Home

Overzicht Bidprentjes

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Zuster Germana03-10-184417-02-1923
Aarts Helena Josephina23-09-189501-09-1975
Abeels Anna09-12-184006-11-1905
Abeels Wilhelmus07-03-184228-08-1911
Abeloos Theophile30-06-191716-01-1998
Abrahams Maria Helena19-07-188105-06-1937
Abs Rosalia04-06-187123-10-1938
Absillis Anna Monica Philomena09-04-186422-01-1941
Achten Hubertina06-03-184530-08-1915
Achten Joseph26-07-190514-01-1973
Achterdenbosch Marcel20-08-190925-05-1939
Achtergaele Gilbert10-03-194017-06-2000
Acke Achiel Amand29-11-189705-11-1967
Acke Albert02-03-191707-02-2003
Acke Celina11-10-190326-03-2003
Acke Charles03-10-192525-12-2009
Acke Christiane Rosalie23-02-194412-01-2010
Acke Edmond10-05-186918-01-1923
Acke Gustaaf03-03-190327-01-1973
Acke Henri10-06-192607-01-2009
Acke Henricus18-06-190519-08-1937
Acke Irma25-04-189716-07-2002
Acke Julien23-02-194423-02-2010
Acke Louis05-02-185324-03-1926
Acke Ludwine01-07-192718-07-2008
Acke Marie Octavie30-10-187510-03-1941
Acke Polydoor Silvianus21-04-188329-11-1957
Ackein Gustavus23-03-191129-01-1975
Ackerman Livinus23-05-185730-12-1942
Ackerman Marie21-10-188019-03-1915
Ackerman Paulina28-11-186027-03-1941
Ackermans Petrus Franciscus18-11-189104-11-1975
Ackx Pierre25-06-192906-07-2015
Ackx Rafaël18-08-197628-11-1999
Acx Gerard25-01-190405-05-1973
Acx Gérard31-10-190722-07-1975
Adam Achiel13-04-191829-04-1974
Adam Emiel23-06-188324-07-1966
Adam Finantius12-05-191214-04-1993
Adam Pharailde20-02-188920-12-1929
Adam Philippe11-11-183913-08-1929
Adams Albert11-10-191830-10-1918
Adams Anna Maria Julia24-07-192226-04-1942
Adams Gentiel Cyriel21-03-187525-06-1939
Adams Irma187205-07-1917
Adams Norbert11-10-191830-10-1918
Adams Suzanna Irma10-01-191724-08-1939
Adams Valère Omer Joseph14-07-187713-12-1933
Adamzyk Marie-Anne27-11-189414-02-1958
Adins Godelieve Agnes24-12-190512-07-1932
Adriaen Hubert29-10-191927-10-1993
Adriaen Julia21-04-190608-12-1988
Adriaen Sulma Maria18-11-187518-09-1957
Adriaens Gerarda04-10-193403-01-2009
Adriaens Margaretha06-11-190408-09-1977
Adriaensen Anna20-03-193218-02-1975
Adriaensen Leo31-03-195407-07-1995
Adriaenssens August13-06-187627-08-1931
Adriaenssens Elza06-10-193306-07-2014
Adriaenssens Felix04-08-183921-04-1907
Adriaenssens Henricus07-01-189718-08-1935
Adriaenssens Joanna Catharina12-10-189509-07-1975
Adriaenssens Joannes Cornelius05-11-183529-12-1912
Adriaenssens Petrus25-01-191514-04-2001
Adriaenssens Petrus Leopold27-07-187301-03-1948
Adriaenssens Riet08-01-194526-12-2004
Adriansens Charles Louis03-05-187525-10-1951
Adriansens Cyriel23-11-190913-11-1972
Adriansens Karel11-02-194321-06-2006
Adyns Elodie22-05-186011-09-1928
Aelbrecht Albert20-03-193322-03-2010
Aelbrecht Benny Jean-Marie01-09-196917-09-1975
Aelbrecht Leontina04-06-191329-10-1918
Aelbrecht Marc24-12-196308-08-2017
Aelter Jules Camiel30-07-195027-12-2017
Aelterman Maria Louisa08-07-189815-05-1982
Aelterman Theofiel Leopold12-10-186024-09-1932
Aelvoet Arthur Adolf20-07-186529-06-1933
Aelvoet Astère27-12-192427-09-1988
Aendenboom Maria Virginia27-01-187029-05-1892
Aeraut Simonne05-03-191831-12-2009
Aercke Anna Maria10-04-191020-10-1976
Aercke Magdalena Juliana14-03-190718-05-2007
Aercke Philibert Camiel Pierre13-07-189121-01-1914
Aerens Odetta27-03-193304-12-1988
Aerens Raoul03-04-193404-02-2000
Aerens Susanna03-08-192001-11-1998
Aerlebout Desiderius21-10-185328-10-1902
Aernaudts Maria Josephina Henriette16-06-187315-06-1899
Aernaut Aloïs06-04-184609-02-1916
Aernaut Felicita Rosalia17-02-184829-03-1919
Aernaut Joannes Franciscus19-01-180408-06-1877
Aernaut Mathilde26-12-184927-12-1938
Aernaut Nathalie19-08-183915-11-1921
Aernaut Stephanie Carolie Amelie29-02-185219-12-1921
Aernoudt Achiel Cyriel13-05-189915-11-1973
Aernoudts Aloysius Xaverius11-03-188119-05-1956
Aernoudts Alphonsus Franciscus Josephus17-02-188504-09-1978
Aernoudts Henricus Johannes21-07-187823-08-1960
Aernout Robert05-11-189106-09-1963
Aernouts Adriana05-02-184426-09-1918
Aers Anne-Marie Elodie30-05-188515-12-1973
Aers Jean-Marie22-11-194824-07-2001
Aers Maurice09-02-191118-08-1999
Aertgeerts Angelina26-02-187820-12-1933
Aertgeerts Anna Maria11-05-185811-10-1922
Aertgeerts August17-09-187524-12-1915
Aertgeerts Augusta M.T.26-01-192005-08-1942
Aertgeerts Gilbert15-10-191020-02-1941
Aertgeerts Joanna Catharina19-10-183815-11-1927
Aertgeerts Joannes Baptista10-05-185010-03-1932
Aerts Adelaide26-01-185623-04-1939
Aerts Anna Maria03-05-187910-07-1908
Aerts Carolina20-03-192905-08-1943
Aerts Catharina Eugenia25-09-186613-09-1938
Aerts Catharina Rosalia06-09-188430-01-1933
Aerts Constance28-01-184520-01-1927
Aerts Ernest31-07-189910-06-1942
Aerts Felix Maria Jozef10-06-187501-06-1941
Aerts Frans Aloïs22-01-189617-10-1963
Aerts Joanna Coleta29-02-184403-01-1927
Aerts Joannes Baptista12-11-191230-11-1936
Aerts Karel Florent Marie Ghislain20-07-192828-07-1989
Aerts Karel Jozef01-02-186422-09-1934
Aerts Louis10-10-189921-08-1974
Aerts Louisa Gabriella Constantia27-07-186702-08-1943
Aerts Lutgart19-07-196525-01-2007
Aerts Maria09-10-193027-03-2017
Aerts Maria Elisabeth01-02-187008-05-1938
Aerts Maria Elizabeth26-02-190115-08-1926
Aerts Maria Emma Adelina25-06-187001-03-1935
Aerts Maria Philomena10-11-191613-12-1986
Aerts Marie Albertine18-02-187708-05-1932
Aerts Marie Joséphine185514-04-1933
Aerts Marieken18-04-192718-11-1996
Aerts Paulina22-02-189321-03-1975
Aerts Petrus26-09-187502-02-1928
Aerts Remigius24-08-188507-02-1936
Aerts Rik23-05-194230-12-2009
Aerts Robert19-07-192904-03-2010
Aertssen Elisabeth12-11-182204-04-1887
Aertssens Antoine Aloys14-12-184415-01-1881
Aertssens Josephus07-10-181512-10-1867
Aertzen Leon26-09-187829-08-1933
Aesaert Robert Karel17-09-192425-02-2002
Afschrift Germaine09-05-190617-09-1982
Agneessens Philomena Maria08-01-184624-11-1934
Akkermans Sophia20-08-185220-06-1936
Alaerts Anna Maria29-08-185414-01-1927
Alaerts Ludovicus Josephus11-01-191301-09-1928
Albers Anna Zulma Maria23-01-190507-09-1938
Albers Marie04-01-187110-03-1935
Albert Mathildis23-12-190407-02-1973
Alberty Marcel24-10-189731-01-1974
Albrecht Celina21-07-191405-05-2005
Albrecht Louis04-08-189930-09-1990
Albregts Maria Theresia12-11-183211-01-1898
Aldeweireldt Prudence04-10-185621-01-1895
Alençon Kamiel06-07-193823-11-2008
Alewaters Leonia Joanna24-01-189905-03-1987
Algoed Camiel07-12-185418-05-1909
Algoedt Coleta181501-02-1878
Algoet Fernand26-02-191003-02-1985
Algoet Jeanne25-11-191521-12-2001
Algoet Jeroom10-08-191827-07-1974
Algoet Justine30-09-183129-10-1882
Algoet Leo21-09-184409-05-1907
Algoet Remi14-07-187509-02-1933
Algoet Werner Marie Ernest24-10-190613-04-1925
Allaert Christine15-07-195426-07-2016
Allaert Hippoliet Camiel06-02-189824-11-1973
Allaert Leon25-03-192614-02-1997
Allaert Roland28-01-193707-10-2012
Allaert Zulma Irma24-01-190930-05-1975
Allard Marguerite30-08-191310-06-2001
Allary Carlos Léon21-01-192809-09-2000
Allary Idalie Marie27-01-190405-05-1975
Allary René13-03-189614-10-1980
Allegaert Augustin18-09-184712-01-1924
Allegaert Eugenie13-12-183918-03-1922
Allegaert Julie Anna21-08-183310-03-1906
Allegaert Remigius20-01-185001-02-1928
Alleman Edgard09-04-187107-04-1943
Allemeersch Jérôme25-08-1918
Allemeersch Jules07-11-1918
Allemeersch Lionel20-10-192930-05-2014
Allemeersch Omer12-08-193801-11-2004
Allemeersch Sabine18-02-197713-01-1990
Allemeersch Simonne05-03-193402-11-1982
Allemeesch Silvie28-06-186728-02-1924
Allers Gertrud11-11-191423-03-1979
Allewaert Dionysius24-08-192325-12-2006
Allewaert Marie Rosalie29-12-183506-08-1888
Alliet Agnes17-02-192811-09-2008
Alliet Carine12-06-196715-01-2003
Alliet Cyriel29-10-189205-05-1967
Alliet Honore01-09-191512-07-2000
Alliet Julie184021-11-1924
Allins Pauline Justine20-09-185721-01-1923
Allo Kamiel18-06-188826-02-1973
Alloncius Domien24-12-186905-02-1958
Allonsius Augusta07-05-189830-07-1984
Alsberghe Alida17-08-188130-11-1940
Alsberghe Lea Helena28-03-190121-07-1944
Alsberghe Lucien07-03-192726-02-1993
Amandels Leo09-04-190018-03-1977
Amandels Robert13-02-193127-01-2015
Ameele Hilaire Sylvère15-01-188718-07-1974
Ameele Michel20-02-192303-12-2011
Amelrijckx Roger Fortuné20-08-193412-11-1997
Amerijckx François29-03-190810-07-1975
Amerlinck Marie Emilie05-01-188018-12-1938
Amerlynck Henri26-01-185018-02-1941
Amery Alice07-08-190513-05-1975
Ameye Adelina Celina18-03-188311-05-1922
Ameye Alois15-03-186425-01-1933
Ameye Aloïs30-03-186914-09-1945
Ameye Charles02-09-185516-09-1931
Ameye Edmond29-07-190012-04-1945
Ameye Jeroom06-11-189605-07-1942
Ameye Mathilde08-02-188330-11-1945
Ameye Octavie185822-07-1910
Ameye Petrus Ghislenus180120-02-1863
Ameye Petrus Joannes15-11-179809-02-1866
Ameye René07-06-188513-09-1935
Ameye Ursula182924-09-1895
Ameye Zulma02-12-187205-04-1943
Ameye - Vandenbossche Georges14-02-192610-02-2015
Amez Petrus Franciscus30-06-179517-01-1890
Ampe Albert17-03-191823-09-2000
Ampe Godelieva28-02-192301-09-1932
Ampe Marie10-03-188322-06-1975
Ampe Maurits05-01-190621-01-1986
Ampoorter Kamiel21-11-188712-08-1976
Ams Maria Sofia10-06-188118-11-1964
Anckaert Louis Joseph02-07-190417-08-1974
Anckaert Martha07-03-189615-01-1937
Andries Adelphie Leopold Vincent04-07-186710-01-1944
Andries Alice Marie Laura21-10-192608-10-1998
Andries Augusta Theresia12-11-185430-04-1935
Andries Camiel04-03-187108-01-1941
Andries Charles Louis184018-07-1918
Andries Christiane25-05-195111-10-1999
Andries Jan Lodewijk23-03-189501-12-1927
Andries Marcella Elodia Maria02-03-193006-09-2008
Andries Maria05-09-192002-10-1991
Andries Maria03-06-192212-01-2005
Andries Theofiel18-03-186208-09-1939
Andriessens August08-10-191118-07-1983
Andriessens Carolus Ludovicus25-09-184301-07-1920
Aneca Irma02-09-189807-07-1986
Anica Emma05-04-189911-12-1975
Anker Eugène Cornelis22-01-187412-04-1956
Anne de Molina Monique Marthe Marie Ghislain04-10-193324-11-2013
Anrijs Jozef03-07-191517-01-2012
Anseeuw José24-03-192510-11-1979
Antheunis Dirk13-02-197922-08-2008
Antheunis Leonie Sophie12-08-186612-04-1928
Antheunis Maurits August01-10-192322-05-1948
Antheunis Roger05-09-194105-06-2006
Anthone Camille11-10-189926-01-1966
Anthonis Armand04-03-186729-04-1922
Anthonis Joseph31-03-191819-12-2003
Anthonissen Charles Vincent17-11-185518-05-1931
Anthonissen Hubert17-12-189318-11-1975
Anthuenis Gustaaf01-04-190529-09-1974
Antjon Alice Françoise04-08-193616-02-1974
Aper Marie Melanie22-10-184621-10-1936
Aper René24-05-189726-01-1949
Apere Germaine06-08-189025-08-1979
Apers Coralia Maria07-09-187513-12-1945
Apers Jacobus14-08-185319-09-1885
Apers Maria25-06-190220-01-1934
Appelmans Dirk09-12-195814-10-2013
Appelmans Frieda30-10-195509-11-1992
Appelmans Michel02-07-194011-01-2010
Appeltans Gerard10-08-192612-09-1986
Aps Joseph04-08-189714-12-1981
Aps Maria Ludovica16-08-190110-01-1921
Ardeel Carolus Ludovicus06-04-186409-07-1929
Ardeel Pelagie09-08-185522-11-1927
Ardeneus Sophie24-09-184327-10-1936
Ardies Leonie12-01-185101-08-1922
Ardinois Daniël05-06-192129-10-2010
Arens Eduard09-06-189718-08-1959
Arens Honoré27-02-185627-09-1928
Arici Vincenzo02-10-193909-04-2009
Arijs Alphonsine08-02-193422-07-2015
Arijs Jan21-01-191330-01-1997
Arijs Maria Josephina11-04-189322-05-1974
Arijs Walter07-04-194003-07-2008
Arlin Victor29-09-186524-02-1938
Arnaud Gustaaf03-09-186830-08-1939
Arnaut Camiel Marie21-04-189014-01-1920
Arnou Robert23-10-192319-06-1982
Arnou Ursula182325-12-1896
Arnout Achiel Camiel26-06-187716-11-1952
Arnout Albert04-11-192009-03-2003
Arnoys Flore07-11-191324-04-2007
Arnoys Franciscus02-11-183811-05-1921
Arnoys Hendrik01-10-182923-12-1917
Arryn Alida03-01-191002-07-1975
Arryn Philomena08-06-189922-10-1974
Arteel Diana02-09-193930-10-2005
Arys Maria Theresia Magdalena07-03-189820-01-1984
Asnong Petrus183524-10-1879
Asselbergh Hendrik23-06-192423-08-1995
Asselberghs Theresia01-08-184304-10-1919
Asseloos Alberta Maria Melania29-04-186322-01-1934
Assez Frans10-10-188501-01-1935
Asteur Melanie16-01-184612-02-1922
Atten Pierre Michel01-12-185230-06-1927
Audenaarde Kamiel08-09-192824-11-2007
Audenaerd Henriette18-10-186818-08-1944
Audenaerde Cesarina09-10-191317-09-1973
Audenaerde Rosalie10-12-186521-02-1935
Audenaerdt Edward07-05-187017-12-1950
Audenaert Albert12-09-191519-07-1975
Audenaert Alfons24-10-188020-01-1944
Audenaert Constant05-11-191107-09-1999
Audenaert Edmond07-02-193423-11-2009
Audenaert Georges16-01-191206-04-1990
Audenaert Leonardus Ludovikus17-07-185510-03-1932
Audenaert Maria05-03-191728-05-1996
Audenaert Paula25-04-191121-05-2002
Audenaert Richard07-07-191209-01-1973
Audenaert Romanie06-01-191611-08-1999
Audenaert Seraphien Remi24-06-189405-09-1943
Audoor René Henri09-07-191912-01-1981
Audoore Liliane05-09-193205-12-1985
Audoore Maria Zulma12-02-187930-03-1951
Augustyn Zulma20-02-191808-10-1977
Auman Albertus Joris30-09-191410-01-1989
Auman Gustaaf18-06-192505-08-2001
Auman Raphaël17-02-192921-03-1996
Auman Rosalia Pharailde20-10-189726-02-1970
Austraete Pauline22-05-187310-07-1945
Auwerijckx Leonie26-04-190809-12-1993
Avereyn Laura04-05-192915-04-2005
Avermaete Frans03-11-186408-11-1937
Avermaete Leonie16-09-186124-12-1938
Avin Sylvie14-02-187118-03-1955
Awouters Matty06-11-193704-08-1999
Azou Romanie26-06-187830-09-1936
Backe Alice27-12-189021-09-1981
Backeljauw Clementina17-01-185001-09-1926
Bacqué Engelbert20-10-191921-06-2009
Baecke Lea01-02-192121-01-2007
Baecke Stefaan17-06-196929-12-2019
Baeckelandt Marie-Louise03-09-188829-01-1973
Baeke Johan20-05-195504-07-2006
Baekelandt Marcella Palmyre09-02-190324-10-1975
Bael Etienne24-10-192929-01-1984
Bael Theophiel17-01-191106-03-1981
Baelde Maurice31-08-192911-08-1993
Baele Albert16-09-191326-09-1985
Baele Alice05-05-192402-01-1989
Baele Clemence14-05-190008-03-1977
Baele Edmond13-04-188118-09-1926
Baele Ghislain Eleuther12-11-189106-06-1971
Baele Louis05-11-191818-08-1985
Baele Maria Martha23-07-190307-03-2008
Baele Robert04-08-190801-06-1999
Baelen André Victor16-06-192223-04-2001
Baerckmans Gustaaf20-01-192419-01-2015
Baers Joseph24-11-190422-05-1994
Baers Margaretha26-08-190702-10-2001
Baers Maria11-09-191330-12-2002
Baert Agnès Alida22-09-192815-04-1930
Baert Albien07-10-191811-11-1998
Baert Alfred Antoine17-06-187831-07-1942
Baert Amedée Augustin26-08-187128-02-1941
Baert Cyriel Gerard22-02-191423-06-1995
Baert Elodie Marie21-01-189908-06-1975
Baert Emma20-12-190210-03-1929
Baert Francis21-06-184708-01-1918
Baert Gustaaf03-07-188227-10-1939
Baert Hector Aime Marie01-08-187406-07-1928
Baert Hector Leon12-11-188230-08-1908
Baert Hendrik13-12-184825-02-1930
Baert Irene19-01-192426-12-1976
Baert Jan22-05-192015-08-1992
Baert Joannes Baptist22-12-189605-02-1937
Baert Jozef Henri Emile07-03-190118-09-1980
Baert Louise18-09-192026-10-2000
Baert Magdalena Rachel12-06-189927-03-1919
Baert Marcel29-04-192110-10-2000
Baert Marcel Aloïs17-12-192019-01-2001
Baert Maria Alida21-10-190630-01-1931
Baert Maria Cecilia22-04-186104-02-1931
Baert Marie22-04-187116-12-1947
Baert Marie17-04-190518-01-1929
Baert Marie Rosalie07-10-187018-09-1955
Baert Maurits10-11-190707-01-1993
Baert Nathalie01-01-184114-02-1917
Baert Sophia183407-03-1908
Baert Vital Urbain30-12-190821-03-1982
Baert Werner05-07-194915-01-2017
Baertsoen Georges20-08-191026-09-1983
Baertsoen Maurice17-06-192312-05-2002
Baes Andre Joseph07-03-193728-12-1965
Baes Christiane08-02-192505-04-2009
Baes Emelie Maria11-09-188308-04-1957
Baes Frans23-01-189019-07-1968
Baes Gerard20-09-190105-04-1971
Baes Lodewijk26-03-188404-01-1951
Baes Petrus02-12-192901-05-1997
Baes Roger03-09-192015-12-1994
Baes Romain20-11-191931-07-2000
Baesen Honoré24-02-190108-11-1993
Baesens Morits17-03-191330-05-1991
Baete Arthur Petrus14-08-190029-08-1980
Baete Jérôme29-09-1918
Baete Kamiel13-02-187629-09-1955
Baeté Sidonie19-11-189629-12-1981
Baeten Maria Angelina03-08-187103-11-1923
Baetens Adolf01-05-191219-06-1919
Baetens Anna10-01-191621-05-1997
Baetens Petrus12-07-185304-05-1928
Baetens Roger28-11-191919-08-2007
Baetens Theophile14-12-187907-07-1975
Baetslé Theophiel09-03-196012-01-1923
Baetsleer Laurette30-08-193631-12-2013
Baeyens Antoine22-02-191404-08-1999
Baeyens Emilia16-09-189710-03-1964
Baeyens Maria15-09-191828-06-1990
Baeyens Maria Coleta08-09-186319-10-1934
Baeyens Melanie24-11-183910-09-1918
Baeyens Polycarpus01-01-189123-05-1980
Bafort Aloïs05-04-188513-05-1957
Bafort Johannes Frans10-12-184809-02-1930
Bailleul Anna26-03-189712-02-1982
Bailleul Germain23-11-192427-12-1995
Baillière Michel26-06-191120-11-1994
Baillieu Roland05-03-194817-06-1967
Baillieu Willy28-11-193702-02-1970
Bal Maria01-04-191730-05-2018
Balbaert Emile Alphonse08-02-189817-04-1918
Balcaen François22-06-184306-01-1927
Balcaen Joannes20-05-182918-03-1911
Balcaen Maria28-11-191405-01-2014
Balcaen Maria Helena15-12-189702-10-1989
Balduck Maria Magdalena30-11-191330-05-1993
Balemans Andreas Joannes Ludovicus Bertha15-01-193729-12-2009
Ballegeer Albert Jozef16-11-191506-04-1995
Ballegeer Auguste21-05-193324-10-2017
Ballegeer Bertrand Johannes06-05-192511-11-2013
Ballegeer Eddy29-03-195429-12-2014
Ballegeer Edward21-05-185026-08-1927
Ballegeer Emiel27-11-189706-09-1975
Ballegeer Esther16-01-192127-01-1947
Ballegeer Godelieve Marie Sylvie03-05-193328-11-2016
Ballegeer Helena Maria15-08-189810-02-1990
Ballegeer Noël Edgard Gerarda25-12-195603-11-2019
Ballegeer Prosper Jerome Jozef20-03-190412-10-1988
Ballegeer Willy Prosper Madeleine07-03-193921-12-2011
Ballet Maria23-06-185013-01-1926
Ballieu Alain29-06-195524-08-2015
Ballieu Maria18-10-192127-12-2011
Ballinckx Elisabeth17-01-191513-07-2001
Balloy Roger12-02-192721-01-2000
Balsaert Francisca Joanna18-08-181904-10-1877
Balthasar Philippe30-08-195307-01-1995
Balthau Albert Jacques23-07-190126-07-1930
Balyu André02-12-194219-06-1999
Bamps Anna Cathérina28-12-183229-05-1910
Bamps Margaretha25-07-187828-05-1915
Banck Jean04-03-192222-01-1992
Banck Julia27-11-191707-06-2000
Banck Leonie19-10-192613-01-2007
Bangels Anna Maria Catharina01-03-184018-12-1907
Barbé Anna Marie11-07-192211-04-2003
Barbieux Fernand23-03-189226-02-1919
Barbieux Julie20-02-188823-03-1921
Barbiot Max25-07-193531-10-2002
Bardin Maria Ludovica17-08-187627-09-1960
Barna Erzsébet07-02-191322-01-2007
Barrat Roger Jozef11-10-192920-03-2003
Bas Maria Isabella09-12-184825-06-1911
Bassens Ingrid Marie22-06-195126-09-2013
Bassier Paul03-09-195106-01-2009
Bassier Urbain05-05-192003-07-2001
Bassle Arseen August Jozef06-09-193208-03-2019
Basslé Kathleen19-03-197116-03-1995
Basslé Maurits Alfons29-11-191310-03-2004
Basslé Rubin Valeer Theofiel05-04-194401-12-1995
Basso Luigi20-10-192214-02-2006
Bastaens Alfons19-06-191429-08-1998
Bastiaen René14-03-191922-09-1993
Bastiaens Ludovicus17-05-186104-10-1922
Bastiaensen Joseph06-05-195129-12-2001
Bastin Marie-Claire03-12-187909-07-1919
Bastoen Cornelius181010-07-1885
Bataille Juliana06-01-189925-01-1985
Baten Josephina20-06-190802-04-1982
Batjoens Georges Henri11-04-189411-02-1950
Batsleer Emile17-10-190415-10-1978
Batsleer Rachel Florentia17-11-190303-05-1984
Batteauw Elvire16-09-191719-03-2000
Battiau Zulma13-04-191201-11-2003
Baude Roger14-09-192928-12-1997
Baudewyn Irène09-09-193311-02-1990
Baudoin Anna Petronella12-05-188209-11-1926
Baudonck Antoon Remi21-09-192914-09-1977
Baudonck Barbara31-05-183118-02-1923
Baudry Marietta Catharina21-12-192806-04-2015
Baum Annemarie17-08-192713-01-2010
Baus Josephina31-08-190627-06-1928
Baute Georges André Jozef28-10-193329-03-2006
Baute Georges Eduardus10-03-192814-02-2003
Baute Gerard21-03-192529-03-2010
Baute Ivonne14-02-192527-02-2004
Baute Michel26-08-192613-07-1997
Baute Omer Désiré Alfons30-04-194915-09-2005
Baute Romain09-06-193812-01-1988
Bauters Julienne Elodie18-02-191910-10-2003
Bauters Petrus04-04-183208-07-1906
Bauttemans Marin Léonard19-05-184121-02-1923
Bauweleers Joanna Maria09-02-184013-07-1912
Bauwens Aimé07-11-193011-04-1986
Bauwens Albert07-08-191408-09-1987
Bauwens Bernard17-02-186709-02-1947
Bauwens Bernardus Jacobus23-04-183323-06-1913
Bauwens Carlos16-09-195122-06-2014
Bauwens Coralie28-11-190422-02-2002
Bauwens Denise17-07-192405-10-2014
Bauwens Edgard03-08-191228-09-1999
Bauwens Emelia31-01-190208-02-1986
Bauwens Emile16-03-185223-03-1939
Bauwens Franciscus Dominique14-06-185822-03-1929
Bauwens Gabrielle18-03-189723-02-1976
Bauwens Jerome25-02-192902-11-2007
Bauwens Jules27-02-190914-03-2000
Bauwens Jules Richard30-01-190207-01-1975
Bauwens Leona11-02-193911-07-1996
Bauwens Lisa04-05-199518-09-2001
Bauwens Lucia185109-06-1898
Bauwens Madeleine24-01-189905-02-1964
Bauwens Maria Charlotta23-10-191107-09-1995
Bauwens Marie Louise28-09-189512-12-1947
Bauwens Marie Madeleine31-10-192806-07-2018
Bauwens Maurits Leopold08-05-190322-12-1973
Bauwens Michel22-07-187319-08-1944
Bauwens Monique18-06-192909-09-1936
Bauwens Roger Theophiel21-08-193418-11-1988
Bauwens Sabina30-05-184502-11-1929
Bauwens Willem Adolf27-10-191927-08-1988
Bavinckhove Alphons28-09-1918
Bearelle Emilie20-09-191318-06-2002
Bearelle Irene24-03-191704-05-1995
Bearelle Ivo03-05-190620-02-1995
Beaucarne Emma27-09-185507-08-1927
Beaufort Jean-Pierre02-03-195509-07-2010
Beaumez Nelly04-11-192407-05-2008
Beaumont Charles Alexandre18-03-191011-11-1984
Beauprez Polydore Joseph18-01-187320-10-1926
Beausaert Edmond07-06-188409-05-1940
Beausaert Eudoxie05-08-190128-12-1959
Beausaert Gustaaf Frans22-07-188214-04-1960
Beausaert Irma19-10-190117-04-1972
Beausaert Josephus Eduardus09-05-190603-12-1940
Beausaert Lia27-11-190321-09-1977
Beausaert Richard22-06-190825-06-1972
Beausaert Simonne28-10-191315-10-1972
Beaussaert Adolphus04-11-186809-05-1945
Beaval Julia19-10-191925-12-1996
Beaval Maria29-12-190729-12-2001
Beck Clara11-09-184129-11-1916
Beck Joannes Baptista22-05-184017-08-1909
Beck Joseph Philemon21-11-187401-02-1925
Becker Elisabeth04-12-194114-03-2000
Beckers Jozef17-11-191303-04-1995
Beckers Maria Virginia02-10-187702-03-1939
Beckx Franciscus182403-11-1895
Becu Louis18-06-191324-10-1974
Becu René François30-04-188405-04-1967
Becue Wilfried02-04-194512-08-1973
Beddeleem Jenny01-10-193302-03-1995
Bedert Cecile05-05-193227-05-2005
Beeckelaers Emma Helena30-03-189515-03-1923
Beeckman François14-09-192217-07-1985
Beeckman Frans04-12-187706-12-1894
Beeckmans Maria Anna Isabella Josepha20-03-187619-02-1934
Beeken Joannes Henricus15-01-188327-12-1924
Beel Gerard22-12-193018-03-1999
Beel Stephanie27-12-187021-01-1955
Beelaert Remi Jozef21-11-190006-12-1985
Beelaert Rosette Leona18-03-193010-08-2005
Beele Hélène Madeleine02-09-189420-06-1967
Beerden Gertrudis30-04-181825-04-1898
Beerens Jan Frans29-09-192424-09-2008
Beerlandt Jeanne11-01-193023-07-2018
Beerlandt Kamiel20-04-192810-12-1998
Beerlandt Willy11-05-195228-01-1975
Beernaert Constant23-10-185926-05-1929
Beernaert Gentiel11-12-190709-09-1985
Beernaert Julia05-03-189801-08-1982
Beernaert Louise19-09-187529-10-1965
Beernaerts Alice26-09-190402-11-1993
Beernaerts Henri15-03-188930-03-1962
Beernaerts Kamiel23-01-189230-04-1966
Beerten Gerard21-03-190109-02-1995
Beeusaert Aloysius11-07-187213-06-1927
Beguin Victor25-04-192430-10-2015
Begyn Zulma11-09-190902-10-2000
Behaeghel Augusta11-10-187909-11-1949
Behaeghel Marcel17-02-192104-08-2008
Behaeghel Nestor04-05-188221-06-1967
Behets Simonne03-06-191108-06-1987
Beheyt Reine Cornelia15-09-186714-09-1893
Behiels Joannes22-03-183118-03-1927
Beine Adelain20-07-189708-03-1917
Beirens Theresia175118-09-1812
Beirnaert Gerard31-12-189316-02-1982
Bejaer Raymond27-12-194504-02-2005
Bekaert Aime22-05-190318-03-1990
Bekaert Albert Oscar24-01-191629-09-1941
Bekaert Alois Cyrille Urbain11-04-190121-10-1937
Bekaert André15-10-193411-10-1988
Bekaert Arthur04-07-191125-02-1988
Bekaert Caroline12-01-189307-06-1960
Bekaert Charles10-05-184001-10-1919
Bekaert Charles12-08-1889
Bekaert Gerard21-03-192826-05-1974
Bekaert Hélène03-11-189526-10-1986
Bekaert Henri06-09-185015-04-1921
Bekaert Henri07-12-185924-02-1931
Bekaert Honoré20-08-190126-06-1985
Bekaert Johannes04-10-184417-07-1925
Bekaert Josephine Antoinette Marie Jeanne20-10-189410-08-1930
Bekaert Jozef Petrus24-03-187405-06-1953
Bekaert Lea13-06-192005-07-1997
Bekaert Leon17-08-189312-08-1960
Bekaert Léon Léandre28-01-185525-10-1936
Bekaert Louis Marcel Honoré05-07-192223-10-2008
Bekaert Madelena27-12-191425-06-2000
Bekaert Margriet Coleta20-01-189315-02-1986
Bekaert Maria24-09-187122-06-1918
Bekaert Maria11-01-188028-10-1946
Bekaert Maria Ursula22-10-188122-03-1933
Bekaert Mariette24-09-192702-07-2000
Bekaert Maurice02-04-189020-12-1933
Bekaert Roger Albert Robert C.16-01-192517-05-1980
Bekaert Rosalie15-09-180328-12-1873
Bekaert Stéphanie23-10-184829-07-1919
Bekaert Theofiel28-08-191402-08-1978
Bekaert Wim10-01-196221-01-1999
Beke Irene Angele24-06-190510-03-1970
Beke Mathilde14-03-186921-03-1926
Beke Mathilde Clemence17-12-186106-04-1933
Bekkers Joanna01-09-184025-10-1926
Belaen Gabriëlle Marie Cornelia08-11-189402-08-1982
Belaen Paula12-08-190621-12-1990
Belier Edmond25-04-189603-05-1964
Bellaert Lydie Gerarda04-11-192910-07-1945
Bellaert Sylveer11-09-194629-09-2015
Bellekens Joanna Catharina04-04-189205-06-1926
Bellekens Joanna Maria16-10-187030-04-1941
Bellens Josephus Dionysius04-01-189503-12-1918
Bellings Alfons02-01-188730-06-1918
Bellings Maria Elisabeth09-09-183910-12-1927
Bello Karel31-01-191311-02-1958
Belloy Leonie24-10-190406-08-1995
Belmans Maria23-07-190602-02-1995
Belpaeme Germaine01-09-191101-07-1986
Benaets Joanna16-10-186409-10-1918
Benauwt Marcel10-07-190929-06-1991
Benoit Andréas René01-01-191517-05-1998
Benoit Hector10-04-193115-04-1984
Benoit Joannes31-03-183424-01-1910
Benoit Josephus178509-01-1871
Benoit Maria Anna182111-07-1890
Benoit Maria Carolina19-02-188006-05-1918
Benoit Paul13-10-192029-10-1984
Benoodt Petrus Bernardus22-01-190518-11-1956
Benoot Amedée04-09-1914
Bentein Gerard Jules10-08-192517-07-1999
Bentein Germaine Alice16-08-190827-12-1975
Bentein Julia12-04-193009-02-2018
Bentein Marcel24-01-193128-09-1981
Bentein Maria22-03-191410-02-2001
Bentein Prosper14-06-192715-05-1991
Bequé André10-03-195115-04-1978
Bequé Maria Anna Albertha29-10-189621-01-1979
Bequoye Jacques13-02-192906-03-1977
Berbiers Marie17-04-191406-02-2001
Berchmans Hélène16-04-192518-08-2014
Berckmans Coleta Josephina19-05-190124-02-1920
Berckmoes Albert31-05-191619-08-1993
Berckmoes Benoni192814-03-1969
Berckmoes Rita195214-03-1969
Berden Jozef17-12-188017-12-1915
Bergerie Victoire23-07-191126-12-1987
Bergez Leopold02-02-190520-10-1972
Berghman Alberic Charles30-01-188210-07-1944
Berghman Henricus Albert29-10-191803-06-1975
Berghman Maria Stephanie19-11-188618-08-1975
Berghmans Maria Eugenia07-05-186423-08-1932
Bergmans Gustaaf18-03-190020-12-1974
Bergmans Louis19-04-191819-03-2000
Berlamont Remi18-07-193112-12-1986
Berlanger Maria Catharina09-08-190404-08-1924
Bernaerdt Anna21-05-189813-11-1982
Bernaerdt Gerard04-07-191120-10-1979
Bernaert Adolf08-02-192111-11-1997
Bernaert Elisa22-05-188918-02-1967
Bernaert Helena Maria05-04-189817-05-1985
Bernaert Lodewijk15-06-188414-04-1958
Bernaert Marcel24-02-192811-01-1991
Bernaert Paula François29-10-194003-12-2007
Bernaerts Alfons28-06-188226-02-1929
Bernaerts Alice20-02-189810-05-1975
Bernaerts Frans L.A.15-07-189006-08-1975
Bernaerts Jan Baptist26-06-184818-09-1920
Bernaerts Joannes Franciscus20-02-184423-12-1923
Bernaerts Josephus Maria Joannes16-03-188521-06-1941
Bernaerts Maria Albertina25-03-185404-05-1934
Bernaerts Maria Desiderata28-06-190828-03-1995
Bernaerts Maria Rosalia25-04-191230-09-1931
Bernard Albert21-10-191515-01-1984
Bernard Alfred19-04-189501-07-1974
Bernard Anna08-04-187512-07-1935
Bernard Evaristus Camillus11-03-189927-06-1940
Bernard Luc28-02-195609-06-1981
Bernard Marie Madeleine29-06-190126-12-1990
Bernard Raymond12-04-190120-08-1977
Bernard Rosa19-10-191002-05-2008
Bernardus Anna Paulina25-12-190915-10-1979
Bernast Emile183216-09-1894
Berrens Julia22-02-191904-12-2011
Bert Coralie17-10-187219-02-1959
Bert Juliana19-03-190023-01-1987
Bert Marie20-02-184209-06-1918
Bert Maurice19-07-189603-03-1980
Bert Samuel Germaine30-10-193602-07-1999
Bert Yvonne Marie Madeleine16-07-193331-05-2009
Berteloot Adolf12-09-187102-07-1941
Berth Achiel07-09-190924-06-1979
Berth Adriana26-09-191002-06-1990
Berth Anna Julia27-06-191727-01-2004
Berth Augusta21-11-189114-01-1977
Berth Augustus02-03-190924-07-1966
Berth Cyriel22-06-189409-10-1972
Berth Edmond19-06-188103-07-1954
Berth Edmond04-06-189112-06-1971
Berth Jeanine22-03-194103-08-2001
Berth Marijke Magdalena François07-12-195801-12-2004
Berth Maurice12-10-191917-02-2006
Berth Roger16-07-193106-04-1984
Bertin Jules Albert Jozef19-02-188808-05-1905
Berton Maurice24-06-190630-01-1987
Berton Sophie30-08-183921-04-1904
Berx Maria Amanda11-03-184620-04-1910
Besselers Maria Anna Joanna15-05-183524-11-1916
Bessemans Frans Jozef26-09-189107-02-1928
Beten Greta20-07-192815-02-2015
Betral Marie Judith25-09-189715-02-1984
Betsens Maurits22-04-192123-10-1985
Bettens Marie-Louise06-12-184625-11-1924
Bettens Robert31-03-192702-04-1995
Bettens Valerie20-10-190416-06-1980
Bettingers Georges30-03-190303-10-1987
Beuckels Gabriël Joseph30-01-188726-01-1917
Beugnies Ilse24-10-196316-11-1982
Beugnies Marcel13-07-192818-04-1981
Beullens Jan Baptist15-04-183512-02-1919
Beullens Louis25-08-193330-09-1995
Beun Elizabeth15-03-192404-12-1997
Beun Georgette23-05-192525-12-2002
Beunckens Gustaaf Balthazar Ovide15-10-192112-01-2009
Beurms Maurits Victor24-02-191212-09-1962
Beurrier Louise24-06-189107-08-1964
Beuselinck Filip15-04-196019-11-1993
Beuselinck Hilaire Sylvere04-07-192423-03-2010
Beuselinck Irma28-03-190503-09-1978
Beuselinck Joseph23-04-192609-02-2000
Beuten Ludgardis28-10-193614-09-2004
Bex Jean03-09-192619-06-1983
Bex Nikolaas06-12-184119-02-1903
Beyaert Firmin30-07-192807-02-2012
Beyaert Frans09-07-191014-12-1982
Beyaert Germaine Maria Philomena25-09-192917-09-1986
Beyaert Julien04-01-191320-05-1989
Beyaert Majella Maria Ida15-05-191220-05-1988
Beyaert Prudent28-08-190602-02-1998
Beydts Marcel09-08-193014-05-1994
Beyen August27-12-191205-05-1975
Beyen Engelbertus17-02-184720-11-1920
Beyls August02-03-186124-11-1939
Beyls August13-09-186419-02-1941
Beyls Jules05-10-185803-01-1940
Beyls Jules24-01-186522-07-1955
Beyls Jules13-08-186606-04-1927
Beyls Karel Lodewijk04-06-182825-11-1909
Beyls Maria25-03-191915-02-2006
Beyls Pauline03-03-183120-08-1904
Beyls Sidonie25-04-184903-04-1911
Beyne Alfons Jozef20-08-190310-03-1960
Beyne Constant Oscar05-01-189312-08-1914
Beyne Elisabeth Henrica Maria10-08-190007-07-1971
Beyne Frans Jacob06-02-186105-05-1933
Beyne Petrus10-09-189813-10-1972
Beyst Micheline24-04-195405-02-2010
Beyst Philemond16-05-188821-09-1980
Biarrez Victor07-03-186926-01-1922
Biasino Andrea12-10-191606-07-1999
Bielaer René23-02-193320-11-2000
Bien Hans07-04-193614-08-2010
Bienstman Ludovicus27-04-187312-03-1959
Bienstman Marie Madeleine15-09-188818-06-1951
Biermant Marie Aimée01-01-187504-08-1924
Bierwerts Amelia15-11-188414-11-1906
Bierwerts Elisabeth03-09-188828-02-1923
Biesbrouck Albert Leopold27-03-191709-06-1981
Bijl Achiel09-03-190207-01-1983
Bijl Clara Irma10-09-191108-12-1964
Bijl Maurits23-05-191411-07-1968
Bijn Cyriel07-10-191226-01-1989
Bijn Irene04-03-193227-05-1986
Bijnens Christina05-05-192305-11-1993
Bijtebier Maria Victorina21-09-188104-07-1957
Bilaey Oliva Philomena Marie21-09-190014-02-1973
Bilcke Maria17-08-190913-04-1993
Bilkin Constant01-06-190330-04-1988
Billen Jan Louis16-06-183102-01-1900
Billens Guillaume Constant23-08-192120-09-2008
Billiau Emiel28-10-190326-02-1920
Billiauw Leontina Irma13-10-192305-12-1978
Billiet Alice13-07-190330-06-1964
Billiet Cyriel13-09-188711-06-1938
Bingé Gerard Antonius26-10-190916-11-1983
Binnebeek Fernand Lievin05-06-190012-03-1976
Biscop Irma16-02-191102-02-2000
Biscop Raoul31-10-193324-08-1990
Bispinck Ignatius186010-03-1924
Bisschop Adolf06-03-188720-02-1975
Bisschop Irena18-09-192204-12-1981
Bisschop Ludovicus29-10-187907-01-1970
Bisschop Marie Elodie30-03-188214-04-1949
Bisschop Marie Emma29-10-188730-06-1939
Bisschop Petrus22-12-193013-11-1994
Blaes Robert22-03-193423-09-1974
Blanchaert Anna Marie Leonie19-06-188818-10-1956
Blanchaert Clarisse Julia Cyrille18-01-190903-02-1961
Blanchaert Eric16-02-194715-08-1982
Blanchaert Gaston Alfons Jozef24-09-189204-08-1972
Blanchaert Maria09-12-185121-05-1927
Blanchaert Maria Hortensia06-09-189329-10-1976
Blanchaert Marie Christine16-06-183811-04-1920
Blanchaert Martha10-03-188623-04-1971
Blanckaert Alice11-04-190711-12-1987
Blanckaert Anna Maria14-02-189027-09-1967
Blanckaert Camiel08-10-186516-09-1935
Blanckaert Clara24-03-189113-06-1975
Blanckaert Elodie Marie14-07-188728-02-1960
Blanckaert Emma Malvina10-07-188022-10-1963
Blanckaert Helena23-01-189302-02-1978
Blanckaert Irma03-09-190024-01-1979
Blanckaert Kamiel15-12-189531-08-1980
Blanckaert Marcel03-05-192225-02-1985
Blanckaert Maria18-08-190014-09-1990
Blanckaert Marie12-11-188509-11-1962
Blanckaert Petrus Cyrillus29-03-190509-08-1976
Blanckaert Roger25-06-190529-03-1973
Blanckaert Zoë20-01-189905-01-1984
Blancke Albert22-08-191807-10-2002
Blancke Annelies28-03-195928-04-2006
Blancke Marie Octavie01-12-187716-12-1924
Blancke Roger16-12-192320-08-2001
Blancke Valère Léandre18-06-187920-07-1918
Blanckhaert Elvira Maria Juditte07-06-190501-03-1993
Blancquaert Cesar22-07-193022-06-1976
Blancquaert Desiré23-04-192627-11-2003
Blancquaert Gabrielle06-06-192206-02-1981
Blancquaert Johanna181015-02-1857
Blancquaert Marcel31-03-192131-05-1989
Blancquaert Maria Zulma15-03-188030-07-1930
Blancquaert Maurice12-05-189315-01-1971
Blancquart August Maurice04-11-191002-12-1992
Blauwet Emma21-04-188223-07-1959
Blauwet Irma16-09-189209-11-1967
Blauwet Pharaïlde05-10-188809-01-1966
Bleyaert Anna Maria19-03-191325-01-1979
Bleyaert Hilda Maria09-12-192127-11-2003
Bleyaert Magdalena Juliana30-07-192510-11-1970
Bleyaert Oscar04-02-190209-05-1961
Bleyenberg Robert Henri30-12-191714-04-2008
Bleys Godelieva Ludovica08-01-195919-04-1959
Blieck Elza22-01-191123-10-1979
Blindeman Hilda03-03-191306-06-1990
Blockx Maria10-01-189511-02-1985
Bloem Zoé Maria Philomena12-02-190901-04-1923
Blom Angela11-07-190716-04-1986
Blom Huguette15-06-194211-03-1958
Blom Marie-Louise29-11-190222-07-1989
Blommaert Anna26-04-191504-09-2000
Blommaert Camillus17-12-188002-12-1951
Blommaert Danielle23-05-195808-09-1987
Blommaert Frans Jozef16-10-188920-01-1975
Blommaert Germaine15-09-191603-02-1992
Blommaert Gustaaf Joannes10-07-189922-10-1918
Blommaert Laura16-06-190506-01-1977
Blommaert Leonie19-11-188903-01-1978
Blommaert Louis30-03-192811-04-1993
Blommaert Pierre11-02-192511-03-2002
Blommaert Robert10-11-192323-08-1992
Blommaerts Jeanne12-08-190611-02-1999
Blomme Albert10-03-191610-02-1980
Blomme Alice26-07-190423-07-1958
Blomme André20-09-192205-02-2010
Blomme André03-11-193222-01-2017
Blomme Andrea25-08-194227-11-2017
Blomme Anna28-06-189828-06-1987
Blomme August Julien29-11-189212-06-1967
Blomme Augustus15-06-186222-11-1934
Blomme Camiel27-12-191031-05-1988
Blomme Camille22-09-192312-01-1994
Blomme Denise19-08-193705-11-2020
Blomme Emile24-05-190625-03-1998
Blomme Eric Jozef Marie18-08-193529-11-1996
Blomme Frans20-05-190728-03-1957
Blomme Freddy Georges20-01-195229-12-1997
Blomme Godelieve Marie14-11-192527-11-1959
Blomme Hendrik25-12-195207-10-1990
Blomme Jacqueline09-04-194106-04-1987
Blomme Jeannette21-07-194415-08-2006
Blomme Lubin09-04-192220-12-1978
Blomme Marc15-02-196220-09-2012
Blomme Maria Clara Josepha09-03-192124-11-1975
Blomme Maria Magdalena02-03-192406-08-1978
Blomme Marie03-10-185525-02-1934
Blomme Marnix12-10-194719-11-2013
Blomme Maurice09-09-190005-02-1980
Blomme Maurice14-05-190106-05-1973
Blomme Maurits Cyriel13-02-190501-06-1977
Blomme Rachel05-01-191716-09-2006
Blomme Urbaan Petrus28-06-189412-03-1978
Blomme Walter Victor19-11-192829-01-2017
Blomme Werner21-09-193825-01-1979
Blondé Julien22-02-193021-01-1992
Blondeau Gilberte04-07-193131-12-1999
Blondeel Albert17-04-191610-06-2000
Blondeel André François02-01-192015-08-2005
Blondeel Bo12-09-199517-10-2006
Blondeel Eliza Julia21-08-188421-10-1907
Blondeel Elza30-06-192111-05-1994
Blondeel Emiel Albert08-04-191513-03-1975
Blondeel Emma23-07-186728-08-1917
Blondeel Eugène Cornelis Gustaaf26-02-191313-10-1955
Blondeel Georges16-11-193415-08-2010
Blondeel Jeannine Agnes Anna Marie26-07-193307-05-1996
Blondeel Leo24-05-191424-07-1974
Blondeel Leon Joseph Marie14-04-187820-12-1969
Blondeel Maria08-05-186910-03-1940
Blondeel Marie-Louise17-03-190405-04-1980
Blondeel Norbert15-03-194714-08-2007
Blondeel Odiel René Joseph08-03-191911-01-1990
Blondeel Prudent01-04-191107-09-1977
Blondel Gabrielle26-07-191421-04-2000
Blondia André Francis29-12-190907-09-1976
Blondia Maria Leonia10-04-190811-01-1978
Blontia René Augustus18-11-189616-12-1979
Blontrock Camiel27-05-190006-03-1975
Blontrock Joëlla Maria Estella16-07-194016-09-2002
Blontrock Richard18-09-187415-07-1935
Blyau Julien10-04-191415-10-1963
Bobelijn Hendrik17-08-191214-01-1996
Bobelijn Noël24-07-195407-05-1975
Bobelijn Rita Magdalena07-04-193920-05-1973
Bobelyn Martha13-06-192103-05-2009
Bocher Luc16-01-195501-06-2004
Bocher Norbert21-09-196707-03-2017
Bocher Philippe07-01-196027-06-2018
Bockaert August28-06-189511-06-1978
Bockaert Dénise08-07-192828-11-2008
Bockaert Georgette30-07-193131-12-1991
Bockaert Gustaaf02-01-192913-01-1986
Bockaert Herman02-11-190713-02-1964
Bockaert Herman10-10-193322-05-1985
Bockaert Jacqueline04-07-193527-07-2003
Bockaert Marie Elodie06-01-189304-06-1969
Bockaert Marleen10-11-195818-02-2008
Bockaert René03-03-189107-08-1972
Bocklandt Roger02-11-192606-09-1975
Bockstaele Alfons26-04-191313-10-1992
Bockstaele André09-03-190913-03-2002
Bockstaele Andreas30-04-183019-04-1902
Bockstaele Denise01-06-193322-03-2013
Bockstaele Henri Benoit25-03-192629-05-1966
Bockstaele Martha Maria13-06-190919-01-1991
Bockstaele Palmyra07-06-189414-05-1977
Bockstaele Paula15-04-191505-02-2006
Bockstal Nazaire23-12-193501-06-2010
Bocxstal Antonia28-08-190217-11-1984
Bodard Marcel19-09-195608-03-2006
Bodart Hubert Maximilien Sébastien Robert17-03-190709-01-1983
Boddez Arsène13-08-191230-04-1999
Boddin Rachel04-12-192328-08-2001
Bode Angela26-05-192419-08-2015
Bode Julien17-03-193426-03-2017
Bode Stanislas02-12-192505-02-2011
Bodyn Edmond18921972
Boeckx August08-08-192019-09-2000
Boeckx Maria28-03-190327-08-1973
Boedt Fernand03-04-193928-06-1973
Boedt Georges12-11-1918
Boedts Justin27-07-191112-11-1990
Boel Elza24-12-193430-06-2003
Boel Ria11-08-194721-08-2008
Boel Suzanne13-06-191531-05-1980
Boelaert Albertine24-08-189324-10-1981
Boelaert Celine28-03-192515-08-1999
Boelens Alice21-06-192010-02-1969
Boelens Aloïs26-01-190126-11-1982
Boelens Anna29-12-191005-10-1995
Boelens Edmond Maurice08-01-189130-08-1966
Boelens Emma Maria02-05-187923-12-1966
Boelens Leontine01-01-189124-07-1973
Boelens Margaretha24-07-191221-01-1988
Boelens Maurice16-02-189403-08-1966
Boelens Raymond23-04-190609-10-1963
Boels Beatrijs Roza Anna Maria08-08-194514-08-2012
Boels Gustaaf08-09-188508-09-1926
Boënne Gaston11-03-192410-09-1986
Boënne Roger18-07-192824-04-1977
Boeraeve Oscar11-01-191716-05-2009
Boerjan Albert06-04-191521-07-1993
Boerjan Alfons09-08-192019-08-1971
Boerjan Celina01-08-191422-01-2003
Boerjan Charles10-10-186004-04-1930
Boerjan Emiel Charles21-02-190319-02-1988
Boerré Margareta Julia05-07-191510-10-1997
Boers Michel08-02-186106-05-1917
Boes Adelijn Julien Camiel07-08-192407-03-2002
Boes Agnes Marie José01-09-192817-10-2011
Boes Alfons Jozef24-03-188211-01-1973
Boes Clara Maria Jozefina16-03-189820-05-1959
Boes Cyriel18-07-190918-06-1973
Boes François25-08-190425-11-1994
Boes Georges René Oscar24-07-191507-07-1991
Boes Leon Ivo17-10-191114-04-1978
Boes Malvina15-04-190105-11-1973
Boes Maria Amelia21-11-189117-06-1981
Boes Maria Rosalia11-02-188702-02-1964
Boes Marie19-06-189525-10-1979
Boes Martha Irma12-08-191502-06-1981
Boes Maurice24-01-191914-06-1980
Boes Medard Jozef02-02-192403-08-1986
Boes Odiel07-11-191801-08-1978
Boes Petrus Maurice12-04-190326-11-1966
Boes Roger11-06-193002-12-2003
Boes Zulma03-03-189929-08-1975
Boesman Etienne19-11-193228-01-2014
Boets Anne Isabelle Josepha Elisabeth03-06-186719-04-1914
Boey Aime25-12-190231-12-1969
Bogaert Arsene Magdalena Joanna24-10-180730-09-1878
Bogaert Bernard Honoré06-05-187210-01-1960
Bogaert Clara15-02-190401-05-1989
Bogaert Cyrilla20-01-189608-05-1987
Bogaert Felicien03-09-1915
Bogaert Firmin11-02-192730-07-1990
Bogaert Frans25-10-193826-03-2003
Bogaert Gerarda14-01-190822-04-1987
Bogaert Gustaaf06-01-190218-03-1985
Bogaert Henricus11-02-184518-09-1932
Bogaert Josea23-02-192209-11-1986
Bogaert Jozef24-03-191218-04-1998
Bogaert Jules27-09-190025-05-1973
Bogaert Louis26-12-185311-10-1937
Bogaert Louis22-03-192202-10-1981
Bogaert Marc16-04-194412-02-1999
Bogaert Marcel29-04-192709-05-1972
Bogaert Marcel Rudolf25-11-193112-08-1993
Bogaert Margareta17-05-190623-09-1977
Bogaert Maria16-02-189703-11-1977
Bogaert Maria29-09-189715-04-1985
Bogaert Maria05-12-189702-02-1975
Bogaert Maria09-07-190419-10-1991
Bogaert Maria02-06-190608-10-1984
Bogaert Maria23-03-191303-07-1996
Bogaert Maria26-06-193827-06-2008
Bogaert Maria Clementina04-04-186227-04-1929
Bogaert Mario24-03-196530-08-1988
Bogaert Michel09-03-193725-02-2004
Bogaert Monique10-05-194624-05-1989
Bogaert Odilla10-03-189408-12-1968
Bogaert Petrus05-08-184802-02-1915
Bogaert Petrus01-03-189520-07-1984
Bogaert Philemon12-02-187406-05-1940
Bogaert Philemon25-10-190210-06-1977
Bogaert Rachel21-10-192513-05-2000
Bogaert Raphaëlle06-10-192402-09-2014
Bogaert René14-05-190104-06-1993
Bogaert Roger18-07-193928-03-2015
Bogaert Silvie05-03-187718-09-1932
Bogaerts Florentine03-03-192002-02-1975
Bogaerts Maria30-09-190907-01-1979
Bogaerts Maria27-11-191129-08-1995
Bogaerts Theresia18-04-181513-04-1889
Bogaerts Victor23-04-191112-07-1982
Bogemans Frans20-06-191421-04-1990
Boghaert Hilaire15-02-192726-04-2015
Boghaert Valère15-08-192812-06-2015
Bohé Alice10-03-190119-10-1975
Bohez Rosane02-07-193714-06-1984
Boi Alfons02-02-188925-10-1973
Boi Alfons Franciscus13-03-191617-09-1956
Boi Camiel23-02-190914-10-1975
Boi Charles06-02-191121-05-1975
Boi Jeannine04-08-194409-04-1945
Boi Jules24-01-189808-03-1970
Boi Simonne Elvira09-07-194721-11-1951
Bolangier Celine Irma Alice02-08-189005-05-1981
Bollaers Juliette23-12-194114-03-1987
Bollaert André26-06-193206-09-2006
Bollé Alphons Edgard14-01-190208-09-1947
Bollé Louis Edmond Blanche23-09-193929-05-1987
Bollé Marie Judith05-02-188421-04-1979
Bollé Remi05-10-193422-05-2005
Bollé Suzanna Marcella04-04-192926-07-1998
Bollé Willy Theofiel21-11-193208-12-2000
Bolleire Walter30-08-193118-07-2018
Bollen Petrus Lambert02-02-190816-08-1973
Bollies Irma01-09-189527-10-1994
Bolsens Aloys23-06-187125-02-1920
Bolsens Elisa Francisca18-02-186710-08-1916
Bombart Mariette25-10-192622-11-2009
Bombeeck Fritz20-12-192202-04-1998
Bombeeck Renée03-06-194419-12-2015
Bomberna Aloïs11-06-190828-11-1995
Bomberna Freddy Arthur Aloïs27-07-194810-05-1997
Bonamie Alphons15-03-189519-09-1981
Bonamie Jan03-09-194927-01-2009
Bonamie René21-12-193224-04-2007
Bondroit Florimond26-02-192822-05-1999
Bondroit Marie-Louise22-01-191004-11-1990
Bondroit Romain05-05-190716-07-1983
Bongaerts Luc04-04-194002-05-2015
Bonheure Angelika16-05-197810-05-1981
Bonheure Blanche13-06-190606-03-1986
Bonheure Maria02-01-192329-03-2013
Bonne Adolphus Renatus21-08-191103-10-1983
Bonne Annie28-03-194501-12-2011
Bonne Arseen26-12-190505-04-1997
Bonne Felix24-11-186621-02-1950
Bonne Hedwig Gaston Walter07-06-194304-12-1993
Bonne Henriette Lydie14-06-192818-06-2008
Bonne Julien11-01-190713-12-1973
Bonne Kamiel08-01-189817-03-1976
Bonne Leon12-08-190318-11-2001
Bonne Lucien27-03-192525-12-1997
Bonne Maria Joanna Velasia27-06-191026-08-1990
Bonne Marijke18-07-196228-05-1965
Bonne Oswald14-04-193210-03-2001
Bonne Paul09-07-193913-11-2005
Bonne Richard Jozef21-01-191020-02-1994
Bonne Rita30-04-194403-06-1944
Bonne Robert18-01-193319-08-1992
Bonnet Leonie Maria24-07-188110-10-1955
Bonny Margriet Maria24-03-191522-05-1986
Bonny Marie18-03-188624-02-1972
Bonny Simone06-03-193203-03-2017
Bonte Aimé05-01-193605-10-2006
Bonte Alfons Constant16-11-189113-01-1956
Bonte Alois09-02-184509-03-1924
Bonte Alphonsus Stanislaus Eduardus07-10-188214-01-1978
Bonte Angèle Clara29-10-192301-11-1978
Bonte Camiel20-11-186126-12-1920
Bonte Celesta30-04-190016-11-1989
Bonte Eduardus Bernardus04-01-186226-05-1935
Bonte Emilie26-08-187210-06-1930
Bonte Emma Maria Mathilde27-04-187402-09-1948
Bonte Georges Gentiel28-08-193707-04-2004
Bonte Gerarda13-01-190304-02-1989
Bonte Jean Triphon Freddy06-08-193918-11-2010
Bonte Joanna24-01-189403-11-1978
Bonte Joannes Franciscus29-01-186511-06-1940
Bonte Julien Georges08-12-193611-01-2005
Bonte Julienne21-11-190815-11-1976
Bonte Laura15-12-190013-09-1924
Bonte Leo Sidon01-03-189327-03-1921
Bonte Leonardus Ludovicus03-10-186603-11-1933
Bonte Leonia Virginia23-03-184929-01-1869
Bonte Lionel04-07-194004-08-1967
Bonte Louis28-08-186504-01-1954
Bonte Marcel21-10-192801-03-2010
Bonte Maria Justina07-12-181213-11-1899
Bonte Martha24-01-193212-04-2016
Bonte Mathilde Eugenie28-12-186527-07-1950
Bonte Maurice31-03-189501-05-1972
Bonte Maurice René03-03-193907-10-2005
Bonte Paula Lucia13-03-191723-02-2007
Bonte Petrus Bernardus12-02-182711-02-1888
Bonte Renilde22-07-187917-04-1958
Bonte Roger09-11-194422-06-2006
Bonte Romanie13-01-186625-02-1935
Bonte Rudiger Malvina21-12-194128-10-1993
Bontinck Coleta Philomena30-09-184524-05-1905
Bontinck Gilberta31-05-193412-06-1996
Bontinck Margaretha04-12-190026-02-1983
Bontridder Elise13-08-192418-09-2011
Boodts Leonia Brigitta15-08-184428-03-1908
Boom Alfons03-04-192310-10-1995
Boom Marie28-10-191627-05-2008
Boon Dymphna Ghislena20-09-181620-06-1851
Boon Kamiel31-07-191608-01-2006
Boone Constant20-06-190824-05-1997
Boone Eugenia Maria Francisca07-10-185929-11-1927
Boone Gabriël03-09-192431-05-1987
Boone Georgette05-10-194017-07-2006
Boone Gerard22-08-191709-04-2005
Boone Henri21-05-189711-05-1981
Boone Marc20-04-193619-01-1999
Boone Martin26-01-194806-01-2008
Boone Mathilde09-12-188212-03-1954
Boone Maurice12-01-190909-12-1983
Boone Odette26-08-193725-02-2006
Boone Paul28-03-192319-02-1992
Boone Pieter Paulus14-11-186718-11-1955
Boone René29-03-190201-08-1991
Boone Valerius Oswaldus26-02-192602-07-1981
Boonen Gabriël24-03-192710-03-2018
Boonen Leonie Marie09-03-183201-05-1909
Boonen Marie Josephine Mathilde03-06-183421-11-1863
Borgonjon Alice Maria Barbara27-05-190814-09-1997
Borgonjon Armand18-07-188907-02-1967
Borgonjon Armand Gentiel17-05-192707-05-2006
Borgonjon Eric Florent Camiel Medard21-06-194223-05-2001
Borgonjon Jozef Frans Camiel28-05-193030-03-1977
Borgonjon Maria27-01-190226-10-1982
Borgonjon Myriam25-06-194506-11-1980
Borgonjon Walter Willy06-09-193205-07-2001
Borgonjon Werner24-04-194009-12-1999
Borgoo Jan09-09-1918
Borms Anna06-10-190713-12-1981
Borny Eduard16-08-193614-03-2018
Borny Louis27-09-191031-08-1995
Borny Wilfried02-10-194017-08-2017
Borremans Jeannine Rosa26-10-192501-05-1926
Borremans Joanna Maria01-01-191014-01-1997
Borremans Joannes Baptista02-05-185803-10-1936
Borremans Jozef Alfons10-07-190103-09-1941
Borremans Marcel25-11-191815-02-2001
Borremans Pauline182412-12-1901
Borrenbergs Josephina Catharina25-11-185903-09-1911
Bosch Marie Rosalie27-09-186610-12-1929
Bosman Frans12-07-192528-12-1998
Bosmans Florimondus11-06-186727-02-1937
Bosmans Maria Dymphna17-11-189202-06-1974
Bosmans Petrus06-07-182704-10-1875
Bosmans Petrus10-09-187127-11-1944
Bosmans Theodorus Ludovicus11-11-181515-07-1874
Bossaert Elisabeth05-08-191717-12-2005
Bossaert Henri18-01-188126-10-1953
Bossaert Julien25-07-192518-12-1994
Bossaert Palma12-11-189629-04-1984
Bossant Maurits05-06-192624-09-2001
Bosschaert Albert05-09-191801-03-2000
Bosschaert Arsena29-08-192701-12-2008
Bossier Frans Xaveer04-05-189216-09-1918
Bossier Leonardus Franciscus31-08-184107-12-1901
Bossu Emma Margaretha17-07-189414-09-1971
Bossuyt Antoon Adolf Jozef08-05-195226-04-1953
Bossuyt Emma28-04-187012-04-1937
Bossuyt Emma Maria09-12-187610-05-1943
Bossuyt Georges04-11-190612-03-1930
Bossuyt Georges29-03-191411-05-1934
Bossuyt Guido Gentil07-03-188118-12-1945
Bossuyt Joannes Baptiste19-10-186806-03-1942
Bossuyt Maria04-03-186408-08-1940
Bossuyt Maria20-08-186609-03-1934
Bossuyt Maria Theresia25-03-181919-11-1879
Bossuyt Marie10-09-186404-10-1938
Bossuyt Marie Louise23-10-190315-01-1999
Bossuyt Petrus02-01-183930-10-1920
Bostoen Euphemie22-01-185503-01-1931
Bostyn Désiré03-09-186425-12-1940
Boterberg John05-09-188707-03-1976
Boterberge Antoon Jozef Hubert28-09-193417-10-2002
Boterberge Camiel02-06-191420-07-2011
Boterberge Diana Simona René11-08-192915-01-2009
Boterberge Frans06-03-189711-01-1979
Bothuyne Henri Basiel26-03-191031-03-1988
Bothuyne Ivo29-10-182126-03-1903
Bottelberghe Elisa06-09-193114-04-1999
Bouciqué Jozef Isidoor18-03-188907-01-1983
Bouckaert Cecile05-10-190811-07-1932
Bouckaert Frans27-05-185508-09-1937
Bouckaert Germaine18-04-190229-10-1982
Bouckaert Henri Auguste Louis25-02-186818-03-1927
Bouckaert Julia28-09-186407-12-1953
Bouckaert Marcel Julien28-03-192013-06-1994
Bouckaert Maurice07-10-191005-12-1997
Bouckaert Michel14-08-193928-02-2006
Bouckaert Prosper27-09-191026-03-1944
Boucneau Jacques03-06-195102-04-2016
Boucneau Joël06-12-192313-07-1993
Boucqué André Maurice02-08-194305-08-2016
Boudengen Petrus Franciscus17-12-188412-11-1932
Boudt Emiel12-05-187505-04-1956
Boudt Marcel25-12-191211-03-1991
Boudt Monique14-04-195129-01-2000
Boulez Carolina180017-12-1878
Bouljon Aloysia21-03-189918-02-1977
Bouljon Jules31-03-190420-05-1985
Bouljon Maria Margarita19-07-188607-02-1973
Bouljon Nathalie Maria22-09-190030-05-1993
Boullet Bertha Maria27-01-189409-09-1943
Boumon Esther03-09-192828-05-1996
Bouquet Martha27-01-190522-04-1985
Bourgeois Camiel24-10-188607-11-1973
Bourgeois Justina14-10-183018-11-1875
Bourgeois Maria Godelieve22-05-191007-07-1975
Bourgonjon Alfons Aloïs06-09-189820-06-1970
Bourgonjon Marc Camiel Jozef09-03-193303-10-2005
Bourgonjon Marietta Maria Magdalena29-12-192711-06-1993
Bourgonjon Sylvie24-07-187015-02-1947
Bourguignon Paul31-05-193113-03-2018
Bourree Kristiane31-10-194625-12-1974
Boury Prosper Maurice19-06-191119-08-1985
Bouserie Claryssa Maria01-08-191915-03-2004
Boussauw Gentil28-03-190213-03-1984
Bousse Eric24-04-193720-03-2012
Boussé Gérard30-07-191319-04-1980
Boussemaere Charles Louis21-08-184710-05-1932
Boussemaere Pelagie01-04-185226-08-1936
Boussery Louis Victor17-10-185716-03-1930
Boussier Carolus Omer07-09-190703-04-1994
Bout Maria25-01-191010-04-1977
Boute Desideer07-11-193421-08-2017
Boute Helena09-05-193109-03-2017
Boute Josepha Maria25-04-191704-09-2002
Boute Maria Anna10-04-190226-04-1984
Boute Marie Thérèse25-05-192430-05-2011
Bouten Gaston Leon27-10-189021-08-1967
Bouten Jules Maurice13-09-191408-06-1987
Bouten Nik196627-02-1990
Boutens Charles11-04-184829-10-1907
Boutens Julien31-12-188703-02-1921
Bouters Roger Alex26-05-193010-06-1985
Bouters Victorina Angelina07-01-189912-10-1982
Bouton Florentin Cornelis08-02-186722-05-1949
Bouton Julien11-09-190624-01-1982
Boutton Maurice17-04-190908-08-1980
Bouttry Rachel11-01-190101-07-1970
Bouverne Joseph30-01-190116-12-1982
Bouvry Magdalena02-08-192417-06-2000
Bové Jozef29-04-189217-02-1912
Bovée Frans31-08-192016-07-2017
Bovyn Cyriel25-01-187725-05-1940
Bovyn Maria Elisa01-12-191118-02-1936
Boydens Joseph02-04-190010-09-1993
Brabant William13-07-192316-10-1993
Bracke Agneta Nathalia02-02-192609-08-2000
Bracke Albert25-10-191530-07-2004
Bracke Alfons23-03-188227-04-1968
Bracke Alphons11-04-193003-09-2000
Bracke Anita09-05-195227-05-2015
Bracke Anna19-02-190728-09-1981
Bracke Annick24-11-196910-06-2013
Bracke August20-11-183904-10-1925
Bracke August08-03-189312-02-1975
Bracke Charles Louis14-11-185924-06-1939
Bracke Eduard18-07-186505-05-1915
Bracke Emiel18-08-186706-03-1927
Bracke Emiel05-02-191207-11-1985
Bracke Emile01-03-192417-04-2011
Bracke Eveline25-04-192311-08-2002
Bracke François08-06-193426-09-2000
Bracke Gabrielle Melania29-04-192314-06-2001
Bracke Hortensia20-09-191906-02-1999
Bracke Ingrid18-01-195620-01-2011
Bracke Joannes15-01-183714-08-1916
Bracke Jules05-09-191225-04-1987
Bracke Juliana01-01-190414-05-1983
Bracke Leon10-02-191114-10-1943
Bracke Leon10-03-193206-05-2011
Bracke Maria Emma12-10-188929-06-1973
Bracke Marie-Theresia26-06-185804-06-1929
Bracke Martha11-04-190221-10-1978
Bracke Mathilde02-03-189516-10-1940
Bracke Maurice30-11-193004-10-2012
Bracke Nicole02-06-194413-11-2014
Bracke Philomena07-03-188702-10-1943
Bracke Roger30-07-190930-04-1994
Bracke Stefanie23-03-186009-10-1926
Bracke Vitalis08-06-184313-06-1916
Brackenier Henriette Sylvie28-10-190201-11-1994
Brackenier Marie26-09-191504-04-1983
Brackeniers Edouard Hubert Marie23-12-186316-03-1916
Brackx Oscar23-05-189927-03-1992
Bradt Anna19-09-191222-02-2010
Bradt Astère29-10-194324-10-2009
Bradt Marcel20-10-190910-12-1994
Braeckeveldt Remi27-08-192723-03-2006
Braeckevelt Alois21-08-191120-01-1974
Braeckman Bertha Marie12-09-191103-03-1984
Braeckman Cyriel19-06-187501-10-1937
Braeckman Elly10-08-192102-09-2006
Braeckman Felix Hubert Désiré Victorina Maria06-11-187921-10-1961
Braeckman Gerard08-08-190529-04-1990
Braeckman Joséphine13-08-192501-07-2015
Braeckman Leon01-02-193202-09-1988
Braeckman Margareta22-05-191325-11-2001
Braeckman Maria10-07-182003-08-1905
Braeckman Maria26-10-189630-04-1983
Braeckman Maria Elisa13-02-189625-10-1984
Braeckman Maria Henriette08-01-190308-04-2006
Braeckman Rachel27-04-190514-04-1989
Braeckman Raymondus22-07-190427-04-1978
Braeckmans Maria Ludovica09-02-183415-12-1916
Braekevelt Gerard07-07-192519-11-2010
Braekevelt Henri24-02-190714-10-1999
Braem Agnes19-01-192307-10-1998
Braem Andrea03-09-195702-08-2004
Braem Barbara14-12-182104-05-1897
Braem Jozef Willy27-03-195725-10-1975
Braem Louis Henri02-11-190718-03-1998
Braem Lucien11-11-191008-06-1979
Braem Marie Louise03-06-184522-06-1932
Braem Raymond30-08-192924-05-2010
Braems Adolf29-05-190015-02-1972
Braet Adhémar16-05-192527-11-2008
Braet Agnes25-09-189515-12-1989
Braet Aimé Joseph23-03-188819-08-1914
Braet Albert07-08-190930-07-1970
Braet Alphontius Bernardus15-06-185422-02-1921
Braet Amelia15-11-184926-06-1927
Braet Andreas Jozef19-02-189727-09-1985
Braet Anna Maria03-06-192119-08-1998
Braet Anny Julia Maria16-05-193510-08-2016
Braet August19-05-185407-12-1927
Braet August15-09-187401-05-1951
Braet August29-05-192410-02-2006
Braet Bernardus07-11-180614-09-1875
Braet Bernardus Benedictus03-08-182022-02-1900
Braet Bertha Maria19-09-188918-04-1959
Braet Bertha Maria20-09-190817-05-1988
Braet Camiel28-02-186417-04-1936
Braet Camilius Emilius25-01-184717-06-1919
Braet Camille23-01-186915-04-1952
Braet Camillius Ludovicus27-02-190318-03-1968
Braet Carien Maria August11-09-195327-12-1996
Braet Charles08-02-195519-08-1972
Braet Charles Louis07-11-185012-02-1926
Braet Clara10-10-189503-03-1981
Braet Cyriel12-12-187819-03-1942
Braet Cyriel Fransiscus24-03-189012-08-1914
Braet Cyriel Jozef02-03-191803-06-1978
Braet Cyriel Marie31-05-191219-10-2008
Braet Cyriel Richard09-02-190830-08-1986
Braet Désiré10-11-185207-11-1927
Braet Diana Yvonna11-11-193304-01-2013
Braet Edemondus Eduardus11-12-183507-12-1907
Braet Edmond09-01-187619-02-1922
Braet Edmond29-07-189404-02-1916
Braet Edmond Jozef19-01-192202-04-2013
Braet Els17-06-196312-08-2009
Braet Elza18-02-190918-08-1990
Braet Emiel03-07-189723-03-1984
Braet Emma Maria27-06-190221-03-1989
Braet Freddy Clement Guido13-02-195108-01-2020
Braet Ghislena Paulina10-12-190815-12-1990
Braet Guido Florimond16-08-191921-05-1994
Braet Hector16-03-189518-03-1990
Braet Hector Kamiel Leon18-05-189020-02-1961
Braet Helena27-02-192613-01-2021
Braet Henri Robert Joseph Corneille17-05-193024-05-2014
Braet Hilde26-02-196512-09-1998
Braet Jacobus01-11-178907-11-1869
Braet Jeanette Maria08-09-189811-06-1986
Braet Jeroom Jozef Marie16-06-192413-05-2001
Braet Joanna Juliana28-03-190825-12-1995
Braet Joseph11-09-192708-03-2002
Braet Jozef21-06-188211-08-1918
Braet Julia28-05-185505-06-1937
Braet Julien13-11-191701-12-1999
Braet Laura Flora08-03-188822-12-1977
Braet Leonard13-06-186023-01-1958
Braet Liliana06-12-193313-12-1998
Braet Ludovicus Leon14-09-184914-11-1918
Braet Magdalena Maria10-02-191624-09-2008
Braet Maria Alice03-11-190901-01-1996
Braet Maria Ludovica16-07-191624-11-1982
Braet Maria Magdalena26-11-191318-08-2003
Braet Mathilde Felomena26-02-184706-09-1925
Braet Maurice01-11-189926-02-1976
Braet Maurice Joseph16-05-190625-04-1955
Braet Maurits Jozef29-08-191019-10-1952
Braet Medard Bernard03-08-188403-06-1961
Braet Medard Gerard02-04-190714-11-1994
Braet Nathalie07-06-186417-04-1935
Braet Octaaf21-09-188025-01-1953
Braet Petrus06-01-181701-12-1898
Braet René Achiel02-10-189414-10-1918
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Roland17-03-195518-02-1970
Braet Rosa10-06-193031-08-2005
Braet Seraphien26-12-186007-03-1928
Braet Simonne29-01-192421-09-1985
Braet Sophia27-06-183427-07-1890
Braet Sulma Angelina Sophia21-01-190424-10-1987
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Véronique Julia Maurice Maria21-08-195722-12-1999
Braet Willy Camiel16-10-192412-06-2009
Braet Yvan03-06-194305-01-2002
Braet Yvonne Suzanna Maria02-11-191425-04-1985
Brakeveldt Carolina06-02-183227-02-1879
Bral Augusta Maria Magdalena19-01-191608-03-1999
Bral Cyrillus Gerardus Petrus14-06-190501-01-1984
Bral Firmin23-05-192911-03-2009
Bral Karel Lodewijk04-11-184208-01-1918
Bral Margareta Maria28-01-191011-04-1989
Brands Petrus14-06-191119-04-1992
Brantegem Maria Juliana14-08-191321-12-1981
Braspenningx Stefanie30-05-191021-10-1990
Braun 01-09-190301-01-1990
Brauwers Eugenie Maria10-05-189412-04-1984
Breda Anna Martha13-12-190922-03-1995
Breemersch Germaine Marie18-09-191208-06-1939
Breemersch Maria29-01-190307-09-1970
Brems Maria06-06-193718-03-1975
Brems Maria Catharina Josepha15-08-184612-11-1932
Brems Maria Ludovica Godeliva13-01-188926-02-1940
Brems Maria Medard Antoon12-05-184907-01-1920
Brendonck Annie05-01-193527-04-2017
Brendonck Wilfried10-02-193121-06-2017
Brengman Michel29-05-191017-04-1982
Breugelmans Leon14-10-190715-02-1975
Breynaert Frans Josef180423-06-1873
Breyne Achilles Cyrille23-05-189704-03-1983
Breyne Julia29-08-192105-10-2006
Breyne Simonne20-08-192404-10-1997
Breyssens Sylvain09-07-194616-05-2000
Brichau Eleonore29-01-191711-10-1999
Bridoux Germaine27-05-191927-05-1988
Briers Maria Catharina14-07-181202-03-1892
Brijs Aline19-04-192820-05-2008
Brilleman Yves08-02-193416-07-2018
Brillemon Julia27-08-190820-09-1996
Brisard Paul17-05-193030-01-1995
Broché Omer04-04-192711-05-2018
Broeckaert Frans06-06-188119-03-1955
Broeckaert Philip10-08-190701-05-1974
Broeckaert Robert16-02-192702-01-2011
Broeckx Catharina01-06-190815-02-1996
Broeders Anna Catharina09-02-184202-06-1878
Broidioi Maria11-09-188229-03-1961
Brondeel Louis24-11-191113-03-1992
Brondel Christiane24-04-192329-07-1996
Bronselaer Maria26-09-191804-10-1995
Brosens Maria17-08-192625-11-2011
Brouckaert Greta30-09-192403-12-2015
Brouckaert Margarita11-08-190504-06-1986
Brouckaert Melanie03-01-188807-11-1957
Broucke Alice Leonie Maria15-11-191617-10-1942
Broucke Alice Maria19-05-188201-03-1967
Broucke Elsa Isabella19-04-190413-03-1984
Broucke Emma26-10-189323-03-1973
Broucke Madeleine01-12-190430-10-1992
Broucke Maria13-01-190105-04-1978
Broucke Sophia01-182618-03-1908
Brouckmans Bertha12-12-190302-02-2000
Brouckmeersch Alfons05-03-190117-05-1989
Brouns Cyriel25-06-191131-10-1970
Brouwers Corneel12-02-192427-11-1995
Brouwers Roza18-08-191314-07-1997
Bruers Jan-Baptist Alfons15-11-191220-06-1984
Brugge André30-05-192510-02-2000
Brugge Dries15-08-201213-03-2013
Brugge Gabriella Joanna21-08-191805-12-1994
Bruggeman Ann14-03-196803-10-2009
Bruggeman Bertha02-01-190205-02-1990
Bruggeman Daniël23-06-195401-12-1984
Bruggeman Emerence Marie Sophie17-12-186225-03-1902
Bruggeman Georgette07-11-192511-03-1995
Bruggeman Germana11-12-190902-01-1988
Bruggeman Joris17-05-193025-10-2012
Bruggeman Lieven18-10-182614-10-1914
Bruggeman Lucien Seraphin10-04-192628-09-1986
Bruggeman Maria19-02-190113-05-1986
Bruggeman Maurice17-03-191212-01-1996
Bruggeman Medard19-04-192006-06-2001
Bruggeman Philippe28-01-196428-05-2018
Bruggeman Robert Camiel15-12-192113-11-1998
Bruggeman Rogier29-06-192120-11-1995
Bruggeman Willy24-11-195021-05-2001
Brugghe Alice16-12-192205-03-2007
Bruggheman Emile22-02-186401-02-1937
Brulez Theresia18-05-183414-07-1916
Brunard Jacqueline25-04-193421-10-2000
Bruneel Agnes Angela Maria02-12-191603-01-2006
Bruneel Julia Eudoxia26-05-186131-12-1939
Bruneel Willy18-12-193104-03-2005
Bruneel Yvette05-04-193807-03-2019
Brunfaut Joannes Andreas30-11-181802-03-1902
Brusseel Emiel06-02-192608-12-2008
Brusseel Marcel Adile02-04-193312-09-2000
Brutsaert Nathalia Rosalia15-04-181217-02-1880
Bruwier Christophe19-02-197826-08-1994
Bruynbroeck Leonie17-07-190904-09-1975
Bruyneel Leonia07-12-184619-10-1910
Bruyneels Albert14-03-193827-04-2008
Bruynooghe Albert24-06-186328-05-1946
Bruynooghe Alice25-12-190301-07-1991
Bruynooghe Marcel23-05-192415-08-2011
Bruynseels Constant11-12-186422-01-1928
Bruynseels Maria Theresia184129-04-1919
Bruynseels Martha08-09-191131-12-1999
Bruynseraede Leontina04-03-191322-03-1993
Bruynseraede Margot13-03-190920-10-1992
Brydenbach Germaine19-01-190229-03-1986
Brys Adeline13-12-190721-09-1989
Brys Maria Josephina02-12-192206-12-1984
Bryssinck Eric05-07-194004-08-1993
Buckinx Irma23-05-188625-10-1942
Buddaert Roger15-10-194415-01-2018
Buelens Maria02-06-189830-07-1984
Buffel Cyriel23-12-192114-06-1988
Buffel Juliana12-07-190522-01-1996
Buffel Marcel30-01-192019-08-1987
Bufkens Cécile08-05-192918-03-2011
Buijck Angelina06-07-182230-01-1897
Buijck Jacobus16-11-182821-01-1918
Buijse Freddy Cyriel Oscar03-01-194321-11-1995
Buijsrogge Theresia Maria02-10-194025-10-2000
Buisson Jean-Baptiste26-10-192519-12-2008
Bulcaen Denise06-03-192402-06-2013
Bulcaen Ida182717-09-1877
Bulckaen Jeanne30-01-193022-11-1990
Bulckaert Julien15-12-191631-07-2004
Bulcke Andries15-12-186309-10-1940
Bulcke Louisa01-11-190726-03-1976
Bulcke Margaretha17-10-190606-12-1961
Bulcke Maurits28-08-192712-02-1991
Buldgen Elisabeth10-08-191529-01-1996
Bullens Désiré10-02-186020-12-1943
Bullynck Maurice29-11-192210-10-1988
Bulté Alice25-03-192025-03-2009
Bulté Firmin Pieter Gustaaf29-01-189718-07-1978
Bultinck Adolf18-12-185507-03-1929
Bultinck Cyriel01-06-192506-02-2007
Bultinck Emma14-07-191612-10-1997
Bultinck Marie Coleta26-01-183605-08-1914
Bultynck Albertine06-07-191816-03-2004
Bultynck André28-11-192913-12-2000
Bultynck Denise12-03-192827-06-2009
Bultynck Emiel31-01-189029-01-1927
Bultynck Emma04-03-189730-04-1986
Bultynck Maria15-02-188324-01-1940
Bultynck Martha02-07-190818-08-2006
Bultynck Martha18-10-191904-06-1993
Bultynck Maurice16-02-190304-10-1999
Bultynck Willy13-02-191723-10-1987
Bundervoet Marcel10-01-191804-10-1996
Bundervoet Maria Georgette24-10-192116-11-1992
Bundervoet René Jozef24-09-190020-05-1939
Bundervoet Suzanna05-09-191520-06-2005
Bundervoet Zulma Augusta21-01-188813-04-1980
Bunkens Lucia04-03-192519-07-2013
Bureau Aurélie182515-12-1902
Burggraeve Hilde21-02-195408-08-2002
Burm Amandus17-10-192330-04-2000
Burm Eugenia Josepha10-02-182802-10-1880
Burrick Victor28-12-190822-07-1978
Burssens Yvonna09-08-192526-11-1982
Burvenich Paul22-12-191303-04-1988
Buseyne Albin01-12-189111-06-1983
Buseyne Lucien22-05-192029-12-2002
Busschaert Albert01-05-191523-06-1935
Busschaert Emiel Frans Leo04-05-191328-08-1931
Busschaert Euphrasie12-10-186128-08-1905
Busschaert Marie Angelique28-06-188930-03-1974
Busschaert Michel18-12-190913-05-1939
Bussche Amedé21-12-191028-04-1992
Bussels Amanda26-04-192531-03-1990
Bussens Casimir20-08-195301-07-2018
Bussy Anna Maria25-08-183811-10-1906
Butteneers Elisabeth06-03-184927-07-1909
Butzen Theo
Buyck Aimé J. G.13-03-191117-10-1983
Buyck Bertha Cesarina25-04-189326-09-1964
Buyck Charles Louis14-01-184731-03-1912
Buyck Louise Maria185729-11-1922
Buyck Maria Veronica08-09-180823-07-1883
Buyck Marie-Rose09-04-194520-06-1996
Buyck Mathilde Ludovica03-03-187220-08-1951
Buyck Séraphin05-04-189927-04-1979
Buyl Jozef05-05-193927-01-2016
Buyl Theresia181108-09-1892
Buyle Hedwig10-12-193624-05-2015
Buyle Romanie Maria09-03-191602-09-1994
Buys Joseph02-11-195714-07-1999
Buys Josephus20-07-189811-01-1935
Buyse Alice30-01-191601-10-1996
Buyse André16-10-192514-09-2001
Buyse Constant13-05-183913-07-1910
Buyse Cyrille Emiel22-01-187210-02-1951
Buyse Daniel24-04-193827-04-1990
Buyse Georges Léon21-09-188607-12-1965
Buyse Germaine31-12-190724-02-1987
Buyse Herman24-11-192503-02-2018
Buyse Herman15-05-194601-09-1977
Buyse Joseph14-03-190021-04-1984
Buyse Jules09-12-186817-03-1953
Buyse Juliaan30-11-190009-12-1975
Buyse Marcel29-07-191420-12-1987
Buyse Marie18-03-191820-04-1998
Buyse Maurice14-08-189504-12-1973
Buyse Pieter183313-08-1896
Buyse René Albert27-06-191913-05-1988
Buysens Charles08-12-185620-11-1934
Buysens Charles05-09-185810-07-1910
Buysens Jerome17-12-189019-06-1955
Buysens Joannes182117-01-1890
Buysens Melanie Emilie10-10-187907-07-1924
Buysens Richard13-03-186411-06-1933
Buysens Theresia Barbara06-01-181913-10-1903
Buysschaert Carolus28-02-181929-11-1897
Buysschaert Livina27-09-188817-10-1918
Buysse Agnes17-02-192723-06-2011
Buysse Albert09-09-191518-12-1987
Buysse Amedé13-07-192526-08-1979
Buysse Anna05-07-192612-08-2009
Buysse Armand August18-08-190520-05-1975
Buysse Armand Emma August Leonie Walter21-07-193726-05-2007
Buysse August08-10-186702-12-1947
Buysse Augustinus Jacobus29-04-189302-03-1967
Buysse Bertha Maria22-05-192505-01-1978
Buysse Camiel Eduard15-12-187109-10-1853
Buysse Cecile25-01-193724-07-2018
Buysse Charles Louis23-07-187106-02-1961
Buysse Colette19-01-185830-12-1879
Buysse Delphina05-05-184624-03-1935
Buysse Eduard12-10-192915-01-2008
Buysse Elise Irene Ethele22-12-194207-03-2018
Buysse Elodia Maria Louisa21-02-188625-08-1977
Buysse Georges03-09-194009-10-1997
Buysse Gilbert13-11-192627-09-1966
Buysse Irma14-07-188215-11-1940
Buysse Irma17-03-190608-11-1975
Buysse Julia23-01-192310-07-1997
Buysse Julia17-09-192406-03-2006
Buysse Laura Margaretha Martha31-12-190929-10-1990
Buysse Laurent13-05-194713-07-1997
Buysse Loranda02-04-190210-06-1978
Buysse Luc03-08-196506-11-1985
Buysse Marcellus Camillus22-01-190616-10-1974
Buysse Margareta Maria Lucia17-01-189928-12-1966
Buysse Maria12-06-185403-03-1938
Buysse Maria Josephine Emma01-03-188709-11-1970
Buysse Maria Magdalena07-11-190612-06-1996
Buysse Marie Thérèse01-08-185817-03-1938
Buysse Marie-Louise12-04-193124-12-2017
Buysse Paul Emiel Ghisleen22-05-192221-09-1990
Buysse Paula Maria08-11-191727-11-2004
Buysse Petrus26-10-187119-12-1957
Buysse Richard Jozef16-03-189909-03-1982
Buysse Roger11-01-193103-12-2013
Buysse Valeer Jozef07-07-193218-12-1984
Buysse Wim07-01-198306-09-2003
Buyssens Cordula29-10-184530-08-1910
Buyssens Denise Agnes10-11-191625-02-1988
Buyst Leopold12-11-190728-03-1987
Buytaert Eduard Theophiel31-05-187328-10-1941
Buytaert Esther26-04-189703-06-1973
Buytaert Hector30-09-190620-03-1975
Buyze Allard12-02-190331-03-1943
Buyze Romanie27-07-185130-04-1924
Buzeijn Etienne Robert Adelin P.26-04-194927-03-2007
Byl Céline16-12-185308-07-1897
Byl Esther31-05-192214-12-2006
Byl Jan August Leopold26-02-186629-05-1926
Bylé Jan Baptist18-02-185625-02-1934
Byloos Joseph07-12-185207-01-1912
Bytebier Marcella14-01-190403-06-1980
Byttebier Henri08-06-184706-03-1926
Byttebier Ivo08-09-184917-02-1923
Byttebier Martha31-12-191516-02-1935
Byttebier Remi15-01-187521-06-1944
Byttebier Richard29-08-189028-03-1940
Byttebier Sylvie12-02-185311-11-1937
Byttebier Theophile13-04-186017-06-1928
Cabbeke Marie Leontine02-04-189405-12-1983
Cabeke Jenny15-02-193630-07-1981
Caboor Adrienne29-11-191028-11-1998
Caboor Albert Jeroom Charles18-11-192204-07-2000
Caboor Richard Jozef19-04-192522-01-2005
Cabooter Alina Emma Ludwina03-06-192106-08-1990
Cabooter Gustave27-09-193117-10-1988
Cabooter Johan26-06-195219-08-1972
Cabooter Silvie15-10-187202-07-1964
Caby Camille Cyrille01-06-187012-10-1947
Caby Sidonie10-05-185215-03-1932
Caby Theophiel04-03-185929-10-1942
Cadet Emiel Edward17-01-184702-01-1904
Cadet Maria26-02-186605-05-1936
Cadron Emerence06-10-190930-12-2000
Caducque Denise07-07-192513-01-2014
Caeckaert Agnes23-07-190824-01-1993
Caeckaert Magdalena Alice23-08-190723-12-1999
Caeckaert Marie José15-05-191905-07-2005
Caekebeke Ivonne25-01-193006-11-2015
Caelenberghe Andre26-11-192303-10-1987
Caenen Benoit183201-12-1915
Caerels Willy29-09-193419-03-2013
Caerts Maria Theresia10-06-181918-09-1926
Cafmeyer Emiel Dominicus01-05-185410-04-1932
Cafmeyer Godelieve18-01-189406-12-1971
Cafmeyer Marie05-09-189002-03-1980
Calcoen Joseph16-06-188719-04-1953
Callaert Herman10-03-194412-06-2010
Callaert Jacques31-05-193309-10-2006
Callaerts Maria Francisca02-10-188220-06-1915
Callant Elza Alice Mathilde03-09-192619-04-2009
Callant Irma09-01-192825-02-1994
Callant Lia19-08-188612-10-1974
Callebaut Françoise08-06-195629-01-2015
Callebaut Germaine01-06-190731-10-2001
Callebaut Petrus Josephus28-07-188805-11-1973
Callebaut Roger Frans14-01-193114-08-2006
Callebert Juliana19-10-183807-01-1924
Calleeuw Leonie14-08-186405-10-1938
Calleeuw Marie26-05-188201-04-1939
Callemein Jean-Pierre27-07-195315-08-1989
Callemeyn Alphons31-05-192030-03-1999
Callemeyn Ghislaine02-02-193520-01-2004
Callemin Barbara30-05-183513-05-1912
Callens Achiel02-06-189925-07-1934
Callens Anna Maria04-01-192429-12-1997
Callens Charles18-12-185010-02-1937
Callens Emma Orbia29-03-190716-02-1927
Callens Gaston Jozef19-09-190925-11-1974
Callens Henri15-10-184927-06-1923
Callens Henri30-09-185702-02-1939
Callens Ivo05-07-184716-05-1913
Callens Jules Gustave19-08-186414-05-1914
Callens Leentje08-08-196209-09-2008
Callens Libor Alexander22-07-186220-01-1910
Callens Maria08-02-190612-02-1944
Callens Maria Julia27-11-185927-12-1938
Callens Maria Julia Bertha20-10-190529-04-1920
Callens Maria Ludovica04-04-187221-09-1963
Callens Maria Magdalena03-02-191427-01-1973
Callens Maria-Louisa26-06-186930-09-1930
Callens Paulina20-02-185408-03-1938
Callens Petrus24-01-185103-10-1926
Callens René13-09-189510-03-1940
Callens Richard Remi07-03-188413-03-1971
Callens Ursula183115-03-1896
Callens Ursula26-01-186010-11-1947
Callewaert Adolf24-02-193826-12-2006
Callewaert Agnes24-08-192223-06-1998
Callewaert Agnes30-09-192516-07-2009
Callewaert Agnes Julia10-10-192205-03-1966
Callewaert Albert24-06-191515-04-1977
Callewaert Albert Oscar23-07-191529-08-2000
Callewaert Alice10-08-190527-06-1989
Callewaert Alice12-12-191012-02-1998
Callewaert An17-11-198431-08-1996
Callewaert André15-03-191314-02-1995
Callewaert André15-11-191306-12-1989
Callewaert Andre10-10-192326-10-1972
Callewaert André19-01-192909-04-2010
Callewaert André Victor Yvo19-05-193510-08-1936
Callewaert Andrea15-11-192227-08-1990
Callewaert Andries Richard05-12-192019-10-1985
Callewaert Ann17-01-196905-08-1989
Callewaert Anna30-12-191001-07-2000
Callewaert Antoinette31-07-190430-11-1987
Callewaert Arthur18-08-190403-10-1988
Callewaert Arthur24-07-190931-01-1982
Callewaert August07-11-193621-08-2001
Callewaert Basiel15-06-190301-02-1971
Callewaert Bertha Pharaïlde30-10-191022-04-1985
Callewaert Camiel Gerard23-04-191329-11-1983
Callewaert Camille Aloysius01-01-186606-08-1943
Callewaert Charles09-09-185811-02-1936
Callewaert Christiane16-08-193804-06-1987
Callewaert Claire07-10-194621-10-2014
Callewaert Constant Jozef19-03-192311-01-1996
Callewaert Cyriel10-02-191420-05-1996
Callewaert Daniël17-07-193401-07-2005
Callewaert Delie18-10-191826-12-1990
Callewaert Elza19-05-191208-07-2000
Callewaert Estella Maria25-02-190515-03-1976
Callewaert Eugeen17-12-190210-01-1982
Callewaert Ferdinand13-05-191812-12-1983
Callewaert Filiep30-10-196905-09-1988
Callewaert François07-03-190919-03-1995
Callewaert Frans26-03-192527-03-1981
Callewaert Gabriella Ivonna11-12-192206-05-1993
Callewaert Geertrui14-12-191103-01-1973
Callewaert Geneviève01-09-195026-01-2012
Callewaert Georges01-03-190724-09-1994
Callewaert Georges Maurice16-12-191008-04-1984
Callewaert Germaine27-04-190316-05-1973
Callewaert Germaine05-04-190717-01-1995
Callewaert Gilbert Leopold29-10-192430-06-1989
Callewaert Godelieve20-08-190910-08-1998
Callewaert Gustave13-08-191827-04-1994
Callewaert Hans Francky24-08-196723-10-1985
Callewaert Hector10-06-190325-07-1987
Callewaert Hector02-02-191317-12-1968
Callewaert Hélène15-06-188507-09-1947
Callewaert Henri23-09-190022-10-1972
Callewaert Hilaire Marcel05-06-190512-10-1975
Callewaert Irène12-05-192429-09-2003
Callewaert Ivonna27-01-191717-11-2000
Callewaert Joannes Georges30-04-190607-09-1979
Callewaert Joseph14-11-191301-06-1987
Callewaert Joseph06-03-193016-07-2005
Callewaert Jozef Leon11-04-193716-12-1974
Callewaert Jules04-02-188111-05-1954
Callewaert Jules19-07-190529-01-1981
Callewaert Jules Polydor04-03-190631-12-1979
Callewaert Julia28-02-187626-09-1947
Callewaert Juliette11-03-193514-09-1982
Callewaert Karel Lodewijk06-12-185110-12-1900
Callewaert Laura08-01-190002-06-1987
Callewaert Leonie19-06-192606-02-1991
Callewaert Louisa02-11-192828-06-1990
Callewaert Lucia Julia21-02-190223-10-1986
Callewaert Lutgardis06-05-193509-04-1990
Callewaert Madeleine19-08-191119-02-1992
Callewaert Madeleine04-12-191703-09-1997
Callewaert Madeleine03-02-191819-04-1995
Callewaert Magda Rosa19-07-193706-10-1960
Callewaert Magdalena Maria03-08-190315-11-1977
Callewaert Marcel06-01-192509-12-1996
Callewaert Marcella Bertha03-04-191715-11-1987
Callewaert Margareta Maria01-10-190126-01-1991
Callewaert Margaretha28-08-189802-03-1985
Callewaert Margaretha09-05-190902-11-1983
Callewaert Maria14-12-190125-08-2006
Callewaert Maria13-04-190526-05-1995
Callewaert Maria16-10-190623-05-1998
Callewaert Maria03-11-191104-11-1990
Callewaert Maria28-10-191215-05-2006
Callewaert Maria25-05-191328-07-2000
Callewaert Maria18-08-192012-11-1997
Callewaert Maria20-09-192813-12-1975
Callewaert Maria05-11-193314-04-2002
Callewaert Marie Madeleine02-08-193403-09-1995
Callewaert Marie-Louise30-12-193025-06-2004
Callewaert Marino18-10-197403-08-2005
Callewaert Mario29-01-196614-03-2001
Callewaert Maurice13-11-189120-03-1984
Callewaert Noëlla24-07-190616-02-1982
Callewaert Noëlla20-07-192616-05-2000
Callewaert Odiel22-12-192117-11-1973
Callewaert Orinda Maria01-09-190611-06-1995
Callewaert Ortwin07-05-195818-08-1989
Callewaert Paul12-01-193728-02-2000
Callewaert Paul Joseph04-10-188402-12-1973
Callewaert Paula13-05-193609-10-2005
Callewaert Paula Ludovica15-07-190506-10-1983
Callewaert Pharaïlde27-09-184922-05-1920
Callewaert Pharilde Mathilde07-02-188905-11-1971
Callewaert Rachel20-07-190604-10-1994
Callewaert Rachel04-04-190817-12-1993
Callewaert Raoul23-04-192105-06-1994
Callewaert Rene31-05-190027-01-1973
Callewaert René30-12-192829-11-1992
Callewaert René20-12-193310-02-1989
Callewaert Robert09-01-192516-11-1993
Callewaert Roger04-09-191210-08-1990
Callewaert Ronny02-04-195902-05-1983
Callewaert Silvie02-06-185623-09-1934
Callewaert Simone09-09-191422-09-1997
Callewaert Suzanne07-03-194222-08-1996
Callewaert Theodoor Pamphile11-08-190013-07-1969
Callewaert Triphon22-03-190713-10-1987
Callewaert Victor20-02-189621-06-1972
Callewaert Victorina27-01-185116-10-1930
Callewaert Werner05-03-192403-10-1990
Callewaert Werner14-01-193603-03-2006
Callewaert Yolande01-09-193221-04-2005
Callewaert Yvonne03-11-192605-08-1987
Callewier Justina09-04-185508-01-1936
Callier Edgard24-02-192421-05-1997
Callier Francine10-09-195629-08-2017
Callier Willy07-09-195125-04-2018
Calon Elvira09-05-191426-12-1994
Calsyn August13-01-191507-04-1993
Calus Clothilde16-10-190229-03-1982
Calus Gustaaf Jozef28-04-190012-07-1971
Calus Norbert18-05-195913-11-1975
Calus Zoë07-05-190205-03-1997
Caluwaerts Marcel04-03-194613-10-2015
Caluwe Rachel11-11-192401-01-2002
Camacho Ramon Alberto07-12-196726-08-2011
Camargo Maria Julia22-11-185706-06-1936
Cambier Joannes182718-12-1903
Camerlynck Jacques14-07-195426-01-2008
Cammaert Amelia02-08-183923-06-1920
Cammaert André22-09-191803-05-2005
Campe Alice Maria15-01-190820-12-2010
Campe Ferdinand20-12-185709-03-1939
Campo Lodewijk Hubert02-10-190518-05-1981
Camps Petrus Joannes27-04-187101-11-1934
Candaele Godelieve17-02-192616-02-2018
Cannaert Louise Christine Cornillie30-03-188417-03-1965
Cannaert Sylvia Maria19-05-188226-01-1969
Canneyt Richard24-08-192405-09-2002
Canniere Augusta Maria19-06-189923-12-1981
Cantens Louisa08-05-194227-01-2009
Canty Jan22-09-194119-08-2010
Canty Martha11-09-190914-03-1995
Capelle André17-06-193210-12-2014
Capelle Emma24-08-190309-03-1990
Cappaert Cyriel12-12-191117-08-1991
Cappelle Juliana20-01-184428-01-1917
Cappelle Maria Magdalena29-09-190111-04-1989
Cappellen Joseph Hubert05-10-189216-03-1910
Cappoen Carolus Ludovicus17-07-180610-05-1881
Cappon Crésona11-05-193607-10-2005
Cappon Modeste17-05-193203-07-2006
Caproni Florent09-11-193017-07-1999
Carael Maria19-01-182419-02-1905
Carbon Urbanie19-04-189209-12-1974
Carbonez Kristien01-12-196028-06-1993
Carbonez Luk21-02-196706-04-2017
Carbonez Marcel15-02-192610-04-2017
Carbonez Margriet04-10-192718-01-2017
Cardinael Lucia Maria04-05-190103-11-1991
Cardoen Albert06-05-191706-04-1995
Cardoen Godfried28-05-192330-01-2004
Cardoen Jeanne12-06-193116-06-1986
Cardoen Magdalena03-06-191105-04-2005
Cardon André06-08-192610-10-1979
Cardon Camillus Cyrillus14-09-192221-12-1983
Cardon Hilda Lydie Simonne29-08-195007-10-2017
Cardon Jackie10-12-193905-03-2009
Cardon Jeanine18-04-193906-01-2014
Cardon Roland13-06-194630-01-2015
Cardon Valentin Oscar05-08-190319-12-1982
Cardon Willy18-10-191329-02-1980
Carels Anna Catharina01-11-183601-06-1916
Carels Rachel Marie09-07-193026-12-2008
Carette Catherine182815-06-1905
Carette Maurice08-09-190627-03-1988
Carette Virginie Martha04-02-189214-04-1915
Carlier Irma28-02-189221-01-1922
Carlier Omer18-09-188820-03-1902
Carlier Rosalia14-01-192628-09-2014
Carmeliet Anna Maria21-06-185309-04-1926
Carnewal Alice07-02-186131-03-1927
Carolus Joannes Jacobus29-03-185709-02-1912
Carpels Patrick30-12-195326-05-2015
Carpentier Jeanne09-11-191127-08-2015
Carpentier Petrus13-07-183422-06-1923
Carpentier Susanna28-03-191402-11-2004
Carrebrouck Leonie Sophie01-08-186828-08-1918
Carreer Emile17-08-185202-07-1918
Carrein Henri06-03-192725-12-2010
Carrijn Valère05-05-192331-12-1994
Carrissemoux Maria07-03-189115-03-1971
Carron de la Carriere Moyencourt Ghislaine Alice Emilie Marie08-11-190905-10-1996
Carteur Alfons Leonard15-05-189703-01-1985
Carton Margareta28-07-187916-04-1962
Cartrysse Eliane20-05-194104-01-2018
Cartrysse Romain15-12-190130-11-1987
Casaert Paul17-06-192722-02-1999
Casert Mathilde Maria11-11-185316-03-1924
Casert Michel19-11-191806-08-1987
Caset August11-03-192206-07-1999
Casier André20-07-192026-11-1996
Casier Bertha Marie-Louise02-12-189113-04-1962
Casier Camiel30-10-1914
Casier Karel09-07-193002-02-2018
Casier Maria26-01-192128-04-1999
Casier Raymonda09-10-192605-09-1998
Casier Tilmanus30-09-183118-10-1918
Casieres Juliana183504-03-1890
Casires Joseph180010-01-1878
Casteele Edmond24-11-184322-12-1903
Castelein Annemie27-05-195413-01-1998
Castelein Augustus16-03-186631-08-1906
Castelein Cyriel12-08-191209-03-2001
Castelein Magdalena13-04-190113-04-1982
Castelein Maria25-12-191516-09-1994
Casteleyn Achiel14-03-190028-11-1981
Casteleyn Andrea05-03-192530-06-2011
Casteleyn Sophia29-02-185228-05-1910
Casteleyn Theofiel03-04-189320-03-1953
Casteur Adolf28-01-191007-05-1990
Casteur Justina05-05-184110-04-1921
Catoire Emilie Julie180108-02-1881
Catrie Antoine07-12-190427-01-1994
Catteau Rachel01-07-190224-10-2003
Catteeuw Jenny10-11-194903-10-1996
Catteeuw Zulma31-08-189624-10-1942
Cattoir Maria Louisa08-10-186727-09-1924
Cattoir Victorine20-11-187914-07-1925
Cattoir Walter Gerard14-02-196420-05-1973
Cattoor Jaak24-07-194525-07-2011
Cattoor Jean Emile Marie15-11-192825-06-1999
Cattoor Marcella17-11-191903-04-1990
Cattry Gaston24-10-191505-01-1986
Cattrysse Martha11-04-192415-07-1957
Caulier Leon03-06-191621-08-1980
Caus Arletta08-11-193921-11-2008
Cautaerts Etienne15-05-195107-02-2009
Cautereels Fransiscus27-02-186509-08-1923
Cauwel Paula20-03-191911-11-1994
Cauwels Aimé Camiel02-01-191324-01-1995
Cauwels Aimé Jeroom Jozef23-06-192318-11-1999
Cauwels Alice03-12-190016-05-1996
Cauwels Alice Maria06-02-190921-09-1980
Cauwels Armand Jozef Albert06-01-191904-03-1988
Cauwels Arseen20-12-193213-05-1981
Cauwels Camiel Maria25-07-191111-06-1998
Cauwels Clementina30-07-190008-08-1979
Cauwels Cyriel Alfons10-02-189820-05-1984
Cauwels Denise29-10-193604-08-1965
Cauwels Emilia Imilda Maria01-03-190002-02-1997
Cauwels Esther Maria03-01-192021-04-2004
Cauwels Gaston Gerard Alfons29-09-191614-04-1992
Cauwels Jules Medard Jozef Marie15-05-191326-01-2000
Cauwels Lydie31-10-191027-01-1985
Cauwels Madeleine Marie07-11-192517-08-2001
Cauwels Maria14-08-193004-10-2006
Cauwels Maria Carolina26-01-190917-10-1949
Cauwels Marie09-03-189502-02-1973
Cauwels Marijn20-08-194726-08-1972
Cauwels Rachel26-12-192024-10-1995
Cauwels Richard Julien14-09-191309-11-1973
Cauwels Roger Raymond Jozef29-08-192612-08-2006
Cauwels Willy Honoré Walter August16-08-193713-08-2009
Cauwels Willy Jozef13-01-192923-02-1992
Cauwels Willy Richard23-01-194230-03-1982
Cauwenberghs Jozef Emiel11-12-193412-06-1997
Ceelen Willy27-01-193118-11-2008
Celie Clara02-02-192429-03-1988
Celie Michaël05-02-193308-06-2009
Ceuleers Florence10-12-190912-03-1991
Ceulenaere Agnes Maria25-08-192129-11-1971
Ceuppens Francis31-12-195415-12-2007
Ceuppens Hendrik30-01-192422-12-1987
Ceuppens Jean-Baptist21-09-192324-09-2003
Ceyfs Lydie14-12-190730-03-1977
Chaerle Cyriel18-06-192120-12-1989
Chaerle Henri Louis04-01-187326-04-1953
Chaerle Leon Gaston25-09-191116-10-1983
Chaerle Maurice26-09-189627-11-1979
Chalmet Joseph Alfons11-03-189714-09-1962
Chalmet Marie-Louise25-11-195028-02-1994
Champagne Frederik Guilhelmus Antonius22-07-189330-10-1914
Chapelle Roland16-05-194814-01-2018
Chauvin Celesta Maria13-06-189713-02-2001
Chauvin Triphon12-03-186611-05-1953
Cherlet Cyriel Willy25-03-193624-06-2000
Cherlet Gaston Cyriel Camiel12-06-192531-12-1995
Cherlet Julien Arthur Jozef16-12-192328-11-2014
Cherlet Marcella28-05-190615-02-1973
Cherlet Marnix Frederik Camiel11-10-195628-01-1996
Christiaen Achiel06-09-189522-12-1928
Christiaen Hertha09-02-190912-02-1992
Christiaen Omer01-01-192926-04-1999
Christiaens André28-12-192315-03-1995
Christiaens Augusta22-01-189006-01-1979
Christiaens Elisé25-01-192519-07-1996
Christiaens Emma14-07-185801-04-1934
Christiaens François14-05-188718-09-1937
Christiaens Gentiel22-08-189005-03-1961
Christiaens Joanna07-181115-01-1893
Christiaens Joannes Eugenius Benignus20-03-178827-05-1874
Christiaens Joseph03-04-186014-02-1927
Christiaens Joseph04-10-186010-07-1918
Christiaens Julien26-03-189407-06-1928
Christiaens Marcel14-06-192020-09-1929
Christiaens Maria Christine Leontine14-05-189727-03-1980
Christiaens Maria Theresia01-178028-04-1876
Christiaens Marie-Louise13-12-186625-09-1942
Christiaens Omer François03-09-190715-12-1968
Christiaens Sophie29-03-184405-12-1918
Christiaens Yvette02-02-194231-01-2001
Christis Elisabeth03-07-191509-06-1988
Clabau Daniel22-11-191618-11-1989
Claerhoudt Albert09-12-191505-10-2006
Claerhoudt Regina07-01-185506-04-1926
Claerhout Elisa19-06-191125-01-1988
Claerhout Gertruda17-09-193606-10-2013
Claerhout Gilbert17-06-192430-10-1999
Claerhout Nathalie29-03-186407-12-1937
Claes Albert19-10-189022-02-1974
Claes Armand16-02-189303-02-1925
Claes Celestine30-06-192018-08-1995
Claes Emelie14-02-192419-12-2001
Claes Ferdinand Joseph Arnold13-08-186708-08-1912
Claes Frans13-08-191312-03-1997
Claes Jan188816-04-1973
Claes Jos15-02-191907-01-1999
Claes Joseph11-07-190122-10-1974
Claes Jozef Jan02-10-189328-08-1944
Claes Louis06-04-190014-02-1941
Claes Louis20-01-191010-07-1982
Claes Louis François Emile16-09-184713-07-1931
Claes Pieter Jozef18-02-190303-11-1974
Claessen Henri03-07-190509-01-1987
Claessen Petrus07-01-185809-11-1924
Claessens Annie11-09-192506-06-2011
Claessens Jan12-06-186618-07-1941
Claessens Maria Justina27-09-185722-09-1937
Claessens Maria Magdalena11-05-189616-05-1973
Claeys Achiel Hyppoliet12-08-189812-01-1976
Claeys Adelina Johanna Maria02-10-187507-06-1958
Claeys Aimé09-05-191828-03-1994
Claeys Albert08-02-191613-07-1998
Claeys Alina06-06-190830-09-1926
Claeys Aline13-12-192729-03-2017
Claeys André Jozef21-03-192219-05-2006
Claeys Andreas Constant Joseph Maria Leo14-06-188509-07-1973
Claeys Angelus14-04-184229-09-1926
Claeys Anna20-07-191120-04-1989
Claeys Anna Maria Barbara07-04-192520-02-2005
Claeys Arthur19-09-191526-05-1940
Claeys August01-03-191708-02-1991
Claeys August Jozef21-05-192715-09-1997
Claeys Benignus04-12-182131-01-1903
Claeys Bertrand Serafien Petrus Edgard10-06-194101-05-2017
Claeys Camiel26-12-185818-02-1945
Claeys Camillus19-03-186603-09-1929
Claeys Carlos06-11-193517-03-2013
Claeys Carolus25-07-184407-03-1937
Claeys Carolus Ludovicus09-04-185922-01-1946
Claeys Celina31-03-189518-09-1980
Claeys Charles06-03-185615-11-1936
Claeys Charles Louis15-02-184509-06-1909
Claeys Charline02-11-198519-09-1988
Claeys Clara02-11-190905-03-1998
Claeys Cyrille Gustave10-04-190603-05-2000
Claeys Daniël07-07-194404-05-2015
Claeys Daniël04-03-194527-07-2015
Claeys Dominique06-07-196501-05-2002
Claeys Edmond12-09-185522-06-1927
Claeys Edmond26-04-187923-08-1910
Claeys Elfrieda23-05-193618-10-2010
Claeys Elodie Maria13-02-188216-07-1932
Claeys Elza Maria Juliana15-02-191424-01-1982
Claeys Emerence19-02-186112-07-1933
Claeys Emiel19-08-186113-02-1949
Claeys Emiel27-04-188417-02-1962
Claeys Emiel Alfons07-05-188230-12-1956
Claeys Emiel Ferdinand14-08-186119-12-1920
Claeys Emma23-11-185914-02-1941
Claeys Emma Christella02-05-192610-06-2009
Claeys Francine08-07-193316-02-2010
Claeys Freddy Robert Alfons07-01-194830-04-2006
Claeys Gaby08-09-191905-04-1999
Claeys Gaspar Camiel07-08-192901-12-2008
Claeys Gaston20-03-192220-10-2008
Claeys Georges23-03-192105-02-2003
Claeys Georgette09-03-193123-04-2013
Claeys Georgette Clementine11-01-192305-10-2010
Claeys Gerard17-05-191112-08-1999
Claeys Gustaaf Emile05-08-189111-08-1931
Claeys Gustaaf Medard29-06-188714-07-1973
Claeys Hélène15-11-189325-11-1974
Claeys Henri René03-12-190410-05-1989
Claeys Herman Emile Pieter13-03-191317-06-1913
Claeys Hugo16-01-193504-05-2007
Claeys Joannes Franciscus21-10-183607-04-1915
Claeys Jules23-09-186404-04-1908
Claeys Julianus Franciscus14-01-185815-09-1924
Claeys Julie05-06-187410-11-1956
Claeys Julien07-12-192924-04-2010
Claeys Julienne15-10-191631-05-2000
Claeys Karel20-06-192408-12-2017
Claeys Leo01-03-186823-03-1941
Claeys Leonia Maria28-02-193422-06-1999
Claeys Leonie05-04-189115-07-1914
Claeys Leonie Jeannette Marie17-09-186420-06-1930
Claeys Lia Maria29-10-193518-12-2008
Claeys Lieve22-07-193324-04-2009
Claeys Livina Maria24-08-191928-08-1991
Claeys Louis04-12-187718-05-1935
Claeys Louise30-06-185121-08-1916
Claeys Louise02-03-187207-11-1957
Claeys Louise08-07-187313-03-1953
Claeys Marcel30-05-191205-05-1995
Claeys Marcel27-02-192525-10-1987
Claeys Marcella21-03-192520-07-2011
Claeys Margaretha Marie14-01-190325-05-1992
Claeys Maria25-01-187524-12-1943
Claeys Maria31-01-187525-11-1956
Claeys Maria Ludovica11-04-186030-03-1906
Claeys Maria Ludovica Paulina07-06-190710-07-1952
Claeys Maria Theresia21-02-186815-12-1931
Claeys Marie-Louise11-04-186030-03-1906
Claeys Mariette24-05-194126-04-1985
Claeys Mathilde11-03-187101-07-1950
Claeys Mathilde Augusta24-12-188918-12-1936
Claeys Maurits Edmond Jozef08-04-191707-02-1955
Claeys Monique Maria Sidonie11-06-193709-01-2004
Claeys Omer27-02-191822-02-1974
Claeys Oscar16-10-189718-02-1982
Claeys Oscar07-07-191003-02-2001
Claeys Palmer30-12-192901-03-2007
Claeys Palmyre Maria11-07-190925-03-1995
Claeys Paul Jozef20-01-192819-11-2016
Claeys Paula Gilberta08-03-191216-08-2000
Claeys Paulina16-04-184203-04-1930
Claeys Petra27-04-196927-07-1986
Claeys Petrus Dominicus17-02-181613-03-1891
Claeys Remi07-11-190819-10-2001
Claeys Remy Honoré24-01-192112-10-2003
Claeys Richard Jozef21-03-189908-05-1985
Claeys Rosalia Francisca23-09-181711-02-1879
Claeys Suzanna Maria24-08-190813-12-1992
Claeys Sylvie13-08-185109-01-1920
Claeys Theo05-03-191217-02-2003
Claeys Urbanie05-10-191326-10-1991
Claeys Valentine01-10-187903-05-1917
Claeys Victor25-04-192028-03-2008
Claeys Wilfried07-05-194729-04-1997
Claeys Willy08-05-193401-09-1991
Claeys Willy11-07-193923-08-2005
Claeys Yvonna Godelieva06-07-193410-05-1978
Claeys Zoë01-02-191309-06-1986
Claeyssens Alice Irma16-11-190501-12-1993
Claeyssens Mariette27-04-193013-10-2014
Clarebout Maria10-10-190431-10-1971
Clarijs Cyrille Odil08-09-190220-01-1993
Clarisse Gerard08-10-191416-09-1993
Clarysse Martha30-08-190001-08-1976
Clasen Jan31-08-189723-05-1983
Claus Antoinette27-08-187613-06-1938
Claus Eric24-02-195215-12-2010
Claus Gabriëlle Clementine Josephine02-01-191109-01-2006
Claus Gilbert03-04-192818-07-1984
Claus Henri26-05-186023-12-1932
Claus Henri08-06-191918-02-2004
Claus Joanna17-02-195118-09-2009
Claus Jozef11-02-191123-12-1975
Claus Marcel18-09-192012-10-2000
Claus Marie Elodie16-10-188627-06-1942
Claus Valere21-06-191429-01-1985
Clauw Louise25-01-192123-04-2014
Clauwaert Maria Julia09-08-192323-08-1997
Clauwaert Norma06-12-191607-03-2007
Clauwaert Raoul07-05-194112-01-2009
Clauws Robert Charles Marie30-09-193428-12-2005
Cleemput Julia25-02-191002-02-1925
Cleenwerck Francis12-01-193224-11-2010
Cleeren Rosalie19-08-185208-04-1910
Cleiren Willy18-10-193311-05-2017
Clemens Gertrude17-05-194017-04-2018
Clement Marcel09-04-192305-04-1973
Clement Maria16-01-191404-11-2002
Clément Philippe13-02-186618-11-1937
Clemminck Suzanna23-01-191417-01-2006
Cleppe Marie-Thérèse22-02-193910-07-1999
Cleppe Mathilde08-05-189216-02-1979
Clerebaut Maria Theresia21-11-182604-08-1859
Cleynhens Germaine03-05-194206-02-2003
Climan Jozef15-10-191617-12-1994
Clincke Arthur26-07-193016-02-2011
Clincke Karel Lodewijk06-06-183828-04-1916
Clinckspoor Albertine Marie28-06-190912-03-1997
Clinckspoor Julien21-07-191216-06-1996
Cloeckaert Eduard26-03-192008-08-1998
Cloet Henri11-11-184621-03-1929
Cloet Juliana Barbara25-05-184804-02-1910
Cloet Leonard Jules04-07-190228-10-1981
Cloet Paula31-07-191309-02-1987
Cloetens Guido27-04-194024-10-2014
Cloetens Hendrik Camiel13-11-191410-02-1999
Cloosen Marguerite16-07-188321-05-1910
Clyncke Helena Ludovica Renilde18-05-188530-09-1986
Clyncke Hélène04-07-193513-04-2010
Clyncke Marcella Clarisse10-02-190812-05-1999
Clyncke Rachel13-06-192728-02-2013
Cneudt Kamiel Theophiel07-09-189704-04-1917
Cneuvels Gustaaf13-09-193617-04-2011
Cnockaert Achiel20-04-189802-02-1993
Cnockaert Albrecht Leo09-08-191318-08-1990
Cnockaert Gilbert28-12-193018-01-2006
Cnockaert Urbain14-11-192524-10-2014
Cnockaert Yvonne31-03-192207-07-2008
Cnudde Alain20-09-196614-03-1987
Cnudde Alfons16-10-188905-10-1968
Cnudde André01-11-191007-10-2000
Cnudde Huguette17-12-195204-09-2006
Cnudde Maria05-10-191610-04-1991
Cnudde Maria Magdalena09-11-188712-05-1975
Cnudde Maurice Camiel30-04-190527-03-1993
Cnudde Suzanne08-02-192405-09-1992
Cobbaert René26-09-186217-06-1925
Cobbaut Anna07-11-191308-01-1980
Cobert René Jozef11-07-191112-05-1978
Cochez Arthur04-12-190228-05-1989
Cochuyt Bertha Maria Magdalena04-11-191331-12-1995
Cochuyt Emiel06-03-188113-12-1970
Cochuyt Gentil Theophiel Jan Baptiste17-02-192310-05-1995
Cochuyt Lisette Louise27-04-193720-01-2015
Cochuyt Louiza18-12-188714-04-1982
Cochuyt Maurice Gentiel16-04-192110-04-1991
Cochuyt Prosper René16-05-191910-11-1986
Cock Stanislas Edouard Marcel Jean Marie25-06-192330-08-1994
Cockheyt Freddy Arthur11-10-194002-07-2000
Cockhuyt Richard Jozef23-06-191202-12-2001
Cocquyt Angela Anna23-08-192121-11-2006
Cocquyt Bernard09-05-184204-02-1915
Cocquyt Leo Franciscus183504-09-1877
Cocquyt Lisette Elodie Maurice15-06-194026-05-2000
Cocquyt Maria12-10-189228-12-1988
Cocquyt Marie29-04-184612-05-1935
Cocquyt Marie-Christine19-03-192707-05-1998
Cocquyt Marie-Louise14-06-193230-09-2005
Cocquyt Maurice13-05-193030-11-2011
Cocquyt Oscar31-05-188908-06-1923
Cocquyt Rogerus31-08-192821-09-2013
Cocquyt Victor Leonardus06-02-184129-09-1877
Cocquyt Zulma11-03-189610-10-1975
Codde Gabriël Remi13-08-192904-06-1979
Coddens Julien09-07-191721-10-1999
Coddens Omer03-09-191122-10-1975
Coeck Anna07-05-192707-02-2001
Coeck Maria Francisca22-02-182202-08-1909
Coeckelenbergh Alfred07-08-192431-12-1989
Coelis Albert Pieter Napoleon Frans Lucien24-07-191723-03-2001
Coelis Pierre Maurice Rodolphe François22-01-194724-12-1998
Coeman Brigitte09-09-194525-02-2004
Coeman Lucien26-09-193223-08-1975
Coen Alice Leontina Albertina06-07-188419-02-1917
Coen Arlette10-11-193721-08-2017
Coen Triphon Maurice06-07-188810-11-1971
Coene Agnes11-04-192117-01-2000
Coene Alice24-06-190322-01-2003
Coene André Maurits07-01-192011-08-1980
Coene Emma Maria21-12-188730-05-1987
Coene Firmina Martha Cornelia10-07-188802-05-1914
Coene Gerard Hubert31-10-192419-06-2001
Coene Godelieve25-09-193820-04-1990
Coene Godelieve Maria Josepha Gerarda09-08-192302-03-2009
Coene Leon20-10-187224-10-1950
Coene Lucien05-11-189731-07-1978
Coene Marcella Maria30-12-192014-11-2010
Coene Melanie185303-11-1915
Coene Pieter23-08-186018-11-1947
Coene René Jozef17-02-190003-09-1977
Coene Roger Joseph15-06-192316-01-1977
Coene Rosa Elisa Maria30-04-193025-06-1999
Coene Silvijn25-01-192313-04-2015
Coenegrachts Laurens Hubertus04-06-188217-02-1912
Coenen Anna Elisabeth15-02-185828-07-1921
Coenen Jules24-05-193324-09-2003
Coenen Maurice13-06-192016-11-2003
Coenraerds Pierre30-04-193301-05-2009
Coens Daniël03-08-193815-02-1992
Coens Eduard Clement14-12-191729-11-1998
Coens Walter07-07-193715-10-2001
Cogen Marie Thérèse17-06-192517-07-2015
Coghe Hieronymuis05-05-192611-07-1983
Colaert Irma17-05-189815-10-1990
Cole Charles07-07-182219-09-1918
Colebunders François23-11-194909-12-1994
Colin Isidore Joseph Alphonse181925-10-1880
Collet Maria Theresia28-12-183005-07-1898
Collijn Celestina11-12-190625-12-1977
Colman Patricia04-01-196423-05-2006
Colman Patrick24-10-196622-05-2006
Colman Susie13-12-194811-05-2012
Colmann Juliaan26-05-189712-05-1973
Colmonts Josephina27-07-183610-05-1916
Colmonts Philomena Wilhelmina Virginia23-11-184124-09-1910
Colmonts Pieter24-09-187210-08-1914
Colpaert Armand13-02-189810-11-1973
Colpaert Daniël Juliaan Jozef16-11-194120-11-1992
Colpaert Fien09-04-194015-07-1994
Colpaert Florentinus03-04-187028-11-1937
Colpaert Georgette Lucie23-01-192424-06-1995
Colpaert Jeannine20-01-193919-07-2000
Colpaert Marc27-04-196729-04-2007
Colpaert Maria19-10-186329-04-1952
Colpaert Maria Serafina27-05-191329-03-1918
Colpaert Marie-Thérèse194413-08-1973
Colpaert Roger09-01-193111-07-1999
Colpin Irma02-02-189404-07-1975
Comeyne Albert René Jules03-03-189529-03-1896
Comeyne Louis09-02-192730-01-2018
Compernolle Cecilia Julia30-09-190511-01-1918
Comyn Irma09-02-191507-10-1999
Coninx Elisabeth02-186618-12-1917
Conserrière Augustien21-11-184410-08-1915
Content Sylvie23-03-193008-12-2011
Conters Frans21-11-191130-03-1992
Cool Felix08-10-186814-02-1918
Cool Georges27-07-192905-08-2009
Cool Henri27-03-189303-09-1934
Cool Henricus29-04-185422-05-1934
Cool Richard22-11-186411-06-1931
Cool Rik03-12-195607-04-1975
Cooleman Albert03-08-191421-12-2002
Cooleman Camiel27-07-190605-01-1974
Cooleman Germaine04-07-190920-08-1991
Cooleman Irma25-08-190428-09-1987
Cooleman Monique03-06-195008-02-2004
Coolen Willy24-10-193218-05-2015
Coolman André11-04-192608-07-2000
Coolman Nathalie Francisca21-04-184811-03-1919
Cools Albertine Sofia09-08-191628-02-1968
Cools Andy26-09-198730-09-1987
Cools Angèle04-06-192905-11-1987
Cools Charel06-04-190330-11-1995
Cools Elisabeth19-09-192313-08-1991
Cools Emiel09-03-190928-07-1995
Cools Esther29-05-189110-05-1979
Cools Florent05-11-192814-08-2009
Cools Frans13-08-189909-04-1972
Cools Frans Jan07-01-189719-10-1973
Cools Georges Juliaan Michaël29-06-192617-06-2005
Cools Jan20-08-192403-07-1973
Cools Joanna Ludovica14-08-187713-10-1935
Cools Johnny28-09-196631-01-1988
Cools Jozef Eduard27-04-187425-09-1933
Cools Leo10-04-190429-11-1993
Cools Leon Gerard12-04-191025-09-1995
Cools Louis15-03-189504-04-1962
Cools Martha Maria25-08-190302-10-1995
Cools Michel Ernest25-02-190408-01-1983
Cools Toon13-04-198212-09-1995
Coolsaet Erik29-08-194420-09-2008
Coomans Ferdinandus10-07-185521-11-1896
Coomans Paula15-02-193123-02-1999
Coomans Sophia07-03-186608-10-1921
Coone Gizella28-09-191331-08-2002
Coopman Hortense07-05-185111-03-1919
Coopman Jerome Napoleon08-09-192213-09-1996
Coopman Marcel12-04-192322-05-2013
Coopmans Maria Josephina26-02-185703-02-1917
Cooreman François04-02-194011-09-1999
Cooreman Maria Justina11-06-186505-04-1919
Cooreman Maria Ludovica24-10-192112-07-1999
Cooreman Norbert19-02-194206-10-1991
Cooreman Paula Adolphine17-01-194425-06-1984
Coorevits Georgette30-08-193303-04-1981
Coosemans Lodewijk Clement26-12-192220-08-1999
Coosemans Maria Philippina23-09-185902-03-1925
Coppejans Alice Marie31-03-191507-04-2001
Coppejans Bertha Barbara24-11-190819-12-1994
Coppejans Gilbert Florent26-12-192502-01-2007
Coppejans Johnny28-10-195626-03-2018
Coppenolle Germaine09-11-192027-11-2004
Coppens Anna Mathilde31-05-189030-08-1940
Coppens Bruno23-04-184119-02-1907
Coppens Danny01-07-196418-12-2017
Coppens Edgard Achille Eduard21-01-191802-04-1980
Coppens Emiel16-03-192803-12-2000
Coppens Esther Elva Maria05-11-191422-08-2004
Coppens Georgette29-11-192812-03-1992
Coppens Jacques08-01-193502-06-2009
Coppens Johanna Maria21-02-185926-06-1926
Coppens Leonie28-08-185612-11-1926
Coppens Marcel04-11-193321-06-2013
Coppens Maria17-01-184903-03-1914
Coppens Maria Albertina30-08-192601-07-1943
Coppens Maria Elisabeth24-10-185124-02-1939
Coppens Maria Jacoba Petronella11-01-189919-10-1981
Coppens Maria Virginia19-05-188513-09-1935
Coppens Marie-Paule05-05-194903-04-1975
Coppens Noara23-06-190705-12-1980
Coppens Paul20-08-189505-11-1974
Coppens Raymond23-03-189507-01-1980
Coppens Rosalia19-11-185717-01-1917
Coppens Theodorina23-11-195219-06-2002
Coppens Theophiel Pieter16-06-186328-06-1952
Coppieters Leon Pieter Constant Guido Vincent Maria Ghislenus30-03-185517-11-1931
Coppieters Stochove Oscar Edmond Joseph Ghislain13-02-185512-02-1927
Coppin Lucien Camiel27-09-190721-05-1933
Corbusier Guillaume184410-06-1915
Cordemans Maria Theresia16-08-183405-07-1910
Cordenier Maria03-06-190616-10-1975
Cordenier Walter25-02-193101-10-2013
Cordonnier Lucianus21-01-190017-12-1986
Cornelis Catharina Joanna16-02-187826-08-1941
Cornelis Edith Pauline02-06-191224-07-1987
Cornelis Ivonna02-10-193231-10-2008
Cornelis Jeanne Ludovica29-04-192620-02-1942
Cornelis Joanna Carolina27-11-185827-02-1922
Cornelis Joanna Eduarda08-02-192722-01-1973
Cornelis Joannes Baptist Bernardus24-08-190822-02-1975
Cornelis Lea22-06-194619-03-1993
Cornelis Leopold Clement16-11-186820-03-1938
Cornelis Marie20-04-189802-04-1996
Cornelis Maurice09-10-193309-01-2018
Cornelis Nathalie04-12-187007-04-1932
Cornelis Omer03-10-190111-04-1984
Cornelis Omer22-08-191702-03-1994
Cornelis Rachel15-08-192029-10-2003
Cornelis Rosalia28-02-184919-01-1914
Cornette Godelieve04-06-192018-04-1994
Cornette Isabella Constancia12-11-184002-08-1912
Cornette Palmer31-01-192625-12-2008
Cornille Cyrille Benoit17-02-191624-06-1999
Cornille Guillaume19-02-187215-02-1949
Cornillie Maria25-07-191215-11-2007
Cornilly Emile Henri ghislain Marie22-05-195106-11-1909
Cornilly Eugenia Leonia25-08-190721-03-1968
Cornilly Florimond Jules09-03-191720-06-1977
Corthals André30-01-193430-12-1980
Corthals Maria Petronila10-01-187230-01-1906
Cortier Marinus26-12-189827-10-1985
Cortvriend Polydoor16-03-192312-06-2009
Corvelyn Maurice August02-04-190413-05-1994
Coryn Georges23-06-191016-12-1995
Coryn Margriet26-11-189915-01-1989
Coryn Michel16-07-192602-04-1995
Cosman Maria Louisa13-03-187429-03-1928
Costenoble Gerard Kamiel19-06-193130-05-1966
Costenoble Pieter Leonardus05-11-183821-11-1856
Costermans Eduard27-01-190905-01-1984
Cosyn Esther15-04-190410-10-1980
Cosyn Lazarie21-10-188201-12-
Cosyn Omer Alfons Medard24-06-190510-07-1978
Cosyn Suzy15-06-192427-09-1984
Cotman Petrus Raymond24-01-191302-10-1989
Cottenier Alfons13-03-187621-09-1936
Cottignies Madeleine Germaine12-05-189929-12-1975
Couchez Frans21-11-195221-09-2003
Couchez Helena21-05-189501-05-1982
Couchez Oscar01-04-190114-02-1995
Coucke Jacques03-12-192613-09-1939
Coucke Jeanne20-07-191010-03-1988
Coucke Julienne24-08-191930-08-2008
Coucke Oscar10-05-189809-05-1935
Coucke Robert26-06-189525-11-1918
Coucke Roger07-09-190801-03-1996
Coudeville Gerard25-01-192812-11-1997
Coudeville Juliana03-02-190719-06-1984
Couffez Odiel09-03-190205-06-1984
Coumans Leona08-11-192630-08-1988
Coursier Rosa14-03-191510-03-1975
Courtens Marie29-02-185204-12-1919
Courtin François19-01-192018-04-1997
Coussement Alix30-06-191622-05-2003
Coussement Camiel16-04-191122-09-1984
Coussement Jeanine21-07-193519-08-2017
Coussement Leonia25-04-184306-01-1925
Coussement Philomena03-08-184311-12-1910
Coussens Emiel21-09-190922-09-1987
Coussens Georgette06-05-192826-08-1988
Coussens Wim02-03-197310-10-1993
Coutteure Edmond Jérôme08-04-190007-03-1975
Coutteure Rosalie Marie30-12-189407-01-1979
Couveaur Julie Marie Pélagie17-03-186505-05-1902
Couvreur Gilbert08-01-194728-03-2017
Couvreur Jozef Arthur15-06-189408-11-1935
Couvreur Julien Joseph28-09-190330-03-1975
Couwberghs Frans05-09-192401-03-2011
Couwenberg Paul24-08-192706-01-1997
Couwyzer Louisa30-10-189220-08-1975
Coveliers André01-03-192810-11-2009
Covereur Alice20-10-189815-10-1989
Covereur Charles-Louis04-06-186610-11-1921
Covereur Rosalie13-06-187203-07-1949
Cozette-Petit Madeleine Edith Maria28-07-192024-04-2008
Cozijns Georgette18-08-193201-12-2004
Crabbe Corneille19-03-192601-10-2000
Crabeels Valère30-01-191509-05-1987
Craenen Maria24-12-189728-02-1971
Craeymeersch Etienne Roger10-12-193217-01-1981
Craeymeersch Omer Albert20-05-190420-01-1983
Craeynest Jozef18-07-190206-01-1991
Craeynest Odilon16-01-187619-01-1954
Crappé Yvonne15-06-192408-04-2003
Cré Maria Antonia05-06-186306-11-1914
Creël Helena06-10-187514-07-1942
Creël Karien02-04-195807-04-2001
Créelle Peter25-06-196906-01-1993
Cremers Adronie Pelagie28-12-189219-11-1958
Cremers Elisa22-05-188607-09-1965
Cremers Sylvie31-08-187820-10-1955
Cremers Victoor03-01-188808-12-1975
Crepin Stéphanie06-12-192914-04-2009
Creten Joannes Wilhelmus16-09-184718-03-1910
Creten Maria Eulalia Philippina05-09-185812-01-1922
Creten Maria Josephina10-07-189010-07-1910
Creten Maria Louisa11-06-186307-06-1924
Creve Albert23-06-192808-05-2006
Crève Bertha19-04-191918-03-2010
Creve Bertha Maria10-07-190115-12-1987
Creve Felix Alois14-02-186412-01-1961
Creve Filip28-05-196812-10-1996
Creve Marie Louise13-08-193709-05-2011
Creve Thomas Cyriel21-09-188212-01-1959
Creve Victor15-03-189809-09-1938
Crevits Elvira28-03-190717-04-1987
Criel Antoine20-09-193728-11-2015
Criel Judith Augusta Mathilde03-10-192621-02-2008
Criel Julien04-04-192804-10-2012
Criel Julienne04-04-192816-11-1996
Crispiels Elisa09-11-191331-08-1994
Crobeck Suzanna20-03-190924-07-1931
Crockaerts Jeanne19-12-190315-02-1995
Croes Alida29-01-190712-07-1989
Croes August31-07-187615-02-1960
Croes Helena18-03-191208-08-1986
Croes Margariet17-11-191123-04-1982
Croes Romain01-08-190730-03-2001
Croisiau Pierre09-01-189819-08-1980
Crokaerts Rosa02-11-190528-02-1994
Crombé Rosalia27-12-186703-01-1940
Crombez Albert24-04-191627-01-1981
Crombez Alice06-08-191720-01-1968
Crombez Hubert29-01-193912-05-2016
Crombez Josephus28-12-184302-03-1930
Crombez Leonie02-06-188302-10-1942
Crombez Marcel22-11-192719-09-2005
Crombez Simonne03-06-193010-02-2018
Cromheecke Amedée Hendrik02-05-191021-02-1984
Cromheecke Andreas Joseph28-04-192014-11-1998
Cromheecke Brigitta23-03-190020-07-1977
Cromheecke Danny Herman20-07-196328-09-1988
Cromheecke Henricus Gustavus29-01-190714-01-1996
Cromheecke Juliaan August25-04-189820-01-1985
Cromheecke Laurent Karel Lodewijk06-03-190911-07-2004
Cromheecke Maurits Joseph30-12-192230-03-1999
Cromheecke Rachel Maria29-01-192303-10-2018
Cromheecke Richard Jozef04-12-191008-11-1997
Cromheecke Willy Irma Marcel20-04-194630-11-2019
Cromheecke Willy Olivier09-04-193407-11-1998
Cromphout Paul24-12-192002-04-1990
Croon Jan Antoon17-01-187412-12-1937
Croquet Bernard30-03-197403-03-1991
Crousel Huguette Georgette Inès08-06-192629-03-1929
Crul Elvira Bertha Maria31-01-190207-12-1989
Crul Gerard Pieter Bernard09-07-191420-01-1987
Crul Guido07-10-195525-10-1979
Crul Lucien Henri04-11-192913-02-1995
Crul Pierre Maurice24-06-193717-05-1994
Cruyt Auguste François10-02-182925-11-1890
Cuelenaere Edmond22-06-192017-02-2010
Cuelenaere Richard Antoon Marie13-06-188229-04-1943
Cuijpers Gaby11-05-191917-12-2013
Cumps François Emile17-02-188620-06-1907
Custers Constantina27-10-186920-06-1943
Cuveele Stephanie13-04-189629-04-1975
Cuvelier Elise Louise11-03-188308-11-1956
Cuvelier Emiel30-08-186021-05-1933
Cuvelier Joseph09-01-190318-08-1974
Cuvelier Marguerita29-11-190001-09-1919
Cuyckens Franciena25-05-192305-06-1998
Cuykx Augustus Raymondus20-06-190002-08-1916
Cuypers Andre20-02-191716-01-1973
Cuypers Anna Catharina26-12-185203-01-1925
Cuypers August15-10-186509-11-1927
Cuypers Liza30-10-190205-11-1992
Cuypers Nathalia01-12-189007-01-1973
Cypers Charlotta02-11-188616-01-1941
Dabaut Paula Alice Camilla19-09-191922-06-1995
Dabaut Willy Elodia Joseph16-03-191227-07-2007
Daelman Martha Francisca Elisa20-05-189428-10-1979
Daelman René30-04-193303-07-1996
Daels Frans07-01-188222-12-1974
Daels Frans08-09-195718-02-1993
Daels Hans18-04-194323-09-2017
Daemen Maria10-06-192809-06-1979
Daemers Adrienne16-03-190313-10-1977
Daemers August31-05-191823-04-1989
Daemers Bertha Maria09-06-189505-11-1980
Daemers Clara05-10-189820-04-1976
Daemers Emerence03-08-187609-12-1966
Daemers Hector23-01-189304-10-1978
Daemers Oscar Francies04-07-189910-07-1968
Daems Augustus20-04-187604-01-1925
Daems Catharina Clementina04-04-189915-08-1985
Daems Gérard09-01-192920-09-2014
Daenen Anna Catharina09-07-183527-08-1900
Daeninck Antoine13-02-192306-11-1977
Daeninck Aureel09-07-193917-11-1998
Daeninck Julienne15-04-191009-09-1995
Daeninck René10-02-190812-01-1991
Daghuyt Joseph16-05-192622-06-1989
Dalemans Frans09-04-193607-06-1980
Dalle Amatus Omer Jozef22-12-191518-12-1986
Dalle August22-12-186202-10-1938
Dalle Felix18-06-192127-01-2000
Dalle Leonie Euphrasie11-08-186304-02-1940
Dalle Marcella Maria10-10-192006-03-2005
Dalle Mietje27-12-189229-08-1967
Dalle Pharailde07-07-185807-05-1923
Dalle Urbain Marcel01-10-192708-03-1997
Dalle Valeer Jozef31-07-192126-08-1990
Dalschaert Regina03-179501-06-1873
Damay Amour08-01-188725-12-1957
Dambre Alberic Henri15-06-188304-06-1927
Dambre André12-06-191616-02-1986
Dambre Benedictus Franciscus20-05-184321-05-1924
Dambre Desiderius Amandus31-12-184413-02-1882
Dambre Euphrasie Eudoxie Sylvie Octavie30-06-187817-02-1958
Dambre Godelieve30-07-192523-09-2015
Dambruyne Augusta08-12-189222-10-1983
Dambruyne Elvire05-10-189501-07-1997
Daminet Marie Christine14-05-183325-06-1913
Damm Ilse06-08-192220-02-2005
Damm Jean26-06-193808-07-2014
Damman Irene02-04-193430-08-1975
Damme Emilia Maria25-11-190122-02-1980
Damme Henri17-08-190006-05-1960
Damme Joannes17-02-187216-08-1858
Dancet Yvonne02-06-190518-09-1989
Danckaert Kamiel14-04-192419-04-2001
Danckers Jan08-01-190801-06-1984
Daneels Léonie Livina25-03-188223-01-1906
Daneels Maria Regina17-02-185606-11-1936
Danel Noël Lodewijk18-06-192717-09-2000
Danes Amélie Jeanne Françoise Hubertine01-07-183531-08-1901
Dannau Simone17-03-193415-06-2014
Danneel Henri07-08-193122-04-1995
Danneels André21-04-192528-12-2003
Danneels Anna27-04-192321-02-2018
Danneels August11-12-188819-03-1964
Danneels Camiel Joseph27-11-187612-01-1965
Danneels Dirk05-11-195607-09-2013
Danneels Irène21-08-190519-11-1983
Danneels Joost19-05-194417-01-2008
Danneels Jules04-12-191216-06-1988
Danneels Julien28-06-191902-03-1978
Danneels Lodewijk Frans05-04-189817-08-1962
Danneels Patrick17-10-196018-02-1981
Danneels Roger24-08-192709-12-1982
Dansaert Juliana Louisa13-10-193628-03-1968
Danschutter Henricus13-07-188708-01-1952
Darius Agnes25-09-191415-06-2001
Darius Jos14-02-195419-08-1972
Das Anna29-09-193615-09-1995
Daschot Alice09-11-190521-07-1996
Daschot Ludovicus Frans06-07-187318-04-1960
D'Aubioul François Eugeen Edgard22-01-191910-09-1995
Dauw Chantal30-03-195523-10-1988
Dauw Gustaaf02-08-184622-12-1923
Dauw Maria Joanna08-02-194105-04-1984
Dauw Maria Magdalena17-04-189030-06-1964
Dauw Octaaf27-12-190520-05-1984
Dauw Richy07-10-191606-08-1944
Dauwe Cesarine02-03-189424-06-1980
Dauwe Emiel18-05-191430-10-1998
Dauwels Etienne Omer Antoine Maria19-05-194522-11-2012
Dauwens Edmond Jozef11-04-192818-11-2004
Dauwens Laurent Jozef30-11-194104-06-2013
Dauwens René Juliaan21-09-190726-09-2000
Dave Maurice18-06-189619-01-1989
Daveloose Joannes-Baptista30-06-181817-12-1872
David Coralie22-01-189318-12-1981
David Fernand Joannes02-01-190303-05-1967
David Germana21-10-192605-11-1987
David Leonia25-03-190626-11-2001
David Magdalena16-08-189826-02-1974
David Maria Magdalena24-01-192330-01-1984
David Nancy01-06-196810-04-1978
David Oscar Emiel31-03-188010-09-1926
David Philemon26-04-189229-10-1918
David Roger26-10-192919-10-1982
David Serge24-01-197110-04-1978
D'Awans Marthe19-09-191306-01-1999
De Backer Achiel25-11-191817-07-1995
De Backer Adolf16-05-193224-05-2012
De Backer Albert28-09-191109-03-1987
De Backer Andrea22-05-194210-12-2010
De Backer Arnold05-01-193811-02-2015
De Backer August20-01-192214-04-1991
De Backer Constant11-05-187228-03-1956
De Backer Dorine31-10-195724-11-2005
De Backer Ester21-12-189916-01-1993
De Backer Georges21-04-191525-10-1998
De Backer Gérard23-11-190802-08-1993
De Backer Griselda Nathalia Maria20-11-191217-09-1995
De Backer Henri20-08-191316-04-1995
De Backer Irma Marie30-07-188921-07-1972
De Backer Jeanvier Theofiel Camiel21-10-194002-12-2001
De Backer Julia10-01-190717-09-1994
De Backer Julia Maria07-09-191210-02-1984
De Backer Julia Maria21-04-192303-05-2015
De Backer Juliette28-06-190608-07-1993
De Backer Leonie07-09-188109-03-1906
De Backer Maria08-11-190317-02-1979
De Backer Maria15-06-190503-11-1979
De Backer Maria17-01-191520-07-1995
De Backer Marie11-03-187427-05-1960
De Backer Maurits04-10-192428-12-2005
De Backer Roger Alfons17-11-192426-01-2008
De Backer Rosa08-07-192731-12-2006
De Backer Theresia21-06-184407-11-1924
De Backere Albert04-09-189905-01-1975
De Backere Robert Jozef17-01-192728-09-2009
de Badts Marie25-07-192529-08-1984
De Baecke André09-10-191125-08-2000
De Baecke Irena11-04-190412-11-1998
De Baecke Julia22-10-191402-02-2009
De Baene Camiel August25-11-191506-09-2000
De Baene Jozef Franciscus02-08-188609-12-1969
De Baene Maria30-09-191424-08-2005
De Baene Maurice12-12-190524-04-1991
De Baene Rita Ida Cecile28-12-194229-12-1995
De Baenst Anna09-03-190611-05-1986
De Baerdemacker Estella05-01-191807-02-2009
De Baerdemacker Maurits18-06-192816-10-2013
De Baerdemaeker Edward04-07-194927-07-1914
De Baerdemaeker Lucien13-05-192412-03-2005
De Baerdemaeker Margareta20-12-191221-11-2000
De Baerdemaeker Maria17-08-192418-08-2007
De Baerdemaeker Maria28-03-192918-01-2000
De Baerdemaeker Martha Maria03-05-192214-12-1986
De Baerdemaeker Omer05-01-191723-12-2001
De Baerdemaeker Willy26-11-193829-03-1999
De Baere Clara27-05-188220-05-1963
De Baere Edith25-02-193119-05-1992
De Baere Esther Marie Josée Albert11-06-191516-04-1997
De Baere Gentiel26-01-191615-09-2006
De Baere Gerard04-05-192430-07-1980
De Baere Henri06-01-188524-01-1964
De Baere Jozef24-08-191418-05-1986
De Baere Jozef Maria23-03-190802-03-1976
De Baere Jules08-04-189503-02-1979
De Baere Julie Marie17-06-184212-09-1919
De Baere Julien17-06-191114-01-1973
De Baere Julien Valeer Marie05-03-192226-07-2008
De Baere Laura16-09-192701-07-2000
De Baere Lionel21-09-194420-03-2011
De Baere Luc Joseph13-04-193430-01-1985
De Baere Magdalena Zulma13-11-191025-06-2004
De Baere Marie Caroline18-02-195307-04-2006
De Baere Maurits Adelin Jozef16-03-191501-01-1982
De Baere Michel17-03-190531-12-1986
De Baere Omer Albert09-05-192013-01-2006
De Baere Paula Bertha10-08-191122-06-1982
De Baere Raphaël Joseph Maria Hippolite Valentin05-07-190031-03-1988
De Baere Remi Jozef24-06-191201-12-1997
De Baere Rita29-03-194627-01-1997
De Baere Robert18-09-192222-09-1990
De Baere Steven07-02-197530-01-1995
De Baere Suzanna31-12-190627-12-1980
De Baere Valerius Gustaaf01-01-192020-09-1979
De Baere Zulma Maria11-08-190324-04-1969
De Baets Achiel06-11-188818-12-1976
De Baets Achiel30-01-191602-02-1978
De Baets Agnes Elvira29-09-193318-10-2011
De Baets Albert03-12-191816-10-1987
De Baets Alfons Emiel Maria19-12-191727-04-2002
De Baets Alfred30-11-189419-05-1975
De Baets Alfred Ivo24-03-192120-01-1970
De Baets Alice Maria04-07-190820-12-1986
De Baets André25-08-193024-01-2007
De Baets Andreas Petrus06-10-189815-10-1983
De Baets Antoine19-07-193814-03-2002
De Baets Armand04-04-190815-10-1970
De Baets Armand Roger Florent10-03-191309-10-1996
De Baets Bertrand Laura05-10-190913-08-1981
De Baets Birgit29-10-197029-10-2001
De Baets Charles François Marie28-02-188925-09-1973
De Baets Clara29-03-189717-06-1975
De Baets Edmond12-08-192321-05-1999
De Baets Eduard Raymond16-03-188508-06-1960
De Baets Evarist Juliaan18-02-190125-04-1985
De Baets Florent Maurice08-02-188608-04-1974
De Baets Francies Gabriel11-12-190830-01-1998
De Baets Georges10-07-189704-05-1982
De Baets Georges25-12-193021-08-1987
De Baets Gerarda Irena06-06-192826-02-2004
De Baets Germaine06-05-192101-01-1967
De Baets Helena05-05-189712-03-1972
De Baets Henri06-04-185707-10-1937
De Baets Herman Cyriel25-05-192614-09-2002
De Baets Hubert03-11-189904-03-1985
De Baets Iréneé Emiel Marie28-09-193428-03-1995
De Baets Irma25-02-191116-06-1995
De Baets Irma Maria26-07-188618-05-1954
De Baets Irma Maria27-01-188923-03-1973
De Baets Jeannette Maria01-07-191311-03-2001
De Baets Jozina Maria15-02-192815-05-1989
De Baets Jules02-01-189016-01-1979
De Baets Jules09-05-190312-01-1970
De Baets Julia13-10-192809-01-2014
De Baets Julien30-12-191810-11-1995
De Baets Kamiel12-09-191826-08-2010
De Baets Laura Maria Jozef18-03-191205-01-2005
De Baets Livin25-05-194512-08-2011
De Baets Louis31-05-190207-08-1980
de Baets Ludwina Philomena Maria18-07-192928-08-2019
De Baets Magdalena02-01-190415-02-1988
De Baets Magdalena Maria19-11-190611-10-2005
De Baets Malvina Maria10-05-190221-04-2005
De Baets Marcel23-05-193015-09-2005
De Baets Margareta28-06-191610-01-2001
De Baets Maria10-12-190506-03-1972
De Baets Maria11-01-191319-08-2006
De Baets Maria Angelica25-05-188314-01-1969
De Baets Maria Eugenia11-01-188121-07-1969
De Baets Maria Magdalena27-02-189913-12-1985
De Baets Mariette06-11-193120-08-2007
De Baets Martha Eulalia07-11-190214-03-1975
De Baets Maurice19-12-188219-12-1974
De Baets Maurice16-01-192006-04-1998
De Baets Medard08-11-190106-04-1982
De Baets Michael Clement02-08-190219-03-1981
De Baets Octaaf30-06-189703-07-1971
De Baets Patrick25-12-195617-06-1967
De Baets Petrus Franciscus21-07-186717-06-1949
De Baets Petrus Joannes21-12-185825-09-1941
De Baets Prudence14-04-191408-05-2005
De Baets Remi28-08-192202-01-1976
De Baets Remy07-07-190807-08-1975
De Baets René Camiel01-06-192812-02-1951
De Baets Richard24-03-189901-01-1983
De Baets Robert Willy Cyriel23-08-193605-09-2018
De Baets Rosalie06-02-187014-11-1967
De Baets Rosette Maria08-01-195510-06-2018
De Baets Simone Emelie Marie06-10-192007-01-2010
De Baets Simonne23-11-192319-01-1991
De Baets Stefaan Etienne20-02-193726-05-2000
De Baets Theofiel31-05-189920-03-1977
De Baets Valère12-06-190406-02-1975
De Baets Victor17-11-189303-12-1984
De Baets Victor28-08-190321-09-1991
De Baets Willy07-08-193312-06-1976
De Baets Willy Jozef Maria15-10-192503-12-1997
De Bal Achiel August26-04-189828-12-1982
De Bal Emiel04-06-187512-02-1951
De Bal Isidoor Petrus03-06-190003-08-1963
De Bal Victor27-04-189525-02-1973
de Beauffort Hélène03-11-190018-06-1984
De Beck Cyril25-06-183911-09-1915
De Becker Gerard22-02-190330-09-1924
De Beer Antoinette16-06-192230-12-1994
De Beer Césarine16-10-191402-03-2009
De Beer Edward Edmond15-06-191131-03-1994
De Beer Elodie Marie06-04-189426-02-1985
De Beer Germaine18-10-189502-10-1969
De Beer Jean Baptiste09-01-189704-03-1985
De Beer Maria Magdalena21-08-191112-01-1994
De Beir Cyriel25-02-189322-02-1978
De Beir Irma21-05-190502-12-1990
De Beir Kamiel29-08-190904-01-1979
De Beir Martha Maria27-01-189830-08-1981
De Beir Patrick31-10-195931-08-1986
De Beir Raymond06-02-189104-04-1977
De Bel Leonia19-07-187511-04-1970
De Bel Maurice09-10-191028-01-1986
De Belder Bertha20-02-190928-12-1994
De Belie Karel13-12-191129-06-1982
De Ben Angela29-08-192419-11-1975
De Berdt Ferdinanda25-02-192311-07-2017
De Bergh Ernest Florimond Edmond Joseph22-04-184524-01-1895
De Beuf Maria Magdalena26-05-191403-09-1974
De Beul Cyriel28-01-191914-11-1994
De Beul Frans04-06-191605-02-1984
De Beul Myriam30-10-194708-07-1995
De Beule Agnes30-07-194510-08-1994
De Beule Clementina16-10-185409-11-1922
De Beule Georges12-02-192115-01-2004
De Beule Hendrik Alfons19-07-186407-04-1925
De Beule Irma03-07-189331-12-1977
De Beule Maurice01-09-190024-07-1977
De Beule Wivina Josephine24-01-189316-09-1967
De Beuselinck Madeleine30-04-189818-05-1977
De Bevere Christine27-02-194906-12-1994
De Bevere Hubert28-11-192106-10-1996
De Bevere Omer Emmanuel30-09-188924-09-1968
De Bie Dominica12-04-184820-07-1925
De Bie Florence20-01-187501-11-1950
De Bie Germaine Maria28-01-193222-06-1956
De Bie Magdalena11-09-190912-08-1991
De Bie Marie Thérèse03-10-193613-12-1994
De Bie Maurice Petrus20-09-189105-03-1969
De Bie Monique27-08-194225-01-1987
De Bisschop Cordula26-11-183028-01-1917
De Bisschop Margareta23-06-192009-11-2009
De Bisschop Maria27-07-191227-02-1996
De Bisschop Renilde18-06-184808-04-1933
De Bisschop Wilfried29-01-193908-04-2009
De Blaere Martha04-09-190028-03-1979
De Blanck Frans05-12-193810-02-2010
De Blancq Gustaaf18-02-191016-06-1990
De Blander Jules28-03-190615-02-1971
De Blander Marie06-10-189519-05-1985
De Blauwe Anna Maria Octavia11-06-191123-10-1990
De Blauwe Carolus Ludovicus13-04-185518-12-1920
De Blauwe Elza01-08-191016-10-1988
De Bleecker Albert15-04-191427-11-1981
De Bleecker Aloisia26-06-192528-02-1966
De Bleecker André11-05-191016-12-1980
De Bleecker Clara14-05-190223-10-1985
De Bleecker Elodie19-03-189211-08-1973
De Bleecker Emiel21-08-188602-07-1969
De Bleecker Idalie Marie05-11-188927-04-1970
De Bleecker Kamiel14-01-189121-07-1968
De Bleecker Maurice28-07-191229-09-1973
De Bleecker Pharailde29-12-189926-10-1979
De Bleser Françine19-05-190617-02-1999
De Blezer Maria21-11-191805-02-1997
De Blieck Emélie05-02-188803-10-1964
De Blieck Marcel16-12-192718-02-1977
De Blieck Martha28-12-192219-10-2006
De Blieck Mathilde25-03-187505-02-1963
De Blieck Pol18-05-192727-12-2008
De Block Antoine12-03-192502-11-1984
De Block Basiel26-12-189615-04-1976
De Block Dirk12-10-196624-05-1984
De Block Eduard30-11-187404-07-1939
De Block Elisabeth08-04-191617-04-1999
De Block Etienne16-03-195525-09-2000
De Block Hector Joseph August01-03-189909-12-1990
De Block Joris14-02-189707-05-1989
De Block Josephina04-08-190728-08-1993
De Block Jozef Alfons15-12-192730-11-1970
De Block Maria Magdalena20-07-190822-02-1963
De Block Maria Stephania14-11-184825-02-1923
De Block Marie-Thérèse05-12-192712-08-1983
De Bock Adrienne08-09-191918-06-1998
De Bock Alain03-09-193904-05-1960
De Bock Alfons29-12-192115-11-1987
De Bock Cesar03-04-188405-03-1953
De Bock Clementina Maria15-03-192627-05-1975
De Bock Edgard20-08-190227-03-1976
De Bock Elza07-03-190404-03-1987
De Bock Freddy28-08-195323-08-1990
De Bock Gabriëlla29-04-193014-10-2013
De Bock Georges Bernard23-11-192802-09-1993
De Bock Irène22-04-190111-09-1960
De Bock Irma07-11-189208-11-1925
De Bock Julia12-02-190612-06-1987
De Bock Liliana25-11-193617-01-1991
De Bock Madeleine27-02-189811-01-1983
De Bock Magdalena09-03-192319-10-1992
De Bock Maria Helena30-04-190407-02-1947
De Bock Maria Ursula28-01-186821-08-1925
De Bock Marie Eugenie04-01-188004-11-1962
De Bock Maurice07-06-192002-11-2009
De Bock Maurice Kamiel Joseph15-08-192525-05-1993
De Bock Petrus08-08-190718-11-1991
De Bock Rosa Octavia17-01-192509-06-1976
De Bock Willy03-02-192228-09-1995
De Bock Willy25-08-194111-01-1985
De Bock Yvette26-09-194712-04-1999
De Bodt Jacqueline21-08-194702-12-1994
De Boeck Augustinus26-04-180401-11-1884
De Boeck Catharina Clementina28-12-187304-08-1964
De Boeck Emma17-04-193113-03-2003
De Boeck Jan02-11-190315-11-1996
De Boeck Jozef24-03-190828-11-1953
De Boeck Livinus Jacobus06-02-184802-04-1921
De Boeck Maria09-05-191617-06-2004
De Boeck Maria Ludovica23-04-190305-03-1925
De Boever Achiel04-09-190305-03-1980
De Boever Alma30-06-190619-02-1984
De Boever André Joseph06-05-190826-09-1982
De Boever Anna14-11-190221-04-1987
De Boever Jozefa19-02-190510-10-1978
De Boever Kamiel23-12-187031-08-1925
De Boever Marie Rosalie29-03-189309-11-1973
De Boever Zénon Leopold19-05-189730-01-1964
De Boevere Clementina Rosalia05-01-189503-06-1968
De Boevere Emma17-04-188306-01-1947
De Boevere Joseph Etienne02-05-189819-02-1969
De Boitselier Romanie11-01-192626-08-2010
De Bolster Karel Frans August10-05-192517-10-1990
De Bondt Jozef13-04-191415-01-1997
De Bondt Jozef02-04-193414-06-1966
De Bondt Marita05-01-194413-05-1967
De Bondt Theodoor02-04-190217-05-1973
De Bont Germain07-11-193821-07-1998
De Bonte Gaston08-10-192226-01-1979
De Bonte Jozef01-02-190504-03-1984
De Boose Maria-Thérèse10-11-189124-12-1988
De Booser Paul25-03-193004-02-1989
De Booserie Marc06-02-193823-06-1971
De Bosscher Alfons07-04-191225-07-1991
De Bosscher Arnold Gabriel24-08-190315-08-1974
De Bosscher Louise06-10-190929-09-1991
De Bosscher Maria Irma28-09-190320-06-1991
De Bot Antonia Maria28-01-185622-03-1922
De Bot Henri25-06-193411-05-2002
De Both Albert Maurille06-01-191029-10-1987
De Both Alfons31-07-189923-02-1991
De Boungne Ghislaine Charlotte Constantia10-02-191809-05-2003
De Bouver Irma10-04-189225-09-1973
De Bouvere Arthur04-03-192730-01-2009
De Bouvre Anna12-08-190120-03-1983
De Bouvre Juliana17-05-193115-12-1997
De Bouvre Marie Cecile18-03-190516-11-1996
De Brabander Albert16-04-192101-05-2003
De Brabander Camilla12-09-190620-02-1984
De Brabander Cecilia Gerarda Agnes25-09-193009-02-2016
De Brabander Edward13-12-186704-08-1949
De Brabander Elza21-02-192623-08-1981
De Brabander Eugenia14-10-188221-03-1970
De Brabander Irené01-03-191527-01-1997
De Brabander Laurence Marie31-07-191419-12-1918
De Brabander Lodewijk08-04-192207-03-1987
De Brabander Marguerite Marie Victor11-12-189110-09-1920
De Brabander Marie27-04-189925-03-1977
De Brabander Martha Magdalena23-12-191506-01-1995
De Brabander Odette19442006
De Brabander Omer11-12-193230-01-1994
De Brabander Rachel02-10-190515-02-1983
De Brabander Robert10-03-189203-07-1966
De Brabandere Albert24-03-191814-03-1951
De Brabandere Marie-Jeanne26-09-194231-10-2009
De Brabandere Marie-Therese30-10-192623-12-1989
De Brabandere Pauline05-01-184203-03-1915
De Brabanter Marcel25-07-193814-08-1990
De Brae Anna Fernanda16-06-188709-12-1973
De Braeckeleer Frans Xavier05-01-186521-11-1916
De Braeckeleer Maria Josephina Alodie30-07-189622-02-1971
De Braeckeleer Theodoor25-04-182629-12-1901
De Braekeleer Cyriel14-01-192615-06-2001
De Brandt Dominicus27-02-183331-01-1904
De Brandt Franciscus Dominicus22-05-181820-12-1902
De Brauwer Clotilde24-06-187109-02-1954
De Brauwer Firmin18-08-192610-02-1978
De Brauwer Gustaaf08-05-187329-09-1954
De Brauwer Henri14-08-189831-03-1965
De Brauwer Honoré Edgard21-01-190826-09-1982
De Brauwer Jules23-11-189023-11-1970
De Brauwer Madeleine30-06-192122-02-2008
De Brauwer Marcel04-04-191407-06-1989
De Brauwer Maria29-03-193927-11-1999
De Brauwer Maria Magdalena08-04-189403-04-1983
De Brauwer Marie-Louise26-06-188821-02-1966
De Brauwer Remi09-04-190930-12-1987
De Brauwer Victor19-06-191310-08-1987
De Brauwere Liliane18-09-192519-07-2018
De Breck Léon29-03-189202-05-1971
De Brée Armand Jacob15-10-190925-10-1993
De Brée Eddy22-06-194709-03-2003
De Brée Filip22-10-196705-06-2000
De Brée Lylianna Gilberta Camilla11-11-192418-11-2007
De Bree Maria05-10-190224-07-1968
De Bree Melanie11-06-184828-01-1940
De Brée Remi Jozef24-05-192124-10-1994
De Breuck Julianus03-03-185226-05-1920
De Breyer Julia17-07-190102-04-1984
De Brie Wim23-08-196223-04-2011
De Brock Irma Maria20-02-191319-11-1962
De Brock René26-11-187005-05-1954
De Brouwer Agnes19-01-192712-04-2002
De Brouwer Anna Maria30-03-191415-08-1980
De Brouwer Bertha13-06-189729-12-1981
De Brouwer Gisela14-01-194419-03-1984
De Brouwer Gustaaf01-01-192406-10-1995
De Brouwer Mario Roger Diana Ghisleen19-12-195921-01-1989
De Brouwer Maurice24-02-189718-08-1980
De Brouwer Omer12-03-193802-10-1987
De Brouwer René06-10-192719-03-1989
De Bruecker Maria Philomene10-07-188226-01-1944
De Bruecker Oscar10-09-191820-06-1984
de Bruijckere Alice Coralie06-02-191628-03-2003
De Bruijne Julienne04-03-191412-11-2001
De Bruycker Adolphine06-11-190626-10-1990
De Bruycker Agnes29-11-193429-01-1997
De Bruycker Albert29-03-191314-05-1997
De Bruycker Alice Gerarda01-01-194019-04-1998
De Bruycker Benoit03-02-189517-05-1977
De Bruycker Blanka11-03-192318-06-1973
De Bruycker Camiel13-09-192027-09-1998
De Bruycker Cecilia02-03-193214-09-1996
De Bruycker Daniël30-12-190424-04-2001
De Bruycker Elisabeth Louise06-03-191512-08-1985
De Bruycker Esther05-01-192315-09-1990
De Bruycker Francine20-04-195609-07-1998
De Bruycker Helena17-06-189331-08-1963
De Bruycker Hélène26-09-191704-11-2012
De Bruycker Henri08-05-186917-10-1939
De Bruycker Hilaire16-01-193102-05-2002
De Bruycker Jeannette15-11-189621-03-1982
De Bruycker Joanna19-11-190430-11-1993
De Bruycker Julia26-12-193119-07-1998
De Bruycker Lea06-04-192220-06-2005
De Bruycker Leo11-04-189507-09-1914
De Bruycker Lucienne04-10-192407-04-2016
De Bruycker Maria09-05-193431-12-2011
De Bruycker Patricia14-08-196124-05-1982
De Bruycker Pieter Frans11-04-185430-12-1910
De Bruycker Theofiel Henri Maria18-02-195221-04-1968
De Bruycker Theophiel20-12-188713-10-1966
De Bruycker Yvonne15-05-191410-12-1990
De Bruyckere Constantinus15-11-187928-05-1961
De Bruyckere Françinne Emerence Augusta03-05-193616-11-2018
De Bruyckere Germaine10-09-191702-10-1984
De Bruyckere Hilda03-06-191612-01-2000
De Bruyckere Maria Christina Paulina Louise15-08-191105-08-1995
De Bruyckere Martha17-06-192107-08-1998
De Bruyckere Omer Joseph Cyrille31-10-190704-06-1980
De Bruyckere Paula13-09-192924-05-2012
De Bruyckere Rita Ida Alice04-10-194617-03-1996
De Bruyckere Triphon11-06-190918-03-1982
De Bruyckere Valère28-10-190119-06-1982
De Bruyker Albert02-02-191708-03-1991
De Bruyker Henri14-01-186902-08-1957
De Bruyker Idalia Maria25-06-190127-09-1977
De Bruyker Leon10-02-189528-06-1981
De Bruyn Agnes13-10-192729-06-2018
De Bruyn Alfons23-08-190822-07-1983
De Bruyn August07-07-187403-05-1925
De Bruyn Jeanne26-05-191512-02-1994
De Bruyn Paul06-08-193629-10-2014
De Bruyn Philemon06-06-193228-08-2001
De Bruyne Achiel19-07-189929-11-1984
De Bruyne Adolphine16-02-185908-08-1945
De Bruyne Adrienne14-07-193520-07-1992
De Bruyne Agnes27-03-193026-12-2013
De Bruyne Alex Honoré08-11-195624-01-1957
De Bruyne Alice06-08-190430-04-1997
De Bruyne Alois189515-08-1968
De Bruyne Angéle Rosalie Adolfine28-05-188217-03-1958
De Bruyne Augusta15-05-191221-06-2001
De Bruyne Augusta Maria Magdalena18-07-190115-03-1977
De Bruyne Bertha22-09-191315-10-1987
De Bruyne Celina Maria18-05-188301-06-1974
De Bruyne Celine Anna29-07-187619-10-1948
De Bruyne Clara28-01-190504-05-1980
De Bruyne Dirk28-05-195230-01-1968
De Bruyne Edgard29-08-189429-07-1985
De Bruyne Edmond26-06-187420-12-1942
De Bruyne Eduard02-11-185806-01-1917
De Bruyne Gaston14-12-192009-05-1973
De Bruyne Gerard11-08-191814-03-1998
De Bruyne Gilbert21-07-192730-11-1991
De Bruyne Henriette14-01-192827-07-1994
De Bruyne Hilaire02-03-193107-10-2013
De Bruyne Honoré14-11-195813-10-1962
De Bruyne Jan Albertine14-10-191710-11-1977
De Bruyne Jean Gerard30-12-195324-04-1954
De Bruyne Jozef03-03-191507-11-1991
De Bruyne Julia01-01-191404-03-2006
De Bruyne Julius20-12-189221-08-1915
De Bruyne Kamiel10-01-189501-03-1976
De Bruyne Margaretha11-11-192031-03-2009
De Bruyne Maria17-04-190427-10-1987
De Bruyne Maria26-11-191113-03-1998
De Bruyne Maria12-04-192216-07-1993
De Bruyne Maria Magdalena03-08-190626-04-1977
De Bruyne Maria Margareta04-07-190607-05-1995
De Bruyne Marie Elodie18-04-189811-11-1964
De Bruyne Mathilde17-08-186111-07-1924
De Bruyne Mauritius10-10-192127-11-1990
De Bruyne Paul15-12-192513-02-2015
De Bruyne Paul26-02-194613-06-2018
De Bruyne Paula26-04-192314-09-2014
De Bruyne Petrus24-01-185623-01-1931
De Bruyne Raoul02-01-193230-10-1997
De Bruyne Raymond Petrus16-01-190104-06-1973
De Bruyne Rudolf29-12-189715-09-1968
De Bruyne Sara Virginie16-04-191103-02-1972
De Bruyne Theofiel11-05-190624-03-1988
De Bruyne Yvonne29-11-192321-07-1997
De Buck Adriana08-07-191026-04-2000
De Buck Arthur11-04-192030-12-2003
De Buck Camilla13-04-190422-03-1987
De Buck Germaine29-10-191618-03-2004
De Buck Magdalena17-09-192402-03-2017
De Buck Maria15-12-191227-04-2003
De Buck Marie-Ann Cecile Manuella26-09-195809-05-1961
De Buck Maurice15-11-190101-01-1997
De Buck Suzanne19-12-191520-10-1993
De Bus Louisa04-08-185620-05-1926
De Bus Marie-Louise30-08-192825-06-2011
De Busscher Alice03-05-189808-04-1962
De Busscher Celesta16-07-189323-10-1972
De Busscher Rosalia21-06-179711-06-1879
De Busschere Laura13-01-185818-12-1924
De Busschere Luc19-03-194928-11-1992
De Busschere Paul Nestor Jozef04-02-191524-07-1991
De Busser Franciscus Petrus A.27-10-191713-08-1977
De Buysscher Urbanie21-06-189317-12-1976
De Buysser Lieve30-10-194928-06-1983
De Buysser Roger11-06-194524-11-2006
De Cabooter Aloïs25-08-187516-03-1916
De Caesteker Pascal31-12-197125-12-1974
De Caluwe Achille18-05-191023-12-1995
De Caluwé André26-09-192101-11-2003
De Caluwé Arthur Marie11-01-188818-09-1947
De Caluwé August18-02-187511-11-1949
De Caluwe Bertha27-05-191607-05-1999
De Caluwe Camilla04-09-189513-03-1984
De Caluwé Camilla21-11-190903-11-1992
De Caluwe Camille27-01-190826-12-1986
De Caluwe Clement16-04-191318-01-2001
De Caluwé Els22-08-196102-02-1986
De Caluwé Emerentia17-02-187903-05-1964
De Caluwé Eugeen Geraard27-08-192627-04-1998
De Caluwé Irma23-01-188723-03-1952
De Caluwé José Jozef22-02-192714-08-1950
De Caluwé Jozef Johannes Franciscus10-12-187812-09-1956
De Caluwé Jules14-10-188812-10-1966
De Caluwe Juliette04-07-191329-06-1992
De Caluwe Luc03-05-196213-09-1983
De Caluwe Magdalena03-05-190406-05-1977
De Caluwé Martha Emma14-11-192125-11-1982
De Caluwé Melanie11-03-188302-02-1976
De Caluwe Melanie11-08-190613-07-1986
De Caluwé Octavie Nathalie08-05-187328-10-1955
De Caluwe Philomena26-07-184109-11-1928
De Caluwe Raymond19-03-190607-12-1971
De Caluwé Stephanie28-03-187726-11-1962
De Canck Albert20-09-192916-10-1995
De Canck Celenie Maria31-05-185610-01-1901
De Canck Martha Charlotte29-08-188515-03-1955
De Canck Victorine28-01-190024-03-1982
De Candt Adolf Albert Triphon12-12-191909-08-2010
De Candt Albert Eduard Roger16-03-192030-01-1998
De Candt Anna Maria16-01-188617-08-1953
De Candt Jozef Zenon Edmond16-05-192917-04-2014
De Candt Mariette02-04-192609-02-2001
De Candt Omer Albert25-06-192223-01-2008
De Candt Pascal Adolf Polydor25-05-188621-03-1971
De Candt Valeer Maurits16-03-192125-05-1994
De Carne Leon Amandus01-03-187028-10-1952
De Cat Julien01-12-190119-06-1993
De Cat Kamiel Henri13-02-186729-01-1943
De Cat Malvina07-04-191417-05-1999
De Cat Paula10-07-194124-04-1975
De Causemacker Rosalia20-03-188202-11-1947
De Causmacker Leonie06-02-189005-09-1963
De Causmaeker Marie-Louise10-04-187715-03-1951
De Cauter Christiane03-12-193007-12-1983
De Cauter Jaak21-05-192715-09-1995
De Ceukelaere Germanus22-12-189401-10-1918
De Ceulaer Frans31-08-190420-05-1996
De Ceulener Georgina Clementia20-04-188525-11-1923
De Ceuninck Leontine02-06-188608-12-1955
De Ceuninck Philomena10-04-189521-11-1964
De Ceur Georgette20-02-192609-11-2013
De Ceuster Anna Maria07-08-184224-03-1925
De Cleene Prudent28-07-193324-10-1996
De Cleene Theofiel15-08-187220-04-1947
De Cleermaecker Angèle27-07-192917-03-2010
De Clerck Adriana Maria13-03-190127-05-1996
De Clerck Albert24-09-190101-09-1925
De Clerck Albert30-04-190928-01-1990
De Clerck Albert Joris Jozef04-06-191623-08-2000
De Clerck Alfons Camiel22-05-189001-01-1967
De Clerck Alice Maria Louisa Stephania23-07-190711-02-2007
De Clerck Alidor25-08-189508-06-1985
De Clerck Anny Louise Prosper26-12-193309-06-1992
De Clerck August31-10-191104-05-1985
De Clerck Benedikt Celestinus18-09-189916-03-1937
De Clerck Elisabeth Alice01-03-192508-01-2010
De Clerck Elodia Maria09-06-189207-04-1975
De Clerck Ernest18-05-192612-05-1991
De Clerck Feliciaan18-08-189907-01-1992
De Clerck Florimond07-04-192105-05-1981
De Clerck Gaby29-05-194520-07-1996
De Clerck Gerard16-09-194304-03-2003
De Clerck Gerardus Omer25-01-192011-06-2014
De Clerck Idalie Marie06-08-186430-11-1950
De Clerck Jacques26-03-193022-08-1996
De Clerck Jean Camiel Richard08-09-194325-07-2015
De Clerck Jeannine03-11-192708-01-1996
De Clerck Joeri13-02-197508-03-2000
De Clerck Jules Leonia25-07-192211-01-2004
De Clerck Laura Maria Sophia13-01-191419-01-2001
De Clerck Lina26-06-192925-12-1995
De Clerck Maria05-04-191408-03-2003
De Clerck Maria13-01-192027-03-2007
De Clerck Maria Ida Alice18-03-191214-01-1998
De Clerck Martha Helena Maria25-04-189402-03-1988
De clerck Maurits Jozef28-02-192321-11-1983
De Clerck Michèle16-12-197222-11-2002
De Clerck Petrus Johannes10-03-187801-02-1966
De Clerck Pieter Prudent Jozef01-06-190526-07-1984
De Clerck Raphaël Jozef Albert Constant13-10-192507-07-1984
De Clerck Remi26-05-192521-12-2007
De Clerck Remi Ferdinand Jan Eduard01-12-191028-03-1996
De Clerck René16-08-189125-02-1982
De Clerck Simona25-11-192023-01-1973
De Clerck Walter03-10-194413-06-2003
De Clerck Willy Kamiel09-06-194219-09-1967
De Clerck Yvonna03-08-192328-08-1992
De Clercq Achiel Livinus27-03-189816-01-1989
De Clercq Agnès16-12-192002-07-2002
De Clercq Alice14-05-191910-08-1998
De Clercq Alice Maria10-10-192027-06-2009
De Clercq André17-10-191723-05-1984
De Clercq André20-12-192331-07-1994
De Clercq August30-08-190105-02-1993
De Clercq Augusta08-08-189820-12-1971
De Clercq Augusta15-08-191204-08-2001
De Clercq Bernicia Romanie Marie26-02-193814-02-1991
De Clercq Bertha24-11-189501-04-1971
De Clercq Bertha18-03-192623-10-1991
De Clercq Clara21-02-191201-06-1979
De Clercq Clementine07-12-191131-10-1994
De Clercq Cyriel Camiel28-07-188003-05-1942
De Clercq Daniël17-02-192914-11-1994
De Clercq Edmond06-09-188415-12-1975
De Clercq Eduard09-02-187702-04-1958
De Clercq Egied12-09-192208-12-1998
De Clercq Elisa Maria16-08-190014-10-1961
De Clercq Elisabeth02-12-193614-11-1974
De Clercq Emma28-10-187919-11-1953
De Clercq Francies Cyriel27-10-189522-07-1973
De Clercq Freddy05-02-195725-07-2011
De Clercq Gerard06-04-190711-12-1982
De Clercq Gerard01-06-192626-01-1986
De Clercq Gilbert29-08-193414-06-2000
De clercq Gilberte06-11-191923-02-2015
De Clercq Hector August10-07-191412-11-1961
De Clercq Hilaire02-08-193106-02-2002
De Clercq Honorine Marie Ghislaine07-06-185319-03-1918
De Clercq Irma30-01-190815-07-1994
De Clercq Jackie Henri Margareta Raymond Suzanna23-06-194724-03-2003
De Clercq Johan14-07-194311-04-2010
De Clercq Johanna192415-08-1967
De Clercq Joris10-08-191206-01-1978
De Clercq Joseph25-03-193220-08-2018
De Clercq Judook Theophiel09-09-188503-02-1962
De Clercq Jules08-04-187127-08-1954
De Clercq Jules15-11-188308-05-1966
De Clercq Jules Antoon20-02-191816-12-2002
De Clercq Juliaan Renaat27-01-192805-05-1934
De Clercq Julien26-07-190427-03-1979
De Clercq Justina24-02-183918-02-1922
De Clercq Kamiel11-06-190421-09-1962
De Clercq Leonard13-12-187527-08-1960
De Clercq Leonie Josephine08-06-190711-07-1962
De Clercq Louise Marie26-10-190518-02-1999
De Clercq Marcel18-02-191417-11-1986
De Clercq Marcel Gustaaf21-10-194107-09-1997
De Clercq Margriet10-08-188521-08-1924
De Clercq Maria26-01-193426-10-2012
De Clercq Maria Louisa06-03-190307-07-1977
De Clercq Maria Ludovica01-03-189319-08-1968
De Clercq Marie Octavie30-09-187028-06-1953
De Clercq Mariette192701-03-1983
De Clercq Maurits17-12-191023-10-1972
De Clercq Modest24-09-191905-02-2011
De Clercq Nathalie19-08-186028-02-1927
De Clercq Nathalie27-09-189414-01-1986
De Clercq Odila15-06-191720-12-1997
De Clercq Prudent André15-03-191224-07-1987
De Clercq Rachel03-11-191615-01-1987
De Clercq Remi Maurits06-02-191219-01-2007
De Clercq René21-10-189820-03-1955
De Clercq René25-02-192628-02-1982
De Clercq Roger09-06-195327-01-1974
De Clercq Simone08-04-191912-09-1988
De Clercq Willy19-09-193723-09-2001
De Clercq Yvonne03-01-192027-04-2010
De Cloedt Marcel-Jozef29-09-192027-12-1997
De Cloedt Monique25-09-192926-04-1991
De Cloet Gerard Gaston Aloïs23-12-190914-11-1970
De Cloet Hubert Alfons04-06-193919-12-1986
De Cnop Julia17-08-191922-03-2009
De Cnop Lucienne14-08-191917-06-2009
De Cnuydt Rita27-04-194112-02-1979
De Cock Adelaïde Justine Marie13-05-183530-09-1882
De Cock Albert22-07-191826-06-1993
De Cock Albert Alphons15-11-192124-10-1993
de Cock André18-10-190522-03-1987
De Cock August27-03-192303-11-1987
De Cock Augusta Maria24-01-191704-01-2004
De Cock Emma29-09-190504-03-1995
De Cock Frans Jozef08-04-193517-11-1999
De Cock Georges Livinus07-07-189923-02-1979
De Cock Henri02-05-189415-11-1967
De Cock Ivonne11-07-192519-02-1988
De Cock Juliana Virginie04-08-194530-03-1917
De Cock Julienne Ludovica08-07-190616-12-1950
De Cock Laura01-02-191516-05-1987
De Cock Leon23-07-190124-10-1975
de Cock Liliana Maria08-05-193519-10-2014
De Cock Linda Monique Raymond05-12-195326-01-2012
De Cock Louise25-12-190309-09-1994
De Cock Ludovicus01-10-184015-11-1915
De Cock Magdalena01-01-190603-10-1973
De Cock Marcel29-09-192304-10-1991
De Cock Marcel09-10-193213-02-2013
De Cock Maria25-09-191930-03-1983
De Cock Martha11-01-192710-11-1975
De Cock Maurice02-06-193307-10-2002
De Cock Maurits27-12-190511-08-1995
De cock Rosalia15-07-183809-07-1903
De Cock Simonne14-03-192411-03-2014
De Cock Willy27-08-193215-01-1996
De Cocker Ghislain04-01-195817-04-2002
De Cocker Ghislaine11-01-192129-03-1997
De Coene Desire15-10-190025-12-1981
De Coene Gustaaf18-06-193203-08-2002
De Coene Joannes Franciscus181426-04-1876
De Coeyere Prosper August18-11-190424-04-1984
De Coker Pieter Francies182821-04-1892
De Colfmaeker Lucien12-06-193114-05-1993
De Colvenaer Margarita Marie08-03-190529-02-1996
De Coninck Achille09-10-191001-03-1999
De Coninck Adolf14-08-185917-11-1923
De Coninck Albert08-06-191927-12-2008
De Coninck Albert Leonard Jozef22-08-192805-03-1999
De Coninck Andreas Jozef21-04-190617-08-1984
De Coninck Antoine06-03-193704-12-1983
De Coninck Bertha27-12-192108-02-2010
De Coninck Clara18-06-190015-04-1975
De Coninck Clothilda08-11-189430-11-1972
De Coninck Daniel Eduard Frans14-06-194608-03-2010
De Coninck Edemond18-05-188923-10-1973
De Coninck Edmond Jules Jan22-10-186615-07-1925
De Coninck Elisa08-03-191322-12-1991
De Coninck Emerentia Maria01-07-189030-07-1968
De Coninck Emiel11-04-190326-04-1957
De Coninck Etienne Robert Emile27-11-192829-07-2005
De Coninck Frida02-07-192514-10-1985
De Coninck Gustaaf28-09-189315-12-1972
De Coninck Kamiel27-11-188507-04-1966
De Coninck Katie18-01-197311-06-2001
De Coninck Leon20-03-190917-02-1975
De Coninck Louise24-01-189329-03-1926
de Coninck Marguerite Carolina Maria Jozef03-03-190626-08-1993
De Coninck Maria Henrica Rosalia08-10-180107-10-1865
De Coninck Maria Rosalia14-12-192009-03-2011
De Coninck Monique Marie22-01-195615-12-2001
De Coninck Myrna Maria Palmyre03-04-193825-02-1989
De Coninck Paul Pieter Jozef24-05-19121996
De Coninck Petrus18-12-188110-11-1967
De Coninck Petrus26-11-189625-02-1978
De Coninck Pieter Honoré Maria14-04-191125-02-1999
De Coninck Raf21-02-193126-08-1997
De Coninck Robert Omer Maurits23-05-192130-12-1986
De Coninck Suzanne16-07-193430-06-2013
De Coninck Willy Edgard Edmond19-04-193101-03-2014
De Cooman Judith24-11-190725-09-1999
De Corel André06-07-192524-12-2001
De Corte Albert04-01-190127-07-1971
De Corte Alfons18-10-191121-11-1983
De Corte Angèle06-03-188216-03-1956
De Corte Anna12-06-187931-01-1972
De Corte Anna Maria Rosalia04-12-189406-12-1983
De Corte Antonine11-04-190601-03-1991
De Corte Auguste25-05-192205-09-1996
De Corte Clara03-03-187916-03-1920
De Corte Daniël Livien01-11-192006-03-1988
De Corte Flora03-04-191819-06-1996
De Corte Frans19-08-195023-09-1978
De Corte Gilbert Theofiel Eugeen24-08-191813-03-1969
De Corte Gustaaf06-03-189706-12-1975
De Corte Gustavus14-08-192214-07-2003
De Corte Ida03-10-189104-07-1980
De Corte Maria18-08-189419-12-1980
De Corte Maria02-11-190403-06-1983
De Corte Maurice21-01-191204-03-1985
De Corte Michel22-02-194322-04-2005
De Corte Oscar15-05-188221-12-1944
De Corte Paula Cordula Pelagie19-02-192413-02-1989
De Corte Paula Johanna Maria27-10-191223-03-1937
De Corte Raymond August17-03-189830-03-1972
De Corte René13-11-190811-01-1986
De Corte Stefaan15-09-197309-08-1993
De Corte Triphon08-06-190721-06-1984
De Coster Adile Louis02-10-190303-08-1974
De Coster Albertina02-11-191405-07-2005
De Coster Alfons28-08-190808-01-1990
De Coster Alice Marie24-04-190910-03-1982
De Coster Arlette08-05-193429-03-1979
De Coster August11-09-189314-03-1982
De Coster Dirk21-09-196507-06-2003
De Coster Gabriella01-05-189402-04-1976
De Coster Georges17-08-189429-04-1965
De Coster Georges24-12-192519-08-1991
De Coster Germaine17-06-190110-07-1944
De Coster Ghiselle06-05-193618-09-1979
De Coster Helena26-07-190528-03-1987
De Coster Jozef16-06-190511-09-1985
De Coster Julien Joseph18-03-189324-05-1956
De Coster Maria02-09-190809-06-1995
De Coster Maria Euphrasie18-03-188728-05-1965
De Coster Maria Louisa11-04-186420-01-1911
De Coster Marie09-11-190201-02-1982
De Coster Martha Madeleine10-07-190215-02-1951
De Coster Omer19-01-192905-01-2011
De Coster Remi Gerard27-11-190528-06-1980
De Coster Roger29-03-194030-09-2017
De Coster Wilfried09-04-193709-12-2002
De Coster Willy Edward Andrëas30-05-193312-06-2008
De Coster Willy Oscar31-08-193118-08-1985
De Court Denise09-04-193212-06-2002
De Coussemaker Antoon09-07-193312-02-2014
De Coussemaker Gerard Gaston06-07-192722-07-2010
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Coussemaker Julien Franciscus24-02-189504-07-1972
De Coussemaker Maurits Jozef28-04-192028-12-2009
De Coussemaker Ria Maria01-08-195911-05-1995
De Couvreur Marcel02-02-190708-06-1987
De Couvreur Marie Rachel07-08-190716-02-1991
De Craecker Eduard08-09-187024-09-1945
De Craecker Marie Leonie15-06-187127-10-1945
De Craecker Rosalia03-06-189519-05-1985
De Craecker Willy26-02-193522-04-1979
De Craeke Elsa Alwine Josephine01-05-190103-06-1904
De Craemer Aimé13-11-192004-11-2005
De Craemer Alfred15-08-192331-07-1981
De Craemer Maria15-07-189704-11-1963
De Craen Frans03-04-191003-10-1979
De Craene Achiel05-06-191729-08-1974
De Craene Aimé Victor12-08-187904-04-1953
De Craene Alois09-04-186121-01-1945
De Craene Alphons03-02-188613-01-1972
De Craene Amelia12-01-187518-03-1943
De Craene André Georges16-09-194709-05-1987
De Craene Antoinette19-07-189711-05-1983
De Craene Camilla Rosalia10-11-189901-08-1974
De Craene Clara Augusta02-08-191129-05-1968
De Craene Denise04-11-193118-01-1969
De Craene Desire14-09-191305-07-1980
De Craene Elza Clara Augusta Camilla29-12-193411-11-2008
De Craene Emiel08-12-188731-10-1976
De Craene Emma29-12-190113-01-1976
De Craene Emma Maria Theresia16-01-189113-03-1965
De Craene Fernand13-07-191805-09-1982
De Craene Freddy30-11-195301-12-2013
De Craene Gizelle18-11-194301-01-1993
De Craene Helena11-02-190522-02-1982
De Craene Henri05-10-190720-12-1974
De Craene Henri17-02-192023-07-1990
De Craene Hubert08-11-189915-09-1975
De Craene Joseph07-03-188716-04-1973
De Craene Karel26-02-186724-02-1943
De Craene Leo Joseph02-02-191218-09-1976
De Craene Margaretha Maria29-07-191410-12-1972
De Craene Maria Jacoba07-09-185605-03-1932
De Craene Maria Magdalena02-12-190915-03-1990
De Craene Marie09-07-188728-02-1938
De Craene Marie Rosa12-07-190823-02-1988
De Craene Maurice08-09-190923-02-1988
De Craene Maurice Jan23-02-190426-11-1965
De Craene Maurits27-10-191215-05-1989
De Craene Medard08-01-190606-09-1975
De Craene Michel09-09-193903-01-1967
De Craene Octaaf16-04-190411-03-1980
De Craene Theofiel16-01-188707-02-1947
De Craene Theofiel12-05-189418-06-1968
De Craene Veneranda18-06-189706-10-1972
De Craene Victorine Martha18-07-191212-12-1951
De Craene Willem30-07-195014-09-1990
De Crée Augusta04-04-190212-09-1925
De Cremer Beatrix19-03-185509-04-1921
De Cremer Gerard24-09-190203-03-1926
De Crick Josephine04-08-193112-05-2012
De Crock Gerard22-04-193414-05-1994
De Croix Diederik Emiel Joseph22-10-193809-12-2011
De Croix Ludwina03-06-193609-06-1988
de Crombrugghe de Looringhe Henry27-10-190403-01-1994
De Croock Florent17-03-190227-08-1968
De Croock Kim10-10-197103-02-1992
De Croock Pauline25-03-188101-12-1967
De Croock Pharaïlde23-05-189412-11-1980
De Croock Willy Joseph21-02-194407-12-2016
De Crop Albrecht16-12-190920-08-1989
De Cubber Ada23-01-190318-07-1987
De Cubber Arthur Eduard01-06-189011-04-1982
De Cubber Bertha16-04-192023-07-1991
De Cuman Simone15-10-191605-11-2004
De Cuyper Adelin19-05-193631-10-1986
De Cuyper Antoinette Maria Magdalena21-01-193125-06-2003
De Cuyper Camiel12-04-189617-09-1982
De Cuyper Cécile25-12-193428-09-2004
De Cuyper Cyriel Pieter Stefaan04-05-189818-02-1994
De Cuyper Edmond06-12-188401-01-1945
De Cuyper Elisabeth Bertha Maria Hendrika18-10-189827-01-1973
De Cuyper Emilienne Suzanne29-07-192405-01-1987
De Cuyper Helène28-11-191026-07-1985
De Cuyper Henri Germain01-07-189624-01-1980
De Cuyper Irena23-12-191511-09-1996
De Cuyper Leona10-04-192211-02-1986
De Cuyper Leonard15-02-185508-07-1901
De Cuyper Louis Marie Joseph24-07-186419-02-1929
De Cuyper Maria31-10-190820-07-1991
De Cuyper Maria14-01-192122-12-1990
De Cuyper Maria05-12-192424-06-2010
De Cuyper Michaël01-08-191828-11-1984
De Cuyper Myriam Marie Magdalena René14-07-195314-09-2009
De Cuyper Odile Georgine24-05-189722-05-1984
De Cuyper Petrus12-07-180721-12-1878
De Cuyper Rachel19-10-191105-05-1988
De Cuyper Suzanne11-09-191122-10-1997
De Cuypere Frans25-12-191801-02-1993
De Dapper August19-01-189710-03-1983
De Dapper Julienne Alphonsine30-08-190506-03-1962
De Dapper Karel19-08-189316-12-1978
De Dapper Madeleine Nathalie11-07-192028-05-1990
De Dapper Maurice Isidoor09-08-191003-11-1972
De Dapper Theophiel12-03-188418-12-1945
De Dauw Maria30-07-190627-12-1996
De Decker Achille Jozef11-03-190408-07-1982
De Decker Alfons18-12-190815-06-1974
De Decker Alida24-01-191223-08-1991
De Decker André03-05-191521-02-1969
De Decker Anna08-08-191823-12-1982
De Decker Armand25-02-191021-06-1989
De Decker August11-11-190613-12-1986
De Decker Bertha02-05-188827-12-1975
De Decker Brigit195307-03-1981
De Decker Cecilia24-11-192821-02-1978
De Decker Elvira Maria09-03-190723-10-2000
De Decker Germaine Ludovica Laura09-03-189026-02-1960
De Decker Helena05-10-191319-04-1976
De Decker Irena24-04-191117-11-1992
De Decker Irma01-07-188526-03-1943
De Decker Ivan27-12-194929-11-2018
De Decker Leonce22-10-188212-11-1939
De Decker Maria19-06-190622-11-1990
De Decker Maria02-11-191806-06-1992
De Decker Marie Louise03-07-187606-03-1955
De Decker Marie-Jeanne25-10-193211-10-1988
De Decker Mathilde02-09-188414-07-1973
De Decker Oktaaf Robert Theofiel31-01-192911-07-2001
De Decker Petrus06-04-186005-05-1923
De Decker Pieter Jozef Filip28-08-189920-07-1978
De Decker Richard07-01-190110-06-1976
De Decker Stephanie10-01-183416-08-1922
De Decker Stephanie28-11-188318-08-1973
De Decker Toon27-06-194731-10-2015
De Decker Zulema28-03-189501-12-1990
De Decker Zulma Coleta29-07-188624-03-1976
De Deckere Clemence Henriette21-10-190814-06-1976
De Deckers Simonne09-08-192710-03-2010
De Deckker Laura Maria19-04-189809-07-1986
De Deene Renée Josephine Maria Antonia27-04-190409-04-1951
De Deken Gertruda Theresia Ludovica20-01-185914-02-1926
De Deken Philomena06-12-192111-01-2013
de Dekker Elza04-12-190815-07-1987
De Dene Robert01-08-192724-07-2015
De Deurwaerder Gabriëlle11-03-191615-12-1978
De Deygere Paula24-09-192106-06-1975
De Deyn Clarisse24-09-189910-07-1995
De Deyn Felicie15-05-190304-06-1987
De Deyn Malvina11-12-191005-11-1995
De Deyne Cyriel Frederik19-03-192101-09-2004
De Deyne Gaston Pieter Jozef15-09-190005-12-1997
De Deyne Hilaire Richard Christella29-09-194125-03-1996
De Deyne Leo04-11-189426-08-1971
De Deyne Leopold Esther Omer05-10-191626-09-2000
De Deyne Marcel Cyriel Jozef22-04-191420-12-2004
De Deyne Richard Bernard Jozef29-10-191121-04-1979
De Dobbelaere Cecile Christine18-12-193614-10-1998
De Dobbelaere Cyriel12-01-189304-03-1967
De Dobbelaere Idonie19-03-190828-05-1995
De Dobbelaere Margriet11-12-191016-01-1997
De Dobbelaere Maria Leonie02-02-188523-03-1946
De Dobbelaere Victor24-01-188528-11-1969
De Dobbeleer Germaine19-04-193627-04-1991
De Doncker Anna10-04-189909-08-1974
De Doncker Coleta14-09-182618-06-1884
De Doncker Irma30-04-190930-05-1918
De Doncker Petronelle Johanna18-09-187330-10-1938
De Donder Rob16-12-196010-03-1999
De Droogers Jeanne04-02-2005
De Duytsche Jules07-07-187505-02-1955
De Dycker Sophie05-01-181812-07-1883
De Facq Robert Bertrand Arthur Ernest12-03-190728-11-1994
De Fauw Idalie25-03-189326-06-1971
de Ferrerre Betty14-11-194019-10-1986
De Ferrerre Louise31-12-192015-08-1975
De Feyter André31-08-191928-07-1990
De Feyter Anna-Maria03-07-190312-07-1983
De Feyter Eugenia Maria17-03-189212-04-1987
De Feyter Gaston17-03-191410-09-1975
De Feyter Magdalena31-12-190905-05-1995
De Fleurquin Augusta03-07-188404-04-1960
De Fleurquin Irma21-01-190329-04-1989
De Fleurquin Jozef27-11-194917-09-1978
De Fleurquin Martha11-11-189211-09-1979
De Fleurquin Rachel22-12-191325-09-1989
De Fleurquin Wim19-08-197517-09-1978
De Flou Albert Edmond José21-06-191511-07-2005
De Flou Alice Maria07-02-190613-02-2000
De Flou Johan Kamiel Alfons15-03-195527-09-2004
De Flou Josephina Maria Paula18-05-190723-07-2001
De Flou Maria27-01-191517-07-1996
De Fraine Bertha31-12-188411-02-1922
De Fré Georgette31-03-193311-12-2000
De Frenne Adolf Maurits13-07-191012-12-1993
De Frenne Albert Eugeen03-12-190025-02-1979
De Frenne August12-05-189812-02-1982
De Fruyt Alma26-06-191010-02-2009
De Fruyt Camiel24-12-189413-11-1985
De Fruyt Cyriel18-04-189806-10-1980
De Fruyt Emma Maria10-04-189028-03-1953
De Fruyt Henri16-10-189424-10-1979
De Fruyt Julien21-07-193228-10-2014
De Fruyt Kamiel Francis18-04-189610-07-1976
De Fruyt Luc07-05-197314-11-2003
De Fruyt Maria Clementina03-07-188916-12-1979
De Fruyt Maurits11-11-193919-04-2005
De Fruyt Rachel Angela16-10-191118-12-1976
De Fruyt Zulma Magdalena10-03-190209-05-1926
De Fyn Franciscus Joannes07-05-184217-08-1916
De Ganck Bertha29-06-189925-06-1995
De Ganck Gabriella16-03-191212-08-1991
De Ganck Irma Angèle Cornelia18-06-190430-05-1989
De Ganck Maria Anna07-01-190321-12-1994
De Ganck Maria Magdalena25-02-190508-03-1996
De Ganck Yvonne Mathilde05-11-192615-12-1993
De Geest André31-03-193311-05-2007
De Geest August30-11-191214-08-1991
De Geest Bertha16-09-191205-09-1996
De Geest Elie16-12-194629-09-1995
De Geest Frans18-01-185516-04-1915
De Geest Georgette08-03-192612-03-2017
De Geest Gerard05-03-193824-04-2011
De Geest Laura29-06-191402-08-2001
De Geest Marcel23-07-192816-06-2005
De Geest Maurice Basiel24-04-193028-05-1978
De Geest Petrus Joannes20-02-183417-08-1906
De Geest Theofiel Jozef24-08-188927-11-1951
De Geeter Agnes Maria Virginia16-08-191302-06-1994
De Geeter August13-10-190218-10-1979
De Geeter Gerard05-02-190510-11-1980
De Geeter Germaine23-08-190631-12-1989
De Geeter Jules12-09-189927-12-1978
De Geeter Marie Esther07-11-190508-12-1982
De Geeter Marie-Louise04-09-189814-11-1971
De Geetere Rachel12-07-191006-10-2000
De Gelder Adolf03-07-191901-08-1975
De Gelder Maria28-06-190306-08-1984
De Gelder Maurice11-11-191316-01-1996
De Gelder Yvonne10-03-192111-11-2008
De Gendt Constant13-02-191427-04-2003
De Gendt Domien Robert07-01-185805-04-1918
De Gendt Hubert21-03-191002-10-1991
De Gersem Maria Sophia23-09-187308-01-1951
De Geyndt Florent14-03-192324-07-2002
De Geyter Emma04-05-187322-11-1925
De Geyter Marguerite Marie-Louise08-12-191425-01-1992
De Geyter Octaaf27-06-188318-06-1974
De Gezelle Robert30-06-191327-11-1991
De Gheselle Rachel21-01-190402-04-1977
De Gieter Jean01-04-193207-02-2017
De Gieter Paula15-04-196123-03-2010
De Golla Cornelius05-03-182717-02-1892
De Graef Jozef31-03-187518-03-1922
De Graef Lieven14-04-194022-08-1999
De Graeve Cyriel18-03-189918-07-1988
De Graeve Elvire30-01-189808-05-1920
De Graeve Emerentia Marie Sophie03-11-188610-06-1966
De Graeve Emiel04-07-187230-05-1963
De Graeve Georges31-03-194721-07-2006
De Graeve Germain17-09-192115-05-2001
De Graeve Helena17-04-189707-07-1988
De Graeve Jozef12-04-192617-07-1984
De Graeve Karel15-09-193712-05-1983
De Graeve Leonie Marie14-06-189229-09-1969
De Graeve Louis18-09-182811-06-1912
De Graeve Magdalena22-04-192328-02-2006
De Graeve Mathilde25-05-188808-01-1982
De Graeve René19-04-193617-03-2008
De Graeve René Joseph21-03-190518-01-1981
De Grande Adolphe22-02-192331-08-2004
De Grande Alfons24-02-189228-03-1954
De Grauwe Anna24-09-190621-02-1979
De Grauwe Ivo06-11-193207-01-1992
De Grauwe Nicole19-07-195718-02-1993
De Grave Julia11-10-193709-10-2002
de Grave Petrus Leopoldus25-02-186310-04-1926
De Greef Celina26-12-191912-12-2006
De Greef Georges13-06-192227-10-1990
De Greef Guillaume28-01-193409-02-2001
De Greef Irena01-09-191303-02-2000
De Greef Irma11-09-192816-12-2004
De Greeff Marie-Louise23-12-192609-04-2009
De Greve Monique20-06-194524-09-2010
De Greve Rudy17-11-195411-12-2000
De Grieve Gerard01-10-192515-01-2015
De Grieze Valentina Leonie17-04-189321-04-1978
De Gronckel Alfons16-01-188122-03-1965
De Gronckel Julia04-03-187602-02-1957
De Groodt Maria Theresia20-09-184930-12-1926
De Groodt Marthe22-03-190712-04-2004
De Groodt Robert21-10-193714-09-2005
De Groof Fernand22-06-192825-06-2013
De Groof Juliana01-03-192617-08-2018
De Groote Adeline21-08-193321-02-2014
De Groote Alice Maria02-11-190405-07-1987
De Groote André07-01-192025-09-2014
De Groote André Oscar14-04-192105-04-2008
De Groote Angela18-10-192606-09-2001
De Groote Cindy12-08-198215-01-1996
De Groote Clarine02-02-196007-12-1991
De Groote Eddy23-04-193009-03-2009
De Groote Gabriella07-01-191802-08-1986
De Groote Hortense05-07-1911
De Groote Irene11-03-190709-09-1980
De Groote Jeanette03-01-190911-11-1988
De Groote Jerome29-03-193019-02-2006
De Groote Julia24-04-193324-08-2013
De Groote Marijke18-06-195413-09-1990
De Groote Theofiel14-04-184905-05-1925
De Groote Wiliam12-04-195113-11-1975
De Groote Willy08-09-194413-10-2006
De Gruyter Anna05-04-192004-01-1989
De Gruytere André01-09-190405-02-1980
De Gryse Clara16-04-191514-01-1992
De Gryse Edward19-05-184213-02-1917
De Gryse Florence13-08-186402-12-1926
De Guchtenaere Clara22-03-192015-06-2010
De Guchtenaere Gaston15-03-190019-07-1974
De Guchtenaere Honorine18-12-188226-08-1974
De Guchtenaere Roza23-11-193126-08-2009
De Gussem Robert22-07-193922-10-2001
De Haeck Frans15-09-192203-09-1999
De Haes Aline08-07-190517-10-1997
De Haes Bertha03-04-190716-02-1995
De Haseleer Piet19-12-192707-04-2004
de Hemptinne Marc Ferdinand Léon Marie Ghislain06-04-190201-04-1986
De Henau Yvonne17-02-191301-11-2004
De Hert Clara17-01-190221-11-1994
De Hert Gabriëlla02-12-191201-02-2011
De Hert Josephine23-10-188014-11-1975
De Hoef Carolina28-10-185411-04-1921
De Hoon Hélène20-12-185217-02-1924
De Hoon Marie Pelagie22-02-185828-11-1909
De Huyvetter Octavie21-12-189128-12-1962
De Jaeger Aimé16-04-192313-08-2009
De Jaeger Aimé23-01-193304-07-2004
De Jaeger Albert17-04-193224-06-1990
De Jaeger Alfons17-04-191320-12-1992
De Jaeger Andries28-05-193524-08-2001
De Jaeger August26-03-186310-12-1933
De Jaeger Augusta10-02-190520-01-1988
De Jaeger Chantal02-10-195715-05-2014
De Jaeger Coralie02-09-184423-07-1920
De Jaeger Elsa30-01-191114-03-2009
De Jaeger Emiel27-09-193019-01-2006
De Jaeger Erik August Maria Alice22-12-195425-07-1993
De Jaeger Gerard24-02-192018-08-2001
De Jaeger Gerôme22-05-192514-04-2013
De Jaeger Irena Laura Jozef17-07-195502-09-2009
De Jaeger Irené19-01-192812-11-2007
De Jaeger Jerome13-11-193314-02-1987
De Jaeger Kamiel24-01-189809-03-1962
De Jaeger Leonce09-09-191124-07-1989
De Jaeger Louisa11-10-190629-08-1987
De Jaeger Luc René Florence Sidonie16-02-194927-02-2003
De Jaeger Maria08-04-191403-07-2003
De Jaeger Medard Gustaaf Prudent17-01-191610-04-1987
de Jaeger Pieter25-03-190431-10-1975
De Jaeger Raymond28-03-190627-09-2004
De Jaeger Robert Georges25-10-192114-10-1975
De Jaeger Theofiel13-08-191220-08-1991
De Jaeger-Braet Medard Jan Frans25-10-192408-11-1999
De Jaegher André22-04-191125-12-1996
De Jaegher Clara Maria11-12-191405-10-1995
de Jaegher Eddy29-09-195904-01-2001
De Jaegher Lea23-12-191604-03-2004
De Jaegher Marie-Jeanne09-03-194920-07-2010
De Jaegher Patrick13-07-195627-11-2013
De Jaegher Petrus24-02-188825-03-1981
De Jaegher René27-09-192525-11-1985
De Jaeghere Antoinette10-07-193206-01-1994
De Jager Charles21-12-191426-03-1986
De Jans Juliette29-03-193915-02-2011
De Jong Zulma15-07-194018-07-2006
De Jonge Benedictus23-09-182711-01-1852
De Jonge Leona31-05-191917-10-2003
De Jongh Mélanie Isabelle30-07-182101-12-1891
De Jonghe Alice Justina25-08-190604-04-1994
De Jonghe Edward21-05-190005-08-1918
De Jonghe Frans Edmond Marie07-11-189716-03-1967
De Jonghe Julia04-12-190730-09-2004
De Jonghe Magdalena Coleta Rudolpha27-11-189708-10-1957
De Jude Albert Jozef11-190615-11-1972
De Keere Paula Maria Clementine26-09-190814-01-2000
De Keersmaecker Théo27-12-196301-12-1988
De Kegel Elodie25-09-186608-01-1951
De Keijser Leopoldine Angelina Maria Josepha20-03-190429-06-1991
De Kempeneer Marie23-11-192430-06-2009
De Kepper Julien26-01-193828-08-2006
De Kerpel Eric23-04-196124-03-2011
De Kerpel Juliana27-11-192224-05-2016
De Kerpel Laura11-02-192630-10-2010
De Kerpel Margaretha05-01-192217-04-2000
De Kerpel Robert16-03-192422-02-1999
De Kesel Emma09-04-191516-02-2004
De Kesel Frans Jozef Ludovicus Lydia Maria20-01-194111-09-1961
De Kesel Maria Julia Godelieve17-11-190825-01-1997
De Kesel Petra16-08-197227-10-1998
De Kesel Stephanie15-01-187605-05-1969
De Ketelaere Emiel13-03-191021-01-1970
De Keukelaere Antoon26-03-193128-07-1981
De Keukelaere Augusta19-09-187825-03-1965
De Keukeleire Maria Emma Gabriëlle28-04-191427-11-1917
De Keyser André Karel05-12-192014-11-1981
De Keyser Anna Catharina24-12-180204-06-1891
De Keyser August18-10-190410-02-1975
De Keyser Clara12-10-191131-10-2007
De Keyser Cyriel19-01-189406-04-1975
De Keyser Gaby02-08-191706-07-2001
De Keyser Henri01-04-192416-04-2009
De Keyser Irena11-06-190816-02-2003
De Keyser Jos25-05-192719-01-2000
De Keyser Maria Aloysa Mathilde04-08-190815-07-1994
De Keyser Maria José Alice02-05-192028-12-2006
De Keyser Marie-Louise188408-02-1968
De Keyser Valère08-04-191511-01-1994
De Keyzer Georges15-06-192406-03-1979
De Keyzer Herman Camille Maria13-05-191131-10-1997
De Keyzer Maria27-09-189630-04-1989
De Keyzer Maria Theresia182729-09-1889
De Keyzer Martha26-05-191106-02-1982
De Kezel Irma Mathilde31-12-192424-06-2009
De Kien Elsa Maria Cornelia09-09-191122-07-1998
De Kimpe André05-03-191001-06-1996
De Kimpe Maria02-12-193424-09-2011
De Kimpe Philip23-09-196503-09-2005
De Kimpe Wim28-08-197226-04-1985
De Kinder Julienne04-08-191828-04-2008
De Kinder Mariette28-01-191901-09-1995
De Klerck Bertha24-02-190530-03-1995
De Klerck Emma Maria08-06-189113-02-1981
De Klerck Maria Irma26-01-191815-07-1995
De Knijf Frans02-04-192807-01-2014
De Knock Richard26-08-192116-02-2000
De Knock Silvie08-04-188105-06-1970
De Kock Carolus13-01-188320-06-1962
De Koeyer Alfons09-01-188425-01-1949
De Koeyer Maria12-05-191127-10-1990
De Kokere Etienne23-03-194320-09-1985
De Koninck Jan10-06-193412-04-2008
De Koninck Yvonne26-12-192602-09-2010
De Koning Agnes Mathilda12-07-191325-12-1997
De Koster Germaine01-02-192422-11-1995
De Koster Jeannetta19-03-190821-10-2003
De Koster Leo17-10-192127-06-2014
De Koster Petrus Ludovicus20-01-182428-05-1893
De Koster Willy24-02-195119-10-2006
De la Bruyère Maria16-04-186006-05-1923
De La Court René20-06-191309-07-1983
De La Court Theofiel03-07-187003-01-1951
de la Meilleure Magdalena Maria08-12-191418-12-2005
De La Meilleure Maria03-04-192329-02-2004
De La Ruelle Achille27-06-192701-03-1976
De La Ruelle Bertha17-08-189814-02-1990
de la Ruelle Camiel24-01-190211-03-1988
De La Ruelle Clothilde09-02-187518-05-1972
De La Ruelle Edmond13-11-190305-01-1979
De La Ruelle Edmond25-01-191418-05-1993
De la Ruelle Emiel15-02-193119-09-2014
De La Ruelle Florimond25-09-187327-03-1960
De La Ruelle Gustaaf25-11-190207-01-1991
de la Ruelle Juliana17-07-191401-05-1991
De La Ruelle Magdalena04-06-190603-12-1980
de la Ruelle Magdalena17-01-192721-06-2005
De la Ruelle Maria16-12-190423-07-1987
De la Ruelle Michel11-03-192626-07-1978
De La Ruelle Remi13-05-190520-04-1975
De la Ruelle Roger10-07-193030-06-1992
De La Ruelle Valerie03-02-191102-10-1973
De La Ruelle Willy19-05-193722-01-1974
De Laender Martha07-10-192212-12-2010
De Laender Petrus03-04-189413-02-1957
De Laender Remi24-06-191313-12-1997
De Laender Roger24-03-193028-07-2015
De Laere Clara Maria Stephanie22-05-188501-11-1972
De Laet Paula22-07-192305-11-1984
De Laey Cyrille Jules Albert16-03-184627-03-1876
De Landtsheer Emelie26-10-186617-12-1919
De Landtsheer Leo15-05-192210-12-1996
De Lange Andre08-03-192323-12-1972
De Lange Helena Sabina13-04-189829-01-1986
De Lange Henri03-03-184903-03-1919
De Lange Louis04-02-190110-02-1989
De Lange Mauritz Aloïs09-08-190421-04-1984
De Lange Omer Jozef Helena10-10-191201-07-2006
De Langhe Lisette Leonie25-07-194001-06-1962
De Lannoy Coleta181820-06-1898
De Lannoy Constancia18-06-183505-11-1920
De Lannoy Constant16-01-182510-01-1908
De Lannoy Constantinus25-03-186214-08-1915
De Lannoy Euphrasie13-04-185517-06-1915
De Lannoy Irené17-03-194122-11-1986
De Lannoy Isidoor182210-09-1898
De Lannoy Leonardus20-03-182704-09-1908
De Lannoy Maria14-05-183230-10-1917
De Lannoy Rosalie02-09-181622-04-1903
De Lanoy Flavie Alice11-06-191013-05-2000
De Laruelle Eduard16-04-187309-12-1950
De Laruelle Magdalena07-02-191009-01-1986
De Laruelle Rachel Rosalie21-02-192611-11-1967
De Lathouwer Betsy01-01-193017-11-1992
De Lathouwer Frédéric15-02-196910-03-1995
De Lathouwer Mariette23-07-194009-08-1997
De Leener August02-07-191722-03-2003
De Leenheer Louis02-02-191226-03-1984
De Leeuw Jules17-05-189416-07-1982
De Lepeleere André25-05-193313-02-2011
De Letter August30-12-187129-05-1944
De Letter Camiel26-12-189805-06-1971
De Letter Camilla06-08-192513-12-1989
De Letter Celina16-08-190015-06-1989
De Letter Coralie12-02-189016-05-1960
De Letter Eduard11-03-190116-10-1981
De Letter Elisabeth14-01-191620-10-1980
De Letter Elza04-10-191525-02-2012
De Letter Emilie14-08-189706-11-1970
De Letter Emilie Marie13-04-186926-08-1946
De Letter Ernest23-08-190814-01-1998
De Letter Eugenie10-09-188726-10-1978
De Letter Florentina25-01-190225-04-1979
De Letter Gerard26-08-192502-12-1973
De Letter Gustaaf21-03-189127-09-1978
De Letter Gustaaf26-09-189229-04-1975
De Letter Honore14-05-190329-03-1981
De Letter Jan09-03-187315-10-1935
De Letter Kamiel28-04-189325-06-1959
De Letter Louis06-07-189718-08-1945
De Letter Luciaan Alois23-12-193112-03-1993
De Letter Manuella22-06-196112-07-1998
De Letter Maria22-01-189615-11-1985
De Letter Maria14-06-192121-10-2010
De Letter Prudent06-07-190424-09-1982
De Letter Rene08-09-190407-10-2001
De Letter Rita Maria Julia12-05-193724-04-1999
De Letter Romaan19-12-193013-12-1996
De Letter Staf13-02-193703-06-2000
De Leu Jozef Albert05-08-191322-05-1919
De Leurere Pauline180505-08-1891
De Leye Simonne13-02-192516-06-2006
De Leye Yvonne16-12-189502-08-1915
De Leyn Marie Louise Magdalena03-03-191031-12-2004
De Lil Felix15-04-184908-08-1924
De Lille Adelbrecht Maria Jozef Edelt Victor Antoon20-07-192905-06-1999
De Lille Annie Marie17-11-192910-03-2018
De Lille Bertrand Robert30-03-192221-01-2003
De Lille Bonaventura Eduard Ludovica06-06-192226-07-1989
De Lille Cindy17-03-197307-11-1992
de Lille Cyriel Jozef28-01-190529-10-1984
De Lille Dionysia Gudula09-05-192716-01-1999
De Lille Edelhart Jozef Maria07-04-192707-04-2008
De Lille Elsie Maria21-11-191426-10-1999
De Lille Gabriël Jozef Modest24-12-189905-05-1995
De Lille Gilberta13-05-192027-03-1995
De Lille Henriette Jeanette03-06-192612-10-1994
De Lille Hilarius Albert05-03-191510-10-1999
De Lille Honorina Anna Maria Barbara Antonia16-10-191016-09-2009
De Lille Jean Pierre Alfons José15-01-195918-03-1998
De Lille Jenny Prosper Willy21-05-192625-12-2008
De Lille Lily Maria14-11-191316-11-2006
De Lille Lydie Maria Louisa17-07-192602-04-1986
de Lille Marcella Godelieve27-07-191323-05-2001
De Lille Maria Emma Rosalie Camilla31-08-191309-06-1985
De Lille Maria Magdalena13-05-190216-11-1995
De Lille Maria Octavia05-10-190325-08-1988
De Lille Marie José Charles07-11-192001-09-2017
De Lille Pieter25-02-191913-06-2000
De Lille Richard Jan04-09-190214-07-1977
De Lille Roger Remi Jozef24-02-193309-03-1976
De Lille Rudiger Walther Marie14-10-194508-06-1994
De Lille Suzanna Nathalie Camiel11-04-192507-08-1995
De Lille Walter René Marcel22-07-192903-06-1998
De Lille Wilfried10-10-195017-09-2015
De Lille Willy Jozef01-08-193205-05-2004
De Lobel August Edgard Joseph23-01-190208-11-1967
De Lombaerde Clara20-07-190722-07-2003
De Lombaert Maurice08-04-189219-07-1953
De Loof Cyriel24-03-190720-10-2001
De Loof Edgard10-02-191522-08-1992
De Loof Frans05-03-193016-09-2008
De Loof Gerardus Julianus30-05-192326-12-1981
De Loof Leopold22-04-186805-01-1950
De Loof Maria22-10-190506-01-1924
De Loof Willy17-04-194810-07-1949
De Loor Gery16-06-192421-06-1999
De Loose Bénédicte28-02-195822-03-2018
De Love Camiel11-05-192219-01-2002
De Love Erik Frans12-08-194428-08-1996
De Love Gerard06-10-192310-06-2002
De Love Ivonne Maria Thérésia08-04-190301-09-1978
De Maecker Martha12-05-192422-01-2015
De Maecker Renon24-09-194210-08-2015
De Maegd Denise31-03-192731-10-2014
De Maer Gerard01-12-192922-04-2016
De Maertelaere Alice03-01-192005-01-2015
De Maertelaere André10-12-191225-05-1989
De Maertelaere Anna27-02-192229-05-2006
De Maertelaere Elza30-09-191418-03-1999
De Maertelaere Emiel02-10-190630-08-1992
De Maertelaere Etienne Camille22-11-192813-07-1989
De Maertelaere Marie22-06-192331-01-2006
De Maertelaere René Hubert Julien25-11-192905-05-2006
De Maeseneer Jan Baptist20-11-186314-05-1938
De Maesschalck Augusta23-02-189305-11-1971
De Maesschalck Camilla22-02-189429-05-1976
De Maesschalck Elisabeth12-07-191517-12-1958
De Maesschalck Emma13-06-185004-02-1917
De Maesschalck Hector189923-03-1968
De Maesschalck Hubert11-12-193308-07-1995
De Maesschalck Irma16-02-190224-04-1991
De Maesschalck Julien11-06-192517-09-1990
De Maesschalck Marina20-09-190421-11-1988
De Maesschalck Rene18-02-190824-02-1974
De Maesschalck Virginie Clementina08-12-190424-01-1975
De Maesschalck Yvonne04-12-191507-11-2005
De Malsche Aloïs August02-09-18731922
De Man Adolf28-11-187308-07-1923
De Mangelaere Maria25-04-189327-11-1969
De Marie Felicien07-04-192803-05-2003
De Marie Roger05-02-192426-11-2004
De Martelaere Diane05-02-194107-03-2001
De Marteleire Alice Maria30-10-192114-03-1970
De Meerleer Remi01-01-185517-12-1924
De Meerleer Wivine30-09-195002-12-2011
De Meersman Alice Angele19-04-190422-12-1987
De Meersman Maria Delphina29-03-188205-08-1921
De Meester Augustinus11-07-191717-05-1975
De Meester Charles13-12-192106-12-1975
De Meester Esther Maria27-01-190501-02-1994
De Meester Fernand14-06-193502-03-2006
De Meester Florent18-02-191611-05-1999
De Meester Jozef11-08-192721-08-2015
De Meester Judith02-07-190723-11-1996
De Meester Julienne30-01-192219-02-1997
De Meester Marie Juliana03-01-187325-01-1960
De Meester Rosalia26-03-192603-01-2002
De Meester Victor14-11-191414-07-1999
De Meester Wilfried09-05-190924-03-1981
De Meijer Rita19582014
De Mervielde Louise29-11-190611-08-1991
De Mesmaecker Joanna Catharina28-05-184826-05-1920
De Mesmaeker Josephine26-05-191916-04-2008
De Mesmaeker Victor Joseph29-11-187624-04-1903
De Mets Annie15-03-193313-08-1988
De Mets Ludovica03-12-189127-10-1979
De Metsenaere Christella Maria30-06-190617-05-1991
De Metsenaere Gerardus27-04-191122-01-1986
De Metsenaere René Rudolf Jozef18-07-190429-11-1984
De Meulemeester Berthe20-04-191727-10-2007
De Meulemeester Erik04-01-194113-02-2012
De Meulemeester Gaston25-03-191816-02-1982
De Meulemeester Gilbert08-09-193329-10-1992
De Meulemeester Honoré06-05-182621-03-1911
De Meulemeester Hortense Rosalie Françoise183502-05-1922
De Meulemeester Julien22-04-189822-08-1967
De Meulemeester Karel Lodewijk02-09-184126-09-1911
De Meulenaer Pieter15-08-189731-01-1985
De Meulenaere Frans27-06-192514-02-2004
De Meulenaere Gustaaf16-11-194007-01-2000
De Meulenaere Henri19-03-191305-02-1988
De Meulenaere Raymond02-11-191108-06-1985
De Meulenaere Robert Theophile16-06-192106-04-1972
De Meuleneire Elisa Marie Prudence26-12-187112-08-1947
De Meurichy Alfons Emiel Marie20-05-188322-09-1963
De Meurichy Eduardus10-05-187614-03-1955
De Meurichy Hilaire30-06-194805-09-2006
De Meurichy Jozef12-04-191201-11-1995
De Meurichy Ria20-06-194616-01-2003
De Meûter Alfons05-03-192527-05-2015
De Meûter Maria Joanna08-08-192612-10-2008
De Meutter Paula16-12-192602-01-1999
De Mey Angèle04-02-192217-04-2015
De Mey Anna24-12-190426-06-1981
De Mey August01-09-187005-03-1959
De Mey Augusta10-04-189319-11-1984
De Mey Camiel Alfons06-03-188413-03-1962
De Mey Elza16-10-190222-10-1956
De Mey Emma05-11-190115-03-1984
De Mey Florentina Marie06-01-187617-08-1953
De Mey Frans29-03-193620-04-2003
De Mey Georges18-07-193123-05-2009
De Mey Georgius Jospehus01-11-193202-12-1997
De Mey Henriette21-05-193907-10-1995
De Mey Ivan22-01-195003-02-1969
De Mey Joannes Livinus28-11-187428-12-1949
De Mey Joseph06-11-193501-06-1971
De Mey Julien15-05-192426-06-2001
De Mey Louis06-11-187925-11-1964
De Mey Louise-Marie30-07-187631-10-1950
De Mey Magdalena Maria06-12-189808-08-1987
De Mey Maria179924-02-1871
De Mey Maria04-01-190831-12-1986
De Mey Marnix Malvina Achiel10-06-195527-01-2013
De Mey Martine04-08-196426-01-2005
De Mey Maurice14-09-190421-07-1984
De Mey Maurice Cyriel10-02-192022-09-1979
de Mey Petrus11-04-185823-03-1957
De Mey Petrus Alfons03-06-188604-05-1977
De Mey Prudentia02-02-189302-11-1977
De Mey Rachel Louise07-07-190726-06-1960
De Mey Reinilde03-05-191226-08-1987
De Mey Rosalia21-09-189705-04-1976
De Mey Serafien03-07-188815-06-1970
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Mey Suzanna08-07-192503-02-1982
De Mey Victor18-12-190324-11-1982
De Meyer André23-07-194617-03-2000
De Meyer Anna27-08-191028-01-1995
De Meyer Camiel Jozef14-09-191919-02-2001
De Meyer Clara Emma Maria18-11-192610-03-2006
De Meyer Cornelius Ludovicus10-05-185723-07-1908
De Meyer Eduard10-02-192328-02-2013
De Meyer Frans12-07-190513-11-1991
De Meyer Harry20-12-190930-10-1984
De Meyer Helena29-06-192926-05-2003
De Meyer Henri11-04-189730-11-1977
De Meyer Henri Joseph29-08-186409-12-1956
De Meyer Leopold29-06-190431-10-1988
De Meyer Magdalena07-09-190615-05-1979
De Meyer Marcel31-08-190817-01-1982
De Meyer Marcel02-06-191519-04-1996
De Meyer Maria23-12-192713-09-1991
De Meyer Maria17-06-192925-11-2012
De Meyer Marie06-07-187521-11-1964
De Meyer Seraphina19-11-185410-03-1939
De Meyere Adiel20-08-189331-05-1977
De Meyere Eveline Celesta15-04-190001-06-1951
De Meyere Hans14-07-196926-06-2005
De Meyere Maria01-09-194123-05-2016
De Meyere Maria Louisa25-06-191312-12-1999
De Meyere Maria Magdalena01-04-190623-03-2005
De Meyere Maurice Gaston09-04-193516-07-2007
De Meyere Omer Jozef30-09-192428-09-1996
De Meyere Omer Jozef13-02-192612-02-2001
De Meyere Roger Hilaire07-11-193618-06-1994
De Milde Andréa Maria04-09-192931-03-2008
De Milde Herman31-07-192006-01-2008
De Milde Laura23-06-190930-01-2000
De Milde Lisette Henriette Alida Paula05-06-193919-09-1984
De Milde Lucien Maria14-12-190230-04-1998
De Milt Maria Emerentia24-05-185705-11-1942
De Mits Juliette01-10-193928-08-2007
De Mits Magdalena30-01-190820-04-2000
De Moen Hortence12-188721-08-1911
De Mol Angèle Euphrasie09-08-190715-08-1987
De Mol Bertha Marie Catharine23-04-188220-01-1957
De Mol Irma Marie04-08-188704-12-1966
De Mol Julien15-01-193306-03-2013
De Mol Louis11-06-192924-06-2008
De Mol Maria09-03-190730-06-1995
De Mol Petrus Franciscus21-05-183001-12-1886
De Mol Prudence18-01-188424-02-1985
De Mol René17-01-191028-03-1998
De Mol Sophie16-12-183418-05-1915
De Mol Yvonne12-09-192610-03-2010
De Moor Anna Nathalie06-09-190312-06-1993
De Moor Coralia Maria05-01-187326-09-1956
De Moor Cyriel August08-01-187218-05-1947
De Moor Elisa Maria25-07-189630-03-1986
De Moor Gerard Frans Jozef22-07-190316-05-1966
De Moor Henri31-07-192802-12-1970
De Moor Ida24-10-189504-11-1968
De Moor Joanna Regina27-02-183004-01-1917
De Moor Josephine26-02-190510-01-1968
De Moor Julius21-09-187306-07-1933
De Moor Léon14-04-184124-01-1909
De Moor Magdalena31-08-191611-01-1973
De Moor Maria29-10-186122-07-1942
De Moor Maria Elodia17-03-187622-08-1968
De Moor Valére Désiré16-12-192514-09-2011
De Moortel Helena16-07-191002-12-2000
De Mossenau Philomena19-07-191711-10-1997
De Moyter Karel28-12-191709-09-2005
De Muer Elisa01-05-188921-07-1978
De Muer Henri12-03-191031-03-2000
De Muer Romain12-04-193209-09-2007
De Mul Emiel25-10-187511-10-1946
De Mul Leonie11-08-187919-06-1962
De Mul Remi24-01-192308-09-1990
De Mul Suzanna27-10-191528-03-1966
De Mulder Anna19-09-191915-03-1995
De Mulder Julienne27-03-191916-04-2013
De Mulder Justine Livina20-08-183109-07-1891
De Mulder Leonie22-03-186624-05-1953
De Mulder Marcel30-11-192205-06-2014
De Mulder Urbain05-01-192615-04-2001
De Munck Leopoldina Maria01-05-190807-08-1991
de Munck Madeleine Pharaïlde Josephine Marie11-11-190421-09-1998
De Munck Marcel02-02-192914-11-2004
De Munster Eduard27-01-189921-01-1983
De Munter Denise18-03-192831-07-1987
De Munter Eddy08-12-195110-03-2014
De Munter Henri August Marie18-02-188931-08-1915
De Munter Jeanne06-05-192018-02-2010
De Munter Joannes Baptista11-03-184622-01-1907
De Munter Jozef10-02-184423-03-1912
De Munter Mit17-09-191409-10-2001
De Muynck Kamiel24-06-190402-04-1989
De Muynck Laurens August Alfons03-10-191215-04-1980
De Muynck Mathilde15-01-183824-04-1915
De Muynck Oskar06-01-192701-03-2007
De Muynck Petra15-09-196627-04-2006
De Muynck René05-05-192610-09-1996
De Muynck Walter25-05-194024-10-2003
De Muyt Maurits16-05-190923-02-1998
De Muyter Alfons Augustinus30-01-189026-09-1970
De Muyter Robert01-09-194030-05-2013
De Naegel Camiel August22-06-190618-04-1989
De Naegel Maria13-03-193004-06-1995
De Naeghel Anna Marie Josephus18-03-191314-01-2005
De Naeghel Pierre10-01-193018-05-1992
De Naeyer Rosa Julia15-01-191110-09-1981
De Necker Marie-Madeleine25-12-191531-08-2002
De Neef Fanny28-03-190927-11-2000
De Neef Jan Baptist13-12-184126-04-1917
De Neve Andre Theofiel14-04-192811-03-1999
De Neve August13-07-185717-07-1942
De Neve Emerentia Maria02-02-187413-02-1946
De Neve Frieda Arthur Jeanne03-01-194323-03-2014
De Neve Gaston08-12-192102-05-2004
De Neve Ida15-11-184106-06-1912
De Neve Michaël29-10-190211-06-1994
De Neve Pauline18-08-189814-11-1976
De Nijs Cerilus19-01-188629-09-1954
de Nijs Elza02-10-190202-04-1994
De Nijs Frans Auguste25-04-188931-05-1958
De Nijs Godelieve18-04-195327-01-1979
De Nijs Johannes Franciscus19-02-189110-07-1957
De Nijs Maria16-04-192115-06-2009
De Nijs Yvonne08-03-192010-02-2000
De Nil Guy25-03-195502-06-2006
De Noble René05-09-193309-10-2000
De Noël Geraard Laurent22-06-193019-11-2000
De Nolf Willy28-12-191706-10-1981
De Noyette Julia22-04-191014-10-2001
De Nys Alphonsus08-04-187413-12-1901
De Nys Jeanne22-12-190406-01-1986
De Nys Maria Magdalena31-07-187721-03-1967
De Paep Melanie14-06-190113-08-1991
De Paepe Lucien07-12-193515-04-2006
De Paepe Maria Elvira17-05-190807-08-1981
De Paepe Raphaël15-01-188404-02-1979
De Paepe René21-04-194201-12-2006
De Paepe Robert24-03-192509-10-2015
De Paepe Sidonie09-06-189514-04-1981
De Paepe Zulma Anna30-12-190413-10-1983
De Pagie Maria10-08-192019-02-2015
De Pape Virginia Maria12-04-191414-07-2000
De Pau Alois05-04-188605-10-1937
De Pau Juliaan Alfons Prosper02-03-192931-08-2001
De Pau Marie Elodie03-01-185206-01-1903
De Pauw Achiel19-06-191119-02-1991
De Pauw Aimé Bruno16-12-187810-03-1950
De Pauw Anna Maria09-11-183519-12-1908
De Pauw Antoon12-02-189620-06-1983
De Pauw Denise Marie06-05-192707-05-2002
De Pauw Donald25-10-195106-07-1980
De Pauw Georges06-02-192408-02-1996
De Pauw Joannes26-11-182803-09-1924
De Pauw Jozef01-04-191310-12-1994
De Pauw Luc03-02-195305-02-2006
De Pauw Margriet20-01-190128-11-1989
De Pauw Maria08-11-1991
De Pauw Marita07-02-192314-11-2007
De Pauw Melanie30-03-192427-02-2006
De Pauw Noël Arthur Pharaïlde06-04-194905-11-2011
De Pauw Paulina Ludovica11-07-188120-04-1934
De Pauw Petrus05-12-189213-10-1976
De Pauw Rachel21-07-190918-05-1977
De Pauw Rachel Maria04-09-192326-01-2009
De Pauw Roger27-12-192605-10-1996
De Pauw Roger08-02-193816-11-1995
De Pauw Willy Jozef24-05-193213-11-1999
De Pellecyn Marguerite19-09-190007-05-1980
de Peñaranda de Franchimont Charles Henry Alphonse Frédéric05-11-191910-11-2005
De Pessemier Germana Maria Bertha19-08-190526-10-1915
De Pestel Rita07-12-194610-03-1992
De Petter Sidonia21-06-190315-12-1989
De Piere Arthur Emile Alphonse12-01-191525-03-1919
De Poorter Albert Leopold Elisabeth30-01-191707-04-1992
De Poorter Alida06-04-192815-03-1995
De Poorter August04-09-192129-01-1995
De Poorter Edgard Bernard02-12-192807-10-2009
De Poorter Frederik21-05-184628-10-1918
De Poorter Gabriël27-12-191828-06-1981
De Poorter Georges27-05-192611-04-1999
De Poorter Gisèle16-05-193001-08-2003
De Poorter Guido15-05-195128-06-2017
De Poorter Henri26-03-192816-05-2001
De Poorter Jozef23-04-188330-06-1930
De Poorter Laurent24-05-192608-04-2008
De Poorter Lucia Leonia Horten.01-06-190625-04-1981
De Poortere Gustaaf18-07-190931-07-1996
De Pooter Marie-Louise09-08-191302-01-1999
de Potter d'Indoye Henri04-06-190309-06-1994
De Pourcq Adiel18-04-190221-09-1995
De Pover Anna Marcella18-12-191408-02-1985
De Praet Maria Irma30-07-188103-06-1967
De Pré Franciscus Leopoldus20-01-188607-05-1973
De Pré Louis17-12-185725-08-1914
De Pré Willy Albert Richard18-05-193317-11-1998
De Prest André22-10-191210-08-1978
De Preter Cath. Delphina29-04-185413-11-1920
De Pril Maria Theresia11-08-183520-04-1906
De Prins Frans06-02-190321-01-1987
De Punder François29-07-194903-09-2018
De Puydt Eugeen Jozef12-10-190927-09-1924
De Quick Oscar Joseph11-01-190514-08-1974
De Raedt Arthur15-07-193021-03-2008
De Raedt Frida25-04-192707-09-2013
De Raedt Leander12-08-189311-06-1971
De Raedt Léonie04-11-187805-01-1919
De Raeve Frida20-04-192326-02-2002
De Raeve Jozef05-06-190303-09-1993
De Raeymaecker Kamiel25-04-192706-04-1990
De Ram Gustaaf Jules01-09-190528-11-1980
De Ranter Walter25-02-193725-08-1995
de Rasse Françoise04-02-193328-12-2008
De Rauw Ida22-12-182211-02-1899
De Regge Robert19-07-194620-02-2013
De Rese Marcel27-05-193825-08-1996
De Reu Gentiel17-06-189719-06-1981
De Reu Julien Maurits28-02-193110-06-1951
De Reu Maurice Pieter30-05-188805-11-1956
De Reuse Germaine17-08-192405-12-2014
De Ridder Cecile20-02-193030-10-1985
De Ridder Joannes Franciscus09-12-189830-05-1921
De Ridder Leonie13-07-191817-01-2004
De Ridder Ludovicus Cornelius24-10-185229-11-1904
De Ridder Maria Agnes08-10-191927-02-2000
De Ridder Petronella Angelina02-03-182014-10-1884
De Ridder Renilde21-02-189429-01-1977
De Ridder Willem Jozef07-05-188807-11-1913
De Rieck Marie08-07-191329-04-2009
De Ries Maria Josephina27-07-181506-01-1906
De Rijck Rosa24-03-192914-06-2009
De Rijcke Elisa Maria27-08-189612-02-1973
De Rijcke Ivonne16-09-191701-09-2004
De Rijcke Mariette Stephanie20-10-192908-10-2007
De Ro Arthur30-06-193217-07-2009
De Rocker Henri23-11-192628-03-1996
De Rocker Maria Victorine20-05-190011-04-1981
De Roeck Hugo20-01-194105-07-2018
De Roeve Theophiel24-03-187026-12-1943
De Roo Albert01-08-192514-04-2016
De Roo Elfrieda Laura Hortense10-03-194510-02-2000
De Roo Elodia Maria22-04-191003-01-2000
De Roo Elza02-02-192006-02-2004
De Roo Eric03-07-194320-07-2000
De Roo Gabriel26-12-189831-12-1986
De Roo Gaston11-01-191102-01-2001
De Roo Hans24-06-197008-06-1994
De Roo Irma Maria16-08-190506-06-1991
De Roo Jacqueline Pauline26-07-192928-11-1986
De Roo Jeannine02-08-193206-04-2018
De Roo Jozeph11-04-193014-04-1999
De Roo Julia Maria15-03-192004-08-2007
De Roo Leon09-02-189426-02-1978
De Roo Luc Kamiel Hendrik12-02-195808-06-2008
De Roo Maria30-05-183504-04-1923
De Roo Maria Louisa06-05-183121-09-1906
De Roo Maurits26-04-190413-11-1980
De Roo Medard11-10-192615-07-2014
De Roo Mia19582014
De Roo Rachel25-03-191921-12-2013
De Roo Suzanne13-03-193202-12-2000
De Roo Suzanne Alida Marie02-11-192811-06-2001
De Roo Valerie08-07-197722-05-1995
De Roose Arthur Jozef27-06-190214-10-1990
De Roose Paula Maria03-10-192229-07-2005
De Roose Raymond30-01-192509-10-2003
De Roose René03-07-190728-09-1996
De Roover Celesta05-03-189415-02-1987
De Roover Daniël30-03-194321-10-2010
De Roover Jules18-04-192018-04-2001
De Roover Petrus13-05-187124-04-1944
De Rooze Kamiel15-01-191118-06-1976
De Rouck Honorine Blondine07-02-190221-11-1981
De Rous Jeannine15-03-193602-01-2018
De Roy Leonardus Gulielmus24-04-186629-05-1916
De Rudder Joseph28-04-192930-11-2004
De Ruyck Godelieve23-05-192128-07-2011
De Ruysscher Gustaaf22-05-192720-11-1997
De Ruysscher Suzanna Maria06-12-192202-05-2014
De Ruysser Huberta02-01-191926-06-2006
De Ruyter Lisette20-03-193914-11-2009
De Ruytter Sylvie02-08-188202-03-1962
De Ryck Simonne10-02-192824-03-2002
De Rycke Albert Bertrand Evarist Camiel Gisleen29-03-191314-08-1990
De Rycke André17-07-192222-07-2012
De Rycke Cyriel13-02-191613-12-1988
De Rycke Irma17-03-188916-12-1977
De Rycke Jan-Baptiste Jozef15-08-191009-11-1987
De Rycke Joseph13-10-190104-08-1979
De Rycke Maurice25-11-190722-08-1999
De Rycke Omer28-09-194621-10-2000
De Rycke Rachel17-05-191520-01-2002
De Rycke Simone Annais Marie05-06-192111-12-2006
De Rycker Antonia18-11-191524-05-2018
De Rycker Herman12-03-192114-07-2012
De Rynck Romain16-06-192230-04-1996
De Saegher Angelica Constantia20-09-182729-03-1882
De Saer Clara Marcella20-03-193006-07-2008
De Saer Dirk Henri rosa09-02-196004-08-1999
De Saer Omer28-08-192404-06-2006
De Schaepdrijver Marie-Sophie26-01-186727-04-1934
De Schaepmeester Mariette25-02-192925-08-2012
De Scheemaecker Frederic10-05-180912-05-1883
De Scheemaeker Maria28-05-195313-02-2002
De Scheemaker Remi08-03-192521-10-2002
De Scheirder Maurice04-06-192408-10-1987
De Schepper Annie28-07-193905-09-1987
De Schepper Arsène17-03-190330-07-1988
De Schepper Gaston Prudens04-07-194311-05-2001
De Schepper Irene02-03-192810-11-1986
De Schepper Nathalia Maria Paulina21-02-190922-02-1998
De Schepper René28-12-192011-04-2011
De Schepper René25-03-192101-08-2005
De Schepper Rosalia Celina Alida26-10-191702-11-1998
De Schepper Silvain07-01-193110-09-2013
De Schepper Yvonne27-01-191501-09-2006
De Schijnkel Modest01-09-187604-08-1915
De Schoenmaeker Achiel28-06-193029-10-1985
De Schoenmaeker Jeannette10-02-195209-09-2009
De Schrijver Maria Elvira07-05-189719-10-1981
De Schryver Chantal18-12-196022-03-2008
De Schryver Kurt25-11-197124-12-2004
De Schutter Alfons17-11-192601-08-2018
De Schuyter Dany Maria Albert31-12-196013-06-2004
De Seranno Theophiel René29-07-192112-01-1957
De Sloover Gustaaf08-06-192226-05-2016
De Sloovere Adrienne Gerarda Maria02-10-190518-01-1986
De Sloovere Aimé Maurits26-09-193119-03-2014
De Sloovere Firmin Jozef25-11-192411-10-1998
De Sloovere Lucien03-03-190301-08-1982
De Sloovere Manuel Emiel Richard26-05-196008-01-1996
De Sloovere Marcel Arseen09-07-192820-08-2007
De Sloovere Medard Maurits19-09-192104-12-2014
De Sloovere Zulma Eliza Maria Julia25-03-191613-04-2006
De Smaele Alfons27-03-188023-01-1945
De Smaele Elza20-03-192116-01-1980
de Smaele Paula14-07-190426-09-1999
De Smedt Constant25-08-191903-01-1996
De Smedt Joseph01-05-191309-03-2005
De Smedt Maria17-05-191921-08-1991
De Smedt Maria05-07-192606-09-2000
De Smedt Maria15-08-192913-12-2014
De Smedt Maria Mathilda12-02-189803-07-1987
De Smedt Oskar03-08-192507-02-2011
De Smedt Roger10-05-192008-10-2017
De Smet Adelin Theofiel19-06-192709-09-1994
De Smet Adriana Augusta Maria03-12-191414-09-1998
De Smet Adriana Livina Maria18-04-191621-08-2003
De Smet Aimé Jozef24-04-192421-07-2005
De Smet Albert18-07-191512-10-1994
De Smet Albert02-01-194611-11-1998
De Smet Albert Omer Jozef19-08-191522-08-1985
De Smet Alfons14-09-188226-12-1972
De Smet Alice02-08-189729-05-1987
De Smet Alice Celina Maria09-04-192217-01-2010
De Smet Alida Maria14-02-189614-12-1985
De Smet Amedee07-01-191223-08-1989
De Smet André02-07-191012-11-1980
De Smet Anna Magdalena19-06-189520-04-1981
De Smet Anna Maria23-10-189808-12-1982
De Smet Antonius14-10-191916-09-2003
De Smet Benoit Henri24-07-191310-06-1982
De Smet Bertha27-06-191917-01-1996
De Smet Clara18-11-191201-03-1997
De Smet Clara12-06-191312-06-1999
De Smet Clement26-01-190725-05-1999
De Smet Denise10-03-192926-12-2011
De Smet Donald20-10-194220-04-2004
De Smet Elie Georges19-10-194130-11-1992
De Smet Elodie Marie29-08-187230-10-1942
De Smet Emiel28-02-191720-06-2001
De Smet Gabriëlle18-12-191423-01-1983
De Smet Georges27-04-191313-09-1991
De Smet Georges Constant30-05-192128-12-2005
De Smet Gerarda19-06-192124-09-1997
De Smet Gerarda16-04-192202-01-1997
De Smet Germana19-04-192401-10-1984
De Smet Godard02-09-189909-12-1994
De Smet Hilde Maria Clara Helena08-12-195917-07-2005
De Smet Irena05-09-192528-08-2006
De Smet Jacques11-09-194514-03-2004
De Smet Liesbet17-09-198621-12-2002
De Smet Marcel20-02-192714-11-2010
De Smet Margareta13-01-193308-12-2008
De Smet Margareta Maria20-06-189518-10-1981
De Smet Marie19-04-190010-12-1987
De Smet Marie23-10-192027-09-2002
De Smet Maurice18-06-189506-05-1990
De Smet Noël Constant20-10-192701-06-2004
De Smet Petrus22-12-183210-08-1915
De Smet Pieter Jozef05-03-192929-03-1999
De Smet Pieter Lodewijk04-08-189229-03-1968
De Smet Prosper Maurice23-02-192804-01-2015
De Smet Raphaël11-08-192619-11-2013
De Smet Remi Marie21-09-192119-07-1983
De Smet Remi Pieter06-09-192718-11-1998
De Smet Richard Emiel13-04-192401-08-2006
De Smet Ronny10-09-196217-07-1990
De Smet Suzanna Seraphina18-11-190627-06-1923
De Smet Theophiel26-07-190620-03-1927
De Smet Wilfried24-02-194904-04-1982
De Smet Yvonna11-09-192509-05-2000
De Smet Yvonne28-11-191324-12-1994
De Smidt Estelle Camilla Paulina30-10-189512-07-1987
de Smidt Piet27-07-193025-11-2006
De Smit Juliana Maria Rosalia21-04-190716-01-1979
De Soete Dirk27-01-195124-10-1980
De Somere Gaston Pieter Ursula14-09-188325-05-1958
De Somere Prosper Jozef16-02-188822-02-1963
De Sommer Valère26-12-193227-09-2010
De Soomer Jozef30-01-193918-09-1994
De Spiegelaere Patrick Cyrille Maurice15-08-196102-03-2007
De Spiegeleer Emiel23-02-192109-09-1991
De Spiegeleer Helena26-08-191414-11-2002
De Spiegeleer Richard28-03-191725-02-1982
De Spiegeleire Georges23-09-192404-06-1984
De Splenter Zulma Cyrilla20-06-189306-11-1972
De Sutter Albert20-06-191608-11-2005
De Sutter Gabriella Marie Joseph22-12-191408-09-1997
De Sutter Georges13-04-192717-08-1995
De Sutter Herman Louis Edmond02-10-193703-03-2003
De Sutter Jules26-05-191014-01-1996
De Sutter Leonel22-05-193026-02-2014
De Sutter Magdalena30-08-191026-09-1988
De Sutter Margareta Irena Clementia09-09-192403-04-2013
De Sutter Maurits August Jozef10-07-192214-04-1994
De Sutter Rachel Maria10-12-193623-01-2018
De Sutter Tony02-08-197821-01-2009
De Swaef Albert Urbain Jules30-06-19161998
De Swaef Guus René29-09-195603-1981
De Sy Julien01-09-191909-04-2003
de Taeye Adelin Maurits14-11-192903-12-1990
De Taeye Adolf28-10-192622-04-2008
De Taeye Angèle Pelagie28-11-191518-01-2003
de Taeye Gilbert Amand29-03-192826-04-2009
de Taeye Lucretia Adriana10-11-190104-05-1955
De Taeye Omer Leopold07-07-191026-11-2001
De Taeye William Jeroom13-10-194530-09-1985
De Temmerman Marie Madeleine26-07-194809-06-2013
De Temmerman Roger21-08-192202-02-2009
De Tey Leon30-07-193225-03-2013
De Tey Maria14-03-191214-09-1991
De Tobel Germaine19-04-192522-07-2014
de Trieu de Terdonck Paul14-11-188701-02-1936
De Trogh Theophiel14-02-192222-03-1995
De Valck Albert24-04-191012-01-2000
De Valck Frans28-02-192120-12-2005
De Valck Jeanne14-11-192812-07-2006
de Valckenaere Madeleine26-10-191017-04-2007
De Veirman Odomarus30-09-188312-12-1918
De Vendt Antoine01-06-193616-03-1995
De Vetter Georges04-04-192509-02-2000
De Veusser Julia17-03-191409-12-2002
De Vidts Sabine30-07-196524-06-2013
De Vijlder Evelina Justina Maria04-03-187718-03-1943
De Vilder Richard02-12-191206-10-2001
De Visscher Antoinette08-11-193617-01-2011
De Visscher Jan Baptiste14-11-184624-09-1925
de Visscher Seraphina12-09-185206-06-1937
De Vlaeminck Eric23-06-194321-10-1999
De Vleeschauwer Olga01-08-191410-06-1987
De Vleeschouwer Chantal20-09-195709-03-2017
De Vleeschouwer Laura19-01-19331974
De Vleeschouwer Marcel15-02-192514-04-2008
De Vleeschouwer Maria Marina23-01-190601-10-1981
De Vleesschauwer Christine25-12-192013-11-1998
De Vleminck Maria29-03-191308-05-1981
De Vlieger Alice26-12-190213-04-1995
de Vlieger Bavo Bernardus01-10-191615-06-1986
De Vlieger Clara23-11-190506-01-2000
De Vlieger Cyriel27-01-191517-09-1990
De Vlieger Elisabeth Augusta Maria07-08-191522-07-1998
de Vlieger Ivo Bernard16-05-190308-06-1944
De Vlieger Ludwig19-12-195620-02-2015
De Vlieger Maurice01-08-193225-03-1985
De Vlieger René23-03-189729-04-1982
De Vlieger Richard Roger Jozef30-10-193228-06-2002
De Vliegher Rita12-04-194311-12-2006
De Vliegher Robert22-03-192521-03-2006
De Vliegher Ronnie08-08-193901-03-1950
De Vlieghere Victor28-07-191713-12-2007
De Vloed Elena25-07-200503-06-2013
De Vloed Raphaël24-05-193109-03-1990
De Vloo Suzanne03-07-193402-04-1998
De Vogelaere Anna Maria22-07-193117-03-2010
De Vogelaere Georges13-12-193020-10-2001
De Vogelaere Nestor Adelyn Alfons05-07-193006-09-2002
De Vogelaere Remi Bertrand André10-02-191421-07-1992
De Volder Paula27-10-191712-05-2000
De Vooght Monique24-03-194225-11-2017
De Voogt Leontina25-07-190920-12-1959
De Voogt Stephanie16-08-189215-10-1972
De Vos André10-07-191525-01-1994
De Vos Anna24-03-191626-01-1995
De Vos Christiaan05-12-194929-01-2008
De Vos Cyriel Joseph17-03-189923-07-1994
De Vos Daan26-10-192302-07-2014
De Vos Elizé04-01-193925-10-2008
De Vos Etienne05-07-194311-07-2004
De Vos Frans08-05-194625-08-2009
De Vos Gabrielle03-12-190106-06-1992
De Vos Gerard01-03-190203-12-1973
De Vos Irene27-04-191211-03-1997
De Vos Irma13-12-189630-12-1991
De Vos Ivonne13-09-192231-10-2013
De Vos Jean Benjamin Olivier02-09-193926-09-2016
De Vos Jeroom07-09-192527-08-1994
De Vos Jozef05-06-191128-02-1987
De Vos Lien03-09-195923-07-1999
De Vos Lucien25-05-192209-2001
De Vos Lucien09-02-192326-02-2008
De Vos Maria Stephania03-03-189820-07-1969
De Vos Maria Sylvie29-01-189725-08-1972
De Vos Mathilde27-01-191301-04-2003
De Vos Michel05-09-191521-12-1999
De Vos Nancy22-05-198002-04-2002
De Vos Philippe12-01-194218-07-1989
De Vos Rachel19-07-192811-08-1987
De Vos Steven22-09-197417-09-2006
De Vos Willy26-03-193707-07-2014
De Vos Yvonne16-02-192206-08-2012
De Vos Zulma27-03-190615-04-1992
De Vreese Achiel Jozef24-04-192910-07-2018
De Vreese Anny Leonie30-03-193018-10-2008
De Vreese Clement28-01-190603-09-1969
De Vreese Jozef Karel01-03-189720-06-1981
De Vreese Rachel28-04-190814-04-1998
de Vreeze Denise Mathilde12-08-192524-09-2018
De Vreeze Florent Petrus Evarist09-07-193417-03-2017
de Vreeze Hilarius Florent17-09-192224-03-1995
de Vreeze Lucien Florent04-01-193325-09-1999
De Vreeze Tom30-10-197506-05-1999
De Vriendt Alfons14-04-189127-02-1965
De Vriendt Augusta12-12-189325-07-1982
De Vriendt Christiane25-02-193518-08-2010
De Vriendt Julienne13-05-193203-04-2011
De Vriendt Maria30-10-193501-11-1993
De Vriendt Maurice14-12-193117-03-1999
De Vriendt Peter27-05-197211-03-1992
De Vriendt Romanie Josephine Marie08-03-185330-01-1932
De Vrieze Albert19-02-192328-01-1986
De Vrieze Anna Emma26-08-189926-06-1964
De Vusser Elvira Maria15-02-189908-02-1986
De Vusser Robrecht14-09-191903-10-1994
De Vuyssere Julia16-12-191030-11-2005
De Vuyst Erik30-11-193928-03-2000
De Vuyst Fernand04-03-192726-11-2000
De Vuyst Flora05-12-191419-01-1996
De Vuyst Gustaaf24-06-188522-04-1969
De Vuyst Maurice11-07-192802-08-1999
De Vuyst Maurits Ghisleen08-10-192426-07-1996
De Vylder Gaston03-08-191521-08-1998
De Vylder Irene28-08-193018-01-2008
De Vylder Marcella25-12-193317-01-2012
De Vylder Richard05-10-191923-01-1991
De Wachter Anne-Marie19-03-196125-08-2017
De Wael Maria Magdalena Emilia Leona30-10-191904-12-2002
De Waele Albrecht Augustus05-04-191717-01-2006
de Waele Alfons19-09-193605-01-2017
De Waele Anny Bertrand09-02-193114-03-2002
De Waele Gabriël08-12-192926-02-2016
De Waele Ghislain17-10-192706-11-1998
De Waele Jules29-06-193106-07-2012
De Waele Maria Coleta03-09-189908-04-1999
De Waele Maria Magdalena Urbania07-08-194401-06-1996
De Waele Yvonne14-11-192105-01-2001
De Waepenaere Christian30-04-193417-12-2001
De Wals Maria Theresia17-05-189010-12-1983
De Walsche Andre22-01-190803-11-1973
De Walsche André29-10-193813-06-2010
De Walsche Roger13-07-193508-05-2014
De Walsche Roger20-07-193715-09-2010
De Wasch Gilbrecht06-05-192628-09-2017
De Weerdt Henriette11-08-192819-08-2008
De Weerdt Jules28-02-192528-06-1990
De Weerdt Magdalena26-09-191403-10-1991
De Weerdt Maria23-06-192223-02-2003
De Weghe Jean-Pierre26-09-194426-07-1995
De Weird Lesley01-02-197909-07-2001
De Wever Cyriel05-03-192119-07-1982
De Wever Cyriel Victor06-03-189430-12-1973
De Wever Emilie28-02-192225-02-1993
De Wever Honorine16-02-189204-12-1970
De Wever Hugo13-02-196210-07-2012
De Wever Marc16-07-193911-11-1965
De Wever Margaretha14-11-192206-04-2006
De Wever Margaretha21-02-192309-08-1991
De Wever Mathilde05-11-186708-05-1953
De Wever Victor Joseph17-09-187924-03-1976
De Weweire Carolus Ludovicus25-10-187410-04-1958
De Weweire Hortensia20-08-187910-10-1958
De Wilde Achiel Maria29-09-193415-02-2006
De Wilde André02-12-192811-08-2009
De Wilde Denise21-12-192811-03-2011
De Wilde Didier03-05-197306-03-2003
De Wilde Elfrida Maria30-10-191927-07-1996
De Wilde Elsa05-05-191020-09-1995
De Wilde Emiel Henri19-11-193003-05-1993
De Wilde Ernest20-11-190630-04-1987
De Wilde Ivona13-04-191230-01-2002
De Wilde Josephine23-09-190428-12-1995
De Wilde Leon Leopold22-09-192307-01-1995
De Wilde Marcel13-10-192809-01-1990
De Wilde Mariette21-08-192802-11-2015
De Wilde Maurice August Ferdinand12-10-192126-09-2005
De Wilde Oscar01-05-192611-01-1995
De Windt Albert Jozef22-09-191515-01-1986
de Windt Antoinette Emelia Maria03-01-193412-11-1991
De Windt Josephus Theophilus Maria17-11-190624-03-2000
De Windt Julia Maria Ludovica11-06-192022-11-1997
De Windt Lea02-07-194323-11-2020
De Windt Maria Camilla26-01-191101-10-1998
De Winne Jeannine Joanna12-08-194722-10-2005
De Winter Daisy Julia Josephina Adela19-02-192829-02-1984
De Winter Honoré20-11-193824-01-2011
De Winter Jos23-10-192328-10-2007
De Wispelaere Alice Julia16-07-190918-12-1993
De Wispelaere Augusta Ivonna Marie09-05-191301-02-2002
De Wispelaere Camiel05-10-187527-03-1968
De Wispelaere Clara27-05-190310-02-1995
De Wispelaere Denise02-03-192525-07-1984
De Wispelaere Gerard11-11-193511-02-2004
De Wispelaere Henri02-05-191416-08-2005
De Wispelaere René22-04-191121-11-1999
De Wispelaere René Albert18-07-190326-01-1984
De Wispelaere Robert Firmin Petrus07-02-192114-08-1994
De Wispelaere Walter11-06-194624-05-2014
De Wit Hippolyte24-04-193414-12-2003
De Wit Irene20-08-189927-03-1986
De Wit Jean Ferdinand09-08-191516-10-2000
De Wit Mathilde09-07-191416-04-1979
De Witte Alida04-03-189523-11-1975
De Witte Celesta10-04-190316-02-1995
De Witte Denise22-07-192329-12-2010
De Witte Edmond28-07-190701-04-2000
De Witte Gaston26-01-191614-11-1993
De Witte Henri09-10-192515-02-1994
De Witte Irma Gerarda12-09-190412-11-1973
De Witte Joris09-03-191516-07-1992
De Witte Marie Christine18-11-194701-09-2011
De Witte Marie-Louise10-07-186720-01-1951
De Witte Martha13-03-190225-09-1991
De Witte Nelly Paula05-12-191928-01-1999
De Witte Noëlla26-12-194614-06-1998
De Witte Patrick11-11-195819-02-2013
De Witte Stefaan20-12-193129-01-1994
De Wolf Lilianne07-05-193504-07-2015
De Wolf Rosette23-03-192816-02-2008
De Wulf Antoon29-04-190810-11-1983
De Wulf Georgette09-09-193022-03-2008
De Wulf Margareta17-01-190814-11-1973
De Wulf Maria27-02-192912-06-2003
De Wulf Remi22-04-190208-07-1978
De Wulf Robrecht Homer07-02-191415-10-1993
De Wulf Roeland30-08-192408-04-1994
De Wynter Lucia19-10-191313-09-1991
De Zutter Alexander22-08-195008-06-2018
De Zutter Arsène Silvyn26-07-191130-09-2001
De Zutter Charline Paula04-07-192225-07-2000
De Zutter Cyriel26-05-191210-02-1924
De Zutter Daniël12-05-194502-05-2003
De Zutter Gabriella Lucia Paula04-02-192820-08-2007
De Zutter Georges Gerard04-08-190707-01-1987
De Zutter Gerard Maurits25-08-192425-01-2000
De Zutter Kurt23-06-196605-05-1986
De Zutter Maurits Laurent Eduard12-06-191609-09-1983
De Zutter Monique27-02-194203-08-1980
De Zutter Nathalie Maria Barbara27-04-189307-05-1968
De Zutter Omer Jozef Maria04-04-190427-07-1982
De Zutter Orfa Marie José Germaine18-04-191320-11-2006
De Zutter René08-05-191422-12-1988
Debacker Louisa05-04-191515-05-2001
Debackere Clara Maria13-07-190808-04-1997
Debackere Lucia Maria24-05-187408-04-1923
Debaene Germaine25-06-190921-06-1985
Debaenst Kris24-10-197017-05-1991
Debaere Albert27-12-192126-10-2002
Debaere Theophiel Hyppoliet18-12-187728-08-1934
Debaets Cesar16-06-189120-11-1974
Debaets Elodie18-03-191208-11-2009
Debaillie Camiel15-04-188724-04-1960
Debaillie Emma03-06-190923-12-2000
Debaillie Jacqueline23-10-193425-08-2017
Debaillie Jean13-03-193424-04-2006
Debaillie Maurice08-10-190727-06-2000
Debal André13-06-193422-01-2001
Debbaut Camiel04-04-189108-02-1982
Debbaut Cyriel Bernard22-04-188809-07-1946
Debbaut Cyriel Jozef01-11-189920-12-1997
Debbaut Elisa Maria Joseph23-04-193119-10-2008
Debbaut Georges Jan Lodewijk Maria22-06-192018-11-2000
Debbaut Jeanne Marie Mathilde25-11-192406-08-2000
Debbaut Josef13-09-189810-02-1983
Debbaut Lucrèce Maria Clara14-02-192824-07-2000
Debbaut Maria15-01-190402-05-2001
Debbaut Remi15-02-189628-01-1942
Debbaut Renaat08-07-192928-03-1995
Debbaut Roger17-03-193303-08-1981
Debbaut Thelesphorus Edmundus Joannes Franciscus19-04-193604-06-2014
Debboudt Anna04-08-191302-05-1987
Debedts Jérôme20-12-188501-11-1961
Debehets Lary24-07-194612-08-1999
Debels Paula14-09-192329-11-2000
Deberdt Aloysius25-04-187030-11-1942
Deberdt Bertrande03-03-193721-11-2002
Deberdt Camiel15-09-189922-01-1990
Deberdt Jan23-05-197117-04-1996
Deberdt Madeleine03-04-188812-11-1966
Deberdt Simonne21-02-191906-04-2004
Debeuckelaere Alicia22-10-192423-01-1988
Debeuckelaere Zoë08-08-188726-08-1951
Debeuf Bertha27-03-192916-06-2006
Debeuf René20-10-192809-05-2007
Debeuf Robert06-10-193903-11-2003
Debeurme Albert13-03-191722-05-2002
Debeurme Isabel22-03-196217-09-2000
Debeurme Maria24-03-191520-11-2012
Debeurme Mieke13-04-195513-12-1986
Debie Maria27-11-191225-11-1999
Debie Roger22-04-192102-06-1992
Debisschop Desire22-12-188603-01-1961
Deblaere Albert Leon22-10-189015-06-1970
Deblaere Carolina Maria06-03-188017-02-1959
Deblaere Eduard August01-04-190203-04-1968
Deblaere Hélène14-12-191318-04-1985
Deblaere Nestor23-11-191420-02-1990
Deblaere Walter02-02-194229-08-1998
Deblaere Zulma Sarah19-02-190803-11-1983
Deblauwe Joris23-05-190508-04-1992
Deblauwe Maurice23-09-193626-10-1993
Deblauwer Firmin15-11-193902-08-2008
Deboi Johanna13-09-183516-01-1922
Debou Eugeen25-01-181705-09-1897
Debou Marie-Louise09-10-191526-10-1994
Debou Martha22-08-191721-08-2000
Debouck Pamphiel28-05-193104-05-2003
Deboutte Leon Joseph29-10-189518-01-1973
Debouver Marie Romanie04-04-190504-03-1979
Debra Germaine15-10-190705-12-1984
Debrabandere Luc11-10-193014-11-2014
Debril Maria Josepha Renata Helena Cornelia19-03-192717-11-1995
Debrock August Frans13-11-188410-10-1954
Debrock Elly21-03-193608-12-1965
Debrouwer Alfons01-01-191125-12-1983
Debrouwere Michel18-01-192418-04-2011
Debroux Alphonse01-04-192308-01-2009
Debruyn Stefanie19-11-190217-04-1969
Debruyne Alicia Maria13-04-191014-09-1989
Debruyne Annette07-01-194325-08-2012
Debruyne Dieter26-12-198830-08-2005
Debruyne Hendrik31-08-192022-08-1975
Debruyne Irma Maria10-02-1916
Debruyne Leonie Marie08-01-187907-08-1957
Debruyne Leonie Marie01-10-188518-09-1968
Debruyne Ludovica Florentia22-11-187916-07-1973
Debruyne Ludovica Louise11-03-188206-06-1968
Debruyne Maria05-09-191020-09-2004
Debruyne Maria15-09-191429-01-2006
Debruyne Marie06-09-190322-01-1988
Debruyne Michel Richard26-06-195224-11-1952
Debruyne Norbert01-02-192617-02-2004
Deburchgraeve Lydia04-03-191330-07-1999
Deburchgrave Carolus Franciscus28-01-186013-01-1922
Deburgraeve Sylvie Eugenie11-12-184429-09-1921
Debussche Flavie20-02-193102-05-2011
Debusschere Gilbert24-10-192029-05-2002
Debusschere Henri29-10-187015-08-1940
Debusschere Marie-Louise05-12-187823-12-1962
Debusschere Norbert25-03-194727-01-1995
Debusschere Polydoor Louis Joseph01-11-188013-02-1964
Debusschere Rachel05-02-192401-04-2015
Debusschere Willy15-08-191421-03-1983
Decae Celine25-10-192526-02-2015
Decaesstecker Jozef19-01-193126-11-1998
Decaestecker Aloïs27-08-187504-04-1951
Decaestecker Julia10-04-191930-08-2010
Decaestecker Marie Antoinette10-06-192613-01-1993
Decaestecker Maurice16-08-190816-09-1984
Decaestecker Maurits04-02-191405-04-1990
Decaesteker Irène04-07-191427-10-1995
Decaluwé Cecile29-11-192725-11-2005
Decaluwé Louise10-07-189406-02-1967
Decan Adriaan01-12-190405-12-1998
Decancq Arthur10-04-192606-08-1996
Decancq Jules16-04-190222-05-1980
Decapmaker Honoré14-07-191001-10-1991
Decapmaker Jeanne12-03-191705-05-1995
Decapmaker Theophiel Emiel12-11-187727-11-1956
Decavel Irene15-12-192203-03-2013
Decavel Jozef31-03-192802-07-2008
Deceuninck Adrien22-01-190719-12-1990
Deceuninck Herminie12-06-190515-10-1975
Deceuninck Maria Leontina17-10-190821-06-1992
Deceuninck Raymonde29-10-191909-03-2000
Deceuninck Roger13-02-192415-07-2004
Deceur Maurits04-05-192704-11-1999
Decherf Julia29-08-190301-10-1982
Deckers Pieter20-12-188901-03-1976
Deckers Sylvin26-02-192330-05-1988
Deckmyn Léonie27-06-191124-04-1995
Deckmyn Magdalena18-04-191229-04-1988
Decleer Cyriel29-05-190413-10-1990
Decleir Alida21-04-188208-03-1922
Decleir Désiré16-03-185414-09-1934
Decleire Gabriëlle20-04-192403-06-2020
Declerck Adriena03-04-191414-09-1961
Declerck Agnes22-03-192822-12-1986
Declerck Albert Joseph05-11-192501-05-1932
Declerck André28-10-192714-05-2008
Declerck Angèle30-06-192813-09-2003
Declerck Anna Theresia11-07-183725-06-1914
Declerck Arsène14-02-192711-08-2009
Declerck August26-11-189905-01-1996
Declerck August18-11-191427-09-1995
Declerck Augustinus Gustavus19-06-188723-02-1959
Declerck Camiel10-02-187329-11-1908
Declerck Edith Maria06-01-193231-10-2009
Declerck Edward28-06-187307-08-1959
Declerck Elza08-10-191202-07-1984
Declerck Emelie28-03-187607-05-1963
Declerck Emiel20-12-189615-04-1995
Declerck Gaston05-07-192425-08-2009
Declerck Georges29-08-191823-08-2011
Declerck Gusje30-04-192118-06-1996
Declerck Helena25-03-190309-06-1987
Declerck Henri24-05-190511-05-1987
Declerck Henriette08-02-191324-02-1991
Declerck Ignace04-01-194423-01-1996
Declerck Julia27-05-193010-05-1997
Declerck Leontine Lucia10-05-190529-09-1989
Declerck Margarita25-11-191119-05-1998
Declerck Maria29-09-191511-06-1992
Declerck Maria01-11-192226-06-2019
Declerck Maria21-02-192815-02-1999
Declerck Maria Henrica07-07-190712-03-1994
Declerck Maria Joanna01-07-190425-02-1992
Declerck Marie10-06-185027-02-1939
Declerck Octavie20-02-187923-12-1943
Declerck Patricia19-03-198015-03-2015
Declerck Paul15-07-194428-03-1975
Declerck Paula16-04-193810-01-2004
Declerck Rachel14-10-191503-02-1988
Declerck Remi20-01-191710-01-2003
Declerck Richard16-09-187321-06-1949
Declerck Richard29-10-190926-04-1989
Declerck Roger19-11-191005-10-1918
Declerck Romanie Suzanne25-05-191222-08-1994
Declerck Simonne04-02-192020-09-1996
Declerck Simonne03-11-192128-05-2003
Declerck Simonne24-05-192519-12-2015
Declerck Sylvie05-10-188721-02-1978
Declerck Theophiel Joseph27-03-191002-07-1971
Declerck Thomas09-03-186727-09-1953
Declerck Willy27-08-194628-11-2000
Declerck Willy Marcel12-05-194021-11-1954
Declerck Zita07-08-193212-01-1991
Declercq Alfons11-12-189510-11-1974
Declercq Aloïs28-01-191931-12-2005
Declercq Aloise28-05-188402-05-1905
Declercq André26-09-190812-08-1993
Declercq André03-02-191229-09-1988
Declercq Anna04-09-187310-05-1929
Declercq Antoinette Blanche18-04-192120-06-1997
Declercq Daniël27-04-194603-11-2012
Declercq Emile Raymond11-02-189725-06-1982
Declercq Eugenia Maria20-06-185716-06-1912
Declercq Florent Julien01-02-191726-08-1983
Declercq Francis Jules17-06-188120-08-1952
Declercq Frans03-06-194206-07-2005
Declercq Gaston25-05-189723-03-1900
Declercq Georges17-06-190916-09-1988
Declercq Guillaume Henri07-09-191209-10-1960
Declercq Gustaaf09-04-189808-07-1967
Declercq Henri04-02-190523-07-1986
Declercq Hilaire19-01-193222-03-1995
Declercq Irma Magdalena05-04-191325-03-2008
Declercq Joanna11-05-191017-04-1985
Declercq Joannes Josephus182003-10-1901
Declercq Johan Alfons20-12-194829-08-1994
Declercq José03-10-193023-12-2004
Declercq Jules14-03-185303-12-1933
Declercq Jules11-04-185704-11-1917
Declercq Jules05-09-192818-06-2002
Declercq Julia Florentina06-03-188318-12-1918
Declercq Julia Maria18-08-190103-12-1988
Declercq Julie18-07-186019-12-1943
Declercq Julien07-07-193717-02-2006
Declercq Luc19-05-193227-07-2005
Declercq Lucien05-03-192828-05-2001
Declercq Magdalena31-08-190012-07-1987
Declercq Magdalena05-04-191012-01-1996
Declercq Magdalena18-01-191402-03-1997
Declercq Marcel26-06-192710-09-1997
Declercq Marcel08-05-192914-11-2002
Declercq Margareta01-08-192522-06-2004
Declercq Maria04-03-191117-03-1989
Declercq Maria Christina Augusta08-05-194409-06-2007
Declercq Marijke19-10-196808-12-1999
Declercq Maurice Prosper17-11-189520-02-1986
Declercq Noël19-08-192510-01-2005
Declercq Norbert01-08-194405-07-2006
Declercq Oscar10-01-185721-08-1939
Declercq Paula06-08-190224-03-1995
Declercq Paula17-02-191228-03-1997
Declercq Regina04-02-183724-10-1912
Declercq Remi Achiel04-09-189206-04-1937
Declercq René11-12-189127-04-1935
Declercq Renilde26-08-187916-06-1924
Declercq Robert15-07-193918-03-1995
Declercq Roger Ernest28-06-191916-02-2003
Declercq Suzanne14-12-190922-12-1998
Declercq Suzanne18-11-192118-05-2005
Declercq Zenobie23-01-188107-04-1961
Decloedt Anaïs Rachel01-03-191215-09-1981
Decloedt Denise Maria05-09-194226-11-1987
Decloedt Elza09-07-191001-07-1996
Decloedt Eugène12-10-189428-12-1945
Decloedt Pol21-02-192104-04-2008
Decloedt Romanie18-02-193209-08-2018
Decock Andrea18-03-193126-11-1994
Decock Arsène31-10-192318-04-1986
Decock Gustaaf Pieter13-05-189607-05-1971
Decock Henri Jozef10-04-187008-05-1947
Decock Joannes10-09-188423-05-1943
Decock Jozef13-01-191924-05-1940
Decock Maria Andrea Paula19-06-191202-08-1931
Decock Mariette03-11-193112-10-2016
Decock Martha26-04-192010-10-1960
Decock Paul12-04-190120-11-1984
Decock Philomena07-08-185228-02-1923
Decock Robert07-12-192117-12-1993
Decoene Juliaan18-02-192222-06-1995
Decoene Paula07-05-191526-08-2008
Decommer Irene21-08-190523-05-1977
Decommer Yolande31-07-193709-07-1998
Deconinck Anna12-05-191521-05-2012
Deconinck Bertha Maria15-08-190524-02-1986
Deconinck Cordula07-184120-06-1921
Deconinck Franciscus30-10-184927-04-1901
Deconinck Joseph Achiel Adolf01-11-187207-06-1940
Deconinck Jozef25-08-193008-11-2000
Deconinck Jozef16-09-194825-03-2013
Deconinck Leonard15-09-182804-04-1913
Deconynck Margareta23-06-190814-09-1991
Decoo Maurice28-04-190522-11-1975
Decorte Lucie15-08-186228-06-1946
Decorte Madeleine27-06-191930-04-1999
Decorte Willy13-09-193826-09-1990
Decorte Zulma12-09-190601-01-1995
Decoster Albertina29-05-189702-01-1993
Decoster André17-07-196018-11-1960
Decoster Camiel31-10-191906-10-2005
Decoster Henri Oscar21-06-192212-01-1975
Decoster Jules Joseph26-12-187524-02-1969
Decoster Juliana14-04-188116-03-1959
Decoster Simonne22-12-192117-08-2004
Decoster Willy28-12-194516-11-2017
Decostere Beatrix Hilda Florence06-07-193214-01-2003
Decoutere Albert08-08-191805-07-2010
Decouvreur Zulma Magdalena Leonia29-01-189901-09-1997
Decraecker Coralie08-02-190008-08-1972
Decraecker Marcel19-02-194914-09-2008
Decraemer Marie09-01-190503-02-1983
Decraene Diana Maria Clara15-08-192406-02-1995
Decraene Maria11-09-191517-12-1976
Decreus Marcel13-12-191919-02-1998
Decreus Maurice Joseph Cornelius14-03-188817-06-1955
Decreus Wilfried01-05-193215-05-1990
Decrock Albert21-06-191908-03-1992
Decrock Albert Casistanus Cornelius13-04-191014-05-1982
Decrock Angèle29-07-191830-08-2003
Decrock Cyriel Alois26-09-188407-01-1962
Decrock Jean28-11-193117-04-2000
Decrock Leon Edmond21-02-187815-10-1954
Decrock Leon Pierre Cornelius28-06-193929-04-1991
Decroix Albert24-09-191512-06-1994
Decroix Valentine22-02-192818-11-2007
Decroo Emiel Achiel25-05-190716-12-1974
Decroo Jenny25-07-193226-11-1998
Decroos Engelbertus Joannes25-12-180926-02-1896
Decroos Hans16-07-193521-05-1993
Decroos Irène22-10-191605-11-1998
Decroos Kamiel Arthur04-09-187512-08-1959
Decroos Leopold26-11-186029-03-1933
Decroos Magdalena06-06-191416-04-2010
Decroos Silvère Maurice30-04-191019-04-1984
Decru Felicie19-03-187911-08-1951
Decru Marie-Therese25-07-192016-04-1993
Decruy Maria01-05-190316-04-1970
Decubber Simonne30-12-192105-07-2005
Decuyper Cyriel04-05-188902-01-1948
Decuyper Dionysia17-07-192603-05-2011
Decuyper René05-02-191003-06-1993
Decuyper Roger19-02-193718-03-2004
Decuyper Roland25-05-193115-03-1990
Decuypere Briek14-04-200617-08-2006
Decuypere Irma Maria05-02-190318-04-1993
Decuypere Marcel15-12-192702-01-2016
Decuypere Paul12-11-191119-04-1972
Dedapper Henri Constant30-08-187215-06-1958
Dedecker Alice08-10-190122-08-1995
Dedecker August14-12-191402-03-1980
Dedecker Louise28-12-191023-02-2008
Dedecker Malvina20-12-191424-12-1994
Dedeene Louise21-03-188219-04-1945
Dedeyne Denis Sylvester28-12-192208-10-1980
Dedeyne Georges Richard18-01-192927-06-2008
Dedeyne Gerard29-08-193031-07-1996
Dedobbelaere Martje17-12-192622-03-1996
Dedoncker Joseph Ferdinand Eugène25-04-189623-06-1977
Dedrie Augusta05-06-190502-07-1989
Dedulle Rachel08-03-192204-11-2010
Deduytsche August04-05-185927-12-1944
Deduytsche Emiel11-09-186428-06-1934
Deelen Maddy27-09-194721-05-1991
Deelen Petrus Joannes18-01-188125-07-1966
Deetens Hector11-03-190826-03-1984
Defauw André12-08-192515-05-1985
Defauw Germana26-04-191423-05-1984
Defauw Henri29-12-189625-11-1972
Defauw Jacqueline31-03-192522-01-1988
Defever Remi Cyriel14-09-188607-03-1974
Defevere Josef16-04-193529-09-2002
Defevere Karel30-03-186210-09-1941
Defijn Coralia Ludovica26-03-189808-07-1974
Deflo Arlette21-12-192814-10-1994
Defloor Helena22-11-189212-03-1970
Defoer Anna Maria29-04-192919-09-2015
Deforce Maria Margareta23-10-191805-12-1983
Defour Josma02-04-192102-07-2003
Defraeye Gaston23-12-189401-05-1991
Defraeye Jean01-12-190006-01-1932
Defraeye Leonie18-07-186314-02-1953
Defraeye Marie-Louise23-03-192708-01-2010
Defrancq Luc15-07-195303-01-2004
Defrancq Lucien01-05-192306-09-1999
Defrancq Maurice18-01-189404-12-1974
Defreyne Benjamin09-07-192107-04-1990
Defyn Rachel17-01-189924-03-1980
Degand Leon Jules19-12-187015-06-1949
Degand Renilde15-08-186911-05-1936
Degelaen Cathérine Adolphine23-09-191217-12-2002
Degelaen René30-04-194327-07-2009
Degels Caty Veronic27-06-194810-01-1971
Degezelle Jean01-03-185501-07-1936
Degezelle Leo17-01-185004-03-1920
Degezelle Wilfried08-02-192918-04-1982
Degraeve André08-04-192308-11-2001
Degraeve Dirk27-01-195630-11-1991
Degraeve Elza20-06-191406-06-1999
Degraeve Sabrina01-01-197605-09-1993
Degraeve Ursula11-05-185020-04-1906
Degraeve Victor15-09-190813-03-1986
Degraeve Victoria182213-12-1895
Degrande Jules09-05-190503-03-1998
Degrauwe André02-11-192729-10-2004
Degrauwe Coleta26-04-184219-04-1924
Degrauwe Dirk13-04-195515-10-2002
Degrauwe Medard17-04-189525-10-1959
Degrave Iris09-07-194623-09-2000
Degrelle Suzanne07-10-191107-01-1999
Degrendele Emerence03-04-187001-06-1943
Degrieck Prudence18-09-188017-07-1952
Degrijse Alida26-06-191511-01-1998
Degrijse Helena20-08-189215-07-1951
Degroote Michel22-11-191910-10-2012
Degryse Albert15-06-191419-02-1999
Degryse Amelia04-01-189821-07-1986
Degryse Anne-Marie29-12-194615-07-2005
Degryse Emiel13-01-192222-08-1986
Degryse Jules25-06-193025-01-2008
Degryse Leon16-10-1918
Degryse Nicole Elisa19-08-193923-06-1978
Dehaen Albert25-01-192923-07-2014
Dehem Godelieve15-01-193229-09-2011
Dehenauw Armanda13-08-190602-11-1994
Dehille Lucienne22-11-194022-06-2006
Dehollander Robert16-08-191705-02-2008
Dehondt Agnes11-02-192811-08-1997
Dejaeger Andreas02-180020-04-1876
Dejaegher Evarist10-04-191017-11-1995
Dejaegher Remi31-01-188218-10-1930
Dejaeghere Emma07-05-190714-05-1994
Dejaeghere Filip12-06-196827-03-2015
Dejaeghere Magdalena03-04-191025-04-1986
Dejager Henri16-06-184704-05-1926
Dejager Jules17-08-186318-03-1931
Dejagere Maria Magdalena13-11-190507-10-1934
Dejans Marie Elodie17-05-188311-05-1935
Dejans Marie Francisca27-02-186221-01-1929
Dejans Marie Octavie23-01-186615-06-1924
Dejans Remi16-03-190912-07-1991
Dejans Remi Alfons10-04-187215-10-1937
Dejonckheere Cyriel Emiel18-05-188206-06-1962
Dejonckheere Daniel16-03-194925-10-1990
Dejonckheere Elodie21-08-187406-08-1955
Dejonckheere Georges11-04-192414-07-1982
Dejonckheere Germaine17-06-190104-06-1985
Dejonckheere Gustaaf28-12-187215-10-1939
Dejonckheere Maria06-12-192224-07-1999
Dejonckheere Maurice Petrus24-09-190707-03-1988
Dejonghe Augustus20-02-185001-11-1917
Dejonghe Denise21-05-192523-06-2011
Dejonghe Flavie01-04-190028-08-1920
Dejonghe Julia Maria10-05-191803-11-1993
Dejonghe Lia02-10-191230-05-1998
Dejonghe Maria23-05-188608-04-1923
Dejonghe Michel12-04-192026-10-2002
Dekegel Jeannette26-06-190613-01-1998
Dekempe Alma15-10-192406-10-1989
Dekempe Helena10-05-193811-01-1992
Dekempe Leon07-05-193627-12-2014
Dekempe Marie-José04-07-193010-11-1998
Dekempe Raymonda09-02-192802-01-2018
Dekens August25-10-186604-07-1949
Dekens Georgette27-06-192423-07-2000
Dekesel Gustaaf18-07-191025-08-1999
Deketelaere Camiel23-08-192131-08-
Deketelaere Clementia21-04-185211-06-1932
Deketelaere Marcella17-09-192527-10-2001
Deketelaere Mariette19-05-192902-08-1992
Deketelaere Virginie27-11-186427-02-1944
Dekeukelaere Leon22-12-192905-11-1999
Dekeyser Alfons20-10-191923-05-1965
Dekeyser Camille22-09-189524-01-1989
Dekeyser Celesta03-01-191407-03-2003
Dekeyser Edmond Michel Clement20-06-194817-10-2003
Dekeyser Erwin17-02-195122-11-1966
Dekeyser François15-12-192915-01-1996
Dekeyser Henricus19-04-186728-06-1901
Dekeyser Hugo21-08-194218-04-2008
Dekeyser Joanna Clara20-10-186029-03-1931
Dekeyser Michel10-04-194813-03-1995
Dekeyser Robert21-11-192514-05-2006
Dekeyser Roger21-09-194411-04-2006
Dekeyser William25-03-191406-09-1977
Dekeyzer Richard24-01-192718-01-1992
Deklerck Agnes18-06-190716-01-1996
Deklerck Anne-Marie14-08-195325-02-2000
Deklerck Marcel05-12-193010-10-2011
Deklerck Maria27-01-190430-11-1991
Deklerck Oscar Cyriel29-03-189921-02-1979
Deklerck Zulma05-04-191012-11-1966
Dekock Erna Godelieve19-03-194422-03-1995
Delabie Lucienne05-07-192527-09-2011
Delacourt Simonne11-05-193126-02-2000
Delaere Marcel04-04-193111-07-2009
Delaeter Eugenie26-01-186112-07-1934
Delameillieure Rachel27-01-192017-12-2009
Delandmeter Maria27-12-186724-09-1937
Delanghe Constant13-02-191328-02-1987
Delanghe Elie21-09-192729-06-1996
Delanghe Frans05-11-193228-01-2017
Delanghe Joseph17-04-194718-05-2002
Delanghe Maria11-02-192527-01-1993
Delanote Albert20-05-191521-11-1998
Delanote Albert11-06-191917-12-2009
Delanote Anna26-03-192723-09-2009
Delanote Georges10-11-193516-06-1993
Delaplace Cyriel Camiel22-01-187618-04-1944
Delaplace Gaston08-12-191027-03-1976
Delaruelle Edgard16-08-190517-01-1976
Delaruelle Edgardus08-10-193128-10-1990
Delaruelle Rene18-06-191420-09-1980
Delbecque Helmut04-07-197523-09-2007
Delbeke Calixte14-10-186825-05-1928
Delbeke Christiane26-07-193418-06-1961
Delbeke Jules August30-11-185303-01-1902
Delbeke Lucia08-10-182329-04-1878
Delbeke Lucia02-07-183108-07-1909
Delbeke Mathilde185125-08-1890
Delcour Elodie11-03-186904-10-1945
Deledicque Albert Louis14-01-193621-10-1995
Delengaigne Leonie25-01-192301-01-2015
Deleu Julien22-07-191103-03-1989
Deleu Leon Joseph06-04-189920-03-1978
Deleu Roger30-04-193408-05-2005
Deleu Yvonne11-05-191108-04-1998
Deliaert Erna Juliana11-04-192613-11-2004
Delij Adèle10-02-185610-08-1923
Dellaert Julia Leonia12-09-192828-09-2000
Delmotte Jozef31-03-193220-01-1994
Delmotte Maria Clara13-09-190708-05-1991
Delombaerde Denise23-05-193328-06-1995
Delombaerde Mathilde09-07-184108-12-1919
Deloof Gerard28-08-192206-04-1990
Deloof Henricus Edmondus14-05-191908-02-2008
Deloof Laura Irena16-09-192517-08-2019
Deloof Maria Zulma12-09-189516-04-1941
Deloof Marjolena Maria20-09-190013-08-1967
Deloz André09-11-192727-01-2015
Delva Agnes29-12-191604-06-1993
Delva Anna12-04-191830-05-2004
Delva Bertha04-09-191201-07-1984
Delva Georges09-12-192408-12-1998
Delva Jules Henri15-10-187429-05-1951
Delva Maria01-05-191111-12-1994
Delva Michel25-05-192204-12-1994
Deman Emiel22-07-192821-02-2017
Demarsin Marie-Louise30-06-191631-07-2000
Demarsin Robert15-03-192003-04-1998
Demartelaere Alfons Jozef25-09-190103-01-1997
Demartelaere Germana Josepha Rosalia31-01-191207-08-2003
Demartelaere Magdalena Maria03-03-190320-06-1985
Demeersseman Joseph17-07-191431-07-1994
Demeersseman Leon05-07-188026-06-1958
Demerode Patrick12-02-194504-02-2011
Demesmaeker Elisabeth27-01-192302-11-2000
Demeulemeester Florence17-05-187609-04-1958
Demeulemeester Joannes03-02-183013-05-1925
Demeulemeester Johannes24-11-184116-03-1926
Demeulemeester Katrien05-01-195309-10-2000
Demeulemeester Odiel05-09-191616-02-1992
Demeulenaere Georgé25-06-193329-09-1998
Demeulenaere Georgette02-05-192808-08-2011
Demeulenaere Juliaan31-10-190120-02-1972
Demeulenaere Pharailde02-04-188607-09-1972
Demeulenaere Sylvain12-03-191422-05-2006
Demeurie Zulma22-02-188713-12-1972
Demey Achiel Joseph23-12-188019-10-1955
Demey Eddy11-10-193714-10-2006
Demeyer Andrea11-04-192102-02-1973
Demeyer Helena28-05-190807-11-2000
Demeyer Juliaan23-12-193109-10-2009
Demeyer René Jeroom16-12-191207-10-1985
Demeyere Godelieve18-06-192326-05-1965
Demeyere Henri27-06-186909-05-1954
Demeyere Ivo28-03-186401-09-1937
Demeyere Jan Baptiste06-09-185910-01-1932
Demeyere Leonie13-07-187319-01-1941
Demeyere Maria03-10-185926-07-1932
Demeyere Marie09-02-187122-02-1908
Demeyere Noël25-12-193511-01-1936
Demeyere Petrus20-10-188002-09-1944
Demeyere Remi04-01-186219-12-1938
Demeyere Rosalie182721-02-1902
Demol Frans15-03-192116-04-2009
Demulder Victor17-04-1918
Demunck Camiel10-03-187903-03-1929
Demuynck Camiel08-12-185819-08-1931
Demuynck Camiel14-08-1866
Demuynck Françine15-04-193904-05-1989
Demuynck Jan Petrus16-05-188508-02-1912
Demuynck Jules Jan18-11-189724-03-1944
Demuynck Lucia182729-10-1875
Demuynck Maria21-03-189329-04-1940
Demuynck Maria Ludovica08-11-188327-05-1946
Demuynck Marie Julie04-07-186223-11-1941
Demuynck Marie Marthe05-02-189730-12-1982
Demuynck Marie Renilde14-05-185426-02-1926
Demuynck Marie-Louise27-02-186909-03-1939
Demuys Irma Maria24-10-190701-03-1949
Demuys Kamiel20-10-187313-03-1961
Dendauw Remi Medard24-05-189107-03-1966
Dendooven Martha Irma Maria02-02-190827-12-1990
Denecker Isidoor05-12-186301-10-1929
Denolf Magdalena11-09-190519-12-1976
Denolf Marcel24-04-195108-04-2020
Denys Anna Victoria Louisa28-03-188928-01-1976
Denys Denise17-02-192910-01-2005
Denys Emelia Maria30-06-188610-01-1973
Denys Febronie Maria05-10-188807-09-1948
Denys Florine Marie27-12-185101-04-1918
Denys Gabrielle28-01-192604-06-2011
Denys Sidonie29-12-188020-12-1957
Depaepe Marie-Sophie24-09-188904-06-1920
Depandelaere Marc02-10-193125-09-2008
Depauw Laurent26-12-191008-12-1992
Depauw Paula28-10-193919-10-2012
Depestel Agnes Irena Zulma14-09-193712-07-2001
Depestel Georgette08-04-192419-09-1991
Depestel Omer Francies31-01-192910-02-2001
Depicker Romanie02-06-187127-08-1924
Depoorter Irma25-08-187202-09-1948
Depoorter Leonie17-01-184618-11-1918
Depoorter Marcel07-10-191125-02-1988
Depoortere Clothilde31-01-188230-12-1939
Depoortere Elisa26-03-187620-12-1931
Depoortere Marcel23-10-191702-04-2007
Depoortere Marie08-05-187215-07-1907
Depoortere Remi09-05-187112-04-1957
Depoutre Albert27-12-191115-10-1992
Depover Amic16-11-191316-04-1989
Depozzolo Rosalie27-07-184231-07-1932
Depraetere Anna16-01-186712-01-1919
Depraetere Petrus14-02-183529-12-1909
Depré Magdalena23-10-191919-01-2010
Deprée Alicia28-05-190903-05-2002
Depreitere Maurice07-08-189727-11-1979
Deprez Alida01-06-190904-04-1994
Deprez Arthur12-10-189613-02-1992
Deprez Hector07-11-185305-10-1939
Deprez Hector Cyrille09-11-187515-10-1939
Deprez Josephina08-08-192821-10-1987
Deprez Jules31-10-187901-02-1927
Deprez Jules Camiel08-02-187608-11-1936
Deprez Jules Camille22-02-183108-04-1923
Deprez Luc07-02-194309-09-2002
Deprez Luc27-06-194315-01-1944
Deprez Margriet02-08-192125-06-1992
Deprez Remi03-12-187512-10-1936
Depuydt Agnès28-10-190816-10-1987
Depuydt André31-03-191319-12-1994
Depuydt Georges09-11-190813-02-1991
Depuydt Georges Jozef02-06-191028-02-1941
Depuydt Germain30-12-192914-02-1999
Depuydt Jacques03-08-194920-11-2005
Depuydt Janny Julie Sophie07-12-190202-11-1948
Depuydt Oscar02-03-189202-11-1980
Depuydt René Cornelius20-05-188115-07-1963
Depypere Marcel28-07-192105-05-1992
Dequeker Jules26-11-189505-08-1970
Dequidt Agnes13-03-192309-01-2017
Dequidt Georges Remi Corneille30-07-189816-05-1991
Dere Yvonne08-10-190614-04-2007
Dereeper Georges04-12-191212-12-1992
Dereeper Maria17-08-191406-10-1989
Dereepere Germaine17-09-191008-10-1991
Derijcke Elvira Maria Jan23-10-191209-08-2010
Derijcke Joris Omer Germaine Jozef21-02-194130-03-2008
Dermaut Eugeen22-09-192107-06-1988
Dermaut Maria Celina11-10-186521-04-1938
Dermaut Paul30-07-185420-02-1912
Deroo Antonia Godelieve09-04-191416-12-1966
Deroo Maurice23-10-190923-04-1994
Deroo Valère31-03-192822-09-1998
Deroose Gustaaf16-08-192112-07-1994
Derous Aloïs11-03-189821-02-1979
Derous Emiel17-11-192018-01-2004
Deruddere Marc11-02-195621-09-2002
Deruwe Albert17-12-190511-01-1995
Deruytter Godelieve06-01-190930-08-2000
Deruytter Louise14-09-185605-04-1934
Derycke Daniël09-06-191015-09-1996
Derycke Eudoxie20-02-186931-08-1937
Derycke Maria10-04-190524-03-1941
Derycker Louis27-02-190320-02-1929
Deryckere Joannes Baptista02-10-181610-12-1905
Derynck Celestina17-08-190517-12-1928
Desanghere Arseen04-11-191125-04-1986
Desanghere Richard05-09-186513-03-1949
Descamps André15-04-192616-07-1935
Descamps Cyriel23-03-190205-06-1996
Descamps Daniël Antoon02-11-192102-02-1984
Descamps Norbert20-05-192922-03-1998
Deschacht Medard1914
Deschacht Sylvie Marie19-11-187912-03-1943
Descheemaeker Gentil15-06-186420-08-1939
Descheemaeker Simonne24-04-193121-12-2006
Deschepper Ferdinand01-04-191612-04-1989
Deschoolmeester Franciscus23-11-184410-06-1930
Deschryver Marie-Jeanne Rita06-11-194821-12-2011
Desimpel Margaretha31-05-191127-12-1993
Desimpel Pascal19-06-191124-06-1990
Desimpel Robert12-03-194112-08-2003
Desimpelaere Gerard Remi31-07-190517-02-1928
Desimpelaere Gustave23-11-186410-07-1934
Desmedt Georges16-10-1918
Desmedt Leon13-03-1916
Desmedt Marcel30-06-191519-04-1996
Desmedt Richard25-04-192017-04-2009
Desmet Bertha13-12-190618-02-1918
Desmet Coleta30-06-182204-08-1909
Desmet Emma03-08-187218-03-1950
Desmet Etienne26-09-192413-03-1999
Desmet Godelieve23-03-191111-12-2007
Desmet Jan Baptiste31-01-187701-10-1912
Desmet Jan Baptiste23-02-194322-11-1924
Desmet Joseph08-07-192915-05-2000
Desmet Julia14-05-185104-04-1933
Desmet Laurence03-01-193014-10-1996
Desmet Lucien09-02-193317-08-2005
Desmet Margriet18-10-193102-06-1996
Desmet Maria01-08-184904-06-1934
Desmet Marie Elodie26-03-185923-03-1928
Desmet Marie-José10-04-192525-06-1984
Desmet Marie-Louise04-04-190801-01-1987
Desmet Remi18-08-188317-01-1930
Desmet Rosalia02-01-182408-03-1906
Desmet Zulma07-03-191116-03-2004
Desmyter Oscar08-08-190513-08-1953
Desmyter Roland10-07-195408-03-1992
Desmyter Valère13-07-191330-12-2003
Desmytter Paula13-02-191803-11-1961
Desomer Michel21-07-191421-10-1993
Desopper Marcel Eduard05-06-193022-03-1986
Despodt Paula14-08-194113-12-2008
Desrumaux Henri Victor12-11-186816-09-1951
Dessein Camiel28-01-191029-06-1986
Deswarte Maria Emma06-02-188428-08-1945
Detaeye Omer Alfons Jozef16-03-191309-12-2004
Detavernier Fernand25-08-194511-08-2008
Detré Guillaume19-07-190830-01-1999
Deuninck Emiel Jozef26-07-192703-03-2005
Devaux Jean-Pierre13-07-195129-01-2006
Develter Elise Maria21-07-189523-08-1985
Devers Simonne18-11-192410-06-2007
Deveugele Valeer Medard11-01-193114-04-2000
Devinck Emma02-09-191623-08-2005
Devinck Jacobus Philip05-05-190528-09-1995
Devisch Maurice24-10-189612-02-1991
Devisch Maurice21-11-192011-09-1950
Devisscher Oscar15-10-192602-06-1998
Devisschere Georges19-02-193401-01-1995
Devisschere Roger21-04-193113-10-1994
Devlieger Leona10-02-193209-11-2014
Devolder Maria15-06-189216-07-1941
Devolder Michel07-03-191606-01-1995
Devos Albert17-06-191520-05-1995
Devos Antoon22-01-191224-01-1994
Devos Barbara03-12-183503-12-1865
Devos Charles19-11-183205-04-1916
Devos Charles21-03-184518-02-1929
Devos Elisa Nathalie21-12-186310-09-1945
Devos Henri11-01-190606-07-1964
Devos Hilda16-01-191915-08-2006
Devos Joseph03-03-181225-08-1891
Devos Joseph Oscar22-03-188726-04-1960
Devos Josepha Esther Maria12-03-194210-04-1942
Devos Jules05-09-186716-02-1926
Devos Jules25-11-189131-10-1941
Devos Julienne15-01-193804-07-2008
Devos Leopold19-02-189310-11-1914
Devos Luc23-12-195201-10-2009
Devos Madeleine14-05-190114-02-1946
Devos Marcella30-06-192221-05-2006
Devos Maria15-09-187506-02-1946
Devos Marie Elisa24-03-185930-11-1946
Devos Melanie07-02-185021-08-1933
Devos Roger06-03-193823-03-1989
Devos Rosalia Constancia03-178122-10-1866
Devos Rosalie182113-02-1897
Devos Rosalie23-01-184117-05-1891
Devos Sylvie13-08-185802-08-1938
Devos Urbanie15-03-188406-10-1958
Devos Willy10-02-192424-11-2001
Devreker Angela10-02-192206-05-1996
Devreker Lucie Marie20-06-188603-11-1956
Devriendt Francisca09-02-184114-02-1931
Devriendt Magdalena31-08-190529-08-1937
Devriendt Marie Ludovica06-07-189508-02-1986
Devriese Albert02-08-190524-06-1955
Devriese Albert Marcel15-03-193107-07-1987
Devriese Alice30-10-192522-08-1986
Devriese Robert26-09-189128-08-1980
Devuyst Germaine11-12-192306-03-2005
Devyt Joannes Bernardus26-01-183222-05-1895
Dewaele Filomena19-01-184714-11-1914
Dewaele Frederic15-02-184022-02-1924
Dewaele Frederic09-01-198926-10-2011
Dewaele Hugo02-12-194719-11-1996
Dewaele Marie Sidonie16-06-189302-08-1932
Dewagtere Liesbeth08-10-194226-08-2005
Dewagtere Yvette28-02-193904-09-1996
Dewanckele Alfonsus Gregorius25-12-188307-05-1949
Dewanckele André20-10-191505-02-1986
Dewasch Palmyre12-03-190410-08-1990
Deweerdt Celina24-09-187728-05-1961
Dewilde André19-10-192928-04-2002
Dewilde Celina15-05-190530-01-1994
Dewilde Clara26-12-193209-03-2012
Dewilde Lucien Felix22-06-192411-07-2006
Dewilde Malvina02-11-190521-03-1980
Dewilde Maria07-11-187118-03-1960
Dewilde Maurice04-08-191712-06-1990
Dewispelaere Georges15-06-190627-02-1985
Dewispelaere Maurice25-02-191228-03-1990
Dewitte Juliana13-04-191619-05-1990
Dewulf Cyriel20-07-190714-11-1987
Dewulf Etienne18-06-193517-04-2018
Dewulf Frank07-09-195618-03-1989
Dewulf Frans02-06-192509-08-2005
Dewulf Georgette12-02-192306-12-2000
Dewulf Godelieve06-07-192621-08-2000
Dewulf Julien06-04-191124-03-1974
Dewulf Magdalena06-09-190229-10-1988
Dewulf Paula05-02-193324-01-2004
Dewulf Willy12-10-192714-03-2006
Dewulf Willy15-05-195430-07-2018
Dewulf Yvonne02-12-191405-01-1984
Deyne Marcel Jozef24-08-192210-10-1975
Deyne Roger28-02-193913-11-2005
Deyne Valère Eduard Jozef15-07-191902-10-2005
Deyne Yvonna Maria27-08-192327-07-1986
Deywel Martha29-08-191827-03-2010
Dezutter André Désiré14-11-190122-05-1978
Dezutter Martha20-08-191124-02-1995
Dezwaef Irma Maria14-04-190204-01-2005
Dezwaef Joseph17-12-190316-04-1987
Dhaene Engelbertus182920-05-1900
Dhaene Marcel26-08-191213-01-1997
Dhaene Maurice01-06-191903-12-2008
D'Haene Pieter Désiré30-05-185510-12-1930
D'Haene Silvie04-02-186902-06-1943
D'haene Walter05-12-193813-08-2018
Dhaenens Adriana Maria09-08-190805-08-1987
Dhaenens Anna Maria Rosa28-11-191229-01-2000
Dhaenens Maria Magdalena29-11-191229-11-2000
Dhaenens Suzanna Maria16-11-191901-01-2007
Dhaenens Yvonne Maria Amelia01-04-191224-02-1982
D'Haenens Emerentia21-03-188409-12-1920
D'Haenens Jules30-06-184730-01-1942
D'Haenens Jules15-06-186204-08-1943
D'Haenens Jules12-03-186608-11-1942
D'Haenens Marie-Louise24-03-190608-12-1946
Dhaens Edmond17-10-186322-02-1918
D'Haens Jules18-12-186521-06-1921
Dhaese Bertha Maria04-01-191211-11-1985
D'Haese Julien12-05-193509-02-2013
D'Haese Raphaël Gérard Odilon30-12-190013-07-1996
D'Haeseleer Bernard15-12-190823-06-1988
D'Haeveloose Noël15-02-193707-07-1992
D'Haeyer Albert14-05-193420-02-1997
D'Haeyere Gabriëlle13-06-191007-03-1989
D'Haeyere Maurice23-12-190327-08-1984
D'Hallewin Henri13-09-192030-11-2007
D'Hase Désiré183224-03-1906
D'Hauwe Victor Adolf09-04-192307-05-2014
D'havé Martine20-03-196015-08-1995
D'havé Valeer René10-11-192329-07-1998
D'haveloose André20-07-192202-01-1999
Dheedene Marie Louise04-02-191928-10-2005
D'heer Jules10-07-193218-04-2009
D'Heere Maurice30-12-190616-03-2001
D'Hertevelt Petrus Franciscus29-01-186418-10-1925
Dhertoge Firmin09-03-193515-11-2007
D'Hertoge Erik06-07-194211-05-1993
D'Heygere Gerardine25-09-189630-09-1974
D'Hoe Alma05-04-193024-04-2003
D'Hoe Emma30-05-192301-07-2000
D'hoe Jacques17-03-195624-05-2008
D'hoedt Julien04-02-191016-01-1992
D'hoedt Marie24-03-190712-12-2002
D'Hoedt Octavie Sylvie Rosalie185028-06-1884
D'Hollander Clara18-09-193225-05-2001
D'Hollander Maria Magdalena Theophila Frederica04-07-191011-11-1916
Dhondt Adrienne17-09-190123-05-1998
Dhondt Albert20-08-192204-02-1979
Dhondt Antoine02-03-193422-05-2000
Dhondt Cesar Juliaan13-04-190818-03-2004
Dhondt Christine12-04-195209-09-1987
Dhondt Cyriel30-07-189225-08-1984
Dhondt Emiel26-09-186526-03-1940
Dhondt Etienne23-06-194210-04-1993
Dhondt Firmin25-09-192719-11-2009
Dhondt Gerard03-01-190927-12-1986
Dhondt Gerard Camiel21-07-191329-10-1984
Dhondt Gilbert24-09-192802-11-2007
Dhondt Hector Aloïs05-11-191229-03-1996
Dhondt Helena Maria11-01-190107-10-1983
Dhondt Jeannette25-08-193109-04-1932
Dhondt Jérome29-10-190220-01-1995
Dhondt Julien26-04-191611-03-2001
Dhondt Louisa11-05-191025-04-1984
Dhondt Luc16-02-195110-05-2000
Dhondt Ludovica11-05-1910
Dhondt Maria26-12-193516-04-2015
Dhondt Maria Magdalena01-04-189908-04-1979
Dhondt Maria Magdalena13-10-190931-03-1999
Dhondt Paul Madeleine Emile05-10-192928-06-2012
Dhondt Paula Maria13-12-191125-01-1999
Dhondt Rachel03-03-191721-03-1987
Dhondt Richard Maurits22-08-192021-11-1994
Dhondt Roger Rutger Honoraat20-07-191405-03-1995
Dhondt Victor17-10-186904-11-1934
Dhondt Wilson24-06-193805-03-2014
D'Hondt Albert26-02-191524-12-2002
D'Hondt Alice03-09-191631-08-2008
D'hondt Alice01-04-193026-08-2004
D'Hondt Alidor14-12-189411-06-1947
D'Hondt André Remi29-07-191017-01-1930
D'hondt Edgard08-12-190111-12-1981
D'Hondt Fernand16-04-191011-12-1972
D'Hondt Maurice28-02-190324-10-1989
D'Hondt Maurits25-12-192703-07-2000
D'Hondt Sylvia03-01-189828-07-1975
D'Hondt Yvonne09-04-192628-09-2011
Dhont Albert17-07-191604-07-1997
Dhont Alfons24-02-189404-11-1983
Dhont Alfred Jozef11-12-192808-10-2005
Dhont Amand Charles Louis23-03-191304-10-2001
Dhont André29-08-193023-11-1996
Dhont Andre Henri01-01-190123-08-1990
Dhont Andreas Jozef Pieter11-02-193713-06-2015
Dhont Arthur11-04-190416-01-1982
Dhont Camiel Richard Jozef12-12-193024-03-2009
Dhont Cyriel Jozef19-03-191126-03-1993
Dhont Danny24-11-196909-06-1985
Dhont Geert10-03-195915-05-2004
Dhont Geert03-08-196514-03-1997
Dhont Godelieve Emma Marie31-07-194021-06-2002
Dhont Hector11-12-192502-01-2011
Dhont Helena Maria07-12-190118-11-1972
Dhont Jeannine31-07-195217-05-1993
Dhont Leopoldus Elodia Adolphus25-10-190526-03-1994
Dhont Liliana05-01-193001-12-2007
Dhont Magdalena Maria04-08-189703-03-1995
Dhont Marcella Maria26-03-190708-02-1996
Dhont Maria17-02-192802-05-2006
Dhont Martha Magdalena Albertina23-01-191028-10-1986
Dhont Medard19-03-190610-10-1982
Dhont Roger Walther Urbaan Herman09-07-192712-10-2009
Dhont Valeer Jozef Marcel14-11-192428-08-2014
D'Hont Maria28-12-190730-09-1986
Dhooge Abel29-11-190405-09-1973
Dhooge Camilla27-02-191330-06-1999
Dhooge Eric Omer Julienne10-01-194229-03-1994
Dhooge Franciscus Joannes Leonardus Maria14-03-188302-12-1945
Dhooge René Jozef02-04-192512-03-2008
D'hooge Alina11-02-193020-10-1994
D'Hooge Anna21-01-193115-04-1997
D'hooge Bertha Clara03-08-191120-06-2000
D'Hooge Celesta Paula16-05-192221-01-1973
D'Hooge Diana03-03-192525-02-1998
D'Hooge Gentil04-05-190517-06-1975
D'hooge Lucien Achiel25-02-193804-07-2007
D'hooge Willy17-04-192115-06-2009
D'Hooge Willy Victor Maurice15-03-193912-03-1998
D'Hooghe Charles08-06-189910-07-1974
D'Hooghe Frans Jan22-11-185401-11-1934
D'Hooghe Juliana Maria19-12-186112-03-1930
Dhoore Alma Maria06-08-190605-06-2000
Dhoore Cyriel16-09-190423-10-1984
Dhoore Godelieva Yvonna Emma21-06-194927-10-2009
Dhoore Pieter Jozef15-01-190929-12-1992
Dhoore Rosa Rosanne09-07-193427-01-1993
Dhoore Willy15-03-191505-06-2004
D'Hoore André19-08-191022-02-1980
D'Hoore Charles22-01-191712-11-1990
D'Hoore Joseph Leon20-10-189705-10-1965
D'Hoore Lia24-10-189610-03-1991
D'Hoore Marcel Alphons Firmin05-07-192704-12-1995
D'Hoore Marie-Louise01-08-193317-02-1989
D'Hoore Yvan24-06-196507-04-2003
D'Hossche Yvonne14-07-193024-11-2007
Dhulst Theotiem08-03-190929-09-1979
D'hulst Bertha18-05-190216-07-1977
d'Hulst Julius Edmondus19-11-184908-09-1918
D'Hulst Polydoor Emiel12-04-190021-01-1918
D'Hulster Alfons03-12-187530-10-1936
D'Hulster Georges22-10-190528-09-1973