Home

Overzicht Rouwberichten

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Abbeel Raoul23-06-2012
Abbeloos Alida16-12-191803-03-2012
Abeels Gustave12-09-192821-07-2014
Abts Ronny19-09-196609-01-2024
Accoe Elza30-10-192829-05-2023
Achten Marina19-09-194420-04-2019
Achtergael Lucie10-10-193015-07-2023
Ackaert Joseph15-08-193311-12-2021
Ackaert Marie-Rose28-04-193405-10-2017
Ackaert Roland20-01-195412-09-2016
Acke Alphonsine18-05-193229-09-2020
Acke André24-09-192617-01-2012
Acke Hélène05-01-193020-10-2016
Acke Ivonne30-12-192513-06-2016
Acke Liliane01-05-195029-10-2019
Acke Marcel05-02-194426-07-2018
Acke Victor09-12-192730-06-2016
Ackerman Jozef20-06-192819-03-2018
Ackermans Albertine03-08-192206-03-2015
Acou Lucien28-03-192115-02-2016
Adam Dirk Marie15-05-196516-01-2022
Adam Erna14-01-195619-08-2014
Adam Fernanda01-04-193029-09-2018
Adam Juliana05-08-192229-08-2011
Adam Lucrece08-07-193719-05-2021
Adam Maria11-04-192717-11-2015
Adam Paula26-06-194901-07-2014
Adam Werner Alfons12-06-193721-12-2018
Adams Guy19-01-194722-05-2018
Adams Louis26-08-192016-02-2012
Adams Norbert24-04-192405-02-2018
Adams Paul30-03-192709-12-2011
Adel Tania18-07-196413-02-2019
Adriaen Marc06-03-193528-01-2018
Adriaens Betty21-11-195508-08-2018
Adriaens Gerard Louis18-11-193215-04-2017
Adriaens Godelieve09-08-193215-08-2023
Adriaens Guy29-07-194905-09-2023
Adriaens Margaretha06-11-190408-09-1977
Adriaens Maria16-01-192830-03-2020
Adriaens Omer20-11-193205-12-2011
Adriaens Rosa20-01-192813-04-2023
Adriaens Simonne03-10-192330-04-2014
Adriaensen Sumati19882024
Adriaensens Jos17-07-192722-09-2015
Adriaenssens Annie15-09-193325-12-2023
Adriaenssens Armand01-06-194016-05-2019
Adriaenssens Gustaaf29-07-194328-01-2019
Adriaenssens Jef20-05-195330-08-2011
Adriaenssens Lucien09-06-193119-02-2018
Adriaenssens Yane08-08-195820-09-2023
Adriansens Aline27-01-192330-01-2016
Aelbrecht Christina22-10-193204-03-2015
Aelterman Daniel21-05-195110-06-2023
Aelterman Jenny15-02-193209-02-2019
Aelterman Nadine21-04-195205-05-2012
Aelterman Stéphane24-10-192916-07-2018
Aelterman Yvonna07-07-192812-05-2016
Aelvoet Anne-Marie16-12-194209-08-2014
Aelvoet Leon Roger12-04-193423-02-2017
Aelvoet Philippe16-09-196012-06-2023
Aelvoet Simonne22-06-192720-12-2016
Aendenboom Maria 192204-2012
Aenspeck Albert29-07-192507-01-2015
Aenspeck Pierre07-05-193401-10-2013
Aerens Gerarda07-05-193729-12-2023
Aerens Mireille02-07-193426-03-2020
Aernoudt Roland07-02-193619-11-2016
Aernoudts Beatrixe27-05-192116-12-2022
Aernout Luc2021
Aers Frida Alma Silvia08-01-192916-02-2019
Aers Juliaan17-05-193402-01-2024
Aers Rosa Constantia Eugenia25-10-191815-05-2017
Aerssens Achiel27-03-193112-03-2023
Aerssens Angèle02-06-192401-02-2012
Aertbeliën René28-04-192803-08-2017
Aerts Esther03-06-192328-10-2015
Aerts Fernand29-04-193423-10-2023
Aerts Flor19-01-193516-02-2014
Aerts François22-03-193403-12-2011
Aerts Ivo10-10-195128-05-2021
Aerts Julia27-08-193828-03-2012
Aerts Louisa14-11-193427-05-2021
Aerts Luc30-11-193022-06-2014
Aerts Marie Madeleine06-02-193413-08-2019
Aerts Maurits09-06-194128-09-2016
Aerts Paul12-01-194514-03-2016
Aesaert Gaston Desiré Joseph26-04-192619-12-2021
Aesaert Juliaan Andreas Jozef05-04-193124-02-2016
Aeyels René31-08-192725-03-2012
Afschrift Luc03-01-195505-12-2018
Afschrift Marcel04-11-193803-12-2017
Agneessens Joseph19-09-192915-09-2017
Agneessens Marie-Claire26-05-194521-10-2015
Ailliet Marc21-03-194115-05-2016
Akkermans André04-03-194405-10-2013
Albers Hubert11-09-192003-11-2011
Albers Norbert12-12-193614-12-2016
Albert Simone Godelieve Leonie08-02-193513-01-2018
Albert Victor04-03-1939
Albrecht Antoine12-07-192531-05-2015
Alderweireldt Irène30-10-191524-10-2018
Alexander Christine17-02-193317-11-2023
Alfvoet Denise13-10-193522-10-2021
Algoet Esther01-10-193310-01-2023
Allaert Andréa29-11-192910-07-2018
Allaert Christine15-07-195426-07-2016
Allaeys Jacques01-09-194915-12-2020
Allegaert Annie03-09-193522-01-2023
Allegaert Ivette30-12-193224-01-2018
Allegaert Jeanne10-09-192801-03-2019
Allegaert Leona20-12-193129-05-2012
Alleman Etienne03-02-194911-04-2022
Alleman Fernand25-05-193713-01-2015
Alleman Maurice21-03-194801-01-2023
Alleman Solange08-04-192707-01-2018
Allemeersch André Firmin24-07-193221-07-2018
Allemeersch Andy06-01-193426-08-2019
Allemeersch Angèle28-05-193807-02-2016
Allemeersch Gabrielle25-06-193219-03-2021
Allemeersch Paul18-04-195502-04-2021
Allemon Serge28-02-196630-12-2017
Alleweireld Bernadette22-09-193028-07-2018
Alleweireld Cyriel04-03-192901-04-2020
Alleweireld Madeleine17-07-192812-11-2016
Alleweireldt Andréa11-04-193212-08-2017
Alleyn Ginette14-02-192926-05-2020
Alleyn Roger10-04-192924-08-2015
Alleys Aimé05-12-194430-09-2019
Alliet André29-01-193028-04-2017
Alliet Brigitte07-08-193903-12-2013
Alliet Etienne29-03-192827-01-2008
Allo Denise15-08-193008-02-2014
Ally Antoine02-04-193505-03-2023
Ally Hugo07-12-194023-05-2018
Ally Julien05-01-193901-05-2018
Aloy Adriaan16-09-192610-03-2021
Alpaerts Julien19-08-192812-11-2013
Aman Andréa04-12-193208-05-2017
Amant Robrecht04-04-193525-06-2018
Amant Victor19-12-193804-02-2016
Ameel Hugo14-04-193125-11-2018
Ameel Jacqueline07-05-194018-01-2023
Ameel Leo17-01-194421-02-2019
Ameel Marc20-03-194507-01-2017
Ameel Michel18-03-192926-03-2017
Ameel Simonne15-03-192711-12-2017
Ameel Willy10-07-193026-11-2016
Ameloot Anne-Marie09-04-194129-05-2018
Ameloot Astrid18-05-193905-02-2018
Ameloot Jozef10-09-192415-12-2017
Amelot André01-10-194330-07-2018
Amelynck Marie-Jeanne21-11-193019-12-2018
Amerlinck Julienne26-10-193031-07-2022
Amery André13-05-192810-12-2018
Ameryckx Francine05-01-194811-06-2021
Ameye Anna16-04-192113-03-2018
Ameye Annie13-03-193221-08-2022
Ameye Louis15-01-193330-09-2018
Ampe Adelheid25-08-192507-09-2016
Ampe André27-10-192517-10-2014
Ampe Gaston08-10-191904-11-2011
Ampe Pascal21-05-193402-03-0203
Ampe Suzanne18-03-192624-08-2011
Ampen Peter09-03-196413-02-2017
Anaf Christian18-03-194816-12-2017
Anciaux Honoré08-02-192729-03-2016
Ancion Michèle11-09-197018-02-2018
Anckaer Emilienne12-07-192523-06-2019
Anckaert Gabrielle09-11-193623-07-2018
Anckaert Germain01-10-193703-02-2023
Anckaert Marie10-11-192911-09-2014
Andrews Colin18-05-194819-07-2015
Andries Arnold10-10-194829-01-2021
Andries Christiana12-03-193928-05-2021
Andries Erik11-03-194513-06-2022
Andries Hector02-06-193329-11-2017
Andries Jan04-01-193311-02-2015
Andries Jean29-09-193103-12-2022
Andries Maria02-08-192421-01-2017
Andries Maria19-09-192827-03-2016
Andries Thérèse25-04-192506-08-2017
Andries Yvan29-01-194526-06-2019
Andries Yvonne Simone17-07-192810-11-2020
Aneca Joseph30-03-192416-10-2013
Aneca Laura12-05-194811-05-2023
Angillis Willy28-06-192817-11-2018
Angloo Lily13-06-192103-02-2021
Annicaert Jenny05-02-193012-04-2020
Anno Magdalena08-10-192026-04-2014
Annys Michel24-05-192624-07-2014
Anrijs Geert22-06-194911-05-2023
Anrijs Paul23-01-192329-04-2017
Ansay Nelly29-12-193222-02-2019
Anseeuw Agnès03-01-192309-08-2018
Anseeuw Georgette24-11-192917-10-2020
Anselin Marcel07-12-2011
Antheunis Bertrand16-05-194302-07-2021
Antheunis Elza29-04-192630-08-2019
Antheunis Irene01-03-193231-01-2023
Antheunis Paul Clement26-12-193623-05-2023
Antheunis Roger26-06-191405-02-2001
Anthierens Leopold13-09-192623-11-2018
Anthonis Edith12-06-192929-10-2016
Antonis Eric06-07-194113-11-2014
Antonus Wietse16-06-199211-05-2017
Apere Filip28-02-196828-08-2022
Apfelbaum Henich08-05-192512-10-2013
Appelmans Jan31-10-195312-01-2019
Appelmans Julien26-07-194017-06-2018
Aptekers Pierre15-06-193307-04-2014
Ardeel Ann07-02-196417-05-2017
Ardeel Guido09-04-195610-09-2022
Arens Ajren06-04-196509-04-2021
Arens Hugo17-12-193018-09-2016
Arfeuille Joris02-03-194307-05-2023
Arfeuille Stefaan07-10-198004-11-2022
Arickx Micheline10-09-193423-05-2018
Arijs Lieve12-04-193823-09-2016
Arijs Maria-Louisa04-11-191503-02-2012
Arits Renée15-10-193025-04-2019
Arlequeeuw Hubert25-05-193306-03-2018
Arlequeeuw Philip18-09-195806-01-2024
Arno Gilbert07-12-193420-02-2014
Arnoudt Georgette13-06-192321-02-2019
Arnoys Wini28-08-192030-06-2014
Arteel Bernice18-11-192426-05-2020
Artois Henri11-08-193109-03-2023
Artois Paul07-09-194713-06-2018
Arumugam Laxciga03-12-199530-05-2018
Aspeele Emmanuel19-06-195511-06-2019
Aspeele Marie Jeanne26-02-194828-01-2024
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Asseloos Christiane11-11-193117-11-2020
Audenaerde René22-09-192719-10-2016
Audenaert Cécile Marie-Louise28-05-192611-02-2017
Audenaert Désiré07-07-193712-10-2023
Audenaert Gustaaf26-01-192424-02-2022
Audenaert Madeleine27-07-193124-03-2016
Audenaert Marc30-05-194911-03-2016
Audenaert William13-06-192404-03-2012
Audoor Kevin23-01-199118-10-2016
Audoore Etienne11-09-193102-12-2017
Audooren Christiane03-07-193918-05-2015
Audooren Georgette12-11-192621-11-2011
Augustyn-Verbrugge Antoinette02-06-192407-06-2017
Auman Etienne07-03-194524-10-2011
Ausloos Ronald01-09-196404-06-2023
Averbeke Willy06-11-193103-12-2020
Averhals Frans31-07-193528-11-2018
Avet Letitia26-02-192226-06-2017
Axters Genoveva14-11-193520-06-2023
Babylon Luk22-07-193618-12-2022
Baccarne Robert11-09-192614-07-2021
Baccarne Roger03-03-193311-07-2021
Backeljauw Georges Joris19-03-193003-05-2023
Bacquaert Agnès23-05-194425-08-2017
Baeck Margriet26-03-192721-11-2017
Baecke Antoine20-09-194614-10-2011
Baeckelandt Gisèle11-06-193009-07-2017
Baeckelandt Jacqueline16-05-193707-02-2018
Baeckelmans Patrick11-11-193214-09-2019
Baeke Antoinette02-07-194028-05-2018
Baeke Jules29-10-191911-03-2020
Baeke Marcel11-11-193523-02-2017
Baeke Willy26-05-193717-10-2014
Baekeland Riet13-02-195314-10-2023
Baekeland Stefaan26-12-193907-04-2018
Baekelandt Andrea11-04-192927-11-2023
Baekelandt Eugène15-02-192316-03-2018
Baekelandt Guido09-04-193110-05-2019
Baekelandt Lieven04-04-193722-09-2019
Baekelandt Simona03-05-192303-12-2011
Bael Magda13-03-193425-02-2012
Baelde Liliane18-09-192816-09-2023
Baelde Rosa07-07-192707-10-2017
Baele Eddy09-01-195504-11-2017
Baele Gerard14-03-193231-05-2019
Baele Herman26-01-193712-12-2023
Baele Ingrid10-03-196407-01-2014
Baele Linda11-03-195317-08-2019
Baele Marcel22-03-193513-03-2023
Baele Robertus Michaël29-11-192726-03-2021
Baelen Georgette11-08-193217-08-2017
Baert Arthur30-03-192304-05-2015
Baert Augusta08-03-191812-02-2017
Baert Carl30-08-194707-07-2018
Baert Carlos04-01-195008-03-2021
Baert Carlos Emiel Emma04-04-194227-04-2016
Baert Christiane18-08-193104-12-2023
Baert Christina05-03-192319-02-2017
Baert Emiel03-02-193001-02-2017
Baert Florida15-11-192515-05-2017
Baert Frans25-11-192515-07-2022
Baert Georges04-06-192605-10-2017
Baert Gert04-04-195610-03-2019
Baert Gilbert31-05-193316-10-2019
Baert Godfried09-11-192921-12-2023
Baert Jan11-06-194731-08-2018
Baert Jeanine07-02-193807-01-2019
Baert John03-09-196901-11-2008
Baert Julien19-02-192726-01-2017
Baert Lieve28-09-192827-02-2018
Baert Lieve21-08-194027-05-2020
Baert Marc06-05-195623-04-2015
Baert Nestor19-06-192524-01-2018
Baert Pascale29-12-196827-03-2017
Baert Raphaël16-02-192212-02-2012
Baert Raphaël06-02-194511-02-2019
Baert Robert19-09-192405-02-2012
Baert Simonne30-05-192906-05-2022
Baert Wilfried Camiel August01-09-193819-04-2017
Baert Yves23-04-195504-09-2011
Baerts Vital16-11-193822-12-2022
Baertsoen Hilda11-06-193218-09-2015
Baertsoen Maria20-02-192807-01-2020
Baes Elisa29-01-191702-11-2018
Baes Godelieve16-07-193104-07-2022
Baes Hedwige21-07-193704-02-2023
Baes Jean21-04-193018-11-2019
Baes Luc15-08-194213-11-2022
Baes Lucien Lucas Eduard10-12-193608-10-2023
Baes Paul16-11-194009-01-2020
Baes Roos09-03-194913-05-2013
Baete Daniël15-09-194213-08-2019
Baeten Jos21-04-192123-02-2012
Baeten Leopoldus25-01-192713-06-2023
Baeten Ruben05-07-199430-07-2016
Baeten Willly13-06-193224-06-2019
Baeten-Monnoyeur Jan09-06-193925-11-2014
Baetens Félicie06-01-192729-10-2015
Baetens Hubert18-12-193002-07-2022
Baetens Lucien25-06-193411-11-2016
Baetens Marina20-05-192929-07-2023
Baetens Walter René Henri Romain27-04-193307-03-2021
Baetens Yvonne10-10-192712-10-2016
Baets Mark05-09-195211-01-2023
Baetslé Esther30-01-193108-11-2021
Baetslé François07-12-193316-01-2019
Baetslé Mariette09-09-193423-01-2024
Baetslé Norbert08-08-193717-04-2017
Baetslé Raoul24-06-193416-04-2023
Baeyens César30-05-192316-11-2017
Baeyens Emilienne20-05-192804-12-2011
Baeyens Guido10-11-1994
Baeyens Jan11-01-195817-11-2013
Baeyens Magda01-03-193930-11-2023
Bafcop Elie01-01-192826-01-2020
Bafcop Martha27-02-192823-01-2020
Bafcop Yvonne04-01-193108-01-2021
Bafort Mia24-05-193918-02-2018
Bafort Paul15-06-193205-04-2019
Bagar Zohra15-01-198631-08-2016
Bagein Leona08-08-192020-05-2016
Bagué Dion25-10-193109-02-2019
Bailleul Denise17-10-192628-12-2020
Bailleul Madeleine10-07-193105-07-2022
Bailleul Marc20-03-193510-01-2018
Bailleul Michel12-11-192715-05-2015
Bailleul Roeland18-10-193318-10-2017
Bailleur Gaston05-09-190026-10-1990
Bailleux Bernard26-06-194723-08-2014
Baillière Willy24-02-193808-07-2014
Baillieu Serge08-05-196219-09-2015
Bailliu Gilbert04-09-193602-04-2023
Bailliu Willy14-01-193520-06-2020
Bakeland Bibiana22-11-193014-03-2018
Bakeroot Jacques18-09-194021-01-2023
Balbaert Fernand10-01-195117-02-2018
Balcaen Agnes13-07-193729-04-2019
Balcaen Denise08-11-193111-08-2014
Balcaen Georgette26-12-192314-05-2014
Balcaen Gratien06-01-195127-02-2023
Balcaen Hans19-01-197819-10-2020
Balcaen Roger03-02-194020-05-2019
Balduyck Denise06-11-193304-04-2022
Balkis Fatima09-05-198425-05-2023
Ballegeer Anny04-09-193601-11-2021
Ballegeer Godelieve Marie Sylvie03-05-193328-11-2016
Ballegeer Marcel04-02-192520-05-2022
Ballegeer Noël Edgard Gerarda25-12-195603-11-2019
Ballegeer Patricia Jeannine14-09-196412-08-2016
Ballegeer Rachel22-03-192925-05-2020
Ballegeer Rik André27-08-196121-11-2021
Balliauw Lieve26-01-193819-10-2023
Ballière Gilbert28-09-193423-06-2020
Balliu Eric25-11-193614-05-2012
Balliu Georges29-05-193808-09-2011
Ballon Gabriël Luc17-10-194520-04-2018
Balman Laurette03-11-193808-10-2014
Baltens Maurits10-07-193428-11-2021
Baltus Henk09-04-193023-04-2019
Balzarini Bett14-04-195128-08-2019
Bangels Maria25-05-191809-01-2014
Baplue Hendrik18-05-192008-04-2014
Baratto Odette09-04-192919-06-2019
Barbaix Freddy24-09-193928-08-2023
Barbaix Rachel17-02-192303-12-2011
Barbe Tony18-01-194621-03-2023
Barbery Freddy08-10-195421-03-2016
Barbery Roger09-05-193522-11-2019
Barbez Willy30-11-193924-06-2019
Barbry Yvonne28-07-193531-05-2022
Barmans Lydia13-06-194117-01-2015
Baron Yolande13-05-193401-07-2021
Barrezeele Kris31-07-195309-06-2012
Barri Jacques03-07-193124-01-2023
Barroo Frans22-04-195123-12-2019
Barroo Matty22-02-195609-01-2022
Bartholomé Marguerite05-04-193121-11-2016
Bartier Herman25-05-193625-11-2020
Bartier Raoul15-03-193023-03-2020
Bassez Gaston01-08-193821-12-2022
Bassier Agnes11-01-195330-03-2023
Bassier Walter15-10-192605-11-2020
Basslé Denise Constantia Augusta14-04-193531-07-2023
Basslé Romaan Charles August05-06-193613-06-2021
Basslé Steven Maurits13-01-197328-05-2012
Bassleer Hubert08-11-192914-08-2021
Bastaert Simonne16-07-193001-01-2018
Basteyns Ghislaine13-02-192507-01-2023
Bastiaens Yolande20-06-193115-08-2022
Bastiaenssens Alex27-05-194605-11-2017
Bastiaenssens Stella16-01-192331-10-2013
Bastien Anna13-08-193205-02-2018
Bastien Gilberte20-04-194621-03-2017
Bastien Henri23-07-192417-04-2016
Bastien Jacques10-04-193614-03-2023
Bastijns Robert03-02-193813-06-2022
Batac Elisa01-01-196110-10-2022
Batjoens Georgette23-05-193204-07-2023
Batselé Janine12-05-193423-05-2018
Batselier Pieter24-03-194721-02-2012
Batsleer Andrea03-09-193807-06-2022
Batsleer Gaston04-08-192619-12-2018
Batsleer Germain23-08-193701-06-2018
Batsleer Maria18-03-192811-05-2017
Batsleer Oskar15-05-193321-05-2021
Batsleer Robert29-02-193218-02-2019
Batsleer Urbain13-06-193110-08-2018
Batteauw Geert27-02-195012-03-2014
Battheu Albert05-09-193509-07-2018
Battheu Annemie12-01-195627-06-2021
Battiau Marc24-07-194826-05-2012
Battiau Mariette29-04-193322-02-2017
Bau Eddy27-09-195014-03-2016
Baudelet René30-05-196729-01-2014
Baudet Veerle04-12-194405-11-2014
Baudts André09-08-192526-09-2011
Baudts Anna Maria28-08-193419-03-2015
Baus Frans10-08-192805-03-2015
Baute Gerard28-02-192801-03-2019
Baute Rosanna Romanie Maria25-10-193509-09-2017
Baute Willy Achiel14-11-193421-11-2023
Bauters Aimée14-04-193419-11-2023
Bauters Georges09-04-193114-05-2015
Bauters William19-07-194612-04-2019
Bauts Etienne22-12-194627-09-2017
Bauwens Agnes28-12-193501-01-2017
Bauwens Agnes17-08-193608-08-2020
Bauwens Aimé Joseph20-09-192915-03-2017
Bauwens André07-12-193216-07-2023
Bauwens Angela Maria Amalia26-04-192425-08-2022
Bauwens Anna20-05-192807-08-2015
Bauwens Brigitte05-04-194918-02-2019
Bauwens Carlos20-12-191822-11-2017
Bauwens Carlos04-07-195318-12-2019
Bauwens Christine07-07-194413-07-2023
Bauwens Dorine Alice25-04-195730-06-2021
Bauwens Emelie Maria05-05-193217-02-2019
Bauwens Gérard27-03-194203-09-2017
Bauwens Gerardus Andreas Cornelius Jo30-01-193813-05-2018
Bauwens Gerda26-01-194111-09-2016
Bauwens Ghislain25-05-194509-09-2019
Bauwens Gisela Laetitia26-04-192412-02-2016
Bauwens Hilda17-11-192929-07-2016
Bauwens Ivan Cyriel09-01-196123-07-2020
Bauwens Jeannine24-11-193309-01-2020
Bauwens Julien Edmond11-02-195802-07-2018
Bauwens Lodewijk Theophile01-02-194821-02-2017
Bauwens Luc27-12-193922-07-2021
Bauwens Marc25-03-194529-08-2023
Bauwens Maria Helena Simona Theresia01-11-194917-02-2017
Bauwens Marie Aimée20-11-193218-02-2017
Bauwens Marijn Bernard Pol24-02-193807-12-2020
Bauwens Martine Louise Remi Hilde13-10-196313-06-2020
Bauwens Nicole09-01-193426-04-2017
Bauwens Octaaf10-01-192911-04-2020
Bauwens Remi René16-12-194910-07-2021
Bauwens Romaan12-09-193708-07-2018
Bauwens Telma03-04-194008-02-2020
Bauwens Valeer29-12-192616-02-2022
Bavin Ferdinand12-03-193219-09-2015
Bavin Hortense22-12-193408-05-2014
Bax Hilda18-01-192203-08-2023
Bayart Joseph22-07-192730-04-2012
Beaujean Kenzo12-02-200430-03-2023
Beaumon Irène09-05-192931-12-2017
Beaumon Walter12-08-194518-10-2019
Beaumont Robert29-06-193731-07-2018
Beaumont Roland04-03-192431-03-2016
Beauprez Denise07-11-193521-04-2022
Beauprez Jozef14-05-195511-11-2023
Beauprez Marie Rose01-03-195811-02-2017
Beausaert Walther27-11-194225-05-2021
Beazar Alfons20-09-192518-03-2016
Becarren Guido12-03-194021-02-2017
Becarren Monique31-05-194128-06-2018
Becaus Jacques05-09-194127-02-2017
Beccaert Agnes10-03-192809-09-2018
Beckers Angela09-05-196518-06-2012
Beckers Maria21-09-192004-10-2016
Beckers Marie-Louise16-09-193104-07-2018
Beckers Nestor27-05-192527-12-2018
Beckers Paulus20-04-194219-06-2022
Beckers René06-10-195204-04-2012
Beckwé Marc09-10-192606-05-2023
Becqué Yvette25-05-194130-08-2019
Becu Achiel25-07-192428-12-2013
Becue Daniël20-06-195313-09-2017
Becue Herta05-06-192012-05-2020
Becue Nadine30-10-196506-03-2023
Becue Regine25-05-194723-07-2014
Becuwe Gabriëlla26-06-191514-06-2022
Becuwe Georges13-12-193029-07-2021
Becuwe Henri05-03-193213-05-2018
Becuwe Ivonne30-07-191922-10-2011
Becuwe Jacques20-01-194704-04-2023
Becuwe Liane19-06-194008-01-2019
Becuwe Raymond09-01-194917-06-2017
Beddegenoots Jeanne15-03-192420-04-2019
Beddegenoots Maurice05-04-193110-06-2019
Beddeleem André12-11-193829-07-2021
Beddeleem Esther09-04-191928-12-2017
Beddeleem Micheline19-10-193207-11-2020
Beddeleem Roger07-01-191905-06-2016
Beddeleem Willy21-03-194530-03-2021
Beeckman Dirk15-08-196017-11-2022
Beeckman Erik29-10-195802-06-2015
Beeckman Kim20-09-198113-09-2011
Beeckman Nelly15-01-193619-02-2018
Beeckman Pierre29-07-193104-03-2014
Beeckman Pierre03-04-194426-01-2023
Beeckman Pieter27-04-192824-10-2016
Beeckman Robert13-06-193013-08-2023
Beeckman Roger04-11-193520-09-2018
Beek Jacqueline01-06-193407-07-2018
Beekaert Julien21-05-193315-01-2024
Beekman Carlos25-11-193021-02-2018
Beel Anny09-05-193405-02-2023
Beel Hervé21-01-193705-08-2011
Beel Noël12-01-194425-08-2017
Beel Noëlla25-12-192802-03-2015
Beelaert Jacky04-08-194825-12-2023
Beelaert Marc Luciaan Geeraard17-09-196330-03-2017
Beelaert Noël Leonard19-11-192405-01-2018
Beelaert Norbert24-07-194129-04-2015
Beelaert René Albert Marie Léon07-02-191908-04-2016
Beelaert Roger Remi21-01-192902-05-2020
Beele Agnès29-03-193208-08-2020
Beele Maria17-09-193322-10-2022
Beele Thierry06-07-194717-03-2016
Beelper Liliane17-01-193425-02-2017
Beer Regine05-11-192023-03-2014
Beerens Frans16-08-195415-12-2016
Beernaert Jeroom10-12-192315-03-2021
Beernaert Suzy18-11-193730-11-2022
Beernaerts Camilla06-06-193219-02-2020
Beerten Juliette13-01-192408-06-2015
Beets Yvonne Louise20-05-192326-04-2018
Beeusaert Romain15-05-192916-06-2019
Beevers Adri10-02-193323-10-2013
Begerem Dominique17-01-195701-01-2014
Beghein Maria03-09-193506-07-2019
Beghin Jan07-09-194903-05-2022
Begijn Romain08-12-193507-09-2022
Begodt Herman24-05-193706-07-2018
Begyn Lydia14-10-194822-01-2021
Behaegel Esther08-12-192611-03-2017
Behaeghel Michel26-04-192309-03-2016
Behaeghel Wilhelm30-06-193625-09-2016
Behiels Albert22-02-191721-11-2015
Beirens Frans16-05-194022-06-2014
Beirens Gerard12-05-193027-01-2016
Beirens Margaretha18-04-192613-01-2012
Beirlaen Irène31-03-193117-01-2018
Beirnaert Antoine26-02-193626-05-2020
Beirnaert François02-09-193601-10-2017
Beirnaert Gery08-05-193830-10-2021
Bekaert Adhémar09-02-192807-11-2017
Bekaert Alfonsina Maria Magdalena Alida25-06-193524-09-2020
Bekaert André05-06-192711-02-2017
Bekaert André13-06-193108-04-2020
Bekaert Carlos03-02-195410-02-2017
Bekaert Carlos Robert Albert30-10-193605-11-2017
Bekaert Christiane21-07-192706-05-2012
Bekaert Christiane09-02-194222-09-2015
Bekaert Cyriel17-04-195011-02-2023
Bekaert Francisca14-03-193209-07-2017
Bekaert Herman16-07-193728-02-2016
Bekaert Leon Camiel Marie28-10-193413-07-2019
Bekaert Marcella22-10-192807-02-2017
Bekaert Maria31-05-192101-08-2019
Bekaert Maria21-02-193616-10-2019
Bekaert Maria17-07-193727-12-2017
Bekaert Marie-Josè Ludovica21-01-192319-04-2012
Bekaert Paul15-06-193002-06-2016
Bekaert Paula12-08-193610-08-2015
Bekaert Raoul01-11-192826-09-2015
Bekaert Raphaël17-02-192315-08-2019
Bekaert Raymond31-12-194608-06-2017
Bekaert Robert19-04-192808-08-2019
Bekaert Robert13-05-193525-05-2021
Beke Mariette14-03-192404-05-2021
Bekemans Godelieve06-05-193608-02-2019
Bekemans Paul30-07-193324-04-2019
Bekkers Maria27-06-192504-01-2017
Belaen Charles28-12-192225-10-2013
Belaey Guillaume13-12-193204-08-2020
Belen Felix18-09-193030-01-2015
Belïen Leopold16-01-193730-09-2011
Bellekens Viktoria23-03-192413-07-2014
Bellemans Jacqueline04-05-192824-01-2015
Bellemans Michel08-02-195028-07-2015
Bellemans Sandra06-04-197706-10-2015
Bellen Henri06-07-193619-06-2014
Bellengé Nathan Loïs25-10-200224-06-2023
Bellengé Valère18-02-192405-02-2016
Belleter Liliane12-12-192709-03-2017
Bellis Henri21-02-193329-01-2015
Bellon Anita16-01-194421-06-2017
Belmans Tom31-03-197421-04-2012
Belpaeme Maria08-02-192711-10-2021
Belpaire Nadine23-02-194924-12-2022
Bels Paul14-07-192625-11-2011
Belsack Maurits19-10-192320-09-2011
Benault Godelieve29-04-193303-05-2020
Bendels André23-11-194324-03-2014
Beneens Herman10-01-194216-10-2016
Benoey Albert02-08-193530-07-2020
Benoit Frans21-05-191903-05-2012
Benoit Laurent04-01-192916-11-2017
Benoit Maria23-02-191828-11-2011
Benoit Marie-Louise14-05-2023
Benoit Thérèse06-05-192708-03-2018
Benoot Agnes22-06-192229-02-2012
Benoot Christiane30-07-192715-03-2018
Bens Daniël15-10-195119-05-2023
Bentein André08-04-195312-12-2016
Bentein Cécile01-06-192429-03-2018
Bentein Pieterjan20-11-198518-05-2016
Benteyn Maria24-12-193616-04-2021
Berat Camille28-02-193008-07-2022
Berat Edmond01-06-195129-10-2016
Berat Lisa 19302022
Berbiers Lucie Martha25-11-193403-03-2018
Berckmans Blanche02-08-193503-06-2018
Berckmoes Daniëlla15-06-194005-02-2023
Berckmoes Georges05-07-193320-06-2014
Berg Elfrida31-03-192924-05-2022
Bergen Wim01-03-195511-08-2019
Bergez Roger Henri Julien28-06-193828-02-2020
Bergez Simonne28-08-193110-09-2017
Bergez Yves01-06-195917-04-2012
Berghman Marc18-06-195222-01-2023
Bergmann Ilse29-01-192427-03-2012
Bergmans Bert26-03-194603-06-2012
Bergmans Freddy30-03-195822-10-2014
Berkers Jan09-06-196127-12-2014
Berland François25-06-196314-10-2017
Berlé Rosanna Rogette Maria10-04-193504-02-2022
Berlé Rosina Georgina24-04-192722-07-2020
Bernaerdt Frederik01-10-198710-11-2011
Bernaerdt Michel12-12-193829-08-2019
Bernaert Suzanne30-09-193118-04-2020
Bernard Denisia Emma30-08-193307-01-2017
Bernolet Ignace10-06-195309-07-2016
Berquin Frans16-12-194001-09-2017
Berquin Jacques18-01-193306-08-2018
Berquin Jean16-06-192403-06-2016
Berrou Rosa28-06-195010-12-2018
Bert Alfons06-08-193624-10-2019
Bert Arnold13-08-195028-10-2018
Bert Georgetta26-06-192911-11-2020
Bert Laurette10-07-193913-10-2019
Bert Martha Maria30-04-192824-10-2018
Bert Stephanie26-02-198323-11-2022
Berteloot Georges17-07-192020-04-2014
Berteloot Lia13-10-192901-09-2018
Berteloot Rita31-01-195220-06-2018
Berteloot Roland21-08-194916-05-2019
Bertels Frans24-09-191409-02-1996
Bertels Victor08-08-193313-10-2014
Berten Andrée28-07-192015-01-2010
Berten Anne-Marie13-10-194024-03-2017
Berten Maria31-10-193003-08-2016
Berten Simonne14-05-191920-06-2009
Bertens Laurent02-08-193011-04-2018
Bertens Lea31-03-192712-06-2016
Berth Armand Petrus Georges Alfons15-11-193015-08-2020
Berth Hendrik08-12-192311-03-2019
Berth Louisa01-03-192610-06-2020
Bertier Aurel31-08-194612-08-2016
Bertier Irma18-03-193106-09-2016
Bertier Jackie27-07-194311-03-2017
Bertier Willy02-07-193722-04-2023
Bertin Lou28-12-192318-06-2019
Berton Wout29-08-196404-12-2017
Bertrand Etienne10-07-192216-06-2016
Bertschy Agnès23-03-193429-03-2015
Bervoet Paul08-11-193128-01-2021
Bervoet Rony24-11-195514-10-2022
Bervoet Walter27-03-195029-03-2020
Bervoets Marie-José21-12-192428-02-2012
Berwouts Guy19-09-192212-01-2012
Bethuyne Anita17-04-195830-04-2019
Bettens Antoine08-12-194314-07-2019
Bettens Erwin27-04-196205-07-2014
Bettens Georges07-12-193724-07-2023
Beudeker Anna15-08-192313-02-2016
Beulen Maria10-01-192819-08-2011
Beulens Frans04-11-193810-06-2015
Beullens Fons28-03-192530-08-2017
Beuls Raoul11-12-193012-08-2018
Beun Albert Julien30-10-192715-12-2017
Beun Anna03-03-192413-05-2018
Beun Hilde01-06-195426-05-2018
Beunen Gaston26-06-194513-08-2011
Beunens Remi02-03-193110-09-2015
Beunnens Isabel17-03-193516-03-2023
Beuselinck Christiane08-07-194514-12-2018
Beuselinck Linda06-06-195231-12-2022
Beuselinck Marguerite14-06-193410-09-2020
Beuselinck Rolanda19-01-193031-10-2017
Bevernage Suzanne07-01-192819-04-2020
Beyaert Albert11-12-193616-02-2019
Beyaert André08-02-193413-05-2012
Beyaert Daniël24-04-192711-11-2018
Beyaert Godelieve23-04-192118-01-2012
Beyens Paul02-01-193914-02-2012
Beyens Yolande30-05-193004-03-2018
Beyls André27-02-193518-09-2016
Beyls Jacques24-05-192825-08-2019
Beyls Maria02-03-193421-12-2019
Beyls Maria Albertina20-07-192312-05-2019
Beyls Rosette14-04-193501-11-2014
Beyst Johan01-10-193913-07-2023
Bezdek Cäcilia12-05-193329-09-2019
Bezemer Jeanne23-09-192817-12-2017
Biasino Etienne12-09-192727-07-2018
Bické Paul29-07-193004-11-2017
Biddelo Albertine Euphrasie06-03-192325-04-2016
Biebuyck Raymond Marie Albéric Corneille07-01-192202-11-2021
Bierebeeck Mina27-09-192613-03-2015
Bierkens Eddy08-06-194623-09-2019
Biesbrouck Antoon04-08-193025-03-2017
Biesemans Herman22-12-194104-06-2015
Biesemans Luk25-03-194630-08-2016
Bijloos Henri29-02-192411-03-2017
Bijloos Pieter Alfons06-07-192318-08-2017
Bille Lucienne23-11-193113-08-2019
Billiau Roger08-11-194017-08-2020
Billiet Anne Marie09-01-193006-04-2020
Billiet Carl18-01-193405-06-2021
Billiet Hilda12-06-192307-08-2011
Billiet Hubert06-02-192706-10-2015
Billiet Magdalena José Suzanne13-08-192521-10-2020
Billiet Peter02-07-196821-06-2019
Billiet Willy30-12-193128-04-2022
Bilsen Romaine06-08-193325-04-2019
Bilterijst Jean31-10-192420-08-2011
Biltris Monique11-12-193625-09-2021
Bingé Agnes26-02-192706-03-2018
Binnemans Alice25-05-193109-08-2023
Binst Gaston22-01-192518-11-2014
Binst Luc Alfons04-08-196407-02-2022
Biot Michel19-07-192418-01-2018
Birmanns Frederik19-05-198019-04-2020
Bisschop Daniël23-08-194414-07-2017
Bisschop Danny05-06-195930-03-2023
Bisschop Dirk28-03-195501-05-2014 update 1 March 2024
Bisschop Eric09-03-195825-01-2023
Bisschop Firmin26-07-193107-05-2022
Bisschop Marie-Louise12-02-193120-12-2020
Bisschop Viviane17-07-195007-10-2019 update 24 February 2024
Bister Broosen Helga22-07-194710-02-2018
Biva Jean30-01-193526-09-2021
Blanchaert Lindert07-06-197810-04-2019
Blanchaert Yvette18-08-193220-01-2023
Blanckaert Agnès15-05-193310-12-2022
Blanckaert Antoine13-08-192907-05-2017
Blanckaert Antonia04-07-192706-01-2017
Blanckaert Claudine14-06-195318-02-2014
Blanckaert Denise30-10-192918-01-2019
Blanckaert Luc Alfred Gustaaf26-12-194109-05-2022
Blanckaert Marie-Louise05-11-193310-10-2016
Blanckaert Monique18-01-195030-06-2019
Blanckaert Rita27-11-195514-07-2022
Blanckaert Roseke04-05-194117-01-2012
Blancke Carlos21-03-198315-12-2016
Blancke Etienne16-09-195217-08-2022
Blancke Valère07-04-193303-09-2011
Blancquaert Luc23-04-192805-08-2016
Blancquaert Monique22-04-193411-12-2023
Blancquaert Pierre17-07-192513-07-2018
Blankaert Ann Marie Louise Roger13-03-196529-03-2023
Blankaert Laurentia Simone31-07-193927-06-2021
Blankaert Rya Camilla Roza10-04-194601-07-2017
Blanquaert Huguette09-03-192830-11-2011
Blaton Marie-Thérèse27-08-192406-07-2016
Blaton Rita04-01-194814-03-2014
Blaton Vic07-10-193716-02-2017
Blauwaert Michel14-04-194711-10-2021
Blauwblomme André04-07-192216-04-2022
Blauwblomme Lea11-02-192425-02-2012
Bleyaert Achiel L.23-06-193130-10-2011
Bleyaert Donald12-09-193228-01-2024
Bleyaert Sylvain Romain18-04-192919-09-2022
Bleyaert Walter01-11-193108-03-2017
Bleys Denise25-11-193311-03-2018
Bleys Georgette Cyrilla Clementia06-12-193010-12-2017
Blieck Bianca24-12-197410-06-1994
Blieck Fernand29-01-192829-06-2017
Blieck Jenny27-12-192614-12-2013
Blijweert Marc29-07-196123-05-2023
Block Anna11-01-191213-05-2012
Block Herman05-04-195217-01-2015
Blockeel Christiana27-04-192731-03-2015
Blockeel Florent08-01-193627-03-2016
Blockeel Joseph27-11-192506-02-2016
Blockeel Jozef24-01-192529-03-2017
Blockmans William25-03-194419-04-2016
Bloeyaert René Louis30-04-194318-08-2021
Blommaert Anita17-03-193916-06-2017
Blommaert Camiel Philippus08-04-193715-04-2016
Blommaert Frans01-11-192614-12-2016
Blommaert Julien15-04-193912-06-2015
Blommaert Louis14-09-194908-11-2015
Blommaert Robert21-08-192811-01-2023
Blomme Andrée23-05-193601-08-2022
Blomme Annie Denis Christiana24-05-194119-01-2022
Blomme Antoine Cyriel10-11-194001-03-2021
Blomme Augustien Bernard15-01-193414-10-2021
Blomme Cécile14-12-193716-01-2020
Blomme Christiaan Polydoor Maria Jozef23-12-193618-06-2023
Blomme Christiana Maria Edmonda15-11-193825-02-2018
Blomme Cyriel09-05-194426-09-2016
Blomme Dirk21-08-195011-09-2020
Blomme Firmin21-11-193512-01-2024
Blomme Frankie Valeer04-07-195319-07-2017
Blomme Freddy22-03-193814-03-2018
Blomme Georgette24-06-192305-11-2016
Blomme Georgette04-06-193127-05-2019
Blomme Herman06-10-193704-03-2023
Blomme Jacques06-09-193505-11-2023
Blomme Margriet22-05-192211-02-2016
Blomme Mariette14-12-193424-02-2014
Blomme Nestor02-12-193007-03-2017
Blomme Pieter Eduard20-10-193310-01-2021
Blomme Richard Emiel Gaston08-02-194511-03-2023
Blomme Roger14-06-193229-09-2023
Blomme Roger04-03-193906-10-2016
Blomme Suzanne30-05-192806-12-2014
Blomme Walter Victor19-11-192829-01-2017
Blomme Willy12-10-194702-01-2018
Blomme Willy Richard Agnes15-09-193714-01-2016
Blondeel Caroline18-10-196628-12-2013
Blondeel Firmin26-03-195025-11-2022
Blondeel Gilberte15-03-193402-12-2017
Blondeel Hilde02-08-196722-09-2019
Blondeel Jean-Paul10-12-193721-04-2018
Blondeel Leona25-04-193606-12-2020
Blondeel Monique03-04-193127-06-2021
Blondeel Regina18-12-192510-05-2016
Blondia Noël24-12-194520-09-2019
Blontia Beatrix05-03-193910-08-2014
Blontrock Benedictus10-08-193319-12-2019
Blyau Lilianne27-01-192312-06-2019
Bobelyn Gérard13-05-193726-11-2016
Bocher Juliana17-06-192427-03-2016
Bochkoltz Marie-Jeanne14-12-192712-12-2016
Bockelandt Charles29-04-193028-01-2018
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockstael Monique19-12-194026-08-2014
Bockstaele Albert10-04-193516-05-2017
Bockstaele Geert28-03-197107-01-2018
Bockstaele Johan12-01-193405-07-2019
Bocqué Jan24-08-192817-02-2016
Bocqué Paul20-03-192707-07-2023
Boddaert Odette01-07-193301-02-2014
Boddaert Raymond30-04-193524-08-2019
Boddez Anja27-09-197027-10-2014
Boddin Zoë29-04-191626-06-1995
Bode Gerard09-07-192616-10-2016
Bode Marcel29-11-191810-08-2014
Bodein Dani02-11-194607-02-2020
Bodry Clairette05-05-192504-11-2011
Boeckaert Johan Marcel Etienne11-02-195621-04-2019
Boeckx Julia17-01-191823-02-2012
Boeghemans Arlette26-01-194008-01-2021
Boel Jacques21-09-192003-04-2012
Boel Juliette20-07-193221-09-2021
Boel Marc29-01-193206-08-2019
Boelaert André22-04-193117-01-2021
Boelaert Aureel26-06-192424-07-2017
Boelaert Denise29-12-193131-03-2019
Boelaert Marie-Christine18-05-194318-11-2016
Boelaert Richard10-08-192402-03-2023
Boelaert Simonne06-07-193626-05-2022
Boelens Andréa21-05-193901-04-2022
Boelens Elvira Maria22-04-192410-04-2021
Boelens Eric24-07-195306-12-2022
Boelens Gilberte01-07-193321-08-2019
Boelens Lisette12-06-193529-09-2020
Boelens Lucien24-07-193811-07-2023
Boelens Noël04-06-194102-02-2019
Boelens Stefaan13-08-194610-08-2020
Boënne Luc13-02-195328-04-2017
Boeraeve Albert19-02-192812-01-2021
Boeraeve Greet29-07-194614-12-2020
Boeraeve Maria21-06-192609-01-2020
Boeren Dirk03-06-197110-09-2011
Boerewaard Dora05-01-192425-07-2019
Boerewaard Godelieve26-05-193029-10-2017
Boerewaart Robert01-11-193005-03-2012
Boerjan Anita Helena Octavie01-10-194520-05-2021
Boerjan Irène15-11-192802-07-2022
Boes Bernard30-08-195128-06-2022
Boes Cecilia Mathilda11-12-192707-04-2021
Boes Emmanuella25-12-192622-06-2023
Boes Erna Martha18-04-193115-01-2024
Boes Jacqueline Marie Louisa Theofiel05-02-194524-10-2020
Boete Geert Jozef23-12-195816-03-2017
Boete Margaretha Maria Romania Seraphine08-09-193914-10-2021
Boetens Rafaël29-02-193227-05-2019
Boeve Yolande21-10-192207-02-2015
Boey Eddy02-07-194119-08-2017
Boey Emilienne04-12-192929-10-2021
Boey Tristan13-03-200112-01-2021
Boeyaert Greta11-11-196305-12-2021
Boeyaert Jeannine25-02-194012-04-2021
Boeykens Benny24-02-193901-01-2018
Boeykens Jean09-05-193727-10-2022
Boeykens Maria14-11-193710-07-2015
Bogaert Aimé11-05-193319-08-2011
Bogaert Albert13-08-193505-08-2015
Bogaert André03-01-192718-03-2019
Bogaert Antoine27-01-193501-08-2011
Bogaert Carlos07-10-194605-01-2020
Bogaert Daniël19-05-193608-11-2022
Bogaert Ferdinand27-09-191910-07-2016
Bogaert François12-09-193012-04-2016
Bogaert Germa31-01-193510-07-2015
Bogaert Irène05-11-192513-08-2015
Bogaert Jacques20-09-193217-04-2012
Bogaert Jacques G.A.07-05-192811-04-2012
Bogaert Julius Herman21-12-193102-02-2017
Bogaert Lieve11-01-193419-03-2023
Bogaert Lionel27-03-193326-05-2019
Bogaert Lucien08-11-193103-12-2016
Bogaert Maria22-06-192503-2020
Bogaert Maria21-04-193115-02-2023
Bogaert Marie-Laure06-05-193709-12-2022
Bogaert Marie-Louise20-09-192609-01-2019
Bogaert Michel24-01-193619-03-2018
Bogaert Mieke21-03-196627-03-2016
Bogaert Mike Willy09-05-198012-10-2019
Bogaert Oscar25-05-193403-10-2018
Bogaert Paulette24-11-194418-10-2016
Bogaert Raymonda09-05-193414-01-2020
Bogaert Sam18-01-196730-01-2016
Bogaert Simonne02-02-192521-08-2011
Bogaerts Annie03-07-193209-01-2015
Bogaerts Denise13-12-192512-09-2017
Bogaerts Francine20-12-194301-09-2014
Bogaerts Greet20-07-193403-07-2022
Bogaerts Jan19-01-192528-01-2017
Bogaerts Paula10-11-193514-11-2018
Bogaerts Wilfried13-12-196704-08-2016
Boghaert Anne-Marie10-06-194517-05-2016
Boghaert Hilaire15-02-192726-04-2015
Boghemans Christiane27-03-193019-09-2018
Bogman Erik02-03-195402-06-2016
Bohyn Christiane Marie Jeanne29-04-192602-11-2023
Bohyn Guy01-08-192528-08-2011
Boi Marcel Julien07-06-192923-03-2022
Bois D'Enghien Jan05-06-196315-12-2023
Bokhorst Hans13-07-196826-06-2003
Bollaert Antoinette19-10-192119-03-2021
Bollaert René23-12-195015-06-2017
Bolle Christiaan11-01-193611-03-2021
Bolle Patrick27-08-195922-05-2016
Bolle Simonna10-07-193124-10-2020
Bollé Maurits Camiel11-10-192631-10-2018
Bollen Jozef29-01-192004-12-2011
Bollen Leopold09-2011
Bollens Daniël13-04-193307-04-2021
Bolsius Monique31-12-193221-06-2020
Bombeek Philemon03-11-192525-04-2018
Bombeke Jacqueline20-09-192712-07-2016
Bombello Salvatore17-01-194227-08-2016
Bomberna Denise Camilla Maria22-02-193617-11-2023
Bomberna Josée08-04-193403-06-2020
Bomberna Lisette Rita Maria14-01-194427-09-2020
Bonacini Gianfranco21-11-194326-06-2022
Bonamie André14-12-192704-10-2020
Bonamie Antonia29-08-193017-04-2023
Bonamie Jeroom24-12-192510-12-2016
Bonamie Maria25-06-192408-05-2021
Bondeel Erik Richard Eugeen09-05-194217-11-2020
Bonduel Antoinette05-07-193521-11-2021
Bonduelle Albert01-11-191802-08-2021
Bonduelle Denise09-05-192212-11-2020
Bonduelle Jeanne Marthe10-10-190413-06-1993
Bonduwe Henri13-02-193021-06-2020
Bonheure Jacqueline30-04-194307-09-2019
Bonheure Lisette17-01-193703-11-2021
Bonheure Rosa28-04-193128-12-2017
Bonnarens Andrea08-09-192511-07-2018
Bonnarens Marleen02-02-193503-08-2016
Bonne Agnes10-11-191323-05-2017
Bonne André21-03-192426-08-2017
Bonne Christiane29-05-193215-07-2019
Bonne Daniël18-04-194018-10-2016
Bonne Ferdinand08-08-192602-04-2017
Bonne Ghislain09-02-193911-09-2017
Bonne Johan18-10-196225-03-2023
Bonne Marcella Maria23-06-193008-04-2020
Bonne Roland08-01-193205-09-2018
Bonneel Simonne21-12-191114-07-1991
Bonneure Fernand18-05-192326-09-2017
Bonneure Xavier03-11-193206-12-2014
Bonny Freddy29-11-195209-01-2021
Bonte Alix Marguerite09-04-190418-12-1989
Bonte Anneke Alice Filomena08-02-195904-07-2022
Bonte Bethy Jeanne Sidonie18-10-193105-01-2019
Bonte Christiane24-04-193419-04-2023
Bonte Daniel24-03-193420-09-2018
Bonte Daniël01-03-193731-07-2019
Bonte Dirk02-09-195424-07-2018
Bonte Eddy Georges Rudiger20-08-194822-09-2021
Bonte Freddy Kamiel Adolf24-01-194715-04-2020
Bonte Godefried04-04-193018-05-2014
Bonte Helena21-06-193024-03-2018
Bonte Jacques10-06-193925-12-2018
Bonte Jacques11-03-194428-08-2020
Bonte Jeanine27-02-193803-04-2012
Bonte Marie Thérèse03-10-192512-11-2021
Bonte Marie-Louise22-05-192415-12-2013
Bonte Marie-Rose25-12-193323-09-2022
Bonte Martine21-01-195425-01-2024
Bonte Monique22-10-193803-06-2019
Bonte Monique14-07-195318-10-2019
Bonte Odiel29-11-193203-12-2017
Bonte Pierre21-04-193725-12-2023
Bonte Rafael08-10-195119-01-2024
Bonte Rudiger22-07-195305-09-2021
Bonte Wery26-03-193905-02-2020
Bontinck Lutgarde09-05-194617-04-2019
Bontinck Olivier24-12-199814-09-2018
Boogaerts Maria18-08-193305-05-2017
Boogaerts Mariette20-08-192501-04-2016
Boomgaert Jozef14-03-192515-09-2018
Boon Arsène23-02-193009-03-2018
Boon Theo17-04-191928-08-2017
Boonaert Leon28-05-192828-10-2017
Boonaert Margaretha01-01-192501-09-2016
Boone Alfons30-06-192324-01-2017
Boone Anna23-07-192628-05-2023
Boone Daniel26-06-193824-03-2023
Boone Daniël23-07-193909-12-2023
Boone Elsie18-08-194419-01-2024
Boone Erik Ludovicus Marcellus 193902-2012
Boone Etienne30-01-193105-11-2022
Boone Fernand01-08-193412-09-2013
Boone Gaby22-05-192309-11-2016
Boone Germain02-07-193114-01-2023
Boone Herman17-07-193026-11-2016
Boone Irène29-07-192006-10-2019 update 24 February 2024
Boone Jan23-10-192705-09-2023
Boone Marc15-09-193627-03-2019
Boone Marleen15-01-195625-05-2022
Boone Maurice17-07-194013-04-2016
Boone Sophie05-12-197630-09-2018
Boone Steven11-04-197802-03-2016
Boone Toon19-10-194006-06-2022
Boone Willy03-07-195102-09-2018
Boonen Karel24-09-193724-10-2015
Boonen Marie-Thérèse24-05-192127-05-2021
Boonkens Denise16-03-193101-03-2016
Boonman Ferdinand10-04-194216-04-2016
Boost Maurice17-06-192330-10-2015
Bordeaux Anna-Marie16-12-195315-07-2017
Borderé Lucien07-11-193017-04-2019
Borgenon Els27-11-193524-03-2017
Borgers Ivo09-05-192601-08-2022
Borghgraef Theo02-09-192525-01-2018
Borginon Alfons22-11-192709-05-2012
Borginon Steven26-07-195824-07-2016
Borgonjon Carlos Pieter Frederic Florent18-05-193505-01-2018
Borgonjon Chantal Valentine Gaston23-10-195913-09-2018
Borgonjon Godelieve Yvonna Maria26-09-194004-08-2017
Borgonjon Jacques Leopold Joseph08-04-193405-12-2023
Borgonjon Linda Sylvia03-07-195118-02-2022
Borgonjon Marc Edmond11-09-195419-03-2020
Borgonjon Willy Albert07-02-193414-10-2016
Borlé Anna Maria31-12-192728-11-2018
Borlé Anna Maria25-06-192920-08-2023
Borlé Clarisse Madeleine06-09-192927-02-2022
Borlé Juliana Maria08-05-192706-07-2022
Borlé Magdalena Maria07-11-192508-04-2022
Borlé Maria Magdalena12-03-191706-01-2020
Bormans Pierre16-10-194306-03-2014
Bormans Ronny25-06-195526-06-2012
Borms Irène28-05-193116-07-2023
Borms Joz.30-04-193829-04-2016
Borms Patrick29-03-195805-07-2016
Born René29-08-192122-05-2015
Borra Noël16-04-193823-08-2021
Borremans Agnes28-01-192912-07-2014
Borremans Jozef29-03-192513-12-2014
Borremans Willy27-02-193110-05-2014
Borrey René06-06-192325-11-2018
Borrizée Tony09-05-196730-06-2019
Bortels Theofiel11-08-193427-10-2017
Bortier Godelieve17-06-192727-10-2022
Bos André30-10-194319-03-2019
Bos Henriette31-05-192115-11-2011
Bos Yvonne13-05-192614-08-2022
Boscart Joseph19-11-192404-05-2021
Boscart Roger17-09-192430-10-2019
Bosman André23-07-192212-03-2015
Bosman Paule31-07-192521-09-2017
Bosmans Luc16-12-196802-11-2023
Bosmans Siegfried12-10-195306-12-2011
Bossaert Herman12-04-193922-09-2015
Bossaert Karel25-12-193211-02-2017
Bossaert Lea29-06-192713-10-2021
Bossaert Luc24-02-195212-04-2023
Bossaert Magdalena19-12-190420-04-1986
Bossaert Marie-Thérèse17-10-192619-03-2017
Bossaert Raoul21-11-193116-10-2018
Bossaert Raphaël29-05-192709-07-2020
Bossaert Willy31-08-193514-06-2022
Bossant Quentin05-09-192813-01-2022
Bossant Roland17-07-192826-09-2014
Bosschaert Marietje11-12-192608-01-2019
Bosschaert Ronny12-11-194911-02-2016
Bosschaerts Alain09-02-196506-03-2018
Bosschaerts Karel28-12-192027-01-2017
Bosschem Georges18-03-192028-03-2021
Bosschem Julien14-04-195225-08-2015
Bossu Magdalena02-12-192606-10-2017
Bossu Marie Madeleine18-10-192822-01-2017
Bossuyt Christian20-04-192930-07-2018
Bossuyt Gilbert26-09-194717-04-2023
Bossuyt Lodewijk31-03-193912-09-2022
Bossuyt Marc26-11-194225-08-2023
Bossy Godelieve13-07-193401-03-2014
Bosteels Bernadette01-02-194203-06-2012
Bosteels Ignace07-05-194824-01-2024
Bosteels Ivo15-04-194119-08-2023
Bosteels Marie-Aline26-06-193928-04-2023
Bosteels Rita02-11-193909-03-2023
Bosteels Rita23-07-194810-01-2017
Bosteels Walter14-12-193805-11-2022
Bostoen Herman09-06-193327-10-2023
Bostoen Hugo18-06-193301-08-2017
Bostoen Lucienne10-02-192309-04-2017
Bostoen Paul16-09-193929-05-2023
Bostyn Koen07-10-196020-02-2016
Bostyn Landa20-10-193404-12-2022
Bostyn Madeleine10-10-192710-03-2021
Bostyn Walther28-04-193530-10-2011
Bottelberge Gilbert19-09-195114-01-2023
Bottelberghe Eric15-01-195227-03-2017
Bottelier Luc Juliaan Alex16-11-196328-10-2022
Botterdaele Cecile14-07-192119-03-2012
Botterman Roger11-02-192813-07-2019
Bottin Rik23-11-193612-08-2022
Bottu Elisabeth16-12-193102-11-2016
Bouche Maria16-10-192825-08-2020
Bouché Claire09-06-195410-11-2011
Bouché Ronny11-05-196022-02-2022
Bouchez Fernande23-05-194026-05-2017
Bouchier Juliette26-11-192525-11-2017
Bouchier Renaud09-01-192802-05-2017
Bouciqué Godelieve08-12-193110-05-2012
Bouciqué Mariette11-11-192412-10-2019
Bouckaert Dina Olga Madeleine Ghislaine02-07-193227-07-2018
Bouckaert Frans04-12-193431-01-2018
Bouckaert Jeanno08-10-194322-03-2016
Bouckaert Magda03-02-193722-04-2017
Bouckaert Marie-Thérèse15-01-192723-11-2018
Bouckaert Nabor08-03-193106-02-2014
Bouckaert Trees15-08-192609-08-2018
Bouckaert Victor08-02-193808-12-2018
Bouckenooghe Georges06-05-193315-05-2017
Bouckhuyt Lionel10-11-195529-05-2017
Boucquaert Bernard13-10-193607-11-2023
Boucquaert Frank08-10-196729-07-2019
Boucqué André Maurice02-08-194305-08-2016
Boucqué Charles30-08-193502-01-2024
Boucquey Frieda31-01-195229-01-2022
Boucquez Nancy02-07-197118-06-2022
Boudeweel Bart23-09-197003-04-2016
Boudonck Marijn13-10-193713-11-2020
Boudry André23-10-193205-02-2017
Boudry Elisabeth28-04-194121-04-2022
Boudry Frans13-02-193315-02-2017
Boudry Gaston02-03-192908-02-2020
Boudry Lea29-01-192903-07-2016
Boufaden Moncef07-01-194701-01-2021
Bouillon Gérard Roger02-05-193131-12-2016
Boulanger Maurice30-05-193717-12-2016
Boulengier Emiel16-09-193115-12-2011
Boulez Romaan07-12-194804-07-2021
Bouljon Gilbert14-04-194830-04-2022
Boullard Freddy25-12-195401-01-2015
Boumon Rose Marie15-06-193423-08-2011
Bouquet Yves26-11-193115-02-2023
Bourdeaud'hui Firmin03-04-192802-11-2015
Bourdeaud'hui Julien10-11-192609-01-2018
Bourdeaux Jacqueline09-03-193017-02-2021
Bourdon Fernand01-10-193303-08-2021
Bourgeois André07-03-192818-10-2015
Bourgeois Elisabeth21-03-192514-01-2017
Bourgeois Erik22-10-192914-11-2011
Bourgeois Françoise02-11-194525-01-2024
Bourgeois Marie-Thérèse23-10-192329-12-2022
Bourgeois Martine16-09-195313-06-2022
Bourgeois Omer02-05-192518-05-2021
Bourghelle Etienne05-02-193713-04-2016
Bourgois André30-11-192630-03-2012
Bourgois Fernand15-06-192905-06-2017
Bourgois Yvonne17-12-193001-05-2019
Bourgonjon Anna Maria Helena23-06-193507-12-2022
Bourgonjon Christina Hermina22-09-193213-01-2021
Bourgonjon Eric Alfons Clarisse Joseph07-03-194029-05-2021
Bourgonjon Godelieve Maria Octavie15-02-193921-07-2019
Bourguignon Ghislaine01-06-194501-03-2017
Bourlon Gilbert23-09-193328-11-2014
Bourry Francine16-04-193518-09-2016
Bousard Rachel17-09-192231-07-2015
Bousse Nora10-07-192010-12-2014 update 26 February 2024
Boussery Marguerite28-08-193319-10-2021
Boussery Wilfried21-07-193220-01-2012
Boussery Willy Arthur Louis04-04-192826-11-2020
Boussier Marie-Joseph17-11-192110-10-2018
Boussy Ivan13-02-195508-10-2011
Boussy Marc02-02-193105-04-2020
Bout Hilda09-04-191525-08-2011
Boutchon Julia08-06-192730-04-2017
Boute Alice28-01-191825-10-2013
Boute Annie04-02-193505-08-2016
Boute Jenny13-01-192701-08-2011
Boute Magda14-04-194212-03-2016
Boute Robert14-02-192927-03-2016
Boute Veronique05-10-194803-06-2017
Boute Yvonne30-09-192430-04-2012
Bouteca Trees29-04-192713-06-2021
Bouten Aimé08-11-192113-11-2018
Bouten Anna15-10-192720-02-2017
Boutens Carlos Alphonse Marie Joseph08-07-193116-11-2023
Boutens Mariette12-10-193714-10-2014
Boutens Pierre11-09-192908-02-2023
Bouton Benoît 196311-2015
Boutte Christ02-12-195216-03-2023
Boutte Urbain06-09-193322-12-2013
Bouttelisier Daniel21-12-193510-07-2016
Bouttens Philippe07-10-194116-01-2015
Bouttery Jeanne13-04-193016-08-2020
Bouttery Yvette14-05-194205-09-2020
Bouve Juliana04-01-192224-10-2022
Bouve Maria02-09-192819-02-2021
Bouw Hector01-06-192705-02-2022
Bouwet Madeleine14-09-193414-04-2017
Bouwet Maria Fidelia28-04-191522-09-2011
Boux Magdalena18-06-192821-04-2017
Bovend'aerde Ivo15-11-193717-03-2014
Bovijn Raphael30-04-193905-08-2016
Bovy Anne07-09-194617-12-2022
Bovyn Adolphe27-12-191704-07-2018
Bovyn Dionysia08-09-2014
Boxoen Eddy05-04-194711-10-2020
Boxoen Germaine10-02-192815-08-2019
Boxoen Godelieve04-12-192719-09-2017
Boxus Jacques23-05-193130-09-2022
Boydens Gerard31-03-192321-01-2014
Boydens Gilbert23-09-193719-12-2019
Braadbaart Nicolas09-01-193309-06-2015
Brabanders Georgette05-01-193507-07-2022
Brabant Guy04-10-192812-04-2016
Bracke André20-09-192711-10-2011
Bracke Christian31-05-193812-04-2019
Bracke Clementine22-07-192921-02-2014
Bracke Elsje Maria Magdalena Urbaan19-09-195906-10-2019
Bracke Frans09-05-191909-07-2014
Bracke Henriette14-04-193807-06-2022
Bracke Hilda14-04-194318-03-2017
Bracke Hildegard13-12-196009-06-2012
Bracke Hubert12-02-194623-02-2017
Bracke Jacques10-07-194111-10-2023
Bracke Jean-Pierre18-06-194503-04-2012
Bracke Juliaan Renaat17-05-192620-01-2023
Bracke Juliette16-08-193026-01-2018
Bracke Liliane23-09-193330-03-2018
Bracke Marc10-04-194208-01-2023
Bracke Marcel18-05-193828-11-2018
Bracke Mariette Zulma25-01-192826-10-2017
Bracke Monica Irma16-07-193506-04-2021
Bracke Peter04-05-195107-09-2018
Bracke Tarcy06-08-194330-12-2022
Bracke Wilfried Basiel Cyrilla04-05-194227-10-2019
Brackeleire Gustaaf20-10-193514-03-2019
Brackenier Oscar06-08-192119-04-2018
Brackman Gerard08-12-193702-07-2023
Brackx Evarist Roland14-01-193522-06-2017
Brackx Gerard22-03-193119-09-2011
Brackx Ida31-03-193405-11-2011
Brackx Odette23-07-193616-03-2021
Bracquené Godelieve26-06-193211-03-2018
Bradt Hubert18-10-193509-04-2012
Bradt Marc22-02-196728-04-2016
Braecke Raphaël01-05-194015-01-2023
Braeckelaere Irène27-09-191212-09-2011
Braeckevelt Amanda07-12-193422-07-2016
Braeckman Albert26-03-192921-08-2019
Braeckman Bertrand27-02-193703-12-2016
Braeckman Etienne22-04-195119-03-2018
Braeckman Joris11-03-193312-11-2021
Braeckman Julien13-07-193724-04-2012
Braeckman Louis Bernard18-05-192712-06-2019
Braeckman Maria04-02-192214-09-2011
Braeckman Marie-Thérèse10-12-193110-11-2018
Braeckman Paula12-08-192519-04-2016
Braeckman Suzanna24-02-192809-05-2018
Braekeleirs Jan26-11-194322-03-2017
Braekeveldt Francy16-08-194427-03-2016
Braekevelt Chantal14-01-194503-03-2019
Braem Aimé26-05-193105-04-1998
Braem Alice03-08-192527-10-2017
Braem Eddy14-08-194426-11-2019
Braem Honoré24-02-192421-03-2012
Braems Henricus05-06-193226-09-2018
Braems Ivan02-06-193930-06-2018
Braems Leontina27-03-192718-04-2022
Braems René11-04-194017-11-2020
Braet Adhémar16-05-192527-11-2008
Braet Alice Leontine Marie19-02-192222-08-2008
Braet André02-04-192829-07-2011
Braet Anna31-08-192625-01-2018
Braet Daniël Hector Edmond Victor02-08-193707-02-2017
Braet Danny16-02-196228-10-2016
Braet Edwina Seraphina Marie04-03-192316-12-2022
Braet Gerard30-03-193631-07-2017
Braet Guido15-05-193726-05-2008
Braet Hans Joseph Leon18-12-192629-05-2014
Braet Henri Robert Joseph Corneille17-05-193024-05-2014
Braet Irena Maria Louisa21-12-192820-12-2014
Braet Johan Lucien28-10-194305-12-2021
Braet Louis Willy25-09-193924-01-2020
Braet Maria21-07-192914-03-2020
Braet Maria Leonia10-03-192920-09-2023
Braet Marie Annie Louis Barbara01-07-194222-08-2021
Braet Nicole15-10-193611-07-2020
Braet Paul14-09-193110-01-2023
Braet Paul05-04-193402-02-2015
Braet Philippe30-03-195620-10-2018
Braet Rachella Maria28-12-192630-07-2018
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Rosanna Maria Theophiel23-01-193027-09-2023
Braet Simonne14-05-192615-12-2020
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Willy08-04-193101-01-2024
Braet Willy Medard Marie09-04-193630-06-2020
Braeye Filiep24-05-195523-09-2013
Bral Achiel André18-02-192312-01-2016
Bral Antoine19-05-193502-01-2021
Bral Firmin Hubert Charles Paula03-11-193526-07-2018
Bral Gabriëlle07-09-191625-10-2011
Bral Georgette28-05-192716-11-2020
Bral Julia03-12-193414-04-2023
Bral Margriet Martha25-05-194613-01-2021
Bral Odette10-12-193307-12-2022
Bral Paula Margareta01-07-193227-05-2022
Bral Rachel05-11-192717-04-2016
Bral Richard Charles Louis21-10-193526-05-2020
Bral Rosa06-06-193013-08-2011
Bral Thilly16-12-192319-06-2017
Brams Hilde19-08-194129-05-2012
Brandt Christiane30-03-193727-03-2021
Branswyck Rachel07-12-192009-06-2019
Brantegem André06-11-193219-07-2022
Brants Hilda20-04-192812-08-2015
Braun Michel Emile Dorsan Ghislain29-05-192805-06-2023
Brauwers Lucien02-04-193605-08-2019
Breckpot Pierre13-06-192515-03-2021
Breda André30-10-192314-10-2018
Breda Bernard14-11-194124-03-2019
Breda Rafaël28-02-192830-04-2012
Breemeersch Firmin27-04-193629-03-2017
Breemeersch Gilbert14-04-193924-02-2022
Breemeersch Irène30-01-193020-12-2016
Breemersch Patrick11-08-195828-11-2016
Breemersch Pierre12-02-193221-09-2018
Breesch Maria29-05-195209-06-2018
Brescie Maria22-07-193025-08-2016
Breugelmans Frans15-09-193316-04-2018
Brewaeys Freddy13-02-195301-04-2014
Brewee Poldine01-07-192627-08-2011
Breyne Elisabeth06-07-192018-10-1992
Breyne Frans03-06-193003-01-2020
Breyne Godelieve22-04-193726-07-2023
Breyne Henri25-09-192705-12-2021
Breyne Maurits06-06-194205-11-1987
Breyne Raymonde06-07-193510-06-2021
Breyne Willy28-02-192913-07-2016
Briers Mimi15-08-193824-11-2017
Bries Richard04-11-194320-07-2015
Brihet Marie Madeleine17-01-192309-06-2017
Brijs Achiel22-04-192804-10-2022
Brijssinck Herman12-06-193320-02-2023
Bril Simonne06-08-192314-02-2019
Bril Yvonne21-09-192127-09-2016
Brion Alice10-02-192412-02-2018
Brisé Jean-Pierre28-06-193804-12-2017
Brisson Jean Claude26-10-195508-05-2016
Brocorens Monique29-01-191904-07-2014
Broeckx Jeannine06-10-194024-10-2020
Broekaert Frank30-09-195410-05-2018
Broekaert Jan26-03-192814-03-2018
Broers Julienne17-12-192617-08-2018
Broes Christine14-11-194304-12-2017
Broes Jan02-01-193810-12-2019
Broes Karel Max27-07-192502-11-2016
Brondeel Delphine29-04-192824-05-2015
Bronselaer Marc22-07-195612-05-2012
Broos Huguette27-07-192826-03-2015
Broos Remi05-02-192423-03-2012
Brouckaert Charles30-05-193324-06-2020
Brouckaert Werner18-05-192602-12-2021
Broucksou Christiane08-07-193415-09-2017
Brouns Miet15-12-194501-12-2022
Brouwers Juliette29-09-192805-05-2019
Broux Godelieve04-09-194228-10-2015
Browaeys Cécile11-07-193901-03-2012
Browaeys Georges14-09-192130-12-2013
Browaeys Marie Antoinette25-03-193422-03-2014
Browaeys Médard07-08-193924-05-2016
Browaeys Peter20-08-197631-01-2016
Bruggeman Achilla10-04-193215-12-2017
Bruggeman Agnes06-09-192613-01-2017
Bruggeman Albert02-11-191806-03-2018
Bruggeman Anna18-08-192609-02-2023
Bruggeman Arsène Roger Fredericus20-09-193022-05-2017
Bruggeman Clement29-01-193603-07-2022
Bruggeman Daniël11-10-193419-01-2016
Bruggeman Denise 192602-2016
Bruggeman Edgard22-09-192822-04-2020
Bruggeman Eduard09-03-191902-12-2018
Bruggeman Georgette11-05-193429-07-2020
Bruggeman Héliane28-07-193125-12-2017
Bruggeman Jozef14-04-192501-09-2016
Bruggeman Marcel02-10-192206-07-2015
Bruggeman Maria02-12-192523-02-2016
Bruggheman Suzanna11-01-192805-02-2016
Bruggheman Wilfried02-04-193023-04-2023
Brughmans Joren13-12-199814-02-2017
Brulez Lydia01-05-193419-12-2017
Brunée Georges22-10-192805-11-2019
Bruneel Agnes Mariette02-08-193316-01-2024
Bruneel Carlos Auguste Gustaaf25-11-194424-11-2023
Bruneel Etienne18-05-193905-11-2011
Bruneel Georgetta29-01-192116-01-2018
Bruneel Gerard15-10-193125-11-2018
Bruneel Jeanette16-11-193331-12-2021
Bruneel Jeanne17-08-192608-04-2016
Bruneel Jeannine07-12-193402-10-2018
Bruneel Monique20-01-194015-05-2017
Bruneel Paul28-06-193716-06-2018
Bruneel René15-10-192312-03-2014
Bruneel Rita Alice Germaine05-10-195028-02-2022
Bruneel Robert27-11-194815-05-2019
Brunet Urbain18-02-192218-04-2016
Brusseel Georgine03-07-193518-11-2015
Brusselen Pierre05-07-194625-07-2022
Brusselle Hilde25-09-195502-02-2017
Brutsaert Gilbert14-05-193609-06-2017
Brutsaert Joël25-07-193530-03-2018
Bruwaert Frank15-10-195416-12-2018
Bruyer Lucienne20-04-193617-10-2018
Bruyer Robert14-04-193111-03-2020
Bruyland Celestine Gerarda04-07-193810-09-2022
Bruyland Hilaire18-09-193821-12-2018
Bruylandt Hubert03-10-194102-05-2017
Bruyneel Jacqueline30-03-194111-08-2020
Bruyneel Jean Claude03-03-196121-09-2022
Bruyneel Lucien27-06-193230-04-2016
Bruyneel Lutje23-06-195506-06-2016
Bruyneel Yvonne27-05-191130-09-2011
Bruyninckx Gabriëlle Florentine Micheline18-07-194514-05-2020
Bruyninckx Marcel07-11-192815-09-2016
Bruynooghe Frans01-11-193801-06-2018
Bruynooghe Godelieve30-07-192421-03-2016
Bruynooghe Marnix26-04-195025-02-2016
Bruynooghe Walter16-09-193713-12-2023
Bruynooghe Yentl26-12-199724-11-2016
Bruynseels Herman09-02-194109-05-2015
Bruynsteen Paul14-02-193725-10-2013
Bryon André09-10-191711-03-2016
Bryon Katrien31-10-195717-05-2019
Bryon Maria16-05-192612-11-2021
Bryon Yvonne07-05-192021-01-2021
Brys Beatrix22-04-193714-12-2011
Brys Miet03-08-193028-02-2019
Brysbaert Alice03-04-193426-11-2022
Brysbaert André27-06-193125-06-2018
Brysbaert Marcel13-08-193404-06-2021
Brysbaert Suzanne22-05-193324-06-2021
Brysse Albert10-12-191519-10-2011
Brysse Marcel29-01-193206-03-2016
Brysse Marie-Louise27-10-192621-10-2018
Bucalo Mak02-02-199628-01-2016
Buchmann Eddy26-04-193417-10-2013
Buchmann Jacky05-03-193224-05-2018
Buckens Aster17-03-192421-03-2017
Bucquoye Moniek11-08-194824-06-2022
Buda Sofia08-10-192412-06-2016
Buelens Hugo28-02-194002-06-2012
Buelens Josephina14-11-192710-04-2012
Buess René29-06-192518-12-2016
Buffaerts Solange21-08-193519-06-2018
Buffel Christoph10-11-197008-09-2015
Buffel Jozefina Helena03-11-192916-08-2018
Buffel Maria Elisa15-08-193308-05-2021
Buffel Suzanne30-11-194015-03-2021
Buijze Werner02-06-193804-07-2023
Bulcaen Georgine05-03-192920-07-2014
Bulckaen Alfred22-09-192724-06-2017
Bulckaen Daniel27-12-193003-04-2020
Bulckaen Watse16-12-199908-10-2014
Bulckaert André24-04-192727-03-2014
Bulckaert Annie08-03-194412-08-2022
Bulckaert Gilbert18-05-192409-06-2012
Bulcke Annelies30-11-197822-12-2023
Bulcke Christiane28-03-193128-11-2020
Bulcke Danniël27-03-196130-10-2018
Bulcke Georges23-07-192926-03-2021
Bulcke Jeanne02-07-192701-02-2019
Bulcke Kamiel01-09-190917-08-1982
Bulcke Lea07-09-195716-03-2016
Bulckens Griet02-10-194402-05-2016
Bulens Guy13-07-194602-11-2015
Bullaert Marc03-07-194806-08-2017
Bullynck Johan29-03-195411-11-2013
Bullynck Nicole29-09-193603-11-2020
Bulteel Lucienne21-04-194805-03-2023
Bultereys Georges09-05-192824-01-2012
Bulthé Georgette08-07-192816-06-2021
Bultheel Madeleine Paulina12-04-191227-06-2011
Bultinck Antoine26-06-193719-11-2016
Bultinck Edith22-12-193017-12-2018
Bultinck Gilbert28-02-192924-02-2022
Bultinck Hilda25-07-193002-02-2019
Bultinck Jacques28-02-193021-11-2018
Bultinck Jean-Paul19-03-195210-06-2020
Bultinck Paul04-10-195526-08-2019
Bultinck Rita14-12-195215-10-2019
Bultynck Denise06-02-192716-06-2015
Bultynck Omer16-11-191218-03-1986
Burgelman Camiel27-07-193824-01-2015
Burgelman Lisette20-07-193521-05-2019
Burggraeve Marie-Jeanne30-06-193006-01-2023
Burm Klaartje29-09-195115-09-2019
Burrick Eric21-06-192503-11-2017
Burvenich Xavier23-04-194314-02-2012
Buseyne Alice09-06-195117-09-2017
Buseyne Jerôme16-02-192611-01-2018
Buseyne Josée10-09-195628-02-2019
Buseyne Paul14-03-195518-09-2016
Busschaert Jamin18-06-196530-12-2017
Busschaert Jeanne08-04-195211-04-2012
Bussche Daniel16-03-193621-01-2021
Busscher Agnes17-07-192609-03-2014
Busson Michel06-12-193929-07-2023
Busson Monique31-01-193810-01-2022
Busson Willy03-12-195501-04-2018
Butaeye Michel22-07-193328-12-2020
Butaye Daniël22-10-192506-06-2012
Butaye Hugo17-05-192801-03-2017
Butaye Maria04-11-192326-03-2019
Butaye Marius18-11-193510-04-2016
Butaye Roland15-11-195009-02-2022
Butseraen Marguerite21-07-193130-05-2018
Butstraen Jean04-11-195822-08-2020
Buvé Rita14-12-195105-06-2014
Buyck Anna26-09-192307-06-2012
Buyck Corneel07-05-195713-05-2019
Buyck Juliana26-07-192112-02-2012
Buyck Marie-Louise02-07-192402-07-2018
Buyck Roger12-01-193628-10-2018
Buyck Rosa22-06-193009-04-2020
Buyck Solange28-02-193215-05-2020
Buyck Steven21-09-198528-10-2011
Buyck Willy04-11-192925-01-2021
Buydens Paula20-09-192213-04-2017
Buyens Koen16-04-196906-09-2016
Buyens Marc03-09-195224-08-2016
Buyl Willy31-08-193811-10-2017
Buyle Elvire20-04-192829-04-2019
Buyle Marcel12-08-194825-03-2012
Buyle Paula01-12-192416-04-2019
Buys Christiane27-12-193801-02-2023
Buys Francois19-08-194329-08-2023
Buyse André29-12-192001-04-2019
Buyse Anna04-12-192316-01-2018
Buyse Gaby11-01-193321-01-2023
Buyse Gilbert27-02-193516-11-2019
Buyse Ivona26-04-192722-04-2016
Buyse Jan15-10-193816-10-2017
Buyse Mariette28-12-192306-03-2018
Buyse Mariette06-09-192605-03-2014
Buyse Noëlla26-08-193114-08-2016
Buyse Pepijn07-04-199728-06-2016
Buyse Rafaël16-06-193112-01-2017
Buysschaert Colette12-08-192910-10-2020
Buysschaert Denise27-03-193503-08-2015
Buysse Agnes Maria Louisa08-09-192716-03-2016
Buysse Aimé31-12-193109-02-2017
Buysse Andrea20-11-193004-05-2018
Buysse Anna04-03-192314-11-2023
Buysse Brigitte29-03-196306-06-2018
Buysse Celina19342019
Buysse Christiaan Theofiel Marie07-12-194902-02-2016
Buysse Clara17-11-193323-03-2021
Buysse Elise Irene Ethele22-12-194207-03-2018
Buysse Gerard11-08-193023-02-2017
Buysse Godfried16-08-193504-09-2016
Buysse Guy07-09-193307-10-2014
Buysse Hendrik22-07-195305-09-2023
Buysse Irène18-03-196002-01-2024
Buysse Ivonne24-08-192525-08-2015
Buysse Joseph28-03-193617-01-2023
Buysse Jozef21-09-192312-06-2019
Buysse Leona Marie Josée07-09-193415-01-2021
Buysse Lieva10-07-193625-12-2022
Buysse Marcel30-04-193425-08-2016
Buysse Margareta24-03-192117-08-2016
Buysse Maria05-03-192906-10-2017
Buysse Marie Louise24-06-195206-12-2022
Buysse Marie Louise Barbara15-06-193410-05-2017
Buysse Marie-José19-07-192512-09-2019
Buysse Marietta Angela Mathilde08-05-193006-05-2021
Buysse Octaaf17-02-190903-11-1987
Buysse Regina25-12-192722-02-2012
Buysse René11-04-193323-07-2023
Buysse Robert19-02-193627-12-2022
Buysse Roger21-01-192911-05-2017
Buysse Roger29-06-194108-02-2017
Buysse Rony21-07-195923-07-2014
Buysse Wilfried25-01-193209-09-2011
Buysse Willy27-01-192926-07-2022
Buyssens Odette22-09-193821-08-2016
Buytaert Agnes23-03-192614-03-2021
Buytaert Jan F.E.25-08-193921-10-2011
Buytaert Karel25-02-192506-02-2018
Buyze Martine28-06-195310-08-2022
Buzeijn Erna03-04-192928-06-2020
Byl Arthur27-05-192711-05-2016
Byl Kristiana11-12-194015-02-2023
Byl Lucienne09-11-192305-08-2018
Bynens Betty18-07-195210-07-2019
Bynens Paula20-07-192103-11-2011
Bytebier Frank07-05-193512-04-2016
Byttebier Armand09-06-193426-08-2017
Byttebier Eric28-08-193012-06-2017
Byttebier Fronie09-05-192902-02-2017
Byttebier Ingrid19-11-195128-02-2023
Byttebier Zeno08-06-192617-04-2023
Caboor Roger27-10-193520-01-2016
Cabooter Mireille Aline Emma11-04-194206-01-2023
Cackaert Georges16-03-193006-12-2023
Cackaert Lisette09-11-194716-10-2020
Caeckaert Bernadette Helena02-05-195511-01-2024
Caeckaert Eric02-03-194718-05-2019
Caeckaert Honoré Eduard02-06-192022-08-2019
Cael William14-04-193630-12-2016
Caels Marie José13-02-192530-01-2014
Caen Oscar08-05-189615-01-1986
Caenepeel Simonne14-12-192511-10-2017
Caenepeel Thérèse03-11-193025-11-2019
Caere Amedé Albert Jozef30-12-193822-07-2022
Caere Lydie Maria11-10-193323-03-2020
Caerels Monique11-06-193704-02-2021
Caes Marcella14-03-192516-01-2015
Caestecker André11-01-193013-10-2022
Caestecker Hubert04-03-192817-11-2020
Caestecker Jeanne29-04-192410-11-2020
Caestecker Marc01-04-195922-03-2016
Caesteker Gilbert09-08-193115-05-2016
Caesteker Maddy04-03-195026-09-2016
Cailliau Gilbert25-07-193904-11-2022
Cakaert Marcel24-02-192413-06-2017
Calberson Luc12-03-194314-05-2017
Calcoen Diana19-12-192227-08-2023
Calcoen Diane24-02-193021-01-2022
Calcoen Leona24-06-192528-02-2018
Calemyn Robin03-10-199220-11-2017
Calewaert Raphaël14-02-193115-08-2018
Calier Francine19-10-192802-01-2018
Callaert Agnes18-01-193429-05-2023
Callaert Irena19-11-192601-10-2022
Callaert Leon22-12-194203-09-2011
Callaert Maria29-04-193124-09-2022
Callaerts Gaby13-06-193605-04-2023
Callandt Jacques01-12-192725-12-2018
Callant Gerarda24-12-192609-02-2012
Callant Joseph09-09-192601-04-2016
Callant Olivier08-11-196731-07-2018
Callant Yvette02-05-193120-07-2019
Calle Petrus04-03-192804-10-2014
Callebaut Frans31-07-191603-12-2016
Callebaut Guy19-06-195101-04-2015
Callebaut Leon06-01-193523-09-2023
Callebaut Lucie29-11-192130-05-2017
Callebaut Marie Louise17-06-192421-08-2011
Callebert Fernand20-03-193507-06-2022
Calleeuw Annie26-12-193818-05-2017
Calleeuw Marcella10-07-192920-09-2017
Calleeuw Marcella Maria16-01-191705-01-2018
Callemein Maria22-10-193228-08-2020
Callemien Lea14-07-193110-06-2023
Callemijn Antoinette20-01-193717-08-2020
Callemijn Germaine31-12-191804-06-2017
Callens Achiel02-11-194217-12-2014
Callens André26-06-193310-04-2016
Callens Annie15-05-193924-03-2021
Callens Annie20-10-193928-03-2012
Callens Bernard26-04-194420-12-2018
Callens Freddy03-07-194315-10-2017
Callens Gerda10-04-194820-02-2012
Callens Hilda19-04-193315-12-2021
Callens Karlos23-06-194708-10-2023
Callens Kathleen16-01-196719-11-2017
Callens Lena08-01-194523-05-2015
Callens Lena17-07-195202-01-2023
Callens Magda23-11-193729-04-2018
Callens Marc17-10-193503-08-2021
Callens Maria21-11-192624-12-2017
Callens René10-01-192114-10-2013
Callens Robert01-06-192703-11-2021
Callens Roger Marcel19-01-193007-04-2018
Callewaert Anna13-06-192029-07-2018
Callewaert Denise10-04-192712-11-2019
Callewaert Elza11-11-192720-07-2018
Callewaert Eric20-06-193611-08-2020
Callewaert Francine20-05-193406-04-2016
Callewaert Gaby06-08-194514-05-2012
Callewaert Gentiel28-08-193111-01-2017
Callewaert Jaak06-02-192825-11-2011
Callewaert Jean20-07-195414-08-2019
Callewaert Joseph30-03-194822-07-2015
Callewaert Mariëtte21-05-192918-08-2019
Callewaert Maurice08-11-193801-03-2015
Callewaert Maurits16-02-192621-11-2016
Callewaert Noël02-01-194208-02-2022
Callewaert Noël14-01-194720-09-2016
Callewaert Roger13-06-192213-08-2017
Callewaert Staf16-06-193213-05-2023
Callewaert Steven19712023
Callewier Godelieve11-09-193022-11-2015
Calloens Marc19462018
Calloens Wim19362019
Calluy Gust12-03-193117-03-2014
Calmeyn Lucien01-09-192528-02-2022
Calsijn Erik Juliaan Frans03-05-194410-01-2017
Calsijn Leon12-10-193522-04-2021
Calsyn Herman19-07-193802-03-2018
Calsyn Oscar20-01-194303-09-2022
Calsyn Rosita Maria01-08-196004-07-2018
Calus Alphonse18-09-193817-12-2019
Caluwe Georges01-05-192715-03-2012
Cambie Daniël29-01-192701-06-2023
Cambien Annie12-02-193307-12-2011
Cambien Erik05-05-193921-11-2022
Cambien Evelyne11-01-193712-06-2023
Cambier Marcel30-10-192023-11-1994
Cambier Marcel31-03-192701-02-2017
Camerlinck Herman09-07-193307-08-2016
Camerlynck Germaine02-01-190422-04-1988
Camerlynck Maria02-08-192507-07-2022
Camerlynck Stefaan02-05-197514-09-2015
Camerlynck Thea14-02-192007-03-2012
Cami Frans12-06-193016-09-2013
Cammaert Margriet17-07-192909-12-2013
Cammels John17-08-195431-01-2015
Campe Cecile27-02-192429-04-2021
Campe Gustav01-02-194406-12-2018
Campe Jean14-10-193404-11-2016
Campe Monique07-03-193201-02-2018
Campens Marcella01-05-193219-05-2023
Campens Rosa26-03-193415-11-2018
Campo Katia16-04-196307-03-2018
Camps Armand10-04-193430-04-2015
Candaele Daniel17-02-193521-01-2019
Candaele Herman07-01-194429-12-2017
Candaele Willy29-01-192819-09-2019
Candeel Walther15-12-193304-03-2019
Candry Maria15-11-192219-11-2022
Cannaerts Robert11-02-194729-12-2018
Canneyt Firmin27-12-193129-12-2018
Cannoot Olivier21-08-193703-02-2017
Cannoot Robert14-01-193322-05-2015
Canoot Henri05-07-194727-10-2017
Cantaert Jacques16-02-194006-04-2020
Cantineau Sabine01-01-196307-05-2023
Cantré Sonja19412014
Capet Martine11-06-195503-06-2016
Capiau Erik30-06-193512-02-2015
Capiau Françoise21-01-195508-03-2019
Capiteyn Mariette17-06-191729-02-2012
Capiteyns Rachelle20-05-192606-02-2016
Capoen Clara30-05-194518-04-2021
Capoen Paul25-08-193530-10-2021
Capon André06-01-193025-01-2016
Cappaert Paul22-12-193022-08-2015
Cappelaere Georges13-02-193111-02-2017
Cappelaere Maria06-04-192030-01-2017
Cappelle Bart20-05-197507-09-2014
Cappelle Jeanne09-12-191928-09-2014
Cappelle Jozef29-12-192208-04-2019
Cappelle Maria15-03-193124-11-2016
Cappelle Olga05-03-192528-09-2018
Cappelle Simonne24-04-192620-07-2017
Cappoen Jeanne11-06-192628-08-2022
Cappoen Lucien18-01-193114-06-2021
Cappoen Norbert10-06-194420-10-2020
Cappoen Simonne09-10-192825-08-2017
Cappon Johanna17-09-192217-01-2021
Capron Simonne31-01-192330-08-2014
Carael Pierre07-06-194104-06-2012
Carchon Irma05-03-193506-07-2017
Cardinael Yves07-11-192420-07-2020
Cardoen Annie15-06-193711-08-2021
Cardoen Dirk18-02-193901-08-2019
Cardoen Gerda23-06-194109-05-2019
Cardoen Johanna10-08-195914-03-2017
Cardoen Lieva14-01-193525-11-2021
Cardoen Lieven31-05-195308-07-2015
Cardoen Lode08-07-195120-12-2016
Cardoen Marie-Thérèse24-05-192503-09-2016
Cardon Hilda Lydie Simonne29-08-195007-10-2017
Cardon Marie-Louise24-12-192108-07-2022
Cardon Nelly13-05-193006-05-2019
Cardon Paula03-10-192017-01-2014
Carels Jean Pierre21-02-192914-01-2015
Carion Brigitte09-11-194105-04-2014
Carion Hildegard15-07-196404-08-2015
Carion Rita10-11-194319-04-2012
Carleer Robin16-03-199513-08-2018
Carlier Frans19-08-193006-06-2022
Carlier Raoul01-03-194123-11-2015
Carmeliet Marcel26-06-194323-03-2015
Carnel Prosper24-01-192522-08-2018
Caron Alain31-03-195426-01-2019
Caron Albert21-02-191507-12-2018
Caron Colette19-03-194022-05-2023
Caron Georges14-10-193410-11-2022
Caron Yvonne Irma Cornelia20-12-193425-05-2018
Carpentier Christiana25-01-193121-05-2017
Carpentier Daniël28-01-193711-07-2014
Carpentier Filip29-07-197410-04-2022
Carpentier Jan14-01-195511-03-2022
Carpentier Maurice03-02-193615-02-2020
Carpentier Micheline11-11-192818-08-2023
Carpentier Suzanne06-08-192806-05-2022
Carpentier Wilfried10-05-193903-02-2014
Carpentier Willy11-02-193823-01-2024
Carrein Anne-Marie14-01-195112-06-2017
Carrette Carolina20-03-193211-07-2023
Carreyn Clara03-08-192506-03-2018
Carreyn Roland05-10-195308-03-2016
Carrijn Yvonne20-01-192429-01-2018
Carton Daniël20-01-193615-08-2018
Carton Guy20-10-194821-05-2019
Carton Herman28-06-193101-03-2017
Carton Martine02-08-195213-10-2011
Carton Roger15-03-192717-04-2022
Carton Roger23-06-193701-07-2021
Carton Suzanne11-03-192114-02-2012
Caryn Carlos11-09-193503-05-2020
Caryn Jenny29-09-192904-02-2022
Casaert Gerda07-09-194115-04-2019
Caset Gerda04-04-195727-03-2018
Casier Antoine22-03-192915-05-2017
Casier Eddy24-08-195921-03-2019
Casier Ghislaine21-10-193128-02-2012
Casier Godelieve15-11-193222-03-2019
Casier Hubert August13-09-195028-01-2021
Casier José26-06-193011-07-2018
Casier Jozef28-02-192110-06-2017
Casier Maria21-12-193005-08-2021
Caspers Henriette25-09-192610-07-2018
Casselman Roger15-03-193322-11-2021
Casselman Walter25-11-192831-01-2024 update 24 February 2024
Cassiers Marcel18-06-193420-04-2016
Casteels Christiane13-05-193403-07-2018
Casteels Tiny05-12-193403-12-2011
Castelein Rony21-10-194904-08-2018
Casteleyn Bob23-01-194216-06-2022
Casteleyn Dirk20-12-194617-09-2016
Casteleyn Elisabeth27-06-191727-12-2018
Casteleyn Yolanda10-09-192912-09-2020
Casters Guido30-12-195526-03-2014
Casteur Frank21-12-195929-10-2017
Castro Marc29-06-193522-11-2016
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Castryck Henri20-03-193307-06-2023
Catelin Guido25-09-194016-11-2023
Catelyn Arsène12-08-193026-01-2016
Catelyn Irène11-12-192612-07-2017
Catoir Louis12-01-192917-10-2016
Catrie Bernadette Frençoise29-03-192822-09-2022
Catrie Daniella10-05-194919-02-2022
Catry Judith04-08-190024-07-1992
Catry Luc12-04-193224-12-2016
Catry Tharsice19-10-193907-08-2016
Catry Wim19-01-193501-12-2011
Catrysse Henri01-01-193624-07-2022
Catrysse Wilfrid Charles29-11-192214-03-2016
Cattaert Christiaen20-09-193526-04-2020
Catteau Beatrice02-11-192917-04-2020
Catteau Roger09-09-193802-10-2016
Catteeu Frans06-05-193525-03-2023
Catteeu Gabriël22-10-193608-08-2017
Catteeuw Georgette09-02-193117-12-2020
Catteeuw Madeleine09-01-192122-07-2021
Catteeuw Maria14-03-193108-04-2016
Catteeuw Willy22-02-193409-06-2023
Catthoor Roger10-06-193610-10-2018
Cattoir Cécile26-11-192329-08-2021
Cattoir Robert01-09-193421-04-2020
Cattoor Huguette11-09-195224-06-2019
Cattoor Jozef22-10-192813-08-2016
Cattrysse Paulette13-05-193802-11-2020
Caubergh Pierre20-09-192910-07-2018
Caubergs Jef29-12-192022-06-2015
Caudron Jan13-01-193727-05-2023
Caudron Josephina26-03-192001-02-2017
Caulier Gerard17-04-192602-02-2020
Causijn Maria16-04-193206-08-2022
Caussijn Annie08-05-194719-10-2020
Cautaert Achiel11-03-192122-01-2014
Cauwe Marie-Thérèse11-02-193310-02-2016
Cauwel Stephan13-04-194105-04-2016
Cauwelier Dolf01-12-193115-04-2018
Cauwelier Magda08-01-194228-06-2023
Cauwels Adeline12-03-192621-10-2017
Cauwels Chantal Alice11-05-196509-06-2017
Cauwels Erna Helena Louis Marie11-06-194220-04-2018
Cauwels Hulin Hippoliet24-11-192506-05-2020
Cauwels Jenny18-04-194209-10-2020
Cauwels Jozef Henri Kamiel09-01-192827-01-2022
Cauwels Margareta Gabriëlla28-04-192302-06-2016
Cauwels Maurits27-04-192911-12-2022
Cauwels Robert16-09-192829-12-2018
Cauwels Roland15-02-194610-01-2023
Cauwels Rudiger03-11-194926-04-2022
Cauwels Suzanna Georgette Maria13-03-193117-04-2019
Cauwels Vera Leonie Marie Gudula19-06-194010-06-2022
Cauwels Willy Edmond Honoré Maria11-09-195422-11-2023
Cauwenberghe Joanna08-09-193605-02-2014
Cauwenberghs Yvonna27-02-192428-04-2015
Cavens Jan Eric08-10-195205-02-2018
Cayzeele Willy04-02-193623-04-2023
Cazaux Erik24-12-194110-01-2017
Ceelen Adrianus13-11-192701-04-2016
Ceenaeme Gerard31-01-193820-04-2017
Celie Aimé13-04-192927-04-2017
Celie Irene15-08-192427-07-2018
Celis Frieda30-06-196324-08-2016
Cerpentier Rudy19-03-196302-09-2014
Ceuppens Eliza23-06-193002-12-2015
Ceuppens Frans02-02-192509-09-2011
Ceuppens Lucienne Colette12-05-192520-11-2011
Ceuppens Rita17-05-195717-02-2020
Ceuterick Etienne27-10-192703-05-2015
Chabert Jos16-03-193309-04-2014
Chanterie Aureel23-06-194422-11-2022
Chapman Eileen14-05-194117-11-2011
Chaudieu Simone29-07-192226-06-2016
Chaves Daguilar Hugo Alfred Bertha23-12-194508-06-2020
Cherlet Jacqueline Albertine L.21-04-193412-04-2021
Cherlet Julianna Louisa19-11-192230-10-2023
Cherlet Marcel01-06-194313-05-2012
Cherlet Rosette Suzanna Hendrik22-07-193225-04-2022
Cherlet Willy Jérôme05-10-194516-09-2017
Cheroutre Marcel15-03-191412-07-1983
Chevaillier Flor30-01-193228-02-2016
Chevalier Suzanna27-08-191929-05-2014
Cheyns Georges23-04-192707-07-2018
Cheyns Marie22-01-192213-08-2011
Chrétien Omer04-07-193907-05-2017
Christiaen Françoise12-04-192924-03-2023
Christiaen Gabrielle27-01-192815-02-2017
Christiaens Albertine25-11-192507-03-2023
Christiaens Andrée28-06-193419-09-2017
Christiaens Clara28-04-192406-07-2016
Christiaens Erna14-12-194511-06-2018
Christiaens Herman26-08-193919-12-2014
Christiaens Irène01-03-192329-09-2018
Christiaens Jan19-09-193516-10-2011
Christiaens Jules23-02-192702-02-2012
Christiaens Lia06-09-192706-04-2020
Christiaens Liliane20-07-193323-05-2021
Christiaens Marten10-09-192911-11-2018
Christiaens Michel05-07-193212-01-2021
Christiaens Myriam19-09-194403-10-2023
Christiaens Noël18-01-192913-02-2012
Christiaens Noël05-11-193408-08-2020
Christiaens Norbert2021
Christiaens Paul Benedict29-07-193705-10-2018
Christiaens Roos03-12-193606-12-2011
Chubb Michael05-02-194424-04-2016
Ciers Hubert16-01-193905-03-2016
Ciers Noël26-12-193025-11-2018
Cieters Paul04-12-192619-07-2017
Clabau Juliana14-06-193126-08-2019
Clabaut Roger15-04-193214-01-2018
Claerbout Urbain20-11-192915-10-2019
Claerebout Johny22-09-194314-11-2020
Claerhoudt Gentil29-01-191604-12-2009
Claerhout Gaby19-07-193502-12-2017
Claerhout Jacqueline24-05-192825-10-2016
Claerhout Margarita13-01-193611-11-2023
Claes Ann13-03-195919-06-2017
Claes Carl31-07-193802-04-2014
Claes Frans12-02-192717-01-2019
Claes Gaston08-04-193313-10-2016
Claes Jacqueline14-06-195206-05-2020
Claes Jozef24-02-193326-05-2017
Claes Louis06-06-193128-06-2014
Claes Louis08-07-193703-02-2015
Claes Marie-José31-03-192703-10-2021
Claes Mathilde08-05-191905-05-2012
Claes Miel11-01-195126-07-2018
Claes Patricia Rita Marie René12-06-194919-09-2011
Claes Paul10-12-193415-02-2017
Claessens Guido25-12-194309-02-2012
Claessens Jozef29-03-193222-11-2011
Claessens Lieve22-03-195327-08-2020
Claessens Marie-Paula01-12-193131-03-2019
Claessens Stephan10-09-193526-08-2019
Claeys Agnes03-04-192719-01-2022
Claeys Agnes01-02-193707-02-2016
Claeys Albrecht10-01-193413-08-2019
Claeys Alex03-09-194918-09-2022
Claeys Alfons15-03-192327-01-2024
Claeys Anna Maria01-10-192905-01-2002
Claeys Antoine27-03-194622-02-2018
Claeys Antoon Honoré Cesar August16-07-194210-09-2021
Claeys Bertrand04-04-192814-12-2016
Claeys Bertrand Serafien Petrus Edgard10-06-194101-05-2017
Claeys Carlos Alfons Maria11-01-193213-09-2017
Claeys Charles27-03-192208-07-2018
Claeys Clarisse24-06-192802-10-2022
Claeys Clarisse Barbara02-07-193028-11-2018
Claeys Cyriel Camiel Emma09-01-194118-06-2021
Claeys Denisia14-10-193114-08-2021
Claeys Donald01-09-194710-02-2016
Claeys Eduard30-09-193025-10-2022
Claeys Elvire11-02-192009-08-2022
Claeys Eric10-07-194226-11-2021
Claeys Eric13-07-196015-03-2023
Claeys Eric Richard Serafien Marie09-04-194728-05-2019
Claeys Etienne13-02-193110-06-2023
Claeys Frans12-01-193325-09-2022
Claeys Georgette21-06-193321-10-2023
Claeys Gerard09-07-192222-09-2011
Claeys Gerard05-05-192803-11-2023
Claeys Gerard29-01-192920-11-2022
Claeys Gerard05-04-193018-09-2013
Claeys Gerardina24-03-193903-10-2022
Claeys Gery13-02-194626-05-2023
Claeys Godelieve14-05-193720-05-2023
Claeys Henriette14-07-193315-02-2023
Claeys Hubert28-10-193209-06-2019
Claeys Jacqueline29-01-192623-06-2020
Claeys Jacques21-04-191728-01-2017
Claeys Jeannine16-12-194023-07-2020
Claeys Julia05-02-192926-07-2021
Claeys Julien André13-11-191803-11-2016
Claeys Juul22-12-194312-02-2016
Claeys Katelijne05-09-196231-07-2023
Claeys Leo Willy27-08-192401-12-2017
Claeys Léon Joseph04-06-192206-07-1991
Claeys Lilianne01-01-195125-11-2021
Claeys Madeleine04-07-192502-01-2023
Claeys Marcella04-01-192927-05-2017
Claeys Maria15-05-193020-06-2020
Claeys Mariette16-01-192810-11-2017
Claeys Marijke Monique Armand28-08-195422-10-2017
Claeys Marina Maria22-12-192226-12-2021
Claeys Martin05-10-197126-04-2018
Claeys Michel30-11-193911-06-2020
Claeys Noël27-10-193021-12-2022
Claeys Norbert Joseph11-07-193812-03-2021
Claeys Paul21-04-193602-03-2020
Claeys Paul Jozef20-01-192819-11-2016
Claeys Peter29-04-197005-11-2011
Claeys Rachel Maria01-02-192920-03-2019
Claeys Robert15-02-192908-05-2018
Claeys Robert21-06-193022-06-2017
Claeys Roger10-02-193207-11-2023
Claeys Romaan Emiel15-08-193531-03-2023
Claeys Romein17-01-193407-08-2016
Claeys Rosetta16-07-193019-07-2018
Claeys Sasha08-12-199322-03-2022
Claeys Simona Paula06-09-192903-05-2019
Claeys Telesfoor Jozef01-03-193722-11-2019
Claeys Valeer Jozef Camiel22-08-192613-04-2016
Claeys Wilfried Donald Louis22-04-1951
Claeys Yolanda20-11-193116-11-2023
Claeys Yvonne18-04-192630-01-2017
Claeys Bouuaert Ignace09-02-192004-07-2016
Claeyssens Yvonne27-11-192126-05-2016
Clapdorp Diana29-04-194427-03-2021
Clappaert Margriet06-07-191324-03-2012
Clara Emiel23-05-193010-03-2016
Clarebout Jeanne01-06-193329-04-2021
Clarys Frans26-02-193629-07-2014
Clarys Sylvia31-03-195622-03-2018
Clarys Willy16-02-193502-04-2019
Clarysse Gilbert16-12-192709-10-2017
Clarysse Irène26-01-192129-10-2011
Clarysse Laurent01-09-193229-01-2015
Clarysse Marcel12-06-193419-02-2017
Clarysse Noëmie16-12-193107-07-2020
Clarysse Norbert04-03-192526-06-2019
Clarysse Rachel18-10-191826-06-2018
Clarysse Ronny04-12-193213-04-2017
Clarysse Simonne09-05-192825-07-2019
Clarysse Wim05-04-193928-12-2020
Claus Clémentine25-12-193531-01-2017
Claus Denise29-01-193906-12-2018
Claus Germain07-07-192321-01-2012
Claus Matthieu06-02-198818-05-2016
Claus Stany27-03-193530-09-2019 update 24 February 2024
Clauw Annick22-12-196502-01-2022
Clauw Freddy17-01-196316-03-2019
Clauw Gaby03-06-193216-02-2018
Clauw Georgette21-04-193305-10-2020
Clauw Liliane07-03-194116-12-2023
Clauw Lola16-09-193021-11-2020
Clauw Roger02-06-193419-04-2018
Clauwaert Anna26-07-193017-08-2021
Clauws Iris08-09-193417-04-2019
Clauws Joris Karel07-04-193714-11-2017
Clauws Marleen Irena17-08-195518-08-2016
Clauws Pol15-04-193111-03-2022
Clauws Serge Alphonse31-12-192618-11-2020
Clay Paulette15-09-192427-01-2023
Cleemput Camiel02-09-193121-07-2017
Cleemput Francine25-09-194407-03-2017
Cleemput Frida30-12-194207-04-2017
Cleenewerck Arthur04-11-192816-05-2019
Cleenewerck Lucien27-01-193108-05-2019
Cleeren Alfons06-05-194105-03-2018
Clement Urbain22-08-193006-03-2019
Clément André09-05-194629-05-2012
Cleppe Geert Firmin Frits28-11-194304-06-2019
Cleppe Greta17-07-193211-02-2015
Cleppe Jan22-11-194906-07-2016
Cleppe Jean17-05-193431-03-2020
Cleppe Marie Louise07-10-193605-07-2023
Clerckx Julien02-04-193218-08-2014
Clerebaut Walther05-10-192919-06-2016
Clerens Jos10-03-193602-06-2015
Clevers Gilbert02-12-192029-12-1990
Clevers Gilbert29-10-193210-04-2022
Clevers Jacqueline13-07-194626-07-2020
Clevers René19-02-194610-11-2018
Cleymans Jos09-06-194526-09-2018
Clicque Madeleine30-06-191027-12-1991
Clicteur Gaby29-05-193324-10-2021
Clicteur Roland André Marie09-08-194311-10-2021
Clierinck Frans05-03-193928-09-2022
Climan Maria30-11-193208-05-2017
Clinckaert Lieve21-05-194803-08-2019
Clinckemalie Guy15-10-194709-04-2016
Clinckspoor Paul24-04-195223-06-2012
Clits Edouard01-01-192712-03-2015
Cloet André01-05-193325-05-2019
Cloet André05-01-193525-05-2017
Cloet Cécile09-05-193608-03-2021
Cloet Edwige Marcelline04-01-193327-05-2020
Cloet Jasmina19-08-198309-12-1997
Cloet Leon15-02-193628-07-2012
Cloet Michel18-08-192831-08-2011
Cloet Patrick28-05-196006-07-2021
Cloet Remi09-02-193605-01-2017
Cloet Roland21-04-193314-11-2022
Cloet Rolanda07-12-193016-11-2021
Cloet William19-09-193318-02-2022
Cloet Willy31-03-193315-01-2023
Cloetens Jacques27-08-194908-06-2019
Cloots Guy11-03-195722-05-2017
Cloots Henri13-09-193524-06-2014
Clopterop Dirk21-01-194820-09-2023
Closse Madeleine18-06-193012-12-2015
Cloutte Christiane23-02-193817-07-2018
Cloutte Frederik07-05-193611-09-2019
Cludts Maria18-01-192724-02-2019
Clybouw Willy25-03-193009-02-2017
Clyncke Hilaire03-05-192923-05-2021
Clyncke Marguerite04-12-192902-10-2023
Clyncke Paul15-03-195631-05-2016
Cnockaert Arnold23-10-193709-04-2018
Cnockaert Noël20-12-193821-03-2019
Cnockaert Roland20-01-193912-12-2016
Cnop Elise06-03-192707-04-2017
Cnops Brigitte16-02-195727-06-2022
Cnops Fré06-01-192710-03-2014
Cnops Jacques31-12-192506-12-2011
Cnops Jan Lodewijk10-01-192321-02-2012
Cnops Jeanne14-09-192903-05-2012
Cnudde Antoine17-04-193009-01-2018
Cnudde Charles06-10-193418-07-2018
Cnudde Christiane17-03-192929-05-2017
Cnudde Frank02-12-2015
Cnudde Herman12-12-193913-06-2023
Cnudde Julien14-02-193226-03-2016
Cnudde Marcel17-08-192320-05-2012
Cnudde Marie01-01-193116-03-2020
Cobbaert Noëlla25-12-192510-12-2011
Cobbaut Guido24-03-194426-11-2022
Cobbe André27-03-194421-01-2016
Cobert Angela Maria16-01-192007-03-2016
Cochuyt Daniël22-10-193813-09-2021
Cockheyt Jacques19-08-193401-02-2023
Cockheyt Jürgen30-01-197411-04-2022
Cockhuyt Martina Maria Richard29-01-195109-11-2020
Cockuyt Lubain Jozef Alfons Petrus16-06-193426-10-2022
Cocle Jan20-06-192416-04-2019
Cocquyt Agnes08-08-193112-06-2022
Cocquyt George10-10-193225-10-2015
Cocquyt Georges15-12-194724-04-2020
Cocquyt Georgette24-12-193124-04-2018
Cocquyt Jean-Pierre21-02-195922-11-2019
Cocquyt Jules24-12-192531-12-2018
Cocquyt Leon21-09-193803-05-2023
Cocquyt Marcel25-10-193309-10-2016
Cocquyt Marietta Paula14-08-193113-02-2021
Cocquyt Martine03-02-195801-05-2019
Cocquyt Miel10-04-195222-07-2016
Cocquyt Renaat22-08-193720-02-2015
Cocquyt Richard04-12-191213-01-2015
Cocquyt Robert Alphons16-12-192824-02-2018
Coddens Arseen16-04-193027-04-2021
Coddens Denisia10-04-193128-06-2023
Coddens Simonne06-11-194718-08-2014
Coeck Adriaan21-04-192504-03-2018
Coeck Agnes26-10-193226-04-2019
Coeck Wilfried01-04-193825-07-2011
Coekelbergs Francis21-06-194402-12-2017
Coel Jef08-09-192612-11-2016
Coelus Gaston01-10-193404-10-2013
Coeman Gaby12-05-192909-05-2015
Coemelck Romain23-03-192919-01-2014
Coen André14-12-192429-05-2012
Coenaerts Bertha01-07-192024-02-2016
Coene Donald René26-11-196428-01-2022
Coene Florine Maria Helena14-02-194513-12-2017
Coene Godfried27-03-194026-02-2019
Coene Henriette19-02-193718-11-2017
Coene Jenny26-01-193008-10-2023
Coene Luc11-03-194705-01-2017
Coene Maria05-10-192825-02-2019
Coene Mariette Bertha José12-05-193113-02-2020
Coene Maurits25-10-192623-02-2019
Coene Pierre06-01-192601-10-2019 update 24 February 2024
Coene Rudy Marie Camiel29-06-195320-09-2017
Coene Simonne11-11-193209-12-2017
Coene Suzanne20-11-192309-12-2020
Coene Zoë Emma02-10-193528-04-2021
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Coenen Josée05-08-193703-05-2023
Coenen Leonie26-04-191831-10-2020
Coenen Luc07-12-196207-06-2016
Coens Daniel René Joseph21-02-194430-04-2022
Coens Filip20-12-195603-12-2022
Coesemans Johan12-07-195331-01-2017
Coessens Jozef14-05-193504-01-2017
Coetsiers Alida11-10-192821-11-2016
Coevoet Marie-Anne01-08-195523-10-2023
Coffyn Jo23-09-194328-03-2020
Coffyn Odette16-05-193107-05-2023
Cogels Nathan12-06-199808-12-2016
Cogen Etienne02-12-193029-01-2016
Cogge Telesphore04-03-193326-10-2019
Coignau Oscar14-02-193405-06-2019
Coigné José10-03-195117-07-2017
Cokele John05-04-194502-05-2018
Colaert Patrick11-10-195123-05-2022
Colanbeen Adelyn Alfons25-01-193426-06-2017
Colardyn Francis03-12-194410-06-2016
Colbrandt Celestine06-07-192728-04-2020
Cole Jozef08-02-192910-05-2012
Collaerts Jos24-05-193527-06-2019
Collard Patrice01-01-194508-12-2022
Colle Adrien15-08-192229-04-2018
Colle Christiane28-10-192815-01-2023
Colle Huguette28-09-192927-12-2022
Colle Jacqueline12-06-193004-12-2023
Colle Josiane13-04-194611-09-2015
Colle Marie-Thérèse05-10-193121-02-2016
Colle Marijke07-09-194716-04-2023
Colle Willy05-08-192515-05-2019
Collette Lionel04-02-194720-04-2019
Collie Rolande30-10-193403-03-2018
Collier Maria19-10-191814-12-2016
Collin Mimi06-07-195105-02-2014
Colman Christiane14-02-193318-02-2015
Colman Fernand22-03-193926-10-2023
Colman Robert05-12-192012-03-2012
Colman Robert02-01-193208-03-2023
Colman William27-03-192901-11-2023
Colmann Albert Adolf Gerard Pieter20-04-193910-05-2019
Colpaert Albert03-02-191911-06-2019
Colpaert Amaat05-04-193730-04-2019
Colpaert André10-09-193307-09-2011
Colpaert Antoine11-08-194519-01-2018
Colpaert Christiane08-04-194210-03-2015
Colpaert Eric27-03-195430-12-2013
Colpaert Erik Medard Gustaaf Maria12-08-195417-03-2023
Colpaert Flavie27-07-193001-03-2017
Colpaert Irène29-01-193820-05-2020
Colpaert Jan29-12-192806-01-2017
Colpaert Maria25-11-191718-04-1992
Colpaert Maria13-12-193426-09-2016
Colpaert Mariette02-06-192710-12-2022
Colpaert Monique07-09-193612-12-2018
Colpaert Paula02-02-193511-12-2011
Colpaert Rachel30-06-193003-12-2020
Colsteyn Lambert03-11-193303-08-2022
Comer Louise Marie Jeanne Elisabeth09-03-191925-01-2018
Comeyne Louis09-02-192730-01-2018
Comeyne René29-10-192513-10-2019
Commerman Alice19-08-192227-04-2019
Commeyne Johan07-02-196807-04-2018
Compernolle Eric Marnix Gerard01-05-194709-04-2018
Compernolle Jacqueline24-10-194422-07-2019
Compernolle Koenraad28-09-195420-09-2023
Comyn Paule28-01-193812-04-2022
Comyn Willy20-10-194829-12-2022
Conings Angeline31-07-192719-12-2017
Coninx Niels16-06-199424-09-2017
Coninx Sylvain19-12-194109-11-2023
Connaert Daniel15-02-192429-12-2018
Connart Pascaline22-08-195909-04-2023
Connehaey Mike14-06-197321-07-2017
Constandt Hugo02-02-194319-11-2021
Constandt Johan17-05-194701-04-2014
Constandt Leon05-03-193002-12-2022
Constandt Maria22-07-193426-12-2019
Contreras Georgette17-09-2019
Convent Luc08-05-192606-10-2023
Cool Aline22-01-192305-05-2012
Cool André12-12-193606-11-2022
Cool Bertina21-11-192216-11-2020
Cool Miriam29-03-192404-11-2011
Coole Dorothea23-02-193411-01-2015
Cooleman Jeannine29-04-193306-04-2016
Cooleman Urbain26-05-193217-05-2022
Coolens Symonne07-11-192109-05-2016
Cools Gilberte21-12-193108-01-2022
Cools Irène15-09-192224-11-2017
Cools Johny04-08-197019-09-2015
Cools Lima Celesta Maria23-12-193203-11-2021
Cools Magdalena01-01-191729-10-2011
Cools Maria11-03-192902-12-2018
Cools Marie-Marguerite01-11-191408-10-2011
Cools Simonne12-01-193429-03-2021
Cools Valeer03-12-192901-02-2022
Cools Willy24-05-193222-10-2011
Coolzaet Frans28-06-195311-05-2017
Cooman Agnes19-12-192729-05-2019
Cooman Marie-Louise27-12-193025-12-2019
Cooman Willy04-03-192817-07-2016
Coopman Alice01-04-192309-11-2017
Coopman Ann24-06-196129-03-2019
Coopman Antoon Jan Marijn23-06-194107-01-2017
Coopman Daniël Marcel Alice20-02-193706-11-2017
Coopman Florimond02-05-192427-01-2019
Coopman Gerard18-02-192823-10-2016
Coopman Godelieva Maria Theresia14-04-192801-05-2016
Coopman Hilda Augusta Maria29-10-193102-09-2022
Coopman Jacqueline16-10-192704-02-2017
Coopman Joanna27-08-191903-12-2019
Coopman Joseph16-03-193011-02-2018
Coopman Maria Alphonsina Julia14-09-193505-07-2022
Coopman Omeer29-03-192809-03-2018
Coopman Suzanne03-06-192019-12-2014
Cooreman Elza Maria Ivonna15-11-192815-09-2016
Cooreman Freddy23-09-194603-09-2016
Cooreman Liliane18-04-194613-09-2016
Cooreman Lyana22-10-192415-05-2016
Cooreman Maria15-05-192015-05-2017
Cooreman Marie Louise20-12-193009-05-2012
Coorens Marie-Louise09-07-193902-12-2022
Coorevits Dick25-05-195001-06-2015
Coorevits Lea17-07-192706-05-2017
Coorman Gilbert17-05-195314-01-2022
Coosemans Clemence13-07-192502-12-2013
Coosemans Clementine16-03-193709-12-2022
Cop Georges12-02-193129-10-2023
Copers Julien02-05-2012
Coppein Marie-Rose04-05-195129-10-2021
Coppejans Anna27-11-192615-01-2019
Coppejans Herman Alice07-07-193224-11-2022
Coppejans Jacqueline08-08-193128-09-2023
Coppejans Marguerite Marie13-08-192818-02-2022
Coppejans Ronny Medard28-09-195714-01-2023
Coppenholle Anny25-11-194111-04-2017
Coppenholle Laura Louisa Alfons09-06-192106-07-2016
Coppenolle Andrea23-11-192105-11-2018
Coppenolle Patrick14-12-196002-10-2018
Coppens Achiel06-05-194204-01-2023
Coppens Adolf26-11-192924-03-2014
Coppens Alfons26-05-193604-11-2023
Coppens André14-08-193201-08-2018
Coppens Anita Marie Louise08-08-195029-06-2022
Coppens Bart01-03-195920-12-2016
Coppens Dirk17-01-194312-01-2024
Coppens Edgard26-07-192703-09-2011
Coppens Etienne27-01-193114-08-2023
Coppens Frans09-12-193423-02-2015
Coppens Frans01-02-193501-02-2016
Coppens Frederic29-05-193511-03-2020
Coppens Geeraard17-04-193117-08-2020
Coppens Guido23-06-195328-02-2023
Coppens Hilaire05-07-193309-07-2022
Coppens Johan20-07-196231-01-2021
Coppens Kurt Erik11-04-197325-07-2017
Coppens Leontine04-07-193210-10-2017
Coppens Luc21-11-193313-05-2018
Coppens Lucie22-09-192330-06-2020
Coppens Marga03-05-194209-02-2023
Coppens Margriet06-11-192223-11-2016
Coppens Marguerite29-10-193620-01-2018
Coppens Maria Theresia01-04-192725-11-2022
Coppens Marie-Christine13-05-195424-09-2022
Coppens Mariette Klara Michel15-09-195119-10-2022
Coppens Marina22-10-194105-09-2021
Coppens Martine23-02-196209-04-2016
Coppens Norbert06-11-192703-02-2012
Coppens Rik29-04-193005-02-2015
Coppens Robert10-08-193604-05-2020
Coppens Robin12-02-200421-01-2023
Coppens Romaan20-04-193331-01-2016
Coppens Steve21-06-197306-11-2011
Coppens Walter03-10-192417-09-2017
Coppens Willy29-09-193604-03-2021
Coppieters Alfons16-02-192405-09-2016
Coppieters Jacqueline03-07-192905-09-2022
Coppieters Marc07-10-193918-03-2023
Coppieters Sonja23-12-194631-08-2012
Coppieters Thierry22-03-192028-10-2011
Coppin Charles08-01-192923-01-2017
Coppin Paul09-04-194013-11-2019
Coppin Piet14-03-196222-03-2023
Coppin Yvette05-04-193523-10-2023
Coppitters Roland Petrus24-06-194126-02-2019
Coppye Gaston06-01-195226-09-2017
Cops Théophile22-11-193931-10-2015
Cordemans Antoon05-02-192308-01-2019
Cordenier André08-01-192812-02-2016
Cordonnier Etienne13-04-192420-09-2018
Cordy Anne Marie03-10-194218-01-2018
Coremans Willy06-10-194211-12-2022
Corijn Anita05-11-193503-07-2023
Corion Roger30-06-193824-10-2022
Corne Louis12-05-192401-06-2016
Corné Aimé11-09-193728-05-2021
Corneillie Brigitta29-12-194520-11-2018
Corneillie Denie22-12-193020-07-2015
Corneillie Rosa25-04-193129-09-2017
Cornelis Albertine17-04-191720-01-2015
Cornelis André29-09-193404-03-2023
Cornelis Antoine06-10-194010-01-2023
Cornelis Cécile23-10-192905-10-2011
Cornelis Christophe09-10-197029-10-2013
Cornelis Clara25-04-193403-04-2018
Cornelis Frans18-02-194327-05-2016
Cornelis Jean-Guy03-02-192419-12-2022
Cornelis Johan26-07-195715-01-2019
Cornelis Jozef23-11-192703-12-2016
Cornelis Julien16-09-194128-06-2023
Cornelis Leonard Willem22-08-193210-10-2023
Cornelis Linda01-06-195417-07-2020
Cornelis Luc26-03-194817-08-2022
Cornelis Lutgarde12-07-193010-05-2014
Cornelis Marc01-12-194330-12-2014
Cornelis Marcel30-03-192116-12-2014
Cornelis Nelly11-02-193822-12-2018
Cornelis Nicole07-01-193427-02-2015
Cornelis Noë29-01-194119-12-2017
Cornelis Pierre21-06-194004-03-2012
Cornelis Pieter24-07-195919-03-2017
Cornelis Roger23-12-192721-07-2018
Cornelis Roger28-12-193526-03-2014
Cornelis Ronny14-02-195121-07-2018
Cornelis Simonne12-07-192115-07-2020
Cornelis Yannick24-04-198428-11-2015
Cornelissen Angela17-02-192326-11-2015
Cornelus Firmin07-07-194102-12-2018
Cornette Geert03-08-193804-11-2019
Cornette Gilbert12-08-192808-12-2018
Cornette Inge11-12-196920-11-2023
Cornette Jacqueline01-04-193020-05-2023
Cornette Jozef19-06-193431-01-2023
Cornette Olivier15-04-196202-12-2022
Cornette Paul01-10-193424-04-2022
Cornette Roland18-01-193401-10-2019
Cornette Valère19-02-193630-04-2020
Cornu Christiaene29-03-193104-08-2022
Corsus Lou30-10-192830-06-2016
Corswarem Roger15-10-193609-01-2014
Cortebeeck Godelieve26-04-192703-04-2017
Corteel Daniel27-07-194316-08-2021
Cortens François24-06-193901-02-2023
Cortens Pieter31-10-193513-10-2017
Corteville Christian07-09-192903-04-2023
Corthals Etienne02-04-193029-11-2018
Corthals Georgette18-08-193105-03-2021
Corthals Hilda31-05-192122-01-2017
Corthals Jean21-10-2016
Corthals Patrick18-11-195606-03-2018
Corthouts André16-03-193421-05-2016
Corthouts Els29-09-193003-02-2018
Cortier Christiane17-06-192624-04-2023
Cortois Willy27-02-194121-03-2018
Cortvriendt Daniel24-03-193609-11-2016
Cortvrindt Maria05-06-192821-06-2012
Cortvrindt Marie-Louise04-02-193016-03-2016
Corveleyn Simonne12-06-192622-08-2017
Coryn Aldegonda04-06-194025-08-2023
Coryn Gabrielle12-06-193207-01-2023
Coryn Hervé11-04-193011-08-2019
Coryn Jacques22-10-194724-08-2014
Coryn Paula07-09-193511-03-2023
Cosaert Hector18-12-194604-02-2016
Cosijn André25-05-193722-10-2022
Cosijns Eddy08-11-195809-03-2015
Costenoble Maria21-01-192801-11-2013
Costenoble Maria01-04-193724-04-2017
Costermans Eugène06-09-192930-03-2023
Cosyns Georgine19-10-191407-10-2014
Cotman Valentine19-01-193030-04-2016
Cottenie Erna26-04-192413-10-2016
Cottenier Christiane24-03-193623-07-2016
Cottenier Roger25-11-192322-08-2011
Couchez Marie-Louise24-03-192913-04-2020
Couchez René06-03-193930-06-2017
Couchie Francine17-05-195314-08-2015
Couck Paul24-05-193212-03-2021
Coucke Christiana25-02-193421-09-2021
Coucke Edmond20-06-192009-12-2020
Coucke Georgette16-02-193128-11-2014
Coucke Jan06-12-194709-10-2011
Coucke Longinus15-03-193213-03-2018
Coucke Monique04-03-193118-06-2017
Couckuyt Bruno26-11-196219-04-2023
Couckuyt Germaine18-01-192630-01-2019
Couckuyt Michel G.E.10-01-192628-10-2011
Coudenys Paul11-03-195818-10-2023
Coudeville André08-08-193605-04-2021
Coudeville Mariette12-11-193202-12-2019
Coudré Gaston26-01-193522-10-2016
Coudyser Marcel31-10-192416-08-2017
Coudyzer Georges15-11-193715-11-2013
Coudyzer Koenraad29-04-193613-07-2019
Coulembier Johan28-08-195127-07-2017
Coulier Marie Louise23-10-192506-08-2021
Courcelles Jean14-04-193208-06-2021
Cours Paul10-01-193818-11-2017
Courteaux Willy19-01-192425-03-2017
Courtens Jeannine07-11-193419-04-2014
Courtens Werner30-06-193503-06-2014
Cousin Ivonne07-04-192912-11-2016
Coussee Paul08-04-193104-08-2015
Coussement Bernard Gilbert Marcel03-04-193926-11-1981
Coussement Geert18-02-197108-12-2016
Coussement Jeanine21-07-193519-08-2017
Coussement Jürgen02-06-197223-01-2024
Coussement Marc30-03-195316-06-2015
Coussement Marie Thérèse06-03-193417-10-2021
Coussement Mariette28-07-193316-02-2016
Coussens Germaine12-03-193124-10-2014
Coussens Mariette12-02-193314-08-2022
Coutigny Antoine20-06-194412-05-2017
Couttenye Paula05-02-193026-03-2022
Couvreur Leon03-04-193010-04-2017
Couvreur Romain09-12-192710-12-2017
Couwyzer Marie Thérèse25-12-193211-04-2020
Covemaeker Luc13-09-193803-09-2018
Cox Jeanne01-05-193210-04-2020
Cox Jean-Pierre19-11-193030-03-2020
Crabbe Magdalena02-01-192527-08-2015
Crabbe Roland02-12-194112-04-2023
Crabbe Roland28-10-194312-03-2016
Crabbe Simonne07-06-192221-12-2022
Craey John28-10-194311-03-2012
Craeye Maurice Albert16-04-191910-11-2013
Craeye Walter Richard Maria25-05-194028-05-2023
Craeye Wilfried Kamiel Philemon23-05-193617-01-2002
Craeymeersch Raphaël24-01-193322-07-2021
Craeynest Lucrèse23-09-193507-01-2018
Craeynest Marie-José14-10-192724-11-2011
Craig Willy20-12-194226-11-2018
Cramer Piet28-04-193721-11-2016
Crampe Etienne28-02-193221-07-2021
Craninx Astrid09-04-200115-02-2018
Cranshof Jean07-03-193704-09-2015
Crappé Willy15-11-193426-09-2016
Craye Antoon02-04-193801-03-2018
Craye Marthe23-03-192907-08-2022
Creël Helena Maria Kamilla25-07-193230-10-2023
Creël Monique10-03-194106-04-2022
Creemers Jos10-08-195510-08-2019
Creemers Staf19-06-193904-08-2018
Cremer Bernadette09-2011
Cremers Adrien06-01-193630-01-2024
Cremers Johannes08-11-192311-11-2016
Cremers Rita25-03-194423-03-2017
Crepeele René12-02-193103-09-2017
Crepel Brigitte25-07-195115-03-2018
Cretel Jérôme21-05-194504-01-2018
Creupelandt Gustave08-04-192712-04-2012
Creupelandt Irma20-01-192417-05-2020
Creupelant Suzanna12-10-193007-07-2017
Creus Denise19-08-193621-04-2021
Creus Raymond05-02-193931-07-2014
Creve Theo23-11-193112-01-2014
Crevits Marie Jeanne28-12-193507-11-2016
Creyf Eric18-06-193816-01-2022
Creytens Carlos17-10-193026-04-2022
Creytens Wilfried25-09-193214-07-2022
Criel Daniel12-06-193230-05-2016
Criel Denise13-02-193727-04-2016
Criel Firmin17-10-193919-05-2012
Criel Gerard11-06-193211-11-2022
Criel Gilbert24-05-192808-01-2021
Criel Jan20-03-194630-11-2023
Criel Linda13-07-195002-06-2018
Criel Margareta04-08-192121-03-2022
Criel Monique01-01-194008-09-2017
Criel Wim01-06-194828-10-2015
Crispyn Irena28-06-192515-10-2020
Crispyn Tino17-10-197513-11-2013
Cristofoli Yvonne07-07-192921-10-2023
Croene Arthur19-02-192112-08-2011
Croene Luc21-04-193825-12-2020
Croes Araïs04-11-193524-03-2021
Croes Ghislain31-03-195419-10-2014
Croimans Jan01-07-193729-09-2023
Croisiau Anne04-06-195920-01-2024
Croisiau Paul12-04-193714-12-2023
Crokaert Maria Simonne20-06-193220-07-2016
Crombé Ignace21-11-195609-08-2022
Crombeen Roger27-10-191602-11-2014
Crombez André25-06-192706-12-2020
Crombez Bertha18-10-191523-01-2012
Crombez Wilfried20-10-195408-07-2016
Cromheecke Aimé Jozef21-03-193824-06-2022
Cromheecke Clarisse Denise28-10-193107-02-2020
Cromheecke Elza Maria21-07-191426-03-2022
Cromheecke Hubert Jozef20-01-193329-04-2018
Cromheecke Jacques18-12-194724-07-2018
Cromheecke Laure13-03-194714-03-2017
Cromheecke Léa Christina Agnes25-01-193910-05-2021
Cromheecke Maria Emelia12-12-191718-09-2017
Cromheecke Philippe Julien Maurice10-04-196224-02-2020
Cromheecke Rachel Maria29-01-192303-10-2018
Cromheecke Richard Prosper28-09-191301-05-2016
Cromheecke Valeer Honoré17-04-193404-08-2021
Cromheecke Valeer Hubert Jozef23-08-193011-10-2017
Cromheecke Willy Irma Marcel20-04-194630-11-2019
Cromheecke Willy Jozef28-04-193015-01-2018
Cromheecke Wouter29-05-196717-12-2019
Cromheecke Yvan09-03-195004-09-2021
Crommelinck Alfons16-06-192227-12-2016
Crommelinck Juliaan01-02-192108-01-2018
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Cromphout Michel09-12-195714-11-2013
Croo Frans06-02-193015-03-2018
Croo Jan15-12-196016-03-2018
Crop Emmanuël17-10-194006-01-2018
Crop Maria21-04-193306-05-2019
Crul Alex22-11-196909-05-2019
Crul Berenice Germaine Regina11-02-193716-05-2020
Crul Filip04-10-195201-04-2020
Crul Frieda06-05-194720-07-2017
Crul Georges26-08-192712-03-2020
Crul Juliaan Aloïs01-01-192014-03-2020
Crul Julien Willy02-02-193403-12-2019
Crul Maurits20-03-194509-06-2016
Crul Remi Robert14-02-193212-12-2022
Crul Yvan04-11-195520-07-2022
Crul Yvette18-12-192714-03-2017
Crutelle Jean Marcel André06-06-193712-06-2018
Cruydt Simonne21-05-193122-09-2019
Cruyl Pierre29-11-191913-02-2012
Cruypeninck Johan05-04-195016-04-2016
Cruysbergs Joséphine12-06-192115-06-2014
Cruyt Agnès20-02-193723-04-2018
Cuelenaere Eric Marcel Johan21-09-195225-07-2019
Cuelenaere Erna Maria28-03-192631-10-2017
Cuelenaere Louis Eduard Antoon10-12-192617-11-2023
Cuelenaere Magdalena27-02-194917-02-2022
Cuelenaere Victor Valeer Paul Louis14-08-193206-08-2021
Cumberlege Marcus23-12-193830-12-2018
Cuquet y Prat Marie-Thérèse04-04-192613-12-2022
Curé Diane21-07-192819-02-2016
Cusse Marie-Louise02-04-192107-04-2018
Cusse Paul04-03-195401-06-2021
Cusse Willy Joseph23-07-192427-11-2020
Cuvelie Jacqueline02-12-193018-06-2017
Cuvelier Alice05-08-192917-12-2021
Cuvelier Emma24-05-189302-03-1986
Cuvelier Geert16-09-195125-12-2021
Cuvelier Guido07-07-193821-11-2020
Cuvelier Herman17-02-194209-09-2023
Cuvelier Jean18-11-191526-01-2012
Cuvelier Joël27-04-193408-08-2020
Cuvelier Liesbeth19-11-193014-05-2017
Cuvelier Maria07-05-193127-03-2020
Cuvelier Marie-Louise16-08-194014-02-2022
Cuvelier Roger20-02-193227-07-2019
Cuvelier Thérèse23-10-193215-11-2020
Cuyle Carlos25-01-195303-09-2015
Cuylle Jenny04-05-194122-08-2021
Cuypers Eddy09-05-195802-05-2016
Cuypers Emilienne22-06-193106-07-2014
Cuypers Germaine Maria18-06-192825-11-2013
Cuypers Jean Pierre10-06-195210-10-2019
Cuypers Roger23-01-192903-08-2014
Cuypers Roger14-04-193720-07-2020
Cyffers Maria24-06-192114-06-2012
Dabaut Camiel30-07-193427-08-2016
Dabaut Lili Leonie26-02-193812-06-2020
Dacquin Dani24-10-193507-12-2019
D'Adesky André07-03-193103-04-2015
Dael Guido19-01-193327-06-2017
Daeleman Polydoor17-03-192704-01-2012
Daelemans Frans20-10-193330-05-2020
Daelewijn Rosita08-11-195301-12-2017
Daelman Etienne23-05-193320-09-2016
Daelman Ghislaine01-11-192112-02-2014
Daelman Madeliene29-06-192413-07-2020
Daelman Suzanne07-02-193008-03-2021
Daels Achille28-01-193114-01-2017
Daels Rudy15-08-196905-04-2021
Daem Werner03-11-195408-05-2019
Daemers Huguette18-05-193025-05-2014
Daems Herman13-11-193122-08-2017
Daems Martha21-05-192626-07-2014
Daems Walter23-03-194228-07-2017
Daenekindt Roger Maurice21-07-194326-07-2014
Daeninck Clara Anna21-07-192411-07-2017
Daeninck Marcellina25-02-193902-09-2020
Daeninck Simonna21-01-193221-01-2021
Daerden Raymond23-04-192731-10-2013
Daes Jean05-02-194304-11-2013
Dai Vincenzo15-05-193219-08-2017
d'Alcantara Adhemar17-05-192007-05-2012
Dalle Jean-Michel01-12-197113-05-2017
D'Alleine Maria12-03-192104-03-2017
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Dalschaert Angela11-03-192722-08-2017
Damas Pierre08-10-192823-03-2014
Dambre Mariette13-03-192825-06-2018
Dambre Nicole22-05-193328-12-2013
Dambre Paul30-03-194320-10-2017
Dambruyne Armand06-06-193108-09-2023
Damen Jurgen 197304-2015
Damiens Paul24-08-193829-10-2022
Damman Jacques25-10-193413-12-2021
Damman Jeannine31-07-193304-02-2019
D'amour Georgette30-09-192627-05-2021
Dancet Thérèse09-08-193011-01-2021
Danckaert Bruno18-04-195819-05-2017
Daneels Jean Pierre10-10-194627-01-2018
Daneels Juliaan01-12-191922-05-2020
Daneels Raphael Michel07-11-192813-08-2018
Daneels Valeer Jozef08-09-192616-11-2018
Daniëls Gerard14-12-193324-04-2020
Danloy Julie04-04-192622-01-2016
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
Danneels André08-03-193231-05-2022
Danneels Bernard06-03-193028-02-2019
Danneels Bernard04-09-194825-01-2017
Danneels Georges19-08-192129-01-2014
Danneels Gerarda28-03-192908-08-2019
Danneels Hendrik11-05-194720-03-2017
Danneels Jacques08-05-193107-06-2018
Danneels Luc16-07-194414-10-2022
Danneels Omer André07-11-195108-11-2020
Danneels Romain Armand21-09-193506-04-2022
Danneels Simona12-07-192807-12-2021
Danneels Yolande15-07-193914-08-2022
Danschotter Marie-Jeanne10-09-192602-09-2016
Darragas Felicien30-04-193201-03-2017
Darras Michel15-07-193920-09-2019
Dassen Alphonse18-08-192223-09-2015
Dassonville Christiana21-02-192803-02-2017
Dautricourt Paul26-04-193922-04-2019
Dauw Alina08-01-193716-09-2021
Dauw Celina07-02-192420-09-2019
Dauw Julietta30-12-193604-09-2021
Dauwe Albert18-11-192015-02-2012
Dauwe Dora10-07-194617-10-2022
Dauwe Eric28-11-194305-06-2018
Dauwe François13-10-193109-12-2022
Dauwe Michel24-07-195217-08-2018
Dauwens Firmin Richard04-06-193126-10-2018
Dauwens Ivonna20-11-19282018
Dauwens Romanus Daniël21-11-193725-06-2022
Dauwens Rosa Maria Alphonsina09-01-192703-08-2016
David Andrea09-05-193416-04-2023
David Cesar11-10-193103-09-2011
David Esther Louise Johanna11-11-191916-09-2016
David José12-05-194215-07-2019
David Marie-Louise26-04-192823-02-2019
David Paul23-10-193020-03-2014
Davidts Hendrika15-03-192816-11-2014
De Backer Aloïs05-08-194625-12-2022
De Backer Astère04-10-192106-11-2011
De Backer Elisabeth06-03-194713-04-2021
De Backer Eric06-05-196103-04-2016
De Backer Eugenia03-04-193004-06-2023
De Backer Frans03-02-194109-02-2023
De Backer Henriette22-02-192703-07-2018
De Backer Herman09-11-195307-08-2022
De Backer Herman Kamiel Rene12-01-193915-03-2016
De Backer Irma Melania18-01-193313-11-2016
De Backer Johan23-11-195018-02-2017
De Backer Julia17-05-192306-12-2021
De Backer Laurent29-12-193511-09-2015
De Backer Lionel27-11-193403-04-2018
De Backer Marleen09-07-196325-12-2013
De Backer Osaël Marie Joseph26-02-193601-06-2020
De Backer Paul21-12-193624-09-2015
De Backer Rafaël22-11-193526-08-2019
De Backer Roger11-01-192830-01-2014
De Backer Simonne27-07-193616-07-2021
De Backer Stefaan07-11-195027-04-2021
De Backere Bernadette19-09-195904-06-2014
De Bacquer Jacques02-04-194926-06-2015
De Baecke Marie-Louise15-12-193203-11-2018
De Baedts Ermin Carlos25-04-193512-11-2021
De Baedts Martha22-11-192825-02-2018
De Baedts Roger Willy Arseen19-04-193909-10-2021
De Baene Henri04-07-192901-08-2022
De Baene Maria15-04-192913-01-2017
De Baene Marie-Joseph01-11-193024-02-2022
De Baenst Dirk18-01-194026-01-2018
De Baenst Xavier09-02-193703-07-2021
De Baerdemaecker Maurits Jozef01-03-191714-08-2017
De Baerdemaeker Florette Lucienne Esther30-06-193222-03-2016
De Baerdemaeker Georges17-08-193709-12-2021
De Baerdemaeker Joanna Maria Rachel08-09-192217-03-2016
De Baerdemaeker Karine30-08-196003-04-2022
De Baerdemaeker Petrus03-04-192612-10-2013
De Baerdemaeker Willy04-09-193619-06-2023
De Baere Alida Maria20-03-192331-01-2020
De Baere Arthur Leon31-12-193325-10-2020
De Baere Daniël23-03-193222-06-2012
De Baere Denise Cecile Ernestine01-09-193731-08-2023
De Baere Elva Maria Magdalena25-05-1922
De Baere Georges06-08-194319-05-2017
De Baere Gilbert26-05-193017-12-2022
De Baere Godelieve04-12-192622-12-2022
De Baere Henriette Marie24-02-193116-02-2016
De Baere Hubert24-02-194605-11-2020
De Baere Ignace02-11-196315-06-2016
De Baere Jeanne06-04-191906-07-2014
De Baere Julia Maria Louisa15-05-192704-04-2017
De Baere Lieve14-08-193307-01-2023
De Baere Paul18-09-194220-03-2018
De Baere Roger16-08-193319-03-2018
De Baere Vera22-02-194617-04-2018
De Baere Yvonna Maria23-12-192510-11-2020
De Baeremaeker Emiel10-11-193926-01-2016
De Baets Adrianus02-12-193216-05-2017
De Baets Agnes31-08-193525-10-2018
De Baets Amaat13-01-192020-07-2000
De Baets André28-02-192229-05-2001
De Baets Anna Gilberta08-10-192223-07-2023
De Baets Annick15-10-196910-04-2017
De Baets Bertrand27-01-192723-05-2018
De Baets Bertrand Armand03-07-192716-09-2022
De Baets Camillus Mauritius09-01-192520-03-2021
De Baets Christelle28-05-195211-08-2018
De Baets Christiana Maria17-05-193902-05-2023
De Baets Denise25-02-195421-03-2018
De Baets Diana23-03-193602-08-2019
De Baets Emmanuel29-04-194415-08-2016
De Baets Erik28-12-192830-12-2016
De Baets Erna20-03-193112-04-2018
De Baets Etienne20-03-193130-09-2021
De Baets Filip28-02-195520-02-2015
De Baets François25-09-194430-11-2018
De Baets Gaston15-10-192002-02-2018
De Baets Gerard15-11-192312-12-2017
De Baets Germain Pieter Cyriel07-02-193818-10-2023
De Baets Ghislain07-03-192927-05-2012
De Baets Hilde02-02-195430-05-2022
De Baets Ivonne19-06-192523-03-2019
De Baets Jaky07-05-195220-09-2023
De Baets Jenny Julia Maria06-06-194219-08-2020
De Baets Jozef22-07-192814-02-2017
De Baets Julia13-10-192809-01-2014
De Baets Linda09-02-195207-05-2022
De Baets Luc13-10-193711-04-2022
de Baets Ludwina Philomena Maria18-07-192928-08-2019
De Baets Lydie Lutgardis Elvire25-01-193219-02-2019
De Baets Marc06-07-195513-03-2017
De Baets Marc Louis Cyriel15-06-195405-08-2020
De Baets Maria07-08-193628-07-2018
De Baets Maria-Louisa12-02-192711-03-2000
De Baets Marie Antoinette11-05-191327-11-2003
De Baets Martha06-04-192618-09-2020
De Baets Maurice26-03-192719-01-2019
De Baets Michiel11-08-199820-07-2023
De Baets Raphaël Emiel Florent Jozef02-08-193721-03-2022
De Baets Rita02-01-195502-10-2021
De Baets Robert Achiel12-09-192718-03-2022
De Baets Robert Willy Cyriel23-08-193605-09-2018
De Baets Robrecht27-01-192204-08-2001
De Baets Roger Henri15-03-192701-12-2018
De Baets Romain Germain14-04-193620-01-2020
De Baets Rosa01-02-193020-09-2019
De Baets Rosette Maria08-01-195510-06-2018
De Baets Rudiger Medard30-03-194716-11-2020
De Baets Siegfried10-08-194008-04-2022
De Baets Simone15-01-194305-07-2018
De Baets Stefaan Etienne20-02-193726-05-2000
De Bal Frank01-06-194720-06-2018
De Batselier Roger04-03-192702-09-2017
de Bauw Léa25-07-194526-01-2023
De Bauw Simonne10-01-192821-03-2019
De Beck Etienne06-10-194311-11-2016
De Beck Roland16-03-194431-03-2012
De Beck Urbain23-11-192901-07-2014
De Beer Emilienne22-12-191413-05-2014
De Beir Helena18-09-192310-07-2023
De Beir Jules27-07-193011-06-2016
De Beir Renée27-06-192729-11-2011
De Beir Willy06-07-193321-07-2015
De Bel Ann26-09-196511-11-2017
De Bel Cecile01-06-194614-10-2022
De Belie Pieter12-10-192408-12-2017
De Bels Claudine08-05-195625-08-2011
De Belser Raymond17-06-192903-10-2014
De Beuckelaere Gerard21-01-193502-01-2020
De Beul Gabriella03-08-192321-07-2018
De Beul Juliette23-01-192409-08-2019
De Beule André12-03-193101-05-2017
De Beule Lucien24-02-192818-08-2016
De Beule Madeleine01-08-193429-12-2016
De Beule Willy08-03-194208-10-2013
De Beuselinck Raymonde19-07-192528-02-2015
De Bever Willy21-03-193716-08-2020
De Bevere Jacqueline25-04-193720-11-2022
De Bie Denisa28-02-192926-01-2017
De Bie Jef09-04-195930-03-2015
De Bie Johan06-09-194714-06-2019
De Bie Lodewijk01-04-192225-04-2012
De Bie Rafaël26-03-192301-12-2011
De Bilde Jacques16-09-193312-09-2018
De Biscop Sophie24-12-195705-08-2011
De Bisschop Agnès27-05-192719-12-2018
De Bisschop Jacqueline12-11-193427-03-2021
De Bisschop Jozef21-05-194126-12-2016
De Blaere Lucie20-11-193223-07-2018
De Blaere René16-03-193203-09-2011
De Blancq Jessie03-08-194318-10-2018
De Blauwe Germaine12-11-192405-12-2016
De Blauwe Monique08-03-193628-07-2023
De Blauwe Sammy19-02-197302-02-2014
De Blauwer Elza16-07-193106-04-2017
De Bleecker Elza09-03-192703-12-2023
De Bleecker Frans Marcel28-12-193212-12-2016
De Bleecker Georges25-08-192903-01-2017
De Bleecker Georges14-10-193907-11-2011
De Bleecker Georgette Rachel23-04-192231-07-2017
De Bleecker Mariette10-2015
De Bleecker Willy25-02-193908-09-2022
De Bleeckere Rita31-05-194821-04-2021
De Blende Irène24-08-192303-07-2016
De Blick Nadine24-11-195423-04-2022
De Blieck Annie23-07-194327-06-2021
De Blieck Carlos13-08-193701-10-2023
De Blieck Cecile11-02-194613-01-2019
De Blieck Paula18-12-192224-02-2012
De Blieck René13-12-194808-09-2021
De Bliquy Leon10-10-194306-03-2019
De Block Angèle17-08-193423-04-2022
De Block Christine10-03-191719-01-2012
De Block Henri11-10-193905-06-2012
De Block Lu21-02-192901-03-2018
De Block Maria28-06-193710-12-2018
De Block Simonne18-09-192314-03-2020
De Block Werner27-11-2011
De Bo Gaby26-10-193202-01-2014
De Bo Roger22-04-192501-02-2017
De Bock Agnes21-05-192626-06-2017
De Bock Anna30-12-193719-01-2017
De Bock François 192814-10-2018
De Bock Gabriëlla16-03-193216-12-2013
De Bock Georgette17-12-193816-07-2022
De Bock Gilbert13-11-192306-01-2018
De Bock Hubert13-06-192210-02-2017
De Bock Marc27-05-194414-02-2022
De Bock Moncy11-11-198615-07-2021
De Bock Paul03-09-194801-11-2013
De Bock Simonne14-11-193207-01-2023
De Bock Walter07-11-194110-12-2023
De Boeck Elise17-12-193112-10-2017
De Boeck Filip06-02-196906-11-2017
De Boeck Gerdie07-09-195413-06-2017
De Boeck Hugo19322023
De Boeck Jeanne27-02-192426-09-2016
De Boeck Maurits21-04-192821-11-2013
De Boel Orpha22-05-191817-03-2012
De Boever Adrienne02-06-193814-06-2016
De Boever Bernice27-06-193403-02-2017
De Boever Ernest07-04-192603-10-2015
De Boever Georgette Louise28-05-192816-11-2017
De Boever Marie Louise07-01-193211-01-2023
De Boever Mariette16-07-193113-10-2017
De Boever Peter20-09-196928-06-1998
De Boever Wilfried10-05-193924-04-2017
De Boever William04-11-194918-03-2018
De Boever Willy25-02-193604-04-2022
De Boevere Delia Maria28-05-192527-07-2020
De Bois Rudolf20-01-193615-12-2018
De Boiserie Magda03-04-194223-10-2016
De Bolle Paul22-03-194025-08-2016
De Bondt Erwin12-01-195025-11-2020
De Bont Jean20-11-193328-02-2012
De Boodt Marcel10-03-192623-01-2012
De Boodt Mileine16-04-193003-10-2018
De Boodt Thérèse12-06-193414-10-2022
De Boos Sandra14-03-197610-03-2020
De Boose Irma01-08-193004-12-2018
de Booser Jos.04-06-193610-09-2016
De Boosere Raymonde26-12-193615-08-2022
De Borchgrave Etienne23-11-194528-12-2018
De Borger Paul06-02-193112-03-2018
de Borrekens Edouard02-12-200005-03-2018
De Bosscher Gaston05-01-192727-01-2015
De Bosscher Valère26-05-193124-06-2017
De Bosschere Jozef19-03-191830-11-2011
De Bouck Antoon04-10-192406-07-2016
De Boulle Remi Camiel17-03-192118-11-2011
De Bourdere Hubert22-07-194923-08-2018
De Brabander Annie26-06-194405-05-2022
De Brabander Cecilia Gerarda Agnes25-09-193009-02-2016
De Brabander Georgette29-11-192828-11-2016
De Brabander Leona11-10-192811-10-2014
De Brabander Maria31-01-192508-05-2016
De Brabander Maria07-12-193705-11-2023
De Brabander Marie-Thérèse28-05-196101-10-2019 update 24 February 2024
De Brabander Paula15-07-193114-07-2019
De Brabander Willy03-04-192416-01-2021
De Brabandere André26-01-192821-07-2023
De Brabandere Catherine25-09-196723-05-2015
De Brabandere Christiane07-06-194116-02-2023
De Brabandere Ginette01-09-193710-09-2015
De Brabandere Jacques15-06-192821-01-2023
De Brabandere Jan06-04-194807-03-2019
De Brabandere Walt28-06-199804-02-2018
De Brabanter Etienne25-02-194623-02-2015
De Braeckeleer Roger12-09-195217-02-2014
De Braekeleer Wendy09-01-198025-04-2019
De Brandt Maria16-08-192724-11-2011
De Brandt Norbert14-11-193426-11-2023
De Brauwer Agnes23-04-192806-02-2016
De Brauwer André21-10-193103-01-2024
De Brauwer Anny Maria25-10-193222-03-2022
De Brauwer Firmin16-06-193723-01-2017
De Brauwer Julien28-12-192314-02-2018
De Brauwer Simona Maria Magdalena29-01-193015-05-2022
De Brauwere Jacques08-06-194013-10-2021
De Bree René26-01-194315-02-2020
De Bree Simonne Germaine Maria26-06-192921-01-2018
De Brée Carlos Armand Jacques01-03-194028-07-2018
De Brée Carolus Alphonsus Gilberta17-05-193128-07-2020
De Brée Elisa Elva29-01-192909-09-2016
De Brée Emmanuel Eric17-11-194310-03-2020
De Brée Germain Leopold10-04-193014-01-2021
De Brée Marie-José04-06-194726-04-2019
De Bremme Victor02-03-191915-11-2013
De Brouwer Elza10-08-191002-10-1994
de Brouwer Gabrielle19-11-192823-10-2020
De Brouwer Louis31-12-193202-08-2022
De Bruecker Willy31-12-192812-07-2018
de Bruijne Els18-12-192917-06-2022
De Bruycker Denise23-03-192031-05-2012
De Bruycker Erna13-04-192627-02-2019
De Bruycker Georges Pierre27-08-193428-08-2016
De Bruycker José09-07-192922-11-2017
De Bruycker Judith27-09-192425-04-2012
De Bruycker Jules17-12-194031-01-2023
De Bruycker Leen12-03-195811-10-2022
De Bruycker Maria01-05-192716-03-2017
De Bruycker Nicole25-02-193703-08-2018
De Bruycker Renaat14-08-193707-10-2019
De Bruyckere Daniël Pieter Edmond12-06-193408-07-2023
De Bruyckere Geeraard20-02-192509-02-2019
De Bruyckere Jacques André Amelie Hector21-03-194214-02-2020
De Bruyckere Jean-Pierre August Helena01-09-194813-01-2019
De Bruyckere Marc Gerard19-05-196516-07-2020
De Bruyckere Mariette23-05-193423-05-2023
De Bruyckere Paula13-09-192924-05-2012
De Bruyckere Rachel Maria04-02-192622-01-2020
De Bruyckere Tom27-10-196805-07-2018
De Bruyker Zoë16-03-192427-02-2018
De Bruyn Arthur09-08-194218-09-2018
De Bruyn Joseph29-03-192522-02-2019
De Bruyn Robert18-01-193008-07-2019
De Bruyn Willem17-02-194918-04-2014
De Bruyn Willy21-09-193815-12-2020
De Bruyne André03-09-194719-12-2018
De Bruyne Angèle06-04-193101-12-2013
De Bruyne Diana20-11-193605-12-2022
De Bruyne Dirk02-01-195317-05-2017
De Bruyne Eric09-07-193919-11-2018
De Bruyne Georges11-07-192329-11-2016
De Bruyne Jan20-02-194416-01-2022
De Bruyne Jean Pierre26-12-195904-03-2018
De Bruyne Jozef10-07-193627-05-2012
De Bruyne Marcel23-03-192801-01-2017
de Bruyne Marcel29-11-193824-07-2016
De Bruyne Marleen01-02-194918-11-2018
De Bruyne Mien13-01-192322-12-2017
De Bruyne Roger J. E.20-07-194123-07-2016
De Bruyne Simonne31-12-193727-09-2023
De Bruyne Tamara24-11-196222-02-2019
De Bruyne Yvonne20-09-192401-06-2019
De Bruyne Yvonne20-02-192523-07-2021
De Buck André15-07-195110-02-2022
De Buck Dora31-10-192222-09-2019
De Buck Georgette28-07-192524-11-2016
De Buck Herman09-09-193530-08-2014
De Buck Pieter27-12-192309-05-2017
De Buck Raymond20-09-192606-09-2014
De Buck Simonne21-11-193425-01-2019
De Buck Walter12-2014
De Buck Willy07-04-195325-03-2019
De Buck Xavier22-12-193807-09-2014
De Buck Yolanda26-06-194209-05-2012
De Buel Kaat04-04-195810-05-2012
De Burchgraeve Daniël26-10-193710-03-2023
De Burghgraeve Charlotte23-10-197229-03-2018
De Busscher Angela22-05-192325-06-2018
De Busscher Dorine16-06-195503-04-2016
De Busscher Irena08-12-193414-01-2018
De Busscher Marleen21-11-195418-12-2017
De Busscher Nestor20-06-192001-12-2011
De Busscher Oktaaf23-09-192415-08-2019
De Busschere Erna Maria Paulina25-05-193111-07-2020
De Busschere Firmin Armand24-07-193316-05-2022
De Busschere Georges10-07-192808-06-2016
De Busschere Leon10-08-193417-11-2022
De Busschere Myriam01-11-196014-02-2023
De Busschere Rico Mario18-04-197012-04-2018
De Busschere Simona09-02-192609-12-2016
De Busschere Simona29-06-192920-05-2018
De Buyser Jeannine02-02-193507-02-2016
De Buyser Sonia10-03-195819-08-2019
De Buyser Yvo24-07-195312-09-2017
De Buysere Anna06-02-192319-08-2017
De Buysere Lilian05-05-193631-08-2019
De Buysscher Olga01-08-192406-06-2018
De Buysser Marc07-02-196319-07-2019
De Byser Lucien19-10-193020-03-2021
De Byser Maria18-01-192520-03-2020
De Caerlé Eduard16-08-194617-02-2014
De Caluwe Julianus Jerôme17-09-192417-01-2018
De Caluwe Marc Jules20-11-196905-10-2023
De Caluwe Marietta Maria Pharailde20-08-193927-01-2024
De Caluwe Mark28-07-193622-01-2023
De Caluwe Paul27-03-194910-10-2018
De Caluwe Romaan Frans Charles27-03-193817-03-2019
De Caluwé Alice20-03-193319-02-2019
De Caluwé Ivonne02-05-193221-01-2017
De Caluwé Margaretha Rosa14-08-194214-08-2018
De Caluwé Marie Jose19-12-192004-10-2011
De Caluwé Paula Rosa20-12-193028-05-2021
De Canck Adrienne16-04-192524-09-2014
De Canck Francine20-05-195424-01-2016
De Candt Jozef Zenon Edmond16-05-192917-04-2014
De Carne Bert26-04-2012
De Carne Paul18-09-193125-05-2018
De Castro Jacques09-08-193601-03-2016
De Causmaecker Denysa Cécilia25-05-192605-06-2020
De Causmaecker Petrus04-11-192217-10-2016
De Causmaeker Lou08-04-193905-04-2023
De Ceulaer Robert23-11-192310-05-2023
De Ceuleners Agnès23-07-193921-06-2023
De Ceuninck Adriana23-08-192330-10-2021
De Ceuninck Dimitri07-04-198705-08-2019
De Ceuninck Germain Eduard28-03-192921-11-2017
De Ceuninck Maria21-08-193319-11-2017
De Ceuninck Rita Annie19-04-195102-03-2023
De Ceuninck Suzanna05-08-191529-03-2017
De Ceunynck Bernadette12-10-195510-05-2019
De Ceuster Marie18-09-192812-06-2012
De Cleen Josephina27-04-192303-07-2014
De Cleen Joya06-10-198630-11-2013
De Cleer Lucienne30-08-192906-11-2020
De Cleer Mia20-05-194422-02-2018
De Cleermaecker Albéric26-11-193004-01-2019
De Cleermaecker Julien20-11-193102-10-2018
De Clerck Agnes19-02-193106-11-2022
De Clerck Alfons11-01-193527-03-2017
De Clerck Angele03-12-192124-02-2019
De Clerck Anna15-11-192813-01-2021
De Clerck Antoinette Mariette02-12-193019-11-2021
De Clerck Cécile28-11-192907-07-2022
De Clerck Eddy Cyriel Edmond27-07-194629-10-2021
De Clerck Edith04-05-191904-01-2014
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Frans26-12-192211-11-2019
De Clerck Frans16-06-192819-01-2024
De Clerck Geert22-08-195411-08-2018
De Clerck Greetje14-05-195628-01-2022
De Clerck Hilaire Omer18-02-192819-04-2021
De Clerck Jean Camiel Richard08-09-194325-07-2015
De Clerck Jeannine24-02-193926-02-2022
De Clerck Jean-Paul09-11-193105-10-2016
De Clerck Julia Irma Maria11-10-192605-03-2018
De Clerck Julietta Audetta25-07-192204-12-2018
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
de Clerck Mario Monique18-01-197824-05-2021
De Clerck Nelly Maria15-12-192811-08-2018
De Clerck Noë28-12-193530-01-2018
De Clerck Pierre28-01-192502-03-2016
De Clerck Remi19-02-192512-11-2017
De Clerck Roger04-02-193501-12-2017
De Clerck Sonja Elza Nicole28-09-193403-05-2016
De Clerck Tony09-08-194431-01-2022
De Clerck Werner12-05-193202-07-2016
De Clerck Wilfried Theophiel03-04-193922-05-2023
De Clerck William03-05-194517-09-2022
De Clerck Yvonne22-05-192521-05-2018
De Clercq Achiel12-02-192701-08-2017
De Clercq Achiel17-01-194313-04-2023
De Clercq Albert15-12-194020-01-2018
De Clercq Anais22-02-192007-12-2017
De Clercq André02-12-192827-04-2016
De Clercq André05-01-193522-03-2023
De Clercq André19-05-193631-08-2023
De Clercq Annie11-01-194123-08-2016
De Clercq Antoine23-02-192922-02-2018
De Clercq Antoinette01-03-194214-05-2018
De Clercq Armand19-03-193206-03-2018
De Clercq Armand07-10-194304-11-2017
De Clercq Bertha13-08-192818-05-2017
De Clercq Carlos02-09-194925-11-2016
De Clercq Casimir02-02-194031-07-2011
De Clercq Christian13-06-194526-09-2021
De Clercq Christiana23-10-194113-07-2019
De Clercq Clara Alix Palmyre30-03-192802-01-2017
De Clercq Daniël09-02-194019-04-2018
De Clercq Diana19-10-193316-09-2020
De Clercq Eddy25-12-195927-02-2014
De Clercq Elsje Maria21-03-196008-01-2022
De Clercq Emiel07-11-192808-02-2020
De Clercq Firmin05-10-193215-08-2018
De Clercq Florent08-08-194614-05-2016
De Clercq Gaston19-04-193719-09-2017
De Clercq Georges11-05-192728-10-2017
De Clercq Germaine27-01-192523-03-2018
De Clercq Ghislena16-04-193103-06-2019
De Clercq Iliëne02-01-193213-06-2019
De Clercq Jacqueline06-09-193420-04-2021
De Clercq Joanna29-10-191910-08-2011
De Clercq Julien20-12-192527-10-2016
De Clercq Julien05-04-194519-03-2018
De Clercq Lea22-03-192921-09-2021
De Clercq Leon05-02-192710-12-2022
De Clercq Leona30-09-190927-01-1989
De Clercq Livien02-04-193101-12-2023
De Clercq Louis25-02-192511-11-2019
De Clercq Luc26-02-195725-07-2014
De Clercq Margareta21-03-193712-10-2023
De Clercq Maria24-03-192306-01-2018
De Clercq Maria24-09-192623-11-2016
De Clercq Maria28-01-193829-08-2023
De Clercq Marie-Anne12-06-195411-08-2011
De Clercq Mariette Maria Clara07-07-192920-01-2017
De Clercq Michèle20-10-192905-02-2015
De Clercq Nelly Marie26-07-193822-01-2022
De Clercq Nicole 192305-11-2018
De Clercq Noël22-07-193405-10-2023
De Clercq Roger11-12-192412-05-2018
De Clercq Romain05-01-193628-05-2016
De Clercq Ronny17-12-195528-10-2021
De Clercq Tatiana Alice17-11-196718-02-2023
De Clercq Tom21-03-197323-01-2019
De Clercq Walter24-07-193715-10-2011
De Clercq Willy09-06-193010-09-2014
De Clercq Willy Clarisse Elvire Hector08-07-192728-10-2011
De Cleyn Nini12-01-192309-03-2016
De Clippel Henri03-03-193824-09-2022
De Clippel Rita24-04-195024-09-2013
de Clippele Jean-Pierre22-06-2012
De Cloe Nelly05-10-192802-12-2013
De Cloet Ghislaine18-07-193816-02-2015
De Cloet Godelieve30-01-194019-09-2018
De Cock Alfons07-12-194731-10-2021
De Cock André09-10-193208-04-2012
De Cock Anne13-11-192617-05-2008
De Cock Bertrand26-10-192826-01-2022
De Cock Christiane10-08-192629-08-2011
De Cock Christine31-10-194720-08-2023
de Cock Elisabeth19-11-192228-08-2023
De Cock Elisabeth13-05-192628-02-2017
De Cock Georges05-02-193007-08-2011
De Cock Godelieve29-03-193013-02-2016
De Cock Greta03-06-192318-08-2016
De Cock Jeannine17-07-193821-01-2023
de Cock Liliana Maria08-05-193519-10-2014
De Cock Louis22-11-194220-08-2011
De Cock Maria08-09-191323-04-2016
De Cock Maria07-07-192325-08-2018
De Cock Marie-Louise13-09-194825-06-2016
De Cock Monica24-03-194214-07-2017
De Cock Noël Lionel Theofiel02-01-193924-04-2018
De Cock Norbert24-05-193826-09-2013
De Cock Raymond29-12-194404-02-2014
De Cock Stephania Josephina26-11-192503-03-2023
De Cock Willy24-11-193310-10-2020
De Cock Willy03-08-194815-03-2015
De Cocker Luc12-09-194419-02-2021
De Cocq Gaston07-03-193916-07-2023
De Cocq Noël30-09-194223-11-2021
De Cocq Paul03-10-194515-07-2018
De Coen Cesarine01-11-193301-12-2016
De Coen Irène20-07-192610-12-2018
De Coene Aline04-12-192208-07-2019
De Coene Freddy11-05-194417-09-2019
De Coene Isabelle11-06-192413-07-2018
De Coensel Alphonsa25-06-193817-06-2022
De Coeyer Bertrand20-05-194229-09-2021
De Coeyer Juliette16-08-194219-11-2020
De Coeyer Martine24-08-195418-10-2022
De Coeyer Roland27-11-194418-07-2019
De Coeyere Diana Elisa Yvonna03-01-193309-12-2018
De Coeyere Piet18-11-192818-03-2022
De Coeyere Simonne03-12-192926-03-2018
De Coninck Alice04-10-194428-08-2023
De Coninck André02-09-193230-08-2011
De Coninck Bertram17-09-193810-08-2021
De Coninck Blanche21-10-193526-03-2023
De Coninck Cyriel Juliaan04-12-192925-01-2019
De Coninck Denise18-03-192630-10-2016
De Coninck Edgard Louis27-03-193219-06-2019
De Coninck Emilienne20-05-193416-03-2018
De Coninck Franklin09-05-194504-11-2023
De Coninck Frans Gustaaf25-04-193420-12-2023
De Coninck Frans Jozef02-02-192925-10-2020
De Coninck Geeraard04-01-193205-06-2017
De Coninck Gilbert04-06-193411-09-2017
De Coninck Gilbert31-03-193703-03-2016
De Coninck Gustaaf31-07-192508-12-2016
De Coninck Gustaaf25-05-194116-01-2018
De Coninck Hedwige Palmyre Marie12-11-192713-09-2017
De Coninck Herman16-04-193510-03-2015
De Coninck Julia Maria03-08-192921-03-2023
De Coninck Lucas10-03-194619-06-2022
De Coninck Lyliana19-03-193409-12-2023
De Coninck Magdalena Martha12-02-192613-11-2021 update 1 March 2024
De Coninck Maria20-06-192414-04-2018
De Coninck Maria Magdalena Livina Godelieve01-04-193618-05-2019
De Coninck Marie-José24-01-193220-03-2018
De Coninck Martine21-11-196302-09-2019
De Coninck Paulette16-09-193508-03-2017
De Coninck Tom03-01-197729-04-2018
De Coninck Willy20-07-194510-11-2014
de Coninck de Merckem Françoise22-10-192622-08-2023
De Cooman Agnes Marie Francine12-03-194015-08-2023
De Cooman Elisa26-02-192114-02-2017
De Cordier Eric25-01-193324-10-2017
De Cort Emiel28-05-193316-05-2018
De Corte Christiane08-03-193204-10-2017
De Corte Danielle25-08-194829-03-2018
De Corte Eliana09-11-192801-12-2020
De Corte Etienne25-06-194319-12-2022
De Corte Francine05-08-193528-11-2018
De Corte Freda25-03-193414-02-2023
De Corte Hermine05-04-192920-09-2011
De Corte Jan Willy22-06-195313-03-2020
De Corte Joseph Antonius Remigius24-07-192830-09-2011
De Corte Julien07-02-192704-05-2018
De Corte Lucien27-12-193304-07-2017
De Corte Maria14-07-193307-03-2022
De Corte Marnix13-06-194830-12-2022
De Coster Amaat29-10-193316-02-2008
De Coster Catheline23-06-195405-09-2016
De Coster Els06-04-197017-05-2014
De Coster Elsie Jacqueline10-01-194109-07-2020
De Coster Felicie22-01-192604-06-2014
De Coster Georges11-09-193711-03-2016
De Coster Helena Maria29-10-193610-08-2017
De Coster Hendrina Louisa Maria23-08-193201-07-2017
De Coster Hilde31-12-196612-09-2011
De Coster Lea24-02-193414-04-2019
De Coster Liliane18-03-193511-12-2016
De Coster Lutgarde Edith Bertrand24-01-194808-01-2016
De Coster Marie-Jeanne21-11-193701-01-2014
De Coster Monique03-10-193616-10-2017
De Coster Nestor09-03-193012-02-2021
De Coster Roger29-03-194030-09-2017
De Coster Roger Jan Pieter29-05-193711-12-2022
De Coster Roland17-01-193318-07-2019
De Coster Rose-Mary27-04-194122-04-2023
De Coster Roza Godelieva Josée05-07-193214-11-2018
De Coster Willy13-08-194220-11-2022
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Couvreur Walter Urbain Leonard23-10-193518-01-2020
De Coux Erik26-12-195513-07-2018
De Coux Lisette16-02-192709-07-2018
De Craecker Anaïs17-04-193117-02-2021
De Craecker Nadia01-10-195830-04-2017
De Craecker Raymond sr.16-05-192423-10-2015
De Craemer Gaston Rogerius18-10-192422-11-2019
De Craemer Gregoire06-07-192717-11-2016
De Craemer Marnix21-02-195608-06-2014
De Craemer Roger20-03-195001-04-2017
De Craemer Rosa18-12-193129-01-2023
De Craene Angèle08-06-193712-09-2023
De Craene August17-12-192104-01-2017
De Craene Bjorn17-12-198629-09-2011
De Craene Carlos25-07-193119-01-2024
De Craene Geeraard21-05-193211-12-2020
De Craene Gerard18-12-193216-08-2020
De Craene Hugo16-08-193425-04-2014
De Craene Jacqueline05-02-192801-10-2023
De Craene Jacqueline11-02-194830-04-2019
De Craene Monique27-12-195127-05-2020
De Craene-Hoornaert Bertram02-10-193309-01-2021
De Crem Jan24-07-192817-08-2022
De Crem Rosa17-01-192626-11-2015
De Cremer Juliette03-06-193002-11-2011
De Creus Simonne03-01-193017-04-2020
De Croix Diederik Emiel Joseph22-10-193809-12-2011
De Crom Ivo Leopold25-01-192208-08-2011
De Croo Estella12-07-193205-01-2024
De Croock Alex Henri Camiel04-09-195109-11-2017
De Croock Antoinette Georgette17-01-193531-10-2020
De Croock Flavia Leonia Maria13-04-192110-11-2016
De Croock Marie-Louise17-12-192721-11-2017
De Croock Rita29-01-193912-08-2018
De Croock Willy Joseph21-02-194407-12-2016
De Crop César16-04-192722-12-2014
De Crop Denise28-12-193711-08-2018
De Crop Marcel Achiel16-01-194123-10-2021
De Cubber Roger25-07-194107-01-2017
De Cuyper Denise28-09-193426-04-2012
De Cuyper Jacques12-03-193721-05-2012
De Cuyper Jimmy Roger06-12-197130-07-2017
De Cuyper Johan04-04-195916-06-2019
De Cuyper Louis22-06-192829-09-2011
De Cuyper Marc17-02-193022-10-2016
De Cuyper Maria Cecilia18-11-192625-12-2021
De Cuyper Odette29-05-193415-02-2022
De Cuyper Urbain19-01-192722-02-2012
De Dapper René30-12-192308-08-2011
De Decker Eugene11-03-194523-07-2018
De Decker Georgette Maria19-06-192006-09-2018
De Decker Irene07-04-192825-02-2012
De Decker Marnix Cyriel Madeleine08-04-196030-10-2021
De Decker Roger12-10-193020-04-2019
De Decker Urbain27-04-194623-12-2023
De Decker Wery25-09-193625-09-2011
De Deckere Jacqueline Maria08-01-193906-09-2019
De Deken Kris22-03-197422-02-2014
De Deurwaerder Inge07-08-196524-01-2017
De Deyne Albert Camiel Maria04-04-193502-08-2020
De Deyne Antoine10-01-193001-10-2016
De Deyne Denise08-10-192614-12-2017
De Deyne Etienne Henricus Irma18-04-193922-12-2016
De Deyne Georges20-09-193523-08-2019
De Deyne Leopold Georges23-01-192712-03-2020
De Deyne Luc11-01-195016-06-2016
De Deyne Marie Paul Madeleine Prosper08-09-194530-08-2023
De Deyne Norbert16-07-194802-06-2023
De Deyne Robrecht01-02-194615-12-2017
De Deyne Walter Marcel Celina21-03-194317-09-2021
De Dijcker Louis25-03-192125-02-2021
de Dobbelaere Albertina28-03-193725-04-2018
De Dobbeleer Annette27-04-193004-01-2018
De Dobbeleer Eddy07-09-195619-02-2012
De Dobbeler Maurice07-10-194425-04-2018
De Doncker Albert12-03-191618-04-2012
De Doncker Cecile08-09-192403-12-2016
De Doncker Elise06-05-192802-10-2016
De Doncker Josephina Alma24-12-192301-01-2017
De Donder Lydiane28-03-192501-02-2018
De Feyter André22-01-193523-09-2016
De Feyter Tim30-10-197715-10-2022
De Flou Geert Ivo Julien16-01-196115-07-2023
de Foere Gabrielle21-11-192728-03-2016
De Fonseca Ann Gerarda Herbert21-09-196205-03-2017
de Fonvent Manuel28-10-195830-01-2017
De Fraine Géry03-05-193215-09-2016
De Fruyt André24-01-193505-05-2017
De Fruyt José04-02-194124-11-2022
De Fruyt Maria13-08-193302-11-2021
De Ganck Lucien01-05-193105-05-2018
De Geest Albert15-04-194820-01-2019
De Geest Gilberte26-07-193003-08-2015
De Geest Guy19-05-193622-12-2018
De Geest Hedwig05-10-192902-08-2018
De Geest Jean18-09-192114-04-2019
De Geest José03-01-192305-02-2018
De Geest Luk30-08-194718-07-2018
De Geeter Arthur03-04-193020-10-2019
De Geeter Lisette01-04-193029-08-2022
De Geeter Lucien02-09-193209-10-2021
De Geeter Sylvain08-05-193004-11-2022
De Geeter Wilfried03-07-193809-11-2018
De Gendt José26-06-191617-03-2012
de Gerlache de Gomery Jean-Louis18-11-194927-11-2023
De Geyndt Jeanne22-07-192616-03-2012
De Geyter Christiane23-04-192511-05-2017
De Geyter Elisabeth29-01-192223-03-2012
De Geyter Evarist27-01-192513-02-2012
De Geyter Joseph03-06-192519-02-2019
De Geyter Lucienne13-10-192525-04-2017
De Geyter Lutgarde21-04-193931-12-2017
De Geyter Marc09-07-194510-03-2021
De Geyter Marietta Leona21-04-192707-11-2023
De Geyter Rosette02-04-192812-10-2016
De Geytere Ronney04-09-194523-10-2017
De Ghelder Christiane26-07-193208-03-2016
De Gier Gerard Ernest Adrien Elisabeth10-07-192401-11-2015
De Gomme Christiaan23-08-192422-06-2014
De Graef François11-07-195106-09-2013
De Graef Gaston19-08-192909-01-2014
De Graef Luc29-06-196709-01-2017
De Graeve Annie01-08-194419-11-2018
De Graeve Benedictus Jan Baptist09-04-193413-12-2023
De Graeve Elisabeth12-07-191909-03-2016
De Graeve Emiel20-10-192522-09-2011
De Graeve Erik17-01-194612-07-2018
De Graeve Firmin11-01-192824-12-2018
De Graeve Gerard25-09-193521-02-2018
De Graeve Henriette05-01-195621-04-2023
De Graeve Jozef22-01-195607-05-2020
De Graeve Lea20-07-2019
De Graeve Liliane28-06-193002-02-2016
De Graeve Marguerite27-07-193529-03-2023
De Graeve Martha Rosalie01-04-191812-03-2016
De Graeve Maurice17-05-192304-02-2012
De Graeve Paul06-07-195017-05-2021
De Graeve Paul02-03-195127-01-2024
De Graeve Petra13-03-195927-12-2016
De Graeve Roger29-03-193313-10-2021
De Graeve Suzanna22-02-193414-10-2017
De Graeve Theophiel Willy06-10-192813-11-2022
De Grande Caroline Maria Léonie01-07-194614-03-2017
De Grande Jacqueline01-01-193208-12-2017
De Grande Jacques14-09-192916-03-2016
De Grande Jeannine15-06-193801-04-2022
De Grande Jozef04-03-194306-04-2021
De Grande Maurits04-02-192510-09-2019
De Grauwe Annita15-08-196023-03-2018
De Grauwe Emiel15-07-192408-07-2015
De Grauwe Marie Louise18-01-193520-04-2019
De Grave Marie27-05-193002-01-2019
De Grave Willy04-03-195304-07-2015
De Greef Angèle03-10-192912-02-2016
De Greef Karel23-10-192807-08-2015
De Greef Luc06-10-196711-06-2016
de Greef Marie25-12-192923-01-2022
De Greve Elke16-09-197925-01-2017
De Greve Marc08-02-194025-08-2017
De Greve Martha02-07-193230-10-2021
De Grez Thérèse13-11-192524-10-2023
De Grijze Diana26-11-193112-10-2023
De Groeve Alice21-11-192208-09-2014
De Groeve Emilienne03-11-193301-11-2011
De Groeve Hugo21-10-192502-12-2016
De Groeve Magda24-03-194013-03-2017
De Groodt Albert15-10-193503-12-2011
De Groof Julienne07-01-192226-04-2015
De Groof Maria20-04-193719-05-2014
De Groof Servatius28-04-194510-03-2017
De Groot Herman11-12-193805-01-2019
De Groot Wim28-12-193808-01-2018
De Groote Adolf07-09-193412-08-2011
De Groote Agnes Maria11-08-193018-02-2017
De Groote André12-04-194114-03-2014
De Groote Ann17-02-197904-12-2018
De Groote Anniek15-01-197114-10-2017
de Groote Boudewijn25-09-196117-08-2023
De Groote Christiana19-05-193006-12-2016
De Groote Elza05-04-193021-11-2011
De Groote Firmin14-08-192910-05-2021
De Groote Frans Alberic Francies Gerard05-05-192603-09-2011
De Groote Gilbert05-01-193922-01-2012
De Groote Jean-Pierre24-11-193503-03-2012
De Groote Jules24-09-192022-05-2012
De Groote Kamiel02-04-193108-08-2019
De Groote Liliane11-01-193512-05-2016
De Groote Luc24-12-195422-11-2020
De Groote Lucienne26-02-193108-06-2020
De Groote Margareta01-01-192224-12-2017
De Groote Maria06-02-192319-09-2021
De Groote Martin06-01-195219-11-2022
De Groote Nelly Suzanna28-11-192816-06-2020
De Groote Ronald02-07-196116-05-2017
De Groote Simone02-05-193922-03-2023
De Groote Willy15-02-193929-04-2019
De Gruyter Jeannine29-03-193924-10-2013
De Gryse Guy26-05-193411-09-2019
De Gryse Jeanne23-07-193016-02-2021
De Gryze Gaby21-04-192302-11-2018
De Gryze Gerda09-12-195425-06-2017
De Gryze Germaine26-04-192224-01-2023
De Gryze Wilfried Jozef Ghislein11-02-193729-11-2023
De Guchtenaere Remi11-10-192326-03-2018
de Guytenaer Wilfried12-04-194521-12-2017
De Haes Jos14-08-192407-08-2017
De Haes Ria01-06-194709-01-2015
De Haese Lucien25-05-193830-06-2022
De Hainaut Roger19-01-193707-03-2018
De Hainaut Romain13-04-192707-01-2018
De Haspe Willy21-04-194109-03-2016
de Hasque Monique14-01-194325-02-2018
De Hauwere Diane23-06-193609-03-2017
De Hauwere Gustaaf26-04-192923-01-2012
De Hauwere Herman30-04-195606-07-2015
De Hauwere Hubert07-09-192020-05-2014
De Hauwere Hugo16-01-194219-04-2023
de Herckenrode Pieter06-01-192001-03-2012
de Herckenrode Raoul25-03-194128-03-2018
De Hertogh Frans12-01-193504-01-2023
De Hollander Frieda17-02-193022-12-2013
De Hondt Guido02-01-193821-03-2023
De Hovre Lieve25-08-192101-01-2017
De Hulsters Maria12-12-193606-12-2022
De Jaeger Anna03-03-191926-09-2020
De Jaeger Anna08-06-192010-11-2017
De Jaeger Annemie27-01-195719-01-2019
De Jaeger Boudewijn03-12-194313-10-2018
de Jaeger Daniël23-02-194917-01-2020
De Jaeger Denise16-02-193329-01-2024
De Jaeger Edgard29-04-193520-10-2018
De Jaeger Etienne Richard10-01-193819-05-2017
De Jaeger Fernand26-04-194118-05-2016
De Jaeger Jackie Kamiel Remi12-01-194303-12-2019
De Jaeger Jenny27-01-193018-04-2021
De Jaeger Jozef25-04-195412-03-2021
De Jaeger Julien08-06-193211-08-2017
De Jaeger Malvina Paula03-10-192531-12-2017
De Jaeger Marguerite17-08-192122-07-2022
De Jaeger Olivier10-11-199522-08-2022
de Jaeger Paul08-01-194601-08-2021
De Jaeger Rugin17-05-194704-09-2017
De Jaeger Simona Paula Georgina23-08-192913-04-2020
De Jaeger Sonja04-12-194923-03-2018
De Jaeger Tom Roger25-09-197101-05-2020
De Jaeger Walter18-02-194507-06-2022
De Jaeger Yvonne26-04-193029-10-2016
de Jaegher Freddy Leonard03-04-193825-12-2021
De Jaegher Gaston15-04-192222-11-2016
De Jaegher Jan Antoon21-04-196214-07-2018
De Jonckheere Agnes01-09-194124-11-2011
De Jonckheere Gustave Achille22-12-192907-07-2021
De Jonckheere Marc30-01-195812-08-2019
De Jonge Maria30-08-192119-09-2020
De Jonge Roger02-08-193519-02-2023
De Jonge Simonne12-03-193907-09-2017
De Jongh Hugo17-10-194128-07-2016
De Jongh Maria11-10-193626-07-2019
De Jonghe Angèle11-01-192403-12-2011
De Jonghe Daniël24-03-192309-03-2019
De Jonghe Eric01-01-193804-07-2023
De Jonghe Fernand09-10-193001-08-2011
De Jonghe Frank14-02-195308-05-2012
De Jonghe Fryda08-10-192207-06-2019
De Jonghe Gaston16-09-191813-01-2000
De Jonghe Lutgarde07-01-193216-08-2020
De Jonghe Marc27-02-193628-10-2017
De Jonghe Marie-Louise13-09-192629-10-2018
De Jonghe Mietje01-08-192923-01-2020
De Jonghe Pol30-08-196126-12-2017
De Jonghe René17-08-194419-09-2019
De Keer Anaïs02-04-192922-05-2017
De Keer Antoine23-03-193928-01-2018
De Keer Diana21-01-193324-01-2020
De Keersmaecker Fred01-02-192624-03-2017
De Keersmaecker Jaak10-09-192427-02-2012
De Keersmaecker Maria02-07-193203-02-2019
De Kegel Georgette16-05-193731-07-2023
De Kempe Georges22-02-193201-04-2020
De Kerf Luc11-01-196126-06-2018
De Kerf Marita24-06-194510-09-2018
De Kerpel Frans22-01-193402-08-2022
De Kerpel Marc15-09-195514-04-2019
De Kerpel Marc Raymond Louise Mathilde25-02-192506-08-2022
De Kerpel Simonne22-12-192407-09-2018
De Kesel Antoon25-06-192923-09-2022
De Kesel Elza24-12-192708-11-2022
De Kesel Etienne02-03-193930-03-2023
De Kesel Marleen31-12-195507-10-2022
De Kesel Odila10-03-194104-02-2020
De Kesel Roger10-12-192212-10-2023
De Ketelaere Agnes05-03-193909-08-2018
De Ketelaere Antoon11-02-194308-06-2019
De Ketelaere Christiane17-08-192616-12-2014
De Ketelaere Dionyse04-12-193020-07-2017
De Ketelaere Marcelle06-02-192426-01-2016
De Keukelaere Chris15-07-194508-12-2022
De Keukelaere Christ26-06-196731-01-2017
De Keukelaere Eveline01-11-192025-09-2011
De Keukelaere Lydia04-07-193531-03-2016
De Keukeleire Alma04-11-194424-08-2017
De Keukeleire Nelly24-06-193418-02-2018
De Keukeleire Valentine Maria23-01-192107-09-2019
De Keyser Alidor28-05-192026-01-2012
De Keyser André05-05-192806-01-2014
De Keyser Antoon16-02-193411-06-2020
De Keyser Dirk04-03-195911-03-2019
De Keyser Gerard21-08-193904-10-2018
De Keyser Germain10-05-193431-05-2019
De Keyser Inèse15-09-193521-01-2018
De Keyser Irené21-12-191919-09-2011
De Keyser Jan28-11-193706-11-2018
De Keyser Jeannine06-03-193517-03-2023
De Keyser Joris09-09-198230-01-2012
De Keyser Léa23-04-191906-04-2018
De Keyser Lidwine21-07-193105-12-2018
De Keyser Lina13-12-192418-11-2015
De Keyser Marc20-03-195331-07-2019
De Keyser Marie-Aimée23-09-192806-08-2022
De Keyser Marie-Louise25-03-194810-04-2012
De Keyser Marie-Rose03-10-194410-10-2023
De Keyser Monika03-06-194428-04-2021
De Keyser Nelly19-11-192621-05-2022
De Keyser Nelly02-08-193115-05-2019
De Keyser Nicole16-07-194525-08-2015
De Keyser Noël Renaat Germaan21-10-193304-08-2019
De Keyser Noretta21-05-193117-03-2023
De Keyser Paul27-01-196225-01-2012
De Keyser Paul Roger02-12-194227-11-2021
De Keyser Roxane11-01-196721-09-2016
de Keyser Sabine20-12-194217-09-2018
De Keyser Urbain13-04-193220-09-2017
De Keyser Walter21-03-193801-09-2021
De Keyser Willy12-04-193412-10-2019
De Keyster Willy14-03-193818-10-2021
De Keyzer Antoon Jules Marie25-06-194326-09-2020
De Keyzer Elza14-01-191730-06-2018
De Keyzer Louis23-04-192313-09-2014
De Keyzer Ria07-12-195525-08-2022
De Kezel Eugeen01-07-193122-12-2022
De Kezel Mariette31-08-193126-10-2022
De Kimpe Erik28-04-197127-01-2012
De Kimpe Frans20-07-193208-06-2023
De Kimpe Marc07-12-194608-07-2015
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
De Knijf Jeroen23-06-197611-09-2011
De Knock Huguette24-03-193231-05-2021
De Knock Monique19-04-193920-07-2022
De Kock Franciscus08-10-192226-06-2012
De Koker Eric18-02-195326-07-2016
De Koker Wim09-07-194103-01-2023
De Koninck Baziel29-03-194020-09-2019
De Koninck Eliane02-04-193621-04-2014
De Koninck Herman04-08-193627-02-2019
De Koninck Jan13-12-193307-04-2017
De Koninck Marie-Paule25-11-195001-08-2011
De Koning Elza05-08-192115-02-2016
De Koster Louise01-05-192705-02-2016
De Kreyger Diana24-03-193909-04-2018
De Kreyger Johan21-07-196409-02-2019
De Kuyssche Remi09-01-192414-09-2022
De Kuysscher Denise16-10-192925-03-2017
De Kuysscher Paula07-03-192811-07-2016
De La Grense Odette23-06-193016-12-2018
de la Kethulle de Ryhove Jean-Claude07-03-195007-03-2019
De la Mane Oscar02-09-193202-04-2012
De La Marche Arne01-04-199506-02-2019
De la Marche Marc25-11-193725-07-2017
De la Marche Roger23-03-193203-09-2016
De la Meilleure Christiane06-06-193202-09-2017
de la Meilleure Janvier12-08-193305-12-2021
De la Meilleure Liliana24-07-193420-11-2021
de la Meilleure Lydie Flora12-05-193615-09-2022
de la Meilleure Roger Pieter Albert Magdalena29-06-192712-02-2017
de la Meilleure Simone Maria Josephina13-08-192306-01-2020
De La Rue Ann03-12-197229-03-2023
De la Rue Marthe18-04-193028-02-2016
De la Ruelle Anita07-12-194030-11-2017
de Laat Gabriel25-11-193219-10-2018
De Laender Marcel07-12-192804-09-2017
De Laere Eduard Karel Franciscus07-12-192125-01-2017
De Laere Johan25-07-193508-03-2019
De Laere Trifon Alfons03-10-192629-10-2017
De Laere Willy Jozef Maria14-01-193502-09-2020
De Laet Firmin17-04-193813-06-2022
De Laet Gilbert12-02-194731-07-2011
De Laet Jos03-06-192517-10-2013
De Laet Madeleine Catherine19-08-191919-11-2018
De Laet Marthe28-08-193312-03-2018
De Laet Pascale23-10-196714-06-2023
De Laeter Monique29-11-194603-11-2018
De Laey Michel24-10-193704-09-2017
De Landsheer Alfons25-09-193018-09-2016
De Landsheer Gustave28-03-192430-03-2017
De Landsheere Hilda09-01-192011-11-2017
De Landsheere Maurice02-05-193922-04-2018
De Landtsheer André25-05-195508-11-2017
De Landtsheer Jean25-02-193904-08-2018
De Landtsheer Lisette14-10-193005-09-2017
de Lange Beatrix05-03-193930-09-2011
De Lange Brigitte Anna Leona19-10-195607-09-2022
De Lange Denis Remi01-04-192729-02-2016
De Lange Erna Maria29-03-193619-01-2021
De Lange Filip Noël28-12-196728-03-2021
De Lange Franky27-08-195915-08-2020
De Lange Freddy12-07-194519-02-2018
De Lange Jeannine30-09-193821-08-2023
De Lange Julienne07-10-194005-10-2017
De Lange Marcel18-01-192420-02-2012
De Lange Marcella14-01-193219-03-2023
De Lange Paula Martha18-01-191829-08-2018
De Langhe Agnes29-09-193417-09-2015
De Langhe Antoine Ivan24-03-195102-01-2023
De Langhe Brigitte Marguerite29-03-195916-06-2017
De Langhe Erik05-06-193913-10-2018
De Langhe Flora04-08-192724-10-2016
De Langhe Georgette12-04-193018-11-2018
De Langhe Jacques27-03-193906-01-2019
De Langhe Willy07-07-193117-01-2019
De Lannoy Marietta Mathildis21-11-193503-04-2019
De Lanoy Maria15-12-193719-09-2019
De Lathauwer Georges25-12-193206-02-2016
De Lathauwer Helena16-11-192617-01-2015
De Lathauwer Herman09-08-193507-04-2018
De Lathouwer Frida14-07-194423-02-2021
De Lausnay Agnes03-02-194215-04-2014
De Lausnay Yves09-04-197319-03-2017
De Leemans Pieter20-11-197313-04-2019
De Leenheer Andreas16-05-194120-11-2022
De Leenheer Hubert16-03-192910-03-2016
De Leersnijder Antoon23-12-194501-02-2021
De Leersnijder Etienne25-08-193119-07-2023
De Leeuw Gustaaf07-05-192517-02-2012
de Leeuw Jacques27-05-193315-03-2021
De Leeuw Marc23-09-196419-12-2017
De Leeuw Marie Louise09-07-192711-11-2018
De Lentacker Robert15-11-192824-06-2018
De Lentdecker Roger03-10-194711-06-2019
De Letter Andre09-05-192918-12-2017
De Letter Hélène17-01-193612-03-2023
De Leye Eugène06-08-195120-02-2017
De Leyn André Achille23-10-194620-04-2016
De Lie Geert21-04-196728-10-2011
de Liedekerke Armand Marie Rasse Charles Thierry26-03-194507-03-2019
De Liège Marnic30-08-194925-11-2017
De Lil Paula06-07-192731-08-2018
De Lille Agnes Maria26-02-192622-10-2023
De Lille Annie Marie17-11-192910-03-2018
De Lille Diederik Joseph Edmond11-04-195114-11-2021
De Lille Edelhart Jozef Maria07-04-192707-04-2008
De Lille Frida Paula Maria11-07-193221-05-2022
De Lille Georges Alfons Aline06-06-194526-12-2023
De Lille Godfried Karel15-09-192424-05-2012
De Lille Hubert Jeroom18-11-194715-02-2021
De Lille Irena Maria19-04-192020-10-2017
De Lille Lieven Victor Arthur Karel11-06-193118-08-2023
De Lille Luc27-01-196304-06-2023
De Lille Lucrèce Sidonie Leonie16-10-193006-02-2017
De Lille Marie-José Charles07-11-192001-09-2017
De Lille Nicole Zulma Julienne10-10-193829-11-2023
De Lissnyder Walter20-09-193908-11-2020
De Lobel Rudolf Louis Honoré29-12-193417-11-2020
De Lombaerde Clara02-05-193517-03-2018
De Loof Christiane01-10-194422-11-2016
De Loof Germaine Marie21-02-193214-12-2023
De Loof Hilda02-11-191817-06-2016
De Loof Leo13-03-192822-02-2012
De Loof Lucien13-05-193203-08-2022
De Loof Paula Maria06-09-192520-01-2021
De Loof Robert26-08-193827-09-2018
De Loof Roland31-10-193528-10-2023
De Loof Suzanna04-12-193127-09-2017
De Loor Martha07-05-191702-01-2014
De Loore Gerard05-03-192811-05-2012
De Loose Diane15-09-192922-04-2017
De Loose Lucien19-06-194013-01-2014
De Love Pieter25-08-193413-04-2021
De Lust Denise29-06-193309-06-2022
De Maeght André24-03-193012-09-2018
De Maertelaere Angela26-06-192402-12-2016
De Maertelaere Christiaan01-06-195016-06-2023
De Maertelaere Firmin05-08-193909-05-2019
De Maertelaere Germain11-02-192423-05-2019
de Maertelaere Guy24-09-194308-06-2016
De Maertelaere Marcella03-09-193718-02-2023
De Maertelaere Oscar26-08-192526-01-2020
De Maertelaere Raymond03-09-195909-04-2022
De Maertelaere Rolanda11-07-193219-09-2018
De Maertelaere Willi13-12-192220-04-2012
De Maerteleire Etienne18-01-194730-11-2016
De Maeseneer Frans28-02-193202-09-2023
De Maeseneer Kris17-10-197029-09-2013
De Maeseneire Willy11-06-193109-01-2014
De Maesschalck August23-04-192610-10-2019 update 24 February 2024
De Maesschalck Carlos16-11-194127-07-2017
De Maesschalck Edwin22-10-195207-06-2016
De Maesschalck Hugo21-07-193310-09-2020
De Maesschalck Paul12-05-193006-02-2014
de Maesschalck Philippe16-06-194903-05-2012
De Maesschalck Raymond16-01-192007-10-2014
De Maesschalck Rita01-06-19362022
De Maesschalck Willy25-03-194315-06-2023
De Maet Lucien29-06-193011-12-2022
De Maeyer Augusta02-04-192811-12-2016
De Maeyer Georges08-07-194024-08-2023
De Maeyer Jeroen01-07-196120-06-2014
de Mahieu Antoine03-08-193001-10-2016
De Man Anna22-02-192026-12-2016
De Man Jeannine30-07-193326-06-2023
De Man Julien08-01-193014-04-2019
De Man Lucien François Emmanuel01-08-192121-02-2016
De Man Noël
De Man Rita17-03-193021-01-2019
De Mangeleer Georgette10-11-193805-06-2020
De Mangeleire Mariette07-04-192601-11-2018
De Maré Wilfried10-03-193604-06-2023
De Marichal Christiaene12-11-192113-10-2019 update 24 February 2024
De Mazière Miet22-06-192623-02-2016
De Meersman Mariette23-07-192517-02-2019
De Meersman Pierre20-12-193421-01-2016
De Meester Anna09-12-193712-10-2023
De Meester Eric04-05-195002-04-2015
De Meester Gerarda12-12-191713-12-2017
De Meester Germaine05-05-191423-07-2016
De Meester Hélène08-09-192223-12-2017
De Meester Jean Pierre15-04-194503-03-2019
De Meester Josephine16-12-192613-08-2016
De Meester Marcellus24-11-192720-11-2017
De Meester Omer29-04-193929-09-2011
De Meester René04-02-193226-07-2011
De Meester Sven15-10-197319-09-2020
De Meestere Pierre15-09-193526-06-2018
De Meijer Paula25-05-192020-08-2011
De Meirsman Maria21-01-193625-05-2018
De Merlier Magda04-04-195023-08-2019
De Mesmaeker Jan13-03-194312-04-2019
De Mesure Lucien08-06-193016-01-2023
De Mets Ann20-07-196117-10-2017
De Mets Annie27-06-196523-07-2019
De Mets Irène19-06-191405-03-2012
De Mets Tom28-08-195722-08-2023
De Metsenaere Albrecht Jozef20-07-192917-05-2022
De Metsenaere Antoine13-06-193420-05-2019
De Metsenaere Bernice10-03-193727-08-2020
De Metsenaere Raymond Jozef Albert01-04-192907-05-2017
De Metsenaere Remi Geeraard05-10-193627-06-2019
De Metsenaere Remi Jozef16-08-193317-06-2020
De Metsenaere Robert04-08-193130-09-2020
De Metsenaere Roger Maurits Jozef14-04-192826-03-2020
De Meulder Erik27-11-196804-03-2018
De Meulemeester Edmond17-09-192725-02-2014
De Meulemeester Fernand21-01-192430-10-2011
De Meulemeester Fernand16-02-192930-03-2019
de Meulemeester Firmin05-12-192116-05-2012
De Meulemeester Julienne30-03-192925-11-2016
De Meulemeester Omer27-03-193108-04-2023
De Meulemeester Paula30-09-193315-09-2021
De Meulemeester Roger01-12-193212-11-2015
De Meulemeester Simonne23-05-191323-01-2019
De Meulemeester Willy04-12-194017-06-2020
De Meulenaere André17-07-192502-12-2021
De Meulenaere Anny Davida22-12-193720-03-2018
De Meulenaere Daniël26-03-194009-06-2020
De Meulenaere Hilda Greta Alida15-12-194912-05-2017
De Meulenaere Jenny Cecilia15-09-192722-05-2021
De Meulenaere Madeleine30-01-192930-12-2016
De Meulenaere Maria20-02-191224-07-2014
De Meulenaere Marie José30-10-192607-11-2016
de Meulenaere Pierre13-04-195428-07-2017
De Meuleneere Peter14-10-194615-02-2016
De Meurisse Marcellina04-12-191813-12-2016
De Meuter Emmanuel18-02-194521-11-2011
De Meutter Florentina18-03-191829-03-2012
De Mey Cecilia03-12-193626-12-2021
De Mey Daniël07-12-192502-07-2016
De Mey Hilde27-01-195514-11-2013
De Mey Jacques11-11-193223-01-2019
De Mey Lucien11-03-192808-07-2017
De Mey Magda16-10-194317-01-2021
De Mey Marie-Louise27-09-192230-01-2021
De Mey Marie-Louise25-08-192816-08-2023
De Mey Noël25-12-194415-11-2018
De Mey Philippe25-05-195118-03-2021
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Mey Stefaan21-02-193606-11-2020
De Mey Willy04-09-193802-12-2017
de Meyer Bertha19-12-193207-09-2017
De Meyer Christiane04-02-192308-09-2017
De Meyer Christiane04-06-193403-10-2019 update 24 February 2024
De Meyer Christiane24-06-193725-04-2017
De Meyer Denise06-05-192930-11-2017
De Meyer Edmond03-10-193215-07-2021
De Meyer Eliane17-05-193205-01-2015
De Meyer Emiel27-05-193131-10-2018
De Meyer Etienne25-07-193016-12-2014
De Meyer Gilberte30-07-193615-03-2023
De Meyer Henriette15-02-193511-02-2018
De Meyer Hugo02-01-193308-12-2018
De Meyer Hugo11-11-193815-08-2018
De Meyer Jacqueline16-11-192020-07-2016
De Meyer Kurt25-03-196411-03-2017
De Meyer Luc10-11-193907-11-2023
De Meyer Lucien18-02-193508-09-2018
De Meyer Marie Louise08-02-192614-06-2016
De Meyer Marysse27-03-194811-03-2012
De Meyer Myriam26-01-194603-09-2019
De Meyer Noël22-09-194115-04-2023
De Meyer Patrick05-01-196611-07-2023
De Meyer Paul08-06-195709-10-2017
De Meyer Paula07-05-193730-07-2023
De Meyer Rita08-12-195223-10-2018
De Meyer Roger20-05-193012-01-2023
De Meyer Rolande19-03-192707-01-2017
De Meyer Simonna15-06-193108-08-2011
De Meyer Willy26-02-194005-05-2018
De Meyer Willy25-12-195522-08-2016
De Meyere Adelinus Remigius08-04-192830-04-2019
De Meyere Alina20-01-192917-01-2019
De Meyere Aloïs Henri Jozef14-03-193825-07-2016
De Meyere Beatrice17-03-193103-02-2023
De Meyere Clotaire29-07-193120-06-2012
De Meyere Firmijn17-05-195404-08-2023
De Meyere Georges Eduard Alfons J.08-01-193824-10-2018
De Meyere Gustave Joseph Cornelius21-05-193704-03-2021
De Meyere Hendrik Benoni Octaaf31-07-192205-09-2023
De Meyere Janine22-07-194324-09-2019
De Meyere Karel Antoon23-08-193403-12-2019
De Meyere Marie Ursula01-09-194123-05-2016
De Meyere Maurits12-10-193313-05-2023
De Meyere Nelly28-09-194111-01-2017
De Meyere Noël30-04-195812-07-2020
De Meyere Noëllie Emma Ghislena24-08-192719-07-2016
De Meyere Prosper26-04-193511-05-2016
De Meyere Rita08-08-194714-01-2017
De Meyere Robert04-04-192928-11-2017
De Meyere Ronny Arthur Jozef19-07-195524-12-2021
De Middeleir Herman22-04-194426-03-2019
De Mil Rosina Mathilde25-03-194609-10-2022
de Milliano Els07-02-193008-10-2022
De Milliano Lea11-09-193712-07-2016
De Mits Gilbert03-06-194822-09-2018
De Mol Diane07-01-194215-04-2018
De Mol Germaan13-06-193208-12-2022
De Mol Julien18-03-194206-01-2022
De Mol Justine21-05-194328-11-2013
De Mol Marcel22-01-192930-11-2015
De Mol Roger27-07-192704-08-2016
De Mol Simonne28-02-192821-03-2019
De Mol Thérèse28-10-194620-08-2023
De Monie Ignace08-01-192927-01-2018
De Montpellier de Vedrin Françoise21-11-192426-09-2013
De Moor Achiel14-04-194029-04-2017
De Moor Agnes02-06-192312-01-2019
De Moor Angèle Renée25-11-192723-07-2016
De Moor Anne-Marie30-11-195008-03-2018
De Moor Evarist25-06-193010-07-2014
De Moor Hector09-05-192712-08-2017
De Moor Jan26-06-193027-09-2017
De Moor Lucien05-02-192810-04-2017
De Moor Lydia15-10-194728-05-2022
De Moor Marcel12-07-194319-02-2014
De Moor Romain06-10-193524-04-2023
De Moor Walter01-02-194302-04-2015
De Moor William26-04-196228-08-2016
de Mûelenaere Ghislaine28-03-190415-03-1984
de Mûelenaere Willy03-11-192505-07-2016
De Muer André Daniël21-01-196318-09-2020
De Muer August14-07-193125-04-2023
De Muer Elsa26-06-192722-10-2019
De Muer Romain11-04-193529-11-2018
De Mulder André27-10-193327-03-2014
De Mulder Florent27-10-194018-10-2018
De Mulder Gisèle27-10-191717-03-2017
De Mulder Lionel16-12-192203-02-2017
De Mulder Trees07-02-194809-01-2019
De Munck Emile01-11-192004-02-2017
De Munck Lisette16-04-193103-05-2019
De Munck Maria23-02-194807-02-2023
De Munck Marijn Willy Marnix04-02-195906-02-2024
De Munck René Herman17-06-192306-07-2020
De Munster Eric06-02-194224-04-2023
De Munster Marie-Thérèse14-07-193808-04-2018
De Munter Anny08-02-194604-01-2018
De Munter Frans04-12-192215-05-2012
De Munter Gilbert04-05-193014-02-2018
De Munter Lieve07-11-193830-10-2016
De Munter Mariette25-03-192322-01-2018
De Munter Roger17-10-192326-08-2011
De Muylder Gerarda09-11-193111-10-2015
De Muynck Adelin10-07-193015-05-2015
De Muynck Bertha Coleta08-07-191616-03-2021
De Muynck Celina26-10-191921-02-2017
De Muynck Firmin08-05-193726-05-2012
De Muynck Firmin23-02-193827-11-2016
De Muynck Gerard01-12-193029-03-2021
De Muynck Madeleine06-12-192511-06-2017
De Muynck Marc11-07-195003-05-2023
De Muynck Maurice28-07-192830-03-2021
De Muynck Peter23-05-196305-10-2016
De Muynck Willy22-05-194610-09-2018
De Muyter Marc29-08-194714-03-2017
De Naegel Raphaël Richard22-01-193922-05-2018
De Naeghel Marietta Lucrecia05-01-193203-01-2022
De Naeyer Augusta09-12-192412-11-2011
De Naeyer Richard02-10-193611-10-2023
De Neef Chantal12-12-195601-09-2011
De Neef Elly13-05-197610-04-2023
De Neef Francine01-02-193123-07-2022
De Neef Jan21-08-194431-08-2019
De Neef Marie-Thérèse20-05-193627-04-2020
De Neef Paula28-08-193128-09-2015
De Neve Etienne04-05-194211-12-2017
De Neve Georges12-08-193106-03-2018
De Neve Germaine22-06-192913-03-2012
De Neve Godelieve09-07-193405-12-2021
De Neve Jan06-02-193901-10-2013
De Neve Lydia24-07-194529-12-2017
De Neve Marc08-07-194101-06-2019
De Neve Marc Albert Karel Marie04-01-194308-02-2022
De Neve Marcella15-08-192926-03-2017
De Neve Maria01-05-192406-08-2011
De Neve Paul19-03-193013-03-2018
De Neve Polidoor23-02-193427-07-2018
De Neve Robert17-06-192611-02-2014
De Neve Roger22-10-192904-08-2018
De Neve Rosette30-03-194428-12-2020
De Neve Urbain13-08-193110-06-2019
De Neve Valère05-02-192915-12-2023
De Nijn Hortense15-10-192815-06-2014
De Nijs Christine18-02-193501-03-2023
De Nil José02-11-192126-06-2017
De Nil Paul16-06-193009-01-2024
De Nocker Jenny10-07-193104-01-2019
De Noël Agnes17-12-193415-04-2021
De Noël Oscar Camiel27-07-193114-10-2017
De Nolf André18-09-192511-01-2012
De Nolf Marie-Françoise17-04-195204-05-2019
De Nooze Aloïs05-12-193005-01-2017
De Noyette Wilfried29-05-193530-10-2016
De Nys Christiaan17-03-193116-10-2018
De Nys Gerardina31-08-192210-02-2014
De Nys Willy01-04-193515-06-2014
De Paepe Alma Maria04-03-192611-04-2018
De Paepe André22-04-193204-11-2017
De Paepe André05-05-193512-01-2019
De Paepe Angèle23-01-192906-10-2022
De Paepe Claudine20-07-194411-11-2011
De Paepe Dionysia26-06-192426-06-2019
De Paepe Eugenie26-07-193218-07-2022
De Paepe Fernand18-10-194210-11-2022
De Paepe Frieda13-10-193121-05-2017
De Paepe Georgette19-08-192923-07-2016
De Paepe Godelieve28-08-194211-05-2019
De Paepe Jeannette27-01-192618-03-2016
De Paepe Joris07-04-193122-10-2018
De Paepe Julien06-09-193305-12-2011
De Paepe Marie-Louise25-03-193608-09-2023
De Paepe Mariette17-02-192918-02-2017
De Paepe Mariette29-03-193123-07-2016
de Paepe Romain15-06-193617-07-2022
De Paepe Walter20-01-194230-05-2016
De Pagie Augusta Maria07-12-192516-02-2018
De Pape Arsène09-06-192930-09-2022
De Pape Cecile25-04-192001-05-2020
De Pape Diana01-01-193328-08-2021
De Pape Geneviève10-12-193128-07-2022
De Pape Maria Irena17-01-192429-11-2016
De Pau Marie-Christina22-09-193027-01-2017
de Paû Georges08-02-193403-02-2023
De Pauw Achiel07-11-194725-02-2022
De Pauw Adelinus Jozef03-09-193320-10-2017
De Pauw Agnes13-10-193310-01-2023
De Pauw Albert Juliaan04-01-192203-02-2017
De Pauw Alice17-04-192426-05-2018
De Pauw Alice23-03-192527-01-2012
De Pauw Alice23-12-192719-02-2018
De Pauw André12-01-193431-01-2021
De Pauw Anna14-11-192111-11-2017
De Pauw Anne03-04-195306-11-2022
De Pauw Annie31-12-194026-09-2017
De Pauw Bertrand Achiel21-05-192206-08-2017
De Pauw Blanche22-01-192727-10-2016
De Pauw Carmen31-03-193501-05-2016
De Pauw Christiaan24-04-194801-10-2018
De Pauw Diana27-03-194009-03-2023
De Pauw Edithe24-04-192916-02-2012
De Pauw Eric Robert Celesta14-08-195205-09-2020
De Pauw Georges13-09-192830-01-2018
De Pauw Irena06-11-192222-11-2018
De Pauw Ivona Elsa04-06-193126-12-2021
De Pauw Jaak17-02-193322-03-2022
De Pauw Jos03-08-192307-09-1999
De Pauw Julia22-08-192314-01-2023
De Pauw Lou19-04-193002-01-2023
De Pauw Louise13-03-192125-06-2017
De Pauw Lucrèce16-08-194329-10-2021
De Pauw Marc31-12-195603-09-2011
De Pauw Marcella09-04-193415-11-2018
De Pauw Marie-Thérèse08-11-192815-05-2018
De Pauw Mariette23-05-193617-08-2022
De Pauw Maurits17-02-192613-12-2018
De Pauw Nelly06-02-193008-02-2016
De Pauw Nicolas06-12-193516-07-2019
De Pauw Pieter Jozef14-09-192917-02-1927
De Pauw René25-12-192711-03-2017
De Pauw Robert18-11-193311-11-2018
De Pauw Robert René08-01-192619-05-2018
De Pauw Roger René Marie28-05-193412-08-2021
De Pauw Romain01-05-192915-03-2018
De Pauw Simonne02-06-191924-12-2018
De Pelsemaeker Marcel08-01-192902-11-2014
De Pelsmaeker Willy06-04-193318-06-2022
De Pelsmaker Norberte10-05-193322-02-2012
De Pessemier Raphaël28-12-193403-07-2018
De Pestel Clarisse12-06-193327-05-2017
De Petter Jeannette12-04-191904-12-2013
De Pla Ludwig02-09-193609-02-2012
De Plancke Clara01-08-192213-02-2016
De Plu Julienne20-05-192210-02-2018
De Plus Marcel16-05-192404-02-2012
De Ponthière Herman08-11-194313-04-2021
De Poorter Albert25-12-194219-09-2022
De Poorter Arsène11-04-193202-06-2018
De Poorter Daniël02-11-194610-11-2018
De Poorter Denise14-07-192322-08-2017
De Poorter Elias02-06-192323-03-2012
De Poorter Eric10-03-194801-08-2023
De Poorter Jan26-05-194525-03-2021
De Poorter Jozef08-06-193819-06-2021
De Poorter Katleen21-09-196807-03-2017
De Poorter Katrien05-05-196423-08-2019
De Poorter Lutgardis10-07-194023-03-2020
De Poorter Suzanne08-02-193107-08-2021
De Poorter William23-04-193927-11-2022
De Poortere Chris22-11-195217-10-2017
De Poortere Etienne25-09-193208-09-2019
De Poortere Godelieve29-06-193404-08-2022
De Poortere Herman18-07-192808-05-2018
De Poortere José25-06-193515-08-2019
De Poortere Simonne14-06-193123-11-2023
De Poortere Yvonne14-06-193103-04-2016
De Pooter René27-03-192213-12-2011
De Porre Martine22-01-193413-01-2024
De Potter Eric21-04-194019-02-2019
De Potter Gabrielle17-02-192419-09-2017
De Potter Georges31-10-192703-07-2014
De Potter Luciana08-04-192720-01-2018
De Potter Paul16-03-193102-07-2022
De Potter Paula17-01-192714-06-2016
De Potter Robert25-02-192824-06-2016
De Poucq Marie17-09-193305-01-2024
De Pourcq Robert31-12-193119-12-2020
De Pourcq Rufin10-02-192417-08-2017
De Pover Christa22-10-195827-05-2022
De Praeter Fernand27-05-194402-11-2016
De Prée Cecile27-04-194229-12-2023
De Prée Denise Nelly25-05-193022-12-2020
De Prée Eddy Henri Jozef13-12-195203-09-2022
De Preester Jean-Pierre28-04-193920-07-2022
De Preeuw Antoine21-02-192902-02-2021
De Prest Pol25-03-196801-10-2018
De Prest Willy Jozef Eduard Camiel11-03-194303-03-2021
De Preter Luc28-11-193830-06-2016
De Prêtre Maurits19-04-192107-02-2016
De Prez Lydia20-01-192426-08-2018
De Priester Lucien20-11-192324-11-2016
De Prijck Luc09-12-194926-08-2016
De Proft Leopold06-06-194603-09-2011
De Proft Lutgart01-04-195801-07-2014
De Prycker Griet01-01-196628-11-2020
De Prycker Katrien18-02-196815-10-2016
De Putter Denise26-05-193217-04-2016
De Puydt Adrienne27-09-192703-02-2023
De Puydt Anna27-01-195026-12-2022
De Puydt Maurice Delphin02-04-191208-03-1988
De Puydt Rosa Marie Elisabeth25-03-191918-11-2011
De Puysseleir Roger30-05-194725-10-2013
De Pyper Marieke31-12-191920-02-2017
De Raedemaeker Roger27-03-192619-10-2015
De Raedt Agnes13-02-192308-01-2014
De Raedt André16-02-192602-02-2017
De Raedt Mireille10-01-192703-12-2021
De Raedt Nicole Norbert Octavie15-05-195304-02-2022
De Raes Liza23-02-192706-01-2015
De Raes Solange13-05-192718-01-2018
De Raeve Francine18-07-195202-04-2015
De Raeve Marianne07-09-195621-07-2019
De Raeve Rolande08-04-193230-04-2016
De Raeve Sidon27-10-192521-12-2018
De Rave Maurice06-03-193819-01-2012
De Regge Etienne13-10-192909-03-2017
De Regge Martha25-11-192203-12-2016
De Rekeneire Daniel25-07-192317-09-2018
De Rese Dieter26-10-197701-08-2016
De Rese Henriette30-03-194116-07-2018
De Rese Marguerite11-06-194305-03-2014
De Rese Monique08-07-193905-05-2017
De Reu Ivan14-04-194321-06-2012
De Reu Jos03-05-193529-01-2024
De Reu Juliaan13-07-193230-08-2017
De Reu Marguerite24-01-192904-10-2019
De Reu Mariette13-12-193407-12-2023
De Reu Simona19-12-192615-06-2021
De Reuck Mariëtte12-12-193612-07-2018
De Reuck Willy29-06-194007-04-2023
De Reuse Anna18-01-192027-01-2012
De Reyghere Marc07-04-194523-09-2013
De Reyghere Suzanne12-02-192517-04-2020
De Reys Jules15-12-193425-12-2014
De Reze Louis11-01-193302-12-2018
De Reze Mathilda02-01-193022-12-2018
de Ribaucourt Marguerite Marie Claire Danielle14-02-192516-04-2016
De Rick Yvonne08-07-192807-02-2018
De Ridder Alberic14-06-192328-05-2019
De Ridder August30-06-193504-03-2018
De Ridder Brigitte Elodie20-08-195826-09-2016
De Ridder Frans04-12-192023-05-2014
De Ridder Gustave12-03-194203-01-2024
De Ridder Joseph25-01-193330-12-2022
De Ridder Jozef28-03-194125-06-2023
De Ridder Jozef Lodewijk16-05-193316-03-2016
De Ridder Katharina19-07-192303-01-2016
De Ridder Lucien06-06-194817-06-2016
De Ridder Maurice22-02-193112-09-2016
De Ridder Thérèse26-12-192929-06-2016
De Ridder Vincent22-02-193027-08-2015
De Riek Marcel04-04-193213-06-2022
De Riek Marcel05-11-193312-10-2019 update 24 February 2024
De Riemaeker Etienne13-10-193911-07-2014
De Rijbel Tuur18-02-192713-05-2016
De Rijck Eli02-02-193610-04-2017
De Rijck Roger22-08-194202-03-2021
De Rijcke Roger25-02-195113-11-2011
De Rijcke Ronald14-03-195729-10-2019
De Rijcke Walter21-01-193611-09-2011
De Rijs Ronny25-06-197010-03-2012
De Ro Godelieve25-11-192017-09-2011
De Rocker Gabrielle04-07-192707-09-2018
De Roeck Albert21-10-192719-08-2015
De Roeck Lisette12-02-193122-12-2022
De Roest Diana01-06-193621-06-2021
De Roo Anna01-05-191830-04-2016
De Roo Esther Marie Edith01-12-193112-05-2018
De Roo Germaine05-10-193205-06-2016
De Roo Gustaaf29-12-2020
De Roo Ivette Odette07-05-193022-01-2016
De Roo Jacques Albert15-03-193515-09-2016
De Roo Jeanine Leona15-06-193521-02-2021
De Roo Jeannine02-08-193206-04-2018
De Roo Johan24-06-195113-06-2017
De Roo Josée24-05-193405-09-2019
De Roo Luc François Edward28-01-194302-06-2019
De Roo Lydie13-10-194418-01-2024
De Roo Magdalena01-10-191925-10-2016
De Roo Mariette Marie12-03-193111-10-2021
De Roo Michiel18-03-193113-02-2019
De Roo Monique18-02-193815-07-2022
De Roo Oscar19-04-193505-10-2018
De Roo Rosette26-02-193210-11-2020
De Roo Tilly03-07-193101-06-2016
De Roo Yolande22-11-192802-10-2016
De Roos Francina05-193811-12-2016
De Roose Aimé16-02-193007-09-2020
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Roose Erna Ida26-04-193330-12-2020
De Roose Georges09-03-193231-05-2020
De Roose Guido03-03-194820-04-2022
De Roover Annelies05-03-198729-05-2014
De Roover Gino25-02-196502-07-2016
De Roover Leo06-04-192228-10-2014
De Roover Marc07-06-195519-11-2014
De Roover Suzanne04-06-192311-10-2016
De Rop Anna03-05-193529-09-2022
De Rore Jenny09-09-193610-12-2023
De Rore Lucien15-03-194324-05-2018
De Rore Paulette28-02-194906-11-2022
De Rouck André17-12-192206-05-2018
De Rouck Erna22-12-195810-11-2017
De Rouck Jozef04-03-192216-04-2019
De Rouck Roger Victor05-07-192627-05-2014
De Roy Joris11-11-196422-05-2017
De Rudder Marcel11-12-193629-07-2022
De Ruddere Veerle19-04-196424-04-2023
De Ruyck Calix21-07-194402-06-2019
De Ruyck Diane02-07-192610-11-2016
De Ruyck Emiel20-01-196615-12-2013
De Ruyck Frans16-11-192204-01-2019
De Ruyck Monique13-02-193221-06-2016
De Ruyck Raphaël12-11-193404-05-2016
De Ruyter August09-12-193823-12-2019
De Ruyter Julien21-05-194230-07-2020
De Ruyter Marie-Louise17-03-193327-03-2018
De Ruyver Blanche21-01-192909-10-2013
De Ruyver Brice23-10-195419-10-2017
De Ruyver Irma21-04-192520-11-2018
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Ruyver Jozef27-10-195209-10-2021
De Ruyver Leona03-01-192704-12-2018
De Ruyver Suzanne06-11-192021-01-2017
De Ryck 19-04-192101-01-2014
De Ryck André11-08-194706-02-2014
De Ryck Hary
De Ryck Jean-Piere31-10-195628-02-2017
De Ryck Laurent18-08-193512-12-2022
De Ryck Leo31-08-194228-03-2018
De Ryck Lisette13-01-194105-01-2023
De Ryck Raphael Ignace22-04-192729-04-2019
De Rycke Aline29-03-192828-10-2014
De Rycke Annie Marie22-09-194307-01-2022
De Rycke Denise28-02-193416-06-2020
De Rycke Diana27-05-193314-05-2023
De Rycke Ellen16-03-198310-02-2019
De Rycke Georgette17-11-192627-01-2018
De Rycke Guy15-10-195530-01-2015
De Rycke Luc03-03-194018-03-2023
De Rycke René28-10-195712-05-2019
De Rycke Rina Marcel Clementina24-12-194729-10-2021
De Rycke Suzanna02-02-193322-12-2021
De Rycke Vera04-01-193212-03-2016
De Rynck Freddy Martha Raymond10-08-194911-03-2022
De Rynck Irena05-02-193003-01-2022
De Rynck Nera18-02-193705-11-2021
De Sadeleer Eddy03-03-194325-10-2016
De Sadeleer René12-03-192329-11-2014
De Saedeleer Yvan23-05-195905-12-2023
De Saedeleire Nini16-04-193530-09-2020
De Saegher Maria10-06-192724-02-2023
De Saert Hector11-04-193120-07-2017
De Schacht Roger02-03-192529-05-2014
De Schaepdrijver Marcel02-07-192423-08-2017
De Schaepmeester Colette21-05-196030-11-2018
de Schaetzen Claire Marie Arnold Mathilde03-07-193822-03-2023
De Schamphelaere Lucien30-04-193120-01-2017
De Scheemaeker Arlette12-02-193909-03-2012
De Scheirder Bernice05-12-192826-06-2022
De Schepper Andreas Honoré August02-01-192506-02-2012
De Schepper Emilie08-09-198431-05-2019
De Schepper Irene02-03-192810-11-1986
De Schepper Jean28-08-192523-12-2013
De Schepper Jozef16-04-194022-04-2016
De Schepper Lucrèce10-11-193504-08-2023
De Schepper Monique Nathalie Marie23-01-194408-02-2018
De Schepper Paula27-10-193721-05-2023
De Schepper Roger17-04-193802-04-2022
De Schepper Willy12-04-193806-12-2017
De Schepper Bruggeman Joseph19-09-193129-06-2015
De Schepper Bruggeman Serge16-06-196312-12-2016
De Schoenmaeker Constant28-05-193013-03-2014
De Schouwer Clem14-05-194912-05-2015
De Schrijver Donatus20-01-193009-03-2019
De Schrijver Georgette12-08-1920voor 12-08-2019
De Schrijver Michel12-12-194705-05-2015
De Schryver Edouard05-08-191815-01-2017
De Schryver Gilbert18-06-193518-04-2016
De Schryver Hubert15-06-192906-03-2012
De Schryver Hubert05-04-193008-09-2019
De Schryver Jacques08-07-193514-03-2018
De Schryver Jan02-09-194217-07-2022
De Schryver Maire-Thérèse28-10-192307-03-2019
De Schryver Marc11-03-194323-09-2023
De Schryver Marie-Paule08-01-193114-05-2018
De Schutter Rita20-09-194623-10-2016
De Schuyter Diana21-04-193209-03-2016
De Schuyter Joeri24-04-197524-03-2021
De Schuyter Martine28-04-196006-03-2016
de Silva Maria Leonora24-03-186427-11-1940
de Sloover Odillon23-04-192126-07-2018
de Sloover Yvonna17-01-192506-11-2017
De Sloovere Christiana Maria Augusta02-11-193429-04-2019
De Sloovere Jeannette22-11-193316-11-2014
De Sloovere Luc Maria Augusta25-08-196323-12-2019
De Sloovere Robert Hubert Carolina Irma03-09-193527-09-2022
De Sloovere Vera19-08-196226-08-2017
De Smaele Christian26-06-195723-11-2017
De Smaele Rita23-07-193827-05-2019
De Smedt Annie15-10-193708-05-2015
De Smedt Arnold05-03-193719-12-2016
De Smedt Constant23-07-192204-04-2018
De Smedt Denise Yvonne05-03-193502-11-2023
De Smedt Doris13-02-196105-02-2019
De Smedt Elisabeth01-08-192411-03-2018
De Smedt Flor15-07-192927-10-2022
De Smedt Jo22-08-195515-02-2012
De Smedt Julia17-09-193121-06-2012
De Smedt Lucienne18-08-192916-02-2020
De Smedt Marcel29-05-192427-11-2022
De Smedt Marie Henriette06-08-192306-01-2017
De Smedt Norbert25-04-194414-12-2016
De Smedt Peter21-06-197528-08-2017
De Smedt Raphaël Stuart Yvonne28-08-194113-10-2013
De Smedt Sylvie17-12-197701-08-2014
De Smedt Thérèse01-03-193526-06-2023
De Smet Achille Henri Marie15-07-193223-01-2016
De Smet Agnes Sabina Maria21-04-192826-06-2021
De Smet Aimé12-05-193012-01-2020
De Smet Albert12-03-192620-01-2014
De Smet Alice27-10-193904-11-2017
De Smet Andre22-03-193107-07-2022
De Smet Ange26-02-194028-05-2019
De Smet Anna24-04-192922-07-2017
De Smet Anna16-12-192901-06-2021
De Smet Anne-Marie17-08-194827-05-2016
De Smet Annie07-03-193018-04-2018
De Smet Annie02-08-194024-05-2021
De Smet Arsèna17-02-193602-06-2016
De Smet Bart19-04-197819-02-2017
De Smet Christiane05-08-193823-04-2021
De Smet Claara20-03-193814-04-2016
De Smet Danny23-07-195317-02-2017
De Smet Denis22-02-196325-11-2018
De Smet Didier29-01-195525-04-2018
De Smet Dirk25-06-196924-10-2016
De Smet Edith19-07-191706-05-2018
De Smet Edwige22-06-193501-06-2020
De Smet Elfriede31-12-195502-06-2015
De Smet Elvire06-02-192717-12-2018
De Smet Etienne18-06-193219-06-2012
De Smet Fernanda01-06-193409-11-2018
De Smet Freddy05-07-193906-10-2021
De Smet Georgette11-01-192504-05-2018
De Smet Germana Maria Melania17-05-191522-10-2019
De Smet Gilbert09-06-192012-09-2011
De Smet Gilbert30-06-195107-11-2014
De Smet Gustaaf09-12-192625-06-2022
De Smet Hilda07-10-193825-12-2016
De Smet Hubertus Emiel Leopold14-11-193912-10-2022
De Smet Irenéus09-04-192702-10-2018
De Smet Jenny28-03-193415-07-2017
De Smet Jens27-09-199305-09-2021
De Smet Julien03-09-192612-05-2023
De Smet Julien21-06-192912-09-2018
De Smet Juliette09-03-192811-03-2019
De Smet Kamiel30-12-193806-03-2012
De Smet Karel28-01-193527-04-2019
De Smet Laurette02-06-193502-06-2018
De Smet Lea02-09-193220-02-2023
De Smet Luc Louis Ferdinand24-08-193501-12-2020
De Smet Lucien14-09-194510-12-2018
De Smet Lucienne16-07-192721-01-2012
De Smet Lucienne06-03-193312-04-2020
De Smet Marc04-04-195715-01-2022
De Smet Marc Antoine28-11-194920-05-2020
De Smet Marcel20-01-191805-05-2018
De Smet Marcella02-11-192912-03-2020
De Smet Marcelline28-07-193926-12-2022
De Smet Marie Antoinette26-03-193209-12-2018
De Smet Marie-Jeanne28-08-192301-03-2018
De Smet Mariette20-06-194627-07-2011
De Smet Michel15-06-193428-05-2022
De Smet Michel02-12-194230-01-2012
De Smet Monique15-05-194619-02-2023
De Smet Monique24-11-194607-04-2022
De Smet Myriam15-10-194909-10-2023
De Smet Noël07-06-193316-09-2022
de Smet Omer Franciscus24-09-192419-11-2023
De Smet Paul31-05-193412-05-2019
De Smet Paula Maria10-03-192323-08-2016
De Smet Pierre25-12-193810-01-2017
De Smet Pieter Germain Antoon28-10-193115-07-2016
De Smet Raymond28-08-193813-09-2023
De Smet Robert17-09-193616-10-2023
De Smet Roger27-06-193212-12-2021
De Smet Roger12-03-193510-01-2023
De Smet Roger Maurits10-03-192711-09-2022
De Smet Roland31-07-194118-07-2020
De Smet Serafien01-07-192303-12-2022
De Smet Simone13-08-192103-09-2011
De Smet Simone28-04-193304-07-2015
De Smet Suzanna Maria04-06-193217-07-2018
De Smet Suzanne04-02-192423-10-2011
De Smet Suzanne01-04-193113-06-2016
De Smet Theophiel04-07-192213-08-2016
De Smet Valeer Jozef02-03-192022-12-2018
De Smet Wilfried14-10-192828-11-2011
De Smet William19-07-195507-08-2017
De Smet Willy Marcel26-02-193126-08-2016
De Smeytere Leona18-07-191922-07-2016
De Smidt Yvonna Maria Theresia30-05-192629-01-2022
De Smul Michel19-05-195305-12-2022
De Soete Roger15-09-191907-03-2014
De Somer Alfons28-09-192824-07-2016
De Somer Griet14-06-192009-08-2011
De Sonville Erik14-05-195502-05-2019
De Sonville Marie-Thérèse19-12-192516-12-2021
De Spaey Marcellina03-01-192415-04-2017
De Spiegelaere Augusta22-01-192007-02-2012
De Spiegelaere Gerard Evarist August07-08-192903-06-2018
De Spiegelaere Joseph24-09-192924-06-2017
De Spiegelaere Marcel10-08-192718-10-2011
De Spiegelaere Mariette14-03-193319-12-2016
De Spiegeleer Lisette06-11-193119-07-2016
De Spiegeleir Paul27-12-193917-01-2023
De Spiegeleire Antoon23-10-193105-10-2022
De Staerke Roger15-07-193206-02-2016
De Stobbeleir Rosanne08-01-192322-06-2015
De Stoop Olivier02-12-194321-02-2023
De Strooper Vic21-03-194722-08-2014
De Strycker Maurice18-02-192628-09-2011
De Surgeloose Monique18-02-193006-03-2019
De Sutter Adelijn Odiel Richard19-02-192912-02-2022
De Sutter André19-07-193218-05-2019
De Sutter Andreas Renaat Mathildis17-01-192216-08-2020
De Sutter Christiana Georgette16-09-194708-09-2020
De Sutter Cyriel Sylvie06-05-194311-07-2019
De Sutter Denise05-10-194707-03-2021
De Sutter Eric Astére17-04-195110-07-2019
De Sutter Firmijn13-10-194801-11-2023
De Sutter Gaspar11-01-192908-08-2018
De Sutter Gerard02-02-193431-03-2018
De Sutter Hedwig Marleen Ivonne29-10-195921-08-2021
De Sutter Hilda28-04-194922-01-2019
De Sutter Jean-Claude04-05-195526-03-2012
De Sutter Jean-Pierre24-05-193913-08-2016
De Sutter Jozef08-02-193123-10-2018
De Sutter Leona Maria17-03-192706-10-2017
De Sutter Paula22-07-192715-02-2012
De Sutter Rachel Maria10-12-193623-01-2018
De Sutter Ria19-07-195721-02-2022
De Sutter Viviane07-03-193025-10-2022
De Sutter Willy25-01-192516-05-2014
De Swaef Jozef13-07-192509-04-2012
De Sy Odetta Prudence09-05-192730-03-2017
de Taeye Carlos Hubert09-01-193414-05-2023
De Taeye Hans04-02-196316-05-2018
De Taeye Henri20-05-193204-12-2014
De Taeye Henriette11-03-193129-05-2012
De Taeye Monique23-12-193716-03-2012
De Taeye Owen15-11-200004-10-2023
De Taeye Rosa07-06-193617-02-2023
De Tavernier Jan06-08-196426-02-2017
De Temmerman Elvire07-04-192405-04-2016
De Temmerman Michel28-02-193111-12-2013
De Thay Frans16-08-193922-12-2018
de Thibault de Boesinghe Anne-Marie28-01-193731-05-2019
De Tollenaere Renée01-08-192420-10-2017
De Tremerie Annemarie07-12-196928-09-2022
De Tremerie Romain18-09-193210-01-2018
De Troch Marie-Louise23-06-193222-08-2017
De Troye Louis22-10-192609-12-2018
De Troyer Johan09-07-195412-11-2022
De Troyer Lieve23-04-192922-07-2016
De Val Marc25-03-194310-02-2012
De Valkenaere Marcel05-04-193829-09-2016
De Varé Luc29-04-194209-10-2013
De Veirman Alain29-11-196620-01-2012
De Veirman Ben09-06-197101-06-2018
De Veirman Georges21-03-194601-05-2012
De Veirman Jeff19-10-193612-03-2019
De Velder Marc29-01-195004-08-2016
De Vent Carlos23-05-194715-12-2016
De Vent Godelieva16-04-193628-01-2019
De Vestel Marie-Thérèse27-01-193004-06-2019
De Vestele Isabelle27-02-192806-05-2023
De Vestele Mathieu14-02-193904-01-2024
De Veyt Jos12-01-195606-08-2019
De Vidts Marc19-12-196131-08-2017
De Vielder André11-07-192418-10-2011
De Vilder Krista15-02-194622-11-2022
De Villa de Castillo Denise07-04-193121-10-2013
De Vis Anita23-06-193031-03-2014
De Vis Hilde31-03-194724-07-2022
De Vis Rebekka16-04-195102-10-2023
De Vis Rosa27-11-193113-10-2022
De Visch Anna01-05-192923-1201
De Visch Germain16-03-192614-05-2022
De Visch Julia29-12-192120-05-2020
De Visch Ronny08-10-195615-01-2017
De Visscher Dominique26-05-196124-05-2012
De Visscher Eric04-12-194101-01-2023
De Visscher Eugenie11-02-193231-05-2022
De Visscher Gerard08-07-192524-01-2019
De Visscher Jaron31-01-199707-11-2011
De Visscher Julia08-11-192326-01-2012
De Visscher Liliane24-01-193630-05-2017
De Visscher Luc13-09-192926-08-2018
De Visscher Lucie24-09-193201-11-2017
De Visscher Petrus05-04-192925-06-2017
De Visscher Yolanda04-10-193108-03-2019
De Vlaeminck Armand18-10-193603-03-2023
De Vlaminck Maria23-08-193514-10-2017
De Vleeschouwer Anna11-10-192503-02-2012
De Vleeschouwer Chantal05-10-195631-08-2020
De Vleeschouwer Daniel22-12-192807-05-2021
De Vleeschouwer Jan23-04-196007-10-2022
De Vleeschouwer Lodewijk27-02-192713-08-2015
De Vleeschouwer René14-02-193027-01-2023
De Vleeschouwer Wendy27-04-196716-12-2017
De Vleesschauwer Anna21-11-192112-10-2017
De Vleminck Lucien
De Vlieger Adrien Gabriel Alfons19-02-194028-11-2022
De Vlieger Daniel15-12-193025-02-2019
De Vlieger Etienne Georges Romanie22-09-194529-01-2022
De Vlieger Gabriël Kamiel08-12-194121-10-2017
De Vlieger Gilbert08-04-194004-07-2014
De Vlieger Jacqueline10-11-192913-01-2019
De Vlieger Julia Elodia Maria06-04-192614-09-2017
De Vlieger Lily03-11-195130-01-2017
De Vlieger Magdalena22-02-191920-12-2016
De Vlieger Marie Louise Hélène20-08-194822-03-2016
De Vlieger Nelly19-12-192711-06-2017
De Vlieger Petrus09-01-192328-11-2019
De Vlieger Roger30-10-193611-09-2016
De Vlieger Simona Carolina07-04-192401-07-2021
De Vlieger Wim03-08-195309-10-2023
De Vliegher Pauline27-06-194211-03-2019
De Vlieghere Alice14-12-192816-05-2022
De Vloed Maria21-04-192529-08-2022
De Vloed Piet13-08-192230-12-2014
De Vloed Roger19-02-193230-08-2022
De Vloo Cecile20-02-193327-08-2011
De Vocht Swa11-09-193229-01-2012
De Voeght Leon06-05-192505-10-2013
De Vogelaere Celine05-03-192711-11-2022
De Vogelaere Georges Bernard17-04-192524-02-2017
De Vogelaere Germaine22-06-192624-06-2021
De Vogelaere Irène28-07-193401-01-2017
De Vogelaere Martine Clara Albert03-09-195707-02-2021
De Vogelaere Nelly08-02-193314-05-2015
De Vogelaere Patrick Adelin Yolande05-09-195817-05-2022
De Voghel Margareta2011
De Voghel Nestor30-09-192324-09-2016
De Volder Albert15-02-193325-07-2020
De Volder Elisabeth04-08-195210-10-2011
De Volder Wilfried19-06-193016-10-2016
De Voogt Margaretha21-09-193323-08-2016
De Vos Achiel11-05-192613-02-2012
De Vos Adrienne14-07-191905-12-2018
De Vos Aline28-06-192222-03-2017
De Vos André01-09-192823-01-2018
De Vos André10-09-193402-04-2016
De Vos André23-11-193420-11-2022
De Vos Andrea25-04-192619-02-2016
De Vos Annie30-04-193629-09-2023
De Vos Bea24-02-193814-06-2016
De Vos Benjamin Albert17-12-192315-07-2016
De Vos Carine30-03-195723-05-2015
De Vos Christiane30-12-193110-12-2018
De Vos Claudine09-11-193720-08-2023
De Vos Danny07-01-195723-09-2017
De Vos Edmond11-04-193925-07-2017
De Vos Edward23-08-195224-07-2022
De Vos Eric Prudens Maria Augusta01-12-195008-05-2023
De Vos Etienne13-10-192803-09-2014
De Vos Gaëtan02-04-199402-02-2016
De Vos Gaston12-04-192922-08-2011
De Vos Ghislain15-09-194212-05-2016
De Vos Gustave13-05-192704-06-2017
De Vos Helena Alice20-10-192426-07-2020
De Vos Ivonna Maria09-10-192904-07-2018
De Vos Jean-Pierre25-08-193017-12-2022
De Vos Joris11-07-193222-10-2020
De Vos Juliaan Jozef07-03-192825-06-2016
De Vos Lieve14-01-195503-11-2016
De Vos Louisa Maria Honorea Agnes20-01-192304-08-2011
De Vos Luc08-01-195307-04-2012
De Vos Luc12-07-196229-11-2014
De Vos Lydie Simone Magdalena21-03-192325-11-2023
De Vos Marc31-07-193918-11-2018
De Vos Marcel20-05-195107-03-2012
De Vos Maria Ida25-03-192524-11-2017
De Vos Maria Kristina19-09-194222-09-2019
De Vos Maria Theresia31-01-193511-11-2022
De Vos Marie-Antoinette11-05-193115-08-2019
De Vos Marie-Louise13-07-192225-02-2016
De Vos Mariette21-11-192006-04-2017
De Vos Martine10-12-196414-06-2023
De Vos Mathilde Anna03-09-192609-06-2018
De Vos Monique01-01-193802-10-2020
De Vos Nelly Maria30-03-193106-12-2016
De Vos Patrick21-09-194404-04-2018
De Vos Patrick14-01-196211-10-2023
De Vos Remi August11-08-192503-05-2016
De Vos Roger30-11-193311-03-2022
De Vos Rudi13-01-195520-12-2022
De Vos Stefaan06-07-192230-07-2017
De Vos Stéphane02-12-191217-10-2011
De Vos Suzanne26-07-192822-11-2014
De Vreese André07-04-194124-04-2012
De Vreese Francine17-06-193331-05-2016
de Vreese Gaston Jean17-02-192921-02-2018
De Vreese Georges23-05-193728-03-2015
De Vreese Godelieve21-07-192827-11-2017
De Vreese Maria14-07-192203-02-2020
De Vreese Marie Madeleine20-01-193123-04-2019
De Vreese Noëlli27-05-192910-02-2017
De Vreese Rita01-12-194909-09-2017
De Vreese Simona26-11-193411-05-2021
De Vreese Yvonne24-07-194320-12-2022
de Vreeze Carlos06-06-195615-05-2021
de Vreeze Denise Mathilde12-08-192524-09-2018
De Vreeze Florent Petrus Evarist09-07-193417-03-2017
De Vriendt Agnes22-01-193819-09-2021
De Vriendt Arlette29-04-193722-05-2018
De Vriendt Arlette04-02-194717-03-2023
De Vriendt Eliane13-10-194630-07-2018
De Vriendt Erna13-09-194128-04-2020
De Vriendt Filip06-06-197313-04-2019
De Vriendt Ghislena06-06-193231-07-2022
De Vriendt Irma21-01-192407-11-2018
De Vriendt Marcel06-03-192107-09-2015
De Vriendt Nadine12-08-195404-10-2022
De Vriendt Stefaan15-09-194904-08-2023
De Vriendt Willy07-05-194026-03-2014
De Vries Jos04-01-192628-12-2014
De Vries Lutgarde Gerarda Jozefa23-01-193325-12-2019
De Vriese Carlos03-09-194221-01-2012
De Vriese Elza20-05-191727-12-2016
De Vriese Hubert05-08-194526-10-2018
De Vriese Jean15-05-193801-03-2023
De Vriese Luc01-07-195319-04-2014
De Vriese Raphaël12-09-192029-01-2018
De Vriese Remi15-05-193609-11-2021
De Vriese Simone28-08-193224-01-2019
De Vriese Simonne06-12-192028-10-2011
De Vrieze Carlos07-02-193624-10-2022
De Vrieze Jeannine08-08-193622-07-2017
De Vrieze Kamiel24-07-192923-03-2017
De Vrieze Michel14-01-193028-07-2017
De Vrieze Mieke10-09-198928-11-2023
De Vrieze Monique10-12-194716-02-2019
De Vrieze Rita12-09-193718-12-2023
De Vrieze Sabine26-03-196317-04-2012
De Vroe Micheline03-06-193319-02-2017
De Vusser Amanda10-03-192729-12-2020
de Vusser Gerard René26-10-193207-04-2020
De Vusser Marcel09-02-193801-04-2018
De Vuyssere Kateleen22-06-196220-01-2014
De Vuyst Agnes Madeleine21-09-192715-03-2020
de Vuyst Boudewijn03-01-194814-04-2012
De Vuyst Esther23-02-192222-10-2016
De Vuyst Isabelle09-01-191607-06-2012
De Vuyst Joseph05-08-192503-05-2017
De Vuyst Nancy30-11-195610-10-2015
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Vuyst Roland01-06-193808-07-2020
De Wachter Chantal25-01-194612-09-2013
De Wachter Frans31-05-193205-05-2017
De Waegenaere Agnes22-09-194218-10-2020
De Waegenaere Luc23-10-195217-04-2019
De Waegeneer Paul12-07-193519-10-2018
De Waele Albert13-08-193512-08-2019
De Waele Alfred19-04-192105-08-2014
De Waele Annie12-09-194510-09-2022
De Waele Antoon Renaat06-06-193715-12-2016
De Waele Bertha10-04-193009-09-2018
De Waele Christiaan14-05-193123-01-2018
De Waele Daniel03-07-195616-12-2019
De Waele Diane28-11-192212-06-2012
De Waele Gabriël08-12-192926-02-2016
De Waele Gilbert06-01-193719-05-2018
De Waele Godelieve29-11-194131-10-2022
De Waele Hubert Theofiel Maria06-05-193926-06-2023
De Waele Leonard30-01-193422-05-2016
De Waele Lucien04-05-194919-09-2016
De Waele Marc03-04-196221-05-2018
De Waele Marcelle08-04-192604-05-2016
De Waele Margriet21-11-191924-03-2018
De Waele Maria27-12-193506-12-2020
De Waele Marie-Thérèse08-04-192816-10-2013
De Waele Odiel Hilaire10-01-193728-06-2019
De Waele Omer August13-03-193317-07-2016
De Waele Raoul20-11-194612-04-2017
De Waele René06-02-193218-01-2015
De Waele Rita07-12-195114-10-2019
De Waele Rudi06-09-195514-05-2020
De Waele Rudy05-11-195923-11-2015
De Waele Simonne16-02-193009-04-2012
De Waele Yvonne22-08-192423-03-2018
De Waelsche Jeanine11-05-194823-12-2017
De Wagheneire Achille07-08-192307-09-2016
De Walsche Antoinette01-10-194012-02-2019
De Walsche Linda Andrea02-03-195003-11-2022
De Walsche Marie-Anne04-06-194816-03-2019
De Walsche Palmyra21-01-192701-03-2019
De Walsche Willy20-08-193018-06-2023
De Wandel André13-07-194812-07-2017
De Wandel Michel04-11-195220-09-2019
De Wandel Trees06-01-195116-10-2020
De Wandeler Hugo11-09-194317-09-2013
De Wannemaeker Etienne25-08-194923-02-2012
De Weer Luc20-10-193016-01-2023
De Weerdt Pierre16-07-193606-10-2014
De Weert Mieke19-12-195222-10-2013
De Weirdt Etienne01-06-193119-11-2011
De Weirdt Jenny05-11-194822-02-2018
De Westelinck Thérèse11-06-192608-05-2015
De Wever Fernand04-03-193509-02-2012
De Wever Maria Juliana16-08-192308-01-2019
De Wiest Hedwig13-06-193829-01-2016
De Wiest Rita20-12-194412-04-2019
De Wilde Armand28-04-192305-03-2012
De Wilde Christiane26-06-193523-03-2012
De Wilde Christof24-08-198306-12-2018
De Wilde Denise29-03-192805-08-2021
De Wilde Denise28-03-193119-09-2022
De Wilde Eliane26-03-193820-08-2011
De Wilde Franciscus31-12-191419-01-2012
De Wilde Frans2012
De Wilde Ghislena19-02-192808-08-2016
De Wilde Guido17-04-193616-07-2023
De Wilde Hubert03-11-193710-01-2019
De Wilde Jacques31-05-192208-09-2011
De Wilde Jean Christian Edmond Ernest Marie21-04-193211-01-2019
De Wilde Leopold24-09-193023-05-2022
De Wilde Lia24-01-193307-02-2023
De Wilde Lieven27-02-196901-05-2023
De Wilde Lisette21-03-192621-09-2011
De Wilde Maria10-01-192904-06-2020
De Wilde Marie06-12-192608-03-2022
De Wilde Marijke06-01-199018-08-2011
De Wilde Peter23-05-196206-03-2018
De Wilde Philippe10-08-195913-10-2018
De Wilde Remi04-11-192418-11-2011
De Wilde Roger23-01-192010-10-2016
De Wilde Romain15-07-193319-05-2016
De Wilde Rudolf06-10-194228-07-2015
De Wilde Rudy30-08-194519-04-2018
De Wilde Suzanna07-05-192203-01-2019
De Wilde Suzanne13-01-193318-01-2019
De Wilde Willy Victor17-04-193007-05-2012
De Wildeman Joris19-04-195327-11-2017
De Windt Antoine20-10-193509-09-2021
De Windt Godelieve Sidonie Marie-Louise16-04-193603-05-2019
de Windt Joseph André08-09-192908-02-2017
De Windt Liliane Julia Medarda Maria03-08-193727-09-2023
De Windt Marc27-03-196308-05-2021
De Windt Monique01-02-195604-04-2017
De Windt Roger19-09-193710-02-2018
De Windt Willy16-05-194417-06-2016
De Winne Adrien16-04-193820-02-2017
De Winne Alfred08-10-193125-12-2016
De Winne Hector10-08-192114-10-2014
De Winter Elza21-06-192724-06-2020
De Winter Etienne Stephaan28-04-193208-06-2014
De Winter Filip11-01-196715-07-2017
De Winter Griet19-11-196324-09-2015
De Winter Jacqueline29-04-192313-11-2016
De Winter Lode11-04-192604-04-2017
De Winter Robert25-05-192629-04-2016
De Winter Ronald15-05-193504-11-2014
De Winter Sabine07-08-193810-01-2023
De Wispelaere André26-03-193414-07-2023
De Wispelaere Antoine20-01-193519-09-2017
De Wispelaere Clara02-07-193010-02-2022
De Wispelaere Dionysia25-04-193623-07-2020
De Wispelaere Ernestine04-12-193712-04-2018
De Wispelaere Gunnar02-11-197908-03-2017
De Wispelaere Irène22-04-192530-09-2020
De Wispelaere Johan15-06-195428-07-2015
De Wispelaere Lea Maria28-05-193125-03-2017
De Wispelaere Lionel11-01-193718-08-2018
De Wispelaere Luc Clement11-08-194918-12-2020
De Wispelaere Lutgarde09-09-193101-10-2020
De Wispelaere Marc09-03-195711-07-2020
De Wispelaere Maria25-05-193225-12-2023
De Wispelaere Mia09-02-195318-10-2018
De Wispelaere Odette20-08-192922-11-2018
De Wispelaere Odette06-06-193504-06-2019
De Wispelaere Omer02-12-192927-05-2017
De Wispelaere Paul Siebe Henri04-07-192702-12-2016
De Wispelaere Roger29-12-193216-01-2017
De Wit Denis17-01-193930-06-2023
De Wit Marie-Louise21-03-196021-04-2015
De Wit Monique26-06-193724-05-2023
De Witte André Jacobus05-05-192729-11-2016
De Witte Carolina Malvina12-10-195023-05-2017
De Witte Clairette16-01-194118-03-2021
De Witte Cyriel13-03-192010-02-2012
De Witte Erik07-05-194619-02-2014
De Witte Gilbert23-01-193204-08-2022
De Witte Gustaaf05-05-194615-04-2019
De Witte Hugo23-02-194308-04-2019
De Witte Jacques23-02-193725-04-2016
De Witte Jacques11-08-194322-06-2014
De Witte Jeannette20-02-193829-03-2023
De Witte Johan21-09-193912-06-2023
De Witte Jolyn05-08-199605-10-2020
De Witte José17-11-193104-12-2011
De Witte Laura Maria06-08-192219-02-2017
De Witte Lucie25-07-193425-01-2018
De Witte Lucien17-10-192131-08-2017
De Witte Marc14-04-193515-01-2012
De Witte Maria22-07-190017-02-1986
De Witte Maria04-08-192814-01-2012
De Witte Martha22-12-191920-06-2012
De Witte Pieter17-02-197803-05-2012
De Witte Rita20-12-195014-02-2017
De Witte Stijn18-02-199427-04-2016
De Witte Tom21-06-194617-01-2023
de Wolf Carolus Borromeus03-04-186616-11-1939
De Wolf Daniël15-01-192007-12-2016
De Wolf Diane16-12-196012-10-2017
De Wolf Emmanuel192407-11-2014
De Wolf Henri17-08-193612-01-2023
De Wolf Johan08-11-192930-03-2014
De Wolf Luc24-05-195509-01-2012
De Wolf Marc23-12-194703-01-2023
De Wolf Marguerite07-01-192123-01-2019
De Wolf Nicole06-12-194617-12-2023
de Wolf Rachel Maria Joseph19-05-190620-09-1979
De Wulf Anna27-10-192815-08-2017
De Wulf Etienne16-05-192601-01-2018
De Wulf Firmin07-08-192921-11-2022
De Wulf Guido13-05-193831-03-2018
De Wulf Jean07-11-191818-09-2013
De Wulf Jean29-01-193330-06-2016
De Wulf Julienne12-08-193028-05-2022
De Wulf Leopold10-10-194604-06-2019
De Wulf Lucien06-05-192301-07-2017
De Wulf Marie Louise13-07-193801-09-2016
De Wulf Matthieu05-03-195611-11-2014
De Wulf Rachelle07-11-192212-06-2021
De Wulf René04-10-192521-02-2012
De Wulf Rita12-07-194622-03-2019
De Wulf Simonne11-04-192224-09-2020
De Zaeytydt Adelin11-11-192910-05-2014
De Zeine Emmanuel25-12-192720-01-2016
De Zutter Agnes06-12-193429-10-2019
De Zutter Angela Cordula26-11-193118-12-2019
De Zutter Georges24-05-193325-07-2019
De Zutter José28-04-194020-04-2022
De Zutter Ludovic15-05-198025-07-2019
De Zutter Magda19-12-195027-09-2022
De Zutter Marin Adelin Henri28-09-194010-09-2019
De Zutter Norbert02-06-194319-12-2016
De Zutter Regina15-03-193005-05-2020
De Zutter Richard Leon11-11-192525-12-2023
De Zutter Suzanna20-01-192413-10-2022
De Zutter Werner30-12-193626-06-2019
Debacker Dirk10-06-194427-08-2017
Debacker Gratien01-08-193921-04-2020
Debacker Philippe22-02-196830-11-2022
Debackere Anna Marie27-01-193218-02-2021
Debackere Maria Louisa09-12-192621-11-2017
Debackere Veerle27-01-196503-02-2019
Debaeke José13-06-195827-10-2014
Debaeke-Braet Hilda12-05-192211-07-2016
Debaene Eddy19-08-194817-11-2020
Debaene Frans19-12-193929-03-2016
Debaene Georgette16-08-192718-11-2016
Debaene Wilfried27-06-192902-02-2012
Debaere Asterie17-08-192813-10-2015
Debaere Joseph27-08-193510-06-2022
Debaere Wilfried10-11-194019-09-2022
Debaillie Luc09-03-194005-01-2023
Debaillie Maria30-05-193616-02-2020
Debakker Jacques06-12-192615-01-2016
Debal Erik12-09-194515-08-2018
Debandt Daniel12-06-192416-07-1984
Debandt Robert27-05-193117-10-2018
Debaveye Achiel24-05-192604-08-2016
Debbaut Alice Maria Celesta03-12-193113-11-2023
Debbaut Charline Clementine Germaine10-01-192801-12-2016
Debbaut-Timmerman Yolanda Leonie Jerome20-09-194317-03-2021
Debeer Marguerite14-07-192530-12-2018
Debeil Laurent14-11-192419-06-2012
Debelder Denise20-02-195016-01-2015
Debelder Guido20-12-193608-01-2012
Debels Liliane04-08-192305-09-2011
Debels Magda05-08-194501-10-2020
Deberdt Jacqueline08-02-194622-09-2023
Deberdt Robert06-04-193229-10-2021
Debergh Bernard19-12-194910-02-2018
Debergh Diane16-05-193005-04-2020
Debergh Germaine11-11-193121-06-2017
Debergh Julien28-11-193706-12-2016
Debersaques Lucien14-02-192910-02-2012
Debeth Armand14-02-193425-04-2016
Debeuckelaere Franz09-05-193315-03-2012
Debeuf Achiel28-01-190922-03-1999
Debeuf Conny27-09-196526-08-2018
Debeurme Paul11-09-192630-11-2011
Debevere Joost29-01-196324-05-2012
Debière Simonne10-10-192911-04-2023
Debièvre Myriam04-10-193420-05-2018
Debisschop Jeannot02-05-194220-09-2019
Deblaere Agnes23-01-193711-06-2022
Deblaere Fernand24-05-194521-06-2022
Deblaere Raf24-12-193414-03-2019
Deblaere Ria10-05-196013-10-2017
Deblauwe Elisabeth21-09-193204-04-2016
Deblock Irène13-10-193404-09-2023
Deblon Jan02-09-193119-04-2019
Deblond Roger Edmond23-06-193119-02-2012
Debock Brigitte23-09-196024-03-2014
Debode Cécile01-07-192615-09-2023
Debodt Louis28-10-192826-09-2013
Deboel Andre22-06-194625-08-2014
DeBoel Leander28-01-193204-02-2012
Deboeuf André19-09-194430-03-2019
Deboeuf Marie-José10-02-193927-08-2014
Debontridder Josse04-10-194426-09-2017
Debooser Julien24-04-193423-11-2019
Deboosere André16-08-192724-10-2022
Deboosere Fernand06-04-192516-12-2017
Deboosere Georges14-06-193126-08-2011
Debosscher Marcel16-08-192716-04-2012
Debosschere Paul27-06-193126-08-2018
Debouck Marcella08-04-192213-04-2012
Debourgh Regina02-01-191911-04-2016
Debouver Wilfried11-10-193601-12-2016
Debouvere Donald15-04-195929-01-2019
Debouvry Denise07-08-192802-12-2011
Debrabander Lieve08-01-194125-02-2017
Debrabander Paul30-09-193610-10-2017
Debrabandere Gertrude31-03-193417-01-2016
Debrabandere Mimi04-05-192525-11-2020
Debrabandere Willy26-11-194730-07-2021
Debrandere Arlette20-05-195418-05-2022
Debrandere Patrick04-06-195605-12-2023
Debrauwer Jenny21-04-194125-08-2019
Debree Marie-Louise06-10-192623-08-2022
Debreuck André27-10-194324-05-2019
Debreuck Jean Pierre11-06-194725-06-2018
Debreyer Jeannine18-05-193317-12-2018
Debrock Nelly08-04-193004-11-2021
Debrouwere André15-07-192431-03-2016
Debrouwere Laura26-02-193302-01-2019
Debrouwere Michel01-02-192915-01-2019
Debroye Monique30-03-193423-10-2021
Debruyckere Daniël26-03-195116-01-2019
Debruyckere Marcel03-07-193109-01-2019
Debruyne Bernice29-08-193202-03-2020
Debruyne Bertha25-02-192909-04-2020
Debruyne Cecile27-01-192809-04-2023
Debruyne Jakob Jacques02-10-194721-02-2016
Debruyne Jenny04-12-194606-09-2018
Debruyne Jozef06-02-193604-05-2017
Debruyne Juliette06-04-193018-03-2020
Debruyne Magdalena29-04-192322-05-2019
Debruyne Marie Ghislaine12-06-194920-01-2016
Debruyne Noëlla23-01-193707-01-2022
Debruyne Pieter13-01-193409-01-2024
Debruyne René19-03-191921-02-2016
Debruyne Simonne09-05-193217-09-2018
Debrycke Johan28-09-195128-07-2022
Debrycke Roger12-02-194213-05-2019
Debuck Aurelius29-08-192927-02-2018
Debucquoy Frans30-09-194429-07-2022
Debucquoy Irène08-05-192319-01-2024
Deburchgraeve Lut20-06-193419-01-2023
Deburghgraeve Georges04-09-192821-08-2019
Debus Wim25-12-192723-02-2015
Debusscher Maria Hendrika21-07-193021-09-2018
Debusschere Agnes20-06-192926-06-2018
Debusschere André09-10-193728-10-2017
Debusschere Gerarda06-12-192713-03-2018
Debusschere Gustave03-07-192320-08-2014
Debusschere Nadia30-10-193301-10-2013
Debusschere Pierre08-09-193515-08-2020
Debusseré Bernadette17-05-194307-05-2012
Debusseré Firmin13-12-193518-06-2016
Debusseré Micheline01-09-192901-12-2018
Debyser Clara14-03-192325-12-2016
Debyser Eric03-04-195106-10-2020
Debyser Nathalie02-06-197807-04-2020
Debyser Regina13-07-192412-11-2020
Decabooter Arthur03-10-193626-05-2012
Decaboter Germaine01-05-191925-06-2017
Decadt Ann-Laure20-07-198631-10-2017
Decadt Jozef25-06-193021-08-2021
Decadt Jozef09-10-193410-01-2023
Decae Gerarda03-05-193104-05-2022
Decaesstecker Etienne01-11-195216-04-2020
Decaestecker Conny11-08-196204-06-2021
Decaestecker Godelieve25-04-192912-08-2017
Decaesteker Martina30-01-194425-11-2020
Decaluwe Lieven29-07-194831-05-2023
Decancq Jeanne12-07-192217-10-2015
Decancq Patrick17-03-194904-12-1988
Decancq Solange27-07-193307-07-2023
Decanniere Oger29-02-193608-03-2016
Decannière Piliep27-12-197511-2016
Deceuninck André03-07-192814-12-2018
Deceuninck Angèle27-09-195728-03-2018
Deceuninck Benn30-03-196027-06-2017
Deceuninck Hendrik20-08-194024-07-2018
Deceuninck Jenny28-09-194729-05-2017
Deceuninck Jenny Godelieve23-07-192712-10-2011
Deceuninck Maurits20-05-192112-12-2020
Deceuninck Roger26-05-193824-10-2020
Deceuninck Suzanne29-12-192226-03-2022
Deceuninck Werner07-02-194207-07-2020
Deceuninck Willy2019
Deceur Maria-Louise11-08-192821-05-2012
Dechesne Nelly11-03-192428-05-2012
Deckers Frank15-10-192327-03-2012
Deckers Gustaaf21-09-192818-07-2015
Deckers Nic03-04-193107-05-2017
Deckers Roger19-05-194513-06-2015
Deckers Simonne08-02-193127-11-2022
Deckmyn Helena18-08-192406-07-2017
Deckmyn Johanna09-05-192916-08-2022
Deckmyn Marie-Rose13-07-194203-02-2017
Deckmyn Rosa29-10-193210-10-2017
Deckmyn Yves06-03-197311-10-2017
Decleir Andy26-07-196626-01-2014
Declerck Agnes12-10-194309-02-2023
Declerck Dirk21-05-196210-02-2017
Declerck Elza Martha27-06-193029-05-2014
Declerck Herman07-02-193920-05-2020
Declerck Jurgen21-04-197523-09-2011
Declerck Lud27-03-194626-08-2018
Declerck Patricia19-03-198015-03-2015
Declerck Pieter20-04-193022-01-2018
Declerck Raoul27-04-193326-05-2020
Declerck Roger16-08-193328-01-2019
Declerck Walter05-10-193521-09-2017
Declerck Willy08-09-193626-08-2018
Declercq Alice22-10-188816-11-1977
Declercq Christian16-06-195803-01-2022
Declercq Daniël06-10-193112-12-2017
Declercq Denise192230-11-2011
Declercq Eddy03-11-194325-07-2019
Declercq Edgard17-02-192420-03-2017
Declercq Georges22-09-192628-10-2023
Declercq Georges13-04-194629-01-2023
Declercq Guido21-04-192823-04-2017
Declercq Herman19-05-193107-04-2016
Declercq Herta14-12-194020-01-2024
Declercq Jacques02-11-193811-07-2023
Declercq Joseph09-06-193508-10-2022
Declercq Julienne13-01-192804-12-2021
Declercq Lucie08-11-193331-08-2017
Declercq Lut24-03-193220-03-2012
Declercq Lutgarde13-03-193431-05-2018
Declercq Magda10-01-193509-03-2019
Declercq Marcel01-09-192805-07-2017
Declercq Maurice25-08-193306-02-2015
Declercq Pierre14-08-193508-10-2020
Declercq Raf29-04-192430-09-2018
Declercq Raoul10-10-192010-05-2016
Declercq Roger21-10-192324-04-2018
Declercq Roger13-04-193023-09-2022
Declercq Roger16-04-193225-10-2022
Declercq Walburge13-06-192419-09-2022
Declercq Walter19-04-193513-08-2019
Declercq Walter26-09-193708-11-2015
Declercq Yvonne21-02-192806-11-2013
Decleve Marie-Therese19-09-191411-02-2015
Decloedt Cecile Alfonsine Maria17-08-194113-06-2020
Decloedt Gerda30-05-194314-01-2023
Decloedt Willemina22-06-192529-01-2020
Declunder Jacques25-06-193904-04-2022
Decock André03-04-193506-11-2022
Decock Anny05-03-195423-04-2023
Decock Bernice04-01-192827-10-2020
Decock Blanche28-02-192411-02-2016
Decock Carlos06-01-194010-06-2017
Decock Daniel09-08-192122-02-2016
Decock Lydia02-05-193106-07-2023
Decock Maria23-03-193313-04-2020
Decock Ria14-04-196010-06-2017
Decock Roger21-04-193418-09-2013
Decocker Frans13-12-194624-11-2015
Decocq André12-07-192524-10-2020
Decoene Cecile15-07-192413-01-2019
Decoene Inès11-07-196525-06-2016
Decoene Maryse23-06-193809-03-2021
Decoene Raf18-07-194714-04-2021
Decoene Teles03-10-191926-11-2016
Decoker Madeleine05-02-193117-09-2014
Decolvenaere Ernest14-12-192028-11-2013
Deconinck Agnes04-04-192829-02-2016
Deconinck Alex03-03-194030-06-2018
Deconinck André07-02-194301-04-2020
Deconinck Andréa13-08-192625-09-2014