Home

Overzicht Rouwbrieven

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakte
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieStaten van Goed
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Abbeloos André25-02-192724-02-1994
Abeele Cyriel13-08-189502-01-1978
Abraham Lucien07-10-191514-02-1986
Accou Georgette29-12-193515-05-1988
Acke Achiel Amand29-11-189705-11-1967
Acke Judith30-09-191222-03-2000
Acke René13-08-192918-08-2009
Ackein Estelle14-01-191703-09-2012
Acou Christiane05-10-194117-10-2014
Adam Achiel13-04-191829-04-1974
Adam Alberic Roger20-12-192613-11-2002
Adam Maria16-07-192811-01-2008
Adam René Georges07-09-190007-10-1984
Adams Gaston25-01-192207-02-2007
Adams Hortense18-04-190108-05-1993
Adams Jules07-07-192807-12-2008
Adams Martha14-04-191705-01-2006
Adriaen Julia21-04-190608-12-1988
Adriaen Kristien20-03-195220-12-2001
Adriaens Albert25-12-190923-06-2000
Adriaens Germaine25-12-190927-12-1995
Adriaens Hektor August05-04-187216-12-1960
Adriaens Robertine11-01-190309-02-1981
Adriaens Simonne03-10-192330-04-2014
Adriansens Louisa-Maria24-07-190710-12-1981
Adriansens Nathalie Maria01-06-191304-10-1988
Adriansens Oscar08-02-191212-02-1988
Adriansens Victor28-11-191821-11-1992
Aelter Emiel Karel23-06-192817-03-1997
Aelter Leo Juliaan10-02-192403-05-2000
Aelter Servaas Daniël Roger05-11-192214-05-1999
Aernoudt Irène06-07-192624-06-2010
Aernout Denise09-06-191215-08-2006
Aerts Adelina13-06-189816-01-1989
Aerts Albert23-02-191631-07-1992
Aerts Marcel27-11-192931-01-1996
Aerts Maria15-11-192217-06-2007
Aerts Sidonie17-08-191209-11-2004
Albert Jozef10-09-192915-11-1980
Albert Karel14-09-190201-04-1981
Albert Kurt24-05-197407-10-2007
Alexander Aurèle06-08-193016-03-1977
Alexander Edmond03-10-188324-11-1976
Alfvoet Mathilde26-06-190117-06-1980
Algoedt Maurits28-04-191126-03-2001
Algoedt Roger04-12-192228-07-2015
Algoet Irma22-03-191507-10-2002
Algoet Marcel02-01-192113-07-2007
Allaert Christine15-07-195426-07-2016
Allaert Zulma Irma24-01-190930-05-1975
Allaeys Georges03-03-191912-03-1997
Allary Alma03-08-192428-07-1999
Allary Maurits30-04-192807-10-2003
Allary René13-03-189614-10-1980
Alleman Leona Paula29-05-191113-10-2002
Allemeersch Alice Marie11-12-191306-09-1992
Allemeersch André07-09-191917-06-1994
Allemeersch André16-06-192422-08-1997
Allemeersch Frans28-11-191108-05-2002
Allemeersch Gaston05-02-190819-05-1985
Allemeersch Georges20-12-190929-11-2004
Allemeersch Jérôme21-03-191915-11-2011
Allemeersch Jozef30-03-194922-12-2011
Allemeersch Maria16-04-193922-05-1984
Allemeersch Maria Andrea21-10-192202-08-2004
Allewaert Dionysius24-08-192325-12-2006
Alliet Agnes17-02-192811-09-2008
Alliet Firmin07-01-192804-09-1999
Alliet Rachel18-05-192011-09-2015
Allonsius Augusta07-05-189830-07-1984
Ally Anne-Marie10-10-194320-04-2005
Almey Godelieva12-08-192421-12-2011
Amandels Lieve20-05-193911-11-2013
Ameele Emile Camille10-03-190804-01-1992
Ameele Joseph Maurice11-01-191214-09-1973
Ameele Marcel18-12-191710-02-1997
Ameele Michel20-02-192303-12-2011
Ameye Julia Zulma15-06-190909-03-1984
Ameys Frans02-04-193713-05-2004
Ampe Cyril26-03-192107-12-2003
Ampe Georges04-05-192417-02-1996
Ampe Germaine26-03-190318-09-1981
Ampe Guido18-09-195605-11-2008
Ampe Lutgarde17-09-193413-02-2016
Ampe Marcel17-12-192516-01-2000
Ampe Maurits05-01-190621-01-1986
Ampe Willy22-05-192828-03-2003
Ampoorter Madeleine04-03-191421-03-1991
Ampoorter Marcel Josephus Cornelius18-06-192026-03-1994
Ampoorter Maurits27-10-192426-04-2014
Anckaert Jeanne24-02-192407-01-2002
Andries Antoine Camiel Jozef23-08-192417-06-2009
Andries Germaine02-09-190919-03-1991
Andries Ivonne06-02-192202-09-2012
Andries Jan26-04-193030-10-1989
Andries Paula26-12-194929-11-2010
Andries Yvan29-01-194526-06-2019
Andriessen Irma20-08-192818-08-1987
Andry Adolphe07-02-193418-09-1995
Aneca Charles27-09-191610-10-1995
Aneca Hilaire09-03-193630-10-2008
Annemans Marina08-10-196126-12-1997
Annys Camiel07-06-192408-07-2014
Anrijs Hilarius Joannes Baptista15-11-190814-08-1988
Anrijs Rosa24-07-191329-01-1995
Anseeuw Jules16-12-189813-06-1994
Ansoms Achille28-08-193225-08-1989
Antheunis Roger26-06-191405-02-2001
Anthierens Frans18-09-191928-01-2004
Anthierens Godelieve Esther Bernard18-03-192626-07-1985
Anthierens Malvina15-12-191516-07-2008
Anthierens Maria16-11-191028-02-1988
Anthierens Maria Sylvia16-07-190610-09-1985
Anthone Angele01-05-192811-02-2006
Appelmans Michel02-07-194011-01-2010
Appelmans Suzanna02-06-193221-08-1985
Appeltans Gerard10-08-192612-09-1986
Ardenois Maria Josepha Charlotte Mathilde15-06-191116-11-1998
Arga Maria06-12-189519-08-1985
Arickx Kris04-08-197505-02-1995
Arijs Felix05-02-191327-08-1986
Arijs Jan06-04-190903-01-1986
Arijs Marie Celine26-01-188606-11-1982
Arnauts Joren09-09-198302-10-1995
Arnoe Irène13-07-192229-08-1998
Arnoes Willem01-04-191707-01-2004
Arnou Willy10-01-193111-09-1990
Arnout Albert04-11-192009-03-2003
Arnouts Anna25-01-192029-06-1984
Arnouts Jos13-09-193313-01-1991
Aspeslagh Gaston22-05-190506-07-1987
Aspeslagh Georgine28-08-190226-03-1983
Asselberghs Victor01-02-191210-03-1991
Assez Marcel25-07-191704-03-1992
Astaes Godelieve09-03-191015-01-2001
Audenaert Geeraard16-09-191801-05-2000
Audenaert Paula25-04-191121-05-2002
Audoor Richard11-09-190124-03-1993
Audoore Liliane05-09-193205-12-1985
Augustijnen Leonie13-03-189916-10-1997
Augustyn Christine06-04-195315-02-2003
Auman Theofiel20-01-192029-12-1999
Austraete Pauline22-05-187310-07-1945
Auwerx Henri30-04-191327-01-1995
Avau Nathalie20-05-190022-04-1979
Avereyn Laura04-05-192915-04-2005
Avonture André30-09-191123-08-1993
Avonture Rachel05-04-193223-02-2013
Backaert Frans16-11-192708-03-1989
Backers Etienne07-03-194709-01-2014
Backers Roger09-10-192916-07-2008
Bacqué Karel Lodewijk29-05-188108-10-1963
Baecke Frank25-11-194518-04-2007
Baeckelandt Audimar11-06-193721-11-2003
Baeckelandt Constant19-12-191122-11-1994
Baeckelandt Madeleine21-12-192201-09-2004
Baeckelandt Marie29-12-189926-09-1990
Baeke Johan20-05-195504-07-2006
Baekeland Hilda21-11-190824-07-1998
Baekelandt Frans Edouard20-03-192310-03-1987
Baekelandt Mariette18-09-191718-02-1999
Baekelandt Petrus28-03-190520-06-1997
Baekelandt Remi25-11-188505-10-1976
Baelde Christiane20-09-194014-12-2014
Baelde Godelieve20-06-193214-04-1994
Baelde Godfried26-01-191402-10-2003
Baelde Maria10-10-191805-08-2000
Baelde Maurice31-08-192911-08-1993
Baele Jacqueline08-12-194715-03-2010
Baelen André Victor16-06-192223-04-2001
Baep Jules31-03-191329-09-1985
Baert Adrienne30-01-191925-05-2008
Baert Carlos Emiel Emma04-04-194327-04-2016
Baert Gerard30-06-190728-12-2004
Baert Gerard08-06-192018-06-2002
Baert Gilbert25-01-193615-11-2011
Baert Henri Louis13-06-189330-01-1944
Baert Irène Alicia04-03-191712-02-1991
Baert Jozef Henri Emile07-03-190118-09-1980
Baert Karine02-03-196909-09-2007
Baert Leon08-08-191202-11-1992
Baert Louise18-09-192026-10-2000
Baert Marcel31-08-190512-11-1985
Baert Margareta13-02-191409-05-1998
Baert Maria15-07-192123-11-2001
Baert Maurits10-11-190707-01-1993
Baert Octaaf15-02-192805-08-2005
Baert Peter08-08-196330-04-2016
Baert René01-06-189931-03-1988
Baert Robert Gustave29-04-192604-08-1996
Baert Roger19-06-192414-02-1996
Baert Simonne06-03-193305-11-2005
Baerten Marcel13-10-193816-12-1995
Baes Arsène23-08-193302-12-1993
Baes Roger03-09-192015-12-1994
Baesen Honoré24-02-190108-11-1993
Baesens Margriet16-11-191723-05-2014
Baesens Morits17-03-191330-05-1991
Baessens Frans25-11-192301-10-1992
Baessens Yvette17-03-193313-03-2004
Baeten Maria10-02-189112-06-1974
Baetens Bernardina17-01-190017-09-1976
Baetselier Raoul25-02-192822-09-2007
Baeyens Antoine22-02-191404-08-1999
Baeyens Franky04-07-197224-01-1996
Baeyens Frédéric28-03-191413-10-1993
Baeyens Maria-Johanna23-01-191617-08-1995
Baeyens Marie-Jeanne26-02-194225-06-1996
Bafort Michel08-07-189802-02-1982
Bailleul Martha18-01-191407-01-1992
Baillie Denise18-05-193408-07-2018
Baillière Willy24-02-193808-07-2014
Bal Agnes26-12-193127-04-2012
Balanck Maria-Louiza03-03-192124-02-2009
Balcaen Hector02-05-191529-09-2007
Balduck Camilla Alice16-02-191822-02-1998
Balduck Maria Magdalena30-11-191330-05-1993
Balduyck Rachel03-10-190322-02-1989
Balemans Flor18-05-191403-09-1994
Balemans Louisa02-10-191618-02-1991
Balemans Ludo13-10-194505-12-1995
Ballegeer Bertrand Johannes06-05-192511-11-2013
Ballegeer Noël Edgard Gerarda25-12-195603-11-2019
Balliauw Elza Elisa Joanna Maria08-07-191919-09-1984
Balliere Henri Victor15-03-189803-04-1978
Ballière Lucien02-07-192402-01-1993
Ballieu Maria18-10-192127-12-2011
Balloy Marcel Joseph27-05-190623-05-1992
Balloy Rachel-Marie09-11-190828-01-1975
Balloy Roger12-02-192721-01-2000
Banck Anna Catharina23-08-189704-02-1980
Barbé Maria27-06-192221-09-2002
Barbier André01-08-193020-10-2000
Barbier Augusta Maria04-01-190124-11-1987
Barbier Henri06-05-190120-02-1984
Bardyn Maria24-05-191403-12-1989
Barra Daniel02-10-195420-03-2008
Barth Franz Josef07-08-194505-11-2014
Bassez Julienne14-02-191118-06-1987
Bassier Paul03-09-195106-01-2009
Basteleus Emile26-10-194302-10-2002
Basteleus Jaak13-05-191401-11-2003
Bastiaans Irena Ludovica Mathildis11-01-191114-03-1993
Bastianen Michel11-11-193213-05-1988
Bataillie Margaretha Maria08-11-190817-06-2005
Batens Valentine29-12-189202-12-1971
Batteauw Elvire16-09-191719-03-2000
Battes Annie12-11-191227-10-1994
Baudewijns Antonia14-05-189029-03-1972
Baudonck Antoon Remi21-09-192914-09-1977
Baudry Marietta Catharina21-12-192806-04-2015
Baus Willy24-06-192118-11-1991
Baute Alfons Jozef23-06-191326-07-1994
Baute Ivonne14-02-192527-02-2004
Baute Maria07-09-191901-09-2002
Baute Omer Désiré Alfons30-04-194915-09-2005
Bauters Alida20-04-191119-04-2002
Bauters Denise31-05-193231-12-1995
Bauters Julienne Elodie18-02-191910-10-2003
Bauwens Albert07-08-191408-09-1987
Bauwens Cyrille29-11-192327-06-2013
Bauwens Florida25-03-193511-06-2000
Bauwens Jerome25-02-192902-11-2007
Bauwens Jules27-02-190914-03-2000
Bauwens Leon09-03-194105-06-2005
Bauwens Michel14-07-191521-12-1999
Beaujean Fritz14-03-192407-10-2005
Beaumont Arlette28-05-193521-03-1990
Beausaert Magdalena23-06-191208-09-2014
Becarren Palmyre08-10-189607-11-1977
Becker Luciana26-01-191014-12-1988
Beckers Maria Elisabeth192012-05-1998
Becquart Jeanne10-11-190431-01-1986
Becqué Paul25-08-192209-06-1995
Becu Gerard22-07-192113-06-1993
Becu Jerôme15-11-190116-03-1989
Becue Albin06-02-193421-03-2010
Becue Johan20-04-195304-12-2000
Becue Joseph21-04-191808-04-2003
Becue Julius06-03-191203-08-1990
Becue Lisette23-11-193617-08-2015
Becue Maria28-04-191208-11-2001
Beeckman Jaak01-03-191909-09-1996
Beelaert Domien26-11-192127-01-1997
Beerens Etienne05-01-194507-12-2013
Beerens Louis30-04-193122-05-2013
Beernaert Cyriel16-07-191125-01-2006
Beernaert Gaston22-10-192510-01-1990
Beernaert Gentiel11-12-190709-09-1985
Beernaert Jules30-04-190014-11-1987
Beernaert Julia05-03-189801-08-1982
Beernaert Margareta04-08-193119-07-2011
Beernaert Raymond06-08-194124-02-2010
Beeuwsaert Simona14-02-192617-09-2007
Befayt Joseph Jean Baptiste06-12-189708-12-1992
Begijn Henri15-04-191411-09-1985
Behaeghel Augusta11-10-187909-11-1949
Behaeghel Elisa Magdalena07-01-190703-02-2002
Behaeghel Marcel17-02-192104-08-2008
Behaeghel Nestor04-05-188221-06-1967
Beijs Ida13-01-192713-09-2013
Beils Julia10-07-190620-08-2004
Beirens Maurice31-03-191409-01-2004
Bekaert Agnes25-07-193105-02-1999
Bekaert Aime22-05-190318-03-1990
Bekaert Alois Cyrille Urbain11-04-190121-10-1937
Bekaert André07-03-191111-02-1991
Bekaert Beatrice26-08-194428-10-1989
Bekaert Erna25-07-194430-05-2004
Bekaert Etienne01-06-193127-02-2008
Bekaert Georges Maurits18-10-190118-01-1986
Bekaert Germana Valentina27-11-190723-01-1989
Bekaert Jérôme08-09-190721-06-1994
Bekaert Leona11-03-192131-01-2002
Bellaert Sylveer11-09-194629-09-2015
Bellemans Maria Virgenia Margriet12-03-189920-05-1986
Bellemans Marie-Louise09-03-189309-10-1997
Belligh Godelieve07-01-195016-06-2011
Belpaeme Adriënne12-02-190726-02-1988
Belpaeme Gilberte30-07-193118-04-2007
Belpaeme Ludovicus15-10-187125-08-1962
Benauwt Marcel10-07-190929-06-1991
Benoot Adelin05-05-193501-04-2006
Benoot Georgette27-08-193118-04-2002
Benoot Sidonie31-05-190919-01-1998
Benoot Zoë Martha06-10-190519-12-1998
Bentein Cyriel Hendrik03-01-192430-04-1980
Bentein Gerard Jules10-08-192517-07-1999
Bentein Marcel24-11-194114-05-2013
Bentein Yvonne25-12-192604-06-2013
Berben Agnes01-04-189723-03-1978
Bergman Claire16-10-191928-10-2004
Berkers Albert25-09-191904-11-2011
Bernaert Gustaaf26-07-189820-05-1989
Bernaert Margareta23-01-192102-03-2006
Bernaerts Alfons01-04-192508-03-1995
Bernaerts Jos28-03-192214-02-1993
Bernaerts Wieza05-08-192823-12-1988
Bernard Albert21-10-191515-01-1984
Bernard Noël30-12-194214-02-1996
Bernard Stefaan27-06-198026-07-1997
Bert Yvonne Marie Madeleine16-07-193331-05-2009
Bertels Frans24-09-191409-02-1996
Berth Elsa25-10-192008-03-1985
Berth Henri Albert25-05-191604-01-1988
Berth Jeanine22-03-194103-08-2001
Berton Maurice24-06-190630-01-1987
Bessemans Maria17-01-192412-11-1991
Bethuyne Maria20-02-192226-11-1991
Beullens Liza13-11-191023-03-2000
Beunckens Gustaaf Balthazar Ovide15-10-192112-01-2009
Beuselinck Filip15-04-196019-11-1993
Beuselinck Joseph23-04-192609-02-2000
Beuselinck Juliana08-11-192430-07-2009
Beuselinck Maria-Joanna13-08-193716-12-1999
Beuselinck Maurice04-06-192406-08-1989
Beutjens Maria08-11-191931-03-2004
Beyaert Anna Maria Irma15-05-191218-11-1990
Beyaert Bertha Hortentia11-04-190905-09-1993
Beyaert Firmin30-07-192807-02-2012
Beyaert Germaine Maria Philomena25-09-192917-09-1986
Beyaert Jules25-03-190720-11-1988
Beyaert Majella Maria Ida15-05-191220-05-1988
Beydts Marcel09-08-193014-05-1994
Beyen Eugenie24-10-189012-07-1982
Beyen Gaston21-03-192120-02-1994
Beyen Hektoor19-05-191321-04-1999
Beyers Felicia Josephina22-02-189923-12-1975
Beyers Jozef09-02-193705-08-1995
Beyers Maria10-02-190115-10-1990
Beys Sebastiaan27-05-193530-07-1994
Beyst Marcel03-05-195014-12-2003
Biasino Andrea12-10-191606-07-1999
Biebauw Diana05-07-193417-03-2015
Bielaer René23-02-193320-11-2000
Bielen Maria26-10-192216-04-1996
Bijtebier André José Dominique07-04-192221-12-1988
Bilcke Guido19-07-192703-10-1993
Billiauw Julia08-06-193204-06-2011
Billiauw Julien05-01-190524-01-1990
Billiauw Marcel22-09-192418-03-1994
Billiauw Maria08-01-193013-05-2012
Billiet Arsène15-05-192111-09-2014
Billiet Catharina25-05-196425-11-2011
Billiet Paula10-01-192421-12-2002
Billoy Philemon02-07-189121-02-1982
Binard Marcel24-01-192230-08-1987
Bingé Gerard Antonius26-10-190916-11-1983
Biva Joanna10-04-191418-05-1998
Blanchaert Eric16-02-194715-08-1982
Blanchaert Maria Hortensia06-09-189329-10-1976
Blanckaert Maria18-08-190014-09-1990
Blank Jos28-06-191625-04-2007
Blauwaert André25-06-192420-11-2000
Block Louisa05-01-191002-10-1992
Bloem Maria Bertha16-04-191621-03-2004
Blommaerts Joannes Philemond24-10-190411-08-1974
Blommaerts Marie-Mariette13-11-192704-02-1992
Blomme André20-09-192205-02-2010
Blomme Bertha26-11-191013-04-2002
Blomme Emerance08-01-188911-02-1984
Blomme Emile24-05-190625-03-1998
Blomme Godelieve12-04-191723-01-2016
Blomme Irma26-09-190217-07-1997
Blomme Jeannette21-07-194415-08-2006
Blomme Leon27-09-192020-08-2013
Blomme Maria Clara Josepha09-03-192124-11-1975
Blomme Marnix12-10-194719-11-2013
Blomme Paula24-11-192901-01-2008
Blomme Willy07-09-193523-05-2015
Blondé Julien22-02-193021-01-1992
Blondeel André François02-01-192015-08-2005
Blondeel Norbert15-03-194714-08-2007
Blondia Jeroom15-02-192918-10-1993
Blontrock Camilla20-07-192611-01-2016
Blontrock Gerard03-10-190903-11-2001
Blontrock Joëlla Maria Estella16-07-194016-09-2002
Blontrock Laurent29-05-193027-12-2007
Blontrock Margareta17-08-192714-05-2013
Boccave Antoine25-10-193224-12-1996
Bockaert Jacqueline04-07-193527-07-2003
Bockstaele Martha Maria13-06-190919-01-1991
Bockstaele Paula15-04-191505-02-2006
Bockx Emma14-09-190418-02-1992
Bocquez Eduard30-08-192425-08-2001
Boddez Arsène13-08-191230-04-1999
Boddez Charles16-03-189423-12-1979
Bode Stanislas02-12-192505-02-2011
Boden Jan23-06-192010-11-1995
Boden Jos28-02-191923-04-1999
Bodijn Simone30-08-193327-10-2007
Boeckling Florimond11-07-191102-01-1985
Boeckx Martha03-09-189907-10-1998
Boedt Leo11-06-194809-01-2006
Boedts Elisa Leonia08-08-187524-08-1941
Boedts Justin27-07-191112-11-1990
Boelaert Celine28-03-192515-08-1999
Boels Beatrijs Roza Anna Maria08-08-194514-08-2012
Boels Gabriella Ivonna Maria11-10-191404-01-1999
Boeraeve Oscar11-01-191716-05-2009
Boes Georges René Oscar24-07-191507-07-1991
Boesmans Jeanne18-04-191725-08-1996
Boeykens Martha21-10-190815-03-1994
Boffel Maria19-06-191825-07-2010
Boffin Jean22-03-193217-10-1990
Bogaert Aimé11-05-193319-08-2011
Bogaert André11-03-192907-04-2006
Bogaert Firmin11-02-192730-07-1990
Bogaert Frans25-10-193826-03-2003
Bogaert Madeleine Suzanna21-01-192729-03-2009
Bogaert Petrus12-11-189207-07-1975
Bogaert Prosper05-10-190427-10-1973
Bogaerts Gustaaf04-10-193325-01-1999
Bol Daniel17-06-193619-02-1999
Boldens Marcel07-04-192323-04-1987
Boljau Joseph François15-09-192020-03-1986
Bollaert Bertha24-10-190815-12-2002
Bolle Maria28-03-193527-11-2003
Bolliou Andrea31-07-192309-12-2009
Bolliou Henri23-04-191426-03-1987
Bombeke Willy10-12-193618-08-1993
Bomberna Freddy Arthur Aloïs27-07-194810-05-1997
Bonamie René21-12-193224-04-2007
Bonnarens Edmond29-03-191906-03-1988
Bonnarens Gaston15-10-193927-02-1997
Bonnet Maurits05-11-191919-01-1983
Bonny Albert09-06-192317-04-2015
Bonny André02-03-194809-10-2000
Bonny Brigitta01-08-190608-11-1983
Bonny Christiane15-12-193617-10-2002
Bonny Cyriel03-08-192021-12-2004
Bonny Irena25-02-192713-07-2011
Bonny Maurits18-06-192519-08-2007
Bonte André18-05-192322-03-2011
Bonte Celesta30-04-190016-11-1989
Bonte Diane06-04-194123-12-2015
Bonte Georgette05-12-193515-10-2012
Bonté Hortensia10-01-190920-03-1992
Bonte Julia08-07-189801-12-1994
Bonte Margriet18-03-192917-02-2001
Bonte Sidon Joseph16-04-191024-06-1986
Boom Alfons03-04-192310-10-1995
Boon Emiel25-10-190024-12-1998
Boone Cyrille29-06-191418-05-2003
Boone Georgette05-10-194017-07-2006
Boone Gerard22-08-191709-04-2005
Boone Henri21-05-189711-05-1981
Boone Lionel16-10-195015-11-2001
Boone Marc20-04-193619-01-1999
Boone Marina15-05-190829-12-1988
Boone Martin26-01-194806-01-2008
Boone Remi15-09-191208-07-1989
Boonen Marie02-04-189918-01-2000
Boons Frans31-05-191418-07-1993
Booy Angèle10-01-193003-02-2012
Boret Guido10-03-193828-10-1996
Borgonjon Ledy01-09-191411-09-1997
Borgonjon Walter Willy06-09-193205-07-2001
Borny Louis27-09-191031-08-1995
Borra Simonne26-08-192015-07-2008
Borremans Maria Joanna26-08-191707-01-1987
Borremans Maria Ludovica10-05-190829-07-1986
Borret Jerome22-05-191305-06-2004
Bosman Gerardus Johannes Joseph189708-07-1981
Bosman Jacobus Ph. J.189814-11-1978
Bosmans Georges20-09-190629-03-2006
Bosmans Jan22-01-193116-12-1998
Bosmans Victor23-10-191105-08-1992
Bossaert Elisabeth05-08-191717-12-2005
Bosschem Albert Jozef15-10-191503-07-1994
Bossuyt Clara27-01-190708-07-1992
Bossuyt Gabriël18-05-189822-01-1991
Bossuyt Georges07-10-191027-09-2000
Bossuyt Ivonne10-06-192524-02-2010
Bossuyt Simonne25-10-193326-06-2007
Bostoen Albert09-08-191610-12-1990
Bostoen Cyrille12-10-189621-04-1991
Bostoen Lionel20-10-192613-03-2004
Bostoen Rachelle20-09-192127-11-2002
Bostyn Paula16-12-192431-03-2014
Boterberg Elisa30-04-191004-11-1993
Boterman Gaston17-07-193111-2008
Boterman Maurice22-10-192705-02-2012
Bottelberghe Elisa06-09-193114-04-1999
Bottelier Suzanne03-04-191402-02-1998
Boucherie Nestor17-04-192004-11-1988
Bouchez Gustaaf20-09-191726-02-1976
Bouckaert Hilda21-09-192910-07-2010
Bouckaert Magdalena15-02-190909-08-1983
Bouckaert Maria26-10-190509-05-1987
Bouckaert Michel14-08-193928-02-2006
Boucquez Agnes08-01-192819-11-2015
Boucquez Wilfrieda04-08-193826-01-2016
Boudolf Jean-Paul12-04-197315-05-1995
Boudt Marcel25-12-191211-03-1991
Boudt Monique14-04-195129-01-2000
Bourgonjon Marc Camiel Jozef09-03-193303-10-2005
Bourlet Pierrot15-05-194926-06-1995
Boussauw Gentil28-03-190213-03-1984
Boussemaere Charles Louis21-08-184710-05-1932
Boussemaere Marguerite Maria Cornelia09-01-189204-11-1968
Boussery Josette01-05-194624-12-1999
Boute Josepha Maria25-04-191704-09-2002
Boute Veronique05-10-194803-06-2017
Bouten Jules Maurice13-09-191408-06-1987
Bouton Julien11-09-190624-01-1982
Boydens Angèle10-02-191401-08-1995
Boydens Romain30-12-191614-12-1999
Boyen Albert03-05-192223-08-1990
Boyen Barbara05-09-191404-08-1992
Boyen Gabrielle Caroline30-04-190425-01-1986
Boyen Jozef13-01-192620-01-1995
Boysen Margareta15-10-190931-10-1997
Bracke Alphons11-04-193003-09-2000
Bracke Bertha21-03-190109-06-1989
Bracke Hortensia20-09-191906-02-1999
Bracke Jozef20-03-190915-09-1995
Bracke Marcel Bernardus192705-07-1994
Bracke Rosa23-06-192828-09-2006
Brackx Ida31-03-193405-11-2011
Bracquez Frans26-06-192120-11-1997
Bradt Alfons Remi17-06-193702-10-2000
Bradt Alice05-10-191713-02-2006
Bradt Anna19-09-191222-02-2010
Bradt Astère29-10-194324-10-2009
Bradt August Honoré06-02-191302-02-1986
Bradt Etienne17-06-194706-07-1995
Bradt Frans Jozef28-01-191017-12-1997
Bradt Marcel20-10-190910-12-1994
Bradt Maria14-12-189916-06-1979
Braecke Roger16-07-192225-02-2001
Braeckman Gerard02-05-192202-10-1990
Braeckman Willy04-01-193418-03-1994
Braekevelt Gilbert19-10-192801-10-1999
Braekman Erna14-10-194804-07-2011
Braem Maria27-09-191106-01-1993
Braem Raymond30-08-192924-05-2010
Braes Jozef20-09-190405-10-1998
Braet Adhémar16-05-192527-11-2008
Braet Anaïse Maria22-10-192513-06-1999
Braet Andreas Jozef19-02-189727-09-1985
Braet Anny Julia Maria16-05-193510-08-2016
Braet August29-05-192410-02-2006
Braet Edmond Jozef19-01-192202-04-2013
Braet Freddy Clement Guido13-02-195108-01-2020
Braet Gerard30-03-193631-07-2017
Braet Guido Florimond16-08-191921-05-1994
Braet Joanna Juliana28-03-190825-12-1995
Braet Joseph11-09-192708-03-2002
Braet Laura Flora08-03-188822-12-1977
Braet Louis Willy25-09-193924-01-2020
Braet Louise13-08-192209-05-2016
Braet Madeleine Maria Carolina18-02-189816-08-1977
Braet Marcel15-08-192310-11-2015
Braet Maria22-02-191117-02-1991
Braet Maria Alice03-11-190901-01-1996
Braet Maurice01-11-189926-02-1976
Braet Paul05-04-193402-02-2015
Braet Paul August Marie29-07-194704-07-2006
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Simonne29-01-192421-09-1985
Braet Valeer Hilaire03-04-193401-06-2016
Braet Véronique Julia Maurice Maria21-08-195722-12-1999
Braet Willy Camiel16-10-192412-06-2009
Braillard Adrien Joseph16-12-191504-04-1992
Bral Cyrillus Gerardus Petrus14-06-190501-01-1984
Bral Joseph11-06-191115-08-1980
Bral Lisette Yvette Marie29-05-193701-12-2009
Breemersch Angèle08-01-193027-08-1987
Breemersch Elisabeth25-11-190707-01-2007
Breemersch Emiel Eugene06-03-186704-10-1959
Breemersch Germaine19-05-190704-12-1996
Breemersch Jerome29-03-190106-04-1985
Breemersch Marcel12-11-192608-11-2005
Breemersch Maria11-11-193129-07-2010
Breugelmans François09-04-193221-07-1988
Breugelmans Joseph Florent05-03-192621-01-1993
Breyne Julia29-08-192105-10-2006
Bridoux Germaine27-05-191927-05-1988
Briers Paul19-04-194326-07-1988
Bril Walter14-12-194215-07-2003
Brinckman Eric16-10-194229-11-2007
Brion Alida11-10-190815-06-1993
Brion Josephine25-05-191421-03-2002
Brochez Agnes25-11-192217-09-2000
Brochez Germain Jozef06-03-191229-10-1988
Brodelet Ronni Cyrille Camille20-05-193905-01-1982
Bröking Karl10-02-190210-03-1985
Bronckaerts Denise05-11-194504-04-1994
Broos Alfons23-09-192908-01-1994
Brosens Henri Maria Antoon Anna21-02-191112-11-1990
Brouckaert Gaston Leon02-04-190220-01-1987
Brouckaert Margarita11-08-190504-06-1986
Brouckmeersch Alice29-06-189627-04-1989
Brouckmeersch Ivonne29-08-193723-10-2008
Brouckmeersch Magdalena25-09-190716-02-1989
Bruggeman Germana11-12-190902-01-1988
Bruggeman Maria19-02-190113-05-1986
Bruggeman Maurice17-03-191212-01-1996
Bruggeman Michel01-03-192520-04-2001
Bruggeman Rogier29-06-192120-11-1995
Brulée Anna23-08-191327-10-2005
Bruneel Alice19-08-192820-08-2003
Bruneel Suzanne11-06-190606-06-1986
Brusseel Emiel06-02-192608-12-2008
Brusselle Esther Rachel01-09-189708-06-1993
Brutsaert Gaston13-04-190327-04-1979
Bruwier Hendrik23-08-192427-11-2011
Bruyneel Maria26-07-191425-02-2003
Bruyninckx Germaine Celine07-02-191626-10-2001
Bruyninckx Joseph06-11-190223-04-1994
Bruynooghe Alice25-12-190301-07-1991
Bruynseels Martha08-09-191131-12-1999
Brys Louis03-05-192104-07-2006
Buelens Maria02-06-189830-07-1984
Buffel Andre25-07-191705-03-1993
Buffel Cyriel23-12-192114-06-1988
Buffel Julia01-02-192702-06-2011
Buffel Juliana12-07-190522-01-1996
Buffel Marcel30-01-192019-08-1987
Buffel Paula16-08-191026-04-2001
Buijse Freddy Cyriel Oscar03-01-194321-11-1995
Bulckaen Jeanne30-01-193022-11-1990
Bulckaert Julien15-12-191631-07-2004
Bulcke Louisa01-11-190726-03-1976
Bulcke Marcel06-09-192029-12-1986
Bulcke Maria Madeleine29-01-193417-07-2000
Bulcke Yvonne13-11-192604-02-2010
Bullynck Michel17-11-194501-01-2014
Bultinck Cornelius23-11-190822-01-1978
Bultinck Cyriel01-06-192506-02-2007
Bultinck Ida03-04-192016-04-1991
Bultinck Marcel29-09-192128-07-2002
Bultinck Maurice26-04-191215-02-1995
Bultinck Oscar Michel20-03-191315-04-1990
Bultinck Simonne23-12-192228-03-1988
Bultynck Adolphine30-06-191910-02-2011
Bultynck Albertine06-07-191816-03-2004
Bultynck André28-11-192913-12-2000
Bultynck Emma04-03-189730-04-1986
Bultynck Eudoxie Marie26-07-188608-06-1964
Bultynck Godelieve29-06-193010-04-2010
Bultynck Irene15-06-192429-05-2002
Bultynck Martha02-07-190818-08-2006
Bultynck Maurice16-02-190304-10-1999
Bultynck Willy13-02-191723-10-1987
Bureau Silke25-03-197521-08-2011
Burm Amandus17-10-192330-04-2000
Buseyne Lucien22-05-192029-12-2002
Buseyne Maria17-03-192323-07-1997
Buseyne Sylvain06-07-193220-01-2001
Busschaert Clara22-03-191518-02-1996
Bussche Gilbert01-10-192807-01-2014
Bussche Triphon02-07-191817-03-2012
Bustraen Emiel Remi14-12-190218-02-1989
Butaye Luciaan11-07-190817-10-1985
Buvé Frans18-03-191931-07-1990
Buyck Aimé J. G.13-03-191117-10-1983
Buyck Charles22-03-189714-10-1967
Buyck Marie-Rose09-04-194520-06-1996
Buyckx Ida05-11-192902-01-1996
Buyens Maria07-11-192029-03-1985
Buyse André16-10-192514-09-2001
Buyse Herman15-05-194601-09-1977
Buyse Julia13-04-191629-01-1992
Buyse Juliaan30-11-190009-12-1975
Buyse Marcel29-07-191420-12-1987
Buyse Maria24-10-192203-02-2003
Buyse Marie18-03-191820-04-1998
Buyse Martha28-10-190530-07-2002
Buyse Maurice14-08-189504-12-1973
Buysse Armand August18-08-190520-05-1975
Buysse Frans18-02-192610-04-1990
Buysse Julia23-01-192310-07-1997
Buysse Leonard04-06-192002-03-1980
Buysse Maria Magdalena07-11-190612-06-1996
Buysse Roger11-01-193103-12-2013
Buysse Werner18-11-196505-11-2010
Byn Alex15-05-196421-11-1994
Cabbeke Marie Leontine02-04-189405-12-1983
Cabuy Frans20-08-190007-09-1988
Caeckaert Agnes23-07-190824-01-1993
Cael Yvette19-06-194826-11-2003
Caelenberghe Andre26-11-192303-10-1987
Caen Oscar Alfons15-09-190709-01-1986
Cafmeyer Maurits15-04-190128-05-1982
Calcoen Irena20-05-192426-11-2012
Calis Hans19-11-196530-07-1992
Callaert Serafien05-09-192501-08-2000
Callant Agnes14-12-191417-03-2009
Callebaut Elisa01-08-191510-07-1980
Callemein Jean-Pierre27-07-195315-08-1989
Callemeyn Alphons31-05-192030-03-1999
Callemeyn Amelie15-08-188811-09-1972
Callemeyn Gabriëlle12-09-192514-07-2007
Callemeyn Ghislaine02-02-193520-01-2004
Callemeyn Richard15-10-192420-08-1994
Callens Camiel Joris22-10-192020-02-1982
Callens Martha10-04-190121-03-1987
Callewaert Agnes30-09-192516-07-2009
Callewaert Agnes15-03-193127-08-2015
Callewaert Albert Oscar23-07-191529-08-2000
Callewaert Alice10-08-190527-06-1989
Callewaert André15-03-191314-02-1995
Callewaert Andrea15-11-192227-08-1990
Callewaert Andries Richard05-12-192019-10-1985
Callewaert Antoinette31-07-190430-11-1987
Callewaert Antoon30-08-190711-03-1990
Callewaert Arthur18-08-190403-10-1988
Callewaert Arthur Gerard08-05-190726-08-1988
Callewaert August07-11-193621-08-2001
Callewaert Camiel Gerard23-04-191329-11-1983
Callewaert Daniël17-07-193401-07-2005
Callewaert Denise18-02-193524-05-2003
Callewaert Elza19-05-191208-07-2000
Callewaert Elza19-12-192915-11-2001
Callewaert Filiep30-10-196905-09-1988
Callewaert Gabriella Ivonna11-12-192206-05-1993
Callewaert Georges01-03-190724-09-1994
Callewaert Godelieve20-08-190910-08-1998
Callewaert Henri23-09-190022-10-1972
Callewaert Joseph06-03-193016-07-2005
Callewaert Jules Polydor04-03-190631-12-1979
Callewaert Juliette11-03-193514-09-1982
Callewaert Laura08-01-190002-06-1987
Callewaert Laura13-02-192325-10-2015
Callewaert Leontine30-05-192519-04-1995
Callewaert Madeleine19-08-191119-02-1992
Callewaert Madeleine04-12-191703-09-1997
Callewaert Marcel19-04-192005-06-1987
Callewaert Marcel Fredericus Raphaël12-08-190824-09-1978
Callewaert Margareta04-10-191208-08-1988
Callewaert Maria14-12-190125-08-2006
Callewaert Maria13-04-190526-05-1995
Callewaert Maria28-10-191215-05-2006
Callewaert Maria25-05-191328-07-2000
Callewaert Maria11-02-193306-07-2007
Callewaert Maria05-11-193314-04-2002
Callewaert Martha Maria28-02-191311-11-1968
Callewaert Martha Maria Juliana26-09-190817-04-1984
Callewaert Orinda Maria01-09-190611-06-1995
Callewaert Ortwin07-05-195818-08-1989
Callewaert Paul12-01-193728-02-2000
Callewaert Paul Marcel21-01-191226-01-1981
Callewaert Paula13-05-193609-10-2005
Callewaert Paula Ludovica15-07-190506-10-1983
Callewaert Remi12-10-190416-11-1969
Callewaert René20-12-193310-02-1989
Callewaert Roger04-09-191210-08-1990
Callewaert Rosa24-07-193612-01-1992
Callewaert Simone09-09-191422-09-1997
Callewaert Suzanne07-03-194222-08-1996
Callewaert Yolande01-09-193221-04-2005
Callewaert Yvonne03-11-192605-08-1987
Callier Edgard24-02-192421-05-1997
Callier Etienne30-11-192623-02-1990
Callier Marc04-12-195805-05-1995
Callier Octaaf04-12-189702-11-1989
Callier Odette Martha14-01-192828-12-1988
Callier Thomas04-10-199405-05-1995
Calmeyn Eugenia29-07-189206-01-1979
Calon Elvira09-05-191426-12-1994
Calsijn Firmin14-05-192409-02-2002
Cambier Albert Leopold03-12-191501-12-1987
Candaele Godelieve17-02-192616-02-2018
Candry Lucien08-04-191819-09-2001
Canniere Augusta Maria19-06-189923-12-1981
Canniere Blanche16-02-192317-11-1995
Cannoot Petrus31-01-191007-05-1995
Canty André August03-02-190626-04-1988
Canty Jan22-09-194119-08-2010
Canty Maria12-07-191929-07-2008
Capelle André17-06-193210-12-2014
Capelle Henricus05-05-192910-01-2004
Capelle Maurice26-06-192704-09-1997
Cappaert Marcel Joseph14-07-191413-04-1967
Cappelle Camiel11-04-190022-10-1993
Cappelle Cyriel Jozef22-04-190217-06-1980
Cappelle Emma17-10-189516-10-1989
Cappelle Frans29-04-193214-09-1987
Cappelle Georges20-02-190915-04-2001
Cappelle Leo18-11-191330-03-1999
Cappelle Magdalena10-02-189330-05-1981
Cappelle Maria Magdalena29-09-190111-04-1989
Cappelle Maurice Joseph21-06-190711-02-1988
Cappelle Norbert19-10-193711-05-2002
Cappelle Remi05-06-192506-09-1983
Cappellen Lucien02-10-191908-07-1989
Cappon Crésona11-05-193607-10-2005
Cappon Frans10-03-194417-05-1988
Cappon Julienne24-01-191430-09-1989
Carbonez Godelieve27-02-192631-12-1993
Carbonez Kristien01-12-196028-06-1993
Carbonez Luk21-02-196706-04-2017
Carbonez Marcel15-02-192610-04-2017
Carbonez Marguerite11-02-192207-01-2005
Cardoen Gerard16-06-192221-01-1990
Cardon Camiel04-10-191426-02-1997
Cardon Camillus Cyrillus14-09-192221-12-1983
Cardon Omer10-06-192418-10-2019
Carette Maurice08-09-190627-03-1988
Carlier Christiane20-01-195230-03-1992
Carlier Jean13-08-192610-03-2006
Carnier Madeleine23-03-191908-04-2013
Carnier Victorine01-02-192613-06-2006
Carolus Maria08-04-191714-06-1996
Carpentier Maria28-05-192106-02-2004
Carpentier Susanna28-03-191402-11-2004
Carrebrouck Emma30-08-188023-03-1962
Carrebrouck Roger22-08-193507-05-1994
Carreel Urbain19-06-195127-01-2009
Carrein Michel01-07-190421-05-1987
Carrette Antoine10-09-192304-11-2007
Carron Freddy21-04-194422-10-2013
Carton Origène27-03-191307-06-1997
Cartrysse Romain15-12-190130-11-1987
Casaert Antoon30-06-193804-01-2009
Caset August11-03-192206-07-1999
Casier André20-07-192026-11-1996
Casier Elisa09-02-189508-06-1989
Casier Maria26-01-192128-04-1999
Casier Maurice13-05-193206-11-2001
Casier Raymonda09-10-192605-09-1998
Casier Wilvina03-01-191617-11-1991
Casselman Marie-Louise23-01-189210-11-1987
Cassiman Florent Alexis15-04-189807-02-1981
Castelein Annemie27-05-195413-01-1998
Castelein Maria25-12-191516-09-1994
Casteleyn Achiel14-03-190028-11-1981
Casteleyn Andrea05-03-192530-06-2011
Casteleyn Andrea11-02-194127-03-2010
Casteleyn Chrétienne27-05-192122-05-1992
Casteleyn Raf12-11-193210-11-2006
Castryck Irma09-02-190615-06-1989
Catry Irma09-02-189301-09-1970
Cattoir Irène23-05-192525-10-2004
Cattry Gaston24-10-191505-01-1986
Cattrysse Leon20-08-191202-12-2000
Caura Geert29-03-196930-01-2007
Caura Germain16-06-193818-08-2005
Caura Roger30-10-193622-03-2001
Causijn Marianne13-02-196001-06-2017
Cautereels Leonia23-08-190406-12-1989
Cauwel Paula20-03-191911-11-1994
Cauwels Jeannette Leontina Maria14-09-190714-10-1997
Cauwels Lydie31-10-191027-01-1985
Cauwels Margareta Gabriella28-04-192302-06-2016
Cauwels Maria14-08-193004-10-2006
Cauwenberghs Rene29-05-192814-04-2017
Cavynt René07-01-193012-06-2007
Celie Michaël05-02-193308-06-2009
Cerpentier Alphons Cyrille08-01-192228-09-1986
Ceulemans Maria-Angelina28-02-190102-07-1989
Chabert Maria26-03-191804-06-2002
Chaerle Cyriel18-06-192120-12-1989
Chaerle Joseph Marcel23-04-192019-05-1993
Chaerle Leon Gaston25-09-191116-10-1983
Chaerle Marie-Louise07-04-191906-08-1985
Chapelle Roland16-05-194814-01-2018
Cheyns Camiel12-11-190710-05-1985
Chlarie Marcel02-12-191202-06-1990
Christiaen Alois28-10-190723-07-1991
Christiaen Hertha09-02-190912-02-1992
Christiaen Hilaire05-08-191018-01-1996
Christiaen Hilda25-05-192129-03-2012
Christiaen Maria05-08-190501-06-1987
Christiaen Omer01-01-192926-04-1999
Christiaens André28-12-192315-03-1995
Christiaens Camiel03-02-190708-02-2001
Christiaens Elza02-02-191421-01-2006
Christiaens Gerard19-02-192511-08-1982
Christiaens Ivan01-06-193917-04-2008
Christiaens Maria Livina27-03-189803-06-1974
Christiaens Michel20-05-191515-10-2001
Christiaens Yvette02-02-194231-01-2001
Clabots Simone12-05-192301-11-2011
Claerbout Elisa Bertha01-06-190202-02-1988
Claerbout Theresia23-12-193427-03-2013
Claerbout Zoé Magdalena14-11-190306-02-1988
Claerhout Camilla18-04-192115-11-2006
Claerhout Florina Leontine11-01-190827-06-1986
Claerhout Gerard21-12-190824-10-2000
Claerhout Madeleine28-03-191906-11-2010
Claerhout Margriet31-03-190319-09-1975
Claes Adolf14-03-193214-06-2007
Claes Antoon11-02-190212-10-1992
Claes Berthelia19-12-190302-09-1992
Claes Hieronymus25-05-189910-04-1980
Claes Jan Laurent06-01-196714-02-1987
Claes Jeanne02-02-190115-02-1991
Claes Louis20-01-191010-07-1982
Claes Philippe03-09-196411-08-1978
Claessens Elisa16-06-192207-07-1996
Claessens Leon30-10-192909-02-1999
Claessens Odile03-06-190616-11-2003
Claessens Rosa16-02-192126-04-1993
Claeys Alidor Hector14-05-188929-10-1976
Claeys Celesta02-09-190827-07-1995
Claeys Damien14-04-196610-07-1986
Claeys Dirk11-11-196416-09-1977
Claeys Elfrieda23-05-193618-10-2010
Claeys Eric10-08-195413-10-1994
Claeys Eric Richard Serafien Marie09-04-194728-05-2019
Claeys Georges30-06-193204-01-1991
Claeys Georgina08-11-192128-09-2007
Claeys Hector26-07-193322-09-2001
Claeys Idalie04-12-190128-06-1983
Claeys Leon18-06-193312-07-2002
Claeys Leonia Maria28-02-193422-06-1999
Claeys Livina Maria24-08-191928-08-1991
Claeys Maria03-09-191927-11-2013
Claeys Mariette24-05-194126-04-1985
Claeys Maurice Eduard Francis25-02-191905-02-2004
Claeys Nathalie Leonie21-12-187922-02-1960
Claeys Octave Prosper Marie12-03-184112-05-1930
Claeys Remi08-02-190308-03-1987
Claeys Renald04-01-194313-04-1995
Claeys René22-12-190508-04-1982
Claeys Richard Jozef21-03-189908-05-1985
Claeys Siegfried07-05-193426-04-2019
Claeys Suzanna Maria24-08-190813-12-1992
Claeys Valeer Jozef Camiel22-08-192613-04-2016
Claeys Valère08-05-191018-12-1993
Claeys Victor25-04-192028-03-2008
Claeys Willy08-05-193401-09-1991
Claeys Willy04-06-193516-06-1993
Claeys Zoë01-02-191309-06-1986
Claeyssens Adrienne19-04-191928-10-2007
Clarebout Martha07-03-190813-02-2000
Clarebout Yvonne18-03-191729-03-2005
Clarijs Cyrille Odil08-09-190220-01-1993
Clarisse Gerard08-10-191416-09-1993
Clarisse Karel10-04-190014-07-1993
Clarysse Andre13-06-191311-09-1996
Clarysse Charles09-02-191325-08-1995
Clarysse Esperentia08-12-191102-01-1994
Clarysse Martha13-06-190307-10-1995
Clarysse Maurits28-01-192322-09-2015
Claus Antoine12-12-194628-09-2007
Claus Antoon Pieter19-06-192816-04-1993
Claus Jozef23-10-193620-06-1990
Claus Marcel18-09-192012-10-2000
Clauw Josef12-09-192223-11-2012
Clauwaert Augusta14-06-191103-04-1999
Clauwaert Leonard25-01-193811-03-2020
Clauwaert Rudy20-02-195709-11-2008
Clement Marc22-01-195728-11-1994
Clerick Gabrielle27-03-192107-10-2007
Clicteur Albert02-03-192808-12-2011
Clicteur Alberta Magdalena02-08-191309-10-1990
Clinckspoor Joseph05-10-192704-04-2010
Cloet Margaretha08-07-189723-03-1983
Cloet Maurice12-01-190314-02-1993
Cloet Paula31-07-191309-02-1987
Cloet Pieter30-11-192723-08-2003
Cloutte Jeanine09-02-193711-02-1988
Cluyse Marcel01-07-191410-08-2003
Clybouw Edmond27-08-190431-07-1980
Clyncke Alix Helena Louisa20-02-190820-02-1988
Clyncke Maurits10-02-192425-03-2011
Cnockaert Achiel20-04-189802-02-1993
Cnockaert Albrecht Leo09-08-191318-08-1990
Cnockaert Gilbert28-12-193018-01-2006
Cnockaert Margareta07-02-191804-10-2009
Cnockaert Yvonne31-03-192207-07-2008
Cnudde Albert21-12-192009-12-1999
Cnudde Cecilia01-04-192520-07-2006
Cnudde Huguette17-12-195204-09-2006
Cnudde Leon Maurits27-06-192822-04-1999
Cnudde Marie-Thérèse24-02-193313-08-1996
Cnudde Nicole07-04-195019-10-1999
Cnudde René Constant20-10-191002-06-1986
Cobbaert Florimond03-09-193118-09-1988
Cobbaert Medard19-08-192508-01-2009
Cobbaut Leonard10-01-193623-12-2019
Cobert Andrea04-03-193009-10-2008
Cobert Raymond22-02-192427-12-1980
Cockx Christiane22-03-194302-10-2002
Cocle Louis18-07-192006-12-2011
Coddens Julien09-07-191721-10-1999
Coelis Albert Pieter Napoleon Frans Lucien24-07-191723-03-2001
Coelis Pierre Maurice Rodolphe François22-01-194724-12-1998
Coen Clara30-09-191601-03-1993
Coen Clémence04-11-190024-10-1984
Coene Agnes11-04-192117-01-2000
Coene Alice24-06-190322-01-2003
Coene Godelieve Maria Josepha Gerarda09-08-192302-03-2009
Coene Maria19-12-192124-06-2009
Coenen Louis26-12-192220-03-1996
Coenen Maria14-09-190710-04-1996
Coenen Willy12-10-193128-08-2004
Coens Daniël03-08-193815-02-1992
Coens Eduard Clement14-12-191729-11-1998
Coens Walter07-07-193715-10-2001
Coessens Cecilia25-04-194105-05-1991
Cogghe Nelly05-01-195008-01-1993
Coghe Hendrik13-10-193021-08-1990
Coghe Hieronymuis05-05-192611-07-1983
Coghe Jenny Maria18-01-195111-04-1984
Coghe Maria15-12-191230-07-2006
Colaert Irma17-05-189815-10-1990
Colaert Maurice25-11-193225-09-2006
Collet Armand23-07-190315-06-1986
Collier Fernand30-10-193627-10-2010
Colman René09-11-189613-08-1983
Colpaert Daniël Juliaan Jozef16-11-194120-11-1992
Colpaert Marcel14-02-192617-01-2009
Colpaert Maria Irma03-11-190911-10-1991
Comeyne Louis09-02-192730-01-2018
Commerman Maria04-08-191520-11-2010
Comminne Remi Gaston27-12-191010-07-1985
Compernol Walter07-09-191305-07-1988
Compernolle Etienne09-06-192325-08-2005
Compernolle Roger15-11-192713-12-2006
Compernolle Suzanna24-04-192726-12-2010
Comyn Irma09-02-191507-10-1999
Content Sylvie23-03-193008-12-2011
Conters Frans21-11-191130-03-1992
Cool Alfons Polydoor05-03-190331-01-1971
Cool André Richard19-02-192905-04-1990
Cool Helena18-03-190509-11-1980
Cool Julia09-03-193025-08-2006
Cool Marcel17-02-192824-03-2001
Cool Silveer Filip18-08-192123-05-1999
Cooleman Camille23-01-191324-11-1980
Cooleman Germaine04-07-190920-08-1991
Cooleman Herman16-03-193015-01-2007
Cooleman Irma25-08-190428-09-1987
Cooleman Maria16-11-192204-12-2004
Cooleman Monique03-06-195008-02-2004
Coolen Constant27-01-192928-04-1985
Coolens Elvire01-04-193115-12-2011
Coolman André11-04-192608-07-2000
Coolman Maurits05-04-192506-06-1977
Coolman Pharailde11-01-189209-05-1974
Cools Angela15-11-192011-07-2002
Cools Charles Louis15-03-191304-01-2000
Cools Emma30-07-191101-01-2004
Cools Frans13-02-190010-04-1987
Cools Leon Gerard12-04-191025-09-1995
Cools Lieve24-06-196614-06-2007
Cools Martha Maria25-08-190302-10-1995
Cools Oscar23-10-192628-12-2014
Coolsaet Erik29-08-194420-09-2008
Coopman Henri27-02-191112-03-1977
Coorevits Marguerite18-10-190811-09-1988
Coorevits Maria Emma20-06-190607-11-1989
Coppens Jeanine14-05-193629-12-1997
Coppens Maria Jacoba Petronella11-01-189919-10-1981
Coppens Raymond18-11-189530-01-1980
Coppens René02-05-194720-09-2001
Coppers Leonie18-11-191808-05-1996
Cordenier Walter25-02-193101-10-2013
Cordier André23-12-190523-08-1994
Cordier Jules12-05-193117-04-2011
Cordy Robert27-02-195330-09-2014
Cordyn Felix19-07-192123-04-2006
Corijn Alida20-11-190607-09-1986
Corijn Rachel Emma27-10-191505-08-1985
Cornel Carolus20-07-191019-11-1992
Cornelis André04-02-190803-02-1988
Cornelis André10-07-192227-03-2008
Cornelis Geert10-11-195714-02-1982
Cornelis Lea22-06-194619-03-1993
Cornelis Maurice09-10-193309-01-2018
Cornet Frans28-07-194814-05-1984
Cornette Godelieve04-06-192018-04-1994
Cornette Palmer31-01-192625-12-2008
Cortvriendt Dominique15-07-190130-03-1985
Cortvriendt Elza26-09-190407-07-1991
Corveleyn Charles13-02-191815-01-2013
Corveleyn Juliette22-03-191505-07-2001
Coryn Clarissa Maria21-07-191217-06-1989
Coryn Georges23-06-191016-12-1995
Coryn Helena21-08-189701-02-1976
Coryn Maria27-12-190517-10-1990
Coryn Norbert19-09-192306-03-2007
Cosman Augusta28-02-190926-05-2002
Costers Albert01-11-191520-01-1983
Costers Norbert16-10-191617-01-1999
Cosyn Esther15-04-190410-10-1980
Cosyn Omer Alfons Medard24-06-190510-07-1978
Cottenie Joël12-06-193331-01-2002
Cottenie Roger28-08-193906-06-2001
Couchez Denis30-07-193621-02-2012
Couchez Helena21-05-189501-05-1982
Couchez Oscar01-04-190114-02-1995
Coucke Roger07-09-190801-03-1996
Coudeville Cyriel24-06-192311-03-2003
Coudeville Gerard25-01-192812-11-1997
Coudeville Juliana03-02-190719-06-1984
Coudeville Rachel06-04-191302-06-1984
Coudron Maria04-01-191118-02-2012
Coudron Nelly02-11-190905-04-1984
Couffez Odiel09-03-190205-06-1984
Coulier Hendrik03-08-192314-05-1997
Coulier Lucien21-03-189713-11-1978
Coulier Magdalena26-03-189021-04-1986
Coussement Jeanine21-07-193519-08-2017
Coussens Emiel21-09-190922-09-1987
Coutteau Jean11-05-191409-01-1992
Coutteure Rosalie Marie30-12-189407-01-1979
Couvent Eric16-01-195603-10-2006
Couvreur Denise20-12-192509-02-2013
Couvreur Maria13-06-190818-09-1981
Couwberghs Frans05-09-192401-03-2011
Covereur Alice20-10-189815-10-1989
Cox Laura15-06-190928-03-1995
Coysman Palmer29-07-192718-01-2002
Cozijns Georgette18-08-193201-12-2004
Crabbe Georgette30-09-190809-01-1988
Crabbé Paul16-03-191102-10-1993
Crabbé René01-10-192923-12-1998
Craenen Emilienne19-01-191803-05-1995
Craeynest Jozef18-07-190206-01-1991
Creël Camiel Marcel04-06-190818-08-1989
Creël Gentiel12-10-193301-09-2009
Creël Karien02-04-195807-04-2001
Cremers Augusta28-11-190927-12-1989
Creve Bertha Maria10-07-190115-12-1987
Crevecoeur Jacquelinne08-06-193906-04-2017
Crevits Luc31-05-196111-11-2000
Crivits Denise07-03-192625-04-1996
Croes Alida29-01-190712-07-1989
Croes Helena13-06-192021-03-2002
Croes Jozef27-08-191614-01-1989
Crokaert Jean27-06-193701-05-2003
Crombeen Anna06-07-191310-11-2004
Crombez Albert24-04-191627-01-1981
Crombez Maria25-09-189007-01-1973
Crombez Odiel26-11-190910-12-1984
Crombez Simonne03-06-193010-02-2018
Cromheecke Andre25-02-192004-11-1980
Cromheecke Andreas Joseph28-04-192014-11-1998
Cromheecke Brigitta23-03-190020-07-1977
Cromheecke Maria Elodia193022-05-1980
Cromheecke Richard Jozef04-12-191008-11-1997
Cromheecke Richard Prosper28-09-191301-05-2016
Cromheecke Willy Olivier09-04-193407-11-1998
Crop Jozef Victor22-12-190422-09-1979
Croquet Bernard30-03-197403-03-1991
Cruyt Alice Agnes14-02-192813-05-2016
Cuppens August24-10-194201-01-1988
Cuppens Leo15-05-189725-04-1984
Curfs Hubertina26-12-191513-04-1996
Curinckx Frans19-05-193229-04-2017
Curinckx Gerard26-10-193317-06-2017
Cuyckens Franciena25-05-192305-06-1998
Cuylle Gustaaf18-12-193121-07-1991
Cuypers Albert09-12-191925-08-2002
Cuypers Camille26-03-190809-08-1982
Cuypers Godelieve10-02-192320-07-2010
Cuypers Louis01-10-192829-11-1999
Cuypers Theophiel09-04-190527-09-1988
Daelman Anna15-08-192423-03-2013
Daelman Germaine01-03-193121-08-1993
Daems Louis29-12-193422-01-1996
Daeninck Irma05-05-190626-12-1991
Daeseleire Denise25-03-192424-02-2000
Dalle Godelieve20-07-190124-08-1991
Dalle Valeer Jozef31-07-192126-08-1990
Dalrue Zulma29-05-190228-12-1978
Dambre Alberic Henri15-06-188304-06-1927
Dambre André12-06-191616-02-1986
Damen Alfons15-12-190815-06-1993
Damen Louisa23-08-190125-10-1993
Daminet Elza28-06-192409-04-2014
Dammans Elise16-02-192707-08-2002
Damme André18-06-191313-09-1988
Danckaert Kamiel14-04-192419-04-2001
Daneels Erik06-08-194412-09-2019
Danis Jules20-08-189503-02-1984
Dankaart Constantina190327-12-1971
Dannau Camille09-05-192522-01-2005
Danneel Camiel11-02-193619-09-2015
Danneels Joost19-05-194417-01-2008
Danneels Julien28-06-191902-03-1978
Danneels Maria05-06-192215-03-2010
Darras Maurice17-01-190811-01-1999
Dartevelle Geneviève27-03-193310-03-1995
D'Aubioul François Eugeen Edgard22-01-191910-09-1995
Dauwens Laurent Jozef30-11-194104-06-2013
David Andreas09-03-190727-09-1983
David Cecile14-05-191416-08-2009
David Charles26-12-192118-08-2015
David Irma19-12-190303-05-1988
David Maria20-05-191407-11-1992
David Oscar20-10-192414-01-1997
David Victor04-10-191029-04-2007
David Willy12-12-193129-07-2015
David Willy05-08-194921-05-2008
David Zoë Maria12-01-190124-12-1983
De Backer Dorine31-10-195724-11-2005
De Backer Frans30-10-191119-05-1985
De Backer Georges21-04-191525-10-1998
De Backer Georges12-11-192212-09-1992
De Backer Julia10-01-190717-09-1994
De Backer Leontine22-11-191407-11-1986
De Backer Marcel25-05-191325-08-1997
De Backer Maria25-02-191509-11-1992
De Backer Roger Alfons17-11-192426-01-2008
De Backer Rosa08-07-192731-12-2006
De Backer Suzanne11-10-191228-01-2006
De Backer Yvonne14-09-192528-11-1979
De Baene Camiel August25-11-191506-09-2000
De Baerdemaeker Lucien13-05-192412-03-2005
De Baere Julien Valeer Marie05-03-192226-07-2008
De Baere Marie Caroline18-02-195307-04-2006
De Baere Raphaël Joseph Maria Hippolite Valentin05-07-190031-03-1988
De Baere Steven07-02-197530-01-1995
De Baets Anna22-12-192412-06-2005
De Baets Charles François Marie28-02-188925-09-1973
De Baets Cyriel22-01-192015-04-2007
De Baets Georges25-12-193021-08-1987
De Baets Irma25-02-191116-06-1995
De Baets Magdalena Maria19-11-190611-10-2005
De Baets Margareta28-06-191610-01-2001
De Baets Maurice16-01-192006-04-1998
De Baets Valentina10-06-190502-06-1986
De Baets Valère13-11-191125-01-1994
De Baets Victor28-08-190321-09-1991
De Baillie Irma Maria31-10-189724-07-1978
De Beer Antoinette16-06-192230-12-1994
De Beer Maria Magdalena21-08-191112-01-1994
De Beul Myriam30-10-194708-07-1995
De Bevere Christine27-02-194906-12-1994
De Bevere Hubert28-11-192106-10-1996
De Bie Alfons29-10-193603-12-1988
De Bie Magdalena11-09-190912-08-1991
De Blauwer Maria02-09-191410-10-1987
De Bleecker Henri18-02-189409-05-1983
De Bleser Constantia Ludovica Maria07-12-190424-01-1984
De Block Maria Amanda03-08-187925-06-1971
De Bo Maria25-05-191012-01-1998
De Bock Adelina Elisa13-08-189926-05-1988
De Bock André23-10-192704-10-1999
De Bock Elza07-03-190404-03-1987
De Bock Georges27-03-193216-01-2009
De Bock Georges Bernard23-11-192802-09-1993
De Bock Maurice Kamiel Joseph15-08-192525-05-1993
De Boeck Jan06-04-190706-01-2000
De Boeck Maria09-05-191617-06-2004
De Bolle Benoit05-03-191512-07-1987
De Bolle Philomena02-05-190720-07-1988
De Booser Paul25-03-193004-02-1989
De Bot Albert21-03-191913-12-1987
De Both Alfons31-07-189923-02-1991
De Bou André13-05-193819-06-2013
De Boungne Ghislaine Charlotte Constantia10-02-191809-05-2003
De Brabander Celina31-12-191523-09-2004
De Brabander Marie27-04-189925-03-1977
De Brabandere Alfons12-04-191019-07-1977
De Brabandere Godfried29-06-190230-01-1985
De Brabandere Guido19-01-193429-10-2010
De Brauwer Madeleine30-06-192122-02-2008
De Brauwer Roger18-06-196317-12-1989
De Brée Armand Jacob15-10-190925-10-1993
De Breyne Redgy23-07-194316-12-1987
De Brie Wim23-08-196223-04-2011
De Brouwer Aimé05-09-192518-06-2016
De Brouwer Omer12-03-193802-10-1987
De Bruycker Albert20-07-191213-09-1982
De Bruycker Elvira14-04-192523-10-2000
De Bruycker Francine20-04-195609-07-1998
De Bruycker Maria09-05-193431-12-2011
De Bruyn Henricus20-07-189603-01-1982
De Bruyn Robert09-09-192214-01-1999
De Bruyn Simone17-08-191220-05-1996
De Bruyne Gilbert21-07-192730-11-1991
De Bruyne Jan Albertine14-10-191710-11-1977
De Bruyne Jozef03-03-191507-11-1991
De Bruyne Raymond18-09-191601-05-1996
De Bruyne Sara Virginie16-04-191103-02-1972
De Buck Martha Maria25-12-191410-05-2000
De Buck Robert21-07-189923-09-1988
De Busscher Omer13-03-193106-08-2009
De Busscher Richard21-06-189530-03-1994
De Busschere Luc19-03-194928-11-1992
De Busschere Paul Nestor Jozef04-02-191524-07-1991
De Buysere Juliana30-06-191511-04-2008
De Buysser Lieve30-10-194928-06-1983
De Buysser Roger11-06-194524-11-2006
De Buysser Stephanie02-05-197726-01-2017
De Caestecker Emilienne Leonie21-03-192013-10-1984
De Caesteker Basile05-03-191430-11-1994
De Caigny Germaine11-12-191112-11-1989
De Caluwe Elza08-11-191716-11-1984
De Caluwé Julien28-02-192127-01-1993
De Camps Frans20-07-191221-12-1978
De Candt Albert Eduard Roger16-03-192030-01-1998
De Carne Robert24-09-190820-01-1997
De Caster Luc09-10-195802-02-2020
De Cat Julien01-12-190119-06-1993
De Cat Laura07-04-191431-03-1999
De Cat Paula10-07-194124-04-1975
De Cauter Christiane03-12-193007-12-1983
De Cauter Jaak21-05-192715-09-1995
De Cauwer John18-01-191120-11-1988
De Clerck Alice Maria Louisa Stephania23-07-190711-02-2007
De Clerck August31-10-191104-05-1985
De Clerck Elisa13-01-191002-07-1998
De Clerck Georgina19-05-191221-09-1994
De Clerck Jeannine03-11-192708-01-1996
De Clerck Lucien02-08-191027-12-1999
De Clerck Maria Ida Alice18-03-191214-01-1998
De Clerck Marie-Jeanne13-01-192405-10-2007
De Clerck Omer18-12-191915-01-1995
De Clerck Sonja Elza Nicole28-09-193403-05-2016
De Clercq Adolf02-12-188811-12-1975
De Clercq Alice14-05-191910-08-1998
De Clercq Alice Maria10-10-192027-06-2009
De Clercq Frans21-07-190117-06-1993
De Clercq Georges18-08-192618-02-2009
De Clercq Hilaire02-08-193106-02-2002
De Clercq Jeny31-03-191021-06-1994
De Clercq Jeroom26-10-192430-12-2004
De Clercq Lucrèce28-02-190417-04-1996
De Clercq Maria26-01-193426-10-2012
De Clercq Mariette30-05-192423-04-2007
De Clercq Melanie23-11-190525-12-1983
De Clercq Rachelle16-03-191231-12-2007
De Clercq Sibilla Adriana Paula04-08-193604-01-2006
De Clercq Yvonne03-01-192027-04-2010
De Clercq Zulma11-12-190911-01-1995
De Cloet Maurice03-10-190403-06-1973
De Cock Adelyn Lodewijk28-01-192017-11-1990
De Cock Augusta Maria24-01-191704-01-2004
De Cock Irma Celina Maria12-08-189707-11-1968
De Cock Louise25-12-190309-09-1994
De Coene Gustaaf18-06-193203-08-2002
De Coene Marcel12-02-191109-04-1999
De Coensel Monique Clothilde15-04-194704-07-1995
De Colfmaeker Lucien12-06-193114-05-1993
De Coninck Adriënne23-03-191002-05-1974
De Coninck Agnes16-08-194215-04-2013
De Coninck Daniel Eduard Frans14-06-194608-03-2010
De Coninck Frans11-08-191705-10-1997
De Coninck Germaine29-12-192431-03-1996
De Coninck Godelieve06-07-192811-04-2013
De Coninck Robert Omer Maurits23-05-192130-12-1986
De Coninck Suzanne16-07-193430-06-2013
De Cooman Judith24-11-190725-09-1999
De Cooman Julien14-02-192605-11-1992
De Cooman Suzanne15-10-193105-07-1988
De Cort Bertha Maria03-11-190325-12-1986
De Corte Freddy Albert Camiel28-07-194602-12-1996
De Corte Gustaaf08-03-190703-05-1993
De Corte Ida03-10-189104-07-1980
De Corte Paula Cordula Pelagie19-02-192413-02-1989
De Corte Robert11-02-192023-03-1997
De Corte Simonne10-04-193615-07-1979
De Corte Yvonne Séraphine Marie_Elise28-11-190020-06-1993
De Coster Jean17-08-191912-12-1981
De Coster Margaretha16-01-192006-09-2003
De Coster Omer19-01-192905-01-2011
De Coster Theophiel10-02-190229-06-1976
De Court Denise09-04-193212-06-2002
De Coussemaker Ivan Maria24-06-196225-06-2019
De Couvreur Marcel02-02-190708-06-1987
De Craecker Jeanne25-04-191509-01-2004
De Craemer Maria15-07-189704-11-1963
De Craen Frans03-04-191003-10-1979
De Craene Leo Joseph02-02-191218-09-1976
De Craim Jan-Baptist04-07-190325-10-1982
De Crock Gerard22-04-193414-05-1994
De Croix Diederik Emiel Joseph22-10-193809-12-2011
De Croix Ludwina03-06-193609-06-1988
de Crombrugghe de Looringhe Henry27-10-190403-01-1994
De Cuyper Cyriel Pieter Stefaan04-05-189818-02-1994
De Cuyper Irène28-02-191006-06-2007
De Cuyper Maria05-12-192424-06-2010
De Cuyper Michaël01-08-191828-11-1984
De Cuyper Myriam Marie Magdalena René14-07-195314-09-2009
De Cuyper René07-04-189502-05-1983
De Cuyper Simonne10-06-193924-08-1998
De Cuyper Sylvère Joseph Jacob26-10-192515-05-2011
De Dapper Emmanuel28-05-191717-01-1984
de Dekker Elza04-12-190815-07-1987
De Deygere Leona18-02-192605-10-2010
De Deyn Malvina11-12-191005-11-1995
De Deyne Gaston Pieter Jozef15-09-190005-12-1997
De Dobbelaere Idonie19-03-190828-05-1995
De Dobbelaere Jozef19-05-191404-09-2006
De Dobbeleer Leonie23-10-191327-04-2006
De Duytsche Elza31-10-191220-07-1997
De Fauw Zulma11-05-190509-10-2004
De Feyter René29-04-192020-11-1985
De Fleyt Michel22-04-195529-11-2019
De Flou Alice Maria07-02-190613-02-2000
De Fruyt Kamiel Francis18-04-189610-07-1976
De Fruyt Maria Clementina03-07-188916-12-1979
De Ganck Maria Magdalena25-02-190508-03-1996
De Geest Marcel23-07-192816-06-2005
De Geest Suzanne20-02-190604-05-1992
De Geeter Agnes Maria Virginia16-08-191302-06-1994
De Geeter Germaine23-08-190631-12-1989
De Gendt Augusta02-01-192825-01-1988
De Geyter Georges Camiel16-12-191019-01-1987
De Gieter Frans02-08-190004-12-1985
De Godt Martha Maria18-08-190809-01-1980
De Graeve Germain17-09-192115-05-2001
De Graeve Leonie Marie14-06-189229-09-1969
De Grande Adolphe22-02-192331-08-2004
De Grauw Albertina03-01-192312-03-2015
De Grave Simonne14-10-191623-04-2000
De Greef Guillaume28-01-193409-02-2001
De Greef Nicole25-07-195524-05-1982
De Greef Suzanne01-11-191415-03-2003
De Grieve Gerard01-10-192515-01-2015
De Groof Constant24-05-190514-02-1998
De Groote André Oscar14-04-192105-04-2008
De Groote Andréas09-03-191305-08-2008
De Groote Clara11-12-192318-09-2007
De Groote Marijke18-06-195413-09-1990
De Gryse Clara16-04-191514-01-1992
De Gussem Alfons15-06-192418-11-1994
De Gussem Robert22-07-193922-10-2001
De Gusseme Jozef19-04-191731-10-1995
De Hauwere Julia05-06-190903-06-1996
De Henau Yvonne17-02-191301-11-2004
De Hous Jos19-11-191701-05-1994
De Jaeger Adolf08-05-189822-10-1992
De Jaeger Gerard24-02-192018-08-2001
De Jaeger Irena Laura Jozef17-07-195502-09-2009
De Jaeger Jerome13-11-193314-02-1987
De Jaeger Louis Eugeen10-10-194318-05-1988
De Jaeger Luc René Florence Sidonie16-02-194927-02-2003
De Jaeger Medard Gustaaf Prudent17-01-191610-04-1987
De Jaegher André22-04-191125-12-1996
De Jaegher Marie-Jeanne09-03-194920-07-2010
De Jaeghere Magdalena27-05-191617-03-1994
De Jans Bertrand09-06-192520-02-2009
De Jans Juliette29-03-193915-02-2011
De Jonckheere Aloïs23-01-189812-11-1994
De Jonge Leona05-01-193515-06-2005
De Jonge Nestor Joannes31-03-190203-01-1983
De Jonghe Alice Justina25-08-190604-04-1994
De Jonghe Francine15-01-193011-01-2012
De Jonghe Peter01-06-196908-04-2002
De Keersmaecker Théo27-12-196301-12-1988
De Kempeneer Joanna17-02-192828-12-2010
De Kepper Julien26-01-193828-08-2006
De Kerpel Margaretha05-01-192217-04-2000
De Kerpel Maria12-11-191927-04-2004
De Kerpel Mariette06-04-192428-10-2013
De Kerpel Robert16-03-192422-02-1999
De Kesel Albert Joseph Henri Leon26-07-191004-06-1995
De Kesel Arletta19-12-193913-04-2000
De Kesel Esther14-01-191126-09-2010
De Keukelaere Magdalena14-02-190911-02-2001
De Keukeleire Albrecht25-03-192303-10-2004
De Keukeleire Julius Roger02-08-192530-08-2003
De Keyne Karel06-11-193203-08-2015
De Keyser Gaby02-08-191706-07-2001
De Keyser Koen17-10-196128-05-1994
De Keyser Maria16-11-191730-05-2015
De Keyser Valère08-04-191511-01-1994
De Keyzer Martha26-05-191106-02-1982
De Kezel Willij11-02-193219-06-2009
De Kimpe André05-03-191001-06-1996
De Kimpe Astère20-01-193201-05-1995
De Kimpe Wim28-08-197226-04-1985
De Klerck Bertha24-02-190530-03-1995
De Klerck Leon Alfons28-03-190407-09-1980
De Klerck Valère05-10-193516-06-2005
De Knock Julia26-06-191411-04-1981
De Knock Romanie09-05-188218-10-1964
De Kock Gerard20-12-192123-04-2002
De Kocker Jules03-01-191214-02-2012
De Koninck Jan10-06-193412-04-2008
De Koninck Rene05-01-192512-04-2001
De Koning Maria Julia23-07-190117-10-1984
De La Court Theofiel03-07-187003-01-1951
de la Meilleure Roger Pieter Albert Magdalena29-06-192712-02-2017
de la Ruelle Camiel24-01-190211-03-1988
De Laender Frederik21-05-191526-04-2000
De Lameillieure Euphrasie18-07-191222-11-1991
De Langhe Maurice08-07-189723-03-1988
De Lanoy Flavie Alice11-06-191013-05-2000
De Lathauwer Paul10-09-193115-01-1993
De Lathouwer Mariette23-07-194009-08-1997
De Lausnay Marcel18-05-192201-11-1994
De Leener August02-07-191722-03-2003
De Leeuw Anna13-10-191704-02-1999
De Letter Camilla06-08-192513-12-1989
De Letter Gustaaf26-09-189229-04-1975
De Letter Honore14-05-190329-03-1981
De Leye Godelieve07-01-192827-03-2012
De Leye Simonne13-02-192516-06-2006
De Lie René11-05-192222-12-1989
De Lille Albert Omer03-08-192107-01-2004
De Lille Bertrand Robert30-03-192221-01-2003
De Lille Gabriël Jozef Modest24-12-189905-05-1995
De Lille Henriette Jeanette03-06-192612-10-1994
De Lille Jenny Prosper Willy21-05-192625-12-2008
De Lille Jozef Marie Antoon01-06-189605-03-1988
De Lille Wilfried10-10-195017-09-2015
De Lille Willy Jozef01-08-193205-05-2004
De Loddere Maria17-10-192313-11-2012
De Loddere Ronny01-07-196403-07-1986
De Ly Bavo06-12-192418-07-2003
De Ly Maria22-04-192803-09-2008
De Maertelaere Alice03-01-192005-01-2015
De Maertelaere Etienne Camille22-11-192813-07-1989
De Maesschalck Hubert11-12-193308-07-1995
De Maesschalck Marina20-09-190421-11-1988
De Maesschalck Oswald28-02-189928-06-1988
De Marie Joannes Emiel05-12-190816-02-1981
De Marie Roger05-02-192426-11-2004
De Marlie André09-08-192407-03-2009
De Meester Charles13-12-192106-12-1975
De Meester Esther Maria27-01-190501-02-1994
De Meester Irena28-12-191114-02-2005
De Meester Judith02-07-190723-11-1996
De Meester Robert08-05-194405-02-2007
De Meeter Clemence16-12-192822-03-2002
De Meijer Yvonne03-06-191114-07-1985
De Mets Jacqueline12-10-192604-01-2000
De Meulemeester Gilbert08-09-193329-10-1992
De Meulenaer Pieter15-08-189731-01-1985
De Meulenaere Frans27-06-192514-02-2004
De Meuter Camille04-04-190320-01-1981
De Mey Charles20-09-191304-04-1998
De Mey Julien15-05-192426-06-2001
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Meyer André11-07-192830-11-2006
De Meyer Camiel Jozef14-09-191919-02-2001
De Meyer Dries Anna Leon20-01-196112-08-1997
De Meyer Gerard23-03-192610-06-2013
De Meyer Maria16-03-190831-01-1977
De Meyer Patrick12-04-196204-05-1997
De Meyer René14-09-191430-04-2014
De Meyer Roger12-05-192430-07-1980
De Meyer Sidonia07-08-191103-01-1996
De Meyere Gaston Jozef28-07-192628-04-2008
De Meyere Maria01-09-194123-05-2016
De Meyere Roger Hilaire07-11-193618-06-1994
De Mil Georges12-05-193412-05-1995
De Milde Laura23-06-190930-01-2000
De Milt Abel17-06-192719-06-2008
De Mol Germaine Albertine06-09-191502-06-1977
De Mol Gustaaf18-09-189709-02-1980
De Mol Louis11-06-192924-06-2008
De Moor Antoon20-04-190826-11-1994
De Moor Irma Alma10-06-192711-08-2012
De Moortel Helena16-07-191002-12-2000
De Muer Hélène11-01-190910-08-1993
De Muer Nico09-07-197310-09-2018
De Muer Romain12-04-193209-09-2007
De Mul Leonie11-08-187919-06-1962
De Mulder Emma21-11-193308-12-2015
De Mulder Urbain05-01-192615-04-2001
De Munck Renalda01-08-191502-07-1971
De Munter Denise18-03-192831-07-1987
De Munter Mit17-09-191409-10-2001
De Muynck Laurens August Alfons03-10-191215-04-1980
De Muynck Rachel Agnes02-09-190614-06-1990
De Muyt Anna Maria21-08-191427-03-2000
De Muyt Maurits16-05-190923-02-1998
De Neef Germaine01-08-192626-03-2007
De Neef Joanna Maria15-10-190505-06-1992
De Neve Antonius Oscar11-09-190601-01-1993
De Neve Margaretha Clarisse26-01-190720-09-1986
De Neve Richard21-12-191901-04-2002
De Nobele Eugène Paul Joseph23-11-192526-01-1988
De Nolf Alfons Gerard24-05-191012-09-1991
De Nolf Willy28-12-191706-10-1981
De Paep Pieter22-03-190415-05-1994
De Paepe Albert01-03-191313-04-1996
De Paepe Antoine27-06-193130-05-2007
De Paepe Diane24-12-194318-02-1992
de Patoul René06-01-192013-07-1982
De Pauw Aimé Bruno16-12-187810-03-1950
De Pauw Blanche03-10-190817-07-1994
De Pauw Marita07-02-192314-11-2007
De Pauw Noël Arthur Pharaïlde06-04-194905-11-2011
De Pelecijn Marcel08-12-191412-05-1975
de Pélichy Gillès22-07-187207-03-1958
De Pesseroey Omer29-10-189523-05-1972
De Pestel Gilbert15-08-191717-05-2003
De Ploey Jan27-01-193730-03-1992
De Poorter Albert Leopold Elisabeth30-01-191707-04-1992
De Poorter Alida06-04-192815-03-1995
De Poorter Marie-Louise14-10-191914-07-1974
De Porte Robert24-11-192228-01-1993
De Potter Henriette13-09-193831-03-2008
De Preter Andreas13-01-197424-03-1986
De Prez Joseph11-09-190531-12-1995
De Prez Rita30-11-195021-03-2009
De Prins Melanie28-01-189026-12-1983
De Proft Elmire Emerence23-07-191427-12-1994
De Punder François29-07-194903-09-2018
De Putter Maria02-02-190701-05-1999
De Puysseleyr Peter26-06-192110-05-1995
De Raedt Arthur15-07-193021-03-2008
De Ren Irma29-03-192003-03-1993
De Ridder Leonie13-07-191817-01-2004
De Ridder Odila Eugenia06-01-189723-07-1992
De Ridder Renilde21-02-189429-01-1977
De Rijck Rosa24-03-192914-06-2009
De Rijck Simonne07-02-193215-09-1995
De Rijcke Mariette Stephanie20-10-192908-10-2007
De Roeck Constant16-07-190116-11-1984
De Roo Eric03-07-194320-07-2000
De Roo Gabriel26-12-189831-12-1986
De Roo Gaston11-01-191102-01-2001
De Roo Helena Maria11-05-190220-12-1995
De Roo Luc François Edward28-01-194302-06-2019
De Roo Lucien25-01-192410-05-2002
De Roo Odiel15-02-189411-10-1992
De Roo Rachel25-03-191921-12-2013
De Roo Wilfried13-01-193402-07-2011
De Roock Jean08-10-193228-01-2012
De Roose René03-07-190728-09-1996
De Roover Hubert23-06-194929-05-2011
De Roover Joseph04-09-192327-11-1988
De Rous Polycarpus09-08-192110-04-2007
De Rudder Antoine25-06-192519-02-1997
De Ruysscher Adriaan13-03-190908-03-1996
De Ruyver Alfons08-02-191221-04-2000
De Ruyver Germain Denysius17-07-193621-02-2000
De Ryck Hubert25-12-192423-10-1989
De Ryck Simonne10-02-192824-03-2002
De Rycke Maurice25-11-190722-08-1999
De Saeger Celine04-05-191410-02-2004
De Saeger Maria Clementina04-08-190324-09-1982
De Saegher Marie07-12-187202-09-1971
De Sauter Martha Maria Elisabeth07-03-191624-01-1990
De Schacht Maria19-04-191901-11-2003
De Schagt André20-06-191627-11-2004
De Scheerder Herman23-07-191710-11-2004
De Scheirder Maurice04-06-192408-10-1987
De Schepper Maurits25-03-193404-02-2006
De Schepper Mireille16-01-195316-06-2004
De Schepper Robert02-09-192507-04-1998
De Schrijver Gabriella20-02-193107-07-2011
De Schrijver Maria11-04-190518-06-1987
De Sloovere Michel19-11-193220-12-1993
De Sloovere Odette Marie Louise24-06-191022-05-1990
De Smecht Willy23-01-193125-02-2014
De Smedt Germaine04-01-192419-09-2006
De Smedt Oskar03-08-192507-02-2011
De Smet Albert02-01-194611-11-1998
De Smet Alice Maria Magdalena14-09-191911-10-2003
De Smet Aloïs August26-10-191710-09-1994
De Smet Amedee07-01-191223-08-1989
De Smet André19-06-192224-10-2000
De Smet Anny04-04-193705-01-1988
De Smet Baziel27-09-193808-10-2003
De Smet Camiel31-12-189807-11-1982
De Smet Clement26-01-190725-05-1999
De Smet Constant Roger12-08-192820-10-2016
De Smet Gerard25-04-190411-10-1987
De Smet Julien30-06-192928-12-2011
De Smet Maria25-12-191720-09-2001
De Smet Omer26-02-193409-12-1987
De Smet Theofiel24-07-191824-08-1977
De Smul Rene07-09-191008-08-1982
De Somer Mathilde27-10-191513-11-1995
De Somere Prosper Jozef16-02-188822-02-1963
De Somviele Julien29-10-192610-07-1994
De Sonville Koen18-06-196505-06-1997
De Sutter Gerard23-10-191805-05-1977
De Sutter Jules26-05-191014-01-1996
De Sutter Raoul28-01-192714-06-2007
De Taeye Adolf28-10-192622-04-2008
De Temmerman Celesta25-09-190005-03-1981
De Tobel Germaine19-04-192522-07-2014
De Trif René04-08-191009-03-1981
De Troch Maria03-08-190429-03-1995
De Troch Maria Helena14-11-189810-09-1987
De Troeye Any04-12-192528-08-2002
De Turck Elisabeth11-09-192125-11-1998
De Valck Frans28-02-192120-12-2005
De Vendt Antoine01-06-193616-03-1995
De Visch Arthur19-07-192112-12-2005
De Vlaeminck Eric23-06-194321-10-1999
De Vlamynck Clement10-05-191111-11-1992
de Vlieger Bavo Bernardus01-10-191615-06-1986
De Vlieger Werner Philemon11-01-191118-12-1984
De Vliegher Rita12-04-194311-12-2006
De Vlieghere Suzanna19-12-191502-12-2000
De Vloo Suzanne03-07-193402-04-1998
De Voeght Angelina16-06-191412-04-1987
de Vogelaere Maria Augusta25-05-189802-09-1974
De Vogelaere Nicole14-03-194509-10-2007
De Vogelaere Nicole25-03-194510-05-1994
De Vos André10-07-191525-01-1994
De Vos Christiaan05-12-194929-01-2008
De Vos Jozef05-06-191128-02-1987
De Vos Lien03-09-195923-07-1999
De Vos Lucien25-05-192209-2001
De Vos Paula30-08-191218-02-1995
De Vos Remi August11-08-192503-05-2016
De Vos Richard13-10-191412-07-1982
De Vos Zulma27-03-190615-04-1992
De Vreese Amand23-06-192321-05-2006
De Vreese Jeanine23-11-195218-09-1994
De Vriendt Adrienne07-02-191431-07-2005
De Vriendt Henri Louis Francis07-06-189823-02-1988
De Vriendt Jozef22-03-193411-03-2004
De Vriendt Nathalie Marie Cesarine11-06-191913-08-2004
De Vusser André20-11-192902-05-1994
De Vuyst Emile21-08-192408-04-2006
De Vuyst Fernand04-03-192726-11-2000
De Vylder Petrus Oscar14-08-191120-01-1993
De Wael Frans11-06-191823-10-1996
De Waele Giovanni20-04-192522-04-1983
De Waele Jules29-06-193106-07-2012
De Waele Liliane08-05-194811-08-2004
De Waele Maria Coleta03-09-189908-04-1999
De Waele Maria Irma20-03-190019-02-1991
De Waele Martha10-07-192024-09-1998
De Weirt Charles22-08-192824-02-1982
De Wilde André24-03-191902-03-2005
De Wilde André19-03-192314-12-1997
De Wilde Clara27-06-190917-03-1978
De Wilde Georgina10-10-191010-12-1995
De Wilde Jeanne Marie20-04-190523-02-1994
De Windt Julia Maria Ludovica11-06-192022-11-1997
De Winne Jules27-04-190614-04-1996
De Winne Rachel19-04-192502-05-1998
De Winne Rosalie26-01-189902-10-1993
De Winter Constantia11-11-191222-01-1994
De Wispelaere Alice01-10-189828-11-1976
De Wispelaere Julia08-02-191603-02-1997
De Wispelaere René22-04-191121-11-1999
De Wispelaere Simonne26-08-193319-08-2003
De Wispelaere Theophiel René14-10-190211-07-1987
De Wit Jean Ferdinand09-08-191516-10-2000
De Wit Oscar14-12-192621-04-2006
De Wit Yvonne27-02-192724-05-2007
De Witte Achille31-08-192512-12-2010
De Witte Andre15-06-191011-03-1997
De Witte André23-10-191824-12-1998
De Witte Arseen11-08-192107-03-2007
De Witte Ivona17-03-192819-03-2006
De Witte Sidonie13-12-192528-11-1999
De Wolf Georgine11-06-191524-12-2004
De Wolf Rosette23-03-192816-02-2008
De Wulf Irena15-11-193529-12-1997
De Wulf Julianus11-01-190504-06-1983
De Wulf Maria27-02-192912-06-2003
De Wulf Maurits02-11-191915-10-2000
De Wulf Monique07-02-195730-10-2008
De Zutter Charline Paula04-07-192225-07-2000
De Zutter Lea Judith Alice15-12-193218-04-2004
De Zutter Monique27-02-194203-08-1980
De Zutter Orfa Marie José Germaine18-04-191320-11-2006
Debacker Tonia01-12-195525-03-1995
Debaeke Camiel Henri Jozef21-04-189004-03-1969
Debaenst Kris24-10-197017-05-1991
Debaenst Madeleine16-06-192127-12-1999
Debaets Odomar25-11-190428-01-1994
Debaillie Emma03-06-190923-12-2000
Debaillie Jean13-03-193424-04-2006
Debaillie Jerome21-11-190911-01-1989
Debaillie Maurice08-10-190727-06-2000
Debaillie Modest01-02-191315-02-1998
Debal André13-06-193422-01-2001
Debaveye Alois31-08-189522-08-1972
Debbaudt Aimé Alfons Juliaan28-06-192415-02-1985
Debboudt Anna04-08-191302-05-1987
Debeil Albert17-09-191428-11-1989
Debeir Marcel Cornelis21-11-190921-12-2002
Debels Paula14-09-192329-11-2000
Deberdt Bertrande03-03-193721-11-2002
Deberdt Estelle10-04-190109-03-1990
Deberdt Gaston14-06-191326-08-1991
Deberdt Jan23-05-197117-04-1996
Deberdt Maurice Julien28-02-190610-10-1994
Deberdt Simonne21-02-191906-04-2004
Debergh Henri11-01-192816-11-1999
Debergh Magdalena30-04-190412-03-2001
Debergh Marcel18-05-189715-08-1980
Debergh Maurice07-02-190708-03-1989
Debert Marie30-08-192422-04-1997
Debert Pharailde21-08-190317-01-1993
Debeuckelaere Alice13-08-189625-04-1980
Debeuckelaere Alicia22-10-192423-01-1988
Debeuckelaere Noëlla17-11-193021-04-1988
Debeuf Andries04-12-192703-07-1999
Debeuf Bertha27-03-192916-06-2006
Debeuf Marcel08-05-191926-05-1988
Debeuf Robert06-10-193903-11-2003
Debeurme Albert13-03-191722-05-2002
Debie Roger22-04-192102-06-1992
Deblaere Carolina Maria06-03-188017-02-1959
Deblaere Marcel Josephus27-07-190817-06-1989
Deblaere Maria20-11-190128-10-1998
Deblaere Maria19-05-191630-11-2010
Deblaere Nestor23-11-191420-02-1990
Deblaere Walter02-02-194229-08-1998
Deblauwe Magdalena22-06-190223-03-1993
Deblauwe Maurice23-09-193626-10-1993
Deblauwe Richard12-10-191315-03-1990
Deblauwe Roger August28-03-192626-09-1996
Deblauwer Firmin15-11-193902-08-2008
Debo Jean Ignatius02-02-190611-12-1989
Debode Jacques16-10-194803-12-2009
Deboes Clara02-10-190714-07-1985
Debognies Clovis28-12-191424-02-1995
Debondt Anna12-05-189931-10-1985
Deboodt Gerard20-02-191914-01-2000
Debou André24-03-191608-12-1998
Debou August26-05-187015-10-1944
Debou Marie-Louise09-10-191526-10-1994
Debou Martha22-08-191721-08-2000
Debou Omer17-04-191515-02-1989
Debou Roger12-05-192527-01-1991
Deboutte Georgette20-02-192702-10-2006
Debrier Vital12-04-192326-01-1992
Debril Maria Josepha Renata Helena Cornelia19-03-192717-11-1995
Debruyne Alice07-05-190406-12-1988
Debruyne Alicia Maria13-04-191014-09-1989
Debruyne Annie20-06-194622-12-1997
Debruyne August30-03-192026-01-1989
Debruyne Geeraard10-04-191019-08-1996
Debruyne Gerarda21-05-192213-01-1986
Debruyne Gilbert09-06-193325-04-1996
Debruyne Jeanne25-07-191222-01-1985
Debruyne Maria05-09-191020-09-2004
Debruyne Maria14-06-191415-01-2002
Debruyne Martha18-03-190307-02-2004
Debruyne Martha28-03-192011-03-1997
Debruyne Nestor07-03-192001-05-1995
Debruyne Norbert01-02-192617-02-2004
Debusschere Alice18-10-190427-09-1992
Debusschere Gilbert24-10-192029-05-2002
Debusschere Lucienne24-03-192606-05-1998
Debusschere Norbert25-03-194727-01-1995
Decadt André12-05-190428-04-1995
Decaesstecker Emiel20-02-192601-11-2007
Decaesstecker Jozef19-01-193126-11-1998
Decaesstecker Katrien21-06-196028-08-1990
Decaesstecker Marcel09-09-190022-09-1975
Decaestecker Antoon09-07-192726-01-2003
Decaestecker Daniël21-07-192323-06-2007
Decaestecker Georges Albert01-12-192222-02-1991
Decaestecker Gerard22-10-192208-07-2011
Decaestecker Germaine22-06-191505-11-2000
Decaestecker Johanna Zulma Maria22-01-191213-11-1999
Decaestecker Julia13-01-190929-07-1996
Decaestecker Luc28-02-195023-02-1991
Decaestecker Maria11-03-191308-12-1993
Decaestecker Marie Antoinette10-06-192613-01-1993
Decaestecker Maurice16-08-190816-09-1984
Decaestecker Maurits04-02-191405-04-1990
Decaestecker Valeer01-03-191230-06-1993
Decaesteker Irène04-07-191427-10-1995
Decaigny Maria Augusta25-11-191024-02-1990
Decalf Raphaël Jeremi Eli14-10-191526-02-2003
Decaluwé Cecile29-11-192725-11-2005
Decamps Flora Blondina15-12-189829-10-1987
Decan Adriaan01-12-190405-12-1998
Decancq Arthur10-04-192606-08-1996
Decancq Daniël09-02-193109-08-1994
Decancq Denise04-02-193425-08-1987
Decancq Jules16-04-190222-05-1980
Decap Leon12-03-190809-04-1994
Decap Marguerite13-08-190903-03-1989
Decapmaker Elisabeth05-02-191630-06-1989
Decapmaker Honoré14-07-191001-10-1991
Decapmaker Jeanne12-03-191705-05-1995
Decapmaker Marcel Corneel15-11-191327-04-1995
Decapmaker Werner16-03-192501-10-1982
Decat Martha13-03-191720-08-1998
Decat Rachel03-10-191011-05-1994
Deceuninck Adrien22-01-190719-12-1990
Deceuninck Honoré Aimé25-08-190002-12-1979
Deceuninck Josef01-04-193002-04-2004
Deceuninck Luc Edgard Stefaan08-08-195908-04-1977
Deceuninck Simonne29-12-192209-04-2001
Deceunynck Alice26-07-192212-03-2013
Deceur Clothilde03-06-189730-12-1981
Decherf Julia29-08-190301-10-1982
Deckers Jacobus16-06-191728-12-1985
Deckers Jan29-01-191222-06-1987
Deckers Leon15-02-191507-11-1991
Deckmyn Léonie27-06-191124-04-1995
Deckx Maria13-06-193222-06-2017
Decleire Gabriëlle20-04-192403-06-2020
Declerck Achiel28-06-191612-01-1989
Declerck Adriena03-04-191414-09-1961
Declerck Agnes22-03-192822-12-1986
Declerck Albert01-02-192912-02-2013
Declerck Alfons17-01-190919-04-1987
Declerck Andre06-06-194618-12-1997
Declerck Angèla07-12-192206-03-2001
Declerck Angèle30-06-192813-09-2003
Declerck Arsène14-02-192711-08-2009
Declerck August18-11-191427-09-1995
Declerck Cesar22-04-192808-10-1994
Declerck Clara12-01-191504-03-2008
Declerck Dionysia09-12-190424-12-1995
Declerck Edith Maria06-01-193231-10-2009
Declerck Emiel20-12-189615-04-1995
Declerck Frans26-10-193212-07-2001
Declerck Gabrielle02-03-190127-06-1993
Declerck Gerard06-02-192415-01-1990
Declerck Gilbert23-04-192511-07-2001
Declerck Godfriedus Carolus Henricus18-04-192418-01-1980
Declerck Ignace04-01-194423-01-1996
Declerck Koen18-11-196411-04-1999
Declerck Maria22-04-193620-02-2012
Declerck Martin12-02-195805-11-1992
Declerck Maurice04-06-191918-08-2006
Declerck Maurice27-06-192405-08-1985
Declerck Noël21-07-195924-12-1991
Declerck Oscar23-11-189912-03-1985
Declerck Oscar24-01-191621-06-1991
Declerck Paula16-04-193810-01-2004
Declerck Raphaël25-02-191214-11-1997
Declerck René Albert16-05-192223-08-1995
Declerck Richard16-09-187321-06-1949
Declerck Simonne04-02-192020-09-1996
Declerck Willy09-08-194411-06-1992
Declerck Zita07-08-193212-01-1991
Declercq Aloïs28-01-191931-12-2005
Declercq Amedeé René03-05-190624-05-1992
Declercq André26-09-190812-08-1993
Declercq André03-02-191229-09-1988
Declercq Antoinette Blanche18-04-192120-06-1997
Declercq Camiel17-01-191810-09-1996
Declercq Claire Marie23-07-192908-02-1996
Declercq Daniël27-04-194603-11-2012
Declercq Elza15-12-192530-01-2010
Declercq Gabrielle Zoë10-06-191405-08-1990
Declercq Georges17-06-190916-09-1988
Declercq Gilbrecht Antoon28-01-192925-08-1988
Declercq Godelieve18-04-191425-06-1993
Declercq Henri04-02-190523-07-1986
Declercq Ivonna Joanna Maria26-02-192313-11-1997
Declercq Julia Maria18-08-190103-12-1988
Declercq Luc19-05-193227-07-2005
Declercq Lucien05-03-192828-05-2001
Declercq Magdalena31-08-190012-07-1987
Declercq Magdalena05-04-191012-01-1996
Declercq Magdalena18-01-191402-03-1997
Declercq Magdalena Helena29-03-190229-06-1994
Declercq Margareta01-08-192522-06-2004
Declercq Maria04-03-191117-03-1989
Declercq Marijke19-10-196808-12-1999
Declercq Martha10-05-190717-10-1986
Declercq Paula06-08-190224-03-1995
Declercq Paula17-02-191228-03-1997
Declercq Remi André10-07-190709-04-1991
Declercq Roger09-08-193117-10-2003
Declercq Roger Ernest28-06-191916-02-2003
Declercq Simonne16-07-192521-11-2008
Declercq Willy14-11-192711-03-2001
Decloedt Franky29-04-194913-11-1986
Decloedt Gabriel09-06-193726-05-2006
Decloedt Godfried12-01-192807-08-1996
Decloedt Marcel10-07-193016-12-2007
Decloedt Maria03-10-190725-12-1993
Decock Arsène31-10-192318-04-1986
Decock August01-02-189511-11-1985
Decock Jules14-12-193207-12-2013
Decock Maria29-03-192426-11-2019
Decock Patrick27-01-195714-05-2018
Decock Robert07-12-192117-12-1993
Decocker Daniel04-07-194313-05-2001
Decoene Agnes10-05-192517-10-2003
Decoene André30-03-191930-05-2005
Decoene Hortence17-07-189414-03-1998
Decoene Juliaan18-02-192222-06-1995
Decoene Michel16-06-191123-05-1995
Decoene Paula07-05-191526-08-2008
Decoene Zulma Maria05-10-188524-06-1974
Decoker Roger14-09-192017-01-2006
Decommer Yolande31-07-193709-07-1998
Deconinck Bertha Maria15-08-190524-02-1986
Decoodt Albert22-02-191608-09-1988
Decorte Alidoor26-04-190818-04-1991
Decorte Bertha Maria05-01-191307-02-1991
Decorte Madeleine27-06-191930-04-1999
Decorte Marguerite28-01-191226-01-1997
Decorte Martha03-03-192712-03-2007
Decorte Maurice31-12-190517-07-1987
Decorte Willy13-09-193826-09-1990
Decorte Zulma12-09-190601-01-1995
Decoster Albertina29-05-189702-01-1993
Decoster Paula19-11-192410-02-2007
Decoutere Albert08-08-191805-07-2010
Decreus Marcel13-12-191919-02-1998
Decreus Wilfried01-05-193215-05-1990
Decrock Albert Casistanus Cornelius13-04-191014-05-1982
Decrock Angèle29-07-191830-08-2003
Decrock Leon Pierre Cornelius28-06-193929-04-1991
Decroix Achiel12-05-190510-01-1989
Decroix Gerdy31-07-195403-08-2006
Decroix Luitgarde Elodia22-02-193518-10-2012
Decroix Valentine22-02-192818-11-2007
Decroo Daniël21-03-190830-06-1981
Decroo Jenny25-07-193226-11-1998
Decroos Agnes19-05-192719-08-2007
Decroos Hans16-07-193521-05-1993
Decroos Irma29-11-191311-02-1999
Decroos Kamiel Arthur04-09-187512-08-1959
Decroos Magdalena06-06-191416-04-2010
Decroos Margriet16-12-192701-04-2011
Decroos Maria29-05-191609-08-1997
Decroos Oscar Leon16-05-188415-04-1969
Decroos Silvère Maurice30-04-191019-04-1984
Decru Alfons20-03-188514-07-1969
Decru Elisabeth21-07-191608-09-1999
Decru Hilaire09-08-193015-10-2005
Decubber Simonne30-12-192105-07-2005
Decuyper Gilbert05-06-193016-07-2017
Decuyper Julienne12-11-192030-10-2007
Decuyper Pierre27-04-192110-06-2002
Dedecker Oscar09-03-191513-01-2000
Dedeyne Gerard29-08-193031-07-1996
Dedobbelaere Martje17-12-192622-03-1996
Dedrie Augusta05-06-190502-07-1989
Dedulle Rachel08-03-192204-11-2010
Deeren Irena21-06-192212-06-2005
Deeren Lucrèce06-07-192319-03-2004
Defauw André12-08-192515-05-1985
Defever Camiel04-05-191228-06-1976
Defever Egide06-03-192007-04-2012
Defevere Josef16-04-193529-09-2002
Defevere Magdalena08-04-190503-07-1990
Defevere Roger12-01-193228-05-1990
Deflo Emma13-03-190521-01-1997
Defloo Herman07-05-193030-11-2012
Defloor Simonne13-04-192018-08-2012
Defoer Anna Maria29-04-192919-09-2015
Defossez André23-08-192411-03-2007
Defour Alfons30-06-192226-12-2003
Defour Josma02-04-192102-07-2003
Defraeye Margaretha23-08-192005-06-1981
Defraeye Martine04-11-196012-08-1995
Defraine Elisabeth13-07-191025-03-2006
Defrancq Jacqueline15-07-192911-11-2009
Defrancq Lucien01-05-192306-09-1999
Defrancq Maurice18-01-189404-12-1974
Defreyne Benjamin09-07-192107-04-1990
Degadt Jules Georges02-01-191606-09-1981
Degeest Maria08-05-192030-09-2001
Degraer Modest13-03-192020-04-2009
Degraeve André08-04-192308-11-2001
Degraeve Dirk27-01-195630-11-1991
Degraeve Elza20-06-191406-06-1999
Degraeve Jules24-01-191317-07-1999
Degraeve Sabrina01-01-197605-09-1993
Degraeve Suzanne08-08-192010-02-2007
Degraeve Victor15-09-190813-03-1986
Degrande Jules09-05-190503-03-1998
Degrande Richard02-11-190430-11-1983
Degrauwe André02-11-192729-10-2004
Degrauwe Dirk13-04-195515-10-2002
Degrendele Emiliana Maria20-02-190420-07-1997
Degrève Jules01-08-193403-11-2006
Degrijse Julia26-08-191426-09-1990
Degroote Gerard21-10-192619-08-2004
Degroote Godelieve13-12-193702-07-1996
Degroote Lucien12-11-192702-12-2007
Degroote Maria Godelieve04-10-192128-11-1996
Degroote Paula10-08-192303-11-1998
Degryse Agnes30-01-192505-01-1989
Degryse Albert15-06-191419-02-1999
Degryse Amelia04-01-189821-07-1986
Degryse Emiel13-01-192222-08-1986
Degryse Jozef04-08-191216-10-1987
Degryse Jules25-06-193025-01-2008
Degryse Rassila Elisa13-05-191527-07-2004
Degryse Sidonie18-04-188810-02-1982
Dehaemers Gerard27-12-192130-05-2006
Dehaemers Hilaire14-02-190924-02-2006
Dehaes Frans30-03-193124-09-2011
Dehandschutter Felix31-08-191229-08-1997
Dehem Godelieve15-01-193229-09-2011
Dehennin Wivina12-07-190928-08-1986
Dehondt Roger18-09-194318-02-2005
Dehouck Joseph25-12-190101-09-1985
Dejaegere Godelieve Celina19-12-191029-06-1988
Dejaegher Evarist10-04-191017-11-1995
Dejaegher Remi Cyriel25-03-190606-05-1990
Dejaeghere Annie15-12-194114-06-2004
Dejaeghere Herman31-08-194111-07-1996
Dejaeghere Julien André06-10-192426-03-1993
Dejaeghere Magdalena03-04-191025-04-1986
Dejaeghere Zoë Alida29-07-190921-11-1986
Dejans Maurice07-11-189819-05-1988
Dejans Remi16-03-190912-07-1991
Dejonckere Gabrielle07-02-190807-12-1990
Dejonckheere André192508-03-2011
Dejonckheere Daniel16-03-194925-10-1990
Dejonckheere Elodie21-08-187406-08-1955
Dejonckheere Firmin11-08-190602-10-1990
Dejonckheere Georges11-04-192414-07-1982
Dejonckheere Germaine17-06-190104-06-1985
Dejonckheere Herman20-01-194510-10-1998
Dejonckheere Maria06-12-192224-07-1999
Dejonckheere Marie-Rose03-06-194405-02-1997
Dejonckheere Martha Julia06-01-189813-10-1987
Dejonckheere Maurice Petrus24-09-190707-03-1988
Dejonckheere Monique15-06-195806-11-1995
Dejonghe Irène01-01-193229-11-1998
Dejonghe Jules27-02-192803-06-2008
Dejonghe Julia Maria10-05-191803-11-1993
Dejonghe Karel Josef10-09-192315-03-1996
Dejonghe Leo06-02-190709-07-1994
Dejonghe Lia02-10-191230-05-1998
Dejonghe Lisette09-11-193728-08-1999
Dejonghe Michel12-04-192026-10-2002
Dekeersgieter Rik14-08-195908-07-1995
Dekeersmaecker Henri31-12-192409-02-2007
Dekens Maria Joanna11-01-190431-12-1980
Deketelaere Constant03-09-189917-04-1990
Deketelaere Eugenia29-04-191403-05-1995
Deketelaere Leo27-02-190230-03-1983
Deketelaere Lydie17-11-193430-12-2014
Deketelaere Mariette19-05-192902-08-1992
Deketelaere Rachel10-11-192911-01-2000
Dekeyrel Achiel14-05-191028-12-2000
Dekeyser Angèle10-08-190916-02-2007
Dekeyser Celesta03-01-191407-03-2003
Dekeyser Cyriel30-09-189602-05-1988
Dekeyser Filip Arthur16-12-190020-10-1977
Dekeyser Godfried22-08-196029-06-2007
Dekeyser Juul10-07-192521-11-2007
Dekeyser Maria03-12-191109-09-2006
Dekeyser Maria28-04-191423-12-2002
Dekeyser Mariette15-02-192812-10-1998
Dekeyser Michel22-08-191618-05-1999
Dekeyser Robert21-11-192514-05-2006
Dekeyzer Agnes21-12-191820-03-2010
Dekeyzer Raymond10-06-192512-05-1990
Dekeyzer Richard24-01-192718-01-1992
Deklerck Agnes18-06-190716-01-1996
Deklerck Anne-Marie14-08-195325-02-2000
Deklerck Marcel05-12-193010-10-2011
Deknock Elza09-01-190630-01-1996
Deknock Gabrielle17-11-190208-01-1993
Dekuyper Marie-José01-12-191509-03-1998
Dekyndt Eugenie Leonie13-07-189315-06-1986
Delaere Madeleine08-11-191215-07-1995
Delaere Maria Magdalena15-08-192317-09-2003
Delaey Felix05-08-190119-02-1996
Delanghe Andre29-12-192414-01-1990
Delanghe Anna05-03-193526-06-2015
Delanghe Elie21-09-192729-06-1996
Delanghe Maria11-02-192527-01-1993
Delannoo Maria Magdalena23-08-190128-05-1992
Delanote Albert20-05-191521-11-1998
Delanote Albert11-06-191917-12-2009
Delanote Anna26-03-192723-09-2009
Delanote Georges10-11-193516-06-1993
Delaruelle Edgard16-08-190517-01-1976
Deledicque Albert Louis14-01-193621-10-1995
Deleu Antoinette Marie18-09-190618-08-1998
Deleu Beatrice27-04-192816-06-2014
Deleu Celesta Maria14-12-190014-10-1989
Deleu Germaine18-08-192419-06-2005
Deleu Julien22-07-191103-03-1989
Deleu Marcel21-04-193923-12-1999
Deleu Marie25-09-191901-01-1987
Deleu Maurice Edouard09-10-190806-06-1985
Deleu Nestor25-01-192318-11-2012
Deleu Roger30-04-193408-05-2005
Deleu Yvonne11-05-191108-04-1998
Deleye Madeleine14-01-191419-08-1994
Delforce Stephanie02-03-188313-08-1958
Delheye Joseph04-04-191205-11-2003
Delheye Jules15-08-192131-01-2015
Deliaert Elza Maria25-05-193029-01-2017
Delmotte Maria Clara13-09-190708-05-1991
Deloof Henricus Edmondus14-05-191908-02-2008
Delrue Laura23-03-191413-10-2004
Delva Agnes29-12-191604-06-1993
Delva Anna12-04-191830-05-2004
Delva Bertha04-09-191201-07-1984
Delva Georges09-12-192408-12-1998
Delva Jules Henri15-10-187429-05-1951
Delva Maria01-05-191111-12-1994
Delva Michel25-05-192204-12-1994
Deman Germain07-04-191106-03-1998
Demaré Michel30-12-191014-01-2005
Demarest Beatrice12-08-192427-09-2001
Demarest Georges03-01-191528-01-2004
Demarest Marcel26-04-192313-06-0200
Demarest Zoë27-01-190415-04-1995
Demeersseman Joseph17-07-191431-07-1994
Demeersseman Robert04-09-192225-05-2007
Demeester Maria27-07-191024-03-1988
Demeester Robert16-09-191125-12-1988
Demerode Raphaël Nestor29-12-191117-10-1982
Demets Eric06-05-194817-02-2007
Demets Irma Maria14-11-190431-12-1997
Demeulenaere Dina19-02-193205-04-2004
Demeulenaere Ginette Georgette23-06-194828-12-2012
Demeulenaere Hendrika29-07-192921-04-1997
Demeulenaere Maria26-06-192701-02-2006
Demey Clara25-06-191803-04-2010
Demeyer Helena28-05-190807-11-2000
Demeyere Albert19-06-191830-09-1993
Demolder Charles08-03-191803-05-2012
Demuynck Achiel19-11-192229-08-1986
Demuynck Françine15-04-193904-05-1989
Demuynck Karel05-11-196522-06-1992
Demuys Maurice03-02-189904-04-1969
Denaeghel Georgette09-06-192006-04-2008
Dendas Frans11-06-192427-07-1994
Dendooven Julius16-05-189809-09-1988
Denduyver André30-10-193319-09-2015
Denduyver Leonie20-10-190725-03-1989
Denduyver Rachel26-11-192027-05-2009
Denecker Isidoor05-12-186301-10-1929
Denecker Maurice28-01-192908-08-1998
Deneef Marie-Thérèse25-08-193207-08-2008
Denolf Michel30-09-193012-08-2004
Denolf Rachel21-06-190430-11-1994
Denolf Rachel17-03-190907-04-1983
Denys Germaine28-07-192417-12-1994
Denys Irma Elisa26-12-189412-03-1980
Denys Madeleine16-04-191912-02-2005
Depestel Agnes Irena Zulma14-09-193712-07-2001
Depoorter Eveline10-10-197721-02-2011
Depoorter Germaine05-11-192618-01-1987
Depoorter Marcel07-10-191125-02-1988
Depoutre Elza-Maria01-11-191309-12-1974
Depoutre Marguerite24-03-192219-01-2000
Depover Achiel20-11-190521-04-1996
Depover Amic16-11-191316-04-1989
Depover Frans14-08-192810-03-1996
Depover Julia28-11-190701-05-1998
Depraiter Simonne11-02-192603-03-2005
Depré Albert23-01-190329-05-1992
Depré Magdalena23-10-191919-01-2010
Deprée Alicia28-05-190903-05-2002
Depreitere Jules Jerome21-07-190012-03-1979
Depreitere Laura Maria24-08-190704-12-1994
Depreitere Maurice07-08-189727-11-1979
Deprez Agnès14-03-192417-08-2019
Deprez André20-06-191110-02-1996
Deprez Charles26-06-188604-02-1977
Deprez Diana26-01-191101-10-1992
Deprez Gerard08-06-193626-03-2015
Deprez Jules29-11-191529-09-2010
Deprez Julien09-05-192109-08-2005
Deprez Luc07-02-194309-09-2002
Deprez Oscar06-04-189601-01-1977
Deprost Georgette18-07-192419-07-2012
Depuydt Achiel13-07-192228-12-2019
Depuydt Alvarez03-01-192423-10-2008
Depuydt André28-04-190825-04-1996
Depuydt Denise Maria Josephina03-07-192107-03-2003
Depuydt Emiel23-11-190721-07-2001
Depuydt Germain30-12-192914-02-1999
Depuydt Henri27-11-192629-05-1998
Depuydt Jacques03-08-194920-11-2005
Depuydt Lucien30-05-194522-08-1995
Depuydt Maria26-10-191628-12-1996
Depuydt Medard11-07-189311-01-1980
Depuydt Oscar02-03-189202-11-1980
Depuydt Paul04-02-190310-08-1992
Depuydt Rogier Albrecht Andries Gabriël24-08-192526-01-2005
Depuydt Rosa30-04-193425-04-2003
Depypere Marcel28-07-192105-05-1992
Dequidt Agnes13-03-192309-01-2017
Dequidt André15-10-193112-05-1989
Deraedt Camiel Achiel06-08-187415-07-1952
Deraedt Maria01-08-190325-02-1993
Deraedt Michel21-03-190621-12-1993
Deraedt Reginald15-01-193307-07-1994
Deraeve Georges13-05-192317-03-2010
Derde August Constant14-04-189729-09-1985
Derdeyn Elza Anna18-12-192003-02-1992
Dere Yvonne08-10-190614-04-2007
Dereeper Georges04-12-191212-12-1992
Dereeper Maria17-08-191406-10-1989
Dereeper Omer21-06-191706-03-1984
Dereepere Germaine17-09-191008-10-1991
Deroo Antonia Godelieve09-04-191416-12-1966
Deroo Jeanne16-04-192112-12-1995
Deroo Maurice30-12-191301-07-2016
Deroo Valère31-03-192822-09-1998
Derous Emiel17-11-192018-01-2004
Derous Roger09-07-192717-04-1991
Deruwe Albert17-12-190511-01-1995
Deruwe August Jozef29-03-191008-11-1984
Deruwe Irma Maria27-10-190226-12-1989
Deruyter André30-07-192415-07-1998
Deruytter Godelieve06-01-190930-08-2000
Derycke Daniël09-06-191015-09-1996
Derycke Marguerite19-04-191707-12-1986
Desbonnets Julia Agnès06-12-192211-04-2008
Descamps Daniël Antoon02-11-192102-02-1984
Descamps Jérôme09-02-192427-12-2007
Descamps Norbert20-05-192922-03-1998
Descamps Simonne23-06-192728-02-2008
Descamps Simonne28-09-194007-01-2004
Deschacht Jenny27-10-192926-10-1993
Deschacht Roger05-09-192610-06-2015
Deschepper Adriana24-10-190216-10-1999
Deschuyter Leontine11-06-190602-12-1985
Deschuytter Maurice20-05-190625-07-1982
Desender Margaretha06-06-192007-01-1996
Deserranno Clara Irma07-01-193103-08-1986
Desimpel Albert23-08-191706-02-1998
Desimpel Annick01-07-196917-04-1987
Desimpel Elodie18-08-189916-12-1986
Desimpel Marcel05-07-193308-12-1994
Desimpel Margaretha31-05-191127-12-1993
Desimpel Marie-Louise16-03-191311-07-2009
Desimpel Omer Julien15-07-192510-08-1995
Desimpel Robert12-03-194112-08-2003
Desmedt André05-06-191308-09-1997
Desmedt August21-01-191217-11-1985
Desmedt Camille02-10-192812-03-2000
Desmedt Emiel24-08-188923-04-1973
Desmedt Richard25-04-192017-04-2009
Desmedt Thérèse09-05-193708-08-2004
Desmet Emma03-08-187218-03-1950
Desmet Etienne26-09-192413-03-1999
Desmet Godelieve23-03-191111-12-2007
Desmet Lucien22-08-192709-04-2001
Desmet Margriet18-10-193102-06-1996
Desmet Maria18-10-191109-12-2002
Desmet Paul23-02-193129-10-2003
Desmet René26-08-189722-01-1961
Desmyter Roland10-07-195408-03-1992
Desmyter Valère13-07-191330-12-2003
Desnerck Suzanne11-08-191316-09-1972
Desomer Madeleine01-04-191711-04-2003
Desomer Michel21-07-191421-10-1993
Desopper Marcel Eduard05-06-193022-03-1986
Despodt Magda05-04-195117-07-2011
Despodt Marcel14-10-191122-09-1988
Despodt Paula14-08-194113-12-2008
Desreumaux Rosa02-08-194606-12-1990
Desrumaux Mathilde23-09-190429-10-1994
Dessein Camiel28-01-191029-06-1986
Desseyn Suzanna09-02-191317-07-1996
Destickere Alice11-02-193016-01-2008
Destickere Joris01-01-192926-10-1977
Detailleur Rogier27-10-192425-11-2004
Detré Guillaume19-07-190830-01-1999
Detré Guillaume01-05-191301-11-2006
Devisch Fernand05-04-192820-06-2008
Devisscher Oscar15-10-192602-06-1998
Devlieger Leona10-02-193209-11-2014
Devogeleer Jozef08-06-191413-06-2007
Devoghel Magdalena08-07-191015-07-1990
Devolder André27-07-194124-06-2001
Devolder Celina18-04-191115-02-1996
Devolder Marcel22-09-193910-03-2005
Devolder Michel07-03-191606-01-1995
Devooght Adronie19-06-191023-08-1993
Devos Albert28-08-191404-01-1999
Devos Anna Martha Maria25-04-189601-02-1975
Devos Antoon22-01-191224-01-1994
Devos Etienne01-06-192817-04-1992
Devos Gilberte06-03-192503-08-2015
Devos Hilda16-01-191915-08-2006
Devos Julien28-01-192018-06-2004
Devos Julienne15-01-193804-07-2008
Devos Linda02-02-196112-07-1992
Devos Maria28-02-191114-09-1993
Devos Maria08-04-192701-04-2004
Devos Willy10-02-192424-11-2001
Devos Willy05-12-192705-05-2008
Devreker Henri30-10-190804-05-1995
Devreker Maria11-10-190125-07-1997
Devriendt Albert02-05-191723-09-1995
Devriendt Alma22-06-191622-06-1997
Devriendt Brigitta Maria11-08-190410-12-1985
Devriendt Germaine24-12-189728-08-1981
Devriendt Marcelina27-04-192003-01-2011
Devriendt Marie Ludovica06-07-189508-02-1986
Devriendt Maurice23-09-191801-10-1987
Devriendt Romania Cornelia20-06-190410-09-1978
Devriendt Willy29-04-195316-04-1989
Devriese Albert Marcel15-03-193107-07-1987
Devriese Jules23-05-190415-10-1983
Devriese Maria24-02-190126-12-1975
Dewaele Elza Margereta02-12-190714-01-2000
Dewaele Marcel04-05-192227-06-1997
Dewagtere Liesbeth08-10-194226-08-2005
Dewagtere Paul04-11-190911-06-1986
Dewanckele André20-10-191505-02-1986
Dewanckele Désiré03-01-191415-07-2000
Dewanckele Gerarda12-11-191227-02-1991
Dewanckele Jules16-07-192726-02-2012
Dewanckele Maria07-10-191124-03-2000
Dewanckele Maria Romania30-01-190826-09-2003
Deweerdt Alida29-11-190103-01-1989
Deweerdt Celina24-09-187728-05-1961
Dewilde André19-10-192928-04-2002
Dewilde Cecile07-02-192205-11-2005
Dewilde Celina15-05-190530-01-1994
Dewilde Gerard17-07-192915-09-1997
Dewilde Hilaire Joseph16-09-192528-07-1996
Dewilde Irena11-01-191414-11-2000
Dewilde Julien15-08-191525-07-2007
Dewilde Margareta06-03-192414-04-2014
Dewilde Maria09-08-192915-03-2006
Dewilde Maria04-07-193024-01-1987
Dewilde Marie-Louise11-11-192314-01-2014
Dewilde Martha10-11-191119-04-1998
Dewilde Maurice04-08-191712-06-1990
Dewitte Juliana13-04-191619-05-1990
Dewitte Maurice13-07-192504-04-1995
Dewulf André08-01-191029-11-1988
Dewulf André24-07-192328-01-2008
Dewulf Antoinette Hélène Corneille Marie28-03-189912-12-1986
Dewulf Erik08-11-195309-12-2015
Dewulf Etienne13-04-191823-06-2004
Dewulf Frank07-09-195618-03-1989
Dewulf Frans02-06-192509-08-2005
Dewulf Georges16-03-192819-01-2003
Dewulf Julienne15-08-191816-06-2002
Dewulf Laura19-05-191805-11-2010
Dewulf Leo11-01-190908-12-1989
Dewulf Madeleine28-09-190002-10-1986
Dewulf Margriet25-07-192523-04-2005
Dewulf Maria15-04-191719-12-1989
Dewulf Martha31-07-190715-04-1999
Dewulf Paula05-02-193324-01-2004
Dewulf Trees12-11-192722-02-2008
Dewulf Walter22-11-193421-01-2001
Dewulf Willy12-10-192714-03-2006
Deyaert Henri22-12-189418-10-1968
D'Haene Gaston Michel28-12-190018-10-2000
D'Haene Maurits19-07-193423-02-1998
D'Haeninck August17-12-190923-09-1993
Dhaese Bertha Maria04-01-191211-11-1985
D'Haese Germain06-04-190322-06-1987
D'Haese Raphaël Gérard Odilon30-12-190013-07-1996
D'Haeseleer Robert07-06-191101-01-1997
D'Haeveloose Noël15-02-193707-07-1992
D'Haeyer Irma Rachel13-10-191930-06-1992
D'Haeyere Gabriëlle13-06-191007-03-1989
D'Hallewin Henri13-09-192030-11-2007
D'Hallewin Jozef10-02-191810-10-1967
D'Hallewin Leopold Joseph06-03-188730-11-1966
D'Halluin Gabrielle09-04-190720-02-1990
D'Heedene Agnes10-03-192903-12-1992
D'Heedene Arthur16-04-189728-03-1991
D'Heedene Octaaf06-08-192531-10-1997
D'Heere Frans27-08-192504-06-1996
D'Hert Jeannette17-07-191028-02-1999
Dhertoge Firmin09-03-193515-11-2007
D'Hertoge Erik06-07-194211-05-1993
D'Hertoge Julien20-06-193117-07-1994
D'Heye Maria31-10-190423-04-1989
D'Heye Sigfrida29-08-190904-08-1984
D'Heygers Emilia Maria03-01-191522-11-2001
D'Hoedt Andre11-03-191519-06-1993
D'hoedt Julien04-02-191016-01-1992
D'hoedt Marie24-03-190712-12-2002
D'Hoedt Marie-José04-06-191629-09-1982
D'Hoedt Martha Maria21-01-191403-01-1981
D'Hoest Magdalena02-04-189118-02-1984
D'Hollander Elisa29-04-190931-10-1992
Dhondt Adrienne17-09-190123-05-1998
Dhondt Albert Jozeph25-11-190931-01-1997
Dhondt Antoine02-03-193422-05-2000
Dhondt August19-10-190119-02-1990
Dhondt Bertha07-03-190425-08-1995
Dhondt Cyriel Jozef21-02-191015-03-1985
Dhondt Etienne23-06-194210-04-1993
Dhondt Firmin25-09-192719-11-2009
Dhondt Gerard03-01-190927-12-1986
Dhondt Gilbert24-09-192802-11-2007
Dhondt Hector Aloïs05-11-191229-03-1996
Dhondt Hector Cyrillus27-02-191913-10-2001
Dhondt Jeanne29-06-191417-03-2004
Dhondt Jérome29-10-190220-01-1995
Dhondt Joseph22-01-192108-01-2005
Dhondt Luc16-02-195110-05-2000
Dhondt Machtella16-04-190802-11-1978
Dhondt Marc15-12-194017-09-2006
Dhondt Maria08-09-189327-02-1986
Dhondt Paul Madeleine Emile05-10-192928-06-2012
Dhondt Roger17-03-194631-08-1991
Dhondt Roger Rutger Honoraat20-07-191405-03-1995
Dhondt Stephan Remi Marie18-07-194129-05-1996
D'Hondt Alice03-09-191631-08-2008
D'Hondt Arseen18-10-193102-02-2010
D'Hondt Camiel29-10-193829-10-2014
D'Hondt Diana17-07-194002-01-2014
D'Hondt Eugenie31-03-189623-11-1992
D'Hondt Fernand16-04-191011-12-1972
D'hondt Fernand24-12-195026-12-2005
D'Hondt Irene01-03-191515-08-1995
D'Hondt Liliane21-08-193028-12-2015
D'Hondt Maria24-01-192402-10-2009
D'Hondt Maria05-05-192601-03-2014
D'Hondt Martha03-09-191902-08-1993
D'Hondt Maurice28-02-190324-10-1989
D'Hondt Remi09-08-190002-04-1984
Dhont Agnès20-05-194012-08-1997
Dhont Andre Henri01-01-190123-08-1990
Dhont Céline29-03-188421-07-1975
Dhont Henri12-02-192230-04-2005
Dhont Leopoldus Elodia Adolphus25-10-190526-03-1994
Dhont Suzanne Adèle13-01-193027-11-2001
Dhooge Eric Omer Julienne10-01-194229-03-1994
D'Hooge Anna21-01-193115-04-1997
D'Hooghe Helena30-08-192909-10-1990
D'Hoop Aloïs30-10-191924-09-1996
D'hoore Angèle29-05-193406-09-2003
D'Hoore Christiane25-11-194724-07-2004
D'hoore Gabriël20-05-194022-01-2008
D'hoore Leon24-12-189520-05-1986
D'Hoore Marcel Alphons Firmin05-07-192704-12-1995
D'Hoore René23-10-189416-07-1980
D'Hulster André Ignatius13-09-192506-07-1989
D'Hulster Andrea10-06-193513-03-2011
D'Hulster Bertha26-09-190110-04-1994
D'Hulster Camiel26-01-192923-06-1990
D'Hulster Jules15-07-189607-06-1985
D'Hulster Julia30-10-191115-01-1997
D'Hulster Madeleine17-04-191517-01-1997
D'Hulster Maria27-04-191404-05-2000
D'Hulster Oscar03-07-192322-06-1986
Dhuyvetter Simonne15-10-192812-09-1996
Dick Marie Louise22-06-192109-04-2010
Dierckens Florent18-05-190729-11-2002
Dierckens Laura Maria21-11-191111-03-1990
Dierick Maria12-07-191507-04-2005
Dierickx Berthila31-10-192028-04-2007
Dierickx J. F. Robert08-07-192014-12-1994
Dierickx Jozef21-09-193213-07-1996
Dierickx Simonne14-07-192303-10-1992
Dierickx-Visschers Angèle01-11-192217-09-2007
Dierickx-Visschers Gabriëlle04-11-192929-09-2003
Dierickx-Visschers Omer13-11-192003-01-2001
Dierickx-Visschers Prosper14-05-192725-09-2014
Dierickx-Visschers Rachelle18-02-192407-06-1994
Diericx Bert16-06-199304-05-2008
Diericx Etienne20-09-193013-09-2013
Diericx Jos22-07-196004-05-2008
Diet Germaine29-09-190015-06-1989
Dingemans Jeanne05-04-192205-03-1994
Dingemans Jos26-06-192511-05-1996
Dirven Guilhelmus25-03-191919-12-1992
Dobbelaere Denise10-01-193902-10-2001
Dobbelaere Gerard Albert22-12-191607-02-1978
Dobbelaere Marcel28-03-193010-07-2008
Dobbelaere Marguerite17-01-191313-01-2016
Dobbelaere Maria17-05-190528-09-1992
Dobbelaere Raphaël Alfons23-03-194502-04-2016
Dobbelaere Romain14-10-192802-03-2010
Dobbels Jozef Omer06-02-192410-10-1995
Dochy André12-04-190003-05-1990
Dochy Antoine07-09-193125-12-1990
Dochy Michel05-01-191209-03-1963
Doise Achiel29-11-189121-02-1972
Doise Hilda28-03-192505-02-2005
Doise Lea06-07-192709-08-1975
Doize Felicitas21-03-190826-03-2005
Donche Maria Antoinette15-06-191025-04-1997
Donck Maria26-03-192619-08-2005
Doolaeghe Victorine13-07-188014-02-1968
Doom Gilbert20-01-192707-12-1999
Doom Marcel22-05-192811-06-2012
Dossche Henri04-06-192613-09-2013
Dossche Louis Frans01-12-189823-06-1964
Dossche Magdalena18-02-192205-10-2000
Dossche Maurits13-08-192910-12-1999
Doubel Alfred25-07-191018-07-1998
Drappier Maurice06-03-191018-11-1968
Drieghe René29-09-192330-10-2007
Driesens Adolphe04-04-190008-11-1988
Driessens Irma Leonora18-07-189710-12-1988
Driessens Rachel14-01-191713-05-1998
Dryepondt Gilberte19-12-192706-05-2011
Dryepondt Pelagia01-12-191604-01-2002
Dubois Freddy05-11-194714-06-2003
Dubois Maria28-08-191111-05-1999
Ducatillon Adrienne15-02-189124-02-1993
Dudans Eric21-08-195330-05-2019
Dufoer Hector01-06-192226-06-2009
Dufoort Eugenie31-08-191610-10-2012
Dufour Maria16-09-190819-05-1995
Dugardeyn Gerard26-09-192006-09-2012
Dugardeyn Oscar17-08-189530-11-1979
Duhamel Noël04-11-193618-11-2007
Dujardin Denise21-09-193024-08-1989
Dumalin Paul04-02-194201-07-2013
Dumarey André27-08-192020-01-2003
Dumarey Camiel15-06-190424-02-1984
Dumarey Georges27-09-192910-09-2009
Dumarey Godelieve12-03-190617-08-1986
Dumarey Henri07-12-193204-09-1998
Dumarey Laura21-05-190629-07-1991
Dumarey Margriet15-08-191530-10-1964
Dumarey Maria25-06-191314-07-2005
Dumarey Medard08-08-190330-10-1964
Dumarey Paulina22-07-190409-01-1991
Dumarey René13-09-191713-01-2004
Dumelie Martha Maria11-10-191227-07-1968
Dumon Gustaaf26-02-190501-06-1985
Dumont Eric24-08-195022-07-2018
Dumoulin Maria08-08-191404-02-2003
Duplacie Leo29-05-190922-09-1970
Dupon Daniël21-12-192913-10-1990
Duquin Martha Julia19-06-189323-06-1962
Durie Cyriel25-08-191018-04-1995
Durnez Paul02-04-192004-11-2006
Dury Ida17-06-193320-06-1998
Duthoy Adrienne19-05-191719-04-2002
Duyck Lena22-01-190409-04-1984
Duyck Maria Theresia13-01-191505-12-2007
Ebeling François20-06-191501-05-1995
Eccli Jozef12-04-188907-04-1987
Ecker Trinette05-05-192226-11-2005
Eeckeloo Georges30-05-193130-04-2016
Eeckeloo Gerard14-04-191005-02-2002
Eeckeloo Julien15-10-192508-03-1982
Eeckeloo Louis07-03-191409-10-1993
Eeckeloo Pierre21-06-191115-01-1993
Eeckhaudt Albert05-07-191810-06-1995
Eeckhaut Pieter09-09-195716-01-2009
Eeckhoudt Aline12-02-191224-09-2006
Eeckhout Alberic12-01-191621-12-2000
Eeckhout Alice Colette19-08-190213-07-1996
Eeckhout Gabriëlle18-05-193623-04-2013
Eeckhout Jozef08-06-190829-11-2000
Eeckhout Maria08-08-192318-10-1996
Eeckhout Rachel Irena20-11-190410-08-1990
Eeckman Anna07-10-190322-06-2001
Eeckman Jozef18-06-190906-01-1987
Eecloo August07-03-190715-04-1993
Eecloo Camiel22-11-189503-07-1984
Eecloo Elisa26-10-187319-07-1973
Eecloo Kenneth11-12-200104-03-2002
Eggermont Diane27-02-193211-05-2000
Eggermont Georges15-05-192404-06-1984
Eggermont Norbert21-03-194712-03-2019
Elegeer Wesley24-04-197721-01-1997
Elen Irma14-09-191325-01-1996
Elias André Achiel27-10-192818-10-2005
Elinckx Jeanne03-03-191213-05-1998
Elsemoortel Madeleine28-03-193417-04-1992
Elst Alfons23-01-188821-07-1990
Elst Carolina24-11-191405-12-1990
Elzemoortel Nathalie06-07-191001-11-1994
Emmerechts René15-04-192212-02-2002
Emmeregs Maurits16-10-192826-12-2005
Engelborghs Marcel07-12-191811-10-1989
Engelen Renaat10-05-191703-05-1984
Engelrelst Albert14-12-191513-12-2017
Engelrelst Erik01-02-194603-10-2017
Eraerts Gaston06-02-191213-03-1990
Eraerts Laurent23-04-189805-05-1990
Ermstrong Juliana18-01-191624-03-1982
Evenepoel Jean27-12-190323-06-1981
Evenepoel Joannes31-03-189709-07-1978
Everaere Gerard20-12-192108-02-2005
Everaert Aumer24-09-190106-12-1991
Everaert Heliodor19-11-191428-02-1997
Everaert Magdalena25-11-191105-01-1994
Everaert Marcel24-02-192314-05-2000
Everaert Maria16-01-191505-08-2001
Everaert Maria Odila09-07-192311-04-1993
Everaert Martha08-07-191709-10-1985
Everaerts François04-11-192607-12-1989
Everaerts Jozef20-05-189801-02-1991
Expeels Marcella29-03-192909-04-1989
Exter Maria20-11-191914-01-1993
Eylenbosch Louise13-01-189801-03-1978
Fagot Guillaume24-09-191828-12-1994
Faict Cyriel30-09-189923-05-1986
Faict Herman25-04-192913-05-1990
Faict Jozef18-02-192814-10-2010
Faict Maurits23-07-190015-12-1982
Faict Yvonne17-11-193404-09-2005
Faillie Maria14-03-191205-12-2001
Falot Gabriella06-12-191809-03-1998
Fannoy Mariette25-06-193126-10-2008
Favaits Helène01-01-193102-04-2006
Félix Joseph21-05-191531-12-2006
Ferdinande Armand24-10-192107-02-1995
Ferlin Aimee08-09-189111-04-1973
Feryn Peter26-05-197406-02-1996
Feryn Urbanie Maria22-10-188102-03-1967
Feth Johann22-08-192818-03-2005
Feuillette Paulette12-11-192729-06-2015
Feyaerts Alice Hubertina06-01-191818-01-2006
Feys Achiel10-01-191329-07-1985
Feys Camiel10-03-193528-10-1999
Feys Charles06-10-190601-04-1991
Feys Margareta02-08-192003-09-1991
Feys Marguerite13-11-191723-01-2012
Feys Michel05-04-193125-01-2010
Feys Zulma01-06-191609-02-1993
Ficher Marie Amelie20-11-191413-10-2012
Fiems Bertrand26-07-193725-10-1992
Fiems Laura Bertha Maria01-07-190921-06-1979
Fierens Anna29-09-191531-05-2009
Fijnaerts Maria27-03-190513-02-1990
Flameygh Maurice28-01-190803-06-1969
Flederick Kurt27-02-196922-06-1992
Fleerackers Johan12-05-193111-03-1989
Floor Françoise Marie Louise14-04-192323-02-1984
Florisoone Gerarda14-08-193924-03-2001
Florizoone Alfred09-06-191429-09-1975
Flou Jeanne12-05-192127-09-2009
Fockaert Corneel25-07-190621-09-1990
Folens Eugeen13-05-192303-07-2009
Foncke Antoine09-11-192207-11-2007
Foré Andrea20-03-193407-06-2015
Fore Benoit17-08-192619-12-1984
Foré Martha Julia14-01-192327-12-1985
Forrest Achille17-06-189029-12-1975
Fortry Daniel28-08-192405-05-1992
Fortry Hilda10-06-192621-06-1989
Fosse Danny07-04-196525-03-1993
Fouâche Anaïs30-01-191419-05-2005
Franchois Maria26-02-191027-08-1997
Franck Cornelia24-03-189429-03-1993
Francken Henri30-01-193625-10-1993
Francken Jan30-09-190620-01-1992
Franco August Franciscus16-04-189109-02-1979
Franco Danny27-01-196909-11-1979
Franco Hendrik23-02-196609-11-1979
Franco René August Medard03-06-193809-11-1979
François Celestine21-02-192719-12-2003
François Georges05-02-190814-10-1980
François Germaine Adrienne27-05-190907-06-1983
Françoy Maria04-05-192001-03-2009
Francq Georges31-08-190321-06-1990
Fransoo René Joseph26-09-189808-02-1959
Franssens Jeanneke02-07-192205-09-2003
Frère Lia12-05-191523-01-2002
Freson Ernestine03-03-190720-09-2004
Friadt Germaine12-05-191311-12-2005
Froidure Marie-Josée21-05-192927-07-1992
Fruyt André14-09-192811-12-2007
Gabet Pieter19-05-189501-08-1982
Gadeyne Erna29-06-192904-02-1993
Gadeyne Robert18-02-192408-01-1989
Gailliaert Godelieve14-11-193512-07-2008
Galle Camilla M.J.08-04-189908-09-1973
Galle Cyriel20-10-191219-01-1983
Galle Damilde Pharailde28-07-190517-10-1981
Galle Gustaaf Omer29-10-192515-07-1992
Galle Joannes Jacobus05-07-190117-09-1980
Galle Julien03-09-190321-01-1983
Galle Marcel Joseph25-03-191417-09-1962
Galle Maria-Theresia27-06-190205-07-1984
Galle Maurice27-04-190728-03-1992
Gantois Anny05-09-193702-02-1982
Gantois Roger26-07-193216-01-1998
Garcet Julienne27-05-192826-01-2004
Gardin André14-10-192717-11-2001
Gardin Roger19-08-193007-12-2014
Garrein Georgette18-07-192124-07-1987
Gat (Gamme) Maria13-10-190631-07-1995
Gaudissabois Marleen27-06-195808-04-2007
Gautier Charles23-05-193514-02-2009
Gazet Paul Emiel Frans07-10-190107-01-1981
Gebruers Karel02-02-191201-06-1994
Geens Gust31-01-193510-03-1995
Geens Madeleine04-10-191124-02-1992
Geeraert Albert26-08-193206-02-2009
Geeraerts Gustaaf14-01-192816-05-2004
Geeringhs Madeleine11-08-193027-04-2017
Geerkens J. Mathieu12-05-191006-07-1991
Geerkens Vic07-11-193107-01-1988
Geernaert Césarine08-05-191319-10-1996
Geers Cesar09-02-192904-05-2009
Geerts Louisa12-02-192405-02-2003
Geerts Maria21-09-192015-03-2011
Geerts Maria Ludovica José11-05-191626-04-1993
Geiregat Adriën27-11-191816-03-2011
Geiregat Alfons04-06-190902-04-1992
Geiregat Bertha28-07-192320-03-2006
Geiregat Denise Thérèse16-10-192805-09-2006
Geiregat Elza15-01-191121-02-1999
Geiregat Maria19-08-191227-03-2005
Geiregat Marie12-01-191426-06-2009
Geiregat Martha27-09-191209-03-1994
Geiregat Martha12-06-192531-03-2005
Geiregat Maurice08-04-192101-03-1990
Geiregat Maurits Gentiel05-06-192019-12-1984
Geiregat Remi29-10-190629-03-1991
Geirnaert André Jozef31-03-192116-07-2002
Geirnaert Andrea15-03-194718-04-2019
Geirnaert Erik Alfons Henri11-04-195203-06-2011
Geirnaert Hedwige26-05-192429-06-2002
Gekiere Andreas Renaat27-05-192013-11-1987
Gekiere Geeraard06-06-191819-09-1992
Gelaesen André14-01-193228-04-2002
Gelaude Leopold24-02-193402-04-1997
Gelaude Yves20-08-197301-06-1998
Gelders Leonie03-01-190107-08-1989
Geldof Georges16-07-193721-07-1999
Geldof Oscar15-07-190717-06-2003
Geleyn Joanna19-09-190616-02-1996
Gennevoise René Charles Marie Joseph Arnold André06-11-190630-07-1972
Gentier Anna30-11-189827-07-1997
Gentier Raphaelle16-02-191804-12-2008
Gerard Etienne16-11-190722-12-1996
Gerard Maurice06-11-191923-06-1996
Gerber Charles20-08-192023-03-1991
Germonpré Augusta Maria Charlotte12-03-188006-08-1979
Germonpré Roland26-07-193106-02-2010
Germonprez Gino01-09-196330-12-1979
Germonprez Joanna21-10-192126-06-2003
Gernaey Blanche Rachel21-01-190302-01-1986
Gernaey Cyriel29-09-189017-05-1979
Gernaey Herman19-01-193325-12-1995
Gernaey Irma28-09-190620-10-1990
Gernaey Robert09-06-192421-04-2008
Gernaey Thérèse09-10-192702-04-2008
Gerniers Maria Magdalena14-08-191019-05-1996
Gesquière Simonne18-05-192605-04-2019
Gesquiere Theophila24-08-192310-10-2009
Gesquiere Victorine30-07-189715-04-1986
Gettemans August21-02-190521-06-1973
Gettemans Jozef26-12-190020-06-1981
Gettemans Leonie09-10-188722-06-1973
Gettemans Marcel17-04-193902-05-1979
Geudens Karel06-07-192230-01-1992
Gevaert Achiel24-06-193219-04-2007
Gevaert Amedée25-04-192611-09-2004
Gevaert André Cyrillus11-07-191208-04-1995
Gevaert Annie21-08-194124-07-2009
Gevaert Astrid06-03-192710-07-1982
Gevaert Joseph21-11-190722-11-1994
Gevaert Maria28-01-191024-02-1987
Geysen Karel11-02-190906-08-1988
Geysen Leo21-01-195523-08-1987
Geysen Paulina06-04-191423-08-1987
Geyssens Mariette13-05-192811-06-2002
Gezels Leon11-01-190903-11-1994
Ghekiere Gertrude29-01-193527-08-1994
Ghekiere Hugo17-03-193810-06-2006
Gheldof Angela08-06-189616-08-1987
Gheleyns Esther Marguerite02-03-192106-04-1993
Ghesquiere Maria Antonia19-07-192119-09-1997
Gheyle Germain04-02-193114-04-1985
Gheysen Noë René08-05-189601-02-1984
Gheysen Robert14-01-191702-09-1994
Ghijselings Germain13-05-192601-11-1995
Ghysel Henri05-03-190407-06-1977
Ghyselen Elie24-11-191204-04-1993
Ghyselinck Georges14-03-193711-03-2008
Ghysels Louisa23-04-191520-07-1990
Gielen Jacob Leopold08-11-189329-03-1980
Gijsemans Alida28-08-191420-01-1982
Gijsemans Elisabeth28-05-189705-01-1986
Gijsemans Juliaan29-01-190414-10-1991
Gildemyn Maria01-06-190711-11-1989
Gillis Angélique20-01-190411-11-1990
Girardin Louis22-02-192406-09-2000
Glorieux Adrienne23-03-191824-04-2005
Glorieux Cecile10-09-192229-01-2003
Gobeyn Andreas11-09-191824-09-2005
Gobeyn Cyriel Joseph30-12-190811-03-1966
Gobeyn Henri Cyriel03-04-191419-08-1992
Gobyn Yvonne22-11-191515-09-1989
Godderis Elza15-03-191804-01-2011
Goddyn Rachel28-12-191507-01-1991
Goderis André26-11-192320-06-1991
Goderis Simonne16-06-192230-04-2010
Godier Bertha03-10-191123-09-2007
Godrie André28-01-195301-09-1995
Goedertier Valère07-11-188201-08-1971
Goegebeur Gentil16-01-192528-02-2016
Goemaere Jozef25-05-192522-04-1977
Goeman Maria07-12-192825-07-1993
Goeminne Mariette21-06-192110-09-2008
Goeminne Yvonne03-04-192301-09-2002
Goens Josephina05-03-192119-06-1985
Goes Jan23-06-196918-09-1994
Goethals Achiel31-05-192203-11-1998
Goethals André Jérome26-09-192304-12-1990
Goethals Emiel27-07-192703-05-1994
Goethals Maria01-05-190216-06-1992
Goethals Maria16-11-191929-06-1997
Goethals Mariette15-10-192926-04-1999
Goethals Mariette26-10-192920-10-1994
Goethals Sylvain10-08-193309-11-1988
Goevaerts Lucien13-08-192517-04-2007
Goossenaerts Theo14-09-193805-08-1986
Goossens Elise15-03-190622-10-1989
Goossens Estella08-10-192222-10-2005
Goossens Fabienne21-05-193807-09-1991
Goossens Frans20-06-190220-04-1980
Goossens Jeanne03-12-191620-08-1998
Goossens Maria20-05-192510-01-2009
Goossens Patricia13-03-195906-02-2001
Goossens Roger18-10-193425-12-2005
Goovaerts Emma17-04-191730-09-1995
Goovaerts Irène25-03-194316-03-2019
Gorham Derek10-03-194611-02-2007
Gosseye Urbain09-11-190929-01-1999
Gotelaere Clara22-12-191301-08-1993
Gotelaere Frans Gerard05-08-191205-02-1977
Gotink Willy21-08-193704-11-1990
Goudezeune Hans14-09-198410-03-2008
Govaere Daniël20-06-194123-07-1996
Govaere Marcel03-02-192312-09-2001
Govaert Irène Mathilde30-08-190525-11-1994
Govaert Magda Nathalie Louise Louis Camiel14-10-194303-11-2011
Govaert Maria Ludovica13-09-191223-11-1995
Govaert Marie-José12-11-195409-11-1994
Govers Antoine25-10-193026-08-1997
Grauls Jean30-05-191306-02-1999
Grauwet Aloïs19-03-190813-01-1989
Gregoire Léon28-03-192719-10-2004
Greps Maria12-04-191914-04-1996
Grijseels Maria Petronella27-07-189621-09-1985
Grijspeert Carolus Ludovicus16-04-188007-02-1950
Grison Andre12-11-191714-10-1986
Grootaert Juliaan Kamiel Jozef14-02-193506-10-2017
Grossiels Gustaaf24-09-190422-02-1990
Gruwier Camille20-06-191712-06-1991
Gruwier Martha12-03-191319-02-2000
Grymonprez Roland15-02-192602-07-2007
Grysolle Jan Alfons01-07-192921-08-1996
Gryson Achille18-06-190426-06-1990
Gryson Jeannette22-12-190103-03-1997
Gryson Marie-Louise03-01-189503-10-1981
Gryson Omer15-09-191413-03-1990
Gryson Roger08-03-193324-01-1991
Gryson Valère13-06-190927-02-1993
Gryspeert Roger16-03-193826-07-1996
Guldentops Edward25-09-192111-11-1988
Guldentops Louis01-11-191205-11-1989
Gunst Gaston12-09-192509-11-1996
Gunst Martha14-09-192019-07-1999
Gunst Pieter12-06-192102-04-1995
Gurdebeke Ludwina04-06-191722-01-1991
Gysel Albert24-07-191620-04-1993
Gysel Lutgarde Simonne Josepha31-03-195122-07-1998
Gyselinck Mariette09-01-192717-10-2013
Gysels Jan-Baptist03-11-192421-05-1985
Gysels Raf08-08-191415-02-1986
Habils Marie22-06-192417-05-2006
Haeck Hector19-05-189323-06-1982
Haeck Joseph07-04-192401-08-2008
Haeck Margareta05-03-191403-10-2004
Haeck Valerie31-07-197117-10-2005
Haegebaert Julie07-07-190009-09-1977
Haegeman Albert29-10-192218-09-1993
Haegeman Charles-Louis13-12-192609-08-2010
Haegeman Roger16-09-191628-05-2006
Haegens Rachel02-11-192704-07-1998
Haeghebaert Achiel03-07-189518-06-1976
Haelewijn Irma10-09-191729-04-2005
Haelewyck Wilfried05-04-194010-06-1996
Haelewyn Rachel29-07-190619-08-1986
Haentjes Henri22-03-191902-06-1995
Haerens Roland02-06-193005-02-1995
Haerinck Julia12-05-191925-01-2003
Haesaert Camille17-05-190214-12-1985
Haesaert Cecile18-09-193827-06-1961
Haesaert Eduard11-01-190410-11-1983
Haesaert Freddy07-04-195005-02-1988
Haest Irma Maria16-01-190401-07-2003
Haest Leonie18-05-190423-11-1985
Haezebrouck Hektor12-07-190322-10-1987
Haghebaert Denijs24-09-192622-12-2009
Haghedooren Anna29-04-193803-08-2007
Haghedooren Jeanne14-09-192416-05-2011
Haghedooren Maria Magdalena30-10-190508-09-1987
Haghedooren Robert04-04-191925-11-2012
Haine Julia24-04-189629-03-1978
Halewyck Albert12-02-191725-10-2001
Haling Elza01-08-193922-11-2004
Hamers Chris03-04-197305-09-1991
Hampe Gilbert11-11-193614-10-1985
Hampe Maurice31-03-190127-09-1991
Handschoewerker Omer21-04-191104-12-1980
Haneca Maria27-12-193120-06-1985
Hannaert Jeannette22-07-191328-10-2008
Hannaert Pierre18-01-189022-04-1955
Hanseeuw Henri18-03-190507-04-1995
Hanssens Jan25-12-192118-01-2003
Hanssens Julien23-09-192626-03-2012
Hanssens Mathilde16-09-192406-06-2006
Hardy Cyriel21-11-190919-03-1989
Hardy Edgard26-07-194231-12-1999
Hardy Eric08-03-193824-04-2002
Hardy Omer27-10-191219-05-1985
Harry René27-03-191729-07-1986
Hartiel Emile30-10-192720-10-2015
Hausswirth Norbert05-02-191229-11-1990
Hautekeete Fernand27-11-191730-07-1999
Hautekeete Florimond06-01-191105-07-1996
Hautekeete Lowella22-02-192222-02-2000
Hautekeete Roger24-05-193215-02-2010
Hautekiet August14-02-191309-04-2001
Hautekiet Romain05-03-190222-01-1995
Hautekiet Simonne20-09-191631-01-2004
Hautekiet Victorine09-04-190002-03-1980
Havens Magdalena03-06-191308-03-1990
Haverbeke Aimé23-07-191512-07-1984
Hayaert Marcel13-12-192427-02-1998
Heeren Ida12-07-194021-01-1993
Heestermans Achiel27-12-191222-10-1994
Heggerick Alida17-10-188919-12-1970
Heirbaut Diana22-12-193611-05-1987
Heirman Marc29-03-194423-04-2000
Heivers Leopold19-03-191620-04-2003
Helaers Louis05-06-191717-06-1991
Helderwert Germaine26-09-191124-08-1987
Hellem Lea13-04-191312-09-2000
Hellemans Joanna16-08-192818-03-1986
Hellemans Johanna21-10-191101-03-2003
Helsen Jef09-02-192019-08-1992
Helven Hector24-04-191815-09-1996
Hemelsoen Jenny05-11-194828-09-1998
Hemelsoen Michel17-05-192815-09-2015
Hemeryck Magdalena18-09-190104-07-1984
Hemschoote Albert03-02-189817-08-1975
Hemschoote Gaston14-03-190620-03-1973
Henckens Jaak22-07-193307-09-1981
Hendrickx Auguste01-02-192320-05-1990
Hennebert Irène04-12-192006-11-2003
Henneco Irène21-08-193324-12-1995
Henneman Gabriel Gerard Jozef02-03-193114-03-2018
Hensmans Julia12-01-189801-06-1983
Herbez Marie-Louise25-10-192719-12-1991
Herbots Anna09-04-191613-01-1996
Herbots Christiane13-07-195222-06-1994
Herbots Florine30-04-190811-11-1991
Herbots Gerard27-04-189327-09-1990
Herbots Gerard12-04-191710-02-1993
Herbots Guillaume30-05-190208-12-1990
Herbots Henri19-11-193016-01-1996
Herbots Hilde03-12-195122-05-1994
Herbots Josephine13-03-190028-05-1994
Herbots Karel11-12-192801-12-2012
Herbots Leonie06-05-190219-12-1989
Herbots Leontine23-03-190921-06-1991
Herbots Leopold09-08-192123-03-1990
Herbots Louise01-03-191220-12-1990
Herbots Paul24-09-190819-11-1989
Herbots Philibert02-02-191011-07-1994
Heremans Marcel26-02-193120-02-1982
Herinckx François19-08-193211-04-2006
Herman Eric05-05-194830-01-1994
Herman Joseph Gérard02-04-191531-08-1990
Hermans Gustaaf11-09-191912-11-1995
Hermans Magdalena Solange20-09-191120-05-2014
Hermans Remy18-03-190817-10-1984
Herpoele René11-03-191628-12-1997
Herrebaut André22-04-193027-04-2003
Herreman Arnold01-02-193317-04-1990
Herrijgers Hendrik23-10-192008-10-1997
Herrygers Mit13-05-192018-06-1986
Hertegonne Laura08-08-192110-07-2008
Hertegonne Maurits22-12-193004-07-1981
Herzeel Philippe27-12-196708-01-1992
Hesbeens Angelina16-10-190418-02-1992
Hespeels Rosa30-05-192701-05-1966
Hesta Albert31-03-193811-10-1996
Hesters Maria18-03-190408-10-1975
Hesters Robert Petrus25-01-191205-07-1970
Heughebaert Valérie Eudoxie23-09-186528-10-1947
Heughebaert Yvonne19-06-190927-06-1998
Heyde Leon01-09-192105-10-1994
Heyerick Albert02-04-191704-09-2004
Heyerick Lucien31-07-194311-03-2006
Heyvaert Gustaaf04-09-190901-09-1992
Heyvaert Maria22-05-193208-10-2010
Heyvaert Roger Pierre08-10-193509-01-1997
Hillaert Maria25-06-191311-05-2006
Hillegeer Pauline01-02-191517-05-2002
Hillewaere Elza21-04-191330-05-1998
Hillewaert Firmin21-11-189922-04-1986
Hillewaert Joseph29-05-193423-08-1989
Hillewaert Martha13-06-193205-11-2010
Hillewaert Martin24-03-193110-09-2015
Hindryckx Suzanne02-06-193522-02-2017
Hinnion Gisèle22-08-193117-04-1998
Hinssen Theo17-10-191821-09-2011
Hoedt Helena Maria05-03-190616-10-1988
Hoefmans Cesarine06-02-192514-11-1984
Hoefnagels Alfons06-06-191819-12-1989
Hoens Jean Camiel14-08-193812-03-2001
Hoet Michel30-10-192528-10-2011
Hofkens Cornelia03-03-191230-03-1998
Hoflack Richard09-01-192913-01-2008
Hoflack Roger20-06-193116-11-2009
Holderbeke Roland15-03-193631-03-1997
Hollebar Jules30-06-192618-11-2003
Hollebeke Jules05-03-189728-12-1987
Hollevoet Achille18-06-193519-06-2005
Hollevoet August18-01-190823-10-1982
Hollevoet Charles05-03-191021-04-1988
Hollevoet Karel16-01-191301-07-1993
Hollevoet Lodewijk30-10-189702-01-1980
Hollevoet Oscar28-09-190820-02-1993
Hollevoet Virginie24-02-190507-07-1996
Holsbeeks Eulalie04-09-190410-09-1986
Hondekyn Dion Leon Emmanuel15-05-190108-01-1995
Hongenae Mika05-05-200815-04-2009
Honoré Raphael09-05-191824-01-1999
Hooreweghe Rika27-04-193424-12-2007
Hoornaert Renaldo07-02-195431-08-2005
Hoornaert Véronique06-08-197724-09-2004
Hoppenbrouwers Aloysius09-10-191607-05-1986
Hoste Albrecht Jozef07-02-191527-12-2009
Hoste Arsene05-02-192510-01-1984
Hoste Camiel30-05-192126-07-1995
Hoste Marcel04-03-192313-03-2008
Hoste Margareta27-10-191929-10-1982
Hoste Maria31-10-190122-09-1992
Hosten Andre25-02-193005-11-1979
Hosten Marie-Louise18-03-190226-06-1984
Houck Henri Alfons27-07-187311-01-1971
Houf Germain04-04-190709-11-1991
Houthoofd Georgette31-10-192801-01-2014
Houthoofdt Remi08-12-190307-05-1987
Houthuys Jeanne17-02-191619-08-2005
Houvenaeghel Zenobie04-04-192407-11-2003
Hoverbeke Diana22-01-193812-04-2013
Hullebusch Julien Marcel12-09-190502-05-1994
Hurtekant Willy08-06-193327-01-1981
Huyberechts Hendrik Juliaan16-10-190019-09-1991
Huybrecht Martha10-06-189702-01-1982
Huybrechts Charles24-11-193804-08-1994
Huybrechts Frans18-07-190111-07-1981
Huybrechts Jos20-06-191815-01-1996
Huybrechts Theophile01-11-191012-10-1992
Huygebaert Constant30-01-190013-04-1980
Huygebaert René01-03-192319-12-1999
Huygens Clementina11-03-189903-11-1986
Huyghe Albert31-01-191624-09-2006
Huyghe Firmin06-06-192112-01-2000
Huyghe Judith19-10-192921-01-1994
Huyghe Julien19-09-192227-09-2006
Huyghebaert An06-06-196328-05-2009
Huyghebaert Arnold04-04-193309-04-2012
Huyghebaert Pieter14-11-191008-05-2000
Huyghebaert Yolande04-04-193606-02-2007
Huylenbroeck Gilbert13-01-192225-05-1992
Huylenbroeck Theophile24-04-191409-11-1987
Huypens Lambert26-11-190928-10-1994
Huys Elza Maria04-10-191119-03-1984
Huys Irma30-07-191422-01-2005
Huys Jacqueline17-08-193421-07-1990
Huys Lucien14-08-191505-02-2005
Huys Madeleine Célina26-02-191723-09-2004
Huys Paula23-08-189613-08-1990
Huys Yvonne08-11-192124-07-2002
Huysman Jacqueline Marie Elvira19-10-193807-01-2009
Huysmans Fernand23-03-193611-05-2007
Huyvaert Irma24-07-190226-12-1997
Impens Anna14-07-192410-10-2013
Imschoot Julien09-05-192510-03-2011
Ingelbrecht André07-07-192325-02-2000
Ingelbrecht André06-03-193917-12-2009
Ingelbrecht Frans08-11-190412-06-1988
Ingelbrecht Gilbert24-04-193203-07-1995
Ingelbrecht Wilfried28-01-192810-08-1993
Inghelbrecht Augustus23-07-191008-12-1974
Inghelbrecht Charles28-04-190102-08-1984
Inghelbrecht Hilda22-09-191921-10-2012
Inghelbrecht Jeanne16-09-189603-05-1985
Inghelbrecht Jean-Pierre20-10-196921-10-1990
Inghelbrecht Joseph09-04-191022-03-1997
Inghelbrecht Magda29-09-194714-03-1997
Inghelbrecht Noëlla04-11-193710-05-2006
Inghelbrecht Remi14-08-190823-08-1994
Inghelbrecht Rosette17-02-192821-01-2017
Inghelbrecht Zoë Godelieve Cornelia28-08-190630-12-1993
Inghelram Joseph Pierre Philippe21-02-193813-09-2009
Istas Georges16-10-192023-11-1990
Istas Maria29-03-192618-07-1992
Itterbeek Gerard11-10-192124-12-1995
Jacobs Alfons31-10-189402-12-1985
Jacobs Augusta05-05-193018-08-1990
Jacobs Constant29-12-191119-04-1995
Jacobs Etienne29-05-192514-10-2008
Jacobs Hector01-09-191420-06-1995
Jacobs Jozefien16-05-191125-07-1992
Jacobs Marcel10-11-193810-05-1991
Jacobs Maria26-04-191809-03-1995
Jacobs Maurice09-03-191611-07-1997
Jacobs Rachel31-07-191723-02-2004
Jacquemeijns Jean-Baptiste24-01-193110-04-1993
Jacques Pierre Joseph Oscar19-08-193213-07-2006
Jaeken Jan Mathijs Henricus29-01-191125-12-1968
Jaeken Willem03-05-187707-09-1969
Jans Bertha06-12-191010-09-1987
Jans Jerome08-05-191124-05-1982
Jans Jozef26-07-193014-10-1980
Jans Louis13-09-191915-07-1986
Jans Petrus Frans03-04-191204-01-1987
Janssen Colette15-04-194013-04-1993
Janssens Achielle Severien08-06-188905-09-1947
Janssens Albert29-09-191321-01-1992
Janssens Alfons25-11-191102-11-1995
Janssens Angele10-04-190805-12-1986
Janssens August27-05-190104-08-1990
Janssens Cornelia25-12-190908-09-1987
Janssens Danny03-07-196027-10-1990
Janssens Elisa05-05-190123-07-1996
Janssens Esther23-02-192416-04-1993
Janssens Jan05-04-191316-05-1997
Janssens Leo30-03-189501-01-1990
Janssens Louisa13-03-190606-04-1982
Janssens Maria28-08-191118-02-2007
Janssens Maria19-10-192022-05-2009
Janssens Maria12-01-193823-12-1995
Janssens Martha15-03-191001-05-1993
Janssens Nelly Maria22-07-193901-09-1975
Janssens Paul24-07-196720-07-2011
Janssens Romain10-06-192314-10-2001
Januarius Liévin Gerard14-01-191521-12-2003
Jaques Alice22-09-190221-07-1985
Jaumain Fernand17-03-192102-02-1997
Jeanpierre Constant23-02-190718-08-1986
Jodts Hilde22-08-196805-10-2004
Jonas Irma22-01-191306-04-2002
Jonckheere Alfons15-06-191314-02-1984
Jonckheere Andreas Cornelius14-06-191311-09-1986
Jonckheere Camiel27-11-189314-05-1975
Jonckheere Clara30-04-192217-03-1999
Jonckheere Clara20-11-193016-01-2017
Jonckheere Cyriel21-02-190304-06-1982
Jonckheere Denise Cecilia Brigitta11-10-192624-06-2000
Jonckheere Desiderius16-04-189506-04-1980
Jonckheere Eduard26-01-192312-06-2000
Jonckheere Elza Maria02-05-190319-07-1995
Jonckheere Jozefien15-03-190022-02-1984
Jonckheere Laura12-02-192020-01-2010
Jonckheere Leon30-08-190006-07-1979
Jonckheere Leon23-11-192016-06-1999
Jonckheere Leontina07-12-192019-02-1988
Jonckheere Lievin25-01-192214-08-1990
Jonckheere Marcel16-01-190814-03-1987
Jonckheere Maria30-03-191223-08-1988
Jonckheere Maurice20-02-190803-11-1976
Jonckheere Maurits15-12-192801-01-1996
Jonckheere Medard06-01-191310-04-1995
Jonckheere Moritz12-09-192512-12-2010
Jonckheere Odiel21-07-190428-11-1984
Jonckheere Oscar Octavius23-11-190619-02-1994
Jonckheere Thibault24-06-199823-02-2019
Jonckheere Valeer07-01-192305-01-1995
Jonckheere Zulma14-07-191918-01-1978
Joos Fernande19-06-191615-02-2003
Jordens Fanny10-05-190502-05-1980
Joseph Angèle23-06-191304-09-2000
Joseph Gerard28-02-190913-03-1993
Joseph Gust25-09-193002-06-2005
Joseph Helena13-07-190717-04-2001
Joye Erna17-07-192913-01-1993
Joye Louis27-10-193124-03-1985
Joye Marie02-05-190905-04-1987
Jünger Ivonna28-03-193102-07-2002
Kabergs Emile03-01-192418-04-1995
Kambayire Marthe03-12-194619-04-1994
Kamoen Ludo08-08-193418-08-2018
Keereman Agnes07-05-192904-04-2015
Keerman Gaston08-08-192507-12-1998
Keersebilck Edmond08-07-191121-11-1991
Keersebilck Julien29-07-187824-11-1964
Keersmaekers Rosalia15-10-190811-03-1995
Keirse Gaston11-08-192412-06-1987
Kemel André22-11-191724-05-2001
Kemel Cyriel27-10-190631-07-1980
Kemel Georgette12-03-192507-05-1990
Kemel Maria14-01-190807-01-1996
Kempeneers Barbara23-04-193012-01-1992
Kennes Hubert09-07-193910-09-1995
Kennis Victor13-07-191210-09-1994
Kerckaert August27-05-189724-02-1986
Kerckenaere Remi22-09-191324-03-1999
Kerckhof Julia22-08-191221-12-1997
Kerckhof René Albert22-12-191312-06-1986
Kerckhove André05-01-192428-05-1983
Kerckhove Godelieve19-02-192409-03-2009
Kerckhove Oscar Alois09-07-189729-05-1977
Kerckvoorde Anja05-04-196825-01-1995
Kerkaert René04-05-190705-11-1990
Kerkhof Dirk21-01-195822-01-2006
Kerremans Louis01-09-192818-04-1993
Kesteloot Arsena21-03-189328-05-1981
Kesteloot Marc16-09-196110-01-2013
Kestemont Eliza19-06-192130-10-2005
Ketels Camiel05-03-190619-02-1984
Ketels Jules22-12-190112-03-1987
Ketels Maria11-03-189518-10-1985
Ketels Martha03-11-189717-02-1991
Ketels Maurice16-01-190630-01-1991
Ketels Maurice17-03-194323-10-1995
Ketels Robert08-12-194731-12-1996
Keters Liliane20-02-193630-01-2005
Keyaerts Jan31-01-194029-07-2004
Kiekeman Françoise04-05-197201-08-1999
Kiggen Lambert Hendrik10-01-190325-04-1969
Kimpe Camiel23-06-191724-02-1995
Kimpe Gabrielle06-04-191923-08-2010
Kimpe Gerarda24-10-190307-09-1989
Kimpe Godelieve20-12-191519-10-1993
Kimpe Helena09-03-191825-12-2011
Kimpe Hilda20-11-193525-01-1999
Kimpe Julien14-08-190324-04-1995
Kimpe Lucien29-04-192516-02-1997
Kimpe Magdalena Maria05-10-189319-06-1982
Kimpe Maria05-11-192627-05-2008
Kimpe Oscar Joseph18-08-189322-11-1983
Kimpe Walter11-09-194717-06-2015
Kindt Aline26-08-193826-02-1994
Kindt Felicie Rosalie25-07-187914-11-1954
Kindt Prosper30-12-190427-03-1987
Kindts Maria Camilla08-10-192005-12-1985
Kint Alice08-12-189717-10-1976
Knaepen Remy18-04-193309-07-1995
Knaepen Theresia16-02-190310-09-1992
Knockaert Augusta Maria22-07-189827-09-1956
Knockaert Clara30-11-192616-05-2011
Knockaert Franciscus Camillus07-08-189209-11-1979
Knockaert Gaston30-05-190917-11-1992
Knockaert Godelieve15-05-192320-01-2004
Knockaert Leon11-08-192018-05-1994
Knockaert Maria16-05-191621-10-1997
Knockaert Omer02-05-192923-12-2015
Knockaert Roger15-01-193728-07-2009
Knockaert Urbain28-09-194114-09-2004
Knuts Jean27-02-193603-02-2000
Koekelkoren Germaine03-10-192103-11-1990
Koen Gerard14-03-190923-05-1994
Koldoenova Olga10-10-192311-06-1995
Koninkx Roza04-08-191716-06-1991
Kornas Alfred30-03-192927-09-2003
Koyen Jos20-03-192214-07-1991
Koza Jozef René22-11-192121-09-2003
Kynds André27-06-194214-05-2008
Kynds Maurice Joseph09-10-191101-02-1984
Kyndt Alida02-11-190705-11-1993
Kyndt Christiane27-09-193603-11-1986
Kyndt Elvira16-09-192311-02-2015
Kyndt Henriette28-10-192717-07-2001
Kyndt Renaat26-12-190727-09-1997
Kyndt Yvonne25-09-191123-12-1992
Lachat Juliaan10-08-190509-07-1986
Lachat Omer03-08-191425-12-1982
Lacroix Hector17-03-192102-07-2011
Laeremans Alice12-05-192226-06-2015
Laga Pamphilius15-10-190320-03-1981
Lagae Agnes07-04-193824-01-2001
Lagae Maria06-08-189905-01-2003
Lagast Leon08-01-192803-12-1998
Lagrange Clarisse25-10-192810-08-2012
Lagrou Esther05-03-192106-12-1998
Lagrou Irma Nathalia13-08-190509-06-1999
Lagrou Laura11-02-194011-07-2008
Lagrou Marguerite28-12-190305-09-1990
Lagrou Medard11-11-191330-12-1986
Lahaye Gilberte27-12-192921-04-2009
Laheyne Marie-Louise23-09-189218-01-1976
Laleman Lucie10-07-190106-07-1985
Laleman Tine12-06-198727-08-2009
Lamaire Denise17-07-193610-01-2009
Lamaire Leon07-01-189308-11-1973
Lambert Agnes19-02-193514-05-2002
Lambert Patricia20-06-196620-11-1993
Lambrecht Hubert16-06-192805-01-1985
Lambrecht Irma17-08-192929-04-2014
Lambrecht Judith Anna24-07-190417-04-1993
Lambrecht Marie-Thérèse10-04-192926-10-2014
Lambrecht Maurice25-01-192003-11-2002
Lambrecht Norbert24-12-193001-06-2009
Lambrecht René26-01-189131-10-1974
Lambrecht Roger12-05-192429-04-1983
Lambrecht Simonne Maria04-01-193001-01-2008
Lambrechts Fernand31-05-191113-01-1988
Lambrechts Louisa18-03-192813-06-1990
Lameire Medard Albert Jozef21-03-192128-05-1998
Lammens Albert19-09-191507-02-1994
Lammens Augusta12-03-191918-06-2009
Lammens Bertha06-08-190029-12-1987
Lammens Mariette29-11-192509-12-2019
Lammens Maurice26-04-191406-12-1991
Lammertijn Germaine03-08-192003-01-2014
Lammertijn Michel24-11-192415-06-2015
Lammertyn Noël23-07-192901-05-1993
Lamote Angele07-02-192027-05-1994
Lampaert Felix Paul Marie Joseph19-08-191101-07-1985
Lampaert Gaston13-08-190802-11-1982
Lampaert Henri Honoré22-08-187424-06-1956
Lampe Maurice22-01-192805-04-2003
Lampo Marie07-01-190518-04-1993
Lanciaux Henriette26-05-192301-08-2013
Lanckman Frans30-08-191230-01-1995
Lanckman Oscar10-09-190605-02-1992
Lanckriet Alice18-03-190019-05-1998
Lanckriet Nera05-10-190906-01-1990
Lancksweerdt Martha08-11-189305-04-1978
Landsuser Rosanne25-07-192103-08-2002
Landuyt Anna04-07-192119-01-2008
Langenaken Irma29-03-190321-10-1989
Langenaken Theresia12-03-190125-11-1989
Langouche Robert29-04-192022-12-1979
Lannoo Adrienne08-07-191321-04-1983
Lannoo Denise29-03-193707-12-1996
Lannoy Alice18-10-193408-12-1988
Lanssens Julien11-09-190605-11-1985
Lanssens Maria02-03-191308-06-1966
Lapere Karel09-02-191311-08-2001
Lapere Simonne23-02-193928-12-2006
Lapon Emerentia19-11-189403-01-1977
Lapon Margaretha20-07-192208-10-2003
Lardinois Guillaume29-03-192019-08-1992
Laridon Eugène Omer16-11-192920-10-1999
Laridon Maurice02-06-189707-11-1985
Laridon Omer02-03-189909-01-1979
Laroche Joseph10-08-191608-03-1996
Laroy Etienne Cyriel Maurice14-12-193510-05-1999
Lasat Andre02-04-192329-01-1989
Lasoen Anita Henriette Irma20-07-193914-07-2016
Lateste Hubert05-11-193804-11-2013
Lateur Luc12-06-194623-11-2005
Latruwe Bertha10-04-192713-04-2011
Latruwe Elisa30-05-191427-04-2002
Latruwe Leopold28-01-192431-08-1999
Laurens Riet13-05-192829-04-1989
Laureyns Christiana Suzanna Celina12-08-193625-09-1999
Laureyns Magda20-10-195415-05-2000
Laureyns Tryphon Omer18-11-190926-04-1991
Lauwereins Frans13-06-192619-02-1987
Lauwereins Solange12-02-191302-08-1990
Lauwereyns Urbanie24-01-191703-08-1989
Lauwers Alice Sophie Henri Virginie17-07-191210-09-1998
Lauwers Georgette25-12-191925-03-2006
Lauwers Melanie17-08-191114-02-2002
Lava Fernand08-07-193204-12-2010
Lava Hilaire05-01-191421-07-1992
Lava Rene10-07-192102-06-1977
Laveyne Martha10-03-192115-01-2014
Lazoen Alphonsine29-03-191711-09-1992
Le Couter André Emiel13-08-190811-06-1972
Le Jaeghere Magdalena02-03-190510-11-1988
Le Roy Marc31-01-193724-01-1991
Lebbe Albert11-01-191104-06-2002
Lebbe Alice06-01-192431-12-2011
Lecomte Paula17-08-193118-10-1983
Ledaine Agnes18-02-192624-01-2009
Ledaine Willem10-05-190912-02-1990
Leemans Jan29-08-193016-06-2006
Leemans Jozef Antonius31-03-191221-08-1990
Leemans Paula23-04-193223-04-1991
Leemans Robert29-10-191912-04-2006
Leenaerts Louisa30-12-190619-05-1987
Leenen Kristof17-04-197205-07-2004
Leenknecht Magdalena Maria25-07-191426-06-1995
Leenknegt Jules Jozef07-03-191323-10-1982
Lefebvre Agnes25-04-191812-07-1992
Lefebvre Alphonse Louis27-12-186625-12-1943
Lefebvre Jeanne Louise Joséphine27-02-190510-11-1973
Lefebvre Maurice16-01-191719-01-2003
Lefever Albert25-10-190818-10-1981
Lefever Germaine Marie06-09-189414-08-1989
Lefevere Alois Marcel10-06-192726-09-1996
Lefevere Frans08-06-193009-02-2013
Lefevere Thelesphoor Victor13-07-190118-10-1984
Lefevre Marie Antoinette27-04-192424-12-2001
Legal Mouricette27-03-193110-06-2016
Leirman Godelieve20-08-192119-10-1997
Leirman Michel01-07-191828-07-1997
Leliaert Clara Maria16-10-191928-01-2009
Lelièvre Angèle30-12-193411-01-1988
Lemahieu Emma Maria07-08-187104-03-1962
Lemahieu Fabienne Emilienne Renée28-06-192621-04-1972
Lemahieu Marguerite04-05-192219-05-2009
Lemaire Caroline21-05-196428-01-2005
Lemaire Clothilde15-06-190411-08-1993
Lemey Chantal11-10-194719-07-1986
Lems Madeleine26-03-191614-07-2005
Lems Yvonne Eugenie16-09-190601-04-1985
Lenaert Gaston03-10-192117-06-2008
Lenaerts August René30-07-192313-11-1989
Lenaerts Josse27-07-190806-06-1992
Lenez Georgette05-03-192920-01-2012
Lenoir Alfons Michiel17-06-190804-10-1985
Lenoir Cyriel26-02-192829-11-1982
Lenoir Daniël Gerard14-08-190510-03-1972
Lenoir Jules26-12-187911-05-1963
Lenoir Linda01-10-195602-02-1975
Lenoir Margareta06-07-192404-07-2002
Lenoir Maria Mathilda11-02-190608-10-1984
Lenoir Marlène24-06-194529-07-1998
Lenoir Patrick08-07-195811-02-1995
Lenssens Albert Jozef15-02-191412-03-1995
Leny Alice24-03-192711-05-2006
Lepée Elisa Maria Cornelia05-09-188229-11-1965
Lepla Maria Magdalena06-12-190012-04-1982
Lequieu Maria21-09-190502-03-1992
Lermyte Georges Joseph14-02-190828-10-1965
Leroux Paul Hugo Gerard11-12-190101-04-1982
Leroy Gerard Joseph07-01-192214-12-2000
Lesaffre August06-04-192708-10-2001
Lesage Liesbet06-11-191630-12-2003
Lesage Margueritte10-06-191606-02-1979
Lesage Maria12-11-193303-01-2008
Lescrauwaet Elisabeth16-03-192203-12-2013
Leterme Roger03-08-192320-02-1986
Leus Achilles01-11-191219-10-1994
Leus Zulma Maria30-10-190028-09-1994
Levrouw Lea28-11-192813-10-1991
Lexhardé Jeanne06-09-190701-10-1989
Leyssens Louis13-04-191804-06-1979
Leyssens Theophilus01-03-190715-09-1981
Lezy Jeanne11-03-192313-12-2008
Lezy Zulma04-01-189911-03-1986
Librecht Emiel Gustaaf03-09-191103-06-1982
Lichtert Maria Elisabeth19-04-190021-11-1981
Lidou Bertha22-04-191018-08-1994
Liekens Felix11-10-190415-04-1999
Lievens Achiel21-02-191219-10-1993
Lievens Alice Marie Josephine17-03-189910-02-1984
Lievens André27-08-193116-03-1990
Lievens August13-08-190617-10-1980
Lievens Doréane29-12-194806-08-1995
Lievens Gilbert17-11-192302-10-2010
Lievens Gustaaf06-05-191918-03-2011
Lievens Irma04-11-189703-06-1976
Lievens Maria16-02-192720-12-2007
Lievens Omer19-03-192805-04-1986
Lievens Rik13-06-196001-09-1987
Lievens Roger01-01-192613-11-2008
Limbourg Marie Jeanne21-04-192028-11-2001
Lingier Leo Arthur19-11-190606-01-1988
Lingier Margaretha06-09-190112-11-1988
Lingier Maria21-02-192208-04-2007
Lingier Napoleon24-12-191328-01-1995
Lingier Simonne09-10-192424-05-2005
Lingy Coralie29-12-189711-04-1984
Lippens Anna18-01-192028-04-1980
Lippens Georges Michel05-01-192526-04-1980
Lippens Marcella20-11-191227-10-1988
Lippens Margareta Ludwina05-10-192515-05-2007
Lippens Maria Clementina12-04-189909-10-1978
Lippens Rene25-07-193715-11-2009
Lippens Robert Gustaaf Nicolaas05-12-191919-03-2002
Lips Laura Sidonia Maria07-01-192118-03-2004
Lismont Maria Philomena05-03-192015-01-2006
Lissens Josephine05-11-192919-11-2001
Livens Peter20-09-197417-10-1995
Loens Frans03-02-193604-02-1996
Loens Maria04-05-190929-12-1998
Loeys Aloïsia Margaretha16-10-189701-08-1981
Loeys Firmin Joseph20-11-189321-04-1976
Loeys Robert14-05-190822-03-1988
Logghe André25-07-190316-07-1997
Logghe Cyriel24-05-188216-10-1972
Logghe Firmin Ghislain20-02-191007-04-1997
Logghe Frans16-11-189401-02-1984
Logghe Hilaire06-02-192521-11-1989
Logghe Honoratus21-04-190522-04-1993
Logghe Jacqueline10-09-194913-02-2014
Logghe Renaat14-11-199105-06-1992
Logghe Roger12-12-194025-07-2008
Logghe Romain29-08-191507-07-1985
Logier Benny05-01-196217-02-1986
Lombaert Augusta Maria11-09-190910-10-1989
Lombaert Henriette25-08-192209-05-2010
Lombaert Laura09-03-190725-02-1993
Lombaert Mariette27-11-192712-05-2010
Lombaert René28-05-190003-11-1990
Lommelen Jozef19-12-189015-06-1963
Loncke Fernand10-06-193323-08-2000
Loncke Yvonne12-11-190410-10-1989
Longeville Valerius Evaristus12-09-192917-02-2012
Longin José19-02-193908-03-2015
Longueville Gilbert Camiel Joannes02-06-193802-12-1997
Lonneville Etienne02-12-193328-12-2005
Lonneville Ludo11-10-195803-12-2005
Lonneville Magdalena18-09-189701-12-1989
Loontiens Edouard10-04-191626-03-2004
Loos Maria Berthilia190012-11-1972
Loosbergh Nic15-04-196214-05-2006
Lootens Adiel Joseph Cyriel15-02-191721-01-1984
Lootens Adrienne Germaine17-07-191014-04-1982
Lootens Alice18-12-190023-11-1987
Lootens Antoinette05-05-192904-07-2014
Lootens Armand Eduard06-07-190205-11-1970
Lootens Arnold11-07-194709-11-2000
Lootens Cyriel02-01-191907-10-2014
Lootens Dirk13-04-193930-08-1987
Lootens Gaston11-01-193023-07-1998
Lootens Gerard21-03-191212-09-1985
Lootens Gustaaf Ernest02-03-190804-05-1986
Lootens Hectorina Maria15-05-187008-09-1954
Lootens Lea06-11-193625-12-1990
Lootens Luc11-06-196330-09-1994
Lootens Suzanne Maria06-05-192517-03-1998
Lorent Frans18-09-191502-02-2013
Loris Emile01-12-192117-05-2007
Loris Louise10-12-190816-04-2002
Louage Charles26-09-192412-12-1990
Louagie Gerard02-03-193225-02-2005
Loubin Hélène13-07-191202-02-1991
Louchaert Martha Maria21-09-189505-08-1969
Louw Roger27-03-193622-12-1995
Louwaege Albert21-02-192202-11-1986
Louwaege Hermania Sidonia25-04-187214-07-1946
Louwaege Marie Jeromie24-07-190417-05-1985
Louwaege Willem Placide12-06-190227-12-1976
Louwage Herman20-02-191919-03-2011
Louwagie Helene05-03-191803-03-1994
Louwagie Jules Frans28-12-188413-04-1963
Louwye Emiel21-02-191319-12-1989
Lowagie Julia25-06-191602-05-1997
Lowagie Marcel21-11-192321-05-1995
Lowel Antoine06-05-192412-06-1992
Lowie Willi23-07-191306-04-2002
Loyson Leon Gerard Sylvère04-06-189402-10-1973
Loyson Maurice06-05-190326-11-1983
Lozie Adrienne26-03-190718-05-1989
Lozie André08-06-192411-01-2004
Lozie Magdalena Augusta Cornelie14-01-191214-11-1974
Luca Bertha08-02-189819-11-1987
Luca Julma15-06-190118-10-1995
Luca Leon15-08-191727-12-2007
Luca Mariette06-08-192822-03-1990
Luca Michel15-12-192819-08-1991
Luca Robert17-06-191307-08-1995
Lust Franciscus29-11-191317-03-2000
Lust Helena Maria10-06-189623-11-1980
Lust Margriet Maria25-01-191014-11-1978
Lutters Julien18-05-192728-11-1989
Lutters Karel Lodewijk13-08-189315-02-1979
Lutters Louis21-11-192309-10-1988
Lutters Maria27-02-189819-12-1987
Luyckfasseel Paulette19-02-191820-12-2004
Luyckx André22-12-192612-10-2007
Luyckx Louis24-12-191207-01-1988
Luyckx Maria Marcedessia09-12-190829-12-2004
Luyckx René21-02-189028-10-1971
Luypaert Achiel05-04-189206-09-1969
Luypaert Godelieve15-10-192303-01-2013
Luypaert Maria31-03-191428-10-2002
Luyssaert Gaston21-07-190212-10-1995
Luyten Albert24-08-192221-11-1993
Lyagre Maria15-04-190001-10-1985
Lycke Maria09-01-193316-06-2016
Lydou Georges04-04-192514-10-2009
Lyppens Elfrida16-05-192402-01-2012
Lys Jozef03-05-190818-04-1985
Macharis Emilienne09-10-192819-12-1995
Macharis Gilbert14-07-193003-01-1997
Macharis Guy23-03-195414-05-1998
Mackens François Paul07-03-194912-05-1984
Maddelein Joseph02-10-193024-09-1995
Maddelein Maria Bertha27-11-190611-10-2000
Madou Kamiel26-12-195521-07-2018
Madryl Albert19-10-191617-05-1978
Maeck Jeanne18-08-191403-06-2004
Maeckelbergh André21-06-192208-01-1996
Maeckelbergh Martha07-04-193023-01-1995
Maeckelberghe Adolf02-12-190516-08-1977
Maeckelberghe Anna11-10-190317-03-1982
Maeckelberghe Maria13-02-192917-01-2010
Maekelberg Jules01-11-190413-03-1990
Maekelbergh Adriana27-10-192317-10-1993
Maekelbergh André15-12-192030-08-1991
Maekelbergh Ivonne29-08-191524-06-1999
Maelfeyt Maria27-10-190708-05-1982
Maenderveld Jeanne31-08-192529-12-1990
Maene Albert05-06-191524-09-1990
Maene Alfons17-10-190909-03-1990
Maene Germana25-12-191913-01-2003
Maene Henri Jozef09-04-191104-11-1980
Maene Jacqueline06-10-193811-01-2002
Maene Lucie03-11-190911-02-1999
Maene Paul20-11-192620-01-1981
Maene Pharaïlde13-12-191016-04-1986
Maene Sidonie22-06-189806-04-1989
Maenhoudt Alfons19-09-190325-03-1985
Maenhoudt Elisa06-05-190018-05-1986
Maenhoudt Elza20-10-190511-09-1989
Maenhoudt Joseph Franciscus08-02-192905-09-1988
Maenhoudt Jules19-07-188928-03-1980
Maenhoudt Jules Joseph30-10-190123-09-1978
Maenhoudt Marcella Maria21-03-190922-09-1997
Maenhoudt Maria24-10-193320-09-1999
Maenhoudt Maurice13-08-193207-08-2015
Maenhout Albert Emiel21-04-193202-05-2003
Maenhout Dirk25-02-196319-04-2007
Maenhout Etienne06-06-193418-12-1995
Maenhout Georges09-02-190106-02-1987
Maenhout Margriet28-10-192304-04-1976
Maenhout Maria Suzanna Camilla02-07-189913-05-1979
Maenhout Mariette Livina Bertha03-05-193006-11-2001
Maenhout Romanie02-11-187711-01-1966
Maere Daniël08-06-193230-08-1996
Maerten Roger18-01-194009-10-1998
Maertens Adolf11-06-185814-11-1946
Maertens August Florimond02-04-190404-05-1974
Maertens Cyriel20-12-192512-01-2006
Maertens Daniël02-01-194410-09-1987
Maertens Eli26-12-198621-09-1997
Maertens Elisabeth29-07-190415-02-1997
Maertens Eveline30-09-193225-03-2000
Maertens Fernand12-06-194829-04-2014
Maertens Gerard30-04-191114-02-1994
Maertens Hilda19-04-193101-10-2013
Maertens Jules22-12-190203-04-1950
Maertens Karel18-12-191229-10-1990
Maertens Leonie21-12-190629-10-1997
Maertens Madeleine10-01-191018-08-1979
Maertens Margriet23-07-191323-03-1999
Maertens Maria02-07-190712-02-1992
Maertens Maria Alice15-04-193129-12-1988
Maertens Martha24-01-191222-05-1984
Maertens Norbert16-11-194701-10-1983
Maertens Omer03-01-193120-05-1986
Maertens Prudent06-08-190409-10-1990
Maertens Rachel08-12-192103-07-1994
Maertens Regina Maria06-07-190401-05-1987
Maertens Wilfried17-04-192317-01-2010
Maes Achiel30-01-190821-09-1995
Maes Achilles Gerardus06-07-190123-06-1994
Maes Alice Maria07-06-189101-06-1975
Maes Alida14-10-190024-04-1996
Maes Alida18-04-190810-01-1992
Maes André13-12-190817-04-1987
Maes André17-09-194110-10-2003
Maes August18-08-190007-05-1992
Maes Camiel30-12-190221-07-1986
Maes David03-10-194710-04-2020
Maes Denise23-01-193219-05-2003
Maes Elisa26-12-190211-05-1988
Maes Emmanuel12-09-193616-11-2006
Maes Felix29-09-190901-10-1989
Maes Gerard10-06-190930-05-1984
Maes Gerard02-06-192631-03-1995
Maes Julia20-04-190403-12-1992
Maes Julien14-11-191006-03-2003
Maes Julien11-02-191804-01-1998
Maes Maria17-12-191502-08-2002
Maes Noëlla25-12-194602-09-2000
Maes Rachel14-05-190529-03-1985
Maes René Guilielmus31-03-192015-06-2000
Maes Robert13-05-191602-11-2002
Maes Robert09-05-195003-03-1998
Maes Roger06-04-193817-03-2000
Maes Suzanne Magdalena03-09-190925-08-1986
Maeschalck Francois24-12-192730-09-2010
Maeseele Roger02-03-193630-01-2000
Maet Julien16-01-191211-10-1984
Maeyens Mieke03-01-195924-10-2000
Mahieu Alfons Maurits22-11-189309-02-1976
Mahieu Georges20-11-192715-01-2002
Mahieu Julien19-04-190224-03-1993
Mahieu Urbania06-04-192527-10-2014
Malfait Freddy15-02-193716-07-2000
Malisse Georges13-07-192105-12-2004
Malyster Roger14-12-192124-06-2004
Mangelschots Yvonne04-01-192612-05-2004
Mangodt Marie-Louize29-09-192014-07-1986
Mannens Alphonse31-01-191530-03-1992
Mans Louis05-08-189602-04-1990
Mans Marguerite03-10-192216-11-2011
Marchand Achiel22-06-190804-11-1986
Marchand Arthur21-02-189523-04-1989
Marchand Gabrielle05-06-191931-08-1999
Marchand Henri21-01-190708-10-1987
Marchand Jeanne13-08-192324-10-1992
Marchand Lazarie23-04-192709-12-2000
Marchand Marie-Louise09-06-191008-04-2001
Marclé Hubert Jozef17-01-192405-06-1998
Marclé Kamiel19-05-188906-01-1965
Marcus Estella18-02-192917-04-2002
Marcus Germaine31-07-189931-08-1977
Marcus Julien26-06-191724-02-2004
Marcus Marguerite29-11-191513-07-2008
Mareel Elza13-06-192402-06-2006
Mareel Jozef17-03-192304-01-2001
Mares Adriana11-10-191025-07-1996
Margodt Adriaan Juliaan11-04-190210-01-1961
Maricau Gery20-09-193601-03-2011
Marico Jerome04-07-190825-10-1981
Mariën Aloysa12-06-194821-11-1998
Marien Maria04-03-190208-05-1991
Marivoet Gabriël04-07-192904-04-2005
Markey Achiel26-10-187605-06-1945
Markey Godelieve04-01-190424-04-1991
Markey Irma10-08-189506-07-1972
Markey Suzanne22-12-192522-05-1999
Markey Zenobie11-11-190309-04-1995
Marlein Henri26-07-190112-01-1976
Maroy Suzanne10-02-190819-06-1997
Marquenie Amandine01-09-190205-05-1995
Marquenie Charlotta25-09-191129-04-1976
Marrannes Gustaaf27-05-191712-02-1993
Marreel Gerard27-05-191424-12-2002
Marsé Fernand09-08-192128-04-1992
Marsoul Bart29-12-196809-11-1987
Martein Aline24-01-189404-11-1977
Martele Achiel Hendrik02-07-190605-02-1985
Martens Anna26-09-192606-06-2015
Martens Clemence24-06-192812-07-1996
Martens Gerard09-10-190818-11-1993
Martens Godelieve16-06-192619-08-2001
Martens Hugo12-10-192401-12-1996
Martens Jozef03-01-193031-03-2013
Martens Leon Joseph08-02-190726-05-1976
Martens Maria15-10-192014-04-1984
Martens Simonne03-12-192214-02-2005
Martens Valeer Gustaaf Jeroom23-04-191328-11-1996
Martens Walter12-11-193804-01-2000
Marteyn André René18-02-191017-10-1993
Martin Jozef26-11-190718-08-1997
Martin Paul29-05-193520-08-2002
Martschenko Ludmilla16-08-192502-11-1996
Maryns Pierre10-12-191215-04-2000
Massagé Barbara01-03-189518-08-1977
Masschaele André03-09-192917-05-1981
Masschelein Irma13-02-192629-07-1991
Masson Suzanne02-10-191413-02-1986
Mathys Albert15-07-191231-05-1998
Mathys Louis14-02-192601-05-2000
Mathyssen Jan10-01-190714-01-1975
Mathyssen Joseph05-05-193306-08-1991
Mathyssen Petrus31-05-189720-04-1984
Mattan Alberic Gerard10-02-190525-10-1983
Mattan Josue24-08-190609-01-1995
Matte Elisa28-10-190601-10-1987
Mattheeusen Jaak27-10-190308-03-1994
Mattheeusen Mariette19-05-193522-01-2005
Mattheeuws Remi André22-12-191002-06-1993
Mattheus Alphonsine27-03-192412-09-2006
Matthijs Henriette27-02-190314-02-1988
Matthijs Marcel Henri01-12-193704-04-2005
Matthijssen Paulina13-06-190703-10-1995
Matthys Camiel14-02-192101-04-1996
Matthys Emiel Basile191028-10-1986
Matthys Joseph17-02-189121-01-1983
Matthys Julienne20-07-190808-06-1999
Matthys Leontina Julia10-01-190618-05-1999
Matthys Marcel02-09-192316-11-1983
Matthys Maria Josephina18-10-190108-01-1989
Matthys Maurits Joseph20-09-192320-10-1995
Matthys Roger09-10-194230-10-2012
Matthys Simonne17-05-192419-11-1985
Matthys Zulma Maria14-11-190904-09-1996
Matton Augusta Maria30-05-189630-10-1987
Matton Irma09-04-191526-03-1999
Matton Jules02-05-190918-09-1989
Maus Gaston03-12-191416-04-1995
Mauws Lucienne26-12-192221-03-1995
Mazereel Camiel Cyriel23-09-190205-04-1984
Mazijn Gerard02-01-193311-01-1992
Mazyn Henriette06-03-192221-01-2005
Mazyn Leontine06-08-189503-01-1982
Mebis Guillaume09-10-191410-03-1996
Mechelinck Maria Margaretha27-12-191102-09-1999
Meers Bartho18-04-194013-05-2007
Meers Elisa25-01-192628-02-2005
Meerschaert Bertha Gerarda Cornelia23-10-190925-03-1997
Meerschaert Clara10-07-193014-07-1987
Meerschman André27-05-192805-05-2000
Meersman Rosa05-11-192611-09-2010
Meersschaut Paul21-05-193919-06-1998
Meert Albert21-12-191819-01-1994
Meert Herman Aloïs24-03-193413-10-1981
Meert Mathilda18-06-193521-04-2016
Meert Maurice27-06-193212-05-2013
Meert Petrus Jozef08-07-191831-12-1999
Mees Egide02-07-192816-11-1997
Mees Maria Anna26-11-191030-06-2001
Meesschaert Carlos15-11-193129-11-1984
Meesschaert Gabriël06-10-191519-10-1979
Meesschaert Ginette08-11-193729-10-2003
Meesschaert Madeleine19-02-189926-09-1983
Meeus Jeanne07-06-190406-03-1993
Meeus Mon28-05-190918-01-2000
Meeusen Jan05-04-192221-03-1993
Meeuwissen Christine23-03-192210-10-2009
Meeuws Ernest27-01-192426-05-2005
Meeuws Hermina16-05-190002-05-1990
Meganck Denise31-05-192525-06-2004
Meire Agnes Maria29-10-193102-04-2014
Meire August07-05-191311-03-1998
Meire Cyriel25-02-190329-05-1992
Meire Diederik Camille Firmin05-06-193315-04-2016
Meirlaen Kathleen16-12-197001-08-1989
Meirlaen Michel08-04-193728-01-2009
Meisschaert Robert17-08-193919-01-2008
Mekeirel Anna Maria12-09-189825-04-1982
Melis Camiel08-07-191411-04-1988
Melis Emma06-04-191223-06-1992
Melis Maria18-11-190609-06-1984
Melis Richard18-06-191105-10-1987
Menu Jean-Paul25-01-194305-09-2007
Merckx Benoit26-12-192718-04-2012
Merckx Jan02-05-191114-04-1981
Merckx Julienne Sidonie22-02-192125-11-1984
Mergaert Frans26-08-191510-07-1986
Mergaert Lut18-12-196122-06-2016
Merlevede Frans18-09-191301-08-1994
Mertens Annie10-09-195519-09-1995
Mertens Esther Maria04-12-190819-10-1987
Mertens Jan07-05-191119-01-1991
Mertens Jean25-08-191422-09-2004
Mertens Jef01-04-191530-06-1996
Mertens Jozef16-05-190612-04-1992
Mertens Jozef05-10-193117-02-2003
Mertens Marcel25-02-192421-09-2012
Mertens Maria11-12-190428-02-1978
Mertens Renée15-04-193924-06-2000
Meseure Willy06-12-193623-10-1984
Messelier Cecilia18-10-191022-01-2000
Mestach Mariette11-01-194114-10-1982
Mestach Suzanne25-11-190601-06-1983
Mestdagh Gaston15-10-191930-03-2003
Mestdagh Hilda Godelieva Magdalena16-04-192701-12-2016
Mestdagh Jacqueline02-03-193708-06-1990
Mestdagh Lia21-09-192724-09-1998
Meul Roger Michel24-07-191709-05-1998
Meulebrouck Agnes10-11-192804-12-2006
Meulebrouck Jozef18-08-193127-11-2004
Meulebrouck Juliette15-08-192712-09-2002
Meuleman Andreas Joseph04-03-190616-11-1991
Meuleman Gaspar Jozef Maria12-12-193425-08-1985
Meuleman Gustaaf21-12-189103-03-1978
Meuleman Hector22-05-193129-08-1991
Meuleman Leon Gustaaf02-02-190802-02-1996
Meulemeester Camiel03-11-189810-10-1995
Meulemeester Godelieve16-02-193812-09-2011
Meulemeester Hilaire Joseph05-12-189427-07-1982
Meulen Margaretha29-09-190902-01-1989
Meyers Paul06-05-194121-01-2000
Meyns Hilaire16-05-193212-05-2008
Meyns Maurits30-03-192501-10-2003
Meyns René29-04-191411-09-2000
Meysman Ludovicus Carolus17-06-192113-06-1993
Meysman Marie10-07-188909-02-1980
Meysman Roland Camiel Martin11-05-194904-08-2004
Michels Antoine22-08-192506-06-2011
Michiels Felix Fernand21-09-191811-09-2004
Michiels Germaine18-11-190117-11-1996
Michiels Henri03-06-190324-03-1993
Michiels Jacques05-03-194914-02-1994
Michiels Jozef04-02-190601-07-1991
Michiels Remi13-09-193121-10-1989
Michielsen Jens13-12-199131-01-1992
Mievis Louis22-10-192321-02-1993
Mievis Maria20-07-191327-01-1991
Migerode Jaak08-10-192509-05-2002
Mijlle Charles27-06-191829-07-2009
Minne Firmin18-04-192103-01-2008
Minne Georges27-09-193130-10-1983
Minne Germain12-06-192504-02-1992
Minne Godelieve16-05-191420-11-2001
Minne Henri26-06-192125-07-2015
Minne Maria11-09-190924-03-1988
Minne Rachel Agnes22-10-193215-06-1990
Minne René20-01-190225-04-1992
Miseur An23-09-197703-10-1999
Misman Maria31-03-191003-01-1993
Mispelon Oscar08-05-189720-06-1985
Mispelon Victorine02-06-189405-08-1988
Missault Henri28-06-191507-12-1986
Missault Maria Seraphina16-12-191127-01-2001
Misseeuw Robert05-02-192108-07-2000
Missiaen Clemencia27-05-189918-04-1991
Missiaen Eugenie10-01-198003-05-1990
Missiaen Georgette21-12-193222-12-1989
Missiaen Magdalena26-02-190528-09-1987
Missiaen Michel07-04-192207-11-2015
Moenaert Basilda11-06-192012-06-2002
Moens Albert04-03-191127-11-2005
Moens Leonie01-01-192225-10-1998
Moens Louis27-02-190811-12-1991
Moerkerke Agnes Maria Julia19-05-193310-02-1990
Moerman Oscar03-02-190805-07-1986
Moerman Rik20-02-196418-12-1984
Mol Omer10-12-191226-09-1988
Mollet Raymond27-02-191603-03-1990
Mommerency Achiel22-08-192708-10-2003
Mommerency Alfons15-01-191018-07-1993
Mommerency Cyriel07-12-189709-04-1983
Mommerency Jeanne16-11-193311-02-2007
Mommerency Martha11-07-190308-07-1986
Monbaliu Albert17-02-191709-01-1998
Monbaliu Camiel09-08-190324-12-1981
Monbaliu Jacobus24-08-189122-07-1989
Monbaliu Jozef07-12-191312-08-2003
Monbaliu Madeleine19-11-192723-07-1995
Monballiu Margaretha Gilberta04-10-194021-07-1982
Moncarey Alicia Maria25-01-188618-08-1983
Monstrey Gustaaf17-05-192124-12-2002
Montaigne Louis26-11-193518-07-2011
Monteyne Gabriella23-10-191224-01-2001
Monteyne Irma10-09-191307-09-2002
Monteyne Leona05-09-192923-11-2006
Monteyne Raphaël04-12-193114-08-1990
Montoye René28-06-191701-09-1982
Moors Maria Virginia04-02-191118-03-1988
Moortgat Omer Jozef05-05-190529-12-1995
Moré Martha06-01-189904-12-1991
Moreels Jacqueline29-01-192521-02-2009
Morel Jules21-01-191115-04-1998
Morel Maria09-09-193024-06-2008
Morent André11-04-192503-08-1995
Morent Henri Jozef13-03-188512-02-1953
Moriau Alex23-11-193531-07-2009
Moriau Jan09-12-191820-03-2013
Mortier Andre14-05-192517-09-1987
Mortier Anna18-11-192716-01-1986
Mortier Camiel10-06-188926-03-1977
Mortier Gustavus Ernestus17-02-188828-11-1970
Mortier Jean-Marie23-05-193915-01-2009
Mortier Maria Louisa28-07-192504-09-2016
Mortier Nelly06-05-192516-03-2006
Mortier Nelly18-05-193205-12-2010
Mortier Robert02-08-192118-03-1995
Mosselmans Irène19-06-192426-12-2006
Mostinckx René09-11-191809-06-2003
Mostrey Achiel03-08-190527-11-1983
Mostrey Aloïs Livinus15-07-189012-09-1979
Mostrey Charles04-12-193124-02-2003
Mostrey Emelie11-01-189330-03-1991
Mostrey Gerard10-04-193318-06-1993
Mostrey Mariette21-10-193301-08-2010
Mostrey Nera12-03-190231-10-1994
Mostrey Roger05-02-193312-06-1999
Motmans Sylvie06-11-191210-12-1998
Mous Jeanne18-04-191113-12-1988
Mouton Raymond03-10-193713-04-2006
Moyaert Bertha23-04-190531-12-1995
Moyaert Cecilia24-06-193713-07-1990
Moyaert Gabriëlle20-11-192516-12-2000
Moyaert Gabriëlle14-05-193323-01-2009
Moyaert Gerarda13-06-190814-02-1989
Moyaert Hélène25-05-191112-10-1986
Moyaert Irma Maria07-12-189927-07-1989
Moyaert Magdalena02-04-191303-01-1993
Moyaert Margriet10-11-190615-09-1991
Moyson Françine12-08-190411-12-1986
Muizenbeek Maria11-12-190305-05-1992
Mulder Cornelis08-05-190627-12-1983
Mulier Guido08-03-194502-01-2011
Mulier Josephine08-09-190515-12-1990
Mus Alida Maria20-07-189717-08-1990
Mus Fernand19-05-192504-06-2006
Mus Marguerite05-04-191323-09-2001
Mus Rachel11-12-192522-03-2008
Mussche Robrecht07-05-191129-01-1997
Musson Johannes Desiderius Elza06-07-194620-03-2015
Muyle André25-07-191529-06-1987
Muyllaert Johan09-09-195617-12-2008
Muylle Antoon01-03-193023-07-1986
Muylle Fabienne19-10-191013-02-1994
Muylle Florent13-10-191328-12-1994
Muylle Georges10-10-192814-05-1994
Muylle Magdalena07-11-191124-06-1984
Muysewinkel Mariette27-12-192805-08-2014
Muyshondt Silvain11-01-191125-10-1996
Mylle Albert192329-04-1992
Mylle Aloïs16-10-191113-02-1989
Mylle Angela18-12-192202-08-1994
Mylle Arthur04-11-192421-05-2007
Mylle Jeannette10-09-192805-03-1989
Mylle Jules09-02-190107-03-1987
Mylle Julien23-02-190919-05-1979
Mylle Lieve12-01-193501-01-2001
Mylle Lucienne Maria14-06-191822-08-1981
Mylle Paula27-07-192624-06-2000
Mylle Pelagie04-05-190810-05-1988
Mylle Thomas25-09-190811-04-1987
Mylle Valerie04-03-190619-01-1995
Mylle William13-10-193819-11-1989
Mylleville Maria26-10-192209-04-1997
Myny Elza08-11-190907-12-1996
Myttenaere Joris Jozef29-01-190814-04-1984
Nachtegaele Aimé06-02-193320-08-2006
Nachtergaele Karien02-09-195431-03-2008
Nachtergaele Maurice30-06-192330-10-2003
Naert August Gustaaf Ferdinand04-05-191020-08-1978
Naert Ernest05-09-190620-08-1993
Naert Henri01-10-190023-02-1983
Naert Pol21-11-192716-10-2000
Naert Prosper09-03-191610-09-1994
Naert Simonna09-04-193016-09-1989
Naert Zulma Maria07-01-190810-12-1992
Naeyaert Albert15-03-191827-12-1996
Naeyaert Georges04-12-192710-05-1994
Naeyaert Marcel08-04-192401-07-1994
Nardelli Roberto23-03-196330-11-2017
Nauwynck Elisabeth07-08-190005-11-1984
Nauwynck Marguerite09-09-192126-06-2003
Nauwynck Maria15-02-190923-07-2003
Nauwynck Remi20-06-191826-04-2005
Neefs Louis03-03-191122-04-1993
Neefs Maria Dymphna09-04-191001-04-1995
Neelen Maria15-01-193022-10-1985
Neels Daniël28-10-193415-06-2001
Neels Vera18-07-192511-06-1998
Nefors Roger28-07-192815-02-2011
Neirinck Adrienne08-09-189217-11-1979
Neirynck Lydie25-11-192210-04-2004
Neirynck Maria Zulma28-12-188615-10-1970
Nelen Gilbert24-02-194011-01-1990
Nelissen Julie18-12-198512-07-2017
Nevejans André14-01-192904-07-1989
Nevejans Richard09-04-193630-04-2009
Neyens Elza26-04-190624-08-1990
Neyens Leopold01-07-193616-08-1980
Neyrinck Alina Maria03-07-191804-10-1988
Neyrinck Marcel29-03-192816-01-1988
Neyrinck Maria22-09-190305-03-1996
Neyrinck Patriek11-07-195606-04-1987
Neyrinck Roger22-02-193128-11-1996
Neyrinck Yvonne04-06-191519-06-1979
Neys Louis18-09-191405-04-1989
Neyt Alfons21-12-190814-08-2002
Neyt Maria Magdalena24-07-193104-03-2011
Nickmans Willy25-01-191530-04-1988
Nicolaï Bertha17-07-189718-09-1987
Nicolai Henri19-05-191308-10-1992
Nieuwborg Gabrielle30-08-192006-02-2006
Nijns Henriette02-05-192515-07-2009
Nimmegeers Marcel Albert14-11-192115-08-1993
Nobus Irma12-03-190728-03-1994
Noë Jules08-06-189719-11-1987
Noë Oswald23-05-193827-08-1979
Noël Nicolas18-07-194102-11-2005
Nollens Julien17-08-192129-03-2007
Nollet Pierre17-09-193226-09-1995
Nollet Silvère03-10-190416-09-1995
Noorenberghe Bertha17-10-190707-05-2003
Noppe Georges16-04-192310-12-1999
Noppe Leon28-08-190919-04-1992
Noppe Rosa31-12-194413-06-1993
Norree Angela28-05-189618-04-1986
Notebaert Gaston Leon Prudent Albert17-11-192412-11-2001
Noyez Marie Margareta04-03-189113-03-1932
Noyez Simonne Celine Marie09-03-191420-06-2001
Nuitten Andrea20-01-191709-09-1984
Nuyts Evarist20-03-191208-07-1985
Nuytten Emma Maria06-07-190021-06-1989
Nuyttens Roger16-01-193327-05-2010
Nyssen Monique16-04-193327-07-1994
Obreno Henri16-03-190824-07-1983
Ockier Patrick21-06-195617-04-2018
Odent Georges01-04-191322-05-1997
Oestlandt André25-07-192327-10-1998
Olivier Albert25-08-191521-07-1994
Olivier Maurice30-08-189823-10-1965
Olivier Noël20-02-192716-07-2001
Ollevier Albert20-05-191704-05-1989
Ollevier Daniël18-07-192014-11-2001
Ollevier Estella26-06-192103-05-2002
Ollevier Gerard17-01-191225-07-1997
Ollevier Madeleine27-11-190718-09-1988
Ollevier Maria Juliana02-10-190730-06-1992
Ollevier Simonne22-05-192430-03-1999
Ollevier Simonne20-11-192415-01-2006
Ollevier Simonne06-12-193821-05-1999
Ollieuz Cecilia15-04-192031-05-2004
Olsen Bernard15-03-196212-09-2014
Olsen Roland Adrien Eugène11-10-193320-09-1981
Olyslaegers Juvannietia26-09-194408-09-1997
Ommeslagh Raymond15-07-192527-09-2008
Onderdonck Maria Louisa20-05-191517-10-1983
Ongena Julien26-07-194116-01-1998
Ongenae Fernand11-06-197420-02-1997
Ongenae Maria16-02-190812-04-1993
Ongenae Maria23-09-191711-01-2005
Ongenaert Paula15-12-194102-06-2010
Onkelinx Jeanne05-08-191011-06-1996
Onraedt Valère23-07-192229-09-2010
Ooghe Georges17-08-190205-02-1979
Ooghe Lionel09-10-192401-07-2001
Ooghe Lucien19-12-194024-03-1994
Ooms Diana Julienne Jozefa18-08-194724-11-2017
Oosterlinck Julien03-02-193214-12-1998
Oosterlynck André24-11-191910-01-1995
Ophalfens Jean10-05-190525-06-1987
Opsomer André Camille Cornelis06-03-192508-05-1996
Opsomer Anna30-06-190917-06-2007
Opsomer Antoinette30-08-193017-04-1999
Opsomer Flavie Eugenie20-02-189223-03-1976
Opsomer Godelieve24-05-192505-06-2000
Opsomer Jeanne13-04-192823-09-2010
Opsomer Roger12-08-192820-04-2003
Opsommer Maria18-07-190615-02-1976
Opstaele Alice03-09-191015-06-1990
Oreel Alice04-09-191723-05-1999
Oreel Michel03-07-190117-12-1988
Orens Catharina22-01-191118-06-1991
Ortmann Nora13-05-192414-01-2012
Osaer Andre03-06-190714-06-2000
Osaer Irma02-05-189805-03-1989
Osaer Josephine17-07-190320-08-1990
Osaer Jules11-08-191629-01-2004
Osaer Julius04-02-191328-04-1994
Osaer Yvonne13-10-191707-12-2000
Osaer Zoe10-10-189301-09-1982
Osselaer Jozef Leonard21-05-191224-12-1984
Osselaer Simone11-04-192618-05-1997
Osselaer Yvonne20-09-191102-06-1998
Ostyn Marcel23-10-191405-03-2008
Ostyn Maurits03-08-192108-11-1994
Ostyn Maurits Albert10-10-191920-05-1988
Ostyn Roger27-04-191908-02-2004
Ostyn Wilfried28-06-194312-01-2003
Ots Henri31-01-193504-08-2013
Otte Roland02-03-192822-02-2008
Ottenburghs Margriet18-09-191101-09-1992
Ouvrein Albert30-12-192304-12-2006
Ouvrein André12-07-192103-06-2004
Ouvrein Zulma09-06-192426-10-2003
Ovenberghe Cyrille25-06-191627-03-1994
Overmeire Edgard09-12-193024-06-2008
Overmeire Marie Louise15-11-192522-01-2004
Ovyn Gerard Eugène13-09-191428-06-1990
Ovyn Josephina23-05-193511-01-2005
Ovyn Marcel14-09-194717-05-2016
Oyaert Ida Rachel09-01-191329-01-2000
Oyaert Rachel05-02-189915-10-1982
Ozeel Hilda26-06-192830-04-2007
Pacco Maria Martha Cornelia14-02-191826-01-1985
Packeu Mathilde23-06-191514-09-2003
Packo Carl05-09-196513-06-1987
Pacolet Clementine08-01-191718-06-1990
Pacolet Maria06-09-190810-08-1995
Pacquet Jeanne04-12-192419-05-1994
Paenen Guido16-01-195421-07-1995
Paenen Maria12-03-191627-08-1993
Paepe Willy15-05-193813-10-1998
Palinckx François22-11-191702-05-1993
Palla Maria19-09-192226-02-1996
Pallemans Alfons31-12-191930-01-1996
Palmans Pierre16-12-194211-03-2008
Panckoucke Leo11-11-189818-08-1986
Pans Irma01-11-191118-05-1992
Pante Arseen13-08-190820-03-1999
Pape Angela Irma17-12-191118-04-1985
Pappaert Jozef25-04-189905-04-1986
Pappens Andre27-10-192922-03-1996
Pareit Ghislaine03-04-192918-02-2008
Pareyn Antoinette17-12-191712-05-1997
Pareyn Gerard23-02-193313-11-2005
Pareyn Lucien20-04-194029-11-2007
Pareyn Roger10-10-192025-03-1997
Pareyn Yvonne14-02-190701-11-1986
Pareyt Camiel18-04-193004-06-1987
Parez Marie-Louise21-05-190511-06-1991
Parmentier Hilde06-07-193222-01-2006
Parmentier Jacques10-01-195203-04-1997
Parmentier Julien01-04-192018-05-1991
Parmentier Leo22-07-192226-11-1995
Parmentier Maria16-03-192202-02-2005
Parmentier Martha10-06-190610-10-1998
Parmentier Maurice18-03-191220-03-1979
Parmentier Nicole08-12-195215-08-2007
Parmentier Roger Gerard05-03-192826-04-2008
Parrein Roger09-11-192505-01-1994
Parret Charles19-02-193224-11-1993
Parret Elisabeth23-01-193530-10-1991
Parret Joseph13-11-193105-02-2003
Parret Julien27-02-191125-03-1978
Pascal Alphonse28-03-190815-02-1991
Pascal Augusta29-09-191012-09-1992
Pascal Brian03-05-197130-05-1992
Pascal Cyriel06-07-190616-04-1998
Pascal Maria07-04-192923-02-2003
Pascal Maria11-10-194021-02-2008
Pasgang Magda14-02-195405-02-1997
Passchyn Euphrasie22-08-191325-12-1993
Passchyn Godelieve15-08-191606-03-2011
Passchyn Jozef August02-07-187512-11-1961
Passchyn Leon20-12-191528-02-1983
Passchyn Magda18-10-195429-04-2014
Patou Jozef20-06-192201-09-1999
Pattou Joseph18-08-190423-10-1985
Pattyn Achiel29-07-190807-04-1998
Pattyn Adiel05-04-190109-10-1993
Pattyn Agnès21-11-192322-05-2009
Pattyn Alexander Roger27-12-197513-07-1996
Pattyn Anna09-06-190917-01-1996
Pattyn Anna25-09-193519-06-1992
Pattyn Antoinette11-07-193025-03-2006
Pattyn Bernice26-09-193022-08-1982
Pattyn Erna14-08-193017-02-1983
Pattyn Gerard13-11-192420-03-1980
Pattyn Gerard01-11-193225-08-2007
Pattyn Hendrik Remi24-08-193120-01-1999
Pattyn Hubert22-11-191608-01-2006
Pattyn Jeannette01-12-192604-05-2007
Pattyn Jerome24-10-189130-06-1972
Pattyn Jerome Gaston13-09-191027-04-1997
Pattyn Magdalena26-02-190718-01-1996
Pattyn Marcel04-01-192231-03-2005
Pattyn Maurice18-08-191602-02-1997
Pattyn Nelly Hilda15-12-192824-09-2003
Pattyn Paul24-03-193019-02-2012
Pattyn Remi18-06-189209-03-1989
Pattyn Roger30-04-192416-03-1989
Pattyn Sylveer11-05-192406-11-2005
Pattyn Veerle06-09-195727-10-1986
Pattyn Willy06-11-193401-03-2004
Paulus Alfons27-01-190923-03-1990
Pauwaert Theophiel19-01-193810-04-2016
Pauwels Achiel26-05-190515-04-1986
Pauwels Alfons Noël24-12-194923-04-1997
Pauwels André19-10-193415-09-2001
Pauwels Gabrielle30-09-192826-06-1992
Pauwels Jan21-07-196524-04-2007
Pauwels Jeanne19-04-193109-09-2002
Pauwels Jeroom23-08-190004-10-1991
Pauwels Jules07-07-188124-04-1954
Pauwels Maria Leonie09-06-191617-01-2006
Pauwels Marie-José01-07-192221-04-1997
Pauwels Mathilda14-07-187911-03-1978
Pauwels Noëla20-03-193615-03-1991
Pauwels Remi Camille26-05-192426-12-1977
Pauwels Rik08-02-195706-10-1996
Pauwels Roger07-07-192720-01-2006
Pauwels Valère17-07-191712-05-2009
Pauwels Yvonna02-06-192017-09-1994
Pauwelyn Agnes29-09-192021-04-1994
Pauwelyn Cyriel Jerome15-10-189711-11-1987
Pauwelyn Georges10-04-191912-01-1995
Pauwelyn Irma20-11-191208-03-2012
Pé Jean02-04-193419-08-2006
Pecceu Alois Maurice24-04-190713-06-1992
Pecceu Marcel16-10-192220-01-2005
Pectoor Maria01-12-191425-08-2003
Peel Guido25-04-193812-11-2007
Peel Jeanne21-08-191221-04-1988
Peene Camiel11-06-188307-03-1955
Peene Gerard24-11-194625-07-1999
Peene Hendrik22-02-185010-09-1937
Peene Henri05-10-189922-04-1984
Peene Henri Maurice18-09-192504-07-1994
Peene Virginie08-06-190827-12-1987
Peeren Carine15-10-195518-06-1979
Peeren Jaak03-10-192830-07-1979
Peerenbooms Jozef16-03-192805-07-1994
Peetermans Germaine16-03-192615-08-1996
Peetermans Jos22-01-192929-10-1997
Peeters Alfons31-12-191221-02-1997
Peeters Alfons26-12-192505-11-1986
Peeters Celine18-03-192721-05-1997
Peeters François23-11-192726-01-2001
Peeters Herman18-11-193220-04-1995
Peeters Jozef02-05-192910-02-1997
Peeters Julia10-09-190820-02-1974
Peeters Léon09-01-192207-02-1978
Peeters Louis25-09-191529-01-1991
Peeters Marcel02-01-193009-08-1986
Peeters Maria06-10-190713-06-1988
Peeters Maria21-05-194301-10-2009
Peeters Yvonne12-04-192231-03-2011
Peirs Mieke17-11-197226-09-2002
Pelckmans Albert J. M.28-03-191006-10-1994
Pelgrims Maria29-05-192511-12-1993
Penet Bernard15-05-193509-07-1998
Penneman Petrus08-11-190710-07-1984
Penninck Anna20-07-192206-03-2007
Penninck Odile25-08-192526-08-2000
Perdu Valère30-11-193917-08-2015
Peremans Debby04-02-198521-11-1988
Permentier Maria23-01-193916-01-1987
Persoons Etienne14-03-192509-10-1989
Persyn Adrienne23-09-191012-05-1992
Persyn Marie Louise29-11-191926-10-1975
Pessemier Felicia Jozefina26-11-192116-10-2000
Petillion Cyriel Camiel14-08-191122-01-1993
Petillion Dirk Johny02-04-196106-08-1998
Petit Marnix22-05-196229-04-1996
Petit Silvain14-08-193014-06-2002
Petit Valère15-03-193418-06-1997
Petyt Gaston05-02-192511-09-2000
Philippe Maria20-08-190220-09-1998
Philips Alphons03-06-191327-07-1987
Philips Henri23-07-190201-01-1980
Phlypo Helena26-02-190829-03-1999
Phlypo Maurice01-01-191830-03-1998
Pieck Emiel30-11-190625-09-1984
Piens Imelda30-12-192725-01-1999
Pierens Maurits Benoot Jozef24-05-192308-04-2001
Pierlet André11-07-192802-08-2005
Pierloot Georges19-08-190718-11-1979
Pierloot Hilda30-05-191406-06-2010
Pierloot Urbanie Marie29-08-190526-02-1989
Pierpont Aureel22-07-194118-11-2011
Pierret Willy25-07-193706-07-2006
Pieters Augusta12-11-191230-03-1995
Pieters Camille09-03-189913-12-1985
Pieters Elisa Maria29-10-190321-04-1987
Pieters Emiel Kamiel19-04-192918-02-1989
Pieters Hilda Emilienne04-06-194226-01-2000
Pieters Juliaan22-02-192507-10-2002
Pieters Maria13-02-191928-10-2014
Pieters Maria Leonia18-12-192206-10-1996
Pieters Sidonie10-04-190302-03-1986
Pieters Theophiel Cyriel23-11-189523-05-1987
Pinket Dirk10-02-195220-08-1994
Pinket Michel13-09-192402-03-1998
Pinnoo Germain04-04-193431-05-1997
Pint Madeleine17-12-192524-04-2006
Pintelon Oswalda01-04-193812-03-2004
Pinxteren Maria05-05-190719-11-1991
Pionet Marie-Jeanne13-02-191522-02-1987
Piot Jozef18-03-191019-11-1990
Pitteman Danny24-06-196106-11-2001
Pittery Irena24-03-191029-11-1995
Pittomvils Stephanie16-07-192316-03-2008
Plaetevoet France11-11-191505-06-2002
Plaetevoet Maurice22-06-193023-10-1995
Plaisier Lucie02-04-189630-03-1983
Plaisier Margaretha10-05-190307-09-1988
Plaisier Marie-Louise05-04-193021-12-1982
Planckaert Gaston06-09-192213-08-1994
Plasman Maurits13-04-191525-03-1990
Plateau Sylvie09-08-191309-02-2001
Platevoet Jozef30-11-191104-08-1983
Platteau Georges05-07-192429-11-2002
Platteeuw Georgette03-06-193209-05-1986
Platteeuw Josiane08-11-194913-10-2002
Platteeuw Julien16-02-192421-01-1993
Platteeuw Maria12-12-192313-10-1995
Plouvier Daniël18-08-193220-12-1994
Plouvier Jozef13-02-193330-11-1989
Plouvier Jules06-05-190029-04-1995
Plovie Gentiel14-12-192213-06-2003
Plovie Jean27-09-193207-01-2002
Plovie Marcel28-08-192220-03-1985
Plovie Regine06-01-190719-02-1978
Plovie Richard29-05-189417-05-1979
Pluvier André01-01-194010-06-1991
Plysier Irène04-01-193703-08-1993
Plysier Maria01-11-191304-01-1994
Plyson Denise09-06-193108-08-2012
Plyson Irma27-08-190525-06-1985
Plyson Pharailde31-03-190329-04-1989
Podevyn Aviel03-12-191406-12-1994
Poelaert Euphrasie12-10-187620-02-1955
Poelman Henri09-04-190513-06-1989
Poelman Julia28-09-191722-02-2010
Poels Alexander Jozef Albert27-01-191711-08-1987
Poep Josephine16-08-192223-09-1998
Poissonnier Maria19-03-191416-01-2000
Polet Antoine09-12-193022-08-2008
Polfliet Astrid18-11-193610-02-2008
Polfliet Celesta23-06-192304-02-2000
Polfliet Dénise Albertine12-07-192716-02-1982
Pollefeyt Dina17-11-192421-02-2001
Pollentier Cyriel15-06-192207-07-2001
Pollentier Cyriel15-06-192328-01-2012
Pollentier Germain05-10-191921-04-2007
Pollet Adrienne28-01-190807-01-2007
Pollet André26-06-192820-12-2014
Pollet Cecile08-06-194204-10-1990
Pollet Marcel24-01-191424-11-1996
Pollet Marguerite26-08-191212-05-2007
Pollet Maria30-08-190918-12-1988
Pollet Maria18-11-192712-11-1999
Pollet Wilfried11-10-195316-02-2010
Pollet Yvonne Marcella23-04-191427-12-1995
Polleunis Théodore07-10-191703-04-1996
Polley Henri12-12-191305-09-1994
Polyn Karel06-04-192701-12-1993
Poncelet Modeste10-04-191508-01-1996
Ponsaerts Romain01-12-190908-02-1996
Ponseele Rita17-05-194202-04-2005
Poort Marie-José24-03-192116-09-1967
Popelier Cecile28-09-193828-11-1987
Popelier Jules21-05-190020-09-1987
Popelier Magdalena29-08-190513-06-1996
Poppe Marijn23-03-193514-02-2009
Poppe Remi05-12-191122-08-1974
Populier Adrienne18-12-192631-12-2008
Portier Lydie18-06-189405-03-1986
Pot Marie-Rose25-03-192822-04-2003
Potoms Rachel12-05-192930-07-2012
Potters Jos23-03-192008-08-1994
Pottie Irma22-03-191410-02-2005
Pottie Philibert19-12-192327-01-2004
Pottier André22-08-193002-04-2005
Pottier Cyriel28-06-192928-01-2006
Potvin Emiel Joseph16-03-191823-04-1990
Pouillie Roger10-11-192001-05-1999
Poulissen Jos13-01-191527-12-1995
Pozzolo Anna29-10-192020-01-2008
Praet Agnes05-02-192711-07-1990
Praet Camiel02-02-189811-03-1977
Praet Georges17-10-190607-04-1984
Praet Gerarda11-10-190411-01-1985
Praet Rachel22-03-191909-07-2010
Preckler Jacques04-07-191309-07-1999
Priem André12-05-192701-03-2004
Priem Clara12-02-192428-11-1995
Priem Cyriel09-12-193509-02-2006
Priem Frans Medard Joseph Maria27-07-191211-02-1979
Priem Jules15-07-190315-05-1995
Priem Julia10-11-191024-02-1991
Priem Marcella Maria09-08-194925-06-2019
Priem Maria15-11-191702-09-1992
Pringels Frans10-12-189902-12-1993
Prinzie Henri05-01-190722-04-1988
Prinzie Marcel25-09-190319-04-1989
Proot Bertha Angèle11-05-191227-03-1995
Proot Daniël18-08-193223-11-2014
Proot Esther23-12-192022-06-2003
Proot Gerard14-05-192228-02-1985
Proot Godelieve28-06-192401-04-2015
Proot Irma22-04-188722-06-1981
Proot Jozef18-04-191515-03-1988
Proot Laura19-10-193004-02-2014
Proot Martha09-02-192016-01-1989
Proot Pharailde07-12-188909-12-1984
Props Georges02-04-192428-07-1997
Prosec Rose Anne13-06-193905-02-2020
Provoost Achiel25-09-190205-04-1977
Provoost Dominique02-06-197215-11-2007
Provoost Emiel09-05-191920-12-2000
Provoost Gerard26-06-189813-01-1976
Provoost Leo19-06-191029-04-1998
Provoost Margareta23-06-191207-08-1990
Provoost Maria09-05-190131-08-1999
Provoost Maria10-06-191930-04-2004
Provoost Wilhelmine04-09-191312-02-1993
Provost André31-08-192625-12-2003
Pruvost Raymond17-02-190704-08-1993
Pruym Sylvia17-03-193624-05-1981
Puis Rachel22-12-189502-08-1987
Puttaert Denise09-08-193513-02-1980
Puttaert Hélène20-04-192025-11-2005
Putzeys Alfons22-01-192808-12-1995
Putzeys Julien03-02-192731-05-1995
Puype Arseen13-05-190929-06-1988
Puype Augusta02-01-191030-11-2008
Puype Margareta29-09-190807-01-1985
Puype Marie Madeleine14-10-192203-04-2009
Puype Oscar03-12-191105-02-1987
Puystiens August03-11-190629-07-1985
Pyck Frans06-08-194123-12-1999
Pyck Germaine28-04-194202-12-1989
Pyck Jerome24-11-190225-12-1970
Pyck Maria09-07-190120-10-1993
Pyck Michel15-04-191220-04-1982
Pyck Veerle14-03-196622-07-2009
Pyck Willy16-03-194011-02-1994
Pyfferoen André05-02-193328-07-2009
Pyfferoen Firmin14-12-190127-09-1980
Pyfferoen Maria Clara21-01-191019-10-1995
Pyfferoen Simon28-10-190729-07-1987
Pylyser Gaston07-08-192020-03-1987
Pylyser Robert16-04-191408-07-1983
Pyncket Margaretha27-08-192528-01-1994
Pynebrouck Edith14-06-191503-07-1990
Pynebrouck Maurice24-12-192708-09-2012
Pype Emeric24-12-191319-05-1990
Pype Octaaf27-01-190911-11-1988
Pyra Albrecht29-12-191209-03-1990
Pyra Leon01-08-190523-12-1987
Pyra Pierre28-06-194015-05-2011
Pyra Silvia29-10-190912-11-1989
Pyra Theophiel12-12-190922-03-1995
Quaegebeur André27-08-192017-02-2001
Quaegebeur Emma Clara07-06-192310-03-2001
Quagebeur Jean20-12-191711-01-1996
Quaghebeur Andre16-06-191228-12-1997
Quaghebeur Angela13-01-190411-07-1986
Quaghebeur Antoon Maurice04-07-192922-10-1982
Quaghebeur Camille10-03-190117-05-1989
Quaghebeur Daniel09-12-191113-12-1987
Quaghebeur Johanna07-02-190914-01-1986
Quaghebeur Jozef21-12-193124-07-1988
Quaghebeur Julien29-01-192306-02-2009
Quaghebeur Maria30-07-192106-04-1981
Quaghebeur Maria01-12-192823-06-2005
Quaghebeur Maurice04-08-193512-06-2006
Quaghebeur Simonne24-02-191104-11-1999
Quartier Bertha14-08-191230-11-1999
Quartier Henricus Desiderius19-08-190228-09-1989
Quartier Julia Maria18-06-190122-06-1987
Quartier Martha29-01-191117-10-1993
Quartier Maurice26-08-193115-03-2000
Quartier Odiel19-09-190610-03-1994
Quartier Pauline19-12-190711-10-1994
Quartier Sabine10-09-190828-02-2005
Quataert Marcel12-03-193211-09-2013
Quatannens Danièle27-06-194406-01-2004
Questier Silvie07-07-190422-02-1990
Questroy Genoveva Jeanne21-01-192130-06-1995
Questroy Yvonne14-07-190828-05-1989
Quicke Roger Maurice28-01-194208-12-1975
Quintens Gerard09-02-193216-04-1994
Quintens Suzanne25-09-193803-07-2010
Quintiens Helena28-01-191218-01-1999
Quintyn André09-04-193925-12-2012
Quintyn Esther03-01-193218-02-2006
Quintyn Gerard24-07-191529-04-2004
Quintyn Irma Julia15-09-190630-12-1982
Quintyn Joseph Stanislas14-04-190919-05-1992
Quirijnen Alfons23-05-192225-04-1998
Quyssens Godelieve17-06-191913-06-1996
Rabaey Alidor28-02-190913-12-1994
Rabaey Christine31-10-195122-09-2010
Rabaey Clara Maria22-10-189422-02-1986
Rabaey Elisa26-07-187005-02-1961
Rabaey Elvira Maria13-04-191811-11-1998
Rabaey Gilbert28-12-193418-09-1992
Rabaey Maurice07-11-190112-08-1988
Rabaey Oscar Joseph12-08-191003-05-1987
Rabaey Rosette11-07-193119-01-2004
Rabau Jozef17-09-188221-12-1973
Raçon Magdalena01-08-191530-05-1992
Raeman Adrien10-05-194418-11-2012
Raeman Albert05-05-192328-02-1985
Raeman Alice Suzanna23-09-191905-09-2006
Raeman Antonius Renatus Jozef17-01-192718-08-1999
Raeman Hector René23-02-189914-01-1981
Raeman Henri16-09-192514-01-2013
Raeman Hubert03-11-189714-07-1983
Raeman José02-02-192620-01-2017
Raeman Jules12-12-189330-03-1966
Raeman Leonard Remi17-09-193323-01-2011
Raeman Maria Barbara02-03-191109-01-1990
Raeman Nelly Maria Elisabeth12-11-191813-08-1997
Raeman René25-11-190021-09-1976
Raeman Roger Achiel17-12-193201-02-1986
Raeman Walter01-11-193101-11-2012
Raeman Zenobie25-05-190411-07-1979
Raepsaet Julia03-03-190210-10-1974
Raes Alphons28-12-192424-10-1996
Raes Arthur26-02-190622-03-2000
Raes Augusta24-09-190812-10-1989
Raes Elisa16-05-191108-03-1990
Raes Georges09-01-191313-01-2006
Raes Gilbert19-03-192430-09-1979
Raes Godelieve30-07-190709-08-1992
Raes Hilda31-05-194408-12-2002
Raes Jean28-11-192825-01-2006
Raes Joseph13-03-192021-02-2008
Raes Leo13-05-191320-07-1995
Raes Lucien29-03-192609-02-2009
Raes Marcel19-07-192218-10-1998
Raes Matthias29-08-198906-08-2011
Raes Maurits30-06-192921-10-1988
Raes Medard04-02-190313-07-1998
Raes Oscar Arthur Joseph20-08-190021-03-1984
Raman Amandus Mauritius26-03-191802-03-2003
Raman André Achilles Marcel23-10-194025-07-2016
Raman Andre Petrus01-03-193407-03-2019
Raman Andreas Jozef20-09-193218-01-2003
Raman Cecile Marie Josephine Antoinette03-04-192128-12-2004
Raman Jean-Pierre09-05-192701-03-2012
Raman Joanna Virginia18-05-191011-05-1988
Raman José-Alfred22-09-190717-01-1998
Raman Julia Stefanie17-06-192705-01-2010
Raman Julien Seraphinus Macharius11-08-194202-05-2002
Raman Juliette Gabriëlle01-06-192011-05-2008
Raman Karel Albert Leon09-09-191724-03-2008
Raman Magdalena13-10-189630-10-1966
Raman Maria Sidonia18-07-192425-07-2013
Raman Marie Louise17-05-193220-10-2004
Raman Paul Jozef28-11-192901-02-2004
Raman Rachel20-07-185519-05-1934
Raman Yvonna Maria06-07-192624-12-2010
Ramault Pol06-05-192124-06-1993
Ramaut Emma24-10-188504-12-1975
Rambaut Maria Marcella Josephina19-04-191322-09-1989
Ramboer Margriet25-07-191406-04-2009
Rambour Maria Julia17-08-190630-01-1983
Rammant Sidonie25-01-191320-07-1993
Ramon Clara04-11-192201-09-2015
Ramon Roger07-07-192713-02-2002
Ramon Rosalie Marie Louise30-07-188922-07-1976
Ramout Irma10-12-189822-10-1972
Rampelberg Carolus23-04-192409-03-2004
Ranson Christiane29-04-194107-11-1978
Rappé Eugène10-01-193010-07-2012
Raveschot Maria Bertha25-10-187821-03-1958
Rayée Joseph11-05-187923-12-1967
Recour Alice11-09-190310-11-1993
Remans Remy31-07-190808-03-1979
Remels Jozef14-10-191314-07-1996
Remmery Isabelle18-10-191425-04-1988
Remmery Marcella27-01-191719-12-2003
Renier Jerome01-06-192225-06-1993
Reniers Armand25-08-192523-08-1995
Reniers Louisa23-02-192112-09-1996
Reniers Vital09-10-192416-04-1992
Rens Mieke25-11-191104-12-1997
Rentmeesters Rudy17-06-195922-10-1985
Renty Basile19-12-190127-11-1985
Renwart Leon18-06-189909-06-1971
Retsin Albert02-07-193501-04-2009
Reunis Maria14-04-192119-05-1984
Revier Sidonia Clarisse30-10-190313-08-1995
Reygaert Zulma19-07-189827-03-1982
Reynaert Achiel25-04-191524-06-2000
Reynaert Arsène20-06-191006-01-1995
Reynaert Hugo05-03-194213-10-2001
Reynaert Irma13-12-188306-05-1982
Reynaert Irma14-02-190815-02-1982
Reynaert Magdalena Maria01-04-191314-05-1991
Reynaert Maria10-04-189316-12-1988
Reynaert Odila08-08-190423-03-1993
Reynaert Pamphiel09-07-191302-11-1987
Reynaert Silveer Valeer20-07-192610-05-1997
Reynaerts Jozef11-07-191728-07-1991
Reynen Louisa24-01-190127-02-1993
Reynier Edgard27-11-192309-02-1995
Ribbens Louisa29-09-190505-05-1988
Rietjens Jaak14-03-192624-08-1988
Rietmaeker Maurice24-12-191619-01-1997
Rigaux Raymond28-01-192125-12-1994
Rigole Luc19-06-195910-09-1989
Rigole Martha Francisca06-12-190928-11-1990
Ringoet Lodewijk06-09-189804-01-1973
Ringoot Marguerite05-07-192603-09-2004
Rivière Emiel17-05-191424-05-1989
Riviere Jerome11-10-190720-05-1989
Riviere Leon23-11-191028-02-1996
Riviere Magdalena25-10-191225-01-1995
Riviere Wim10-02-197717-07-1998
Robbelein Leon09-06-192131-03-2008
Robbens Jules Amedé Petrus28-06-190320-02-1974
Robbens Julien Remi11-08-191701-11-1994
Robyn Janine07-10-193716-03-2001
Rodenbach Elie Eliana Lily Yvonna Leo26-02-192225-08-2012
Rodolfs Bertha05-01-191219-02-1990
Rodolfs Elise12-07-191025-01-1993
Rodolfs Maria04-01-190927-04-1989
Rodts Yvonne25-03-191505-01-2009
Roefs Jozef01-02-191225-09-1994
Roelandt Andrea14-02-192308-05-1996
Roelandt Camiel01-06-192115-12-1991
Roelandt Jan17-04-193022-09-2006
Roelandts Edgard21-01-189902-11-1980
Roelandts Eugenie01-10-191223-05-1979
Roelant Augusta Orpha Simonne16-09-192817-01-1989
Roelants Louise15-07-191622-06-1997
Roelants Maria Antonia03-12-190116-11-1986
Roelens Daniël13-10-191928-05-1996
Roelens Esther23-10-192828-04-2014
Roelens Sylvère03-04-192019-12-1986
Roels Charles16-04-190916-12-1979
Roels Eddy04-10-195918-10-2017
Roels Frans19-02-189716-06-1984
Roels Maria Amanda Joanna14-06-192006-10-2002
Roels Sidon14-08-192519-09-1990
Roels Sidonie02-11-189802-01-1992
Roesems Bertha25-01-191329-03-2009
Roets Gabriëla25-12-190328-08-1990
Rogge Paula18-08-194730-08-2002
Roggeman Aimé07-04-192910-07-1995
Roggemans Eugenia11-09-191927-04-2009
Roggen Anna Maria Elisabeth23-07-191613-07-1989
Roggen Jean10-02-190117-01-1990
Roggen Julien28-03-191922-02-1992
Rogghe Germaine13-10-191114-06-1986
Rogier Henri27-02-192728-09-1979
Rogier Jean13-11-193307-03-2001
Rogiers Albert03-03-191925-05-1994
Rogiers Charles27-01-193513-12-1996
Rogiers Constant Arthur13-04-191209-11-1991
Rogiers Helena08-09-190927-09-1996
Rogiers Julia29-10-191615-01-2003
Rogiers Kamiel11-08-192309-04-2009
Rogiers Zoë16-04-191326-02-2013
Rogiest Germaine30-05-191315-02-1994
Rollier Maria26-08-191411-05-1999
Rombaut Adriana Maria Josepha08-04-190408-01-1992
Rombaut Jan Florent13-03-189926-11-1993
Romme Charel15-10-190824-08-1997
Rommel Alfons18-05-192513-05-1998
Rommel Alida Marie Sophie19-06-188409-02-1978
Rommel André Felix19-11-190919-08-1985
Rommel Cecile10-04-192302-10-1998
Rommel Gustaaf Louis Marie24-09-188531-12-1974
Rommel Jules22-03-193010-01-2008
Rommel Maria12-12-191408-10-1996
Rommel Maurice Jules15-04-190713-02-1977
Rommel Wilfrida28-06-193406-01-2014
Rommelaere Amedee30-12-192808-12-1986
Rommelaere August05-08-189218-02-1982
Rommelaere Irma19-06-191802-08-2003
Rommelaere Maurice05-10-191115-01-1997
Rommelaere Roger19-06-194127-10-2010
Rondas Germaine05-08-193329-04-2000
Rondelé Henricus Casimirus08-02-192403-12-1999
Rondelez Maria07-09-192016-08-2002
Ronsse Antoine16-05-194728-04-1993
Roobroeck Astere04-08-193428-01-1990
Rooman Camiel Jozef03-10-190206-04-1985
Rooryck Frans11-01-192503-02-1998
Roose Eduard19-04-191127-03-1982
Roose Elvira06-10-190708-04-1989
Roose Eugenie Marie20-07-191115-03-1989
Roose Gabriella08-11-190330-12-1986
Roose Georges10-11-192008-02-1989
Roose Johan20-11-194319-06-2011
Roose Maria16-03-189110-08-1983
Roose Maria23-06-191609-03-1988
Roose Marie-Jeanne17-01-192102-11-1992
Roose Martha03-04-190715-06-2004
Roose Martha Maria30-09-191208-03-1986
Roose Odiel31-12-190915-05-2006
Roose Victor27-04-190921-12-1983
Rooselaer Antoine Henri11-10-192401-06-2001
Roosens Celine27-04-192108-02-2006
Roosens Frans J.B.25-02-192928-10-2012
Roozeleer Roger Petrus27-01-192530-05-2002
Roseeuw Anna13-07-191905-03-1996
Roseeuw Georges03-05-190817-11-1994
Rosseau Jerome Achiel23-10-190114-10-1992
Rosseel Agnes05-05-193219-04-2010
Rosseel Camiel Jozef04-03-189324-02-1987
Rosseel Cyriel18-11-192223-12-1992
Rosseel Ferdinand22-01-191014-09-1986
Rosseel Georgette25-07-193812-05-1996
Rosseel Georgine09-01-192226-09-1992
Rosseel Gilberta28-03-192603-06-2011
Rosseel Jeannette13-11-194701-09-1990
Rosseel Johan17-02-196328-10-2005
Rosseel Leonie24-03-191417-07-1987
Rosseel Margaretha14-06-192209-05-1995
Rosseel Marguerite10-05-192607-10-1987
Rosseel Maria12-01-193107-11-1984
Rosseel Michel12-01-193407-12-1987
Rosseel Roger23-06-194411-09-1992
Rosseel Suzanna Magdalena18-04-191903-08-1986
Rossey Kurt14-04-196819-01-1986
Rotsaert Andre23-11-191312-05-1991
Rotsaert Cyriel09-07-191609-08-1980
Rotsaert Eric14-05-195829-07-2019
Rotsaert Gaston25-05-191625-12-1986
Rotsaert Irène05-03-192806-03-2000
Rotsaert Johan23-08-197117-10-1988
Rotsaert Joseph28-06-189715-07-1988
Rotsaert Julien06-11-191401-02-1995
Rotsaert Lucien09-06-192527-04-1998
Rotsaert Magdalena04-03-192123-01-1982
Rotsaert Maria06-02-190925-09-1972
Rotsaert Maria19-09-191915-10-1995
Rotsaert Maria03-05-194416-06-1996
Rotsaert Marie Eugenie28-12-188227-06-1977
Rotsaert Marie Louise26-01-190011-03-1992
Rotsaert Marie Louise01-02-192325-09-2000
Rotsaert Rachel03-09-189512-11-1989
Rotsaert Raymond24-06-192825-04-1985
Rotsaert Victor12-11-190108-08-1987
Rousseau Michel23-02-191721-03-1996
Roux Florentine25-01-191507-04-1991
Roux Maria29-05-191212-11-1990
Rozé Willy12-09-195106-03-1997
Ruant Julien16-05-190101-03-1977
Rubbens Joanna25-05-191017-03-1994
Ruebens Willy Edouard Jacques03-01-193722-02-2015
Rutjens Achiel21-04-191025-12-1993
Rutsaert Albert Henri Jan Marie27-09-191710-01-1997
Ruttyn Elvina30-12-192226-01-2009
Ryckaert Achiel16-05-189508-08-1983
Ryckaert Andrea23-02-192320-04-2013
Ryckaert Jeroom Salomon27-12-193210-07-2005
Ryckebosch Eddy29-04-195805-03-2018
Ryckewaert Geert23-10-196326-06-1985
Ryckwaert Godelieve Maria30-10-192022-09-1998
Rymenants Edmond19-09-192225-04-2001
Rys Omer Jozef06-01-192417-02-2009
Ryssens Monique09-02-195707-04-1995
Sabbe Camiel11-05-190917-05-1995
Sabbe Daniël13-08-193315-07-1988
Sabbe Julia23-01-189920-09-1992
Sabbe Julien14-05-191928-05-1999
Sabbe Marguerite15-01-192006-03-1990
Sabbe Peter10-11-196521-12-1985
Sabbe Suzanne16-05-192508-02-2015
Sabbe Zoë Marie05-04-190315-10-1975
Sackx Solange31-05-193126-07-2015
Sacré Magdalena16-02-192214-04-1995
Saelaert Roger04-06-192511-05-2010
Saelens Achiel16-03-189222-07-1989
Saelens Achiel17-08-190602-06-1975
Saelens Albert01-01-191516-04-1986
Saelens Antoinette16-04-193117-11-1999
Saelens Camilla11-01-189517-03-1984
Saelens Franciska Marie14-08-189212-03-1943
Saelens Imelda03-10-192028-04-2005
Saelens Jeanne09-11-190824-07-1983
Saelens Joseph04-01-192107-12-1988
Saelens Karel10-06-190707-05-1993
Saelens Maria25-12-191027-12-1985
Saelens Maria26-05-191515-04-1984
Saelens Marie-Louise23-06-191401-08-1990
Saelens Odette Irma24-06-193212-08-1978
Saffers André19-03-191008-07-1971
Salens Maria01-11-190929-12-1993
Sallet Maria11-05-190207-02-1991
Salliau Joseph01-11-190916-11-1975
Samaey Bertha29-01-190411-03-1992
Samaey Georges21-07-190817-11-1982
Samaey Julia24-11-190613-09-1995
Samaey René01-11-190319-02-1973
Samson Agnes06-05-191302-12-1985
Samyn Jozef27-01-192105-01-2006
Samyn Louise Maria13-06-185913-02-1932
Samyn Odiel05-01-191602-07-2002
Samyn Victor Kamiel05-07-188511-04-1995
Sanders Albert22-06-192023-01-1992
Sanders André09-06-193307-05-2015
Sanders André25-03-195028-10-2010
Sanders Augusta03-01-190524-05-2003
Sanders Camiel Antoon08-11-191516-08-1973
Sanders Clara04-04-193803-02-2002
Sanders Cyriel05-02-189819-04-1986
Sanders Dieter16-08-199327-04-1998
Sanders Eddy04-02-196024-05-2002
Sanders Elisa Maria23-04-188423-02-1987
Sanders Febronie13-03-189415-02-1976
Sanders Firmin10-09-194601-08-1992
Sanders Gabrielle30-07-191102-02-1993
Sanders Gerarda23-08-192713-01-1987
Sanders Gustaaf24-12-191616-10-1991
Sanders Herman06-03-192821-10-1990
Sanders Irma04-11-191206-02-1996
Sanders Isidoor04-10-191110-05-1994
Sanders Ivonne21-04-193115-03-1990
Sanders Johanna Maria29-07-192501-10-1987
Sanders Julien19-11-193026-11-2010
Sanders Kamiel20-04-190205-01-1991
Sanders Margareta10-08-191101-11-1989
Sanders Maria28-11-190320-11-1993
Sanders Maria06-10-192717-02-2016
Sanders Martha Maria08-12-190802-09-1997
Sanders Maurice13-01-192201-01-1994
Sanders Petrus09-09-189222-04-1981
Sanders René09-03-193009-12-1998
Sansens Nathalie04-08-189109-05-1988
Santermans Emma05-04-190904-02-1993
Santy Cyriel03-10-190623-01-1994
Santy Gilberte01-12-191708-10-2004
Sarens Justine30-12-191616-08-1977
Sarlet Robert18-07-193125-08-1993
Savat André Jozef16-07-192719-10-1990
Savat Prosper Michel Leonard23-02-190927-11-1997
Savat Rosetta Maria Theresia25-05-192714-08-2018
Savels Aurelia26-02-191213-01-1999
Schacht Elvire19-11-192114-03-1992
Schacht Oscar12-06-192306-02-1986
Schaek Jozef15-07-192911-07-2002
Schaeken Maria Ludovica24-03-188310-11-1951
Schaep Martha18-07-190126-12-1993
Schaepdrijver Clara12-11-190810-06-1996
Schaessens Stefaan31-08-196012-07-1992
Schaetsaert Rene29-04-191208-04-1988
Schamp Jacques22-03-193506-03-2000
Scharlaken Christiaan27-03-195429-10-1991
Scharley Ludovica29-11-190120-10-1978
Scharre Augusta Maria15-04-191304-11-2003
Schatteman Louis13-01-190129-08-1986
Schaukens Jozef02-04-192621-07-2011
Schaukens Len27-03-198627-05-2005
Schaumans Isidoor07-06-191914-12-1993
Schauwers Maria Elisabeth25-06-189916-12-1969
Scheers Armand18-07-190226-12-1984
Scheipers Anna04-01-191309-12-1987
Scheire Magda11-05-194510-02-1981
Scheire Richard09-11-190613-08-1970
Scheirlinck José24-01-195116-12-2006
Schelfthout Irma02-09-191905-07-1990
Schelstraete Etienne26-08-194015-02-2001
Schelstraete Firmin30-05-192117-08-1997
Schenk Alfons25-05-191602-04-1989
Schepens Gustaaf07-01-190810-03-2000
Schepens Helena09-12-191319-05-1978
Schepens Irène18-07-193524-11-2007
Schepens Marcel24-11-192828-07-2004
Schepens Yvonne22-09-193112-02-2012
Schepers Albert13-04-191321-04-1996
Schepers Anna12-05-189324-06-1978
Schepers Frans31-07-190817-09-1986
Schepers Julien23-03-192226-06-1992
Schepers Maria Aldagonda02-11-188425-02-1970
Schepers Marie Elisabeth12-12-189018-02-1976
Scheppers Joseph20-09-193613-01-2005
Scherrens Daniël29-05-193906-04-1981
Scherrens Maurits02-12-190411-08-1995
Scherrens Zoe05-10-190928-07-1986
Schetters Sophia28-09-190913-01-2000
Scheynen Regina30-10-192305-08-1984
Schietecat Achiel01-06-190411-01-1994
Schietecat Carolus Ludovicus03-08-189407-03-1994
Schietecatte René19-11-189318-02-1984
Schietecatte Victor09-07-190305-10-1988
Schildermans Maria Lucia19-12-189807-01-1969
Schillewaert Honoré21-07-191431-12-1980
Schils Monique22-10-194429-10-2001
Schmit André Nicolas10-08-192117-04-1977
Schobyn Elisa Maria10-10-189024-04-1973
Schoefs Helena27-04-193430-03-2006
Schoeters Jozef25-06-193129-04-2006
Schollier Camiel23-06-191121-08-1983
Schollier Georges02-01-192924-10-2002
Schollier Honorina09-09-189428-04-1991
Schollier Odiel26-11-192029-12-2004
Scholliers Frans04-09-192324-12-1994
Schoofs Marie Antonie06-04-190418-01-1996
Schoolmeesters Aline16-06-189330-09-1976
Schoonjans Paulus Sylvester31-12-190818-10-1983
Schoonvaere Maria Loetitia03-10-191624-06-1995
Schoonvaere Martha19-03-191630-09-2001
Schoonvaere Martha07-02-193014-03-2008
Schoukens Joanna Maria04-04-191509-03-2005
Schoukens Johanna27-04-191824-02-2005
Schoukens Margareta Paulina03-04-190204-10-1977
Schouteden Anna Maria Catharina05-03-189103-02-1966
Schoutteet Victor06-07-192727-02-1990
Schramme Joanna Maria24-08-191212-06-1986
Schramme Maria13-05-193504-05-2001
Schrauwen Jozef08-08-191516-08-1991
Schreurs Celestina Maria17-09-187409-02-1961
Schreurs Maria Magdalena20-07-191009-10-1988
Schroeders Maria13-01-191230-09-2000
Schuddinck Maria Eveline20-12-189425-05-1993
Schurmans Jozef23-01-193120-09-1989
Schurmans Rachel23-07-192527-03-1992
Sebrechts Karel23-05-190222-12-1990
Segaert Camiel04-02-190310-12-1994
Segaert Maria19-07-190008-11-1981
Segers Georges11-07-191908-08-1994
Segers Irene17-03-191311-01-1999
Segers Maria Philomena25-04-190019-08-1978
Segers Marie14-10-191628-06-2002
Segers Maurits25-02-190908-11-1990
Seghers Peter20-05-192001-10-2012
Sels Mathilda04-06-191301-12-1999
Sels Peter04-05-196331-10-1993
Selschotter Lia12-06-192518-09-2010
Semaille Ernest31-05-193304-04-2003
Sempels Josepha14-05-192803-06-2011
Senaeve Maurits09-03-192320-04-2000
Senelle Eugène27-03-192005-12-1988
Sente Robert16-01-192906-02-1997
Sergeant Marie Charlotte01-06-190517-08-1984
Sergooris Maria Leontina29-04-191220-08-1981
Serlippens Gabriëlle22-09-192123-06-1996
Serlippens Maria12-04-190907-09-1997
Serlippens Sofie18-10-197413-05-2009
Sermeus Albert03-03-191518-11-2005
Sermon Dominique13-07-192827-04-2006
Serneels Elodie14-03-190519-01-1998
Serpieters Gabriëlle11-06-192027-02-1991
Serpieters Henri28-11-192208-06-1990
Serpieters Maria28-07-190208-10-1979
Serruys Willy04-01-193906-05-2012
Serry Michel Jozef24-09-190226-02-1981
Servranckx Egied Gustaaf14-04-190212-01-1987
Servranckx Emiel24-04-191126-07-1980
Servranckx Seraphina31-05-189329-05-1987
Seynaeve Frits02-07-192323-02-1997
Seynaeve Ghislaine29-08-193727-06-1992
Seynaeve Laura Juliana17-12-192431-03-1983
Seynaeve Rachel24-02-191724-03-1997
Seynaeve Sylvia Maria25-02-188707-08-1975
Seys André31-08-191324-09-1976
Seys Jacques05-03-192315-10-2011
Seys Maria Evelina03-01-190220-02-1996
Seys Maurits24-03-191804-11-1993
Shurowa Nadja30-09-192311-01-2005
Siau Alfons Constant26-02-191707-02-1993
Siau Camilla23-06-191529-01-1997
Sibille Jeanne Maria Emilia08-12-189801-07-1989
Sibille Paul27-06-190018-03-1983
Sierens Leon26-06-192706-07-2003
Simoens Marie29-09-190423-01-1992
Simons Netteke18-04-189624-10-1992
Sinaeve Maria19-11-190921-07-1987
Sinnaeve Agnes31-01-192314-05-2003
Sinnaeve Auguste11-03-191329-11-2003
Sinnaeve René24-11-189431-08-1980
Sinnesael Elisabeth13-12-191508-05-1997
Sinoy Joseph08-09-190911-06-1982
Sintobin Gaston11-02-191713-04-1992
Sioen Maurice29-12-192202-06-2005
Sioen Maurits29-06-190221-07-1988
Six Paul Pieter Dionysius11-04-192301-03-1997
Six Roger14-02-192621-06-2013
Slabbinck Georgette18-03-192823-05-2007
Slabinck Kurt06-12-196925-08-2018
Slabinck Leonie10-02-190210-10-1993
Slembrouck André29-03-191625-09-1993
Slembrouck Inès03-11-194005-05-2019
Slembrouck Maurits08-08-190413-11-1999
Slock Carolus23-03-191714-07-1993
Slock Marie-José05-11-191718-11-2000
Slosse Georges07-07-192330-03-1999
Sluys Marcel21-06-192917-10-1997
Smagghe Georgette31-08-192629-06-1996
Smagghe Julia24-05-190614-04-1986
Smagghe Marcel15-07-191230-03-1992
Smagghe Nelly21-05-194618-10-1991
Smeets Jean11-06-188520-03-1964
Smeets Theo06-03-192204-12-1997
Smekens Gaston17-03-193312-12-2005
Smets Adelin09-04-194610-05-1988
Smets Francisca Mathilde10-07-189501-04-1977
Smets Isidoor24-03-191708-10-1990
Smets Leon30-08-192712-04-2002
Smeys Joseph12-01-191921-06-1999
Smis Alice Marie10-10-188028-02-1944
Smis Arnold24-03-191328-11-1984
Smis August22-07-187606-11-1954
Smis Augusta25-05-188629-09-1973
Smis Greta16-12-194024-12-1981
Smis Lena25-03-194806-02-1991
Smis Marie-Jeanne18-03-191726-09-1974
Smismans Georges27-04-192911-10-2011
Smout Elodia24-01-191024-11-1987
Snauwaert Frans31-01-191128-10-1980
Snauwaert Maria Clara03-05-190328-02-1985
Snauwaert Raymond17-12-193526-05-2009
Sneppe Paula15-07-191404-12-1990
Snick Maria15-07-191225-10-1994
Snick Walter14-04-190208-03-1986
Snoeck Eric26-12-193902-03-2005
Soenen Cecilia Alice15-11-192504-01-2018
Soenen Marc04-11-195420-02-2008
Soenen Martha31-10-190613-12-1990
Soens Anna22-05-192301-05-2008
Soens Maria20-09-191815-03-1999
Soetaert Gerard03-04-192301-03-1990
Soetaert Hilaire Albert01-05-191907-03-1985
Soetaert Julianus22-09-191004-05-1998
Soetaert René20-08-190928-03-2000
Soetaert Victor21-09-188409-11-1975
Soete Camiel13-04-192925-03-1985
Soete Denise25-02-195024-12-2002
Soete Gaston26-12-192313-01-2013
Soete Hubert15-08-193630-07-1994
Soete Machiel Michel11-04-190915-03-1992
Soete Maria27-08-190502-05-1991
Soete Maria04-08-193310-12-2001
Soete Rita21-10-195612-06-2014
Sohier Martha10-01-192210-01-2011
Somers Fernand07-03-193621-08-1988
Somers Ivan12-03-193109-08-1993
Sonneville Gerard06-04-190911-12-2001
Sonneville Irené25-04-191721-03-2001
Sonneville Maria30-11-191326-01-2003
Soret Paul22-08-193514-12-1988
Soreyn Godelieve10-07-192301-03-2017
Soreyn Marcel26-03-192108-02-1999
Sorgeloose André07-10-192613-12-2019
Souvagie Agnes09-09-192407-07-1990
Souvagie Alice Anna05-08-190726-08-1992
Spannenburg Jan19-06-194003-08-1990
Speecke Gabriel24-09-191310-06-1996
Spegelaere Aglaï02-10-190305-10-1980
Spegelaere Valère20-11-190424-03-1996
Speltens Alice15-10-192110-01-2005
Spiessens Melanie20-06-190620-04-2001
Spinnoy Maria26-01-191912-05-2004
Spitaels Josée Bertha Odette12-06-192503-07-2017
Spoormans Willem25-01-191919-03-1988
Spriet Gentiel Amand Cornelius10-04-192007-02-1984
Spriet Maurice23-12-192518-07-1994
Spruyt Marie08-07-190519-12-1986
Spruytte André François09-02-191021-06-1988
Spruytte Simonne27-11-192008-04-1971
Stael Honoré21-02-192216-05-2005
Staelens André15-09-191810-03-1979
Staelens Christiaan05-11-195805-07-1992
Staelens Godelieve08-08-192826-10-1993
Staelens Maria15-05-191219-09-2003
Staelens Maria09-05-193406-10-2008
Staelens Marleen12-12-195826-12-2013
Staelens Napoleon25-07-190819-01-1985
Staelens René Henri30-01-193503-07-2012
Staels Estella15-04-191012-08-2006
Staes Emilia16-03-190503-12-1990
Staes Jozef18-06-189227-03-1976
Stallaert Florent05-10-189712-07-1982
Standaert Gaston26-12-192014-11-1995
Standaert Gerardus Josephus31-03-192220-05-2001
Standaert Johan Armand Gerarda10-12-195728-03-2015
Standaert Johan Maurits Alois08-04-193906-11-2009
Standaert Marcella27-08-192023-01-2005
Standaert Marie José20-05-192930-12-1992
Standaert Mathildis29-03-190626-07-2001
Standaert Raymond10-08-193327-07-2002
Staut Euphrasia Maria14-04-189901-10-1987
Steelandt André07-07-193510-05-2015
Steelant Marcel05-05-192213-12-2017
Steeman Emelina01-11-190616-04-1994
Steeman Frans28-07-195616-02-1997
Steen Adiel-Maurits07-10-190717-02-1985
Steen Christine03-02-195807-09-1989
Steen Gerard24-11-192307-11-1989
Steen Gustaaf29-11-190226-11-1983
Steen Paula31-03-191919-07-1989
Steenacker Julien16-08-191327-05-1977
Steenkiste Daniël03-12-193507-09-1986
Steenkiste Oscar19-02-190527-04-1988
Steenkiste Walter22-01-193211-06-1989
Steenmans Lucienne11-04-194807-08-1999
Steens Victorine25-04-191602-03-2007
Stekulorum Maria10-04-192013-03-2003
Stellamans Lucien27-10-191417-12-1993
Stemgee Pierre27-10-193408-06-2007
Sterckx Roger Philippe23-07-193101-08-2008
Steurs Arthur01-02-192924-09-2002
Stevens Joseph18-07-192706-08-1991
Stevens Mariette26-04-193229-02-1988
Stevens Maurice06-01-190916-09-1986
Stevens Roger-Cyriel09-06-192120-06-1986
Steverlinck Joseph16-03-191624-05-2003
Steyaert August Jozef20-03-191729-03-1997
Steyaert Christiane07-05-194603-11-1994
Steyvers Elisabeth24-04-190205-11-1988
Sticker Maria07-06-191309-11-1985
Stockman Alma21-10-191003-11-1989
Stockman Luc13-03-193314-03-1999
Stockmans Nieke10-11-192114-08-2012
Stoffelen Adriaan10-02-190819-03-1987
Stoop Marie15-07-192602-06-2009
Storme Alphons24-10-190303-10-1989
Storme Honoré05-07-190624-05-1988
Storme Joanna08-06-191413-09-2008
Storme Marcel01-09-194424-02-2011
Storme Marcel-Benoit20-07-192110-07-1986
Storme Pierre16-03-191004-08-1994
Storme Sidonie20-02-192427-06-2009
Storms Jozef07-07-190724-09-1994
Storms Odette02-05-193203-03-2013
Stove Adiel-Joseph23-04-192721-06-1989
Stratsaert Daniel20-02-192117-10-2004
Strijckmans Adela17-05-192230-08-1999
Strobbe Daniel15-04-194516-03-2004
Stroef Margriet26-09-193101-11-1992
Stroef Robert Camiel02-02-190408-02-1979
Stroo Denise10-09-193322-12-2015
Stroo René02-03-192522-05-1975
Stroobants Paul Henri05-01-192829-01-2000
Strubbe Bertha28-08-191713-01-1993
Strubbe Denise07-05-193628-08-2020
Strubbe Irma25-01-192221-05-2009
Strubbe Magdalena Maria30-11-189620-07-1954
Strubbe Maria29-11-191114-07-2011
Strubbe Maria22-02-192617-07-2001
Strubbe Marnix18-08-196508-02-2006
Strubbe Maurice21-08-190813-04-1995
Struelens Paulina10-09-190529-05-2003
Struelens Rosina Coleta11-06-189629-06-1975
Struyf Frans28-11-189807-11-1970
Struys Maurice18-06-192126-01-1995
Strypsteen Simonne18-06-191507-08-2002
Stubbe Camiel13-06-190026-01-1979
Stubbe Emma02-01-188613-12-1975
Stubbe Georges23-04-190223-08-1991
Stubbe Jerome04-05-188823-12-1958
Stubbe Jeroom01-12-191113-11-2004
Stubbe Madeleine23-10-189207-03-1968
Stubbe Sylvie03-03-189806-02-1988
Sucaet Gaston14-07-192812-02-1998
Sucaet Gerard17-11-192718-11-2006
Suffys Robert11-07-191926-12-2001
Supré Germana Marie Louise08-08-192427-01-2009
Surgeon Germaine01-08-191114-10-1988
Surkijn Stephanie02-01-190607-11-2002
Susanne Audomarus14-06-190827-05-2001
Susanne Hilaire21-03-191414-08-1991
Suys Marie-Louise19-04-190511-05-1989
Swaels Maria25-11-192504-05-1999
Swaenepoel Maria29-09-192806-11-1997
Swaenepoel Maria-Laura24-04-191016-06-2003
Swartebroeckx Albert30-11-191528-11-1993
Swartenbroeckx Anna13-07-190009-08-1991
Swartenbroekx René21-08-193914-10-1992
Swings Amelie25-04-191629-05-2003
Swinnen Clementine21-03-190008-08-1993
Syoen Charles07-06-190903-04-1974
Syoen Georges14-11-190111-07-1986
Syoen Michel24-02-192010-04-2000
Syryn Irma21-08-190621-09-1977
Sys André16-09-191319-03-2004
Sys Arthur31-05-192028-11-2008
Sys Firmin18-03-193222-02-1999
Sys Georges24-03-192218-02-2015
Sys Gerard04-12-192826-01-2004
Sys Irma01-01-191515-06-2013
Sys Johan27-11-195709-10-2015
Sys Maria21-09-191108-06-2010
Sys Odiel18-12-192730-10-1997
Sys Zulma Albertina18-02-189410-03-1982
Syx Kamiel21-11-188912-08-1969
Syx Maurits20-02-192308-06-1985
't Kindt Erik16-03-194202-02-2010
't Kindt Marguerite17-03-191705-11-2007
Tack Alida26-05-193011-10-1997
Tack Hilda23-04-193027-02-2013
Tack Ivonne Maria18-11-192127-01-1989
Tack Marcel16-12-193028-03-2005
Tack Michel Maurice11-06-190102-12-1976
Tack Robert10-05-192212-03-1992
Taecke Marie17-04-190921-02-1996
Taecke Michel13-01-193031-01-1990
Taeldeman Richard Maurits21-01-192026-02-1998
Taelman André07-06-192531-03-2002
Taelman Jeanne Romanie07-01-191419-05-1993
Taelman Maria17-08-191709-01-2004
Taelman Marie-Louise Marguerite05-09-192009-08-1999
Taffeiren Ivan01-02-196824-10-1991
Tahon Emiel28-06-193220-09-1994
Taillieu Simonne23-11-192028-10-2015
Tallier Elisa04-05-188618-01-1962
Talloen Henri06-03-192514-09-1998
Talloen Oscar27-10-190027-08-1986
Tally Guillaume31-08-190929-07-1988
Talpe Julia18-09-190023-02-1987
Tampere Georgette16-01-192728-03-1989
Tampere Georgette14-05-193403-06-2015
Tampere Gilbert17-11-192712-01-1993
Tamsyn Julia01-08-192609-01-2008
Tamsyn Maria Adriana16-12-192027-05-2009
Tandt Hendrik26-11-189228-05-1984
Tanghe Camille13-11-192811-05-1994
Tanghe Cyriel16-06-191730-07-1975
Tanghe Eduard Jozef26-06-189412-03-1972
Tanghe Elza21-04-190928-10-1995
Tanghe Eulalie Marie01-07-188227-01-1976
Tanghe Frans30-12-191903-03-1999
Tanghe Gilbert08-10-192416-01-1985
Tanghe Henri18-11-190808-11-1989
Tanghe Irma26-12-190119-11-1990
Tanghe Jaak10-05-194031-08-2001
Tanghe Jerome Joseph05-03-191203-02-1985
Tanghe Josephus Renatus30-08-190214-11-1993
Tanghe Jozef11-12-192208-07-2006
Tanghe Lea12-02-192501-04-1990
Tanghe Lucien11-05-193001-02-1992
Tanghe Marcel19-03-193217-07-1989
Tanghe Maria15-08-191004-04-1986
Tanghe Maria08-11-191812-01-2001
Tanghe Maria13-11-192230-10-2006
Tanghe Maria20-05-192921-02-2012
Tanghe Maria Rosalia19-11-191001-05-1998
Tanghe Marie-Louise23-06-192808-01-2006
Tanghe Roger30-06-193115-01-2010
Tanghe Zoë08-07-191013-01-1994
Tant Alice15-11-192324-12-2009
Tant Julienne17-06-191919-01-1999
Tant Laura12-02-190914-10-1990
Tant Leon03-12-192512-08-1973
Tant Maurice17-07-191119-05-2001
Tassens Eliza03-08-190711-12-1991
Tassens Maria21-01-193925-10-1992
Tavano Dominique28-08-190131-10-1992
Taveirne Bertha11-01-189418-04-1978
Taveirne Georges24-08-192402-08-1999
Taveirne Jacques Omer Emiel16-03-192912-04-2008
Taveirne Oscar23-09-189421-07-1981
Taveirne Oscar23-09-190014-08-1988
Taveirne Thierry02-05-194009-12-1993
Taverne Joseph10-07-192513-05-1994
Tavernier August06-06-187824-01-1960
Tavernier Cyrille11-10-190310-03-1979
Tavernier Daniël10-05-194018-01-2011
Tavernier Elisabeth03-11-191610-02-2004
Tavernier Gustaf23-08-190903-09-1990
Tavernier Herman18-11-191521-03-1998
Tavernier Hubrecht14-05-193222-03-2011
Tavernier Joseph10-05-191607-02-1998
Tavernier Julius11-03-187122-09-1962
Tavernier Juul Emiel18-12-192626-11-1994
Tavernier Leo Joseph03-03-190508-04-1993
Tavernier Marcel26-02-191412-10-1990
Tavernier Margriet18-02-190525-12-1991
Tavernier Michel17-06-193021-03-2007
Tavernier Paul27-11-195322-04-2004
Tavernier Paula11-01-192304-03-2012
Tavernier Rachel10-11-191210-01-1997
Tavernier Rene25-12-191124-05-1992
Tavernier Robert19-08-192009-10-1989
Tavernier Wilfried25-04-192222-01-2001
Teerlinck Arthur09-07-190414-10-1977
Teerlinck Cyriel15-09-190730-10-1988
Teerlinck Germana24-04-191218-05-1989
Teerlinck Herman28-08-190305-03-1995
Teerlinck Julia02-02-191105-05-2002
Teerlinck Raoul30-09-193405-07-2001
Teerlynck André03-10-191304-06-1993
Teerlynck Lucie23-03-193905-11-1992
Teetaert Honoré13-02-192725-02-1996
Teetaert Magdalena11-05-192611-11-1991
Teirlinck Margueriet01-07-190616-06-1983
Temmerman Achiel28-11-190805-10-1975
Temmerman Bertha27-05-191713-10-2000
Temmerman Irene17-05-189501-10-1985
Temmerman Joannes05-11-191518-12-1984
Temmerman Leona31-05-194921-08-1993
Temmerman Maria Magdalena06-09-192922-12-2010
Temmerman Willy Victor Roger02-11-193501-08-2016
Tempelaere Angele01-04-191218-04-1987
Tempere Joseph09-01-191717-12-1993
Temperman Clara01-12-190326-09-1990
Temperville Magdaleina26-11-189601-04-1993
Temperville Maurice09-10-191730-04-1995
Tenaerts Paulette03-12-193312-10-1991
Ternest Philomena Josephina26-08-191714-05-2005
Terneu François02-02-191919-03-1987
Terryn Alfred10-02-188929-03-1978
Terryn André18-02-193116-11-2002
Terryn Daniël22-02-193304-12-2004
Terryn Gilberte25-02-192004-02-1988
Terryn Henriette12-01-191601-01-1988
Terryn Leona10-11-192929-10-2011
Terryn Magdalena Maria Godelieve02-01-190329-03-1987
Terryn Margarita27-12-192207-01-2006
Terryn Odiel Jacobus25-03-190009-07-1989
Tersago Marcel07-02-191402-03-1994
Teugels Fernand23-02-193931-12-2011
Teurrekens Marie-José26-09-191501-02-1989
Tevels Rachel Marie10-11-191114-05-2005
Teygeman Yvonne08-04-189502-01-1983
Theeten Carolus Ludovicus29-05-185213-09-1916
Theeten Mathilde Renilde05-10-188719-01-1967
Theeten Roger15-10-191308-06-1996
Theeuwes Arthur09-08-190021-10-1989
Therry Adrienne08-03-191819-09-2006
Therry Blanche26-07-191324-03-1994
Theuninck Achiel24-04-191616-01-1998
Theuninck André27-07-190510-01-1993
Theuninck Emiel31-01-191310-02-1988
Theuninck Rachel Celina12-11-191107-02-1983
Theunynck Godelieve28-10-192815-09-1984
Theunynck Jerome26-09-191319-09-1990
Theunynck Valère27-05-192505-08-2011
Theys Lucie07-12-192326-12-1992
Theys Maria22-07-191131-08-1997
Thibaut Armand Raymond19-11-193307-10-1992
Thibo Magdalena04-06-192525-06-2011
Thiel Gerarda01-02-195922-09-2017
Thielemans Karel25-12-192501-06-2001
Thielemans Leo29-05-193004-06-2007
Thiels Maria24-08-191211-06-1998
Thienpondt Anna04-03-191502-12-2001
Thienpondt Elza11-01-191321-07-1995
Thienpont Leopold Albert26-06-189911-12-1975
Thienpont Maria03-03-190628-04-1987
Thieren Urbain16-05-195319-07-2004
Thijsebaert Magdalena Maria24-02-191020-12-1980
Thilleman Rudolf11-12-189627-08-1984
Thiry André07-10-193607-09-1993
Thiry Gilbert12-08-194606-03-1994
Thiry Irma03-11-191712-10-1996
Thoelen Jan21-04-191530-01-1989
Thoma Raphaël30-03-193205-06-1999
Thomas Marie02-10-191410-03-1993
Thomas Robert27-12-190824-06-1974
Thonon Claude06-06-194204-11-2006
Thorre Maria11-02-190830-07-1994
Thorrez Cerylle Camiel09-08-190631-12-1986
Thurman Werner Paul12-03-192815-02-1998
Thuys Guido15-06-194109-07-1990
Thuys Louis07-08-188721-03-1973
Thys Frans03-11-190125-06-1988
Thys Germaine25-01-192614-09-1992
Thys Maria02-12-190713-06-1989
Thyssen Vera19-05-193922-07-1995
Thyvelin Henri09-09-192517-11-1994
Tieberghien Greetje22-10-196003-06-2009
Tielemans Maria-Leonia29-08-190618-08-1980
Tierens Mathilde18-07-189311-03-1971
Tiers Camiel08-04-191325-06-1991
Tierssoone Fabienne09-03-196426-07-2009
Tierssoone Gilbert02-08-194230-08-2005
Tierssoone Ivonne26-11-190710-01-1989
Tierssoone Julienne26-10-191324-12-1994
Tierssoone Magdalena12-08-190730-12-1993
Tierssoone Maria18-02-190429-04-1997
Tierssoone Suzanne12-04-192514-09-1994
Tilemans Maria Catharina Melanie02-02-190217-05-1982
Tilleman Achilles07-10-191728-02-1998
Tilleman Aline Paula31-03-193520-06-1983
Tilleman André15-01-192424-12-1981
Tilleman Camiel Aimé05-07-189104-07-1978
Tilleman Henri03-03-190526-07-1991
Tilleman Jacqueline26-12-193502-04-2006
Tilleman Julien07-07-191210-10-1990
Tilleman Margarita26-03-191309-04-1992
Tilleman Maria27-10-189514-02-1983
Tilleman Maria26-03-192829-12-1995
Tilleman Marleen17-04-195617-10-1977
Tilleman Maurice12-02-191416-11-2011
Tillon Marcel15-06-191223-05-1979
Timbreur Adrianna Martha Louisa16-09-190828-10-1984
Timmerman Achille27-06-191004-07-1996
Timmerman Aimé Gerard Georges16-03-194420-10-2009
Timmerman Alice24-07-192829-03-2013
Timmerman André31-12-192318-10-1982
Timmerman Angela23-04-191229-12-1991
Timmerman Audomarus Leo12-11-191914-03-1991
Timmerman Christine24-06-190403-07-1982
Timmerman Emma16-08-189429-01-1978
Timmerman Firmin27-05-193001-10-2008
Timmerman Gerarda09-10-190629-01-1985
Timmerman Gerarda08-09-191031-10-1995
Timmerman Gilberte19-04-193926-06-1986
Timmerman Greta18-05-196027-11-2013
Timmerman Irma07-09-190510-01-1997
Timmerman Louis11-04-192022-07-1991
Timmerman Marcel Albert26-09-190223-07-1976
Timmerman Marguerite23-01-190221-07-1979
Timmerman Maria21-04-190420-11-1990
Timmerman Maria15-01-191706-12-2002
Timmerman Raymond20-03-191907-10-1991
Timmerman Roger Medard22-01-193516-11-2004
Timmerman Sidonie Maria11-01-188218-10-1977
Timmermans Jean22-06-192004-06-1980
Timmermans Louis04-04-192404-12-1995
Timmermans Richard04-07-190027-12-1989
Timperman Bertha13-02-191231-01-1998
Timperman Marguerite02-04-190027-12-1986
Timperman Marie-Louise02-05-191521-02-1985
Timperman Remi29-09-190825-08-1995
Timperman Thérèse04-05-193127-07-1975
Tinel Jozef26-07-194614-07-2004
Titeca Eugeen01-12-190107-02-1990
Titeca Gaston24-01-192407-06-2000
Titeca Gustaaf05-02-191312-07-1998
Titeca Zenobie07-08-190429-07-1996
Tittera Jules25-04-192726-07-1997
T'Jaeckx René Emiel07-09-189515-09-1974
T'Jampens Euphrasia21-09-191522-05-2000
T'Jonck Elza13-04-191307-10-1983
T'Jonck Frans22-01-190128-11-1970
T'Jonck Gentil01-08-191302-09-1992
T'Jonck Henri03-03-191125-04-1994
T'Jonck Kamiel17-04-188902-09-1971
T'Jonck Roger André04-03-193124-02-2012
Tobback Louisa07-02-191115-06-2000
Toebaert Omer24-10-191515-11-2002
Toelen Alfons04-04-192501-04-1992
Toelen Frans12-02-192822-07-1994
Toelen Jean15-05-191903-02-1992
Tolpe Alice26-05-190104-04-1993
Tolpe Clara29-10-191424-08-1996
Tolpe Gentiel10-05-191023-09-1981
Tolpe Ivonne29-11-193923-01-2013
Tolpe Petrus Paulus09-10-191212-11-1969
Tolpe René08-04-192208-03-1998
Tommelein Achiel27-08-190124-08-1991
Tommelein Cyriel15-03-191709-04-1994
Tommelein Elisabeth10-11-191501-04-1996
Tommelein Hubert09-12-192806-06-2011
Tommelein Monique12-08-194502-04-2000
Tondeur Emiel17-01-191921-03-2006
Tondeur Emilienne06-10-192723-05-2006
Tonné Jules03-12-191430-05-1997
Tonné René Jean10-07-191213-02-2001
Toorré Elise27-02-192016-04-2005
Toortelboom Louis Henri18-07-188803-01-1955
Top Antoinette23-01-191023-09-1989
Top Daniël05-05-193221-05-1989
Top Eugeen Remi03-09-190327-05-2001
Top Gabrielle16-12-192006-06-2002
Top Joseph17-03-191001-11-1983
Top Julia08-09-190604-03-1988
Top Maria06-03-190116-09-1985
Torck Julien21-09-194005-08-2009
Tordeur Jeanne01-05-191404-07-2006
Tordeur Victor12-01-190724-11-1991
Tordeurs Marie01-09-191303-01-2006
Tordeurs Marie-Louise06-01-193001-04-2011
Torfs Pierre14-03-194214-12-1997
Torreborre Maria16-05-192023-10-1991
Torreele Ivan12-05-195916-09-1994
Torreele Karel07-06-189122-08-1943
Torreele Louis02-04-192320-08-1989
Torsin Josephine09-02-190820-09-1994
Tossens Maria Melania19-07-193615-08-2003
Toulet Pieter-Jan14-02-191121-08-1983
Touquet Henri18-07-191413-12-2007
Touquet Louis30-10-194808-06-1998
Touriany Alfons29-06-192328-10-2012
Touriany Guido12-10-195108-12-2003
Tournecourt Agnes21-07-191209-08-1991
Tournier Claire17-06-193215-04-2004
Tournoy Angela02-05-192026-02-2001
Tournoy Henri27-01-190918-10-1996
Tournoy Maria21-08-192230-01-1998
Tournoy Martha20-05-190821-10-1997
Toussaint Joseph17-04-192209-01-1996
Tousseyn Albert04-04-191408-03-1995
Tousseyn André08-04-192203-05-2016
Tousseyn Medard Theophiel26-10-189009-11-1980
Tousseyn Otto Mauritius20-03-191506-12-1987
Tousseyn Simonne15-04-193020-01-2010
Toye Maria Helena05-05-189705-03-1978
Traen Clementine14-12-190320-01-1985
Traen Germaine17-06-191328-03-1987
Traen Irma Maria23-06-188816-11-1977
Traen Madeleine30-05-190925-06-1998
Traen Margriet08-06-191024-05-1998
Traen Maria08-03-192213-11-1991
Traest Robertina30-03-191106-07-2000
Traisnel Alice Euphrasie Juliette29-12-190923-12-1991
Traisnel Gertrude12-03-191129-04-2003
Traisnel Henri Jozef Corneel06-03-190824-05-1974
Traisnel Oscar05-03-191722-05-2003
Tratsaert Maria03-03-194417-04-1987
Tratsaert Martha20-08-190621-09-1987
Tratsaert Maurice01-08-191005-10-1987
Travers Josephine11-01-190716-11-1991
Trekels Julien Joseph15-07-190923-07-1986
Tremmery Alfred14-09-193412-03-1982
Trio Camille20-10-192205-09-1991
Trioen Maria29-01-193829-12-1983
Trippas Francis29-10-196013-10-1999
Trossaert Romain Prosper21-10-193113-07-2005
Trouvé Frederic10-06-191725-03-1983
Trouwaen Gilbert28-09-192105-06-1989
Trouwaen Leon08-03-189314-01-1985
Truwant Elisabeth23-06-191716-09-2005
Truyaert Ronny29-09-196504-04-2016
Truyens Emma13-09-191804-01-2008
Truyens Leonie13-09-190122-07-1986
Truyens Vital07-08-193210-10-1985
Trybou Gabrielle06-01-192002-08-2007
Tryhou Oskar29-06-190416-09-1990
Tryhou Silvain11-02-190207-02-1992
Trypsteen Louis29-04-192417-11-2011
Tsjoen Marie23-11-190907-02-1999
T'Sobbel Adrienne06-07-192105-06-2001
Tubbe Theofiel08-06-191123-08-1982
Tubex André18-02-191716-02-1986
Tuerlinckx Michel18-06-193603-04-2006
Tuijaerts Regina13-03-193523-11-2009
Tulpin Cyrille23-08-191913-08-1986
Tulpin Irene03-01-191415-04-2009
Tulpin Isabella03-10-191714-02-1988
Tulpin Medard16-01-193324-04-1998
Turck Alice03-06-191019-09-1992
Turck Jozef04-05-188602-03-1978
Tuyten Simon28-11-192810-09-1998
Tuytens Germaine27-03-192121-11-2014
Tuytten Willy Achiel20-08-193109-10-1997
Tyberghien Cécile27-03-193704-08-2002
Tylleman Cassilda14-01-190815-05-1981
Tyteca Henri14-03-192812-09-2012
Tyteca Jules08-10-190024-08-1992
Tyteca Richard24-01-193004-04-2002
Tytgat Etienne15-07-193928-11-1995
Tytgat Georges09-11-191028-06-1996
Tytgat Georges Isidore10-03-191423-01-1996
Tytgat Margaretha01-09-190026-05-1985
Tytgat Maria30-10-192219-01-2005
Tytgat Maria Rita09-06-193804-01-2006
Tytgat Maurice Karel30-05-190522-09-1995
Tytgat Paul13-10-194201-03-2000
Tyvaert Adrienne15-08-190816-03-1998
Tyvaert André Joseph10-03-192930-08-2005
Tyvaert Georges17-10-191214-06-1994
Tyvaert Gerard25-09-192314-05-1981
Tyvaert Helena20-02-190619-06-2002
Tyvaert Irma03-10-190227-02-1993
Tyvaert Julia27-07-192504-09-1994
Tyvaert Julien20-11-189918-04-1983
Tyvaert Magdalena17-08-189720-03-1981
Tyvaert Martha25-08-190710-05-1998
Tyvaert Renatus Gustavus01-11-189614-12-1983
Ugille Louis20-03-191806-04-2002
Uitdewilligen Helena Catharina Christina19-01-191412-03-1970
Uleyn Cyriel27-12-190318-09-1996
Uleyn Isabelle25-09-193514-06-2003
Uleyn Roger29-04-192430-12-2005
Ulin Maria26-01-192225-02-2011
Ulrich Anna08-02-192230-09-1999
Ulser François29-09-192829-08-1997
Urbain Adhémar28-08-1985
Ureel Lucien04-05-192810-03-1991
Ureel Marcel Karel Jacob06-11-190502-06-1992
Usewils Ida03-07-191623-02-2000
Uten Eugeen21-09-191914-05-2001
Uyttendaele Jules06-03-193205-02-1986
Uyttendaele Paul Leon François21-07-190914-03-1993
Uyttenhove André Joseph18-03-192431-10-1982
Uyttenhove Godelieve21-02-190508-10-1986
Uyttenhove Joseph Ernest28-09-191105-10-1992
Uyttenhove Lydie25-06-193123-09-1991
Uyttenhove Mariette05-03-193320-12-1992
Uyttenhove Maurice Henri09-12-189901-04-1986
Uyttenhove Maurits31-08-191211-11-1991
Uyttenhove Remi09-01-191823-11-1987
Uytterschout Marie-Louise12-03-190715-05-1992
Uyttersprot Gabriëla17-05-189927-10-1997
Uyttersprot Raymond12-11-193522-03-1987
Uyttersprot Yvonne08-08-193131-01-2009
Uzeel Maria23-09-192819-04-1998
Vackier Maurits11-09-190910-05-1996
Vackier Rachel30-05-192228-04-2009
Vaernewyck Simonne30-03-191922-02-1991
Vaesen Alice25-07-193525-01-2002
Valcke Gustaaf07-04-189601-02-1988
Valcke Joseph08-07-190424-09-1984
Valcke Martha31-05-189913-09-1984
Vallaey Gabriël08-11-193222-08-2010
Vallaeys Elza26-12-191010-03-1995
Vallaeys Laura20-08-189712-09-1980
Vallaeys Raphaël06-10-192128-06-1981
Valvekens Martha06-05-192024-12-2004
Van Acker Adriana22-04-192015-06-1988
Van Acker Alina Pauline17-07-191019-08-1988
Van Acker Firmin21-02-191714-08-1988
Van Acker Henriette06-10-191424-02-1998
Van Acker Jozef02-04-193629-10-1996
Van Acker Lorry28-11-195027-05-2014
Van Acker Madeleine24-08-190425-04-1989
Van Acker Margaretha Philomena29-01-191129-03-1999
Van Acker Maria Magdalena24-06-190630-11-1990
Van Acker Marie José29-11-192727-03-2009
Van Acker Maurits18-04-190817-04-1981
Van Ackere Albertine10-05-191321-02-1980
Van Ackere Rachel28-08-192227-03-2002
Van Aert Joanna Elisa15-05-192005-09-1986
Van Aert Maria28-05-192102-05-1999
Van Ammel Frans24-05-192109-05-1996
Van Asch Georges07-05-193230-04-2006
Van Assche Cecile02-12-192623-02-2009
Van Assche Jan Alfons13-08-191403-07-1994
Van Audenaerde Willy27-05-194108-04-2005
Van Audenhove Eliane14-07-194116-05-2000
Van Autreve Remi10-09-190520-05-1982
Van Autreve Richard15-06-191602-08-2003
Van Autrijve Agnes07-12-191323-05-2001
Van Avondt Jules28-07-192330-10-1990
Van Baeveghem Remi05-09-190817-08-1983
Van Bambost Aimé27-08-190623-09-1995
Van Bastelaere Martha01-08-191220-01-1990
Van Becelaere Erna26-08-193602-05-2013
Van Belle Achiel26-01-189706-01-1990
Van Belle Catherine23-07-193116-05-2008
Van Belle Georges14-04-192207-12-1978
Van Belle Laura15-12-191906-08-2007
Van Belle Leopold24-10-190904-06-1991
Van Belle Maurits20-08-193025-10-1985
Van Belle Rachel22-08-190617-02-2001
Van Bellegem Eduard Robert17-10-193910-11-2007
Van Belleghem Adrienne21-08-190902-07-1997
Van Belleghem Adriette14-07-192219-12-1991
Van Belleghem Agnes20-08-190410-08-1987
Van Belleghem Agnes17-03-191111-04-1998
Van Belleghem Antoinette25-09-192921-12-1988
Van Belleghem Camille22-06-190719-06-1981
Van Belleghem Firmin06-10-191119-10-1984
Van Belleghem Jeanne13-03-191718-03-2004
Van Belleghem Marcella04-04-190625-01-1988
Van Belleghem Mariette09-01-192917-12-2006
Van Beneden Jozef Maurits17-07-190111-01-1981
Van Beneen Julia18-08-190206-04-1972
van Besien Albert Joseph René Cornelis10-12-191421-07-2004
Van Besien Euphrasie12-11-186125-02-1953
Van Betsbrugge Peter02-05-195805-01-1993
Van Bever Maria Sophia26-12-189925-06-1981
Van Beveren Maria05-04-190512-02-1995
Van Beveren Paula25-01-193326-10-1986
van Biervliet Elmar08-09-192818-05-2004
van Biervliet Paul Maria Jozef Aloïs28-06-189103-02-1972
van Biervliet Tillo18-02-192018-11-2005
Van Biesbroek Clarisse03-06-191105-12-2007
Van Bignoot Maria05-09-191728-01-2003
Van Bignoot Yvonna31-12-189924-03-1976
Van Bockstael Georges09-03-192620-05-2005
Van Boom Paul11-07-194725-03-1993
Van Bosstraeten Karel20-03-190526-03-2003
Van Bouwel Petrus10-03-191405-05-1993
Van Boven Maurice Leopold21-05-192818-12-1995
Van Boxstael Anna07-03-193009-12-1993
Van Brabant Hélène07-10-190223-12-1998
Van Brabant Jerome20-04-189917-08-1980
Van Brackevelt August22-02-193306-10-1997
Van Brackevelt Kurt06-08-196803-10-1991
Van Brackevelt Roland18-02-194404-09-1997
Van Brecht Maria Philomena Ludovica17-05-191627-03-1989
Van Broek Theofiel Robert26-06-191925-03-2004
Van Buggenhout Josephine27-12-189815-03-1981
Van Caer André21-08-193904-05-1987
Van Caeseele Martha Alice18-09-191621-05-1999
Van Caillie Germana19-01-191304-11-2001
Van Caillie Leontine17-06-188825-02-1985
Van Calenberge Anna Leonie01-10-191011-12-1984
Van Camp Alexander24-02-192227-03-1994
Van Camp Alfons22-09-189715-10-1989
Van Camp Frans23-02-192208-06-1998
Van Camp Maria30-03-190415-09-1990
Van Camp Raymond11-01-192803-10-1989
Van Campenhout Jef26-08-192610-02-2005
Van Canneyt Germana Ida Maria A.24-02-190706-04-1979
Van Canneyt Gilbert Octaaf Germana06-11-194706-10-2007
Van Canneyt Guido01-09-192703-12-2015
Van Canneyt Jozefa Marie Ferdinand24-07-193422-02-2010
Van Canneyt Jules08-07-192030-11-1979
Van Canneyt Maurice Gustave18-05-188920-11-1970
Van Canneyt Odiel03-07-190804-02-1981
Van Canneyt Paula10-01-190926-03-1996
Van Canneyt René Edmond Hector17-07-191210-06-2006
Van Cappel Arnold21-03-194808-11-1999
Van Cappel Georges08-04-192014-01-1981
Van Cappellen Mariette30-11-193710-03-1992
Van Cauter Emiel02-09-189325-06-1981
Van Cauter Irma07-08-189818-04-1994
Van Cauter Maria12-12-191628-08-1999
Van Cauwelaert Henri03-12-195413-09-2003
Van Cauwelaert Julien21-03-192610-04-2012
Van Cauwenberge Hilda01-08-192926-02-2008
Van Cauwenberghe Elza25-06-191412-10-1997
Van Cauwenberghe Julien21-11-191620-01-1995
Van Cauwenberghe Maria05-04-193231-05-2008
Van Cauwenberghe Roger24-09-192112-07-2005
Van Cleemput Leonie-Marie07-01-186828-04-1957
Van Cleemput Maria16-04-192017-10-1988
Van Cleven Philogène31-07-190401-01-1974
Van Clooster Henri06-03-190222-10-1994
Van Coillie Albert29-09-191606-08-2007
Van Coillie Albert04-01-191719-03-1984
Van Coillie Daniel08-09-193831-07-1991
Van Coillie Herminia10-11-189116-12-1979
Van Coillie Irma Maria25-10-190112-11-1988
Van Coillie Marcel06-08-192518-12-1996
Van Coillie Maria12-06-192313-03-2003
Van Colen Frans03-10-194228-02-1998
Van Coppenolle Georges10-12-190202-11-1988
Van Coppenolle Marguerite26-06-189120-04-1980
Van Coppenolle Martha11-01-190531-05-2001
Van Coppernolle Maria16-02-193423-01-2005
Van Craenenbroeck Jacques Jan-Baptist08-02-192717-02-1980
Van Craeymeersch Maria Octavie11-02-189812-05-1987
Van Craeynest Theofiel11-02-190614-05-1980
Van Cutsem Helene Marie Victorine01-09-190126-12-1981
Van Cutsem Henri24-09-193114-10-2007
Van Cutsem Malvina Rosalie31-08-190320-09-1986
Van Cuyck Jeannette13-07-190515-06-1998
Van Daele Cyriel26-04-190408-02-1985
Van Daele Elisa13-05-192017-02-2004
Van Daele Gerard26-03-190516-02-1988
Van Daele Marcel04-10-191507-10-2004
Van Daele Michel16-04-193407-05-2013
Van Daele Oscar12-08-192001-05-2007
Van Daele Paul09-06-194407-08-2003
Van Damme Achiel21-03-191131-03-1988
Van Damme André16-04-189709-07-1977
Van Damme André09-07-192608-05-1998
Van Damme Camiel29-10-190310-12-1984
Van Damme Celine28-12-192004-06-2004
Van Damme Emma Ludovica23-04-189918-09-1979
Van Damme Eugenie17-03-189701-03-1982
Van Damme Francine01-10-193917-06-2011
Van Damme Jerome17-04-191305-07-1985
Van Damme Julien Valère02-05-191005-04-1988
Van Damme Leon02-08-190707-08-1976
Van Damme Leon25-01-192304-04-1998
Van Damme Lieve15-05-194331-01-2004
Van Damme Lucien22-04-189903-08-1986
Van Damme Lucienne24-02-191013-06-1998
Van Damme Lydia28-08-191417-03-1993
Van Damme Maria14-06-192218-07-2012
Van Damme Maurice05-05-191626-04-2009
Van Damme Maurice18-10-192128-09-2010
Van Damme Remi20-01-191423-10-1994
Van Damme Renaat Joseph16-11-189906-05-1990
Van Damme René13-01-190504-06-1957
Van Damme Roger07-02-193830-10-1999
Van Damme Romanie Nathalie01-04-189213-09-1984
Van de Cappelle Elizabeth12-05-191511-10-2007
Van De Cappelle Joseph27-06-190815-03-1983
Van de Casteele Hubert26-01-193011-11-2004
Van De Casteele Martha24-04-190929-12-1991
Van de Caveye Yvonne20-01-192101-03-2011
Van de Gehuchte Margareta28-09-191914-02-1978
Van De Gejuchte Carolus10-03-191310-10-1989
Van De Gejuchte Henrika Maria25-02-190704-01-1992
Van De Gejuchte Leo Henricus25-07-190911-05-1989
Van De Ginste Denise31-07-192108-07-2003
Van De Ginste Maurice Alfons Modest30-01-191031-12-1997
Van de Ginste Noël01-04-192510-03-2002
Van De Gucht Magdalena12-06-191104-11-1983
Van De Keere Elisa13-11-191409-03-2010
Van De Keere Ernest Albien Jozef11-05-190815-02-2000
van De Keere Ivonne19-06-191319-10-1999
Van de Kerckhove Benedictus Anton.20-02-190109-10-1989
Van De Kerckhove Hendrik15-10-189806-01-1984
Van de Kerckhove Herman Henricus24-02-191227-06-1993
Van de Moortele Antoon Juliaan Nestor31-05-193008-09-2007
Van De Pas Leon12-04-190915-01-1992
Van de Perre Pierre11-08-191624-09-2003
Van De Poel Ivo20-09-194914-04-1994
Van De Poel Ludovicus Jozef10-07-192015-08-1981
Van De Poel Patrick08-07-195505-02-1984
Van De Putte Maria15-07-190510-04-1992
Van De Slijke Willy23-05-192830-05-2008
Van de Steene Jackie27-03-194003-12-2007
Van De Sype Albert16-05-192303-02-2010
Van de Vaerd Kamiel20-12-192503-06-2010
Van De Veire Remi30-11-192927-03-2014
Van de Velde Clarisse05-03-191701-05-1997
Van De Velde Cordula Jozefa20-06-191203-04-2011
Van de Velde Elisabeth Emma25-07-192420-06-2008
Van De Velde Etienne18-12-194411-01-2007
Van De Velde Judith Maria21-02-191127-03-1988
Van de Velde Lucien27-08-193802-07-2010
Van de Velde Maria03-04-192213-10-1991
Van de Velde Medard09-09-191117-01-2010
Van de Velde Melania04-03-191314-08-1997
Van De Velde Pharaïlde14-02-191619-12-2010
Van De Velde Prudent23-08-190811-10-2001
Van de Velde René19-02-192227-03-1992
Van de Velde Robert23-03-192930-04-2000
van de Vijver Gerard06-12-192629-09-1981
Van De Vijver Maria18-10-192214-07-2001
Van De Voorde Johan27-09-195520-01-2008
Van De Voorde José01-01-195022-03-1998
van de Vyver Magdalena25-05-191423-07-2005
Van de Walle Maria25-01-191419-09-2006
Van de Walle Oscar Gerard15-09-192510-02-2000
Van de walle Suzanne07-12-193705-05-1998
Van de Wattijne Victorine30-05-190322-01-1992
Van De Weghe Christiane29-10-193306-08-2012
Van de Weghe Josephus Albertus04-05-191614-07-1996
Van De Weyer Lucie17-04-192719-12-1988
Van De Wiele Paul26-04-192523-05-2001
Van De Wiele Simonne03-12-192830-11-2007
Van de Winckel Maria13-10-188121-02-1970
Van De Woestijne Marc28-05-193212-12-1992
Van De Woestyne Dirk Robert Urbain22-10-196613-08-1989
Van Den Abbeele Helena25-05-191224-01-1996
Van Den Abbeele Kamiel26-12-191208-04-1994
Van den Abbeele Victor01-12-191201-05-1997
Van den Abeele Albert Arthur Richard01-02-191729-04-1998
Van den Abeele Lutgarde Julienne Marie07-03-193609-12-2007
Van den Abeele Lutgart04-02-196215-12-1995
Van den Abeele Willy Eduard Fernand09-03-193502-04-2014
Van Den Abeele Yvonne Germaine11-10-191431-10-1992
Van Den Balck Louis20-01-193004-04-2005
Van den Bergh Albertina Sophia21-12-190516-05-1990
Van Den Berghe Antoine16-02-194021-12-1997
Van Den Berghe August09-11-192105-02-1989
Van den Berghe Camiel01-11-191423-02-1992
Van Den Berghe Els16-06-197021-11-1994
Van den Berghe Fabienne09-02-196425-07-2000
Van Den Berghe Geeraard Robert Remi24-06-192228-06-2008
Van Den Berghe Johan11-06-196331-07-1983
Van Den Berghe Maurice30-08-191909-04-1995
Van Den Berghe Medard03-06-191924-02-1995
Van Den Berghe René02-10-191914-10-1997
Van Den Berghe Roger06-05-192902-02-1992
Van den Berghen Karel15-10-191819-07-1981
Van Den Bogaerde Maria-Ludovica16-04-190322-05-1991
Van Den Bon Constant15-04-192206-02-1987
Van Den Bossche Albert16-09-191521-11-1987
Van den Bossche Antoinette20-05-192708-09-2006
Van den Bossche Celestina25-12-189722-11-1985
Van Den Bossche Maria Valerie19-02-190723-03-1998
Van Den Breemt Maria10-02-191204-01-2009
Van Den Brempt Germana19-08-191301-10-1986
Van Den Broeck Irma27-03-191227-01-1998
Van Den Broeck Jozef14-09-192814-05-1996
Van Den Broeck Magda15-08-195114-12-2000
Van Den Broeke Melanie20-08-191109-01-1998
Van Den Bussche Camiel25-10-191609-12-1989
Van Den Bussche Lucien05-04-190906-05-1982
Van den Bussche Mathilde13-01-190711-08-1998
Van Den Daele Donaat31-03-193609-11-2003
Van Den Driessche Elza Maria20-06-190903-12-2006
Van Den Driessche Maria Pharailde Richard21-05-192925-03-2016
Van Den Eeckhoudt Maria Julia13-12-191601-04-1985
Van Den Eeckhout Grandina08-05-192212-09-1997
Van Den Eeckhout Maria23-10-191010-06-1996
Van Den Eede Maria Octavie11-06-188914-03-1981
Van Den Ende Celine26-10-191911-09-1992
Van Den Eynde Louisa08-11-192820-05-2009
Van den Eynden Frans29-01-191028-03-1998
Van Den Hauwe Magdalena Maria01-03-191106-10-2003
Van den Heede Maurice06-01-192020-05-2005
Van den Hende Rafaël02-06-192719-03-2004
Van Den Heuvel Frans28-02-191408-07-1989
Van Den Hoof Maria Ludovica03-11-190111-05-1981
Van den Houte Arnold20-01-192818-11-2001
Van Den Houwe Joannes23-11-191402-08-2007
Van Den Kerkhove Freddy20-01-195614-08-1999
Van Den Kieboom Philip Jozef23-02-190703-12-1980
Van Den Poel Manil02-12-192012-07-1998
Van den Weghe Jacques27-09-192306-11-2007
Van Den Winckel Nicole02-02-194306-08-1985
Van den Wyngaert Maurits Aloïsius Leo01-11-193209-12-1994
Van der Auwera Leopold18-12-192008-11-1997
Van der Bauwhede Alfred21-03-188516-04-1969
Van Der Bauwhede Elisabeth27-12-191508-10-2007
Van der Bauwhede Rachel18-09-191313-10-2008
Van der Beke Adrienne12-10-191006-01-2001
Van der Beke Martha15-03-188907-08-1980
Van der Biest Lucien08-06-192606-03-2011
Van Der Borght John26-09-194027-03-1992
Van der Cruyssen Jan30-08-196505-09-2007
Van der Donck Martha Pelagia09-09-191519-04-1994
Van Der Donck Michiel07-07-191316-11-1983
Van Der Donckt Maria Irma29-10-188728-06-1985
Van Der Eecken Marieke18-03-192126-06-2008
Van Der Elst Alice Josephine01-03-190105-05-1979
Van Der Elst Catharina06-05-191419-02-1987
Van der Elst Frans28-09-192428-03-2008
Van Der Elst Hendrik21-12-192123-06-1997
Van der Elst Maria Louisa14-12-192105-05-2003
Van Der Elstraeten Adrienne Maria19-05-191401-06-1990
Van Der Elstraeten Yvonne Gerarda01-12-192119-12-1993
Van der Haegen Roger16-07-191914-02-2001
Van Der Heyde Marie-Jeanne15-10-189520-08-1982
Van der heyden Renatus03-11-192407-04-2011
Van der Jonckheyd Jan17-08-191319-01-1992
Van Der Keelen Alfons07-01-191103-12-1981
Van Der Kelen Karel Jozef28-11-192122-05-1981
Van Der Kelen Urbain03-07-194122-12-1980
Van Der Mauten René24-08-190419-03-1985
Van der Meeren André10-04-192608-07-1998
Van Der Meiren Alfons10-12-191014-11-1990
Van Der Mijnsbrugge Petrus29-08-192030-09-1986
Van Der Perre Maria05-11-188010-10-1976
Van Der Perre Maurits03-03-193713-03-1987
Van Der Poorten Firmin28-08-191528-02-2002
Van Der Poorten Paulus18-06-189618-12-1985
Van Der Sande Louis08-02-191606-09-1994
Van Der Smissen Maria12-03-190523-10-1999
Van Der Stee Corneel Alfons06-09-189519-10-1971
Van der Straeten August30-09-192103-02-1991
Van Der Straeten Petrus Gilbert22-10-191111-05-1993
Van der Stuyft Albert Arthur29-09-192622-10-1999
van der Veen Geertje04-05-192003-03-2010