Home

Op zoek naar bidprentje/rouwbrief van:

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

(h)Eecke Anna Cornelia1755
Aalders Joannes1900
Aalders Wilhelmus Gerardus02-06-1855
Abbeloos Alfons
Abbeloos Carolus Ludovicus15-10-183322-09-1910
Abbeloos Joannes02-02-1874
Abeel André04-02-192809-04-1999
Abeel Georges14-02-189919-07-1957
Abeel Gerard05-06-190628-09-1997
Abeel Germain11-10-193004-06-2011
Abeel Gilbert07-11-192908-11-1990
Abeel Godelieve16-03-193725-11-2006
Abeel Noël13-07-193401-09-1986
Abeele Louis
Abeele Louis31-12-1815
Abelleyt August08-07-186704-05-1920
Abelleyt Carolus06-09-183117-01-1892
Abondy Joanna27-02-181512-12-1893
Abraham Lucien18991982
Abrahams Geertje15-06-176613-12-1815
Abrahams Jans
Absolon Elisabeth01-08-191604-01-1996
Abts Maurits19-10-190328-09-1990
Accoe Alfons
Accoe Michel
Accou Godelieve Margriet26-04-191228-05-1966
Accou Jacqueline
Accou Maria23-05-192227-03-1980
Accou Maurice
Accou Phafiel
Accou Rachel17-12-190619-06-1996
Achten Ernest
Achtergael Helena
Achtergaele Arthur30-05-187303-05-1933
Achtergaele Camille Maurits19-02-189705-09-1916
Achtergaele Cyrille Joseph189011-06-1891
Achtergaele Euphrasie1865
Achtergaele Gabrielle Marie Léon.29-10-1931
Achtergaele Gerard Camiel07-04-193907-04-2009
Achtergaele Henri Louis25-02-190420-10-1974
Achtergaele Hermanus Firminus03-05-190912-04-1993
Achtergaele Leonie Marie29-01-186917-07-1957
Achtergaele Marie Louise1898
Achtergaele Mariette Yvonne Henriette19-09-194303-02-1997
Achtergaele Nathalie Marie11-11-186623-04-1922
Achtergaele Petrus03-07-1832
Achtergaele Sidonie Marie27-01-187506-02-1952
Achtergaele Silvie Marie17-12-190622-12-1909
Achtergaele Zoë Marie09-04-190113-05-1974
Ackaert Anna Maria20-04-175203-03-1816
Ackaert Gilbert Edmond16-10-192226-12-2001
Ackaert Leo
Ackaert Leon
Ackaert Philomena Mathilda12-06-1875
Acke André
Acke Camiel
Acke Dries
Acke Georges
Acke Helena
Acke Hieronymus Antonius11-06-190530-04-1981
Acke Joanna Theresia06-10-179017-05-1859
Acke Jozef18-03-193505-01-2019
Acke Julien
Acke Kamiel08-11-1910
Acke Maria
Acke Marie
Acke Rafaël20-10-193503-09-1995
Acken Jacqueline
Ackerman Eduard
Ackerman Frans
Ackerman Gerard07-11-190406-11-1971
Ackerman Joanna
Ackerman Joanna Livina18-07-177008-10-1847
Ackerman Josephina
Ackerman Jozef
Ackerman Leentje
Ackerman Livinus
Ackerman Marie Madeleine
Ackerman Martha
Ackerman Remi17-08-188915-05-1956
Ackx Georgette
Ackx Margriet03-01-183330-11-1997
Acoe Amelia25-02-184220-02-1914
Acoe Armand Modeste25-04-1906
Acoe Laurentius
Acquet Dieter09-04-2020
Acx Raphaël Dieudonné16-11-191926-04-1945
Acx Valérie13-05-191026-01-1999
Adalewska Jadwiga18-11-192522-01-1995
Adam Achiel
Adam Alain Laurenda Arthur25-02-1961
Adam Alberic
Adam Albert
Adam Alfons
Adam Alois
Adam Alois27-03-188801-09-1965
Adam Amedée
Adam Andre1989
Adam André08-06-193621-09-1997
Adam Antoinette Agnes01-01-189908-01-1987
Adam Arthur
Adam Augusta Maria18-07-188128-08-1959
Adam Bernard12-09-189606-09-1976
Adam Camiel
Adam Daniël01-08-191628-06-2003
Adam Diane
Adam Dirk Marie15-05-196516-01-2022
Adam Elisa28-10-187622-11-1953
Adam Elvira
Adam Eric14-03-194403-01-2003
Adam Etienne
Adam Evarist
Adam Frans29-06-193130-01-2007
Adam Georges14-09-193206-12-1977
Adam Gerard Maurice06-07-191429-05-1971
Adam Hector
Adam Irma Betha11-01-189711-02-1981
Adam Jeannina1999
Adam Joseph
Adam Jozef
Adam Jules
Adam Julien
Adam Laëthitia
Adam Maurice
Adam Oscar
Adam Pharaïlde
Adam Robert
Adam Victor
Adams Augusta
Adams Augustus24-08-184528-10-1930
Adams Bea
Adams Ivona14-09-190018-07-1987
Adams Maria Irma1925
Adams Rachel
Adams Valère
Adams Velma L.19211988
Adams Victor Camiel10-10-190818-04-1987
Adan Maria1937
Adelaere Leon08-03-190118-12-1987
Adins Christiane
Adins Joseph12-03-191512-02-2003
Adins Stefaan
Adriaen Fernand
Adriaen Julien
Adriaens Adelaide12-02-184405-01-1912
Adriaens Arthur29-07-188925-05-1958
Adriaens Bert
Adriaens Camiel31-12-188910-06-1933
Adriaens Charles07-01-187804-03-1958
Adriaens Emiel02-04-187510-12-1942
Adriaens Emma13-01-189112-12-1947
Adriaens Franciscus13-04-180718-01-1876
Adriaens Gabrielle20-05-188631-05-1972
Adriaens Hektor05-02-186213-01-1919
Adriaens Henri12-10-184705-06-1932
Adriaens Josefine Albertina25-01-190328-04-1952
Adriaens Joseph30-04-189204-02-1959
Adriaens Joseph16-02-193206-04-2002
Adriaens Jozef
Adriaens Jules01-10-186706-01-1932
Adriaens Lucia28-05-185120-12-1882
Adriaens Lucia30-10-188705-09-1966
Adriaens Maria
Adriaens Marie30-10-188705-09-1966
Adriaens Melania17-09-184022-12-1925
Adriaens Nelleke26-01-197813-10-1986
Adriaens Oscar26-02-188127-12-1955
Adriaens René
Adriaens Rosalia08-07-183831-08-1917
Adriaens Sylvie06-12-187622-03-1959
Adriaens Victorine
Adriaensens Geert
Adriaenssens Alexander
Adriaenssens Frans
Adriaenssens Maria
Adriaenssens Maria Paulina Josepha28-12-1916
Adriansens Gerard16-01-190911-10-1981
Adriansens Jan
Adriansens Kamiel
Adriansens Martijn
Adriansens Petrus
Aechtens Marie Caroline Joseph30-08-1734
Aeck André
Aeck Maurice
Aelbrecht Franky
Aelter Adronia23-03-189117-04-1974
Aelter Andreas Arseen09-04-191910-09-1954
Aelter Cyriel Gerard07-06-191514-03-1982
Aelter Elza17-07-192011-11-2011
Aelter Geert Ghislain03-08-195121-03-2018
Aelter Germaine27-02-192731-12-2011
Aelter Ghislain Jozef14-09-192116-03-1958
Aelter Gustaaf Emiel28-11-192722-09-2007
Aelter Gustavus11-03-185114-07-1925
Aelter Johanna Maria22-04-19201985
Aelter Josée
Aelter Julius01-10-188914-04-1966
Aelter Leonardus Alfredus13-01-188727-01-1950
Aelter Lucette Mariette Juliette01-07-192502-12-1998
Aelter Lucia Angela04-01-192321-02-2007
Aelter Magdalena22-02-189727-05-1974
Aelter Patrik Jules20-12-19492011
Aelter Tim
Aelterman Adrianus
Aelterman Bonaventura Franciscus24-11-184810-09-1849
Aelterman Camillus02-09-1868
Aelterman Christianus28-02-1740
Aelterman Constantinus05-03-1787
Aelterman Egidius04-11-1742
Aelterman Engelbertus17-12-1793
Aelterman Engelbertus20-10-1795
Aelterman François Remi09-11-189227-08-1968
Aelterman Georgius164818-04-1714
Aelterman Jacobus27-05-179710-11-1871
Aelterman Jacques
Aelterman Jean-Paul
Aelterman Joanna09-04-1788
Aelterman Joannes
Aelterman Joannes21-11-169004-03-1776
Aelterman Joannes21-06-170207-09-1782
Aelterman Joannes25-03-1738
Aelterman Judoca16-06-172622-07-1796
Aelterman Judoca26-04-174508-03-1795
Aelterman Judocus08-01-175111-08-1819
Aelterman Livina Judoca01-02-1792
Aelterman Livinus175018-09-1796
Aelterman Louis
Aelterman Maria21-03-1693
Aelterman Maurits
Aelterman Petrus Franciscus26-05-1790
Aelterman Prosper
Aelterman Romanus05-10-1830
Aelterman Ursulina12-06-1832
Aelvoet Georges
Aelvoet Joseph
Aelvoet Robert
Aenspeck Willy
Aepers Emerencia
Aercke Adelin Remi29-12-1932
Aercke Andrëas Ernest18-08-1902
Aercke Eduard
Aercke Helena Maria07-08-1908
Aercke Irma18-09-1898
Aercke Omer Arthur10-02-1906
Aerens Fernand
Aerens Raymond
Aerens Theophiel31-03-189227-06-1958
Aernaut Eduard
Aernoudt Andre01-03-189812-01-1974
Aernoudt Bertha14-04-189307-04-1960
Aernoudt Charles05-01-185813-03-1942
Aernoudt Cyriel
Aernoudt Etienne
Aernoudt François
Aernoudt Ghislaine03-04-193701-07-1984
Aernoudt Ludovicus29-04-182312-09-1906
Aernoudt Maria14-08-189411-05-1905
Aernoudt Mariette
Aernoudt Rosa
Aernout Isabella Clara30-04-173615-01-1831
Aernout Joannes Jacobus Franciscu
Aernout Lieven
Aernout Magdalena1998
Aers Joanna Maria
Aers Marcel Juliaan Lodewijk17-11-1927
Aerssens Leonia Maria27-11-187418-08-1924
Aerssens Ludovicus Joannes31-07-184405-12-1903
Aertgeerts Irène
Aertgeerts Jan
Aertgeerts Jos
Aertgeerts Lode
Aerts Alfons
Aerts Alfons
Aerts Brigitte30-12-195624-11-2009
Aerts Florent
Aerts Frans
Aerts Frans
Aerts Helena Maria Amelberga18921946
Aerts Henri
Aerts Jos
Aerts Joseph
Aerts Jozef
Aerts Louis
Aerts Mia
Aerts Peggy
Aerts Petrus
Aerts Petrus
Aerts Ulric
Aesaert Andreas Jozef21-11-193121-04-2008
Aesaert Bea
Aesaert Emiel Joseph15-09-1924
Aesaert Johan
Aesaert Leo Jozef01-01-1915
Aesaert Maria27-09-1888
Aesaert René01-03-2013
Agache Anna Magdalena21-04-191314-05-1987
Agache Nestor Josephus06-12-190411-01-1982
Aggoun Amar
Agneessens Octaaf
Agon Yvonne
Akkermans Adrianus
Akset Alphonse Joseph02-08-189215-04-1970
Alaerts Guillaume
Albers Gerard20-11-192604-11-1998
Albers Valère
Alberts Henri
Albessart Alfred
Albrecht André02-03-193026-03-1969
Albrecht Renatus17-06-189430-12-1971
Alderweireldt Anna
Alderweireldt Georgine
Alderweireldt Madeleine
Alderweireldt Marcel
Alderweireldt Prudent
Aldeweireldt Emilie
Alexander Bernard
Alexander Kamiel
Alexander Maurits28-03-192419-06-2003
Alexandre Marie Josephe08-06-178313-06-1861
Alfvoet Albertine12-02-1891
Alfvoet Joannes
Alfvoet Joannes Josephus08-01-183810-08-1866
Alfvoet Julia Marguerite28-03-190618-03-1985
Algoet Ernest
Algoet Felicita
Algoet Gerard
Algoet Gilbert2011
Algoet Juliana
Algoet Norbert
Algoet Paula
Algoet Remi08-04-187808-02-1956
Alicia Julia
Alkema Boekje28-12-188228-12-1984
Alkema Doede Hendriksen
Allaer Ann
Allaer Henri
Allaerd Madeleine
Allaert Adriana Maria18-08-190216-12-1978
Allaert Alice
Allaert Alphonsus03-03-185717-08-1857
Allaert Angela Bertha18-01-189922-08-1981
Allaert Antoinette
Allaert Augustus Emilius14-10-185328-01-1855
Allaert Augustus Josephus Mauritius27-03-189729-04-1897
Allaert Carolus Alphonsus Albertus15-01-187604-01-1920
Allaert Carolus Petrus01-04-190113-09-1968
Allaert Elisabeth Maria08-01-184129-01-1925
Allaert Etienne Octave11-05-188630-12-1949
Allaert Florida Clementina16-06-190626-10-2000
Allaert Franciscus Joannes29-07-184708-09-1868
Allaert Gerard
Allaert Germana Simonna10-07-19041947
Allaert Hector Joseph08-04-1877
Allaert Herman25-10-194107-12-1997
Allaert Jacobus Amandus01-08-183916-06-1893
Allaert Jacobus Franciscus25-06-179306-01-1832
Allaert Jacobus Franciscus06-10-181730-07-1861
Allaert Jeroom
Allaert Joseph13-07-190316-06-1975
Allaert Josephus Antonius23-10-185028-05-1876
Allaert Josephus Philippus10-10-187419-02-1906
Allaert Jozef Marcel09-12-192605-03-1994
Allaert Leonia Eugenia04-06-187321-02-1963
Allaert Leopoldina Clementina26-08-190314-12-1983
Allaert Leopoldus Franciscus Joan26-12-183113-09-1907
Allaert Marcel25-09-191408-03-1987
Allaert Marcellina Angela16-04-189808-11-1909
Allaert Marguerite05-04-192001-01-2008
Allaert Maria Carolina
Allaert Maria Ludovica17-12-1899
Allaert Mathilde22-08-184318-09-1890
Allaert Mathilde Ludovica21-03-1864
Allaert Noël
Allaert Pharaildis Joanna03-07-184501-08-1883
Allaert Polydorus Henricus10-01-189413-05-1895
Allaert Rachel27-12-189621-05-1936
Allaert Simonne Madeleine17-03-192103-04-2007
Allaert Yvonne
Allaeys Albert
Allaeys Anna
Allaeys Antoinette
Allaeys Jozef
Allaeys Lea
Allain Eugenie
Allard Nelly
Allard Yves
Allart Willy
Allary André
Allary Gerard18-11-193019-07-1953
Allary Karel
Allary Marcel18-04-188918-08-1966
Allary Maria06-04-187819-05-1943
Allary Mieke
Alleene Roger
Allegaert André06-10-191007-12-2000
Allegaert Emma Elisabeth12-11-187331-01-1965
Allegaert Gerard15-04-190317-07-1970
Allegaert Jenny18-10-193030-06-1983
Allegaert José07-01-194505-03-1991
Allegaert Maria
Allegaert Paul21-07-194403-06-2003
Alleins Sidonie Marie
Alleman Jules2011
Alleman Julien
Allemeersch Alice
Allemeersch Aloïs
Allemeersch André
Allemeersch Camiel
Allemeersch Charles
Allemeersch Dirk
Allemeersch Edmond
Allemeersch Elza
Allemeersch Emiel
Allemeersch Gaby
Allemeersch Georges19061996
Allemeersch Germain Josef Charles27-06-192930-08-1996
Allemeersch Irène
Allemeersch Jerome
Allemeersch Joanna
Allemeersch Jozef
Allemeersch Jules22-05-191322-10-1970
Allemeersch Karel
Allemeersch Louisa01-04-1871
Allemeersch Maria
Allemeersch Maurice
Allemeersch Omer
Allemeersch Oscar30-09-189929-04-1971
Allemeersch Paula
Allemeersch Pauline
Allemeersch Pieter1843
Allemeersch Roger
Allemeersch Romain1969
Allemeersch Urbani
Allemeersch Victorine
Allemeersch Willy
Allemeersch Zoë
Allemersch Jean
Allemon Freddy André30-08-193509-07-2001
Allewaert Agnes
Allewaert Emiel11-12-190609-09-1992
Allewaert Griet
Allewaert Gustaf20-06-189817-10-1962
Allewaert Irène
Allewaert Julia
Allewaert Margriet
Allewaert Maria Elisabeth21-10-188913-10-1979
Allewaert Marie-Louise23-07-192430-08-2010
Alleweireld Marcel
Alleweireld Raphaël
Alleweireld Remi1997
Allewijn Fernand
Alleyn Gaston
Alliet Alfons Seraphin28-10-191624-02-1993
Alliet André
Alliet August14-10-187206-04-1955
Alliet Rachel
Alliet Raymond14-12-187424-01-1935
Alliet Urbain
Alligordès Hélène
Allo Gabriella Joanna1894
Allonsius Eduard
Alloo Emile François Dominique
Alloo Francois Jean
Allosserie Luc01-06-195620-10-2007
Allossery Augusta30-03-188918-06-1977
Allossery Magdalena11-10-191820-01-2006
Allossery Maria
Allossery Petrus
Alluyn Alfons11-04-190211-04-1959
Alluyn Cesar
Alluyn Ivonne
Alluyn Roger
Alluyn Triphon
Ally Marguerite
Almey Alphonsine
Almey Clara
Almey Gentiel
Almey Ivonne
Almey Jérôme
Almey Julienne
Almey Marie-Thérèse
Almey Octaaf
Almey Stefaan15-08-1993
Alossery Denise
Alossery Engelbertus25-03-184104-10-1919
Alossery Nicole16-02-196008-05-1996
Aloy Hendrik
Alsberghe Frans
Alsberghe Henri03-10-186418-04-1931
Alsteens Amandus21-03-190227-07-1993
Alsteens Emile
Alsteens Remy
Amandels Laura19221951
Amaury Germaine
Ambroos Jules
Ameel André05-07-191307-04-2000
Ameel Blondina
Ameel Marcel09-12-191926-10-1976
Ameele Achiel
Ameele Andries1850
Ameele Camiel
Ameele Firmin
Ameele Henri
Ameele Julia
Ameele Maurice20-10-192823-04-1992
Ameele Michel
Ameele Richard19-10-189004-11-1972
Ameele Sebastianus1821
Ameloot Aimé
Ameloot Augusta27-11-187529-07-1957
Ameloot Camiel Désiré1978
Ameloot Charles10-03-187105-07-1955
Ameloot Franciscus Augustus26-10-186919-12-1922
Ameloot Georges
Ameloot Henri27-08-187822-05-1939
Ameloot Henri06-07-191017-03-1964
Ameloot Jules
Ameloot Leon
Ameloot Louis09-04-190417-09-1967
Ameloot Louise
Ameloot Marie
Ameloot Octaaf
Ameloot Omer
Ameloot Renilde03-03-187309-09-1936
Ameloot Urbanie
Ameloot Urbanie
Ameloot Valère
Ameloot Walter
Ameloot Zulma
Amelynck Cyriel
Amelynck Felicien01-01-190413-09-1950
Amelynck Gentiel1982
Amelynck Marguerite Maria Elodie02-05-191009-04-1974
Amelynck Marie
Amelynck Remi
America Herman
America Louisa10-06-192014-08-2000
America Maria
Amerlinck Germaine Marie Isabelle14-08-188720-07-1956
Amerlinck Marie Mathilde
Amerlynck Achiel
Amerlynck Flavie Nathalie10-06-188415-06-1964
Amerlynck Sophie
Amery Christian
Amery José16-12-195522-01-1993
Ameye Alberik28-07-188515-08-1957
Ameye Aloïs Jan08-10-191110-07-1941
Ameye Angèle
Ameye Anna
Ameye Barbara Theresia12-08-1915
Ameye Christiane
Ameye Coleta25-09-1855
Ameye Elisabeth28-01-193228-03-1994
Ameye Firmin08-04-191216-01-1994
Ameye Frans29-11-1982
Ameye Georges02-11-191520-01-2006
Ameye Georgette
Ameye Germaine
Ameye Griet
Ameye Gustave24-04-192107-09-1999
Ameye Jean-Louis02-11-192810-06-1998
Ameye Justin16-01-189724-06-1961
Ameye Lucien
Ameye Madeleine14-09-189305-02-1980
Ameye Maria25-06-187327-03-1922
Ameye Maria Josma15-07-189312-01-1952
Ameye Octavie21-02-185918-02-1929
Ameye Odilon Modest18-09-192609-04-1979
Ameye Patrick04-03-195421-02-1999
Ameye Paula26-06-190505-02-1986
Ameye Roger21-07-188911-08-1934
Ameye Roger10-01-191928-02-1973
Ameye Thérèse
Amourette Marie Anne09-05-179307-01-1876
Ampe Alida
Ampe Alidor05-05-189923-09-1972
Ampe André26-07-191212-01-1933
Ampe André22-04-192422-04-1996
Ampe André12-03-192721-08-1985
Ampe Antoon
Ampe Arsène
Ampe Bertha14-04-192025-08-2002
Ampe Celina23-01-190414-08-1976
Ampe Clementine03-12-190121-08-1896
Ampe Eddy21-04-194404-08-2010
Ampe Gabriëlle25-07-191021-08-1986
Ampe Germaine
Ampe Gilbert
Ampe Godelieve14-10-193211-05-2008
Ampe Irène
Ampe Irène
Ampe Ivonne
Ampe Jenny
Ampe Joris
Ampe Leon
Ampe Leonie11-05-188406-07-1963
Ampe Louis Henri25-03-189511-03-1976
Ampe Luc08-10-194404-03-1994
Ampe Maria
Ampe Maria11-01-189923-11-1980
Ampe Maria Celina24-11-188707-11-1969
Ampe Marie08-05-187105-08-1936
Ampe Marie Antoinette24-11-189827-02-1961
Ampe Marie Leontine14-05-190207-09-1975
Ampe Raymond
Ampe René
Ampe René
Ampe René
Ampe René24-08-188503-10-1963
Ampe Sidonie18-01-189423-05-1982
Ampe Victor21-02-187102-01-1950
Ampe Victor02-10-190530-08-1966
Ampen Germana Maria Cornelia19-11-191120-05-1968
Ampen Jan
Ampoorter Bart
Ampoorter Dries
Ampoorter Luc04-05-192323-09-1997
Ampoorter Maria182715-10-1873
Anaf Marie-Louise
Anciaux Christiane
Anckaert Cecile
Anckaert Godelieve
Anckaert Jules28-11-192111-12-2007
Anckaert Julia13-06-190416-07-1967
Anckaert Roger1991
Ancot Augustin Jean20-06-182401-03-1896
Ancot Bartholomeus Joannes04-03-180219-05-1877
Ancot Désiré Gustave Maria Ghislain30-10-186426-05-1937
Ancot Florimond Louis13-05-182611-12-1895
Ancot Marie Louise Ghislaine18-04-186201-09-1933
Anderbergh Helene
Andoulsi Claude
Andries Alfons
Andries André
Andries André
Andries André
Andries André
Andries Antoine
Andries Arsène Petrus Frans21-09-1912
Andries August
Andries Camille
Andries Charles
Andries Cyriel
Andries Danni
Andries Elisabeth Marguerite Marie Pauline22-03-187717-01-1943
Andries Emiel Petrus
Andries Gerard2004
Andries Gustaaf1874
Andries Helena24-09-192516-10-2004
Andries Hubertus
Andries Irma
Andries Jules
Andries Karel11-09-190214-02-1992
Andries Maria
Andries Maria José17-04-192503-02-2003
Andries Maria Lea02-03-193004-2007
Andries Marie
Andries Michel
Andries Monique
Andries Pharaïlde
Andries Pharilde
Andries Rachel
Andries René
Andries Sylvie
Andries Tarcilla Jeanette27-09-1903
Andries Victor
Andries Victor Kamiel12-07-1905
Andriessen Petrus15-08-187702-01-1946
Andriessen Petrus Augustinus07-08-1898
Aneca Adrienne
Aneca Andre
Aneca Angèle
Aneca Camiel
Aneca Emma18821930
Aneca Eugenia Maria14-06-188626-02-1955
Aneca Fredericus
Aneca Gilbert
Aneca Henri
Aneca Honore
Aneca Judica1685
Aneca Julien
Aneca Luc18-05-1858
Aneca Margareta
Aneca Maurice
Aneca Michel
Aneca Petrus Jacobus25-06-182012-02-1905
Aneca Roger01-04-193911-07-2008
Aneca Toon
Angillis Jean Pierre Achille Maurice18-12-194624-01-2002
Angloo Genevieve
Anguille Germaine
Anica Cornalle
Anica Maria
Anica Oscar
Anica Remi
Annaert Cecile
Annaert Maria23-06-190111-01-1990
Annaert Marijke
Anne Edmond10-04-186808-02-1949
Anne Lucienne07-07-19522017
Anné Frans
Anné Georges08-11-193029-09-1984
Annecour Joanna1732
Anneessens Charles03-10-192428-01-2007
Anneessens Jules15-11-187603-08-1956
Anneessens Karel03-10-192428-01-2007
Annet Angela
Annet Omer
Annez Pierre
Annicaert Georgette01-06-191825-12-1999
Annoot Hippolyte
Annys Maria
Annys Maurice12-10-192031-07-1993
Annys Seraphin04-07-189003-10-1970
Anraed Gabrielle22-04-190402-09-1979
Anraed Georges Petrus18-07-191426-12-1976
Anraed Marcel Aloïs21-07-189929-09-1972
Anraed Marguerite01-03-191112-08-1995
Anraed Scholastica18-07-191419-03-1997
Anraed Wim15-08-196507-11-1993
Anrijs Anna
Anseeuw Albert
Anseeuw André
Anseeuw André
Anseeuw Arsène
Anseeuw Arthur
Anseeuw Emeric Henri05-06-189414-03-1973
Anseeuw Joseph2007
Anseeuw Liliane Maria Stephania15-11-193611-12-2004
Anseeuw Maurice
Anseeuw Michel
Anseeuw Nobert
Anseeuw Oscar
Anseeuw René07-06-189101-06-1957
Anseeuw Robertine
Anseeuw Simonne
Anselin René
Anselyn Ivo05-01-186410-09-1947
Ansems Stephanus johannes
Ansoms Lode
Antheunis André09-08-190529-12-1969
Antheunis Andrea28-09-193319-01-1990
Antheunis Clementia
Antheunis Engelbertus Ignatius
Antheunis Marie
Antheunis Petrus
Anthierens Camiel
Anthierens Leon11-07-188212-05-1964
Anthierens Maria
Anthierens Marie
Anthoens Irma
Anthone Maria Theresia04-09-182101-02-1867
Anthoni Eddy
Anthoons Rony Florent Euphrasie27-08-1956
Antoine Urbain Ferdinand12-03-191916-02-1967
Antoons Maria
Aper August
Aper Cyrilla
Aper Frans
Aper Jozef
Aper Nathalie19-04-189305-03-1968
Apere Albert07-01-190619-03-1973
Apere René
Apers Eduardus
Apers Guido27-12-194330-11-2019
Apers (Cuypers) Maria Theresia177426-09-1827
Appeltans Antoon
Appeltans Clement
Appeltans Françoise
Appeltans Guillaume
Appeltants Jozef
Appeltrans Eugeen
Aracon Lalaine
Archène André2007
Archer Kenneth
Arcke Marie Louisa23-05-1892
Arco Yvonne
Ardeel Laura Magdalena24-11-192823-07-2013
Ardeel Paula Maria28-05-1910
Ardeel Raymond Cyriel03-06-1904
Ardenois Angèle Marie Antoinette Sidonie
Ardenois Gabriëlle Marie Isabelle Aurore
Ardenois Marie Jeanne
Ardinois Clara
Ardinoys Dorothea1775
Arens Charles1869
Arens Romain2012
Arents Alphonsius07-09-188008-01-1962
Arents Angelina1840
Arents Martha
Arents Veronique26-05-197217-09-1994
Arfeuille Pierre15-10-192429-03-2005
Argyl Clementia
Aribel Adelphine Adéline07-07-1851
Arichs Marie
Arickx Zulma
Aries Leo
Arijs Barbara164528-03-1689
Arijs Georges
Arijs Maria23-07-190609-07-1996
Arijs Petrus Albertus
Arits Lambert26-07-190901-04-1976
Arnaert G
Arnaert Jeremie
Arnauts Marcel
Arnout André
Arnout André Marcel Corneel03-10-192620-02-1982
Arnout Florent
Arnout Irma
Arnout Jozef
Arnout Jules21-11-191201-08-1998
Arnout Marcel
Arnout Margriet
Arnout Maria
Arnouts Corneel
Arnouts Cornelis
Arnouts Elise
Arnouts Guido
Arnouts Leonardus Joannes
Arnouts Maria
Arnouts Piet
Arras Jan
Arrijs Yvonne
Artmani Sara
Artois Eduard
Artois Elie
Artois François
Artois Maria26-02-191827-10-2006
Asaert Angèle Victorine23-04-190924-09-2005
Asaert Maria Theresia03-03-182514-02-1896
Aspeslagh Charles02-11-190729-09-1991
Aspeslagh Elisa Maria05-11-1862
Aspeslagh Gaston
Aspeslagh Helena Nathalia07-11-187202-04-1948
Aspeslagh Hendrik182226-09-1904
Aspeslagh Jerome28-12-187409-03-1954
Aspeslagh Joseph
Aspeslagh Maria25-03-1851
Asschenbrenner Erich
Asscherick Julia19-05-1903
Asselberghs Elza
Asselberghs Hilde
Asselberghs Marcel
Asselman Marie Louise26-10-193030-10-2020
Asselman Victor Ludovicus
Asselmans Franciscus Josephus
Asselmans Petrus Joannes24-06-1833
Asseloos Marie-Louise
Asseman Michel1976
Assez Agnes2013
Assez Jacques07-10-193222-10-2006
Astaes Alfons
Astaes Cyriel21-11-187901-12-1960
Astaes Karel
Aubert Guy19492020
Aucremanne Gaston
Aucremanne Mariette
Aucremanne Simeon
Audenaerd Elodia13-02-188529-10-1972
Audenaerde Albert
Audenaerde Cyriel
Audenaerde Seraphin
Audenaert Achiel
Audenaert Adrienne
Audenaert Gerarda Anna06-10-191902-03-1988
Audenaert Jean
Audenaert Joanna Marie178604-11-1860
Audenaert Joseph Desiderius03-09-188630-05-1946
Audenaert Jozef
Audenaert Kamiel
Audenaert Petrus28-02-187818-02-1962
Audenaert René
Audenaert Robert
Audhuijse Peter
Audoor Marie-Louise
Audore Steven07-01-2014
Augusteynen August
Augustin Camiel25-08-187213-05-1954
Augustyn Emerentia
Augustyn Georges
Augustyn Marcel
Augustyn Maria
Augustyns Franciscus
Auman Achiel Hendrik11-03-191707-07-1995
Auman Alice Maria Ludovica11-09-192812-02-1929
Auman Anny Alvertine Augusta31-01-194628-10-2004
Auman August19-09-188512-11-1950
Auman Augustus Benedictus
Auman Benjamin Cesar11-10-1890
Auman Camiel14-10-192028-10-2004
Auman Carolus
Auman Charles Louis09-09-1877
Auman Eduardus
Auman Ingrid10-02-195306-03-1972
Auman Irma Eugenia02-04-189102-04-1960
Auman Joannes18-12-1853
Auman Joris Theofiel18-11-192804-08-1995
Auman Juliaan Theofiel30-03-192604-06-1998
Auman Kamiel01-04-188210-01-1966
Auman Linda12-08-195306-08-1995
Auman Macharius
Auman Macharius Leo10-01-1887
Auman Macharius Leon14-07-188919-03-1955
Auman Maria
Auman Maria Catharina11-06-189312-06-1893
Auman Maria Odila07-10-192009-07-2000
Auman Medard Emiel11-10-189022-07-1920
Auman Robert Frans19-06-191430-09-1975
Auman Seraphinus30-03-189130-04-1941
Auman Theofiel28-12-188711-12-1962
Auman Theophiel
Auman Thomas Raphaël Adolphe23-10-185411-06-1940
Auman Valerie Virginie13-04-188408-08-1971
Auman Virgenia
Ausloos Paula
Authom Fernand
Auvenne Fernand
Auwaerts Frans
Auwaerts Karel
Auwaerts Maria
Auwerkerken Dany
Auwerx Guillaume
Averbeke André
Avereyn Godelieve
Avereyn Julien18-07-187521-09-1958
Avereyn Marguerite27-11-191121-06-1985
Avereyn Medard
Avereyn Zoë27-08-192015-04-1995
Avermaete Gustaaf Lodewijk16-08-192007-05-1981
Avet Clara16-05-192306-10-2005
Avonture André
Avonture Julius22-09-189307-12-1953
Avonture Maria
Azcarate Huarriz Pedro
Azou Adolf30-07-190521-06-1969
Baars Adrianus
Babylon Mik17-02-193507-10-2006
Bachelier Léon1845
Bachen Gerard Paul09-10-1919
Back Marie-Paule
Backaert Charles
Backelandt Rachel06-10-190926-06-2003
Backelandt Suzanne
Backers André04-12-191526-04-1978
Backers Boudewijn21-03-189127-03-1969
Backers Livina164411-10-1732
Backers Maria
Backers Pharailde01-05-188922-07-1976
Backers Rene
Backskai-Moenaert Roszi14-09-192102-10-2011
Backx Angelus14-03-180730-08-1887
Backx Coleta
Backx Frans16-02-188626-11-1959
Backx Gustaaf05-10-189321-06-1979
Backx Henri
Backx Julia Theresia10-11-191629-07-1999
Backx Ludovica
Backx Maurice Jan27-05-191919-02-2005
Backx Nathalia27-12-18351907
Backx Petrus
Backx Virgenia06-02-184908-02-1897
Bacquaert Jean2002
Bacquaert Simonne
Bacquaert Willy
Bacquart Henri Charles Joseph20-10-1871
Bacquet Victor Jules Charlemagne
Badisco August
Baecke Elza Maria20-05-191411-12-1997
Baecke Emiel
Baecke Gaston2007
Baecke Jean-Pierre
Baecke Luc
Baecke Rita
Baeckelandt Albert
Baeckelandt Amanda05-06-190517-01-1980
Baeckelandt Cecile
Baeckelandt Charles
Baeckelandt Charles
Baeckelandt Helena23-06-189108-08-1968
Baeckelandt Henri
Baeckelandt Leon
Baeckelandt Magdalena
Baeckelandt Marcel
Baeckelandt Modesta
Baeckelandt Paulette
Baeckelandt Victor
Baeckelandt Zulma Maria03-09-189717-12-1981
Baeckland Marie-Louise Regine20-02-189602-04-1986
Baeghe Leonie29-01-187415-10-1918
Baeke Annette
Baeke Christian
Baeke Emma15-05-190410-11-1990
Baeke Herman05-12-191612-10-1979
Baeke Jenny18-06-189718-05-1977
Baeke Maria
Baeke René
Baekeland Marie
Baekeland Willy
Baekelandt Achiel
Baekelandt Achielle Joseph24-02-188825-03-1919
Baekelandt Adolf
Baekelandt Amatus14-11-190526-06-1979
Baekelandt André Remi31-01-192027-02-1941
Baekelandt August14-06-193609-05-1990
Baekelandt Augusta
Baekelandt Conrard Roger17-07-192511-09-2000
Baekelandt Constant28-06-191211-06-1964
Baekelandt Cyrille Achille02-06-188231-10-1918
Baekelandt Edmond02-05-185230-01-1936
Baekelandt Elisa28-08-189210-02-1948
Baekelandt Elisa13-04-191231-10-1981
Baekelandt Elisabeth
Baekelandt Elza
Baekelandt Gerarda
Baekelandt Hector
Baekelandt Ingrid
Baekelandt Irène
Baekelandt Isidoor24-12-187304-06-1944
Baekelandt Jean-Pierre
Baekelandt Jérome
Baekelandt Joseph23-05-189714-01-1978
Baekelandt Julius
Baekelandt Leona
Baekelandt Lucien
Baekelandt Ludie19-05-194420-01-1968
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Maria
Baekelandt Marie11-09-186907-05-1953
Baekelandt Marie04-07-188006-12-1951
Baekelandt Paul03-11-2016
Baekelandt Paul17-12-191206-06-1993
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt Roger01-02-192525-05-2005
Baekelandt Yolande21-05-192826-03-1994
Baekelandt Yvonne
Baelde Camiel
Baelde Charles
Baelde Désiré
Baelde Esther
Baelde Henri31-05-194013-11-2020
Baelde Hippoliet
Baelde Ingrid23-03-194601-02-2007
Baelde Jacques1996
Baelde Lena
Baelde Marcel
Baelde Zulma
Baelden Roger
Baele Achiel
Baele Agatha25-08-1788
Baele Anna Maria10-11-175121-11-1751
Baele Balthasar170729-11-1770
Baele Balthazar Jacobus
Baele Catharina26-10-177815-06-1840
Baele Damianus Franciscus03-07-178417-07-1822
Baele Egidius
Baele Elisabeth
Baele Gabrielle18-09-191529-05-1999
Baele Gentil Sylvain05-05-191214-09-1975
Baele Gustaaf Aloïs Henri03-07-188806-05-1974
Baele Henrica20-12-179229-01-1793
Baele Jacoba29-01-173823-07-1779
Baele Joanna Coleta18-08-178715-03-1788
Baele Joannes Franciscus1750
Baele Joannes Jacobus21-04-1780
Baele Johan
Baele José
Baele Jozef
Baele Jules
Baele Livinus Franciscus11-03-178218-02-1783
Baele Malvina19-03-189904-03-1982
Baele Marcel
Baele Maria Theresia05-175310-01-1790
Baele Nathalie
Baele Petrus Jacobus
Baele Petrus Joannes16-03-178003-05-1845
Baele Robert
Baele Victoria
Baele Willy
Baelen Albert
Baelen August1970
Baelen Gerard
Baelen Germaine
Baelen Joseph Henri15-07-190704-01-1966
Baelen Jules Theophile02-10-187303-11-1938
Baelen Leon Joseph07-01-19021967
Baelen Martha Alixe10-05-1900
Baelen Omer
Baelen Omer
Baelen Robert
Baelen Sylveer
Baelen Valeer
Baelen Valère
Baelens Maria
Baene Frans Remi Amedé03-04-19192007
Baep Henri
Baert Achiel
Baert Adolf1988
Baert Alberic
Baert Albertine
Baert Alexander
Baert Alfons29-12-189707-08-1980
Baert Alice Augusta13-05-191113-04-1972
Baert Alice Irma12-12-192627-10-2003
Baert Aloïs
Baert Amandus
Baert Amelie15-12-1864
Baert André
Baert André01-03-192406-04-2007
Baert Angèle13-08-193528-09-1981
Baert Antonia Maria Julia06-10-192109-08-1987
Baert August
Baert Augusta
Baert Augusta
Baert Barbara27-04-181022-10-1882
Baert Bernardus01-04-1860
Baert Bertha
Baert Bertha14-03-190515-12-1950
Baert Camille30-10-190702-04-1996
Baert Celina06-11-190831-05-1971
Baert Charles
Baert Dina09-05-191714-07-1999
Baert Eddy06-11-194711-03-1982
Baert Edmond04-02-188819-10-1950
Baert Elise Helene15-10-1880
Baert Emerence Marie26-10-1878
Baert Emma
Baert Emma
Baert Felicita180022-12-1866
Baert Filip
Baert Florent1900
Baert Franciscus179731-12-1836
Baert Gabriëlle
Baert Georges
Baert Georges
Baert Germaine
Baert Gisèle
Baert Godelieve
Baert Gustaaf10-10-189511-11-1965
Baert Helene27-06-188301-08-1965
Baert Hendrik
Baert Henri06-01-18771955
Baert Henri Lievin15-03-1865
Baert Herlinde
Baert Honorine
Baert Jeanne
Baert Jeannine
Baert Joannes1832
Baert Joseph
Baert Jozef
Baert Jules
Baert Julia
Baert Julienne
Baert Julienne
Baert Leo
Baert Leon
Baert Leon
Baert Leon Alfred07-06-1892
Baert Leonie18691937
Baert Leonie Virginie26-03-1866
Baert Lieve
Baert Luc
Baert Marcel
Baert Marcel
Baert Maria
Baert Maria Martha10-12-191401-02-2000
Baert Maria Romania
Baert Marie Gabriele07-02-187805-06-1878
Baert Marie Louise10-09-192328-03-1995
Baert Marie Therese175208-10-1809
Baert Paul
Baert Paul
Baert Paul
Baert Peter
Baert Petrus
Baert Petrus1730
Baert Petrus13-12-183119-03-1867
Baert Polydoor17-08-1893
Baert Prudentia Maria15-07-190215-03-1986
Baert René
Baert Robert
Baert Robert21-03-194916-10-1949
Baert Romanie
Baert Rosalie26-01-1834
Baert Rose
Baert Sebastiaen24-02-182015-11-1869
Baert Simoen Jacobus18211873
Baert Stephanie Marie23-06-1873
Baert Valentine13-02-186918-04-1911
Baert Werner
Baert Willy
Baert Zoë
Baerten Désiré17-10-190717-05-1989
Baertsoen Anna-Maria
Baervoets Georges
Baervoets Petrus
Baes Achiel
Baes Alida Lucovica
Baes Aloïs
Baes André
Baes Anna
Baes Anna Maria1750
Baes Anna Maria Elisabeth18-09-1916
Baes Antoine
Baes Brecht
Baes Céline09-01-2010
Baes Christianus26-12-161123-02-1671
Baes Ferdinand178306-05-1828
Baes Gabrielle
Baes Gerard16-10-190913-11-1995
Baes Godelieve
Baes Irène
Baes Leopold
Baes Magdalena Adriana13-09-189401-09-1980
Baes Maria
Baes Maria
Baes Martha
Baes Maurits
Baes Michel
Baes Nathalie Philomena1873
Baes Paul
Baes Philogène08-09-194117-07-2001
Baes Rachel
Baes René
Baes Renon
Baes Rita
Baes Rudolf
Baes Simonne
Baes Simonne
Baes Stephanus
Baes Valentine30-04-187921-01-1962
Baes Yvonne
Baesen Anna
Baesen Frédéric
Baesen Mathilde
Baesens Maria
Baessens Charles22-07-190526-06-1963
Baessens Ghislain26-03-189913-12-1990
Baete Alicia Maria01-03-189120-01-1963
Baete Estella
Baete Grégoire
Baete Isidor Roger26-10-192417-07-1997
Baete Martha Leonie29-06-190121-02-1938
Baete Mathilde
Baete Theofiel Charles Louis25-01-186926-09-1932
Baeteman Delphina16-07-184627-01-1922
Baeteman Emma02-03-188430-09-1957
Baeteman Louis07-11-184325-05-1937
Baeteman Mathilde25-04-188110-01-1958
Baeteman Medard
Baeten Gustaaf
Baeten Jos
Baeten Jozef
Baeten Paul
Baeten Petrus Franciscus14-07-186522-08-1949
Baeten Philippus10-06-1781
Baeten Seraphina04-09-180619-11-1851
Baetens Achiel14-10-190102-07-1959
Baetens Adrienne17-03-192206-11-2000
Baetens Alois19051954
Baetens Alphonse Joseph26-07-18731935
Baetens Amelia181602-04-1850
Baetens Anne Louise28-01-191406-05-1955
Baetens Antoon1805
Baetens August
Baetens Augusta01-08-186829-05-1916
Baetens Auguste Leonard25-03-188306-02-1933
Baetens Augustin1909
Baetens Augustin Adolphe16-11-184220-08-1935
Baetens Augustin Louis Toussaint01-12-188224-02-1916
Baetens Augustinus18-08-1837
Baetens Augustus01-08-182702-01-1902
Baetens Belarminus23-04-180709-09-1862
Baetens Benjamin1860
Baetens Bertha23-06-1902
Baetens Blanche1885
Baetens Blanche Adèle Angèle22-06-187320-07-1955
Baetens Carolus04-11-180007-07-1885
Baetens Casimirius05-02-1805
Baetens Charles Louis03-12-188124-11-1947
Baetens Coleta Jozefa23-01-180529-04-1893
Baetens Delina Joanna27-03-187904-06-1949
Baetens Desire Emile28-04-185006-01-1930
Baetens Dorothea28-03-178405-10-1858
Baetens Edouard13-09-180918-07-1847
Baetens Edouard Amédé Joseph08-12-19051964
Baetens Edouard Charles Augustin05-04-186908-07-1918
Baetens Elvire27-03-191601-11-1999
Baetens Emiel18871970
Baetens Emiel Seraphien Jozef13-04-1903
Baetens Emma Marie Louise Jeanne21-10-190804-08-1995
Baetens Eugène1873
Baetens Eugénie1870
Baetens Felicita183513-01-1865
Baetens Francies1800
Baetens Gerard18-10-191213-08-1938
Baetens Germaine04-01-182523-07-1996
Baetens Guiliamus24-10-175408-05-1815
Baetens Gunther
Baetens Gustaaf Cesar18841956
Baetens Ida Marie Rose30-03-19021991
Baetens Jacobus1745
Baetens Jean Baptiste Augustin Florentin14-01-1906
Baetens Jean Baptiste Charles louis Augustin23-09-188028-02-1916
Baetens Jeanne Marie Louise29-06-1911
Baetens Joannes Francies11-03-176531-07-1847
Baetens Joseph28-11-187518-05-1921
Baetens Joseph Amédé03-03-1890
Baetens Jules
Baetens Julie1870
Baetens Leonard
Baetens Leopold Marie18941977
Baetens Louis28-05-190531-07-1964
Baetens Louis Amédé14-07-187124-01-1943
Baetens Louis Charles28-04-1840
Baetens Louis Jean Joseph03-07-19071930
Baetens Louis Joseph Eugène07-06-188530-03-1953
Baetens Macharius181030-09-1854
Baetens Maria
Baetens Maria24-01-190009-03-1900
Baetens Maria Coleta06-03-1825
Baetens Marie Blanche Emma27-10-1881
Baetens Marie Elise Philomène15-01-18671921
Baetens Marie Félicie Anna10-04-1879
Baetens Marie Louise Emma Jeanne04-01-1910
Baetens Marie Marthe Eugène11-03-1876
Baetens Marie Octavie06-09-189830-09-1899
Baetens Marius Edmond Augustin Louis06-05-1887
Baetens Pierre1844
Baetens Pierre Emile Alfred12-10-187131-03-1877
Baetens Raymond
Baetens René Eugène Joseph17-02-190119-09-1964
Baetens Roger31-03-193204-07-2007
Baetens Seraphin1803
Baetens Sofie18391873
Baetens Suzanna16-03-192708-02-2020
Baetselier Palmyra
Baetsle August
Baetslé Emmanuel
Baetsleer Gerardus
Baetsleer Joanna
Baetsleer Joanna
Baetsleer Joannes170014-08-1778
Baetsleer Joannes Franciscus172630-03-1793
Baetsleer Maria Josepha173023-07-1737
Baetsleer Maria Theresia174020-04-1741
Baetsleer Maria Tresia17-02-172825-02-1728
Baetsleer Martinus09-174323-03-1744
Baetsleir Joannes10-172627-06-1727
Baevegems Albert
Baevegems René
Baeyaert Augusta
Baeyaert Frans29-08-190426-01-2000
Baeyaert Henri28-04-190316-05-1976
Baeyaert Irma20-12-191429-04-2006
Baeyaert Maria
Baeyens Achille01-02-186509-06-1908
Baeyens Aimé
Baeyens Albert
Baeyens Albert03-07-191504-05-2000
Baeyens Angela
Baeyens Anja
Baeyens August
Baeyens Bernardus
Baeyens Casimir Adolphus31-12-1866
Baeyens Catharina14-11-183130-04-1878
Baeyens Charles
Baeyens Christane
Baeyens Cordula185719-11-1865
Baeyens Cyriel
Baeyens Engelbertus23-02-182311-02-1900
Baeyens Eugène
Baeyens Francine
Baeyens Joannes Baptista29-12-189725-12-1991
Baeyens Judocus180025-03-1852
Baeyens Julia
Baeyens Laurette18-10-194305-05-2009
Baeyens Lucien12-03-194008-08-2008
Baeyens Maria Jacoba181019-07-1877
Baeyens Medard
Baeyens Omer Petrus Rosalie22-01-190212-02-1936
Baeyens Prosper Edward Seraphin09-09-187715-07-1964
Baeyens Remi Gustaaf29-09-186910-09-1887
Baeyens Rosalia Maria
Baeyens Sophia Leontine01-11-1863
Baeyens Stephanie
Baeyens Theoduul
Baeyens Zulma
Bafcop Albert
Bafcop Florent
Bafcop Herman
Bafcop Norbert
Bafcop Origène
Bafcop Robert
Bafcop Yvonne
Bafort Anna26-01-189630-10-1982
Bafort Frans
Bafort Jozef
Bagin Ivan1999
Bagin Stefaan
Baillet Cécile
Bailleul Albert2006
Bailleul Alice20-10-1914
Bailleul Emerence29-07-186704-11-1924
Bailleul Engelbertus Charles
Bailleul Gerard
Bailleul Hector05-02-187309-11-1942
Bailleul Henri
Bailleul Jerome
Bailleul Joannes177003-05-1963
Bailleul Jules
Bailleul Katrien
Bailleul Luc
Bailleul Maria
Bailleul Marie20-10-1914
Bailleul Prosper
Baillie Franciscus
Baillie Regina Francisca179005-04-1864
Baillière Pierre
Baillieu Henri
Baillieu Marcel
Baillieu Michel
Baillieul Hendrica Cecilia21-10-192616-03-2002
Baillieul Michael
Bailliu Anna Maria
Bailliu Barbara
Bailliu Eugenie
Bailliu Franciscus
Bailliu Jacobus29-08-1779
Bailliu Rosalie
Bailliu Theresia29-05-1867
Bailliu Veronica Franncisca1765
Bakker Wupke22-07-184804-12-1925
Bal Alois
Bal Anna
Bal Denise31-05-193329-12-1934
Bal Lodewijk
Bal Paul Leopold24-02-193109-01-2011
Bal Pieter Leopold04-10-186527-06-1950
Bal Romeo Leopold30-11-190416-06-1992
Balanck Laura
Balbaert Laurence05-04-189109-03-1964
Balbaert Wilfried
Balcaen Emiel
Balcaen Leon
Balcaen Lina27-05-193728-08-2001
Balcaen Simonna
Baldewijns Anny01-08-193709-12-2017
Balduck Astrid
Balduck Frans
Balduck Leon
Balduyck Alidor
Balduyck Gaston
Balduyck Henri
Balduyck Jozef
Balduyck Yvette2019
Balemans Frans
Balfoort Pierre2013
Ballegeer Achiel
Ballegeer Alice
Ballegeer Annie
Ballegeer Camilla05-11-1908
Ballegeer Eduard
Ballegeer Emiel Jozef05-03-1905
Ballegeer Josef Maria Gilbert04-08-1943
Ballegeer Juliaan René04-01-1906
Ballegeer Maria
Ballegeer Marie21-06-189214-06-1977
Ballegeer Marie Louise
Ballegeer Mathilde
Ballegeer Oscar
Ballegeer Richard August22-07-1927
Ballegeer Rik André27-08-196121-11-2021
Ballegeer Rosalia13-02-184810-08-1909
Ballegeer Sabina17-04-185610-09-1931
Ballekens Adolf
Ballekens Anna
Ballekens René
Ballekens Roger
Ballet Jozef
Balliere Achiel
Balliere Ursule Claire178713-02-1844
Ballieu Basiel
Ballieu Gabriël1989
Ballieu Germaine
Ballieu Godelieve
Ballieu Louis
Ballieu Marcel
Ballieu Maria29-03-196002-02-2013
Ballieu Olivia
Ballieu Raphaël
Ballion Fernanda
Balliu Fernand
Balloy Arno
Balloy Camille Cyrille1872
Bals Nicole
Balzat Edmond
Bamelis Maurice
Banck Frans
Banck Joannes
banckaert Joanna
Bar Charles
Baraet Gerolf Willemus13881455
Baraet Jan13251396
Baraet Margriet1380
Baraet Willem13551415
Baraitre Karel05-04-1995
Baranger Magdalena
Barat Elisabeth08-1706
Baratto Alain
Baratto Georgette2002
Baratto Henri
Baratto Johnny
Barbaix Pierre
Barbary Romain
Barbe Albert20-02-191529-05-1968
Barbery André
Barbery Jacques
Barbery Joseph
Barbery Marie
Barbez André1988
Barbier Benoit1849
Barbier Camille Alphonse03-02-187814-04-1938
Barbier Jules27-12-1901
Barbier Robert
Barbiez Lieselotte
Barbry Georges
Bardijn Alfons
Bardijn Frans
Bardyn Pierre Joseph
Bardyn Thomas
Barlez Marie Louise18651924
Barnett Elise Henriette09-12-19512015
Barnett Richard
Baroen Franciscus08-09-1854
Baroen Maria Francisca23-08-1821
Barr Chester19261968
Barra André
Barra Karla
Barra Omer30-12-191915-04-2007
Barra Sabrina
Barra Victor23-03-188324-07-1961
Barrat Johnny
Barrat Remy
Barrat Robert
Barremaecker Isabella
Barremaecker Lucien
Barremaecker Walter
Barremaeker Petrus26-03-1837
Barremaeker Renilde Mathilde31-05-187901-02-1939
Barrette Julia
Barroo Ignace
Barroo Jan
Bartels Jozef
Barth Franz
Bartholemees Charlotte30-12-187417-03-1942
Bartholemees Petrus
Bartholomees Kamiel15-04-191003-09-1996
Bartholomeus Georges
Bartier Kamiel
Bartier Mia
Bartumville Joseph
Bary Juliette
Bas Clotaire Joseph08-04-190020-05-1900
Bas Joseph13-07-1867
Bas Marie-Thérèse1993
Bas Pieter
Bas Virginie01-02-1881
Basijn Brigitte
Basse Joseph Modeste19-03-1817
Basseleur Antonie Rudolf Wijbrand07-08-187617-02-1938
Basseleur Jacoba Maria13-03-190815-07-1980
Bassens Ludovica Maria08-07-186229-03-1934
Bassens Rachel
Bassens René
Bassez Roger
Bassez Roger2001
Bassier Francine2007
Bassier Marcel Geeraard04-12-1909
Basslé Alix Helena Maria28-04-1913
Basslé Marcel Cyriel22-06-191702-2007
Basslé Renatus Karel Lodewijk27-05-1911
Bastiaen Georges
Bastiaen Raphaël
Bastiaensen Maria
Bastianen Adriaan
Basyn Daniël
Basyn Jacques
Bataille Anna Maria Theresia24-12-179425-03-1796
Bataille Barbara Theresia04-11-1786
Bataille Egidius Frans04-09-175512-07-1803
Bataille Franciscus03-11-170808-04-1760
Bataille Frans25-06-1792
Bataille Henk
Bataille Jacob21-05-179605-10-1858
Bataille Jan12-06-1790
Bataille Joanna25-05-1785
Bataille Josephus Ferdinand (Servaas)16-06-183726-06-1913
Bataille Laura Maria Augusta07-09-1901
Bataille Leopold
Bataille Peter Jan31-10-178825-11-1789
Bataille Petrus30-10-178825-03-1859
Bataillie Anna
Bataillie Lucas1977
Bataillie Maria
Bataillie Martha
Batavia Martha30-12-1898
Baten Jacobus
Batenburg Cornelis Teunis20-06-188705-05-1955
Batenburg Huibert
Batens Louisa
Batselier Gaston
Batsleer Emiel
Batsleer Remigius26-02-1911
Battaie Madeleine
Batteu Michel
Battheu An
Battheu An
Battheu Frans
Battheu Leo
Battheu Rosa
Battiau Jeannot
Battiau Oscar
Bau Jules
Bauden Alouise17-10-184222-10-1919
Baudet Fernand
Baudewijns Joannes
Baudewijns Joannis Antonis
Baudewijns Petrus
Baudewyns Jozef
Baudouck Joanna
Baudrez Roland1986
Baudts Fonny1986
Baudts Marie Joseph
Bauer J.
Baute Albert
Baute Albert André13-12-192124-04-2003
Baute Albert Ivo Elisabeth14-06-1917
Baute Alfons
Baute André
Baute Barbara1824
Baute Bertha
Baute Bertha Paula03-02-1925
Baute Camiel
Baute Coleta
Baute Coleta18011849
Baute Denise
Baute Felix
Baute Franciscus Jacobus19-01-181328-08-1872
Baute Gabriëlle
Baute Ghisleen Jozef11-08-191515-11-1992
Baute Ivo Roger17-02-19211994
Baute Jacobus Josephus10-11-1842
Baute Jozef
Baute Marie-Louise
Baute Olga
Baute Richard Maurice11-05-1926
Baute Roger André Alfons11-05-1926
Bautens Petronilla
Bauters Alfons
Bauters Fernand
Bauters Frans22-05-191124-03-1988
Bauters Léo
Bauters Marcel
Bauters Robert
Bauters William19-07-194612-04-2019
Bauts Livina20-02-165622-06-1684
Bauwen Emilie
Bauwen Margareta24-06-190311-10-1916
Bauwens Adolf
Bauwens Adriane1706
Bauwens Aimé
Bauwens André
Bauwens André2010
Bauwens André
Bauwens Andreas
Bauwens Angela Augusta10-02-1925
Bauwens Armand1987
Bauwens Baudewijn
Bauwens Bernard Raymond Marcel07-06-195721-12-1999
Bauwens Brigita10-11-177710-05-1840
Bauwens Camilla
Bauwens Cyriel Eduard
Bauwens Emelia
Bauwens Emiel Alfons04-03-192911-2006
Bauwens Franciscus Adrianus Gerardus Benedictus15-07-1945
Bauwens Franciscus Ambrosius
Bauwens Gabriël Edmond28-08-19342002
Bauwens Georges
Bauwens Gerardus Andreas Cornelius Jo30-01-193813-05-2018
Bauwens Guilielmus
Bauwens Guilliam1736
Bauwens Gustaaf
Bauwens Jacques
Bauwens Jan
Bauwens Joanna22-10-167123-11-1750
Bauwens Joanna Gertrudis19-03-169305-10-1779
Bauwens Joannes
Bauwens Joannes
Bauwens Judoca175621-03-1793
Bauwens Julien
Bauwens Lionel Lucien15-12-1892
Bauwens Lucie
Bauwens Malvina Maria Godelieve23-01-1912
Bauwens Marcel
Bauwens Marcel
Bauwens Margaretha
Bauwens Margriet
Bauwens Maria-Theresia
Bauwens Marie Madeleine
Bauwens Marie Therese11-01-179023-02-1876
Bauwens Marie-Louise
Bauwens Marinus
Bauwens Noë Urbaan24-03-192726-05-1977
Bauwens Norbert
Bauwens Omer
Bauwens Oscar
Bauwens Paulina18-02-1818
Bauwens Petronella1675
Bauwens Petronella29-01-169016-07-1732
Bauwens Petronella1750
Bauwens Petrus
Bauwens Prudent31-12-190016-12-1986
Bauwens Raphaël
Bauwens Regina
Bauwens Remi Gerard Cornelius16-01-1936
Bauwens René
Bauwens René09-06-191216-06-1992
Bauwens Rita02-05-194917-02-2004
Bauwens Robert Cyriel Vincent14-02-1939
Bauwens Sophia
Bauwens Urbaan
Bauwens Vincent
Bauwens Willy
Bauwens Willy
Bavinckhove Robert29-03-186316-06-1937
Bayaert Carolus
Bayart Irma Léonie09-04-1859
Bayer André
Bayetz Joseph
Bearelle Herman
Beaucarne Françoise
Beaufort Achiel
Beaugrand Georgette
Beaulieu Louis15-10-190324-03-1973
Beaulieu Marie-Jeanne1928
Beauprez Johny
Beauprez Ludwine
Beauprez Yvonne
Beaurain Georges1908
Beaurang Jean
Beausaert Justina Amelia28-03-187327-04-1938
Beausaert Leopold Franciscus12-09-183711-11-1890
Beausaert Louis
Beausaert Pegalia Francisca12-09-187013-02-1953
Becarren Noël
Becarren Roger
Becarren Suzanne
Becaus Sandrine
Becelaere Martha
Becelaere Medard
Beck Jacqueline
Beckaert Roland
Beckers Henri1807
Beckers Josée
Beckers Paula
Beckers Paulina
Beckers Rosa
Becqué Alphonse
Becqué Franciscus
Becqué Jan
Becqué Maria Melania
Becqué Maria Romania1870
Becqué Stefaan
Becquet Paul1884
Becu August
Becu Daniël
Becu Jérôme
Becu Leopold
Becu Maria Flavia23-12-189515-04-1974
Becu Medard
Becu Raymond
Becu Richard
Becue Achiel
Becue Alice
Becue André
Becue André
Becue Charles
Becue Elisa
Becue Elvira
Becue Emiel
Becue Erik
Becue Francine
Becue Gerard
Becue Germaine
Becue Godelieve09-08-1976
Becue Henri
Becue Henri22-07-190607-09-1944
Becue Henry
Becue Leon
Becue Louise
Becue Maria16-09-192718-03-1970
Becue Marie-Thérèse
Becue Oscar28-06-188927-05-1976
Becue Werner
Becuwe Camiel
Becuwe Cyriel
Becuwe Gilbert
Becuwe Honoré
Beddeleem Gerard
Beddeleem Gino
Beddeleem Ivonne
Beddeleem Urbain
Bedert Roger01-06-192806-02-1995
Bedoutte Godelieve
Beeckaert Christiana
Beeckaert Joanna167122-05-1740
Beeckman Barbara20-12-1874
Beeckman Bernard Gustaaf30-01-188603-07-1938
Beeckman Constantia
Beeckman Dirk
Beeckman Elvida
Beeckman Georgine Augusta
Beeckman Marc
Beeckmans Maria Anna
Beeckmans Milo
Beeckmans Victor
Beekman Albertina16-11-1885
Beekman Frederik06-09-1877
Beekman Frontina Johanna27-10-1901
Beekman Hendrik23-01-184607-12-1899
Beekman Hendrik Johannes22-03-189606-07-1979
Beekman Johannes23-08-187008-06-1922
Beekman Maria Gertrudis19-09-180923-04-1856
Beekman Pieter13-03-188025-08-1909
Beekman Sietske30-01-187516-02-1948
Beekman Wilhelmine1909
Beekman Wilhelmus03-09-187224-02-1964
Beekman Wilhelmus Johannes03-09-189815-10-1898
Beel Frans
Beel Ignace
Beel Karolien
Beel Marie
Beel Omaar
Beel Raf1988
Beel René1991
Beelaert Anna Maria Leopoldus28-10-191120-01-2004
Beelaert Gabriël Camiel Petrus21-07-1915
Beelaert Georgina Maria11-10-1898
Beelaert Germaine08-01-191513-03-1992
Beelaert Jacques
Beelaert Leopold22-09-186713-02-1963
Beelaert Maria Andrea Leopoldus04-02-191616-04-2010
Beelaert Marie Therese
Beelaert Noël Leonard19-11-192405-01-2018
Beelaert Noelli Octavie27-09-193102-2008
Beelaert Pieter
Beelaert Suzanna Maria Ludovica13-06-190504-03-1988
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beele Jules
Beele René2006
Beele Roger
Beels Augustus09-11-185627-01-1933
Beels Eric
Beels Jordaan
Beels Maria Magdalena10-12-189818-12-1950
Beels Maurice Jerome04-02-191703-06-1980
Beels Willy
Beense Gerrit Klaas Joseph15-09-187701-12-1900
Beense Gerrit Klaas Joseph01-08-189912-01-1976
Beense Jacoba Frederika09-12-192101-09-1981
Beerden Jozef
Beerens Antoine2015
Beerens Raoul
Beeris Willy
Beerlandt Maurice
Beerlandt Michel
Beernaert André
Beernaert Anna
Beernaert Anne Therese14-08-181625-06-1887
Beernaert Arthur15-08-191805-03-1991
Beernaert Augusta
Beernaert Camiel
Beernaert Daniël
Beernaert Diane
Beernaert Geert27-12-196401-11-1997
Beernaert Georges
Beernaert Germana29-01-1917
Beernaert Helena
Beernaert Irena
Beernaert Jeanette23-07-192728-07-1976
Beernaert Joanna Catharina01-12-1824
Beernaert Julie
Beernaert Luc
Beernaert Marcel1983
Beernaert Maria
Beernaert Maria
Beernaert Nadine
Beernaert Odile22-02-190619-02-1985
Beernaert Paula
Beernaert Pauline Julie18581935
Beernaert Remi21-08-189113-03-1975
Beernaert Rene29-12-188402-04-1970
Beernaert Romain
Beernaert Silvie
Beernaert Stefanie
Beernaerts Leonardus
Beernaerts Marc
Beert Elise10-11-186819-1895
Beertram Carolus05-12-1820
Beertram Francisca27-03-182121-04-1893
Beets Dorothé
Beeuwsaert Achiel
Beeuwsaert Georgine
Begein Florette
Beghein Marcel1996
Beghein Silvia
Beghyn Christiaen
Begijn Clarisse15-01-191518-08-1987
Begijn René
Begijn Theofiel
Behaegel Gilbert
Behaegel Marguerite
Behaeghel Achiel
Behaeghel Albert13-02-191927-05-1991
Behaeghel Ann
Behaeghel Charles
Behaeghel Gustaaf
Behaeghel Irma
Behaeghel Julien
Behaeghel Lutgarde
Behaeghel Marcel
Behaeghel Maria
Behaeghel Marie-José2007
Behaeghel Zosima
Beheydt Paul19-11-191221-12-1968
Beheyt Henricus
Beheyt Maria
Behiels Erik05-04-196115-03-2015
Behiels Piet
Beijts Alice19-09-192520-07-2008
Beirens Achiel
Beirens Bavo
Beirens Louisa
Beirens Oscar
Beirens Robert Gustaaf23-05-191605-05-1980
Beirens Tony Joseph08-01-194606-04-1946
Beirinckx Lisa
Beirlaen René
Beirnaert Amelia Sophia05-07-185424-01-1935
Beirnaert André
Beirnaert André
Beirnaert Annie2004
Beirnaert Engelbertus
Beirnaert Georges
Beirnaert Jeannine Gustaaf Julienne20-07-1957
Beirnaert Joannis Francies181022-06-1844
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Beirnaert Karolus Franciscus15-06-1837
Beirnaert Magdalena Judith13-06-1914
Beirnaert Marie Henriette22-10-190105-06-1987
Beirnaert Maurits Aloïs27-12-1912
Beirnaert Noëlla23-07-191723-11-2000
Beirnaert Richard
Beirus Germaine
Bekaert Aimé
Bekaert Aimé André17-12-1903
Bekaert Alberic
Bekaert Albert Achiel René26-07-1916
Bekaert Alfons
Bekaert Alfons
Bekaert Alida
Bekaert Aline
Bekaert Aloïs
Bekaert André
Bekaert André2003
Bekaert Andreas
Bekaert Andrée
Bekaert Angelus02-10-188206-11-1971
Bekaert Antoine
Bekaert Bob
Bekaert Camiel
Bekaert Camiel
Bekaert Carlos Maurits06-05-1931
Bekaert Constant
Bekaert Cyriel
Bekaert Eddy
Bekaert Elisa
Bekaert Emiel
Bekaert Ernest
Bekaert Francis15-04-1806
Bekaert Francois
Bekaert Gabriel
Bekaert Gaston2010
Bekaert Geertrui
Bekaert Georges
Bekaert Gerda
Bekaert Germaine
Bekaert Henri
Bekaert Hilona Maria17-02-1929
Bekaert Ivo
Bekaert Joanna
Bekaert Joseph25-12-1819
Bekaert Joseph
Bekaert Jozef
Bekaert Jozef
Bekaert Jules
Bekaert Jules08-01-188101-05-1969
Bekaert Juliette
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leonard
Bekaert Louisa
Bekaert Luc29-06-196403-11-2010
Bekaert Marc
Bekaert Marcel
Bekaert Maria
Bekaert Maria
Bekaert Maria29-03-188524-01-1966
Bekaert Marie
Bekaert Marie Mathilde
Bekaert Marie-Aimée
Bekaert Martha
Bekaert Maurice
Bekaert Maurice
Bekaert Michel
Bekaert Modest
Bekaert Nicole
Bekaert Octaaf
Bekaert Omer
Bekaert Paul
Bekaert Petrus
Bekaert Prosper08-02-193318-05-1976
Bekaert Remi
Bekaert René
Bekaert Robert
Bekaert Sophie183515-11-1893
Bekaert Theofiel22-09-188330-08-1955
Bekaert Thierry
Bekaert Yo
Beke Camiel
Beke Henri
Beke Henricus09-05-183504-11-1918
Beke Hermine
Beke Ivo
Beke Justina
Beke Marie Therese02-01-1870
Beke Philemon
Beke Roger
Bekemans Ignace29-12-2008
Bekemans Leonce
Bekkers Godelieve
Bekkers Simone
Belaen Alice
Belaen André
Belaen Augustin1793
Belaen Dirk
Belaen Lucienne
Belaen Margriet29-05-190218-08-1975
Belaen Sophia16-06-182616-03-1878
Bellaert Floromond1869
Bellaert Gaston22-10-1911
Bellaert Hermenie
Bellaert Joanna160005-10-1641
Bellaert Maria159529-12-1654
Bellaert Maria160524-04-1674
Bellaert Maurice Cyriel06-11-1925
Bellaert Petrus
Bellaert Urbanie
Bellaert Vincentius
Bellart Marie Louise13-11-186931-05-1954
Belle Marcus Dominicus09-01-1820
Bellecoste Cyriel
Bellemans Alfons
Bellemans Justin
Bellemans Maria
Bellens Victor
Belligh Joris
Bellis Angèle
Belmans Alina
Belpaeme Eduard
Belpaire René
Belpalme Aeneas
Bels Joannus
Belsack Marie-Louise
Benauwt Jules
Benauwt Julien
Benmohar Samy
Benoit Gaston
Benoit Petrus15-12-1849
Benoot Achiel1981
Benoot Annie
Benoot Danny
Benoot Paula
Bens Charles
Bens Josephine
Bentein Achiel
Bentein André
Bentein Christa
Bentein Cyriel
Bentein Frieda
Bentein Gerard
Bentein Honoré
Bentein Kamiel
Bentein Maria20-01-192314-06-1936
Bentein Remi
Bentein Robert Emerik02-10-189604-06-1981
Bentein Willy
Benteyn Anita
Benteyn Erna
Benteyn Joan
Bentin Leon Aug
Bentin Maria Ludovica13-03-189905-04-1933
Bequé Alberta
Bequet José26-04-1912
Bequoye Benny
Berben Emiel
Berben Mathieu
Berben Peter Jan
Berckmans August
Berckmoes Dominica21-10-185520-06-1928
Berckmoes Petrus
Berckmoes Sidonie
Berckx Leopold
Berg Carolus
Bergeman Marie-Louise
Bergen Jef10-09-191325-08-1994
Bergez Janine
Bergez Jozef
Bergez Maurice
Berghgracht Paula02-03-192803-08-2000
Berghman Carlos
Berghman Filip
Berghman Leon
Berghmans Maria2008
Bergiers Maria
Bergiers Marie Estelle
Bergman Camiel
Bergman Simonne
Berk Pieter1896
Berkein Ghislaine
Berlamont Henri
Berlamont Margriet
Berlamont Marie03-02-182223-04-1903
Berlamont Marnix
Berlamont Rita
Berlamont Willy
Berlé Adriana Julia Martha23-03-1908
Berlé Roger Jozef08-06-1931
Berlé Willem Jeroom Leopold30-04-1898
Berlemont Clementina Julia12-12-183009-06-1884
Bernaers Christiane1993
Bernaert Augusta01-07-188404-07-1898
Bernaert Daniël
Bernaert Georges12-10-189026-04-1913
Bernaert Georgina24-04-189326-11-1911
Bernaert Gerard
Bernaert Helene19142004
Bernaert Jozef
Bernaert Julius06-01-189815-11-1917
Bernaert Laurent
Bernaert Maria
Bernaert Marie Palmyre Esther26-01-191128-05-1997
Bernaert Serafien03-06-187909-04-1965
Bernaert Valentin12-02-184504-05-1897
Bernaerts Aloïs
Bernaerts Angelica
Bernaerts Jozef
Bernard Albert Leonard23-06-191910-03-1979
Bernard Désiré
Bernard Jacobus Franciscus12-10-182826-03-1879
Bernard Julius06-01-189815-11-1917
Bernard Léon06-08-18961985
Bernard Maria Augusta10-09-1863
Bernard Pharailde17-09-189126-07-1939
Berntzen Gerarda
Berquier René David Emile Paul10-10-191027-11-1975
Berquin André
Berquin Jacques
Berquin Jo
Berquin Jo15-07-194407-02-2000
Berquin Magda2009
Berquin Willy
Bert Anna Maria06-11-178812-02-1864
Bert Augusta Margareta31-12-190525-06-1998
Bert Georgius1726
Bert Henri
Bert Jacobus07-09-1755
Bert Leontine29-05-188101-02-1957
Bert Maria13-02-169314-01-1763
Bert Maria Joanna1895
Bert Marie-Louisa20-10-187413-07-1953
Berteel Eddy22-06-195403-07-1984
Berteloot Joris
Berteloot Karel31-12-184823-07-1918
Berteloot Maria Ludovica
Berteloot Nathalia23-05-185625-10-1916
Bertels Louis
Berten Etienne
Berten Germaine
Berth Adolf
Berth Adrianus04-06-1702
Berth Georgia22-03-168920-06-1731
Berth Georgius23-07-1700
Berth Joanna Catharina13-01-1726
Berth Joannes
Berth Joannes
Berth Joannes28-01-169125-02-1738
Berth Livina14-03-1724
Berth Louisa01-03-192610-06-2020
Berth Mady25-09-196107-03-2020
Berth Martina30-10-170314-08-1778
Berth Martina23-02-1718
Berth Martinus166202-08-1726
Berth Martinus31-10-1697
Berth Martinus27-12-1716
Berth Petrus04-10-1695
Berth Raymond
Berth Suzanne18-12-192404-12-2018
Berthier Franky
Bertholf Francisca1833
Bertholf Maria24-10-165018-03-1693
Bertijn Leona
Berton Daniel
Berton Dany
Berton Iser
Berton Karel Lodewijk13-09-187316-11-1920
Berton Malvina
Bertrams Hubertus Johannes Antonius Franciscus
Bertrand Adolf
Bertrand Albert02-04-190617-01-1941
Bertrand Benoît
Bertrem Roger
Bervoet Gilbert1999
Bervoet Gunther
Berwouts Edouard
Beselaere Henri
Beselaere Sylvie
Besselinck Eduardus Marinus07-08-191312-02-1980
Bessem Henri
Bessemans Arthur
Bessemans Eduard
Bessemans Edward
Bessemans Jules
Beterams Willy Jan Maria Bertha Hendrik02-03-192229-06-2005
Bethelem Daniel
Bethuyne Georges
Betsens Maria06-08-192522-07-2016
Bettenbroek Jantina
Bettens Denise
Bettens Luc
Betune Marguerite Léonie Ghislaine08-08-19081987
Betune Télésphore Joseph15-12-1878
Beuckelaere André29-05-192727-05-1998
Beuckelaere Godelieve
Beuckelaere Henri
Beuckelaere Omer
Beuckels Anne-Marie
Beuckels Christel
Beuckels Edmond
Beuckels Maria172222-02-1782
Beudaert Jozef
Beulens Jean
Beulens Jo
Beullens Frans
Beullens Johannes
Beuls Marc
Beuls Urbain
Beun Marie-Thérèse
Beun Maurice1990
Beun Raymond
Beun René
Beunckens Louis
Beunckens Maurice
Beunckens Oscar
Beunens Marleen
Beuren Axel2013
Beurms Herman
Beus Isabella
Beuselinck Alice
Beuselinck Arthur09-12-189226-02-1972
Beuselinck August
Beuselinck Carolus20-04-1844
Beuselinck Carolus Philippus
Beuselinck Desidorius25-07-186802-06-1936
Beuselinck Emilie03-12-187321-03-1918
Beuselinck Gerard
Beuselinck Gerard
Beuselinck Godelieve
Beuselinck Hendrik Jozef Corneel29-03-192312-12-2001
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri30-08-191102-05-1991
Beuselinck Jaak06-02-195316-05-1970
Beuselinck Jerome2000
Beuselinck Julien03-05-190315-05-1931
Beuselinck Julien Lud.14-04-1902
Beuselinck Karel Lodewijk17-10-190620-08-1945
Beuselinck Leonie
Beuselinck Margaretha13-07-192113-09-1997
Beuselinck Marie-Thérèse
Beuselinck Martha
Beuselinck Oscar
Beuselinck Rachel
Beuselinck Richard29-02-187209-04-1963
Beuselinck Richard19-05-187717-10-1973
Beuselinck Richard02-09-187806-05-1968
Beusmans Jos
Bevernage Anne
Bevernage Petrus Josephus1808
Bevernagie Hector
Bevers Corneel
Bex Clementine
Bex Sidonie
Beyaert August
Beyaert Barbara
Beyaert Gerard
Beyaert Jozef
Beyaert Maurice
Beydts Victor
Beyen Daniel
Beyen Gustaaf
Beyens Georges
Beyens Germain1985
Beyens Irma
Beyens Luc
Beyens Maria Dympna20-12-190029-09-1972
Beyl Maurice
Beyls Annemie
Beyls Godelieve
Beyls Hugo
Beyls Roger
Beyls Roland
Beyne Bernard
Beyne Irma08-08-189503-10-1984
Beyne Louis Prosper Jozef12-11-1933
Beyne Oscar
Beys Elvira
Beys Eugenie
Beys Hortence
Beys Irma
Beys Louis
Beys Maria
Beyts Cordula
Bezot René09-08-190613-08-1985
Biasino Alma
Biasino André
Biddelo Hubertine
Bidoul Honorée Johannes Baptiste04-10-1872
Biebauw Anna08-04-193205-02-2014
Biebauw Georgette
Biebauw Lia José02-02-1939
Biebauw Marcel
Biebauw Michel
Biebauw Paula
Biebauw Robert
Biebouw Rachel2011
Biebouw Vital
Biebuyck André
Biebuyck André
Biebuyck Annie
Biebuyck Jozef
Biebuyck Jules Oscar
Biebuyck Liliane
Biebuyck Martha Bertha02-02-189720-04-1981
Biebuyck Paul
Biebuyck Paula
Bienstman Godelieve Maria18-03-192810-12-1998
Biervliet Carlos
Biervliet Ursula
Biesbrouck Andre
Biesbrouck Josef
Biesbrouck Norbert
Biesemans Frans
Biesemans Ivonne
Biesmans Krimhilde
Biesmans Marc
Biesmans Petrus1998
Biesmans Wolfgang
Bijkerk Antonius25-06-1873
Bijkerk Theodorus Gradus Jacobus01-10-189929-04-1945
Bijl Eliane
Bijl Fernand
Bijl Joanna31-07-1710
Bijl Joanna Maria1716
Bijl Josiane
Bijl Monique17-08-2015
Bijtebier Georges
Bijttebier Anaïs
Bik Jacoba
Bil Gerard2012
Bilaey René02-11-1893
Bilaey Yvonna Alida Maria11-11-1916
Bilau Albert
Bilcke Francisca
Bilcke Gerard
Bilcke Horace
Bilcke Irène
Billem Florent
Billen René
Billens Filip
Billiau Eddy
Billiau Georgette
Billiau Lucien
Billiau Lutgard
Billiau Maurice08-07-192401-12-2014
Billiau Odiel
Billiau René
Billiau Willy
Billiauw Edmond
Billiauw Eduard
Billiauw Henri
Billiauw Jenny
Billiauw Leon Lodewijk06-08-189715-02-1986
Billiauw Maurice04-10-191519-11-2000
Billiauw Victor02-10-187407-02-1959
Billiet Achiel
Billiet Alidor
Billiet André
Billiet André
Billiet Firmin
Billiet Josepha Helena Monique05-01-1938
Billiet Louis
Billiet Margriet
Billiet Marie-José
Billiet Philippe
Billiet Roger
Billiet Steve
Billiet Tuur2013
Billiet Wilfried
Billiet Wilfried
Billiouw Eugenia24-08-185130-07-1919
Billiouw Hubertus17-06-179018-03-1868
Billiouw Raymond14-10-192721-02-2010
Billoy Antoinette
Billoy Emiel
Billoy Petrus27-11-192111-03-2006
Bilte Carolina
Bintein Cyriel
Bintein Gaston
Bintein Joseph
Bintein Julia
Bintein Marcel
Bintein Zenobie
Biront Lucienne
Bisschop Leonie19-03-187326-08-1929
Bisschop Lydia
Bisschop Maria
Bisschop Yvonne
Bisschop Yvonne
Bittremieux Janine
Biva Frans
Biver René12-09-193725-11-2006
Bladt Jan Frans1963
Bladt Roger2009
Blaison Raoul
Blake Jacques
Blake-Hales Jamas
Blanchaert Albert
Blanchaert August
Blanchaert Dirk
Blanchaert Gaston
Blanchaert Irené
Blanchaert Lindert07-06-197810-04-2019
Blanchaert René
Blanchaert Theophiel
Blanckaert Albert1990
Blanckaert Anna05-01-189501-08-1927
Blanckaert Annie
Blanckaert Basiel
Blanckaert Bernardus183208-06-1892
Blanckaert Charles
Blanckaert Clara
Blanckaert Colette
Blanckaert Constantinus
Blanckaert Cordula
Blanckaert Denise30-10-192918-01-2019
Blanckaert Egidius
Blanckaert Florent12-02-189228-04-1921
Blanckaert Frans
Blanckaert Gustave
Blanckaert Isabella Theresia11-01-171210-08-1773
Blanckaert Jakobus Hypoliet
Blanckaert Jef
Blanckaert Joseph
Blanckaert Josephus Franciscus13-03-186128-02-1929
Blanckaert Lieve2008
Blanckaert Louise-Marie09-11-190523-02-1968
Blanckaert Luc Alfred Gustaaf26-12-194109-05-2022
Blanckaert Madeleine22-12-189925-07-1985
Blanckaert Marcel
Blanckaert Marcellus Joseph01-04-1895
Blanckaert Maria Theresia05-08-171504-09-1786
Blanckaert Martha1981
Blanckaert Monique
Blanckaert Peter
Blanckaert Prosper Paulus14-08-1912
Blanckaert Rachel
Blanckaert Remi
Blanckaert René
Blanckaert Robert
Blanckaert Roger
Blanckaert Roger
Blanckaert Silvère
Blanckaert Willem
Blanckaert Willy
Blanckaert Willy1985
Blancke André
Blancke Audric
Blancke Carolina Judoca17421810
Blancke Catharina175513-02-1829
Blancke Dirk
Blancke Franciscus Jacobus174121-10-1825
Blancke Gerarda07-02-1904
Blancke Godelieve
Blancke Isabella Rosa17441815
Blancke Joannes
Blancke Joannes Franciscus175321-10-1825
Blancke Mady
Blancke Marie Therese
Blancke Maurice2018
Blancke Mieke
Blancke Noël
Blancke Petrus01-01-1781
Blancke Petrus Franciscus
Blancke Petrus Jacobus26-07-173908-04-1807
Blancke Petrus Josephus
Blancke Roger2013
Blancke Rudy
Blancke Walter
Blancquaert Achiel15-09-193105-12-1988
Blancquaert Adolf
Blancquaert Alfons
Blancquaert Christina
Blancquaert Engelbertus03-03-1811
Blancquaert Joannes
Blancquaert Joannes05-07-164815-10-1706
Blancquaert Maria175021-02-1826
Blancquaert Petrus1725
Blancquart Marcella16-05-2000
Blankaert Jan12-08-188330-11-1918
Blankaert Louis
Blankaert Maurice Petrus08-08-190529-12-1971
Blankaert Oscar
Blankaert Raoul
Blankaert Regina02-02-184518-11-1916
Blankaert Robert
Blankaert Roger Isidoor17-12-193604-06-1992
Blanpain Camille Jeanne Georgette10-12-190227-10-1972
Blanpain Fernand Constant Telesphore19-05-190928-08-1927
Blanpain Julie Eudoxie Ghislaine08-10-1899
Blanpain Telesphore Joseph27-08-187630-12-1936
Blanquaert Casemir1769
Blanquaert Nathalie14-02-184914-04-1919
Blanquart Augustinus180021-06-1837
Blanquart Livinus Bernardus05-03-1828
Blaton Edward
Blaton Lena
Blaton Simonne
Blaublomme Louis
Blauwaert Marie23-04-190401-08-1993
Blauwblomme Marie
Blauwers Jozef
Blauwet August
Blauwet Carolus08-04-1848
Blauwet Georges Gustaaf25-12-188321-08-1955
Blauwet Guido23-11-192727-06-2002
Blauwet Maria
Blauwet Pertti24-10-197816-04-1998
Bleuzé Hermine
Bleyaert Adolf
Bleyaert Aurette Eugenie Marie05-02-193431-01-2006
Bleyaert Fernand
Bleyaert Jacques1789
Bleyaert Joanne Theresia10-07-1815
Bleyaert Jozef Albert Maria25-06-1912
Bleyaert Ludovica Maria18-07-18741956
Bleyaert Maria
Bleyaert Maurits Jozef21-01-1910
Bleyaert Robert Charles20-10-192306-01-2009
Bleys Achiel
Bleys Maria Joanna11-09-182325-12-1886
Blieck André17-11-2007
Blieck Augusta Celine16-04-189816-06-1967
Blieck Auguste Julien25-09-1858
Blieck Bérengère
Blieck Charlotte Amelie1820
Blieck Cyrille Emile17-02-188910-11-1955
Blieck Edmond Joseph15-12-1884
Blieck Elie Sophie06-08-188319-09-1947
Blieck Elise Sabine04-04-184619-08-1919
Blieck Emelie Joseph16-06-1893
Blieck Emile Joseph12-08-1890
Blieck Frederic11-09-183707-12-1889
Blieck Gilbert
Blieck Jean Baptiste17-06-177616-01-1841
Blieck Jean Baptiste26-03-181015-03-1860
Blieck Joseph Adolphe07-03-1840
Blieck Josephus22-08-178312-11-1843
Blieck Jules30-07-1857
Blieck Julie Amelie28-03-1842
Blieck Louis Joseph04-12-181303-09-1865
Blieck Malvine Marie10-01-1892
Blieck Marie Louise22-04-1849
Blieck Pierre Jean19-06-184525-08-1895
Blieck Romanie Sophie25-03-1852
Blieck Simonne
Blieck Stephanie Natalie25-03-1855
Blier Flore Joséphine24-03-186119-02-1942
Blijaert Anna Brigitta01-12-1826
Blindeman Joseph
Block A.
Block David10-08-191324-01-1976
Block Jules Maria28-12-193904-02-1945
Blockeel Emma Romanie17-01-185820-05-1943
Blockeel Ferdinand
Blockeel Marie-Louise2008
Blockeel Theodule
Bloemen Jozef23-05-191027-04-1983
Bloemen Madeleine Laura26-08-1909
Bloemmen Suzanne
Bloes Jerome
Bloes Norbert Henri19492021
Bloeyaert Frederic
Blom Margaretha Hendrika29-06-1907
Blom Nicolaas Gerardus
Blommaart Mathilde09-03-1839
Blommaers Pieter
Blommaert August
Blommaert Eduard
Blommaert Eduard
Blommaert Florent
Blommaert Karel
Blommaert Marie-Jeanne
Blomme A.20-09-1876
Blomme Achiel
Blomme Achille
Blomme Albert
Blomme Albert
Blomme Alexander
Blomme Alfred
Blomme Alois
Blomme Amand04-01-186304-02-1944
Blomme Amelia05-04-181520-02-1876
Blomme André
Blomme Anick
Blomme Annie Denis Christiana24-05-194119-01-2022
Blomme Barbara
Blomme Bérénice27-12-193124-03-2015
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Celia1974
Blomme Cyriel Omer
Blomme Daniël
Blomme Eddy
Blomme Edmond
Blomme Edward
Blomme Edward13-10-189029-09-1959
Blomme Elodie
Blomme Eric Kamiel Jozef27-02-1952
Blomme Eugène1990
Blomme Franky
Blomme Frida Maria Marguerite08-02-193422-02-2010
Blomme Gaston Hendrik04-01-1921
Blomme Georges
Blomme Georgius
Blomme Geraldine
Blomme Gerard
Blomme Gilbert
Blomme Helena Maria23-07-1910
Blomme Jan1838
Blomme Judoca15861648
Blomme Jules
Blomme Jules25-01-189021-02-1966
Blomme Leonie13-08-187604-11-1953
Blomme Luc
Blomme Lucien
Blomme Lucien
Blomme Ludovicus
Blomme Ludovicus07-08-190910-08-1961
Blomme Magdalena16-04-1900
Blomme Majella Maria03-11-192411-2007
Blomme Marcel17-04-192731-10-2000
Blomme Marie-Louise
Blomme Mariette
Blomme Mark
Blomme Martha
Blomme Maurice Cyriel Marie16-07-1931
Blomme Maurits21-06-192231-07-1994
Blomme Medard03-05-191827-08-1996
Blomme Melissa
Blomme Monique
Blomme Oscar
Blomme Oscar
Blomme Paula Ida Maria30-07-1902
Blomme Peter
Blomme René Jozef Prosper13-12-1906
Blomme Richard22-07-1900
Blomme Rita
Blomme Roger
Blomme Urbaan17-04-188904-09-1966
Blomme Valeer Victor04-07-193306-2007
Blomme Wilfried
Blomme Willy14-04-1947
Blondé Jean29-01-165129-01-1720
Blondé Marie Cornillie22-05-170128-09-1775
Blondeau Jean
Blondeau Livina174109-11-1817
Blondeel André Joseph23-01-1786
Blondeel Angèle
Blondeel Anna02-12-1768
Blondeel Balduin173215-11-1825
Blondeel Bonifacius
Blondeel Camiel
Blondeel Catherina20-09-1787
Blondeel Catherine
Blondeel Catherine Jacqueline
Blondeel Cornelia
Blondeel Emiel
Blondeel Georges
Blondeel Godelieve Cecile08-02-179019-02-1790
Blondeel Isabella
Blondeel Ivonne
Blondeel Jacobus29-06-1762
Blondeel Jean Nicolas12-07-1783
Blondeel Jeanne Petronille08-11-1782
Blondeel Joanna-Maria01-12-1732
Blondeel Joannes
Blondeel Joannes16-01-176602-1766
Blondeel Joannes Josephus23-07-1805
Blondeel Ludo
Blondeel Maria11-1778
Blondeel Medard03-05-191317-02-1952
Blondeel Odiel02-1985
Blondeel Odilus
Blondeel Oscar
Blondeel Petronella
Blondeel Petronille
Blondeel Petrus28-01-1771
Blondeel Philippus Jacobus30-04-1773
Blondeel Pierre Francois05-10-177912-10-1779
Blondeel Pierre Francois Jacques
Blondeel Pieter24-11-177726-11-1777
Blondeel Rita01-12-195219-12-2003
Blondeel Romanie
Blondeel Sylvie05-11-187328-05-1944
Blondeel Willy
Blondelle Etienne
Blondelle Gaspard
Blondelle Maria
Blondelle Mario Etienne Joseph05-09-196804-09-1987
Blondelle Napoleon
Blondia Alfons
Blondia Julia
Blondia Julia
Blontrock Alice10-04-190014-05-1967
Blontrock André
Blontrock Annelien Riet Hilde21-02-199322-02-1993
Blontrock Camilus02-02-187828-10-1937
Blontrock Carolus Ludovicus18-09-187209-09-1946
Blontrock Charles24-11-184522-10-1923
Blontrock Cyriel
Blontrock Désiré27-11-188216-11-1931
Blontrock Elsje
Blontrock Franciscus
Blontrock Gerard16-10-191623-04-1970
Blontrock Gudula
Blontrock Guido
Blontrock Henri18-11-184113-05-1918
Blontrock Hypoliet02-08-186121-04-1947
Blontrock Jerome
Blontrock Jerome27-06-190110-05-1979
Blontrock Joël
Blontrock Lionel
Blontrock Lutgart
Blontrock Oscar17-06-190821-01-1966
Blontrock Petrus07-11-190108-05-1983
Blontrock Richard25-11-189002-05-1963
Blontrock Steffy
Blontrock Urbanie30-01-190130-10-1944
Blontrock Wilfried22-02-194201-05-1942
Blot Marie Henritte Charlotte
Blouwe Frans2008
Bluekens Jan23-01-190624-09-1986
Blyweert Pierre
Bobelyn Medard04-08-192924-06-1991
Bocarren Achiel
Boccave Gilbert
Boccave Madeleine
Bocher Wendy
Bockaert Cyriel
Bockaert Emiel
Bockaert Ernest
Bockaert Jeanine
Bocklandt Stephanie
Bockmans Augustus04-11-185307-08-1916
Bockstael Achiel
Bockstael René
Bockstaele Arthur Josephus27-11-189726-05-1943
Bockstaele Elvire
Bockstaele Remi
Bockstaele René
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Bockxstael Rita
Bocqué Karl
Bocqué Robrecht
Bocquet Justine1852
Bocquez André
Boddaert Firmin
Boddez Charles
Boddez Charles02-04-185301-11-1911
Boddez Henri
Boddez Jules
Boddez Laurent
Boddez Lucie
Boddez Margaretha03-10-192205-02-2002
Boddez Marie-Louise31-12-185924-05-1937
Boddez Maurice
Boddez Melanie07-06-185727-04-1926
Boddez Paulina10-02-187504-05-1954
Boddez Prudence
Boddin Alidor
Boddin Leonard
Bode Albert
Bode Alida
Bode Jan
Bode Jozef
Bode Livina171819-01-1787
Bode Marie-José
Bode Sylvie Marie09-11-189317-04-1961
Bode Walter
Bodema Johann Diederich
Boden Eric
Boden Jos
Bodequin Juul
Boderez Constantinus11-09-182428-01-1900
Boderez Martha Elisa23-05-188819-03-1971
Boderi Eliza
Bodgie Maria
Bodijn Antoon
Bodijn Gerard
Bodijn Pol
Bodijn Valère
Bodix Cecilia
Bodry Maria Leonia14-10-189220-12-1934
Bodyn Judith
Boé Louis Etienne Gabriel03-08-1879
Boeckaert Freddy
Boeckaert Maurice
Boeckaert Roger
Boeckx Jef1973
Boeckx Josephus
Boeckx Prosper
Boecxstaens Maria Coleta Leonia
Boedt August03-12-187905-09-1958
Boedt Emiel
Boedt Euphrasie07-06-190213-10-1995
Boedt Jerome10-04-191319-06-1984
Boedt Sidonie Marie30-07-189304-07-1962
Boedts Carolus Eugenius Ludovicus23-02-177210-06-1838
Boedts Henri
Boedts Jacobus Josephus167531-03-1720
Boedts Jerôme
Boedts Julien01-05-187801-04-1949
Boedts Petrus25-07-182618-10-1896
Boedts Petrus Jacobus13-01-171326-12-1877
Boehme Louis15-04-190904-01-1980
Boëhme Thérèse
Boekholt Geert18581933
Boekholt Gezina09-06-189522-04-1892
Boekholt Klaas30-09-187524-10-1960
Boel Emiel
Boel Mariette09-09-191408-05-1993
Boel René
Boelaert Gabrielle
Boeleart Irene
Boelens Aaltje18631919
Boelens Achelles Josephus06-02-191317-02-1998
Boelens Aimé
Boelens Arsein19-03-192828-08-2016
Boelens Bruno
Boelens Eduard03-12-191203-01-1991
Boelens Ernest04-09-189510-04-1937
Boelens Karel
Boelens Odemaar Edward Ghisleen23-06-1914
Boelens Oscar
Boelens Romanus22-11-1898
Boels Leo Felix28-06-1910
Boels Luc
Boemans Jeanne
Boen Hippolyte2005
Boënne Adhemar
Boënne Hilaire
Boënne Leonoe
Boens Sidonie24-05-188011-11-1952
Boer Derk Ailders176503-04-1828
Boer Maria Derks179415-04-1833
Boeraeve Adrien2008
Boeraeve Germaine
Boeraeve Hendrik30-01-191217-08-1997
Boeraeve Marijke
Boeraeve Mirthe
Boeraeve Rosa
Boeraeve Sabine
Boerjan André
Boerjan Cesar23-05-191614-02-2010
Boerjan Eugénie
Boerjan Gustavus09-08-1886
Boerjan Pharailde Marie12-06-186614-03-1958
Boers Leo
Boes Antoine
Boes Antoine
Boes Bertrand
Boes Cecile
Boes Gerard
Boes Germain Anna Maria26-07-1904
Boes Gilbert
Boes Hortensia
Boes Jozef Gaston01-03-19081992
Boes Lauretta Augusta Anna Margaretha12-09-19421992
Boes Leonie
Boes Maria
Boes Pierre
Boes Rachel
Boesaard Johanna
Boesman Emile
Boesmans Armand
Boesmans Jozef
Boesmans Mariette
Boete Cyrillus14-05-1908
Boete Jozef
Boete Raymond Henri09-09-1929
Boeve Albert
Boeve Geertje18-12-181120-12-1885
Boeve Gerrit Hendriks01-01-178707-01-1868
Boey Arthur18-04-188130-12-1960
Boey Renilde
Boeyaert Pierre
Boeykens Herman
Boffel Camiel
Boffin Antoine
Boffin Guillaume
Boffin Lucien
Boffing Henri
Bogaert Albert
Bogaert Albert
Bogaert Albert20-02-191526-06-1980
Bogaert Alfons22-03-188519-12-1955
Bogaert André
Bogaert André
Bogaert André
Bogaert Anna
Bogaert August
Bogaert Bertha
Bogaert Carolus18101886
Bogaert Catharina1750
Bogaert Chris2008
Bogaert Emiel
Bogaert Firmin
Bogaert Georges
Bogaert Ghislain
Bogaert Gilbert
Bogaert Henri
Bogaert Herman
Bogaert Hilde
Bogaert Josephus
Bogaert Judoca
Bogaert Jules
Bogaert Julien
Bogaert Leonie
Bogaert Lucienne
Bogaert Ludovicus22-04-1822
Bogaert Marc1987
Bogaert Marcel
Bogaert Marcellus11-05-1900
Bogaert Maria
Bogaert Maria
Bogaert Maria Ludovica21-01-185011-09-1938
Bogaert Marie
Bogaert Marie Cécile
Bogaert Martha15-10-191029-07-1918
Bogaert Omer
Bogaert Oscar22-12-187215-08-1950
Bogaert Ovide
Bogaert Paul
Bogaert Pauline30-05-184015-02-1917
Bogaert Petronella22-02-166120-12-1752
Bogaert Petrus
Bogaert Petrus
Bogaert René
Bogaert René
Bogaert Renilde14-04-187912-05-1935
Bogaert Rosa
Bogaert Simonne
Bogaert Sophie
Bogaert Sylvere
Bogaert Theophiel
Bogaert Willy
Bogaerts Carolina21-11-190706-09-1983
Bogaerts Hilda17-08-192217-08-1998
Bogaerts Jozef
Bogaerts Lena
Bogaerts Marcel
Bogaerts Maria
Bogaerts Pierre
Bogaerts Theofiel22-01-188809-04-1928
Boghaert Arnold
Boghaert Leon
Boghaert Remi
Bohez Alfred
Bohez Camiel
Bohez Cyriel
Bohez Henri
Bohez Louise
Bohez Maria
Bohez Octavie
Bohez Tony03-04-197028-07-2011
Boi Cyriel
Boi Jan
Boijens Johanna Catharina
Boinet Alice Henriette06-05-1881
Boinet Jeanne Honorine29-08-187819-10-1956
Boinet Rose Adolphine20-05-1825
Boingen Albert
Boisdenghien Raymond
Boitel Edouard Sénateur19-01-1866
Bol Roger
Boldens Arsène
Boldens Felix
Bolders Stefke
Bolier Fora17-08-186009-1948
Boljau Frans
Bollaert Arsène
Bollaert Camiel17-07-192103-12-2000
Bollaert Erna17-02-193810-04-2022
Bollaert François23-03-188711-08-1943
Bollaert Frans
Bollaert Gaston
Bollaert Ivonne
Bollaert Joannes181026-11-1870
Bollaert Jules Albert28-07-191604-03-1950
Bollaert Livina Maria
Bollaert Maria
Bollaert Maria18-09-187914-02-1977
Bollaert Maria Theresia30-11-183920-08-1878
Bollaert Martha28-11-192021-12-2002
Bollaert Norbert
Bolle Cordula
Bolle Honoré
Bolle Maurice19-09-190403-05-1994
Bolle Raymond
Bolle Roger
Bollé Petrus Leonard Jozef09-03-1900
Bolleire Arnout
Bolleire Frans
Bolleire Frida
Bolleire Lena
Bollen Georges2012
Bollengier Daniel
Bollengier Robert10-09-192517-07-1998
Bollens Camiel1942
Bollens Edouard
Bollens Emelia
Bollens Maria Amelia Bertha28-06-189117-02-1964
Bolliou André
Bolliou Gentiel
Bolliou Maria
Bomans Lutgart
Bombeke André25-05-191826-03-1996
Bombeke Cyriel
Bombeke Julia27-07-187118-08-1960
Bombeke Marcel1969
Bombeke Raymond
Bomberna Arthur
Bomberna Edmond1861
Bomberna Emiel18771935
Bomberna Maurice Joseph06-11-190603-01-1984
Bomberna Roger
Bomgars Maria Petronella
Bonamie Christiane09-09-193320-05-2016
Bonamie Cyriel
Bonamie Hilaire
Bonamie Raymond
Bonckaert Anna
Boncquet Elisa Maria
Bondue Paul
Bondue Rik
Bonduel Camiel
Bonduelle Lucien
Bonduwelle Maurice
Bonduwelle Michel30-04-189712-11-1962
Bongiovanni Pietro Carlo11-05-191412-06-1990
Bonheure Emile
Boni Alphonse
Bonje Anna13-08-178008-11-1856
Bonje Michael
Bonnaerens Denedictus
Bonnaerens Ivo
Bonnaerens Leonide-Marie17-07-185202-01-1907
Bonne Alphonsus03-08-1901
Bonne Bjorn
Bonne Emeric
Bonne Joannes Eduard Leon27-04-1923
Bonne Lodewyk Henri01-03-194704-04-2019
Bonne Marcel
Bonne Maria14-04-193314-01-2008
Bonne René Séraphien25-04-19451997
Bonne Richardus13-03-1893
Bonne Rosalie1830
Bonne Theresia02-07-1839
Bönner Anna Maria20-01-192130-09-1978
Bonnet Eduard
Bonnet Eleuthere16-09-188027-02-1958
Bonnet Ida
Bonneure Karel Lodewijk28-10-185617-01-1938
Bonneure Leentje
Bonnewijn Louis
Bonny Adriën05-10-191906-12-1979
Bonny Alfons
Bonny August
Bonny Camiel
Bonny Charles23-05-191115-04-2001
Bonny Florimond
Bonny Gerda
Bonny Gilbert
Bonny Gustaaf
Bonny Helena13-09-191423-03-1991
Bonny Jozef
Bonny Jules
Bonny Kurt
Bonny Lucien
Bonny Maria
Bonny Maurice1989
Bonny Melanie
Bonny Remi
Bonny Wilfried
Bonnyns Louisa
Bonte Achiel20-08-1887
Bonte Achiel10-01-193827-11-2021
Bonte Adolphe30-01-1885
Bonte Albrecht
Bonte Alice19-08-189903-02-1983
Bonte Alida Maria10-12-190319-10-1990
Bonte Alphons Prosper20-04-189925-06-1982
Bonte André1969
Bonte August
Bonte Augustina
Bonte Bertha
Bonte Carolina21-07-18311912
Bonte Charles
Bonte Cyriel
Bonte Daniël
Bonte Eduard
Bonte Eleonor
Bonte Emerantia
Bonte Emiel08-12-192304-02-2002
Bonte Ferdinand Cyrille09-05-1900
Bonte Fernand04-12-193105-02-2020
Bonte Firmin08-2016
Bonte Gentil Triphon19-09-192002-1991
Bonte Georges
Bonte Gerard
Bonte Gerard14-06-190724-08-1981
Bonte Gerard03-07-191120-04-1992
Bonte Gerard29-08-1912
Bonte Gilbert2013
Bonte Godelieve05-07-191612-11-1994
Bonte Herlinde
Bonte Hilaire
Bonte Joanna Theresia1816
Bonte Joannes16-06-1793
Bonte Joannes
Bonte Joseph
Bonte Josephus Leopoldus13-04-178517-08-1859
Bonte Jozef
Bonte Jozef17-02-189813-05-1948
Bonte Jules03-01-1888
Bonte Leon11-03-192121-11-2004
Bonte Leonard
Bonte Leopold
Bonte Louis
Bonte Louis
Bonte Louis1853
Bonte Malvina
Bonte Marcel Adolf26-03-19141990
Bonte Maria Pharaildis Sofia13-01-1905
Bonte Marieke2001
Bonte Martin15-12-185002-04-1917
Bonte Martinus
Bonte Mathilde Therese25-07-185202-11-1918
Bonte Maurice26-05-191216-08-1985
Bonte Nera
Bonte Oscal Leopold Joseph18991976
Bonte Petrus Aloysius13-11-1914
Bonte Rachel
Bonte Rachel Maria01-02-1909
Bonte Rachel Melanie Octavie28-06-1899
Bonte Raoul1980
Bonte Remi
Bonte René
Bonte René
Bonte Richard
Bonte Roger
Bonte Roger
Bonte Roger Alfons Marcel07-11-192325-11-2003
Bonte Romania
Bonte Rosa11-08-190110-10-1989
Bonte Ruffyn Leo07-03-193010-08-1965
Bonte Sidon01-10-188025-12-1945
Bonte Simonne
Bontinck Basiel
Bontinck Livina Jacoba1762
Bontinck Petronilla1770
Bontridder Emiel
Bontrock Gaspar
Boogers Johanna Maria03-03-187918-06-1974
Boom Jan
Boom Kamiel
Boomgaert Alex
Boomgaert Gerard
Boon Amedee
Boon Emile
Boon Jean
Boonaert André
Boonaert August
Boonaert Daniël
Boonaert Jozef
Boone Adhemar
Boone Albert
Boone Albert
Boone Alfons
Boone Alfons
Boone Alfredina Elza31-05-191220-11-1996
Boone André
Boone August
Boone August25-02-191630-05-1975
Boone Augustus27-05-183904-02-1906
Boone Basiel
Boone Benignus Franciscus02-05-1887
Boone Christine27-11-193628-12-1978
Boone Clement
Boone Daniël
Boone Elodie Frans1912
Boone Elza
Boone Emiel30-03-188613-04-1948
Boone Emiel14-10-192413-02-1945
Boone Firmin
Boone Florent
Boone Florida Gilberte03-09-190103-11-1901
Boone Franciscus09-09-181129-09-1881
Boone Georges
Boone Gerard
Boone Gerard
Boone Gérard
Boone Gustave Clément22-02-189031-07-1896
Boone Ignatius07-03-1781
Boone Irma Frans Leon19312017
Boone Isabella Theresia17841821
Boone Ivo09-186101-04-1862
Boone Jan
Boone Jean Marie28-04-189105-11-1932
Boone Josephus Arnoldus
Boone Jules
Boone Julia03-01-189025-06-1969
Boone Julien Eduard Marie28-11-189231-07-1893
Boone Julien Marguerite22-02-190022-06-1960
Boone Katty
Boone Leon François27-07-190629-07-1996
Boone Leon Leonard03-06-1903
Boone Louis Norbert Marie19-02-189411-07-1979
Boone Madeleine Emile11-03-190713-10-1907
Boone Marcel
Boone Marcel
Boone Marcel08-12-192213-05-1994
Boone Margareta Angela09-08-192627-08-2016
Boone Maria
Boone Maria30-08-187617-01-1918
Boone Maria1913
Boone Maria Victorina16-09-189724-01-1932
Boone Martha Nathalia Serafien14-12-1908
Boone Mathilde23-02-186329-04-1952
Boone Maurice Elodie19402001
Boone Maurice Marie19-11-1910
Boone Maurits
Boone Monique2011
Boone Nathalie Coralie
Boone Noël16-12-194713-01-2007
Boone Oscar14-03-188228-02-1961
Boone Paul
Boone Paula
Boone Paulus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Remi
Boone Roger Louis Seraphina09-09-1895
Boone Seraphinus05-10-1862
Boone Suzanne Maria Roger19262016
Boone Yvonne
Boone Yvonne
Boone Zulma22-01-1889
Boonefaes Melanie180907-06-1876
Boonen Elodie08-03-191609-04-1964
Boonen Godelieve
Boonen Jef
Boonen Laura
Boonen Lydie
Boonen Valerie
Boonet H.
Boonkamp Hendrika Regina22-11-1878
Boost Danielle
Booten Frans
Booten Fredericus
Booy Denise
Booy Marcella
Bor Bertha23-03-186301-09-1933
Borderé Lucien
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Bordon Jos08-08-195909-11-2005
Boret André
Borgers Basile
Borghys Jules
Borgo Cyriel Hendrik Cornelis25-04-189712-02-1977
Borgo Edmond18-04-186726-10-1955
Borgo Edmond Oscar Cornelius23-04-193928-07-2002
Borgo Herman Firmin05-03-192109-03-1921
Borgo Jan Henri14-12-192129-06-1922
Borgo Réginald Cyrille Richard26-07-196110-03-2007
Borgo Roger Robert Cornelis01-07-193402-01-2007
Borgonie Carolus24-08-183315-09-1914
Borgonie Henricus16-11-186930-03-1947
Borgonie Louise11-02-185025-03-1929
Borgonjon Albert Jozef05-10-191506-04-1962
Borgonjon Emiel Jozef19-05-1900
Borgonjon Franciscus
Borgonjon Gabrielle Alice Maria28-08-192603-12-2012
Borgonjon Gaston Jozef Alfons27-09-1903
Borgonjon Hector21-01-1910
Borgonjon Helena26-01-189630-08-1977
Borgonjon Helena Maria12-02-1901
Borgonjon Hubert07-09-194011-2007
Borgonjon Hubert Maurits31-10-193012-02-2020
Borgonjon Linda Sylvia03-07-195118-02-2022
Borgonjon Magdalena22-03-190812-12-1975
Borgonjon Mauritius A. A.23-10-1898
Borgonjon Maurits Jozef25-03-1910
Borgonjon Omer Jozef Arthur18-06-1908
Borgonjon Pieter
Borgonjon Pieter Aulu-Gelle V.26-05-1906
Borgonjon Pieter René Antoon Marie18-02-1897
Borgonjon Regina11-08-173923-03-1773
Borgonjon Roger Jozef15-03-19362012
Borgonjon Simone Magdalena Emma Maria01-08-192012-1991
Borgonjon Sylvie
Borgonjon Triphon25-09-1903
Borgonjon Valentina Maria17-02-1907
Borgonjon Zulma1968
Borkelmans Yvonne07-07-192118-12-2003
Borlé Clarisse Madeleine06-09-192927-02-2022
Borlé Hélèna18931959
Borlé Magdalena Maria07-11-192508-04-2022
Borlé Maria08-01-192106-12-1957
Borloo Louis
Borloo Victor1999
Bormans Alice
Borms Désiré1861
Borms Emiel26-07-19301981
Borms Erik
Borms Lodewijk Eduard13-10-190007-08-1955
Borny Pieter
Borra Aimé
Borra Ingrid
Borra Maurice
Borra Omer
Borra Oscar
Borra Remi
Borre Adolphus1853
Borré Daniëla
Borremans Betina
Borremans Egidius
Borremans Joannes Franciscus
Borremans Maria Theresia
Borremans Petrus
Borremans René
Borremans Victor
Borret Blanche
Borret Cecile
Borret Gustaaf
Borret Marie-Anne
Borret Rosa
Bos Bertha
Bos Emiel
Bos Gustaaf
Bos Marius Hendrik06-04-190411-04-1984
Bos Marius Johannes09-05-193006-2004
Bos Robert
Boscart Roland
Bosch Achiel
Bosch Anita Valentina05-11-195326-12-2009
Bosch Benoni
Bosch Emma
Bosch Irène
Bosch Julianus Eugeen06-12-192113-07-1978
Bosch Marie
Bosch Martine
Bosch Otto
Bosman Jozef
Bosman Petrus
Bosmans Albert
Bosmans Alfons
Bosmans Armand
Bosmans Florimond Joseph12-10-19251999
Bosmans Gabrielle
Bosmans Jean-Baptiste
Bosmans Marc04-06-195726-01-1999
Bosmans Maria
Bosmans Petrus
Bosmans Pol
Bosmans Virginie
Bosquet Jules
Bossaer Antonius Livinus06-03-1740
Bossaer Constantinus20-06-177523-06-1775
Bossaer Elisabeth Maria Marguerite24-01-192526-04-2003
Bossaer Jacoba
Bossaer Jacobus Ludovicus04-02-1866
Bossaer Joannes11-03-177717-06-1777
Bossaer Jooris17-08-189508-1964
Bossaer Jozef Jules13-03-193010-07-1993
Bossaer Judocus
Bossaer Julius19-11-1896
Bossaer Lia22-07-191204-0024
Bossaer Livina
Bossaert Alfons Jacob18961985
Bossaert Heide19902013
Bossaert Henri
Bossaert Ivonne
Bossaert Liesbeth
Bossaert Marguerite
Bossaert Paul
Bossaert Roger
Bossant Emiel
Bossant Sophia Coleta31-07-1887
Bosschem Alfons
Bosschem Erna
Bosschem Firmin
Bosschem Jozef24-08-188216-03-1976
Bosschem Jules
Bossee Etienne18-11-195220-11-1970
Bossee Maria Henriette29-12-191116-05-1990
Bossée Hector16-09-188315-07-1966
Bossée Maria27-11-187603-11-1962
Bossée Pharilde15-02-187816-01-1967
Bossée Yvonne25-12-192013-03-2012
Bossers Jaak
Bossier Akbert19-01-191221-04-1999
Bossier Alfons
Bossier Frans
Bossier Hendrik
Bossu Achiel
Bossue Dimitri
Bossut Clémence Thérèse Pauline26-10-185026-01-1918
Bossut Jeanne Marie Louise Charlotte08-06-185320-11-1883
Bossuyt Achiel21-05-188424-05-1971
Bossuyt Albert
Bossuyt Alida
Bossuyt Aloysius
Bossuyt André2009
Bossuyt Angèle
Bossuyt Cécile
Bossuyt Cyriel
Bossuyt Dorine10-04-196716-08-1989
Bossuyt Felicien16-07-191428-09-1987
Bossuyt Firmin
Bossuyt Irma
Bossuyt Joseph
Bossuyt Jules2006
Bossuyt Magdalena
Bossuyt Margaretha
Bossuyt Maria
Bossuyt Maxime
Bossuyt Melanie
Bossuyt Silvie
Bossy Gabriel
Bossy Martha
Bosteels Anna Maria
Bosteels Armand
Bosteels Béatrice
Bosteels Eugeen
Bosteels Jacques
Bosteels Jean-Pierre
Bosteyn Leon Zulma25-08-192706-2007
Bostoen Camille Clement Jules30-06-1891
Bostoen Christiana Maria Clemence Theofiel29-07-19282012
Bostoen Germaine
Bostoen Gilbert
Bostoen Jenny
Bostoen Joannes
Bostoen Jozef
Bostoen Julien
Bostoen Willy
Bostoen Willy
Bostyn Andries2009
Bostyn Caroline
Bostyn Georges
Bostyn Omer
Bostyn Remi
Boterbege Ferdinandus
Boterbege Leonida1874
Boterberge Elisa Maria
Boterberghe Leonie
Boterman Arsène
Boterman Arthur
Boterman Ernest
Boterman Maurice
Bothuyne André
Bothuyne Maria
Bothuyne Roger
Bots Rie
Botte Maurice
Bottelberghe Donald Julius Elza29-12-194721-06-1999
Bottelberghe Kamiel
Botteldoorn Hilaire
Bottelier Adriana Jozef28-02-190106-1992
Bottelier André12-07-1905
Bottelier Bertha Magdalena20-07-1899
Bottelier Juliaan Jozef25-02-190228-01-1948
Bottelier Leopold Juliaan02-04-190702-06-1974
Bottelier Maria Agnes03-05-1906
Bottelier Maria Martha04-10-1896
Bottelier Zulma Magdalena26-12-189726-11-1978
Botterman André
Botterman Franciscus1770
Botterman Marie Therese26-12-180114-02-1873
Botterman Sophia
Bottu Michel
Botty Catherine
Bouba Ileana
Bouchaert Gerard
Bouchaert Julie Marie28-04-18911969
Bouche Marc
Bouché Anna22-08-191213-07-1977
Bouché Theresia
Boucherie Joseph2013
Bouchez Theo2014
Bouciqué Guido
Bouciqué Luc
Bouciqué Marc
Bouckaert Alberik
Bouckaert Albert27-04-191829-10-2002
Bouckaert Alidor
Bouckaert André
Bouckaert Arsène
Bouckaert Chantal
Bouckaert Christophe
Bouckaert Cyriel14-12-186713-03-1934
Bouckaert Evarist1997
Bouckaert Filiep
Bouckaert Gilbert
Bouckaert Henri
Bouckaert Imelda
Bouckaert Joseph
Bouckaert Joseph
Bouckaert Jozef
Bouckaert Julien
Bouckaert Julien
Bouckaert Karel1982
Bouckaert Léon
Bouckaert Louis1962
Bouckaert Margaret
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Marie
Bouckaert Petrus
Bouckaert Petrus
Bouckaert Raf
Bouckaert René
Bouckaert Richard
Bouckaert Robert
Bouckaert Robert16-12-190318-12-1920
Bouckaert Robert22-01-191016-11-1982
Bouckenhooghe Jan
Bouckhout Adrienne
Bouckhout Georges
Bouckhout Julia
Bouckhout Maria
Bouckhout Maria
Bouckhout Valeer
Bouckhuyt Marcel1989
Boucneau Marie-Louise02-01-193303-08-2021
Boucquaert Victoria
Boucquet Coleta Francisca07-10-182022-10-1877
Boucquet Rita Louise17-06-195101-05-2007
Boucquey Gery
Boucquey Henri
Boucquez Augustinus04-12-189206-11-1913
Boucquez Cyriel
Boucquez Frans
Boucquez Frans
Boucquez Gaspar
Boucquez Georgette
Boucquez Henri
Boucquez Irena
Boucquez Jerome29-07-188222-01-1962
Boucquez Julius
Boucquez Madeleine22-03-192324-05-2009
Boucquez Margaretha
Boucquez Maria
Boucquez Marie-Louise
Boucquez Rachel
Boudengen Leon
Boudenoodt Augusta
Boudens Maria1620
Boudeweel Marcel
Boudewijns Adriano Francisco
Boudewijns Jules
Boudolf Gustaaf
Boudolf Maria06-188515-02-1945
Boudolf Maria Magdalena
Boudolf Oswald
Boudrez Michel
Boudry Celesta
Boudry Francine
Boudry Gaston
Boudry Johan
Boudry Jules
Boudry Louis
Boudry Magda
Boudry Maria2002
Boudry Maurice1991
Boudry Odile
Boudry Paul
Boudry Remi
Boudry Thérèse2013
Boudry Willy
Boudt Coleta
Boudt Henri25-11-187629-06-1951
Bouhon Gérard
Bouillon A.
Bouillon Toby
Boulaert Simonne
Boulanger Georges
Boulengier Marie-Louise
Bouljon Albert18-11-1915
Bouljon Augusta Octavia07-10-19021965
Bouljon Philip Jacob1869
Boullet Germaine
Bouquelloen Joseph
Bouquillon Andries1977
Bouquillon Anna18-06-191108-11-1988
Bouquillon Koenraad
Bourbier Alfred1845
Bourdeaud'hui Patrick
Bourdeaux Jozef1991
Bourdeaux Martha
Bourdon August
Bourdon Els
Bourdon Greet
Bourdon Wim
Bourez Piet Jozef Lodewijk15-06-195522-04-2002
Bourgeois Camiel
Bourgeois Camiel
Bourgeois Camiel21-08-191222-05-1998
Bourgeois Elmilie Victoria23-08-18571955
Bourgeois Emma
Bourgeois Julienne07-09-192027-04-2008
Bourgeois Octaaf
Bourgeois Pierre
Bourgeois Piet
Bourgeois Thérèse
Bourgoignie Amatus15-10-187324-06-1940
Bourgoignie Edouardus Augustus29-05-188228-05-1940
Bourgoignie Francisca Blanche21-03-191005-05-1994
Bourgoignie Gaston22-12-190628-01-1975
Bourgoignie Valentine Pharaïlde Sophia29-04-191924-12-2005
Bourgoignon Godelieva Maria17-12-1925
Bourgois Ancelus
Bourgois Maria
Bourgois Maria Petronella1744
Bourgois Maurits
Bourgois Paul
Bourgonjon Alida Cordula02-08-1897
Bourgonjon Armand1983
Bourgonjon Brigitte1960
Bourgonjon Camiel Eduard02-12-190207-04-1955
Bourgonjon Clarisse Marie08-01-1912
Bourgonjon Elvira Maria04-08-1905
Bourgonjon Guido Willy Ivonna04-08-194412-1991
Bourgonjon Honoré Jozef29-05-1902
Bourgonjon Ida
Bourgonjon Joanna Maria12-08-191201-01-1993
Bourgonjon John
Bourgonjon Leonard
Bourgonjon Louis Prosper15-06-1922
Bourgonjon Luc Ernest Johan30-01-193428-07-2002
Bourgonjon Madeleine09-08-191613-12-1980
Bourgonjon Wesley
Bourgonjon Willy Gerardus23-09-1931
Bourgoy Firmin
Bourguignon Julia
Bourguignon Maria Magdalena12-05-192406-2007
Bourguillon Palmyra Nathalia
Bourree Rachel
Bourry Eric
Boury Amelia
Boury Maurice2002
Boury Michel1999
Bousard Marcel
Boussaer Benoni
Boussaer Bernardus28-03-185616-12-1933
Boussaer Maria Joanna25-01-189019-12-1940
Boussauw Irma03-02-189830-04-1988
Boussauw Julia
Boussé Guy
Boussé Mariette
Boussemaere Lucia11-05-186305-07-1956
Boussemaere Maria
Boussemaere Nathalie
Boussemaere Pierre
Boussemaere René
Boussemaere Roger2017
Boussemaere Steven
Boussemaere Zulma
Boussery Daniël Willem27-07-190928-12-1989
Boussery Ghislaine
Boussery Gustaaf
Boussery Joseph
Boussery Louis Alois26-08-18781908
Boussery Raphaël Florimond02-03-190330-01-1967
Boussery Rita
Bousson Florent
Bousson Hector Jozef18-11-189426-01-1954
Bousson Pierre
Boussy Emiel19-04-187219-02-1940
Boussy Georgine
Boussy Irma09-12-190231-12-1966
Boussy Jerome
Boussy Jerome
Boussy Maniel25-02-190726-09-1958
Boussy Margriet15-11-190121-08-1967
Boussy Mathilde
Boussy Prosper
Bout Aimé
Bout Henri
Bout Maurice
Boute Albert Prudent Gustaaf30-08-1913
Boute Erwin Gustaaf10-01-195911-1990
Boute Josephus05-171125-08-1745
Boute Maria Anna17371822
Bouten Albert
Bouten Gaston
Bouten Germaine
Bouten Julia
Bouten Marie11-05-188706-12-1966
Bouten Robert1981
Boutens Andrea
Boutens Irène2010
Boutens (Bonte) Catharina06-03-1669
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouton Agnes03-05-192718-07-2014
Bouton Florentin Corneille16-12-1837
Bouton Johan
Bouts Maurice
Boutte Roger2017
Bouttelegier Oscar
Bouttelisier Diane
Bouttens Alicia
Bouttens André
Bouttens Georges
Bouttens Marcel
Bouttens Marcella
Bouttens Roger
Bouuaert André Louis15-03-193513-11-1994
Bouve Rachel
Bouve Simonne
Bouvers Isabella
Bouvier Daniel26-02-193002-07-1999
Bouw André2006
Bouw Florent
Bouw José
Bouw José
Bouw Maria2004
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Bouwen Lily
Bouwens Jos13-02-193920-07-2006
Bouwens Louis
Bouwens Victoria
Bouwet Jeanne1918
Bové Georges
Bové Geraard27-11-1839
Bové Jan1820
Bové Josephina Louise Walburga177004-02-1842
Bové Juliana Marie27-05-1904
Boven Maria Anna
Bovendaerde Paulus Arthur28-02-192301-09-1988
Bovenistier Arthur
Bovenistier Rogerius Ernestus01-10-190803-09-1972
Bovijn Daniel23-07-191414-01-1982
Bovijn Ignatius05-11-1777
Bovri Louisa
Bovyn August
Bovyn Jean Baptiste1756
Boxoen Andre2006
Boxoen Johan
Boyaert Walter Maurits Theofiel02-02-192525-05-1999
Boydens André
Boydens Désiré03-09-187716-10-1956
Boydens Elisa
Boydens Georges18-12-190902-08-1982
Boydens Georges22-10-191312-07-1982
Boydens Gerard18-08-190318-08-1993
Boydens Gerard29-12-191329-08-1998
Boydens Hermenie03-12-190626-10-1989
Boydens Jérome
Boydens Jeroom
Boydens Lucie
Boydens Marcel
Boydens Maria
Boydens Maria
Boydens Nathalie16-07-190825-01-1947
Boyen Alexander
Boyen Elise
Boyen Emiel
Boyen François
Boyen Frans
Boyen Gerard
Boyen Hubert
Boyen Jozef
Boyen Rik
Boyen Servaas
Boyle Maureen
Boymann Hildegard
Boysen Elza
Boysen Julia
Braat Antoine
Braat Joke2006
Brabant André
Brabant Ange
Brabant Karl
Brabant Petrus
Bracht Léonie
Bracke Achiel
Bracke Alice Maria15-03-190107-03-1930
Bracke Amelia1840
Bracke Angèle
Bracke Antoine Carlos Achille Martha12-09-193307-07-2011
Bracke Augustus Leopold13-12-1864
Bracke Blanche Adolphine06-12-191214-04-1939
Bracke Camillus1870
Bracke Casimirus09-11-184615-11-1901
Bracke Charles Louis1830
Bracke Clara18961916
Bracke Cornelia
Bracke Cyriel Auguste06-04-190203-03-1969
Bracke David19-12-1975
Bracke Elisabeth
Bracke Elodia1877
Bracke Emiel
Bracke Florida
Bracke Gaston
Bracke Godelieve
Bracke Irma
Bracke Isabella Catharina20-11-183710-11-1892
Bracke Isabelle168002-02-1739
Bracke Jacobus177028-10-1827
Bracke Jacobus1770
Bracke Joanna Catharina17601836
Bracke Joanna Petronella1795
Bracke Joanne Maria
Bracke Joannes
Bracke Joannes06-08-1793
Bracke Joannes Baptiste Francies
Bracke Jozef
Bracke Jozef
Bracke Judocus15-06-180908-01-1871
Bracke Julma
Bracke Leonard16-08-186712-11-1925
Bracke Leontine Sophie Leonie19091987
Bracke Livinus1810
Bracke Ludovica01-10-186427-02-1930
Bracke Ludovicus
Bracke Marcel17-02-189820-09-1986
Bracke Margareta28-06-189901-11-1988
Bracke Maria Augusta18701872
Bracke Maria Augusta1873
Bracke Maria Coletta09-08-189421-03-1981
Bracke Maria Francisca Dorothea
Bracke Maria Ludovica18741954
Bracke Maria Philomena
Bracke Maria Theresia11-08-179122-02-1852
Bracke Marie Louise05-08-193213-12-2009
Bracke Martha25-11-189811-12-1986
Bracke Martina1630
Bracke Maurice
Bracke Maurice26-08-189505-07-1985
Bracke Oscar
Bracke Oscar
Bracke Oscar16-04-190311-12-1978
Bracke Oscar Frederik20-04-1917
Bracke Paula
Bracke Paulina1825
Bracke Petronella
Bracke Petronilla
Bracke Petrus
Bracke Petrus1882
Bracke Petrus Achilleus1885
Bracke Petrus Avilus
Bracke Petrus Franciscus12-03-1871
Bracke Petrus Josephus1876
Bracke Philippe
Bracke Prudentia11-07-1858
Bracke Robert
Bracke Roger
Bracke Romaan Alfons Margriet25-11-19382011
Bracke Roos
Bracke Rosalia Victorina
Bracke Seraphina30-08-181827-11-1860
Bracke Seraphina07-03-1857
Bracke Theophiel27-02-187903-03-1953
Bracke Theophilus1880
Bracke Wilfried Basiel Cyrilla04-05-194227-10-2019
Brackenier Frans
Brackman Joanna Marie16-04-1838
Brackman Stephanie Marie03-06-1882
Brackmans Livina
Brackx Adrienne
Brackx Anna-Therese23-07-1833
Brackx Annemie
Brackx Cyriel
Brackx Cyriel
Brackx Désiré
Brackx Gaston04-04-190229-07-1918
Brackx Joanna Therese29-05-183612-04-1884
Brackx Josephus Franciscus180431-05-1845
Brackx Leon
Brackx Marcella
Brackx Maria
Brackx Maurits
Brackx Oscar
Brackx Rosalie Francisca29-05-183819-04-1880
Brackx Solomon
Brackx Theophiel
Brackx Willy
Bracquez Daniël
Bradt Julienne
Bradt Lucienne
Bradt Maria
Bradt Martha
Bradt René
Bradt Roger
Braecke André
Braecke Dally
Braecke Jozef
Braeckeleire Inès
Braeckeveldt Anne Catharine07-07-178225-01-1816
Braeckeveldt Emanuel01-04-1778
Braeckeveldt Franciscus18-12-175518-10-1794
Braeckeveldt Maria
Braeckeveldt Monica07-04-1785
Braeckeveldt Virginie
Braeckevelt Eduardus13-06-1841
Braeckevelt Joannes Franciscus31-03-1843
Braeckevelt Leo26-07-1857
Braeckevelt Ludovicus18-08-1872
Braeckevelt Marcel
Braeckevelt Maria Catharina25-11-183621-03-1895
Braeckevelt Maurice
Braeckevelt Romanie16-12-185308-07-1937
Braeckevelt Rosalie08-05-179625-04-1855
Braeckevelt Rudolf
Braeckman Achiel
Braeckman Alida
Braeckman Aloïs
Braeckman Anna
Braeckman Anna12-05-192314-07-2012
Braeckman Anna Maria10-03-190331-10-1918
Braeckman Bertrand27-02-193703-12-2016
Braeckman Daniël
Braeckman Dominica01-07-1828
Braeckman Elodia
Braeckman Francisca05-10-1905
Braeckman Franciscus21-09-187330-05-1944
Braeckman Frans
Braeckman Frans Achiel Georges Romain17-10-193429-01-1935
Braeckman Gustave Joseph18-09-187909-12-1934
Braeckman Henri
Braeckman Ida Constantia11-05-1847
Braeckman Jacoba180007-01-1856
Braeckman Joanna Livina
Braeckman Joseph26-11-183829-09-1903
Braeckman Joseph Eduard16-04-190910-09-1970
Braeckman Jozef
Braeckman Laura Clara06-12-193901-07-1940
Braeckman Magdalena20-10-190031-10-1918
Braeckman Marcella
Braeckman Maria24-09-191311-04-1995
Braeckman Matthieu28-04-1807
Braeckman Nelly
Braeckman Patrick
Braeckman Sidonia Maria31-07-191131-08-1913
Braeckman Stephanie18-08-1842
Braeckman Werner
Braeckmans Petrus179812-06-1844
Braedt Andreas03-03-1771
Braedt Anna10-06-1774
Braedt Barbara26-08-1818
Braedt Franciscus05-01-1704
Braedt Godeliva
Braedt Guillielmus26-02-166928-12-1727
Braedt Joanna18-10-170317-12-1703
Braedt Maria Theresia08-01-1769
Braedt Petrus176713-01-1793
Braekeveldt Gustaaf
Braekevelt Agnes
Braekevelt Gabriel
Braekman Maria Angèle07-09-190721-04-1991
Braekman Rosalie
Braekman Sirenus12-11-187111-04-1925
Braem Adelin
Braem August
Braem Gilbert
Braem Irène Emilie21-10-192317-01-2010
Braem Jozef
Braem Louis
Braem Lucien Maurice07-07-189729-09-1971
Braem Marc
Braem Marie07-10-187512-07-1960
Braem Oscar
Braem Pierre2009
Braem Roger
Braem Roger
Braem Simon
Braem Suzanne
Braem Victorina Pharaïldis23-10-189202-10-1979
Braems Adolphe23-04-1881
Braems André
Braems Frans
Braems Gerard
Braems Gerard
Braems Lucien
Braems Stephanie19-04-1867
Braet Abel Henri06-06-187105-03-1957
Braet Achiel28-07-187403-09-1874
Braet Achiel09-10-188102-05-1965
Braet Achiel10-02-189322-02-1899
Braet Achiel23-04-1893
Braet Achiel Kamiel09-11-189623-02-1985
Braet Achiel Wilfried22-12-191306-08-1973
Braet Achile22-10-194224-02-1943
Braet Achille Joannes24-09-188401-01-1891
Braet Achille Julien21-02-188306-03-1951
Braet Achillens Francis01-12-189007-07-1971
Braet Adolf
Braet Adolphe23-03-1875
Braet Adolphe Alphonsine25-03-186815-01-1949
Braet Adolphine Clementine18671927
Braet Adolphus17-05-1896
Braet Adriaen
Braet Adriaen14951573
Braet Adriaen1566
Braet Adriaen1585
Braet Adriaen159628-01-1649
Braet Adriana
Braet Adriana25-02-166007-07-1746
Braet Adriana05-01-191023-11-1996
Braet Adrianus13-11-163902-08-1681
Braet Adrianus166224-07-1712
Braet Adrianus16951751
Braet Agnes
Braet Agnes1953
Braet Agnes20-10-192521-07-2003
Braet Agnès06-02-170531-10-1770
Braet Aimé Marie Josef02-03-189915-07-1976
Braet Albéric05-02-190127-12-1963
Braet Alberic Joseph23-02-1874
Braet Albert
Braet Albert01-165913-01-1705
Braet Albert27-11-19041978
Braet Albert1916
Braet Albert23-07-191610-05-1988
Braet Albert Jan21-06-190308-11-1969
Braet Albertus01-04-165913-01-1705
Braet Albertus16-02-177330-04-1840
Braet Albertus Franciscus07-05-173427-06-1737
Braet Aldegondis
Braet Alfons
Braet Alfons21-04-187421-03-1961
Braet Alfons14-11-1875
Braet Alfons17-10-188630-07-1970
Braet Alfons Dominiek02-03-186320-07-1863
Braet Alfonsine Clementine18971960
Braet Alfred Alfons Frederick28-10-189719-06-1978
Braet Alfreda17-04-187412-09-1905
Braet Alice
Braet Alice15-10-188511-08-1986
Braet Alice28-03-190414-04-1915
Braet Alice Bertha26-01-189208-06-1980
Braet Alice Louise14-11-190318-07-1936
Braet Alice Marie17-03-189513-08-1978
Braet Alice Melania Maria30-12-190404-09-1994
Braet Alida Maria28-03-18841940
Braet Alix Sylvie Marie09-09-189316-02-1980
Braet Alois18-02-185830-01-1922
Braet Alois19221989
Braet Aloïse Joseph14-01-187926-12-1948
Braet Aloysius Josephus191604-12-1979
Braet Aloysius Leonard17-08-1873
Braet Alphonse Louis21-02-1862
Braet Alphonsine18991899
Braet Alphonsius20-01-190624-10-1973
Braet Alphonsius Norbert06-02-185504-06-1893
Braet Amaat12-07-190012-03-2005
Braet Amand
Braet Amandus23-02-183803-02-1917
Braet Ambrosius08-09-179102-09-1857
Braet Ambrosius07-03-1794
Braet Amelia10-08-1824
Braet Amelia24-03-1826
Braet Amelia29-03-1845
Braet Amelia Maria04-05-185203-04-1926
Braet Amelia Maria Sophia20-05-1845
Braet Andre19262006
Braet Andre19312012
Braet André
Braet Andre Henri09-07-191324-11-1976
Braet André Leonard Oscar29-07-1899
Braet Andrea17-03-165809-10-1676
Braet Andreas
Braet Andreas18-03-165809-10-1676
Braet Andreas1670
Braet Andreas30-09-188030-06-1918
Braet Andreas Josephus19061907
Braet Andries
Braet Andries162807-11-1692
Braet Angèle10-09-1944
Braet Anna1621
Braet Anna01-02-1643
Braet Anna28-03-1679
Braet Anna169516-05-1696
Braet Anna Catharina31-08-1765
Braet Anna Catharina1777
Braet Anna Coleta15-04-1766
Braet Anna Francisca15-02-170503-03-1786
Braet Anna Maria29-06-1741
Braet Anna Maria
Braet Anna Maria03-01-1696
Braet Anna Maria08-03-171906-12-1749
Braet Anna Maria13-02-173115-01-1794
Braet Anna Maria1735
Braet Anna Maria17-02-175621-12-1771
Braet Anna Maria Francisca01-04-173714-11-1762
Braet Anna Mathilda Maria28-02-190217-11-1957
Braet Anna Petronella13-05-1758
Braet Anna Theresia21-06-176601-02-1830
Braet Anna Victoria Regina29-09-173021-12-1771
Braet Anna-Maria22-06-169607-1730
Braet Anne30-01-1848
Braet Anne Marie17-03-194905-10-2009
Braet Anthonius30-06-1614
Braet Antoine
Braet Antoinette24-03-192822-08-2013
Braet Antonia Maria28-01-1888
Braet Antonius24-02-1887
Braet Antoon18-02-1955
Braet Antoon Hendrik Gerard02-06-193325-06-1933
Braet Antoon Pieter Alfons01-07-192216-10-1986
Braet Arnold06-08-1727
Braet Arnoldus05-09-166317-02-1730
Braet Arnoldus17-02-166621-11-1693
Braet Arsène Lodewijk Marie12-11-188313-11-1952
Braet Arthur07-02-187307-08-1957
Braet Arthur17-05-1889
Braet Arthur18-11-190010-04-1980
Braet Arthur François Leopold16-09-1869
Braet August
Braet August1845
Braet August17-06-185124-06-1926
Braet August1853
Braet August Joseph16-03-18991966
Braet August Victor27-06-189512-10-1946
Braet Augusta
Braet Augusta09-11-188614-11-1961
Braet Augusta07-11-188904-03-1977
Braet Augusta23-07-191701-01-1918
Braet Augusta Josephina Maria19-03-190901-07-1976
Braet Augusta Nathalia V.30-01-1898
Braet Auguste Adolphe20-12-1830
Braet Augustinus26-02-177823-01-1855
Braet Augustinus28-02-1802
Braet Augustinus26-11-180203-05-1847
Braet Augustinus16-03-1804
Braet Augustinus24-08-181801-01-1821
Braet Augustinus Ludovicus20-01-1850
Braet Augustus23-04-1850
Braet Augustus28-06-1866
Braet Augustus19491950
Braet Auriel Modest17-08-1811
Braet Balwin
Braet Barbara
Braet Barbara24-10-178011-01-1843
Braet Barbara03-03-178828-02-1828
Braet Barbara05-04-1797
Braet Barbara23-01-1863
Braet Barbara Theresia17-09-182808-08-1866
Braet Bartholomeus164802-08-1684
Braet Bernard29-02-1784
Braet Bernard02-12-179308-11-1848
Braet Bernard06-02-181128-02-1873
Braet Bernard Josephus Adolf06-03-18981979
Braet Bernardus
Braet Bernardus1725
Braet Bernardus04-08-180516-11-1890
Braet Bernardus31-10-18321897
Braet Bernardus28-02-1845
Braet Bernardus18661932
Braet Bernardus Franciscus22-02-174821-01-1751
Braet Bernardus Franciscus19-10-175726-12-1824
Braet Bernardus Franciscus14-07-18191892
Braet Bertha15-09-189903-04-1985
Braet Bertha Clara01-02-189604-07-1967
Braet Bertha Maria10-01-189418-06-1971
Braet Betty
Braet Blondina12-05-180714-09-1858
Braet Blondina24-11-185118-02-1857
Braet Boudewijn160018-04-1652
Braet Boudewijn de jonge15701640
Braet Boudewijn de oude15401589
Braet Brigitta11-02-171401-01-1781
Braet Brigitte04-01-168901-12-1775
Braet Bruno
Braet Camiel1919
Braet Camiel
Braet Camiel25-01-18451847
Braet Camiel31-10-185821-06-1932
Braet Camiel21-04-187629-05-1953
Braet Camiel21-02-188401-04-1933
Braet Camiel14-05-188625-01-1962
Braet Camiel07-05-189318-10-1964
Braet Camiel08-06-189520-04-1914
Braet Camiel24-10-192908-03-1931
Braet Camiel07-11-193923-01-1940
Braet Camiel Felix20-11-186109-06-1935
Braet Camiel Karel16-07-193101-04-1990
Braet Camiel Theophiel09-09-1875
Braet Camil26-06-1871
Braet Camilius Eduardus10-06-186825-06-1953
Braet Camilla Maria12-11-190007-05-1990
Braet Camille26-02-187127-03-1909
Braet Camille Hector08-04-186207-06-1913
Braet Camille Maria03-11-189929-09-1972
Braet Camillus15-11-187414-08-1967
Braet Camillus17-09-188601-01-1925
Braet Camillus Josephus13-12-187310-04-1949
Braet Camilus1865
Braet Carel
Braet Carine02-09-195811-03-2014
Braet Carlos21-03-19212016
Braet Carola23-05-1805
Braet Carolina03-11-1773
Braet Carolus
Braet Carolus09-04-1709
Braet Carolus06-04-174527-04-1809
Braet Carolus07-08-176409-09-1788
Braet Carolus21-05-177712-06-1847
Braet Carolus03-07-1780
Braet Carolus16-06-1798
Braet Carolus03-05-180609-12-1881
Braet Carolus19-05-185316-09-1918
Braet Carolus23-02-185915-03-1859
Braet Carolus Emmanuel04-04-177704-07-1851
Braet Carolus Josephus18-03-173219-09-1781
Braet Carolus Ludovicus12-02-175415-05-1818
Braet Carolus Ludovicus12-11-177113-12-1771
Braet Carolus Ludovicus09-08-181306-04-1898
Braet Carolus Ludovicus12-05-181914-07-1885
Braet Carolus Ludovicus06-03-183130-08-1885
Braet Carolus Ludovicus23-11-185314-03-1918
Braet Carolus Ludovicus22-06-1854
Braet Carolus Ludovicus09-08-186106-12-1940
Braet Carolus Ludovicus11-11-1861
Braet Carolus Ludovicus01-09-1897
Braet Casimirus Joannes20-02-185722-09-1913
Braet Catalyne03-03-164103-01-1664
Braet Catharina
Braet Catharina
Braet Catharina16-09-161728-03-1694
Braet Catharina1641
Braet Catharina165718-07-1691
Braet Catharina10-1668
Braet Catharina08-04-175515-05-1755
Braet Catharina01-02-1780
Braet Catharina22-04-1786
Braet Catharina18-11-182303-02-1873
Braet Catharina Jacoba1695
Braet Cathelijne21-05-167122-10-1721
Braet Cathelyne
Braet Cathelyne1588
Braet Catherine02-03-181110-03-1811
Braet Catlyne01-04-161028-09-1677
Braet Cecilia30-03-1739
Braet Celesta Maria13-08-189507-11-1988
Braet Celina11-10-188826-04-1969
Braet Celina19-03-189313-04-1956
Braet Celina19021902
Braet Celina Maria01-10-1884
Braet Celina Maria19061922
Braet Charel163601-1681
Braet Charel24-07-190409-04-1920
Braet Charel28-04-193124-12-1992
Braet Charles06-07-176920-08-1820
Braet Charles28-09-180315-12-1877
Braet Charles Cyriel19081965
Braet Charles Louis
Braet Charles Louis30-07-180021-08-1879
Braet Charles Louis07-12-1800
Braet Charles Louis01-07-180720-08-1854
Braet Charles Louis08-07-181005-06-1812
Braet Charles Louis21-08-18381917
Braet Charles Louis14-01-184206-07-1889
Braet Charles Louis16-08-1846
Braet Charles Louis04-09-185405-01-1938
Braet Charles Louis14-04-185721-05-1937
Braet Charles Louis23-10-1870
Braet Charlotte
Braet Charlotte
Braet Christiaan07-04-1941
Braet Christiaen15201560
Braet Christiaen15351595
Braet Christiaen15601606
Braet Christiaen159830-08-1665
Braet Christiaen162006-07-1692
Braet Christiaen162407-02-1662
Braet Christiaen16351668
Braet Christiaen1639
Braet Christiaen06-06-1664
Braet Christiaen21-02-166930-01-1707
Braet Christianus165527-04-1683
Braet Christianus25-03-169516-09-1696
Braet Ciprianus10-10-183505-10-1908
Braet Claudette05-08-193206-06-1976
Braet Clemence Jeannette12-02-185714-03-1891
Braet Clement25-11-185830-08-1890
Braet Clementia Hortensia10-01-1872
Braet Clementina18-02-1853
Braet Clémentine Marie15-06-1885
Braet Coleta
Braet Coleta
Braet Coleta02-12-181905-12-1887
Braet Coleta08-07-1821
Braet Coleta09-02-182701-05-1861
Braet Coleta29-08-1843
Braet Coleta26-04-18491927
Braet Coleta Francisca21-11-182220-12-1904
Braet Coleta Francisca15-03-182516-04-1851
Braet Constant
Braet Constant06-01-178601-07-1830
Braet Constantin11-01-1815
Braet Constantinus22-01-1859
Braet Coralie Louise Marie06-03-1866
Braet Coralie Marie Philomène01-12-1878
Braet Cordula Josephina15-03-189401-05-1974
Braet Corneel20-03-1693
Braet Cornelia
Braet Cornelia
Braet Cornelia26-12-1633
Braet Cornelia22-03-1646
Braet Cornelia1656
Braet Cornelia21-09-166013-06-1725
Braet Cornelia16791695
Braet Cornelia Catharina1792
Braet Cornelie19-12-172807-02-1802
Braet Cornelis15281559
Braet Cornelis15301570
Braet Cornelis1538
Braet Cornelis159225-04-1652
Braet Cornelis162228-04-1693
Braet Cornelis162602-11-1696
Braet Cornelis02-10-163514-03-1719
Braet Cornelis04-08-164721-04-1719
Braet Cornelis20-05-1650
Braet Cornelis165312-01-1671
Braet Cornelis03-10-169714-10-1752
Braet Cornelis16-12-1698
Braet Cornelis13-10-170131-05-1764
Braet Cornelis1760
Braet Cornelius
Braet Cornelius22-10-1690
Braet Cyriel26-01-191507-12-2003
Braet Cyriel August Maria14-11-191009-09-1999
Braet Cyriel Jozef16-03-188922-03-1962
Braet Cyrilla Emmerentiana20-11-1900
Braet Cyrille25-07-1900
Braet Daneel14301500
Braet Daniël14-12-192915-04-1932
Braet David18901891
Braet Denise15-02-1908
Braet Denise Margueriet17-11-192828-07-2021
Braet Desiderius14-07-1836
Braet Desiderius08-10-184523-09-1900
Braet Desiré
Braet Désiré18-06-183502-12-1893
Braet Désiré03-12-1860
Braet Desire Hector27-09-183311-11-1907
Braet Dominicus Karolus22-07-182922-07-1866
Braet Edigius17681847
Braet Edith23-11-192027-12-1920
Braet Edith193321-01-2008
Braet Edmond
Braet Edmond
Braet Edmond11-02-184407-12-1888
Braet Edmond10-03-184812-12-1923
Braet Edmond23-04-187123-11-1965
Braet Edmond08-02-187210-01-1941
Braet Edmond14-01-189921-03-1968
Braet Edmond Eduard15-08-18871964
Braet Edmond Joseph Eugene Marie09-01-187619-02-1922
Braet Edouard1847
Braet Edouardus14-04-1845
Braet Eduard06-05-184720-01-1931
Braet Eduard Oscar02-11-1875
Braet Eduardus10-04-169515-06-1695
Braet Eduardus25-03-17081749
Braet Eduardus24-08-182828-08-1906
Braet Eduardus21-03-1848
Braet Eduardus08-05-1850
Braet Eduardus Josephus02-11-1826
Braet Eduardus Julius30-04-1881
Braet Egidius161401-03-1681
Braet Egidius19-06-169901-02-1746
Braet Egidius17611762
Braet Elisa
Braet Elisa Maria30-06-1892
Braet Elisabeth
Braet Elisabeth1607
Braet Elisabeth03-01-1637
Braet Elisabeth25-08-164822-07-1687
Braet Elisabeth12-03-16651692
Braet Elisabeth169230-03-1720
Braet Elisabeth01-06-169614-10-1727
Braet Elisabeth25-02-170117-06-1739
Braet Elisabeth19151991
Braet Elisabeth29-05-1915
Braet Elodie24-01-1883
Braet Elvira16-03-1907
Braet Elvira Maria19-10-191113-02-1985
Braet Ema22-07-1865
Braet Emelie20-08-187614-12-1962
Braet Emiel30-01-187802-12-1970
Braet Emiel12-12-188725-05-1962
Braet Emiel18931899
Braet Emiel04-12-189730-10-1968
Braet Emiel Bernard Francois24-03-189814-02-1987
Braet Emile27-12-187216-11-1953
Braet Emilie Maria31-05-1867
Braet Emilius1859
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma24-03-1869
Braet Emma03-10-187022-03-1944
Braet Emma04-09-188026-11-1964
Braet Emma1915
Braet Emma Barbara
Braet Emma Elisa17-10-187609-06-1927
Braet Emma Ludovica02-06-188525-04-1944
Braet Emma Margarita05-04-189219-02-1919
Braet Emma Maria07-01-1879
Braet Emma Maria07-01-1879
Braet Emma Marie20-02-1882
Braet Emma Philomena07-10-18681961
Braet Emmanuel26-01-175416-05-1754
Braet Emmerie
Braet Ernest
Braet Ernest18-06-191611-10-2008
Braet Esther15-07-1904
Braet Eugeen189007-12-1946
Braet Eugeen15-09-19031988
Braet Eugène Clement Gustaaf02-09-190029-09-1986
Braet Eugenia
Braet Eugenia23-10-182809-08-1850
Braet Eugenia16-01-1832
Braet Eugenia Maria07-08-185622-09-1924
Braet Eugenia Maria26-08-190814-08-1981
Braet Eugenie
Braet Eugenie
Braet Eugenius27-01-176910-02-1771
Braet Eugenius11-04-1868
Braet Eulalie
Braet Euphrasie03-06-188930-04-1944
Braet Euphrasie Pelagie
Braet Febronie Marie14-02-187330-01-1952
Braet Felix
Braet Felix18341858
Braet Felix Franciscus02-01-1848
Braet Ferdinand
Braet Ferdinand
Braet Ferdinand08-11-1683
Braet Ferdinand20-06-179008-12-1875
Braet Ferdinand29-04-1794
Braet Ferdinand07-11-182606-06-1899
Braet Ferdinand30-11-18311919
Braet Ferdinandus22-03-1780
Braet Ferdinandus04-04-1816
Braet Ferdinandus13-12-182601-08-1907
Braet Fernand182220-04-1845
Braet Florent08-02-193524-08-2009
Braet Florentina17-11-1912
Braet Franchois
Braet Franchoys15201590
Braet Francies1800
Braet Francine07-11-192717-07-1928
Braet Francis28-04-169015-05-1751
Braet Francis03-03-183419-08-1896
Braet Francisca
Braet Francisca09-09-165723-04-1705
Braet Francisca12-12-1817
Braet Francisca22-02-1830
Braet Franciscus161610-09-1684
Braet Franciscus161605-07-1672
Braet Franciscus03-11-1645
Braet Franciscus20-11-166105-02-1711
Braet Franciscus09-11-1691
Braet Franciscus02-02-169223-05-1693
Braet Franciscus10-05-1698
Braet Franciscus1699
Braet Franciscus20-10-1702
Braet Franciscus17-09-1777
Braet Franciscus12-07-1800
Braet Franciscus27-08-18101835
Braet Franciscus30-09-1819
Braet Franciscus09-06-182413-11-1891
Braet Franciscus Amandus24-07-1766
Braet Franciscus Emmanuel27-08-171422-02-1770
Braet Franciscus Ludovicus16-03-185621-07-1930
Braet Francois
Braet Francois24-10-176616-05-1825
Braet François19571974
Braet Francoise28-01-180208-02-1878
Braet Francyne1587
Braet Frans
Braet Frans
Braet Frans16101676
Braet Frans16271653
Braet Frans164919-05-1700
Braet Frans165218-04-1718
Braet Frans08-09-1673
Braet Frans30-11-168822-04-1742
Braet Frans Maurice Antoon31-10-193109-12-1961
Braet Fransiscus29-06-161112-07-1669
Braet Fransoys14151470
Braet Fransoys14801530
Braet Fransoys1566
Braet Fransoys15681630
Braet Fransoys1569
Braet Fransoys158601-03-1641
Braet Fransoys166113-01-1705
Braet Frederic01-04-1803
Braet Frederik10-09-170129-03-1741
Braet Gabriëlla20-06-191919-03-2009
Braet Gabriella Helena03-12-1869
Braet Gabrielle19192002
Braet Gabriëlle06-09-1884
Braet Gabriëlle10-05-189524-02-1936
Braet Gabriëlle26-03-1896
Braet Gaston Andre Marie03-01-190316-03-1964
Braet Gaston Josef24-03-18991932
Braet Gaston Joseph30-07-190207-01-1970
Braet Gaston William19-07-191025-11-1995
Braet Gentiel26-08-188704-08-1933
Braet George22-02-191024-09-1961
Braet George29-07-193405-11-2019
Braet Georges16-09-1991
Braet Georges Rubin05-09-193706-02-2003
Braet Georgia Bernarda173101-06-1745
Braet Georgius25-04-170511-02-1774
Braet Georgius Cornelius25-03-174318-03-1759
Braet Georgius Franciscus24-11-1776
Braet Gerard
Braet Gerard1614
Braet Gerard
Braet Gerard161025-09-1693
Braet Gerard04-03-190601-01-1943
Braet Gerard27-07-190629-11-1911
Braet Gerard25-10-1913
Braet Gerard Louis30-06-190411-12-1956
Braet Gerardus Aloysius03-03-190703-10-1997
Braet Gerardus Josephus1908
Braet Germain11-04-19282021
Braet Germain06-10-192808-05-1996
Braet Germain Joseph Jacobus13-04-189915-10-1974
Braet Gerolf14651520
Braet Gerolf1490
Braet Gerolf15101565
Braet Gerolf1538
Braet Gerolf1583
Braet Gheerolf1571
Braet Gilbert12-05-191323-01-1997
Braet Gillis15451602
Braet Godelieve14-02-16861749
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva23-03-171901-04-1774
Braet Godeliva02-05-177228-12-1797
Braet Godeliva Appolonia01-1730
Braet Godula16-11-1673
Braet Goedelieve
Braet Gomarus02-02-177120-04-1774
Braet Gregoire30-03-189627-05-1973
Braet Guido18-07-192907-09-1972
Braet Guilellmus10-11-1671
Braet Guillaume18-05-173411-03-1783
Braet Guillaume27-12-188626-01-1967
Braet Guillaume Auguste Albert03-03-191603-02-1970
Braet Guillelmus
Braet Guillelmus160118-06-1669
Braet Guillelmus24-08-163124-09-1659
Braet Guillelmus31-08-166812-12-1740
Braet Guillelmus03-02-1709
Braet Guillelmus12-08-171214-11-1742
Braet Guillelmus14-02-1716
Braet Guillelmus20-02-173227-01-1794
Braet Guillielmus09-10-162204-02-1682
Braet Guillielmus07-11-1776
Braet Guillielmus Franciscus13-06-174016-04-1800
Braet Gulielmus
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf18-06-1866
Braet Gustaaf04-08-187819-08-1962
Braet Gustaaf06-08-1909
Braet Gustaaf Joseph16-08-1901
Braet Gustave Leonard07-04-1874
Braet Gustavus Alphonsus13-12-188109-12-1948
Braet Hector14341490
Braet Hector28-12-189021-06-1936
Braet Helena
Braet Helena04-01-1650
Braet Helena18941894
Braet Helena Isabella28-06-172705-08-1789
Braet Henri
Braet Henri05-07-185805-05-1948
Braet Henri12-03-1864
Braet Henri26-07-1872
Braet Henri18961896
Braet Henri19041979
Braet Henri19101989
Braet Henri25-11-1911
Braet Henri19161992
Braet Henri16-01-194117-04-1941
Braet Henri Gustaaf30-05-185805-02-1947
Braet Henri Marcel17-02-192417-02-2011
Braet Henri René18-04-19011969
Braet Henricus
Braet Henricus29-05-1760
Braet Henricus08-01-184522-01-1905
Braet Henricus18-11-184524-05-1847
Braet Henricus08-10-185519-06-1942
Braet Henricus25-03-1870
Braet Henricus Augustus22-06-188427-03-1962
Braet Henricus Elilius13-08-1875
Braet Henricus Franciscus21-10-188706-04-1921
Braet Henricus Josephus28-12-1879
Braet Henriette07-09-191326-01-1978
Braet Hermina Maria18691870
Braet Hermina Maria18721872
Braet Hermina Maria06-05-187905-02-1980
Braet Hilaire30-10-191225-01-1998
Braet Hippolitus Franciscus15-05-185903-10-1932
Braet Honeré Henri27-11-189321-09-1971
Braet Honoré
Braet Honoré10-06-187905-04-1967
Braet Honoré22-10-189010-11-1967
Braet Honoré192210-08-1993
Braet Honoré Jozef04-02-190728-12-1989
Braet Hortence
Braet Hortense12-04-1856
Braet Hubert
Braet Hubert07-11-1942
Braet Hubertus
Braet Hubrecht166516-05-1743
Braet Hubrecht18-09-1740
Braet Hubrecht Junior07-01-169802-04-1781
Braet Huybrecht
Braet Hyppoliet
Braet Ida29-12-181427-03-1903
Braet Ida05-03-187005-01-1940
Braet Idalie28-12-188507-02-1972
Braet Ignatius06-09-176828-05-1838
Braet Ignatus09-08-1732
Braet Irena Louisa Gerarda24-10-1907
Braet Irène08-02-192703-09-2005
Braet Irène Sidonie Carlos02-12-190810-05-1981
Braet Irma
Braet Irma07-06-187715-08-1951
Braet Irma12-11-188122-11-1955
Braet Irma10-12-188718-10-1964
Braet Irma01-11-189529-07-1977
Braet Irma03-06-190104-05-1949
Braet Irma Amelia17-12-190004-09-1987
Braet Irma Louise06-01-192016-01-1993
Braet Irma Marguerite20-09-189015-11-1964
Braet Irma Maria10-01-190304-03-1998
Braet Irma Sidonie Romanie Julie1899
Braet Isabeau09-11-1808
Braet Isabel19751975
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella12-01-1696
Braet Isabella16-04-1755
Braet Isabella07-10-176215-08-1835
Braet Isabella Clara08-12-1753
Braet Isabella Maria176225-05-1807
Braet Isabella Rosa17-02-176718-03-1767
Braet Isabella Rosa25-04-1768
Braet Isabella Theresia
Braet Isabella Theresia30-01-1782
Braet Isabella Theresia10-05-178427-07-1866
Braet Isabelle25-08-189207-01-1941
Braet Ivo11-07-1817
Braet Ivo183513-04-1878
Braet Ivo25-04-183805-01-1878
Braet Ivo05-06-184218-04-1902
Braet Ivo13-02-184906-07-1907
Braet Ivo25-02-185022-06-1921
Braet Ivo22-08-185924-03-1943
Braet Ivo10-08-1860
Braet Ivo Ferdinand Colette22-02-1859
Braet Ivonne15-11-1911
Braet Jacob1539
Braet Jacob21-01-1657
Braet Jacob30-03-165724-04-1710
Braet Jacob1663
Braet Jacob03-01-1701
Braet Jacoba01-08-1660
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus01-11-1739
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus16031646
Braet Jacobus26-11-161919-02-1661
Braet Jacobus163224-01-1673
Braet Jacobus31-01-1649
Braet Jacobus17-03-1672
Braet Jacobus173106-02-1804
Braet Jacobus08-06-173308-10-1777
Braet Jacobus27-07-1733
Braet Jacobus03-09-175710-12-1758
Braet Jacobus10-01-175824-08-1759
Braet Jacobus11-08-1759
Braet Jacobus29-03-1766
Braet Jacobus05-09-178325-06-1788
Braet Jacobus03-07-181601-12-1896
Braet Jacobus Franciscus01-10-1784
Braet Jacobus Franciscus02-04-1750
Braet Jacobus Frans02-06-1736
Braet Jacobus Joannes30-11-1838
Braet Jacobus Josephus30-09-172628-03-1738
Braet Jacquemijne
Braet Jacquemijne1640
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan14361477
Braet Jan14651535
Braet Jan14701550
Braet Jan1490
Braet Jan15101564
Braet Jan1559
Braet Jan1569
Braet Jan157001-03-1681
Braet Jan16101645
Braet Jan29-06-1625
Braet Jan1634
Braet Jan1639
Braet Jan08-07-164327-07-1686
Braet Jan17-02-1644
Braet Jan164830-05-1690
Braet Jan14-10-16541665
Braet Jan
Braet Jan166327-01-1712
Braet Jan30-10-1669
Braet Jan1679
Braet Jan16861699
Braet Jan30-09-1735
Braet Jan30-03-1772
Braet Jan17751775
Braet Jan22-02-17801815
Braet Jan12-10-179631-03-1849
Braet Jan26-03-181607-11-1889
Braet Jan Baptist06-08-1727
Braet Jan Baptist15-09-176424-10-1827
Braet Jan Bernard
Braet Jan Frans
Braet Jan Frans19-03-1737
Braet Jan Gillis11-09-176705-01-1847
Braet Jan Junior162528-03-1688
Braet Jan Ludovicus30-12-172313-01-1747
Braet Jaonnes Baptista17531753
Braet Jean04-08-1800
Braet Jeanne L.14-02-19232007
Braet Jeanne Therese15-02-180430-08-1856
Braet Jeannine19351938
Braet Jehanne
Braet Jenny08-08-2014
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna11-02-1625
Braet Joanna29-11-1785
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna17-10-161326-11-1691
Braet Joanna02-02-165122-03-1662
Braet Joanna26-11-165729-01-1716
Braet Joanna29-01-1662
Braet Joanna1663
Braet Joanna16-03-1666
Braet Joanna30-07-166616-07-1737
Braet Joanna23-03-167320-09-1679
Braet Joanna19-12-169409-01-1695
Braet Joanna04-11-1697
Braet Joanna07-02-169927-06-1700
Braet Joanna27-07-1702
Braet Joanna20-08-1706
Braet Joanna21-10-1739
Braet Joanna04-02-174206-07-1769
Braet Joanna Carolina04-12-175012-12-1750
Braet Joanna Catharina
Braet Joanna Catharina17641765
Braet Joanna Catharina02-10-181728-11-1895
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria15-09-1694
Braet Joanna Maria11-07-1766
Braet Joanna Maria23-05-1771
Braet Joanna Maria04-03-184419-09-1917
Braet Joanna Theresia
Braet Joanna Theresia01-05-170104-02-1772
Braet Joanna Theresia11-09-173211-03-1763
Braet Joanna Theresia04-07-174320-08-1743
Braet Joanna Theresia02-09-1763
Braet Joanna Theresia24-01-176505-02-1766
Braet Joanna Theresia10-03-1766
Braet Joanna Theresia13-08-1771
Braet Joanne17-12-169224-12-1765
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes158622-04-1663
Braet Joannes1636
Braet Joannes12-165020-03-1652
Braet Joannes01-01-1660
Braet Joannes15-05-1660
Braet Joannes1662
Braet Joannes17-08-166223-04-1717
Braet Joannes31-08-1662
Braet Joannes09-11-168512-11-1685
Braet Joannes26-11-16861751
Braet Joannes05-01-168708-03-1687
Braet Joannes04-03-168727-03-1714
Braet Joannes13-08-1696
Braet Joannes27-05-1701
Braet Joannes07-12-170222-06-1761
Braet Joannes1725
Braet Joannes11-05-1725
Braet Joannes21-04-173203-01-1792
Braet Joannes29-01-1738
Braet Joannes176914-04-1806
Braet Joannes13-03-177809-09-1856
Braet Joannes25-12-177801-11-1839
Braet Joannes13-05-179317-12-1882
Braet Joannes15-02-1810
Braet Joannes1840
Braet Joannes1849
Braet Joannes07-09-185129-07-1930
Braet Joannes06-12-186304-05-1929
Braet Joannes12-02-1882
Braet Joannes12-02-1882
Braet Joannes Baptist
Braet Joannes Baptist14-01-1727
Braet Joannes Baptist12-11-175119-01-1800
Braet Joannes Baptist04-05-1774
Braet Joannes Baptist21-04-1839
Braet Joannes Baptista1754
Braet Joannes Baptista23-01-1758
Braet Joannes Baptista19-12-1762
Braet Joannes Baptista27-03-178911-05-1789
Braet Joannes Baptiste1691
Braet Joannes Baptiste26-06-179031-01-1823
Braet Joannes Baptiste24-05-181522-12-1890
Braet Joannes Baptistus11-178519-02-1786
Braet Joannes Franciscus
Braet Joannes Franciscus11-03-1752
Braet Joannes Franciscus16-05-173817-11-1810
Braet Joannes Franciscus07-12-173902-02-1740
Braet Joannes Jacobus02-03-175829-03-1758
Braet Joannes Jacobus01-10-176804-05-1771
Braet Joannes Josephus27-06-174721-02-1753
Braet Joannes Josephus12-12-176919-12-1861
Braet Joannes Robertus02-12-176901-11-1811
Braet Johannes Baptiste14-12-1801
Braet Joos15101580
Braet Joos1515
Braet Joos1533
Braet Joos1538
Braet Joos1571
Braet Joos15801635
Braet Joos1639
Braet Joosyne
Braet Joseph27-10-1850
Braet Joseph31-03-193423-12-1993
Braet Joseph C.191311-01-1980
Braet Joseph Casimir Jan24-03-191426-02-1984
Braet Joseph Frans21-12-186501-09-1947
Braet Josephe
Braet Josephus Franciscus27-08-1820
Braet Josephus Hubertus Constantinus172813-05-1795
Braet Josine169401-1711
Braet Josyne
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef08-02-170901-06-1762
Braet Jozef01-10-175230-01-1806
Braet Jozef09-05-1768
Braet Jozef09-10-177707-02-1861
Braet Jozef06-09-189024-06-1971
Braet Jozef21-05-192901-11-1979
Braet Jozef14-09-193324-11-2002
Braet Jozef Cesar Medard18-11-189121-05-1966
Braet Judith09-04-188423-04-1961
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca06-06-1634
Braet Judoca27-12-164523-05-1703
Braet Judoca09-08-165008-06-1715
Braet Judoca22-09-1652
Braet Judoca
Braet Judoca20-03-168311-10-1709
Braet Judoca1697
Braet Judoca14-10-1720
Braet Judoca22-01-19541695
Braet Judoccus16731673
Braet Judocus
Braet Judocus
Braet Judocus16161679
Braet Judocus05-08-162902-05-1682
Braet Judocus29-10-164617-11-1716
Braet Judocus23-02-167523-03-1721
Braet Judocus16831713
Braet Judocus18-05-173008-11-1768
Braet Judocus14-02-178908-04-1857
Braet Jules
Braet Jules
Braet Jules03-08-1952
Braet Jules25-07-189426-11-1972
Braet Jules05-05-189803-09-1991
Braet Jules26-05-190513-03-1990
Braet Jules13-05-190728-04-1990
Braet Jules11-05-191503-12-1944
Braet Jules Cajetanus13-01-1907
Braet Julia
Braet Julia
Braet Julia27-06-1847
Braet Julia21-02-188424-02-1968
Braet Julia18-09-188608-05-1914
Braet Juliana
Braet Juliana171710-11-1719
Braet Juliana30-05-1831
Braet Juliana08-04-185606-02-1917
Braet Juliana05-11-190705-09-1965
Braet Julianus05-11-190729-09-1971
Braet Julianus Franciscus07-06-188010-06-1928
Braet Julie Alice15-12-189124-08-1933
Braet Julie Charlotte1852
Braet Julie Marie24-09-1871
Braet Julie Marie10-10-1910
Braet Julien18981944
Braet Julien29-10-191324-09-1963
Braet Julien11-11-191415-07-1993
Braet Julien23-03-193102-03-2007
Braet Julien14-12-193328-04-1934
Braet Julien Alois20-08-188213-08-1956
Braet Julien Joseph05-11-19091973
Braet Julien Jozef26-05-191504-08-1991
Braet Julien Trajan Ghislain19-02-190605-01-1981
Braet Julienne15-11-193907-02-1943
Braet Julius12-08-187426-07-1932
Braet Julius29-09-188211-09-1969
Braet Julius Balduinus05-04-185520-05-1951
Braet Julius Eduardus01-05-186705-07-1956
Braet Julius Ludovicus07-11-1895
Braet Kamiel08-12-188103-12-1940
Braet Kamiel05-03-191109-07-1970
Braet Karel
Braet Karel29-07-190917-09-1973
Braet Karel Louis18551933
Braet Koenraad Rene20-07-193720-01-2011
Braet Laura23-01-191208-1986
Braet Laurent
Braet Laurentius
Braet Laurentius16541667
Braet Laurentius15-12-169913-09-1772
Braet Laurentius31-05-174203-08-1746
Braet Laurentius20-08-174610-04-1747
Braet Laurentius06-09-175110-11-1751
Braet Laurentius Joseph19-11-177922-12-1858
Braet Lauwereyns1573
Braet Leo01-06-181621-01-1854
Braet Leon05-11-1808
Braet Leon10-10-1883
Braet Leon11-10-1886
Braet Leon20-01-188816-09-1952
Braet Leon14-08-1898
Braet Leon08-10-190329-09-1991
Braet Leon23-03-191923-10-2010
Braet Leon Achille28-05-1909
Braet Leon Gustave09-05-187410-05-1944
Braet Léon Joseph06-06-187104-12-1908
Braet Leonard
Braet Leonardus10-11-182521-08-1895
Braet Leonardus03-11-184116-07-1842
Braet Leonardus Bernardus06-11-184617-06-1895
Braet Leonardus Josephus08-01-189225-02-1956
Braet Leonia08-12-1861
Braet Leonie02-06-187727-02-1952
Braet Leonie13-08-188312-12-1883
Braet Leonie Henriette Julie30-12-184321-07-1917
Braet Leonie Silvie06-04-1857
Braet Leontine
Braet Léontine01-12-186701-08-1901
Braet Leopold Henricus09-12-1840
Braet Leopoldus10-11-185020-04-1920
Braet Leopoldus20-03-187807-04-1965
Braet Leopoldus Ludovicus16-05-1839
Braet Lieven01-07-1660
Braet Lily06-03-191506-11-1922
Braet Lisa
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina10-03-1613
Braet Livina12-09-16461690
Braet Livina25-02-164923-06-1703
Braet Livina30-03-1667
Braet Livina04-12-1690
Braet Livina07-10-170428-12-1746
Braet Livina11-04-1711
Braet Livina01-1714
Braet Livina12-10-187826-12-1955
Braet Livina Francisca
Braet Livyne1625
Braet Livyne01-01-170105-04-1779
Braet Lodewijk1579
Braet Louis11-02-1879
Braet Louis09-12-180511-02-1879
Braet Louis19-03-1841
Braet Louis13-06-1850
Braet Louis07-05-1903
Braet Louis Jozef27-09-188518-01-1943
Braet Louisa29-01-1833
Braet Louise Marie15-06-186113-11-1934
Braet Louise Melanie Joséphine24-12-1858
Braet Luca
Braet Lucas
Braet Lucas
Braet Lucas1529
Braet Lucas15521622
Braet Lucas1560
Braet Lucas03-07-161112-12-1699
Braet Lucas31-12-165223-09-1715
Braet Lucas166005-02-1694
Braet Lucas26-09-167008-01-1731
Braet Lucas169004-01-1691
Braet Lucas169408-08-1778
Braet Lucas07-05-173027-03-1797
Braet Lucas10-07-1731
Braet Lucas Franciscus
Braet Lucie Marie28-03-187806-12-1941
Braet Lucien10-01-192830-03-2010
Braet Ludovica1670
Braet Ludovica Maria23-11-189016-02-1980
Braet Ludovica Maria30-09-1897
Braet Ludovicus
Braet Ludovicus31-01-1764
Braet Ludovicus11-02-179928-06-1849
Braet Ludovicus1801
Braet Ludovicus1811
Braet Ludovicus Carolus11-09-189618-08-1952
Braet Ludovicus Carolus Henricus25-12-18201847
Braet Ludovicus Franciscus20-04-185009-05-1911
Braet Ludovicus Joannes06-05-184810-03-1924
Braet Luucken20-10-161212-12-1699
Braet Lydie Marie18-01-192608-04-2008
Braet Macharius13-07-165529-11-1688
Braet Madeleine10-02-188420-01-1943
Braet Madeleine24-12-1909
Braet Madeleine Clarisse13-04-190724-08-1986
Braet Maerten1510
Braet Maerxken
Braet Maeyken160524-08-1664
Braet Magda19412022
Braet Magdalena
Braet Magdalena07-09-171019-10-1710
Braet Magdalena18-09-190415-11-1991
Braet Magdalena03-05-190813-05-1985
Braet Magdalena24-05-194710-04-2007
Braet Magdalena Maria09-05-191201-09-2014
Braet Malfina Maria Martha09-12-190412-12-1973
Braet Malvina Martha04-07-1894
Braet Marcel
Braet Marcel07-07-192506-02-2003
Braet Marcel10-03-192601-02-2002
Braet Marcel Camiel05-12-190514-05-1987
Braet Marcel Irma Joseph Frans19261999
Braet Marcel Michel18-12-190005-08-1987
Braet Marcus04-01-161514-01-1684
Braet Margareta09-11-1897
Braet Margaretha1612
Braet Margaretha31-03-1905
Braet Margaretha Augusta22-09-1893
Braet Margriet1894
Braet Margriete
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria12-06-1610
Braet Maria21-01-1620
Braet Maria26-01-165112-01-1668
Braet Maria18-11-1660
Braet Maria11-06-1664
Braet Maria20-09-1668
Braet Maria02-11-1670
Braet Maria
Braet Maria05-12-1683
Braet Maria16-04-1696
Braet Maria170007-04-1761
Braet Maria07-09-1703
Braet Maria13-10-1760
Braet Maria178020-05-1791
Braet Maria27-07-1872
Braet Maria27-12-188127-07-1976
Braet Maria08-07-188516-02-1939
Braet Maria23-03-1893
Braet Maria09-06-1895
Braet Maria1896
Braet Maria23-02-1896
Braet Maria01-04-190120-06-1999
Braet Maria10-08-190211-10-1986
Braet Maria06-09-190512-06-1952
Braet Maria05-07-19071989
Braet Maria19201987
Braet Maria Agnes02-05-174225-02-1821
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna16-09-169715-04-1752
Braet Maria Anna09-06-169917-03-1766
Braet Maria Anna09-08-17031742
Braet Maria Anna24-12-172826-10-1778
Braet Maria Anna17501750
Braet Maria Anna17591762
Braet Maria Anna12-05-18011875
Braet Maria Anna07-08-181218-08-1812
Braet Maria Catharina20-10-170303-03-1780
Braet Maria Catharina Francisca25-12-1725
Braet Maria Chistina08-11-1760
Braet Maria Christina18-03-1765
Braet Maria Christina01-12-1768
Braet Maria Clementina25-03-1857
Braet Maria Elisabeth21-12-1696
Braet Maria Elisabeth Rosalia09-10-184430-07-1932
Braet Maria Elodia18-11-1871
Braet Maria Emma07-09-186004-02-1950
Braet Maria Emmerence02-10-188226-02-1968
Braet Maria Francisca
Braet Maria Francisca24-08-172818-09-1762
Braet Maria Francisca06-06-1772
Braet Maria Françoise31-05-1704
Braet Maria Irma28-04-189729-11-2000
Braet Maria Jacoba19-03-1731
Braet Maria Jacoba05-12-175307-12-1753
Braet Maria Josepha13-04-1776
Braet Maria Josepha19-09-187320-08-1961
Braet Maria Judoca28-11-1762
Braet Maria Leonia1865
Braet Maria Leonie21-04-1886
Braet Maria Leontine13-08-1894
Braet Maria Louisa1859
Braet Maria Louisa Julia20-10-191005-10-2004
Braet Maria Ludovica
Braet Maria Ludovica07-07-18501920
Braet Maria Ludovica15-05-1855
Braet Maria Ludovica25-06-1872
Braet Maria Magdalena28-05-1725
Braet Maria Magdalena21-04-1766
Braet Maria Magdalena22-07-177412-01-1830
Braet Maria Magdalena30-05-190021-09-1971
Braet Maria Magdalena27-02-192303-1998
Braet Maria Magdalena Julia Lia02-03-193216-07-2020
Braet Maria Mathilde27-09-185918-11-1863
Braet Maria Rosalie12-11-188013-02-1960
Braet Maria Selastina19-04-1906
Braet Maria Stephania13-08-189707-06-1978
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia07-07-174404-07-1818
Braet Maria Theresia02-02-1799
Braet Maria Theresia15-05-1844
Braet Maria Theresia26-09-188121-01-1940
Braet Maria Theresia12-09-1883
Braet Maria Theresia03-09-192427-07-1999
Braet Maria Theresia31-08-19432005
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie01-01-1975
Braet Marie22-02-1858
Braet Marie21-05-1872
Braet Marie Agnes14-04-1782
Braet Marie Clemence11-08-186701-04-1946
Braet Marie Eugenie24-08-1871
Braet Marie Eugenie24-08-188929-09-1954
Braet Marie Eulalie Elisa08-10-186903-01-1953
Braet Marie Francoise Charles30-03-1725
Braet Marie José19261999
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise20-10-1848
Braet Marie Louise29-10-1861
Braet Marie Louise20-07-1867
Braet Marie Louise22-02-1889
Braet Marie Louise28-03-191011-11-1997
Braet Marie Louise24-05-191113-03-1996
Braet Marie Philomène14-09-1876
Braet Marie Rosa23-02-1903
Braet Marie Therese
Braet Marie Therese01-09-183018-05-1898
Braet Marie Theresia02-04-1829
Braet Marie-Anne
Braet Martha
Braet Martha01-09-1906
Braet Martijnken22-03-1614
Braet Martina163310-08-1667
Braet Martina
Braet Martine02-01-195816-05-1978
Braet Martinus
Braet Martinus06-02-1667
Braet Marye
Braet Mathilda25-02-187127-07-1936
Braet Mathilda Joanna24-04-185429-01-1938
Braet Mathilde18-05-18551921
Braet Mathilde Coralie16-03-1884
Braet Mathilde Maria16-09-186410-05-1940
Braet Mathilde Marie03-07-186626-08-1952
Braet Mathilde Marie Félicitée03-01-1897
Braet Mathildis Carolina20-06-1872
Braet Mathildis Maria01-07-18821932
Braet Mattheus30-08-1736
Braet Maurice06-01-187526-02-1936
Braet Maurice19191991
Braet Maurice Aloïs03-12-192301-03-2001
Braet Maurice Aloysius01-11-19041989
Braet Maurice Alphons13-04-1890
Braet Maurice Camille Léopold13-02-1886
Braet Maurice Eduard16-05-190716-05-1971
Braet Maurice Francois15-09-188902-11-1964
Braet Maurice Joseph31-12-19101980
Braet Mauritius Josephus13-08-1899
Braet Maurits
Braet Maurits04-01-190709-10-1989
Braet Maurits30-06-192514-09-2011
Braet Maurus15001577
Braet Maximilianus10-11-165808-12-1658
Braet Mayke1609
Braet Mayken
Braet Mayken158815-03-1632
Braet Mayken1589
Braet Mayken10-02-1615
Braet Mayken162316-04-1663
Braet Medard Jozef23-01-190624-03-1992
Braet Melania03-10-1867
Braet Melania17-12-1869
Braet Melanie
Braet Melanie
Braet Melanie05-05-183007-04-1892
Braet Melanie25-10-186630-12-1942
Braet Melanie16-11-187228-12-1959
Braet Melanie Sophie17-06-1876
Braet Michel25-07-1900
Braet Monica17501750
Braet Monica29-10-178008-11-1780
Braet Monica16-02-182415-03-1843
Braet Monique15-08-1913
Braet Monique08-04-194613-10-2009
Braet N.26-08-177026-08-1770
Braet Natalia07-09-1864
Braet Nathalia03-05-187926-11-1965
Braet Nathalie
Braet Nathalie13-06-186121-02-1953
Braet Nestor
Braet Nicola
Braet Nicolaes15651630
Braet Nicolaes12-09-1655
Braet Nicolai1577
Braet Nicolas
Braet Nicolas05-12-1948
Braet Nicolaus04-03-1652
Braet Nicole2007
Braet Noël
Braet Norbert25-11-193110-01-2015
Braet Norbertus01-09-170410-02-1763
Braet Norbertus13-06-182429-05-1880
Braet Octaaf22-03-1906
Braet Octavie Sylvie06-10-1860
Braet Octavus Francis08-09-1888
Braet Odiel
Braet Odille25-05-188925-06-1968
Braet Omer16-08-190013-05-1989
Braet Omer14-02-191809-10-1999
Braet Oscar08-01-191226-07-2005
Braet Palmire Juliana Maria13-02-1880
Braet Pascharius
Braet Passchier1592
Braet Passhier
Braet Patricia18-06-193815-02-1984
Braet Paul
Braet Paul08-10-19251950
Braet Paul Aloïs Alidor24-08-192627-03-1987
Braet Paul Jozef Maria19-06-195724-08-1980
Braet Paula Ghislena02-02-1913
Braet Paula Juliana Anna25-02-191324-06-1994
Braet Pauwel1482
Braet Pelagie18-05-18451929
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella1647
Braet Petronella11-11-1687
Braet Petronella25-01-1697
Braet Petronella05-03-170118-05-1760
Braet Petronella10-07-1706
Braet Petronella1725
Braet Petronella1729
Braet Petronella Bernarda10-10-177418-02-1816
Braet Petronella Catharina08-08-175330-08-1753
Braet Petronella Theresia05-03-175609-04-1831
Braet Petronella Theresia08-09-176814-10-1768
Braet Petronilla18-10-1676
Braet Petronilla16891717
Braet Petronilla06-07-1704
Braet Petronilla170631-08-1776
Braet Petronilla21-12-177403-05-1817
Braet Petronilla Jacoba01-06-1741
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus1605
Braet Petrus18-01-1637
Braet Petrus19-01-164022-03-1678
Braet Petrus16541654
Braet Petrus165706-07-1667
Braet Petrus09-10-1659
Braet Petrus29-12-1662
Braet Petrus10-11-167331-12-1708
Braet Petrus14-08-167626-08-1676
Braet Petrus1689
Braet Petrus16-07-16941740
Braet Petrus27-06-171601-04-1779
Braet Petrus17261726
Braet Petrus17341734
Braet Petrus15-01-1735
Braet Petrus07-08-1735
Braet Petrus14-08-1743
Braet Petrus26-10-174804-03-1838
Braet Petrus1755
Braet Petrus16-10-176905-02-1774
Braet Petrus08-03-177428-10-1826
Braet Petrus17921818
Braet Petrus25-03-182612-04-1885
Braet Petrus22-02-18311916
Braet Petrus19-09-183825-06-1908
Braet Petrus02-11-1850
Braet Petrus31-08-185926-02-1946
Braet Petrus186806-11-1918
Braet Petrus Augustinus20-04-177605-05-1853
Braet Petrus Benedictus29-09-185612-06-1931
Braet Petrus Bernardus04-01-179725-01-1879
Braet Petrus Bernardus29-06-185320-05-1921
Braet Petrus Carolus27-02-175906-04-1759
Braet Petrus Franciscus26-03-169122-02-1755
Braet Petrus Franciscus04-07-172201-04-1779
Braet Petrus Franciscus07-08-181209-08-1812
Braet Petrus Jacobus
Braet Petrus Jacobus23-04-1717
Braet Petrus Jacobus172020-03-1789
Braet Petrus Jacobus15-09-172522-04-1772
Braet Petrus Jacobus25-07-1738
Braet Petrus Jacobus14-04-176418-04-1796
Braet Petrus Jacobus29-10-1767
Braet Petrus Jacobus04-09-190426-07-1977
Braet Petrus Josephus24-12-172302-01-1738
Braet Petrus Josephus11-10-172817-12-1728
Braet Petrus Josephus30-12-173330-08-1814
Braet Petrus Josephus23-01-175429-04-1754
Braet Petrus Josephus16-07-1763
Braet Petrus Josephus09-02-1767
Braet Petrus Jozef
Braet Petrus Pieter
Braet Pharailde19-01-189022-10-1977
Braet Pharaïlde
Braet Philemon
Braet Philipina12-02-1789
Braet Philippus
Braet Philippus16911694
Braet Philippus26-06-178230-09-1850
Braet Philippus06-10-17921807
Braet Pia Laura Ivonna13-01-191022-07-2000
Braet Pierken
Braet Pierre
Braet Pierre173507-04-1807
Braet Pierre1770
Braet Pierre17-09-1800
Braet Pierre François30-06-177613-04-1847
Braet Pierre François17-12-1847
Braet Pierre François Léopold16-02-188312-10-1974
Braet Pierre Jacques27-02-1773
Braet Pierre Jacques07-06-1810
Braet Pierre Jean1765
Braet Pieryne1573
Braet Pieter
Braet Pieter
Braet Pieter1600
Braet Pieter14601528
Braet Pieter14701540
Braet Pieter14901561
Braet Pieter1538
Braet Pieter1538
Braet Pieter1559
Braet Pieter15601622
Braet Pieter1560
Braet Pieter1569
Braet Pieter161926-10-1670
Braet Pieter16401700
Braet Pieter19-01-164022-03-1678
Braet Pieter14-05-165615-01-1723
Braet Pieter13-09-166514-09-1724
Braet Pieter02-09-167603-04-1707
Braet Pieter16921719
Braet Pieter23-01-170021-11-1780
Braet Pieter26-01-172318-02-1783
Braet Pieter24-09-176011-09-1797
Braet Pieter16-12-1777
Braet Pieter19-11-187605-05-1964
Braet Pieter De jonge14801540
Braet Pieter De oude14501534
Braet Pieter Franciscus175623-06-1804
Braet Pieter Jacobus24-01-176310-11-1812
Braet Pieter Joseph08-02-173729-11-1781
Braet Policarpus Robertus18-07-1840
Braet Polydor22-02-189331-12-1966
Braet Polydor Alidor09-04-189913-03-1984
Braet Polydore Victor15-09-1884
Braet Prosper26-01-192802-04-1932
Braet Prosper René02-09-191320-07-1976
Braet Prudence17-08-1885
Braet Prudence Marie25-12-185231-03-1914
Braet Prudent Florent Joseph11-11-189622-02-1985
Braet Rachel09-05-189110-02-1924
Braet Rachel Marie Gabrielle14-02-190526-03-1951
Braet Raïs Marie25-03-193110-05-1931
Braet Raoul Willem22-02-193025-12-1988
Braet Raphaël13-10-193122-05-2000
Braet Raphaël Roger08-10-193023-07-2014
Braet Raymond15-02-189831-07-1980
Braet Raymond03-05-1902
Braet Raymond17-01-192314-03-2009
Braet Regina02-01-17721777
Braet Regina05-04-1797
Braet Regina27-10-181208-03-1831
Braet Remi13-10-186624-01-1867
Braet Remi20-05-188916-08-1965
Braet Remi05-04-192727-11-2002
Braet Remigius19141992
Braet Remigius02-12-191928-12-1997
Braet Remisius Constantinus12-02-186518-10-1936
Braet René
Braet René31-08-188503-11-1916
Braet René01-11-189904-02-1979
Braet Rene Joseph19021974
Braet Renilde Marie07-12-1888
Braet Richard11-12-189506-08-1986
Braet Richard Alphons07-12-1885
Braet Richard Emiel23-11-192122-11-1977
Braet Richardus28-09-189903-07-1917
Braet Richardus Petrus Joahannes06-03-1898
Braet Rita19371937
Braet Robert07-07-190305-03-1965
Braet Robert16-03-193808-11-1959
Braet Robert Andre11-02-191223-02-1987
Braet Roeland1604
Braet Roger28-01-1987
Braet Roger
Braet Roger
Braet Romanie28-10-1877
Braet Romanus
Braet Romanus14-04-177623-04-1776
Braet Rosalia02-04-1799
Braet Rosalia20-01-1809
Braet Rosalia1824
Braet Rosalia24-10-1836
Braet Rosalia Maria Helena06-11-1876
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosalie27-07-1751
Braet Rosalie18-07-1810
Braet Rosalie30-04-1844
Braet Rubijn Albert Cyriel16-04-193824-04-2003
Braet Rudolf Josef03-11-189629-10-1982
Braet Rudy19671988
Braet Sara26-03-1648
Braet Sebastianus09-02-1715
Braet Seraphin18511929
Braet Seraphina10-12-180807-08-1894
Braet Sidonia Virginia04-05-186514-10-1946
Braet Silvie
Braet Silvie29-06-1850
Braet Silvie05-06-1875
Braet Simonne27-10-192604-09-2008
Braet Sofia
Braet Sofie
Braet Sophia19-06-180626-03-1850
Braet Sophia11-12-1814
Braet Sophia07-06-1849
Braet Sophie
Braet Sophie21-03-1808
Braet Stefanie01-02-187126-10-1947
Braet Suzanna01-01-1617
Braet Suzanna21-06-170702-10-1780
Braet Suzanna Rosalia29-03-189301-04-1997
Braet Suzanne23-03-190724-02-1976
Braet Suzanne19201920
Braet Suzanne19291930
Braet Sylvia Christine09-11-1873
Braet Sylvie Leonie27-07-185612-04-1938
Braet Symoen14351525
Braet Symoen1566
Braet Syrenus Diederick21-10-190810-03-1970
Braet Theodoor
Braet Theofiel18401917
Braet Theofiel16-03-190409-12-1976
Braet Theophile1989
Braet Theophilus1867
Braet Théophilus Basilus27-08-1851
Braet Theresia1725
Braet Theresia23-09-1757
Braet Theresia02-06-1807
Braet Theresia Elvira23-03-188613-02-1968
Braet Valère09-09-192305-02-2015
Braet Valère Joseph Julien05-09-190224-03-1989
Braet Valerie Marie-louise12-09-187913-05-1926
Braet Veronica08-03-177723-03-1825
Braet Veronica Brigitta173920-03-1741
Braet Victor14751520
Braet Victor18-07-1861
Braet Victor10-10-188515-08-1947
Braet Victor Jozef30-05-1895
Braet Victorine
Braet Victorine Caroline06-05-186012-03-1900
Braet Victorine Juliette
Braet Virgenia24-10-192418-10-2010
Braet Virginia14-07-1837
Braet Virginia17-07-1842
Braet Virginia05-03-184701-01-1946
Braet Virginia06-10-1857
Braet Virginia Melanie16-02-1849
Braet Virginie08-11-1822
Braet Virginie Marie Ludovica02-12-1854
Braet Walter08-04-193604-06-1966
Braet Walter19422019
Braet Willem14351525
Braet Willem15451625
Braet Willem1569
Braet Willem16-05-192826-02-1929
Braet Willemine
Braet Yda Hortensia29-11-1841
Braet Yvonne
Braet Yvonne29-06-1907
Braet Yvonne28-08-19292015
Braet Yvonne17-03-19322019
Braet Zeger1571
Braet Zenobie07-07-1879
Braet Zoé17-04-188714-04-1973
Braet Zoe Agnes16-11-1914
Braet Zoë Marie21-10-1883
Braet Zulma Maria20-04-1894
Braet Zulma Maria24-04-19051982
Braillard Henri
Braillard Julia
Brailly Jean-Marie
Brakevel Maria Catrin25-12-1800
Brakevel Maria Catrin05-06-1802
Brakevel Maria Francisca180504-11-1827
Brakevel Moppens Francis18-02-182614-03-1826
Brakevel Pieter Joseph
Brakevel Pieter Joseph23-02-1808
Brakkevel Geerardus1780
Brakkevel Marie Chatarina180006-01-1821
Bral Angèle
Bral Antoine19-05-193502-01-2021
Bral Carlos Vredeman Antonius Bertha16-01-1937
Bral Cyrillus15-09-1906
Bral Georgette
Bral Gilbertus
Bral Jerôme
Bral Jozef
Bral Julien
Bral Leopoldus Carolus Maria15-04-1905
Bral Madeleine
Bral Paul
Bral Philomena
Bral Raymond
Bral Remi
Brams Gustaaf
Brandes Henricus Josephus14-04-1842
Brandes Marie Pauline16-10-187208-05-1952
Brandt Carel Leopoldt
Brandt Franciscus22-06-1893
Brandt Josephus10-11-192212-1991
Brandt Maria
Brandt Maria Johanna18241850
Brandt Marie-Louise
Brandt Maurits Alfons13-04-1899
Brandt Rosalie24-10-1810
Brankaer Victor
Brans Jeanne25-09-190830-05-1986
Brantegem Yvonne
Branten Louis
Brants Frederik
Brants Gilbert
Braspenning Jan
Brasseur Berthe
Brasseur Helena
Brat Livinus15721635
Brat Pieter
Brat Pieter
Brat/Braet Jan1530
Brausch Paula2012
Brauwers André
Brauwers Camiel
Breed Aaltje31-12-186209-01-1931
Breemeersch Henri
Breemeersch Jeanne
Breemersch Achiel
Breemersch Achiel
Breemersch August14-09-186226-01-1958
Breemersch Camiel26-05-189008-01-1976
Breemersch Edmond
Breemersch Gaby2004
Breemersch Georges
Breemersch Gustaaf
Breemersch Henri Eduard16-08-190023-09-1957
Breemersch Maria
Breemersch Michaël2001
Breemersch Michel13-04-192713-05-1944
Breemersch Sylvie
Breemersch Sylvie23-12-188428-09-1964
Breemersch Victor
Brees Raymond
Bréfort Adelphine Ernestine Angélique
Breine Marleen
Bremacker Jules
Bremans Louis
Bremeesch René
Brems Maria08-04-190804-11-1997
Brendonck Gerard
Brentjens Jozef
Bresseel Julia
Bressers Adrien Hubert
Brest Elva
Breugelmans Eduardus03-02-191718-01-1982
Breugelmans Maria
Brewaeys Michel
Breyne Aloïs
Breyne Antoon
Breyne Camiel
Breyne Ernest
Breyne Josef2015
Breyne Marguerite
Breyne Maurice1985
Breyne Maurice
Breysem François
Breysens Isidore
Breyssens Marcel
Brichau Josephine
Briche Henri Louis26-01-187218-07-1947
Bricoux Jacques1991
Bridoux Arthur
Bridoux Roger
Brigou Julien
Brijs Leo
Bril Els02-07-196722-09-2012
Bril Helena
Bril Maurice
Brille An
Brimmel Arthur
Brimmel August
Brimmel Emiel
Brimmel Felicie03-05-187714-01-1963
Brimmel Felix
Brimmel Georges
Brimmel Jerome
Brimmel Jerome05-04-188021-10-1918
Brimmel Oscar
Brimmel Stefanie01-10-188202-09-1956
Brinckman Alidoor
Brinckman Claudine
Brinckman William
Brion Maria Francisca23-11-189403-04-1974
Brion Werner
Brisard Melanie18-06-190522-12-1980
Brissa Lucien
Brissinck Silvie Rosalia16-08-185421-02-1929
Brits Joanna06-10-1910
Brochez Daniel
Brodeoux Edmond
Broeckaert Adelaïde
Broeckaert Carles Philippe1755
Broeckaert Constante Josephine178201-01-1840
Broeckaert Isabella174026-08-1793
Broeckaert Josepha19-03-178201-01-1840
Broeckaert Josua
Broeckaert Judoca
Broeckaert Livin
Broeckaert Lucie
Broeckaert Marcel
Broeckhove Remi
Broeckx Emile
Broekaert Hendrik1989
Broers Jan27-11-190710-12-1964
Broes Egied
Brogniez Fernand Julius05-05-190511-03-2000
Brogniez Franz29-11-189820-02-1968
Brogniez Franz Hector26-10-186009-10-1935
Brogniez Raymond Hector24-03-191807-03-2008
Broidioi Henri25-03-194102-08-2004
Brokken Treintje Meindertje Cornelia Jantin15-09-187905-06-1959
Bronckaers Paul
Brondeel Adolphina06-07-1863
Brondeel Carolus Ludovicus27-08-1865
Brondeel Emerantia01-10-1868
Brondeel Joannes Baptiste18-06-181924-05-1908
Brondeel Joannes Ludovicus1866
Brondeel Judocus19-09-1858
Brondeel Leon
Brondel Jean
Brondel Pierre
Bronkaert Lucien
Bronselaer Emiel
Bronselaer Theofiel
Broodcoorens Emile Joseph
Broodcoorens Gerard
Broothaers Petrus Joannes1811
Broothaerts Robert
Broquet Mélanie Emérence
Brosens Jozef
Brossé Jérome
Brouckaert Denise
Brouckaert Jean22-10-1776
Brouckaert Liliane
Brouckaert Marie-Thérèse
Broucke August09-10-185020-01-1918
Broucke Charles
Broucke Emiel
Broucke Emiliana28-07-189508-05-1969
Broucke Godelieve
Broucke Helena
Broucke Leonie
Broucke Louise
Broucke Maria Bertha
Broucke Oscar
Broucke Oscar
Broucke René09-11-191929-04-1996
Brouckenooghe Jozef
Brouckmeersch Hendrik25-07-191102-10-1990
Brouckmeersch Henri
Brouckmeersch Joannes Bernardus10-03-173025-12-1819
Brouckmeersch Karel07-11-181018-03-1893
Brouckmeersch Koen
Brouckmeersch Martha
Brouckmeersch Paula31-08-190622-04-1971
Brouckmeersch Petri
Brouckmeersch Rik
Broussaert Livina
Brouwer Dirk Arends
Brouwer Henri
Brouwer Judikje Derks01-10-1809
Brouwer Willem24-11-1894
Brouwers Franciscus
Broux Hilda
Brown Annabel13-11-188411-11-1904
Broydioi Eugenie28-09-186309-09-1953
Brugge Marc
Bruggeman Alosius Jacobus27-05-189505-07-1963
Bruggeman André
Bruggeman Angèle
Bruggeman Anne Marie23-04-190410-02-1992
Bruggeman Clara
Bruggeman Constant
Bruggeman Dominique
Bruggeman Egidius
Bruggeman Elisabeth
Bruggeman Frans Jozef04-04-192106-07-2009
Bruggeman Irene
Bruggeman Jacobus Franciscus22-06-1803
Bruggeman Jens
Bruggeman Joanna Catharina
Bruggeman Joannes
Bruggeman Julia Margaretha19261927
Bruggeman Lena Marie19321932
Bruggeman Lenn
Bruggeman Leontina04-02-1876
Bruggeman Livinus17-08-1817
Bruggeman Maria
Bruggeman Maria07-01-1996
Bruggeman Maria Christina02-02-183611-01-1921
Bruggeman Maria Dorothea19221975
Bruggeman Marie09-06-1858
Bruggeman Marie Theresia
Bruggeman Martine
Bruggeman Maurice
Bruggeman Michael Hermanus08-1909
Bruggeman Oscar03-12-189611-10-1984
Bruggeman Pierre
Bruggeman Raphaël11-10-1934
Bruggeman Remi
Bruggeman Robert08-06-193530-06-2003
Bruggeman Ronny
Bruggeman Theresia171415-10-1757
Brugghe Amour
Brugghe Elisabeth
Brugghe Georgine
Brugghe Germaine
Brugghe Maria
Brugghe Odette
Brugghe Simonne
Brugghe Yvette
Bruggheman Georges
Brughmans Maria
Brühl Josef
Bruinenberg Jacobien12-12-183718-12-1912
Bruinooge Maatje03-08-186920-01-1945
Brulez Danny Francky10-10-195624-02-1992
Brulez Isabella Clara1790
Brulez Paul Victor19-12-189118-07-1956
Brulez Sidonie Rosalie18-03-188415-11-1960
Brun Georges Constant Hortense
Bruneel André
Bruneel Andrea2001
Bruneel Daniël
Bruneel Gerard
Bruneel Gilbert2007
Bruneel Godelieve
Bruneel Hector
Bruneel Ingrid
Bruneel Irena05-12-1900
Bruneel Julien
Bruneel Julien
Bruneel Leo14-03-191828-03-1973
Bruneel Lisa24-02-186803-11-1938
Bruneel Marcel
Bruneel Marcel
Bruneel Martha Gerarda27-01-1903
Bruneel Martin
Bruneel Maurits
Bruneel Nestor
Bruneel Paul
Bruneel Rita Alice Germaine05-10-195028-02-2022
Bruneel Simonne
Bruneel Stéphan
Bruneel Valère
Bruneel Vicky
Brunello Marleen
Brunet Christiaen Herman Florent Cornelis12-01-195626-04-1986
Brunet Renatus Hieronimus Florentinus Cornelius02-03-192604-03-1989
Brunfaut Joannes181331-12-1867
Brunneel André
Bruselinck Marie
Bruss Jansiena Willemina181016-01-1893
Bruss Jansiena Willemina181016-01-1893
Brussel Anna
Brussel Jochem
Brusselaers Jan
Brusseleers Charles
Brusselle Adrienne
Brusselle Alice
Brusselle André
Brusselle Andreas Leopold07-11-193003-04-2019
Brusselle Colette1809
Brusselle Hector August17-11-187630-12-1959
Brusselle Joannes181230-04-1838
Brusselle Marcel
Brusselle Maurice13-07-191419-05-1970
Brusselle Petrus08-06-1817
Brusselle Petrus1807
Brusselle Pierre Jacques
Brusselle Pieter
Brusselle Therese1810
Brussels Godfried
Brussen Derk Jan02-02-179328-09-1827
Brussen Reinder
Brutin Anna
Brutin Elisa
Brutin Theresia
Brutsaert Edward22-05-186730-07-1939
Brutsaert Lena2000
Brutsaert Lotte
Brutsaert Maurice
Brutyn Cyriel
Bruwier Agnès
Bruwier Albert
Bruwier Hector
Bruwier Hector
Bruwier Liliane
Bruyland Josephia20-08-1849
Bruyndonck Francisca
Bruyne Catharina1610
Bruyneel Daniel
Bruyneel Gilbert
Bruyneel Godelieve18-10-191405-09-2003
Bruyneel Henri07-05-186725-05-1940
Bruyneel Ingrid01-06-194629-05-1998
Bruyneel Julius Jean15-06-193606-2007
Bruyneel Karel17-06-186525-05-1940
Bruyneel Leonia1864
Bruyneel Mark
Bruyneel Roland
Bruyneels Livina
Bruyneil Albert
Bruyninckx Alfons
Bruyninckx Jeanne07-02-193524-02-1988
Bruynooghe Catharina
Bruynooghe Daniel
Bruynooghe Frans
Bruynooghe Gaston
Bruynooghe Gerard
Bruynooghe Jeannine19501998
Bruynooghe Julien18821971
Bruynooghe Leonard
Bruynooghe Maria
Bruynooghe Maritius22-03-187428-03-1909
Bruynooghe Maurice
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Victor1985
Bruyns René
Bruynseraede Raphaël
Bruynsteen Irma
Bryon Achiel
Bryon Achiel
Bryon Alice
Bryon Alma
Bryon Georgette
Bryon Gilbert
Bryon Jacques
Bryon Jean-Marie
Bryon Jeanot
Bryon Willy
Brys Albert
Brys Amelia17-03-185001-11-1918
Brys Ghislain
Brys Joseph
Brys Josephine
Brys Maria Amelberga28-05-191527-05-1999
Brys Roger
Brysbaert Annie1986
Brysbaert Germaine
Brysbaert Madeleine
Brysbaert Maurice
Brysbaert Simonne
Brysse Maurice
Brysse Maurits Joannes Alfons06-04-1917
Brysse Omer
Buchauer Adolf15-09-2002
Buchholz Andy
Buchholz Eddy
Buckens Armand Juliaan
Bucket André
Buckinx Sofie
Bucquoy Angèle
Bucquoy Marcel23-08-191212-11-1918
Bucquoy Maria
Buddaert Flora
Buddaert Marguerite
Buddaert Maria
Budeneers Gilles
Budts Anna Catharina
Bueken Yvonne
Buekenhout Jean1996
Buekenhout Luc
Buelens Fabienne
Buelens Julia
Buelens Ludovicus
Buelens Maria
Buelens Philibert
Buerick Mauritius
Buermans Gustaaf
Buffel Adolphe
Buffel Alexia
Buffel Andre Camiel10-05-192213-06-1982
Buffel Bertha
Buffel Conrard
Buffel Georges01-12-193227-03-1986
Buffel Hendrik
Buffel Juliana13-08-186928-01-1964
Buffel Remi
Buijck Jacobus
Buijle Carolina
Buijsse Dina01-11-189416-11-1982
Buijsse Jacobus29-02-185615-07-1946
Buijze Francisca Rozalia
Bulcaen Marie-Theresia
Bulckaen Hector
Bulckaen Kamiel11-01-189031-12-1955
Bulckaen Marquerite1900
Bulckaert Remi
Bulcke Alida
Bulcke Aline Elisa16-05-190822-06-1983
Bulcke Bertha31-03-190029-09-1970
Bulcke Camillius Josephus23-03-1878
Bulcke Casimir15-07-190227-11-1983
Bulcke Charles23-06-192731-10-1927
Bulcke Edmond
Bulcke Esther Alina Maria Corn.20-10-1898
Bulcke Felix13-01-186908-11-1961
Bulcke Frans
Bulcke Gaspar
Bulcke Georges
Bulcke Gerard
Bulcke Jerome
Bulcke Josephus182428-10-1909
Bulcke Jules28-09-187117-02-1941
Bulcke Karel28-04-183004-10-1910
Bulcke Louis18-06-190309-07-1974
Bulcke Marcel
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Marie
Bulcke Marie Nathalie30-10-190630-08-2002
Bulcke Martha18-04-192114-10-1996
Bulcke Maurice09-11-190813-07-1995
Bulcke Paula
Bulcke Prosper
Bulcke René11-07-191617-02-1997
Bulcke Walther
Bulens Jaak
Bulinckx Charles
Bullaert Martha Marcella Eugenia14-08-189923-08-1982
Bullens Johan
Bullinck August
Bullynck Achiel20-10-191020-07-1948
Bullynck Charles23-03-187113-02-1953
Bullynck Franciscus Jacobus06-03-1816
Bullynck Gabriella17-01-190924-12-1981
Bullynck Gerard
Bullynck Josephus
Bullynck Martha22-08-192408-02-2006
Bullynck Martin13-02-195219-07-1971
Bullynck Richard09-08-190708-11-1961
Bulteel Carolus Ludovicus1852
Bulteel Gaby
Bulteel Valère1975
Bultel Rosalia07-08-182025-09-1904
Bultheel Florent17-03-188916-02-1969
Bultheel Jozef
Bultheel Paul
Bultijnck Gilbert2013
Bultinck Adolf
Bultinck Agnes13-07-191213-05-1943
Bultinck Aimé
Bultinck Alice
Bultinck Amelie
Bultinck Arthur
Bultinck August
Bultinck Augustus23-01-1806
Bultinck Bernardina04-03-179820-12-1874
Bultinck Camiel
Bultinck Carolus14-10-180324-01-1867
Bultinck Charles
Bultinck Cyriel
Bultinck Edward
Bultinck Elisa
Bultinck Filip
Bultinck Franciscus1805
Bultinck Frans
Bultinck Frans
Bultinck Frans04-10-188004-03-1971
Bultinck Georges
Bultinck Gustaaf
Bultinck Isidoor10-04-188814-02-1972
Bultinck Judith Maria13-05-192811-07-1997
Bultinck Jules
Bultinck Juliana Petronilla1819
Bultinck Linde
Bultinck Maria
Bultinck Maria26-09-191419-11-1968
Bultinck Maria Irma19-06-188721-07-1965
Bultinck Martha16-08-191725-06-2000
Bultinck Pol
Bultinck René
Bultinck Richard
Bultynck Adolphine29-03-188605-03-1902
Bultynck Alice
Bultynck Alice
Bultynck August01-05-185919-03-1901
Bultynck Bertha
Bultynck Camiel
Bultynck Constant
Bultynck Cyriel
Bultynck Irma
Bultynck Jacques
Bultynck Jos17-10-194815-10-1999
Bultynck Julien
Bultynck Leopold
Bultynck Lutgarde
Bultynck Marcel
Bultynck Maria
Bultynck Maria
Bultynck Maria Theresia Barbara26-01-191708-02-2004
Bultynck Maurits
Bundervoet Bertha Henriette Marie02-06-1919
Bundervoet Camillus1898
Bundervoet Marie Theresia
Bundervoet Petrus
Burgelman Jan
Burgers Gerard
Burgers Heintje
Burgers Jan
Burggraeve Alois Dionysius22-06-1907
Burggraeve Leopoldus1829
Burggraeve Petrus1860
Burggrave Jerome
Burgoo Barbara
Burie Albert
Burke Bertha Augusta12-07-188531-10-1965
Burke Desiderius Josephus Edmundus27-09-181802-12-1863
Burke Desiderius Ludovicus18-07-184911-04-1896
Burke Eduardus Emilius19041904
Burke Eduardus Joannes11-01-185807-06-1891
Burke Elisa Maria09-06-1887
Burke Emilius Jacobus04-02-1883
Burke Esperantia Mathilde25-09-188824-02-1959
Burke Esther06-06-189619-08-1975
Burke Franciscus Albertus19051955
Burke Gustavus Joannes Leopoldus13-10-189017-07-1891
Burke Gustavus Ludovicus19091909
Burke Petrus Franciscus15-05-188101-02-1883
Burm Adhemar
Burm Gaston20-02-1985
Burm Maurice
Burms Cyrille Bernard1899
Burms Gustaaf25-06-191209-09-1983
Burms Leontina27-04-1868
Burms Maurice
Burneel Barbe Therese
Burrick Emma13-06-1877
Burrick Francies1842
Burrick Sigrid
Burssel Florimond27-10-186526-07-1924
Burssens Antonius Franciscus Gustavus14-12-1894
Burssens Gustave06-09-186825-11-1894
Burssens Gustavus Josephus05-09-1890
Burssens Julius Josephus05-08-189018-04-1891
Burssens Leontine Marie07-10-188728-08-1956
Burssens Maria Flavia11-02-1889
Burssens Maria Ludovica18-05-189306-09-1893
Burssens Maria Mathildis01-03-1892
Burssens Petrus Leopoldus13-10-186123-10-1924
Bus Simone23-09-192811-03-2007
Busch Catherina
Busecom Juliana Maria01-03-1858
Buseyne Achille
Buseyne Alida30-03-189210-02-1973
Buseyne André1978
Buseyne Bertha
Buseyne Flavie
Buseyne Flora
Buseyne Gaspard
Buseyne Irma
Buseyne Jeanne
Buseyne Jenny
Buseyne Joseph
Buseyne Julia
Buseyne Laura
Buseyne Linda
Buseyne Louis
Buseyne Maria
Buseyne Martha
Buseyne Maurice
Buseyne Michella
Buseyne Noël
Buseyne Palmyre
Buseyne Paulette
Buseyne Roger
Buseyne Valère
Busschaert Albert
Busschaert André
Busschaert Basile
Busschaert Florent
Busschaert Frans
Busschaert Georgette2019
Busschaert Germaine
Busschaert Jeanne
Busschaert Jozef
Busschaert Jules
Busschaert Kamiel08-09-186522-03-1939
Busschaert Leona
Busschaert Magdalena Anna25-02-1893
Busschaert Marie Jacqueline
Busschaert Maurice2012
Busschaert Roger
Bussche André
Bussche Andreas
Bussche Eduard22-01-186810-10-1954
Bussche Elza
Bussche Ivo
Bussche Maria
Busschop Frans
Busschop Magdalena17-07-190818-09-1963
Busschop Marcelline
Bussé Raymond
Bussens Marguerite
Busson Freddy
Busson Honoré
Busson Lena
Bustraen Hubert
Bustraen Irma
Bustraen Pascal
Butaye Alice
Butaye Annick
Butaye Blanche2015
Butaye Eric
Butaye Gaston
Butaye Nelly
Butaye Palma
Butaye Rachel
Buten Zwaantje
Butenaers Lutgart
Buts Fernande
Buts Rosa
Buttacchio Saverio14-11-193317-11-2001
Butteneers Dominicus
Butzen André
Butzen Hendrika
Butzen Marie Louise
Buvé André
Buvens Albertus Ludovicus F.30-08-1912
Buxin Jean
Buyck Anna08-09-190727-05-1999
Buyck Anna Catharina
Buyck August
Buyck Bernardus
Buyck Brigitta22-03-176208-01-1821
Buyck Clara
Buyck Franciscus
Buyck Frederic Albert Joseph19-12-191701-03-1987
Buyck Jan
Buyck Kamiel12-02-192910-02-2021
Buyck Maria Catharina09-02-183419-06-1890
Buyck Pieter30-04-1890
Buyck Roger Seraphien Petrus17-02-193828-02-2018
Buyck Theophiel Jeroom25-11-191430-03-1993
Buyens Emiel29-10-189827-02-1969
Buyens Marie-Thérèse23-07-192818-02-1989
Buyl Alfred
Buyl Bertha21-01-188809-08-1942
Buyl Jeannine
Buyle Adrienne
Buyle Alice
Buyle Amanda
Buyle Franciscus Livinus182828-12-1874
Buyle Jeroom
Buyle Marcel
Buyle Maria Aemilia187423-10-1880
Buyle Maria Clementina28-12-1871
Buyle Maria Ludovica16-12-188414-07-1970
Buyle Maureen
Buyle Richard
Buyle Simonne
Buyle-Huybrecht Etienne
Buyllemont Maria Anna
Buyltynck Prosper Camiel18961961
Buys Florence Julie06-06-1882
Buys Jeanneke
Buys Magdalena28-08-189715-12-1973
Buyse Achiel
Buyse Alfons
Buyse Alfonsine
Buyse André04-08-191910-04-1964
Buyse August
Buyse Barbara04-03-181720-08-1893
Buyse Cécile
Buyse Corneel
Buyse Emiel
Buyse Emiel
Buyse Felix
Buyse Franciscus
Buyse Frank
Buyse Georges
Buyse Hilda
Buyse Joanna-Catharina15-10-183410-01-1906
Buyse José28-02-192904-08-1999
Buyse Jozef12-08-189706-10-1961
Buyse Jozef23-03-192725-02-1943
Buyse Jules
Buyse Lea
Buyse Leo15-10-184302-02-1918
Buyse Marcel Roger22-08-189229-05-1974
Buyse Maria
Buyse Maria Albertina
Buyse Maurice
Buyse Maurits
Buyse Michel
Buyse Michel
Buyse Omer
Buyse Paula
Buyse Paula
Buyse Petrus Aloysius
Buyse Raphaël
Buyse Remi
Buyse Roza
Buyse Simeon
Buyse Victoria1776
Buysens Carolus
Buysens Jacobus
Buysschaert Dick
Buysschaert Eddy
Buysschaert Firmin
Buysschaert Frederic
Buysschaert Nicole
Buysschaert René
Buysschaert Renée
Buysse Achiel
Buysse Achiel Leo04-01-194618-06-2006
Buysse Adrienne Marie09-11-190203-1991
Buysse Aimé Alfons Antoine01-04-19362000
Buysse Albert
Buysse Alice Maria08-05-1909
Buysse Angela Leonia Andrea18-05-194220-11-2014
Buysse Anna
Buysse Anna Catharina
Buysse August
Buysse Berlinda Petronilla01-01-175127-10-1824
Buysse Bernard
Buysse Bernard
Buysse Camiel08-11-187318-12-1944
Buysse Clara17-11-193323-03-2021
Buysse Cyriel
Buysse Cyriel Petrus Usmaris28-03-1910
Buysse Daniël
Buysse Denise
Buysse Emiel18-09-1894
Buysse Emiel02-09-190527-07-1976
Buysse Ernest16-11-1901
Buysse Ferdinand
Buysse Francies
Buysse Francies07-02-1825
Buysse François
Buysse Frank
Buysse Frank
Buysse Franky
Buysse Frans14-04-192029-04-1921
Buysse Gisele
Buysse Henriette04-11-192012-11-1995
Buysse Hilarius14-02-189308-11-1952
Buysse Hortence
Buysse Irena30-05-193025-07-2017
Buysse Irma
Buysse Jacobus Franciscus07-12-1815
Buysse Josephus
Buysse Julia
Buysse Julien
Buysse Julien
Buysse Julien André Kamiel07-11-19272009
Buysse Leonie24-08-1865
Buysse Lieven
Buysse Lucien René22-08-1904
Buysse Ludovicus27-05-181224-12-1891
Buysse Madeleine
Buysse Marguerita
Buysse Maria
Buysse Maria
Buysse Maria Louisa27-03-1914
Buysse Maurice
Buysse Maurits2002
Buysse Modest
Buysse Nelly1998
Buysse Omer
Buysse Paula Anna Maria10-08-191401-06-1997
Buysse Prosper01-10-1903
Buysse René
Buysse Richard15-11-189920-05-1944
Buysse Robrecht29-08-193613-02-2018
Buysse Rudy Julien Pharailde03-08-1955
Buysse Stephanie
Buysse Suzanna Rosa Maria19-08-1914
Buysse Thérèse
Buysse Vital05-09-1905
Buysse Willy Alfons13-01-1929
Buysse Zoë03-02-189118-06-1964
Buyst Paulina
Buytaerd Jan1829
Buytaerd Maria Elodia06-02-185413-12-1920
Buytaert Agnes
Buytaert Emiel
Buytaert Jozef
Buyttaert Andries
Buyttaert Maria168809-11-1766
Buzeijn Robertus Petrus18-02-1926
Byhet Eygène Amédée Romain1892
Byl Irma
Byl Kim16-08-197514-10-2001
Byl Madeleine
Bylle Marc
Bylle Marie
Bylo Achiel
Bylo Elisa
Bylo Victor
Byn Alexander
Byt Eulalie15-06-186709-05-1950
Bytebier Remi
Byttebier Cyriel
Byttebier Fries
Byttebier Hans
Byttebier Petrus
Byttebier Vanleynseele
Caals Alfons
Cabana Tony31-10-195722-12-2012
Cabbeke Alfons
Cabbeke Remi
Caboor Ambrosius
Caboor Anna1846
Caboor Blondina21-08-183628-05-1875
Caboor Lucia
Caboor Lucretia Anna Maria16-03-1912
Caboot Alfons
Cabooter Charles Louis23-05-1880
Cabooter Henri
Cabooter Lucien
Cabooter Marie26-03-191103-04-1981
Cabooter Pieter1815
Cabooter Rachel19-07-191221-10-1997
Cabotere Adrianus
Cabout Marie-Louise
Cabus Walter
Cabuy Maria
Cabuy Pieter
Caby Alfred Joseph03-11-1846
Caby Bernard16-04-187304-02-1949
Caby Jacques Jean19252003
Caby Louis04-01-1870
Caby Myriam19551955
Caby Napoléon Rémi05-02-18801935
Caby Paul Roland Louis29-06-192531-10-1999
Caby Raphael Bernard Guillaume08-06-189930-09-1957
Caby Simone190705-03-1959
Cadron Diana
Caeckaert Arthur04-06-187221-04-1929
Caeckaert Hubertina Alphonsina15-06-191106-12-1993
Caeckaert Hubertus03-11-190926-12-1993
Caeckaert Ingrid Angèle Marcel07-05-196416-03-1991
Caeckaert Isabella181012-04-1868
Caeckaert Julien Jozef17-04-190517-03-1992
Caeckaert Marcel18-04-190624-11-1979
Caeckaert Maria Eulalie25-05-191624-12-2003
Caeckaert Rina23-09-195103-01-1952
Caeckaert Roger Robert11-06-191306-08-1996
Cael Valère
Caelenberghe Antonius18-04-1828
Caelenberghe Emiel01-12-189506-11-1984
Caelenberghe Hedwige01-05-191108-02-1998
Caelenberghe Louise1923
Caen Antoon
Caen Charles
Caen Florent
Caen Irma
Caen Maria
Caen Rosa
Caenen Christine
Caenen Jozef
Caenen Mieke
Caenepeel Adile
Caenepeel Adronie
Caenepeel Alice
Caenepeel Jules
Caenepeel Omer Antoon09-07-191321-01-1996
Caere Rudolf Victor28-09-1909
Caerels Julien
Caes Emiel
Caes Gerard
Caes Jozef04-03-2000
Caes Jules
Caeseele Bertha09-06-1901
Caessens Leonie
Caessens Maurice
Caestecker Achiel
Caestecker Adrienne
Caestecker Albéric
Caestecker Alice
Caestecker Aloïs
Caestecker Amedée
Caestecker Anny
Caestecker Georges
Caestecker Georgette
Caestecker Gustaaf
Caestecker Henriette
Caestecker Lydie
Caestecker Octavie
Caestecker Omer
Caestecker Willy
Caeyers Gustaaf
Cafmeyer André Theophiel Livin12-04-192523-12-1988
Cafmeyer Arthur
Cailleeuw Elisa1994
Cailliau Edmond
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Cailliau Georges1964
Cailliau Lucien2004
Cailliau Regine
Cailliau Rik
Caimo Jean12-02-191714-12-1999
Calbrecht Joannes
Calcoen Charles
Calcoen Godelieve
Calcoen Huguette
Calebout Edouard Emile29-10-1902
Calebout Eduward19292003
Calebout Judoca
Calebout R.
Calenberghe Clemencia13-04-1864
Calenberghe Joannes01-11-183414-09-1898
Calenberghe Karel04-04-1866
Calenberghe Rosalia24-01-1862
Cales Augustinus
Calet Jeanne
Calie Marguerita22-09-1906
Calis Arseen
Calis Joannes Leonardi
Calis Pieter-Joannes11-08-17791885
Callaert Adele
Callaert Armand19161974
Callaert Constantinus
Callaert Mariette
Callame Mauricette Jeanne28-01-193411-04-2013
Callant Euphrasie20-02-188009-12-1906
Callant René
Callant Roland
Calle Aviel24-09-189427-02-1984
Calle Edmond
Calle Livinus23-04-1706
Calle Margaretha10-11-168720-08-1727
Calle Maria13-05-16931773
Calle Maria Theresia
Calle Marie Eveline Therese02-01-1932
Calle Omer
Callebaut Augustus Julianus02-01-188114-12-1952
Callebaut Basilius
Callebaut Dominique
Callebaut Franciscus Emilius24-09-183917-07-1928
Callebaut Frans
Callebaut Georges24-05-191907-12-2000
Callebaut Joseph
Callebaut Petrus
Callebaut Richard
Callebert Eric
Callebout Jeanne
Callebout Julien
Calleeuw André
Calleeuw André
Calleeuw Augusta07-02-1864
Calleeuw Charles
Calleeuw Eduard
Calleeuw Eugenie
Calleeuw Germain19-08-190526-03-1974
Calleeuw Irma
Calleeuw Leon
Calleeuw Leonie
Calleeuw Madeleine
Calleeuw Maria186619-05-1948
Calleeuw Pharailde
Calleeuw Philibertus25-08-181127-02-1879
Calleeuw René
Calleeuw Richard
Calleeuw Robert
Callemein Camille Cyrille27-07-192429-03-1985
Callemeyn Alida
Callemeyn Amelia
Callemeyn Arthur
Callemeyn Carine
Callemeyn Emiel
Callemeyn Gerard
Callemeyn Irma
Callemeyn Irma
Callemeyn Lucie
Callemeyn Ludwine
Callemeyn Maria
Callemin Maria
Callens Albert
Callens Angelus
Callens Anna
Callens Antoine
Callens Augusta
Callens Beatrijs
Callens Bertha
Callens Charles
Callens Daniel
Callens Emma
Callens Eugeen
Callens Frans
Callens Gerard
Callens Gerard
Callens Gerard1982
Callens Germanus24-09-179701-02-1871
Callens Henri
Callens Henri
Callens Jan Baptist
Callens Jean-Luc
Callens Jerôme
Callens Joannes
Callens Joris1973
Callens Jozef1944
Callens Jozefien
Callens Jules
Callens Jules
Callens Julia
Callens Justina
Callens Leentje
Callens Maria
Callens Maria
Callens Maria
Callens Maria Theresia
Callens Maurice
Callens Maurits
Callens Michel
Callens Michel
Callens Omer
Callens Omer05-05-190102-02-1986
Callens Oscar
Callens Paul
Callens Petrus Franciscus
Callens Rafaël
Callens René
Callens Richard
Callens Rita
Callens Roger
Callens Roland1999
Callens Rosalie10-12-185113-10-1883
Calles Maurice
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Alberic
Callewaert Albert
Callewaert Alidor07-05-189021-10-1967
Callewaert Aloïs
Callewaert Amelie23-07-185908-07-1944
Callewaert André
Callewaert André31-12-190830-06-1975
Callewaert Andries
Callewaert Angèle
Callewaert Anna Laura
Callewaert Antoine
Callewaert Arthur
Callewaert Basiel
Callewaert Bernadette
Callewaert Bronca
Callewaert Camiel
Callewaert Cyriel
Callewaert Emiel
Callewaert Ernest
Callewaert Eugeen
Callewaert Evarist
Callewaert Floribert
Callewaert Francois
Callewaert François
Callewaert Frans
Callewaert Gabriël
Callewaert Georges
Callewaert Georges
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard20-12-190408-01-1995
Callewaert Gerarda
Callewaert Gilbert
Callewaert Gustaaf
Callewaert Gustaaf
Callewaert Hector
Callewaert Hélène
Callewaert Hendrika
Callewaert Irma
Callewaert Irma
Callewaert Isabella
Callewaert Jan
Callewaert Jan
Callewaert Jerôme17-01-190114-03-1983
Callewaert Jeroom
Callewaert Joannes Baptiste15-03-18311917
Callewaert Joseph
Callewaert Jozef
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules06-03-190707-03-1997
Callewaert Julia Alice
Callewaert Julien
Callewaert Julien
Callewaert Laura
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leonia
Callewaert Louis
Callewaert Lucie
Callewaert Madeleine
Callewaert Madeleine
Callewaert Marcel2011
Callewaert Marcel
Callewaert Marcella
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria29-07-192425-02-2013
Callewaert Marie08-01-186430-04-1940
Callewaert Marie Thérèse19320201
Callewaert Marie-Louise
Callewaert Marino
Callewaert Maurice
Callewaert Maurice
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Michel
Callewaert Napoleon
Callewaert Nelly30-04-192730-10-1989
Callewaert Noël
Callewaert Octave
Callewaert Odiel
Callewaert Omer
Callewaert Petrus
Callewaert Philomene
Callewaert Pierre
Callewaert Raymond
Callewaert Raymond
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert René
Callewaert René
Callewaert Rik
Callewaert Robert2009
Callewaert Roger
Callewaert Urbanus18-08-189207-04-1976
Callewaert Werner
Callewier Désiré14-01-186101-12-1925
Callewier Willem02-03-191904-06-1994
Calliauw Angèle Marie17-02-190901-12-1986
Calliauw Arseen
Calliauw Emerence
Calliauw Felix
Calliauw Gustaaf
Calliauw Helena
Callier Gustaaf
Callier Jan
Callier Richard
Calloens Jan
Calloud de Faudeur Huguette
Calmeyn Julia
Calon Carli10-03-193528-02-1979
Calon Pelagie Sophie21-03-187625-02-1961
Calsyn Edward Jacob12-09-189519-02-1981
Calsyn Emelie12-1992
Calsyn Emilius26-09-1893
Calus Cyriel
Calus Mathilda
Calus Paul
Caluwaert Maurice
Caluwaerts Guilliam
Caluwaerts Paula
Caluy Elvire
Caluy Henricus Eduardus
Cambie Marc
Cambie Maurice
Cambier Edmond
Cambier Ida
Cambier Isidoor
Cambier Madeleine
Cambier Michel
Cambier Victor07-04-184623-07-1910
Cambré Jos
Camerlinck Petrus18-08-189417-11-1971
Camerlinckx Mia2011
Camerlynck Cecile
Camerlynck Hilaire1992
Camerlynck Madeleine1952
Camerlynck Pharailde Marie18-10-189323-11-1987
Cami Angèle
Cammaert Camille Charles1940
Cammaert Charles Albert
Cammaert Karel
Cammaert Leon
Cammu August
Campe Achiel
Campe Albert
Campe Alida
Campe Angèle
Campe Ardiel
Campe Ardiel08-12-188929-08-1956
Campe Camiel
Campe Carolus05-09-185427-01-1941
Campe Laurent
Campe Raphaëlla03-02-191210-10-1993
Campe Simonne
Campo Tilly
Candaele Germaine
Candaele Hermina
Candaele Lionel
Candaele Roger
Cannaert Charles
Cannaert Pieter Joseph12-07-1813
Cannaert Raymonde Marie Sylvie23-08-193030-05-2003
Cannaert Romain25-04-187706-05-1944
Cannaert Virginia Sophia15-06-183914-04-1875
Canniere Anna Maria03-12-191613-12-1971
Canniere Célestine
Canniere Christiaan
Canniere Maurice1991
Cannoot Didier
Cannoot Edith
Cannoot Joanna
Cannoot Jules
Cannoot Maria19061981
Cannoot Mathilde
Canon Emilie
Cansse Julien
Cantinjaeu Marie
Canty René
Canyn Cecilia05-07-1839
Canyn Florentina01-01-1847
Canyn Julie01-04-1844
Canyn Maria Louisa25-11-183725-08-1900
Canyn Pieter Joannes14-08-180007-03-1876
Cap Joanna
Capelle André
Capelle Arthur
Capelle August
Capelle Dominique Gerard19641964
Capelle Gilbert
Capelle Joseph Petrus Charles21-08-192603-03-1991
Capelle Jules Alphonse18911955
Capelle Maria
Capelle Omer
Capelle Paula
Capelle Remi
Capelle Rose Denise Maria19542006
Capenberghs Jozef
Capens Augusta Alberta1887
Capoen Anna2011
Capoen Maria
Capoen Maria
Capoen Wim2021
Capon Agnes
Capon Alfons
Capon Alfons
Capon André
Capon Arsène
Capon Camiel
Capon Henricus31-01-185621-09-1897
Capon Leonie Marie26-02-188718-03-1953
Cappaert Irma
Cappaert Jan
Cappaert Judocus01-01-1762
Cappan André1977
Cappan Patrick
Cappart Madeleine
Cappelaere Bertha
Cappelaere Ernest
Cappelaere Marc
Cappelaere Maria
Cappelier Leonia1843
Cappelle Albert2013
Cappelle Angèle
Cappelle Antoon
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Desiré
Cappelle Georges
Cappelle Gerard Hilaire20-03-193114-09-1980
Cappelle Isidoor Constant04-03-187008-02-1953
Cappelle Marnix Roger13-02-195924-09-1995
Cappelle Martine
Cappelle Maurice
Cappelle Petrus
Cappelle Roger
Cappelle Roger
Cappelle Zulma
Cappellen Hubert
Cappittel Maria
Cappoen Els
Cappoen Firmin
Cappoen Henri1975
Cappoen Odette
Cappoen Rolande1980
Cappon Camiel29-09-187917-06-1964
Cappon Charles
Cappon Ernest
Cappon Gerard
Cappon Gustaaf
Cappon Leon
Caproen Odila
Carbon Agnes12-05-19262016
Carbon Arsene Odile05-05-188221-03-1929
Carbon Godelieve Cornelia18-05-191703-02-2001
Carbon Henricus Ludovicus30-04-185014-05-1932
Carbon Jean Baptist30-06-187728-10-1960
Carbon Julien29-09-19201992
Carbon Julien Juliaan19181920
Carbon Marcel
Carbon Maria Margareta15-08-19132008
Carbon Marie Louise22-09-187921-02-1949
Carbon Yvonne10-09-192804-05-2002
Carbonez André
Carbonez Emiel
Carbonez Gustaf15-03-184318-11-1882
Carbonez Henri Theophiel11-05-188611-02-1959
Carbonez Marcel
Carbonez Maria
Carbonez Maria
Carbonez Regina Joanna Clara12-01-178022-06-1849
Carbonez Roger2008
Carcan Hugette
Carchon Julia
Cardinael Arthur
Cardinael Henri
Cardinael Monique
Cardinael Raymond2009
Cardoen Achiel
Cardoen Bertha02-10-187909-01-1947
Cardoen Britta
Cardoen Gabriëlle
Cardoen Gerda09-05-2019
Cardoen Lode2013
Cardoen Maria
Cardoen Peter
Cardon Alfons Victor11-07-192925-12-2006
Cardon Aloïs08-03-189231-03-1969
Cardon Aloysius Joseph01-09-192318-10-2000
Cardon Alphonse29-08-188904-07-1890
Cardon André
Cardon Andrea
Cardon Augustinus06-06-188212-06-1885
Cardon Bart
Cardon Bertha Maria11-05-191406-08-1999
Cardon Camillus31-08-1888
Cardon Clara Albertina Philomena23-09-192906-11-1993
Cardon Edmondus05-08-188528-10-1886
Cardon Edmondus28-10-188619-06-1887
Cardon Eduardus
Cardon Eduardus06-01-185101-10-1919
Cardon Eugenie30-06-187916-11-1881
Cardon Eugenie Marie05-08-188506-12-1978
Cardon Germaine
Cardon Godelieve Marguerite01-11-191821-01-1919
Cardon Godelieve Maria24-11-191721-01-1918
Cardon Henri
Cardon Joannes30-07-182114-07-1882
Cardon Joseph Marie22-12-190716-11-1982
Cardon Juliëtte
Cardon Leo Eduardus16-09-189202-07-1957
Cardon Louis
Cardon Luciaan
Cardon Michel
Cardon Nathalie17-05-188128-05-1881
Cardon Petrus Joannes25-02-185305-03-1894
Cardon Philemond29-11-191517-03-1947
Cardon Robert Henri Joseph25-07-192912-08-1986
Cardon Rosalia Francisca
Cardon Silvie02-11-189024-09-1923
Cardon Willy Julien05-12-193502-01-1975
Carels Jules
Carels Roger
Caremans Bernard
Caremans Jozef
Carette Alice
Carette Cyriel
Carette Maria Ludovica11-11-1909
Carette Maurits
Carette Melanie05-07-1905
Careye Etienne
Careye Suzanne
Carissemaux Albert
Carlé Jean-Marie
Carlé Willy
Carlier Albert
Carlier Alice15-10-191120-03-1992
Carlier Gerard
Carlier Lucienne
Carlier Maria24-12-191322-04-1972
Carlier Maria Amelia14-07-185718-02-1930
Carlier Martha2010
Carlier Pieter181123-05-1872
Carlier Roger
Carlier Theophiel11-04-187408-01-1944
Carlier Willy
Carly Dis
Carmelez Jules
Carnay Pelagie03-09-1858
Carnel Paul
Carnel Raymond2011
Carnier Francies
Caroen Ronny
Caron Jérôme
Caron Julia
Caron Louis
Caron Sophia Francisca07-02-184016-08-1866
Caron Suzanne1886
Carpels Charles
Carpels Ferdinand
Carpels Peter
Carpels Roger
Carpentier Albert2000
Carpentier Alidor
Carpentier André
Carpentier Anna
Carpentier Bernardette
Carpentier Emmy
Carpentier Georges
Carpentier Georges
Carpentier Gerrit
Carpentier Ivo
Carpentier Jacqueline
Carpentier Jean
Carpentier Liliane
Carpentier Lucia Philomena16-12-186212-06-1940
Carpentier Lucienne
Carpentier Marcel
Carpentier Marcel
Carpentier Maria
Carpentier Michel
Carpentier Mieke
Carpentier Philomena
Carpentier Prosper
Carpentier Roger
Carpentier Roland
Carpentier Ronny
Carpentier Rosaline
Carpentier Willy
Carré Omer
Carrebrouck Arthur
Carrebrouck Celestin
Carrebrouck Jerôme
Carrein André
Carrein Anna
Carrein Gaston
Carrein Georges
Carrein Jeanne
Carrein Kristien
Carrein Maria
Carrein Nora2010
Carrein Oliva
Carrein Oscar
Carrein Oscar05-01-188315-08-1966
Carrein Robert
Carrette Alvert
Carrette Claude
Carrette Elza
Carrette Gilbert
Carrette Irena
Carrette Mariesa
Carrette Paulina26-10-185622-05-1887
Carrewijn Alice
Carrewijn Arthur
Carrewijn Silveer
Carreyn Etienne2014
Carreyn Raimonde
Carron Ivonne
Carron Jules
Carron Leon
Carron Marcel
Carton Albert1994
Carton Ferdinand
Carton Gentil2006
Carton Godelieve
Carton Jenny
Carton Jozef
Carton Julien
Carton Lucien
Carton Marcel
Carton Marceline
Carton Mirjam Victoire Alberte03-07-1952
Carton Nabor
Carton Walter
Cartrysse Guido
Cartrysse Sylvain
Casaert Anaïse07-04-2002
Casert Georges26-10-192013-05-1990
Caset Arseen
Caset Irma
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Adrienne
Casier Albert
Casier Albert2004
Casier Albert26-01-191608-09-1975
Casier Alfons
Casier Alice Maria18981978
Casier Aloïs
Casier André
Casier Anna Theresia05-11-1802
Casier Barbara
Casier Christine
Casier Cyriel
Casier Danny
Casier Elie
Casier Emilienne
Casier Eugenie
Casier Françoise
Casier Frans
Casier Georges
Casier Gilbert
Casier Henri
Casier Jacques
Casier Jean
Casier Joseph
Casier Josephus21-07-1908
Casier Jozef
Casier Jozef
Casier Jules
Casier Jules
Casier Leon
Casier Leonie11-04-188607-09-1944
Casier Lia
Casier Lien
Casier Lucien
Casier Madeleine
Casier Maria
Casier Maria15-07-190624-10-1994
Casier Maurice
Casier Maurice31-07-19031948
Casier Maurits
Casier Michel1995
Casier Monique
Casier Nathalie Sophie11-05-1859
Casier Nelly
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Philomena24-02-186725-10-1939
Casier Remi
Casier Rene
Casier Richard
Casier Robert
Casier Roger2001
Casier Romain Lucien26-10-1923
Casier Roza
Casier Thérèse
Casier Victor20-02-190825-03-1998
Casier Virginie
Casieris Achiel
Casselman Camiel20-04-188724-07-1959
Casselman Cyriel04-09-190303-07-1991
Casselman Georgette20-01-2009
Casselman Germain19-03-192522-12-1957
Casselman Henri
Casselman Laura03-03-190030-09-1978
Casselman Louis23-09-189216-06-1951
Casselman Pharailde17-06-189804-10-1964
Casselman Yvonne13-01-192913-05-1994
Cassiers Adolphine
Cassiers Marguerite
Casté Franciscus
Casté Joanna11-04-1832
Casteele Amelia08-10-18571930
Casteele Annie23-08-195204-03-2000
Casteele Bertha01-08-188522-11-1965
Casteels Angelique
Casteels Benedicta1798
Casteels Brecht
Casteels Florent
Casteels Joannes Franc.
Castel Agnes
Castel Yves
Castelein Adrienne
Castelein André
Castelein Charles
Castelein Charles25-06-188207-01-1954
Castelein Christina
Castelein Clara03-11-193105-11-2006
Castelein Cyriel14-11-187208-10-1942
Castelein Edmond02-02-187216-04-1970
Castelein Etienne17-09-1910
Castelein Henri
Castelein Jean-Piere
Castelein Juliana09-06-186617-11-1912
Castelein Luc
Castelein Ludovica
Castelein Madeleine
Castelein Maria
Castelein Maria07-03-191502-01-1962
Castelein Martha21-01-189523-01-1975
Castelein Martha24-08-190903-05-1980
Castelein Michel11-08-190610-08-1981
Castelein Sylvester182005-12-1889
Castelein Willy24-02-190825-12-1999
Casteleyn Adolphe
Casteleyn Albert
Casteleyn Albert
Casteleyn Antoinette26-02-1908
Casteleyn Arthur
Casteleyn Camiel
Casteleyn Camiel29-10-190016-03-1986
Casteleyn Cyriel
Casteleyn Daniel05-03-193712-12-1992
Casteleyn Domingo Richard Eugene01-10-197210-05-1973
Casteleyn Dries
Casteleyn Edmondus Carolus21-08-188621-01-1964
Casteleyn Elisa Maria18881968
Casteleyn Elisabeth01-07-191507-02-2002
Casteleyn Emiel16-09-191616-11-2006
Casteleyn Emile23-08-188715-01-1914
Casteleyn Firmin
Casteleyn Frans22-12-185227-11-1925
Casteleyn Georges1987
Casteleyn Gerard15-07-191417-09-1984
Casteleyn Godelieve
Casteleyn Godelieve06-07-192709-03-1989
Casteleyn Guido
Casteleyn Joanna
Casteleyn Julia
Casteleyn Laura Octavia12-04-190523-07-1990
Casteleyn Leonie20-10-19132013
Casteleyn Levien
Casteleyn Louis
Casteleyn Louis03-07-191914-01-1947
Casteleyn Magdalena
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria24-04-183310-01-1927
Casteleyn Marie
Casteleyn Marie
Casteleyn Mathilde27-06-188502-05-1959
Casteleyn Octavie
Casteleyn Odiel
Casteleyn Oscar
Casteleyn René
Casteleyn Richard
Casteleyn Victoria
Castier Anna Theresia14-01-173924-09-1819
Castricque Hilaire
Castrique Jean
Castrique Lucien
Castryck Ida
Catelijns Isabella
Cathalijns Petronella
Catrijsse Philomene
Catrisse Julie Sophie Joseph27-02-1821
Catrrysse Juliana31-08-188408-06-1968
Catry Alfons Pieter20-08-191430-01-1982
Catry Alice19-07-189321-07-1974
Catry Bert
Catry Christiane
Catry Hans
Catry Hector27-10-188918-03-1972
Catry Julien
Catry Paul
Catrycke Judith
Catrycke Omer
Catrycke Robert
Catrysse Charles25-09-191228-12-1879
Catrysse Flavie
Catrysse Johan
Catrysse Leonie20-03-186601-04-1922
Catrysse Louis29-10-189919-10-1963
Catrysse Ludovicus12-12-1893
Catrysse Sylvère2009
Catrysse Victor
Cattalain Hector
Catteau Cyriel16-01-189717-07-1972
Catteau Hilaire
Catteau Maria
Catteau Omer
Catteau Remi
Catteau Simonne06-05-194110-03-1960
Cattebeke Maurice
Catteceur Albert
Catteeu Jules27-06-185511-04-1938
Catteeu Paula2009
Catteeu Prosper12-04-189922-10-1962
Catteeuw André
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Catteeuw Lucien09-05-192217-06-1966
Catteeuw Magdalena
Catteeuw Maria
Catteeuw Marie-Rose
Catteeuw Mathilde02-06-185628-09-1943
Catteeuw Maurice
Catteeuw Valère Bruno23-11-188411-02-1960
Catteeuw Wim04-01-197206-06-1999
Cattellion Maria15-11-191322-04-1997
Cattersel Albert
Cattersel Bert
Cattoir Alfons
Cattoir Alice
Cattoir Jozef
Cattoir Marcel
Cattoir Robert
Cattoir Walter
Cattoor Georgette Elisa31-12-19262011
Cattoor Marie20-12-179712-07-1872
Cattoor Willy
Cattrijsse Carina Julia21-10-195606-12-1995
Cattry Jozef
Cattrysse Cyriel
Cattrysse Irma
Cattrysse Valentin01-02-186427-01-1917
Cattrysse Virginie Rosalie
Cattrysse Walter
Cauchies Fernande
Caudron Clarisse09-02-190317-03-1999
Caudron Frederik
Caulier Albert
Caulier Emiel
Caulier Jerome
Caulier Jim
Caulier Maria
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Caura Florent06-07-190802-04-1972
Caura Georges24-06-190103-12-1921
Caura Mariette10-11-193219-01-1999
Caus Hypoliet
Causier Godelieva
Causijn Aimé
Causijn William
Caussyn Oscar Cyriel12-11-191901-01-2001
Causyn Joanna Cornelia23-12-177612-08-1858
Causyn Joannes1742
Cautaert Jozef
Cautaert Suzanne
Cautereels Frans
Cautereels Henri
Cautereels Maria
Cauwe Valerie Emma Julie18581886
Cauwelier Ajja
Cauwelier Alphonse06-09-1868
Cauwelier Anna17-10-1750
Cauwelier Anna Theresia17-10-1750
Cauwelier Antonius13-05-1753
Cauwelier Josephus
Cauwelier Jules
Cauwelier Leonie Marie11-10-1866
Cauwelier Maria Godelieva10-07-176524-05-1803
Cauwelier Marinus Jacobus
Cauwelier Petrus Joannes11-09-1764
Cauwelier Regina
Cauwelier Roger
Cauwelier Stéphanie30-11-1869
Cauwelier Veronica08-11-1743
Cauwels Adolf Henri Marie11-11-1899
Cauwels Albert Eduard Camiel17-11-191428-08-1975
Cauwels Albert Frans15-10-192724-12-2003
Cauwels Alice Elodie Marie03-07-1896
Cauwels Alice Marie05-10-1925
Cauwels Berthil Eduard Pharaïlde21-09-193106-03-2012
Cauwels Camiel15-12-1901
Cauwels Christiane
Cauwels Cyriel Jozef10-03-1903
Cauwels Denise04-09-193309-06-2021
Cauwels Elza Maria
Cauwels Emma Maria08-05-1902
Cauwels Frans Prosper Jozef19-07-1913
Cauwels Gabrielle Germaine Maria29-09-1905
Cauwels Germaine
Cauwels Helena
Cauwels Herman
Cauwels Hermina03-03-190002-06-1994
Cauwels Honoré
Cauwels Honoreé
Cauwels Isabella
Cauwels Ivonne Esther Marie05-09-19282004
Cauwels Lucien
Cauwels Marcel01-09-190702-02-1960
Cauwels Maria30-07-191305-02-2004
Cauwels Maria Lucia
Cauwels Maria Magdalena
Cauwels Maria Magdalena Augusta22-07-1909
Cauwels Maria Philomena13-01-1911
Cauwels Maria Victorina
Cauwels Marie-José
Cauwels Marleen Celesta Richarda17-04-1955
Cauwels Omer Edmond Jozef02-04-1941
Cauwels Petronilla Jacoba13-08-1797
Cauwels Polydore
Cauwels Prosper Jozef28-09-192028-09-1983
Cauwels Raymond02-04-1903
Cauwels Regina Sophia Catherina30-11-1900
Cauwels Remy1981
Cauwels Richard Alfons08-04-1899
Cauwels Richardus Petrus Fr.09-11-1902
Cauwels Simone Maria20-12-191910-12-2001
Cauwels Theofiel11-07-1884
Cauwels Theophiel18781964
Cauwels Willy August Elodie12-11-1943
Cauwels Willy Edmond Honoré Maria11-09-1954
Cauwels Yvonne
Cauwenberg Elisabeth
Cauwenberg Marie15-12-190806-08-1992
Cauwens Elodie14-03-191712-05-1998
Cavens Fri2011
Cavents Louisa
Cavey Augusta Elodie Marie09-07-190219-11-1984
Caveye Julien
Caveye Karel
Caytan Elisa28-07-189408-07-1978
Caytan François
Cayzeele Maria
Cazaux Constant19261974
Cazin Adèle Désirée16-06-1835
Ceenaeme Achiel
Ceenaeme Dieter
Ceenaeme Omer
Celi Paul
Celie Frederick
Celie Louis
Celie Stefanie
Celis A.
Celis Gustaaf1979
Celis Marie-Louise
Celis Victoire
Cendrier Paul Henri15-07-1897
Cerpentier Elisa
Ceulemans Eulalie
Ceulemans Francine
Ceulenaere Jacobus
Ceuls Eduardus
Ceuninck Julien
Ceuninck Roger
Ceuppens Cecile
Ceuppens Jean
Ceuppens Jenny
Ceuterick Andre
Ceuterick Jan
Ceuterick Julien
Ceuterick Susanna
Ceysens Loe1984
Ceyssens Casimir
Chabert Jozef
Chaerel Jerome
Chaerle Cecile
Chaerle Madeleine
Chaerle Marcel
Chaerle Maria
Chaerle Maria
Chalmet Durand
Chalmet Petrus
Champagne Jozef
Chapelle Daniël
Chapelle Ivan
Charels Godeliva04-04-1723
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Charlet Georges
Charlier Louis
Chatelain Guillaume
Chatre Vitoria1776
Chau Antoine
Chauvin Adriana Maria23-01-189319-11-1989
Chaves Daguilar Gustaaf Alberie21-03-1913
Chedé Georgette24-11-1965
Chen Chung-Po
Cherchye Wilfried
Cherlet Andrëas Henricus Antoon17-01-190515-07-1984
Cherlet Georges Antoine Joseph08-05-19282018
Cherlet Jan
Cherlet Julien Hendrik18-04-1897
Cherlet Karel
Cherlet René21-02-1901
Cherlet Roger2012
Cherlet Rosalie09-10-178928-09-1832
Cheroutre Jozef
Chevalier Berthe Alphonsine
Chevalier Frans
Chevalier Rachel
Chevalier Roger
Cheyns Agnes19311932
Cheyns Denise Martha09-08-192901-01-1989
Cheyns Elodie24-07-186818-08-1952
Cheyns Francis
Cheyns Maria Martha07-09-192025-09-1990
Cheyns Medard29-06-188610-11-1966
Cheyns Nathalie02-05-189019-03-1911
Chinitor André
Chivot Jules Fortuné18-11-1863
Chlarie François05-03-194211-09-1983
Chlarie Frans
Chlarie Omer02-02-191409-08-1986
Chrétien Louise Françoise Julie09-03-188016-01-1968
Christaens Felix
Christiaans Willemina23-10-188923-03-1961
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Alice
Christiaen André
Christiaen Daniël
Christiaen Femke
Christiaen Gaspar14-04-190624-11-1996
Christiaen Gina
Christiaen Gino
Christiaen Irène
Christiaen Jan
Christiaen Marcel
Christiaen Maurice
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Christiaenes Alice
Christiaens Achiel
Christiaens Aegidius
Christiaens Agnes
Christiaens Alain18-04-194808-02-2001
Christiaens Alberic
Christiaens Albert
Christiaens André
Christiaens Andrée28-06-193419-09-2017
Christiaens August
Christiaens Auguste
Christiaens Christiane2021
Christiaens Coleta12-09-1901
Christiaens Emma Francisca
Christiaens Eudoxis
Christiaens Francies
Christiaens Geraard
Christiaens Germain1998
Christiaens Gilbert
Christiaens Gustaaf03-08-1866
Christiaens Ivan
Christiaens Jacobus Antonius03-02-1827
Christiaens Jacques
Christiaens Jan
Christiaens Joanna
Christiaens Johan
Christiaens Jozef
Christiaens Jules
Christiaens Jules
Christiaens Julia
Christiaens Madeleine
Christiaens Malvina Madeleine27-03-191409-08-1980
Christiaens Marcel
Christiaens Margaritha Maria17-11-189917-05-1976
Christiaens Maria
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Pieter
Christiaens René
Christiaens Rosalie08-03-182017-02-1895
Christiaens Stefaan
Christiaens Suzanna Jeannine10-06-194401-03-2009
Christiaens Victorina06-03-187109-05-1940
Chys Emma
Chys Maurice
Chys Oskar
Cicou Joanna09-12-189003-03-1960
Cicou Liliane
Ciers Maurice
Ciers Zoë08-02-190118-07-1987
Cies Isabella Theresia
Cipers Louis
Cipido Gaston
Clabau Léon
Clabaut Raymond
Claerbout Alida
Claerbout Elodie
Claerbout Irma
Claerbout Leonie Julie18611934
Claerbout Magdalena Lea Victor24-09-1936
Claerbout Marguerite
Claerbout Marie
Claerbout Marie-Louise
Claerbout Omer Nestor21-11-190722-07-2001
Claerebout Gaston
Claerebout Roland Marcel Cornelius27-11-194519-08-1990
Claerhoudt Clara26-02-190411-04-1991
Claerhoudt Jacqueline
Claerhoudt Kamiel
Claerhout Aloïs
Claerhout Amandus Josephus24-05-1849
Claerhout Annie
Claerhout Camiel
Claerhout Clara
Claerhout Francisca27-11-182002-02-1894
Claerhout Georges
Claerhout Gerard
Claerhout Greta
Claerhout Jacques
Claerhout Jan
Claerhout Jean-Pierre
Claerhout Joël
Claerhout Jozef
Claerhout Julien
Claerhout Maria Gilberte03-03-191528-01-1998
Claerhout Marie Josée
Claerhout Michiel02-04-189820-07-1974
Claerhout Nathalie Françoise
Claert Marie03-09-188019-07-1954
Claes Alice Desire Juliette28-04-191026-03-1984
Claes August
Claes Dries
Claes Georges
Claes Jan
Claes Joseph
Claes Jozef
Claes Leontine28-12-191222-01-2005
Claes Lodewijk
Claes Lucien
Claes Marie-Louise
Claes Victor
Claes Vincent
Claes Walter
Claessens André
Claessens Davy
Claessens Hendrik
Claessens Jan
Claessens Lieve22-03-195327-08-2020
Claessens Willem28-02-191110-03-1946
Claevebout Josephus
Claevenbout Petro
Claeyé Matthias
Claeyman Denis
Claeys Achiel
Claeys Achiel
Claeys Achiel07-01-188804-10-1969
Claeys Adelaïde Maria Francisca
Claeys Aimé
Claeys Aimé
Claeys Alain
Claeys Albert
Claeys Albert
Claeys Albert Jozef22-09-191626-10-2013
Claeys Alfons
Claeys Alfons
Claeys Alice
Claeys Alphonse03-03-1879
Claeys Amede18-06-190615-08-1979
Claeys André
Claeys André
Claeys André Joseph19-09-191010-04-1975
Claeys André Jozef04-12-19041950
Claeys André Leo09-09-1911
Claeys Andrea
Claeys Angèle
Claeys Anita
Claeys Anna Maria01-10-192905-01-2002
Claeys Annie
Claeys Antoine27-03-194622-02-2018
Claeys Armand
Claeys Arnold
Claeys Arthur
Claeys Arthur
Claeys August
Claeys August
Claeys August20-04-1900
Claeys August Henricus01-02-187303-08-1954
Claeys Augustus01-11-1887
Claeys Barbara Theresia1830
Claeys Bernard
Claeys Bernardus05-03-1788
Claeys Boudewijn1805
Claeys Camiel
Claeys Camiel11-05-1892
Claeys Camiel Jozef27-04-193224-01-2021
Claeys Carolus Ludovicus07-03-185917-02-1918
Claeys Clarisse
Claeys Clarisse
Claeys Cyriel
Claeys Cyriel
Claeys Cyriel04-02-19272013
Claeys Daniel02-04-2003
Claeys Daniel Eduardus04-02-190804-07-1992
Claeys Danny Roger Martine06-05-1959
Claeys Denise
Claeys Denise Hedwige Elisabeth06-01-193810-01-1977
Claeys Désiré
Claeys Dominicus
Claeys Eddy Robert17-06-194908-11-2015
Claeys Edelhart Georges25-07-1934
Claeys Edgard Clement13-12-1897
Claeys Edmond24-09-187430-06-1970
Claeys Emiel
Claeys Emile
Claeys Emma Maria31-03-1900
Claeys Eric
Claeys Eudoxie
Claeys Eugenie09-10-189605-10-1975
Claeys Eulalie20-08-187120-04-1943
Claeys Fernand
Claeys Fernand
Claeys Fernand26-09-194527-04-1998
Claeys Filip Raymond04-07-196719-11-2010
Claeys Firmin
Claeys Florentien
Claeys Frans
Claeys Frederica29-04-182313-02-1900
Claeys Geeraard1969
Claeys Gentiel
Claeys Georges Joseph29-02-192821-06-2021
Claeys Gerard
Claeys Gerard10-12-1970
Claeys Gerard2003
Claeys Getiel
Claeys Gino Leo27-08-19532005
Claeys Godelieve
Claeys Hedwige2004
Claeys Hendrik
Claeys Hendrik26-03-1909
Claeys Henri26-01-187531-08-1942
Claeys Henri Achiel28-11-1903
Claeys Henri Theofiel19-06-193128-11-1990
Claeys Henricus02-06-188823-04-1969
Claeys Honoratius1864
Claeys Honoré
Claeys Irma Maria Alina13-06-19352015
Claeys Isabeau Marie28-02-178823-01-1826
Claeys Isabella09-12-180712-04-1876
Claeys Ivonna Anna11-09-1920
Claeys Jacqueline
Claeys Jan
Claeys Jan Baptiste03-05-190617-06-1975
Claeys Jeanette
Claeys Jean-Pierre
Claeys Jerome
Claeys Jerome Alfons05-04-1906
Claeys Jeroom
Claeys Joanna
Claeys Johana
Claeys Joris09-01-192222-02-1969
Claeys Josette28-08-193311-04-1964
Claeys Jules
Claeys Julien
Claeys Julienne06-07-186505-11-1942
Claeys Kamiel
Claeys Karel
Claeys Kathleen
Claeys Laura
Claeys Lea Irma Julia03-01-190927-12-1995
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leonardus26-12-179824-01-1874
Claeys Leonie19-09-187810-11-1935
Claeys Leonora1652
Claeys Leopold
Claeys Leopoldus1879
Claeys Lilianne01-01-195125-11-2021
Claeys Livinus1827
Claeys Louis
Claeys Lucie07-10-185421-11-1932
Claeys Ludwig
Claeys Manix
Claeys Marcel
Claeys Marcel
Claeys Marcel1993
Claeys Marcel1987
Claeys Margareta Maria Josephina14-03-1905
Claeys Margaretha Martha05-06-191425-12-2005
Claeys Maria1978
Claeys Maria
Claeys Maria162028-08-1697
Claeys Maria12-05-190304-1992
Claeys Maria03-10-190907-08-1999
Claeys Maria Jacoba21-10-1837
Claeys Maria Julia
Claeys Maria Livina
Claeys Maria Louisa07-02-1902
Claeys Maria Magdalena09-02-190130-05-1991
Claeys Maria Magdalena31-01-1902
Claeys Maria Theresia01-05-1929
Claeys Maria-Theresia
Claeys Marie Ludovica20-09-1870
Claeys Martha
Claeys Martin28-03-192914-05-1989
Claeys Martine
Claeys Maurice
Claeys Maurits
Claeys Maurits05-07-1900
Claeys Medard1995
Claeys Mireille
Claeys Miriam
Claeys Monique
Claeys Monique
Claeys Nadia Dianna Sidonie12-10-19412017
Claeys Octaaf
Claeys Odiel
Claeys Omer
Claeys Omer
Claeys Oscar
Claeys Oscar04-11-191211-11-1996
Claeys Paul
Claeys Paula03-01-192024-07-1994
Claeys Petrus22-02-1795
Claeys Petrus
Claeys Petrus04-12-185026-10-1932
Claeys Petrus05-04-187306-04-1937
Claeys Petrus Honoré16-07-189407-1991
Claeys Pieter Antonius
Claeys Raymond
Claeys Raymondus Gerardus24-02-1905
Claeys Regina
Claeys Remi
Claeys René
Claeys René
Claeys Richard
Claeys Roger Charles Louis31-12-1923
Claeys Ronny1782
Claeys Rosalie10-06-185901-11-1913
Claeys Sasha08-12-199322-03-2022
Claeys Sidonie18831958
Claeys Silvia05-11-190727-07-1999
Claeys Simone Julia Maria02-07-1938
Claeys Sophia Petronella
Claeys Sylveer
Claeys Sylvia25-05-190303-04-1979
Claeys Sylvie18-05-187505-11-1959
Claeys Theophiel
Claeys Theophiel
Claeys Urbanie
Claeys Valentina Maria12-12-190029-10-1974
Claeys Valère
Claeys Victor
Claeys Walter Jerome Gerarda M.19-12-1943
Claeys Wardje
Claeys Yolanda05-12-192510-04-1990
Claeys Yvonne
Claeys Zulma
Claeys Zulma Albertina Maria12-10-190207-1992
Claeys Bouuaert Alexis
Claeys Bouuaert Etienne
Claeyssens Jan
Claeyssens Margaretha
Claijs Bernard
Clais Anna
Claparols Carmen
Clarebout Amedée
Clarebout Arthur
Clarebout Emile
Clarebout Gerard
Clarebout Hector
Clarebout Irma
Clarebout Jozef
Clarebout Julia
Clarebout Martha
Clarebout Omer
Clarebout Valère
Clarie Ivo
Clarie Leon29-07-187404-08-1936
Clarie Maurits05-08-1902
Clarijs Achiel
Clarijs Alexander Maria Ludovicus15-05-192603-01-2010
Clarijs Camiel
Clarijs Jules
Clarijs Margareta Cordula Jozef15-06-196016-09-2017
Clarijs Odiel
Clarijsse Godelieve20-12-190329-11-2000
Clarijsse Karel Louis
Clarisse Clément Xavier1903
Clarisse Cyrille Emile08-02-18731962
Clarisse Daniël
Clarisse Eveline27-03-190126-05-1984
Clarisse Ferdinand1995
Clarisse Francis
Clarisse Héléne Marie30-08-1873
Clarisse Jozef1902
Clarisse Jules
Clarisse Jules1905
Clarisse Martha18961971
Clarisse Maurits
Clarisse Rafael
Clarys Gentil
Clarys Jozef
Clarysse Adolf1965
Clarysse Arthur
Clarysse August
Clarysse Constant
Clarysse Danny
Clarysse Dorothea
Clarysse Eliane
Clarysse Ernest
Clarysse Francky
Clarysse Henri-Jean
Clarysse Isabel
Clarysse Jerome
Clarysse Joris
Clarysse Leonie
Clarysse Maria
Clarysse Maria
Clarysse Martha
Clarysse Maurits
Clarysse Remi
Clarysse René09-10-188427-09-1952
Claus Albert
Claus Alice
Claus Angèle
Claus August Reynold07-10-189522-01-1968
Claus Augusta Rachella29-01-191515-08-1999
Claus Bertha10-11-189819-01-1978
Claus Cecile
Claus Cesar Leopold30-10-186506-12-1922
Claus Cordula11-11-1880
Claus Cyriel04-02-190021-02-1901
Claus Didier
Claus Didier11-12-1997
Claus Elfrida
Claus Emiel
Claus Emiel
Claus Emiel Livin12-03-188920-10-1914
Claus F.
Claus Franciscus1852
Claus Gilbert2001
Claus Gustaaf
claus Isabella
Claus Joanna2015
Claus Joannes28-10-179114-06-1856
Claus Magdalena Maria2009
Claus Marco
Claus Maria Stephania26-02-187728-05-1903
Claus Medard
Claus Omer Antonius04-02-1897
Claus Placied Medard25-05-189603-12-1973
Claus Richard
Claus Robert Evarist25-03-1913
Claus Roger
Claus Seraphin1829
Claus Simona Angela27-03-191320-04-2010
Claus Suzanna Catharina07-12-170227-08-1766
Clauw Anna
Clauw Bertha
Clauw Edward27-06-188426-03-1987
Clauw Eric
Clauw Georges
Clauw Maurice
Clauw Raymond1976
Clauw Wilfried
Clauwaert Achiel
Clauwaert Augustus25-05-187820-07-1944
Clauwaert Casimirus27-06-188412-08-1884
Clauwaert Constantin21-10-180831-03-1875
Clauwaert Emilius Jozef06-02-188824-09-1888
Clauwaert Ghislain
Clauwaert Hilda
Clauwaert Ida02-02-1892
Clauwaert Irène
Clauwaert Joannes Baptista15-10-185931-01-1923
Clauwaert Joannes Baptiste26-08-190418-07-1947
Clauwaert Leopoldus10-04-188126-02-1903
Clauwaert Mariette
Clauwaert Petronilla Theresia1860
Clauwaert Philomena28-06-188220-08-1961
Clauwaert Raymond
Clauwaert Richard
Clauwaert Seraphinus21-07-187901-02-1962
Clauwert Joanna
Clauws Alfons Cipriaan25-10-1921
Clauws Marcel
Clays Noël Cyrille Cornelis25-12-194230-11-2018
Cleenewerck Carlo10-02-194506-10-2016
Cleenewerck Walter
Cleeren Hendrik
Cleeren Urbain
Cleiren Patricia
Cleiren Richard Joseph15-06-191802-09-2001
Clemensen Marcelle
Clement Alfons
Clement August
Clement Dirk
Clement Emiel Leopold Alfons08-12-19071972
Clement Geert07-03-195331-07-1975
Clement Gustaaf Alfons01-06-192115-02-1986
Clement H.
Clement Simon
Clement Urbain18-08-188414-09-1960
Clément Charles
Clément Denise18-04-192813-12-2010
Clément Eugène Georges Léon09-02-1880
Clément Paulette Lucienne19181997
Clemmens Isabella23-04-181329-09-1870
Clemmers Maria Jacoba
Clemminck Coleta31-12-1839
Cleppe Antoine19-10-1908
Cleppe Elza Julia19202000
Cleppe Robert18-09-193607-05-2017
Clere Jonas
Clerens Pierre
Clerick Achiel Joseph30-04-189120-12-1933
Clerick Adriana Stephania01-06-190826-03-1999
Clerick Alice Prudence1890
Clerick Blanche Emma Augusta23-05-193508-02-1936
Clerick Cesar04-10-187406-07-1929
Clerick Cesarina
Clerick Edmond19-02-184912-07-1907
Clerick Edmond10-12-190708-11-1980
Clerick Evarist
Clerick Franciscus
Clerick Frans Maurits12-06-191025-06-1991
Clerick Gabriella Prudentia09-10-190612-08-1978
Clerick Georges Ludovicus Gerard23-01-191021-08-1910
Clerick Gerard Petrus13-10-1907
Clerick Joannes Baptista Evarist18-09-188008-03-1967
Clerick Marcel Evarist Maria17-06-191919-01-2006
Clerick Maria Alina26-11-190828-01-1978
Clerick Maria Francisca21-02-185107-03-1932
Clerick Maria Josepha Elisabeth20-06-1915
Clerick Marie-José30-04-191618-03-2002
Clerick Medard15-01-187907-02-1919
Clerick Oscar
Clerick Petrus21-02-1822
Clerick Suzanne
Clerick Yvonna Ghislena Maria30-11-1913
Clerick Yvonna Zulma26-06-193421-11-2006
Clérick Georgine
Clerinx Pelagie
Cleve André
Clevers Balduinus10-08-177815-02-1868
Clevers Guilelmus
Clevers Jozef
Clevers Maria
Clevers Maria Theresia07-08-181401-09-1888
Cleysner Gerard
Cleysters Alfons
Clicque Godelieve Marie19041964
Clicteur André
Clicteur Egilius
Clicteur Magdalena
Clicteur Michel Rodolphe Maurits30-05-192224-05-2003
Clinck Jozef
Clinck Leopold
Clinck Luc
Clincke Gustaaf
Clincke Nathalia28-05-182422-08-1888
Clincke Philemond
Clincke Simonne18-07-192606-04-2015
Clinckemalie Christine
Clinckemalie Roger
Clinckemalie Yves
Clinckspoor Angelina
Clinckspoor Joanna Maria1777
Clinckspoor Joanna Marie17-01-1824
Clinckspoor Livina Seraphina
Clinckspoor Simonne
Clinieën Seraphina27-08-192701-11-1902
Clits Hugo
Clity Agnes
Clodoré Raymonde
Cloeckaert Hilda
Cloet Achiel Joseph24-04-189406-12-1947
Cloet Adriaan18821883
Cloet Alidor Rene22-03-192606-11-1926
Cloet Alouis Rene08-08-192101-05-1923
Cloet Aloysius
Cloet André Marcel17-12-192201-04-1923
Cloet August
Cloet Augusta
Cloet Camiel
Cloet Chantal
Cloet Cyriel
Cloet Cyriel
Cloet Daniël Marie André02-10-1960
Cloet Francis1876
Cloet Geert
Cloet Georges
Cloet Gustaaf Ludovicus Joseph Maria27-11-188621-02-1964
Cloet Hector Jozef28-10-189205-03-1973
Cloet Helena Celina Maria Louisa30-06-191704-09-1994
Cloet Henri
Cloet Henri1881
Cloet Jeanne
Cloet Jules
Cloet Julien18491921
Cloet Leonard
Cloet Lucien André06-07-193925-08-2000
Cloet Marcella
Cloet Maria
Cloet Maria18841884
Cloet Martine
Cloet Maurits2009
Cloet Monique2020
Cloet Richard Camiel Livinus05-04-1895
Cloet Suzanne03-01-191527-11-1935
Cloet Timmon18821884
Cloet Wilfried2004
Cloet Yvonne14-12-192223-06-2000
Cloetens Jurgen
Closse Marie23-01-180122-03-1853
Cloutte Georges
Clovyn Emmanuel
Clovyn Karel02-04-191128-10-1994
Cluyse Antoinette
Cluyse Georgette
Cluyse Jozef
Cluyse Marie-José
Cluyse Mariette
Cluyse Roger
Clybouw Anna Theresia09-07-181717-08-1884
Clybouw Camiel
Clybouw Emile
Clybouw Maria
Clybouw Petrus
Clybouw Raphaël
Clybouw Sylvain
Clybouw Yvonne
Clyncke Albertina Emelia08-1908
Clyncke Anne Marie
Clyncke Fernand
Clyncke Georgette05-05-2014
Clyncke Hippoliet1953
Clyncke Julianus Emile Charles28-06-189401-12-1969
Clyncke Marie Louisa19-03-1850
Clyncke René1984
Clyncke Robert
Clyncke Roger
Clyncke Rosette
Cnaepkens Maria
Cneut Etienne
Cneut Frans
Cnockaert Agnes1959
Cnockaert André
Cnockaert André
Cnockaert Anne
Cnockaert Cyriel
Cnockaert Ernest
Cnockaert Eugenia
Cnockaert Gilberte
Cnockaert Maria13-02-193218-10-1979
Cnockaert Raymond
Cnop Andreas
Cnop Guillaume
Cnudde Anselmus1771
Cnudde Antonius
Cnudde Antonius Eduardys19161986
Cnudde Astère
Cnudde Bruno
Cnudde Camiel
Cnudde Florimond Felix Florent17-01-188427-02-1965
Cnudde Gaby
Cnudde Joanna26-12-190702-11-1984
Cnudde Joseph August19131976
Cnudde Judoce
Cnudde Julia07-10-191129-05-1990
Cnudde Maria Rosalie21-10-191205-05-1993
Cnudde Prudent
Cnudde Simonne Suzanne01-04-192615-09-1993
Coache Gilbert
Cobbaert Andrea
Cobbaert Edward
Cobbaert Frans
Cobbaert Henri11-09-193127-07-1980
Cobbaert Irma
Cobbaert Jan24-06-190903-10-1995
Cobbaert Jasper
Cobbaert Johan
Cobbaert Julien
Cobbaert Nelly04-09-195128-01-2013
Cobbaert Richard
Cobbaert Romanie
Cobbaert Victor20-02-189614-06-1978
Cobert Albert05-11-191705-03-1996
Cobert André
Cobert Camiel Richard27-04-1895
Cobert Ernest
Cobert Ernest Remi10-01-190901-1992
Cobert Gustavus01-04-189405-03-1927
Cobussen Antoinette Maria Grada01-10-1878
Cochin Jeannine
Cochius Ludovica
Cochuyt Clementina Maria06-04-187420-11-1961
Cochuyt Edmond Jozef11-09-1885
Cochuyt Francinne Cyriel Maria06-01-19461991
Cochuyt Georges
Cochuyt Jeannine Ida Maria04-07-1941
Cochuyt Leonia12-02-187826-10-1956
Cochuyt Magdalena
Cochuyt Maria Florence24-10-192705-2007
Cochuyt Richard Mauritz Jan02-09-1921
Cochuyt Willy
Cock Michel
Cock Paul
Cockel Godeliva08-01-173720-04-1812
Cockelé Elisabeth
Cockheyt Bernardus Jozef17-11-1914
Cockheyt Ivonne Maria02-03-192409-2006
Cockheyt Jürgen30-01-197411-04-2022
Cockuyt Barbara Theresia
Cockuyt Franciscus Josephus22-05-182411-01-1888
Cockuyt Gustavus Polydorus15-03-185707-04-1909
Cockx Alfons
Cocquijt Walter
Cocquyt Achiel22-08-191131-05-1989
Cocquyt Arseen Edmond15-04-191402-08-1999
Cocquyt August
Cocquyt Chris
Cocquyt Clemencia26-04-186609-02-1942
Cocquyt Cyriel
Cocquyt Cyrillus19-05-1906
Cocquyt Emiel10-04-195222-07-2016
Cocquyt Franciscus1771
Cocquyt Gerard2001
Cocquyt Guido
Cocquyt Gustaaf
Cocquyt Herman Leonard31-08-190708-1991
Cocquyt Irené
Cocquyt Joseph Marcel02-03-192425-02-1990
Cocquyt Jules
Cocquyt Lydia
Cocquyt Malvina21-10-190831-01-1991
Cocquyt Noël08-01-192019-11-1985
Cocquyt Paul24-07-195630-12-1988
Cocquyt Prosper
Cocquyt Rachel
Cocquyt Rafaël1972
Cocquyt René Alfons Antoon25-10-1907
Cocquyt Richard
Cocquyt Rosalie13-11-181826-11-1899
Cocquyt Seraphina11-07-181127-02-1888
Cocreamon Anna Catharina
Coddens Achiel
Coddens André
Coddens Clemence
Coddens Gerard
Coddens Joanna
Coddens Margareta
Coeck René
Coeckelbergh Frans
Coeckelbergh Georges
Coeckelberghs Louis
Coehorst Antonius Henricus Johannes18-06-191728-10-1982
Coekelbergs Gommaar
Coelis Lucien
Coelis Maurice08-08-188619-12-1942
Coels Jozef
Coemaet Henricus01-01-1812
Coemaet Henricus17-11-179921-02-1855
Coemaet Maria Christina09-07-182901-07-1915
Coeman Angèle
Coeman Christopher
Coeman Jacques
Coeman Jeannine
Coeman Karel
Coeman Robertine
Coemelck Silvia16-06-187502-12-1960
Coen Germaine
Coen Hector14-01-189220-05-1925
Coen Josepha1805
Coen Victor04-06-188717-07-1956
Coene Aimé
Coene Aimé René05-01-193220-09-2013
Coene Albert
Coene Albert Paul Karel08-06-1915
Coene Alfons
Coene Amand Bertrand23-08-1911
Coene André
Coene André Joseph31-07-1917
Coene Camiel
Coene Camiel23-01-186917-02-1960
Coene Camilla Maria02-09-192104-10-2002
Coene Charles Louis
Coene Daniel
Coene Donald René26-11-196428-01-2022
Coene Elias Vincent30-03-1862
Coene Eugenia10-07-188507-08-1952
Coene Ferdinand1825
Coene Gerard
Coene Henri
Coene Hilaire
Coene Isabella Clara180017-12-1879
Coene Jan Frans16-11-1817
Coene Jeanne27-11-192209-07-2014
Coene Julien
Coene Julien
Coene Leon18-06-1900
Coene Louis
Coene Louis Arthur Francies05-01-191229-11-1976
Coene Maria Magdalena27-06-1901
Coene Marie-José
Coene Medard Maurits30-08-1909
Coene Nathalie18451907
Coene Omer Bertrand08-09-1913
Coene Philomena21-09-185701-06-1928
Coene Pieter Bernard
Coene René Zoe18981963
Coene Roger
Coene Rosalia Coletta1805
Coene Theo
Coene Theophile Leonardus1864
Coene Valère23-02-190218-08-1981
Coene Yannick
Coenen Antoine
Coenen Germaine
Coenen Godfried22-04-190102-03-1986
Coenen Gustaaf
Coenen Jules
Coenen Maggy
Coenen Margaretha
Coenen Maria18461917
Coenen Petrus Joannes
Coens Daniel René Joseph21-02-194430-04-2022
Coens Francisca1817
Coens Isabella1760
Coens Joannes09-12-181020-05-1848
Coens Willy Florent Victor13-08-193918-01-2018
Coessens Lucien1981
Coessens Marie Theresia17661820
Coevoet Daniël
Coffyn André
Coffyn Eliane2015
Coffyn Valère2011
Cogen Raymond
Cogge André Auguste Oscar10-10-191311-05-1981
Cogge Georges Alphons Jean09-07-194311-08-2008
Cogge Georges Aug. Corn.06-09-188609-12-1914
Cogge Georges Frank Alphonse Raymond24-03-194504-12-2005
Cogge Georgette Marie Ghislaine08-08-193929-07-2001
Cogge Guido Emiel André26-03-195207-01-1960
Cogge Louis
Cogge Raymond August Oscar17-10-191416-05-1986
Cogghe Maurits
Coghe Alberic
Coghe Alfons
Coghe André
Coghe Joseph
Coghe Marie Jacqueline20-01-1784
Coghe Paul2014
Cohidon Jean-Paul Richard24-11-19402010
Cohrs Victor
Coignau Prosper04-04-190722-09-1968
Coine Christine24-05-195028-01-1985
Coisne Marie
Cok Franciscus10-04-190304-07-1903
Cok Frans1869
Cok Gustaaf17-12-190423-01-1905
Cok Johannes Alfonsius03-04-190203-05-1902
Cok Leonard
Cok Margaretha22-06-190706-05-1976
Cok Maria Delphina03-04-190907-12-1909
Cok Maria Louisa13-01-191101-04-1911
Cok Maria Magdalena18-05-190327-04-1904
Cokelaere Griet1990
Colaert Charles
Colas Germaine Marie Valentine23-09-190811-03-2003
Colebunders Georges
Colen Claire
Colenbunders Florent
Colenbunders Maria Magdalena Theophiel12-06-194501-08-2003
Colette Emile Joseph12-04-188101-08-1965
Colette Joseph
Colette Madeleine Emerance10-02-190026-08-1900
Colette Marie Helene16-06-1902
Colle Ange05-01-193012-09-2006
Colle Edmond
Colle Hilda
Colle Leon
Colle Maria Christina181004-11-1871
Colle Roland
Colle Samuël
Colle Victorine
Colle Virginie
Colleit Omer
Collesaer Hortensia Christina16-08-1946
Collet Arthur29-10-1867
Collet Egidius1783
Collet Francies174522-01-1809
Collet Gillis24-03-1786
Collet Isidore10-05-1828
Collet Ponce
Collet Robert
Collewaert Rosette
Collier Constant
Collier Felix
Collijn Carolus Ludovicus15-04-186824-03-1942
Collijn Franciscus10-11-18261868
Collijn Josephus Ludovicus09-01-192614-01-1995
Collijn Maria Rosalia04-07-191309-12-1978
Collijn Petrus11-03-189604-03-1956
Collumbien Jane
Colman Joannes
Colman Julien20-11-192920-05-2002
Colman Lucas1800
Colman Maria Augusta01-11-186923-04-1923
Colman Maria Elodia19-08-187515-01-1945
Colman Maria Ludovica09-08-186721-04-1942
Colman Marie Christine06-04-184427-05-1906
Colman Martha
Colman Martha Odile
Colman Omer
Colman Pieter-Jan07-11-198508-11-2020
Colmann Maria Anna Barbara28-06-1908
Colpaert Alain1998
Colpaert Albrecht
Colpaert Alida
Colpaert André
Colpaert Arthur
Colpaert Camilla Caesarina19-08-191018-02-1974
Colpaert Camille
Colpaert Catharina
Colpaert Clara
Colpaert Emiel Alfons27-10-1894
Colpaert Florent18-01-193607-02-2002
Colpaert Gustaaf
Colpaert Honoré
Colpaert Hubert
Colpaert Jean Octave22-12-192109-06-1985
Colpaert Jozef
Colpaert Jules
Colpaert Juliaan Francies18-01-1896
Colpaert Karel Henri25-09-188122-12-1951
Colpaert Marcel
Colpaert Margriet
Colpaert Marguerite18931989
Colpaert Maria
Colpaert Marie-Louise
Colpaert Michel
Colpaert Monica25-07-1775
Colpaert Octave Joseph
Colpaert Odiel22-01-189324-10-1983
Colpaert Oscar Joseph Corneel01-06-191321-04-1980
Colpaert Pascale1998
Colpaert Raymond10-02-1904
Colpaert René
Colpaert Robert
Colpaert Staf19331983
Colpaert Willy
Colpaert Zulma
Colpin Josee27-05-2020
Colyn Leonia04-02-185624-06-1926
Colyn Petrus
Comergo Bertha
Comeyne Jacqueline
Comeyne Roger
Commeyne André
Commeyne Georges
Commeyne Godelieve
Commeyne Martha
Commeyne Walter
Commeyne Zulma
Commissaris Cornelius
Compernol Georges02-12-191008-01-1927
Compernol Maurits
Compernolle Camiel
Compernolle Christiane
Compernolle Clara
Compernolle Jeroom Albert22-06-1916
Compernolle Julien
Compernolle Renilde
Compernolle Roger
Compernolle Ronny
Compernolle Simonne
Comptaert Julia
Comptdaer Lucien
Comyn Georges
Comyn Henriette2013
Conard Hubert
Conings Livina Maria
Constandt Adriene
Constandt Cyriel
Constandt Leonie
Constandt Paul Louis Maurits14-06-194625-05-1986
Constandt Sylvie
Constant Germain
Content Henriette
Content Jérome
Conters Emiel
Cool Achiel
Cool Alice
Cool Alice
Cool André
Cool André
Cool Anna Maria172511-09-1762
Cool Celesta Maria Cecilia07-07-188717-11-1946
Cool Chris
Cool Clara
Cool Coleta13-11-183929-12-1911
Cool Eduard
Cool Elza
Cool Felix
Cool Frans Jacobus13-04-1899
Cool Gabriël
Cool Germaine
Cool Gustaaf
Cool Henri
Cool Henri
Cool Jozef
Cool Julien
Cool Marcella
Cool Maria
Cool Maurice
Cool Maurice1993
Cool Omer
Cool Pieter
Cool Richard
Cool Roger
Cool Roger
Cool Rosalia
Cool Zoë15-01-188128-03-1956
Cooleman Anne-Therese
Cooleman Camiel17-04-188405-03-1953
Cooleman Georges02-08-190118-01-1964
Cooleman Maurits
Coolen Cyriel
Coolman Adrianus
Coolman Camiel
Coolman Livinus
Cools Adrienne
Cools Alexander26-02-1835
Cools Alfons04-02-192503-05-1989
Cools Alix Maria20-11-1893
Cools Anja17-06-197012-06-2017
Cools Anna Maria29-03-187913-03-1966
Cools Annie Marie17-07-1920
Cools Emiel
Cools Emma
Cools Etienne Medard06-06-193725-04-2005
Cools Eugenia
Cools Ferdinand
Cools Leonie18-12-188229-09-1967
Cools Madeleine
Cools Marcel
Cools Maria
Cools Maria11-02-191207-09-1984
Cools Martha
Cools Oscar20-08-190127-12-1967
Cools Pieter Antonius10-08-180022-04-1873
Cools Pieter Antoon17-10-177110-05-1854
Cools René
Cools René
Cools Roger2004
Cools Suzanne
Coolsaet Oscar17-05-188823-10-1928
Coolsaet Rachel Martha21-12-192122-03-1997
Coolsaet Theophiel
Cooman Florine
Coomans Jaak30-07-190324-10-1984
Coone Arthur
Cooper Maud
Coopman Emma08-11-1910
Coopman Godelieve
Coopman Jan
Coopman Julia18-05-191507-01-1994
Coopman Louis
Coopman Madeleine
Coopman Michel2015
Coopman Pieter
Coopman René Jozef15-12-192411-2006
Coopman Roger
Coopman Romanus Henri
Coopmans Hubert
Cooreman Augustinus1834
Cooreman Carolus Ludovicus05-06-1819
Cooreman Franciscus14-10-176207-08-1823
Cooreman Fredericus10-04-1837
Cooreman Johannes Franciscus28-02-1791
Cooreman Judocus
Cooreman Lucien
Cooreman Roger
Cooreman Serafine24-08-184019-07-1923
Coorevits Eudonia
Coorevits Madeleine
Coorevits Maria11-03-190211-05-1994
Coorevits Omer
Coornaert Julia
Coornaert Maria
Coos Emiel
Coosemans Jean
Coosemans Maria
Coosemans René
Cootman Gustaaf Jozef1876
Cootman Hortense Pelagia07-05-190404-02-1970
Coppé Daniel29-05-194329-01-2020
Coppé Elza Maria09-1916
Coppé Engelbertus
Coppé Magdalena Maria03-08-1904
Coppein Joseph1990
Coppejans Albert22-06-191313-01-1971
Coppejans Carolus Ludovicus19-06-183506-04-1925
Coppejans Clara19131942
Coppejans Clara Celina Maria05-10-1906
Coppejans Elsie1912
Coppejans Elza Maria28-08-191102-07-2004
Coppejans Eugenie06-09-187204-10-1952
Coppejans Franciscus23-11-187310-01-1951
Coppejans Gilbert Ferdinand04-11-1921
Coppejans Helena Leonia Juliana27-11-192431-01-2005
Coppejans Henri09-10-1875
Coppejans Jacobus23-04-183108-06-1891
Coppejans Joannes Baptiste28-03-180609-02-1857
Coppejans Julie11-10-191020-02-2002
Coppejans Laura B28-08-190631-10-2000
Coppejans Maria Ludovica18-03-187822-12-1966
Coppejans Mathilde13-06-186905-08-1870
Coppejans Mathilde04-05-187204-10-1939
Coppejans Petrus Jacobus04-10-1762
Coppejans Raymond09-07-190906-12-2004
Coppejans René Julien29-05-191001-1992
Coppejans Richard23-01-19031932
Coppejans Simona Maria Julia23-04-19331992
Coppejans Suzanne Marie06-03-1913
Coppejans Thierry
Coppejans Vitalis12-11-18761959
Coppenholle Albert Jozef Gerardus13-12-1898
Coppenholle Arthur20-03-191524-02-2005
Coppenolle Alidor
Coppenolle Gaston
Coppenolle Irma
Coppens Achille Wilfried30-07-19202005
Coppens Alfons
Coppens André
Coppens Anita Marie Louise08-08-195006-2007
Coppens Benoit
Coppens Christianne
Coppens Christine
Coppens Constant
Coppens Cyriel
Coppens Emiel18871966
Coppens Etienne
Coppens Etienne
Coppens Firmin31-03-192007-1989
Coppens Florent12-01-1904
Coppens Florida23-02-190020-01-1979
Coppens Francies26-03-185213-07-1922
Coppens Francisca18-11-1783
Coppens Franciscus Augustinus
Coppens Gaston Remi Florent05-04-19292000
Coppens Geeraard17-04-193117-08-2020
Coppens Georgette2004
Coppens Germaine
Coppens Gustaaf
Coppens Hilda
Coppens Irma20-12-189009-04-1970
Coppens Jacqueline
Coppens Jozef
Coppens Julien
Coppens Julien2009
Coppens Julius04-09-1990
Coppens Kaat
Coppens Laurent
Coppens Livinus
Coppens Luc09-01-195831-03-2018
Coppens Magdalena14-02-190712-03-1968
Coppens Marcel
Coppens Marcel Emiel Jozef08-06-1912
Coppens Maria Anna25-05-1819
Coppens Maria Irma1897
Coppens Marie Leonie
Coppens Mauritius Joseph19-02-1901
Coppens Melanie
Coppens Noëlla
Coppens Petrus Franciscus
Coppens Petrus Joannes
Coppens Prosper
Coppens Remi18-12-191925-08-1969
Coppens Robert13-04-193229-12-2016
Coppens Roger
Coppens Roger
Coppens Valère
Coppens Willem
Coppens Zulma
Coppers Alfons
Coppers Gustaaf
Coppey François
Coppieters Alfred
Coppieters Alois
Coppieters Gustaaf
Coppieters Odilon
Coppieters René
Coppin Alfons
Coppin Alice28-03-192601-02-2000
Coppin André
Coppin Daniël
Coppin Daniël08-05-190807-05-1985
Coppin Danny
Coppin Emmanuel
Coppin Etienne
Coppin Manon
Coppitters Petrus24-05-1906
Cops Christine
Cordenier Columba Francisca04-05-173427-11-1776
Cordenier Joseph2007
Cordenier Norbert
Cordenier Rigo
Cordeyn Frans
Cordier Amandus Ludovicus11-10-183202-04-1911
Cordier Camiel25-04-190101-01-1981
Cordier Carolus03-01-187012-12-1946
Cordier Marie-Louise13-03-185003-06-1924
Cordier Pierre
Cordier Victor11-09-19071971
Cordonnier Etienne13-04-192420-09-2018
Cordonnier Lucienne
Cordonnier Michel
Cordonnier Yolande
Cordonnier Yvonne
Cordonny Achiel
Cordons Robert
Cordy Barbara
Cordy Henri
Cordy Henri03-08-187011-08-1923
Cordy Jules02-04-186910-10-1923
Cordy Julia
Cordy Louise
Cordy Ludovica16-02-1835
Cordy Nathalie25-08-189517-09-1971
Cordyn Francine
Coreman Louis
Coremans Maria
Corevits Gerard
Coriijn Maria
Corijn Clara
Corijn Madeleine
Corijn Marie Therese1798
Corion Julien
Cornaer Jules
Cornaer Maria
Cornaer Maurice
Corne Julien
Corneillie Arseen24-08-187102-06-1934
Corneillie Caesar01-04-190316-08-1971
Corneillie Gilberte17-01-192621-07-1955
Corneillie José
Corneillie Julia
Corneillie Liliane
Corneillie Maurice Emiel01-07-193302-01-2000
Cornel Jan
Cornelie Emma
Cornelis Achilles
Cornelis Alfons
Cornelis Alice Martha17-11-191121-07-2002
Cornelis Anna Maria Sophia09-09-1910
Cornelis Anny
Cornelis Catharina Jossine175011-05-1789
Cornelis Elsje
Cornelis Eugenie25-10-185810-02-1928
Cornelis Gerard16-11-192314-09-1995
Cornelis Gilbert
Cornelis Henri
Cornelis Herman25-05-193025-08-2016
Cornelis Isabella1811
Cornelis Joanna01-04-1735
Cornelis Joannes Franciscus
Cornelis Joannes Franciscus1800
Cornelis Marcella10-11-192720-07-1987
Cornelis Margriete17-09-1906
Cornelis Melania
Cornelis Nestor
Cornelis Odille
Cornelis Oswald
Cornelis Paulette
Cornelis Paulina06-07-182503-05-1856
Cornelis Peter
Cornelis Pharaïlde
Cornelis Pierre
Cornelis Polidoor
Cornelis Rachel Emma15-07-193106-10-2005
Cornelis Rene
Cornelis René Cyriel11-06-1903
Cornelis Rosalia
Cornelis Sophia
Cornelis Suzanne
Cornelis Vincentius30-08-182305-01-1853
Cornelisse Joannes Henricus
Cornelisse Seraphina12-12-1805
Cornelissens Marco
Cornelissens Raymond
Cornelissis Elisabeth
Cornelius Rosalie21-11-1843
Cornelus Raphael21-11-190422-07-1995
Cornet Maurice
Cornette Agnes
Cornette Denise Jeanne André12-01-195317-08-2001
Cornette Edmond
Cornette Etienne
Cornette Georges2011
Cornette Gerard
Cornette Louis
Cornette Madeleine
Cornette Magdalena16-02-189911-09-1991
Cornette Margriet
Cornette Mathilde
Cornette Maurits
Cornette Yvonne
Cornille Carine
Cornille Elisa25-12-186404-09-1952
Cornille Emiel
Cornille Maria28-07-185110-03-1916
Cornille Michael
Cornille Oscar
Cornille Roger
Cornillie Henri
Cornillie Julienne
Cornillie Julienne
Cornillie Lucien
Cornillie Maria
Cornillie Maria Theresia
Cornillie Patricius Franciscus
Cornillie Zulma
Cornilly Mathilde
Cornilly Silvain Aimé Firmin Médard20-02-190928-06-2003
Cornu Helena05-05-187225-06-1954
Cornu Marcel2010
Corron Octavie25-03-186528-02-1929
Corryn Bernardine1783
Corryn Maria Theresia1887
Corstjens Clara Judoca12-08-1743
Corta Francisca1705
Corthals Barend07-04-1917
Corthals Bert1997
Corthals Emelie Maria26-06-1899
Corthals Emerentia
Corthals Henri
Corthals Jens18-05-198322-08-2011
Corthals Josephine
Corthals Leopold
Corthals Petrus
Corthier Regina17-02-178212-12-1819
Corthout Gustaaf
Cortier Martha
Cortier Renette
Cortoos Jos
Cortvriend Adolf
Cortvriendt Jeanette
Cortvriendt Jerome
Cortvriendt Jules
Cortvriendt Leon
Cortvriendt Livina173225-11-1789
Cortvriendt Maria23-04-1888
Cortvriendt Pelagia Ludovica
Corty Sylvain
Corveleyn Denise19322001
Corveleyn Eduardus Franciscus11-08-187029-03-1942
Corveleyn Erna
Corveleyn Eugenia14-01-189015-06-2003
Corvette Laurent
Coryn Firmin
Coryn Jozef
Coryn Leon
Coryn Maria
Coryn Maria
Coryn Octaaf
Coryn Raphaël
Cosaert Achille
Cosaert Agnes2006
Cosaert Jeannine
Cosaert Raf
Cosemans François12-12-191915-02-1980
Coseyns Chantal
Cosijn Bernard1848
Cosman Cyriel
Cosman Daniel
Cosman Karel11-06-192006-04-1985
Cosman Maria
Cosman Martha
Cosman Remi
Cossement Marie-Aimée
Costales Roman
Costenobel Aloïsius13-08-184203-01-1908
Costenoble Anna17-07-183322-06-1900
Costenoble Balthasar06-02-179822-09-1871
Costenoble Florent
Costenoble Josephus21-05-183209-02-1882
Coster Romanie
Costermans Josepha
Costermans Marcel Richard
Costers Constantinus
Costers Victor Ludovicus03-11-189530-12-1970
Costers Willem
Cosyn Bernard1845
Cosyn Robert
Cosyns Ghislain Gabriël Jozef
Cotman Frans
Cottegnie Suzanne
Cottenie Martha
Cottenier Georges
Cottenier Michel
Cottenier Monique11-07-1991
Cottens Augusta
Cottens Maria
Cottreel Cyriel2010
Cottyn Marcel1982
Cottyn Willy
Couchez Alberic
Couchez Armand
Couchez Camillus
Couchez Eugenie29-04-188816-03-1969
Couchez Frans
Couchez Georges
Couchez Georges
Couchez Maria
Couchez Maurice
Couchuyt Zulma16-09-190717-02-1997
Coucke Adelaïde1853
Coucke Alain Simonne Octave16-07-194527-08-2004
Coucke Alphonse
Coucke Blanche24-05-191416-10-1918
Coucke Camiel2000
Coucke Carolus Ludovicus14-12-1876
Coucke Frederik
Coucke Gaston
Coucke Georges1987
Coucke Georges
Coucke Godelieve03-03-189529-08-1986
Coucke Irène
Coucke Maria Ludovica20-01-1858
Coucke Martha
Coucke Maurice
Coucke Maurice16-11-189603-07-1961
Coucke Nelly
Coucke Paul
Coucke Pelagie10-10-187214-09-1962
Coucke René
Coucke Richard
Coucke Richard
Coucke Yolande Rozette
Coucke Yvonne Clara15-06-1904
Couckhuyt Clementine
Couckhuyt Eddy
Couckhuyt José06-01-194710-02-1992
Couckuyt Ferdinand
Couckuyt Loic
Couckuyt Malvina
Coucquy Hélène18941951
Coucquyt Gustaaf
Coucquyt Simone Celina01-03-1926
Coudenys Germain
Coudere Nancy
Coudeville Albert
Coudeville André
Coudeville André
Coudeville Camille22-11-190614-10-2003
Coudeville Elie
Coudeville Elisa29-02-190429-01-1979
Coudeville Florence
Coudeville Hendrik
Coudeville Johan Albert Eudocie05-04-194126-03-1998
Coudeville Leon
Coudeville Louis
Coudeville Marcel André Charles20-05-1931
Coudeville Pierre
Coudeville René
Coudeville Simeon
Coudron Céleste Marie17-02-1900
Coudyser Etienne
Coulembier Zulma
Coulier Albert
Coulier Eugeen
Coulier Gedeon
Coulier Marcel1980
Coulier Zulma22-07-189917-02-1976
Coulon Arthur Joseph Ghislain
Coune Antoine
Counye Leon
Coupel Victoira07-08-1859
Cours Julien Theophiel27-07-192931-03-1996
Courtens Basiel
Courtens Prudence12-10-186401-04-1953
Courtin Maria Constantia26-03-187830-03-1954
Courtois Jules1971
Coussee Hendrik29-03-193017-03-2002
Coussee Mathilde29-07-184409-05-1944
Coussée Jozef Alfons Edward Julien24-02-190115-01-1974
Coussée Julianus
Coussée Victor
Coussement Carlos04-09-193306-06-2006
Coussement Chris28-06-193105-03-1980
Coussement Georges
Coussement Jeanine
Coussement Léon
Coussement Marcella
Coussement Paula1995
Coussens Albert17-01-191925-02-1998
Coussens Barbara06-07-179009-08-1829
Coussens Honoré
Coussens Honoré
Coussens Leon Modest Gaston12-01-190224-04-1979
Coussens Maria10-11-191318-10-1993
Coussens Maria Theresia01-12-183030-11-1901
Coussens Maria Virginia12-09-182801-02-1912
Coussens Marie Alice05-05-190111-04-1991
Coussens Maurits
Coussens Muchiel31-08-166525-01-1740
Coussens Philipina24-10-1791
Coussens Remi
Couteny Paul
Coutigny Frans
Coutigny Frieda30-09-193909-03-2016
Coutigny Jozef19-01-193804-06-2016
Couttenier Freddy10-11-194423-03-2019
Couttouw Cyriel
Couttouw Hein
Couture Georges1978
Couturiaux Alfons
Couvreur Albert
Couvreur Aloïs
Couvreur Armand Jozef16-04-1915
Couvreur Constant04-10-184420-09-1925
Couvreur Cyriel25-01-188725-12-1978
Couvreur Firmin
Couvreur François
Couvreur Jozef11-06-189919-04-1980
Couvreur Julien
Couvreur Marguerite
Couvreur Marguerite23-07-191222-05-1926
Couvreur Maria31-01-191323-04-2005
Couvreur Mariette
Couvreur Paula25-01-191406-12-1938
Couvreur Remi11-06-189724-11-1953
Couvreur Remi08-07-190020-11-1986
Coveliers Pierre François1829
Covemaecker René
Covemaeker Alain
Covemaeker Dirk
Covemaeker Jules2008
Covereur Anna25-07-183017-01-1908
Covrig Eugenia
Cox Auguste15-08-1896
Cox Gilbert
Cox Gustave19-10-1867
Cox Helene Madeleine27-04-1901
Cox Jean
Cox Jules
Cox Maria
Cox Robert
Cox Stephanie Marie02-01-1898
Coysman Emiel
Coysman Frans
Coysman Paul
Coysman Robert
Cozijns Eliana
Cozijns Gerard
Cozijns Paula
Cozyns Adriën
Cozyns Eric
Cozyns Fernand
Crabbe Albertine
Crabbe Joannes08-09-177307-01-1861
Crabbe Joff
Crabbe Maria
Crabbe Maurits
Crabbe Maurits
Crabbé Gaston
Crabbé Renée
Crabbé Robert
Crabbé Robert
Crabbé Simone
Crabeels Aline Sara
Crabeels Daniël
Crabeels Eugenie Marie14-12-191003-09-1986
Crabeels Hilaire25-12-189022-02-1968
Crabeels Hilde
Crabeels Jeroom
Crabeels Michel
Crabeels Roger
Craeghs Anton16-09-199107-09-2010
Craet Jozef
Craeye Aimé
Craeye Henri
Craeye Julien
Craeye Julius17-07-1895
Craeye Luc Willy
Craeye Marilène
Craeye Viktor Ernest Jozef16-02-1923
Craeye Wilfried Kamiel Philemon23-05-193617-01-2002
Craeyeveld Julianna
Craeymeersch Gabriël
Craeymeersch Jacobus16-09-1818
Craeynest Edmond
Craeynest Francisca181323-01-1873
Craeynest Franciscus14-03-1818
Craeynest Jacobus1775
Craeynest Jacqueline
Craeynest Jean1728
Craeynest Joanna Livina15-12-181218-05-1875
Craeynest Maurits
Craeynest Petrus10-05-1819
Craeynest Pieter Francis22-03-177422-09-1844
Craeynest Pieter Joannes1812
Craeynest Regina07-09-182026-01-1892
Craeynest Sophia20-10-1814
Crampe Guido
Crampe Maria
Crauwels Edward
Creël Petrus06-01-189830-11-1985
Créelle Georges
Creemers Edithe
Crekel Regina1774
Cremer Jacques
Cremer Margot
Cremers Celesta
Cremers Emile1989
Cremers Hubertine
Cremers Jozef
Cremers Mauritius23-05-1908
Cremers Zoë Martha05-02-190729-03-2003
Cremmery Camiel
Cremmery Christiane
Cremmery Jacky
Crepel Eliane Marie
Crepel Gommar
Cresens René
Creteur Marcel
Creteur Paula
Cretoir Joannes Batista
Cretuer Marie
Creupelandt Marie-Louise
Creupelant Lieve
Creupelant Marie-Louise13-09-192121-09-1971
Creus Gilbert
Creus Jozef1995
Creve Florentina
Creve Rachel
Crevecoeur Jean-Yves19392020
Crevits Aloïs
Crevits Andre25-10-191405-07-1983
Crevits André
Crevits Carine
Crevits Cyriel2012
Crevits Eddy
Crevits Eugenie26-11-193113-08-2004
Crevits Gabriël
Crevits Godelieve25-06-193304-10-1948
Crevits Jules
Crevits Louis20-06-187320-08-1950
Crevits Marie
Crevits Paula
Creytens Herman10-03-192527-10-2019
Crickillon Thérèse
Criel Augusta
Criel Christine2002
Criel Elvire
Criel Joannes
Criel Jozef16-04-1983
Criel Luciaan
Criel Marie Anna171503-07-1771
Criel Yvonne
Crilly Patrick
Crivits Remi
Crockaert Rita
Croene Carl
Croes Adrienne
Croes Albert Jozef29-07-192822-04-2011
Croes Alfons
Croes Alfons25-01-191501-05-1997
Croes Emma
Croes Maria
Croes Marie-Therèse19201993
Croes Maurice23-10-192008-12-1999
Croes Pélagie18981995
Croes Pharaïlde
Crol Elizabeth Hendriks
Crols Henricus28-01-189609-05-1968
Crols Jozef
Crombe Seraphin29-03-18551920
Crombez André
Crombez André
Crombez Augustinus
Crombez Firmin
Crombez Henri
Crombez Henri
Crombez Ivonne2015
Crombez Jeanne
Crombez Joseph
Crombez Jozef
Crombez Marc1956
Crombez Marcel
Crombez Marleen1956
Crombez Maurits
Crombez Michel2004
Crombez Oscar
Crombez Pieter
Crombez Roger1992
Crombez Romanie
Crombez Sady
Crombez Willy10-04-194629-05-1999
Crombez Zoë
Cromeecke Regina1801
Cromheecke André13-02-1899
Cromheecke Augustus18-10-1868
Cromheecke Bernardus27-10-1788
Cromheecke Bernardus08-03-1826
Cromheecke Camiel15-09-189701-01-1958
Cromheecke Carolus Ludovicus26-03-1862
Cromheecke Edmond02-05-187704-04-1956
Cromheecke Elza Maria21-07-191426-03-2022
Cromheecke Franciscus177207-05-1823
Cromheecke Guido11-09-189314-11-1918
Cromheecke Helena08-08-1899
Cromheecke Herman24-12-193807-1991
Cromheecke Ivan
Cromheecke Joannes
Cromheecke Joannes13-11-1778
Cromheecke Joannes22-03-1832
Cromheecke Josephus30-04-1804
Cromheecke Judith Melania05-05-1905
Cromheecke Leopoldus12-02-1840
Cromheecke Maria Louisa Theresia14-10-190410-1990
Cromheecke Martinus17-08-178421-09-1830
Cromheecke Maurits Marie23-05-190910-02-1974
Cromheecke Michaël Omer20-11-1912
Cromheecke Myriam