupon Simone10-06-192522-12-2021
Dupont Agnes04-03-192904-07-2014
Dupont Albert10-05-194514-12-2011
Dupont Charles04-05-193221-09-2019
Dupont Giselle27-10-193116-08-2021
Dupont Michel16-08-193929-12-2019
Dupont Micheline19-11-193308-10-2022
Dupont Simonne12-01-193115-05-2019
Dupont Viviane Laurence31-07-193911-04-2012
Dupré Antoine17-06-193422-04-2017
Duprez Diane04-07-192508-03-2012
Duquesne Léon12-11-192015-11-2009
Durein Claire04-04-194710-04-2021
Duribreux Yanty18-01-193808-07-2020
Durieux Lothar03-05-193615-05-2014
Durieux Maurice07-11-193215-10-2019
Durigneux Jean Marc Robert Maria04-06-195607-09-2016
Durnez Carine01-02-196609-08-2016
Durnez Paula01-07-192324-06-2016
Durnez Pierre13-03-193720-12-2020
Durnez Robrecht30-08-192722-10-2018
Duron Jeanne27-01-192702-01-2018
Durou Gilbert19-07-194528-11-2020
Dursin Pol22-03-195431-08-2019
Dury Georgette07-11-193305-08-2016
Dury Henri20-05-193706-12-2018
Dury Maria20-10-193013-11-2017
Dusarduyn Theophilus Alphonsus Maria11-11-193217-11-2020
Dusautoir Josephina17-08-194308-03-2022
Dusselier Maria Theresia28-06-192521-04-2020
Dusselier Tony02-08-194517-07-2016
Dusslier John03-05-194125-12-2017
Duthoit Jacques12-01-193715-01-2021
Duthoo Laura11-03-192907-05-2022
Dutoict Cécile Maria22-05-193021-02-2022
Dutry Francky05-03-195407-10-2011
Duval Erik11-09-196512-03-2016
Duvillers Michel21-05-192615-12-2014
Duvilliers Gabriella03-05-192120-10-2011
Duvivier Jean27-09-193423-10-2016
Duwijn Guy08-06-194721-10-2013
Duyck Achiel26-07-192309-12-2013
Duyck Cecile22-08-192713-02-2021
Duyck John26-05-194716-07-2014
Duyck Marie-Henriette10-01-192701-07-2014
Duyck Raphaëlla09-07-194626-01-2016
Duyck Vic09-03-192401-12-2011
Duymelinck Wilfried13-10-193701-02-2016
Duys Ernest V.M.05-05-193513-08-2015
Duytschaevers Gerard29-06-192703-02-2020
Duyver Jolanthe15-01-193127-08-2011
Duyver Simonne14-10-193407-01-2021
Dvaranauskaité Virginija11-05-197027-03-2016
Dysserinck René27-10-195630-11-2019
Ediers Ilse18-08-196420-05-2015
Eeckeloo Oswald04-06-193423-04-2016
Eeckeman Georgine08-03-193225-12-2019
Eeckhoudt Nico09-08-196212-02-2019
Eeckhout Dora Florida Leon01-01-193419-01-2017
Eeckhout Lucie26-03-192726-02-2017
Eeckhout Paul11-07-191711-02-2012
Eeckhout Paula23-05-192918-04-2019
Eeman Elza21-10-192118-07-2014
Eeman Jozef06-02-193717-02-2017
Eembeek Johnny26-10-196809-08-2014
Eerdekens Ludovina13-05-192427-02-2019
Eerebout Esther Marie13-07-189607-04-1987
Eevers Nelly25-02-192107-07-2018
Eggermont Alex24-03-194604-07-2016
Eggermont Daniël02-04-192511-06-2016
Eggermont Ivonne30-04-192506-10-2016
Eggermont Ivonne07-09-192520-11-2019
Eggermont Mariette22-11-193415-12-2020
Eggermont Mona23-04-195614-12-2016
Eggermont René14-04-192931-08-2016
Eggers Anna10-07-193615-09-2021
Elaut Georges22-12-192931-01-2014
Elaut Jacqueline07-07-194510-11-2013
Elebaers Christiane05-07-192306-02-2021
Elebaers De Jongh Monique01-06-192205-08-2011
Elebaut Lieve17-05-193117-08-2011
Elen Roger08-02-194502-11-2014
Elewaut Robert09-07-192121-10-2014
Elias Clairette10-08-195217-02-2012
Elias Luc Jozef Henri Alois10-05-193824-11-2021
Elleboudt Jacques20-07-192519-08-2019
Elleboudt Marie-Claire21-02-192830-04-2018
Elslander André05-07-193719-04-2022
Embrechts Marthe24-07-192205-01-2015
Emmerechts Maria29-10-191722-10-2021
Eneman Paul08-03-194716-05-2018
Engelen Marcel14-03-192621-03-2015
Engels Anne Marie15-05-2012
Engels Armand Arthur04-02-193428-01-2019
Engels Constant11-02-193023-05-2016
Engels Dorine16-01-193927-12-2016
Engels Elisabeth16-11-192813-12-2018
Engels Eufrasia05-02-192417-06-2015
Engels Gaston03-04-192108-2021
Engels Gerard08-01-192705-04-2018
Engels Jacqueline22-09-193530-08-2018
Engels Jeanne02-03-192310-02-2012
Engels Luc06-05-195223-04-2019
Engels Margriete Madeleine30-05-193218-08-2022
Engels Maria15-08-192111-03-2014
Ennaert Gilbert14-10-192513-09-2016
Entbroukx Andrée27-09-192130-04-2016
Ervinck Marcel24-07-195229-12-2020
Es Mariette10-12-193406-08-2017
Espeel Ivonne13-04-192917-11-2020
Estercam Elisabeth19202013
Etinne Frank15-06-196229-01-2016
Eugène Paula10-05-192714-12-2013
Eulaerts Lucien03-06-192511-06-2015
Evaert Anna05-04-193127-04-2017
Everaerd Adhemar29-04-193719-05-2017
Everaert Anna15-05-193309-11-2020
Everaert Marie-Jozef02-05-193809-10-2019
Everaert Marie-Madeleine08-12-193229-11-2015
Evrard Albertine28-06-192230-08-2011
Evrard Jo02-12-192807-03-2014
Exelmans Gerardus17-04-192628-10-2011
Eykerman Luc23-09-194007-04-2017
Eylenbosch Edward2021
Eylenbosch Jozef05-03-193627-05-2012
Fagneray Norma12-11-192827-04-2019
Faict Maria24-02-192618-01-2014
Faict Roger29-11-192906-06-2016
Famaey Yvonne07-11-192121-06-2016
Farasyn Agnès03-03-192229-01-2020
Farasyn André17-02-195124-02-2016
Fasseur Leon02-02-192410-06-2016
Fastré Ghislain09-08-193605-11-2015
Faulx Olivier06-04-195425-04-2012
Faure Ingrid21-02-195919-02-2016
Faveere Yvette23-12-193219-10-2011
Favorin Marcel17-08-192128-12-2016
Favril Eddy29-11-194422-08-2015
Feliers Guy13-04-195111-10-2019
Ferket Jean16-06-192801-11-2013
Ferket Theophile Honoré26-06-191514-09-2013
Ferket Willy23-05-193902-10-2013
Fermont Diana08-07-193019-12-2019
Fernagut Jacqueline25-01-192219-04-2016
Ferrand Georges25-03-192619-08-2018
Ferrant Marguerite20-07-192415-12-2018
Feryn Bernard22-04-194324-09-2020
Feryn Jeanne16-12-192203-03-2017
Feryn Margaretha17-06-193204-03-2020
Fevery Isabelle21-08-196512-02-2012
Fevery Lionel23-04-193806-12-2021
Feys Anna25-03-193108-02-2018
Feys Brigitte30-06-194009-09-2019
Feys Denise04-05-193303-12-2017
Feys Gerard27-02-193331-10-2021
Feys Jozef09-12-194110-07-2022
Feys Tony24-08-194014-09-2011
Feyt Jozef08-02-192418-07-2015
Fierens Paula Gabriëlle Florentine30-10-191517-02-2017
Fiers Sylvia03-11-196317-09-2018
Fieu Gery24-02-194126-12-2021
Fieuw Marc19-10-194814-01-2022
Fieuw Rita13-09-195323-04-2022
Fiey Martha07-03-192311-09-2011
Filiaert Jean Pierre17-07-195230-04-2015
Filliers Louis05-12-192320-10-2016
Fillieux Dina14-09-192515-04-2014
Finaut Cecilia18-11-193130-01-2021
Fioen Yvan03-2021
Fivez Madeleine31-07-192704-05-2021
Flamand Jean24-11-193729-03-2012
Flamand Paulette Josée Francine Jeannine07-02-194429-06-2015
Flamant Marguerite29-03-191620-04-2019
Flament Marcel10-06-192510-03-2019
Flamey Jeremie28-03-192311-12-2013
Flamey Linda29-12-195226-05-2017
Flebus Antoine11-12-193202-09-2014
Flederick Georgette13-04-194313-02-2019
Flerackers Simonne23-07-193516-08-2022
Fleurbaey André12-11-192917-03-2022
Fleurbaey Willy10-03-193203-11-2019
Fleurent Jacqueline08-06-193304-01-2014
Fleurman Lucienne27-02-192229-10-2011
Flipts Pieter04-10-193423-05-2016
Floré Jeanne09-11-193131-08-2016
Floré Pol E.16-01-193909-06-2014
Floré Stephie26-02-197124-10-2014
Florijn Etienne10-09-193217-01-2014
Florizoone Jacques11-02-193128-01-2022
Florizoone Luc13-12-194007-06-2022
Flour Maria Jacqueline26-06-193731-10-2021
Fobe Lilianne13-08-193502-09-2015
Fobelets Emiel13-02-193421-10-2013
Focke Monique Irma Edmonda23-09-194311-03-2019
Focquaert Godelieve05-08-194510-04-2022
Focquaert Maria Ivona09-03-193107-07-2018
Focquet Daniel05-12-193227-04-2019
Follet Etienne04-06-192714-02-2014
Follet Louis22-12-193521-09-2016
Fonck Luc15-10-195106-02-2012
Fonck Suzanne Mugette15-02-192423-04-2012
Fonteyne Edgard27-11-193030-03-2016
Fonteyne Elisabeth22-03-194819-09-2017
Fonteyne Marie-Thérèse09-10-192907-08-2018
Fontier Jacques Joseph27-07-192714-03-2017
Forcez Lisette10-06-192812-11-2011
Fordeyn Chris13-12-195725-03-2018
Fordham François25-07-192402-02-2022
Foré Rita Ivonne Leon26-10-194813-06-2022
Forré Albert05-03-193127-06-2017
Forré Anna Maria12-07-192717-01-2020
Forré Raymond Marcel Prudent12-07-193427-02-2018
Forrest Léon Joseph25-06-189731-10-1991
Forrest Roger25-07-194221-03-2008
Forret André13-01-192426-03-2017
Forret Michel Antoon16-02-193203-12-2016
Forrez Paul21-05-196204-06-2019
Forrier Andrea09-05-194618-01-2012
Forton Hubert31-01-195914-03-2014
Fossaert Colette30-09-193603-02-2022
Fossez Gaby28-04-194220-02-2018
Fostier Yvonne25-02-193208-12-2013
Fraeye Lisette22-02-193811-07-2021
Fraeyman Hubert12-01-194729-10-2011
France John20-12-192215-04-2020
Franck Angela24-09-191712-03-2015
Franck Wim07-06-193304-04-2016
Francke Charles14-10-193224-11-2013
Francois Yvonne14-04-192603-09-2011
François Achille13-09-192613-06-2012
François Christiana Maria17-09-193026-08-2021
François Denise19-05-192622-11-2017
François Denise Beatrix02-02-193007-08-2017
François Eric12-06-195719-04-2017
François Etienne31-08-193402-12-2011
François Hubert15-04-193231-08-2022
François Hugo22-03-194219-05-2014
François Jeannine21-07-193501-08-2016
François Wilfried Cyriel Dora02-03-194007-02-2020
Francque Carlos13-09-193218-06-2020
Francque Christiana09-09-195307-09-2020
Francx Herman13-09-193401-06-2015
Frans Rita08-11-194729-04-2017
Franssen Willy18-11-195105-11-2014
Fréchier Odette18-02-192105-02-2016
Frederiks Harry08-06-192308-04-2017
Freitag Gerhard22-08-193209-12-2014
Fremaut Jacques07-07-193111-02-2016
Freson Pierre04-10-192711-05-2012
Friant Angèle04-03-193413-11-2016
Frooninckx Paul27-03-194106-03-2012
Froyman Gerard24-08-193031-01-2017
Fynaut Gilberte25-04-194031-07-2018
Gaasbeek Jantina Wilhelmina04-10-191506-04-2008
Gabriël Robert11-12-193025-05-2017
Gabriël Roger16-03-194618-02-2018
Gabriels Jaak29-09-193423-04-2017
Gabriels Josée27-03-193128-09-2016
Gabriëls Annie18-11-195024-05-2012
Gadeyne Ivan13-03-195220-02-2019
Gadeyne Lucien13-02-194722-01-2021
Gadeyne Roland01-02-195315-02-1992
Gadeyne Simonne24-12-192408-12-2017
Gaeremynck Lutgard11-07-196729-10-2016
Gaeremynck Rogier08-08-192103-03-2012
Gailliaert Julia17-11-194726-01-2020
Gallant Octaaf28-08-193322-06-2014
Gallant Roger02-03-192119-06-2012
Galle Adrienne21-01-192428-01-2017
Galle Annie28-02-194726-04-2021
Galle Anotine15-04-195607-04-2017
Galle Dirk13-09-195527-11-2015
Galle Irène16-06-193305-11-2022
Galle Klaas21-01-197901-05-2015
Galle Marguerite28-05-194223-03-2014
Galle Marleen05-05-196302-02-2021
Gallet Arlette05-06-194431-12-2018
Galoppin Edmond18-09-193411-07-2015
Gantois Roger12-01-193204-11-2019
Garain Pascal21-10-196018-01-2017
Garcia Maria29-01-192627-05-2019
Garré Suzanne24-11-193411-11-2016
Garrein Betty24-04-194023-11-2020
Garreyn Dirk04-08-196031-12-2018
Garreyn Michel12-06-193915-11-2020
Garreyn Sandra14-03-196608-01-2019
Gascard Simone09-03-192311-09-2018
Gaspard Jean Charles07-09-192522-02-2016
Gaudesaboos Georges21-06-194120-05-2021
Gaudissabois Carlos11-08-194223-04-2020
Gaudissabois Julius02-12-191228-03-2017
Gaudius Paula Maria08-08-193120-02-2021
Gauquie Suzanne12-02-192704-04-2021
Gauwbeen Franciscus14-03-191502-09-2011
Gauwberg Ronald22-06-194928-11-2018
Gavel Paul25-02-192209-11-2016
Geboes Louis25-01-191818-02-2012
Geboes Marcel19-02-192115-09-2015
Geelhand de Merxem Patrick13-02-195908-05-2022
Geenens Leen09-04-195620-03-2016
Geens Anna02-03-192211-02-2014
Geens Georges A.A.11-02-192618-11-2011
Geens Jos09-04-192927-02-2014
Geens Lieve05-05-193622-04-2017
Geeraerd Marc30-12-194815-06-2016
Geeraerd Rosa26-08-193730-01-2022
Geeraert Bernard17-12-193725-04-2012
Geeraert Roger22-09-193426-04-2019
Geeraert Willy03-11-193930-12-2018
Geeraerts Annemieke14-07-195418-06-2016
Geeraerts Jef23-02-193011-05-2015
Geerardyn Annie02-11-194729-12-2020
Geerinckx Jul29-05-195023-03-2021
Geerits Adriaan10-08-192522-05-2019
Geernaert Lydie Judith Alfonsina06-02-192426-03-2017
Geeroms Joseph26-05-192612-12-2013
Geeroms Zulma28-07-192615-02-2016
Geers Albert23-11-193418-02-2012
Geers Godelieve20-09-192823-04-2018
Geers Hubert11-03-193017-03-2015
Geers Jeanette29-07-192502-06-2016
Geers Paul02-06-193113-01-2021
Geers Pierre06-05-194122-02-2016
Geers Victor05-07-193807-08-2022
Geers Willy06-11-192930-01-2012
Geerts Marcel30-08-193612-02-2015
Gehesquière André14-05-192219-07-2015
Geilleit Adriaan23-12-191807-03-2012
Geiregat André25-03-194304-03-2018
Geiregat Noël28-09-194215-10-2021
Geirnaert Georges20-07-192624-08-2018
Geirnaert Georgette08-07-192727-09-2011
Geirnaert Monica Madeleine09-07-196212-11-2016
Geirnaert Romaan Emiel Joseph25-08-193121-06-2022
Geirnaert Rosita13-07-194804-06-2016
Geirnaert Wilfried03-08-193119-04-2020
Gekiere Marcel12-05-193715-01-2015
Gelaude Maria06-12-193118-08-2020
Gelaude Piet16-08-192418-01-2018
Geldhof Anna Irma14-12-193601-04-2018
Geldhof Antoine15-03-192625-04-2012
Geldhof Marie-Thérèse10-03-194030-10-2017
Geldof Eddy25-10-194414-04-2018
Geldof Jackie17-12-194224-02-2018
Geldof Leona21-11-192309-04-2016
Geldof Lucien16-12-194421-05-2019
Geldof Mariette07-08-192116-04-2012
Geldof Mireille25-08-194706-06-2022
Geldof Paula04-01-193613-04-2020
Geldof Rachel03-09-191824-07-2021
Geldof Robert07-04-193012-11-2011
Geldof Roger29-12-194104-11-2018
Geleleens Ria16-05-194020-02-2021
Geleyn Denise28-01-192812-12-2019
Gellynck Liliane14-10-194706-01-2020
Gemar Sieglinde01-10-193519-02-2018
Genbrugge Anna25-05-192723-02-2017
Genbrugge Hilaire14-08-193911-03-2021
Genbrugge Juliaan16-01-193324-10-2016
Gennevoise Marie-Rose09-11-191027-12-2014
Gentjens Gerd30-12-195026-10-2016
George Caroline17-05-192206-11-2011
George Cyriel25-07-192921-07-2016
George Ludwine28-05-195720-11-2020
George Paule07-07-196304-10-2018
Gerard Hugo12-03-193727-12-2016
Geril Adolf07-05-193003-06-2017
Gerits Pierre19-04-191603-10-2014
Germonpré Florent09-07-192501-12-1991
Germonpré Gerrit08-01-193923-01-2017
Gernaey Geeraard02-11-193326-12-2019
Gernaey Henri26-03-193729-08-2022
Gernaey Jeannine04-09-193412-09-2019
Gerniers Yvonne09-11-194924-08-2015
Gervoyse Robert25-03-194303-01-2022
Geschier Rachel19-04-192016-01-2018
Gesquiere Christiane18-01-194127-11-2020
Gesquière Roland08-02-194815-03-2016
Gesquière Valère15-07-193425-02-2017
Geubels Arlette06-08-193009-05-2017
Geuens Herman03-11-193019-12-2016
Geukens Petra26-07-2014
Gevaert Anna21-04-192014-02-2016
Gevaert Clara Rosalie01-06-193209-11-2020
Gevaert Eric20-11-194424-03-2018
Gevaert Ghislaine16-07-193024-09-2017
Gevaert Jannick24-08-196702-04-2018
Gevaert Joanna18-12-192227-08-2016
Gevaert Wilfried27-11-194031-12-2016
Gevers René13-04-193605-03-2015
Geysen Denise08-05-192222-05-2016
Geyssens Ivan Ronald Marnix08-05-195301-01-2018
Geyssens Jeanne Lucienne24-05-192404-12-2018
Geyssens Maurits Julien17-01-192823-04-2020
Geyssens Prosper August19-12-192506-02-2012
Geyssens Wilfried05-03-193716-03-2018
Gheeraert Alice22-04-192010-11-2017
Gheeraert Andréa03-10-192308-11-2017
Gheeraert Gerarda16-07-191813-08-2016
Gheeraert Jeannine03-05-193427-07-2021
Gheeraert Monica19-04-194312-04-2016
Gheeraert Rosa12-04-193814-01-2016
Ghekiere Anna17-09-192814-10-2019
Ghekiere Emmanuel25-12-195707-08-2015
Ghekiere Lieven27-03-196905-09-2014
Gheldolf Paul10-05-192325-07-2015
Ghesquiere Hubert11-09-192730-06-2016
Ghesquiere Julia27-11-191425-01-2008
Ghesquiere Rosette21-12-194226-07-2022
Ghesquière Antoinette02-09-192531-03-2018
Ghesquière Jonas02-04-194406-01-2022
Ghesquière Marie-Louise12-04-192502-07-2016
Ghesquière Mona25-12-192720-04-2009
Ghesquière Robert06-03-192912-01-2017
Gheyle Eugène03-06-193017-10-2011
Gheyselen Godelieve04-06-193101-02-2016
Gheysen Gabriël20-03-192518-02-2016
Gheysen Marcel19-04-192219-05-2017
Gheysens Jacques02-05-192809-08-2011
Gheysens Jacques17-03-194429-03-2021
Gheysens Joseph28-07-193030-08-2015
Ghijs Romain25-08-193814-06-2016
Ghillemyn Agnes04-11-193130-03-2018
Ghislain Jean05-06-193723-08-2014
Ghyoot Joseph31-05-192002-12-2011
Ghys André09-04-192631-05-2012
Ghys Ernest07-12-191906-03-2012
Ghys Lucien20-08-192917-11-2011
Ghys Marie-José04-08-193507-04-2017
Ghys Nelly12-05-192325-01-2016
Ghys Yvonne30-03-192108-06-2016
Ghyselen Margaretha16-12-193316-02-2017
Ghyselinck Willy09-01-193802-02-2022
Ghysels Liliane29-10-193008-01-2017
Ghysels Michel08-10-2013
Ghysels Paul03-01-193512-04-2017
Ghysen Jos01-05-192604-06-2014
Gielen Ann29-01-195017-08-2011
Gielens Georgette28-01-191926-07-2016
Gijsel Erna20-12-193027-02-2018
Gikiere Georges23-11-193221-12-2018
Gilbert Dirk27-10-195615-12-2017
Gillebert Joanna21-08-193105-01-2018
Gillie Madeleine21-05-192430-12-2016
Gillis Agnès02-09-192007-12-2016
Gillis Frida12-08-193301-10-2020
Gillis Mireille17-03-195613-01-2019
Gillis Paula28-05-191628-02-2012
Gillis Rosita15-12-194405-07-2018
Gillis Yvonne26-01-192924-02-2017
Gilot Alain01-03-195725-11-2016
Gilot Jacques25-01-192717-02-2016
Ginneberge Adelin16-07-192408-01-2017
Ginneberge Albrecht Geeraard29-12-192823-01-2018
Ginneberge Annie Elza Jozépha21-04-193403-02-2021
Ginneberge Antoine Theofiel29-07-193716-12-2019
Ginneberge Celina Maria Edith09-09-192426-06-2016
Ginneberge Noël30-03-193002-09-2018
Ginneberge Wilfried Cyriel18-07-193407-04-2018
Giraldo Liliane06-05-194628-01-2018
Gistelinck Madeleine19-01-193221-10-2011
Gits Jean16-01-193721-03-2014
Glibert Cavella07-08-192218-05-2020
Glibert Marie-Louise30-03-192323-12-2020
Glibert Nelly26-06-192303-02-2014
Glorie Jerome27-08-192504-01-2022
Glorie Luc31-03-195506-12-2017
Glorieus Mariette05-10-192208-06-2016
Glorieux Henri24-10-193103-02-2019
Glorieux Peter29-09-195509-12-2019
Glorieux Pierre17-04-192305-10-2011
Glorieux Rik15-10-195106-08-2014
Gloudemans Jan26-07-192614-08-2015
Gobien Jacqueline10-02-193110-05-2020
Goddé Yvonne17-12-193215-04-2016
Goddeeris Diana24-09-193720-11-2014
Goddeeris Maurice28-05-193710-09-2015
Goderis Chris12-12-192930-04-2012
Godts Philomène07-06-191903-06-2014
Godts René26-08-193222-03-2015
Goedertier Liliane12-04-192711-12-2018
Goedertier Thérèse17-10-192728-05-2017
Goedgezelschap Jozef12-06-194427-10-2015
Goegebeur Agnes22-11-192604-10-2018
Goegebeur Jeannine29-11-193717-09-2016
Goegebeur Ludwina05-04-191929-01-2017
Goegebeur Maria05-10-192414-02-2018
Goegebeur Yolanda16-03-195131-08-2020
Goemaere Fernand09-03-192925-09-2015
Goemaere Godelieve12-05-192419-08-2016
Goemaere Godelieve03-06-193218-07-2020
Goemaere Jean-Pierre02-03-193815-07-2018
Goemaere Joseph30-07-193203-08-2020
Goemaere Paula13-12-194017-10-2013
Goemaere Simonne20-08-192202-12-2020
Goeman Emma03-11-192607-08-2020
Goeman Magdalena23-12-192217-10-2016
Goeman Maria23-09-192406-01-2017
Goeman Roger20-04-193121-10-2017
Goemé Goergetta29-09-192302-09-2019
Goeminne Simonne03-04-192621-09-2015
Goens Maria15-08-193213-05-2020
Goes Emanuel05-02-194018-11-2019
Goes Michel24-03-194505-07-2019
Goesels Madeleine15-04-191523-01-2014
Goessens Marc16-04-195211-02-2015
Goethaels Bernise11-08-192831-05-2016
Goethals Adhemar07-06-193614-08-2019
Goethals Albert Pieter11-07-192212-05-2018
Goethals Angela Emma22-03-192425-01-2017
Goethals Arseen16-05-194524-09-2018
Goethals Bryan25-02-196422-09-2016
Goethals Carlos31-03-193526-09-2011
Goethals Christ26-05-194914-10-2020
Goethals Concepcion25-12-193510-12-2016
Goethals Dinna12-08-193526-09-2020
Goethals Elise26-07-192312-05-2016
Goethals Erna Maria19-07-193413-12-2021
Goethals Firmin12-09-193203-09-2017
Goethals Geeraard19-03-192212-03-2017
Goethals Georgetta Angela Clemencia08-09-193225-02-2020
Goethals Henriette01-06-193520-07-2017
Goethals Hugo01-04-193604-03-2021
Goethals Irena22-07-192814-04-2020
Goethals Irène19-08-193216-08-2019
Goethals Jaak06-03-193430-11-2020
Goethals Jacques09-11-194322-03-2022
Goethals Jean30-07-195607-10-2021
Goethals Jeroom21-02-193913-12-2020
Goethals Lizette Henriette Julia11-01-193205-02-2022
Goethals Luc26-11-195004-01-2014
Goethals Margrietje08-10-194113-04-2019
Goethals Pierre08-10-192811-05-2015
Goethals Pilou26-03-195526-03-2017
Goethals Roger09-10-193320-02-2017
Goethals Roger Edmond06-12-193220-11-2016
Goethals Rozanna Marguerite21-03-193021-05-2019
Goetheyn Helena10-05-192325-10-2016
Goffin René02-11-192821-06-2012
Gombeer Frans07-02-194713-08-2020
Gombeir Ivonne15-09-192904-04-2020
Gondry Robert26-06-193104-10-2013
Good Mary Elisabeth26-12-191713-11-2011
Gooris Marguerite30-10-192221-05-2012
Goos Daniel18-01-196707-12-2016
Goosens Delphine01-04-191924-11-2011
Goossen Jacobus18-09-190611-07-1976
Goossens Adrien31-05-194502-06-2014
Goossens André15-03-192517-08-2022
Goossens Andrea12-06-192517-04-2017
Goossens Antoon06-07-193902-12-2020
Goossens Arseen12-05-193108-05-2017
Goossens Arseen27-02-193529-11-2020
Goossens Betty23-12-196511-03-2012
Goossens Cecile15-08-192909-10-2020
Goossens Clara26-11-191422-04-2015
Goossens Denisa Maria13-09-193314-05-2020
Goossens Denise Clementine Joseph05-03-193302-02-2017
Goossens Elvire07-03-192202-05-2017
Goossens Geert19582016
Goossens Georgette26-03-193102-08-2019
Goossens Joël16-01-195016-08-2016
Goossens Joseph16-03-193027-05-2012
Goossens Jozef02-01-193020-08-2020
Goossens Leon08-03-193501-11-2017
Goossens Marie Antoinette13-06-192107-04-2016
Goossens Martha17-08-192616-02-2012
Goossens Noël25-12-192923-07-2020
Goossens Paula29-08-192602-04-2017
Goossens Rachel26-07-193218-02-2018
Goossens Roger29-12-194011-10-2021
Goossens Rudolphe09-10-192803-01-2018
Goossens Rudy Robert06-12-196226-08-2017
Goovaerts Willem03-06-192604-03-2014
Goris Jos21-10-192529-10-2011
Gorlias Ghislain25-08-193622-11-2018
Gossé Suzanne08-04-195030-05-2022
Gossey Michel29-10-194128-11-2018
Gossye Wivine06-11-194520-03-2017
Goubert Marie-Rose24-07-192623-01-2014
Goudenhooft Monique06-11-194518-02-2020
Goudeseune Hubert12-09-193515-03-2020
Goudeseune Patrick11-08-196315-11-2018
Goudeseune Rosette28-12-193015-04-2020
Goudeseune Sabine21-08-196505-09-2021
Goudesone Pierre Edouard26-03-193430-04-2017
Gough Sabrina08-08-195818-11-2014
Goussey Julien29-12-193109-10-2015
Goussey Michel22-11-194612-12-2016
Gouwy Alice09-01-192510-03-2022
Gouwy André10-07-193718-05-2019
Gouwy Georgette17-10-192713-10-2018
Gouwy Gilbert05-01-194206-12-2018
Gouwy Ivonne13-11-193301-01-2019
Gouwy Paula15-08-192824-05-2019
Gouwy Roland13-05-194021-09-2017
Gouwy Simonne19-10-192106-12-2016
Gouwy Willy17-08-193707-10-2021
Govaere Henri13-10-192603-07-2015
Govaere Johan16-01-195718-02-2021
Govaert Charles30-09-192714-01-2016
Grammens Gilbert27-09-195623-03-2022
Grammens Nelly Ivonne Elodie20-11-192817-03-2016
Grammens Theo06-11-192410-08-2018
Grauls Paul09-10-194212-12-2014
Graulus Robert Leander26-01-195007-01-2014
Gregoir Gerard10-04-193013-08-2016
Gregoir Werner27-11-192827-11-2011
Gregoire Paul22-04-194211-03-2021
Grijp Maria Rosalia26-01-193322-01-2020
Grijp Marie-Louise27-02-193423-09-2011
Grijp Marietta Germana Rosalia09-05-192414-02-2019
Grijp Rosa Marcella Emma05-06-193027-08-2018
Grijp Rosa Nathalia Clara06-09-193126-08-2020
Grijzenhout Johannes22-12-193218-12-2020
Grillet Jacqueline03-06-193423-12-2021
Grillet Robrecht15-02-193118-11-2011
Grimmelprez Lucas22-09-192521-11-2018
Grimonprez Odiel04-07-192014-01-2019
Grochocki Jozef12-10-193902-11-2013
Groosman Cecilia22-04-192428-12-2018
Grouwet Simone Louise07-11-191825-05-1989
Gruwet Roger09-01-193328-01-2021
Gruwier Rita27-07-194321-07-2022
Gruwier Rosa26-10-193010-10-2022
Grymonprez Emma21-11-192421-11-2017
Gryp Berlinda Agnes Marcel10-04-195926-03-2019
Gryp Georgette01-02-193801-12-2018
Gryp Helmuth Jules Suzanne10-10-196417-04-2021
Grypdonck Jackie12-10-195617-08-2014
Gryseels Dirk23-01-195912-03-2021
Gryson André10-02-192110-03-2018
Gryson Cyriel29-02-193620-05-2019
Gryson Firmin25-11-192322-11-2011
Gryson Jacqueline12-01-192917-03-2018
Gryson Rita29-03-193227-04-2020
Gryspeerdt Gilbert24-06-193516-03-2018
Gryspeerdt John23-10-194304-02-2020
Guens John19-06-193426-09-2022
Guilbert Fernand13-12-192801-12-2018
Guilbert Mariette05-07-192529-03-2012
Guillaume Simonne06-03-192727-04-2014
Guillemin Marie-Joseph17-03-191821-05-2016
Guldentops Denise26-01-192309-04-2017
Gulickx Marcel03-12-192418-02-2016
Gunst Paula22-08-192730-04-2021
Gurdebeke Johny16-03-195409-11-2019
Gurdebeke Willy06-03-192411-02-2016
Gussé Noël26-12-195509-04-2018
Gutt Etienne10-2011
Guwy Roger13-07-193118-08-2018
Gydé Jan26-06-196509-07-2017
Gykiere Germaine05-10-192217-12-2020
Gys Albert05-10-193713-03-2015
Gysbergs Joannes25-12-193004-09-2015
Gysel Erna26-11-191125-09-2016
Gysel Helena30-05-192902-09-2015
Gysel Willy02-04-193507-11-2013
Gyselbrecht Remi01-10-192529-09-2011
Gyselinck José01-07-193518-02-2017
Gyselinck Myriam05-03-196220-05-2016
Gyselinck Odette27-09-193514-08-2016
Gysemans Karel21-08-196812-10-2011
Gyssels Gerard20-04-193008-06-2016
Gyssens Maria20-10-192214-08-2011
Gythiel Monique23-09-193506-06-2018
Habils Cyrille31-08-194711-02-2012
Haché Lea11-01-192719-11-2011
Hacke Frieda15-06-193814-03-2021
Haeck André Julien30-06-193914-12-2016
Haeck Gilbert Antoine Alois16-02-192522-03-2017
Haeck Hilda20-11-193520-08-2020
Haeck Jackie21-02-194528-07-2016
Haeck Jan26-09-196108-02-2017
Haegebaert Simonne06-05-193320-07-2021
Haegeman Antoon Maurice Alois12-07-194720-04-2017
Haegeman Christiane29-07-193115-01-2017
Haegeman Geeraard02-11-192430-03-2018
Haegeman Georgette06-11-193814-08-2011
Haegeman Godelieve10-04-192911-11-2011
Haegeman Julia21-09-192828-10-2013
Haegeman Simona14-09-192315-05-2017
Haegens Ivona16-01-191323-02-2012
Haegens Roger16-09-194517-10-2021
Haelemeersch Suzanne04-08-192928-10-2021
Haelewyn Margareta03-03-193217-08-2020
Haelterman Eddy21-04-195927-03-2012
Haelvoet Marcel27-01-192508-05-2016
Haelvoet Michel03-08-191305-11-2014
Haenebalcke Christine09-07-193915-04-2016
Haerdeman Roger14-08-193726-02-2017
Haerens Charles02-11-190927-04-1995
Haerens Christian20-06-195603-02-2015
Haerens Daniël10-07-192808-12-2011
Haerens Jeannine19-05-192011-11-2014
Haerinck Cecile Erna Maria Clarisse03-04-192529-06-2021
Haerinck Ernie20-06-194905-10-2016
Haers Aline17-06-192924-12-2019
Haers Jacqueline05-04-193013-06-2012
Haers Matthias23-08-196623-05-2016
Haesaert Maurice19-03-194030-08-2014
Haeseryn René29-09-192913-04-2016
Haeyaert Fernand13-02-194304-09-2018
Haezebaert Willy26-03-194728-10-2022
Hagers Sonja28-06-194726-03-2022
Haghebaert Jeannine20-01-195826-02-2022
Haghebaert Yvonne03-09-191223-03-2008
Haillez Suzanne13-06-193120-07-2016
Haine Maria Louisa25-12-192608-02-2017
Hallosserie Gisèle06-04-193228-12-2021
Hamelin Bernard31-05-195010-09-2018
Hamels Louis16-02-192716-09-2016
Hamerlinck Annaïs07-07-193021-10-2016
Hamerlinck Eleonora Ivonne Maria31-08-192708-10-2020
Hamerlinck Marie-Jozée07-07-192211-06-2019
Hamers Willy19-07-193314-10-2018
Handschoewerker Michel07-03-192306-05-2016
Haneca Mariette Nathalie23-12-193220-04-2022
Hannaert René12-06-194629-03-2016
Hannes Juul15-03-193825-04-2012
Hanquier Lena30-10-196319-07-2022
Hanssens André03-12-192328-03-2014
Hanssens Godelieve26-04-192918-03-2012
Hanssens Julien23-09-192626-03-2012
Hanssens Richard Frans10-07-192424-09-2015
Hanssens Valère Jozef Jules28-12-192403-05-2012
Hardeman Agnes14-12-192630-11-2018
Hardeman Gilbert02-05-193725-04-2019
Hardeman Hugo02-07-194722-03-2016
Hardy Gilbert25-04-193618-12-2020
Harms Marie-Luise18-01-193716-08-2011
Haspeslagh Eduard Leonard Hendrik20-01-193025-11-2011
Haspeslagh Hilde02-11-194620-10-2011
Haspeslagh Marie-Josée08-03-192311-01-2017
Hatse Luc09-08-195304-03-2016
Haubourdin Arseen22-04-194423-11-2018
Haubourdin Judith21-03-193826-03-2020
Hauspie Odette01-11-192401-04-2018
Hauspie Yvonne12-09-192411-04-2017
Hautekeete Aimé10-04-192514-02-2012
Hautekeete Didier25-04-195415-04-2012
Hautekeete Sally30-12-197831-08-2019
Hautekeete Simona Maria15-07-192625-11-2016
Hautekiet Christiane14-12-194019-11-2020
Hautekiet Georgette18-08-192901-03-2017
Haverbeke Godelieve Emerence Imelda07-10-193303-02-2016
Haverbeke Marcella27-05-194426-02-2017
Haverhals Emiel12-06-193614-12-2013
Havran Michel09-07-196201-02-2015
Hazebrouck Roger17-01-193209-01-2015
Hebbinckuys Georges22-04-193504-02-2017
Hebbrecht Lucrèce07-03-193909-05-2020
Heeman Lucien23-03-193223-08-2011
Heene Charles Albert Gaston Virginie09-10-193502-04-2018
Heindryckx Bertrand19-01-194727-05-2018
Heindryckx Willy29-07-193317-05-2020
Heirbaut Joseph15-01-193216-02-2017
Heirbrant Marcel15-12-193215-09-2016
Heiremans Gaby16-01-195106-08-2014
Heirman Lea01-08-192017-04-2012
Heirman Linda02-11-195513-11-2017
Heite Maurice04-11-192421-01-2017
Heivers Nicole22-10-196026-05-2015
Hekkens Anna12-07-192403-01-2014
Heldenbergh Cecile27-07-193020-02-2017
Helderweirdt Claudine13-11-194913-09-2016
Helewaut Veronique14-02-195221-06-2016
Hellebaut André21-04-192823-09-2013
Hellebaut Armand17-02-192610-04-2017
Hellebaut Nicky21-06-195007-11-2015
Hellebuyck Arsène23-02-193722-05-2016
Hellebuyck Georgette09-09-192724-03-2012
Hellebuyck Georgette06-07-192823-10-2011
Hellebuyck Renaat05-04-193414-03-2018
Hellem Guy29-09-193013-12-2020
Hellinckx Hubert26-11-194015-08-2022
Helon Maria30-03-192901-06-2014
Hemelings Maria21-01-192122-04-2016
Hemmeryckx Michel01-08-195326-02-2015
Henderickx Liliane13-03-193620-01-2014
Henderyck Cecilia19-10-193109-08-2011
Hendrickx Alfons19-02-192808-09-2014
Hendrickx Frank26-06-196229-01-2014
Hendrickx Joanna Andrea14-01-193607-12-2014
Hendrikx Bertha16-04-192620-09-2011
Hendrikx Juliette192317-10-2013
Hennebel Albert26-03-193617-09-2013
Henneberg Peter01-02-196813-10-2019
Henneman Gabriel Gerard Jozef02-03-193114-03-2018
Henneman Suzanna Maria Godelieva20-05-193215-06-2018
Hennin Roger15-12-192430-12-2017
Hennion Francine Henriette13-03-194915-07-2022
Hennion Marc06-03-193524-08-2011
Hennon Josef17-03-192525-03-2017
Hens Tom18-02-197608-10-2011
Herbert Marc08-04-193209-04-2012
Herckens Hilda10-02-192526-11-2015
Heremans Marie-Jeanne08-02-192218-05-2014
Heremans Simonne04-07-192812-07-2014
Hereng Louis23-03-193608-01-2015
Hérie Hermina24-01-193730-09-2016
Herman Alain26-03-195606-07-2016
Herman Emma23-03-192226-03-2017
Herman Jean29-09-192019-07-2014
Herman Rosa26-11-192801-06-2017
Hermans August05-03-193117-08-2011
Hermans Ginette30-03-195215-08-2014
Hermans Ida14-06-194305-02-2014
Hermans Jean Andre09-06-192807-01-2015
Hermans Jos10-12-192410-08-2011
Hermans Jozef13-01-192705-03-2012
Hermans Jozef192904-01-2014
Hermans Jozef09-03-194305-11-2011
Hermans Luc29-10-192107-01-2021
Hermans Maria16-04-192306-03-2016
Hermans Paul06-01-192914-09-2011
Hermans Robert04-03-192901-01-2017
Hermans Roger Franciscus14-07-193007-06-2014
Hermant Françoise23-05-194018-01-2016
Hermé Denise08-04-193631-03-2021
Hermie Albrecht29-05-193204-04-2018
Hermie Angela10-02-193403-01-2020
Hermie Daniel August Margriet Et.05-07-194613-02-2017
Hermie Kamiel Jozef31-10-193523-09-2020
Hermie Maria Louisa Josepha06-04-193814-02-2017
Hermie Maurits Juliaan12-06-192909-08-2017
Hermie Noël22-12-193401-08-2019
Hermie Rachelle28-02-193622-09-2022
Hernou Rony01-01-195623-10-2019
Herpelinck Ferdinand16-07-193021-08-2020
Herpelinck Patrick17-06-195904-12-2017
Herpelinck Toon01-02-193116-02-2012
Herpels Paul15-09-191806-11-2015
Herpoelaert Gerard01-05-192515-01-2014
Herrebout Adelin Prosper Raymond12-11-193804-10-2022
Herrebout Emiel Charles11-11-193305-03-2019
Herrier Julia10-08-192330-03-2018
Herroelen Emiel22-06-193410-06-2014
Herteleer Maria31-10-193301-12-2017
Hertleer Julien Marcel28-12-192830-04-2020
Hertogs Celina Hortensia28-11-192617-03-2016
Hertsens Willy14-04-193018-08-2015
Hessens René23-11-192614-08-2016
Hesters Antoinette07-01-192227-02-2012
Hesters Paul18-10-194220-02-2016
Heughebaert Elvire08-06-192515-02-2019
Heughebaert Herman01-07-193020-11-2017
Heughebaert Jean09-06-193511-04-2012
Heureux Anthony10-04-199218-11-2011
Hex René15-03-195126-10-2016
Heyde Alfons Jozef Henri18-02-192527-07-2016
Heyde Jeanne25-10-194204-09-2016
Heydens Frieda15-10-191907-09-2017
Heye Etienne16-02-194204-05-2016
Heylbroeck Frans13-05-191403-05-2015
Heylen Henriette04-01-193207-10-2015
Heylen Marie-Louise23-05-192021-02-2017
Heylen Maurice29-02-192817-09-2016
Heylen Pierre Paul06-01-195331-12-2018
Heylens Pierre26-11-192902-05-2012
Heyman Eugène16-07-192414-12-2020
Heyman Fary03-02-193811-04-2012
Heyman Gilbert16-05-193531-08-2016
Heyman Maurice21-01-192611-04-2012
Heyman Rudi25-07-195709-03-2017
Heymans Edmond2017
Heymans Rudi15-05-196123-01-2015
Heynaert Lionel12-02-193402-10-2017
Heynderycx Jef29-03-195214-03-2017
Heynderycx Maria30-11-192123-10-2011
Heyndrickx Romain25-02-194630-05-2016
Heyndrikx Angela11-04-193501-08-2016
Heyneman Liliana Regina Maria21-08-193410-11-2020
Heyns Karel03-10-193917-04-2017
Heynssens Jean-Marc27-10-194928-01-2017
Heynssens Jeanne07-11-191226-10-2011
Heyrbaut Guido16-12-193704-12-2016
Heyse Valère Basiel10-10-193205-03-2017
Heysse Jozef Antoon10-12-193224-06-2019
Heysse Simona Maria02-03-192726-11-2019
Heytens Rita25-09-193422-05-2021
Heyvaert Ward24-06-192906-02-2016
Hiele Maria07-09-193014-04-2016
Hillaert Antoine13-09-192429-02-2012
Hillaert Bernice06-06-195118-01-2012
Hillaert Michel Petrus18-08-192017-03-2019
Hillen Zus09-2013
Hillewaere Alice02-04-193010-11-2016
Hillewaert Myriam12-04-194819-06-2018
Hilte Greta12-11-192702-12-2014
Hiltrop Jos22-12-193222-01-2017
Himpe Hilda14-04-192520-08-2019
Himpe Marcel23-11-192710-10-2013
Himpe Noël20-05-192827-06-2016
Himpens Gustaaf10-06-193411-12-2020
Himschoot Dirk Alfons Wilfried19-05-195507-04-2020
Himschoot Etienne Jozef Cornelius Antoon14-03-193302-03-2016
Himschoot Marie-José16-03-193516-03-2018
Himschoot Remi Herman24-12-192926-11-2019
Himschoot Wielfried20-06-193328-07-2020
Hinderyckx Gentil25-03-193107-02-2012
Hindrick Rafaël23-07-193122-01-2016
Hinnekens Yolande24-04-193009-05-2018
Hinneman Cyrilla22-02-193011-10-2022
Hinninck Adrienne07-01-192717-04-2012
Hinssen Theo17-10-191821-09-2011
Hochs Evelyne11-03-194023-04-2020
Hoebeeck Lucien25-11-193428-05-2014
Hoebeke Fredy13-03-194313-12-2014
Hoebeke Maria08-04-193503-11-2021
Hoedt Andre22-05-192623-01-1984
Hoedt Irène04-03-192125-01-2020
Hoedt Suzanne03-09-192803-04-2018
Hoet Jules25-05-192912-11-2020
Hoet Michel30-10-192528-10-2011
Hoet Simone12-04-193426-07-2016
Hoevenaar Erna Augusta05-11-193408-02-2019
Hoffman Adrien04-11-191903-02-2012
Hoffmann Joke10-04-196411-05-2017
Hoflack Michel30-05-192202-09-2017
Hoflack Willy09-01-193318-05-2021
Hofmans Jacqueline01-11-193312-02-2012
Holbrecht Lea11-07-192804-06-2015
Holbrecht Pierre27-01-193014-09-2011
Holemans Maria29-09-191526-03-2012
Hollebecq Marie José09-12-191123-03-2017
Hollebeke Etienne30-12-193524-10-2020
Hollevoet Bernadette06-09-195520-04-2017
Hollevoet Fernande31-12-193327-04-2016
Hollevoet Frieda11-02-195306-05-2018
Hollevoet Jozef04-02-193923-10-2017
Hollevoet Maria02-09-191918-03-1998
Hollevoet Monique26-10-194403-01-2019
Hollevoet Octavie08-07-192717-03-2016
Hollevoet Philippe16-07-195709-10-2011
Hollevoet Roger29-06-192425-06-2021
Hollevoet Ronny24-12-194625-03-2021
Hollevoet Yann02-2012
Hollevoet Yvonne11-02-2019
Holsters Denis28-02-193021-10-2021
Holvoet Aimé28-09-194021-09-2014
Holvoet Carine24-04-194905-08-2017
Holvoet Joël07-07-193023-04-2016
Holvoet Marijke16-06-195428-02-2012
Holvoet Roger Marcel12-10-194504-05-2021
Holvoet Walther14-03-192809-01-2018
Homey Oswald04-07-194202-03-2019
Homey Robert05-01-193521-03-2017
Hommez Raphaël01-05-195008-02-2018
Hondekijn Prudent07-07-192902-04-2015
Hongerloot Simone30-04-193204-04-2012
Hoofd Urbain08-04-193417-01-2020
Hooft Ronald12-09-194612-06-2019
Hooge Jozef13-10-192825-04-2016
Hoogerwerf Rudy Prudent Armand24-08-1957
Hoogewys Georges21-02-192421-05-2012
Hooghe André17-07-192404-1978
Hoorelbeke Agnes09-07-192910-04-2020
Hoorelbeke Aleydis27-01-192513-01-2017
Hoorelbeke Simonne04-03-193625-10-2022
Hoorens Joseph Karel29-04-192803-01-2017
Hoornaert André28-12-192318-10-1998
Hoornaert Annelies03-11-197520-09-2016
Hoornaert Charlotte26-08-198925-03-2012
Hoornaert Francis27-08-192902-06-2016
Hoornaert Hendrik06-09-192327-05-2017
Hoornaert Jan31-03-192607-05-1992
Hoornaert Julien26-11-193801-08-2020
Hoornaert Louis01-06-193426-11-2019
Hoornaert Peter23-07-195231-05-2018
Hoornaert Willy19-03-194519-12-2016
Hoornaert Yvan29-06-193706-10-2015
Hooylaerts Kienna29-06-200722-09-2013
Hoozee Robert21-06-194921-02-2012
Hoppe Heidi24-07-196427-12-2021
Horckmans Micheline08-03-195031-05-2015
Horrie Rudy09-12-194428-11-2021
Hoste Daisy23-04-196520-04-2016
Hoste Edith21-04-192602-08-2016
Hoste Elizabeth14-09-191902-12-2015
Hoste Gilberte03-04-192715-03-2016
Hoste Julien30-05-192101-12-2011
Hoste Julien08-10-193816-11-2017
Hoste Maria Lydia11-01-193507-03-2016
Hoste Monique Leonie12-09-193905-03-2020
Hoste Reginald18-01-196817-05-2021
Hoste Roger02-06-192107-03-2012
Houart Georges29-06-192219-10-2021
Houman Roger13-11-192612-03-2012
Houssin Yvette08-01-193412-10-2017
Houtave Béatrice22-12-193827-02-2012
Houthoofd Frans Andre Cornelis10-06-193213-04-2002
Houthoofd Maria06-03-192014-03-2021
Houtman Willem24-03-192306-09-2016
Houtteman Frans09-10-193529-12-2016
Houvenaghel Maurice22-06-193516-03-2022
Houwen Joël11-11-192721-04-2016
Houwenhuyse Albert Geeraard07-03-193529-08-2022
Hovaere Maria14-09-192225-02-2015
Huau Agnès03-09-193031-03-2014
Hubau Gabriel28-12-192504-03-2012
Hubloux Lucienne04-02-192819-05-2017
Hubrecht Arthurina11-08-192428-06-2012
Hubrecht Valère22-06-193811-11-2021
Hudders Christiane09-07-192821-07-2018
Hudders Denise26-09-193815-05-2015
Hudders Judith28-11-191528-09-2011
Hudders Suzanne31-10-194407-05-2020
Hugues Jeannine03-03-193626-08-2022
Huijghe Camiel01-09-193405-10-2014
Hullaert Marijke17-05-196507-04-2022
Hulpia Ivonne29-02-192020-07-2016
Hulpia Sylvian14-01-194318-06-2020
Humblet Freddy17-07-194304-06-2012
Hutsebaut Fernand05-07-194025-09-2018
Hutsebaut Jaak17-12-193704-03-2017
Hutsebaut Leen21-01-196002-11-2011
Hutsebaut Marcel26-07-193407-12-2019
Hutsebaut Maurice07-05-193618-03-2017
Hutsebaut Norbert02-06-193708-02-2012
Hutsenband Roger12-06-193027-04-2017
Huybrechts Maria04-06-192525-02-2021
Huyck Joanna21-05-193331-03-2014
Huygebaert Roger15-10-193619-10-2013
Huyghe Godelieve19-05-191830-06-2005
Huyghe Godelieve26-04-194830-04-2016
Huyghe Henri194422-09-2016
Huyghe Herman10-05-194719-02-2016
Huyghe Jacqueline17-11-193217-10-2021
Huyghe Jules17-09-193605-11-2011
Huyghe Julia Maria17-08-192223-01-2017
Huyghe Lieve30-06-193931-05-2017
Huyghe Marie-Thérèse24-01-192119-08-2014
Huyghe Mia14-08-192630-10-2011
Huyghe Monique01-01-193411-05-2019
Huyghe Oscar Hubert Karel04-11-193305-08-2015
Huyghe Patrick27-08-196912-02-2020
Huyghe Pauline10-04-192301-07-2016
Huyghe Roger13-10-193711-05-2019
Huyghe Willy30-01-192911-04-2019
Huyghebaert Frans21-04-194106-12-2016
Huyghebaert Nelly Denise15-12-192501-11-2016
Huyghebaert Odette08-11-193327-01-2019
Huys Albert22-03-191611-03-2016
Huys Alice10-11-191219-10-2017
Huys André31-08-193009-02-2017
Huys Gilberte18-04-193018-02-2017
Huys Josephine08-03-194617-11-2017
Huys Lieven18-08-196609-01-2017
Huys Robert11-04-193206-02-2015
Huys Willy21-06-194422-06-2015
Huyse Christiane18-06-193428-03-2021
Huysegoms Theo07-03-193827-07-2016
Huysentruyt Pascal15-05-193815-02-2017
Huysentruyt Roland19-04-194514-10-2016
Huyshauwer Marie Antoinette05-05-192522-04-2016
Huysman Armand01-08-193324-10-2017
Huysman Arsène17-01-193203-11-2020
Huysman Boudewijn31-07-196008-09-2013
Huysman Carlos04-06-193719-12-2008
Huysman Christiane06-05-194217-06-2019
Huysman Geert01-12-196328-08-2016
Huysman Germaine25-10-193215-01-2020
Huysman Paula28-03-193124-11-2018
Huysseune Madeleine19-12-193214-02-2017
Huyvaert Godelive30-11-193008-09-2020
Huyvaert Wilfried17-11-192912-02-2016
Hye Michel26-12-193814-03-2016
Ide Achiel16-04-193229-05-2018
Ide Albert16-05-193608-03-2012
Ide Christiane24-05-192128-05-2017
Ide Christina08-09-193019-04-2019
Ide Edith02-08-191916-04-2012
Ide Germaine11-01-191612-12-2011
Ide Jacques Marie04-08-192606-04-2012
Ide Jozef06-05-193019-03-2017
Ide Roger27-05-192324-06-2020
Ide Simonne Maria08-06-193101-11-2020
Ide Véronique11-07-192518-12-2016
Iemants Roger09-12-193621-09-2015
Igodt Agnès10-12-193111-12-2020
Igodt Godelieve16-01-192606-04-2016
Igodt Julien29-11-192927-04-2021
Igodt Luc29-07-194329-11-2018
Imberechts Hendrik13-04-192203-02-2012
Imler Marcel04-06-2014
Immesoete Aimé12-05-192609-01-2018
Immesoete Viviane10-04-193528-02-2017
Impens Jaak09-01-193204-02-2017
Impens Jean Frank Achiel18-08-194727-08-2017
Impens Louis30-10-192903-09-2014
Impens Pierre16-10-193316-10-2013
Imschoot Emiel29-10-192628-01-2016
Indevuyst Maurice18-09-193205-04-2019
Indigne Bruno23-04-193712-03-2017
Indigne Gabriel29-09-193319-01-2016
Ingelaere Guido06-03-192908-03-2016
Ingelaere Hugo09-02-193126-11-2018
Ingelaere Joseph25-01-193604-02-2021
Ingelaere Marcella12-05-193416-01-2021
Ingelaere Willy25-09-192721-04-2022
Ingels Carlos23-02-193019-12-2019
Ingels Hubert29-12-193013-04-2020
Inion Jules05-08-194416-12-2021
Innegraeve Laura23-02-193014-04-2021
Iosofidis Mathieu20-11-193309-09-2013
Isselé Fernand10-05-193623-08-2019
Isselé Lucienne18-09-192124-12-2017
Isselé Odette21-03-192813-01-2018
Iterbeke Georges27-12-195621-10-2021
Itterbeek Roger05-08-193402-11-2013
Ivens Henri20-07-192309-02-2016
Ivens Juul08-11-195402-03-2017
Ivens Ward08-07-193008-08-2016
Iwens Julia10-06-193425-08-2014
Jacob Arthur20-03-193617-10-2016
Jacob Marie-Louise14-03-193110-01-2018
Jacob Martha27-04-192415-02-2018
Jacob Paul21-03-194111-07-2020
Jacob Philippe27-02-195828-05-2017
Jacobs Annie12-10-193725-06-2015
Jacobs Astrid21-06-193930-03-2019
Jacobs Irène13-01-193029-07-2011
Jacobs Jean-Pierre22-03-195723-04-2014
Jacobs Joanna17-09-192124-01-2015
Jacobs Lena08-11-191814-08-2015
Jacobs Madeleine11-04-194601-01-2020
Jacobs Marcella22-01-193724-07-2022
Jacobs Maria27-02-192605-02-2015
Jacobs René04-03-193807-01-2014
Jacobs Renée18-01-192628-01-2015
Jacobs Sus12-09-193012-12-2013
Jacobs Willy30-07-193002-05-2012
Jacops Jozef M.10-10-191923-10-2013
Jacops Maria29-11-192504-02-2016
Jacqué René29-09-193617-04-2021
Jacquemijns Herman18-02-193407-03-2012
Jacques Karel12-12-193204-04-2020
Jacques Wilfried14-11-194322-01-2021
Jacques William03-05-195222-10-2017
Jacxsens Jérôme19-10-192311-09-2017
Jacxsens Rachel03-09-192424-05-2016
Jaeken Jean17-04-194911-11-2014
Jammaers Rosée21-11-192731-05-2012
Janquart Filip06-04-197327-10-2011
Jans Gilbert15-10-194911-10-2011
Janseghers Emiel26-06-194503-10-2022
Janseghers Gerard20-04-195611-10-2018
Janssen Jan14-08-194720-11-2014
Janssen Josee22-02-193007-05-2015
Janssen Karel21-01-191501-09-1995
Janssen Mia28-10-192510-04-2012
Janssens Aloïs09-01-192330-10-2013
Janssens Arlette04-05-193518-10-2011
Janssens Carine18-02-195612-06-2012
Janssens Christiaan Monique Frans Irma11-09-194328-10-2018
Janssens Dominique13-06-196424-04-2022
Janssens Eduard Kamiel26-07-190126-03-1984
Janssens Elza Maria Clothilde23-12-191821-10-2016
Janssens Etienne10-07-192505-03-2018
Janssens Fernand04-2012
Janssens Geert05-10-196414-08-2014
Janssens Georgette12-03-193320-10-2011
Janssens Joost Ludo07-04-193412-04-2016
Janssens Lea10-02-193702-05-2014
Janssens Leo01-09-194016-06-2015
Janssens Leon28-03-192831-05-2015
Janssens Louis194513-06-2014
Janssens Luc19-01-194804-12-1988
Janssens Lucie20-09-192716-12-2018
Janssens Madeleine23-07-192309-05-2020
Janssens Marcel26-02-192318-08-2015
Janssens Marina01-04-193901-02-2020
Janssens Patrick07-11-195522-11-2018
Janssens Paula14-09-194926-11-2015
Janssens Pieter25-05-190419-12-1983
Janssens Rachelle18-01-192822-04-2019
Janssens Roger10-10-192913-07-2016
Janssens Saskia Godelieve14-09-197110-11-2021
Janssens Staf15-09-192929-10-2016
Januarius Joseph13-05-194922-03-2015
Jiroflorée Evelyne27-09-196403-10-2020
Jodts Lisette Amelia27-04-193307-11-2021
Jonckheere Alfons13-12-192512-05-2017
Jonckheere André27-02-194410-02-2016
Jonckheere Andrea28-04-193318-01-2021
Jonckheere Gabriel20-11-193420-01-2017
Jonckheere Gilbert23-10-193923-05-1997
Jonckheere Hans05-05-196618-07-2016
Jonckheere Julia27-01-193009-01-2022
Jonckheere Lena12-07-194330-09-2017
Jonckheere Marie José14-10-192524-02-2017
Jonckheere Paula25-02-194508-01-2016
Jonckheere William11-03-192621-03-2018
Jongen Mia23-04-193624-10-2014
Jonniaux René26-05-193031-12-2016
Jooris Edith02-01-192829-08-2014
Joos Denise24-04-192507-12-2019
Joos Elonia Emelia Nathalia27-12-193107-10-2016
Joos Frank12-09-193715-10-2018
Joos Ghislena10-02-192411-02-2014
Joos Jan25-04-196404-02-2014
Joos Rita01-11-195015-06-2016
Joos Rosana Regina09-03-193307-03-2022
Jordens Silvie18-11-192124-11-2011
Jorion Jean-Claude22-09-194625-03-2014
Jorion Jean-Marie02-09-194918-07-2015
Joris Andreas22-01-194130-03-2015
Joris Paula23-09-192011-04-2017
Joseph Rechuël11-09-193517-01-2018
Joski Eric03-08-193808-06-2016
Jossart Anna Marie30-12-192516-03-2016
Joye Godelieve Maria Odetta21-07-193313-04-2020
Joye Luc07-01-194524-01-2015
Joye Monique19322022
Joye Robert10-01-192707-06-2020
Jult Leo20-09-192427-02-2012
Junglas Christel06-01-194914-11-2011
Kabandana Vedaste04-02-195208-07-2016
Kaesteker Martina11-11-195730-11-2016
Karlsson Hans Erik14-08-194921-03-2016
Kaspers André21-11-192108-01-2015
Kavelaars Jan Olav11-03-193523-05-2012
Keereman Daniël14-05-194101-06-2020
Keeris Hendrik18-10-192819-02-2016
Keerman Gerda07-07-192422-02-2018
Keersebilck Jeanne05-07-192509-08-2019
Keersebilck Malvina03-01-192731-01-2018
Keersmaekers Paul20-06-193703-02-2017
Keersse Godelieva11-08-194312-07-2019
Keirse David20-05-198229-01-2018
Keirse Philippe Hyppoliet Pia Maria04-07-196306-06-2019
Keirsebilck Irène24-08-192010-04-2020
Kelem Rik17-04-193412-08-2015
Kellens Marino10-07-195919-06-2015
Kelly Lucien29-12-194809-01-2018
Kempen Fons16-12-194121-12-2016
Kempinck Germana25-02-193126-04-2020
Kemps Jos16-05-193626-02-2016
Kempynck Paul30-09-193218-04-2012
Kenis Julienne15-10-192403-08-2014
Kenyon Allan James31-07-195917-02-2018
Keppens Maria03-03-192204-09-2016
Kerckaert Henri23-06-193430-05-2021
Kerckaert Hubert Frans Marie07-01-193301-08-2022
Kerckhove Hans25-01-193908-03-2020
Kerckhove Rachel17-08-192616-03-2020
Kerckhove Robert11-09-192914-02-2017
Kerckhove Rosanne20-09-195131-01-2022
Kerckhove Yolanda06-10-193512-04-2019
Kerkhofs Harry11-02-193228-05-2016
Kerkhove Carine12-02-195722-03-2017
Kerremans Maria14-05-193328-03-2014
Kerremans Roger13-01-192912-12-2011
Kerrinckx Johny27-01-194513-10-2020
Kerryn Roger04-11-192502-02-2012
Kesteloot Adrien29-02-194405-10-2017
Kesteloot Augusta Bertha21-09-189811-02-1990
Kesteloot Robert16-12-193912-11-2019
Kestelyn Paul18-05-194109-12-2019
Kesteman Annemieke09-07-196811-01-2022
Kesteman Antoinette19-07-192226-02-2021
Kesteman Herman14-05-193517-01-2021
Kestier Gerard06-11-193527-05-2016
Kestier Joseph15-08-193426-03-2021
Ketelslegers Maurice30-07-192918-01-2012
Kets Camiel21-11-193413-12-2016
Keuleers Hilde08-05-195427-01-2017
Keymeulen Hugo28-11-194603-08-2011
Keymeulen Lut01-08-194326-05-2017
Keymolen Alice01-10-192412-08-2016
Keyngnaert Jeanne31-10-193019-09-2020
Keyngnaert Willy05-04-193727-05-2022
Keysers Liza19-08-192009-05-2012
Kiekens Celina26-02-192521-03-2017
Kiekens Wilfried14-06-192405-04-2012
Kimpe Lutgarde21-12-194104-01-2017
Kimpe Marie09-06-193406-11-2014
Kimpe Simonne17-07-193314-12-2019
Kinable Rosa13-11-192326-04-2016
Kindt Dorine01-01-196216-02-2014
Kindt Jacques12-10-193725-05-2019
Kindts Hilaire02-05-192530-06-2016
Kindts Margareta Esther Robert18-07-194513-07-2022
Kinget Gilbert06-04-194509-01-2020
Kino Michel24-05-193425-02-2018
Kino Robert25-06-193927-06-2016
Kinsbergen Andries25-09-192624-06-2016
Kint Albert20-03-192029-12-2014
Kint Carlos27-04-194521-01-2014
Kint Guy17-09-192602-02-2017
Kint Yvan28-12-194316-02-2012
Kints Louis28-12-195721-10-2011
Kints Lydie12-04-193604-06-2019
Kips Kamiel24-04-192825-11-2011
Kips Renea14-11-193224-11-2011
Klausing Rosette27-08-192821-02-2018
Kleysman Odette16-09-193029-11-2019
Klipstein Charlotte16-05-192511-10-2021
Kluger Georges13-07-192423-02-2014
Kluyskens Paul03-03-192311-01-2012
Knockaert Agnes04-01-193931-03-2017
Knockaert Christiane17-06-195001-03-2018
Knockaert Christine05-08-195419-05-2022
Knockaert Erik13-05-195303-01-2018
Knockaert Georges23-07-192813-03-2009
Knockaert Marcel07-11-192926-10-2022
Knockaert Maria13-07-191206-08-2017
Knockaert Micheline11-04-193603-07-2021
Knockaert Roger22-09-193514-01-2021
Knockaert Rogier13-04-192217-11-2008
Knudde Jacqueline04-06-193623-08-2018
Koch Adelbert Johan09-07-193413-04-2016
Kochuyt Marc25-08-194808-05-2012
Koekoekx Désiré27-03-192205-11-2016
Koelmans Jean18-03-192803-08-2016
Kok Anna27-07-193621-06-2014
Koppen Anne-Marie22-08-196420-02-2016
Kormoss Istvan Bela Ferenc24-06-192025-08-2019
Kormoss Nicolas15-08-195620-03-2016
Korn Freddy05-03-193731-05-2015
Krasawina Helena Viktorovna15-03-192630-09-2016
Krekelbergh Roger24-03-193907-12-2016
Kröhle Peter13-03-196516-03-2015
Küntziger Annick02-04-196309-03-2012
Kuylle Arlette31-01-194127-03-1997
Kuylle Willy31-01-192901-04-2018
Kyndt Marcel20-10-193327-02-2019
Kyndt Maurice27-04-193203-10-2016
Kyndt Simonne18-10-192528-01-2012
Labat Leopold02-10-193230-12-2017
Labens Willy02-04-194203-02-2018
Labis Herman17-08-193416-04-2017
Lacaeyse Antoinette03-01-193008-06-2018
Lacante Gerarda12-12-192607-05-2017
Lacante Roger27-10-193709-10-2017
Lacante Willy04-07-192823-07-2019
Lachat Pascal07-11-197209-04-2018
Laconte Fernanda193601-2022
Lacour Eric01-01-193013-04-2022
Lacroix Ghislaine19-05-192631-05-2017
Ladrier Ivan30-01-194907-03-2016
Laekeman Isabella01-06-192114-05-2016
Laemont Viviane31-08-193123-05-2015
Lafaut Edouard26-01-192916-10-2011
Lafere Lina06-04-191919-08-2011
Lafili Paul17-07-195115-06-2012
Laforce Marie-Jeanne19-01-193726-05-2021
Lafosse Bernice10-07-193101-11-2016
Laga Omer28-11-190604-09-1998
Laga Rosa17-08-193302-08-2016
Lagache Louis12-03-194516-02-2021
Lagache Martin18-06-195208-03-2017
Lagae Arthur05-04-193004-04-2020
Lagae Brigitte12-07-193905-03-2022
Lagae Gilbert30-11-194422-08-2015
Lagae Thierry08-09-194529-06-2016
Lagae Willem24-10-199118-02-2012
Lagaert Emma16-07-192028-10-2011
Lagast Robert14-10-193513-11-2019
Lagauw Auguste27-02-193626-05-2018
Lagrange Madeleine07-05-193603-02-2012
Lagrange Marina29-12-192921-01-2016
Lagrange Romaan04-06-192629-01-2017
Lagrou Frank09-12-192806-12-2020
Lagrou Maria23-06-193123-01-2022
Lagrou Marie-Louise25-10-191518-12-2013
Lahaye Leon23-08-193718-10-2014
Lahaye Maurice16-04-195220-03-2017
Lahaye Raphaël28-09-193304-03-2020
Lahon Céline21-01-192129-07-2014
Lahousse Liliane14-09-192920-01-2018
Lahoutte Gilbert23-08-194214-09-2022
Laitem Carlos07-12-194201-05-2014
Laleman Gaspard04-07-192626-07-2014
Lambaerts Frans12-09-193202-10-2013
Lambert Fanny28-06-194316-08-2011
Lambert Freddy31-05-195511-08-2017
Lambert Germaine01-09-192613-11-2011
Lambert Marie Therese Denise18-04-193203-07-2016
Lambert Raymond Charles26-09-193616-02-2018
Lamberts Johan21-03-196431-05-2014
Lamberts-Van Assche Louis15-01-193205-05-2016
Lambrecht Cecilia24-04-192709-11-2016
Lambrecht Fernand08-10-193416-06-2021
Lambrecht Gaby26-05-192828-10-2016
Lambrecht Godelieve24-09-192601-10-2013
Lambrecht Joseph11-04-193122-03-2012
Lambrecht Julia Mariaprive
Lambrecht Magdalena08-09-191814-08-2011
Lambrecht Noë07-04-193323-05-2020
Lambrecht Paul13-06-193015-02-2020
Lambrecht Paul06-08-193021-08-2016
Lambrecht Solange09-03-192529-09-2011
Lambrechts Jean-Marie14-01-194615-10-2011
Lambrechts Louis17-03-193321-12-2016
Lambrechts Maxime04-03-198523-10-2011
Lambrix Ludo05-2012
Lamerant Gabriëlle08-06-193613-04-2021
Lamerant Nelly10-12-193621-01-2016
Lammens Lilly Maria21-12-192530-09-2022
Lammens Margaux20-04-199913-12-2013
Lammens Mitsy17-04-194226-06-2012
Lammens Norbertine06-01-192423-01-2016
Lammens Rachel18-07-192422-09-2017
Lammens Remi24-01-193427-06-2021
Lammens Tina11-12-197918-11-2021
Lammertyn Jacques08-06-193716-08-2016
Lammertyn José24-08-195126-06-2017
Lammertyn Yvonna Maria25-09-192423-05-2019
Lamon Jozef07-05-192302-06-2014
Lamon Marie José13-08-192408-12-2016
Lamon Maurice19-08-195015-10-2015
Lamon Maurits21-01-193110-02-2018
Lamont Etienne23-10-192527-03-2017
Lamote Annie26-09-193628-02-2016
Lamote Denise25-11-192827-02-2012
Lamote Yves26-06-197423-04-2020
Lamotte Martine Gabrielle Richard27-10-196417-05-2020
Lamotte Wilfried16-04-193220-12-2019
Lamouris Suzanne29-12-193317-10-2017
Lampaert Aimé09-02-193418-12-2016
Lampaert Christianne23-07-193712-02-2017
Lampaert Gilbert05-01-193304-09-2017
Lampaert Jacques23-09-194005-07-2022
Lampaert Jan07-11-197016-06-2019
Lampaert Renaud30-08-194630-05-2019
Lampaert Wilfried13-04-192803-02-2019
Lampens Antoine13-09-193119-05-2016
Lampens Germain01-12-192912-05-2014
Lampens Marnix19-03-195724-03-2016
Lampo Wery Pieter28-07-194216-01-2020
Lamproye Jacques01-01-193912-10-2011
Lams Felix25-05-193513-03-2017
Lamyns Christiane Marie Martha13-02-195131-03-2016
Lamyns Nelson01-11-198913-10-2021
Lamyns Willy Edmond19-09-193828-11-2017
Lanckriet André16-08-191426-01-1994
Lanckriet Denise12-11-193031-01-2016
Lanckriet Jozef Hippoliet13-11-193416-04-2022
Lanckriet Paul19-09-195216-07-2015
Landerwyn Michel20-04-194214-09-2019
Landerwyn Paulette10-08-192827-02-2018
Landrieu Marc20-07-194029-08-2014
Landtsheere Reginald09-07-195502-07-2018
Landuyt Anna03-10-193204-10-2019
Landuyt Gilbert27-05-193623-06-2016
Landuyt Gracia Martina Maria14-03-193204-11-2019
Landuyt Hilaire24-10-193518-03-2019
Landuyt Julien11-04-193308-03-2015
Landuyt Maria Sylvia Noëlla25-12-192828-06-2017
Landuyt Maria Theresia02-10-193131-07-2019
Langbeen Gaby19-08-192430-07-2018
Langbeen Georges05-08-193414-03-2019
Langhendries Marie Madeleine10-08-193409-03-2021
Lannau Mario26-06-196903-02-2014
Lanneau Margareta Arthur04-04-192811-09-2017
Lanneau Paul13-01-195022-10-2021
Lannoy Henri22-03-192420-11-2011
Lannoye Cyriel14-05-192303-09-2016
Lanoye Monique23-07-193611-02-2017
Lans Reinier02-01-194212-09-2011
Lansen Maria24-11-193214-05-2016
Lanssens Hubert06-07-193511-06-2016
Lanssens Roland17-10-194628-04-2019
Lantsoght Arthur23-05-194707-05-2020
Lantsoght François29-01-192722-05-2020
Lantsoght Lieve