Home

Overzicht Rouwberichten

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakte
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieStaten van Goed
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Abbeel Raoul23-06-2012
Abbeloos Alida16-12-191803-03-2012
Abeels Gustave12-09-192821-07-2014
Acke André24-09-192617-01-2012
Ackermans Albertine03-08-192206-03-2015
Adam Erna14-01-195619-08-2014
Adam Juliana05-08-192229-08-2011
Adam Maria11-04-192717-11-2015
Adam Paula26-06-194901-07-2014
Adams Louis26-08-192016-02-2012
Adams Paul30-03-192709-12-2011
Adriaen Marc06-03-193528-01-2018
Adriaens Margaretha06-11-190408-09-1977
Adriaens Omer20-11-193205-12-2011
Adriaens Simonne03-10-192330-04-2014
Adriaensens Jos17-07-192722-09-2015
Adriaenssens Jef20-05-195330-08-2011
Aelbrecht Christina22-10-193204-03-2015
Aelterman Nadine21-04-195205-05-2012
Aelvoet Anne-Marie16-12-194209-08-2014
Aendenboom Maria192204-2012
Aenspeck Albert29-07-192507-01-2015
Aenspeck Pierre07-05-193401-10-2013
Aerssens Angèle02-06-192401-02-2012
Aerts Esther03-06-192328-10-2015
Aerts Flor19-01-193516-02-2014
Aerts François22-03-193403-12-2011
Aerts Julia27-08-193828-03-2012
Aerts Luc30-11-193022-06-2014
Aerts Marie Madeleine06-02-193413-08-2019
Aeyels René31-08-192725-03-2012
Agneessens Marie-Claire26-05-194521-10-2015
Akkermans André04-03-194405-10-2013
Albers Hubert11-09-192003-11-2011
Albert Victor04-03-1939
Albrecht Antoine12-07-192531-05-2015
Alderweireldt Irène30-10-191524-10-2018
Allegaert Leona20-12-193129-05-2012
Alleman Fernand25-05-193713-01-2015
Alleman Solange08-04-192707-01-2018
Allemeersch Andy06-01-193426-08-2019
Allemeersch Angèle28-05-193807-02-2016
Allemon Serge28-02-196630-12-2017
Alleweireld Bernadette22-09-193028-07-2018
Alleweireld Madeleine17-07-192812-11-2016
Alleweireldt Andréa11-04-193212-08-2017
Alleyn Roger10-04-192924-08-2015
Alliet André29-01-193028-04-2017
Alliet Brigitte07-08-193903-12-2013
Allo Denise15-08-193008-02-2014
Ally Hugo07-12-194023-05-2018
Alpaerts Julien19-08-192812-11-2013
Aman Andréa04-12-193208-05-2017
Ameel Hugo14-04-193125-11-2018
Ameel Leo17-01-194421-02-2019
Ameel Marc20-03-194507-01-2017
Ameel Michel18-03-192926-03-2017
Ameel Simonne15-03-192711-12-2017
Ameel Willy10-07-193026-11-2016
Ameloot Anne-Marie09-04-194129-05-2018
Ameloot Astrid18-05-193905-02-2018
Amery André13-05-192810-12-2018
Ampe André27-10-192517-10-2014
Ampe Gaston08-10-191904-11-2011
Ampe Suzanne18-03-192624-08-2011
Ampen Peter09-03-196413-02-2017
Ancion Michèle11-09-197018-02-2018
Anckaert Marie10-11-192911-09-2014
Andrews Colin18-05-194819-07-2015
Andries Thérèse25-04-192506-08-2017
Andries Yvan29-01-194526-06-2019
Aneca Joseph30-03-192416-10-2013
Angillis Willy28-06-192817-11-2018
Anno Magdalena08-10-192026-04-2014
Annys Michel24-05-192624-07-2014
Anselin Marcel07-12-2011
Antheunis Roger26-06-191405-02-2001
Antonis Eric06-07-194113-11-2014
Apfelbaum Henich08-05-192512-10-2013
Aptekers Pierre15-06-193307-04-2014
Arijs Maria-Louisa04-11-191503-02-2012
Arits Renée15-10-193025-04-2019
Arno Gilbert07-12-193420-02-2014
Arnoudt Georgette13-06-192321-02-2019
Arnoys Wini28-08-192030-06-2014
Artois Paul07-09-194713-06-2018
Aspeele Emmanuel19-06-195511-06-2019
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Audenaert William13-06-192404-03-2012
Audooren Christiane03-07-193918-05-2015
Audooren Georgette12-11-192621-11-2011
Auman Etienne07-03-194524-10-2011
Bacquaert Agnès23-05-194425-08-2017
Baecke Antoine20-09-194614-10-2011
Baeke Willy26-05-193717-10-2014
Baekelandt Simona03-05-192303-12-2011
Bael Magda13-03-193425-02-2012
Baelde Rosa07-07-192707-10-2017
Baele Ingrid10-03-196407-01-2014
Baelen Georgette11-08-193217-08-2017
Baert Arthur30-03-192304-05-2015
Baert Augusta08-03-191812-02-2017
Baert Florida15-11-192515-05-2017
Baert Jan11-06-194731-08-2018
Baert Julien19-02-192726-01-2017
Baert Marc06-05-195623-04-2015
Baert Nestor19-06-192524-01-2018
Baert Pascale29-12-196827-03-2017
Baert Raphaël16-02-192212-02-2012
Baert Raphaël06-02-194511-02-2019
Baert Robert19-09-192405-02-2012
Baert Yves23-04-195504-09-2011
Baertsoen Hilda11-06-193218-09-2015
Baes Roos09-03-194913-05-2013
Baeten Jos21-04-192123-02-2012
Baeten-Monnoyeur Jan09-06-193925-11-2014
Baetens Félicie06-01-192729-10-2015
Baeyens Emilienne20-05-192804-12-2011
Baeyens Guido10-11-1994
Baeyens Jan11-01-195817-11-2013
Bagein Leona08-08-192020-05-2016
Bailleul Michel12-11-192715-05-2015
Bailleul Roeland18-10-193318-10-2017
Bailleux Bernard26-06-194723-08-2014
Baillière Willy24-02-193808-07-2014
Baillieu Serge08-05-196219-09-2015
Balbaert Fernand10-01-195117-02-2018
Balcaen Denise08-11-193111-08-2014
Balcaen Georgette26-12-192314-05-2014
Balliu Eric25-11-193614-05-2012
Balliu Georges29-05-193808-09-2011
Balman Laurette03-11-193808-10-2014
Bangels Maria25-05-191809-01-2014
Baplue Hendrik18-05-192008-04-2014
Baratto Odette09-04-192919-06-2019
Barbaix Rachel17-02-192303-12-2011
Barbery Freddy08-10-195421-03-2016
Barbez Willy30-11-193924-06-2019
Barmans Lydia13-06-194117-01-2015
Barrezeele Kris31-07-195309-06-2012
Basslé Steven13-01-197328-05-2012
Bastaert Simonne16-07-193001-01-2018
Bastiaenssens Stella16-01-192331-10-2013
Batselier Pieter24-03-194721-02-2012
Batsleer Germain23-08-193701-06-2018
Batsleer Robert29-02-193218-02-2019
Batsleer Urbain13-06-193110-08-2018
Batteauw Geert27-02-195012-03-2014
Battheu Albert05-09-193509-07-2018
Battiau Marc24-07-194826-05-2012
Bau Eddy27-09-195014-03-2016
Baudelet René30-05-196729-01-2014
Baudet Veerle04-12-194405-11-2014
Baudts André09-08-192526-09-2011
Baudts Anne28-08-193419-03-2015
Baus Frans10-08-192805-03-2015
Bauters Georges09-04-193114-05-2015
Bauwens Anna20-05-192807-08-2015
Bavin Ferdinand12-03-193219-09-2015
Bavin Hortense22-12-193408-05-2014
Bayart Joseph22-07-192730-04-2012
Beaumon Irène09-05-192931-12-2017
Becarren Guido12-03-194021-02-2017
Becarren Monique31-05-194128-06-2018
Beccaert Agnes10-03-192809-09-2018
Beckers Angela09-05-196518-06-2012
Beckers René06-10-195204-04-2012
Becu Achiel25-07-192428-12-2013
Becue Daniël20-06-195313-09-2017
Becue Regine25-05-194723-07-2014
Becuwe Henri05-03-193213-05-2018
Becuwe Ivonne30-07-191922-10-2011
Becuwe Liane19-06-194008-01-2019
Becuwe Raymond09-01-194917-06-2017
Beddeleem Esther09-04-191928-12-2017
Beddeleem Roger07-01-191905-06-2016
Beeckman Erik29-10-195802-06-2015
Beeckman Kim20-09-198113-09-2011
Beeckman Pierre29-07-193104-03-2014
Beel Hervé21-01-193705-08-2011
Beel Noëlla25-12-192802-03-2015
Beelaert Norbert24-07-194129-04-2015
Beelper Liliane17-01-193425-02-2017
Beer Regine05-11-192023-03-2014
Beerten Juliette13-01-192408-06-2015
Beevers Adri10-02-193323-10-2013
Begerem Dominique17-01-195701-01-2014
Beghein Maria03-09-193506-07-2019
Behaegel Esther08-12-192611-03-2017
Behaeghel Michel26-04-192309-03-2016
Behaeghel Wilhelm30-06-193625-09-2016
Behiels Albert22-02-191721-11-2015
Beirens Frans16-05-194022-06-2014
Beirens Margaretha18-04-192613-01-2012
Bekaert André05-06-192711-02-2017
Bekaert Christiane21-07-192706-05-2012
Bekaert Christiane09-02-194222-09-2015
Bekaert Marie-Josè Ludovica21-01-192319-04-2012
Bekaert Paula12-08-193610-08-2015
Bekaert Raoul01-11-192826-09-2015
Bekemans Godelieve06-05-193608-02-2019
Bekemans Paul30-07-193324-04-2019
Bekkers Maria27-06-192504-01-2017
Belaen Charles28-12-192225-10-2013
Belen Felix18-09-193030-01-2015
Belïen Leopold16-01-193730-09-2011
Bellekens Viktoria23-03-192413-07-2014
Bellemans Jacqueline04-05-192824-01-2015
Bellemans Michel08-02-195028-07-2015
Bellemans Sandra06-04-197706-10-2015
Bellen Henri06-07-193619-06-2014
Bellengé Valère18-02-192405-02-2016
Bellis Henri21-02-193329-01-2015
Belmans Tom31-03-197421-04-2012
Bels Paul14-07-192625-11-2011
Belsack Maurits19-10-192320-09-2011
Bendels André23-11-194324-03-2014
Benoit Frans21-05-191903-05-2012
Benoit Maria23-02-191828-11-2011
Benoot Agnes22-06-192229-02-2012
Bentein André08-04-195312-12-2016
Bentein Cécile01-06-192429-03-2018
Bentein Pieterjan20-11-198518-05-2016
Berckmoes Georges05-07-193320-06-2014
Bergez Yves01-06-195917-04-2012
Bergmann Ilse29-01-192427-03-2012
Bergmans Bert26-03-194603-06-2012
Bergmans Freddy30-03-195822-10-2014
Berkers Jan09-06-196127-12-2014
Bernaerdt Frederik01-10-198710-11-2011
Bernolet Ignace10-06-195309-07-2016
Berquin Frans16-12-194001-09-2017
Berquin Jacques18-01-193306-08-2018
Berteloot Georges17-07-192020-04-2014
Berteloot Lia13-10-192901-09-2018
Berteloot Rita31-01-195220-06-2018
Bertels Frans24-09-191409-02-1996
Bertels Victor08-08-193313-10-2014
Bertens Laurent02-08-193011-04-2018
Bertier Aurel31-08-194612-08-2016
Bertier Irma18-03-193106-09-2016
Bertier Jackie27-07-194311-03-2017
Bertschy Agnès23-03-193429-03-2015
Bervoets Marie-José21-12-192428-02-2012
Berwouts Guy19-09-192212-01-2012
Bethuyne Anita17-04-195830-04-2019
Bettens Erwin27-04-196205-07-2014
Beulen Maria10-01-192819-08-2011
Beulens Frans04-11-193810-06-2015
Beuls Raoul11-12-193012-08-2018
Beun Albert Julien30-10-192715-12-2017
Beun Anna03-03-192413-05-2018
Beun Hilde01-06-195426-05-2018
Beunen Gaston26-06-194513-08-2011
Beunens Remi02-03-193110-09-2015
Beuselinck Christiane08-07-194514-12-2018
Beuselinck Rolanda19-01-193031-10-2017
Beyaert André08-02-193413-05-2012
Beyaert Godelieve23-04-192118-01-2012
Beyens Paul02-01-193914-02-2012
Beyls Rosette14-04-193501-11-2014
Bezemer Jeanne23-09-192817-12-2017
Bierebeeck Mina27-09-192613-03-2015
Biesbrouck Antoon04-08-193025-03-2017
Biesemans Herman22-12-194104-06-2015
Billiet Hilda12-06-192307-08-2011
Billiet Hubert06-02-192706-10-2015
Bilterijst Jean31-10-192420-08-2011
Binst Gaston22-01-192518-11-2014
Bisschop Daniël23-08-194414-07-2017
Bisschop Dirk01-05-2014
Bister Broosen Helga22-07-194710-02-2018
Blanckaert Claudine14-06-195318-02-2014
Blanckaert Marie-Louise05-11-193310-10-2016
Blanckaert Monique18-01-195030-06-2019
Blanckaert Roseke04-05-194117-01-2012
Blancke Valère07-04-193303-09-2011
Blanquaert Huguette09-03-192830-11-2011
Blaton Rita04-01-194814-03-2014
Blaton Vic07-10-193716-02-2017
Blauwblomme Lea11-02-192425-02-2012
Bleyaert Achiel L.23-06-193130-10-2011
Blieck Fernand29-01-192829-06-2017
Blieck Jenny27-12-192614-12-2013
Block Anna11-01-191213-05-2012
Block Herman05-04-195217-01-2015
Blockeel Christiana27-04-192731-03-2015
Blommaert Anita17-03-193916-06-2017
Blommaert Julien15-04-193912-06-2015
Blommaert Louis14-09-194908-11-2015
Blomme Freddy22-03-193814-03-2018
Blomme Georgette24-06-192305-11-2016
Blomme Margriet22-05-192211-02-2016
Blomme Mariette14-12-193424-02-2014
Blomme Suzanne30-05-192806-12-2014
Blondeel Caroline18-10-196628-12-2013
Blondeel Gilberte15-03-193402-12-2017
Blontia Beatrix05-03-193910-08-2014
Bocher Juliana17-06-192427-03-2016
Bocken Jacques16-12-193809-03-2015
Bockstael Monique19-12-194026-08-2014
Boddaert Odette01-07-193301-02-2014
Boddez Anja27-09-197027-10-2014
Bode Gerard09-07-192616-10-2016
Bode Marcel29-11-191810-08-2014
Bodry Clairette05-05-192504-11-2011
Boeckx Julia17-01-191823-02-2012
Boel Jacques21-09-192003-04-2012
Boelaert Marie-Christine18-05-194318-11-2016
Boeren Dirk03-06-197110-09-2011
Boerewaart Robert01-11-193005-03-2012
Boeve Yolande21-10-192207-02-2015
Boey Eddy02-07-194119-08-2017
Boeykens Maria14-11-193710-07-2015
Bogaert Aimé11-05-193319-08-2011
Bogaert Albert13-08-193505-08-2015
Bogaert Antoine27-01-193501-08-2011
Bogaert Ferdinand27-09-191910-07-2016
Bogaert Germa31-01-193510-07-2015
Bogaert Irène05-11-192513-08-2015
Bogaert Jacques20-09-193217-04-2012
Bogaert Jacques G.A.07-05-192811-04-2012
Bogaert Simonne02-02-192521-08-2011
Bogaerts Annie03-07-193209-01-2015
Bogaerts Francine20-12-194301-09-2014
Bohyn Guy01-08-192528-08-2011
Bokhorst Hans13-07-196826-06-2003
Bolle Patrick27-08-195922-05-2016
Bollen Jozef29-01-192004-12-2011
Bollen Leopold09-2011
Bonheure Jacqueline30-04-194307-09-2019
Bonheure Rosa28-04-193128-12-2017
Bonne Agnes10-11-191323-05-2017
Bonne Daniël18-04-194018-10-2016
Bonneure Fernand18-05-192326-09-2017
Bonneure Xavier03-11-193206-12-2014
Bonte Godefried04-04-193018-05-2014
Bonte Jeanine27-02-193803-04-2012
Bonte Marie-Louise22-05-192415-12-2013
Bonte Odiel29-11-193203-12-2017
Boone Erik Ludovicus Marcellus193902-2012
Boone Fernand01-08-193412-09-2013
Boone Marc15-09-193627-03-2019
Boonen Karel24-09-193724-10-2015
Boost Maurice17-06-192330-10-2015
Borginon Alfons22-11-192709-05-2012
Bormans Pierre16-10-194306-03-2014
Bormans Ronny25-06-195526-06-2012
Born René29-08-192122-05-2015
Borremans Agnes28-01-192912-07-2014
Borremans Jozef29-03-192513-12-2014
Borremans Willy27-02-193110-05-2014
Bos Henriette31-05-192115-11-2011
Bosman André23-07-192212-03-2015
Bosmans Siegfried12-10-195306-12-2011
Bossaert Herman12-04-193922-09-2015
Bossaert Karel25-12-193211-02-2017
Bossaert Magdalena19-12-190420-04-1986
Bossaert Raoul21-11-193116-10-2018
Bossant Roland17-07-192826-09-2014
Bosschem Julien14-04-195225-08-2015
Bossu Magdalena02-12-192606-10-2017
Bossu Marie Madeleine18-10-192822-01-2017
Bossy Godelieve13-07-193401-03-2014
Bosteels Bernadette01-02-194203-06-2012
Bostoen Lucienne10-02-192309-04-2017
Bostyn Koen07-10-196020-02-2016
Bostyn Walther28-04-193530-10-2011
Botterdaele Cecile14-07-192119-03-2012
Bottu Elisabeth16-12-193102-11-2016
Bouché Claire09-06-195410-11-2011
Bouchez Fernande23-05-194026-05-2017
Bouciqué Godelieve08-12-193120-05-2012
Bouckaert Jeanno08-10-194322-03-2016
Bouckaert Magda03-02-193722-04-2017
Bouckaert Nabor08-03-193106-02-2014
Bouckenooghe Georges06-05-193315-05-2017
Boudeweel Bart23-09-197003-04-2016
Boudry André23-10-193205-02-2017
Boudry Frans13-02-193315-02-2017
Boudry Lea29-01-192903-07-2016
Boulengier Emiel16-09-193115-12-2011
Boullard Freddy25-12-195401-01-2015
Boumon Rose Marie15-06-193423-08-2011
Bourdeaud'hui Firmin03-04-192802-11-2015
Bourgeois André07-03-192818-10-2015
Bourgeois Erik22-10-192914-11-2011
Bourgois André30-11-192630-03-2012
Bourgois Fernand15-06-192905-06-2017
Bourgois Yvonne17-12-193001-05-2019
Bourguignon Ghislaine01-06-194501-03-2017
Bourlon Gilbert23-09-193328-11-2014
Bourry Francine16-04-193518-09-2016
Bousard Rachel17-09-192231-07-2015
Boussery Wilfried21-07-193220-01-2012
Boussy Ivan13-02-195508-10-2011
Bout Hilda09-04-191525-08-2011
Boute Alice28-01-191825-10-2013
Boute Annie04-02-193505-08-2016
Boute Jenny13-01-192701-08-2011
Boute Magda14-04-194212-03-2016
Boute Yvonne30-09-192430-04-2012
Bouten Anna15-10-192720-02-2017
Bouton Benoît196311-2015
Boutte Urbain06-09-193322-12-2013
Bouttelisier Daniel21-12-193510-07-2016
Bouttens Philippe07-10-194116-01-2015
Bouwet Madeleine14-09-193414-04-2017
Bouwet Maria Fidelia28-04-191522-09-2011
Bovend'aerde Ivo15-11-193717-03-2014
Bovijn Raphael30-04-193905-08-2016
Bovyn Dionysia08-09-2014
Boxoen Germaine10-02-192815-08-2019
Boxoen Godelieve04-12-192719-09-2017
Boydens Gerard31-03-192321-01-2014
Braadbaart Nicolas09-01-193309-06-2015
Bracke André20-09-192711-10-2011
Bracke Clementine22-07-192921-02-2014
Bracke Frans09-05-191909-07-2014
Bracke Hilda14-04-194318-03-2017
Bracke Hildegard13-12-196009-06-2012
Bracke Hubert12-02-194623-02-2017
Bracke Jean-Pierre18-06-194503-04-2012
Brackx Evarist Roland14-01-193522-06-2017
Brackx Gerard22-03-193119-09-2011
Brackx Ida31-03-193405-11-2011
Bradt Hubert18-10-193509-04-2012
Braeckelaere Irène27-09-191212-09-2011
Braeckman Julien13-07-193724-04-2012
Braeckman Maria04-02-192214-09-2011
Braem Alice03-08-192527-10-2017
Braem Honoré24-02-192421-03-2012
Braems Henricus05-06-193226-09-2018
Braet Alice Leontine Marie19-02-192222-08-2008
Braet André02-04-192829-07-2011
Braet Guido15-05-193726-05-2008
Braet Hans Joseph Leon18-12-192629-05-2014
Braet Henri Robert Joseph Corneille17-05-193024-05-2014
Braet Irena Maria Louisa21-12-192820-12-2014
Braet Paul05-04-193402-02-2015
Braeye Filiep24-05-195523-09-2013
Bral Gabriëlle07-09-191625-10-2011
Bral Rosa06-06-193013-08-2011
Brams Hilde19-08-194129-05-2012
Brants Hilda20-04-192812-08-2015
Breda André30-10-192314-10-2018
Breda Rafaël28-02-192830-04-2012
Breemeersch Firmin27-04-193629-03-2017
Breemeersch Irène30-01-193020-12-2016
Breemersch Patrick11-08-195828-11-2016
Brescie Maria22-07-193025-08-2016
Brewaeys Freddy13-02-195301-04-2014
Brewee Poldine01-07-192627-08-2011
Breyne Maurits06-06-194205-11-1987
Bries Richard04-11-194320-07-2015
Bril Simonne06-08-192314-02-2019
Bril Yvonne21-09-192127-09-2016
Brion Alice10-02-192412-02-2018
Brocorens Monique29-01-191904-07-2014
Brondeel Delphine29-04-192824-05-2015
Bronselaer Marc22-07-195612-05-2012
Broos Huguette27-07-192826-03-2015
Broos Remi05-02-192423-03-2012
Brouwers Juliette29-09-192805-05-2019
Broux Godelieve04-09-194228-10-2015
Browaeys Cécile11-07-193901-03-2012
Browaeys Georges14-09-192130-12-2013
Browaeys Marie Antoinette25-03-193422-03-2014
Bruggeman Marcel02-10-192206-07-2015
Bruneel Etienne18-05-193905-11-2011
Bruneel Georgetta29-01-192116-01-2018
Bruneel Gerard15-10-193125-11-2018
Bruneel Jeanne17-08-192608-04-2016
Bruneel Jeannine07-12-193402-10-2018
Bruneel Paul28-06-193716-06-2018
Bruneel René15-10-192312-03-2014
Brunet Urbain18-02-192218-04-2016
Brusseel Georgine03-07-193518-11-2015
Brutsaert Gilbert14-05-193609-06-2017
Brutsaert Joël25-07-193530-03-2018
Bruwaert Frank15-10-195416-12-2018
Bruyer Lucienne20-04-193617-10-2018
Bruyneel Lutje23-06-195506-06-2016
Bruyneel Yvonne27-05-191130-09-2011
Bruynooghe Godelieve30-07-192421-03-2016
Bruynooghe Marnix26-04-195025-02-2016
Bruynseels Herman09-02-194109-05-2015
Bruynsteen Paul14-02-193725-10-2013
Bryon André09-10-191711-03-2016
Bryon Katrien31-10-195717-05-2019
Brys Beatrix22-04-193714-12-2011
Brysbaert André27-06-193125-06-2018
Brysse Albert10-12-191519-10-2011
Brysse Marcel29-01-193206-03-2016
Brysse Marie-Louise27-10-192621-10-2018
Buchmann Eddy26-04-193417-10-2013
Buelens Hugo28-02-194002-06-2012
Buelens Josephina14-11-192710-04-2012
Buffel Christoph10-11-197008-09-2015
Bulcaen Georgine05-03-192920-07-2014
Bulckaen Alfred22-09-192724-06-2017
Bulckaen Watse16-12-199908-10-2014
Bulckaert André24-04-192727-03-2014
Bulckaert Gilbert18-05-192409-06-2012
Bulcke Danniël27-03-196130-10-2018
Bulcke Jeanne02-07-192701-02-2019
Bulcke Kamiel01-09-190917-08-1982
Bulcke Lea07-09-195716-03-2016
Bulens Guy13-07-194602-11-2015
Bullaert Marc03-07-194806-08-2017
Bullynck Johan29-03-195411-11-2013
Bultereys Georges09-05-192824-01-2012
Bultheel Madeleine Paulina12-04-191227-06-2011
Bultinck Edith22-12-193017-12-2018
Bultinck Jacques28-02-193021-11-2018
Bultynck Denise06-02-192716-06-2015
Bultynck Omer16-11-191218-03-1986
Burgelman Camiel27-07-193824-01-2015
Burrick Eric21-06-192503-11-2017
Burvenich Xavier23-04-194314-02-2012
Buseyne Alice09-06-195117-09-2017
Buseyne Jerôme16-02-192611-01-2018
Buseyne Josée10-09-195628-02-2019
Buseyne Paul14-03-195518-09-2016
Busschaert Jeanne08-04-195211-04-2012
Busscher Agnes17-07-192609-03-2014
Busson Willy03-12-195501-04-2018
Butaye Daniël22-10-192506-06-2012
Butaye Maria04-11-192326-03-2019
Butseraen Marguerite21-07-193130-05-2018
Buvé Rita14-12-195105-06-2014
Buyck Anna26-09-192307-06-2012
Buyck Juliana26-07-192112-02-2012
Buyck Roger12-01-193628-10-2018
Buyck Steven21-09-198528-10-2011
Buyle Marcel12-08-194825-03-2012
Buyse Anna04-12-192316-01-2018
Buyse Ivona26-04-192722-04-2016
Buyse Mariette06-09-192605-03-2014
Buyse Noëlla26-08-193114-08-2016
Buysschaert Denise27-03-193503-08-2015
Buysse Andrea20-11-193004-05-2018
Buysse Guy07-09-193307-10-2014
Buysse Ivonne24-08-192525-08-2015
Buysse Octaaf17-02-190903-11-1987
Buysse Regina25-12-192722-02-2012
Buysse Rony21-07-195923-07-2014
Buysse Wilfried25-01-193209-09-2011
Buytaert Jan F.E.25-08-193921-10-2011
Bynens Paula20-07-192103-11-2011
Cael William14-04-193630-12-2016
Caels Marie José13-02-192530-01-2014
Caen Oscar08-05-189615-01-1986
Caenepeel Simonne14-12-192511-10-2017
Caes Marcella14-03-192516-01-2015
Caesteker Gilbert09-08-193115-05-2016
Caesteker Maddy04-03-195026-09-2016
Calcoen Leona24-06-192528-02-2018
Callaert Leon22-12-194203-09-2011
Callandt Jacques01-12-192725-12-2018
Callant Gerarda24-12-192609-02-2012
Calle Petrus04-03-192804-10-2014
Callebaut Guy19-06-195101-04-2015
Callebaut Marie Louise17-06-192421-08-2011
Calleeuw Annie26-12-193818-05-2017
Callens Achiel02-11-194217-12-2014
Callens André26-06-193310-04-2016
Callens Annie20-10-193928-03-2012
Callens Gerda10-04-194820-02-2012
Callens Lena08-01-194523-05-2015
Callens Magda23-11-193729-04-2018
Callens Maria21-11-192624-12-2017
Callens René10-01-192114-10-2013
Callewaert Anna13-06-192029-07-2018
Callewaert Elza11-11-192720-07-2018
Callewaert Gaby06-08-194514-05-2012
Callewaert Jaak06-02-192825-11-2011
Callewaert Joseph30-03-194822-07-2015
Callewaert Maurice08-11-193801-03-2015
Callewaert Maurits16-02-192621-11-2016
Callewaert Noël14-01-194720-09-2016
Callewier Godelieve11-09-193022-11-2015
Calluy Gust12-03-193117-03-2014
Caluwe Georges01-05-192715-03-2012
Cambien Annie12-02-193307-12-2011
Camerlynck Germaine02-01-190422-04-1988
Camerlynck Stefaan02-05-197514-09-2015
Camerlynck Thea14-02-192007-03-2012
Cami Frans12-06-193016-09-2013
Cammaert Margriet17-07-192909-12-2013
Cammels John17-08-195431-01-2015
Camps Armand10-04-193430-04-2015
Candaele Herman07-01-194429-12-2017
Candeel Walther15-12-193304-03-2019
Cannoot Robert14-01-193322-05-2015
Cantré Sonja19412014
Capelle Jeanne09-12-191928-09-2014
Capiteyn Mariette17-06-191729-02-2012
Capon André06-01-193025-01-2016
Cappaert Paul22-12-193022-08-2015
Cappelaere Georges13-02-193111-02-2017
Cappelaere Maria06-04-192030-01-2017
Cappelle Bart20-05-197507-09-2014
Cappelle Maria15-03-193124-11-2016
Cappelle Olga05-03-192528-09-2018
Cappelle Simonne24-04-192620-07-2017
Cappoen Simonne09-10-192825-08-2017
Capron Simonne31-01-192330-08-2014
Carael Pierre07-06-194104-06-2012
Cardoen Johanna10-08-195914-03-2017
Cardoen Lieven31-05-195308-07-2015
Cardon Paula03-10-192017-01-2014
Carels Jean Pierre21-02-192914-01-2015
Carion Brigitte09-11-194105-04-2014
Carion Hildegard15-07-196404-08-2015
Carion Rita10-11-194319-04-2012
Carlier Raoul01-03-194123-11-2015
Carmeliet Marcel26-06-194323-03-2015
Carnel Prosper24-01-192522-08-2018
Caron Alain31-03-195426-01-2019
Caron Yvonne Irma Cornelia20-12-193425-05-2018
Carpentier Christiana25-01-193121-05-2017
Carpentier Daniël28-01-193711-07-2014
Carpentier Wilfried10-05-193903-02-2014
Carrein Anne-Marie14-01-195112-06-2017
Carreyn Clara03-08-192506-03-2018
Carreyn Roland05-10-195308-03-2016
Carrijn Yvonne20-01-192429-01-2018
Carton Herman28-06-193101-03-2017
Carton Martine02-08-195213-10-2011
Carton Suzanne11-03-192114-02-2012
Caset Gerda04-04-195727-03-2018
Casier Antoine22-03-192915-05-2017
Casier Eddy24-08-195921-03-2019
Casier Ghislaine21-10-193128-02-2012
Caspers Henriette25-09-192610-07-2018
Casteels Tiny05-12-193403-12-2011
Castelein Rony21-10-194904-08-2018
Casteleyn Elisabeth27-06-191727-12-2018
Casters Guido30-12-195526-03-2014
Castro Robijn14-03-193629-03-2012
Catry Judith04-08-190024-07-1992
Catry Luc12-04-193224-12-2016
Catry Tharsice19-10-193907-08-2016
Catry Wim19-01-193501-12-2011
Catteeu Gabriël22-10-193608-08-2017
Catteeuw Maria14-03-193108-04-2016
Cattoor Huguette11-09-195224-06-2019
Caubergs Jef29-12-192022-06-2015
Cautaert Achiel11-03-192122-01-2014
Cauwe Marie-Thérèse11-02-193310-02-2016
Cauwenberghe Joanna08-09-193605-02-2014
Cauwenberghs Yvonna27-02-192428-04-2015
Cazaux Erik24-12-194110-01-2017
Ceenaeme Gerard31-01-193820-04-2017
Cerpentier Rudy19-03-196302-09-2014
Ceuppens Eliza23-06-193002-12-2015
Ceuppens Frans02-02-192509-09-2011
Ceuppens Lucienne Colette12-05-192520-11-2011
Ceuterick Etienne27-10-192703-05-2015
Chabert Jos16-03-193309-04-2014
Chapman Eileen14-05-194117-11-2011
Cherlet Marcel01-06-194313-05-2012
Cheroutre Marcel15-03-191412-07-1983
Chevalier Suzanna27-08-191929-05-2014
Cheyns Marie22-01-192213-08-2011
Christiaen Gabrielle27-01-192815-02-2017
Christiaens Herman26-08-193919-12-2014
Christiaens Irène01-03-192329-09-2018
Christiaens Jan19-09-193516-10-2011
Christiaens Jules23-02-192702-02-2012
Christiaens Noël18-01-192913-02-2012
Christiaens Roos03-12-193606-12-2011
Chubb Michael05-02-194424-04-2016
Ciers Noël26-12-193025-11-2018
Clabau Juliana14-06-193126-08-2019
Clabaut Roger15-04-193214-01-2018
Claerhoudt Gentil29-01-191604-12-2009
Claes Carl31-07-193802-04-2014
Claes Jozef24-02-193326-05-2017
Claes Louis06-06-193128-06-2014
Claes Louis08-07-193703-02-2015
Claes Mathilde08-05-191905-05-2012
Claes Patricia Rita Marie René12-06-194919-09-2011
Claessens Guido25-12-194309-02-2012
Claessens Jozef29-03-193222-11-2011
Claeys Agnes01-02-193707-02-2016
Claeys Gerard09-07-192222-09-2011
Claeys Gerard05-04-193018-09-2013
Claeys Jacques21-04-191728-01-2017
Claeys Peter29-04-197005-11-2011
Claeyssens Yvonne27-11-192126-05-2016
Clappaert Margriet06-07-191324-03-2012
Clarys Frans26-02-193629-07-2014
Clarys Willy16-02-193502-04-2019
Clarysse Irène26-01-192129-10-2011
Clarysse Laurent01-09-193229-01-2015
Clarysse Norbert04-03-192526-06-2019
Clarysse Rachel18-10-191826-06-2018
Clarysse Simonne09-05-192825-07-2019
Claus Germain07-07-192321-01-2012
Clauw Freddy17-01-196316-03-2019
Clauw Gaby03-06-193216-02-2018
Clauw Roger02-06-193419-04-2018
Cleenewerck Arthur04-11-192816-05-2019
Cleenewerck Lucien27-01-193108-05-2019
Clément André09-05-194629-05-2012
Cleppe Greta17-07-193211-02-2015
Clerckx Julien02-04-193218-08-2014
Clerens Jos10-03-193602-06-2015
Clevers Gilbert02-12-192029-12-1990
Clevers René19-02-194610-11-2018
Clinckemalie Guy15-10-194709-04-2016
Clinckspoor Paul24-04-195223-06-2012
Clits Edouard01-01-192712-03-2015
Cloet André05-01-193525-05-2017
Cloet Jasmina19-08-198309-12-1997
Cloet Michel18-08-192831-08-2011
Cloetens Jacques27-08-194908-06-2019
Cloots Henri13-09-193524-06-2014
Clybouw Willy25-03-193009-02-2017
Clyncke Paul15-03-195631-05-2016
Cnockaert Roland20-01-193912-12-2016
Cnops Fré06-01-192710-03-2014
Cnops Jacques31-12-192506-12-2011
Cnops Jan Lodewijk10-01-192321-02-2012
Cnops Jeanne14-09-192903-05-2012
Cnudde Frank02-12-2015
Cnudde Marcel17-08-192320-05-2012
Cobbaert Noëlla25-12-192510-12-2011
Cobbe André27-03-194421-01-2016
Cocquyt George10-10-193225-10-2015
Cocquyt Renaat22-08-193720-02-2015
Cocquyt Richard04-12-191213-01-2015
Coddens Simonne06-11-194718-08-2014
Coeck Wilfried01-04-193825-07-2011
Coekelbergs Francis21-06-194402-12-2017
Coelus Gaston01-10-193404-10-2013
Coeman Gaby12-05-192909-05-2015
Coemelck Romain23-03-192919-01-2014
Coen André14-12-192429-05-2012
Coenegrachts Jean02-12-193815-03-2012
Coigné José10-03-195117-07-2017
Cokele John05-04-194502-05-2018
Cole Jozef08-02-192910-05-2012
Colle Josiane13-04-194611-09-2015
Collie Rolande30-10-193403-03-2018
Collier Maria19-10-191814-12-2016
Collin Mimi06-07-195105-02-2014
Colman Christiane14-02-193318-02-2015
Colman Robert05-12-192012-03-2012
Colpaert André10-09-193307-09-2011
Colpaert Christiane08-04-194210-03-2015
Colpaert Eric27-03-195430-12-2013
Colpaert Paula02-02-193511-12-2011
Comeyne Louis09-02-192730-01-2018
Commeyne Johan07-02-196807-04-2018
Constandt Johan17-05-194701-04-2014
Cool Aline22-01-192305-05-2012
Cool Miriam29-03-192404-11-2011
Coole Dorothea23-02-193411-01-2015
Cooleman Jeannine29-04-193306-04-2016
Cools Johny04-08-197019-09-2015
Cools Magdalena01-01-191729-10-2011
Cools Maria11-03-192902-12-2018
Cools Marie-Marguerite01-11-191408-10-2011
Cools Willy24-05-193222-10-2011
Coolzaet Frans28-06-195311-05-2017
Coopman Gerard18-02-192823-10-2016
Coopman Joseph16-03-193011-02-2018
Coopman Suzanne03-06-192019-12-2014
Cooreman Marie Louise20-12-193009-05-2012
Coorevits Dick25-05-195001-06-2015
Coosemans Clemence13-07-192502-12-2013
Copers Julien02-05-2012
Coppenolle Patrick14-12-196002-10-2018
Coppens Adolf26-11-192924-03-2014
Coppens Edgard26-07-192703-09-2011
Coppens Frans09-12-193423-02-2015
Coppens Norbert06-11-192703-02-2012
Coppens Rik29-04-193005-02-2015
Coppens Steve21-06-197306-11-2011
Coppieters Thierry22-03-192028-10-2011
Cops Théophile22-11-193931-10-2015
Cordenier André08-01-192812-02-2016
Cordy Anne Marie03-10-194218-01-2018
Corneillie Denie22-12-193020-07-2015
Cornelis Albertine17-04-191720-01-2015
Cornelis Cécile23-10-192905-10-2011
Cornelis Christophe09-10-197029-10-2013
Cornelis Lutgarde12-07-193010-05-2014
Cornelis Marc01-12-194330-12-2014
Cornelis Marcel30-03-192116-12-2014
Cornelis Nicole07-01-193427-02-2015
Cornelis Pierre21-06-194004-03-2012
Cornelis Roger28-12-193526-03-2014
Cornelis Yannick24-04-198428-11-2015
Cornelissen Angela17-02-192326-11-2015
Cornette Gilbert12-08-192808-12-2018
Corswarem Roger15-10-193609-01-2014
Cortvriendt Daniel24-03-193609-11-2016
Cortvrindt Maria05-06-192821-06-2012
Corveleyn Simonne12-06-192622-08-2017
Coryn Jacques22-10-194724-08-2014
Cosijns Eddy08-11-195809-03-2015
Costenoble Maria21-01-192801-11-2013
Costenoble Maria01-04-193724-04-2017
Cosyns Georgine19-10-191407-10-2014
Cottenier Roger25-11-192322-08-2011
Couchez René06-03-193930-06-2017
Couchie Francine17-05-195314-08-2015
Coucke Georgette16-02-193128-11-2014
Coucke Jan06-12-194709-10-2011
Couckuyt Michel G.E.10-01-192628-10-2011
Coudyser Marcel31-10-192416-08-2017
Coudyzer Georges15-11-193715-11-2013
Coulembier Johan28-08-195127-07-2017
Courtens Jeannine07-11-193419-04-2014
Courtens Werner30-06-193503-06-2014
Cousin Ivonne07-04-192912-11-2016
Coussee Paul08-04-193104-08-2015
Coussement Bernard Gilbert Marcel03-04-193926-11-1981
Coussement Marc30-03-195316-06-2015
Coussens Germaine12-03-193124-10-2014
Coutigny Antoine20-06-194412-05-2017
Couvreur Leon03-04-193010-04-2017
Couvreur Romain09-12-192710-12-2017
Crabbe Magdalena02-01-192527-08-2015
Craey John28-10-194311-03-2012
Craeye Maurice Albert16-04-191910-11-2013
Craeynest Marie-José14-10-192724-11-2011
Cranshof Jean07-03-193704-09-2015
Craye Antoon02-04-193801-03-2018
Cremer Bernadette09-2011
Crepeele René12-02-193103-09-2017
Creupelandt Gustave08-04-192712-04-2012
Creus Raymond05-02-193931-07-2014
Creve Theo23-11-193112-01-2014
Crevits Marie Jeanne28-12-193507-11-2016
Criel Firmin17-10-193919-05-2012
Criel Wim01-06-194828-10-2015
Crispyn Tino17-10-197513-11-2013
Croene Arthur19-02-192112-08-2011
Croes Ghislain31-03-195419-10-2014
Crombeen Roger27-10-191602-11-2014
Crombez Bertha18-10-191523-01-2012
Crombez Wilfried20-10-195408-07-2016
Crommelynck Noëlla07-08-193323-09-2013
Cromphout Michel09-12-195714-11-2013
Crutelle Jean Marcel André06-06-193712-06-2018
Cruyl Pierre29-11-191913-02-2012
Cruysbergs Joséphine12-06-192115-06-2014
Cruyt Agnès20-02-193723-04-2018
Cumberlege Marcus23-12-193830-12-2018
Cuvelie Jacqueline02-12-193018-06-2017
Cuvelier Emma24-05-189302-03-1986
Cuvelier Jean18-11-191526-01-2012
Cuvelier Roger20-02-193227-07-2019
Cuyle Carlos25-01-195303-09-2015
Cuypers Emilienne22-06-193106-07-2014
Cuypers Germaine Maria18-06-192825-11-2013
Cuypers Roger23-01-192903-08-2014
Cyffers Maria24-06-192114-06-2012
Dabaut Camiel30-07-193427-08-2016
D'Adesky André07-03-193103-04-2015
Dael Guido19-01-193327-06-2017
Daeleman Polydoor17-03-192704-01-2012
Daelman Ghislaine01-11-192112-02-2014
Daels Achille28-01-193114-01-2017
Daemers Huguette18-05-193025-05-2014
Daems Martha21-05-192626-07-2014
Daenekindt Roger Maurice21-07-194326-07-2014
Daerden Raymond23-04-192731-10-2013
Daes Jean05-02-194304-11-2013
Dai Vincenzo15-05-193219-08-2017
d'Alcantara Adhemar17-05-192007-05-2012
D'Alleine Maria12-03-192104-03-2017
Dallequin Hilaire08-04-193122-10-2016
Damas Pierre08-10-192823-03-2014
Dambre Mariette13-03-192825-06-2018
Dambre Nicole22-05-193328-12-2013
Dambre Paul30-03-194320-10-2017
Damen Jurgen197304-2015
Damman Jeannine31-07-193304-02-2019
Daneels Jean Pierre10-10-194627-01-2018
Danneel Rochus Leopoldus Hendrikus20-04-192918-08-2016
Danneels Georges19-08-192129-01-2014
Danneels Hendrik11-05-194720-03-2017
Danschotter Marie-Jeanne10-09-192602-09-2016
Dassen Alphonse18-08-192223-09-2015
Dauwe Albert18-11-192015-02-2012
David Cesar11-10-193103-09-2011
David Paul23-10-193020-03-2014
Davidts Hendrika15-03-192816-11-2014
De Backer Astère04-10-192106-11-2011
De Backer Laurent29-12-193511-09-2015
De Backer Marleen09-07-196325-12-2013
De Backer Paul21-12-193624-09-2015
De Backer Roger11-01-192830-01-2014
De Backere Bernadette19-09-195904-06-2014
De Bacquer Jacques02-04-194926-06-2015
De Baecke Marie-Louise15-12-193203-11-2018
De Baene Maria15-04-192913-01-2017
De Baerdemaeker Petrus03-04-192612-10-2013
De Baere Daniël23-03-193222-06-2012
De Baere Jeanne06-04-191906-07-2014
De Baets Emmanuel29-04-194415-08-2016
De Baets Filip28-02-195520-02-2015
De Baets François25-09-194430-11-2018
De Baets Ghislain07-03-192927-05-2012
De Baets Julia13-10-192809-01-2014
De Batselier Roger04-03-192702-09-2017
De Beck Roland16-03-194431-03-2012
De Beck Urbain23-11-192901-07-2014
De Beer Emilienne22-12-191413-05-2014
De Beir Renée27-06-192729-11-2011
De Beir Willy06-07-193321-07-2015
De Bels Claudine08-05-195625-08-2011
De Belser Raymond17-06-192903-10-2014
De Beule Willy08-03-194208-10-2013
De Beuselinck Raymonde19-07-192528-02-2015
De Bie Jef09-04-195930-03-2015
De Bie Lodewijk01-04-192225-04-2012
De Bie Rafaël26-03-192301-12-2011
De Biscop Sophie24-12-195705-08-2011
De Blaere René16-03-193203-09-2011
De Blauwe Germaine12-11-192405-12-2016
De Blauwe Sammy19-02-197302-02-2014
De Blauwer Elza16-07-193106-04-2017
De Bleecker Georges14-10-193907-11-2011
De Bleecker Mariette10-2015
De Blieck Cecile11-02-194613-01-2019
De Blieck Paula18-12-192224-02-2012
De Bliquy Leon10-10-194306-03-2019
De Block Christine10-03-191719-01-2012
De Block Henri11-10-193905-06-2012
De Block Maria28-06-193710-12-2018
De Block Werner27-11-2011
De Bo Gaby26-10-193202-01-2014
De Bock Gabriëlla16-03-193216-12-2013
De Bock Paul03-09-194801-11-2013
De Boeck Maurits21-04-192821-11-2013
De Boel Orpha22-05-191817-03-2012
De Boever Ernest07-04-192603-10-2015
De Boever Peter20-09-196928-06-1998
De Bois Rudolf20-01-193615-12-2018
De Bont Jean20-11-193328-02-2012
De Boodt Marcel10-03-192623-01-2012
De Bosscher Gaston05-01-192727-01-2015
De Bosschere Jozef19-03-191830-11-2011
De Boulle Remi Camiel17-03-192118-11-2011
De Brabander Leona11-10-192811-10-2014
De Brabandere Catherine25-09-196723-05-2015
De Brabandere Ginette01-09-193710-09-2015
De Brabanter Etienne25-02-194623-02-2015
De Braeckeleer Roger12-09-195217-02-2014
De Brandt Maria16-08-192724-11-2011
De Bremme Victor02-03-191915-11-2013
De Brouwer Elza10-08-191002-10-1994
De Bruycker Denise23-03-192031-05-2012
De Bruycker Erna13-04-192627-02-2019
De Bruycker Judith27-09-192425-04-2012
De Bruyckere Paula13-09-192924-05-2012
De Bruyn Joseph29-03-192522-02-2019
De Bruyn Willem17-02-194918-04-2014
De Bruyne Angèle06-04-193101-12-2013
De Bruyne Dirk02-01-195317-05-2017
De Bruyne Jozef10-07-193627-05-2012
De Buck Herman09-09-193530-08-2014
De Buck Raymond20-09-192606-09-2014
De Buck Walter12-2014
De Buck Xavier22-12-193807-09-2014
De Buck Yolanda26-06-194209-05-2012
De Buel Kaat04-04-195810-05-2012
De Busscher Dorine16-06-195503-04-2016
De Busscher Nestor20-06-192001-12-2011
De Busschere Georges10-07-192808-06-2016
De Buyser Sonia10-03-195819-08-2019
De Buyser Yvo24-07-195312-09-2017
De Buysere Anna06-02-192319-08-2017
De Caerlé Eduard16-08-194617-02-2014
De Caluwé Marie Jose19-12-192004-10-2011
De Caluwe Paul27-03-194910-10-2018
De Canck Adrienne16-04-192524-09-2014
De Candt Jozef Zenon Edmond16-05-192917-04-2014
De Carne Bert26-04-2012
De Ceuninck Suzanna05-08-191529-03-2017
De Ceuster Marie18-09-192812-06-2012
De Cleen Josephina27-04-192303-07-2014
De Cleen Joya06-10-198630-11-2013
De Clerck Edith04-05-191904-01-2014
De Clerck Fernand25-04-193122-03-2014
De Clerck Geert22-08-195411-08-2018
De Clerck Jean Camiel Richard08-09-194325-07-2015
De Clerck Marie-Thérèse09-09-192517-04-2018
De Clerck Pierre28-01-192502-03-2016
De Clerck Remi19-02-192512-11-2017
De Clerck Werner12-05-193202-07-2016
De Clercq Casimir02-02-194031-07-2011
De Clercq Eddy25-12-195927-02-2014
De Clercq Joanna29-10-191910-08-2011
De Clercq Leona30-09-190927-01-1989
De Clercq Luc26-02-195725-07-2014
De Clercq Marie-Anne12-06-195411-08-2011
De Clercq Michèle20-10-192905-02-2015
De Clercq Walter24-07-193715-10-2011
De Clercq Willy09-06-193010-09-2014
De Clercq Willy Clarisse Elvire Hector08-07-192728-10-2011
De Clippel Rita24-04-195024-09-2013
de Clippele Jean-Pierre22-06-2012
De Cloe Nelly05-10-192802-12-2013
De Cloet Ghislaine18-07-193816-02-2015
De Cock André09-10-193208-04-2012
De Cock Christiane10-08-192629-08-2011
De Cock Georges05-02-193007-08-2011
de Cock Liliana Maria08-05-193519-10-2014
De Cock Louis22-11-194220-08-2011
De Cock Norbert24-05-193826-09-2013
De Cock Raymond29-12-194404-02-2014
De Cock Willy03-08-194815-03-2015
De Coen Irène20-07-192610-12-2018
De Coninck André02-09-193230-08-2011
De Coninck Herman16-04-193510-03-2015
De Coninck Maria20-06-192414-04-2018
De Coninck Willy20-07-194510-11-2014
De Corte Francine05-08-193528-11-2018
De Corte Hermine05-04-192920-09-2011
De Corte Joseph Antonius Remigius24-07-192830-09-2011
De Corte Lucien27-12-193304-07-2017
De Coster Els06-04-197017-05-2014
De Coster Felicie22-01-192604-06-2014
De Coster Hilde31-12-196612-09-2011
De Coster Marie-Jeanne21-11-193701-01-2014
De Coster Monique03-10-193616-10-2017
De Coster Roger29-03-194030-09-2017
De Craecker Nadia01-10-195830-04-2017
De Craecker Raymond sr.16-05-192423-10-2015
De Craemer Marnix21-02-195608-06-2014
De Craene Bjorn17-12-198629-09-2011
De Craene Hugo16-08-193425-04-2014
De Crem Rosa17-01-192626-11-2015
De Cremer Juliette03-06-193002-11-2011
De Croix Diederik Emiel Joseph22-10-193809-12-2011
De Crom Ivo Leopold25-01-192208-08-2011
De Crop César16-04-192722-12-2014
De Cuyper Denise28-09-193426-04-2012
De Cuyper Jacques12-03-193721-05-2012
De Cuyper Louis22-06-192829-09-2011
De Cuyper Urbain19-01-192722-02-2012
De Dapper René30-12-192308-08-2011
De Decker Irene07-04-192825-02-2012
De Decker Wery25-09-193625-09-2011
De Deckere Jacqueline08-01-193906-09-2019
De Deken Kris22-03-197422-02-2014
De Deyne Antoine10-01-193001-10-2016
De Dobbeleer Eddy07-09-195619-02-2012
De Doncker Albert12-03-191618-04-2012
De Fruyt André24-01-193505-05-2017
De Geest Gilberte26-07-193003-08-2015
De Geest Jean18-09-192114-04-2019
De Geeter Wilfried03-07-193809-11-2018
De Gendt José26-06-191617-03-2012
De Geyndt Jeanne22-07-192616-03-2012
De Geyter Elisabeth29-01-192223-03-2012
De Geyter Evarist27-01-192513-02-2012
De Geytere Ronney04-09-194523-10-2017
De Gier Gerard Ernest Adrien Elisabeth10-07-192401-11-2015
De Gomme Christiaan23-08-192422-06-2014
De Graef François11-07-195106-09-2013
De Graef Gaston19-08-192909-01-2014
De Graeve Emiel20-10-192522-09-2011
De Graeve Liliane28-06-193002-02-2016
De Graeve Maurice17-05-192304-02-2012
De Graeve Petra13-03-195927-12-2016
De Grande Jacqueline01-01-193208-12-2017
De Grande Jacques14-09-192916-03-2016
De Grauwe Emiel15-07-192408-07-2015
De Grauwe Marie Louise18-01-193520-04-2019
De Grave Willy04-03-195304-07-2015
De Greef Karel23-10-192807-08-2015
De Groeve Alice21-11-192208-09-2014
De Groeve Emilienne03-11-193301-11-2011
De Groodt Albert15-10-193503-12-2011
De Groof Julienne07-01-192226-04-2015
De Groof Maria20-04-193719-05-2014
De Groote Adolf07-09-193412-08-2011
De Groote André12-04-194114-03-2014
De Groote Elza05-04-193021-11-2011
De Groote Frans Alberic Francies Gerard05-05-192603-09-2011
De Groote Gilbert05-01-193922-01-2012
De Groote Jean-Pierre24-11-193503-03-2012
De Groote Jules24-09-192022-05-2012
De Groote Margareta01-01-192224-12-2017
De Gruyter Jeannine29-03-193924-10-2013
De Haes Ria01-06-194709-01-2015
De Hauwere Gustaaf26-04-192923-01-2012
De Hauwere Herman30-04-195606-07-2015
De Hauwere Hubert07-09-192020-05-2014
de Herckenrode Pieter06-01-192001-03-2012
De Hollander Frieda17-02-193022-12-2013
De Jaegher Gaston15-04-192222-11-2016
De Jonckheere Agnes01-09-194124-11-2011
De Jonckheere Marc30-01-195812-08-2019
De Jonghe Angèle11-01-192403-12-2011
De Jonghe Fernand09-10-193001-08-2011
De Jonghe Frank14-02-195308-05-2012
De Jonghe Marie-Louise13-09-192629-10-2018
De Keersmaecker Jaak10-09-192427-02-2012
De Kerpel Marc15-09-195514-04-2019
De Ketelaere Christiane17-08-192616-12-2014
De Ketelaere Marcelle06-02-192426-01-2016
De Keukelaere Eveline01-11-192025-09-2011
De Keyser Alidor28-05-192026-01-2012
De Keyser André05-05-192806-01-2014
De Keyser Gerard21-08-193904-10-2018
De Keyser Germain10-05-193431-05-2019
De Keyser Irené21-12-191919-09-2011
De Keyser Joris09-09-198230-01-2012
De Keyser Léa23-04-191906-04-2018
De Keyser Lina13-12-192418-11-2015
De Keyser Marie-Louise25-03-194810-04-2012
De Keyser Nicole16-07-194525-08-2015
De Keyser Paul27-01-196225-01-2012
De Keyser Urbain13-04-193220-09-2017
De Keyzer Louis23-04-192313-09-2014
De Kimpe Erik28-04-197127-01-2012
De Kimpe Marc07-12-194608-07-2015
De Klerck Georges Marcel Louis04-03-194022-02-2014
De Knijf Jeroen23-06-197611-09-2011
De Kock Franciscus08-10-192226-06-2012
De Koninck Eliane02-04-193621-04-2014
De Koninck Marie-Paule25-11-195001-08-2011
De la Mane Oscar02-09-193202-04-2012
De la Rue Marthe18-04-193028-02-2016
De Laender Marcel07-12-192804-09-2017
De Laere Johan25-07-193508-03-2019
De Laet Gilbert12-02-194731-07-2011
De Laet Jos03-06-192517-10-2013
De Laet Madeleine Catherine19-08-191919-11-2018
De Laey Michel24-10-193704-09-2017
de Lange Beatrix05-03-193930-09-2011
De Lange Marcel18-01-192420-02-2012
De Langhe Agnes29-09-193417-09-2015
De Lathauwer Helena16-11-192617-01-2015
De Lausnay Agnes03-02-194215-04-2014
De Leenheer Hubert16-03-192910-03-2016
De Leeuw Gustaaf07-05-192517-02-2012
De Leyn André23-10-194620-04-2016
De Lie Geert21-04-196728-10-2011
De Lille Edelhart Jozef Maria07-04-192707-04-2008
De Lille Godfried Karel15-09-192424-05-2012
De Loof Leo13-03-192822-02-2012
De Loor Martha07-05-191702-01-2014
De Loore Gerard05-03-192811-05-2012
De Loose Lucien19-06-194013-01-2014
De Maertelaere Willi13-12-192220-04-2012
De Maeseneer Kris17-10-197029-09-2013
De Maeseneire Willy11-06-193109-01-2014
De Maesschalck Paul12-05-193006-02-2014
de Maesschalck Philippe16-06-194903-05-2012
De Maesschalck Raymond16-01-192007-10-2014
De Maeyer Jeroen01-07-196120-06-2014
De Mazière Miet22-06-192623-02-2016
De Meester Eric04-05-195002-04-2015
De Meester Omer29-04-193929-09-2011
De Meester René04-02-193226-07-2011
De Meijer Paula25-05-192020-08-2011
De Mets Irène19-06-191405-03-2012
De Meulemeester Edmond17-09-192725-02-2014
De Meulemeester Fernand21-01-192430-10-2011
de Meulemeester Firmin05-12-192116-05-2012
De Meulemeester Roger01-12-193212-11-2015
De Meulenaere Maria20-02-191224-07-2014
De Meulenaere Marie José30-10-192607-11-2016
De Meurisse Marcellina04-12-191813-12-2016
De Meuter Emmanuel18-02-194521-11-2011
De Meutter Florentina18-03-191829-03-2012
De Mey Hilde27-01-195514-11-2013
De Mey Noël25-12-194415-11-2018
De Meyer Denise06-05-192930-11-2017
De Meyer Eliane17-05-193205-01-2015
De Meyer Etienne25-07-193016-12-2014
De Meyer Marysse27-03-194811-03-2012
De Meyer Simonna15-06-193108-08-2011
De Meyere Clotaire29-07-193120-06-2012
De Meyere Prosper26-04-193511-05-2016
De Mol Justine21-05-194328-11-2013
De Mol Marcel22-01-192930-11-2015
De Monie Ignace08-01-192927-01-2018
De Montpellier de Vedrin Françoise21-11-192426-09-2013
De Moor Evarist25-06-193010-07-2014
De Moor Marcel12-07-194319-02-2014
De Moor Walter01-02-194302-04-2015
de Mûelenaere Ghislaine28-03-190415-03-1984
De Mulder André27-10-193327-03-2014
De Munter Frans04-12-192215-05-2012
De Munter Roger17-10-192326-08-2011
De Muylder Gerarda09-11-193111-10-2015
De Muynck Adelin10-07-193015-05-2015
De Muynck Firmin08-05-193726-05-2012
De Muynck Madeleine06-12-192511-06-2017
De Naeyer Augusta09-12-192412-11-2011
De Neef Chantal12-12-195601-09-2011
De Neef Paula28-08-193128-09-2015
De Neve Germaine22-06-192913-03-2012
De Neve Jan06-02-193901-10-2013
De Neve Maria01-05-192406-08-2011
De Neve Polidoor23-02-193427-07-2018
De Neve Robert17-06-192611-02-2014
De Nijn Hortense15-10-192815-06-2014
De Nolf André18-09-192511-01-2012
De Nys Gerardina31-08-192210-02-2014
De Nys Willy01-04-193515-06-2014
De Paepe Claudine20-07-194411-11-2011
De Paepe Jeannette27-01-192618-03-2016
De Paepe Julien06-09-193305-12-2011
De Pauw Alice23-03-192527-01-2012
De Pauw Edithe24-04-192916-02-2012
De Pauw Marc31-12-195603-09-2011
De Pauw Maurits17-02-192613-12-2018
De Pelsemaeker Marcel08-01-192902-11-2014
De Pelsmaker Norberte10-05-193322-02-2012
De Petter Jeannette12-04-191904-12-2013
De Pla Ludwig02-09-193609-02-2012
De Plancke Clara01-08-192213-02-2016
De Plus Marcel16-05-192404-02-2012
De Poorter Elias02-06-192323-03-2012
De Pooter René27-03-192213-12-2011
De Potter Georges31-10-192703-07-2014
De Prest Pol25-03-196801-10-2018
De Proft Leopold06-06-194603-09-2011
De Proft Lutgart01-04-195801-07-2014
De Putter Denise26-05-193217-04-2016
De Puydt Maurice Delphin02-04-191208-03-1988
De Puydt Rosa Marie Elisabeth25-03-191918-11-2011
De Puysseleir Roger30-05-194725-10-2013
De Raedemaeker Roger27-03-192619-10-2015
De Raedt Agnes13-02-192308-01-2014
De Raes Liza23-02-192706-01-2015
De Raeve Francine18-07-195202-04-2015
De Rave Maurice06-03-193819-01-2012
De Rese Dieter26-10-197701-08-2016
De Rese Henriette30-03-194116-07-2018
De Rese Marguerite11-06-194305-03-2014
De Rese Monique08-07-193905-05-2017
De Reu Ivan14-04-194321-06-2012
De Reuse Anna18-01-192027-01-2012
De Reyghere Marc07-04-194523-09-2013
De Reys Jules15-12-193425-12-2014
De Rick Yvonne08-07-192807-02-2018
De Ridder Frans04-12-192023-05-2014
De Ridder Vincent22-02-193027-08-2015
De Riemaeker Etienne13-10-193911-07-2014
De Rijcke Roger25-02-195113-11-2011
De Rijcke Walter21-01-193611-09-2011
De Rijs Ronny25-06-197010-03-2012
De Ro Godelieve25-11-192017-09-2011
De Roeck Albert21-10-192719-08-2015
De Roo Anna01-05-191830-04-2016
De Roo Johan24-06-195113-06-2017
De Roo Yolande22-11-192802-10-2016
De Roose Alma12-04-192822-01-2015
De Roover Annelies05-03-198729-05-2014
De Roover Leo06-04-192228-10-2014
De Roover Marc07-06-195519-11-2014
De Rouck Roger Victor05-07-192627-05-2014
De Ruyck Emiel20-01-196615-12-2013
De Ruyter Marie-Louise17-03-193327-03-2018
De Ruyver Blanche21-01-192909-10-2013
De Ruyver Johan12-02-194908-08-2014
De Ryck 19-04-192101-01-2014
De Ryck André11-08-194706-02-2014
De Rycke Aline29-03-192828-10-2014
De Rycke Guy15-10-195530-01-2015
De Sadeleer René12-03-192329-11-2014
De Schacht Roger02-03-192529-05-2014
De Scheemaeker Arlette12-02-193909-03-2012
De Schepper Andreas Honoré August02-01-192506-02-2012
De Schepper Irene02-03-192810-11-1986
De Schepper Jean28-08-192523-12-2013
De Schepper Bruggeman Joseph19-09-193129-06-2015
De Schoenmaeker Constant28-05-193013-03-2014
De Schouwer Clem14-05-194912-05-2015
De Schrijver Michel12-12-194705-05-2015
De Schryver Hubert15-06-192906-03-2012
De Sloovere Jeannette22-11-193316-11-2014
De Smedt Annie15-10-193708-05-2015
De Smedt Jo22-08-195515-02-2012
De Smedt Julia17-09-193121-06-2012
De Smedt Raphaël Stuart Yvonne28-08-194113-10-2013
De Smedt Sylvie17-12-197701-08-2014
De Smet Albert12-03-192620-01-2014
De Smet Elfriede31-12-195502-06-2015
De Smet Etienne18-06-193219-06-2012
De Smet Gilbert09-06-192012-09-2011
De Smet Gilbert30-06-195107-11-2014
De Smet Kamiel30-12-193806-03-2012
De Smet Lucienne16-07-192721-01-2012
De Smet Mariette20-06-194627-07-2011
De Smet Michel02-12-194230-01-2012
De Smet Simone13-08-192103-09-2011
De Smet Simone28-04-193304-07-2015
De Smet Suzanne04-02-192423-10-2011
De Smet Wilfried14-10-192828-11-2011
De Soete Roger15-09-191907-03-2014
De Somer Griet14-06-192009-08-2011
De Spiegelaere Augusta22-01-192007-02-2012
De Spiegelaere Marcel10-08-192718-10-2011
De Staerke Roger15-07-193206-02-2016
De Stobbeleir Rosanne08-01-192322-06-2015
De Strooper Vic21-03-194722-08-2014
De Strycker Maurice18-02-192628-09-2011
De Sutter Jean-Claude04-05-195526-03-2012
De Sutter Paula22-07-192715-02-2012
De Sutter Willy25-01-192516-05-2014
De Swaef Jozef13-07-192509-04-2012
De Taeye Hans04-02-196316-05-2018
De Taeye Henri20-05-193204-12-2014
De Taeye Henriette11-03-193129-05-2012
De Taeye Monique23-12-193716-03-2012
De Temmerman Michel28-02-193111-12-2013
de Thibault de Boesinghe Anne-Marie28-01-193731-05-2019
De Troye Louis22-10-192609-12-2018
De Val Marc25-03-194310-02-2012
De Varé Luc29-04-194209-10-2013
De Veirman Alain29-11-196620-01-2012
De Veirman Georges21-03-194601-05-2012
De Vestel Marie-Thérèse27-01-193004-06-2019
De Vielder André11-07-192418-10-2011
De Villa de Castillo Denise07-04-193121-10-2013
De Vis Anita23-06-193031-03-2014
De Visch Anna01-05-192923-1201
De Visscher Dominique26-05-196124-05-2012
De Visscher Jaron31-01-199707-11-2011
De Visscher Julia08-11-192326-01-2012
De Vleeschouwer Anna11-10-192503-02-2012
De Vleeschouwer Lodewijk27-02-192713-08-2015
De Vleminck Lucien
De Vlieger Gilbert08-04-194004-07-2014
De Vlieger Jacqueline10-11-192913-01-2019
De Vloed Piet13-08-192230-12-2014
De Vloo Cecile20-02-193327-08-2011
De Vocht Swa11-09-193229-01-2012
De Voeght Leon06-05-192505-10-2013
De Vogelaere Nelly08-02-193314-05-2015
De Voghel Margareta2011
De Volder Elisabeth04-08-195210-10-2011
De Voogt Margaretha21-09-193323-08-2016
De Vos Achiel11-05-192613-02-2012
De Vos Carine30-03-195723-05-2015
De Vos Christiane30-12-193110-12-2018
De Vos Edmond11-04-193925-07-2017
De Vos Etienne13-10-192803-09-2014
De Vos Gaston12-04-192922-08-2011
De Vos Ghislain15-09-194212-05-2016
De Vos Louisa Maria Honorea Agnes20-01-192304-08-2011
De Vos Luc08-01-195307-04-2012
De Vos Luc12-07-196229-11-2014
De Vos Marcel20-05-195107-03-2012
De Vos Marie-Louise13-07-192225-02-2016
De Vos Stéphane02-12-191217-10-2011
De Vos Suzanne26-07-192822-11-2014
De Vreese André07-04-194124-04-2012
De Vreese Georges23-05-193728-03-2015
De Vriendt Marcel06-03-192107-09-2015
De Vriendt Willy07-05-194026-03-2014
De Vries Jos04-01-192628-12-2014
De Vriese Carlos03-09-194221-01-2012
De Vriese Hubert05-08-194526-10-2018
De Vriese Luc01-07-195319-04-2014
De Vriese Simonne06-12-192028-10-2011
De Vrieze Sabine26-03-196317-04-2012
De Vroe Micheline03-06-193319-02-2017
De Vuyssere Kateleen22-06-196220-01-2014
de Vuyst Boudewijn03-01-194814-04-2012
De Vuyst Isabelle09-01-191607-06-2012
De Vuyst Nancy30-11-195610-10-2015
De Vuyst Roland23-06-193002-10-2016
De Wachter Chantal25-01-194612-09-2013
De Waele Alfred19-04-192105-08-2014
De Waele Diane28-11-192212-06-2012
De Waele Marie-Thérèse08-04-192816-10-2013
De Waele René06-02-193218-01-2015
De Waele Rudy05-11-195923-11-2015
De Waele Simonne16-02-193009-04-2012
De Wandel André13-07-194812-07-2017
De Wandeler Hugo11-09-194317-09-2013
De Wannemaeker Etienne25-08-194923-02-2012
De Weerdt Pierre16-07-193606-10-2014
De Weert Mieke19-12-195222-10-2013
De Weirdt Etienne01-06-193119-11-2011
De Westelinck Thérèse11-06-192608-05-2015
De Wever Fernand04-03-193509-02-2012
De Wilde Armand28-04-192305-03-2012
De Wilde Christiane26-06-193523-03-2012
De Wilde Eliane26-03-193820-08-2011
De Wilde Franciscus31-12-191419-01-2012
De Wilde Frans2012
De Wilde Jacques31-05-192208-09-2011
De Wilde Lisette21-03-192621-09-2011
De Wilde Marijke06-01-199018-08-2011
De Wilde Remi04-11-192418-11-2011
De Wilde Rudolf06-10-194228-07-2015
De Wilde Willy Victor17-04-193007-05-2012
De Winne Hector10-08-192114-10-2014
De Winter Etienne Stephaan28-04-193208-06-2014
De Winter Griet19-11-196324-09-2015
De Winter Ronald15-05-193504-11-2014
De Wispelaere Johan15-06-195428-07-2015
De Wispelaere Odette20-08-192922-11-2018
De Wit Marie-Louise21-03-196021-04-2015
De Witte Cyriel13-03-192010-02-2012
De Witte Erik07-05-194619-02-2014
De Witte Jacques11-08-194322-06-2014
De Witte José17-11-193104-12-2011
De Witte Lucien17-10-192131-08-2017
De Witte Marc14-04-193515-01-2012
De Witte Maria22-07-190017-02-1986
De Witte Maria04-08-192814-01-2012
De Witte Martha22-12-191920-06-2012
De Witte Pieter17-02-197803-05-2012
De Wolf Emmanuel192407-11-2014
De Wolf Johan08-11-192930-03-2014
De Wolf Luc24-05-195509-01-2012
De Wulf Jean07-11-191818-09-2013
De Wulf Jean29-01-193330-06-2016
De Wulf Leopold10-10-194604-06-2019
De Wulf Matthieu05-03-195611-11-2014
De Wulf René04-10-192521-02-2012
De Zaeytydt Adelin11-11-192910-05-2014
De Zeine Emmanuel25-12-192720-01-2016
Debaeke José13-06-195827-10-2014
Debaene Georgette16-08-192718-11-2016
Debaene Wilfried27-06-192902-02-2012
Debaere Asterie17-08-192813-10-2015
Debal Erik12-09-194515-08-2018
Debandt Daniel12-06-192416-07-1984
Debeer Marguerite14-07-192530-12-2018
Debeil Laurent14-11-192419-06-2012
Debelder Denise20-02-195016-01-2015
Debelder Guido20-12-193608-01-2012
Debels Liliane04-08-192305-09-2011
Debergh Bernard19-12-194910-02-2018
Debergh Germaine11-11-193121-06-2017
Debergh Julien28-11-193706-12-2016
Debersaques Lucien14-02-192910-02-2012
Debeuckelaere Franz09-05-193315-03-2012
Debeuf Conny27-09-196526-08-2018
Debeurme Paul11-09-192630-11-2011
Debevere Joost29-01-196324-05-2012
Deblond Roger Edmond23-06-193119-02-2012
Debock Brigitte23-09-196024-03-2014
Debodt Louis28-10-192826-09-2013
Deboel Andre22-06-194625-08-2014
DeBoel Leander28-01-193204-02-2012
Deboeuf Marie-José10-02-193927-08-2014
Deboosere Georges14-06-193126-08-2011
Debosscher Marcel16-08-192716-04-2012
Debouck Marcella08-04-192213-04-2012
Debouvere Donald15-04-195929-01-2019
Debouvry Denise07-08-192802-12-2011
Debrabander Lieve08-01-194125-02-2017
Debrauwer Jenny21-04-194125-08-2019
Debreuck André27-10-194324-05-2019
Debreuck Jean Pierre11-06-194725-06-2018
Debreyer Jeannine18-05-193317-12-2018
Debrouwere Michel01-02-192915-01-2019
Debruyne Jenny04-12-194606-09-2018
Debruyne Jozef06-02-193604-05-2017
Debruyne Magdalena29-04-192322-05-2019
Debruyne Marie Ghislaine12-06-194920-01-2016
Debrycke Roger12-02-194213-05-2019
Deburghgraeve Georges04-09-192821-08-2019
Debus Wim25-12-192723-02-2015
Debusschere Nadia30-10-193301-10-2013
Debusseré Bernadette17-05-194307-05-2012
Debusseré Micheline01-09-192901-12-2018
Debyser Clara14-03-192325-12-2016
Decabooter Arthur03-10-193626-05-2012
Decaestecker Godelieve25-04-192912-08-2017
Decancq Jeanne12-07-192217-10-2015
Decancq Patrick17-03-194904-12-1988
Deceuninck Angèle27-09-195728-03-2018
Deceuninck Jenny28-09-194729-05-2017
Deceuninck Jenny Godelieve23-07-192712-10-2011
Deceuninck Willy2019
Deceur Maria-Louise11-08-192821-05-2012
Dechesne Nelly11-03-192428-05-2012
Deckers Frank15-10-192327-03-2012
Deckers Gustaaf21-09-192818-07-2015
Deckers Roger19-05-194513-06-2015
Deckmyn Helena18-08-192406-07-2017
Deckmyn Rosa29-10-193210-10-2017
Deckmyn Yves06-03-197311-10-2017
Decleir Andy26-07-196626-01-2014
Declerck Dirk21-05-196210-02-2017
Declerck Elza Martha27-06-193029-05-2014
Declerck Jurgen21-04-197523-09-2011
Declerck Patricia19-03-198015-03-2015
Declerck Roger16-08-193328-01-2019
Declercq Alice22-10-188816-11-1977
Declercq Daniël06-10-193112-12-2017
Declercq Denise192230-11-2011
Declercq Eddy03-11-194325-07-2019
Declercq Lut24-03-193220-03-2012
Declercq Magda10-01-193509-03-2019
Declercq Marcel01-09-192805-07-2017
Declercq Maurice25-08-193306-02-2015
Declercq Walter26-09-193708-11-2015
Declercq Yvonne21-02-192806-11-2013
Decleve Marie-Therese19-09-191411-02-2015
Decock Roger21-04-193418-09-2013
Decocker Frans13-12-194624-11-2015
Decoene Teles03-10-191926-11-2016
Decoker Madeleine05-02-193117-09-2014
Decolvenaere Ernest14-12-192028-11-2013
Deconinck Agnes04-04-192829-02-2016
Deconinck Andréa13-08-192625-09-2014
Deconinck Eric01-03-195516-05-2017
Deconinck Germain25-01-192915-04-2012
Deconinck John10-11-197105-09-2014
Deconinck Jules11-01-193319-07-2015
Deconinck Roger04-03-192003-03-2017
Decoodt Magda30-01-195004-03-2017
Decoorne Hubert02-2019
Decort Jean-Jacques16-01-192706-12-2016
Decorte Clara02-03-192527-10-2018
Decorte Marcel07-02-192611-03-2015
Decorte Ria11-08-193302-03-2019
Decoster André Henri17-11-192924-09-2015
Decoster Chris06-03-194606-06-2016
Decoster Marcel22-11-192601-07-2018
Decoster Marcel25-11-193019-05-2018
Decoster Marie-José01-05-191625-09-2016
Decoster Tom01-08-198429-10-2011
Decostere Angela20-09-192528-06-2019
Decouttere Odiel02-11-191726-03-2012
Decq Ignace15-04-192931-07-2011
Decraemer Willy01-09-193614-05-2019
Decraene André10-03-192712-12-2011
Decraene Ghislaine25-04-193209-06-2014
Decraene Gilbert12-02-193703-02-2012
Decraene Igor26-01-199630-08-2014
Decraene Norbert30-11-192210-07-2014
Decraene Odette03-04-195909-05-2012
Decraeye Lucien16-01-193526-01-2015
Decremer Roger02-02-192725-09-2011
Decrock Gilbert17-04-192727-08-2017
Decrock Jozef05-11-193523-01-2012
Decrock Noël04-02-195011-07-2016
Decroos Karel03-07-193118-01-2014
Decruy Achiel29-03-192423-04-2014
Decruy Andreas09-01-192608-04-2017
Decruy Josef16-04-193424-08-2015
Decruyenaere Cecilia23-01-194827-03-2014
Decubber Martha31-08-191910-05-2012
Decupere Ivan24-10-194023-11-2017
Decuyper Marie Madeleine06-12-193308-04-2019
Decuypere Arnold06-03-193612-11-2011
Decuypere Georges18-02-193113-10-2011
Dedapper Carlos23-04-194307-02-2012
Dedapper Henri24-01-194101-04-2012
Dedeyne Maurice12-06-192727-03-2014
Dedonder Edmond30-12-192216-08-2011
Dedrie Gerard13-04-191603-09-2011
Defauw André30-01-192407-09-2011
Defever Alice02-09-192402-04-2017
Defever Egide06-03-192007-04-2012
Defever Marc15-08-194231-01-2014
Defever Roger20-09-193129-04-2018
Defever Simonne17-10-193109-05-2017
Defevere Maria14-02-193913-12-2009
Defevere Roland02-08-195211-01-2018
Defoort Agnes27-09-192311-09-2011
Defoort Freddy14-07-194521-12-2017
Deforce Rogier29-04-192808-08-2019
Deforce Rosa Simonne05-03-192604-07-2014
Deforche Erik26-01-193324-12-2014
Deforche Victor01-06-191230-03-1986
Defrancq Alice18-08-193210-11-2018
Defrancq André27-07-192803-12-2017
Degels Leo20-03-192024-02-2018
Degraeuwe Baetrice14-11-192906-09-2019
Degraeuwe Leon24-06-192821-03-2014
Degraeve Georgette09-06-192829-01-2019
Degraeve Michel06-02-193620-03-2018
Degraeve Simonne08-09-194311-09-2017
Degrauwe Georges18-05-193111-07-2016
Degrave André18-04-192328-05-2018
Degrave Christiane21-09-193805-11-2017
Degreef Joseph05-02-193022-10-2011
Degreef Yvo22-12-193127-01-2012
Degrendel Cyriel28-06-192429-11-2009
Degreve Antoon09-05-192125-10-2011
Degroote Alphonse17-11-191903-12-2016
Degroote Lieve24-04-192629-03-2012
Degryse Erik30-03-194610-05-2016
Degryse Esther07-12-192203-06-2014
Degryse Esther27-05-192327-01-2017
Degryse Maurits01-12-191912-12-2014
Degryse Mieke09-10-198409-10-2018
Dehaene Denis05-06-193913-03-2016
Dehaene Marc29-09-193205-05-2018
Dehaene Thierry26-05-194908-01-2017
Dehaene Willy23-08-192816-05-2016
Dehaerne Etienne08-05-194229-10-2017
Dehaudt Michel16-10-192925-08-2016
Dehem Georges15-03-192922-09-2018
Dehondt Willy13-09-19322017
Dehouck Alice24-06-193018-02-2018
Dehulster Gustave15-03-192230-01-2017
Dehuysser Eliana28-04-194317-12-2018
Dehuyssere Willy08-09-194310-02-2017
Deilgat Marie-Louise08-09-192912-05-2016
Dejaegher Jet05-09-192211-04-2016
Dejagere Maria22-10-192624-02-2012
Dejonge Camiel03-02-191806-06-2015
Dejonghe Joseph25-08-191522-08-2016
Dekeerle Monique28-05-192614-02-2018
Dekeersgieter Rosette10-10-194915-09-2015
Dekemele Marie-Jeanne19-02-192930-01-2014
Dekempeneer Jean11-04-192013-10-2011
Dekeukelaere Romain27-02-193829-11-2011
Dekeyser Geert22-04-195605-11-2018
Dekeyzer Gerard15-01-193002-04-2019
Dekien Stef14-10-196416-05-2014
Deklerck Joseph30-10-194817-06-2012
Deknock Julien30-04-192505-10-2011
Dekoker Truda11-12-193228-04-2015
Dekoning Mariette25-05-193227-11-2011
Dekyen Mario07-08-195929-03-2014
Delabie Mariette28-07-191408-03-2012
Delaere Marcel26-10-194410-09-2015
Delaere Philippe25-05-194717-08-2011
Delaey Paul05-12-193603-05-2017
Delahaye Robert14-01-192130-10-2017
Delaire Robert09-08-192902-04-2018
Delamillieure Yolande01-07-193322-06-2016
Delancker Eric25-01-195119-11-2014
Delancker Lieve05-10-194810-11-2013
Delanghe Luc14-10-194914-10-2018
Delanghe Marie-Rose21-07-192002-03-2012
Delanghe Nadine20-04-192919-01-2018
Delannoy Greta15-03-194901-06-2014
Delaplace Henri21-03-192702-04-2016
Delbarre Mariette30-12-193022-08-2015
Delbeke Etienne06-03-193627-02-2016
Delcour Dirk12-02-195509-08-2015
Delcourt Louis22-06-192822-02-2015
Delens Christiane Marie Françoise11-03-192610-03-2014
Delerue Brigitte27-10-193711-02-2014
Delesie Philip07-10-194909-08-2015
Delestré Paul04-10-192709-09-2014
Deleye André11-04-192115-01-2019
Deleye Angèle19-04-192704-03-2015
Deleye Blanca24-03-193001-10-2014
Deleye Laura19-01-192915-01-2017
Deleye Luc13-03-194204-11-2016
Delfosse André03-05-192614-11-2011
Delgouffe Emiel16-07-193918-04-2014
Delhaye Renée01-07-193229-08-2011
Del'haye Luc15-08-194519-11-2017
Delhem Suzanne05-04-191814-10-2015
Dellaert Arlette Hilda Julia Maurice29-06-195220-05-2012
Deloof Joanna19-12-193117-11-2011
Delplancke Fons22-11-193525-11-2011
Delporte Albert09-11-192721-05-2019
Delporte J.24-05-193101-03-2018
Delporte Ruben12-05-197723-08-2011
Delputte Antoon20-08-193919-06-2014
Delputte Jos28-02-192405-04-2012
Delputte Louisa17-03-192923-12-2017
Delrue Gilbert11-12-193214-02-2016
Delrue Herman28-03-193701-08-2011
Deltombe Camille29-10-192729-12-2017
Delva Dirk18-05-196011-06-2015
Delva Frans01-12-192919-06-2012
Delva Rachel28-12-192002-06-2019
Delvael Miguel13-05-195719-02-2015
Delvaux Tony13-12-193105-12-2018
Delvou Jules F.02-11-192821-08-2011
Demaeght Clara25-08-191421-06-2012
Demaeght Simonne09-05-192426-04-2010
Deman Clara Madeleine10-02-192321-12-2018
Deman Jozef12-08-192503-05-2012
Deman Marcel13-12-191321-09-1990
Deman Marcella13-10-192009-07-2019
Demarelle Vital03-03-192425-06-2012
Demarest Pierre19-02-193523-08-2014
Demarey Antje06-06-192518-08-2011
Demari Armand15-12-193625-10-2014
Demedts Johan07-01-194630-07-2011
Demeersseman Denise26-01-192031-10-2014
Demeester Hendrik05-01-193330-10-2016
Demeester Jan13-11-192704-01-2015
Demeester Jan02-02-196508-01-2015
Demesmaeker Gaston15-03-192810-12-2011
Demets Alice29-04-193030-11-2015
Demets Hendrik26-01-195011-08-2015
Demets Patricia08-01-195410-12-2011
Demets Roger13-04-193522-09-2018
Demeulemeester Jerôme06-07-193403-10-2016
Demeulemeester Joël05-03-193530-06-2017
Demeulemeester Marleen18-04-195925-01-2019
Demeurisse Denise22-04-193405-12-2017
Demey Hubert21-06-194212-02-2019
Demey Rachel27-08-192122-10-2016
Demeyer Maria18-03-192731-08-2017
Demeyer Marie-Hélène12-07-193914-10-2015
Demeyer Roland09-02-194219-08-2011
Demeyere Juliana01-04-192309-12-2013
Demeyere Lia15-10-193326-08-2011
Demol Joseph28-12-193304-11-2015
Demolder André07-07-193011-03-2012
Demonie Celestine16-10-192015-01-2015
Demonie Jan11-05-194326-07-2016
Demoor Georges28-09-195017-01-2018
Demuinck Julien20-10-192430-07-2017
Demuynck Roger23-04-193606-11-2015
Demuyter Maurice16-06-192706-04-2012
Demuzere Piet24-11-195722-10-2013
Demyttenaere Paul14-07-193219-06-2017
Den Doncker Arsène22-10-192318-12-2017
Den Exter Dominique17-07-195423-02-2017
Den Haese Paul24-06-193214-11-2013
Den Hert Cesar25-02-193829-01-2015
Den Ticht Walter21-06-196003-10-2011
Denaegel Anny18-04-193814-01-2019
Denaux Hadewych26-12-194424-08-2019
Denayer Marie Anna07-01-191929-10-2011
Denckens Ludovica19-04-192317-11-2015
Dendooven August18-01-192307-02-2016
Dendooven Jeannot24-04-192618-02-2012
Deneire Jozef20-05-191518-05-1992
Deneire Omer15-08-193016-10-2017
Denolf Raymond02-07-192917-09-2016
Denoulet Georges21-09-192326-09-2015
Dens Paul13-08-194905-12-2013
Denut Florent19-12-193723-03-2016
Denutte Willy12-11-193113-01-2014
Deny Pascale07-11-196523-07-2018
Denys Esther30-06-192827-06-2012
Denys Jozef08-11-193803-06-2018
Denys Marie-Thérèse27-06-192631-08-2011
Denys Odette26-06-192017-08-2011
Depaepe Simona21-05-193502-06-2016
Depauw Jan29-01-194219-03-2012
Depauw Maria07-09-192506-08-2016
Depauw Olga03-04-193012-09-2013
Depelseneer Maria05-10-191825-01-2014
Depicker Denise29-02-193204-05-2018
Deplaecie Simonne03-10-192710-08-2016
Deponthière Frieda01-04-193231-07-2015
Depoorter Marie27-06-192013-06-2018
Depraetere Bea27-04-193812-05-2016
Depré Patricia18-03-194919-01-2016
Deprest Kris21-07-193416-12-2017
Deprez Jacqueline12-01-194106-07-2019
Deprez Julien12-02-193020-08-2011
Deprez Liliane26-11-194817-11-2016
Deprez Marc13-06-194304-06-2012
Deprince Edige05-04-196112-04-2018
Depuydt Albert11-08-193408-10-2017
Depuydt Edouard13-02-192717-11-2018
Depuydt Fabien02-11-196807-06-2018
Depuydt Fernand15-12-192231-05-2016
Depuydt Ida04-01-194022-03-2018
Depuydt Michel22-06-193016-05-2018
Depuydt Paul03-10-192830-10-2018
Depuydt Theo29-02-192408-04-2014
Depuydt Walther25-04-193010-05-2017
Depypere Karel13-04-192523-06-2012
Depypere Katelijn05-02-196226-02-2019
Dequidt Agnes13-03-192309-01-2017
Dequidt Blanche13-03-192406-02-2017
Dequidt Michel20-11-192901-11-2017
Dequidt Rita30-05-193119-09-2018
Dequirez Lorry21-05-196814-12-2016
Dequirez Stefanie26-08-198524-10-2018
Derademaeker Jean19-10-193306-06-2014
Deraedt Roger16-03-193301-11-2018
Deram Jurgen28-03-197326-01-2019
Derammelaere Paula03-06-193910-10-2014
Derdaele Marcel04-11-192415-09-2019
Derijcke Ivonne13-12-192501-12-2011
Derijckere Hector Norbert03-03-192010-03-2012
Derluyn Noël27-12-194310-08-2017
Dermaut Eugeen22-09-192107-06-1988
Derom Hélène06-05-192619-09-2015
Deroo Denise27-03-193318-01-2017
Deroo Esther24-05-192620-05-2018
Deroo Flora26-01-193026-09-2017
Deroo Gerard07-08-193329-11-2011
Deroo Norbert08-11-193922-11-2018
Deroose André23-12-192209-06-2012
Deroulez Benoit16-06-192315-08-2014
Derous Monique25-05-193608-09-2018
Derudder Alice10-02-193428-10-2018
Derudder Madeleine31-03-192301-12-2017
Derycke Aimé02-12-192702-12-2011
Derycke Arlette23-08-193520-04-2015
Derycke Elza02-01-191420-06-2007
Derycke Steve11-10-198908-01-2014
Deryckere Arlette28-08-194105-11-2015
Deryckere Rik02-07-194810-06-2016
Descamps Julienne09-08-192713-08-2014
Descamps Maria07-05-192103-0005
Descamps Roeland14-03-194424-02-2014
Deschamps Walter30-09-194302-11-2014
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Descheemaecker Hilaire14-05-192601-03-2015
Descheemaeker Gerard26-04-192604-09-2014
Deschilder Diane29-02-192804-02-2016
Deschodt Denise27-04-192602-10-2017
Deschout Sara13-03-191101-04-2012
Deschrevel Henri17-05-193101-11-2018
Deseins Anne15-11-195412-06-2016
Deseyne Marc01-05-194914-06-2019
Desimpelaere Miek13-05-195422-05-2012
Desimpelaere Roger22-03-193204-11-2017
Desloovere Antoinette04-07-192401-02-2012
Desloovere Henri04-01-192620-08-2018
Desloovere Jeanne26-03-192608-09-2011
Desloovere Tim03-05-199010-05-2014
Desmedt Roger16-01-193504-05-2017
Desmet Alice10-11-192621-04-2016
Desmet Christiane07-04-194217-06-2012
Desmet Daniël01-06-195030-03-2014
Desmet Didier09-07-195715-06-2018
Desmet Els30-03-197029-11-2013
Desmet Germain30-11-193725-01-2012
Desmet Johan28-01-193618-02-2016
Desmet Jos05-07-193113-01-2014
Desmet Luc02-09-193825-12-2016
Desmet Luc29-09-195006-12-2018
Desmet Marcella06-07-192803-03-2018
Desmet Nina01-10-195908-05-2014
Desmet René26-07-193503-02-2012
Desmet Robert04-02-193512-07-2015
Desmet Valeer01-04-193606-12-2016
Desmet Willy12-06-193824-09-2015
Desmeth Josse03-10-194208-11-2013
Desmeth Roger08-06-193307-01-2015
Desmyter Blanche17-08-192713-02-2018
Desmyter Nelly08-01-194002-02-2019
Desnyder Ivan04-09-193811-05-2014
Desnyder Marcella13-03-192316-04-2019
Desodt Maurice18-01-193007-02-2016
Desomer Roland25-10-193717-05-2017
Despiegelaere Paul21-02-195407-09-2013
Despiegelaere Yves03-05-196818-06-2015
Despierre Raf20-08-194904-10-2017
Desplenter Alice23-10-192903-10-2014
Desplenter Armand01-09-192714-04-2014
Despriet Jacqueline03-03-192611-06-2012
Desramault Godelieve21-05-192220-07-2018
Desramault Marc17-03-194014-11-2016
Desrumaux Michel20-06-193526-08-2019
Dessiennes José30-03-192302-04-2015
Destoop Noël22-05-195520-05-2015
Destoop Robert14-01-193409-10-2013
Destray Marc02-08-193413-05-2015
Destrooper Marie-Jeanneprive
Detandt Joseph13-03-192717-01-2012
Detollenaere Marnix16-04-194422-02-2015
Devaere Denise29-12-193523-09-2018
Devalez Polydore08-06-194703-12-2014
Dever Noël05-10-194711-06-2016
Devet Alicia02-07-192118-11-2016
Devey André30-12-193116-05-2014
Devey Marnix11-02-193917-01-2016
Deville Mariette06-10-192202-08-2019
Devincke Godelieve01-02-192901-03-2015
Devloo Christiane03-09-194605-01-2017
Devloo-Delva Kristien16-04-195324-03-2018
Devogel Ivonne12-05-192611-12-2016
Devogel Marcel21-02-193121-04-2019
Devogelaere Liliane14-11-193428-09-2017
Devolder Henri12-01-193122-08-2011
Devolder Maria09-01-192523-09-2014
Devolder Maria02-05-193301-11-2015
Devolder Roger13-02-194224-05-2015
Devos Agnès10-09-192422-07-2015
Devos Albert14-04-192407-03-2016
Devos Albert16-01-192716-12-2017
Devos André07-02-191926-02-2014
Devos Angèle12-09-193030-10-2013
Devos Etienne25-01-193625-02-2015
Devos Etienne02-02-193723-04-2017
Devos Frans01-09-192611-05-2019
Devos Godelieve01-03-192409-04-2018
Devos Hector Arthur11-02-192201-12-2018
Devos Lutgarde17-06-192911-10-2015
Devos Nadia25-03-192118-06-2012
Devos Rita09-12-194715-10-2011
Devos Urbain16-03-193122-01-2012
Devreese Denise27-03-193226-01-2014
Devreker Andre08-11-192215-04-2012
Devriendt Antoinette20-05-192427-09-2017
Devriendt Emiel09-07-192110-03-2019
Devriendt Nelly06-05-193502-03-2016
Devriendt Roger Henri Edouard29-01-193017-05-2012
Devriendt Yvette05-10-193719-05-2009
Devriendt Yvonne23-03-192229-12-2013
Devriese Alice14-12-193506-03-2019
Devriese Maria22-11-192123-06-2018
Devriese Simone02-01-192621-01-2019
Devrieze Andrea22-06-192201-12-2018
Devroe Herman03-03-192827-06-2018
Devroe Jeannette02-07-193425-11-2013
Devroye Marie-Jeanne23-03-192717-07-2015
Dewaele Guy20-06-2012
Dewaele Marguerite19-03-191524-05-2016
Dewaele Marie-Jeanne10-08-192424-02-2012
Dewaele Rudolphe27-06-192226-04-2014
Dewagtere Magdalena27-03-192020-08-2015
Dewancker Gabriël19-03-192716-02-2019
Dewancker Prudent16-01-192705-03-2016
Deweer Andre04-03-192616-05-2012
Deweerdt Gustaaf22-08-193723-05-2016
Deweerdt Yvonne10-10-193712-03-2008
Dewerte Germaan26-08-192520-01-2012
Dewettinck Bertha03-01-192110-12-2013
Dewever Christ28-09-195908-10-2013
Dewever Marie-Louise23-12-190016-04-1983
Dewijn Lutgarde20-11-193004-09-2011
Dewilde Frans31-12-195330-01-2014
Dewilde Willy30-07-193512-04-2017
Dewin Janine30-10-193023-05-2014
Dewin Paul17-04-194124-12-2013
Dewit Georgette09-03-192303-11-2015
Dewit Joseph06-09-192219-06-2012
Dewith Willy04-04-192201-10-2018
Dewitte Luc27-01-195401-10-2011
Dewitte Lucienne26-08-192621-06-2017
Dewitte Marcella18-06-193106-03-2015
Dewitte Raymond01-09-193929-01-2018
Dewitte René04-12-192415-10-2016
Dewulf André27-04-2012
Dewulf Antoinette Hélène Corneille Marie28-03-189912-12-1986
Dewulf Antoon23-02-195929-09-2013
Dewulf Eric16-05-194321-10-2011
Dewulf Etienne18-06-193517-04-2018
Dewulf Hélène24-01-191826-02-2012
Dewulf Leona27-06-192916-04-2018
Dewulf Robert Oscar10-01-193722-07-2011
Dewulf Roger22-02-193327-08-2014
Dexters Frida17-06-192122-10-2013
Deyaert Jozef28-10-192920-08-2015
Deygers Godelieve01-07-192103-02-2012
Dezeure Maria05-03-192209-07-2014
D'Haene Lucien27-12-193017-06-2017
D'haene Marc01-05-193913-03-2012
D'Haese Jessy05-05-197515-11-2011
D'Haese Jimmy27-04-196329-06-2014
D'Haeseleer Etienne07-12-193719-05-2014
D'haeseleer Paul15-01-192729-05-2012
Dhaeze Lucas23-03-193830-11-2011
D'Haluin Olga24-06-191429-05-2012
D'Hauwe Freddy07-05-195531-10-2015
Dheedene Arthur12-11-194103-03-2012
Dheedene Marie-Jeanne23-07-192205-04-2012
D'Heedene Michel03-05-193119-08-2016
D'heere Agnès Irma01-10-193224-04-2017
D'Helf Henriette19-08-192403-02-2012
D'Hertoge Roland23-01-194301-07-2015
Dheur Renée10-06-192723-09-2013
D'heygere Jacques02-05-192403-10-2011
D'Hollander Gaston28-12-193411-10-2011
D'Hollander Marie Ghislaine01-04-194130-07-2011
D'Hond Hiolanda10-06-192724-10-2015
Dhondt Anna08-10-193409-08-2011
Dhondt Gabriël13-05-194306-04-2014
Dhondt Georges24-01-192727-10-2017
Dhondt Ivonne19-06-192207-08-2011
Dhondt Laurent22-08-193624-11-2017
Dhondt Lorraine26-05-192803-07-2014
Dhondt Maria08-12-191920-08-2011
Dhondt Roger08-10-193513-05-2014
D'hondt Arthur31-01-193219-01-2016
D'Hondt Francisca21-09-193023-09-2014
D'Hondt Marc05-07-195817-10-2017
D'hondt Marcel23-03-192808-06-2012
D'Hondt Mariette04-03-192822-05-2012
D'Hondt Paul20-10-194225-01-2019
D'Hondt Roger02-08-193607-10-2014
D'Hondt Yvonne09-04-192628-09-2011
Dhont Honorine18-03-190324-09-1986
Dhont Josepha16-01-192815-12-2011
Dhont Lea13-12-193318-10-2015
Dhont Luc03-01-194201-03-2015
Dhont Valeer Jozef Marcel14-11-192428-08-2014
D'hont Christiane25-12-193802-06-2017
D'Hont Samuel24-06-198603-03-2012
Dhooge Christiane Alice08-11-193010-03-2012
D'Hooge Daniël Adolf13-08-193101-10-2011
D'Hooge Nina01-08-2015
D'Hooge Roger23-03-192903-12-2011
Dhooghe René28-02-192418-02-2015
D'Hooghe Alice18-02-192224-03-2017
D'Hooghe Marie-José13-09-192312-04-2014
Dhoop Joseph20-06-192626-08-2015
Dhoore Marc22-07-194926-04-2018
D'Hoore Brigitte26-07-193221-11-2017
D'Hoore Louisa10-02-191901-10-2017
Dhossche Mathilde08-12-193427-05-2012
D'Houwer Martin21-08-196920-10-2015
D'hulst Maria26-01-191803-07-2017
D'Hulster Esther25-03-193215-02-2017
D'Hulster Gabriël02-08-192906-06-2010
D'Hulster Louis30-09-192519-03-2017
D'huysser Frans27-11-195328-02-2018
Dhuyvetter Germain25-05-194223-02-2012
Dhuyvetter Roger14-07-192527-09-2011
Dias Lidy03-09-193122-02-2012
Dick Lieselotte22-10-192301-01-2014
Diddens Erik18-03-194422-10-2014
Dielman Mariette10-01-193207-04-2017
Diels Josée18-09-193026-03-2012
Dierckx Jozef26-03-192711-03-2017
Dierckx Magda27-12-193705-11-2011
Dierick Guy21-06-196318-02-2014
Dierickx Guy09-06-193526-04-2012
Dierickx Patrick27-04-195426-05-2014
Dijkers Rhoda194926-03-2012
Dirkx Katharina02-08-192814-08-2018
Discart Guido30-08-193624-02-2012
Dobbelaere Danny02-07-195907-09-2013
Dobbelaere Esther Mariette07-01-192519-03-2012
Dobbelaere Frans28-04-192817-10-2011
Dobbelaere Gaston Karel Serafien Francinne26-09-194818-01-2014
Dobbelaere Marguerite17-01-191313-01-2016
Dobbelaere Roger20-05-192505-11-2017
Dobbelaere Rosa08-02-193022-02-2012
Dobbels Christiana24-08-193025-06-2012
Dochy Joanna08-01-192320-10-2011
Doise Eddy02-08-195819-08-2016
Dolfen Christiane04-03-194422-05-2017
Dombrecht Lucien11-08-192709-02-2019
Donck Roger18-07-192213-11-2016
Dons Paul19-07-196324-06-2012
Doolaeghe Jenny26-02-192515-07-2017
Doom Julien20-08-193006-01-2017
Dooms Denise05-04-192907-02-2015
Dooremont Simonne31-12-192818-05-2015
Dossche Astère16-02-193607-12-2018
Dossche Gilbert11-09-193225-08-2011
Dossche Godelieve21-02-192312-04-2019
Doutreligne Jenny03-09-192104-09-2011
Doutreligne Marienne23-10-192009-05-2012
Draelants Leon26-01-191502-02-2012
Dreesen David07-08-197019-10-2011
Drieghe William29-05-193111-12-2018
Driesens Jules10-11-192629-02-2012
Driesmans Antoinette19-09-193717-10-2014
Driessens Jacques07-04-193817-03-2015
Drijkoningen Jean10-01-196018-05-2015
Drochmans Alfons12-05-192615-05-2012
Dropsy Monique17-06-192106-09-2011
Drossart Kris22-07-196821-10-2014
Druant Suzanne25-07-193015-04-2012
Dubaere Etienne12-02-192914-12-2018
Ducheyne Willem31-12-193117-06-2019
Ducorron Regine29-01-193311-02-2017
Dufloo Denise04-03-192801-06-2017
Dufloucq Simone04-12-193808-03-2016
Dufoort Antoinette19-11-193230-01-2015
Dufourmont Jean04-06-192705-04-2012
Dufrasne Yolande29-08-193114-02-2015
Dugardin Nelly30-07-193613-10-2015
Dujardin Carlos18-01-193609-04-2014
Dujardin Guy03-10-194505-09-2016
Dujardin Johan23-11-196208-11-2013
Dujardin Maurits04-06-194030-07-2011
Dumalin Annette10-12-193517-09-2017
Dumalin Willy11-09-193622-01-2016
Dumarey Edith06-11-192612-11-2017
Dumelie Maurice01-04-192919-04-2019
Dumery Jan23-08-196606-11-2017
Dumolein Kristine11-09-195908-11-2017
Dumon Guido08-04-194219-05-2016
Dumon Mireille16-07-193521-02-2017
Dumont Roger Henri04-01-194012-03-2014
Dumortier Elisabeth06-09-192030-10-2017
Dumortier Marie-Thérèse15-10-193127-11-2014
Dumortier Tony07-06-193419-11-2018
Dumoulin Lucienne22-04-193618-07-2016
Dumoulin Marie-Jeanne19-03-192629-11-2011
Duncan Jonathan24-04-199711-02-2014
Dunn John26-09-193108-06-2016
Dupon Ann31-03-193613-04-2019
Dupon Carlos08-07-193602-02-2019
Dupon Jeannine11-03-194611-03-2016
Dupont Agnes04-03-192904-07-2014
Dupont Albert10-05-194514-12-2011
Dupont Simonne12-01-193115-05-2019
Dupont Viviane Laurence31-07-193911-04-2012
Duprez Diane04-07-192508-03-2012
Durieux Lothar03-05-193615-05-2014
Durnez Carine01-02-196609-08-2016
Durnez Paula01-07-192324-06-2016
Durnez Robrecht30-08-192722-10-2018
Duron Jeanne27-01-192702-01-2018
Dursin Pol22-03-195431-08-2019
Dury Georgette07-11-193305-08-2016
Dury Henri20-05-193706-12-2018
Dury Maria20-10-193013-11-2017
Dusslier John03-05-194125-12-2017
Dutry Francky05-03-195407-10-2011
Duvillers Michel21-05-192615-12-2014
Duvilliers Gabriella03-05-192120-10-2011
Duwijn Guy08-06-194721-10-2013
Duyck Achiel26-07-192309-12-2013
Duyck John26-05-194716-07-2014
Duyck Marie-Henriette10-01-192701-07-2014
Duyck Vic09-03-192401-12-2011
Duys Ernest V.M.05-05-193513-08-2015
Duyver Jolanthe15-01-193127-08-2011
Ediers Ilse18-08-196420-05-2015
Eeckeloo Oswald04-06-193423-04-2016
Eeckhout Paul11-07-191711-02-2012
Eeckhout Paula23-05-192918-04-2019
Eeman Elza21-10-192118-07-2014
Eembeek Johnny26-10-196809-08-2014
Eerdekens Ludovina13-05-192427-02-2019
Eevers Nelly25-02-192107-07-2018
Eggermont Mona23-04-195614-12-2016
Elaut Georges22-12-192931-01-2014
Elaut Jacqueline07-07-194510-11-2013
Elebaers De Jongh Monique01-06-192205-08-2011
Elebaut Lieve17-05-193117-08-2011
Elen Roger08-02-194502-11-2014
Elewaut Robert09-07-192121-10-2014
Elias Clairette10-08-195217-02-2012
Elleboudt Jacques20-07-192519-08-2019
Elleboudt Marie-Claire21-02-192830-04-2018
Embrechts Marthe24-07-192205-01-2015
Eneman Paul08-03-194716-05-2018
Engelen Marcel14-03-192621-03-2015
Engels Anne Marie15-05-2012
Engels Eufrasia05-02-192417-06-2015
Engels Jeanne02-03-192310-02-2012
Engels Maria15-08-192111-03-2014
Ennaert Gilbert14-10-192513-09-2016
Es Mariette10-12-193406-08-2017
Estercam Elisabeth19202013
Eugène Paula10-05-192714-12-2013
Eulaerts Lucien03-06-192511-06-2015
Everaert Marie-Madeleine08-12-193229-11-2015
Evrard Albertine28-06-192230-08-2011
Evrard Jo02-12-192807-03-2014
Exelmans Gerardus17-04-192628-10-2011
Eylenbosch Jozef05-03-193627-05-2012
Fagneray Norma12-11-192827-04-2019
Faict Maria24-02-192618-01-2014
Famaey Yvonne07-11-192121-06-2016
Fastré Ghislain09-08-193605-11-2015
Faulx Olivier06-04-195425-04-2012
Faveere Yvette23-12-193219-10-2011
Favorin Marcel17-08-192128-12-2016
Favril Eddy29-11-194422-08-2015
Ferket Jean16-06-192801-11-2013
Ferket Theophile Honoré26-06-191514-09-2013
Ferket Willy23-05-193902-10-2013
Ferrand Georges25-03-192619-08-2018
Ferrant Marguerite20-07-192415-12-2018
Feryn Jeanne16-12-192203-03-2017
Fevery Isabelle21-08-196512-02-2012
Feys Anna25-03-193108-02-2018
Feys Brigitte30-06-194009-09-2019
Feys Denise04-05-193303-12-2017
Feys Tony24-08-194014-09-2011
Feyt Jozef08-02-192418-07-2015
Fiers Sylvia03-11-196317-09-2018
Fiey Martha07-03-192311-09-2011
Filiaert Jean Pierre17-07-195230-04-2015
Fillieux Dina14-09-192515-04-2014
Flamand Jean24-11-193729-03-2012
Flamand Paulette Josée Francine Jeannine07-02-194429-06-2015
Flament Marcel10-06-192510-03-2019
Flamey Jeremie28-03-192311-12-2013
Flebus Antoine11-12-193202-09-2014
Flederick Georgette13-04-194313-02-2019
Fleurent Jacqueline08-06-193304-01-2014
Fleurman Lucienne27-02-192229-10-2011
Flipts Pieter04-10-193423-05-2016
Floré Pol E.16-01-193909-06-2014
Floré Stephie26-02-197124-10-2014
Florijn Etienne10-09-193217-01-2014
Fobe Lilianne13-08-193502-09-2015
Fobelets Emiel13-02-193421-10-2013
Focquet Daniel05-12-193227-04-2019
Follet Etienne04-06-192714-02-2014
Fonck Luc15-10-195106-02-2012
Fonck Suzanne Mugette15-02-192423-04-2012
Fonteyne Edgard27-11-193030-03-2016
Fonteyne Elisabeth22-03-194819-09-2017
Fonteyne Marie-Thérèse09-10-192907-08-2018
Fontier Jacques Joseph27-07-192714-03-2017
Forcez Lisette10-06-192812-11-2011
Forret André13-01-192426-03-2017
Forret Michel Antoon16-02-193203-12-2016
Forrez Paul21-05-196204-06-2019
Forrier Andrea09-05-194618-01-2012
Forton Hubert31-01-195914-03-2014
Fossez Gaby28-04-194220-02-2018
Fostier Yvonne25-02-193208-12-2013
Fraeyman Hubert12-01-194729-10-2011
Franck Angela24-09-191712-03-2015
Francke Charles14-10-193224-11-2013
François Achille13-09-192613-06-2012
François Denise19-05-192622-11-2017
François Etienne31-08-193402-12-2011
François Hugo22-03-194219-05-2014
Francois Yvonne14-04-192603-09-2011
Francx Herman13-09-193401-06-2015
Frans Rita08-11-194729-04-2017
Franssen Willy18-11-195105-11-2014
Freitag Gerhard22-08-193209-12-2014
Fremaut Jacques07-07-193111-02-2016
Freson Pierre04-10-192711-05-2012
Frooninckx Paul27-03-194106-03-2012
Froyman Gerard24-08-193031-01-2017
Fynaut Gilberte25-04-194031-07-2018
Gaasbeek Jantina Wilhelmina04-10-191506-04-2008
Gabriëls Annie18-11-195024-05-2012
Gadeyne Ivan13-03-195220-02-2019
Gadeyne Simonne24-12-192408-12-2017
Gaeremynck Rogier08-08-192103-03-2012
Gallant Octaaf28-08-193322-06-2014
Gallant Roger02-03-192119-06-2012
Galle Dirk13-09-195527-11-2015
Galle Klaas21-01-197901-05-2015
Galle Marguerite28-05-194223-03-2014
Galoppin Edmond18-09-193411-07-2015
Garcia Maria29-01-192627-05-2019
Garreyn Dirk04-08-196031-12-2018
Garreyn Sandra14-03-196608-01-2019
Gascard Simone09-03-192311-09-2018
Gauwbeen Franciscus14-03-191502-09-2011
Geboes Louis25-01-191818-02-2012
Geboes Marcel19-02-192115-09-2015
Geens Anna02-03-192211-02-2014
Geens Georges A.A.11-02-192618-11-2011
Geens Jos09-04-192927-02-2014
Geeraert Bernard17-12-193725-04-2012
Geeraert Roger22-09-193426-04-2019
Geeraert Willy03-11-193930-12-2018
Geeraerts Jef23-02-193011-05-2015
Geerits Adriaan10-08-192522-05-2019
Geeroms Joseph26-05-192612-12-2013
Geers Albert23-11-193418-02-2012
Geers Godelieve20-09-192823-04-2018
Geers Hubert11-03-193017-03-2015
Geers Jeanette29-07-192502-06-2016
Geers Willy06-11-192930-01-2012
Geerts Marcel30-08-193612-02-2015
Gehesquière André14-05-192219-07-2015
Geilleit Adriaan23-12-191807-03-2012
Geiregat André25-03-194304-03-2018
Geirnaert Georgette08-07-192727-09-2011
Gekiere Marcel12-05-193715-01-2015
Geldhof Antoine15-03-192625-04-2012
Geldhof Marie-Thérèse10-03-194030-10-2017
Geldof Eddy25-10-194414-04-2018
Geldof Jackie17-12-194224-02-2018
Geldof Leona21-11-192309-04-2016
Geldof Lucien16-12-194421-05-2019
Geldof Mariette07-08-192116-04-2012
Geldof Robert07-04-193012-11-2011
Geldof Roger29-12-194104-11-2018
Gemar Sieglinde01-10-193519-02-2018
Gennevoise Marie-Rose09-11-191027-12-2014
George Caroline17-05-192206-11-2011
George Paule07-07-196304-10-2018
Geril Adolf07-05-193003-06-2017
Gerits Pierre19-04-191603-10-2014
Gernaey Jeannine04-09-193412-09-2019
Gerniers Yvonne09-11-194924-08-2015
Geschier Rachel19-04-192016-01-2018
Gesquière Roland08-02-194815-03-2016
Gesquière Valère15-07-193425-02-2017
Geukens Petra26-07-2014
Gevaert Ghislaine16-07-193024-09-2017
Gevaert Jannick24-08-196702-04-2018
Gevaert Joanna18-12-192227-08-2016
Gevers René13-04-193605-03-2015
Geysen Denise08-05-192222-05-2016
Geyssens Prosper August19-12-192506-02-2012
Gheeraert Alice22-04-192010-11-2017
Gheeraert Andréa03-10-192308-11-2017
Gheeraert Gerarda16-07-191813-08-2016
Gheeraert Monica19-04-194312-04-2016
Gheeraert Rosa12-04-193814-01-2016
Ghekiere Emmanuel25-12-195707-08-2015
Ghekiere Lieven27-03-196905-09-2014
Gheldolf Paul10-05-192325-07-2015
Ghesquière Antoinette02-09-192531-03-2018
Ghesquiere Hubert11-09-192730-06-2016
Ghesquière Marie-Louise12-04-192502-07-2016
Ghesquière Robert06-03-192912-01-2017
Gheyle Eugène03-06-193017-10-2011
Gheyselen Godelieve04-06-193101-02-2016
Gheysens Jacques02-05-192809-08-2011
Gheysens Joseph28-07-193030-08-2015
Ghillemyn Agnes04-11-193130-03-2018
Ghislain Jean05-06-193723-08-2014
Ghyoot Joseph31-05-192002-12-2011
Ghys André09-04-192631-05-2012
Ghys Ernest07-12-191906-03-2012
Ghys Lucien20-08-192917-11-2011
Ghysels Michel08-10-2013
Ghysen Jos01-05-192604-06-2014
Gielen Ann29-01-195017-08-2011
Gikiere Georges23-11-193221-12-2018
Gilbert Dirk27-10-195615-12-2017
Gillebert Joanna21-08-193105-01-2018
Gillie Madeleine21-05-192430-12-2016
Gillis Paula28-05-191628-02-2012
Giraldo Liliane06-05-194628-01-2018
Gistelinck Madeleine19-01-193221-10-2011
Gits Jean16-01-193721-03-2014
Glibert Nelly26-06-192303-02-2014
Glorie Luc31-03-195506-12-2017
Glorieux Henri24-10-193103-02-2019
Glorieux Pierre17-04-192305-10-2011
Glorieux Rik15-10-195106-08-2014
Gloudemans Jan26-07-192614-08-2015
Goddeeris Diana24-09-193720-11-2014
Goddeeris Maurice28-05-193710-09-2015
Goderis Chris12-12-192930-04-2012
Godts Philomène07-06-191903-06-2014
Godts René26-08-193222-03-2015
Goedertier Liliane12-04-192711-12-2018
Goedgezelschap Jozef12-06-194427-10-2015
Goegebeur Agnes22-11-192604-10-2018
Goegebeur Jeannine29-11-193717-09-2016
Goegebeur Maria05-10-192414-02-2018
Goemaere Fernand09-03-192925-09-2015
Goemaere Godelieve12-05-192419-08-2016
Goemaere Jean-Pierre02-03-193815-07-2018
Goemaere Paula13-12-194017-10-2013
Goeman Magdalena23-12-192217-10-2016
Goeman Maria23-09-192406-01-2017
Goeman Roger20-04-193121-10-2017
Goeminne Simonne03-04-192621-09-2015
Goes Michel24-03-194505-07-2019
Goesels Madeleine15-04-191523-01-2014
Goessens Marc16-04-195211-02-2015
Goethals Carlos31-03-193526-09-2011
Goethals Elise26-07-192312-05-2016
Goethals Luc26-11-195004-01-2014
Goethals Pierre08-10-192811-05-2015
Goethals Roger09-10-193320-02-2017
Goffin René02-11-192821-06-2012
Gondry Robert26-06-193104-10-2013
Good Mary Elisabeth26-12-191713-11-2011
Gooris Marguerite30-10-192221-05-2012
Goosens Delphine01-04-191924-11-2011
Goossens Adrien31-05-194502-06-2014
Goossens Betty23-12-196511-03-2012
Goossens Clara26-11-191422-04-2015
Goossens Joseph16-03-193027-05-2012
Goossens Martha17-08-192616-02-2012
Goovaerts Willem03-06-192604-03-2014
Goris Jos21-10-192529-10-2011
Gorlias Ghislain25-08-193622-11-2018
Gossey Michel29-10-194128-11-2018
Goubert Marie-Rose24-07-192623-01-2014
Goudeseune Patrick11-08-196315-11-2018
Goudesone Pierre Edouard26-03-193430-04-2017
Gough Sabrina08-08-195818-11-2014
Goussey Julien29-12-193109-10-2015
Goussey Michel22-11-194612-12-2016
Gouwy André10-07-193718-05-2019
Gouwy Georgette17-10-192713-10-2018
Gouwy Gilbert05-01-194206-12-2018
Gouwy Ivonne13-11-193301-01-2019
Gouwy Paula15-08-192824-05-2019
Gouwy Roland13-05-194021-09-2017
Gouwy Simonne19-10-192106-12-2016
Govaere Henri13-10-192603-07-2015
Govaert Charles30-09-192714-01-2016
Grauls Paul09-10-194212-12-2014
Graulus Robert Leander26-01-195007-01-2014
Gregoir Werner27-11-192827-11-2011
Grijp Marie-Louise27-02-193423-09-2011
Grillet Robrecht15-02-193118-11-2011
Grimmelprez Lucas22-09-192521-11-2018
Grimonprez Odiel04-07-192014-01-2019
Grochocki Jozef12-10-193902-11-2013
Groosman Cecilia22-04-192428-12-2018
Grymonprez Emma21-11-192421-11-2017
Grypdonck Jackie12-10-195617-08-2014
Gryson André10-02-192110-03-2018
Gryson Cyriel29-02-193620-05-2019
Gryson Firmin25-11-192322-11-2011
Gryson Jacqueline12-01-192917-03-2018
Gryspeerdt Gilbert24-06-193516-03-2018
Guilbert Fernand13-12-192801-12-2018
Guilbert Mariette05-07-192529-03-2012
Guillaume Simonne06-03-192727-04-2014
Guillemin Marie-Joseph17-03-191821-05-2016
Gurdebeke Willy06-03-192411-02-2016
Gutt Etienne10-2011
Guwy Roger13-07-193118-08-2018
Gydé Jan26-06-196509-07-2017
Gys Albert05-10-193713-03-2015
Gysbergs Joannes25-12-193004-09-2015
Gysel Helena30-05-192902-09-2015
Gysel Willy02-04-193507-11-2013
Gyselbrecht Remi01-10-192529-09-2011
Gyselinck José01-07-193518-02-2017
Gysemans Karel21-08-196812-10-2011
Gyssens Maria20-10-192214-08-2011
Gythiel Monique23-09-193506-06-2018
Habils Cyrille31-08-194711-02-2012
Haché Lea11-01-192719-11-2011
Haeck Jan26-09-196108-02-2017
Haegeman Georgette06-11-193814-08-2011
Haegeman Godelieve10-04-192911-11-2011
Haegeman Julia21-09-192828-10-2013
Haegens Ivona16-01-191323-02-2012
Haelterman Eddy21-04-195927-03-2012
Haelvoet Michel03-08-191305-11-2014
Haerdeman Roger14-08-193726-02-2017
Haerens Charles02-11-190927-04-1995
Haerens Christian20-06-195603-02-2015
Haerens Daniël10-07-192808-12-2011
Haerens Jeannine19-05-192011-11-2014
Haers Jacqueline05-04-193013-06-2012
Haesaert Maurice19-03-194030-08-2014
Haeyaert Fernand13-02-194304-09-2018
Hamelin Bernard31-05-195010-09-2018
Hamers Willy19-07-193314-10-2018
Handschoewerker Michel07-03-192306-05-2016
Hannes Juul15-03-193825-04-2012
Hanssens André03-12-192328-03-2014
Hanssens Godelieve26-04-192918-03-2012
Hanssens Julien23-09-192626-03-2012
Hanssens Richard Frans10-07-192424-09-2015
Hanssens Valère Jozef Jules28-12-192403-05-2012
Hardeman Agnes14-12-192630-11-2018
Hardeman Gilbert02-05-193725-04-2019
Hardeman Hugo02-07-194722-03-2016
Harms Marie-Luise18-01-193716-08-2011
Haspeslagh Eduard Leonard Hendrik20-01-193025-11-2011
Haspeslagh Hilde02-11-194620-10-2011
Haspeslagh Marie-Josée08-03-192311-01-2017
Hauspie Odette01-11-192401-04-2018
Hauspie Yvonne12-09-192411-04-2017
Hautekeete Aimé10-04-192514-02-2012
Hautekeete Didier25-04-195415-04-2012
Haverhals Emiel12-06-193614-12-2013
Havran Michel09-07-196201-02-2015
Hazebrouck Roger17-01-193209-01-2015
Heeman Lucien23-03-193223-08-2011
Heindryckx Bertrand19-01-194727-05-2018
Heiremans Gaby16-01-195106-08-2014
Heirman Lea01-08-192017-04-2012
Heite Maurice04-11-192421-01-2017
Heivers Nicole22-10-196026-05-2015
Hekkens Anna12-07-192403-01-2014
Helewaut Veronique14-02-195221-06-2016
Hellebaut André21-04-192823-09-2013
Hellebaut Nicky21-06-195007-11-2015
Hellebuyck Georgette09-09-192724-03-2012
Hellebuyck Georgette06-07-192823-10-2011
Helon Maria30-03-192901-06-2014
Hemmeryckx Michel01-08-195326-02-2015
Henderickx Liliane13-03-193620-01-2014
Henderyck Cecilia19-10-193109-08-2011
Hendrickx Alfons19-02-192808-09-2014
Hendrickx Frank26-06-196229-01-2014
Hendrickx Joanna Andrea14-01-193607-12-2014
Hendrikx Bertha16-04-192620-09-2011
Hendrikx Juliette192317-10-2013
Hennebel Albert26-03-193617-09-2013
Hennin Roger15-12-192430-12-2017
Hennion Marc06-03-193524-08-2011
Hens Tom18-02-197608-10-2011
Herbert Marc08-04-193209-04-2012
Herckens Hilda10-02-192526-11-2015
Heremans Marie-Jeanne08-02-192218-05-2014
Heremans Simonne04-07-192812-07-2014
Hereng Louis23-03-193608-01-2015
Herman Emma23-03-192226-03-2017
Herman Jean29-09-192019-07-2014
Herman Rosa26-11-192801-06-2017
Hermans August05-03-193117-08-2011
Hermans Ginette30-03-195215-08-2014
Hermans Ida14-06-194305-02-2014
Hermans Jean Andre09-06-192807-01-2015
Hermans Jos10-12-192410-08-2011
Hermans Jozef13-01-192705-03-2012
Hermans Jozef192904-01-2014
Hermans Jozef09-03-194305-11-2011
Hermans Paul06-01-192914-09-2011
Hermans Robert04-03-192901-01-2017
Hermans Roger Franciscus14-07-193007-06-2014
Herpelinck Patrick17-06-195904-12-2017
Herpelinck Toon01-02-193116-02-2012
Herpels Paul15-09-191806-11-2015
Herpoelaert Gerard01-05-192515-01-2014
Herrier Julia10-08-192330-03-2018
Herroelen Emiel22-06-193410-06-2014
Hertsens Willy14-04-193018-08-2015
Hessens René23-11-192614-08-2016
Hesters Antoinette07-01-192227-02-2012
Heughebaert Elvire08-06-192515-02-2019
Heughebaert Herman01-07-193020-11-2017
Heughebaert Jean09-06-193511-04-2012
Heureux Anthony10-04-199218-11-2011
Heydens Frieda15-10-191907-09-2017
Heylbroeck Frans13-05-191403-05-2015
Heylen Henriette04-01-193207-10-2015
Heylen Marie-Louise23-05-192021-02-2017
Heylen Pierre Paul06-01-195331-12-2018
Heylens Pierre26-11-192902-05-2012
Heyman Fary03-02-193811-04-2012
Heyman Gilbert16-05-193531-08-2016
Heyman Maurice21-01-192611-04-2012
Heymans Rudi15-05-196123-01-2015
Heynderycx Maria30-11-192123-10-2011
Heynssens Jeanne07-11-191226-10-2011
Hiele Maria07-09-193014-04-2016
Hillaert Antoine13-09-192429-02-2012
Hillaert Bernice06-06-195118-01-2012
Hillen Zus09-2013
Hillewaere Alice02-04-193010-11-2016
Hillewaert Myriam12-04-194819-06-2018
Hilte Greta12-11-192702-12-2014
Himpe Hilda14-04-192520-08-2019
Himpe Marcel23-11-192710-10-2013
Hinderyckx Gentil25-03-193107-02-2012
Hindrick Rafaël23-07-193122-01-2016
Hinnekens Yolande24-04-193009-05-2018
Hinninck Adrienne07-01-192717-04-2012
Hinssen Theo17-10-191821-09-2011
Hoebeeck Lucien25-11-193428-05-2014
Hoebeke Fredy13-03-194313-12-2014
Hoedt Andre22-05-192623-01-1984
Hoedt Suzanne03-09-192803-04-2018
Hoet Michel30-10-192528-10-2011
Hoffman Adrien04-11-191903-02-2012
Hoflack Michel30-05-192202-09-2017
Hofmans Jacqueline01-11-193312-02-2012
Holbrecht Lea11-07-192804-06-2015
Holbrecht Pierre27-01-193014-09-2011
Holemans Maria29-09-191526-03-2012
Hollebecq Marie José09-12-191123-03-2017
Hollevoet Fernande31-12-193327-04-2016
Hollevoet Frieda11-02-195306-05-2018
Hollevoet Jozef04-02-193923-10-2017
Hollevoet Maria02-09-191918-03-1998
Hollevoet Monique26-10-194403-01-2019
Hollevoet Philippe16-07-195709-10-2011
Hollevoet Yann02-2012
Hollevoet Yvonne11-02-2019
Holvoet Aimé28-09-194021-09-2014
Holvoet Carine24-04-194905-08-2017
Holvoet Marijke16-06-195428-02-2012
Holvoet Walther14-03-192809-01-2018
Homey Oswald04-07-194202-03-2019
Homey Robert05-01-193521-03-2017
Hommez Raphaël01-05-195008-02-2018
Hondekijn Prudent07-07-192902-04-2015
Hongerloot Simone30-04-193204-04-2012
Hoogewys Georges21-02-192421-05-2012
Hooghe André17-07-192404-1978
Hoorelbeke Aleydis27-01-192513-01-2017
Hoornaert André28-12-192318-10-1998
Hoornaert Annelies03-11-197520-09-2016
Hoornaert Charlotte26-08-198925-03-2012
Hoornaert Francis27-08-192902-06-2016
Hoornaert Hendrik06-09-192327-05-2017
Hoornaert Jan31-03-192607-05-1992
Hoornaert Peter23-07-195231-05-2018
Hoornaert Willy19-03-194519-12-2016
Hoornaert Yvan29-06-193706-10-2015
Hooylaerts Kienna29-06-200722-09-2013
Hoozee Robert21-06-194921-02-2012
Horckmans Micheline08-03-195031-05-2015
Hoste Elizabeth14-09-191902-12-2015
Hoste Gilberte03-04-192715-03-2016
Hoste Julien30-05-192101-12-2011
Hoste Roger02-06-192107-03-2012
Houman Roger13-11-192612-03-2012
Houtave Béatrice22-12-193827-02-2012
Houwen Joël11-11-192721-04-2016
Hovaere Maria14-09-192225-02-2015
Huau Agnès03-09-193031-03-2014
Hubau Gabriel28-12-192504-03-2012
Hubrecht Arthurina11-08-192428-06-2012
Hudders Christiane09-07-192821-07-2018
Hudders Denise26-09-193815-05-2015
Hudders Judith28-11-191528-09-2011
Huijghe Camiel01-09-193405-10-2014
Humblet Freddy17-07-194304-06-2012
Hutsebaut Fernand05-07-194025-09-2018
Hutsebaut Leen21-01-196002-11-2011
Hutsebaut Norbert02-06-193708-02-2012
Huyck Joanna21-05-193331-03-2014
Huygebaert Roger15-10-193619-10-2013
Huyghe Godelieve19-05-191830-06-2005
Huyghe Herman10-05-194719-02-2016
Huyghe Jules17-09-193605-11-2011
Huyghe Lieve30-06-193931-05-2017
Huyghe Marie-Thérèse24-01-192119-08-2014
Huyghe Mia14-08-192630-10-2011
Huyghe Monique01-01-193411-05-2019
Huyghe Oscar Hubert Karel04-11-193305-08-2015
Huyghe Pauline10-04-192301-07-2016
Huyghe Roger13-10-193711-05-2019
Huyghebaert Nelly Denise15-12-192501-11-2016
Huyghebaert Odette08-11-193327-01-2019
Huys Albert22-03-191611-03-2016
Huys Alice10-11-191219-10-2017
Huys André31-08-193009-02-2017
Huys Josephine08-03-194617-11-2017
Huys Robert11-04-193206-02-2015
Huys Willy21-06-194422-06-2015
Huysman Boudewijn31-07-196008-09-2013
Huysseune Madeleine19-12-193214-02-2017
Ide Achiel16-04-193229-05-2018
Ide Albert16-05-193608-03-2012
Ide Christina08-09-193019-04-2019
Ide Edith02-08-191916-04-2012
Ide Germaine11-01-191612-12-2011
Ide Jacques Marie04-08-192606-04-2012
Iemants Roger09-12-193621-09-2015
Igodt Godelieve16-01-192606-04-2016
Igodt Luc29-07-194329-11-2018
Imberechts Hendrik13-04-192203-02-2012
Imler Marcel04-06-2014
Impens Louis30-10-192903-09-2014
Impens Pierre16-10-193316-10-2013
Indevuyst Maurice18-09-193205-04-2019
Ingelaere Guido06-03-192908-03-2016
Ingelaere Hugo09-02-193126-11-2018
Iosofidis Mathieu20-11-193309-09-2013
Isselé Fernand10-05-193623-08-2019
Isselé Lucienne18-09-192124-12-2017
Isselé Odette21-03-192813-01-2018
Itterbeek Roger05-08-193402-11-2013
Iwens Julia10-06-193425-08-2014
Jacob Marie-Louise14-03-193110-01-2018
Jacob Martha27-04-192415-02-2018
Jacob Philippe27-02-195828-05-2017
Jacobs Annie12-10-193725-06-2015
Jacobs Irène13-01-193029-07-2011
Jacobs Jean-Pierre22-03-195723-04-2014
Jacobs Joanna17-09-192124-01-2015
Jacobs Lena08-11-191814-08-2015
Jacobs Maria27-02-192605-02-2015
Jacobs René04-03-193807-01-2014
Jacobs Renée18-01-192628-01-2015
Jacobs Sus12-09-193012-12-2013
Jacobs Willy30-07-193002-05-2012
Jacops Jozef M.10-10-191923-10-2013
Jacops Maria29-11-192504-02-2016
Jacquemijns Herman18-02-193407-03-2012
Jacques William03-05-195222-10-2017
Jacxsens Jérôme19-10-192311-09-2017
Jacxsens Rachel03-09-192424-05-2016
Jaeken Jean17-04-194911-11-2014
Jammaers Rosée21-11-192731-05-2012
Janquart Filip06-04-197327-10-2011
Jans Gilbert15-10-194911-10-2011
Janseghers Gerard20-04-195611-10-2018
Janssen Jan14-08-194720-11-2014
Janssen Josee22-02-193007-05-2015
Janssen Karel21-01-191501-09-1995
Janssen Mia28-10-192510-04-2012
Janssens Aloïs09-01-192330-10-2013
Janssens Arlette04-05-193518-10-2011
Janssens Carine18-02-195612-06-2012
Janssens Eduard Kamiel26-07-190126-03-1984
Janssens Etienne10-07-192505-03-2018
Janssens Fernand04-2012
Janssens Geert05-10-196414-08-2014
Janssens Georgette12-03-193320-10-2011
Janssens Lea10-02-193702-05-2014
Janssens Leo01-09-194016-06-2015
Janssens Leon28-03-192831-05-2015
Janssens Louis194513-06-2014
Janssens Luc19-01-194804-12-1988
Janssens Lucie20-09-192716-12-2018
Janssens Marcel26-02-192318-08-2015
Janssens Patrick07-11-195522-11-2018
Janssens Paula14-09-194926-11-2015
Janssens Pieter25-05-190419-12-1983
Januarius Joseph13-05-194922-03-2015
Jonckheere André27-02-194410-02-2016
Jonckheere Gabriel20-11-193420-01-2017
Jonckheere Gilbert23-10-193923-05-1997
Jonckheere Lena12-07-194330-09-2017
Jonckheere Marie José14-10-192524-02-2017
Jonckheere Paula25-02-194508-01-2016
Jongen Mia23-04-193624-10-2014
Jooris Edith02-01-192829-08-2014
Joos Ghislena10-02-192411-02-2014
Joos Jan25-04-196404-02-2014
Jordens Silvie18-11-192124-11-2011
Jorion Jean-Claude22-09-194625-03-2014
Jorion Jean-Marie02-09-194918-07-2015
Joris Andreas22-01-194130-03-2015
Joseph Rechuël11-09-193517-01-2018
Joye Luc07-01-194524-01-2015
Jult Leo20-09-192427-02-2012
Junglas Christel06-01-194914-11-2011
Kaspers André21-11-192108-01-2015
Kavelaars Jan Olav11-03-193523-05-2012
Keersebilck Jeanne05-07-192509-08-2019
Keersebilck Malvina03-01-192731-01-2018
Kelem Rik17-04-193412-08-2015
Kellens Marino10-07-195919-06-2015
Kelly Lucien29-12-194809-01-2018
Kempynck Paul30-09-193218-04-2012
Kenis Julienne15-10-192403-08-2014
Kenyon Allan James31-07-195917-02-2018
Kerckhove Robert11-09-192914-02-2017
Kerckhove Yolanda06-10-193512-04-2019
Kerremans Maria14-05-193328-03-2014
Kerremans Roger13-01-192912-12-2011
Kerryn Roger04-11-192502-02-2012
Kesteloot Adrien29-02-194405-10-2017
Kestier Gerard06-11-193527-05-2016
Ketelslegers Maurice30-07-192918-01-2012
Keymeulen Hugo28-11-194603-08-2011
Keysers Liza19-08-192009-05-2012
Kiekens Wilfried14-06-192405-04-2012
Kimpe Lutgarde21-12-194104-01-2017
Kimpe Marie09-06-193406-11-2014
Kindt Dorine01-01-196216-02-2014
Kindt Jacques12-10-193725-05-2019
Kino Michel24-05-193425-02-2018
Kint Albert20-03-192029-12-2014
Kint Carlos27-04-194521-01-2014
Kint Yvan28-12-194316-02-2012
Kints Louis28-12-195721-10-2011
Kints Lydie12-04-193604-06-2019
Kips Kamiel24-04-192825-11-2011
Kips Renea14-11-193224-11-2011
Klausing Rosette27-08-192821-02-2018
Kluger Georges13-07-192423-02-2014
Kluyskens Paul03-03-192311-01-2012
Knockaert Agnes04-01-193931-03-2017
Knockaert Christiane17-06-195001-03-2018
Knockaert Erik13-05-195303-01-2018
Knockaert Maria13-07-191206-08-2017
Knockaert Rogier13-04-192217-11-2008
Kochuyt Marc25-08-194808-05-2012
Kok Anna27-07-193621-06-2014
Kormoss Istvan Bela Ferenc24-06-192025-08-2019
Kormoss Nicolas15-08-195620-03-2016
Korn Freddy05-03-193731-05-2015
Krekelbergh Roger24-03-193907-12-2016
Kröhle Peter13-03-196516-03-2015
Küntziger Annick02-04-196309-03-2012
Kuylle Arlette31-01-194127-03-1997
Kyndt Marcel20-10-193327-02-2019
Kyndt Maurice27-04-193203-10-2016
Kyndt Simonne18-10-192528-01-2012
Labat Leopold02-10-193230-12-2017
Labens Willy02-04-194203-02-2018
Lacante Gerarda12-12-192607-05-2017
Lacante Roger27-10-193709-10-2017
Lacante Willy04-07-192823-07-2019
Lachat Pascal07-11-197209-04-2018
Lacroix Ghislaine19-05-192631-05-2017
Ladrier Ivan30-01-194907-03-2016
Laemont Viviane31-08-193123-05-2015
Lafaut Edouard26-01-192916-10-2011
Lafere Lina06-04-191919-08-2011
Lafili Paul17-07-195115-06-2012
Laga Omer28-11-190604-09-1998
Laga Rosa17-08-193302-08-2016
Lagache Martin18-06-195208-03-2017
Lagae Gilbert30-11-194422-08-2015
Lagae Willem24-10-199118-02-2012
Lagaert Emma16-07-192028-10-2011
Lagauw Auguste27-02-193626-05-2018
Lagrange Madeleine07-05-193603-02-2012
Lagrou Marie-Louise25-10-191518-12-2013
Lahaye Leon23-08-193718-10-2014
Lahaye Maurice16-04-195220-03-2017
Lahon Céline21-01-192129-07-2014
Lahousse Liliane14-09-192920-01-2018
Laitem Carlos07-12-194201-05-2014
Laleman Gaspard04-07-192626-07-2014
Lambaerts Frans12-09-193202-10-2013
Lambert Fanny28-06-194316-08-2011
Lambert Freddy31-05-195511-08-2017
Lambert Germaine01-09-192613-11-2011
Lamberts Johan21-03-196431-05-2014
Lambrecht Godelieve24-09-192601-10-2013
Lambrecht Joseph11-04-193122-03-2012
Lambrecht Magdalena08-09-191814-08-2011
Lambrecht Solange09-03-192529-09-2011
Lambrechts Jean-Marie14-01-194615-10-2011
Lambrechts Maxime04-03-198523-10-2011
Lambrix Ludo05-2012
Lamerant Nelly10-12-193621-01-2016
Lammens Margaux20-04-199913-12-2013
Lammens Mitsy17-04-194226-06-2012
Lammens Rachel18-07-192422-09-2017
Lammertyn José24-08-195126-06-2017
Lamon Jozef07-05-192302-06-2014
Lamon Maurice19-08-195015-10-2015
Lamote Annie26-09-193628-02-2016
Lamote Denise25-11-192827-02-2012
Lamouris Suzanne29-12-193317-10-2017
Lampens Germain01-12-192912-05-2014
Lamproye Jacques01-01-193912-10-2011
Lams Felix25-05-193513-03-2017
Lanckriet Denise12-11-193031-01-2016
Lanckriet Paul19-09-195216-07-2015
Landerwyn Michel20-04-194214-09-2019
Landerwyn Paulette10-08-192827-02-2018
Landrieu Marc20-07-194029-08-2014
Landtsheere Reginald09-07-195502-07-2018
Landuyt Gilbert27-05-193623-06-2016
Landuyt Hilaire24-10-193518-03-2019
Landuyt Julien11-04-193308-03-2015
Langbeen Gaby19-08-192430-07-2018
Langbeen Geroges05-08-193414-03-2019
Lannau Mario26-06-196903-02-2014
Lannoy Henri22-03-192420-11-2011
Lannoye Cyriel14-05-192303-09-2016
Lanoye Monique23-07-193611-02-2017
Lans Reinier02-01-194212-09-2011
Lanssens Hubert06-07-193511-06-2016
Lanssens Roland17-10-194628-04-2019
Lantsoght Luc24-08-193428-08-2018
Laper Erika28-05-197205-01-2018
Lapere Simona09-11-192402-08-2018
Lapierre Monique22-05-194125-08-2018
Laplace Freddy25-03-194503-11-2018
Laridon Eric10-06-194627-02-2017
Laridon Roland30-07-193618-09-2017
Larivière Hendrik27-08-192216-02-2014
Larno Violette10-06-192225-01-2018
Laroye Marcella23-02-193208-07-2019
Lasat Gilbert30-05-2012
Lasat Herman02-09-193806-01-2015
Laseure Gerda03-04-194818-04-2016
Lasoen Kathleen05-03-195113-11-2011
Laurent Englebert02-09-193818-07-2015
Laurent Lucienne14-07-191818-12-2013
Lauryssen Jos02-11-195616-03-2012
Lauwereijs Helena03-02-193414-09-2013
Lauwereins Omer07-12-193728-02-2016
Lauwers José26-02-193324-10-2015
Lauwers Nicole09-03-193823-12-2016
Lauwers Paulette05-05-194728-06-2016
Lauwers René10-02-193117-02-2012
Lauwers Richard24-02-193708-04-2019
Lauwyck Nadine Stefanie08-03-193825-10-2014
Lava Roger29-05-195410-01-1998
Lawaisse Godelieve05-09-192414-03-2012
Lawaisse Maria18-09-191910-10-2011
Lazoore Godfried27-11-193324-05-2016
Lazou Mauricette19-11-194516-02-2012
Le Louër Solange Armande Jeanne21-05-192123-03-1991
Le Roy Gustave28-06-194603-01-2018
Lebbe Baudouin31-12-194410-10-2011
Lebbe Charles25-02-194303-08-2015
Lebbe Marcel18-12-192417-03-2016
Lebbe Monique11-09-192928-03-2016
L'Ecluse Albert18-03-193421-07-2014
Lecluyse Gilberte21-09-192418-08-2016
Lecluyse José16-03-194728-03-2015
Lecompte Josiane02-05-194224-12-1998
Lecomte Georges25-01-194418-08-2011
Lecomte Jeanne21-05-192917-05-2018
Lecomte Karel19-09-192325-08-2017
Lecot Magda15-10-193408-01-2014
Lecot Mariette23-07-191810-02-2012
Lecour André30-01-193103-10-2013
Lecoutere Gerard18-02-192310-06-2014
Ledegen Paula29-09-193110-10-2015
Leemans Lydia18-01-193415-05-2019
Leenaert John04-03-192617-07-2014
Leenknegt Noël09-08-193922-05-2017
Leerman Victor21-07-193430-09-2018
Leeuwerck Fabien05-02-193704-03-2019
Lefebvre Simonne31-10-193128-01-2012
Lefever Bertha09-11-192222-07-2018
Lefever Firmin26-01-193719-04-2016
Lefever Frans19-02-193221-02-2012
Lefever Lena01-09-193510-09-2016
Lefevere Etienne24-12-192729-09-2011
Lefevere Jacques08-03-195018-01-1999
Lefevere René31-07-192225-09-2011
Legein Erna14-12-193811-09-2016
Legein Hendrik Karel28-04-191822-04-2014
Legon Fernand04-12-190813-07-1982
Legon Thea25-08-193719-09-2011
Legrand Jeanne13-04-192920-06-2018
Lekens Catherine10-05-195119-05-2018
Leleu Fernand08-10-193930-11-2013
Leliaert André04-02-192310-11-2013
Leliaert Marcel23-11-192421-12-2018
Leliard Joseph Dion Maria09-01-192210-01-2015
Lemahieu Albert28-09-192609-10-2016
Lemahieu August02-01-192427-02-2016
Lemahieu Cecile20-11-193008-07-2016
Lemahieu Emilienne29-10-192707-09-2019
Lemahieu Jeanne14-11-191413-12-2016
Lemahieu Joseph03-08-194409-09-2019
Lemahieu Madeleine29-01-193412-10-2018
Lemahieu Marie-José11-10-193212-03-2019
Lemaire Denise22-06-193929-08-2011
Lemaire Fernand31-05-192512-11-2016
Lemaire Joël01-10-194026-10-2017
Lemaire Willy13-07-194721-09-2014
Lemaitre Clara06-11-192906-12-2011
Lemarcq Ann03-10-196307-10-2013
Lemeire Nicole16-11-195014-10-2011
Lemmens Romain12-03-195218-01-2012
Lenaers Lydie24-02-192723-06-2012
Lenie Ferdinand17-09-192519-03-2012
Lenoir Eric17-02-193530-04-2010
Lenoir Josette02-01-193009-11-2013
Lenoir Willy26-01-194220-08-2019
Leny Sandrine17-12-197007-08-2017
Léonard Wilfried25-02-193903-07-2016
Lepage Etienne01-02-194515-02-2014
Leper Karel22-07-192220-08-2011
Leperre Lea16-02-192129-08-2018
Lepla Marc15-10-196113-05-2017
Lernout José03-04-195325-02-2016
Lernout-Martens Rosa24-09-194115-10-2014
Lerooij Johanna Agnes26-07-192427-11-2011
Leroy Margareta18-09-192027-10-2017
Leroy Nadine12-08-194621-06-2018
Lesage Albert21-09-191519-02-1990
Lesage Maria27-10-192423-09-2011
Lesage Ruben12-02-197726-11-2011
Lescouhier Estella16-10-192122-09-2018
Lescouhier Noël31-01-193522-02-2016
Lescrauwaet Marc26-10-193527-03-2012
Leterme Georges13-05-193010-01-2018
Leterme Ivonne06-12-192507-01-2017
Leunen Pierre20-02-194627-07-2014
Leuridan Gilbert22-09-192104-11-2016
Leuridan Lena Herlinda12-09-193303-04-2016
Leuridan Lutgarde Estella05-12-192914-04-2016
Leus Hélène01-01-191924-11-2011
Leys Agnes21-12-191301-03-2018
Leys Gilbert17-04-193231-07-2016
Leys Rachel04-04-192902-03-2016
Leysen Alfons10-01-193225-03-2015
Leysen Charles13-10-193103-12-2015
Libbrecht Lucrèse06-08-192524-10-2013
Libbrecht Lutgart26-02-193025-09-2011
Libeert Annemie14-07-193121-03-2014
Libeert Jozef30-03-192510-02-2012
Libens Denise02-10-193328-01-2015
Libert Bernard15-11-193319-10-2011
Lichtherte Walter28-05-194324-04-2015
Liefhooghe Adrienne03-06-192612-03-2019
Liefooghe Esmée29-02-201606-03-2016
Liefooghe Patrick13-02-195906-07-2019
Liephout Robert29-03-193726-10-2015
Lierman Joseph14-04-192923-06-2016
Lierman Jozef03-08-192910-01-2019
Lierman Norbert04-03-193925-10-2013
Lietaer Magda15-07-193710-07-2018
Lievens Christine18-02-195819-10-2011
Lievens Linda27-04-195809-07-2015
Lievens Lucien16-08-192617-04-2016
Lievens Marcel15-08-192614-08-2011
Lievens Marie-Thérèse23-07-193324-02-2017
Lievens Philémon191308-12-2012
Lievens Sophie11-06-193108-02-2015
Lievens Wilfried19362014
Lignel Albert14-05-192727-04-2016
Lindekens Marina05-02-192129-01-2015
Lindemans Jan04-05-195910-11-2011
Linglez Pascal15-10-196320-05-2018
Linnik Nina29-11-192406-02-2016
Linthout André16-07-192305-06-2014
Lipkens Rosa26-02-195303-12-2013
Lippens Denis07-08-193220-05-2018
Lippens Franky19-02-195920-09-2013
Lippens Guido01-09-194026-03-2014
Lippens Joris15-10-2011
Lippens Luc27-08-195511-09-2014
Lippinois Aimé21-03-193906-04-2017
Lips Albert11-02-193120-01-2015
Lips Jérôme21-10-193127-07-2018
Lips Suzanne29-08-192825-02-2012
Lismont René14-12-192116-01-2014
Lissens Frans02-09-193919-04-2015
Llabres François03-03-192527-01-2012
Lobeau Jacques27-01-194904-06-2016
Lobeau Jeanne29-08-192109-06-2017
Loccufier Annitta20-03-193528-06-2016
Lodrioor Joseph Eugeen25-08-192110-09-2011
Loeckx Dolf24-10-192015-03-2012
Loens Nicole31-05-193916-11-2017
Logghe Marc14-07-194923-09-2015
Logghe Paul27-09-194825-06-2016
Logghe Roger22-03-192628-02-2012
Logghe Urbain26-05-193919-08-2011
Logie Ivonne29-03-192711-04-2017
Lombaerts Raoul14-08-192109-02-2014
Loncke André28-04-192923-12-2018
Loncke Philippe17-08-196521-02-2012
Longeval Hendrika10-02-192003-09-2015
Loobuyck Irma12-08-191910-08-2015
Loontjens Jean Marie Joseph Bénédict30-11-192411-05-2012
Loore André01-04-192321-03-2015
Loose Jacqueline22-08-193110-05-2012
Lootens Octave11-04-193511-11-2014
Lootens Vincent23-06-196806-03-2015
Lorré Alfons01-01-192706-11-2011
Lorré Caroline14-11-196108-09-2015
Louis André192209-08-2011
Louis Maria17-01-192111-05-2014
Louwagie Michel19-08-192302-09-2018
Louwagie Raphaël18-04-193721-12-2017
Louwije Gilbert09-07-193829-05-2018
Lowyck Eric29-09-193401-05-2015
Lowyck Josephine09-02-192111-02-2016
Lowyck Lydia03-03-191824-02-2018
Loy Maurice12-10-192424-01-2018
Luca Gerarda27-07-189926-11-1986
Lucidarme Anna26-12-194005-12-2017
Lucker Xavier31-01-195111-03-2016
Lully Eugeen11-11-192018-12-2016
Lust Alice07-05-193522-10-2016
Lust Antoon19-03-194422-07-2018
Lust Michel26-10-193324-04-2016
Lutringer Georges06-02-193812-09-2015
Luyck Simone25-12-192805-03-2017
Luypaert Gusta11-08-193121-09-2011
Luypaert Remi03-09-192526-10-2011
Luyssaert Simonne21-05-192020-04-2016
Machielsen Gustaaf20-05-193024-02-2012
Machtelinckx Paul11-03-192215-04-2012
Maeckelberghe Willy29-11-192811-03-2017
Maelfait Dina04-06-192518-04-2015
Maelfait Yvonne04-11-192829-05-2014
Maene Gilbert06-11-193319-06-2016
Maene Simonne10-02-193125-04-2019
Maenhout Elvira02-10-191412-02-2012
Maenhout Irène13-12-192302-11-2013
Maerevoets Jules16-06-192531-10-2013
Maerten Rosa21-01-192502-12-2011
Maertens Albert26-04-191523-05-2015
Maertens Bernard02-03-194002-03-2014
Maertens Irena02-06-191309-11-2016
Maes Achiel29-05-192206-08-2011
Maes Adrienne10-02-192126-11-2018
Maes An29-11-192516-08-2017
Maes Andre29-12-192916-11-2011
Maes Bernardina29-09-192516-01-2017
Maes Irma17-03-195303-02-2015
Maes Ivonne31-08-192719-04-2018
Maes Jacky13-06-194611-07-2014
Maes Jan31-07-195325-06-2018
Maes Jeanne08-08-192924-08-2011
Maes Jo08-01-192425-03-2019
Maes Koen23-09-196201-08-2014
Maes Linda16-09-195324-03-2016
Maes Maria06-10-192618-02-2012
Maes Marie-Hélène01-07-192608-06-2015
Maes Maurice23-11-192213-01-2014
Maes Norbert26-05-193929-07-2019
Maes Oswald04-10-194825-08-2016
Maes Paul29-11-192316-09-2015
Maes Roland17-01-192725-02-2015
Maes Roland Charles18-11-193320-10-2013
Maes Yvonne20-02-192710-02-2015
Maesen Arnold23-08-192226-01-2012
Maessen Willy14-04-193718-02-2014
Maeyaert Gilbert25-03-193309-12-2017
Maeyaert Jeanne13-06-193408-04-2018
Mahieu Antoinette05-07-192701-09-2017
Mahieu Gaston15-01-191801-12-2017
Mahieu Gilberte31-03-192910-09-2018
Mahieu Koen06-04-197810-12-2018
Mahieu Maria23-12-193118-01-2016
Mahieu Michel23-05-194110-05-2016
Mahieu Simonne06-03-193619-05-2019
Mahieu Werner13-02-192017-09-2015
Mahieu Willy01-03-193616-09-2017
Malfait Clarisse31-12-192410-08-2011
Malfait Gudrun25-04-192822-07-2014
Malfait Jeanne07-08-192316-04-2016
Malfait Miet25-11-192405-03-2012
Malfroidt Acsel21-01-192907-12-2013
Mallé Adrienne17-09-192225-05-2015
Malotiaux Marc09-11-193206-09-2014
Maly Carlos27-05-193202-05-2019
Malysse Paul04-06-193806-04-2014
Mamarot Anne-Marie25-04-193207-09-2014
Manders Marinus24-04-195604-09-2011
Mannaerts Karel09-05-192214-08-2014
Maquestiaux Michel29-09-195814-02-2016
Maraldo Angelo23-12-192129-12-2017
Marchand Hugo08-02-194306-10-2018
Marchant Maurits16-09-191806-04-2012
Marchau Roger Leon26-07-192430-11-2011
Marclé Maria Louisa11-07-192702-02-2013
Mariën Maurits19382015
Marin Filip05-02-195410-03-2014
Marin Juliaan06-05-192516-02-2012
Maris Maria11-09-194730-01-2015
Maris Paul10-12-192817-11-2014
Markey Jeanne14-08-192328-04-2016
Markey Maria10-03-192719-02-2019
Marlein Marcel24-04-193118-09-2014
Marlein Willy09-04-193621-05-2018
Marneffe Jacques13-11-192530-09-2014
Maroye Lucien10-02-192720-10-2011
Martens Adriana29-03-191716-04-2012
Martens Françoise07-09-192601-01-2017
Martens Joris01-12-193811-08-2011
Martens Laurette30-08-194805-09-2011
Martens Magdalena26-12-192106-12-2011
Martens Marie-Josette25-02-192830-10-2014
Martens Wilfried19-04-193608-10-2013
Martin Piet25-11-193022-01-2012
Martin Viviane01-09-194123-02-2019
Martroye Lionel02-02-195101-01-2019
Marysael Robert22-01-193102-05-2019
Massart Radulphus12-11-191916-10-2015
Masschelein Elie05-10-193204-09-2016
Masschelein Ivonne27-11-192330-05-2016
Masschelein Suzanne22-12-193527-08-2019
Masselus Christiane20-05-194020-02-2017
Massion Philippe29-06-194005-06-2015
Masson Corry23-03-194020-06-2015
Masson Guido02-05-195604-01-2014
Mathias Jean-Marie23-08-192324-06-2015
Mathys Angèle04-12-191317-04-2012
Mattelaer Mieke19-07-194017-04-2012
Mattens Jaak31-08-192503-06-2012
Mattheeuws Etienne11-10-193211-12-2014
Mattheus Emiel08-12-192924-10-2015
Mattheus Isidoor14-06-194303-11-2013
Matthijs Frans05-10-192419-01-2012
Matthijs Martha02-03-191606-10-2011
Matthijs Paul25-04-192822-04-2012
Matthijs Willy20-02-193608-05-2015
Matthys Camilla20-07-193119-06-2012
Matthys Juliaan23-01-192902-03-2012
Matthys Lucie18-04-192311-03-2012
Matthys Wilfried18-02-194029-08-2014
Matton Bert14-04-193925-09-2011
Matton Irène02-05-192906-03-2017
Matton Lucien23-11-192719-07-2014
Mechelinck Roger12-03-193310-07-2015
Meerschman Cecile27-04-194528-10-2018
Meersdom Dirk31-01-195015-02-2014
Meersseman Marcel10-08-192011-04-2012
Meert Arthur21-11-192324-09-2014
Meert Gilbert02-02-193318-06-2014
Meert Peggy23-02-196903-03-2015
Meert Valentine05-06-191912-02-2015
Mees Gaston10-04-192523-02-2017
Meganck Lutgardis09-06-194905-06-2012
Meire Esther10-09-193404-10-2013
Meiresonne André28-08-192713-03-2012
Meirlaen Maria21-01-191912-09-2011
Melchior Léon Noël25-12-192611-11-2015
Melis Gastonnette02-05-193108-02-2016
Melis Josephine27-11-193123-06-2018
Mellaerts Maurice13-07-195607-11-2015
Melnik Greta12-03-193312-12-2014
Mels Marcel29-05-195027-11-2011
Mennens Roger13-05-192816-01-2019
Menschaert Joseph01-12-194431-12-2014
Menu Auguste03-02-192802-11-2017
Menu Michel26-04-193826-06-2016
Merchie Amata17-12-191909-05-2012
Merckaert André02-08-193411-11-2011
Merckx Jeanine16-12-193915-06-2015
Merckx Maurice20-08-192521-02-2012
Merckx Rit07-09-195815-02-2014
Merlevede Agnes14-05-192011-11-2016
Merlevede Pol28-02-196016-05-2017
Mermans Elza25-03-192422-01-2014
Mertens Albertina06-03-191623-03-2012
Mertens Cécile13-03-192717-01-2012
Mertens Charles01-04-194914-04-2014
Mertens Dominique15-01-195521-11-2011
Mertens Lieve16-12-193421-10-2011
Mertens Luc16-06-194002-09-2011
Mervielde Ivan11-01-194722-08-2011
Meskens Jef21-02-193808-01-2015
Messens Firmin192728-08-2014
Messens Gustaaf13-06-192826-06-2018
Messiaen André05-11-192230-06-2014
Messiaen Denise18-07-192421-10-2011
Messiaen Georgette01-10-192606-08-2016
Messiaen Hendrik22-06-192316-05-2014
Messiaen Joe01-03-193408-03-2012
Messiaen Mariette02-192905-03-2019
Mestdag Leon18-12-192928-07-2014
Mestdagh Roger02-07-192608-12-2016
Meulebrouck Gabriëlle15-01-193318-10-2015
Meuleman André28-07-192905-01-2016
Meulemans Hugo05-11-195821-02-2012
Meulemeester Jeannine17-04-193413-02-2018
Meulemeester Jenny29-11-192216-06-2019
Meulenbergs Anna-Maria192419-12-2014
Meunier André18-02-193101-10-2018
Meurillon Roland06-10-193710-06-2015
Meyfroit Albert20-03-192509-11-2013
Meyhiu Frans04-10-193430-06-2015
Meykens Liliane05-05-195317-11-2014
Meylemans Armand27-02-192415-03-2012
Meynaert Florence23-03-192715-09-2014
Meyskens Frans11-05-193124-05-2014
Meyvaert Willy21-10-194108-02-2012
Meyvis Rita20-11-194516-01-2015
Michels Adolph13-02-193816-09-2015
Michiels Clémentine26-12-192201-06-2014
Michiels Geert17-03-197713-03-2012
Michiels Ivan25-10-193811-06-2016
Michiels Marcella24-01-2015
Michiels Mia04-06-193205-08-2011
Michiels Roger28-03-193428-11-2011
Michielsen Therezia28-09-193323-12-2014
Micholt Pieter16-07-192329-11-1991
Mille Henri26-03-195111-11-2017
Mille Paul15-07-194811-10-2013
Millet Luc08-11-193921-10-2018
Milo Edmond12-11-191914-03-2015
Minne Anna26-07-192931-07-2016
Minne Gerard03-06-194024-01-2018
Minne Jean-Christian Marie Ghislain21-11-193217-04-2015
Minne Paula11-05-193330-06-2018
Minne Willy29-03-194131-10-2013
Minnebo Jacques19-10-193317-06-2017
Minnoye Evrard19-12-193018-10-2013
Missault Monique27-06-194318-12-2018
Missiaen Denise16-06-192621-02-2012
Missiaen Lieve02-08-195308-03-2012
Missine Godelieve14-03-191803-02-2017
Mistiaen Roger17-12-192730-04-2012
Moelaert Carlos23-02-193414-10-2016
Moelans Karin17-03-196716-06-2015
Moenaert Hubert06-11-194031-01-2017
Moens Annemie29-10-196131-03-2012
Moens Gaby24-05-192713-05-2012
Moens Germain16-03-193911-08-2011
Moens Jean30-09-194108-03-2012
Moentack Hélène22-06-192024-08-2011
Moerel Jeannine25-10-191925-03-2012
Moeres Georges13-03-194105-08-2018
Moerkerke Fernand27-06-192519-03-2015
Moerman Andrea21-03-192729-01-2016
Moerman Ann22-01-196213-05-2017
Moerman Christine30-09-195219-02-2016
Moerman Georgette11-03-193003-06-2017
Moerman Hubert03-11-193330-04-2014
Moerman Hugo08-08-193410-09-2013
Moerman Jacqueline06-07-192325-03-2015
Moerman Joseph02-03-192028-02-2012
Moerman Luc15-01-193711-05-2014
Moeyaert Wim22-05-197720-03-2017
Molenaer Daniel08-02-195112-03-2017
Mollekens Denise24-05-193831-01-2014
Mollekens Gaston18-03-193310-12-2014
Molleman Alphonse26-04-192606-07-2017
Mollet Yolande04-08-193523-09-2011
Mommaerts Clément16-05-193220-01-2014
Monbailliu Romina25-04-199118-04-2016
Monchy Denisa17-08-193405-11-2016
Monkerhey Agnes21-06-191825-01-2017
Monkerhey Joël04-03-192411-07-2016
Monkerhey Joël14-07-192719-02-2017
Monsaert Paul12-04-195202-07-2015
Monset Ludo07-10-194607-10-2018
Monsieur Nadine05-04-194709-05-2014
Montagne Roselyne21-10-193207-01-2018
Monteyne Elisabeth20-10-191608-01-2017
Monteyne Paula05-11-191926-01-2016
Moonens Elisa22-01-191521-07-2014
Moons Guido06-04-195320-11-2014
Moortgat Gabriëlle10-02-192425-04-2012
Moorthamers René14-12-192319-02-2012
Moreau Estelle22-07-192809-10-2011
Moreels Lothair18-08-193905-12-2013
Morel Georges30-11-193003-06-2019
Morel Jeanne15-08-192925-02-2016
Morel Pol14-02-192610-04-2016
Mornie Rik13-03-201117-08-2011
Morrens Jacques04-01-194803-05-2014
Mortier André23-08-191926-05-2012
Mortier Ann06-02-196124-02-2015
Mortier Bonaventura24-05-193420-07-2014
Mortier Jacques08-06-192127-05-2012
Mortier Julia03-11-192414-11-2011
Mortier Margriet27-12-192508-04-2012
Mortier Mireille07-10-193319-09-2013
Mortier Philippe21-11-195913-05-2012
Moulaert Alice09-04-191923-12-2016
Mouqué Albertine29-10-191721-06-2012
Mouraux Joseph16-01-191307-02-2016
Mouraux Louis14-01-191629-04-2012
Mouton Esther24-06-192923-08-2011
Mouton Mariette24-02-192621-09-2017
Mouton Simona17-03-192729-08-2017
Moyaert Roland28-05-194415-10-2017
Moyson Isi23-11-193723-09-2011
Mullebrouck Rachelle04-03-191724-05-2012
Muller Henri03-08-192725-02-2012
Mus Norbert12-07-193517-11-2016
Mussche Herman F.28-09-192820-12-2014
Muylaert Helena03-08-193004-11-2011
Muyldermans Lutgardis17-11-193310-11-2018
Muyle Alfred17-08-193001-04-2017
Muylle Sofie24-07-198922-01-2017
Muys Lucienne20-11-192426-05-2016
Mylle Roger15-10-193415-06-2014
Myngheer Jacqueline18-01-193812-12-2018
Myny Edmond25-05-192201-06-2015
Nachtegaele Leo02-04-192428-06-2014
Nachtergaele Mariette11-08-193503-09-2011
Nachtergaele Marleen03-09-195204-10-2011
Naessens Denis21-08-193829-11-2014
Naessens Gilbert27-09-194604-06-2014
Naessens Henri25-10-192226-06-2012
Naessens Julia18-07-192603-11-2014
Naeye Willy16-04-194508-08-2019
Nagels Lode28-11-192525-05-2012
Nas Jan11-09-195919-01-2015
Natus Anny11-07-194716-08-2014
Naudts Aimé04-01-193613-04-2012
Naudts Alex08-01-195416-08-2011
Naudts Leen02-03-197912-12-2011
Naudts Odette18-07-192913-11-2011
Nechelput José11-05-191813-08-2015
Neefs Esther30-04-193315-10-2013
Neels Hector29-04-192407-09-2015
Neerman André11-02-193702-10-2013
Neirynck Georges05-06-193818-09-2011
Neirynck Guido30-07-193928-11-2011
Neirynck Marcel Desiré12-10-192823-03-2012
Neirynck Simone21-06-193129-03-2015
Neirynck Solange14-07-192126-06-2012
Neuville Carlos15-04-195421-08-2017
Nevejan José06-04-194422-07-2015
Neven Paul17-08-196329-04-2014
Nevens Simone21-05-192911-01-2012
Neyrinck Guido10-08-193312-02-2012
Neyrinck Jacqueline24-06-192831-05-2017
Neys Roger29-06-193326-02-2012
Neysens Alice04-02-192503-04-2018
Neyt Anna11-09-192619-04-2015
Neyt Jean11-01-194622-12-2016
Neyt Mariette09-03-193318-09-2015
Neyts Arthur16-01-192121-11-2013
Nieuwenhuyse Gilberte11-06-193016-02-2017
Nijs Bertha03-06-192014-06-2012
Ninclaus Claudine05-12-196023-02-2019
Noben Jean22-05-194201-11-2015
Noé Mathieu02-07-193729-11-2011
Noelmans Johan06-05-194424-03-2012
Noerens René G.25-05-192117-05-2015
Nolf Viviane03-06-195014-12-2018
Nollens Georges18-12-192108-11-2013
Nonnon Monique17-01-193107-05-2014
Noote Maria18-11-192507-09-2012
Norrée Michel10-05-194317-05-2017
Note Bertrand13-05-193611-08-2016
Note Lutgart13-09-193615-05-2012
Notebaert Roger192111-03-2018
Noteboom Robert07-02-194108-04-2015
Noterman Jacqueline23-02-193219-10-2017
Noyelle Godelieve27-05-192827-04-2017
Noyelle Suzanne30-12-192808-09-2016
Noyez Daniel08-06-192029-05-2014
Ntibanoboka Beda22-10-196528-08-2011
Nuyens Karen19-04-197118-01-2012
Nuyts Augusta07-07-191722-08-2016
Nuytten Agnes08-11-193102-06-2018
Nuyttens Juliette26-05-192427-01-2018
Nys Magdalena21-03-192317-02-2017
Obin Gerard04-06-192625-11-2011
Ockerman André23-07-193015-02-2012
Odou Romanie11-08-189221-12-1982
Olbrechts Frans09-06-194028-09-2014
Olievier Julia15-04-191928-04-2014
Olivier Marc30-06-194015-12-2018
Ollevier Cyriel08-03-193610-01-2019
Ollevier Dany13-04-194704-1988
Ollevier Nelly28-11-192927-05-2019
Olsen Jean25-03-192415-03-2012
Omblets Joseph21-06-192422-09-2013
Omey Lucien27-02-193403-09-2015
Omez Jan22-05-193813-12-2017
Onderbeke Luc22-04-195126-04-2012
Ongena Ludwina03-09-193118-07-2015
Ongena Valère16-04-192122-01-2012
Onraet Raphaël24-06-193317-06-2017
Ooghe Madeleine18-02-193105-04-2017
Ooghe Peter04-05-195414-09-2011
Oorlynck Denise28-11-192703-11-2016
Oosterlinck Marcel08-02-193803-05-2015
Oosterlinck Marie-Jeanne05-07-194001-11-2011
Oostmeyer Flore11-02-193006-11-2015
Op de Beeck Marcel28-11-194019-12-2013
Op de Beeck Patrick27-01-193521-12-2017
Opgenhaffen Marc18-02-194414-09-2011
Opsomer Guy24-07-194108-06-0219
Opsomer Marcella06-01-2014
Opsommer Johnny17-10-196106-05-2017
Orens Henri17-03-192529-11-2014
Ornelis Marcel29-06-193915-05-2016
Osaer Fabienne02-11-192431-08-2016
Osaer Roger28-12-193108-01-2017
Osaer Willy05-09-194507-06-2012
Ossieur Marcel01-07-192814-02-2017
Ossieur Roger13-06-192329-03-2016
Ost Edouard Joseph21-08-192006-09-2015
Osteux Jeanine28-05-193201-02-2017
Ots Henri02-08-193030-04-2016
Ottevaere Dirk29-08-196013-08-2015
Ottoy Alfons04-06-192323-10-2014
Ottoy Georges16-04-192211-03-2012
Outtier Benny08-10-193905-11-2016
Ouvry Maurice16-08-192624-05-2012
Ovaere Jean25-01-193710-01-2017
Ovenberghe Dorine23-04-196724-01-2017
Overheyden Herman23-02-196526-11-2014
Overmeire Edgard31-03-193018-11-2014
Overmeire Jacqueline30-10-193915-10-2016
Oyen Jos15-07-193403-03-2015
Pacheco German Patricio Duran2013
Packo Roland05-01-192910-06-2019
Pacquet Omer20-06-193305-05-2017
Paepe Georgette06-03-193117-04-2019
Paesbrugge Godelieve23-02-194631-12-2016
Panneel Jozef02-04-192907-02-2017
Pante Cécile05-02-192027-08-2015
Parein Ivan06-09-194028-02-2017
Parengh André12-11-192602-09-2011
Parent Raphaël10-05-194027-01-2016
Parent Walter29-03-193325-09-2016
Paris Maxim08-06-198915-01-2012
Parlevliet Nicolaas19352012
Parmentier Jenny23-09-193122-02-1998
Parmentier Marie-Louise19-07-191421-08-1977
Parmentier Patrick31-10-195709-10-2016
Parmentier Rogier31-03-192417-09-2018
Parmentier Simonne15-03-192721-09-2011
Parré Jean02-09-193219-05-2012
Parret Jeanne12-10-192211-09-2018
Pas Jan17-07-194405-09-2014
Passarella Torino25-06-193914-07-2010
Pastijn Hans22-02-197110-05-2014
Patou Jeannette28-02-192127-03-2017
Pattou Ghislaine22-05-192321-11-2018
Pattyn André18-04-193505-02-2018
Pattyn Edmond04-09-192901-05-2019
Pattyn Fernande31-01-193422-01-2016
Pattyn Gabrielle27-04-193229-04-2015
Pattyn Joseph07-03-192721-04-2018
Pattyn Lucien04-02-192915-01-2017
Pattyn Yolande08-10-192108-10-2011
Pauwels Antoinette02-12-192007-05-2016
Pauwels Daniël15-02-192916-10-2014
Pauwels Denise27-02-194003-01-2019
Pauwels Lucien25-06-192512-04-2012
Pauwels Magda19-05-193326-06-2017
Pauwels Noël14-12-193515-04-2016
Pauwels Norbert18-04-194727-05-2018
Pauwels Sylvie23-08-197723-01-2012
Pauwelyn Noël02-04-194218-03-2016
Pecceu Agnes03-10-193029-10-2011
Pecceu Michel18-10-191915-08-2017
Peelman Lucienne13-06-196207-08-2015
Peemans Maurice Gust04-06-193102-11-2011
Peene Daniël19-08-193219-01-2019
Peene Joseph02-06-192711-05-2012
Peene Luc06-01-195821-06-2018
Peetermans Marie Henriette19-02-192123-08-2015
Peetermans Mimi30-04-192921-01-2014
Peetermans Suzanna08-03-192929-12-2013
Peeters Elisa01-06-191931-10-2011
Peeters Elza08-11-193116-10-2011
Peeters Felix22-04-192717-11-2013
Peeters Hermine02-11-191524-09-2011
Peeters Jacqueline12-04-194227-04-2014
Peeters Jan Baptist15-02-192514-10-2015
Peeters Jeanne20-02-192024-09-2015
Peeters Louis26-02-192018-07-2014
Peeters Louis05-07-194515-11-2014
Peeters Roger24-11-193117-01-2014
Peeters Roger08-12-193917-06-2014
Peeters Rosa11-08-193001-03-2012
Peeters Walter27-03-195416-09-2013
Peire Henriette10-02-194412-08-2018
Peirs Eric22-05-194815-08-2011
Pelgrim Werther15-10-193026-04-2018
Pellegrims Rik01-10-194530-05-2015
Penneman de Bosscheyde Georges09-02-195415-09-2014
Pépin Lucienne06-10-192225-11-2018
Perneel Jeannine29-06-194304-11-2014
Perneel Marcella21-12-193324-06-2018
Perquy Jacques19-02-194721-06-2018
Persyn Annette20-08-193726-04-2019
Persyn Marietta01-08-191902-02-2012
Pertry Germaine15-12-193230-07-2019
Petak Gaston08-04-193716-10-2015
Petillion Claudine23-07-194808-12-2018
Petit Raoul15-11-193023-06-2014
Petit Rolande28-11-194227-05-2019
Petit Virginie04-12-198927-11-2011
Petitjean Louis30-06-193029-02-2008
Petralia Gaetano05-12-193129-10-2016
Petrick Antoine06-11-191907-11-2011
Pety Marie-Thérèse13-01-193126-05-2018
Petyt Gerarda23-02-192106-08-2019
Peuteman Robert03-09-194317-07-2018
Peyskens Rik25-07-192502-10-2011
Philips Jozef28-03-192317-08-2011
Philips Kamiel12-04-194630-01-2012
Pickavet Raphaël22-01-195201-03-2016
Pickery Paul05-04-192814-10-2011
Piekaerts Simonne31-05-192526-11-2015
Pien Monique11-02-192912-05-2014
Pierre Isabelle16-01-195916-04-2015
Piette Benny
Pil Charles12-10-192503-12-2013
Pil Raymonde31-01-193123-04-2018
Pilaeys Yvonne14-07-191410-03-2017
Pillen André Aimé11-01-191613-07-1983
Pinceel Andrea26-01-192618-07-2016
Pincket Jenny07-11-193710-02-2012
Pinket Frieda30-10-194111-03-2019
Pinnoy Albert02-08-191610-04-2012
Pintelon Eduard09-11-192813-11-2016
Pintjens Harry30-10-194926-03-2014
Piot Ghislaine01-10-192007-01-2015
Piron Nicole21-02-193723-11-2015
Piryns Marie-José15-01-193230-01-2015
Pissens Marja Edward Leontine11-02-192328-03-2012
Placklé Helene03-10-190904-05-2014
Plaetevoet Agnes07-02-192725-11-2016
Plaisir Yolande30-11-195225-01-2014
Planckaert Andréa07-05-192313-04-2019
Plancke Denise10-06-193415-10-2018
Plancke Gilbert20-08-193605-01-2015
Plancke Sylvain13-06-192725-01-2017
Plas René13-10-193422-12-2014
Plaskie Maria24-04-193607-01-2014
Plasman Victor26-09-191817-06-2014
Plasschaert Marc01-11-194116-09-2011
Platteau Andre11-02-192511-05-2014
Platteeuw Agnes16-02-192820-04-2019
Platteeuw Etienne08-09-192619-10-2016
Plettinx Frans20-12-192630-11-2011
Pluym Daniel30-06-193803-05-2018
Podevyn Suzanne12-09-193519-11-2017
Poissonnier Frans13-02-193230-07-2019
Poissonnier Georges30-12-192320-02-2018
Polk Philip Jan19-10-193211-05-2014
Pollefliet Martin26-07-194807-02-2014
Pollet Dirk21-09-195630-11-2016
Pollet Etienne20-03-194106-05-2018
Pollet Irène30-12-192902-05-2017
Pollet Jean-Pierre10-02-195419-11-2011
Pollet Lena06-04-194429-01-2012
Pollet Leo25-01-192725-04-2017
Pollet Marie-José11-05-192213-04-2016
Pollet René15-04-192508-11-2015
Polley Julien01-01-194522-01-2017
Poma Karel14-03-192027-12-2014
Ponsaerts Henri28-11-193919-03-2015
Poot Frans20-12-193520-02-2014
Poot Oda17-09-192807-11-2018
Popeye Chantal04-05-196230-09-2016
Poppe Harold19-02-192802-05-2015
Poppe Marcel27-10-192216-02-2015
Porreye Oswald11-02-193501-03-2016
Portael Eugène24-05-193417-02-2012
Porteman Lieven22-02-194330-08-2018
Portocarero Carolina21-03-191508-2014
Pottie Arnold18-01-196028-01-2014
Pouchele Georgette04-12-193401-05-2018
Poullain Denise14-04-192116-02-2019
Poupaert Maria17-11-194218-09-2016
Poupaert Rachel29-05-192711-05-2017
Pozzolo Anna29-10-192020-01-2008
Praet Jos03-07-192613-12-2013
Premereur Monique13-04-194423-03-2015
Prez Chantal10-09-195231-07-2019
Priem Jo09-10-192813-05-2008
Priem Lodewijk31-10-192020-01-2012
Priem Marcel19-06-193829-03-2018
Princen Marcel30-04-192924-01-2018
Pringels Christiaan19-02-194722-05-2012
Pringier Myriam27-03-193828-05-2018
Prinzie Fritz26-06-194017-07-1992
Proost Mike22-05-196925-12-2014
Proot Dominique11-01-195026-11-2018
Proot Eric01-08-193428-09-2017
Provijn Raoul06-12-192702-12-2011
Provo Greta07-08-195323-06-2015
Provoost Jacqueline24-08-193108-02-2014
Provoost Maria Mia20-02-192704-03-2012
Provost Luc15-03-193812-09-2015
Pruvost Hervé23-02-195526-08-2019
Pruyt Etienne18-06-193120-08-2015
Putman Liliane24-12-192719-06-2012
Putman Norbert04-06-191923-06-2012
Putteman Frans05-01-192513-10-2015
Putteman Marc29-08-195224-05-2015
Puttemans Raymond07-01-193422-03-2012
Puttevils Guy22-06-192229-01-2012
Puylaert Etienne15-02-193525-08-2011
Puyneers Henri22-07-192303-09-2014
Pyck Georges20-03-194425-02-2017
Pyck Marguerite08-10-191723-01-2019
Pyck René31-08-193916-09-2018
Pyck Rony19-01-195311-01-2011
Pycke Maria21-04-191324-06-2012
Pyfferoen Bart09-06-195614-09-2017
Pype Maria04-06-192712-08-2018
Pype Rosa15-01-193208-02-2012
Pype Simonna17-10-193527-02-2016
Quaegebeur Lucie26-01-193007-01-2019
Quantannens Yolande25-01-192525-06-2019
Quaqueux Nicole19-11-193722-03-2016
Queeckers Yvonne02-04-192820-06-2017
Quequin Daniel07-12-193202-10-2011
Quicke Agnes15-03-192325-07-2016
Quicke Eduard Polydore Maurice14-07-193327-12-2017
Quintens Luc23-12-195825-04-2014
Quintin Edmond15-06-195221-03-2014
Quintyn Hector11-09-192206-05-2012
Rabaut Marc13-07-193808-09-2017
Raecke Germain25-01-192814-03-2012
Raeman Anny Agnes Louis29-03-193210-06-2013
Raeman Astrid11-10-192620-11-2011
Raeman Georges Willem28-10-192614-12-2011
Raeman Jacqueline Rachel Eddy08-02-193818-01-2012
Raeman Jeanne21-11-193110-03-2006
Raeman Julien04-06-193917-11-2006
Raeman Maria Louisa30-03-192429-12-2014
Raeman Nelly Elodie Nathalia Augusta12-08-191319-07-2003
Raeman Zoël Camiel Emma Alfonsine25-10-194329-01-2015
Raepsaet Lucienne02-09-191821-09-2013
Raes Arnold13-09-193314-03-2014
Raes Camilla30-09-192724-04-2012
Raes Dina10-08-192704-09-2011
Raes Gerard25-10-191310-02-2012
Raes Hugo26-05-192923-09-2013
Raes José08-02-193314-10-2014
Raes Liliane06-07-192617-08-2011
Raes Marcel25-11-192427-04-2012
Raes Mariette23-11-192119-03-2012
Raes Odette08-10-192218-11-2014
Raes Paul Robert01-12-192123-05-2015
Raes Robert02-11-191831-10-2011
Raeves Marcel19-11-194511-05-2018
Raiglot Karel26-03-192824-09-2013
Raigoso Dionisio Manuel31-12-192722-08-2011
Ral André18-01-192418-12-2013
Raman Frederik05-12-192719-03-2006
Ramaut Rosette16-03-193702-02-2015
Ramon Els23-07-196730-03-2018
Ramond Maurice26-02-193104-06-2018
Rampelbergh Roger23-07-193307-09-2017
Rapoye Gerard20-09-191419-06-2012
Rapoye Marcel02-10-193813-05-2014
Raspoet Cyriel06-10-193731-10-2014
Rasquin Hilda Paulina26-02-193127-03-2012
Rassalle Fanny22-12-196012-01-2017
Rassalle Jacques27-12-194426-10-2018
Rasson Marcel02-04-195204-07-2015
Rauwoens Jan Baptist03-03-193729-03-2012
Ravijts André09-05-193318-05-2012
Raymaeckers Laura09-01-192313-06-2015
Rebry Denise25-07-193313-03-2019
Reckelbus Nelly06-08-195226-03-2019
Regheere Germaine24-01-193514-01-2018
Regniers Sabine20-06-196521-03-2014
Reid Marie-Thérèse17-05-193205-09-2018
Reinards Christian05-08-197231-08-2016
Remael Raymond15-04-192620-04-2014
Remory Paula05-02-192610-10-2013
Remue Emiel17-12-192717-12-2011
Renders Anne-Marie01-07-192609-01-2018
Renders Robert16-09-193202-06-2012
Renglé Jo26-01-197012-03-2012
Renodeyn Christiane15-10-193720-03-2016
Rens Isidoor05-05-192114-09-2013
Renson Jean10-12-192320-09-2011
Renson Prosper02-04-192812-03-2014
Reubens Louisa01-06-192521-11-2016
Reunis René10-11-192016-02-2012
Reuse Annie08-11-193829-03-2015
Reuse Eléonore27-09-191318-12-2017
Reuse Marie-Rose13-05-191210-01-2017
Reybroeck Stephanie14-06-198213-01-2014
Reybrouck Pauline02-01-191702-12-2018
Reychler Jean Marie Willy Godelieve28-12-193709-08-2016
Reygaert Frida26-02-193210-12-2013
Reylandt Norbert28-03-192911-11-2016
Reynaert Greet10-10-197529-09-2011
Reynaert Kristien15-03-194524-10-2017
Reynaerts Flora26-01-192219-05-2015
Reyngout Leon30-12-192731-03-2016
Reyniers Willem07-02-192906-10-2015
Reyns Antonia21-01-192523-06-2018
Reyntiens Remi07-05-195116-10-2011
Reyntjens Alex11-11-194503-10-2013
Ricour Yvonne11-04-192401-12-2018
Riem Clara10-11-192423-10-2016
Riemaeker Willy19-09-193612-09-2017
Rigole Maurits03-11-192029-09-2013
Rigolle Gerard28-09-192624-10-2014
Rigouts Edmond10-08-192829-10-2011
Rillaerts Julienne11-02-192726-01-2014
Ringoet Annelies04-07-195211-12-2014
Ringoot Reginald18-04-195528-02-2014
Riszmann Lilli28-04-192422-12-2017
Robaeys André05-02-192301-02-2012
Robberecht Philomena11-11-191730-08-2011
Robert Rosette28-03-193615-03-2019
Roberti Hilda12-09-192813-10-2011
Robeys Rafael18-05-192614-01-2012
Roegiers Jet10-05-193428-12-2014
Roegies Wilfrida Romania Johanna24-11-194427-01-1989
Roekaerts Louis07-12-192630-09-2014
Roelandt Patrick16-02-195101-12-2015
Roelandt Sabine Maria13-11-2014
Roelants Roger28-07-193208-05-2014
Roelens Agnes05-05-194613-01-1997
Roelens Augusta16-10-192411-11-2016
Roelens Geert28-08-197230-01-2016
Roelens Martha19-03-191811-05-2018
Roels Antoine29-11-195622-05-2012
Roels Jean-Pierre17-03-195022-08-2015
Roels Julien21-08-192103-10-2011
Roels Karel18-08-191921-08-2011
Roels Marie Jozef08-03-193304-02-2012
Roels Paula25-12-192920-05-2019
Roels Rachel29-03-192402-02-2012
Roels René27-06-193923-03-2016
Roels Richard16-06-193311-10-2011
Roemans Thea04-10-193431-01-2012
Roesbeke Astrid20-05-193710-10-2011
Roetynck Maurice08-07-194205-05-2017
Roeyers Germain24-02-192818-11-2011
Roeykens Marcel16-03-193319-08-2014
Rogge Mariette11-09-193027-07-2015
Rogge Mieke16-11-196909-02-2012
Roggen Jeannine27-07-193804-05-2015
Rogghé Leopold18-07-192715-11-2013
Rogier Hortense24-11-192207-11-2011
Rogiers Patrick13-05-195820-01-2015
Rollé Angèle19-11-192619-05-2016
Rolly Henri13-01-192223-02-2017
Roman André07-10-194420-09-2011
Roman Louis Ch. J.21-05-193513-07-2015
Roman de Mettelinge Marie-José16-07-192224-02-2012
Rombaut Bart19-01-195823-01-2014
Rombout Petrus01-05-192809-12-2013
Rombouts Hans09-04-197721-11-2013
Rombouts Jos10-12-192828-07-2015
Rommel Cecile10-04-192302-10-1998
Rommel Gilberta05-06-191419-10-2016
Rommel Maria Johanna07-02-193418-04-2016
Rommens Herman23-07-194225-01-2012
Rommens Jacques07-02-195304-08-2018
Rommens Simonne12-06-193228-12-2016
Rondelez Oscar03-06-193224-02-2019
Rondou Gustaaf17-08-193725-10-2015
Ronsijn Jeffy12-07-194716-02-2012
Ronsmans Lucie16-07-194915-11-2011
Ronsse Leona28-03-193102-06-2014
Roobroeck Juliette11-05-193014-10-2013
Roobroeck Martha30-09-193211-12-2018
Roodhooft Joanna12-06-193724-04-2014
Roofthooft Bertha29-06-192413-05-2015
Rooman Richard31-07-192915-02-2012
Rooryck Maria08-11-191620-04-2012
Roos Claude25-03-194213-07-2014
Roose Antoine12-03-193329-11-2016
Roose Herman Sr.16-10-192908-11-2011
Roose Jean-Pierre06-01-194215-12-2018
Roose Jetje08-03-192608-12-2011
Roose Maria Theresia06-08-192520-08-2011
Roose Nora13-03-193319-04-2019
Roossens Agnès14-02-193908-11-2013
Rosier François10-06-194605-05-2015
Rosseel Magdalena06-03-193405-02-2019
Rosseel Rik06-08-195109-05-2019
Rosseels Jean05-10-193501-04-2014
Rosseeuw Léon04-04-192304-09-2011
Rossel Georgette21-01-193530-06-2014
Rossel Raf08-05-192607-03-2019
Rosseneu Thérèse01-09-192706-09-2018
Rotsaert Didier10-10-196701-03-2015
Rotsaert Elza12-11-191721-03-2012
Rotsaert Martha04-06-192629-01-2019
Rottiers Georgette14-01-192408-09-2011
Rouseré Angèle17-11-191809-04-2017
Rousseau Liliane24-02-193010-08-2016
Rousseau Xavier24-03-193127-09-2015
Royon Ivan12-04-193213-06-2019
Ruckebusch Ludwig01-02-194429-09-2017
Ruckebusch Martha30-01-192810-07-2017
Ruelens Freddy08-09-194103-11-2014
Rummens Frank30-09-194331-08-2011
Ruysschaert Monica28-05-193007-11-2014
Ruyssen Anne-Marie29-01-192606-10-2011
Ruysseveldt Mariette25-09-193405-08-2011
Ryckaert Cyriel27-10-193321-08-2014
Ryckaert Franky Elise Emile24-04-195916-11-2014
Ryckaert Rachella Sophia Josephina12-09-192921-08-2017
Ryckeboer Alice23-07-192310-06-2016
Ryckeboer Denise16-02-193211-08-2017
Ryckeboer Lutgarde14-08-193813-12-2018
Ryckeboer Mieke28-07-196207-10-2011
Ryckeboer Paul28-06-193514-01-2019
Ryckeman Roger22-07-192704-07-2014
Ryckewaert Willy19-10-194013-07-2017
Ryckmans Arthur18-08-193323-10-2013
Ryckmans Sonia18-06-194317-08-2011
Ryckx Rachel12-04-192731-12-2018
Rymenans José14-03-192615-12-2014
Rymenans Simone18-09-193419-02-2014
Rysman Jean-Pierre05-03-195125-02-2018
Sabbe Elisa23-06-192814-09-2011
Sabbe Geert15-11-195628-09-2011
Sabbe Lydia Jozefa26-03-194718-10-1989
Sabbe Steven26-04-199108-04-2012
Saccasyn Frans21-02-193419-04-2012
Sacre Odette20-04-195129-01-2012
Sadones Marc20-09-195108-04-2015
Saelen Karen22-04-199105-04-2012
Saelens Hubert17-04-193412-07-2019
Saelens Jacques04-09-195025-10-2014
Saelens Paula21-12-192313-02-2017
Saelens Stijn26-12-197731-01-2012
Saenen Paula20-02-192309-12-2013
Saerens Jan03-05-192802-03-2012
Saey Ivona23-06-192625-08-2014
Saeys Sonja06-11-194924-08-2016
Saint Machin Albert03-04-194805-07-2016
Salaets Mit11-11-192912-02-2014
Sallemeyn Marleen18-04-195111-11-2015
Samain Herman12-10-194723-10-2011
Samain Paula23-05-192025-04-2012
Samoy Guido06-07-194019-09-2013
Samyn Constant12-06-193917-11-2017
Samyn Monique03-10-193911-04-2017
Samyn Paula20-07-192423-08-2016
Samyn Robert30-12-192925-05-2012
Sanders August20-08-192110-04-2012
Sanders Georges01-12-192901-02-2016
Sanders Nelly25-09-192406-02-2012
Sandra Etienne16-10-194524-06-2015
Sans Paula26-11-192018-09-2014
Sansen Albert24-08-191614-10-2017
Santens Jules28-10-193228-07-2015
Santens Lieven01-2015
Santens Luc23-08-193323-09-2011
Santy Roger28-03-192910-07-2016
Sarens Jef08-193127-05-2015
Sarre Yolande28-02-192614-06-2012
Savat Gabriël24-03-193326-08-2018
Savonet Jan21-10-196031-07-2014
Savoye Chris19-05-195525-06-2019
Schaeck Guido29-08-192725-05-2012
Schaeverbeke André18-08-192817-11-2017
Schaeverbeke Cecile10-05-192927-12-2018
Schaeverbeke Louise26-12-192119-02-2019
Schamp Wim09-05-195402-11-2014
Schamphelaere Antoine02-10-194328-08-2014
Scharley Victor22-04-190524-02-1983
Schatteman Roger29-11-192314-10-2013
Schauteet Elza12-04-193519-10-2015
Schauvlieghe Marie-Francine30-05-192916-05-2014
Schauwbroeck Karel26-08-191902-12-2011
Scheerlinck Marcel01-11-193301-03-2014
Scheerlinck Yvonne05-03-192019-05-2014
Scheers Jean-Luc23-04-194829-06-2014
Scheldeman Wilfried29-01-193909-04-2018
Schellemans Ben19-07-199302-02-2012
Schellens Gerda19-12-194510-11-2015
Schelstraete Henri05-05-192915-08-2014
Schelstraete Steven16-04-197814-08-2014
Schepens Piet20-01-193520-04-2012
Schepens Roger21-06-193230-11-2011
Schepens Willy23-09-194012-02-2012
Scherrens Adelin08-11-192604-02-2018
Scherrens Noël01-11-193121-10-2011
Schietecatte Marie-José Etienne08-08-192508-10-2014
Schiltz Christiane08-06-194902-06-2017
Schipman Anne-Marie16-10-192706-04-2018
Schittecatte Armand23-05-192923-12-2013
Schleiper Valère Romain22-04-192006-07-2014
Schockaert Herman03-01-193412-09-2011
Schoé Betty25-01-193421-02-2017
Schoenaers Georges26-03-194018-10-2011
Schoeters Marcel08-08-192517-10-2013
Schoeters Philomène11-09-192415-12-2014
Schollaert Antoine Richard08-07-192504-11-2011
Schollaert Hubert26-04-193124-01-2014
Schollier Ann22-05-196304-05-2012
Schoolmeesters Julien22-06-193527-04-2014
Schoonheyt Elisabeth27-12-192607-07-2018
Schoonjans Jean02-09-192517-07-2019
Schouppe Albert29-03-194018-09-2015
Schouteetens Tom27-08-197127-04-2012
Schouteten Christiane22-03-195419-11-2018
Schoutetens Rachel06-10-191913-11-2013
Schoutteet Maria30-04-193306-03-2015
Schraepen Jan24-10-195414-10-2015
Schrauwen Lud01-07-193817-12-2018
Schreyen Michel30-09-191818-08-2011
Schroeders Jean25-05-194707-08-2014
Schroeven Willy26-07-192825-09-2015
Schuddinck Jozef17-10-192404-08-2011
Schuddinck Rita13-07-194921-11-2011
Schuermans Staf06-06-193317-08-2015
Schutyser Raphaël05-05-193007-09-2017
Schuyesmans Rik17-07-2014
Schuyten Paul17-06-194104-06-2014
Sebastiani Mario20-04-194506-06-2019
Segaert Vincent23-12-192914-08-2014
Segaert Walter17-04-193106-08-2019
Segers Georgette09-05-192904-03-2018
Segers Irène31-03-192707-05-2018
Segers Maria14-10-192010-07-2018
Segers Servais25-04-192305-12-2011
Seghers Clotilde19-09-192019-10-2014
Seldeslachts Marc20-12-194528-02-2015
Selleslach Josephine26-02-193705-12-2013
Sels Luc09-02-193004-06-2014
Sémer Oscar16-01-192318-06-2014
Sennesael Gaston29-11-193312-09-2016
Sente Yvonne11-07-192609-11-2015
Sergeant Clara19-04-192231-08-2011
Sergeant Myriam28-03-195310-11-2011
Sergeant Raphaël20-02-195026-01-2015
Sergier Andréa25-05-192708-11-2018
Sergier Simonne03-03-193408-02-2017
Sergoyne Dianna18-10-195807-01-2015
Sermeus Piet11-08-192609-02-2014
Serneels Josephine08-08-192201-03-2017
Serruys Willy04-01-193906-05-2012
Serry Andre10-10-191109-01-1989
Serulus Victor08-12-191712-01-2012
Serulus Yvonne08-11-192101-11-2013
Servaes Andrée10-11-192331-01-2015
Servayge Winnie06-04-194816-01-2012
Sesier Marcel29-11-192931-10-2015
Seurinck Simona25-02-191716-11-2013
Seurynck Eginard Lucien10-02-192520-12-1980
Seurynck Victoire18-09-192304-09-2017
Seynaeve Dirk09-2011
Seynaeve Maria20-10-193419-03-2019
Seynaeve Martha21-03-191310-03-2014
Seynaeve Paula16-04-193324-03-2016
Seynhaeve Rafaël26-09-192403-11-2016
Seyns Frans04-03-193529-02-2012
Seys Coleta19-12-193820-02-2019
Seys Jacques05-03-192315-10-2011
Seys Jean17-08-193217-03-2019
Seys Raf192825-02-2012
Siaens Leon10-10-192903-07-2014
Sibiel Anne-Marie21-03-2014
Sienaert Frans02-08-192030-09-2011
Sierjacobs Maurice05-10-192225-09-2011
Sijs Véronique31-08-195925-04-2015
Simoen Marguerite30-07-190529-03-1978
Simoen Monique26-04-193525-10-2018
Simoen Raymond29-04-194816-01-2017
Simon Christiane04-08-192408-02-2012
Simon Marie-José02-03-192021-03-2012
Simons Cleo10-07-192622-09-2015
Singier Jeanne02-06-192106-02-2017
Singier Simon29-04-195913-04-2017
Sinnesael Rosa24-07-192525-10-2017
Sintobin Edmond26-06-192623-08-2014
Six Carlos06-05-2014
Six Marie-Louise13-08-191731-01-2016
Slabbinck Marcel20-04-193028-09-2018
Slabbinck Tom03-03-196824-06-2016
Slabinck Kurt06-12-196925-08-2018
Slachmuylders Jaak13-06-193605-08-2011
Slaghmuylder Claudine08-04-193323-08-2014
Sleeckx Luc23-07-195621-12-2014
Slembrouck Martine Cecile04-03-192531-03-2012
Slock Emma03-07-192213-09-2011
Sloore Colomba17-05-192020-02-2012
Slosse Nathalie14-09-197610-11-2018
Smekens Hugo2011
Smet Flor16-08-193005-09-2015
Smets Jules29-01-192628-01-2015
Smets Roeland24-08-194207-02-2012
Smis Maria13-08-191408-11-2011
Smis Thérèse11-05-192524-10-2011
Smolders Marie Louise17-06-192906-06-2015
Snaet Yvette12-06-193107-01-2014
Snauwaert Georges27-01-193919-09-2011
Snebbout Marcel23-02-192310-11-2013
Snidewitsch Olga01-05-192407-09-2011
Snoeck Leon19-07-192102-04-2012
Snoeck Paul03-03-193203-04-2012
Snoeck Paul01-04-193506-11-2014
Soenen Greet31-07-194604-12-2016
Soenen Jacqueline18-05-193111-03-2016
Soenen Marie Thérèse06-11-194924-12-2013
Soenen Omer27-12-192404-03-2019
Soenen Rita23-03-192919-02-2019
Soenen Willy04-08-193212-08-2018
Soetaert Arthur14-12-193011-02-2016
Soete Fernand21-02-195114-01-2016
Soetens Irma07-01-192517-10-2013
Sohier Godlief03-02-192901-01-2019
Sohier Marc30-03-194015-06-2017
Sohier Yvonne15-04-192808-01-2019
Somers Maria Joanna24-02-193804-08-2018
Somville Maria08-07-192210-01-2014
Sonnenberg Josephine13-11-193827-03-2015
Soubry Yvette08-01-193929-11-2018
Souffreau Harry08-11-195727-01-2015
Soutaer Fernande22-01-194021-04-2017
Souvagie Maria05-05-192108-03-2019
Spaens Simonna02-08-192722-08-2011
Spanoghe Sanki28-04-192602-11-2013
Speecke Paul20-11-193105-06-2015
Speleers Anthony16-07-196923-01-2015
Speleman Patrick21-12-195408-08-2011
Spetebroot Jeanine29-04-194919-12-2013
Speybrouck Antoon26-02-193424-09-2018
Spiessens Jozef19-10-192907-10-2014
Spincemaille Elisabeth19-04-192016-11-2011
Spinnewijn Hector26-11-192327-07-2016
Spriet Simonne01-03-193002-03-2019
Spruyt Ben H.17-08-191702-11-2011
Spruyt Jean27-06-193110-03-2014
Spruytte Roland22-09-193820-01-2016
St. Martin Godelieve31-03-191319-10-2011
St. Martin Joanna15-02-192014-04-2012
Stael Anna01-10-192008-07-2016
Staelens Pieter-Jan10-08-198229-07-2018
Staelens Roger22-09-193324-03-2012
Staelens Roger10-12-195506-12-2011
Staes Emma06-03-193026-02-2015
Staes Henri07-06-193026-04-2012
Stamper Michel07-08-192811-05-2018
Standaert Djorn05-03-197103-10-2014
Standaert Mien27-02-192420-09-2011
Stas de Richelle Baudouin19-10-193107-08-2011
Steeland Jacqueline20-04-192216-11-2015
Steelant Noëla21-12-192907-10-2015
Steen Mariette01-03-191414-02-2015
Steenbeke Imelda06-02-192504-10-2011
Steenput Denise27-05-192816-02-2012
Steijaert Willy03-07-192725-09-2015
Stellamans Simonne04-10-192229-07-2011
Stenuit Fernande18-10-193824-01-2015
Stepin Antonia04-06-192627-10-2016
Steppe Maria28-08-193324-04-2014
Sterck Willy15-12-193704-02-2014
Steuperaert Mieke23-12-192818-10-2011
Steurbaut André10-03-194208-05-2012
Steurbaut Lucien17-06-193329-11-2011
Steveninck Georgette11-04-192508-10-2013
Stevens Antoon25-01-192214-09-2013
Stevens Godelieve15-09-193928-02-2012
Stevens Hugo13-01-193607-11-2015
Stevens Louis27-02-193415-04-2016
Stevens Luc15-05-195215-01-2017
Stevens Roger07-02-193725-02-2016
Stevens Walter25-09-193603-07-2014
Steyaert Carlos11-06-193104-11-2013
Steyaert Georgette01-07-192631-01-2015
Steyaert Marie Cecile06-01-193910-12-2011
Steyaert René08-10-191715-05-2008
Steyaert Suzanna03-09-192114-02-2012
Stieperaere Herman17-09-194511-06-2015
Stijlemans Marcel29-05-192623-01-2015
Stijns Hugo06-08-192929-07-2011
Stilten Antoine04-10-194021-11-2013
Stock Georges01-06-193325-09-2013
Stockman Hilaire31-05-191627-08-1995
Stockman Paula24-01-191618-02-2012
Stockmans Marcel05-01-193501-10-2015
Stoffels Julia31-08-192922-01-2012
Stofferis Joseph04-08-191427-10-2011
Storme Hendrik02-01-195416-01-2018
Storme Maria191621-01-2013
Storme Roos09-01-195118-02-2012
Storme Simone25-01-192316-04-2016
Stouthuysen Leonie Yvonne04-06-192531-03-2012
Stragier Etienne12-01-192605-01-2018
Straver Stephanus14-02-192804-05-2012
Strickx Irma16-09-192823-01-2014
Strobbe Esther10-03-192306-02-2017
Strobbe Frans16-04-192622-08-2018
Strobbe Karel Albert16-04-191519-04-2012
Stroo Germaine07-06-192325-06-2017
Stroobant Rachel09-01-193219-02-2018
Stroobants Leo Robert13-07-196516-03-2014
Stroobants Marc29-04-195402-02-2014
Strubbe Ivona28-12-191311-03-2012
Strubbe Joseph01-03-193313-02-2019
Struye Agnes10-06-193501-03-2016
Struye Hilda13-04-193221-12-2017
Stryckers Constance26-11-192220-02-2012
Stubbe Gerard09-11-193110-10-2016
Stuyckens Eddy06-06-195523-05-2014
Suffis Martha17-12-192716-04-2017
Suffys Jeanne16-07-192701-05-2016
Suls Stefania Fanny27-02-192710-05-2014
Surmont Lucien08-07-192226-05-2012
Suy Marthe19-03-191730-01-2015
Suys Remi22-02-191911-02-2012
Swaenepoel Eric27-05-194909-09-2017
Swartelé Peter30-08-196822-01-2015
Sweetlove Gilbert22-02-2014
Sweldens Kathleen31-07-196403-12-2013
Swenden Robert22-04-193001-02-2012
Swinkels Jeanne28-02-192617-11-2018
Swinnen Jozef17-06-192508-06-2012
Swinnen Renilde20-10-195609-11-2011
Swyngedauw Lucienne Alida22-06-193826-02-2016
Sys Herman02-10-193023-08-2014
Sys Julia26-05-192606-11-2011
Taccoen Agnes26-12-192429-08-2017
Taccoen Simonne14-12-192607-09-2019
Tack Eric13-05-193829-11-2015
Tack Fernand24-08-195020-11-2015
Tack Godelieve15-05-193518-08-2016
Tack Isabelle30-10-196025-06-2014
Tack Kristien19-04-196907-07-2014
Tack Monica12-06-192027-06-2012
Tack William26-03-193426-02-2008
Taeckens Jaak19382012
Taelman Georgette12-01-193208-02-2012
Taelman Romain23-05-193105-04-2012
Taillieu Jan02-09-195704-04-2012
Talloen Annie01-06-195227-08-2015
Talpe Margriet17-07-195022-05-2012
Tamsin Elise24-07-193510-06-2019
Tancré Gerdy30-12-197119-01-2017
Tange Georges19-06-193219-09-2017
Tanghe Bertrand25-03-193809-10-2011
Tanghe Maria20-05-192921-02-2012
Tanghe Noël09-03-193119-05-2015
Tanghe Roland29-02-193201-09-1986
Tanghe Simonita04-02-193226-03-2018
Tansens Cyriel21-01-192410-02-2012
Tant Paul04-04-194528-02-2014
Tant Roger17-05-193919-05-2015
Tarnaud Denis15-05-193120-12-2013
Tas Valentine30-09-193923-03-2015
Tassignon Yvonne10-06-193129-09-2013
Taveirne Ivonne24-04-193006-01-2017
Taveirne Nelly08-11-194318-01-2012
Tavernier André Charles Joseph10-07-192609-02-2014
Tavernier Eric14-07-192931-08-2015
Tavernier Julma11-01-192612-04-2014
Tavernier Willy21-05-194502-02-2012
Taverniers Carla14-02-196212-09-2015
Tax François31-03-192613-08-2011
Taymans - Buys Mirella10-04-196628-10-2013
Techel Georgette18-04-192604-03-2017
Teerlynck Tineke17-06-195420-12-2015
Teetaert André09-12-192725-01-2017
Teirlinck Karel17-05-192722-03-2014
Temmerman Cecile25-04-193409-02-2012
Temmerman Dirk31-05-195324-12-2017
Temmerman Gilbert25-02-192819-01-2012
Temmerman Lutgardis05-08-193924-06-2014
Temmerman Marcel24-10-192514-10-2013
Temmerman Marcel12-08-193321-10-2013
Temmerman Nancy30-04-197003-11-2013
Tempelaere Willy22-09-193203-02-2018
Termote Emiel04-03-192504-04-2015
Termote Joseph01-01-193519-01-2012
Termote Luc30-06-195631-01-2014
Termote Paula01-06-192805-04-2018
Termote Suzanne10-10-191923-02-2018
Terras Romain17-01-194222-10-2013
Terriere Frans25-03-193017-11-2016
Terryn Andreas27-06-192921-04-2017
Terryn Daniël28-03-190629-12-1986
Terryn Joseph12-08-193206-09-2019
Teugels Magdalena28-05-191908-07-2014
Thant Omer07-11-191118-02-2012
Theeten Adrien19-07-193103-03-2018
Theeten Denise16-02-193814-10-2018
Therie Marie Madeleine23-02-192827-08-2019
Therie Micheline14-07-192624-01-2015
Theunynck Agnes16-04-192705-02-2019
Theunynck Bernard05-01-194724-03-2018
Theunynck Wilfried05-08-193204-09-2017
Thevelin Monique23-08-192608-10-2011
Thevelin Raoul07-08-192227-01-2012
Thewissen Monique24-06-193815-01-2015
Thiébaut Monique26-10-193616-07-2019
Thielemans Kamiel12-05-192708-02-2014
Thielemans Renaat11-07-193328-10-2011
Thielman Monique02-07-194317-04-2012
Thienpondt Alfons13-11-192124-05-2012
Thienpont Huguette02-10-196103-01-2014
Thienpont Julien28-12-193008-12-2011
Thienpont Myriam11-07-193217-10-2011
Thijs Erika16-05-196004-08-2011
Thirionet Charles Hubert02-09-192304-02-2012
Thiry André30-08-192522-04-2014
Thoma Lucrèse28-09-195311-06-2014
Thomaes Peter25-07-195901-08-2014
Thomas Luc03-10-194220-02-2015
Thomas Paul26-07-194904-10-2011
Thorrez Johan29-05-194801-11-2011
Thuet Mathilde Germaine17-01-194008-03-2012
Thulliez Suzanne07-03-193217-02-2017
Thuysbaert Michel Prosper Zoë Edouard Marie Ghislain05-11-192913-12-2011
Thybaert Freddy18-12-194001-04-2014
Thys Louis11-11-194518-09-2015
Thys Mauritius26-07-193720-06-2014
Thys Walter22-12-192926-02-2014
Tierssoone Rosette13-07-192801-11-2014
Tijink Johan10-09-192103-03-2012
Tijtgat Juliana16-06-192007-02-2012
Tilleman Gerard02-11-192819-08-2019
Tilleman Irma18-11-190108-02-1985
Tilleman Lucienneprive
Timmerman André31-03-192916-12-2018
Timmerman Heli14-08-193803-02-2016
Timmerman Urbain08-01-192209-10-2016
Timmermans Claude06-03-194303-11-2015
Timmermans Francis17-07-193719-11-2015
Timperman Marguerite02-04-190027-12-1986
Timperman Rosa13-06-192815-04-2014
Tindemans Leo16-04-192226-12-2014
Titeca Anna Marie20-08-193605-10-2000
Titeca Cecile09-12-194018-09-2014
Titeca Gilberte30-11-1930
Titeca Michel30-07-192230-11-2016
Titeca Remi24-07-193016-04-2016
T'Jonck Germain30-09-192222-12-1988
T'Jonck Godelieve15-07-191220-10-2009
Toch Simonne23-07-192406-02-2012
Tolleneer Maurits03-06-195629-07-2014
Tollens Agnes05-12-192627-02-2012
Tommelein Maria Madeleine02-02-191226-05-2012
Tommelein Pierre Piet19-08-192128-07-2011
Tommissen Piet20-03-192521-03-2011
Tonnard Antoon22-05-192731-08-2011
Top Agnes23-02-192908-04-2018
Top Astrid01-07-194104-01-2017
Top Germaine25-03-194125-06-2016
Top Paula22-12-192612-12-2018
Torfs Frans17-12-192615-04-2012
Torney Marcelline06-11-192114-09-2017
Torrekens Herman17-01-193016-01-2012
Tossyn Pierrot18-03-193709-12-2011
Touquet Germain19-07-194017-09-2018
Tourlouse Willy27-04-193002-04-2019
Tournecourt Agnes18-06-192712-04-2017
Tournoy Christiaan17-01-193806-07-2016
Toussein Luc04-12-194828-07-2018
Toye Elisabeth23-08-191501-06-2012
Toye Silvère20-06-193626-09-2017
Trachez Roger25-11-192502-06-2018
Traen Mie02-11-195301-07-2016
Traen Rose-Anne14-09-193924-03-2012
Traen Simonne20-05-191729-04-2016
Tricot Denise11-04-192118-06-2014
Tricot Jean15-12-192010-02-2012
Trommelmans Flore29-03-192216-01-2015
Trotteyn Albert22-08-193207-12-2018
Trullemans Frans12-11-192920-06-2014
Tucker Marie-Rose02-10-194918-09-2016
Tuerlinx Adèle06-06-192625-06-2015
Tuytens Hilda29-10-192311-05-2012
Tuytens Maria12-06-192703-04-2014
Tuyttens Jeanne11-08-192307-02-2012
Tyberghien Frans26-02-195115-09-2015
Tyberghien Myriam28-12-192831-12-2014
Tyteca Jeanne-Marie23-10-192305-08-2016
Tytgat Leo16-02-192611-10-2013
Tytgat Marie-Thérèse24-02-193805-07-2016
Tyvaert Gerard20-10-193115-04-2016
Ugille Agnes14-05-192227-05-2017
Ulens Elisabeth19-06-192016-03-2018
Ulens Yves16-03-196607-08-2015
Uytborck Martine17-12-194113-09-2014
Uytterhoeven Jan Baptist30-07-193114-01-2015
Uytterhoeven Roger13-01-193028-11-2014
Uyttersprot Jessie05-02-193420-09-2011
Vaerewyck Jozef28-12-193931-12-2019
Vaeyens Alfred17-08-193407-01-2015
Valcke Anna02-07-192225-01-2017
Valcke Joanna23-08-192127-06-2018
Valcke Laura19-04-193225-04-2016
Valcke Marie-Jeanne13-09-194330-01-2019
Valgaeren Jan21-03-195031-03-2014
Vallaeys Camiel06-06-193203-12-2014
Valvekens Patrick26-05-195612-02-2012
Van Achte Frederik18-03-193207-05-2012
Van Acker Dirk16-05-194218-07-2015
Van Acker Hans20-05-192527-11-2018
Van Acker Jacqueline31-07-192727-11-2013
Van Acker Lea11-03-191913-02-2012
Van Acker Lisette08-05-193523-02-2012
Van Acker Marie-Louise11-03-192303-03-2012
Van Acker Raoul06-04-192619-12-2016
Van Aerschot Bart21-05-196911-01-2012
Van Aerschot Louis14-01-192430-09-2014
Van Aken Clementina17-10-192710-12-2013
Van Aken Wiske01-02-192225-09-2015
Van Allemeersch Cécile09-10-194014-11-2016
Van Asbroeck Edouard26-07-192817-08-2011
Van Audekerke Paule Pauline23-07-192304-01-2015
Van Audenhove Jules21-02-192513-05-2014
Van Aughem Willy10-05-193414-12-2011
Van Autreve Henriette09-11-193118-02-2012
Van Autreve Jacques17-11-194026-05-2014
Van Autrijve Christiana18-01-194009-09-2011
Van Avermaet Alain05-05-196906-08-2011
Van Bael Charlotte30-11-193106-04-2015
Van Bastelaere Ivonne01-01-193403-12-2014
Van Belle François02-03-192221-05-2015
Van Belle Marcel12-05-195304-09-2015
Van Belle Maria191305-10-2011
Van Belleghem Annie17-05-193814-01-2016
Van Belleghem Pierre25-08-193929-04-2015
Van Bellinghen Lut18-08-195613-11-2011
Van Bendegem Johannes06-07-191922-09-2011
Van Beneden Antoine10-01-193602-07-2015
Van Beneden Louis05-01-192619-11-2015
Van Beneden Michel25-01-192124-05-2012
Van Besien Ginette20-03-192520-05-2017
Van Besien Paul13-03-192202-07-2017
Van Bever Roger18-08-193707-10-2014
Van Beylen Freddy22-12-194709-06-2015
Van Biervliet Frans13-08-194312-12-2017
Van Bladel Paul25-12-193813-01-2015
Van Bleyenbergh Liliana06-06-196731-07-2014
Van Bockryck Marthe29-02-191606-04-2012
Van Bogaert Diana14-07-191920-11-2013
Van Bossuyt Godelieve23-07-192203-08-2011
Van Bouchaute Aimé24-12-193129-04-2012
Van Brabant Jacqueline25-01-192507-06-2012
Van Broeck Gabriella05-07-191317-02-2012
Van Brussel Flavie06-01-190006-01-1988
Van Buggenhout Alexander07-05-192702-07-2016
Van Caenegem Olivia06-12-2011
Van Caeneghem Geert15-05-196430-07-2015
Van Caesbroeck Christel06-06-196925-03-2012
Van Caesbroeck Louis30-07-192316-09-2013
Van Camp Anna Maria01-01-192114-10-2013
Van Campe Gerard05-05-193320-06-2015
Van Campenhout Denise25-08-193211-08-2015
Van Campenhout Yves19-10-197103-12-2014
Van Caneghem Etienne18-10-193410-12-2013
Van Canneyt Paul07-03-193018-02-2014
Van Cappel Alicia18-11-193922-04-2016
Van Casteren François22-03-2014
Van Cauwelaert Lydie13-03-192213-10-2011
Van Cauwelaert Sep13-07-198209-08-2011
Van Cauwenberge Edith29-12-193504-09-2015
Van Cauwenberge Irma02-10-191920-06-2014
Van Cauwenberge Marie28-11-192330-08-2011
Van Cauwenbergh Jeannine02-04-193116-03-2015
Van Cauwenbergh Walther11-2014
Van Cauwenberghe Elisabeth26-06-191711-05-2012
Van Cauwenberghe Giovanni27-12-194602-05-2012
Van Cauwenberghe Madeleine24-08-191301-06-2012
Van Cauwenberghe Olga09-09-192712-09-2015
Van Cleemput Robert18-09-192506-11-2016
Van Cleynenbreugel Firmin25-11-192410-11-2013
Van Coillie Agnes28-10-193722-04-2018
Van Coillie Antoinette15-09-192304-09-2017
Van Coillie Peter10-04-196905-05-2012
Van Colenberghe Roger05-08-193807-07-2014
Van Compernolle Marcel23-03-192323-02-2012
Van Coppenolle Remi04-07-192928-10-2013
Van Couillie Daniël15-12-195314-04-2016
Van Craen Jean02-11-192506-08-2015
Van Crombrugge Christiane29-09-193122-12-2013
Van Crombrugge Luc03-06-195609-12-2011
Van Crombrugge Mark07-06-196305-02-2018
Van Daele André06-10-192824-06-2012
Van Daele Clara27-11-192314-12-2011
Van Daele Elfrida18-11-194607-06-2012
Van Daele Georgette28-01-194024-06-2018
Van Daele Guy04-10-195503-09-2013
Van Daele Maurice06-09-190719-05-1978
Van Daele Polydoor15-11-193130-10-2011
Van Daele Raphaël29-12-193403-02-2015
Van Daele Stefaan01-07-196110-10-2011
Van Dale Jacques22-06-193810-03-2019
Van Dale Jean-Pierre03-12-195028-01-2017
Van Damme Anna11-01-192609-11-2011
Van Damme Armand15-07-192319-09-2014
Van Damme Denise31-03-193624-08-2015
Van Damme Gilbert23-04-193721-01-2015
Van Damme Karel15-04-192509-07-2011
Van Damme Maria05-04-193228-11-2011
Van Damme Marie Thérèse19-07-192604-02-2012
Van Damme Mauritius20-10-191601-12-2014
Van Damme Robrecht28-03-193304-04-1993
Van de Gehugte Rosine25-03-193624-08-2011
Van De Gejuchte Rita29-07-193701-04-2015
Van de Heijning Jules03-07-193131-01-2015
Van de Meersche Caroline04-02-192020-11-2011
Van de Meerssche Francois04-02-194212-04-2015
Van de meirsche Betsy30-08-194401-08-2015
Van de Merckt Marina Leopold Jeanne17-09-194829-11-2011
Van De Moortele André12-04-191521-01-2012
Van De Mosselaer Ghislaine15-06-193320-09-2013
Van de Perre Daisy27-06-194531-10-2011
Van de Perre Gustaaf26-10-192303-08-2015
Van De Plasse Max Emille Johannes05-09-193513-05-2014
Van De Poel Jan09-05-191228-01-2012
Van De Poel Karel01-05-193211-08-2014
Van De Pontseele Julien12-08-192130-05-2015
Van De Pontsele Francine11-02-192918-03-2012
Van De Putte Germaine23-11-192713-02-2015
Van de Putte Lucien03-02-193408-07-2015
Van De Rijt Jozef05-03-191704-12-2011
Van de Sande Hilde15-03-196907-09-2011
Van De Sompel Agnes19-09-192010-06-2012
Van De Steen Yves19462013
Van de Steene Zoë23-01-192326-02-2017
Van de Veegaete Gilbert04-10-193522-05-2012
Van De Veere Lucien21-01-192705-05-2012
Van De Vel Jos01-2012
Van De Velde Alma06-07-192411-04-2014
Van De Velde Antoine14-07-192811-08-2014
Van De Velde Celina Elisa Cornelia17-10-192529-06-2014
Van De Velde Edith24-10-193708-09-2013
Van de Velde Julia04-08-192010-11-2011
Van de Velde Kamiel30-01-193222-11-2013
Van de Velde Odette20-07-192617-11-2015
Van de Velde Piet28-02-193128-01-2012
Van De Velde Willy14-04-194324-06-2014
Van De Velde Willy23-05-194722-06-2015
Van de Venne Robert13-02-193311-01-2017
Van De Vijver Godelieve26-11-193104-12-2011
Van de Vijver Willy21-07-193702-10-2015
Van de Voorde Antoine05-05-193502-11-2011
Van De Voorde Carlos06-05-193808-01-2015
Van De Voorde Maria04-09-192123-01-2014
Van de Voorde Thérèse01-02-192930-07-2017
Van de Vyver Armand08-10-192706-11-2015
Van De Vyver Freddy11-03-2012
Van De Walle Etienne03-11-193724-06-2019
Van de Walle Firmin12-01-193214-02-2015
van de Walle Ghislaine04-06-193105-11-2011
Van de Walle Henriette10-10-193117-08-2019
Van de Weyer Greta22-06-193621-03-2012
Van De Wiele Antoon12-11-194326-02-2015
Van de Wielle Dianna Josée16-04-193219-10-2015
Van De Woestijne Simonne09-03-192927-01-2014
Van de Woestyne Julien15-05-193027-08-2017
Van de Zande Jozef06-06-193721-01-2012
van Decraen Charel28-05-193924-11-2011
Van den Abbeele Etienne22-03-193826-11-2017
Van den Abeele Anna23-05-193406-09-2016
Van den Abeele Bart11-09-198319-04-2015
Van den Abeele Georges19-03-196205-09-2015
Van den Baere André12-09-192704-11-2011
Van Den Berge Marie José05-03-192508-04-2012
Van Den Berghe Amedé28-08-191418-08-2014
Van Den Berghe Béatrice02-06-192401-04-2012
Van den Berghe Gilbert03-03-193905-12-2016
Van den Berghe Marcel16-06-194415-07-2016
Van den Bon Victor06-02-193103-01-2018
Van Den Borre Gaby01-11-192409-09-2011
Van den Bosch Coleta16-08-194323-08-2015
Van den Bossche Celina11-10-192423-04-2015
Van den Bossche Gilbert01-04-192327-07-2019
Van den Bossche Julienne22-09-192417-06-2015
Van Den Bossche Theo30-12-194329-08-2014
Van Den Brande Johan Arthur Alex27-12-195612-11-2013
Van Den Branden Gilberta03-07-191509-01-2014
Van Den Bremt Joanna01-09-192007-05-2014
Van den Broeck Guy01-12-193003-05-2012
Van Den Broeck Jan13-01-193408-07-2014
Van den Broeck Jeanne18-04-192010-08-2011
Van den Broeck Karel29-03-192923-07-2015
Van Den Broeck Richard08-07-192915-08-2014
Van Den Broek Frans11-07-194223-07-2014
Van Den Broucke Daphné26-01-198603-09-2011
Van Den Broucke Dirk04-12-194713-06-2016
Van Den Broucke Gilbert04-07-192831-08-2011
Van den Broucke Rosemarie21-08-193223-03-2015
Van den Bulck Jos13-04-192111-12-2014
Van den Bulcke Hortence15-07-192405-11-2014
Van Den Eeckhaut Joris26-05-196323-01-2012
Van Den Eede Leonie28-02-193327-04-2014
Van Den Eynde Lieven29-09-2013
Van Den Eynde René03-11-191920-10-2011
Van den haute Denise26-07-192321-09-2011
Van Den Haute Gaston29-06-192927-07-2014
Van Den Hauwe Dirk17-06-196315-05-2014
Van Den Hecke Inge11-02-195401-05-2014
Van den Hende Jules26-10-191816-08-2011
Van den Hende Paul08-11-192620-01-2012
Van Den Herreweghe Robert05-03-192719-03-2012
Van den Heuvel Els11-04-193303-09-2011
Van den Heuvel Gaby29-10-192707-06-2016
Van Den Heuvel Jozef12-12-192622-04-2014
Van den Heuvel Maurits08-05-192420-01-2016
Van den Hove François04-02-193303-10-2019
Van Den Hove Marie21-06-191512-07-2014
Van den Meersschaut Jeannine29-12-192322-02-2012
Van Den Mergel Julien17-12-193227-10-2013
Van den Steen Gilbert04-07-192727-08-2011
Van den Steen Hilde08-10-195414-04-2012
Van Den Weghe Ignace10-09-194405-05-2014
Van Den Weygaert Leo04-11-192212-12-2011
Van Den Wijngaerden Joanna26-10-192113-09-2014
Van Der Auwera Marc21-07-195224-01-2015
Van Der Auwera Rom10-03-194128-01-2015
Van der Borght John17-11-193005-05-2012
Van der Cruyssen Gabriël Leon Camiel27-07-192901-03-2017
Van der Donck Simone29-08-192502-11-2011
Van Der Eecken Cyrilla13-09-191831-03-2014
Van der Eecken Magda14-10-194720-02-2012
Van Der Ghote Frédéric13-01-196604-07-2016
Van der Gracht Jeanne06-07-191623-06-2012
Van der Haeghen Annette21-12-193609-04-2012
Van Der Haeghen Stefaan25-02-198802-08-2012
Van Der Hasselt Gusta16-09-193206-02-2014
Van Der Henst Magda04-05-194105-03-2012
Van Der Heyden Alfons20-11-192706-12-2011
Van Der Heyden Diana17-12-193420-09-2013
Van der Heyden Herman13-09-195708-11-2015
Van der Kelen Luc10-07-194526-08-2011
Van Der Linden Arthur10-07-193807-09-2011
Van Der Linden Marc03-11-193807-09-2011
Van Der Maat Steven12-05-192518-10-2011
Van Der Meeren Luc12-03-195510-12-2013
van der Mensbrugghe Geneviève09-10-192006-10-2014
Van der Meulen Johan20-01-195728-06-2012
Van Der Perre Wilfried27-06-193521-05-2014
Van der Plaetsen Luc19-05-194621-08-2011
Van Der Plaetsen Maria1987
Van der Plas François27-08-193027-07-2011
Van der Pluym Adry29-01-193220-09-2011
van der Pluym Tony29-07-193023-03-2015
Van der Schoepen Marc28-07-195423-04-2015
Van der Schueren Jacqueline28-02-192306-06-2012
Van der Smisen Annie14-12-194117-09-2015
Van Der Smissen Roger22-03-192816-03-2012
Van Der Spiet Vera20-03-193713-08-2011
Van der Stede Andreas05-12-192411-06-2012
Van Der Steen Albert23-12-193102-10-2013
Van der Stichele Marie Cécile26-11-192308-03-2012
van der Veer Johannes Antonius185008-07-1936
Van Derstappen Lucienne17-12-193020-01-2015
Van Dessel Jos11-10-192809-02-2012
Van Dessel Josepha25-03-191903-03-2014
Van Deyck Janine21-03-192909-05-2012
van Dietvoet van den Bosch Daniel06-04-196301-10-2011
Van Dingenen Hugo191717-10-2013
Van Dist Juliette12-12-191601-09-2011
Van Dooren Arthur18-03-192702-09-2011
Van Doorne Niels10-08-198925-11-2018
Van Doorslaer Gustaaf08-02-192516-01-2016
Van Doorslaer Jeanne27-06-192023-04-2012
Van Dorpe Amanda27-04-192205-04-2012
Van Driessche Cesar07-06-193213-01-2014
Van Driessche Margriet16-09-191424-01-2012
Van Droogenbroeck Paul30-06-193517-11-2011
Van Durme Anna19-01-191727-09-2013
Van Durme Maria18-01-193101-09-2014
Van Duyn Remi27-01-191016-05-1982
Van Dyck Maria29-07-192022-02-2012
Van Eecke Albert Guido Maria Ghisleen22-11-193018-02-2012
Van Eeckhaut Pierre10-10-193901-07-2014
Van Eeckhoorn Celestine08-10-192927-11-2014
Van Eeckhout Frans06-02-193912-12-2018
Van Eeghem Maurice08-12-193328-10-2016
Van Eeghem Paula16-10-191313-04-1998
Van Eeghem Suzette01-03-192016-01-2012
Van Eesbeeck Jules23-02-193628-10-2015
Van Eetvelde Karel27-11-194109-04-2012
Van Elsen Herman09-04-192608-10-2013
Van Elsen Jeanne28-08-192316-03-2018
Van Elslande Andréa12-06-192728-06-2012
Van Engelandt Margriet18-04-193428-04-2018
Van Erom François12-10-193319-09-2015
Van Esbroeck Paul16-05-192810-05-2012
Van Eynde Clement20-11-192724-07-2014
Van Gaever Mathilde10-03-192304-09-2014
Van Gansbeke Joseph24-07-191223-05-2015
Van Gansbeke Patrick12-08-196006-10-2015
Van Gastel Luc10-11-192704-12-2018
Van Gastel Stan05-11-193621-03-2015
Van Gaubergen Jeanne12-12-191325-02-2012
Van Geerdeghom Elisabeth01-02-191622-12-1988
Van Geertruy Denise05-01-192214-12-2013
Van Gestel Elza08-07-193615-07-2014
Van Geystelen Freddy15-12-194803-03-2012
Van Gheluwe Elvire10-04-190020-08-1987
Van Gheluwe Monique19-08-193017-11-2014
Van Ghysegem Roger07-04-192717-02-2012
Van Gijsegem Maria30-10-191920-02-2012
Van Gijseghem Max15-06-192217-02-2014
Van Ginderachter Maurice15-03-192023-08-2011
Van Ginderachter Roland08-10-194409-10-2013
Van Goey Leona17-04-192826-02-2015
Van Goidsenoven Godelieve24-09-193112-06-2012
Van Gotha Frank06-12-194904-02-2012
Van Gronsveld Jo16-11-194213-03-2014
Van Grunderbeeck August13-06-192304-07-2014
Van Gucht Frieda27-03-195427-02-2015
Van Gysegem Kristof22-02-198412-05-2015
Van Gysel Alex14-02-194101-02-2015
Van Habberney Emiel10-10-192721-01-2014
Van Haelst Mariette31-05-192606-11-2011
van Haeren Adèle27-12-192622-05-2018
Van Haesendonck Johanna17-08-192517-02-2012
Van Ham René07-05-192824-05-2014
Van Harck Henri07-10-193101-12-2018
Van Hassel Ivo09-11-193405-02-2015
Van Haute Dimitri28-08-194710-12-2011
Van Haute Hubert13-08-193203-04-2014
Van Haute Marie21-01-192214-08-2011
Van Haute Paul06-08-194629-10-2011
Van Hautegem Adrien16-10-192909-02-2012
Van Hauteghem Bertha17-10-192517-02-2015
Van Hauwaert Dieudonné10-01-192827-03-2016
Van Hauwaert Trudo21-10-192024-05-2014
Van Haver Valeer30-11-192815-02-2012
Van Haverbeke Céline04-08-198928-08-2011
Van Hecke Dalain11-08-196512-01-2012
Van Hecke Georgette27-01-191518-05-2012
Van Hecke Hubert03-06-194414-12-2014
Van Hecke Karin24-09-194228-10-2018
Van Hecke Marjolein14-11-198207-09-2017
Van Hecke Roger29-12-193502-04-2012
Van Hecke Thérèse23-10-192610-05-2017
Van Heghe Chris19-08-197008-09-2015
Van Heirseele Joseph17-09-191028-01-1989
Van Hemden Jean-Paul24-11-194421-04-2014
Van Henis Marcel06-06-192924-12-2013
Van Herrewege Theo16-12-192408-02-2012
Van Herreweghe René22-07-193407-12-2011
Van Herzeele Marleen03-06-195630-12-2013
Van Herzele Roger27-03-192727-04-2015
Van Hessche Georges19-02-192717-11-2011
Van Heulebrouck Germaine13-04-192306-03-2014
Van Hevele Raphaëlle26-10-192905-01-2018
Van Hoeck Luc29-04-196516-11-2013
Van Hoecke Annik30-08-196502-09-2011
Van Hoecke Asther15-10-195005-10-2013
Van Hoecke Jaak23-09-194122-08-2015
Van Hoecke Jenny18-10-193321-07-2015
Van Hoecke Wilfried11-10-193708-11-2014
Van Holderbeke Cécile Germaine Henriette07-04-193027-02-2014
Van Hollebeke Alice27-07-192209-06-2017
Van Hollebeke Marie Joseph09-06-193206-03-2012
Van Hoof Delphine26-11-192324-06-2015
Van Hoof Josephine09-07-192909-01-2014
Van Hoof Jozef26-08-192403-12-2013
Van Hool Paul15-07-193329-08-2015
Van Hoorde Angela05-04-192623-10-2011
Van Hoorde Magdalena03-07-192507-02-2012
Van Hooreweghe Antoon02-07-192907-09-2019
Van Hooreweghe Henri23-11-191530-01-2012
Van Hootegem Frans13-02-192321-08-2010
Van Hooymissen Dolly17-04-192628-11-2015
Van Houcke Maria08-01-190023-12-1985
Van Houcke Suzanne01-02-192928-09-2017
Van Houdenhove Germaine02-01-192114-01-2012
Van Houdt Josepha28-03-191816-03-2008
Van Houte Alphonse13-03-189715-03-1978
Van Houtte Gunther28-09-195705-11-2013
Van Houtte Roger09-07-195116-11-2011
Van hove William03-03-195425-11-2011
Van Huele Marcelle15-06-192220-05-2017
Van Hulle Dirk06-03-195116-07-2016
Van Hulle Roland11-03-193313-11-2017
Van Hulle Simonne26-06-192907-05-2016
Van Hullebus Antoinette13-06-193919-01-2018
Van Hullebus Jeannine18-01-193318-01-2016
Van Hullebus Renatus21-08-193022-09-2017
Van Impe Jozef26-07-194521-11-2011
Van Impe Maurice06-08-194703-11-2014
Van Imschoot Eleonora10-02-194221-01-2008
Van In Rosa15-03-191910-10-2013
Van Isacker Jeannine31-03-193717-01-2017
Van Isacker Robert28-08-194303-11-2016
Van Isacker Roger20-12-194013-11-2018
Van Iseghem Gaby15-12-192620-03-2017
Van Israël Thérèse19-01-193024-09-2015
Van Itterbeek Hendrika13-06-193209-10-2011
Van Jole Marcel07-09-191626-07-2014
Van Kaam Jan31-10-194011-01-2012
Van Keer Henri22-06-192801-05-2012
Van Kerckhove Hubert09-10-192607-03-2012
Van Kerckvoorde Edmond02-07-192019-10-2011
Van Kerrebroeck Rosa01-01-193610-10-2016
Van Killegem Winiefred13-05-193901-09-2014
Van Laeken René07-11-193819-10-2015
Van Laere Elfrida15-02-192206-10-2011
Van Laere Marc25-12-194014-11-2013
Van Laetem Joseph11-12-192604-03-2015
Van Laethem Betsy27-07-193610-12-2018
Van Lancker Guy15-02-193222-09-2011
Van Lancker Robert14-08-193323-10-2014
Van Landeghem Marc03-08-194929-09-2014
Van Landeghem Nelly12-08-192725-06-2012
Van Landewyck Patricia23-06-195101-06-2019
Van Landschoot Gerardus Lucianus18-05-191218-08-1994
Van Langenaeken Stefan16-08-193926-11-2013
Van Lantschoot Elmar17-06-194323-01-2017
Van Leeuw Georges18-07-193624-09-2017
Van Leeuwen Pieter08-07-193212-11-2011
Van Lesberghe Alfred21-03-193725-01-2015
Van Liedekerke Jacqueline20-09-192930-12-2016
Van Liefferinge Marc02-03-193520-12-2014
Van Lierde Lucienne17-01-193228-10-2013
Van Linden Luc07-03-195614-09-2011
Van Lindt Albert14-02-191910-05-2015
Van Lint Jozef24-02-193405-02-2014
Van Litsenborg Aurèle12-07-192825-05-2015
van Loo Denise14-04-192513-03-2012
Van Loo John22-01-193923-05-2014
Van Loo Margareta27-01-193001-11-2016
Van Loo Valère07-04-191406-09-2011
Van Loock Emiel01-04-194512-08-2011
Van Loocke Emilienne15-08-191827-09-1987
Van Loon Gerard Constant11-04-191808-12-2011
Van Looy Jos30-03-192231-03-2012
Van Looy Maria Eulalia12-11-192818-05-2019
Van Luchene Erik15-05-192613-10-2018
Van Maele Georges14-12-192718-08-2014
Van Maele Georges Jan Medard Julien10-12-192515-01-2008
Van Maele Paul16-06-191622-06-2012
Van Maele Paul18-04-195124-01-2018
Van Maele Robert Albert19-04-191719-12-1979
Van Maele Roger16-03-193029-09-2016
Van Malcot Laurens08-12-199412-09-2011
Van Maldeghem Herman14-11-191910-01-2012
Van Malder Josephine02-10-192413-07-2015
Van Marcke Raoul11-01-194131-01-2015
Van Marsenille Cécile05-11-193329-09-2011
Van Massenhove Bertha10-192603-06-2018
Van Meenen Madeleine30-09-192121-03-2018
Van Meerbeeck Bernadette06-08-192329-05-2019
Van Meerhaeghe Frans03-08-192508-12-2014
Van Meerhaeghe Michel16-02-192614-05-1982
Van Meirhaeghe Carlos11-02-193627-10-2018
Van Meirvenne Louise Jozefina30-12-193027-01-2012
van Merris Elie06-05-192431-03-2017
Van Minsel Willy21-06-194620-12-2013
Van Mol Dirk30-01-194006-03-2012
Van Molhem Abel15-01-192703-08-2015
Van Moll Jacques13-06-192709-08-2014
Van Moorleghem Charles25-06-193925-06-2012
Van Mossevelde Leon19-07-192917-09-2011
Van Mossevelde Marie Louise06-06-192004-08-2016
Van Mulders Jacky12-11-193720-08-2011
Van Muylder Ingrid23-08-195706-02-2014
Van Muylder Nicolas31-08-191914-03-2015
Van Naemen Johny28-02-192910-09-2011
Van Neck Anne15-07-196009-08-2011
Van Neste Willy31-12-194320-11-2017
Van Nieuwenhove Marcel26-01-192903-10-2011
Van Nieuwenhuysen Theo16-10-194310-09-2014
Van Nieuwerburgh Lea05-06-194123-11-2011
Van Nuffel Luc18-03-192523-08-2014
Van Nuland Louis17-03-192407-02-2012
Van Nynatten Nele14-05-197308-10-2014
Van Oekel Greta10-09-192207-05-2012
Van Onsem Jan Gustaaf12-07-192415-03-2012
Van Oost Daniel26-05-194226-04-2016
Van Ooteghem Alfons25-11-192422-06-2012
Van Opdenbosch Celsa07-12-192009-09-2011
Van Orshoven Maria Louiza23-05-192314-10-2011
van Outryve d'Ydewalle Emmanuel07-07-192809-04-2012
van Outryve d'Ydewalle Josette Marguerite Marie Emmanuelle Ghislaine23-05-192909-09-2011
Van Overberghe Laura25-06-192307-08-2017
Van Oversteyns Fernand12-08-192619-12-2014
Van Paemel Georgette22-05-194318-02-2018
Van Paeschen Luc03-04-193506-01-2014
Van Parijs Eliane11-11-193112-03-2012
Van Parys Chantal12-11-194724-03-2014
Van Parys Willy05-05-193627-10-2011
Van Parys Yolande23-05-192517-09-2011
Van Passel Frans03-10-192616-01-2014
Van Passel Marie-Louise21-04-193418-07-2014
Van Pee Louis04-04-194412-09-2013
Van Peel Maria13-05-193028-08-2015
Van Peer Vic25-01-192609-04-2014
Van Peteghem Arnold08-04-193725-05-2014
Van Peteghem Paul31-12-193717-06-2012
Van Poucke Greta20-03-192419-11-2011
Van Poucke Maria19-02-191418-01-2014
Van Praet Nanda03-06-194209-10-2011
Van Puymbroeck Agnes01-02-195122-10-2015
Van Quekelberghe Antoinette04-02-191822-09-2015
Van Quickelberghe Cecile12-03-192414-02-2012
Van Raemdonck Waldo02-02-199205-12-2011
Van Raes Dion12-06-192521-01-2017
Van Reeth Marie Elisabeth08-02-194211-08-2015
Van Remoortel Xavier23-01-193609-03-2014
Van Renterghem Hilde24-11-194225-09-2015
Van Renterghem Louis31-05-193913-02-2018
Van Renterghem Marc12-08-193907-09-2015
Van Reusel Maria15-06-192519-08-2011
Van Rintel Geo15-11-191927-01-2014
Van Robaeys Marie-Louise12-10-192826-03-2017
Van Robaeys Paula05-10-193416-12-2011
Van Robbroeck William Alfonso2013
Van Roey Mathilde10-11-191808-02-2012
Van Roie Marie02-09-192622-08-2019
Van Rolleghem Gustave01-01-192730-12-2017
Van Roosbroek Paula09-12-193417-12-2013
Van Roose Walter20-11-192502-05-2017
Van Rossum Patrick12-07-196631-03-2014
Van Roy Elia21-05-191704-12-2011
Van Roy Raymond24-06-192929-05-2012
Van Royen Eddy Eduardus05-08-192724-01-2014
Van Royen Els16-07-193523-01-2015
Van Royen Robert18-06-192718-07-2015
Van Ruyskensvelde Elza28-02-192612-02-2012
Van Ryckeghem Cecile13-11-192409-06-2019
Van Ryckeghem Elien20-06-198804-06-2016
Van Ryckeghem Jeroom09-07-192228-05-1991
Van Rysselberghe Fernanda13-04-192506-11-2013
Van San Laurent15-03-195129-09-2013
Van Sante Raphaëlla14-04-192618-09-2011
Van Schel Pierre24-10-191918-11-2011
Van Schoorisse Dion01-04-194318-12-2014
Van Schoorisse Frans24-08-193318-02-2012
Van Schooten Jeannine01-04-195607-11-2015
Van Schoubroeck Theresia12-01-192606-04-2014
Van Severen Antoine20-01-192426-09-2011
Van Severen Lode03-06-193715-09-2011
Van Severen Robert19272013
Van Sieleghem Jos18-02-193321-11-2018
Van Slambrouck Yvonne30-09-193603-05-2018
Van Slycke Johan27-10-193405-08-2011
Van Soest Willy17-02-192624-02-2012
Van Sompel Lucie24-04-194520-02-2014
Van Speybroeck Denise10-05-193202-09-2015
Van Stappen Lode18-10-192711-06-2012
Van Steenberge Jozef30-06-191503-08-2011
Van Steenberge Paula08-11-192501-03-2012
Van Steenberge Raphaël19-07-194227-09-2014
Van Steenberghe Joanna22-11-192123-11-2015
Van Steendam Magda07-01-194503-05-2012
Van Steendam Roger21-07-193219-02-2012
Van Steenwinkel Claudine09-2013
Van Steenwinkel Leontine05-10-192021-02-2015
Van Stichel Louis26-02-193512-04-2014
van 't Veer Jan16-09-198911-06-2012
Van Thuyne Frank24-03-196029-02-2012
Van Thuyne Marie Leonie24-04-192110-01-2015
Van Thuyne Rachel02-08-192724-03-2019
Van Tieghem Marc01-10-192104-03-2012
Van Tomme Paula19-06-192130-10-2013
Van Tongerloo Dolf12-01-192313-04-2012
Van Trappen Willy27-08-193117-01-2012
Van Tricht André Omer09-07-194120-12-2013
Van Tulder Agnes30-04-192419-07-2015
Van Vaerenbergh Helena24-10-191607-10-2011
Van Veeren Clément01-11-192417-12-2018
Van Verdeghem Jacqueline13-11-192403-10-2011
Van Vlaenderen Gaby15-04-192601-12-2012
Van Vlem Jan19-05-194304-04-2012
Van Vlierberghe Petrus07-07-192818-02-2014
Van Volcem Florent26-07-193427-04-2019
Van Volcem Hans18-05-194712-11-2016
Van Vooren Henriette Elisa09-02-192720-10-2014
Van Vooren Robert19-05-192930-03-2010
Van Vossel Ludo24-04-196331-10-2015
Van Vynckt Marie-Louise25-10-195429-11-2011
Van Vyve Daniel24-08-194419-02-2015
Van Vyve Raymond25-02-193124-08-2014
Van Waefelghem Monique20-08-192907-11-2014
Van Waes Benedikt21-08-194418-03-2015
Van Waeyenbergh Liliane12-09-194725-03-2014
Van Waeyenberghe Dirk20-08-196004-03-2015
Van Walleghem Anna07-10-192719-11-2013
Van Walleghem Brigitte21-05-193908-12-2018
Van Wambeke Hubert11-10-192901-10-2015
Van Wassenhove Eddy02-08-195729-09-2011
Van Wassenhove Michel11-09-195223-02-2012
Van Wayenbergh Joanna11-07-192224-02-2014
Van Weehaeghe Luc14-07-195219-06-2012
Van Weert Marcel25-12-192401-05-2012
Van Welden Karl13-01-194021-05-2012
Van Werveke An03-04-193408-12-2013
Van Wesemael Henri21-07-193308-10-2015
Van Wettere Gérard12-06-193026-08-2014
Van Weyenberg Maria Paula21-09-191402-02-2012
Van Wilder Christine Maria Antonie05-04-195610-06-2014
Van Wingen Hortensia26-10-193627-09-2013
Van Wolput Anne05-01-194521-02-2016
Van Wonterghem Jeanne13-11-192412-08-2014
Van Zeebroeck Sven07-01-198004-11-2011
Vanacker Godelieve25-02-193326-12-2016
Vanacker Lieve12-04-196720-03-2016
Vanackere Camiel06-01-193618-05-2012
Vanaelst Cindy24-07-197822-11-2014
Vanbelle Germain29-10-193414-04-2017
Vanbeselaere Roger06-04-192313-01-2016
Vanbesien Emiel17-04-199205-12-2016
Vanbesien Fernand28-06-193708-03-2016
Vanbeveren Marc01-07-195131-03-2015
Vanbosseghem Christine18-03-195808-04-2012
Vanbossele Francine29-12-194706-10-2013
Vanbraekel Jacques09-05-192608-11-1984
Vancaudenberg Felix03-02-193718-06-2015
Vancayzeele Michel24-12-192904-03-2016
Vanclooster Michel10-10-194627-07-2018
Vanclooster Patrick04-03-196518-10-2015
Vancoillie Guido23-02-195020-03-2015
Vancompernolle Luc26-11-195621-11-2018
Vancoppenolle Valerius Achilles19-10-190924-10-1987
Vandaele Joseph25-01-193110-05-2015
Vandaele Marie-Louise25-08-189815-04-1982
Vandamme Alice19-03-193007-02-2017
Vandamme André24-09-194204-08-2019
Vandamme Erwin09-11-194107-11-2018
Vandamme Gilbert04-09-193310-01-2012
Vandamme Julien22-07-193608-04-2012
Vandamme Odette17-04-192413-12-2016
Vandamme Robert06-02-191920-01-1999
Vandamme Willy25-03-193206-12-2016
Vande Casteele Robert22-12-192912-10-2018
Vande Gaer René04-01-192806-05-2018
Vande Ginste Diana18-09-192923-05-2015
Vande Kerckhove Henri26-02-191723-03-2003
Vande Kerckhove Joseph03-04-193222-07-2014
Vande Kerckhove Suzanne04-07-192510-04-2012
Vande Maele Christian27-07-193831-07-2018
Vande Putte Fernand24-06-192929-07-2014
Vande Putte Geert23-10-196403-07-2014
Vande Sompele Frieda14-02-193530-01-2012
Vande Sompele Madeleine21-11-194319-06-2012
Vande Velde André03-08-194012-08-2014
Vande Velde Jozef01-06-193721-01-2012
Vande Velde Victorine12-03-192506-09-2018
Vande Voorde Jan03-05-195531-01-2017
Vande Voorde Marcel29-03-193129-04-2012
Vande Vyvere Marie-Jeanne11-04-194013-12-2013
Vande Walle Maria12-02-192524-01-2016
Vande Walle Roger18-11-192510-07-2016
Vande Winkele Suzanne03-03-192004-12-2013
Vandebeek Georgette21-11-2015
Vandebeek Nico12-01-193222-05-2012
Vandeborne Thomas01-12-199123-11-2014
Vandebotermet Jos27-08-193721-03-2014
Vandebunderie Andrée18-02-194721-05-2012
Vandecandelaere Maria19-01-193127-12-2018
Vandecappelle Eddy30-11-194719-10-2018
Vandecappelle Herman Jozef06-04-192615-02-2017
Vandecasteele Daniël05-11-192501-05-2018
Vandecasteele Daniel20-11-194607-03-2017
Vandecasteele Ghislain31-07-196325-07-2019
Vandecasteele Lisonne18-02-192513-01-2018
Vandecruys Geert28-03-197003-09-2015
Vandeginste Maria02-07-193502-01-2018
Vandekerckhove Cécile19-01-192603-11-2014
Vandekerckhove Irma12-04-192525-08-2017
Vandekerckhove Jan01-07-192729-04-2014
Vandekerckhove Marie-Thérèse22-02-193313-02-2018
Vandekerckhove Norbert13-09-195108-11-2013
Vandekerckhove Willy08-07-194521-12-2013
Vandekerkhove Jean31-01-193220-06-2017
Vandelannoote Simonne24-09-192716-12-2018
Vandelanotte Denise31-05-193422-10-2017
Vandelanotte Johan11-04-196326-10-2016
Vandemeulebroecke Oscar02-04-192329-07-2011
Vandemoere Jeannine10-12-193431-03-2018
Vandemoere Thérèse23-12-192620-06-2017
Vandemoortele Ann02-08-196422-08-2017
Vandemoortele Eric13-05-193914-06-2015
Vandemoortele Raymond25-09-191914-04-2015
Vandemoortele Thérèse10-01-192401-03-2012
Vanden Abeele Betty21-06-193313-11-2017
Vanden Abeele Diana04-05-192807-06-2016
Vanden Abeele Freddy09-03-195126-09-2017
Vanden Abeele Ludwine05-04-192925-09-2013
Vanden Avenne Joseph01-09-192322-09-2014
Vanden Berghe Caroline23-06-196208-01-2015
Vanden Berghe Christiane28-04-193404-04-2015
Vanden Berghe Ignace18-01-192804-06-2019
Vanden Borre Marc07-04-193723-03-2015
Vanden Branden Marie-Thérèse17-07-193318-07-2018
Vanden Broecke Bertrand05-04-194319-09-2013
Vanden Broele Adrienne26-12-192528-02-2019
Vanden Bulcke Joseph06-10-192625-02-2014
Vanden Bussche Gabriël25-04-193930-11-2018
Vanden Eede Jozef03-11-192307-10-2014
Vanden Eynde Renée Marie04-08-192317-11-2016
Vanden Hautte Thérèse24-04-192726-12-2017
Vanden Plas Odette10-07-192221-06-2017
Vanden Schrieck Jozef22-05-192905-09-2015
Vandenabeele Antoon18-01-194329-12-2014
Vandenabeele Edgard08-03-193625-07-2017
Vandenabeele Jozef29-04-192519-02-2017
Vandenabeele Simonne27-09-193010-10-2014
Vandenabeele Walter23-08-194127-04-2012
Vandenabielle Maurice25-01-191921-03-2012
Vandenameele André René08-04-192416-06-2019
Vandenberghe André03-10-192807-03-2017
Vandenberghe Antoinette14-10-190801-02-1988
Vandenberghe Arlette Marie28-06-194527-06-2011
Vandenberghe Dirk09-08-194510-08-2015
Vandenberghe Gerard21-08-192923-03-2018
Vandenberghe Joris24-11-192016-10-2011
Vandenberghe Joseph29-11-193223-12-2017
Vandenberghe Lieve07-12-196025-09-2014
Vandenberghe Maria15-07-193511-03-2014
Vandenberghe Maurice17-07-192318-02-2016
Vandenberghe Mireille27-03-194808-10-2016
Vandenberghe Paul27-05-193830-05-2012
Vandenberghe Pierre12-07-192928-12-2018
Vandenberghe Willy19-03-193210-04-2017
Vandenbogaerde Michel Gentiel07-12-191015-12-1997
Vandenbogaerde Roos19-06-194723-02-2014
Vandenbossche Dany12-2013
Vandenbrande Simonne10-02-192510-10-2013
Vandenbriele Philippe29-09-195605-02-2017
Vandenbroele Frieda13-09-193813-03-2012
Vandenbroucke Carlos12-09-193602-01-2014
Vandenbroucke Carmen31-07-193030-01-2015
Vandenbroucke Dirk02-04-194915-03-2019
Vandenbroucke Dirk04-08-196509-09-2018
Vandenbroucke Frans25-07-193604-02-2017
Vandenbroucke Joseph12-12-191605-12-2011
Vandenbroucke Marc30-04-195020-09-2013
Vandenbroucke Omer22-07-192209-09-2017
Vandenbroucke Paul12-06-194307-02-2016
Vandenbroucke Rolande25-06-192625-06-2014
Vandenbroucke Solange13-10-192901-05-2018
Vandenbulck Marc28-10-194201-05-2012
Vandenbulcke Jules18-12-193008-09-2011
Vandenbulcke Paul11-03-194808-08-2011
Vandenbunder Armand20-04-194522-03-2012
Vandenbunder Paul04-03-194025-09-2015
Vandenbussche Agnes21-01-192023-02-2016
Vandenbussche Annie27-03-194009-12-2011
Vandenbussche Gaston15-08-192907-04-2018
Vandenbussche Gilbert11-02-192812-09-2016
Vandenbussche Jeanne09-03-192825-03-2018
Vandenbussche Paul21-05-192330-01-2012
Vandenbussche Rudi18-10-195517-10-2013
Vandenbussche Willy21-10-192911-08-2019
Vandendorpe Henriette21-12-192626-01-2012
Vandendorpe Philippe22-07-195925-02-2015
Vandendorpe Remi09-07-193825-11-2016
Vandendriessche Eric30-10-193531-01-2012
Vandendriessche Freddy02-09-194520-02-2018
Vandendriessche Joanna22-08-192303-06-2019
Vandendriessche Marie-Louise09-05-192806-11-2014
Vandendriessche Marie-Thérèse15-09-194713-02-2014
Vandendriessche Maurits03-02-192209-06-2017
Vandendriessche Paula09-12-192111-05-2012
Vandendriessche Paula06-04-192417-01-2012
Vandendriessche Pierre Louis08-08-194910-06-2012
Vandendurpel Francine06-11-193418-04-2015
Vandeneede Jean11-07-193427-11-2015
Vandenhaute Jacques27-12-2014
Vandenhende Constant05-09-192624-04-2012
Vandenhende Luc25-05-194730-09-2017
Vandenhole Claire10-12-193409-11-2014
Vandenhove Jos07-01-192522-11-2011
Vandenhove Monique Anny30-12-194409-01-2012
Vandenplas Victor19-10-193108-10-2015
Vandensande Jef20-01-192625-04-2012
Vandenweghe Luitgardis11-10-193223-04-2019
Vandeperre Paula19-06-192504-07-2014
Vandepitte Daniel31-01-192321-11-2016
Vandepitte Georgette18-02-192407-01-2018
Vandepitte Juliet15-12-192620-02-2018
Vandepitte Simonne31-01-192420-06-2019
Vandepitte Simonne17-07-193502-06-2019
Vandepoorte Annita03-03-194012-02-2014
Vandeputte Edgard31-01-194111-10-2014
Vandeputte Frans12-02-194830-09-2016
Vandeputte Jean-Marie15-09-195529-03-2019
Vandeputte Maurice24-05-192308-06-2019
Vandeputte Monique25-12-193110-05-2012
Vandeputte Roger22-04-192808-06-2014
Vandeputte Ronny10-09-195112-11-2012
Vander Beken Gerard07-07-193510-01-2015
Vander Espt André07-03-192118-05-2019
Vander Maes Jenny Gentilla16-08-193507-12-2018
Vander Poorten Paula15-06-192219-02-2012
Vander Stichele Christiane06-01-192922-08-2011
Vanderbeken Robert04-10-193605-2016
Vanderbeken Roger192627-07-2011
Vanderborght Henri10-10-192207-06-2015
Vanderbrugge Andreas21-05-191405-12-2011
Vanderbrugghen Stefaan22-07-195804-09-2014
Vanderdonck Magdalena04-10-193021-05-2012
Vanderdonck Rudy11-2013
Vanderfaeillie Florent10-06-192216-02-2016
Vanderfaeillie Paula18-03-193613-10-2015
Vanderhaegen Roger10-05-192106-02-2012
Vanderhaeghe André14-12-193210-06-2014
Vanderhaeghen Albrecht29-04-192224-01-2016
Vanderhaeghen Maria16-04-191002-11-2014
Vanderhoeven Paul04-10-195721-06-2014
Vanderlinden Jean-Marie05-09-194721-02-2014
Vandermarliere Joseph18-05-192817-07-2017
Vandermarliere Liliane22-10-192915-10-2016
Vandermarliere Robert07-03-192404-03-2017
Vandermeersch Gilbert07-03-192630-03-2014
Vandermeulen Paul15-08-192016-11-2011
Vandermeulen Sylvère27-09-194812-01-2018
Vanderpoorten Min09-06-194730-11-2011
Vanderscheuren Daniel03-07-193024-05-2016
Vanderschrieck Anna26-05-192923-02-2015
Vanderstappen René22-05-193210-11-2014
Vanderstichele Georges26-03-192326-08-2019
Vanderstraeten Martha29-07-193219-09-2011
Vanderstuyft Monique18-12-192407-03-2012
Vandervoorde Pierre25-06-194107-11-2015
Vandervoort Hilda25-12-193625-08-2011
Vanderwegen Urbain09-02-194422-06-2014
Vanderyse Godelieve19-04-192623-05-2016
Vandesompele Bart12-03-196728-02-2012
Vandessel Bert25-03-194202-05-2012
Vandevelde Denise12-09-192413-03-2012
Vandevelde Maria07-02-193207-07-2016
Vandevelde Yolande23-01-193308-12-2011
Vandeven Filip16-10-192609-03-2012
Vandevivere Micheline27-03-194511-12-2018
Vandevivere Raoul27-10-194005-10-2018
Vandevoorde Angela24-03-192623-07-2017
Vandevoorde Edith31-10-193805-01-2017
Vandevoorde Emile01-02-199102-07-2014
Vandevoorde Gilberte19-07-193431-10-2012
Vandevoorde Paula Albertine27-10-192804-01-2015
Vandevoorde Rolande09-09-192903-02-2018
Vandevoorde Willy30-04-193925-01-2019
Vandevyvere Geeraard12-04-192703-03-2018
Vandevyvere Roger16-06-194102-11-2016
Vandewaeter Ronny29-11-195330-06-2017
Vandewal Pierre22-10-193419-12-2016
Vandewalle Anna11-03-193727-12-2018
Vandewalle Georgette18-11-192929-09-2013
Vandewalle Henriette05-12-193127-10-2014
Vandewalle Hubert04-02-194412-01-2012
Vandewalle Irène08-02-192428-03-2012
Vandewalle Roger06-06-192604-10-2014
Vandewalle Thérèse14-03-193120-03-2017
Vandeweghe Gaston09-03-192922-08-2014
Vandeweghe Maurice08-04-192323-08-2016
Vandewiele Camillus25-07-192211-04-2012
Vandewiele David11-03-199208-11-2011
Vandewiele Marc28-03-193221-11-2011
Vandewiele Margaret10-12-191303-10-2011
Vandewoude Camiel28-07-192528-02-2017
Vandezande Maurice08-11-192419-09-2011
Vandierendonck Sofie02-04-197112-03-2018
Vandooren Roland02-01-193818-09-2014
Vandoorne Antoon29-08-194131-03-2014
Vandoorne Jules29-08-193904-08-2011
Vandoorne Rogier10-05-193006-12-2016
Vandromme Gilbert24-08-194209-05-2018
Vandromme Louis30-04-191621-01-2019
Vandromme Maria20-04-193427-11-2017
Vandromme Monique01-12-194404-09-2011
Vandroogenbroeck Ward28-06-199003-05-2012
Vaneeckhoutte Maria21-10-192713-05-2016
Vanelslander Paula24-11-192419-05-2018
Vangansbeke Mariette30-01-193029-08-2019
Vangeel Lucie28-11-193424-07-2019
Vanghillewe Simone03-02-193008-01-2019
Vangrunderbeek Willy31-05-193916-06-2014
Vanhaecke Armand08-12-192821-05-2015
Vanhaecke Marie Joseph28-11-194207-03-2017
Vanhaelewyn Cécile09-03-193311-02-2017
Vanhaelewyn Marietta23-09-192225-08-2014
Vanhaelewyn Rosetta25-10-192727-02-2018
Vanhaelewyn Wilfried27-03-194713-04-2012
Vanhaesendonck Frans27-12-194103-12-2013
Vanhalewyn Chrysole05-03-191921-04-2012
Vanhalme Gilbert26-02-192916-11-2011
Vanhamme Jeannette11-07-193311-11-2011
Vanhamme Maria16-03-192224-06-2015
Vanhaute Jan04-06-193826-06-2016
Vanhauwaert Benoni18-11-194405-10-2011
Vanhaverbeke Daniël13-09-193919-11-2018
Vanhaverbeke Laura19-12-191812-03-2016
Vanhaverbeke Marie Monique16-10-193629-02-2012
Vanhaverbeke Maurice22-11-192623-04-2019
Vanhaverbeke Simonne13-09-192901-05-2018
Vanhee Gilbert27-10-192406-06-2012
Vanhee Henriette06-11-191629-02-2012
Vanhee Martha14-04-192613-12-2018
Vanheel Angelina31-10-192506-07-2014
Vanheertum Louisa11-02-193218-05-2015
Vanhemelen Herman26-07-195412-03-2015
Vanhercke Antoinette15-10-193829-06-2019
Vanherp Roger11-06-192624-02-2018
Vanherzeele Andrea31-01-192829-02-2012
Vanherzeele Raphaël07-05-193323-02-2012
Vanheule Anna24-10-192924-03-2012
Vanheuverswijn André11-10-192013-06-2012
Vanhoeck Mariette31-03-192705-06-2012
Vanhoenacker Noëlla23-12-192316-08-2015
Vanhollebeke Albert13-08-191717-04-2012
Vanhollebeke Valentin20-08-193322-09-2015
Vanhoof Joseph17-11-193423-02-2015
Vanhoonacker Wilfried14-01-192926-10-1992
Vanhooteghem Anny10-11-194525-11-2017
Vanhoucke Claude15-07-193628-08-2011
Vanhouter Myriam25-09-194030-03-2017
Vanhoutryve André04-09-192023-05-2015
Vanhoutte Albert08-06-194904-09-2011
Vanhoutte Rachel16-02-193123-08-2016
Vanhoutte Roger13-07-192727-04-2016
Vanhoutte Roger16-08-193112-10-2015
Vanhove Albrecht12-07-192217-09-2011
Vanhove Maria25-12-192620-01-2019
Vanhove Raymond17-08-193226-02-2019
Vanhoye Marie-Louise11-06-192326-01-2019
Vanhoyland Maurice07-07-195215-04-2012
Vanhulle Adrienne17-11-192522-12-2016
Vanhullebus Laurenda27-08-193112-12-2017
Vankeerberghen Jean01-07-193024-05-2014
Vankeersebilck Lionel06-10-193703-01-2014
Vankemmelbeke Remi05-10-192828-05-2018
Vankerrebroeck Frans16-07-193724-10-2011
Vanlancker Gilbert15-05-194106-10-2011
Vanlancker Marie-Renée16-01-193303-12-2014
Vanlandschoot Els08-06-196828-04-2017
Vanlatum Jean11-01-193311-11-2015
Vanlerberghe Jenny24-06-193701-11-2016
Vanlerberghe Paul16-05-192519-10-2014
Vanlinthout Lieve10-2015
Vanlouwe Magdalena16-06-193131-07-2014
Vanmaercke Hugo24-09-195912-05-2015
Vanmarcke Raphaël26-10-192526-03-2012
Vanmeenen Constant20-11-192812-11-2016
Vanmeenen Hendrik05-08-192604-03-2012
Vanmeenen Nadine19-11-196102-03-2016
Vanmoen Christiane24-09-193109-04-2012
Vanmoen Etienne25-11-192814-01-2012
Vanmoerkercke Paula15-05-192122-05-2016
Vanmoerkerke Marie Louise18-01-191429-01-2008
Vanmol François08-05-194915-03-2012
Vanneste Alfrieda29-06-191803-11-2011
Vanneste Antoine10-12-194502-05-2012
Vanneste Christiane22-07-195013-05-2015
Vanneste Estella09-12-192330-03-2018
Vanneste Eugène05-02-192808-11-2011
Vanneste Gérard27-09-192412-04-2012
Vanneste Hubert09-12-195014-11-2013
Vanneste Irène04-09-192025-06-2019
Vanneste Joseph28-06-194209-09-2013
Vanneste Larry09-06-2014
Vanneste Marie-Louise10-12-192504-08-2011
Vanneste Marie-Madeleine22-11-194631-10-2011
Vanneste Olivier18-05-193017-09-2014
Vannetelbosch Raymond29-06-192831-08-2015
Vannieuwenhuyse Godelieve22-08-193731-08-2014
Vannieuwenhuyse Omeer19-06-191917-08-2016
Vannoorden Noël11-11-193522-09-2017
Vanommeslaeger Paul19-09-194408-03-2012
Vanommeslaeghe Jean-Baptiste18-01-192404-02-2012
Vanouplines Edmond30-06-192019-08-2011
Vanoutryve Roger29-12-193412-11-2011
Vanoverbeke Eugeen22-05-192708-04-2014
Vanoverberghe Roger04-08-193503-08-2019
Vanoverschelde Robert16-07-192603-06-2017
Vanparys Octave13-03-191719-02-2012
Vanpee Willy07-02-195528-07-2014
Vanpoucke Ellen29-09-2011
Vanquickelberghe Eliane25-08-192403-03-2014
Vanrenterghem Agnès Anny19-12-192213-11-2015
Vanrobaeys Georges19-07-192231-10-2017
Vanrobays Patrick30-01-195313-12-2014
Vanroye Robert06-06-194425-08-2018
Vanryckeghem Jozef26-03-192222-08-2011
Vanschaemelhout Rita24-11-194426-12-2014
Vanseer Herman12-05-196528-09-2011
Vansieleghem Carolus Josephus25-09-192313-10-2014
Vanspranghe Willy15-08-193626-08-2016
Vanstechelman Georgette08-05-193907-11-2018
Vansteeland Maria05-06-195023-03-2016
Vansteenbrugge Maria19-05-194603-05-2012
Vansteenbrugge Roger13-08-191621-07-2014
Vansteene Roos09-04-193402-07-2017
Vansteenkiste Gaspard23-10-193829-08-2018
Vansteenkiste Georgette05-06-192324-07-2018
Vansteenkiste Greetje27-08-197119-02-2014
Vansteenkiste Lydia10-10-193202-05-2012
Vansteenland Gilbert16-07-192413-02-2016
Vanterwijngen Betty11-01-194509-11-2013
Vanthienen Simonne22-12-192725-04-2012
Vanthienen Willy02-06-194615-03-2015
Vanthuyne Christian13-08-194922-10-2018
Vanthuyne Gustaaf27-07-193008-01-2018
Vanthuyne Michel21-02-193029-06-2019
Vantieghem Daniel18-07-193219-05-2018
Vantieghem Georges27-02-194501-04-2015
Vantieghem Marie Thérèse Marguerite20-12-192829-11-2018
Vantomme Andreas20-11-193823-04-2016
Vantomme Antoon26-04-195404-02-2012
Vantomme Philippe03-04-195913-11-2015
Vantoortelboom Irène08-12-193604-10-2018
Vantoortelboom Roger29-03-194623-01-2018
Vantorre Petrus07-11-192204-12-2016
Vantyghem Georgette28-11-192320-02-2015
Vanwalleghem Rosa28-05-193306-10-2013
Vanwijnsberghe Marie-José24-03-192514-01-2012
Vanwynsberghe Adrienne13-06-192216-09-2015
Vanwynsberghe Dirk11-09-194425-02-2012
Vanwynsberghe Wielfried31-05-193930-11-2016
Vanysacker Georgetta13-10-192826-03-2018
Vassart Jacques24-05-193005-10-2011
Vastenavondt Josephina19-01-192426-01-2015
Vauterin Karel03-10-193926-03-2014
Vavedin Elvire16-07-193106-02-2012
Vehent Paul15-05-192517-10-2014
Veldeman Emiel21-11-192729-04-2012
Veldeman Irena24-05-193128-06-2012
Velge Léon Léandre Marie Raymond22-03-193114-05-2012
Velghe Denise22-03-193527-02-2016
Velghe Irma05-10-192610-12-2018
Velghe Jacques06-04-194229-01-2018
Vens Herman24-01-193308-12-2011
Vens Trees24-05-194106-12-2014
Ventôse Marc23-10-196017-08-2011
Veraverbeke Wilfried18-01-193918-09-2016
Verbaanderd Jaak16-01-193724-07-2014
Verbanck Anaïs03-04-193616-11-2016
Verbeeck Godelieve25-03-193627-05-2012
Verbeerst Noël12-03-194823-07-2017
Verbeiren Yvette29-02-193625-12-2017
Verbeke Adrien04-08-192427-11-2017
Verbeke Angèle14-10-192717-02-2016
Verbeke Firmin18-02-192917-01-2012
Verbeke Georgette10-09-193020-07-2015
Verbeke Magda20-06-194104-05-2016
Verbeke Remi29-12-193916-01-2017
Verberckt Cécile12-06-192601-01-2015
Verbesselt Hilda30-01-192109-02-2015
Verbiese Maria27-04-192814-02-2018
Verbiest Diane23-04-194819-03-2012
Verbiest Gilbert02-12-195117-12-2014
Verbinst Antoine01-04-192531-01-2018
Verbouw Marie-Louise02-09-193001-09-2017
Verbraecken Eduard29-03-193509-03-2012
Verbraeken Roland06-06-193318-10-2011
Verbreyt Monique13-11-192811-01-2015
Verbrugge Alfons Michel25-03-193220-07-2015
Verbrugge Gilbert23-02-192624-11-2018
Verbrugge Reine25-05-191926-07-2014
Verbruggen Amelia03-08-191413-12-2014
Verbruggen Lucie13-07-192608-09-2011
Verbruggen Maria11-08-192007-04-2012
Verbruggen Peter20-05-196615-03-2015
Verbruggen Robert29-03-192612-03-2015
Verbrugghe Jean-Pierre16-07-194926-11-2016
Verbrugghe John13-09-194331-03-2014
Verbrugghe Jozef08-10-195208-05-2018
Verburg Joanna11-06-191401-02-2012
Verburgh Nadia04-03-195225-02-2018
Vercambre Roger18-10-194530-05-2015
Vercammen Leon23-02-193524-04-2015
Vercauteren Greta12-04-194801-05-2012
Vercouteren Karel18-04-192806-04-2012
Vercoutter Michel24-04-192518-04-2018
Vercruysse Leona19-05-192809-08-2011
Vercruysse Lucien03-07-194612-05-2016
Vercruyssen Karel22-08-191931-05-2012
Verdegem Gaby23-10-195224-04-2015
Verdegem Omer13-12-192817-01-2015
Verdonck Agnes17-04-192728-07-2019
Verdonck Agnes24-11-195510-12-2018
Verdonck Anna05-07-192115-02-2012
Verdonck Godelieve27-12-192926-08-2017
Verdonck Jeanne08-09-193210-03-2014
Verdonk Gaston21-01-191306-05-2012
Verdruye Agnès25-12-192224-09-2017
Vereecke Georgette11-02-193117-02-2012
Vereecke Liliane14-11-193128-07-2016
Vereecke Marie-Jeanne23-10-192913-11-2011
Vereecke Nicole01-05-193722-02-2015
Vereecken Maddy10-12-192507-09-2016
Vereenooghe Luc21-02-194219-07-2015
Verelst Annie07-07-193921-02-2015
Vererfven Hendrik18-04-192420-10-2015
Verfaille Alfons29-05-192629-07-2015
Verfaillie André01-02-193318-08-2011
Verfaillie Frans21-05-194828-02-2018
Verfaillie Gaston17-10-192412-10-2011
Verfaillie Georges27-10-193116-09-2018
Verfaillie Michel26-09-193520-01-2016
Verfaillie Rosette08-07-194309-08-2011
Verfaillie Simonna29-03-192318-09-2016
Verfaillie Valère23-01-192605-06-2012
Vergauwen Mario08-06-195521-02-2014
Vergels Aloys03-12-192426-10-2011
Vergison Robert25-06-192602-03-2018
Vergote Denise06-06-192820-08-2015
Vergote Lydie23-01-193004-01-2014
Vergracht Frans09-03-192926-06-2014
Vergucht Ignace09-03-193008-04-2014
Vergucht Simonne08-12-192123-10-2011
Verguldezoone Henriette27-03-191902-09-2017
Verhack Gino27-12-197311-01-2018
Verhaege André21-10-192314-02-2017
Verhaegen Albert21-09-193005-09-2013
Verhaeghe Daniel18-12-193703-09-2017
Verhaeghe Donald12-07-196012-08-2011
Verhaeghe Esther18-07-193507-07-2019
Verhaeghe Georges11-04-191824-10-2016
Verhaeghe Georges23-08-192206-11-2018
Verhaeghe Georges30-06-192924-01-2014
Verhaeghe Ignaas06-03-194511-10-2016
Verhaeghe Johan30-04-195403-05-2012
Verhaeghe Margareta27-10-192023-08-2016
Verhaeghe Suzette15-01-193620-08-2011
Verhaeghe Theo07-11-194226-08-2018
Verhaeren Micheline23-03-195713-11-2013
Verhaest Marthe13-11-192119-05-2012
Verhaest Rafaël10-11-193830-04-2018
Verhauwaert Andre12-02-193528-07-2011
Verhé Fernand13-06-193411-01-2017
Verheeke Maria10-08-193004-02-2012
Verhegge Agnès13-12-192309-10-2011
Verhelle Roger04-07-193907-11-2018
Verhelst Dirk17-06-195017-07-2014
Verhelst Firmin13-02-192726-05-2014
Verhelst Frans16-09-194022-08-2011
Verhelst Freddy19-03-193501-03-2015
Verhelst Germana17-11-192023-12-2016
Verhelst Hubert24-05-192806-10-2016
Verhelst Servaas02-12-194810-01-2012
Verheuen Roger02-02-192715-12-2018
Verheye Ivonne24-12-192508-07-2019
Verheye Paul10-01-195725-10-2016
Verheye Roland22-08-193830-08-2015
Verheye Rudi09-07-195431-01-2012
Verheyen Maria16-10-192120-10-2011
Verheyen Maria27-01-193621-12-2014
Verheyen Rudi08-02-193807-01-2014
Verhiest Georgette05-10-192714-02-2017
Verhille Alain27-06-194927-08-2018
Verhille Maurice20-10-192317-06-2015
Verhille Raoul25-08-192601-04-2012
Verhoeven Louisa10-07-191124-09-2014
Verhoeven Maria Antonia01-06-192411-02-2012
Verhoeven Mariette24-12-192905-11-2014
Verhoye Joseph18-12-194912-02-2014
Verhulst André11-12-193922-08-2011
Verhulst André20-08-194414-01-2012
Verhulst Liza26-06-192909-10-2014
Verhulst Marietta06-06-192607-11-2013
Verkest Agnes16-07-192209-12-2018
Verkest Charles01-07-193319-12-2013
Verkin Fernand21-09-192215-09-2016
Verkinder Denise01-12-192306-01-2012
Verkinderen Andrea26-07-193226-07-2014
Verkouille Raymond27-08-193111-06-2017
Verkruysse Maria21-04-192008-05-2018
Verlee Elisa07-12-192812-05-2014
Verlinde Charles12-12-193425-01-2018
Verlinde Emile10-02-193620-02-2016
Verlinde Henri07-10-194218-05-2016
Verlinde Jef20-03-193821-04-2016
Verlinde Lucien28-03-192311-05-2012
Verlinde Suzanne27-09-192722-01-2018
Verlinden Bart03-02-197510-05-2012
Verlinden Leonard23-03-193322-01-2015
Verlinden Simonne01-06-193605-09-2014
Verloo Adhemar01-05-192212-08-2015
Verloo Ann22-03-192020-02-2012
Verloo Mariette23-02-191918-12-2018
Verlooy Jeanne12-05-192022-02-2016
Vermander Roza15-01-194029-07-2011
Vermander Zoë14-06-192824-02-2017
Vermandere Luc10-08-194624-08-2011
Vermast Herman22-04-192809-12-2014
Vermast Rosa09-12-193203-10-2015
Vermeersch Dirk26-06-196125-05-2012
Vermeersch Julia07-09-192017-07-2016
Vermeersch Leona14-08-192513-05-2012
Vermeersch Marie-Louise08-07-192319-09-2011
Vermeersch Michel11-04-193631-10-2017
Vermeersch Noël25-12-193804-03-2019
Vermeersch Richard21-07-192512-08-2019
Vermeersch Roger07-08-192621-05-2015
Vermeesch Cesar30-12-192704-01-2019
Vermeire Cecile12-02-194620-05-2014
Vermeire Henri Liévin Antoine04-01-193217-05-2012
Vermeire Jacques30-11-194402-01-2018
Vermeiren Ann22-06-195027-11-2011
Vermeiren Godelieve22-06-193327-02-2012
Vermeiren Mina25-06-192221-03-2012
Vermeiren Paul05-11-193613-06-2012
Vermet Roger28-03-194808-05-2017
Vermeulen Blanche18-05-193303-05-2015
Vermeulen Fernand15-05-193811-08-2019
Vermeulen Gertrude29-06-192706-03-2018
Vermeulen Gudrun08-12-194231-01-2018
Vermeulen Hendrik06-03-194207-04-2018
Vermeulen Ingrid11-04-195421-04-2017
Vermeulen Jeannette24-10-193130-03-2015
Vermeulen Josephine17-05-193308-08-2015
Vermeulen Justine29-12-193023-10-2014
Vermeulen Marc11-01-196114-06-2019
Vermeulen Marcel02-09-193811-11-2017
Vermeulen Margaretha08-08-191526-02-2017
Vermeulen Michel20-02-192209-05-2018
Vermeulen Roger04-11-192620-05-2016
Vermeulen Thérèse Margriet16-07-192520-01-2012
Vermeylen Hilde24-03-195624-06-2012
Vermoesen Jean Paul30-06-193231-05-2012
Vermoesen Leon17-07-193204-12-2014
Vermoortel Hendrik22-07-195029-08-2015
Vermote Georges31-05-193113-08-2011
Verniere Yddes06-09-194910-05-2019
Vernimmen Julien24-07-194325-02-2014
Verpaele Louis25-06-192612-03-2012
Verplaetse Christine24-08-192716-09-2011
Verplancke Georgette18-12-192830-06-2017
Verplancken Robert04-07-194502-09-2011
Verplanken Marie-Jeanne24-07-192231-05-2016
Verpoort Raoul28-10-193823-02-2016
Verraes Marie Louise10-10-192017-02-2012
Verraes Mathias24-01-197922-03-2015
Verraes Thomas21-10-198022-03-2015
Verraes Willy20-02-194309-11-2017
Verreth Luc24-08-196316-08-2014
Verroken Alice22-11-191909-06-2012
Versavel Roger01-07-192806-10-2018
Verschaete Johanna27-09-192118-12-2018
Verschaeve Jean Marie30-12-195919-11-2018
Verschelden Bernard09-01-193518-05-2012
Verschelden René30-04-193625-03-2015
Verschoore Arnold11-09-192804-04-2017
Verschoore Honoré12-08-192323-10-2016
Verschraegen François27-09-193021-01-2016
Verschraegen Marc04-03-196330-04-2015
Verschuere Didier07-05-194202-08-2015
Verschuere Johan25-09-195907-11-2011
Verschueren Clara30-09-191924-03-2012
Verschueren Eddy31-03-196223-10-2014
Verschueren Jef04-05-192911-09-2013
Verschueren Roger19-12-191426-06-2012
Versée Raoul Henri23-01-194922-04-2015
Verslype Marleen27-06-195415-09-2016
Verspeelt Ignace16-08-195311-10-2013
Versteele Marie-Anne19-02-193122-01-2017
Verstraelen Marcella20-02-192208-09-2013
Verstraete Agnes19-01-192906-03-2012
Verstraete André20-07-193111-06-2018
Verstraete Andrea22-01-192605-04-2014
Verstraete Ann02-10-196521-01-2017
Verstraete Antoon05-02-193631-05-2016
Verstraete Camilla16-10-192721-06-2019
Verstraete Dirk05-11-195818-06-2017
Verstraete Ferdinand Richard Jacques09-02-191425-02-2012
Verstraete Florimond07-12-192825-03-2014
Verstraete Georges13-08-193103-07-2019
Verstraete Gilbert04-05-193413-02-2012
Verstraete Gilbert26-11-194305-0012
Verstraete Godfried29-03-193608-08-2011
Verstraete Honoré27-10-192929-11-2017
Verstraete Josephine Irma Maria17-05-191831-07-2011
Verstraete Nicole14-08-193502-01-2017
Verstraete Omer24-10-191109-11-2011
Verstraete Paula26-04-192501-01-2018
Verstraete Raf31-03-193415-02-2012
Verstraete Yvonne16-11-193219-10-2014
Verstraeten Agnes07-06-192426-09-2015
Verstraeten Antoine12-02-192408-02-2014
Verstraeten Bernadette01-01-193125-02-2012
Verstraeten Jacques13-05-192809-07-2014
Verstreken Fons31-01-192931-10-2011
Verstrepen Frans02-12-193205-03-2012
Verstuyf Hilaire04-06-192501-02-2012
Vertommen Modest Joannes07-09-192305-05-2012
Vertongen Désiré22-06-193526-10-2013
Vertonghen Leo August18-09-192014-10-2015
Vervaeke Gabriel06-02-193222-09-2014
Vervaeke Gilbert25-12-193502-04-2019
Vervaeke Maria-Louisa12-05-191515-10-2011
Vervaeke Roger19-04-192221-06-2017
Vervaeke Wilfried15-03-192603-11-2011
Vervaet Geert15-10-197024-08-2011
Vervenne Alban26-02-192805-10-2017
Ververken Jozef15-09-191826-01-2012
Vervisch Christiana01-04-192725-06-2018
Vervisch Eugeen25-07-192314-03-2012
Vervondel Alice10-02-193619-05-2012
Vervrangen François03-05-193814-11-2014
Verwee Leon14-04-193519-10-2015
Verweire Etienne14-03-194106-03-2012
Verwilghen Nelly04-12-193403-05-2012
Verwimp Georges05-02-192303-05-2012
Verwimp Maria22-07-192329-10-2014
Veryser Hendrik08-12-193501-12-2017
Verzele Georgette29-02-193629-05-2014
Vettenburg Arsène04-04-192219-02-2012
Veys Annie29-11-194804-02-2015
Veys Jean26-03-195806-10-2013
Veys Paul26-10-195214-09-2019
Veys Robert03-03-193408-09-2015
Veys Yvette04-12-194423-08-2011
Viaene Georges24-06-193209-08-2017
Viaene Kristof09-06-196810-04-2014
Victoor André02-02-192615-05-2016
Vierdeel Marlène16-02-195622-11-2015
Vieren Louis14-12-192706-03-2015
Vieren Suzanne18-03-192905-11-2016
Vierstraete Adoline15-07-191504-05-2016
Vierstraete Jerome18-05-194710-07-2019
Vierstraete Roger03-03-2012
Vijverman Jozef12-09-193518-07-2014
Vinck Henry03-10-192523-03-2012
Vincke Jacques07-05-192503-04-2015
Vindevogel Lydie Marie30-10-193921-07-2015
Vintioen Franklin19-06-194629-08-2018
Viroux Aline14-06-193117-01-2014
Vlaeminck Cyriel17-03-193511-03-2018
Vlaeminck Frans18-07-193513-09-2014
Vlaemynck Julien24-09-192412-02-2012
Vlaemynck Marcel02-12-192803-05-2016
Vlaminck Joseph24-02-192901-04-2014
Vlasselaer Roger25-10-192027-07-2015
Vleeshouwers Jeanne31-03-192304-03-2012
Vleirick Lucien25-07-192803-09-2017
Vleminckx-Huybens Guillaume30-10-192621-11-2013
Vlerick Claire20-09-192523-08-2011
Voet Adèle29-03-192613-05-2012
Voet Adrien27-02-193312-05-2012
Voet Ronny13-12-195224-04-2012
Voet Veronique19-03-196519-01-2014
Vogels Paul Maurits Oktaaf Julien02-07-193327-06-2018
Volckaert Henri22-12-193107-11-2014
Volckaert Walter16-03-193828-05-2015
Volckaerts Michel15-03-195808-05-2015
Volders Rik07-09-193025-01-2014
Volkaert Laura24-01-193506-02-2012
Vollekindt Robert Adolf10-06-193308-11-2017
Vonck Godelieve Marie Justine01-12-193524-06-2012
Vosse André25-01-193306-03-2012
Vossen Joseph07-05-193023-10-2011
Vraeghe Martha12-08-192112-12-2017
Vranckx Louis14-04-194122-12-2014
Vrielynck Ginette13-09-193329-10-2016
Vrielynck Julien19-06-193613-06-2016
Vrielynck Rosa02-07-193909-07-2016
Vroman Celina30-05-192213-09-2014
Vroman Clarisse09-03-193705-02-2015
Vroman Stefaan18-05-194110-10-2011
Vromant Jacqueline21-01-192912-04-2012
Vulsteke Andries08-03-192917-09-2018
Vuylsteke Stefaan27-05-195402-06-2012
Vuylsteker Alfred17-10-194709-11-2017
Vyncke Daniel05-05-192712-02-2019
Vyncke Gerda15-05-194314-10-2018
Vyncke Patricia23-12-195021-01-2019
Vynckier Agnes11-03-195329-11-2015
Waege Peter06-11-196415-05-2015
Waegemans André Louis01-09-193704-08-2011
Waeles Willy01-01-194210-12-2016
Waem Barbara10-02-2012
Waes Cecilia09-09-195323-02-2018
Waeytens Urbain31-01-191708-09-2011
Wakker Hans15-06-195318-10-2014
Walckiers Hubert30-01-192007-09-2011
Wallaert Anne24-02-195530-05-2012
Wallecan Abel09-02-193214-03-2019
Walleyn Maria17-05-192631-07-2017
Wallez Anny15-05-194012-06-2012
Wallus Pierre04-02-193725-08-2017
Walravens Theo03-02-193424-11-2013
Walschot Roger06-06-192803-03-2015
Wambacq Jozef25-01-191324-07-2011
Wampers Pol12-02-193128-09-2011
Warmoes Josephina10-05-192221-10-2013
Warmoes Martin10-09-192722-09-2014
Warnier Lucienne23-09-192625-04-2018
Washer Edouard14-07-192125-11-2015
Waterloos Liliane26-07-194920-11-2013
Waterschoot Marie Madeleine07-03-192016-02-2012
Waterschoot Michaël02-08-193227-11-2013
Watteeuw Annemie25-01-195817-03-2016
Watteeuw Fernand15-10-193614-03-2018
Watteeuw Marie-Jeanne15-02-193812-07-2016
Wattez Paul11-01-192213-04-2012
Waucquez Denise06-06-192127-04-2015
Wauters Christiane06-05-194125-01-2012
Wauters Firmin René23-02-192929-08-2011
Wauters Frank31-08-194001-06-2012
Wauters Pascal29-03-2012
Weber Ivo17-05-193523-10-2014
Weckhuysen Albert31-01-191626-09-1994
Weckhuysen Frans04-05-192717-05-1997
Weckhuysen Leonie22-11-192424-08-2000
Weemaels Maria-Louisa15-03-194819-09-2014
Weemaes Alfons31-10-192505-02-2015
Weghsteen Jeanne05-02-192829-04-2018
Weghsteen Marc14-08-193104-01-2018
Welkenhuysen Danny196010-10-2014
Wellens Aloïs17-09-192326-04-2012
Wellens Guy01-11-195519-02-2012
Wellens Jozef22-08-192508-09-2011
Welvaert Katrien25-10-195706-08-2015
Welvaert Maria-Theresia26-04-192509-12-2011
Wenes Ghislaine18-01-193108-04-2016
Werbrouck Denise30-07-193015-05-2018
Werbrouck Frans16-04-193015-12-2018
Westerlinck Beatrix04-05-192007-12-2011
Westhovens Paul04-07-196016-02-2015
Westyn Cecille11-04-193725-06-2018
Weuten Andréa12-10-192421-09-2017
Weuten Elvire21-05-192926-09-2018
Weydts Walter02-11-193024-03-2012
Weyers Hilda02-04-192518-11-2011
Weyn Pierre30-12-192527-02-2014
Weyne Gerdi16-01-196715-12-2018
Weyne Simonne25-08-192530-01-2019
Weytens Oscar29-05-191828-07-2011
Weyts Elisabeth21-04-191912-02-2016
Wibo Roger25-04-192216-08-2011
Wielandt Ronny27-04-196722-12-2013
Wiemeersch Luc25-08-193310-09-2015
Wierts Jacqueline12-193126-08-2014
Wijnant André20-05-193524-06-2014
Wijnant Sabine21-03-196512-11-2013
Wijnhoven Theo10-07-193530-01-2016
Wijns Staf10-04-2012
Wildemeersch Gaston19-07-192903-11-2016
Wilking Bernard12-04-191824-02-2012
Willaert Laurent13-12-193128-12-2017
Willaert Willy06-05-193107-03-2017
Wille Henri01-04-192611-06-2012
Wille Joseph30-08-192720-08-2015
Willegems Edouard21-11-193520-09-2011
Willem Maurice09-01-194008-09-2016
Willem Rita07-03-194207-10-2016
Willemot Jacques16-10-192803-09-2011
Willems Fernand27-08-193023-08-2016
Willems Filip01-02-197418-10-2014
Willems Gilbert29-12-195003-06-2018
Willems Jan02-06-195310-05-2012
Willems Jan26-03-195912-04-2014
Willems Jenny05-04-192827-05-2014
Willems Johan26-08-193728-04-2017
Willems Laurette07-08-193607-05-2017
Willems Lily04-05-192002-05-2012
Willems Lutgarde26-04-195621-03-2012
Willems Maurice04-08-192525-01-2012
Willems Regina Maria15-09-192230-10-2011
Willemse Magda193710-03-2015
Willemse Ronny19-06-195805-06-2015
Willemsen Norbertus Stanislas Leonard09-10-191914-03-2014
Winckels Fernand20-05-194715-01-2018
Windels Lucienne21-12-193018-02-2012
Windey Paul02-07-192124-06-2012
Winnen Xavier30-08-195010-04-2012
Wisse Julienne18-12-193025-02-2017
Witdouck Lydie26-08-193013-01-2015
Wittevrongel Freddy14-01-193419-04-2016
Woestyn Claude23-07-194721-01-2017
Woets Robert14-09-194006-07-2019
Wollaert Julien24-12-193203-10-2013
Wostyn Godelieve06-07-194906-03-2017
Woussen Martha14-04-193514-01-2016
Wouters Jozef21-05-193711-08-2015
Wouters Juliette19-08-193102-07-2014
Wouters Maria17-05-192128-03-2014
Wouters Paul06-12-193009-04-2014
Wouters Robert Louis20-11-192808-11-2011
Wuytack Edouard19-04-192617-04-2014
Wuyts Joséphine31-01-192328-03-2019
Wuyts Maria03-08-191429-11-2013
Wuyts Robert27-12-192422-09-2015
Wyard Marie-Paule08-02-194124-10-2011
Wybo Denise05-04-192824-03-2016
Wybouw Danny26-11-195203-08-2019
Wyckaert Annie23-12-192613-05-2012
Wyckaert Jacques20-12-192718-08-2011
Wydhaeghe Lydie13-10-193618-08-2014
Wydouw Lucy09-08-193320-06-2012
Wynant Jozef F.03-11-192113-04-2012
Wyndaele Paul18-10-193814-02-2012
Wyndaele Rita19-04-193315-05-2012
Wyns Eddy09-09-2014
Wyseur Stijn01-11-199205-03-2012
Yde Gaby19-07-192612-06-2012
Yde Monique04-07-194217-10-2011
Yeh Lin-Tan21-12-193303-04-2014
Ysebaert Eddy22-04-194805-09-2011
Zaman Oscar05-04-193619-10-2014
Zardoua Brahim04-07-2014
Zenner François06-06-192603-04-2012
Zielinska Lidia14-04-194224-09-2013
Zwaenepoel André01-06-194720-11-1988
Zwaenepoel Arnold06-11-194027-03-2016
Zwaenepoel Paul07-01-192417-03-2017