Home

Op zoek naar bidprentje/rouwbrief van:

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Abbeloos Alfons
Abeel André04-02-192809-04-1999
Abeel Gerard05-06-190628-09-1997
Abeel Germain11-10-193004-06-2011
Abeel Gilbert07-11-192908-11-1990
Abeel Godelieve16-03-193725-11-2006
Abeel Noël13-07-193401-09-1986
Abeele Louis
Abrahams Jans
Absolon Elisabeth01-08-191604-01-1996
Abts Maurits19-10-190328-09-1990
Accoe Alfons
Accoe Alice Marie Julie10-08-1918
Accoe Jules25-12-1909
Accoe Louise
Accoe Michel
Accou Godelieve Margriet26-04-191228-05-1966
Accou Jacqueline
Accou Maria23-05-192227-03-1980
Accou Maurice
Accou Phafiel
Accou Rachel17-12-190619-06-1996
Achten Ernest
Achten Philomène
Achtergael Helena
Achtergaele Gabrielle Marie Léon.29-10-1931
Achtergaele Gerard Camiel07-04-193907-04-2009
Achtergaele Henri Louis25-02-190420-10-1974
Achtergaele Hermanus Firminus03-05-190912-04-1993
Achtergaele Mariette Yvonne Henriette19-09-194303-02-1997
Achtergaele Silvie Marie17-12-190622-12-1909
Achtergaele Zoë Marie09-04-190113-05-1974
Ackaert Florimond
Ackaert Gilbert Edmond16-10-192226-12-2001
Ackaert Leo
Ackaert Leon
Acke André
Acke Camiel
Acke Dries
Acke Edmond
Acke Georges
Acke Georges
Acke Helena
Acke Hieronymus Antonius11-06-190530-04-1981
Acke Irène
Acke Jozef18-03-193505-01-2019
Acke Julien
Acke Kamiel08-11-1910
Acke Ludwina2013
Acke Maria
Acke Marie
Acke Rachel
Acke Rafaël20-10-193503-09-1995
Acke Raphaël
Acken Jacqueline
Ackerman Christine
Ackerman Eduard
Ackerman Frans
Ackerman Gerard07-11-190406-11-1971
Ackerman Godelieve
Ackerman Joanna
Ackerman Josephina
Ackerman Jozef
Ackerman Leentje
Ackerman Leo
Ackerman Livinus
Ackerman Marie Madeleine
Ackerman Martha
Ackerman Rita
Ackx Georgette
Ackx Karel
Acoe Armand Modeste25-04-1906
Acoe Laurentius
Acquet Dieter09-04-2020
Acx Raphaël Dieudonné16-11-191926-04-1945
Acx Valérie13-05-191026-01-1999
Adalewska Jadwiga18-11-192522-01-1995
Adam Achiel
Adam Alain Laurenda Arthur25-02-1961
Adam Alberic
Adam Albert
Adam Albertus
Adam Alfons
Adam Alois
Adam Amedée
Adam Andre1989
Adam André
Adam André08-06-193621-09-1997
Adam Arthur
Adam Camiel
Adam Daniël01-08-191628-06-2003
Adam Diane
Adam Elvira
Adam Eric14-03-194403-01-2003
Adam Evarist
Adam Frans04-03-193008-12-1986
Adam Frans29-06-193130-01-2007
Adam Georges14-09-193206-12-1977
Adam Gerard
Adam Gerard Maurice06-07-191429-05-1971
Adam Hector
Adam Henri03-04-19332013
Adam Jeanne29-03-192509-03-2007
Adam Jeannina1999
Adam Joseph
Adam Jozef
Adam Jozef
Adam Jules
Adam Julien
Adam Karel
Adam Laëthitia
Adam Maurice
Adam Oscar
Adam Patrick
Adam Pharaïlde
Adam Pierre
Adam Robert
Adam Victor
Adams Alfons
Adams Augusta
Adams Bea
Adams Gentiel Cyriel
Adams Ivona14-09-190018-07-1987
Adams Jacobus
Adams Maria
Adams Maria Irma1925
Adams Rachel
Adams Valère
Adams Velma L.19211988
Adams Victor Camiel10-10-190818-04-1987
Adan Maria1937
Adelaere Leon08-03-190118-12-1987
Ader Eugenie
Adins Alida
Adins Christiane
Adins Joseph12-03-191512-02-2003
Adins Stefaan
Adriaen Camille
Adriaen Fernand
Adriaen Georges
Adriaen Julien
Adriaen Maurice
Adriaen Pauline
Adriaens August
Adriaens Bert
Adriaens Henri
Adriaens Josefine Albertina25-01-190328-04-1952
Adriaens Joseph
Adriaens Joseph16-02-193206-04-2002
Adriaens Jozef
Adriaens Julie
Adriaens Margaretha
Adriaens Maria
Adriaens Nelleke26-01-197813-10-1986
Adriaens René
Adriaens Victorine
Adriaensen Anna
Adriaensen Joannes Carolus
Adriaensens Geert
Adriaenssens Alexander
Adriaenssens Ferdinand
Adriaenssens Frans
Adriaenssens Ludovicus
Adriaenssens Maria Paulina Josepha28-12-1916
Adriansens Albert
Adriansens Gerard16-01-190911-10-1981
Adriansens Jan
Adriansens Kamiel
Adriansens Maria
Adriansens Martijn
Adriansens Pauline
Adriansens Petrus
Adyns Michel
Aeck André
Aeck Maurice
Aelbrecht Franky
Aelbrecht Frans
Aelbrecht Jozef
Aelbrecht Maria
Aelter Adelaida
Aelter Andreas Arseen09-04-191910-09-1954
Aelter Cyriel Gerard07-06-191514-03-1982
Aelter Cyrillus
Aelter Elza17-07-192011-11-2011
Aelter Emilius
Aelter Geert Ghislain03-08-195121-03-2018
Aelter Germaine27-02-192731-12-2011
Aelter Ghislain Jozef14-09-192116-03-1958
Aelter Godelieve
Aelter Gustaaf Emiel28-11-192722-09-2007
Aelter Johanna Maria22-04-19201985
Aelter Josée
Aelter Leo
Aelter Lucette Mariette Juliette01-07-192502-12-1998
Aelter Lucia Angela04-01-192321-02-2007
Aelter Patrik Jules20-12-19492011
Aelter Tim
Aelterman Adrianus
Aelterman Cyriel
Aelterman Ghislaine
Aelterman Jacques
Aelterman Jean-Paul
Aelterman Louis
Aelterman Maurits
Aelterman Prosper
Aelvoet Georges
Aelvoet Joseph
Aelvoet Julien Maurice
Aelvoet Robert
Aendenboom Eduardus
Aendenboom Henricus Gustavus
Aenspeck Willy
Aepers Emerencia
Aercke Adelin Remi29-12-1932
Aercke Andrëas Ernest18-08-1902
Aercke Eduard
Aercke Helena Maria07-08-1908
Aercke Omer Arthur10-02-1906
Aerens Elodie
Aerens Fernand
Aerens Nathalie
Aerens Raymond
Aernaut Eduard
Aernoudt Achiel
Aernoudt Arlette20-08-193826-03-1993
Aernoudt Cyriel
Aernoudt Etienne
Aernoudt François
Aernoudt Ghislaine03-04-193701-07-1984
Aernoudt Jerome
Aernoudt Lodewyk
Aernoudt Mariette
Aernoudt Martha
Aernoudt Odiel
Aernoudt Rosa
Aernout Gilberte
Aernout Joannes Jacobus Franciscu
Aernout Lieven
Aernout Magdalena1998
Aernout Norbert
Aernout Willy
Aernouts Bartholomeus
Aernouts Jacobus
Aernouts Joannes Mattheus
Aers Albert1978
Aers Désiré
Aers Joanna Maria
Aers Marcel2015
Aers Marcel Juliaan Lodewijk17-11-1927
Aerssens Omer1988
Aertgeerts Irène
Aertgeerts Jan
Aertgeerts Jos
Aertgeerts Lode
Aerts Alfons
Aerts Alfons
Aerts Brigitte30-12-195624-11-2009
Aerts Emmanuel
Aerts Florent
Aerts Frans
Aerts Frans
Aerts Henri
Aerts Jos
Aerts Joseph
Aerts Jozef
Aerts Jozef
Aerts Jozef
Aerts Louis
Aerts Ludovicus
Aerts Marie Louise27-09-1918
Aerts Mia
Aerts Nicolaus Josephus
Aerts Peggy
Aerts Petrus
Aerts Petrus
Aerts Petrus Antonius
Aerts Ulric
Aerts Victorine
Aertsen Franciscus
Aertsen Joannes Jacobus
Aesaert Anna Maria13-11-1913
Aesaert Bea
Aesaert Emiel Joseph15-09-1924
Aesaert Germana Maria10-10-1916
Aesaert Herman Jozef10-02-1918
Aesaert Johan
Aesaert Leo Jozef01-01-1915
Aesaert René01-03-2013
Agache Anna Magdalena21-04-191314-05-1987
Agache Nestor Josephus06-12-190411-01-1982
Aggoun Amar
Agneessens Octaaf
Agon Sylvain
Agon Yvonne
Akkermans Adrianus
Alaerts Guillaume
Alard Maria
Albers Désiré
Albers Gerard20-11-192604-11-1998
Albers Medard Adolf
Albers Valère
Alberts Henri
Albessart Alfred
Albrecht André02-03-193026-03-1969
Albrecht Lydia
Albrecht Pieter
Alderweireldt Anna
Alderweireldt Georgine
Alderweireldt Madeleine
Alderweireldt Marcel
Alderweireldt Prudent
Aldeweireldt Emilie
Aldeweireldt Rosa
Alenteyns Marguerite20-06-192531-03-2018
Alewaters Stephanie
Alexander Bernard
Alexander Bertha
Alexander Jerôme
Alexander Kamiel
Alexander Maurits28-03-192419-06-2003
Alexander Robert
Alfvoet Joannes
Alfvoet Julia Marguerite28-03-190618-03-1985
Algoedt Henri
Algoedt Henricus
Algoet Albert
Algoet Ernest
Algoet Felicita
Algoet Gerard
Algoet Gilbert2011
Algoet Juliana
Algoet Norbert
Algoet Paula
Algoet Remi
Alicia Julia
Alkema Doede Hendriksen
Alkema Richard
Allaer Ann
Allaer Henri
Allaerd Madeleine
Allaert Adriana Maria18-08-190216-12-1978
Allaert Alice
Allaert Antoinette
Allaert Carel Louis
Allaert Carolus Petrus01-04-190113-09-1968
Allaert Charles Joseph02-07-190603-06-1991
Allaert Erna
Allaert Florida Clementina16-06-190626-10-2000
Allaert Gabrielle
Allaert Gerard
Allaert Germana Simonna10-07-19041947
Allaert Herman25-10-194107-12-1997
Allaert Jeroom
Allaert Joseph13-07-190316-06-1975
Allaert Jozef
Allaert Jozef Marcel09-12-192605-03-1994
Allaert Leopoldina Clementina26-08-190314-12-1983
Allaert Lucien
Allaert Marcel25-09-191408-03-1987
Allaert Marguerite05-04-192001-01-2008
Allaert Maria Carolina
Allaert Noël
Allaert Noëlla
Allaert Simonne Madeleine17-03-192103-04-2007
Allaert Yvonne
Allaeys Albert
Allaeys Anna
Allaeys Antoinette
Allaeys Jozef
Allaeys Lea
Allain Eugenie
Allain Willy29-08-194925-04-2009
Allard Nelly
Allard Yves
Allart Willy
Allary André
Allary Gerard18-11-193019-07-1953
Allary Karel
Allary Leon
Allary Mieke
Alleene Roger
Allefs Eduardus
Allegaert André06-10-191007-12-2000
Allegaert Gerard15-04-190317-07-1970
Allegaert Jenny18-10-193030-06-1983
Allegaert José07-01-194505-03-1991
Allegaert Maria
Allegaert Paul21-07-194403-06-2003
Alleins Sidonie Marie
Alleman Achille2009
Alleman Alice
Alleman Jules2011
Alleman Julien
Allemeersch Alice
Allemeersch Aloïs
Allemeersch André
Allemeersch Camiel
Allemeersch Charles
Allemeersch Dirk
Allemeersch Edmond
Allemeersch Elza
Allemeersch Emiel
Allemeersch Fedor
Allemeersch Gaby
Allemeersch Georges19061996
Allemeersch Germain Josef Charles27-06-192930-08-1996
Allemeersch Irène
Allemeersch Jerome
Allemeersch Jozef
Allemeersch Jules22-05-191322-10-1970
Allemeersch Julia
Allemeersch Karel
Allemeersch Maria
Allemeersch Maurice
Allemeersch Omer
Allemeersch Paula
Allemeersch Pauline
Allemeersch Roger
Allemeersch Romain1969
Allemeersch Urbani
Allemeersch Victorine
Allemeersch Willy
Allemeersch Zoë
Allemersch Jean
Allemon Freddy André30-08-193509-07-2001
Allery Elise
Allewaert Agnes
Allewaert Camille
Allewaert Emiel11-12-190609-09-1992
Allewaert Griet
Allewaert Irène
Allewaert Julia
Allewaert Margriet
Allewaert Marie-Louise23-07-192430-08-2010
Alleweireld Marcel
Alleweireld Raphaël
Alleweireld Remi1997
Alleweireldt Camiel
Allewijn Fernand
Alleyn Gaston
Alliet Alfons Seraphin28-10-191624-02-1993
Alliet André
Alliet Carolus
Alliet Rachel
Alliet Urbain
Alligordès Hélène
Allonsius Eduard
Alloo Francois Jean
Allor Alton
Allosserie Luc01-06-195620-10-2007
Allossery Joanna
Allossery Magdalena11-10-191820-01-2006
Allossery Maria
Allossery Petrus
Alluyn Alfons11-04-190211-04-1959
Alluyn Cesar
Alluyn Ivonne
Alluyn Roger
Alluyn Triphon
Ally Antoine
Ally Marguerite
Ally Maria
Almey Alphonsine
Almey Clara
Almey Gentiel
Almey Ivonne
Almey Jérôme
Almey Julienne
Almey Marie-Thérèse
Almey Octaaf
Almey Stefaan15-08-1993
Alossery Denise
Alossery Nicole16-02-196008-05-1996
Aloy Hendrik
Alsberghe Frans
Alsberghe Remi
Alsteens Amandus21-03-190227-07-1993
Alsteens Emile
Alsteens Remy
Amandels Laura19221951
Amaury Germaine
Ambroos Jules
Ameel André05-07-191307-04-2000
Ameel Blondina
Ameel Georges
Ameel Marcel09-12-191926-10-1976
Ameel Marcella29-05-192711-03-1992
Ameele Achiel
Ameele Camiel
Ameele Firmin
Ameele Gerard
Ameele Henri
Ameele Julia
Ameele Maria
Ameele Maurice20-10-192823-04-1992
Ameele Michel
Ameele Rachel
Ameele Raphaël
Ameele Theophiel
Ameele Zulma
Ameloot Aimé
Ameloot Camiel Désiré1978
Ameloot Georges
Ameloot Helena
Ameloot Henri06-07-191017-03-1964
Ameloot Jules
Ameloot Leon
Ameloot Louis09-04-190417-09-1967
Ameloot Louise
Ameloot Marie
Ameloot Marie-Louise
Ameloot Octaaf
Ameloot Odiel
Ameloot Omer
Ameloot Urbanie
Ameloot Urbanie
Ameloot Valère
Ameloot Walter
Ameloot Zulma
Amelynck Cyriel
Amelynck Felicien01-01-190413-09-1950
Amelynck Gentiel1982
Amelynck Marguerite Maria Elodie02-05-191009-04-1974
Amelynck Marie
Amelynck Remi
America Herman
America Jules
America Louisa10-06-192014-08-2000
America Maria
Amerlinck Marie Mathilde
Amerlinck Rosette
Amerlynck Pieter
Amerlynck Sophie
Amery Christian
Amery José16-12-195522-01-1993
Amery Maurice
Ameye Albert
Ameye Aloïs Jan08-10-191110-07-1941
Ameye Angèle
Ameye Anna
Ameye Anna
Ameye Augusta
Ameye Barbara Theresia12-08-1915
Ameye Christiane
Ameye Elisabeth28-01-193228-03-1994
Ameye Firmin08-04-191216-01-1994
Ameye Frans29-11-1982
Ameye Georges02-11-191520-01-2006
Ameye Georgette
Ameye Germaine
Ameye Griet
Ameye Gustave24-04-192107-09-1999
Ameye Jean-Louis02-11-192810-06-1998
Ameye Lucien
Ameye Mariette
Ameye Odilon Modest18-09-192609-04-1979
Ameye Patrick04-03-195421-02-1999
Ameye Paula26-06-190505-02-1986
Ameye Roger10-01-191928-02-1973
Ameye Rudolf
Ameye Theophile
Ameye Thérèse
Ameye Valère
Ampe Albert
Ampe Alice
Ampe Alida
Ampe André26-07-191212-01-1933
Ampe André22-04-192422-04-1996
Ampe André12-03-192721-08-1985
Ampe Antoon
Ampe Arsène
Ampe August
Ampe Bertha14-04-192025-08-2002
Ampe Catharina
Ampe Celina23-01-190414-08-1976
Ampe Eddy21-04-194404-08-2010
Ampe Gabriëlle25-07-191021-08-1986
Ampe Gerard
Ampe Germaine
Ampe Gilbert
Ampe Godelieve14-10-193211-05-2008
Ampe Irène
Ampe Irène
Ampe Irma
Ampe Ivonne
Ampe Jeanne
Ampe Jenny
Ampe Joris
Ampe Julia
Ampe Leon
Ampe Lia
Ampe Luc08-10-194404-03-1994
Ampe Maria
Ampe Marie Leontine14-05-190207-09-1975
Ampe Raymond
Ampe René
Ampe René
Ampe René
Ampe Victor02-10-190530-08-1966
Ampen Germana Maria Cornelia19-11-191120-05-1968
Ampen Jan
Ampoorter Bart
Ampoorter Dries
Ampoorter Luc04-05-192323-09-1997
Ampoorter Maria
Ampoorter Suzanne
Anaf Marie-Louise
Anciaux Christiane
Anckaert Arthur
Anckaert Cecile
Anckaert Godelieve
Anckaert Jan-Baptiste
Anckaert Jules28-11-192111-12-2007
Anckaert Julia13-06-190416-07-1967
Anckaert Roger1991
Anderbergh Helene
Andoulsi Claude
Andries Alfons
Andries Amelia
Andries André
Andries André
Andries André
Andries André
Andries Antoine
Andries Arsène Petrus Frans21-09-1912
Andries August
Andries Beatrice
Andries Bertha Maria06-06-1901
Andries Camille
Andries Charles
Andries Cyriel
Andries Danni
Andries Emiel Petrus
Andries Gerard2004
Andries Gerard
Andries Helena24-09-192516-10-2004
Andries Hubertus
Andries Irma
Andries Jeanne
Andries Jozef
Andries Jules
Andries Karel11-09-190214-02-1992
Andries Magdalena
Andries Maria
Andries Maria José17-04-192503-02-2003
Andries Maria Lea02-03-193004-2007
Andries Marie
Andries Michel
Andries Monique
Andries Pharaïlde
Andries Pharilde
Andries Rachel
Andries René
Andries Sylvie
Andries Tarcilla Jeanette27-09-1903
Andries Victor
Andries Victor Kamiel12-07-1905
Aneca Adrienne
Aneca Andre
Aneca Angèle
Aneca Camiel
Aneca Diederik
Aneca Fredericus
Aneca Godelieve
Aneca Hannelore
Aneca Henri
Aneca Honore
Aneca Julien
Aneca Margareta
Aneca Maurice
Aneca Michel
Aneca Roger01-04-193911-07-2008
Aneca Siegfried
Aneca Toon
Angillis Achiel
Angillis Jean Pierre Achille Maurice18-12-194624-01-2002
Angloo Genevieve
Anica Cornalle
Anica Maria
Anica Oscar
Anica Remi
Annaert Cecile
Annaert Maria23-06-190111-01-1990
Annaert Marijke
Annaert Pieter
Anne Lucienne07-07-19522017
Anné Frans
Anné Georges08-11-193029-09-1984
Anneessens Charles03-10-192428-01-2007
Anneessens Karel03-10-192428-01-2007
Annet Angela
Annet Omer
Annez Pierre
Annicaert Georgette01-06-191825-12-1999
Annoot Hippolyte
Annoot Maria
Annys Maria
Annys Maurice12-10-192031-07-1993
Anraed Gabrielle22-04-190402-09-1979
Anraed Georges Petrus18-07-191426-12-1976
Anraed Marguerite01-03-191112-08-1995
Anraed Scholastica18-07-191419-03-1997
Anraed Wim15-08-196507-11-1993
Anrijs Anna
Anseeuw Albert
Anseeuw André
Anseeuw André
Anseeuw Arsène
Anseeuw Arthur
Anseeuw Joseph2007
Anseeuw Liliane Maria Stephania15-11-193611-12-2004
Anseeuw Maurice
Anseeuw Michel
Anseeuw Nobert
Anseeuw Oscar
Anseeuw Robertine
Anseeuw Simonne
Anselin René
Ansems Stephanus johannes
Ansoms Lode
Antheunis André09-08-190529-12-1969
Antheunis Andrea28-09-193319-01-1990
Antheunis Clementia
Antheunis Cyriel
Antheunis Engelbertus Ignatius
Antheunis Louis
Antheunis Marie
Antheunis Marie Emma
Antheunis Petrus
Anthierens Agnès
Anthierens Camiel
Anthierens Maria
Anthierens Maria
Anthierens Omer
Anthoens Irma
Anthoni Eddy
Anthoons Rony Florent Euphrasie27-08-1956
Antoine Urbain Ferdinand12-03-191916-02-1967
Antonissen Helena
Antoons Maria
Aper August
Aper Cyrilla
Aper Frans
Aper Jozef
Aper Maximiliaan
Apere Albert07-01-190619-03-1973
Apere René
Apers Eduardus
Apers Guido27-12-194330-11-2019
Apers Marie
Appelmans René
Appeltans Antoon
Appeltans Clement
Appeltans Françoise
Appeltans Guillaume
Appeltants Jozef
Appeltrans Eugeen
Aps Eduard
Aracon Lalaine
Archène André2007
Archer Kenneth
Arco Yvonne
Ardaen Theresia
Ardeel Laura Magdalena24-11-192823-07-2013
Ardeel Octavie Marie14-04-1901
Ardeel Paula Maria28-05-1910
Ardeel Raymond Cyriel03-06-1904
Ardeel Walter Albert Guido09-12-1933
Ardenois Angèle Marie Antoinette Sidonie
Ardenois Gabriëlle Marie Isabelle Aurore
Ardenois Marie Jeanne
Ardinois Clara
Arens Romain2012
Arents Martha
Arents Veronique26-05-197217-09-1994
Arfeuille Pierre15-10-192429-03-2005
Argyl Clementia
Arichs Marie
Arickx Achiel Francis
Arickx Zulma
Aries Leo
Arijs Franciscus Evarist
Arijs Georges
Arijs Julia
Arijs Maria23-07-190609-07-1996
Arijs Petrus Albertus
Arnaert G
Arnaert Jeremie
Arnaut Jan
Arnauts Marcel
Arnout André
Arnout André Marcel Corneel03-10-192620-02-1982
Arnout Florent Julien Cornelius29-12-190715-01-1980
Arnout Irma Maria15-07-19062002
Arnout Jozef19141997
Arnout Jules21-11-191201-08-1998
Arnout Jules Achiel Cornelius20-02-190521-02-1905
Arnout Marcel Henri Cornelius16-06-190919-04-1990
Arnout Margriet1919
Arnout Maria
Arnouts Amelia
Arnouts Corneel
Arnouts Cornelis
Arnouts Elise
Arnouts Guido
Arnouts Leonardus Joannes
Arnouts Maria
Arnouts Piet
Arras Jan
Arrijs Yvonne
Artmani Sara
Artois Eduard
Artois Elie
Artois François
Artois Maria26-02-191827-10-2006
Asaert Angèle Victorine23-04-190924-09-2005
Asaert Elisabeth
Aspeslagh Charles02-11-190729-09-1991
Aspeslagh Gaston
Aspeslagh Joseph
Aspeslagh Maria
Asschenbrenner Erich
Asscherick Julia19-05-1903
Asselberghs Elza
Asselberghs Hilde
Asselberghs Marcel
Asselman Marie Louise26-10-193030-10-2020
Asselman Victor Ludovicus
Asselmans Franciscus Josephus
Asseloos Marie-Louise
Asseman Michel1976
Assez Agnes2013
Assez Antoinette
Assez Jacques07-10-193222-10-2006
Astaes Alfons
Astaes Josephine
Astaes Karel
Astaes Paul
Aubert Guy19492020
Aucremanne Gaston
Aucremanne Mariette
Aucremanne Simeon
Audenaerd Maria
Audenaerde Albert
Audenaerde Cyriel
Audenaerde Danny
Audenaerde Seraphin
Audenaert Achiel
Audenaert Adolphus
Audenaert Adrienne
Audenaert Gerarda Anna06-10-191902-03-1988
Audenaert Gustave
Audenaert Jean
Audenaert Jozef
Audenaert Kamiel
Audenaert René
Audenaert Ria
Audenaert Robert
Audenaert Victor
Audhuijse Peter
Audoor Marie-Louise
Audore Steven07-01-2014
Augusteynen August
Augustijnen Jozef Jan
Augustyn Emerentia
Augustyn Georges
Augustyn Marcel
Augustyn Maria
Augustyns Franciscus
Auman Alice Maria Ludovica11-09-192812-02-1929
Auman Annabel
Auman Anny Alvertine Augusta31-01-194628-10-2004
Auman Augustus Benedictus
Auman Camiel
Auman Camiel14-10-192028-10-2004
Auman Carolus
Auman Donald
Auman Eduardus
Auman Juliaan Theofiel30-03-192604-06-1998
Auman Leo
Auman Leon
Auman Linda12-08-195306-08-1995
Auman Macharius
Auman Maria
Auman Maria03-01-1921
Auman Maria Odila07-10-192009-07-2000
Auman Martha Evelina18-07-1918
Auman Theophiel
Auman Virgenia
Ausloos Paula
Authom Fernand
Auvenne Fernand
Auwaerts Frans
Auwaerts Karel
Auwaerts Maria
Auwerkerken Dany
Auwerx Guillaume
Averbeke André
Avereyn Godelieve
Avereyn Medard
Avereyn Zoë27-08-192015-04-1995
Avermaete Gustaaf Lodewijk16-08-192007-05-1981
Avet Anna
Avet Clara16-05-192306-10-2005
Avet Truike
Avonture André
Avonture Maria
Azcarate Huarriz Pedro
Azou Adolf30-07-190521-06-1969
Baars Adrianus
Babylon Mik17-02-193507-10-2006
Bachelier Helene
Bachelier Jeanne Marie Pauline
Bachen Gerard Paul09-10-1919
Back Marie-Paule
Backaert Charles
Backaert Maria
Backelandt Suzanne
Backers André04-12-191526-04-1978
Backers Augusta
Backers Betty
Backers Maria
Backers Rene
Backskai-Moenaert Roszi14-09-192102-10-2011
Backvis Rosa
Backx Anna
Backx Coleta
Backx Henri
Backx Julia Theresia10-11-191629-07-1999
Backx Ludovica
Backx Maurice Jan27-05-191919-02-2005
Backx Petrus
Bacquaert Jean2002
Bacquaert Simonne
Bacquaert Willy
Bacqué Gerard
Bacqué Julien
Bacqué Kamiel
Bacquet Victor Jules Charlemagne
Badisco August
Baecke Anita
Baecke Elza Maria20-05-191411-12-1997
Baecke Emiel
Baecke Gaston2007
Baecke Jean-Pierre
Baecke Luc
Baecke Rita
Baecke Simonne
Baeckelandt Albert
Baeckelandt Amanda05-06-190517-01-1980
Baeckelandt Cecile
Baeckelandt Charles
Baeckelandt Charles
Baeckelandt Henri
Baeckelandt Henri
Baeckelandt Leon
Baeckelandt Magdalena
Baeckelandt Marcel
Baeckelandt Modesta
Baeckelandt Paulette
Baeckelandt Victor
Baeckland Prudent
Baeke Christian
Baeke Emma15-05-190410-11-1990
Baeke Germaine Victoria
Baeke Herman05-12-191612-10-1979
Baeke Leon1991
Baeke Maria
Baeke René
Baekeland Marie
Baekeland Willy
Baekelandt Achiel
Baekelandt Adolf
Baekelandt Amatus14-11-190526-06-1979
Baekelandt Amelie
Baekelandt André
Baekelandt André Remi31-01-192027-02-1941
Baekelandt Arthur
Baekelandt August14-06-193609-05-1990
Baekelandt Augusta
Baekelandt Conrard Roger17-07-192511-09-2000
Baekelandt Constant28-06-191211-06-1964
Baekelandt Elisa13-04-191231-10-1981
Baekelandt Elisabeth
Baekelandt Elza
Baekelandt Elza
Baekelandt François
Baekelandt Fritz
Baekelandt Gerard
Baekelandt Gerarda
Baekelandt Hector
Baekelandt Ingrid
Baekelandt Irène
Baekelandt Jean-Pierre
Baekelandt Jérome
Baekelandt Joannes
Baekelandt Julien
Baekelandt Julius
Baekelandt Leona
Baekelandt Lucien
Baekelandt Ludie19-05-194420-01-1968
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Maria
Baekelandt Martha
Baekelandt Paul03-11-2016
Baekelandt Paul17-12-191206-06-1993
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt Roger01-02-192525-05-2005
Baekelandt Yolande21-05-192826-03-1994
Baekelandt Yvonne
Baekelant Maria Camilla
Bael Florence
Baelcaen Sophie
Baelde André
Baelde Camiel
Baelde Charles
Baelde Désiré
Baelde Esther
Baelde Henri31-05-194013-11-2020
Baelde Hippoliet
Baelde Ingrid23-03-194601-02-2007
Baelde Jacques1996
Baelde Lena
Baelde Liliane
Baelde Marcel
Baelde Zulma
Baelden Roger
Baele Achiel
Baele Alice
Baele Egidius
Baele Elisabeth
Baele Gabriel
Baele Gabrielle18-09-191529-05-1999
Baele Gentil Sylvain05-05-191214-09-1975
Baele Georges
Baele Germaine
Baele Johan
Baele José
Baele Jozef
Baele Jules
Baele Marcel
Baele Maurice
Baele Michel
Baele Nathalie
Baele Robert
Baele Sarah
Baele Willy
Baelen Albert
Baelen August1970
Baelen Bertha Helena21-04-1909
Baelen Gerard
Baelen Joseph Henri15-07-190704-01-1966
Baelen Leon Joseph07-01-19021967
Baelen Leopold Joseph08-05-1911
Baelen Martha Alix10-05-1900
Baelen Omer
Baelen Robert
Baelen Sylveer
Baelen Valeer
Baelen Valentine Marie26-04-1903
Baelen Valère
Baelens Maria
Baene Frans Remi Amedé03-04-19192007
Baep Henri
Baers Louis
Baert Achiel
Baert Adolf1988
Baert Alberic
Baert Albert
Baert Albertine
Baert Alexander
Baert Alice
Baert Alice Augusta13-05-191113-04-1972
Baert Alice Irma12-12-192627-10-2003
Baert Aloïs
Baert Amandus
Baert André
Baert André01-03-192406-04-2007
Baert Angèle13-08-193528-09-1981
Baert Anna
Baert Antonia Maria Julia06-10-192109-08-1987
Baert Arthur
Baert August
Baert Augusta
Baert Augusta
Baert Bertha
Baert Bertha14-03-190515-12-1950
Baert Broos
Baert Camille30-10-190702-04-1996
Baert Celina06-11-190831-05-1971
Baert Charles
Baert Charles
Baert David
Baert Dina09-05-191714-07-1999
Baert Eddy06-11-194711-03-1982
Baert Elza17-12-192528-10-1997
Baert Emiel
Baert Emma
Baert Emma
Baert Filip
Baert Florent10-08-1900
Baert Franciscus
Baert Gabriëlle
Baert Georges
Baert Georges
Baert Georges21-05-191409-01-1972
Baert Germaine
Baert Germaine
Baert Gisèle
Baert Godelieve
Baert Gustaaf
Baert Hendrik
Baert Herlinde
Baert Honoré
Baert Honorine
Baert Irma31-07-191920-08-2000
Baert Jeanne
Baert Jeannine
Baert Jerome05-08-192831-03-1998
Baert Joannes
Baert Joseph
Baert Joseph28-12-192608-12-2008
Baert Jozef
Baert Jules
Baert Julia
Baert Juliana31-07-190429-12-1966
Baert Julienne
Baert Julienne
Baert Leo
Baert Leon
Baert Leon
Baert Leonard
Baert Lieve
Baert Louis
Baert Luc
Baert Lucien09-08-193709-07-2004
Baert Magdalena
Baert Marcel
Baert Marcel
Baert Margareta21-01-191626-08-2006
Baert Maria
Baert Maria Clementina
Baert Maria Martha10-12-191401-02-2000
Baert Maria Romania
Baert Marie Louise10-09-192328-03-1995
Baert Mathilde
Baert Maurice
Baert Maurice31-08-190528-05-1989
Baert Monique08-06-193107-11-2005
Baert Nicole Lia28-06-195005-12-2010
Baert Odiel Camiel
Baert Paul
Baert Paul
Baert Paul
Baert Peter
Baert Petrus
Baert Petrus
Baert Petrus
Baert Pieter Edmond
Baert Prudentia Maria15-07-190215-03-1986
Baert Rachel18-07-191213-02-1978
Baert René
Baert Robert
Baert Robert21-03-194916-10-1949
Baert Roger
Baert Romanie
Baert Rosalia
Baert Suzanne24-06-192405-12-1990
Baert Theresia
Baert Valère
Baert Werner
Baert Willy
Baert Zoë
Baerten Désiré17-10-190717-05-1989
Baertsoen Anna-Maria
Baertsoen René
Baervoets Georges
Baervoets Petrus
Baes Achiel
Baes Agnes
Baes Alida Lucovica
Baes Aloïs
Baes André
Baes André
Baes Anna
Baes Anna Maria Elisabeth18-09-1916
Baes Antoine
Baes August
Baes Brecht
Baes Céline09-01-2010
Baes Emiel01-12-191114-11-2000
Baes Fernandus
Baes Gabrielle
Baes Gerard16-10-190913-11-1995
Baes Germain
Baes Godelieve
Baes Irène
Baes Leopold
Baes Leopold
Baes Maria
Baes Maria
Baes Martha
Baes Mathilde
Baes Maurits
Baes Michel
Baes Nathalie Marie
Baes Paul
Baes Philogène08-09-194117-07-2001
Baes Rachel
Baes René
Baes René
Baes Renon
Baes Rita
Baes Rosette04-04-193919-12-2004
Baes Rudolf
Baes Simonne
Baes Simonne
Baes Stephanus
Baes Yvonne
Baes Yvonne Martha01-03-190114-08-1995
Baesen Anna
Baesen Frédéric
Baesen Mathilde
Baesens Maria
Baessens Charles22-07-190526-06-1963
Baete Denise
Baete Estella
Baete Grégoire
Baete Hieronymus
Baete Isidor Roger26-10-192417-07-1997
Baete Marie Mathilde
Baete Martha Leonie29-06-190121-02-1938
Baete Mathilde
Baete Rosa
Baeteman Medard
Baeten Flavia
Baeten Gabrielle
Baeten Gustaaf
Baeten Jos
Baeten Jozef
Baeten Paul
Baetens Achiel14-10-190102-07-1959
Baetens Adrienne17-03-192206-11-2000
Baetens Albert Louis Augustin
Baetens Alfons
Baetens Alfred
Baetens Alois19051954
Baetens Angele
Baetens Anna Maria19-07-1919
Baetens Anne Louise28-01-191406-05-1955
Baetens August
Baetens Augustin1909
Baetens Bernadette Marguerite Marie
Baetens Bertha23-06-1902
Baetens Edgard
Baetens Edouard Amédé Joseph08-12-19051964
Baetens Elvire
Baetens Elvire27-03-191601-11-1999
Baetens Elza Maria
Baetens Emiel
Baetens Emiel Seraphien Jozef13-04-1903
Baetens Emma
Baetens Emma Juliana
Baetens Emma Marie Louise Jeanne21-10-190804-08-1995
Baetens Eugène
Baetens Gabrielle Jeanne Marie
Baetens Gerard18-10-191213-08-1938
Baetens Gunther
Baetens Helena
Baetens Ida Marie Rose30-03-19021991
Baetens Jean Baptiste Augustin Florentin14-01-190629-09-1990
Baetens Jean Baptiste Joseph Henri20-04-192811-10-2002
Baetens Jeanne Marie
Baetens Jeanne Marie Louise29-06-191104-08-2002
Baetens Joseph
Baetens Joseph Louis Edouard
Baetens Jozef
Baetens Leonard
Baetens Louis28-05-190531-07-1964
Baetens Louis Jean Joseph03-07-19071930
Baetens Marcel
Baetens Maria
Baetens Maria24-01-190009-03-1900
Baetens Marie Cécile Andrée
Baetens Marie Louise Emma Jeanne04-01-191012-06-1915
Baetens Omer
Baetens Oscar
Baetens Petrus
Baetens Raymond
Baetens René Eugène Joseph17-02-190119-09-1964
Baetens Rob23-12-192313-07-1990
Baetens Roger31-03-193204-07-2007
Baetens Suzanna16-03-192708-02-2020
Baetens Suzanne Marie Thérèse
Baetens Thérèse
Baetselier Palmyra
Baetsle August
Baetslé Emmanuel
Baetsleer Gerardus
Baetsleer Joanna
Baetsleer Joanna
Baevegems Albert
Baevegems René
Baeyaert Augusta
Baeyaert Frans29-08-190426-01-2000
Baeyaert Henri28-04-190316-05-1976
Baeyaert Irma20-12-191429-04-2006
Baeyaert Maria
Baeyaert Maurits
Baeyens Adrianus Franciscus
Baeyens Aimé
Baeyens Albert
Baeyens Albert
Baeyens Albert03-07-191504-05-2000
Baeyens André03-12-190619-03-1987
Baeyens Angela
Baeyens Anja
Baeyens August
Baeyens Bernardus
Baeyens Charles
Baeyens Christane
Baeyens Cyriel
Baeyens Eugène
Baeyens Francine
Baeyens Julia
Baeyens Laurette18-10-194305-05-2009
Baeyens Medard
Baeyens Omer Petrus Rosalie22-01-190212-02-1936
Baeyens Rosalia Maria
Baeyens Stephanie
Baeyens Theoduul
Baeyens Zulma
Bafcop Albert
Bafcop Florent
Bafcop Herman
Bafcop Norbert
Bafcop Origène
Bafcop Robert
Bafcop Yvonne
Bafort Frans
Bafort Gaston
Bafort Jozef
Bafort Marie-Jeanne
Bafort Pol
Bafort Roger
Baghein Gabrielle Maria24-01-192425-01-1981
Baghein Irène
Bagin Ivan1999
Bagin Stefaan
Baguet Leon
Baillet Cécile
Bailleul Albert2006
Bailleul Alfons
Bailleul Alice20-10-1914
Bailleul Anna
Bailleul Emiel
Bailleul Engelbertus Charles
Bailleul Gerard
Bailleul Henri
Bailleul Jerome
Bailleul Jozef
Bailleul Jules
Bailleul Katrien
Bailleul Luc
Bailleul Marcel
Bailleul Maria
Bailleul Marie
Bailleul Marie20-10-1914
Bailleul Noëlla
Bailleul Prosper
Bailleur André
Bailleur Georges Joseph02-03-191323-04-1990
Baillie Franciscus
Baillière Pierre
Baillieu André
Baillieu Henri
Baillieu Madeleine
Baillieu Marcel
Baillieu Michel
Baillieul Hendrica Cecilia21-10-192616-03-2002
Baillieul Henricus Eduardus
Baillieul Michael
Bailliu Anna Maria
Bailliu Eugenie
Bailliu Rosalie
Bailly Jeanne Catherine Fernande22-11-1919
Bakelant Marie-Christine04-07-195406-05-1992
Bakker Alida
Bakkers Anna
Bal Alois
Bal Anna
Bal Denise31-05-193329-12-1934
Bal Lodewijk
Bal Paul Leopold24-02-193109-01-2011
Bal Romeo Leopold30-11-190416-06-1992
Balanck Laura
Baland Bertha
Balbaert Charles
Balbaert Wilfried
Balcaen André
Balcaen Cecile
Balcaen Clementine
Balcaen Emiel
Balcaen Germaine
Balcaen Henri
Balcaen Irena Romania01-08-191103-02-1988
Balcaen Leon
Balcaen Lina27-05-193728-08-2001
Balcaen Marcel
Balcaen Marie Mathilde
Balcaen Paul30-05-192202-10-2001
Balcaen Simonna
Baldewijns Anny01-08-193709-12-2017
Balduck Astrid
Balduck Frans
Balduyck Alidor
Balduyck Gaston
Balduyck Henri
Balduyck Jozef
Balduyck Yvette2019
Balemans Frans
Balette Yvonne
Balfoort Pierre2013
Ballegeer Achiel
Ballegeer Albertus
Ballegeer Alice
Ballegeer Annie
Ballegeer Camilla05-11-1908
Ballegeer Eduard
Ballegeer Emiel Jozef05-03-1905
Ballegeer Georgius Josephus02-05-192926-02-2011
Ballegeer Josef Maria Gilbert04-08-1943
Ballegeer Juliaan René04-01-1906
Ballegeer Leon
Ballegeer Maria
Ballegeer Marie Louise
Ballegeer Mathilde
Ballegeer Omer Prosper24-01-1904
Ballegeer Oscar
Ballegeer Richard August22-07-1927
Ballegeer Suzanne
Ballekens Adolf
Ballekens Anna
Ballekens Margaretha
Ballekens René
Ballekens Roger
Ballet Jozef
Balliere Achiel
Ballieu Achille
Ballieu Basiel
Ballieu Clemantina
Ballieu Gabriël1989
Ballieu Germaine
Ballieu Godelieve
Ballieu Louis
Ballieu Marcel
Ballieu Maria29-03-196002-02-2013
Ballieu Olivia
Ballieu Raphaël
Ballion Fernanda
Balliu Fernand
Ballois Marie12-03-191008-02-2011
Balloy Arno
Balloy Bernard30-03-193229-02-2008
Bals Maria
Bals Nicole
Balzat Edmond
Bamelis Lize14-01-201114-01-2011
Bamelis Maurice
Bamelys Simonne25-12-191129-09-2008
Bammers Eugène
Banck Frans
Banck Joannes
Banckaert Anne
Banckaert Denis23-01-195719-06-1994
Banckaert Eric12-04-193807-01-1981
Banckaert Geert04-01-193711-04-1978
Banckaert Godelieve10-07-192831-12-1992
banckaert Joanna
Banckaert Jules Henri04-04-191319-06-1998
Banckaert Valère21-09-190401-11-1974
Bangels Jules
Bar Charles
Baraitre Karel05-04-1995
Baranger Magdalena
Baratto Alain
Baratto Georgette2002
Baratto Henri
Baratto Johnny
Barbaix Pierre
Barbary Romain
Barbe Albert20-02-191529-05-1968
Barbery André
Barbery Jacques
Barbery Joseph
Barbery Marie
Barbez André1988
Barbier Jean-Pierre
Barbier Jules27-12-1901
Barbier Julien
Barbier Laurent2011
Barbier Robert
Barbier Roger08-10-192824-04-1996
Barbieux Robert
Barbiez Lieselotte
Barbion Julia
Barbry Georges
Bardijn Alfons
Bardijn Frans
Bardoel Carlos10-06-192606-11-1999
Bardoel Leonard
Bardoel Marie Theresia16-05-190931-07-1992
Bardoel Rachelle12-04-190502-08-1992
Bardoel Romania Maria14-06-190312-07-1966
Bardyn Pierre Joseph
Bardyn Thomas
Barnett Elise Henriette09-12-19512015
Barnett Richard
Baroen Rosalie
Barr Chester19261968
Barra André
Barra Annie
Barra Karla
Barra Omer
Barra Omer30-12-191915-04-2007
Barra Sabrina
Barrat Johnny
Barrat Remy
Barrat Robert
Barremaecker Isabella
Barremaecker Lucien
Barremaecker Walter
Barrette Julia
Barri Madeleine
Barroo Ignace
Barroo Jan
Bartels Jozef
Barth Franz
Bartholemees Petrus
Bartholomees Kamiel15-04-191003-09-1996
Bartholomeus Georges
Bartholomeus Maria Adilia
Bartholomieux Georges
Bartier Albert Maurice09-06-191424-05-1993
Bartier Kamiel
Bartier Mia
Bartumville Joseph
Bary Juliette
Bas Clotaire Joseph08-04-190020-05-1900
Bas Hubert
Bas Marie
Bas Marie-Thérèse1993
Bas Pieter
Basijn Brigitte
Basseleur Jacoba Maria13-03-190815-07-1980
Bassens Rachel
Bassens René
Bassez Roger
Bassez Roger2001
Bassier Francine2007
Bassier Marcel Geeraard04-12-1909
Bassier Marie
Basslé Alix Helena Maria28-04-1913
Basslé Augusta Maria07-03-1904
Basslé Cyriel
Basslé Marcel Cyriel22-06-191702-2007
Basslé Renatus Karel Lodewijk27-05-1911
Bastiaen Georges
Bastiaen Raphaël
Bastiaens Isidoor
Bastiaens Philomena Rosalia
Bastiaensen Maria
Bastianen Adriaan
Bastien Luc
Bastijns Catherina
Basyn Bertha
Basyn Daniël
Basyn Jacques
Bataille Charles Louis
Bataille Elza Clara
Bataille Henk
Bataille Jozef05-05-190729-01-1982
Bataille Laura Maria Augusta07-09-1901
Bataille Leopold
Bataille Nathalie
Bataillie Anna
Bataillie Lucas1977
Bataillie Maria
Bataillie Martha
Baten Jacobus
Batenburg Huibert
Batens Christiane
Batens Karel
Batens Louisa
Batens Mariette
Batjoens Maria Ludovica
Batselier Gaston
Batsleer Anna2015
Batsleer Antoine
Batsleer Emiel
Batsleer Ivonne
Batsleer Jacqueline
Batsleer Remigius26-02-1911
Battaie Madeleine
Batteu Michel
Battheu An
Battheu An
Battheu Frans
Battheu Leo
Battheu Rosa
Battiau Jeannot
Battiau Oscar
Bau Jules
Baudet Fernand
Baudewijns Joannes
Baudewijns Marcel
Baudewijns Petrus
Baudewyns Jozef
Baudewyns Maria
Baudewyns Petrus
Baudonck Jules
Baudoncq Emma
Baudot Cassandra Lisette Ingrid20-02-197616-02-2011
Baudrez Rachel
Baudrez Roland1986
Baudts Fonny1986
Baudts Marie Joseph
Bauer J.
Baum Josephina
Baute Albert
Baute Albert André13-12-192124-04-2003
Baute Albert Ivo Elisabeth14-06-1917
Baute Alfons
Baute Alice
Baute André
Baute André Albert Jozef27-01-1917
Baute Andreas Aloysius29-11-1911
Baute Anna
Baute Bertha
Baute Bertha Paula03-02-1925
Baute Camiel
Baute Celina03-03-1901
Baute Coleta
Baute Denise
Baute Emiel Aloïs Jozef07-04-1919
Baute Felix
Baute Gabriëlle
Baute Ghisleen Jozef11-08-191515-11-1992
Baute Ivo
Baute Ivo Roger17-02-19211994
Baute Jozef
Baute Marcella
Baute Marie-Louise
Baute Olga
Baute Richard Maurice11-05-1926
Baute Roger André Alfons11-05-1926
Bautens Petronilla
Bauters Alfons
Bauters Fernand
Bauters Frans22-05-191124-03-1988
Bauters Léo
Bauters Marcel
Bauters Maria Stephania
Bauters Robert
Bauts Andre
Bauwen Emilie
Bauwen Margareta24-06-190311-10-1916
Bauwens Adolf
Bauwens Aimé
Bauwens Albert Leopold Marie Josée28-02-1916
Bauwens Albertina Clara20-11-1911
Bauwens Alfons
Bauwens Alice Georgina18-12-1913
Bauwens Amaat Jozef Vincent14-05-1920
Bauwens André
Bauwens André2010
Bauwens André
Bauwens Andreas
Bauwens Angela Augusta10-02-1925
Bauwens Angela Maria Amalia
Bauwens Armand1987
Bauwens Baudewijn
Bauwens Bernard Raymond Marcel07-06-195721-12-1999
Bauwens Camilla
Bauwens Cyriel
Bauwens Cyriel Eduard
Bauwens Danny2016
Bauwens Edgard August Antoon06-07-1919
Bauwens Emelia
Bauwens Emiel Alfons04-03-192911-2006
Bauwens Emma
Bauwens Erna02-04-193910-03-1993
Bauwens Franciscus Adrianus Gerardus Benedictus15-07-1945
Bauwens Franciscus Ambrosius
Bauwens Gabriël Edmond28-08-19342002
Bauwens Georges
Bauwens Germaine
Bauwens Germaine09-03-193422-08-1934
Bauwens Guilielmus
Bauwens Gustaaf
Bauwens Jacques
Bauwens Jan
Bauwens Jeanne11-07-191316-03-1992
Bauwens Joannes
Bauwens Joannes
Bauwens Julia
Bauwens Julien
Bauwens Lucie
Bauwens Malvina
Bauwens Malvina Maria Godelieve23-01-1912
Bauwens Marcel
Bauwens Marcel
Bauwens Margaretha
Bauwens Margriet
Bauwens Maria
Bauwens Maria-Theresia
Bauwens Marie Madeleine
Bauwens Marie-Louise
Bauwens Marinus
Bauwens Martha
Bauwens Mauritz Jozef11-03-1907
Bauwens Noë Urbaan24-03-192726-05-1977
Bauwens Norbert
Bauwens Omer
Bauwens Oscar
Bauwens Oscar Hendrik06-04-1915
Bauwens Petrus
Bauwens Prosper
Bauwens Prosper
Bauwens Prudent31-12-190016-12-1986
Bauwens Raphaël
Bauwens Regina
Bauwens Remi
Bauwens Remi Gerard Cornelius16-01-193625-08-2013
Bauwens René
Bauwens René09-06-191216-06-1992
Bauwens Richard
Bauwens Richard Raymond29-10-191305-12-2002
Bauwens Rita02-05-194917-02-2004
Bauwens Robert Cyriel Vincent14-02-1939
Bauwens Romanie
Bauwens Sophia
Bauwens Urbaan
Bauwens Vincent
Bauwens Vincent01-08-197031-10-1999
Bauwens Vincentius Joseph09-03-1906
Bauwens Willy
Bauwens Willy
Bauwens Yvonne
Bauwin Georges10-08-193905-10-1995
Bayaert Carolus
Bayart Marie Antoinette Clara Agnes
Bayer André
Bayetz Joseph
Bazyn Marie
Bearelle Euphemia
Bearelle Herman
Bearelle Jerome
Beaucarne Françoise
Beaucourt Adolf
Beaufort Achiel
Beaugrand Georgette
Beaulieu Louis15-10-190324-03-1973
Beaulieu Marie-Jeanne1928
Beaumon Albert
Beaumon Luc
Beauprez Johny
Beauprez Ludwine
Beauprez Yvonne
Beaurain Georges1908
Beaurang Jean
Beausaert Cyriel
Beausaert Emiel
Beausaert Louis
Becarren Noël
Becarren Roger
Becarren Suzanne
Becaus Sandrine
Becelaere Martha
Becelaere Medard
Beck Jacqueline
Beckaert Roland
Beckers Gabriël
Beckers Josée
Beckers Marijke
Beckers Paula
Beckers Paulina
Beckers Rosa
Becquaert Daniël28-11-193911-07-2008
Becqué Alphonse
Becqué Franciscus
Becqué Jan
Becqué Maria Melania
Becqué Stefaan
Becquet Paulette
Becu August
Becu Daniël
Becu Hel
Becu Jérôme
Becu Julien
Becu Leopold
Becu Medard
Becu Raymond
Becu Richard
Becue Achiel
Becue Alice
Becue André
Becue André
Becue Charles
Becue Elisa
Becue Elvira
Becue Emiel
Becue Erik
Becue Francine
Becue Gerard
Becue Germaine
Becue Godelieve09-08-1976
Becue Henri
Becue Henri22-07-190607-09-1944
Becue Henry
Becue Hilda
Becue Jan19-08-194805-01-2002
Becue Leon
Becue Louise
Becue Maria
Becue Maria16-09-192718-03-1970
Becue Marie-Thérèse
Becue Werner
Becuwe Camiel
Becuwe Cyriel
Becuwe Gerard
Becuwe Gilbert
Becuwe Godelieve
Becuwe Honoré
Becuwe Madeleine
Beda Vera
Beddeleem Gerard
Beddeleem Gino
Beddeleem Ivonne
Beddeleem Maria
Beddeleem Urbain
Bedert Jacques19-07-195822-08-1979
Bedert Roger01-06-192806-02-1995
Bedoutte Godelieve
Beeckaert André
Beeckaert Christiana
Beeckaert Marie-Louise18-06-192117-10-1994
Beeckman Constantia
Beeckman Dirk
Beeckman Elvida
Beeckman Georgine Augusta
Beeckman Joannes Baptista
Beeckman Leona Rosa Coleta24-02-192005-12-2004
Beeckman Malvina
Beeckman Marc
Beeckmans Maria Anna
Beeckmans Milo
Beeckmans Raoul
Beeckmans Victor
Beekaert Noelly
Beekaert Oscar2004
Beekman Elbreg
Beekman Frontina Johanna27-10-1901
Beekman Wilhelmine1909
Beekman Willemke
Beel Celina22-10-190303-01-1954
Beel Frans
Beel Ignace
Beel Karolien
Beel Marie
Beel Omaar
Beel Omar Rogier28-08-192502-09-2005
Beel Raf1988
Beel René1991
Beelaert Anna Maria Leopoldus28-10-191120-01-2004
Beelaert Gabriël Camiel Petrus21-07-1915
Beelaert Germaine08-01-191513-03-1992
Beelaert Herman Josephus19-03-1911
Beelaert Maria Andrea Leopoldus04-02-191616-04-2010
Beelaert Marie Therese
Beelaert Noelli Octavie27-09-193102-2008
Beelaert Pieter
Beelaert Rosa
Beelaert Suzanna Maria Ludovica13-06-190504-03-1988
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beele Jules
Beele René2006
Beele Roger
Beels Eric
Beels Jordaan
Beels Maurice Jerome04-02-191703-06-1980
Beels Willy
Beense Jacoba Frederika09-12-192101-09-1981
Beerden Jozef
Beerens Antoine2015
Beerens Elza
Beerens Raoul
Beeris Willy
Beerlandt Gabriel
Beerlandt Jacqueline
Beerlandt Johnny31-01-194806-03-2000
Beerlandt Maria
Beerlandt Martha08-11-190121-05-1969
Beerlandt Maurice
Beerlandt Michel
Beernaert Alicia
Beernaert André
Beernaert Andréa26-05-1927
Beernaert Anna
Beernaert Anna Theresia
Beernaert Arthur15-08-191805-03-1991
Beernaert Augusta
Beernaert Camiel
Beernaert Cesar13-03-190316-06-1991
Beernaert Charles Emile30-09-190305-08-1963
Beernaert Charlotte04-06-192421-05-2000
Beernaert Constant
Beernaert Cyriel Theofiel27-01-190106-11-1976
Beernaert Daniël
Beernaert Diane
Beernaert Elza Magdalena06-10-190410-02-1919
Beernaert Emile25-06-19241992
Beernaert Emilie
Beernaert Eugène16-06-190220-03-1945
Beernaert Geert27-12-196401-11-1997
Beernaert Georges
Beernaert Germaine02-06-190711-09-1995
Beernaert Germana29-01-1917
Beernaert Ghislain Jules07-09-1960
Beernaert Gustaaf
Beernaert Gustave18-07-190413-06-1977
Beernaert Gustave19-09-190726-08-1981
Beernaert Helena
Beernaert Irena
Beernaert Irma
Beernaert Jean30-07-1932
Beernaert Jeanette23-07-192728-07-1976
Beernaert Josephus
Beernaert Julia
Beernaert Julia14-05-191411-1983
Beernaert Juliaan Gustaaf15-05-1932
Beernaert Julie
Beernaert Léonie19-02-191120-01-1936
Beernaert Lieve03-02-194001-11-1992
Beernaert Luc
Beernaert Madeleine13-10-190719-11-1992
Beernaert Marcel
Beernaert Marcel1983
Beernaert Marcel05-12-192026-06-2004
Beernaert Marguerite13-12-190321-05-1997
Beernaert Maria
Beernaert Maria
Beernaert Maria
Beernaert Maria30-06-190918-10-1995
Beernaert Maria Théresia
Beernaert Marie Josée02-07-19172004
Beernaert Martha09-05-2004
Beernaert Martine17-07-195416-11-2018
Beernaert Maurits Omer02-11-1928
Beernaert Nadine
Beernaert Noëlla26-02-191105-02-1992
Beernaert Odette13-05-192519-09-1989
Beernaert Odon02-01-190418-08-1986
Beernaert Paul03-190105-1939
Beernaert Paula
Beernaert Raoul03-11-191108-1965
Beernaert Raphaëlla
Beernaert René
Beernaert Romain
Beernaert Silvie
Beernaert Simone26-09-1930
Beernaert Stefanie
Beernaert Willy26-07-1935
Beernaerts Agnes
Beernaerts André
Beernaerts Germain
Beernaerts Gustaaf03-01-1902
Beernaerts Leonardus
Beernaerts Marc
Beets Dorothé
Beeusaert Alida Clara19-08-1957
Beeusaert Felix
Beeuwsaert Achiel
Beeuwsaert Camiel
Beeuwsaert Georges30-11-192524-02-2004
Beeuwsaert Georgine
Beeuwsaert Laura19-09-191906-11-1982
Beeuwsaert Madeleine14-03-192707-09-2011
Beeuwsaert Marcel10-12-1994
Beeuwsaert Martin30-05-190307-03-1977
Beeuwsaert Mauritz20-11-191923-08-1995
Beeuwsaert Michiel Marcel16-04-191330-07-1975
Beeuwsaert Petrus11-10-190625-02-1981
Beeuwsaert René13-06-191429-01-1977
Beeuwsaert Urbain05-11-193216-11-2002
Begein Florette
Beghein Marcel1996
Beghein Silvia
Begijn Clarisse15-01-191518-08-1987
Begijn René
Begijn Theofiel
Behaegel Carolina
Behaegel Gilbert
Behaegel Jeanne
Behaegel Marguerite
Behaegels Adriana Irma
Behaeghe Maurice12-08-190107-10-1990
Behaeghel Achiel
Behaeghel Albert13-02-191927-05-1991
Behaeghel Ann
Behaeghel Charles
Behaeghel Gerard
Behaeghel Gustaaf
Behaeghel Irma
Behaeghel Julien
Behaeghel Lucien
Behaeghel Lutgarde
Behaeghel Marcel
Behaeghel Maria
Behaeghel Maria
Behaeghel Marie-José2007
Behaeghel Pieter
Behaeghel Zosima
Beheydt Anna
Beheydt Eleonora
Beheydt Gabriëlla08-05-192007-03-1998
Beheydt Gilbert21-02-192212-06-1985
Beheydt Karel
Beheydt Paul19-11-191221-12-1968
Beheydt Paula Maria09-09-191207-02-1965
Beheydt Roger23-08-193406-09-2000
Beheydt Willem Hendrik10-08-190519-12-1958
Beheydt Willy03-09-193321-05-2003
Beheyt Henricus
Beheyt Maria
Behiels Erik05-04-196115-03-2015
Behiels Piet
Beijts Alice19-09-192520-07-2008
Beirens Achiel
Beirens Alida
Beirens Bavo
Beirens Irma
Beirens Louisa
Beirens Oscar
Beirens Robert Gustaaf23-05-191605-05-1980
Beirens Theofiel
Beirens Tony Joseph08-01-194606-04-1946
Beirens Yvonne
Beirinckx Lisa
Beirlaen Agnes
Beirlaen René
Beirnaert André
Beirnaert André
Beirnaert Annie2004
Beirnaert Engelbertus
Beirnaert Georges
Beirnaert Jeannine Gustaaf Julienne20-07-1957
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Beirnaert Magdalena Judith13-06-1914
Beirnaert Maria
Beirnaert Marie Henriette22-10-190105-06-1987
Beirnaert Mariette
Beirnaert Maurits Aloïs27-12-1912
Beirnaert Noëlla23-07-191723-11-2000
Beirnaert Richard
Beirus Germaine
Bekaert Aimé
Bekaert Aimé
Bekaert Aimé André17-12-1903
Bekaert Alberic
Bekaert Albert Achiel René26-07-1916
Bekaert Alfons
Bekaert Alfons
Bekaert Alice
Bekaert Alice
Bekaert Alida
Bekaert Aline
Bekaert Aloïs
Bekaert André
Bekaert André
Bekaert André2003
Bekaert André Remi Emiel15-01-193127-07-1979
Bekaert Andreas
Bekaert Andrée
Bekaert Anna07-10-192605-07-1997
Bekaert Anna Clara27-09-192104-12-1966
Bekaert Antoine
Bekaert Antoon29-07-192825-05-1997
Bekaert Bob
Bekaert Camiel
Bekaert Camiel
Bekaert Carlos Maurits06-05-1931
Bekaert Constant
Bekaert Cyriel
Bekaert Daniël27-06-191822-06-1994
Bekaert Eddy
Bekaert Elisa
Bekaert Emiel
Bekaert Ernest
Bekaert Francois
Bekaert Frans
Bekaert Frederik Albert04-12-191714-08-1996
Bekaert Gabriel
Bekaert Gabrielle20-02-191003-09-1995
Bekaert Gaston2010
Bekaert Geertrui
Bekaert Georges
Bekaert Gerda
Bekaert Germaine
Bekaert Germaine
Bekaert Germaine20-08-190318-02-1999
Bekaert Henri
Bekaert Hilona Maria17-02-1929
Bekaert Honoré Remi24-09-190228-10-1962
Bekaert Ivo
Bekaert Ivo
Bekaert Jerome24-12-191220-02-1996
Bekaert Joanna
Bekaert Joseph
Bekaert Joseph Germain Gerard09-02-192231-01-1968
Bekaert Jozef
Bekaert Jozef
Bekaert Jules
Bekaert Jules
Bekaert Jules2005
Bekaert Juliette
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leonard
Bekaert Leonard
Bekaert Louisa
Bekaert Luc29-06-196403-11-2010
Bekaert Marc
Bekaert Marcel
Bekaert Maria
Bekaert Maria
Bekaert Maria
Bekaert Maria08-12-192930-06-1992
Bekaert Marie
Bekaert Marie30-04-190119-07-1989
Bekaert Marie Anna
Bekaert Marie Mathilde
Bekaert Marie-Aimée
Bekaert Martha
Bekaert Maurice
Bekaert Maurice
Bekaert Medard2007
Bekaert Michel
Bekaert Nicole
Bekaert Octaaf
Bekaert Omer
Bekaert Patrick
Bekaert Paul
Bekaert Petrus
Bekaert Petrus Franciscus
Bekaert Pol30-04-191518-09-1996
Bekaert Prosper08-02-193318-05-1976
Bekaert René
Bekaert Robert
Bekaert Robert Prosper Jozef Marie22-01-1920
Bekaert Thierry
Bekaert Yo
Beke Camiel
Beke Hendrik
Beke Henri
Beke Hermine
Beke Ivo
Beke Ivonne
Beke Justina
Beke Philemon
Beke Roger
Bekemans Ignace29-12-2008
Bekemans Leonce
Bekkers Godelieve
Bekkers Simone
Belaen Alice
Belaen Alidor13-10-191704-08-1991
Belaen André
Belaen Anna26-08-191226-01-1999
Belaen Annie10-10-194002-09-1998
Belaen Antoinette09-09-191618-12-2004
Belaen Celina29-04-190807-04-1990
Belaen Dirk
Belaen Jozef Henri08-10-190306-01-1978
Belaen Lia17-02-192130-12-1997
Belaen Lucienne
Belaen Margriet29-05-190218-08-1975
Belaen Maria-Louisa
Belaen Paula Denisia14-08-192723-01-1966
Belaen Werner16-09-193804-06-2005
Belckx Maria
Bellaert Flora
Bellaert Gaston22-10-1911
Bellaert Hermenie
Bellaert Maurice Cyriel06-11-1925
Bellaert Michel
Bellaert Petrus
Bellaert Petrus
Bellaert Vincentius
Bellecoste Cyriel
Bellefroid Mariette2012
Bellekens Celine
Bellemans Alfons
Bellemans Justin
Bellemans Maria
Bellens Joseph
Bellens Victor
Bellicourt Karel
Belligh Joris
Belligh Madeleine
Bellis Angèle
Belmans Alina
Belmans Catharina
Belpaeme Eduard
Belpaire Lucienne
Belpaire Michel Joseph29-01-192002-07-1985
Belpaire René
Belpalme Aeneas
Bels Joannus
Belsack Marie-Louise
Benaets Louisa
Benauwt Jules
Benauwt Julien
Benere Willy19-07-192229-01-1998
Beniest Magdalena
Benmohar Samy
Bennebroek Irma
Benoit Adolf
Benoit Agnes22-04-192301-04-1999
Benoit Gaston
Benoit Germaine
Benoit Marie-Thérèse08-12-193526-07-1988
Benoot Achiel1981
Benoot Annie
Benoot Danny
Benoot Eugenie
Benoot Florine
Benoot Germaine11-01-190714-12-1995
Benoot Margriet
Benoot Paula
Bens Charles
Bens Josephine
Bentein Achiel
Bentein André
Bentein Christa
Bentein Cyriel
Bentein Frieda
Bentein Gerard
Bentein Honoré
Bentein Kamiel
Bentein Maria20-01-192314-06-1936
Bentein Remi
Bentein Willy
Benteyn Anita
Benteyn Erna
Benteyn Joan
Bentin Leon Aug
Bentin Theresia
Bequé Alberta
Bequé Felix
Bequet José26-04-1912
Bequoye Benny
Berat Daniel16-12-192312-12-2007
Berat Georges
Berat Omer
Berben Emiel
Berben Mathieu
Berben Peter Jan
Berckmans August
Berckmoes Aloïs
Berckmoes Engelbertus
Berckmoes Petrus
Berckmoes Sidonie
Berckx Leopold
Berends Hendricus Josephus
Berg Carolus
Bergé Roland20-05-192413-02-2010
Bergeman Bertha07-12-191828-03-1994
Bergeman Marie-Louise
Bergen Jef10-09-191325-08-1994
Berger Hedwig
Bergerie Celina
Bergez Janine
Bergez Jozef
Bergez Maurice
Berghgracht Paula02-03-192803-08-2000
Berghman Carlos
Berghman Constant
Berghman Filip
Berghman Irène06-12-192620-04-1998
Berghman Leon
Berghman Marcel13-12-193128-07-1988
Berghman Mariette24-01-192924-10-2002
Berghmans Maria2008
Bergiers Maria
Bergiers Marie Estelle
Bergman Camiel
Bergman Simonne
Bergmans Frans
Berkein Ghislaine
Berkers Rosa29-09-192814-08-2020
Berlamont Henri
Berlamont Margriet
Berlamont Marnix
Berlamont Rita
Berlamont Willy
Berlanger Jan Baptist
Berlé Adriana Julia Martha23-03-1908
Berlé Bertrand Jozef28-03-1915
Berlé Guillelmus28-03-1903
Berlé Helena Maria03-06-1901
Berlé Jordaan Prosper06-10-1905
Berlé Maurits Emiel Jozef06-03-1913
Berlé Roger Jozef08-06-1931
Berlé Rosalia
Bermejo Francisco
Bernaert Denise
Bernaert Firmin
Bernaert Gerard
Bernaert Guido
Bernaert Helene19142004
Bernaert Jozef
Bernaert Laurent
Bernaert Maria
Bernaert Marie Palmyre Esther26-01-191128-05-1997
Bernaert Palmyre
Bernaert Rita
Bernaert Simone
Bernaerts Aloïs
Bernaerts Angelica
Bernaerts Frans
Bernaerts Jozef
Bernaerts Maria Celestina
Bernard Albert Leonard23-06-191910-03-1979
Bernard Christ
Bernard Claire
Bernard Désiré
Berneel Judith
Berntzen Gerarda
Berouw Marie-Louise20-01-191618-10-2003
Berouw Yvonne02-04-190708-03-1973
Berquier René David Emile Paul10-10-191027-11-1975
Berquin André
Berquin Jacques
Berquin Jo
Berquin Jo15-07-194407-02-2000
Berquin Magda2009
Berquin Willy
Bert Anna
Bert Augusta Margareta31-12-190525-06-1998
Bert Clementina28-03-1903
Bert Gabriëlle13-08-1908
Bert Helena13-05-1903
Bert Henri
Bert Hortense
Bert Maria Ludovica10-07-1911
Berteel Eddy22-06-195403-07-1984
Berteloot Eduard
Berteloot Joris
Berteloot Maria Ludovica
Berteloot Michel
Bertels Julia
Bertels Louis
Berten Etienne
Berten Germaine
Berten Henri
Berth André
Berth Frans
Berth Ivonne
Berth Jimmy
Berth Joannes
Berth Joannes
Berth Jules
Berth Mady25-09-196107-03-2020
Berth Maurits
Berth Raymond
Berth Suzanne18-12-192404-12-2018
Bertheloot Helena
Berthier Franky
Bertier Willy31-05-192619-12-1987
Bertijn Leona
Bertin Egide Jozef
Berton Daniel
Berton Dany
Berton Iser
Berton Malvina
Berton Sophie
Bertrams Hubertus Johannes Antonius Franciscus
Bertrand Adolf
Bertrand Albert02-04-190617-01-1941
Bertrand Benoît
Bertrem Roger
Bervoet Gilbert1999
Bervoet Gunther
Berwouts Edouard
Beselaere Henri
Beselaere Irma
Beselaere Sylvie
Besselinck Eduardus Marinus07-08-191312-02-1980
Bessem Henri
Bessemans Arthur
Bessemans Eduard
Bessemans Edward
Bessemans Jules
Beterams Willy Jan Maria Bertha Hendrik02-03-192229-06-2005
Bethelem Daniel
Bethuyne André05-09-192611-09-2004
Bethuyne Georges
Betsens Maria06-08-192522-07-2016
Bettenbroek Jantina
Bettens Denise
Bettens Luc
Bettens Romanie Marie
Bettens Sylvie
Betune Marguerite Léonie Ghislaine08-08-19081987
Beuckelaere André29-05-192727-05-1998
Beuckelaere Godelieve
Beuckelaere Henri
Beuckelaere Omer
Beuckelaere René Jozef08-01-192207-03-2004
Beuckels Anne-Marie
Beuckels Auguste
Beuckels Christel
Beuckels Edmond
Beudaert Jozef
Beugle Zenobe
Beulens Jean
Beulens Jo
Beullekens Frans
Beullens Frans
Beullens Johannes
Beuls Marc
Beuls Urbain
Beun Marie-Thérèse
Beun Maurice1990
Beun Raymond
Beun René
Beunckens Louis
Beunckens Maurice
Beunckens Oscar
Beunens Marleen
Beuren Axel2013
Beurms Herman
Beus Isabella
Beuselinck Alice
Beuselinck August
Beuselinck Carolus Philippus
Beuselinck Edmond
Beuselinck Gerard
Beuselinck Gerard
Beuselinck Germaine
Beuselinck Godelieve
Beuselinck Hendrik Jozef Corneel29-03-192312-12-2001
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri30-08-191102-05-1991
Beuselinck Jaak06-02-195316-05-1970
Beuselinck Jerome2000
Beuselinck Jozef
Beuselinck Jules
Beuselinck Julien
Beuselinck Julien03-05-190315-05-1931
Beuselinck Julien Lud.14-04-1902
Beuselinck Karel Lodewijk17-10-190620-08-1945
Beuselinck Leonie
Beuselinck Leontine
Beuselinck Margaretha13-07-192113-09-1997
Beuselinck Marie-Thérèse
Beuselinck Martha
Beuselinck Oscar
Beuselinck Rachel
Beuselynck Leonie
Beusmans Jos
Bevernage Anne
Bevernage Maria Jozefina23-07-190618-11-1922
Bevernage Monique26-09-194416-05-2006
Bevernagie Hector
Bevers Corneel
Bex Albert
Bex Clementine
Bex Sidonie
Beyaert Armand21-08-192719-07-2003
Beyaert August
Beyaert Barbara
Beyaert Désiré
Beyaert Gerard
Beyaert Jozef
Beyaert Maurice
Beyaert Maurice
Beydts Victor
Beyen Daniel
Beyen Engelbertus
Beyen Gustaaf
Beyens Georges
Beyens Germain1985
Beyens Luc
Beyens Maria Dympna20-12-190029-09-1972
Beyens Paulette30-06-194130-06-1985
Beyl Maurice
Beyls Annemie
Beyls Emiel
Beyls Godelieve
Beyls Hugo
Beyls Jos
Beyls Leontine
Beyls Maria
Beyls Martha
Beyls Mathilde
Beyls Roger
Beyls Roland
Beyls Zoë
Beyne Bernard
Beyne Louis Prosper Jozef12-11-1933
Beyne Oscar
Beyne Prudencia
Beys Elvira
Beys Eugenie
Beys Hortence
Beys Irma
Beys Louis
Beys Maria
Beyst Anna
Beyst Clara
Beyts Cordula
Bezot René09-08-190613-08-1985
Biasino Alma
Biasino André
Biddelo Hubertine
Biebauw Anna08-04-193205-02-2014
Biebauw Georgette
Biebauw Lia José02-02-1939
Biebauw Marcel
Biebauw Michel
Biebauw Paula
Biebauw Robert
Biebouw Paula22-07-192322-09-2004
Biebouw Rachel2011
Biebouw Vital
Biebuijck Antonia
Biebuyck André
Biebuyck André
Biebuyck Annie
Biebuyck Jozef
Biebuyck Jules Oscar
Biebuyck Liliane
Biebuyck Paul
Biebuyck Paula
Bienstman Godelieve Maria18-03-192810-12-1998
Bierré Hippoliet
Biervliet Carlos
Biervliet Margareta
Biervliet Ursula
Bierwerts Lambertus
Biesbrouck Agnes17-11-192222-12-1966
Biesbrouck Andre
Biesbrouck Emile Joseph20-08-192704-10-1991
Biesbrouck Josef
Biesbrouck Norbert
Biesemans Frans
Biesemans Ivonne
Biesmans Krimhilde
Biesmans Marc
Biesmans Petrus1998
Biesmans Wolfgang
Bijl Eliane
Bijl Fernand
Bijl Josiane
Bijl Monique17-08-2015
Bijloos Jan
Bijtebier Georges
Bijttebier Alois27-10-190005-04-1971
Bijttebier Anaïs
Bijttebier Simonne
Bik Jacoba
Bil Gerard2012
Bilaey Yvonna Alida Maria11-11-1916
Bilau Albert
Bilcke Francisca
Bilcke Gerard
Bilcke Horace
Bilcke Irène
Bilcke Pieter
Bille Albert
Bille Rachel Maria Anna12-06-190128-09-1994
Billem Florent
Billen René
Billens Filip
Billiau Eddy
Billiau Georgette
Billiau Jeanne
Billiau Lucien
Billiau Lutgard
Billiau Maurice08-07-192401-12-2014
Billiau Odiel
Billiau René
Billiau Willy
Billiauw Alma
Billiauw Edmond
Billiauw Eduard
Billiauw Henri
Billiauw Jenny
Billiauw Juliette
Billiauw Maria
Billiauw Maurice04-10-191519-11-2000
Billiet Achiel
Billiet Alidor
Billiet André
Billiet André
Billiet Angèle
Billiet Annette24-02-192630-03-2005
Billiet Arthur
Billiet Carlos Edmond16-10-194401-06-1996
Billiet Constant11-11-191416-11-1974
Billiet Firmin
Billiet Irène
Billiet Josepha Helena Monique05-01-1938
Billiet Laura
Billiet Louis
Billiet Margriet
Billiet Maria-Louisa06-03-1902
Billiet Marie-José
Billiet Michel17-02-192723-07-2002
Billiet Philippe
Billiet Roger
Billiet Steve
Billiet Tuur2013
Billiet Wilfried
Billiet Wilfried
Billiouw Raymond14-10-192721-02-2010
Billoy Antoinette
Billoy Elisa
Billoy Emiel
Billoy Petrus27-11-192111-03-2006
Bilte Carolina
Bincquet Joseph03-11-191912-08-1986
Bincquet Lena20-10-191805-12-1998
Binnebeek Maria
Bintein Cyriel
Bintein Gaston
Bintein Joseph
Bintein Julia
Bintein Marcel
Bintein Marie
Bintein Zenobie
Biront Lucienne
Bisschop Adelina Maria06-07-1921
Bisschop Adiel07-02-192227-12-2019
Bisschop Irené
Bisschop Karel
Bisschop Laura
Bisschop Lydia
Bisschop Maria
Bisschop Roger
Bisschop Willy23-04-192808-05-1995
Bisschop Yvonne
Bisschop Yvonne
Bittremieux Janine
Biva Frans
Biver René12-09-193725-11-2006
Bladt Jan Frans1963
Bladt Roger2009
Blaison Raoul
Blake Jacques
Blake-Hales Jamas
Blanchaert Albert
Blanchaert August
Blanchaert Dirk
Blanchaert Gaston
Blanchaert Ghislain
Blanchaert Irené
Blanchaert Lindert07-06-197810-04-2019
Blanchaert Marcel
Blanchaert René
Blanchaert Theophiel
Blanchard Ludovica
Blanckaert Albert1990
Blanckaert Annie
Blanckaert Basiel
Blanckaert Charles
Blanckaert Clara
Blanckaert Colette
Blanckaert Constantinus
Blanckaert Cordula
Blanckaert Cyriel29-03-192825-12-2005
Blanckaert Ferdinand13-12-191017-03-2000
Blanckaert Frans
Blanckaert Gilbert
Blanckaert Gustaaf05-01-192309-05-2005
Blanckaert Gustave
Blanckaert Jakobus Hypoliet
Blanckaert Jef
Blanckaert Joseph
Blanckaert Lieve2008
Blanckaert Louise05-06-192003-11-1988
Blanckaert Louise-Marie09-11-190523-02-1968
Blanckaert Ludovicus
Blanckaert Marcel
Blanckaert Maria13-06-192513-10-2000
Blanckaert Martha1981
Blanckaert Maurits1984
Blanckaert Monique
Blanckaert Paula2014
Blanckaert Pegalia
Blanckaert Peter
Blanckaert Prosper Paulus14-08-1912
Blanckaert Rachel
Blanckaert Remi
Blanckaert René
Blanckaert Renilde
Blanckaert Robert
Blanckaert Roger
Blanckaert Roger
Blanckaert Silvère
Blanckaert Willem
Blanckaert Willy
Blanckaert Willy1985
Blanckaert Yvette05-02-193227-07-2006
Blancke André
Blancke Audric
Blancke Augustinus
Blancke Charlotte
Blancke David
Blancke Désiré
Blancke Dirk
Blancke Etienne16-09-195217-08-2022
Blancke Franciscus
Blancke Gerarda07-02-1904
Blancke Godelieve
Blancke Henrica Catharina
Blancke Joanna
Blancke Joanna Cornelia
Blancke Joannes
Blancke Joannes
Blancke Joannes Franciscus
Blancke Josephus
Blancke Josephus Franciscus
Blancke Mady
Blancke Margriet
Blancke Maria
Blancke Maria
Blancke Maria Cornelia
Blancke Maria Theresia
Blancke Marie Therese
Blancke Maurice2018
Blancke Mieke
Blancke Noël
Blancke Oscar
Blancke Petrus Franciscus
Blancke Petrus Josephus
Blancke Roger2013
Blancke Rudy
Blancke Silvester
Blancke Sophia
Blancke Walter
Blancquaert Adolf
Blancquaert Christina
Blancquaert Joannes
Blancquart Marcella16-05-2000
Blankaert Louis
Blankaert Maurice Petrus08-08-190529-12-1971
Blankaert Oscar
Blankaert Raoul
Blankaert Robert
Blankaert Roger Isidoor17-12-193604-06-1992
Blanpain Camille Jeanne Georgette10-12-190227-10-1972
Blanpain Fernand Constant Telesphore19-05-190928-08-1927
Blaton Edward
Blaton Lena
Blaton Simonne
Blaublomme Anne-Marie
Blaublomme Louis
Blauwaert Marie23-04-190401-08-1993
Blauwblomme Gerard
Blauwblomme Marie
Blauwblomme Mathilde
Blauwblomme Pharaïlde
Blauwers Jozef
Blauwet August
Blauwet Guido23-11-192727-06-2002
Blauwet Maria
Blauwet Pertti24-10-197816-04-1998
Blauwet Renilde
Bleijenbergh Maria
Bleuzé Hermine
Bleuzé Rosalie
Bleyaert Adolf
Bleyaert Arthur
Bleyaert Aurette Eugenie Marie05-02-193431-01-2006
Bleyaert Fernand
Bleyaert Henri
Bleyaert Jozef Albert Maria25-06-1912
Bleyaert Leonie Marie
Bleyaert Maria
Bleyaert Maurits Jozef21-01-1910
Bleyaert Michel
Bleyaert René Jozef23-04-1900
Bleyaert Robert Charles20-10-192306-01-2009
Bleyen Livinus
Bleys Achiel
Blieck Abeline Victorine
Blieck Achiel07-02-191030-01-1990
Blieck Achille Camille15-04-1906
Blieck Alixe Sophie
Blieck André17-11-2007
Blieck Bérengère
Blieck Camille Cyrille
Blieck Celine Emma
Blieck Celine Victorine
Blieck Emile Cyrille
Blieck Flavie Eudoxie
Blieck Gilbert
Blieck Henri Joseph
Blieck Joseph Adolphe
Blieck Joseph Henri
Blieck Jules Cesaire
Blieck Jules Romain
Blieck Leon Jerome01-05-1900
Blieck Marie Louise
Blieck Philomene
Blieck Romanie Lcuie
Blieck Simonne
Blieck Victorine Celine
Blijweert Rosalia
Blindeman Joseph
Block A.
Block David10-08-191324-01-1976
Block Jules Maria28-12-193904-02-1945
Blockeel Ferdinand
Blockeel Marie-Louise2008
Blockeel Theodule
Blockx Frans
Blockx Maria Elisabeth
Bloemen Josephina Maria Margaritha
Bloemen Jozef23-05-191027-04-1983
Bloemen Madeleine Laura26-08-1909
Bloemmen Suzanne
Bloes Jerome
Bloes Norbert Henri19492021
Bloeyaert Frederic
Blom Achiel
Blom Leonie
Blom Margaretha Hendrika29-06-1907
Blom Nicolaas Gerardus
Blommaers Pieter
Blommaert August
Blommaert Eduard
Blommaert Eduard
Blommaert Florent
Blommaert Karel
Blommaert Marie-Jeanne
Blommaerts Leo Jozef
Blomme Achiel
Blomme Achille
Blomme Adrienne
Blomme Albert
Blomme Albert
Blomme Alexander
Blomme Alfred
Blomme Alice
Blomme Alice
Blomme Alois
Blomme André
Blomme André
Blomme André19-03-191605-06-1985
Blomme Andreas Mauritius06-06-1909
Blomme Angela
Blomme Anick
Blomme Anna
Blomme Anna27-08-190817-03-2005
Blomme August08-01-192601-02-2008
Blomme Augusta Celina25-09-191211-09-2004
Blomme Barbara
Blomme Bérénice27-12-193124-03-2015
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Celia1974
Blomme Charles
Blomme Cyriel Omer
Blomme Daniël
Blomme Donald
Blomme Eddy
Blomme Edmond
Blomme Edward
Blomme Elodie
Blomme Eric Kamiel Jozef27-02-1952
Blomme Eugène1990
Blomme Fernand
Blomme Franky
Blomme Frida Maria Marguerite08-02-193422-02-2010
Blomme Gaston Hendrik04-01-1921
Blomme Georges
Blomme Georges23-02-192225-02-2009
Blomme Georgette15-09-192917-04-1996
Blomme Geraldine
Blomme Gerard
Blomme Gerard29-12-192022-09-1998
Blomme Gilbert
Blomme Godelieve
Blomme Godelieve30-01-191302-03-1994
Blomme Gustaaf Urbaan10-01-1920
Blomme Gustaaf Urbaan11-03-1920
Blomme Helena Maria23-07-1910
Blomme Herman
Blomme Irené
Blomme Irma
Blomme Irma Maria21-09-1904
Blomme Isabeau
Blomme Jules
Blomme Juliana Maria
Blomme Julianus01-03-1913
Blomme Julie04-12-191110-10-1992
Blomme Kamiel27-09-1913
Blomme Leonie
Blomme Luc
Blomme Lucien
Blomme Lucien
Blomme Ludovicus
Blomme Ludovicus07-08-190910-08-1961
Blomme Madeleine
Blomme Madeleine10-09-190528-01-1991
Blomme Magdalena16-04-1900
Blomme Magdalena Maria Louisa11-05-192603-10-2018
Blomme Majella Maria03-11-192411-2007
Blomme Marcel
Blomme Marcel17-04-192731-10-2000
Blomme Marie-Louise
Blomme Marie-Louise2006
Blomme Mariette
Blomme Mark
Blomme Martha
Blomme Maurice25-05-1919
Blomme Maurice Cyriel Marie16-07-1931
Blomme Maurits21-06-192231-07-1994
Blomme Medard03-05-191827-08-1996
Blomme Melissa
Blomme Michel20-02-190907-09-1994
Blomme Monique
Blomme Octaaf
Blomme Oscar
Blomme Oscar
Blomme Paula Ida Maria30-07-1902
Blomme Peter
Blomme Prosper
Blomme René Jozef Prosper13-12-1906
Blomme Richard22-07-1900
Blomme Rita
Blomme Roger
Blomme Roger16-11-192407-07-2001
Blomme Suzanne24-04-192611-09-1981
Blomme Urbaan Robert09-09-19212005
Blomme Valeer Victor04-07-193306-2007
Blomme Wilfried
Blomme Willy
Blomme Willy14-04-1947
Blondé Jean
Blondeau Jean
Blondeel Albert
Blondeel Alice02-09-191220-08-2001
Blondeel Angèle
Blondeel Anna2008
Blondeel Antoine Marie Jozef20-11-193407-12-2013
Blondeel Camiel
Blondeel Cécile
Blondeel Cornelia
Blondeel Emiel
Blondeel Erna
Blondeel Etienne18-03-192822-12-1989
Blondeel Frans30-09-193312-03-1995
Blondeel Georges
Blondeel Henri
Blondeel Ivonne
Blondeel Joannes
Blondeel Julius Augustinus20-09-1907
Blondeel Luciaan
Blondeel Ludo
Blondeel Medard03-05-191317-02-1952
Blondeel Odiel02-1985
Blondeel Odilus
Blondeel Oscar
Blondeel Petronella
Blondeel Rita01-12-195219-12-2003
Blondeel Romanie
Blondeel Willy
Blondelle Etienne
Blondelle Gaspard
Blondelle Maria
Blondelle Mario Etienne Joseph05-09-196804-09-1987
Blondelle Napoleon
Blondia Alfons
Blondia Julia
Blondia Julia
Blondia Oswald26-02-194922-07-2022
Blontrock Alice10-04-190014-05-1967
Blontrock André
Blontrock Annelien Riet Hilde21-02-199322-02-1993
Blontrock Cyriel
Blontrock Elsje
Blontrock Elza
Blontrock Emilie
Blontrock Franciscus
Blontrock Gerard16-10-191623-04-1970
Blontrock Gudula
Blontrock Guido
Blontrock Jerome
Blontrock Jerome27-06-190110-05-1979
Blontrock Joël
Blontrock Lea
Blontrock Lionel
Blontrock Lutgart
Blontrock Margareta
Blontrock Maria
Blontrock Michiel08-01-199219-03-2007
Blontrock Oscar17-06-190821-01-1966
Blontrock Petrus07-11-190108-05-1983
Blontrock Richard
Blontrock Steffy
Blontrock Urbanie30-01-190130-10-1944
Blontrock Wilfried22-02-194201-05-1942
Blot Marie Henritte Charlotte
Blouwblomme Eduard
Blouwe Frans2008
Bluekens Jan23-01-190624-09-1986
Blyweert Pierre
Bobelyn Medard04-08-192924-06-1991
Bocarren Achiel
Boccave Gilbert
Boccave Madeleine
Bocher Wendy
Bockaert Alice
Bockaert Cyriel
Bockaert Emiel
Bockaert Ernest
Bockaert Jeanine
Bockaert Maurits
Bockaert Rene
Bocklandt Eduard
Bocklandt Stephanie
Bocksoen Julien11-05-191622-12-1994
Bocksoen Rudy02-04-195722-11-1996
Bockstael Achiel
Bockstael René
Bockstaele Alfons Ferdinand
Bockstaele Elvire
Bockstaele Lucien28-10-192310-12-1994
Bockstaele Remi
Bockstaele René
Bockstal Maria
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Bockxstael Rita
Bocqué Jan Jozef
Bocqué Karl
Bocqué Robrecht
Bocquez André
Boddaert Firmin
Boddez Alice
Boddez Alice
Boddez Angèle
Boddez Carolus
Boddez Charles
Boddez Gerard
Boddez Godelieve
Boddez Henri
Boddez Irène
Boddez Jules
Boddez Laurent
Boddez Ludovica
Boddez Margaretha03-10-192205-02-2002
Boddez Maria
Boddez Martha
Boddez Maurice
Boddez Michel
Boddez Oscar
Boddez Prudence
Boddez Virginie
Boddez Virginie
Boddin Alidor
Boddin Leonard
Bode Albert
Bode Alida
Bode Jan
Bode Jozef
Bode Marie-José
Bode Walter
Bodema Johann Diederich
Boden Eric
Boden Franciscus
Boden Jos
Boden Maria
Bodequin Juul
Boderi Eliza
Bodgie Maria
Bodijn Antoon
Bodijn Gerard
Bodijn Pol
Bodijn Valère
Bodino Leo
Bodix Cecilia
Bodt Germana Mathilde Ghislena
Bodyn Judith
Bodyn Laura22-03-1915
Boé Edmond Louis Gédéon19051977
Boé Gabrielle1904
Boeckaert Freddy
Boeckaert Maurice
Boeckaert Roger
Boeckx Jef1973
Boeckx Josephus
Boeckx Prosper
Boecquaert Raimond08-01-191106-03-1967
Boecxstaens Maria Coleta Leonia
Boedt Emiel
Boedt Euphrasie07-06-190213-10-1995
Boedt Jerome10-04-191319-06-1984
Boedt Joanna
Boedt Leon04-08-193214-09-2007
Boedt Malvina
Boedts Henri
Boedts Jerôme
Boehme Louis15-04-190904-01-1980
Boëhme Thérèse
Boel Emiel
Boel Mariette09-09-191408-05-1993
Boel René
Boelaert Gabrielle
Boelaert Raoul Bruno Pharaïlde Albert23-01-1915
Boeleart Irene
Boelens Achelles Josephus06-02-191317-02-1998
Boelens Achiel2002
Boelens Aimé
Boelens Arsein19-03-192828-08-2016
Boelens Arthur
Boelens Bruno
Boelens Camiel
Boelens Eduard03-12-191203-01-1991
Boelens Francies
Boelens Juliaan
Boelens Julianus
Boelens Karel
Boelens Karel
Boelens Maria
Boelens Marie-Louise
Boelens Odemaar Edward Ghisleen23-06-1914
Boelens Oscar
Boelens Philomena
Boelens Raymond
Boelens Roger
Boels Anna Irma Maria Sabina13-09-1906
Boels Elza Maria Julia22-01-1906
Boels Leo Felix28-06-1910
Boels Louis
Boels Luc
Boels Rosa Maria Gabriella26-02-1908
Boels Theodore
Boemans Jeanne
Boemans Julienne
Boen Hippolyte2005
Boënne Adhemar
Boënne Hilaire
Boënne Leonoe
Boënne Marcel
Boens Augusta Maria
Boens Simonna Elodie
Boeraeve Adrien2008
Boeraeve Germaine
Boeraeve Hendrik30-01-191217-08-1997
Boeraeve Marijke
Boeraeve Mirthe
Boeraeve Philomène
Boeraeve Rosa
Boeraeve Sabine
Boerjan André
Boerjan Cesar23-05-191614-02-2010
Boerjan Charles
Boerjan Eugénie
Boerjan Ludovica
Boers Leo
Boersma Nell
Boes Adriana Maria
Boes Antoine
Boes Antoine
Boes Bertrand
Boes Cecile
Boes Gerard
Boes Germain Anna Maria26-07-1904
Boes Gilbert
Boes Hortensia
Boes Jozef Gaston01-03-19081992
Boes Lauretta Augusta Anna Margaretha12-09-19421992
Boes Leonie
Boes Maria
Boes Pierre
Boes Rachel
Boesman Emile
Boesmans Armand
Boesmans Jozef
Boesmans Mariette
Boessens Isabella Clara
Boete Jozef
Boete Raymond Henri09-09-1929
Boeve Albert
Boey Georges
Boey Irma Maria26-10-191420-04-2011
Boey Joanna
Boey Johanna
Boey Renilde
Boey Victor
Boeyaert Pierre
Boffel Camiel
Boffin Antoine
Boffin Guillaume
Boffin Lucien
Boffing Henri
Bogaert Adolf
Bogaert Albert
Bogaert Albert
Bogaert Albert20-02-191526-06-1980
Bogaert André
Bogaert André
Bogaert André
Bogaert Anna
Bogaert August
Bogaert Bertha
Bogaert Chris2008
Bogaert Cyrillus Julianus
Bogaert Daniel04-09-193521-05-1996
Bogaert Emiel
Bogaert Firmin
Bogaert Georges
Bogaert Ghislain
Bogaert Gilbert
Bogaert Gilbert08-12-193015-02-1994
Bogaert Hector Joseph
Bogaert Henri
Bogaert Henri22-07-192013-09-1947
Bogaert Herman
Bogaert Hilde
Bogaert Honoré
Bogaert Hortence
Bogaert Jeanne
Bogaert Joseph Daniel
Bogaert Josephus
Bogaert Jozef
Bogaert Jozef
Bogaert Jozef
Bogaert Judoca
Bogaert Jules
Bogaert Juliana
Bogaert Julien
Bogaert Leonie
Bogaert Lucienne
Bogaert Marc1987
Bogaert Marcel
Bogaert Marcellus11-05-1900
Bogaert Margriet
Bogaert Maria
Bogaert Maria
Bogaert Marie
Bogaert Marie Cécile
Bogaert Martha15-10-191029-07-1918
Bogaert Octavie
Bogaert Omer
Bogaert Ovide
Bogaert Paul
Bogaert Petrus
Bogaert Petrus
Bogaert Petrus
Bogaert René
Bogaert René
Bogaert René13-04-190515-05-1931
Bogaert Richard
Bogaert Robert07-10-193619-03-2001
Bogaert Rosa
Bogaert Sidonie
Bogaert Simonne
Bogaert Sophie
Bogaert Sylvere
Bogaert Theophiel
Bogaert Victor
Bogaert Willy
Bogaert Zenobie
Bogaerts Alfons
Bogaerts Anna Catharina
Bogaerts Bessie
Bogaerts Carolina21-11-190706-09-1983
Bogaerts Hilda17-08-192217-08-1998
Bogaerts Jozef
Bogaerts Judith
Bogaerts Karel
Bogaerts Lena
Bogaerts Ludovicus
Bogaerts Marcel
Bogaerts Maria
Bogaerts Maria Catherina
Bogaerts Pierre
Boghaert Arnold
Boghaert Leon
Boghaert Remi
Bohez Alfred
Bohez Arthur
Bohez Camiel
Bohez Cyriel
Bohez Gaston
Bohez Henri
Bohez Louise
Bohez Maria
Bohez Octavie
Bohez Tony03-04-197028-07-2011
Boi Cyriel
Boi Jan
Boijens Johanna Catharina
Boiko Olga
Boingen Albert
Boisdenghien Raymond
Bol Roger
Boldens Arsène
Boldens Felix
Bolders Stefke
Boljau Frans
Bollaert Arsène
Bollaert Camiel17-07-192103-12-2000
Bollaert Elisabeth02-02-190115-02-1996
Bollaert Erna17-02-193810-04-2022
Bollaert Frans
Bollaert Gaston
Bollaert Ivonne
Bollaert Jules Albert28-07-191604-03-1950
Bollaert Juliana
Bollaert Livina Maria
Bollaert Maria
Bollaert Marie Christine
Bollaert Martha28-11-192021-12-2002
Bollaert Norbert
Bolle Clara Maria22-11-193118-11-1994
Bolle Cordula
Bolle Honoré
Bolle Juliana
Bolle Louise
Bolle Marie
Bolle Maurice19-09-190403-05-1994
Bolle Oscar27-01-192122-08-1980
Bolle Raymond
Bolle Roger
Bollé Alphonsine Sylvie Marie14-01-1902
Bollé Petrus Leonard Jozef09-03-1900
Bolleire Arnout
Bolleire Frans
Bolleire Frida
Bolleire Lena
Bollen Georges2012
Bollenberg Emma
Bollengier Daniel
Bollengier Robert10-09-192517-07-1998
Bollens Camiel1942
Bollens Diana
Bollens Edouard
Bollens Emelia
Bolliou André
Bolliou Gentiel
Bolliou Maria
Bomans Lutgart
Bombeeck Odilon
Bombeke André25-05-191826-03-1996
Bombeke Cyriel
Bombeke Marcel1969
Bombeke Raymond
Bomberna Arthur
Bomberna Julien17-04-190024-07-1975
Bomberna Magdalena Maria10-08-1920
Bomberna Maurice Joseph06-11-190603-01-1984
Bomberna Roger
Bomgars Maria Petronella
Bonacini Edda
Bonacini Gerniniano
Bonamie Christiane09-09-193320-05-2016
Bonamie Cyriel
Bonamie Hilaire
Bonamie Jan
Bonamie Laurens2012
Bonamie Raymond
Bonamie Trees
Bonamie Yvonne
Boncquet Elisa Maria
Boncquet Stefanie
Bondroit Julien20-10-190310-04-1999
Bondue Joël2011
Bondue Paul
Bondue Rik
Bonduel Camiel
Bonduelle Antoine14-12-192629-05-2010
Bonduelle Lucien
Bonduelle Marcel
Bonduelle Roger22-11-192010-01-2008
Bonduwelle Maurice
Bongiovanni Pietro Carlo11-05-191412-06-1990
Bonheure Emile
Bonheure Renatus
Boni Alphonse
Bonje Michael
Bonnaerens Denedictus
Bonnaerens Ivo
Bonne Adelaïde
Bonne Alfons Henri25-06-1918
Bonne Alphonsus03-08-1901
Bonne Bjorn
Bonne Emeric
Bonne Gabriella Maria26-12-1913
Bonne Godelieve
Bonne Ivonna Judith09-03-1914
Bonne Joannes Eduard Leon27-04-1923
Bonne Julianna24-02-1904
Bonne Louis
Bonne Ludovica
Bonne Ludwina
Bonne Marcel
Bonne Maria14-04-193314-01-2008
Bonne Marie
Bonne Paula
Bonne René Séraphien25-04-19451997
Bönner Anna Maria20-01-192130-09-1978
Bonnet Eduard
Bonnet Ida
Bonneure Leentje
Bonnewijn Louis
Bonnier Martine21-05-194625-12-2010
Bonnier Roger
Bonny Adriën05-10-191906-12-1979
Bonny Alfons
Bonny August
Bonny Camiel
Bonny Charles23-05-191115-04-2001
Bonny Florimond
Bonny Gerda
Bonny Gilbert
Bonny Gustaaf
Bonny Helena
Bonny Helena13-09-191423-03-1991
Bonny Jozef
Bonny Jules
Bonny Kurt
Bonny Lucien
Bonny Maria
Bonny Maurice1989
Bonny Melanie
Bonny Remi
Bonny Wilfried
Bonnyns Louisa
Bonte Achiel10-01-193827-11-2021
Bonte Adrienne Marie07-01-1901
Bonte Albrecht
Bonte Alida Maria10-12-190319-10-1990
Bonte André1969
Bonte André
Bonte August
Bonte Augustina
Bonte Bertha
Bonte Celina Maria
Bonte Charles
Bonte Cyriel
Bonte Cyrille
Bonte Daniël
Bonte Eduard
Bonte Eleonor
Bonte Emerantia
Bonte Emiel08-12-192304-02-2002
Bonte Emiel Alfons13-12-1901
Bonte Euphrasie06-12-1902
Bonte Ferdinand Cyrille09-05-1900
Bonte Fernand04-12-193105-02-2020
Bonte Firmin08-2016
Bonte Firmin
Bonte Gentil Triphon19-09-192002-1991
Bonte Georges
Bonte Gerard
Bonte Gerard14-06-190724-08-1981
Bonte Gerard03-07-191120-04-1992
Bonte Germana Marie13-09-1911
Bonte Gilbert2013
Bonte Godelieve05-07-191612-11-1994
Bonte Herlinde
Bonte Hilaire
Bonte Joannes
Bonte Joseph
Bonte Jozef
Bonte Laura Paula Maria12-06-1919
Bonte Leon11-03-192121-11-2004
Bonte Leonard
Bonte Leopold
Bonte Louis
Bonte Louis
Bonte Malvina
Bonte Marcel Adolf26-03-19141990
Bonte Margareta
Bonte Margriet
Bonte Maria
Bonte Maria
Bonte Maria Marguerite
Bonte Marieke2001
Bonte Martinus
Bonte Maurice26-05-191216-08-1985
Bonte Michel Jozef Petrus26-11-1905
Bonte Nera
Bonte Paula Rachel Maria18-05-1913
Bonte Petrus Aloysius13-11-1914
Bonte Rachel
Bonte Rachel
Bonte Rachel Maria01-02-1909
Bonte Raoul1980
Bonte Remi
Bonte René
Bonte René
Bonte Richard
Bonte Robert
Bonte Roger
Bonte Roger
Bonte Roger
Bonte Roger Alfons Marcel07-11-192325-11-2003
Bonte Romania
Bonte Rosa11-08-190110-10-1989
Bonte Ruffyn Leo07-03-193010-08-1965
Bonte Simonne
Bontinck Basiel
Bontinck Julia04-06-1904
Bontridder Emiel
Bontrock Gaspar
Boogaerts Hélène
Boogmans Maria Prudentia
Boom Henri
Boom Jan
Boom Kamiel
Boomgaert Alex
Boomgaert Gerard
Boon Amedee
Boon Emile
Boon Emma
Boon Jean
Boon Marc
Boonaert André
Boonaert August
Boonaert Daniël
Boonaert Jozef
Boone Adhemar
Boone Albert
Boone Albert
Boone Alfons
Boone Alfons
Boone Alfons
Boone Alfredina Elza31-05-191220-11-1996
Boone André
Boone Arthur
Boone August
Boone August25-02-191630-05-1975
Boone Basiel
Boone Camiel Cyriel
Boone Cecile1978
Boone Christine
Boone Christine27-11-193628-12-1978
Boone Clement
Boone Daniël
Boone Elodie Frans1912
Boone Elza
Boone Emiel14-10-192413-02-1945
Boone Eugenie Marie
Boone Firmin
Boone Florent
Boone Florida Gilberte03-09-190103-11-1901
Boone Gabriëlle
Boone Georges
Boone Gerard
Boone Gerard
Boone Gérard
Boone Irma Frans Leon19312017
Boone Jan
Boone Josephus Arnoldus
Boone Jules
Boone Julien Marguerite22-02-190022-06-1960
Boone Katty
Boone Leon François27-07-190629-07-1996
Boone Leon Leonard03-06-1903
Boone Madeleine Emile11-03-190713-10-1907
Boone Marcel
Boone Marcel
Boone Marcel08-12-192213-05-1994
Boone Margareta Angela09-08-192627-08-2016
Boone Maria
Boone Maria1913
Boone Martha Nathalia Serafien14-12-1908
Boone Maurice Elodie19402001
Boone Maurice Marie19-11-1910
Boone Maurits
Boone Monique2011
Boone Noël16-12-194713-01-2007
Boone Paul
Boone Paula
Boone Paulus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Raymond
Boone Remi
Boone Suzanne Maria Roger19262016
Boone Yvonne
Boone Yvonne
Boonen Alice
Boonen Elodie08-03-191609-04-1964
Boonen Godelieve
Boonen Hubertine
Boonen Jef
Boonen Laura
Boonen Lydie
Boonen Valerie
Boonet H.
Boons Gerarda
Boost Danielle
Booten Frans
Booten Fredericus
Booy Denise
Booy Marcella
Borderé Lucien
Bordes Maria
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Bordon Jos08-08-195909-11-2005
Boret André
Borgers Basile
Borghys Jules
Borginjon Camilla Maria08-01-1908
Borgmans Johannes Constantinus
Borgo Edmond Oscar Cornelius23-04-193928-07-2002
Borgo Herman Firmin05-03-192109-03-1921
Borgo Jan Henri14-12-192129-06-1922
Borgo Réginald Cyrille Richard26-07-196110-03-2007
Borgo Roger Robert Cornelis01-07-193402-01-2007
Borgonjon Albert Jozef05-10-191506-04-1962
Borgonjon Emiel Jozef19-05-1900
Borgonjon Franciscus
Borgonjon Gabriella Alice Maria28-08-192603-12-2012
Borgonjon Gaston Jozef Alfons27-09-1903
Borgonjon Hector21-01-1910
Borgonjon Hubert07-09-194011-2007
Borgonjon Magdalena22-03-190812-12-1975
Borgonjon Marcel22-10-1916
Borgonjon Maurits Jozef25-03-1910
Borgonjon Omer Jozef Arthur18-06-1908
Borgonjon Pieter
Borgonjon Pieter Aulu-Gelle V.26-05-1906
Borgonjon Rachel2015
Borgonjon Roger Jozef15-03-19362012
Borgonjon Simone Magdalena Emma Maria01-08-192012-1991
Borgonjon Suzanna Maria Christella14-12-1911
Borgonjon Sylvie
Borgonjon Valentina Maria17-02-1907
Borgonjon Zulma1968
Borkelmans Yvonne07-07-192118-12-2003
Borlé André Joseph18-04-1920
Borlé Maria08-01-192106-12-1957
Borloo Louis
Borloo Victor1999
Bormans Alice
Borms Alfons
Borms Emiel26-07-19301981
Borms Erik
Borms Lodewijk Eduard13-10-190007-08-1955
Borny André
Borny Marcel
Borny Pieter
Borra Aimé
Borra Ingrid
Borra Maurice
Borra Omer
Borra Oscar
Borra Remi
Borré Daniëla
Borremans Betina
Borremans Egidius
Borremans Joannes Franciscus
Borremans Madeleine
Borremans Maria Theresia
Borremans Paulina26-08-1917
Borremans Petrus
Borremans René
Borremans Victor
Borret Blanche
Borret Cecile
Borret Gustaaf
Borret Marie-Anne
Borret Rosa
Borrezée Sylvie
Borrizée Robert
Bos Bertha
Bos Emiel
Bos Gustaaf
Bos Marius Hendrik06-04-190411-04-1984
Bos Marius Johannes09-05-193006-2004
Bos Robert
Boscart Roland
Bosch Achiel
Bosch Anita Valentina05-11-195326-12-2009
Bosch Benoni
Bosch Emma
Bosch Irène
Bosch Julianus Eugeen06-12-192113-07-1978
Bosch Marie
Bosch Martine
Bosch Otto
Boschmans Franciscus
Boschmans Simone26-09-192008-08-2011
Bosman Florine Marie Clotilde
Bosman Jozef
Bosman Louis
Bosman Marcella Marie13-11-1913
Bosman Michel
Bosman Petrus
Bosman Roger
Bosmans Albert
Bosmans Alfons
Bosmans Armand
Bosmans Florimond Joseph12-10-19251999
Bosmans Gabrielle
Bosmans Jean-Baptiste
Bosmans Marc04-06-195726-01-1999
Bosmans Maria
Bosmans Petrus
Bosmans Pol
Bosmans Virginie
Bosquet Jules
Bossaer Elisabeth Maria Marguerite24-01-192526-04-2003
Bossaer Jacoba
Bossaer Jozef Jules13-03-193010-07-1993
Bossaer Livina
Bossaert Heide19902013
Bossaert Ivonne
Bossaert Jocelyne31-03-196130-01-2008
Bossaert Judocus1917
Bossaert Liesbeth
Bossaert Marguerite
Bossaert Paul
Bossaert Roger
Bossant Emiel
Bosschaert Marcel
Bosschaerts Gilbert
Bosschem Alfons
Bosschem Erna
Bosschem Firmin
Bosschem Jules
Bossee Etienne18-11-195220-11-1970
Bossee Maria Henriette29-12-191116-05-1990
Bossée Leonie
Bossée Yvonne25-12-192013-03-2012
Bossers Jaak
Bossier Akbert19-01-191221-04-1999
Bossier Alfons
Bossier Frans
Bossier Hendrik
Bossier Odette31-08-194131-10-2011
Bossier Odiel30-11-190907-02-1993
Bossu Achiel
Bossu Sophie
Bossue Dimitri
Bossuyt Albert
Bossuyt Alida
Bossuyt Aloysius
Bossuyt André2009
Bossuyt Angèle
Bossuyt Angelus
Bossuyt Anna
Bossuyt Cécile
Bossuyt Cyriel
Bossuyt Dorine10-04-196716-08-1989
Bossuyt Elisabeth07-01-192025-05-2009
Bossuyt Emma
Bossuyt Emma
Bossuyt Felicien16-07-191428-09-1987
Bossuyt Firmin
Bossuyt Henri
Bossuyt Irma
Bossuyt Jerome
Bossuyt Joseph
Bossuyt Joseph
Bossuyt Jules2006
Bossuyt Jules
Bossuyt Justina
Bossuyt Ludovicus
Bossuyt Magdalena
Bossuyt Margaretha
Bossuyt Maria
Bossuyt Maria
Bossuyt Maria
Bossuyt Marie-Louise
Bossuyt Maurice
Bossuyt Maxime
Bossuyt Melanie
Bossuyt Paul31-12-191802-06-2001
Bossuyt Silvie
Bossy Gabriel
Bossy Martha
Bosteels Anna Maria
Bosteels Armand
Bosteels Béatrice
Bosteels Eugeen
Bosteels Jacques
Bosteels Jean-Pierre
Bosteels Joannes Baptiste Theodorus
Bosteyn Leon Zulma25-08-192706-2007
Bostoen Christiana Maria Clemence Theofiel29-07-19282012
Bostoen Germaine
Bostoen Germaine
Bostoen Gilbert
Bostoen Jenny
Bostoen Joannes
Bostoen Jozef
Bostoen Julia
Bostoen Julien
Bostoen Theresia
Bostoen Willy
Bostyn Andries2009
Bostyn Caroline
Bostyn Georges
Bostyn Omer
Bostyn Remi
Boterbege Ferdinandus
Boterberge Elisa Maria
Boterberghe Leonie
Boterdaele Edith
Boterdaele Leon Josèph21-01-1920
Boterman Arsène
Boterman Arthur
Boterman Ernest
Boterman Maurice
Bothuyne André
Bothuyne Maria
Bothuyne Roger
Bots Rie
Botte Marie
Botte Maurice
Botte Simon
Bottelberghe Donald Julius Elza29-12-194721-06-1999
Bottelberghe Gustaaf
Bottelberghe Kamiel
Botteldoorn Hilaire
Bottelier Adriana Jozef28-02-190106-1992
Bottelier Alice Augusta11-06-1908
Bottelier André12-07-1905
Bottelier Bertha Estella05-06-1910
Bottelier Bertha Maria12-03-1904
Bottelier Clara08-09-1902
Bottelier Helena Maria17-01-1904
Bottelier Jeannette
Bottelier Juliaan Jozef25-02-190228-01-1948
Bottelier Juliana Agnes Maria03-12-1912
Bottelier Leopold Juliaan02-04-190702-06-1974
Bottelier Maria Agnes03-05-1906
Bottelier Raymond Joseph31-01-1912
Bottelier Richard Gaspar13-11-1907
Botterman Albert Jozef16-08-1918
Botterman André
Botterman Sophia
Bottu Michel
Botty Catherine
Bouba Ileana
Bouba Martha
Bouchaert Gerard
Bouche Marc
Bouché Anna22-08-191213-07-1977
Bouché Theresia
Boucherie Joseph2013
Bouchery Joseph
Bouchez Theo2014
Bouchier Albert
Bouciqué Anna
Bouciqué Guido
Bouciqué Luc
Bouciqué Marc
Bouciqué Pia
Bouciqué Prosper
Bouciqué Rika
Bouciqué Robert
Bouckaert Alberik
Bouckaert Albert27-04-191829-10-2002
Bouckaert Alidor
Bouckaert André
Bouckaert Arsène
Bouckaert Chantal
Bouckaert Christophe
Bouckaert Evarist1997
Bouckaert Filiep
Bouckaert Gaston
Bouckaert Gilbert
Bouckaert Henri
Bouckaert Imelda
Bouckaert Joseph
Bouckaert Joseph
Bouckaert Jozef
Bouckaert Julia
Bouckaert Julien
Bouckaert Julien
Bouckaert Karel1982
Bouckaert Léon
Bouckaert Louis1962
Bouckaert Madeleine
Bouckaert Magdalena Maria25-08-1910
Bouckaert Margaret
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Marie
Bouckaert Marie-Madeleine
Bouckaert Petrus
Bouckaert Petrus
Bouckaert Raf
Bouckaert René
Bouckaert Richard
Bouckaert Richard
Bouckaert Robert
Bouckaert Robert16-12-190318-12-1920
Bouckaert Robert22-01-191016-11-1982
Bouckenaere Amelie
Bouckenhooghe Jan
Bouckhout Adrienne
Bouckhout Erice
Bouckhout Georges
Bouckhout Julia
Bouckhout Maria
Bouckhout Maria
Bouckhout Valeer
Bouckhuyt Marcel1989
Boucneau Marie-Louise02-01-193303-08-2021
Boucquaert Antoon Jozef03-02-193027-03-2002
Boucquaert Luc2007
Boucquaert Victoria
Boucqué Kurt
Boucquet Rita Louise17-06-195101-05-2007
Boucquey Gery
Boucquey Henri
Boucquez Cyriel
Boucquez Frans
Boucquez Frans
Boucquez Gaspar
Boucquez Georgette
Boucquez Henri
Boucquez Henri
Boucquez Hippoliet
Boucquez Irena
Boucquez Julius
Boucquez Madeleine22-03-192324-05-2009
Boucquez Margaretha
Boucquez Maria
Boucquez Marie-Louise
Boucquez Rachel
Boudengen Leon
Boudenoodt Augusta
Boudeweel Marcel
Boudewijns Adriano Francisco
Boudewijns Jules
Boudolf Gustaaf
Boudolf Maria Magdalena
Boudolf Oswald
Boudrez Michel
Boudry Adeline
Boudry Celesta
Boudry Francine
Boudry Gaston
Boudry Gilbert
Boudry Henricus
Boudry Johan
Boudry Jules
Boudry Louis
Boudry Magda
Boudry Maria2002
Boudry Maria
Boudry Maurice1991
Boudry Maurice
Boudry Odile
Boudry Paul
Boudry Remi
Boudry Thérèse2013
Boudry Willy
Boudt Coleta
Boudt Georges
Boudt Joseph
Boudt Marcella
Boudt Maria
Boué Robert Léopold21-03-1921
Bouhon Gérard
Bouillon A.
Bouillon Toby
Boulaert Simonne
Boulanger Georges
Boulengier Marie-Louise
Boulez Albertus Victor Josephus30-03-1916
Bouljon Albert18-11-1915
Bouljon Augusta Octavia07-10-19021965
Boullet Germaine
Bouquelloen Joseph
Bouquillon Andries1977
Bouquillon Anna18-06-191108-11-1988
Bouquillon Koenraad
Bourdeaud'hui Patrick
Bourdeaux Jozef1991
Bourdeaux Martha
Bourdon August
Bourdon Els
Bourdon Greet
Bourdon Wim
Bourez Piet Jozef Lodewijk15-06-195522-04-2002
Bourgeois Camiel
Bourgeois Camiel
Bourgeois Camiel21-08-191222-05-1998
Bourgeois Elisa
Bourgeois Emma
Bourgeois Julienne07-09-192027-04-2008
Bourgeois Leon
Bourgeois Ludovicus
Bourgeois Octaaf
Bourgeois Pierre
Bourgeois Piet
Bourgeois Thérèse
Bourgoignie Eduardus Bernard
Bourgoignie Francisca Blanche21-03-191005-05-1994
Bourgoignie Gaston22-12-190628-01-1975
Bourgoignie Valentine Pharaïlde Sophia29-04-191924-12-2005
Bourgoignon Godelieva Maria17-12-1925
Bourgois Ancelus
Bourgois Gabrielle
Bourgois Maria
Bourgois Maurits
Bourgois Paul
Bourgonjon Armand1983
Bourgonjon Brigitte1960
Bourgonjon Camiel Eduard02-12-190207-04-1955
Bourgonjon Clarisse Marie08-01-1912
Bourgonjon Eduard Albert11-08-1915
Bourgonjon Elvira Maria04-08-1905
Bourgonjon Geerard Jozef15-11-1919
Bourgonjon Guido Willy Ivonna04-08-194412-1991
Bourgonjon Honoré Jozef29-05-1902
Bourgonjon Joanna Maria12-08-191201-01-1993
Bourgonjon John
Bourgonjon Leonard
Bourgonjon Louis Prosper15-06-1922
Bourgonjon Luc Ernest Johan30-01-193428-07-2002
Bourgonjon Madeleine09-08-191613-12-1980
Bourgonjon Michiel
Bourgonjon Wesley17-06-197812-12-2007
Bourgonjon Willy Gerardus23-09-1931
Bourgoy Firmin
Bourguignon Julia
Bourguignon Maria Magdalena12-05-192406-2007
Bourguillon Palmyra Nathalia
Bourlet Albert
Bourree Jerome
Bourree Rachel
Bourry Eric
Boury Amelia
Boury Maurice2002
Boury Michel1999
Bousard Julien
Bousard Marcel
Bousard Oscar
Boussaer Benoni
Boussaer Germaine
Boussauw Julia
Boussé Guy
Boussé Mariette
Boussemaere Anna
Boussemaere Cyrille
Boussemaere Emeric
Boussemaere Germaine
Boussemaere Irma
Boussemaere Maria
Boussemaere Nathalie
Boussemaere Pierre
Boussemaere René
Boussemaere Roger2017
Boussemaere Silvie
Boussemaere Steven
Boussemaere Zulma
Bousserij Emiliana
Boussery Daniël Willem27-07-190928-12-1989
Boussery Ghislaine
Boussery Gustaaf
Boussery Joseph
Boussery Raphaël Florimond02-03-190330-01-1967
Boussery Rita
Boussier Gustaaf
Bousson Florent
Bousson Pierre
Boussy Bruno
Boussy Diane
Boussy Gaspard
Boussy Georgine
Boussy Irma09-12-190231-12-1966
Boussy Jerome
Boussy Jerome
Boussy Maniel25-02-190726-09-1958
Boussy Margriet15-11-190121-08-1967
Boussy Marie
Boussy Mathilde
Boussy Prosper
Bout Aimé
Bout Henri
Bout Maurice
Boute Albert Prudent Gustaaf30-08-1913
Boute Bertrand
Boute Erwin Gustaaf10-01-195911-1990
Boute Irena Maria Rachel14-06-1913
Boute Louise Maria Frederica02-11-1911
Boute Martha Juliana21-04-1910
Boute Octave02-09-1901
Bouteca Robert
Bouten Albert
Bouten Gaston
Bouten Germaine
Bouten Julia
Bouten Raphaël
Bouten Robert1981
Bouten Yvonne
Boutens Andrea
Boutens Irène2010
Bouters Camiel
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouton Agnes03-05-192718-07-2014
Bouton Alfons
Bouton Christine
Bouton Cyriel Camiel Cornelius
Bouton Emma
Bouton Gustaaf
Bouton Helena Juliana
Bouton Johan
Bouton Maria
Bouts Maurice
Boutte Roger2017
Bouttelegier Oscar
Bouttelgier Julia
Bouttelgier Margareta
Bouttelisier Diane
Bouttens Alicia
Bouttens André
Bouttens Georges
Bouttens Marcel
Bouttens Marcella
Bouttens Roger
Bouuaert André Louis15-03-193513-11-1994
Bouve Rachel
Bouve Simonne
Bouvers Isabella
Bouvier Daniel26-02-193002-07-1999
Bouw André2006
Bouw Florent
Bouw José
Bouw José
Bouw Maria2004
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Bouwen Lily
Bouwens Jos13-02-193920-07-2006
Bouwens Louis
Bouwens Victoria
Bouwet Jeanne1918
Bové Georges
Bové Juliana Marie27-05-1904
Boven Maria Anna
Bovendaerde Paulus Arthur28-02-192301-09-1988
Bovend'eerdt Elisabeth
Bovenistier Arthur
Bovenistier Rogerius Ernestus01-10-190803-09-1972
Bovijn Daniel23-07-191414-01-1982
Bovri Louisa
Bovyn August
Boxoen Andre2006
Boxoen Euphenia
Boxoen Johan
Boxus Bénédicte
Boyaert Walter Maurits Theofiel02-02-192525-05-1999
Boydens Alma
Boydens André
Boydens Elisa
Boydens Florent
Boydens Georges18-12-190902-08-1982
Boydens Georges22-10-191312-07-1982
Boydens Gerard18-08-190318-08-1993
Boydens Gerard29-12-191329-08-1998
Boydens Hermenie03-12-190626-10-1989
Boydens Jérome
Boydens Jeroom
Boydens Lucie
Boydens Marcel
Boydens Maria
Boydens Maria
Boydens Nathalie16-07-190825-01-1947
Boydens Rachel
Boyen Alexander
Boyen Alice
Boyen Elise
Boyen Emiel
Boyen François
Boyen Frans
Boyen Gerard
Boyen Henri
Boyen Hubert
Boyen Jozef
Boyen Louisa
Boyen Rik
Boyen Servaas
Boyle Maureen
Boymann Hildegard
Boysen Elza
Boysen Julia
Boysen Odiel
Boysen Suzie
Braat Antoine
Braat Joke2006
Brabant André
Brabant Ange
Brabant Karl
Brabant Petrus
Brabants Jos
Bracht Léonie
Bracke Achiel
Bracke Alice Maria15-03-190107-03-1930
Bracke André
Bracke Angèle
Bracke Antoine Carlos Achille Martha12-09-193307-07-2011
Bracke Arthur
Bracke August
Bracke Blanche Adolphine06-12-191214-04-1939
Bracke Cesar
Bracke Clementina08-10-1903
Bracke Cornelia
Bracke Cyriel Auguste06-04-190203-03-1969
Bracke David19-12-1975
Bracke Elisabeth
Bracke Elvire
Bracke Elza
Bracke Emiel
Bracke Emilie
Bracke Ferdinand
Bracke Florent
Bracke Florida
Bracke Florine
Bracke Gaston
Bracke George
Bracke Georges11-11-191305-01-1976
Bracke Gerarda
Bracke Godelieve
Bracke Irène
Bracke Irma
Bracke Jeanette1990
Bracke Jeannette1990
Bracke Joanne Maria
Bracke Joannes
Bracke Joannes Baptiste Francies
Bracke Jozef
Bracke Jozef
Bracke Jozef
Bracke Juliana
Bracke Julma
Bracke Leontine Sophie Leonie19091987
Bracke Ludovicus
Bracke Madeleine
Bracke Magdalena Leontina Cesarina09-03-190724-03-1913
Bracke Magdalena Odila
Bracke Marguerite
Bracke Maria
Bracke Maria
Bracke Maria Francisca Dorothea
Bracke Marie Louise05-08-193213-12-2009
Bracke Maurice
Bracke Oscar
Bracke Oscar16-04-190311-12-1978
Bracke Oscar Frederik20-04-1917
Bracke Paula
Bracke Petronella
Bracke Petronilla
Bracke Petrus
Bracke Petrus Avilus
Bracke Philippe
Bracke Robert
Bracke Roger
Bracke Roger
Bracke Romaan Alfons Margriet25-11-19382011
Bracke Roos
Bracke Rosalia Victorina
Bracke Willy
Bracke Zulma15-05-1917
Brackenier Frans
Brackx Adrienne
Brackx Alfons
Brackx Annemie
Brackx Cyriel
Brackx Cyriel
Brackx Désiré
Brackx Gaston04-04-190229-07-1918
Brackx Leon
Brackx Marcella
Brackx Maria
Brackx Maurits
Brackx Oscar
Brackx Pierre
Brackx Solomon
Brackx Theophiel
Brackx Willy
Bracquez Daniël
Bradt Julienne
Bradt Lucienne
Bradt Marcella
Bradt Maria
Bradt Martha
Bradt René
Bradt Roger
Braecke André
Braecke Dally
Braecke Jozef
Braeckeleire Inès
Braeckeveldt Maria
Braeckeveldt Virginie
Braeckevelt Marcel
Braeckevelt Maurice
Braeckevelt Rudolf
Braeckman Achiel
Braeckman Alida
Braeckman Aloïs
Braeckman Anna
Braeckman Anna12-05-192314-07-2012
Braeckman Anna Maria10-03-190331-10-1918
Braeckman Camiel
Braeckman Daniël
Braeckman Edmond
Braeckman Elodia
Braeckman Frans
Braeckman Frans Achiel Georges Romain17-10-193429-01-1935
Braeckman Henri
Braeckman Joanna Livina
Braeckman Joseph Eduard16-04-190910-09-1970
Braeckman Jozef
Braeckman Lars
Braeckman Laura Clara06-12-193901-07-1940
Braeckman Magdalena20-10-190031-10-1918
Braeckman Marcella
Braeckman Maria24-09-191311-04-1995
Braeckman Nelly
Braeckman Patrick
Braeckman Roger
Braeckman Sidonia Maria31-07-191131-08-1913
Braeckman Werner
Braeckmans Isabella Sophia
Braedt Godeliva
Braekeveld Lucien
Braekeveldt Gustaaf
Braekevelt Agnes
Braekevelt Etienne Stefaan
Braekevelt Gabriel
Braekevelt Yvonne
Braekman Maria Angèle07-09-190721-04-1991
Braekman Rosalie
Braekmans Eduard
Braem Adelin
Braem August
Braem Eric
Braem Gilbert
Braem Irène Emilie21-10-192317-01-2010
Braem Josef
Braem Jozef
Braem Julien Cyrille
Braem Louis
Braem Marc
Braem Oscar
Braem Pierre2009
Braem Raymonde
Braem Roger
Braem Roger
Braem Simon
Braem Suzanne
Braems André
Braems Frans
Braems Gerard
Braems Gerard
Braems Lucien
Braet Achiel Wilfried22-12-191306-08-1973
Braet Achile22-10-194224-02-1943
Braet Adolf
Braet Adriaen
Braet Adriana05-01-191023-11-1996
Braet Agnes
Braet Agnes1953
Braet Agnes20-10-192521-07-2003
Braet Albéric05-02-190127-12-1963
Braet Albert
Braet Albert27-11-19041978
Braet Albert1916
Braet Albert23-07-191610-05-1988
Braet Albert Jan21-06-190308-11-1969
Braet Aldegondis
Braet Alfons
Braet Alfons
Braet Alice
Braet Alice
Braet Alice28-03-190414-04-1915
Braet Alice Louise14-11-190318-07-1936
Braet Alice Melania Maria30-12-190404-09-1994
Braet Alois19221989
Braet Aloysius Josephus191604-12-1979
Braet Alphonsius20-01-190624-10-1973
Braet Amaat12-07-190012-03-2005
Braet Amand
Braet Andre22-09-1917
Braet Andre19262006
Braet Andre19312012
Braet André
Braet Andre Henri09-07-191324-11-1976
Braet Andreas
Braet Andreas Josephus19061907
Braet Andries
Braet Angèle10-09-1944
Braet Anna Maria
Braet Anna Maria
Braet Anna Mathilda Maria28-02-190217-11-1957
Braet Anne Marie17-03-194905-10-2009
Braet Antoine
Braet Antoinette24-03-192822-08-2013
Braet Antoon14-08-190518-02-1955
Braet Antoon Hendrik Gerard02-06-193325-06-1933
Braet Arthur18-11-190010-04-1980
Braet August
Braet August
Braet Augusta
Braet Augusta23-07-191701-01-1918
Braet Augusta Josephina Maria19-03-190901-07-1976
Braet Augustus19491950
Braet Barbara
Braet Bernardus
Braet Bertha Joanna Rosalia
Braet Betty
Braet Bruno
Braet Camiel
Braet Camiel1919
Braet Camiel
Braet Camiel24-10-192908-03-1931
Braet Camiel07-11-193923-01-1940
Braet Camiel Karel16-07-193101-04-1990
Braet Camilla Maria12-11-190007-05-1990
Braet Camillus30-12-1926
Braet Carel
Braet Carine02-09-195811-03-2014
Braet Carlos21-03-19212016
Braet Carolus
Braet Cathelyne
Braet Celina19021902
Braet Celina Maria19061922
Braet Charel24-07-190409-04-1920
Braet Charel28-04-193124-12-1992
Braet Charles Cyriel19081965
Braet Charles Louis
Braet Charlotte
Braet Charlotte
Braet Christiaan07-04-1941
Braet Claudette05-08-193206-06-1976
Braet Coleta
Braet Coleta
Braet Constant
Braet Constant
Braet Cornelia
Braet Cornelius
Braet Cypriaan
Braet Cyriel
Braet Cyriel26-01-191507-12-2003
Braet Cyriel August Maria14-11-191009-09-1999
Braet Cyrilla Emmerentiana20-11-1900
Braet Cyrille Eugenius25-07-190013-03-1903
Braet Daniël14-12-192915-04-1932
Braet Denise15-02-1908
Braet Denise Margueriet17-11-192828-07-2021
Braet Desiré
Braet Edith23-11-192027-12-1920
Braet Edith193321-01-2008
Braet Edmond
Braet Edmond
Braet Elisa
Braet Elisabeth
Braet Elisabeth19151991
Braet Elisabeth29-05-1915
Braet Elvira16-03-1907
Braet Elvira Maria19-10-191113-02-1985
Braet Emery03-11-193619-11-2017
Braet Emile
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma1915
Braet Emma Barbara
Braet Emmerie15-06-190814-07-1981
Braet Ernest
Braet Ernest18-06-191611-10-2008
Braet Esther15-07-1904
Braet Eugeen15-09-19031988
Braet Eugène Clement Gustaaf02-09-190029-09-1986
Braet Eugenia
Braet Eugenia Maria26-08-190814-08-1981
Braet Eugenie
Braet Eugenie
Braet Eulalie
Braet Euphrasie Pelagie
Braet Felix
Braet Ferdinand
Braet Ferdinand
Braet Florent08-02-193524-08-2009
Braet Florentina17-11-1912
Braet Franchois
Braet Francine07-11-192717-07-1928
Braet Francisca
Braet Franciscus16-06-191101-09-2003
Braet Francois
Braet François19571974
Braet Francois Seraphin
Braet Frans
Braet Frans
Braet Frans Maurice Antoon31-10-193109-12-1961
Braet Gabriëlla20-06-191919-03-2009
Braet Gabrielle19192002
Braet Gaston
Braet Gaston Andre Marie03-01-190316-03-1964
Braet Gaston Joseph30-07-190207-01-1970
Braet Gaston William19-07-191025-11-1995
Braet George22-02-191024-09-1961
Braet George29-07-193405-11-2019
Braet Georges16-09-1991
Braet Georges Rubin05-09-193706-02-2003
Braet Georgette
Braet Gerard
Braet Gerard
Braet Gerard04-03-190601-01-1943
Braet Gerard27-07-190629-11-1911
Braet Gerard25-10-1913
Braet Gerard Louis30-06-190411-12-1956
Braet Gerardus Aloysius03-03-190703-10-1997
Braet Gerardus Josephus1908
Braet Germain11-04-19282021
Braet Germain06-10-192808-05-1996
Braet Gilbert12-05-191323-01-1997
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Goedelieve
Braet Guido18-07-192907-09-1972
Braet Guillaume Auguste Albert03-03-191603-02-1970
Braet Guillelmus
Braet Gulielmus
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf06-08-1909
Braet Gustaaf Joseph16-08-1901
Braet Harold28-07-19442006
Braet Helena
Braet Helena
Braet Henri
Braet Henri19041979
Braet Henri19101989
Braet Henri25-11-1911
Braet Henri19161992
Braet Henri16-01-194117-04-1941
Braet Henri Marcel17-02-192417-02-2011
Braet Henri René18-04-19011969
Braet Henricus
Braet Henriette07-09-191326-01-1978
Braet Hilaire30-10-191225-01-1998
Braet Hilaire22-02-19352016
Braet Honoré
Braet Honoré192210-08-1993
Braet Honoré Jozef04-02-190728-12-1989
Braet Hortence
Braet Hubert
Braet Hubert07-11-1942
Braet Hubertus
Braet Huybrecht
Braet Hyppoliet
Braet Ida
Braet Irena Louisa Gerarda24-10-1907
Braet Irène
Braet Irène08-02-192703-09-2005
Braet Irène Sidonie Carlos02-12-190810-05-1981
Braet Irma
Braet Irma03-06-190104-05-1949
Braet Irma Amelia17-12-190004-09-1987
Braet Irma Louise06-01-192016-01-1993
Braet Irma Maria10-01-190304-03-1998
Braet Isabel19751975
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella Theresia
Braet Ivonne15-11-1911
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacquemijne
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan Bernard
Braet Jan Frans
Braet Jeanne L.14-02-19232007
Braet Jeannine19351938
Braet Jehanne
Braet Jenny02-06-192808-08-2014
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Maria
Braet Joanna Theresia
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes Baptist
Braet Joannes Franciscus
Braet Johnny
Braet Joosyne
Braet Joseph31-03-193423-12-1993
Braet Joseph C.191311-01-1980
Braet Joseph Casimir Jan24-03-191426-02-1984
Braet Josephe
Braet Josyne
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef1920
Braet Jozef21-05-192901-11-1979
Braet Jozef14-09-193324-11-2002
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judocus
Braet Judocus
Braet Jules
Braet Jules
Braet Jules03-08-1952
Braet Jules26-05-190513-03-1990
Braet Jules13-05-190728-04-1990
Braet Jules11-05-191503-12-1944
Braet Jules Cajetanus13-01-1907
Braet Julia
Braet Julia
Braet Julia
Braet Juliana
Braet Juliana05-11-190705-09-1965
Braet Julianus05-11-190729-09-1971
Braet Julie Marie10-10-1910
Braet Julien29-10-191324-09-1963
Braet Julien11-11-191415-07-1993
Braet Julien23-03-193102-03-2007
Braet Julien14-12-193328-04-1934
Braet Julien Joseph05-11-19091973
Braet Julien Jozef26-05-191504-08-1991
Braet Julien Trajan Ghislain19-02-190605-01-1981
Braet Julienne15-11-193907-02-1943
Braet Kamiel05-03-191109-07-1970
Braet Karel
Braet Karel29-07-190917-09-1973
Braet Koenraad Rene20-07-193720-01-2011
Braet Laura23-01-191208-1986
Braet Laurent
Braet Laurentius
Braet Leon
Braet Leon08-10-190329-09-1991
Braet Leon23-03-191923-10-2010
Braet Leon Achille28-05-1909
Braet Leonard
Braet Leonard Joseph Irma1917
Braet Leontine
Braet Lily06-03-191506-11-1922
Braet Lisa
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina
Braet Louis07-05-1903
Braet Luca
Braet Lucas
Braet Lucas
Braet Lucas Franciscus
Braet Lucien
Braet Lucien10-01-192830-03-2010
Braet Ludovicus
Braet Lydie Marie18-01-192608-04-2008
Braet Madeleine24-12-1909
Braet Madeleine Clarisse13-04-190724-08-1986
Braet Maerxken
Braet Magda19412022
Braet Magdalena18-09-190415-11-1991
Braet Magdalena03-05-190813-05-1985
Braet Magdalena24-05-194710-04-2007
Braet Magdalena Maria09-05-191201-09-2014
Braet Malfina Maria Martha09-12-190412-12-1973
Braet Marcel
Braet Marcel07-07-192506-02-2003
Braet Marcel10-03-192601-02-2002
Braet Marcel Camiel05-12-190514-05-1987
Braet Marcel Irma Joseph Frans19261999
Braet Marcel Michel18-12-190005-08-1987
Braet Margaretha31-03-1905
Braet Margriete
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria01-04-190120-06-1999
Braet Maria10-08-190211-10-1986
Braet Maria06-09-190512-06-1952
Braet Maria05-07-19071989
Braet Maria19201987
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Francisca
Braet Maria Louisa Julia20-10-191005-10-2004
Braet Maria Ludovica
Braet Maria Magdalena30-05-190021-09-1971
Braet Maria Magdalena03-07-1914
Braet Maria Magdalena27-02-192303-1998
Braet Maria Magdalena Julia Lia02-03-193216-07-2020
Braet Maria Selastina19-04-1906
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia03-09-192427-07-1999
Braet Maria Theresia31-08-19432005
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie01-01-1975
Braet Marie José19261999
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise28-03-191011-11-1997
Braet Marie Louise24-05-191113-03-1996
Braet Marie Rosa23-02-1903
Braet Marie Therese
Braet Marie-Anne
Braet Martha
Braet Martha01-09-1906
Braet Martha Palmire
Braet Martine02-01-195816-05-1978
Braet Martinus
Braet Marye
Braet Maurice19191991
Braet Maurice Aloïs03-12-192301-03-2001
Braet Maurice Aloysius01-11-19041989
Braet Maurice Eduard16-05-190716-05-1971
Braet Maurits
Braet Maurits04-01-190709-10-1989
Braet Maurits30-06-192514-09-2011
Braet Mayken
Braet Medard Jozef23-01-190624-03-1992
Braet Melanie
Braet Melanie
Braet Michel
Braet Michel25-07-1900
Braet Monique15-08-1913
Braet Monique08-04-194613-10-2009
Braet Nathalie
Braet Nestor
Braet Nicolas
Braet Nicolas05-12-1948
Braet Nicole2007
Braet Noël
Braet Norbert25-11-193110-01-2015
Braet Octaaf22-03-1906
Braet Odiel
Braet Omer16-08-190013-05-1989
Braet Omer14-02-191809-10-1999
Braet Oscar08-01-191226-07-2005
Braet Pascharius
Braet Passhier
Braet Patricia18-06-193815-02-1984
Braet Paul
Braet Paul08-10-19251950
Braet Paul Aloïs Alidor24-08-192627-03-1987
Braet Paul Jozef Maria19-06-195724-08-1980
Braet Paula
Braet Paula Ghislena02-02-1913
Braet Paula Juliana Anna25-02-191324-06-1994
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus Jacobus
Braet Petrus Jacobus04-09-190426-07-1977
Braet Petrus Jozef
Braet Pharaïlde
Braet Philemon
Braet Philippus
Braet Pia Laura Ivonna13-01-191022-07-2000
Braet Pierken
Braet Pierre
Braet Prosper26-01-192802-04-1932
Braet Prosper René02-09-191320-07-1976
Braet Rachel Marie Gabrielle14-02-190526-03-1951
Braet Raïs Marie25-03-193110-05-1931
Braet Raoul Willem22-02-193025-12-1988
Braet Raphaël13-10-193122-05-2000
Braet Raphaël Roger08-10-193023-07-2014
Braet Raymond03-05-1902
Braet Raymond17-01-192314-03-2009
Braet Remi05-04-192727-11-2002
Braet Remi04-08-19292015
Braet Remigius19141992
Braet Remigius02-12-191928-12-1997
Braet René
Braet Rene Joseph19021974
Braet Richard Emiel23-11-192122-11-1977
Braet Richard Pieter Victor Jozef25-10-1917
Braet Rita19371937
Braet Robert07-07-190305-03-1965
Braet Robert16-03-193808-11-1959
Braet Roger28-01-1987
Braet Roger
Braet Roger
Braet Romanus
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosane Irène12-03-1931
Braet Rubijn Albert Cyriel16-04-193824-04-2003
Braet Rudy19671988
Braet Simonne27-10-192604-09-2008
Braet Sofie
Braet Sophie
Braet Suzanne23-03-190724-02-1976
Braet Suzanne19201920
Braet Suzanne19291930
Braet Syrenus Diederick21-10-190810-03-1970
Braet Theodoor
Braet Theofiel16-03-190409-12-1976
Braet Theophile1989
Braet Valère09-09-192305-02-2015
Braet Valère Joseph Julien05-09-190224-03-1989
Braet Victorine
Braet Virgenia24-10-192418-10-2010
Braet Walter08-04-193604-06-1966
Braet Walter19422019
Braet Willem16-05-192826-02-1929
Braet Willemine
Braet Yvonne
Braet Yvonne29-06-1907
Braet Yvonne28-08-19292015
Braet Yvonne17-03-19322019
Braet Zoe Agnes16-11-1914
Braet Zulma Maria24-04-190530-10-1982
Braeye Herminie
Braillard Henri
Braillard Julia
Brailly Jean-Marie
Brak Josephine
Brakevel Pieter Joseph
Bral Angèle
Bral Antoine19-05-193502-01-2021
Bral Camiel28-02-1908
Bral Carlos Vredeman Antonius Bertha16-01-1937
Bral Cyrillus15-09-1906
Bral Emelie Suzanna25-07-1904
Bral Georgette
Bral Gilbertus
Bral Jerôme
Bral Jozef
Bral Julien
Bral Leopoldus Carolus Maria15-04-1905
Bral Magdalena Maria01-12-1916
Bral Margaretha
Bral Maurits Renatus17-03-1912
Bral Paul
Bral Philomena
Bral Rachel
Bral Raymond
Bral Remi
Brams Gustaaf
Brandt Carel Leopoldt
Brandt Josephus10-11-192212-1991
Brandt Maria
Brandt Marie-Louise
Brankaer Victor
Brans Jeanne25-09-190830-05-1986
Branswyck Rachel
Brantegem Yvonne
Branteghem Fernande
Branten Louis
Brants Frederik
Brants Gilbert
Brasier de Thuy Loïcke
Braspenning Jan
Brasseur Berthe
Brasseur Helena
Brat Pieter
Brat Pieter
Brausch Paula2012
Brauwers André
Breemeersch Henri
Breemeersch Jeanne
Breemeersch Marnix
Breemersch Achiel
Breemersch Achiel
Breemersch August
Breemersch Bertha
Breemersch Edmond
Breemersch Emiel
Breemersch Eugenie
Breemersch Gaby2004
Breemersch Georges
Breemersch Georges
Breemersch Gerard
Breemersch Germain
Breemersch Gustaaf
Breemersch Henri Eduard16-08-190023-09-1957
Breemersch Marcel
Breemersch Maria
Breemersch Michaël2001
Breemersch Michel13-04-192713-05-1944
Breemersch Sylvie
Breemersch Victor
Brees Raymond
Bréfort Adelphine Ernestine Angélique
Breine Georges29-03-192725-04-2009
Breine Marleen
Breine Miranda
Brel Julienne Constance
Bremacker Jules
Bremans Louis
Bremeesch René
Brems Maria08-04-190804-11-1997
Brendonck Gerard
Brentjens Jozef
Bresseel Julia
Bressers Adrien Hubert
Bressinck Gerardina
Brest Elva
Breugelmans Eduardus03-02-191718-01-1982
Breugelmans Maria
Brewaeys Michel
Breyaert Alina Orphelia Antonia
Breyaert Elza Delphina Antonia12-02-1916
Breynaert Remy
Breyne Aloïs
Breyne Antoon
Breyne Camiel
Breyne Ernest
Breyne Jos
Breyne Josef2015
Breyne Marguerite
Breyne Marie
Breyne Maurice1985
Breyne Maurice
Breyne Oscar
Breysem François
Breysens Isidore
Breyssens Marcel
Brichau Josephine
Bricoux Jacques1991
Bricx Bernardus
Bridoux Arthur
Bridoux Roger
Brigou Julien
Brijs Leo
Bril Els02-07-196722-09-2012
Bril Helena
Bril Leon
Bril Maria Catharina
Bril Maurice
Brille An
Brimmel Arthur
Brimmel August
Brimmel Charles
Brimmel Emiel
Brimmel Felix
Brimmel Georges
Brimmel Jerome
Brimmel Oscar
Brinckman Alidoor
Brinckman Claudine
Brinckman William
Brion Hipoliet
Brion Werner
Brisard Melanie18-06-190522-12-1980
Brissa Lucien
Brits Joanna06-10-1910
Brocas Leopold
Brochez Daniel
Brocorens Fernand
Brodelet Robert
Brodeoux Edmond
Broeckaert Adelaïde
Broeckaert Josua
Broeckaert Judoca
Broeckaert Livin
Broeckaert Lucie
Broeckaert Marcel
Broeckaert Rachel
Broeckhove Gaston
Broeckhove Remi
Broeckx Emile
Broekaert Coralie
Broekaert Hendrik1989
Broers Jan27-11-190710-12-1964
Broes Egied
Brogniez Fernand Julius05-05-190511-03-2000
Brogniez Raymond Hector24-03-191807-03-2008
Broidioi Henri25-03-194102-08-2004
Bronckaers Paul
Brondeel Leon
Brondel Jean
Brondel Pierre
Bronkaert Lucien
Brons Maria Theresia
Bronselaer Emiel
Bronselaer Theofiel
Broodcoorens Emile Joseph
Broodcoorens Gerard
Broosen Helene
Broothaerts Jozef
Broothaerts Jozefina
Broothaerts Robert
Broquet Mélanie Emérence
Brosens Jozef
Brosens Julia
Brossé Jérome
Brouckaert Andre
Brouckaert André23-10-192224-11-2010
Brouckaert Denise30-03-191909-03-1995
Brouckaert Julienne18-04-190827-12-2000
Brouckaert Liliane
Brouckaert Marie-Thérèse
Brouckaert Maurice
Broucke Albertina
Broucke Alice
Broucke Charles
Broucke Emiel
Broucke Fernand
Broucke Godelieve
Broucke Helena
Broucke Léon
Broucke Leonie
Broucke Louise
Broucke Maria Bertha
Broucke Oscar
Broucke Oscar
Broucke René09-11-191929-04-1996
Brouckenooghe Jozef
Brouckmeersch Hendrik25-07-191102-10-1990
Brouckmeersch Henri
Brouckmeersch Koen
Brouckmeersch Maria
Brouckmeersch Martha
Brouckmeersch Paula31-08-190622-04-1971
Brouckmeersch Petri
Brouckmeersch Rik
Brouckmeersch Rosalia
Broussaert Livina
Brouwer Henri
Brouwers Franciscus
Broux Hilda
Browaeys Annie
Browaeys Denise
Browaeys Jean
Brugge Marc
Bruggeman Albrecht Barbara30-07-1920
Bruggeman Alice
Bruggeman André
Bruggeman Angèle
Bruggeman Anne Marie23-04-190410-02-1992
Bruggeman Arnold
Bruggeman Clara
Bruggeman Constant
Bruggeman Dominique
Bruggeman Egidius
Bruggeman Elisabeth
Bruggeman Esther
Bruggeman François Maurice06-12-1903
Bruggeman Frans Jozef04-04-192106-07-2009
Bruggeman Gentil Camille10-04-1921
Bruggeman Gerarda Clara27-09-1912
Bruggeman Gerardus Josephus29-05-1907
Bruggeman Gustavus
Bruggeman Helena
Bruggeman Irene
Bruggeman Jeanne
Bruggeman Jens
Bruggeman Joanna Catharina
Bruggeman Joannes
Bruggeman Jozef
Bruggeman Julia Margaretha19261927
Bruggeman Julien
Bruggeman Lena Marie19321932
Bruggeman Lenn
Bruggeman Marcella Sidonie20-10-192219-05-1989
Bruggeman Maria
Bruggeman Maria07-01-1996
Bruggeman Maria Dorothea19221975
Bruggeman Marie Theresia
Bruggeman Martine
Bruggeman Maurice
Bruggeman Maurice
Bruggeman Michael Hermanus08-1909
Bruggeman Nelly
Bruggeman Noëllie
Bruggeman Pierre
Bruggeman Prosper
Bruggeman Raphaël11-10-1934
Bruggeman Remi
Bruggeman Remi
Bruggeman Robert08-06-193530-06-2003
Bruggeman Rolande
Bruggeman Ronny
Bruggeman Yvon
Brugghe Amour
Brugghe Elisabeth
Brugghe Georgine
Brugghe Germaine
Brugghe Maria
Brugghe Odette
Brugghe Simonne
Brugghe Yvette
Bruggheman Georges
Bruggheman Louis
Bruggheman Napoleon
Brughmans Maria
Brühl Josef
Bruinincx Regina
Bruinsma Jeanne
Brulez Danny Francky10-10-195624-02-1992
Brulin Emilienne
Bruneel Alice Maria20-05-1904
Bruneel André
Bruneel Andrea2001
Bruneel Castor Polycarpus26-05-1912
Bruneel Charles
Bruneel Clementine
Bruneel Daniël
Bruneel Dimitri
Bruneel Gerard
Bruneel Gilbert2007
Bruneel Godelieve
Bruneel Hector
Bruneel Ingrid
Bruneel Irena05-12-1900
Bruneel Juliana
Bruneel Julien
Bruneel Julien
Bruneel Kamiel
Bruneel Kenji
Bruneel Leo14-03-191828-03-1973
Bruneel Marcel
Bruneel Marcel
Bruneel Maria
Bruneel Maria
Bruneel Martha Gerarda27-01-1903
Bruneel Martin
Bruneel Maurits
Bruneel Nestor
Bruneel Paul
Bruneel Rachel Maria09-07-190103-01-1990
Bruneel Roland
Bruneel Simonne
Bruneel Stéphan
Bruneel Sygfried Armand12-05-1902
Bruneel Triphon
Bruneel Valère
Bruneel Vicky
Brunello Marleen
Brunet Christiaen Herman Florent Cornelis12-01-195626-04-1986
Brunet Renatus Hieronimus Florentinus Cornelius02-03-192604-03-1989
Brunfaut Ludovicus
Brunfaut Pieter
Brunneel André
Bruselinck Marie
Brussel Anna
Brussel Jochem
Brusselaers Jan
Brusselaers Jozefine Cath.
Brusseleers Charles
Brusselle Adrienne
Brusselle Alice
Brusselle André
Brusselle Andreas Leopold07-11-193003-04-2019
Brusselle Emma
Brusselle Gentilla
Brusselle Marcel
Brusselle Maria
Brusselle Maurice13-07-191419-05-1970
Brusselle Pierre Jacques
Brusselle Pieter
Brussels Godfried
Brussen Reinder
Brutin Anna
Brutin Elisa
Brutin Theresia
Brutsaert Lena2000
Brutsaert Lotte
Brutsaert Martha
Brutsaert Maurice
Brutyn Cyriel
Bruwier Agnès
Bruwier Albert
Bruwier Hector
Bruwier Hector
Bruwier Liliane
Bruyer Emiel
Bruylandt Bert
Bruyndonck Constantijn
Bruyndonck Francisca
Bruyneel Daniel
Bruyneel Gilbert
Bruyneel Godelieve18-10-191405-09-2003
Bruyneel Ingrid01-06-194629-05-1998
Bruyneel Julius Jean15-06-193606-2007
Bruyneel Mark
Bruyneel Roland
Bruyneels Livina
Bruyneil Albert
Bruyninckx Alfons
Bruyninckx Jeanne07-02-193524-02-1988
Bruynkens Petrus Gummarus
Bruynooghe Catharina
Bruynooghe Daniel
Bruynooghe Frans
Bruynooghe Gaston
Bruynooghe Gerard
Bruynooghe Jeannine19501998
Bruynooghe Leonard
Bruynooghe Maria
Bruynooghe Maurice
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Victor1985
Bruyns Hilda Delphina Joanna
Bruyns Joseph Desiré
Bruyns René
Bruynseraede Albert
Bruynseraede Raphaël
Bruynsteen Irma
Bruyntjens Germaine
Bryon Achiel
Bryon Achiel
Bryon Alice
Bryon Alma
Bryon Elodie Marie
Bryon Georgette
Bryon Gilbert
Bryon Jacques
Bryon Jean-Marie
Bryon Jeanot
Bryon Lucien05-02-194208-12-2010
Bryon Maria29-09-192607-04-2009
Bryon Willy
Brys Albert
Brys Ghislain
Brys Joseph
Brys Josephine
Brys Maria Amelberga28-05-191527-05-1999
Brys Roger
Brys Roger
Brysbaert Annie1986
Brysbaert Germaine
Brysbaert Madeleine
Brysbaert Maurice
Brysbaert Simonne
Brysens Hubertine
Brysse Adhemar
Brysse Franciscus Cornelius
Brysse Maurice
Brysse Maurits Joannes Alfons06-04-1917
Brysse Omer
Brysse Robert
Buchauer Adolf15-09-2002
Buchholz Andy
Buchholz Eddy
Buckens Armand Juliaan
Bucket André
Buckinx Sofie
Bucquoy Angèle
Bucquoy Marcel23-08-191212-11-1918
Bucquoy Maria
Buddaert Flora
Buddaert Marguerite
Buddaert Maria
Budeneers Gilles
Budts Anna Catharina
Bueken Yvonne
Buekenhout Jean1996
Buekenhout Luc
Buelens Blondine
Buelens Fabienne
Buelens Julia
Buelens Ludovicus
Buelens Maria
Buelens Philibert
Buerick Mauritius
Buermans Gustaaf
Buffel Adolphe
Buffel Alexia
Buffel Andre Camiel10-05-192213-06-1982
Buffel Bertha
Buffel Conrard
Buffel Georges01-12-193227-03-1986
Buffel Hendrik
Buffel Henri
Buffel Julia
Buffel Leon
Buffel Maria
Buffel Maurice
Buffel Remi
Buijck Jacobus
Buijse Lucien
Buijze Francisca Rozalia
Bulcaen Marie-Louise
Bulcaen Marie-Theresia
Bulckaen Achille
Bulckaen Agnes
Bulckaen Antoinette
Bulckaen Antoon
Bulckaen Georges
Bulckaen Hector
Bulckaen Karel
Bulckaen Thérèse
Bulckaert Remi
Bulckaert Roger
Bulcke Alida
Bulcke Aline Elisa16-05-190822-06-1983
Bulcke Andre
Bulcke André02-05-1921
Bulcke August
Bulcke Bertha31-03-190029-09-1970
Bulcke Carolus
Bulcke Casimir15-07-190227-11-1983
Bulcke Charles23-06-192731-10-1927
Bulcke Cyriel
Bulcke Edmond
Bulcke Firmin
Bulcke Frans
Bulcke Frans
Bulcke Gaspar
Bulcke Georges
Bulcke Gerard
Bulcke Gerard
Bulcke Godelieve
Bulcke Jerome
Bulcke Leon Gaston
Bulcke Leopold
Bulcke Louis18-06-190309-07-1974
Bulcke Marcel
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Marie
Bulcke Marie Nathalie30-10-190630-08-2002
Bulcke Martha18-04-192114-10-1996
Bulcke Maurice09-11-190813-07-1995
Bulcke Paula
Bulcke Prosper
Bulcke René11-07-191617-02-1997
Bulcke Walther
Bulens Jaak
Bulinckx Charles
Bullens Johan
Bullinck August
Bullynck Achiel20-10-191020-07-1948
Bullynck Angela
Bullynck Gabriella17-01-190924-12-1981
Bullynck Gerard
Bullynck Josephus
Bullynck Martha22-08-192408-02-2006
Bullynck Martin13-02-195219-07-1971
Bullynck Richard09-08-190708-11-1961
Bulteel Edouard Joseph Ghislain
Bulteel Gaby
Bulteel Valère1975
Bulthé Madeleine
Bultheel André
Bultheel Jozef
Bultheel Paul
Bultijnck Gilbert2013
Bultinck Adolf
Bultinck Agnes13-07-191213-05-1943
Bultinck Aimé
Bultinck Albert
Bultinck Alice
Bultinck Alice
Bultinck Amelie
Bultinck André
Bultinck Angèle
Bultinck Arthur
Bultinck August
Bultinck Bernard
Bultinck Camiel
Bultinck Charles
Bultinck Cyriel
Bultinck Edward
Bultinck Elisa
Bultinck Filip
Bultinck Frans
Bultinck Frans
Bultinck Georges
Bultinck Georgette
Bultinck Gerard
Bultinck Gilbert
Bultinck Gustaaf
Bultinck Jacques
Bultinck Judith Maria13-05-192811-07-1997
Bultinck Judocus
Bultinck Jules
Bultinck Jules
Bultinck Julienne24-11-1907
Bultinck Linde
Bultinck Maria
Bultinck Maria
Bultinck Maria26-09-191419-11-1968
Bultinck Martha16-08-191725-06-2000
Bultinck Peter
Bultinck Pol
Bultinck René
Bultinck Richard
Bultynck Alfons Camiel13-04-1913
Bultynck Alice
Bultynck Alice
Bultynck Bertha
Bultynck Camiel
Bultynck Constant
Bultynck Cyriel
Bultynck Irma
Bultynck Irma
Bultynck Jacques
Bultynck Jérome
Bultynck Jos17-10-194815-10-1999
Bultynck Julien
Bultynck Lutgarde
Bultynck Marcel
Bultynck Margaretha
Bultynck Maria
Bultynck Maria
Bultynck Maria Theresia Barbara26-01-191708-02-2004
Bultynck Maurits
Bultynck Paula Ludovica Maria27-12-1904
Bultynck Rosa Paula Maria26-09-1906
Bundervoet Bertha Henriette Marie02-06-1919
Bundervoet Maria Louise
Bundervoet Marie Theresia
Bundervoet Martha
Bundervoet Petrus
Bundervoet Petrus
Bundervoet Valère19362007
Burgelman Jan
Burgers Gerard
Burgers Heintje
Burgers Jan
Burggraeve Alois Dionysius22-06-1907
Burggrave Angele
Burggrave Jerome
Burghgrave Maria
Burgoo Barbara
Burie Albert
Burke Eduardus Emilius19041904
Burke Franciscus Albertus19051955
Burke Gustavus Ludovicus19091909
Burke Margareta
Burm Adhemar
Burm Gaston20-02-1985
Burm Maurice
Burms Gustaaf25-06-191209-09-1983
Burms Maurice
Burneel Barbe Therese
Burrick Irma
Burrick Sigrid
Bursens Augustinus
Burssens Josephine
Bus Simone23-09-192811-03-2007
Busch Catherina
Buseyne Achille
Buseyne André1978
Buseyne Anna
Buseyne Bertha
Buseyne Daniël
Buseyne Flavie
Buseyne Flora
Buseyne Gaspard
Buseyne Gerard
Buseyne Irma
Buseyne Jeanne
Buseyne Jenny
Buseyne Joseph
Buseyne Julia
Buseyne Laura
Buseyne Laura
Buseyne Linda
Buseyne Louis
Buseyne Marguerite
Buseyne Maria
Buseyne Martha
Buseyne Maurice
Buseyne Michella
Buseyne Monique
Buseyne Noël
Buseyne Palmyre
Buseyne Paulette
Buseyne Roger
Buseyne Valère
Buseyne Willy
Busschaert Albert
Busschaert André
Busschaert Basile
Busschaert Emiel
Busschaert Florent
Busschaert Frans
Busschaert Georges
Busschaert Georgette2019
Busschaert Germaine
Busschaert Gustaaf
Busschaert Jeanne
Busschaert Jozef
Busschaert Jozef
Busschaert Jules
Busschaert Kamiel
Busschaert Leona
Busschaert Marie Jacqueline
Busschaert Maurice2012
Busschaert Roger
Bussche André
Bussche Andreas
Bussche Domien
Bussche Elza
Bussche Gaston
Bussche Gerard
Bussche Henri
Bussche Isidoor
Bussche Ivo
Bussche Maria
Busschop Frans
Busschop Magdalena17-07-190818-09-1963
Busschop Marcelline
Bussé Raymond
Busselot Albertine
Bussens Marguerite
Busson Freddy
Busson Honoré
Busson Lena
Bustraen Hubert
Bustraen Irma
Bustraen Pascal
Butaye Alfons
Butaye Alice
Butaye Annick
Butaye Augusta
Butaye Blanche2015
Butaye Eric
Butaye Gaston
Butaye Magdalena
Butaye Nelly
Butaye Palma
Butaye Rachel
Buten Zwaantje
Butenaers Lutgart
Buts Fernande
Buts Joseph
Buts Rosa
Buttacchio Saverio14-11-193317-11-2001
Butteneers Dominicus
Butzen André
Butzen Hendrika
Butzen Marie Louise
Buvé André
Buvens Albertus Ludovicus F.30-08-1912
Buxin Jean
Buyck Albert
Buyck Anna08-09-190727-05-1999
Buyck Anna Catharina
Buyck August
Buyck Bernardus
Buyck Clara
Buyck Franciscus
Buyck Frederic Albert Joseph19-12-191701-03-1987
Buyck Ivonne
Buyck Jan
Buyck Josephina
Buyck Juliaan2005
Buyck Kamiel12-02-192910-02-2021
Buyck Marie Lucia Josepha
Buyck Petrus
Buyck Roger Seraphien Petrus17-02-193828-02-2018
Buyck Theophiel Jeroom25-11-191430-03-1993
Buyens Marie-Thérèse23-07-192818-02-1989
Buyl Alfred
Buyl Jeannine
Buyl Pelagie
Buyle Adrienne
Buyle Alice
Buyle Amanda
Buyle Jeroom
Buyle Leonie
Buyle Marcel
Buyle Maureen
Buyle Richard
Buyle Roger28-11-193329-04-1977
Buyle Simonne
Buyle Victor
Buyle-Huybrecht Etienne
Buyllemont Maria Anna
Buys Jeanneke
Buys Polydore Albert
Buyse Achiel
Buyse Achiel
Buyse Alfonsine
Buyse André
Buyse André04-08-191910-04-1964
Buyse August
Buyse Cécile
Buyse Constant
Buyse Corneel
Buyse Emiel
Buyse Emiel
Buyse Eveliene
Buyse Felix
Buyse Firmin27-01-192623-09-1999
Buyse Franciscus
Buyse Frank
Buyse Georges
Buyse Gerard
Buyse Hilda
Buyse José
Buyse José28-02-192904-08-1999
Buyse Jozef23-03-192725-02-1943
Buyse Jules
Buyse Jules
Buyse Jules Arthur
Buyse Julien
Buyse Lea
Buyse Maria
Buyse Maria Albertina
Buyse Maurice
Buyse Maurits
Buyse Michel
Buyse Michel
Buyse Omer
Buyse Palmyre
Buyse Paula
Buyse Paula
Buyse Paula
Buyse Petrus Aloysius
Buyse Raphaël
Buyse Remi
Buyse Romania
Buyse Roza
Buyse Simeon
Buyse Simonne
Buysens Carolus
Buysens Jacobus
Buysens Jan
Buysens Leonie
Buysens Remi
Buysschaert Dick
Buysschaert Eddy
Buysschaert Firmin
Buysschaert Frederic
Buysschaert Nicole
Buysschaert Petrus
Buysschaert René
Buysschaert Renée
Buysse Achiel
Buysse Achiel Leo04-01-194618-06-2006
Buysse Adrienne Marie09-11-190203-1991
Buysse Aimé Alfons Antoine01-04-19362000
Buysse Albert
Buysse Alfons
Buysse Alice
Buysse Alice Maria08-05-1909
Buysse André
Buysse Angela Leonia Andrea18-05-194220-11-2014
Buysse Anna
Buysse Anna
Buysse Anna Catharina
Buysse August
Buysse August
Buysse Bernard
Buysse Bernard
Buysse Bertrand24-02-1920
Buysse Bertrand Jozef12-05-1917
Buysse Bruno
Buysse Camiel Gerard20-12-1913
Buysse Christiaan18-11-195020-09-2022
Buysse Christine
Buysse Clara17-11-193323-03-2021
Buysse Cyriel
Buysse Cyriel Petrus Usmaris28-03-1910
Buysse Daniël
Buysse Denise
Buysse Elodie
Buysse Emiel02-09-190527-07-1976
Buysse Ernest16-11-1901
Buysse Etienne05-12-1986
Buysse Ferdinand
Buysse Francies
Buysse François
Buysse Frank
Buysse Frank
Buysse Franky
Buysse Frans14-04-192029-04-1921
Buysse Germana
Buysse Gisele
Buysse Helena Maria12-02-1900
Buysse Henriette04-11-192012-11-1995
Buysse Hortence
Buysse Ida Joanna09-02-1910
Buysse Irena30-05-193025-07-2017
Buysse Irma
Buysse Irma
Buysse Josephus
Buysse Julia
Buysse Juliana2002
Buysse Julien
Buysse Julien
Buysse Julien André Kamiel07-11-19272009
Buysse Leonie
Buysse Lieven
Buysse Lucien René22-08-1904
Buysse Madeleine
Buysse Marcel
Buysse Marcel2005
Buysse Marguerita
Buysse Maria
Buysse Maria
Buysse Maria
Buysse Maria Leonora Virginie
Buysse Maria Louisa27-03-1914
Buysse Maria Suzanna14-10-1913
Buysse Maurice
Buysse Maurits2002
Buysse Modest
Buysse Nelly1998
Buysse Omer
Buysse Omer Jozef29-09-1912
Buysse Paula Anna Maria10-08-191401-06-1997
Buysse Prosper01-10-1903
Buysse René
Buysse René
Buysse Richard Jozef26-12-1910
Buysse Robrecht29-08-193613-02-2018
Buysse Robrecht Bertram28-01-1914
Buysse Rudy Julien Pharailde03-08-1955
Buysse Sofie
Buysse Stephanie
Buysse Suzanna Rosa Maria19-08-1914
Buysse Thérèse
Buysse Vital05-09-1905
Buysse Willy Alfons13-01-1929
Buyssens Alice Maria14-05-1921
Buyssens Edgard Victor
Buyssens Gustave
Buyssens Maria Elodie
Buyssens Nelly Maria Lucia30-01-1914
Buyst Paulina
Buytaert Emiel
Buytaert Jozef
Buytaert Liesbeth
Buyttaert Andries
Buzeijn Robertus Petrus18-02-1926
Byl Elza Magdalena Lodewijk02-06-1927
Byl Engelbert
Byl Irma
Byl Kim16-08-197514-10-2001
Byl Madeleine
Bylemans François
Bylle Marc
Bylle Marie
Bylo Achiel
Bylo Elisa
Bylo Victor
Byloo Marcel
Byn Alexander
Byn Valère
Bytebier Remi
Byttebier Constance
Byttebier Cyriel
Byttebier Emma
Byttebier Fries
Byttebier Hans
Byttebier Michiel Jerome Norbert
Byttebier Petrus
Byttebier Rozalia
Byttebier Vanleynseele
Caals Alfons
Cabana Tony31-10-195722-12-2012
Cabbeke Adrienne
Cabbeke Alfons
Cabbeke Remi
Cabeke Géry14-02-2016
Cabeke Maurits03-07-2016
Caboor Ambrosius
Caboor Elodia Maria Alida15-04-1908
Caboor Florent Cyrillus30-04-1905
Caboor Gerard
Caboor Helena Maria17-03-1900
Caboor Irena Maria27-03-1921
Caboor Jozef Richard25-07-1912
Caboor Juliaan Jozef09-06-1909
Caboor Lucia
Caboor Lucretia Anna Maria16-03-1912
Caboor Maria Germana17-09-1902
Caboor Maurits Jan Baptiste01-02-1911
Caboot Alfons
Cabooter Achiel Joseph27-08-1918
Cabooter Henri
Cabooter Lucien
Cabooter Marie26-03-191103-04-1981
Cabooter Rachel19-07-191221-10-1997
Cabotere Adrianus
Cabout Marie-Louise
Cabus Walter
Cabuy Maria
Cabuy Pieter
Caby Constantin
Caby Jacques Jean16-07-192507-03-2003
Caby Myriam19551955
Caby Paul Roland Louis29-06-192531-10-1999
Caby Simone190705-03-1959
Cacquaert Anna
Cacquaert Marina
Cadet Maria
Cadron Diana
Cadron Rosa
Caeckaert Hubertina Alphonsina15-06-191106-12-1993
Caeckaert Hubertus03-11-190926-12-1993
Caeckaert Ingrid Angèle Marcel07-05-196416-03-1991
Caeckaert Julien Jozef17-04-190517-03-1992
Caeckaert Marcel18-04-190624-11-1979
Caeckaert Maria Eulalia25-05-191624-12-2003
Caeckaert Rina23-09-195103-01-1952
Caeckaert Roger Robert11-06-191306-08-1996
Cael Albert23-07-191610-03-1992
Cael Alice16-09-192515-05-2008
Cael Amielie
Cael Ditri
Cael Laura06-01-191410-10-2008
Cael Valère
Caelenberghe Hedwige01-05-191108-02-1998
Caelenberghe Louise1923
Caen Antoon
Caen Charles
Caen Florent
Caen Irma
Caen Maria
Caen Rosa
Caenen Christine
Caenen Jozef
Caenen Mieke
Caenepeel Adile
Caenepeel Adronie
Caenepeel Alice
Caenepeel Jules
Caenepeel Julianus Cesar
Caenepeel Omer Antoon09-07-191321-01-1996
Caere Rudolf Victor28-09-1909
Caerels Julien
Caes Emiel
Caes Gerard
Caes Jozef04-03-2000
Caes Jules
Caeseele Bertha09-06-1901
Caesemaeker Héléna Maria Irma05-03-191528-04-2009
Caessens Leonie
Caessens Maurice
Caestecker Achiel
Caestecker Adrienne
Caestecker Albéric
Caestecker Alice
Caestecker Aloïs
Caestecker Amedée
Caestecker Anny
Caestecker Georges
Caestecker Georgette
Caestecker Gustaaf
Caestecker Henriette
Caestecker Irène
Caestecker Lydie
Caestecker Madeleine
Caestecker Octavie
Caestecker Omer
Caestecker Willy
Caeyers Gustaaf
Cafmeyer André Theophiel Livin12-04-192523-12-1988
Cafmeyer Arthur
Caignie Michel Marcel28-09-193822-02-1991
Cailleeuw Elisa1994
Cailliau Edmond
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Cailliau Georges1964
Cailliau Lucien2004
Cailliau Regine
Cailliau Rik
Cailliau Rik
Caimo Jean12-02-191714-12-1999
Calbrecht Joannes
Calcoen Charles
Calcoen Eugène
Calcoen Godelieve
Calcoen Huguette
Calcoen Marcel
Calcoen Maurice
Calebout Edouard Emile29-10-1902
Calebout Eduward19292003
Calebout Judoca
Calebout R.
Cales Joannes
Calet Jeanne
Calie Marguerita22-09-1906
Calis Arseen
Calis Joannes Leonardi
Calis Willem
Callaert Adele
Callaert Armand19161974
Callaert Carolus Ludovicus
Callaert Catharina
Callaert Constantinus
Callaert Mariette
Callaerts Adriana Charlotte Georgette Josepha15-08-1906
Callaerts August Jules
Callame Mauricette Jeanne28-01-193411-04-2013
Callant Margaretha
Callant René
Callant René
Callant Roland
Calle Edmond
Calle Marie Eveline Therese02-01-1932
Calle Omer
Callebaut Basilius
Callebaut Dominique
Callebaut Frans
Callebaut Georges24-05-191907-12-2000
Callebaut Joseph
Callebaut Julien07-01-193827-01-2013
Callebaut Petrus
Callebaut Richard
Callebaut Urbain
Callebert Eric
Callebout Jeanne
Callebout Julien
Calleeuw Adriana
Calleeuw Andre
Calleeuw André
Calleeuw André
Calleeuw Charles
Calleeuw Eduard
Calleeuw Eugenie
Calleeuw Germain19-08-190526-03-1974
Calleeuw Irma
Calleeuw Leon
Calleeuw Leonie
Calleeuw Madeleine
Calleeuw Mathilde
Calleeuw Pharailde
Calleeuw René
Calleeuw Richard
Calleeuw Robert
Callemein Camille Cyrille27-07-192429-03-1985
Callemein Gilbert
Callemeyn Alida
Callemeyn Amelia
Callemeyn Arthur
Callemeyn Carine
Callemeyn Emiel
Callemeyn Gaston12-05-193129-08-1992
Callemeyn Gerard
Callemeyn Irma
Callemeyn Irma
Callemeyn Lucie
Callemeyn Ludwine
Callemeyn Maria
Callemin Maria
Callens Albert
Callens Andreas
Callens Angela
Callens Angelus
Callens Anna
Callens Antoine
Callens Augusta
Callens Beatrijs
Callens Bertha
Callens Charles
Callens Charles-Louis
Callens Daniel
Callens Emelie Eulalie
Callens Emma
Callens Etienne31-10-192618-11-1996
Callens Eugeen
Callens Frans
Callens Freddy
Callens Gentiel
Callens Georges
Callens Gerard
Callens Gerard
Callens Gerard1982
Callens Henri
Callens Henri
Callens Ivo
Callens Ivonne
Callens Jan Baptist
Callens Jean-Luc
Callens Jeannette
Callens Jerôme
Callens Joannes
Callens Joris1973
Callens Jozef1944
Callens Jozefien
Callens Jules
Callens Jules
Callens Jules
Callens Julia
Callens Justina
Callens Leentje
Callens Marcel
Callens Maria
Callens Maria
Callens Maria
Callens Maria Theresia
Callens Maurice
Callens Maurits
Callens Michel
Callens Michel
Callens Omer
Callens Omer05-05-190102-02-1986
Callens Oscar
Callens Paul
Callens Petrus Franciscus
Callens Rafaël
Callens Remi
Callens René
Callens René10-10-191617-02-2009
Callens Richard
Callens Rita
Callens Roger
Callens Roland1999
Callens Theophiel
Callens Ursula
Calles Maurice
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Alberic
Callewaert Albert
Callewaert Albert
Callewaert Alfons
Callewaert Alfons
Callewaert Alfonsine
Callewaert Alice
Callewaert Alice
Callewaert Aloïs
Callewaert André
Callewaert André31-12-190830-06-1975
Callewaert Andries
Callewaert Angèle
Callewaert Anna Laura
Callewaert Antoine
Callewaert Arthur
Callewaert Basiel
Callewaert Bernadette
Callewaert Bertha25-04-190305-11-1979
Callewaert Bronca
Callewaert Camiel
Callewaert Camillee André10-10-191425-12-1988
Callewaert Cecile Maria15-08-194517-05-1980
Callewaert Clara16-11-191027-03-1991
Callewaert Cyriel
Callewaert Cyriel
Callewaert Cyriel
Callewaert Elisabeth
Callewaert Elza
Callewaert Emiel
Callewaert Ernest
Callewaert Eugeen
Callewaert Evarist
Callewaert Florent26-02-1914
Callewaert Floribert
Callewaert Francois
Callewaert François
Callewaert Frans
Callewaert Frans
Callewaert Gabriël
Callewaert Georges
Callewaert Georges
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard20-12-190408-01-1995
Callewaert Gerarda
Callewaert Gilbert
Callewaert Godelieve
Callewaert Gustaaf
Callewaert Gustaaf
Callewaert Gustaaf
Callewaert Hector
Callewaert Hélène
Callewaert Hendrika
Callewaert Henri
Callewaert Irma
Callewaert Irma
Callewaert Isabella
Callewaert Jan
Callewaert Jan
Callewaert Jerôme17-01-190114-03-1983
Callewaert Jeroom
Callewaert Joseph
Callewaert Jozef
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules06-03-190707-03-1997
Callewaert Julia Alice
Callewaert Julien
Callewaert Julien
Callewaert Julien
Callewaert Laura
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leonia
Callewaert Louis
Callewaert Louis
Callewaert Lucie
Callewaert Madeleine
Callewaert Madeleine
Callewaert Marcel
Callewaert Marcel2011
Callewaert Marcel
Callewaert Marcel
Callewaert Marcella
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria29-07-192425-02-2013
Callewaert Maria Pia
Callewaert Marie
Callewaert Marie Stephanie
Callewaert Marie-Louise
Callewaert Marino
Callewaert Maurice
Callewaert Maurice
Callewaert Maurice
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Michel
Callewaert Napoleon
Callewaert Nelly30-04-192730-10-1989
Callewaert Noël
Callewaert Octave
Callewaert Odiel
Callewaert Omer
Callewaert Paula
Callewaert Petrus
Callewaert Philomene
Callewaert Philomène
Callewaert Pierre
Callewaert Raymond
Callewaert Raymond
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert René
Callewaert René
Callewaert Rik
Callewaert Robert2009
Callewaert Roger
Callewaert Werner
Callewier Marie-Louise
Callewier Nathalia
Callewier Willem02-03-191904-06-1994
Calliauw Angèle Marie17-02-190901-12-1986
Calliauw Arseen
Calliauw August
Calliauw Emerence
Calliauw Felix
Calliauw Gustaaf
Calliauw Helena
Callier Gustaaf
Callier Jan
Callier Pierre
Callier Richard
Calloens Jan
Calloud de Faudeur Huguette
Calmeyn Julia
Calmeyn Madeleine
Calon Amelia Johanna
Calon Carli10-03-193528-02-1979
Calon Margaretha Maria
Calon Sophia Christina
Calon Stephanie Angelina Maria
Calson Denise
Calsyn Cyriel
Calsyn Emelie12-1992
Calsyn Madeleine
Calsyn Raymond Raoul03-07-1912
Calus Cyriel
Calus Emelie
Calus Julienne
Calus Marie
Calus Mathilda
Calus Paul
Caluwaert Adolf
Caluwaert Maurice
Caluwaerts Guilliam
Caluwaerts Paula
Caluy Elvire
Caluy Henricus Eduardus
Cambie Marc
Cambie Maurice
Cambien Rachel
Cambier Edmond
Cambier Ida
Cambier Isidoor
Cambier Louisa
Cambier Madeleine
Cambier Martha
Cambier Michel
Cambré Jos
Camelbeke Dirk Maria Alfred05-12-195207-05-2018
Camerlinck Frans
Camerlinckx Jan
Camerlinckx Mia2011
Camerlynck Cecile
Camerlynck Hilaire1992
Camerlynck Madeleine1952
Cami Angèle
Cammaert Camille Charles1940
Cammaert Charles Albert
Cammaert Estelle
Cammaert Joannes
Cammaert Karel
Cammaert Leon
Cammaert Leopold Arthur
Cammaert Maria Louiza
Cammaert Mariette
Cammu August
Campe Achiel
Campe Albert
Campe Alida
Campe Angèle
Campe Anna
Campe Ardiel
Campe Camiel
Campe Charles
Campe Emma
Campe Laurent
Campe Marguerite Marie10-12-1914
Campe Raphaëlla03-02-191210-10-1993
Campe Simonne
Campens Gilbert
Campo Tilly
Camps Petrus Ernest
Candaele Germaine
Candaele Hermina
Candaele Lionel
Candaele Maria
Candaele Roger
Caneele Madeleine
Cannaert Charles
Cannaert Raymonde Marie Sylvie23-08-193030-05-2003
Canniere Anna Maria03-12-191613-12-1971
Canniere Célestine
Canniere Christiaan
Canniere Maurice1991
Cannoot Didier
Cannoot Edith
Cannoot Jules
Cannoot Maria19061981
Cannoot Mathilde
Canon Emilie
Cansse Julien
Cansse Maria
Cantaert Eudoxie
Cantinjaeu Marie
Canty René
Cap Joanna
Capelle André
Capelle Arthur
Capelle August
Capelle Dominique Gerard22-07-196426-09-1964
Capelle Gilbert
Capelle Joseph Petrus Charles21-08-192603-03-1991
Capelle Maria
Capelle Omer
Capelle Paula
Capelle Remi
Capelle Rose Denise Maria12-08-195401-2006
Capelleman Sylvie
Capenberghs Jozef
Capoen Anna2011
Capoen Frans
Capoen Marc
Capoen Maria
Capoen Maria
Capoen Maurits
Capoen Wim2021
Capon Agnes
Capon Alfons
Capon Alfons
Capon André
Capon Arsène
Capon Camiel
Cappaert Irma
Cappaert Jan
Cappaert Karel
Cappan André1977
Cappan Patrick
Cappart Madeleine
Cappelaere Bertha
Cappelaere Ernest
Cappelaere Marc
Cappelaere Maria
Cappelle Albert2013
Cappelle Angèle
Cappelle Antoon
Cappelle Asteric
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Desiré
Cappelle Georges
Cappelle Gerard Hilaire20-03-193114-09-1980
Cappelle Henri
Cappelle Lucien
Cappelle Marnix Roger13-02-195924-09-1995
Cappelle Martine
Cappelle Maurice
Cappelle Petrus
Cappelle Roger
Cappelle Roger
Cappelle Zulma
Cappellen Hubert
Cappittel Maria
Cappoen Els
Cappoen Firmin
Cappoen Henri1975
Cappoen Odette
Cappoen Rolande1980
Cappoen Virginie
Cappon August
Cappon Charles
Cappon Ernest
Cappon Gerard
Cappon Gustaaf
Cappon Leon
Caproen Odila
Carbon Agnes12-05-19262016
Carbon Godelieve Cornelia18-05-191703-02-2001
Carbon Julien29-09-19201992
Carbon Julien Juliaan19181920
Carbon Louis
Carbon Marcel
Carbon Maria Margareta15-08-19132008
Carbon Paul
Carbon Vincent16-12-197610-09-2008
Carbon Yvonne10-09-192804-05-2002
Carbonez André
Carbonez Emiel
Carbonez Marcel
Carbonez Maria
Carbonez Maria
Carbonez Maria
Carbonez Roger2008
Carbonez Silviana
Carcan Hugette
Carchon Adolphe Franciscus
Carchon Julia
Cardinael Arthur
Cardinael Henri
Cardinael Herman09-02-190416-05-1980
Cardinael Monique
Cardinael Raymond2009
Cardoen Achiel
Cardoen Britta
Cardoen Gabriëlle
Cardoen Gerda09-05-2019
Cardoen Joke
Cardoen Lode2013
Cardoen Maria
Cardoen Paul
Cardoen Peter
Cardoen Romanie
Cardon Alfons Victor11-07-192925-12-2006
Cardon Aloysius Joseph01-09-192318-10-2000
Cardon André
Cardon Andrea
Cardon Andrée
Cardon Augustus Josephus
Cardon Bart
Cardon Bertha Maria11-05-191406-08-1999
Cardon Clara Albertina Philomena23-09-192906-11-1993
Cardon Eduardus
Cardon Germaine
Cardon Godelieve Marguerite01-11-191821-01-1919
Cardon Godelieve Maria24-11-191721-01-1918
Cardon Henri
Cardon Joseph Marie22-12-190716-11-1982
Cardon Juliëtte
Cardon Louis
Cardon Luciaan
Cardon Michel
Cardon Philemond29-11-191517-03-1947
Cardon Robert Henri Joseph25-07-192912-08-1986
Cardon Rosalia Francisca
Cardon Willy Julien05-12-193502-01-1975
Careelman Emelie
Carels Jules
Carels Roger
Caremans Bernard
Caremans Jozef
Cares Emma
Carette Alice
Carette Cyriel
Carette Maria Ludovica11-11-1909
Carette Maurits
Carette Melanie05-07-1905
Careye Etienne
Careye Marie Thérèse
Careye Suzanne
Carissemaux Albert
Carlé Jean-Marie
Carlé Willy
Carles Amelberga
Carlier Albert
Carlier Alice15-10-191120-03-1992
Carlier Gerard
Carlier Gustaf
Carlier Lucienne
Carlier Maria24-12-191322-04-1972
Carlier Martha2010
Carlier Roger
Carlier Rosalia
Carlier Willy
Carlu Madeleine
Carly Dis
Carmelez Jules
Carnel Paul
Carnel Raymond2011
Carnier Francies
Carnoy Ernest
Caroen Léon
Caroen Ronny
Caron Jérôme
Caron Julia
Caron Louis
Carpels Anna Maria
Carpels Charles
Carpels Ferdinand
Carpels Mathilde
Carpels Peter
Carpels Roger
Carpentier Albert2000
Carpentier Alidor
Carpentier André
Carpentier Anna
Carpentier Bernardette
Carpentier Emmy
Carpentier Erna Julia23-02-1936
Carpentier Georges
Carpentier Georges
Carpentier Gerrit
Carpentier Ivo
Carpentier Jacqueline
Carpentier Jan
Carpentier Jean
Carpentier Liliane
Carpentier Lucienne
Carpentier Marcel
Carpentier Marcel
Carpentier Maria
Carpentier Michel
Carpentier Mieke
Carpentier Philomena
Carpentier Prosper
Carpentier Roger
Carpentier Roland
Carpentier Ronny
Carpentier Rosaline
Carpentier Willy
Carré Omer
Carrebrouck Arthur
Carrebrouck Celestin
Carrebrouck Jerôme
Carrein André
Carrein Anna
Carrein Filiep01-08-196127-08-2008
Carrein Gaston
Carrein Georges
Carrein Jeanne
Carrein Kristien
Carrein Laura01-07-190414-03-1992
Carrein Maria
Carrein Marie-Louise
Carrein Nora2010
Carrein Oliva
Carrein Oscar
Carrein Robert
Carrette Alvert
Carrette Claude
Carrette Elza
Carrette Gilbert
Carrette Irena
Carrette Louis
Carrette Mariesa
Carrewijn Alice
Carrewijn Arthur
Carrewijn Magdalena
Carrewijn Silveer
Carreyn Etienne2014
Carreyn Raimonde
Carron Ivonne
Carron Jules
Carron Leon
Carron Marcel
Carteyn Elodie Maria
Carton Albert1994
Carton Albert
Carton Alice
Carton Edmond
Carton Emile
Carton Ferdinand
Carton Gentil2006
Carton Georgette2002
Carton Godelieve
Carton Ivonne
Carton Jenny
Carton Jozef
Carton Julien
Carton Lucien
Carton Marcel
Carton Marceline
Carton Maria16-05-191408-09-2008
Carton Mirjam Victoire Alberte03-07-1952
Carton Nabor
Carton Paula Antoinette
Carton Philomène
Carton Walter
Cartrysse Guido
Cartrysse Sylvain
Casaert Anaïse07-04-2002
Casert Georges26-10-192013-05-1990
Caset Arseen
Caset Irma
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Adrienne
Casier Albert
Casier Albert2004
Casier Albert26-01-191608-09-1975
Casier Alfons
Casier Alice
Casier Aloïs
Casier André
Casier André2006
Casier Barbara
Casier Bea
Casier Christine
Casier Cyriel
Casier Daniel
Casier Danny
Casier Elie
Casier Emilienne
Casier Eugenie
Casier Françoise
Casier Frans
Casier Georges
Casier Gerarda
Casier Gilbert
Casier Jacques
Casier Jean
Casier Joseph
Casier Josephus21-07-1908
Casier Jozef
Casier Jozef
Casier Jules
Casier Jules
Casier Leon
Casier Lia
Casier Lien
Casier Louisa
Casier Lucien
Casier Madeleine
Casier Maria
Casier Maria15-07-190624-10-1994
Casier Maurice
Casier Maurice31-07-19031948
Casier Maurits
Casier Michel1995
Casier Monique
Casier Nelly
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Phara27-12-200101-03-2009
Casier Pierre
Casier Rachel
Casier Rachel
Casier Remi
Casier Rene
Casier Renée
Casier Richard
Casier Robert
Casier Roger2001
Casier Romain Lucien26-10-1923
Casier Roza
Casier Thérèse
Casier Victor20-02-190825-03-1998
Casier Virginie
Casieris Achiel
Casselman Cyriel04-09-190303-07-1991
Casselman Georgette20-01-2009
Casselman Germain19-03-192522-12-1957
Casselman Henri
Casselman Julien
Casselman Laura03-03-190030-09-1978
Casselman Yvonne13-01-192913-05-1994
Cassiers Adolphine
Cassiers Marguerite
Casté Franciscus
Casteele Annie23-08-195204-03-2000
Casteele Marie
Casteels Angelique
Casteels Brecht
Casteels Florent
Casteels Joannes Franc.
Castel Agnes
Castel Yves
Castelein Adrienne
Castelein André
Castelein Charles
Castelein Christina
Castelein Clara03-11-193105-11-2006
Castelein Etienne17-09-1910
Castelein Henri
Castelein Jean-Piere
Castelein Luc
Castelein Ludovica
Castelein Madeleine
Castelein Marcel
Castelein Maria
Castelein Maria
Castelein Maria07-03-191502-01-1962
Castelein Martha24-08-190903-05-1980
Castelein Michel11-08-190610-08-1981
Castelein Willy24-02-190825-12-1999
Casteleyn Adèle
Casteleyn Adolphe
Casteleyn Albert
Casteleyn Albert
Casteleyn Antoinette26-02-1908
Casteleyn Arthur
Casteleyn Camiel
Casteleyn Camiel29-10-190016-03-1986
Casteleyn Cyriel
Casteleyn Daniel05-03-193712-12-1992
Casteleyn Domingo Richard Eugene01-10-197210-05-1973
Casteleyn Dries
Casteleyn Elisabeth01-07-191507-02-2002
Casteleyn Emiel16-09-191616-11-2006
Casteleyn Firmin
Casteleyn Georges1987
Casteleyn Gerard15-07-191417-09-1984
Casteleyn Godelieve
Casteleyn Godelieve06-07-192709-03-1989
Casteleyn Guido
Casteleyn Irma
Casteleyn Joanna
Casteleyn Julia
Casteleyn Laura Octavia12-04-190523-07-1990
Casteleyn Leon
Casteleyn Leona
Casteleyn Leonie20-10-19132013
Casteleyn Levien
Casteleyn Louis
Casteleyn Louis03-07-191914-01-1947
Casteleyn Lucien
Casteleyn Ludovicus Theodorus Emmanuel
Casteleyn Magdalena
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria
Casteleyn Marie
Casteleyn Marie
Casteleyn Maurice
Casteleyn Octavie
Casteleyn Odiel
Casteleyn Oscar
Casteleyn René
Casteleyn Richard
Casteleyn Rosalia
Casteleyn Victoria
Castermans Jean
Casteur Philomena
Castricque Hilaire
Castrique Jean
Castrique Lucien
Castryck Ida
Catelijns Isabella
Cathalijns Petronella
Catoor Gabrielle Hectorine Marie19-10-1919
Catrijsse Philomene
Catry Albert
Catry Alfons Pieter20-08-191430-01-1982
Catry Bert
Catry Christiane
Catry Constant
Catry Hans
Catry Julien
Catry Julienne
Catry Noël22-12-193004-11-2007
Catry Paul
Catrycke Judith
Catrycke Omer
Catrycke Robert
Catrysse Antoon
Catrysse Eugenie
Catrysse Flavie
Catrysse Johan
Catrysse Martha
Catrysse Maurice
Catrysse Sylvère2009
Catrysse Victor
Cattaert Jozef07-05-1927
Cattalain Hector
Catteau Hilaire
Catteau Maria
Catteau Omer
Catteau Remi
Catteau Robert
Catteau Simonne06-05-194110-03-1960
Cattebeke Maurice
Catteceur Albert
Catteeu Paula2009
Catteeuw Adeline
Catteeuw Agnes
Catteeuw Agnes31-07-192419-04-2007
Catteeuw André
Catteeuw André13-10-192723-04-2009
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Catteeuw Lucien09-05-192217-06-1966
Catteeuw Magdalena
Catteeuw Maria
Catteeuw Marie-Rose
Catteeuw Maurice
Catteeuw Michel
Catteeuw Wim04-01-197206-06-1999
Cattellion Maria15-11-191322-04-1997
Cattersel Albert
Cattersel Bert
Cattoir Alfons
Cattoir Alice
Cattoir Jozef
Cattoir Marcel
Cattoir Robert
Cattoir Walter
Cattoor Carolus Emilius Joannes
Cattoor Georgette Elisa31-12-19262011
Cattoor Theophiel
Cattoor Willy
Cattrijsse Carina Julia21-10-195606-12-1995
Cattry Jozef
Cattrysse Cyriel
Cattrysse Irma
Cattrysse Oscar
Cattrysse Virginie Rosalie
Cattrysse Walter
Cauchies Fernande
Caudron Clarisse09-02-190317-03-1999
Caudron Frederik
Caudron Yvonne Maria Ludovica15-07-1921
Caulier Albert
Caulier Emiel
Caulier Jerome
Caulier Jim
Caulier Maria
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Cauliez Maria
Caura Camille
Caura Florent06-07-190802-04-1972
Caura Georges24-06-190103-12-1921
Caura Mariette10-11-193219-01-1999
Caus Hypoliet
Caus Martha
Causier Godelieva
Causijn Aimé
Causijn William
Caussyn Oscar Cyriel12-11-191901-01-2001
Cautaert Jozef
Cautaert Suzanne
Cautereels Carolina
Cautereels Frans
Cautereels Henri
Cautereels Jozef
Cautereels Maria
Cauwe Maria-Catharina
Cauwe Pierre
Cauwelier Ajja
Cauwelier Joannes
Cauwelier Josephus
Cauwelier Jules
Cauwelier Marinus Jacobus
Cauwelier Regina
Cauwelier Roger
Cauwels Agnes Marie Joseph08-03-1916
Cauwels Albert Eduard Camiel17-11-191428-08-1975
Cauwels Albert Frans15-10-192724-12-2003
Cauwels Alice Marie05-10-1925
Cauwels André2004
Cauwels Berthil Eduard Pharaïlde21-09-193106-03-2012
Cauwels Camiel15-12-1901
Cauwels Charline
Cauwels Christiane
Cauwels Clara Maria Barbara04-04-1907
Cauwels Cyriel Jozef10-03-1903
Cauwels Denise04-09-193309-06-2021
Cauwels Edmond
Cauwels Elza Maria
Cauwels Emelie Marie02-09-1911
Cauwels Emma Maria08-05-1902
Cauwels Frans Prosper Jozef19-07-1913
Cauwels Gabrielle Germaine Maria29-09-190501-08-1991
Cauwels Georges Albert29-01-1919
Cauwels Gerardus Augustus25-01-1916
Cauwels Germaine
Cauwels Helena
Cauwels Herman
Cauwels Hermina03-03-190002-06-1994
Cauwels Homeer Joseph Clement13-05-1912
Cauwels Honoré
Cauwels Honoreé
Cauwels Irena Rosalia Sabina22-04-1907
Cauwels Irma Maria22-12-1900
Cauwels Isabella
Cauwels Ivonne Esther Marie05-09-19282004
Cauwels Juliaan Jozef Camiel13-03-191625-09-1986
Cauwels Julienne
Cauwels Lucien
Cauwels Marcel01-09-190702-02-1960
Cauwels Maria Lucia
Cauwels Maria Magdalena
Cauwels Maria Magdalena Augusta22-07-1909
Cauwels Maria Philomena13-01-1911
Cauwels Maria Victorina
Cauwels Marie Aloïse30-07-191305-02-2004
Cauwels Marie-José
Cauwels Mariette
Cauwels Marina Magdalena01-03-1904
Cauwels Marleen Celesta Richarda17-04-1955
Cauwels Omer Edmond Jozef02-04-1941
Cauwels Polydore
Cauwels Prosper Jozef28-09-192028-09-1983
Cauwels Raymond02-04-1903
Cauwels Regina Melania Helena Maria04-08-1914
Cauwels Regina Sophia Catherina30-11-1900
Cauwels Remy1981
Cauwels Richardus Petrus Fr.09-11-1902
Cauwels Robrecht Jozef22-11-1914
Cauwels Willy August Elodie12-11-1943
Cauwels Willy Edmond Honoré Maria11-09-1954
Cauwels Yvonne
Cauwenberg Elisabeth
Cauwenberg Marie15-12-190806-08-1992
Cauwens Elodie14-03-191712-05-1998
Cauws Maria
Cavens Constant
Cavens Fri2011
Cavents Louisa
Cavey Augusta Elodie Marie09-07-190219-11-1984
Caveye Camiel
Caveye Julien
Caveye Karel
Caytan François
Cayzeele Maria
Cazaux Constant19261974
Ceelen Petrus Paulus
Ceenaeme Achiel
Ceenaeme Aloïs
Ceenaeme Dieter
Ceenaeme Omer
Celi Paul
Celie Frederick
Celie Louis
Celie Stefanie
Celis A.
Celis Gustaaf1979
Celis Marie-Louise
Celis Victoire
Ceriez Josephine
Cerpentier Elisa
Ceulemans Bertha
Ceulemans Eulalie
Ceulemans Florent
Ceulemans Francine
Ceulenaere Emiel Joseph Maria
Ceulenaere Estella
Ceulenaere Jacobus
Ceuls Eduardus
Ceuninck Julien
Ceuninck Roger
Ceuppens Cecile
Ceuppens Jean
Ceuppens Jenny
Ceuterick Andre
Ceuterick Jan
Ceuterick Julien
Ceuterick Susanna
Ceux Eric
Ceux Jean
Ceysens Loe1984
Ceyssens Casimir
Chabert Jozef
Chaerel Jerome
Chaerle Cecile
Chaerle Emiel Andre
Chaerle Madeleine
Chaerle Marcel
Chaerle Maria
Chaerle Maria
Chalmet Durand
Chalmet Frans
Chalmet Petrus
Champagne Jozef
Champion Angèle
Chapelle Daniël
Chapelle Ivan
Charles Octavie Nathalie
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Charlet Georges
Charlier Louis
Chatelain Guillaume
Chau Antoine
Chauvin Jeroom
Chauvin Laura Margareta Paula08-09-1909
Chauvin Martha Magdalena13-11-1901
Chaves Daguilar Gustaaf Alberie21-03-1913
Chedé Georgette24-11-1965
Chen Chung-Po
Cherchye Wilfried
Cherlet Achiel
Cherlet Andrëas Henricus Antoon17-01-190515-07-1984
Cherlet Augusta30-05-1901
Cherlet Georges Antoine Joseph08-05-19282018
Cherlet Jan
Cherlet Karel
Cherlet René21-02-1901
Cherlet Richard Armand01-03-1921
Cherlet Roger2012
Cheroutre Jozef
Chevalier Berthe Alphonsine
Chevalier Frans
Chevalier Rachel
Chevalier Roger
Cheyns Agnes19311932
Cheyns Denise Martha09-08-192901-01-1989
Cheyns Francis
Cheyns Godelieve
Cheyns Maria Martha07-09-192025-09-1990
Chielens Albert
Chinitor André
Chlarie François05-03-194211-09-1983
Chlarie Frans
Chlarie Omer02-02-191409-08-1986
Christaens Felix
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Alice
Christiaen Alice
Christiaen André
Christiaen Daniël
Christiaen Femke
Christiaen Gaspar14-04-190624-11-1996
Christiaen Georges
Christiaen Gina
Christiaen Gino
Christiaen Irène
Christiaen Jan
Christiaen Léonie
Christiaen Marcel
Christiaen Maurice
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Christiaenes Alice
Christiaens Achiel
Christiaens Aegidius
Christiaens Agnes
Christiaens Alain18-04-194808-02-2001
Christiaens Alberic
Christiaens Albert
Christiaens Alfons
Christiaens André
Christiaens Andrée28-06-193419-09-2017
Christiaens Angelus
Christiaens Antonius
Christiaens August
Christiaens Auguste
Christiaens Camiel
Christiaens Christiane2021
Christiaens Clemence
Christiaens Coleta12-09-1901
Christiaens Denise
Christiaens Emerancia
Christiaens Emiel
Christiaens Emma Francisca
Christiaens Eudoxis
Christiaens Francies
Christiaens Franciscus
Christiaens Gaston
Christiaens Georgette
Christiaens Geraard
Christiaens Germain1998
Christiaens Gilbert
Christiaens Henri
Christiaens Hyppoliet
Christiaens Ivan
Christiaens Jacques
Christiaens Jan
Christiaens Joanna
Christiaens Joannes
Christiaens Johan
Christiaens Jozef
Christiaens Jules
Christiaens Jules
Christiaens Julia
Christiaens Julia
Christiaens Léon
Christiaens Madeleine
Christiaens Malvina Madeleine27-03-191409-08-1980
Christiaens Marcel
Christiaens Maria
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Pieter
Christiaens René
Christiaens Stefaan
Christiaens Suzanna Jeannine10-06-194401-03-2009
Chys Andrea
Chys Emma
Chys Maria
Chys Maurice
Chys Oskar
Cicou Karel
Cicou Liliane
Ciers Maurice
Ciers Zoë08-02-190118-07-1987
Cies Isabella Theresia
Cigniaert Lea
Cipers Louis
Cipido Antoinette
Cipido Gaston
Clabau Léon
Clabaut Raymond
Claeijs Laurentia
Claerbout Alida
Claerbout Elodie
Claerbout Gabrielle Rachelle06-02-1911
Claerbout Irma
Claerbout Magdalena Lea Victor24-09-1936
Claerbout Marguerite
Claerbout Marie
Claerbout Marie-Louise
Claerbout Omer Nestor21-11-190722-07-2001
Claerebout Gaston
Claerebout Roland Marcel Cornelius27-11-194519-08-1990
Claerhoudt Clara26-02-190411-04-1991
Claerhoudt Jacqueline
Claerhoudt Kamiel
Claerhout Albert20-05-190421-05-1918
Claerhout Albert20-05-191511-01-2002
Claerhout Albert03-03-192227-11-1927
Claerhout Aloïs
Claerhout Annie
Claerhout Camiel
Claerhout Camiel
Claerhout Clara
Claerhout Gabrielle Rachelle06-02-1911
Claerhout Georges
Claerhout Gerard
Claerhout Greta
Claerhout Jacques
Claerhout Jean-Pierre
Claerhout Joël
Claerhout Jozef
Claerhout Julien
Claerhout Julius
Claerhout Maria Gilberte03-03-191528-01-1998
Claerhout Marie Josée
Claes Alice Desire Juliette28-04-191026-03-1984
Claes Alphonsus
Claes August
Claes Camiel
Claes Catharina
Claes Dries
Claes Franciscus Josephus
Claes Georges
Claes Jan
Claes Joseph
Claes Jozef
Claes Karel Lodewijk
Claes Leontine28-12-191222-01-2005
Claes Lodewijk
Claes Lucien
Claes Maria
Claes Marie-Louise
Claes Mia
Claes Victor
Claes Vincent
Claes Walter
Claesen Ludovicus
Claessens André
Claessens Coleta
Claessens Davy
Claessens Hendrik
Claessens Jan
Claessens Willem28-02-191110-03-1946
Claevenbout Petro
Claeyé Matthias
Claeyman Denis
Claeys Achiel
Claeys Achiel
Claeys Achiel
Claeys Adelaïde Maria Francisca
Claeys Adelson
Claeys Aimé
Claeys Aimé
Claeys Alain
Claeys Albert
Claeys Albert
Claeys Albert
Claeys Albert Jozef22-09-191626-10-2013
Claeys Alfons
Claeys Alfons
Claeys Alfons26-12-1910
Claeys Alice
Claeys Alice
Claeys Alice18-02-1909
Claeys Alice Malvina Maria19-03-1909
Claeys Alois
Claeys Amede18-06-190615-08-1979
Claeys André
Claeys André
Claeys André Joseph19-09-191010-04-1975
Claeys André Jozef04-12-19041950
Claeys André Leo09-09-1911
Claeys Andrea
Claeys Angèle
Claeys Anita
Claeys Anna Maria Barbara18-06-1905
Claeys Annie
Claeys Antoinette
Claeys Ardens Joseph13-07-1906
Claeys Armand
Claeys Arnold
Claeys Arthur
Claeys Arthur
Claeys August
Claeys August
Claeys August
Claeys August
Claeys August
Claeys August20-04-1900
Claeys Augusta Maria
Claeys Bernard
Claeys Bernard
Claeys Camiel
Claeys Camiel
Claeys Camiel Jozef27-04-193224-01-2021
Claeys Camilla
Claeys Casimir Raymond26-02-1913
Claeys Celina
Claeys Celina14-08-1914
Claeys Celina Maria21-01-1912
Claeys Charles21-12-191405-09-1992
Claeys Christella Emma Sylvia23-02-1902
Claeys Christiane
Claeys Clara Leonia Maria28-02-1902
Claeys Clarisse
Claeys Clarisse
Claeys Cyriel
Claeys Cyriel
Claeys Cyriel
Claeys Cyriel04-02-19272013
Claeys Cyriel Thelesfoor Jozef12-01-1909
Claeys Daniel02-04-2003
Claeys Daniel Eduardus04-02-190804-07-1992
Claeys Danny Roger Martine06-05-1959
Claeys Denise
Claeys Denise Hedwige Elisabeth06-01-193810-01-1977
Claeys Désiré
Claeys Dominicus
Claeys Eddy Robert17-06-194908-11-2015
Claeys Edelhart Georges25-07-1934
Claeys Elisabeth Marie31-10-1915
Claeys Elodie
Claeys Emerence
Claeys Emiel
Claeys Emiel
Claeys Emile
Claeys Emma
Claeys Emma Maria31-03-1900
Claeys Eric
Claeys Eudoxie
Claeys Eugenie
Claeys Fernand
Claeys Fernand
Claeys Fernand26-09-194527-04-1998
Claeys Filip Raymond04-07-196719-11-2010
Claeys Firmin
Claeys Florentien
Claeys Frans
Claeys Frans
Claeys Gaby
Claeys Geeraard1969
Claeys Gentiel
Claeys Georges Joseph29-02-192821-06-2021
Claeys Gerard
Claeys Gerard10-12-1970
Claeys Gerard
Claeys Gerard2003
Claeys Gerardus Marcel17-11-1910
Claeys Getiel
Claeys Gilbert
Claeys Gino Leo27-08-19532005
Claeys Godelieve
Claeys Godelieve
Claeys Harold
Claeys Hedwige2004
Claeys Hendrik
Claeys Hendrik26-03-1909
Claeys Henri
Claeys Henri Achiel28-11-1903
Claeys Henri Theofiel19-06-193128-11-1990
Claeys Henriette
Claeys Honoré
Claeys Irena Maria23-01-1918
Claeys Irène
Claeys Irma
Claeys Irma Maria Alina13-06-19352015
Claeys Irma Maria Leonie20-11-1911
Claeys Irma Seraphina Maria
Claeys Ivonna Anna11-09-1920
Claeys Jacqueline
Claeys Jan
Claeys Jan
Claeys Jan Baptiste03-05-190617-06-1975
Claeys Jeanette
Claeys Jean-Pierre
Claeys Jerome
Claeys Jerome Alfons05-04-1906
Claeys Jeroom
Claeys Joanna
Claeys Johan2010
Claeys Johana
Claeys Jordaan Gilbert02-08-1912
Claeys Joris09-01-192222-02-1969
Claeys Josephine
Claeys Josette28-08-193311-04-1964
Claeys Jozef
Claeys Jules
Claeys Juliaan27-03-1914
Claeys Julie
Claeys Julien
Claeys Julien
Claeys Kamiel
Claeys Kamiel
Claeys Karel
Claeys Kathleen
Claeys Laura1922
Claeys Lea Irma Julia03-01-190927-12-1995
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leon
Claeys Leopold
Claeys Leopold Roger27-01-1949
Claeys Louis
Claeys Ludwig
Claeys Manix
Claeys Marcel
Claeys Marcel
Claeys Marcel1993
Claeys Marcel1987
Claeys Marcel
Claeys Marcel04-03-1920
Claeys Marcel Joseph29-09-1906
Claeys Marcel Omer Jozef30-05-1912
Claeys Marcella Juliana Ludovica19-02-1913
Claeys Margareta01-05-1905
Claeys Margareta Maria Josephina14-03-1905
Claeys Margaretha Martha05-06-191425-12-2005
Claeys Maria
Claeys Maria1978
Claeys Maria
Claeys Maria
Claeys Maria12-05-190304-1992
Claeys Maria03-10-190907-08-1999
Claeys Maria Julia
Claeys Maria Julia Margaretha24-05-1917
Claeys Maria Louisa07-02-1902
Claeys Maria Ludovica
Claeys Maria Magdalena09-02-190130-05-1991
Claeys Maria Magdalena31-01-1902
Claeys Maria Theresia01-05-1929
Claeys Maria-Theresia
Claeys Marie Anne
Claeys Marie José
Claeys Marie Therese
Claeys Martha
Claeys Marthe
Claeys Martin28-03-192914-05-1989
Claeys Martine
Claeys Mathilda Ludovica
Claeys Maurice
Claeys Maurice
Claeys Mauritius Gerardus22-04-1912
Claeys Maurits
Claeys Maurits05-07-1900
Claeys Maurits31-12-1911
Claeys Maurits Joseph05-01-1909
Claeys Medard1995
Claeys Michel Leopold06-06-192515-05-2002
Claeys Mireille
Claeys Miriam
Claeys Monique
Claeys Monique
Claeys Myriam
Claeys Nadia Dianna Sidonie12-10-19412017
Claeys Octaaf
Claeys Odiel
Claeys Omer
Claeys Omer
Claeys Omer Albertus01-12-1915
Claeys Oscar
Claeys Oscar04-11-191211-11-1996
Claeys Paul
Claeys Paula27-04-1916
Claeys Paula03-01-192024-07-1994
Claeys Petrus
Claeys Pieter
Claeys Pieter Antonius
Claeys Rachel2013
Claeys Rafaël06-01-194718-10-1996
Claeys Raymond
Claeys Raymondus Gerardus24-02-1905
Claeys Regina
Claeys Remi
Claeys Remi Jozef20-02-1920
Claeys Renaud
Claeys René
Claeys René
Claeys René
Claeys René
Claeys René
Claeys René2000
Claeys Richard
Claeys Robert
Claeys Robert28-04-1921
Claeys Roger Charles Louis31-12-1923
Claeys Silvia05-11-190727-07-1999
Claeys Sophia Petronella
Claeys Steven1999
Claeys Suzanna Maria21-01-1917
Claeys Sylveer
Claeys Sylvia25-05-190303-04-1979
Claeys Theophiel
Claeys Theophiel
Claeys Urbanie
Claeys Valentina Maria12-12-190029-10-1974
Claeys Valère
Claeys Victor
Claeys Victor
Claeys Victorine
Claeys Walter Jerome Gerarda M.19-12-1943
Claeys Wardje
Claeys Willy
Claeys Willy Alois05-07-1946
Claeys Yolanda05-12-192510-04-1990
Claeys Yvonna23-01-1909
Claeys Yvonne
Claeys Zulma
Claeys Zulma
Claeys Zulma Albertina Maria12-10-190207-1992
Claeys Bouuaert Alexis
Claeys Bouuaert Etienne
Claeyssens Jan
Claeyssens Valentine
Claijs Bernard
Clais Anna
Claparols Carmen
Clareboets Marie-Josée
Clarebout Amedée
Clarebout Arthur
Clarebout Emile
Clarebout Gerard
Clarebout Hector
Clarebout Irma
Clarebout Jozef
Clarebout Julia
Clarebout Martha
Clarebout Omer
Clarebout Valère
Clarie Ivo
Clarie Maurits05-08-1902
Clarijs Achiel
Clarijs Alexander Maria Ludovicus15-05-192603-01-2010
Clarijs Camiel
Clarijs Jules
Clarijs Margareta Cordula Jozef15-06-196016-09-2017
Clarijs Odiel
Clarijsse Godelieve20-12-190329-11-2000
Clarijsse Karel Louis
Clarisse Clément Xavier1903
Clarisse Daniël
Clarisse Eveline Marie27-03-190126-05-1984
Clarisse Ferdinand1995
Clarisse Francis
Clarisse Hélène Léona14-11-1919
Clarisse Huguette08-09-194101-08-2009
Clarisse Joseph Leon31-08-1902
Clarisse Jules
Clarisse Jules28-09-1908
Clarisse Julien Camille22-10-1906
Clarisse Marcelle Henriette15-01-1905
Clarisse Maurits
Clarisse Rafael
Clarys Gentil
Clarys Jozef
Clarysse Adolf1965
Clarysse Arthur
Clarysse August
Clarysse Constant
Clarysse Danny
Clarysse Dorothea
Clarysse Eliane
Clarysse Emma
Clarysse Ernest
Clarysse Francky
Clarysse Henri-Jean
Clarysse Isabel
Clarysse Jerome
Clarysse Joris
Clarysse Leonie
Clarysse Marcel Louis
Clarysse Maria
Clarysse Maria
Clarysse Martha
Clarysse Maurits
Clarysse Naura
Clarysse Remi
Claus Albert
Claus Alice
Claus André
Claus Angèle
Claus Augusta Rachella29-01-191515-08-1999
Claus Cecile
Claus Christiana Alice Petrus
Claus Cyriel04-02-190021-02-1901
Claus Didier
Claus Didier11-12-1997
Claus Elfrida
Claus Emiel
Claus Emiel
Claus F.
Claus Gilbert2001
Claus Gustaaf
Claus Hortensia
claus Isabella
Claus Joanna2015
Claus Madeleine
Claus Magdalena Maria2009
Claus Marco
Claus Medard
Claus Richard
Claus Robert Evarist25-03-191325-11-1976
Claus Roger
Claus Simona Angela27-03-191320-04-2010
Clauw Alberic
Clauw Anna
Clauw Bertha
Clauw Eric
Clauw Georges
Clauw Marcel
Clauw Maurice
Clauw Raymond1976
Clauw Wilfried
Clauwaert Achiel
Clauwaert Alma
Clauwaert Ghislain
Clauwaert Hilda
Clauwaert Irène
Clauwaert Joannes Baptiste26-08-190418-07-1947
Clauwaert Marguerite
Clauwaert Maria Joanna
Clauwaert Marie Louise
Clauwaert Mariette
Clauwaert Raymond
Clauwaert Richard
Clauwert Emma
Clauwert Joanna
Clauws Alfons Cipriaan25-10-1921
Clauws Lucie
Clauws Marcel
Clauws Nestor
Clauws Norbert
CLauws Romaan23-03-193517-10-2022
Clavie Maria
Clays Noël Cyrille Cornelis25-12-194230-11-2018
Cleemput Kamiel
Cleenewerck Carlo10-02-194506-10-2016
Cleenewerck Walter
Cleenwerck Sophia
Cleeren Hendrik
Cleeren Ria
Cleeren Urbain
Cleiren Catharina
Cleiren Patricia
Cleiren Richard Joseph15-06-191802-09-2001
Clemensen Marcelle
Clement Alfons
Clement August
Clement Dirk
Clement Emiel Leopold Alfons08-12-19071972
Clement Geert07-03-195331-07-1975
Clement Gustaaf Alfons01-06-192115-02-1986
Clement H.
Clement Jozef
Clement Simon
Clément Charles
Clément Denise18-04-192813-12-2010
Clément Paulette Lucienne19181997
Clemmé Rosalie
Clemminck Jeannine
Cleppe Angèle
Cleppe Antoine19-10-1908
Cleppe Elza Julia28-10-19202000
Cleppe Robert2013
Cleppe Robert18-09-193607-05-2017
Clere Jonas
Clerens Pierre
Clerick Adriana Stephania01-06-190826-03-1999
Clerick Aline Maria
Clerick Blanche Emma Augusta23-05-193508-02-1936
Clerick Cesarina
Clerick Edmond10-12-190708-11-1980
Clerick Evarist
Clerick Franciscus
Clerick Frans Maurits12-06-191025-06-1991
Clerick Gabriella Prudentia09-10-190612-08-1978
Clerick Georges Ludovicus Gerard23-01-191021-08-1910
Clerick Gerard Petrus13-10-1907
Clerick Honorina
Clerick Marcel Evarist Maria17-06-191919-01-2006
Clerick Maria Alina26-11-190828-01-1978
Clerick Maria Josepha Elisabeth20-06-1915
Clerick Marie-José30-04-191618-03-2002
Clerick Oscar
Clerick Suzanne
Clerick Yvonna Ghislena Maria30-11-1913
Clerick Yvonna Zulma26-06-193421-11-2006
Clérick Georgine
Clerinx Pelagie
Cleve André
Clevers Cecile
Clevers Jozef
Clevers Maria
Clevers Roger
Cleynen Jeanne
Cleysner Gerard
Cleysters Alfons
Clicque Godelieve Marie19041964
Clicque Jeanne
Clicque Marie-José
Clicteur André
Clicteur Cecilia
Clicteur Egilius
Clicteur Magdalena
Clicteur Michel Rodolphe Maurits30-05-192224-05-2003
Clinck Jozef
Clinck Leopold
Clinck Luc
Clincke Gustaaf
Clincke Hortensia
Clincke Marc1979
Clincke Philemond
Clincke Piet2011
Clincke Simonne18-07-192606-04-2015
Clinckemalie Christine
Clinckemalie Roger
Clinckemalie Yves
Clinckspoor Angelina
Clinckspoor Livina Seraphina
Clinckspoor Simonne
Clinieën Seraphina27-08-192701-11-1902
Clique Marie Louise
Clits Hugo
Clity Agnes
Clochet Gustaaf
Clodoré Raymonde
Cloeckaert Hilda
Cloeckaert Maria
Cloet Alfons
Cloet Alidor Rene22-03-192606-11-1926
Cloet Alouis Rene08-08-192101-05-1923
Cloet Aloysius
Cloet Amandus1920
Cloet André Marcel17-12-192201-04-1923
Cloet August
Cloet Augusta
Cloet Camiel
Cloet Chantal
Cloet Cyriel
Cloet Cyriel
Cloet Daniël Marie André02-10-1960
Cloet Elisa
Cloet Elisa
Cloet Geert
Cloet Georges
Cloet Helena Celina Maria Louisa30-06-191704-09-1994
Cloet Henri
Cloet Henri Arthur
Cloet Jeanne
Cloet Jules
Cloet Leonard
Cloet Lucien André06-07-193925-08-2000
Cloet Marcel
Cloet Marcella
Cloet Maria
Cloet Marie
Cloet Martine
Cloet Maurits2009
Cloet Monique2020
Cloet Remi
Cloet Suzanne03-01-191527-11-1935
Cloet Wilfried2004
Cloet Wilfried
Cloet Yvonne14-12-192223-06-2000
Cloetens Jurgen
Clompen Angèle
Clottens Christine
Cloutte Georges
Clovyn Emmanuel
Clovyn Karel02-04-191128-10-1994
Cludts Victor
Cluyse Antoinette
Cluyse Georgette
Cluyse Jozef
Cluyse Maria Catharina
Cluyse Marie-José
Cluyse Mariette
Cluyse Roger
Cluyts Catharina
Clybouw Camiel
Clybouw Edouard
Clybouw Emile
Clybouw Marcel
Clybouw Maria
Clybouw Petrus
Clybouw Raphaël
Clybouw Sylvain
Clybouw Yvonne
Clycq Eliane20-11-193820-06-2010
Clymans Petrus Jozef
Clyncke Albertina Emelia08-1908
Clyncke Anne Marie
Clyncke Emelie Marie29-11-1907
Clyncke Fernand
Clyncke Georgette05-05-2014
Clyncke Gustaaf
Clyncke Hippoliet1953
Clyncke Irma
Clyncke Omer
Clyncke René1984
Clyncke Robert
Clyncke Roger
Clyncke Rosette
Clyncke Rudolf
Cnaepkens Maria
Cneudt Isidor
Cneut Etienne
Cneut Frans
Cnockaert Agnes1959
Cnockaert André
Cnockaert André
Cnockaert Anne
Cnockaert Cyriel
Cnockaert Ernest
Cnockaert Eugenia
Cnockaert Gilberte
Cnockaert Julien
Cnockaert Maria13-02-193218-10-1979
Cnockaert Octavie
Cnockaert Raymond
Cnop Andreas
Cnop Guillaume
Cnudde Antonius
Cnudde Antonius Eduardys19161986
Cnudde Astère
Cnudde Bruno
Cnudde Camiel
Cnudde Ferdinand
Cnudde Florimond
Cnudde Gaby
Cnudde Herman
Cnudde Joanna26-12-190702-11-1984
Cnudde Joseph August19131976
Cnudde Judoce
Cnudde Julia07-10-191129-05-1990
Cnudde Marguerite
Cnudde Maria Rosalie21-10-191205-05-1993
Cnudde Prudent
Cnudde Renatus Emilius28-01-1915
Cnudde Simonne Suzanne01-04-192615-09-1993
Cnudde Victor Maria Joseph09-11-1910
Coache Gilbert
Cobbaert Andrea
Cobbaert Angèle
Cobbaert Edward
Cobbaert Frans
Cobbaert Henri11-09-193127-07-1980
Cobbaert Irma
Cobbaert Jan24-06-190903-10-1995
Cobbaert Jasper
Cobbaert Johan
Cobbaert Julien
Cobbaert Maria
Cobbaert Nelly04-09-195128-01-2013
Cobbaert Omer
Cobbaert Richard
Cobbaert Romanie
Cobbaert Victor
Cobbe José2000
Cobert Adriana Maria22-05-1904
Cobert Albert05-11-191705-03-1996
Cobert Alma02-04-1902
Cobert André
Cobert Edmond Alfons10-02-1900
Cobert Ernest
Cobert Ernest Remi10-01-190901-1992
Cobert Juliana Maria17-02-1906
Cobert Maria Irena23-05-1918
Cochin Jeannine
Cochius Ludovica
Cochuyt Francinne Cyriel Maria06-01-19461991
Cochuyt Georges
Cochuyt Guillaume Jozef03-02-1910
Cochuyt Jeannine Ida Maria04-07-1941
Cochuyt Magdalena
Cochuyt Marcella Margriet28-09-1908
Cochuyt Maria Florence24-10-192705-2007
Cochuyt Martha Maria Marcella23-10-1915
Cochuyt Maurice
Cochuyt Maurits
Cochuyt Nathalie
Cochuyt Omer Jozef07-10-1912
Cochuyt Richard Mauritz Jan02-09-1921
Cochuyt Risberga Maria24-08-1910
Cochuyt Willy
Cock Michel
Cock Paul
Cockelé Elisabeth
Cockheyt Arthur Gerardus06-05-1912
Cockheyt Bernardus Jozef17-11-1914
Cockheyt Ivonna Maria02-03-192409-2006
Cockheyt Juliana Gertrudis Albertina13-04-1913
Cockheyt Paula Maria Ivonna10-01-1915
Cockheyt Suzanna Helena12-01-1920
Cockhuyt André Joseph05-07-1916
Cockhuyt Emiel18-01-1918
Cockhuyt Gaston Jozef Maria28-02-1911
Cockuyt Barbara Theresia
Cockx Alfons
Cocquijt Walter
Cocquyt Achiel22-08-191131-05-1989
Cocquyt Achille
Cocquyt Arseen Edmond15-04-191402-08-1999
Cocquyt August
Cocquyt Camillus Benedictus
Cocquyt Chris
Cocquyt Cyriel
Cocquyt Cyrillus19-05-1906
Cocquyt Emiel10-04-195222-07-2016
Cocquyt Gaby
Cocquyt Gerard2001
Cocquyt Ghislaine
Cocquyt Guido
Cocquyt Gustaaf
Cocquyt Herman Leonard31-08-190708-1991
Cocquyt Irené
Cocquyt Joseph Marcel02-03-192425-02-1990
Cocquyt Jules
Cocquyt Lydia
Cocquyt Malvina21-10-190831-01-1991
Cocquyt Maria16-09-1911
Cocquyt Mariette
Cocquyt Noël08-01-192019-11-1985
Cocquyt Paul24-07-195630-12-1988
Cocquyt Prosper
Cocquyt Rachel
Cocquyt Rafaël1972
Cocquyt René Alfons Antoon25-10-1907
Cocquyt Richard
Cocreamon Anna Catharina
Coddens Achiel
Coddens André
Coddens Clemence
Coddens Gerard
Coddens Joanna
Coddens Margareta
Codron Ignace2010
Coeck René
Coeckelbergh Frans
Coeckelbergh Georges
Coeckelberghs Louis
Coehorst Antonius Henricus Johannes18-06-191728-10-1982
Coekelbergs Gommaar
Coelis Louis
Coelis Lucien
Coelis Marie-Louise
Coelis Suzanne
Coels Jozef
Coeman Angèle
Coeman Carlos
Coeman Christopher
Coeman Etienne
Coeman Jacques
Coeman Jeannine
Coeman Karel
Coeman Marie
Coeman Robertine
Coen Alfons
Coen Germaine
Coen Louis
Coen Louise
Coen Margriet
Coen Maria
Coen Roger
Coen Romain
Coene Agnes
Coene Aimé
Coene Aimé René05-01-193220-09-2013
Coene Albert
Coene Albert Paul Karel08-06-1915
Coene Alfons
Coene Alphonse
Coene Amand Bertrand23-08-1911
Coene André
Coene André Joseph31-07-1917
Coene Camiel
Coene Camilla Maria02-09-192104-10-2002
Coene Daniel
Coene Edmond
Coene Elodia
Coene Elza Maria19-10-1912
Coene Félicie
Coene Felix Robert
Coene Gerard
Coene Gerard
Coene Henri
Coene Hilaire
Coene Jeanne27-11-192209-07-2014
Coene Joseph
Coene Julien
Coene Julien
Coene Julienne
Coene Leon18-06-1900
Coene Louis
Coene Louis Arthur Francies05-01-191229-11-1976
Coene Ludwina
Coene Maria Julia21-06-1919
Coene Maria Magdalena27-06-1901
Coene Marie Magdalena Barbara03-12-1901
Coene Marie-José
Coene Martha
Coene Medard Maurits30-08-1909
Coene Omer Bertrand08-09-1913
Coene Paula Maria10-09-1915
Coene Pieter Bernard
Coene Raymonde
Coene Roger
Coene Roger
Coene Sidonia Maria
Coene Theo
Coene Theophiel
Coene Valère23-02-190218-08-1981
Coene Yannick
Coenen Antoine
Coenen Christine Agnes
Coenen Germaine
Coenen Godfried22-04-190102-03-1986
Coenen Gustaaf
Coenen Jules
Coenen Maggy
Coenen Margaretha
Coenen Petrus Joannes
Coenraets Jozef
Coens Cyrille Emile Joseph19-11-1908
Coens Oscar28-02-1919
Coens Willy Florent Victor13-08-193918-01-2018
Coertjens Elisa
Coessens Lucien1981
Coevoet Daniël
Coffyn André
Coffyn Eliane2015
Coffyn Valère2011
Cogen Raymond
Cogge André Auguste Oscar10-10-191311-05-1981
Cogge Georges Alphons Jean09-07-194311-08-2008
Cogge Georges Frank Alphonse Raymond24-03-194504-12-2005
Cogge Georgette Marie Ghislaine08-08-193929-07-2001
Cogge Guido Emiel André26-03-195207-01-1960
Cogge Louis
Cogge Raymond August Oscar17-10-191416-05-1986
Cogghe Maurits
Coghe Alberic
Coghe Alfons
Coghe André
Coghe Gerard
Coghe Joseph
Coghe Maria
Coghe Omer
Coghe Paul2014
Cohidon Jean-Paul Richard24-11-19402010
Cohrs Victor
Coignau Prosper04-04-190722-09-1968
Coine Christine24-05-195028-01-1985
Coisne Marie
Cok Franciscus10-04-190304-07-1903
Cok Gustaaf17-12-190423-01-1905
Cok Johannes Alfonsius03-04-190203-05-1902
Cok Leonard
Cok Margaretha22-06-190706-05-1976
Cok Maria Delphina03-04-190907-12-1909
Cok Maria Louisa13-01-191101-04-1911
Cok Maria Magdalena18-05-190327-04-1904
Cokelaere Griet1990
Cokelaere Marie
Cokele Julienne
Colaert Arthur
Colaert Charles
Colas Germaine Marie Valentine23-09-190811-03-2003
Colebunders Georges
Colen Claire
Colenbunders Florent
Colenbunders Maria Magdalena Theophiel12-06-194501-08-2003
Colette Joseph
Colette Madeleine Emerance10-02-190026-08-1900
Colette Marie Helene16-06-1902
Colette Paule
Colle Ange05-01-193012-09-2006
Colle Edmond
Colle Hilda
Colle Leon
Colle Roland
Colle Samuël
Colle Victorine
Colle Virginie
Colleit Daniel
Colleit Omer
Collesaer Annie
Collesaer Roger2007
Collet Ponce
Collet Robert
Collewaert Rosette
Collier Constant
Collier Felix
Collier Johannes Baptist
Collier Laura
Collijn Josephus Ludovicus09-01-192614-01-1995
Collijn Maria Rosalia04-07-191309-12-1978
Collumbien Jane
Colman Flavie
Colman Gerard
Colman Gerarda
Colman Gilbert
Colman Joannes
Colman Julien20-11-192920-05-2002
Colman Martha
Colman Martha Odile
Colman Omer
Colman Pieter-Jan07-11-198508-11-2020
Colman Rony
Colman Simonne
Colman Yvonne
Colmann Maria Anna Barbara28-06-190807-03-1988
Colombeen Helena
Colombie Maria
Colpaert Alain1998
Colpaert Albrecht
Colpaert Alida
Colpaert André
Colpaert Arthur
Colpaert Camilla Caesarina19-08-191018-02-1974
Colpaert Camille
Colpaert Catharina
Colpaert Clara
Colpaert Florent18-01-193607-02-2002
Colpaert Georges
Colpaert Georges
Colpaert Gustaaf
Colpaert Honoré
Colpaert Hubert
Colpaert Jean Octave22-12-192109-06-1985
Colpaert Jozef
Colpaert Jules
Colpaert Marcel
Colpaert Marcel
Colpaert Margriet
Colpaert Maria
Colpaert Maria
Colpaert Maria Ludovica27-03-1902
Colpaert Marie-Louise
Colpaert Michel
Colpaert Octave Joseph
Colpaert Oscar Joseph Corneel01-06-191321-04-1980
Colpaert Pascale1998
Colpaert Paula
Colpaert Raymond10-02-1904
Colpaert Remi
Colpaert René
Colpaert Robert
Colpaert Staf19331983
Colpaert Suzanna29-03-1908
Colpaert Suzanna Maria23-06-1919
Colpaert Thérèse17-10-193028-07-2008
Colpaert Willy
Colpaert Zulma
Colpin Josee27-05-2020
Colyn Petrus
Comer Mélanie
Comergo Bertha
Comeyne Jacqueline
Comeyne Oscar
Comeyne René
Comeyne Roger
Commeyne André
Commeyne Georges
Commeyne Godelieve
Commeyne Martha
Commeyne Walter
Commeyne Zulma
Commissaris Cornelius
Compernol Georges02-12-191008-01-1927
Compernol Maurits
Compernolle Camiel
Compernolle Charles
Compernolle Christiane
Compernolle Clara
Compernolle Jeroom Albert22-06-1916
Compernolle Julien
Compernolle Margriet Romanie Marie08-10-1914
Compernolle Maria Louisa22-12-1907
Compernolle Renilde
Compernolle Roger
Compernolle Ronny
Compernolle Simonne
Comptaert Julia
Comptdaer Lucien
Comyn Georges
Comyn Henriette2013
Conard Hubert
Coninckx Virginia Mathilde
Conings Livina Maria
Constandt Adriene
Constandt Cyriel
Constandt Leonie
Constandt Paul Louis Maurits14-06-194625-05-1986
Constandt Sylvie
Constant Germain
Content Arsène
Content Eugeen
Content Henriette
Content Jérome
Conters Emiel
Contineau Isabella
Cool Achiel
Cool Alice
Cool Alice
Cool André
Cool André
Cool Chris
Cool Clara
Cool Eduard
Cool Elza
Cool Felix
Cool Gabriël
Cool Germaine
Cool Gustaaf
Cool Henri
Cool Henri
Cool Henri
Cool Jean-Baptist
Cool Jozef
Cool Julia
Cool Julien
Cool Leonie
Cool Madeleine
Cool Marcella
Cool Maria
Cool Maurice
Cool Maurice1993
Cool Omer
Cool Pieter
Cool Richard
Cool Roger
Cool Roger
Cool Rosalia
Cooleman Alfons
Cooleman Anne-Therese
Cooleman Georges02-08-190118-01-1964
Cooleman Henri
Cooleman Margriet
Cooleman Maurits
Cooleman Sylvia
Coolen Cyriel
Coolman Adrianus
Coolman Camiel
Coolman Livinus
Cools Adriana Maria Mathildis Ida02-07-192117-08-2002
Cools Adrienne
Cools Alfons
Cools Alfons04-02-192503-05-1989
Cools Anja17-06-197012-06-2017
Cools Annie Marie17-07-1920
Cools Antoine
Cools Emiel
Cools Emma
Cools Etienne Medard06-06-193725-04-2005
Cools Eugenia
Cools Ferdinand
Cools Jan
Cools Louis
Cools Louis
Cools Madeleine
Cools Marcel
Cools Maria
Cools Maria11-02-191207-09-1984
Cools Maria Julia
Cools Martha
Cools Oscar20-08-190127-12-1967
Cools René
Cools René
Cools Roger2004
Cools Roger André18-10-1943
Cools Suzanne
Cools Theophiel
Cools Willy2016
Cools Yvonne
Coolsaet Constant
Coolsaet Rachel Martha21-12-192122-03-1997
Coolsaet Theophiel
Cooman Florine
Cooman Jackie
Cooman Martha
Coomans Jaak30-07-190324-10-1984
Coone Arthur
Coone Elza
Coone Maurice
Cooper Maud
Coopman Achilles12-10-1905
Coopman Adelin
Coopman Antoinette
Coopman Emma08-11-1910
Coopman Godelieve
Coopman Henri
Coopman Hubert
Coopman Irma Julia28-05-1917
Coopman Jan
Coopman Julia18-05-191507-01-1994
Coopman Karel
Coopman Karel
Coopman Louis
Coopman Madeleine
Coopman Magdalena Maria26-10-1912
Coopman Marcel
Coopman Maria
Coopman Maria Ludovica22-04-1906
Coopman Michel2015
Coopman Pharailde Godelieva05-07-1913
Coopman Pieter
Coopman René Jozef15-12-192411-2006
Coopman Roger
Coopman Romanus Henri
Coopmans Amandus
Coopmans Hubert
Cooreman August
Cooreman Desire
Cooreman Eugenia
Cooreman Fredericus
Cooreman Judocus
Cooreman Julia
Cooreman Lucien
Cooreman Maria
Cooreman Maria
Cooreman Melanie
Cooreman Pegalie
Cooreman Roger
Cooreman Triphon
Coorevits Eudonia
Coorevits Madeleine
Coorevits Maria11-03-190211-05-1994
Coorevits Omer
Coornaert Emile
Coornaert Julia
Coornaert Maria
Coos Emiel
Coosemans Jean
Coosemans Maria
Coosemans René
Cootman Hortense Pelagia07-05-190404-02-1970
Coppé Elza Maria09-1916
Coppé Engelbertus
Coppé Juliaan Gerardus07-12-1912
Coppé Magdalena Maria03-08-1904
Coppein Erna
Coppein Joseph1990
Coppejans Albert22-06-191313-01-1971
Coppejans Alice Maria Hortence
Coppejans August
Coppejans Clara19131942
Coppejans Clara Celina Maria05-10-1906
Coppejans Elsie1912
Coppejans Elza Maria26-08-191102-07-2004
Coppejans Gilbert Ferdinand04-11-1921
Coppejans Helena Leonia Juliana27-11-192431-01-2005
Coppejans Henri
Coppejans Irma
Coppejans Jules
Coppejans Julie11-10-191020-02-2002
Coppejans Laura B28-08-190631-10-2000
Coppejans Margriet12-06-192901-01-2002
Coppejans Raymond Camiel09-07-190906-12-2004
Coppejans René Julien29-05-191001-1992
Coppejans Richard23-01-19031932
Coppejans Simona Maria Julia23-04-19331992
Coppejans Suzanne Marie06-03-1913
Coppejans Thierry
Coppenholle Arthur20-03-191524-02-2005
Coppenholle Florent
Coppenolle Alidor
Coppenolle Andrea
Coppenolle Gaston
Coppenolle Irma
Coppens Achille Wilfried30-07-19202005
Coppens Albrecht Arthur Maria01-05-1913
Coppens Alfons
Coppens Alfons
Coppens André
Coppens Antoine
Coppens Auguste
Coppens Barbara Theresia
Coppens Benoit
Coppens Bertha
Coppens Canutus Richard19-04-1907
Coppens Christianne
Coppens Christine
Coppens Constant
Coppens Cyriel
Coppens Emma
Coppens Ernest Albert Jozef11-07-1915
Coppens Etienne
Coppens Etienne
Coppens Evrina Maria12-10-190531-07-1992
Coppens Firmin31-03-192007-1989
Coppens Florent12-01-1904
Coppens Florida23-02-190020-01-1979
Coppens Franciscus Augustinus
Coppens Georgette2004
Coppens Germaine
Coppens Gustaaf
Coppens Gustaaf
Coppens Henri2004
Coppens Hilda
Coppens Irma
Coppens Irma Maria24-12-1901
Coppens Jacqueline
Coppens Jozef
Coppens Jozef
Coppens Julien
Coppens Julien2009
Coppens Julius04-09-1990
Coppens Kaat
Coppens Katia
Coppens Laurent
Coppens Leo Jozef12-03-1912
Coppens Livinus
Coppens Louis
Coppens Luc09-01-195831-03-2018
Coppens Magdalena14-02-190712-03-1968
Coppens Magdalena Judith04-02-1905
Coppens Marcel
Coppens Marcel Emiel Jozef08-06-191213-06-1973
Coppens Maria Louisa11-11-1900
Coppens Maria Theresia
Coppens Marie Leonie
Coppens Mauritius Joseph19-02-1901
Coppens Melanie
Coppens Noëlla
Coppens Norbert
Coppens Petrus Franciscus
Coppens Petrus Joannes
Coppens Prosper
Coppens Remi18-12-191925-08-1969
Coppens Robert13-04-193229-12-2016
Coppens Roger
Coppens Roger
Coppens Valère
Coppens Willem
Coppens Zulma
Coppers Alfons
Coppers Gustaaf
Coppey François
Coppieters Alfred
Coppieters Alois
Coppieters Florimond
Coppieters Gustaaf
Coppieters Odilon
Coppieters René
Coppin Alfons
Coppin Alice28-03-192601-02-2000
Coppin André
Coppin Daniël
Coppin Daniël08-05-190807-05-1985
Coppin Danny
Coppin Emmanuel
Coppin Etienne
Coppin Manon
Coppin Romain
Coppitters Petrus24-05-1906
Coppye Jan
Cops Christine
Cordenier Joseph2007
Cordenier Norbert
Cordenier Rigo
Cordeyn Frans
Cordier August
Cordier Camiel25-04-190101-01-1981
Cordier Pierre
Cordier Victor11-09-19071971
Cordonnier Etienne13-04-192420-09-2018
Cordonnier Lucienne
Cordonnier Michel
Cordonnier Yolande
Cordonnier Yvonne
Cordonny Achiel
Cordons Robert
Cordy Barbara
Cordy Helene
Cordy Henri
Cordy Henri
Cordy Julia
Cordy Louise
Cordyn Francine
Coreman Louis
Coremans Maria
Corevits Gerard
Coriijn Maria
Corijn Clara
Corijn Madeleine
Corion Julien
Corman Jozef
Cornaer Jules
Cornaer Maria
Cornaer Maurice
Corne Julien
Corneille Berlinda
Corneillie Caesar01-04-190316-08-1971
Corneillie Gilberte17-01-192621-07-1955
Corneillie José
Corneillie Liliane
Corneillie Maurice Emiel01-07-193302-01-2000
Cornel Jan
Cornelie Emma
Cornelies Romanie
Cornelis Achilles
Cornelis Alfons
Cornelis Alice Martha17-11-191121-07-2002
Cornelis Anna
Cornelis Anna Maria Sophia09-09-1910
Cornelis Anny
Cornelis Cesar
Cornelis Diane
Cornelis Elsje
Cornelis Gerard16-11-192314-09-1995
Cornelis Gilbert
Cornelis Henri
Cornelis Herman25-05-193025-08-2016
Cornelis Joannes Franciscus
Cornelis Josephine
Cornelis Karel
Cornelis Laura
Cornelis Leopold Leon Jozef01-01-1901
Cornelis Lodewijk
Cornelis Marcella10-11-192720-07-1987
Cornelis Margriete17-09-1906
Cornelis Marie
Cornelis Melania
Cornelis Nestor
Cornelis Odille
Cornelis Oscar
Cornelis Oswald
Cornelis Paulette
Cornelis Peter
Cornelis Pharaïlde
Cornelis Pierre
Cornelis Polidoor
Cornelis Rachel Emma15-07-193106-10-2005
Cornelis Rene
Cornelis René Cyriel11-06-1903
Cornelis Rosalia
Cornelis Sara
Cornelis Sophia
Cornelis Suzanne
Cornelis Willy
Cornelisse Joannes Henricus
Cornelissens Anna Cornelia
Cornelissens Marco
Cornelissens Maria
Cornelissens Michaël
Cornelissens Raymond
Cornelissis Elisabeth
Cornelle Louisa
Cornelus Raphael21-11-190422-07-1995
Cornet Leon
Cornet Maurice
Cornette Agnes
Cornette Denise Jeanne André12-01-195317-08-2001
Cornette Edmond
Cornette Etienne
Cornette Georges2011
Cornette Gerard
Cornette Louis
Cornette Madeleine
Cornette Margriet
Cornette Mathilde
Cornette Maurits
Cornette Yvonne
Cornil René Anatole01-04-1914
Cornille Carine
Cornille Emiel
Cornille Henri
Cornille Justine
Cornille Michael
Cornille Oscar
Cornille Roger
Cornillie Henri
Cornillie Julienne
Cornillie Julienne
Cornillie Lucien
Cornillie Maria
Cornillie Maria Theresia
Cornillie Zulma
Cornilly Mathilde
Cornilly Silvain Aimé Firmin Médard20-02-190928-06-2003
Cornu Hugo
Cornu Marcel2010
Corsinski Margareta
Corsouls Hendrikus Severinus
Corteborst Adolphe
Corteborst Augustus
Corteborst Carolus Ludovicus
Corteborst Elvire
Corteborst Henricus
Corteborst Hypolitus
Corteborst Juliana
Corteborst Karel
Corteborst Maria Silvia
Corteborst Melania
Corteborst Rosalie
Cortebost Alberic
Corthals Barend07-04-1917
Corthals Bert1997
Corthals Emerentia
Corthals Henri
Corthals Irma Maria05-12-1906
Corthals Jens18-05-198322-08-2011
Corthals Josephine
Corthals Leopold
Corthals Petrus
Corthals Rachel
Corthals Regina
Corthals René Jozef20-10-1912
Corthout Gustaaf
Cortier Marie Anna04-09-1909
Cortier Martha
Cortier Renette
Cortoos Jos
Cortvriend Adolf
Cortvriendt Emilia Julia
Cortvriendt Jeanette
Cortvriendt Jerome
Cortvriendt Jules
Cortvriendt Leon
Cortvriendt Pelagia Ludovica
Corty Sylvain
Corveleyn Denise19322001
Corveleyn Erna
Corveleyn Henri
Corvelyn Anna Maria07-11-1917
Corvelyn Herman
Corvette Laurent
Coryn Aloys
Coryn Firmin
Coryn Jozef
Coryn Leon
Coryn Maria
Coryn Octaaf
Coryn Raphaël
Cosaert Achille
Cosaert Agnes2006
Cosaert Jeannine
Cosaert Raf
Cosemans François12-12-191915-02-1980
Coseyns Chantal
Cosman Cyriel
Cosman Daniel
Cosman Karel11-06-192006-04-1985
Cosman Maria
Cosman Martha
Cosman Remi
Cossement Marie-Aimée
Cossey Maria
Costales Roman
Costenoble Aloïs
Costenoble Florent
Costenoble Sophia
Coster Romanie
Costermans Josepha
Costermans Marcel Richard
Costers Carlos
Costers Constantinus
Costers Willem
Cosyn Robert
Cosyns Ghislain Gabriël Jozef
Cosyns Joanna Melania
Cotemans Rosa
Cotman Frans
Cotman Remi Theophille
Cottegnie Suzanne
Cottenie Martha
Cottenier Georges
Cottenier Michel
Cottenier Monique11-07-1991
Cottens Augusta
Cottens Maria
Cottreel Cyriel2010
Cottyn Marcel1982
Cottyn Willy
Couchez Alberic
Couchez Armand
Couchez Camillus
Couchez Frans
Couchez Georges
Couchez Georges
Couchez Marcel
Couchez Maria
Couchez Maurice
Couchuyt Zulma16-09-190717-02-1997
Coucke Alain Simonne Octave16-07-194527-08-2004
Coucke Alphonse
Coucke Blanche24-05-191416-10-1918
Coucke Camiel2000
Coucke Frederik
Coucke Gaston
Coucke Georges1987
Coucke Georges
Coucke Henri
Coucke Irène
Coucke Marietta
Coucke Martha
Coucke Maurice
Coucke Nelly
Coucke Oda Rosalie
Coucke Paul
Coucke René
Coucke Richard
Coucke Richard
Coucke Yolande Rozette
Coucke Yvonne Clara15-06-1904
Couckhuyt Clementine
Couckhuyt Eddy
Couckhuyt José06-01-194710-02-1992
Couckuyt Ferdinand
Couckuyt Loic
Couckuyt Malvina
Couckuyt Rita
Coucquyt Gustaaf
Coucquyt Magdalena Maria21-08-1920
Coucquyt Simone Celina01-03-1926
Coudenijs Anita
Coudenijs Georges
Coudenys Albert1997
Coudenys Bernadette
Coudenys Frans
Coudenys Germain
Coudenys Lena
Coudenys Remi
Coudenys Rosa
Coudere Nancy
Coudeville Albert
Coudeville André
Coudeville André
Coudeville Camille22-11-190614-10-2003
Coudeville Charles
Coudeville Elie
Coudeville Elisa29-02-190429-01-1979
Coudeville Elisabeth
Coudeville Elza
Coudeville Florence
Coudeville Hendrik
Coudeville Henri
Coudeville Johan Albert Eudocie05-04-194126-03-1998
Coudeville Leon
Coudeville Louis
Coudeville Marcel André Charles20-05-1931
Coudeville Pierre
Coudeville René
Coudeville Simeon
Coudré Leopold
Coudron Céleste Marie17-02-1900
Coudyser Etienne
Coudyzer Henri Adolphe
Coulembier Zulma
Coulier Albert
Coulier Eugeen
Coulier Gedeon
Coulier Lucie
Coulier Marcel1980
Coulier Marie-Louise
coulier Sophia
Coune Antoine
Counye Leon
Cours Julien Theophiel27-07-192931-03-1996
Courtens Basiel
Courtens Germain
Courtens Jérôme
Courtens Roger
Courtois Jules1971
Coussee Hendrik29-03-193017-03-2002
Coussée Jozef Alfons Edward Julien24-02-190115-01-1974
Coussée Julianus
Coussée Sophie
Coussée Victor
Coussement Bertha
Coussement Carlos04-09-193306-06-2006
Coussement Chris28-06-193105-03-1980
Coussement Georges
Coussement Hélène
Coussement Jeanine
Coussement Léon
Coussement Marcella
Coussement Paula1995
Coussement Petrus
Coussens Albert17-01-191925-02-1998
Coussens Febronie
Coussens Honoré
Coussens Honoré
Coussens Leon Modest Gaston12-01-190224-04-1979
Coussens Maria10-11-191318-10-1993
Coussens Marie Alice05-05-190111-04-1991
Coussens Maurits
Coussens Remi
Coussinne Marie-Louise
Couteele Pieter
Couteny Paul
Coutigny Frans
Coutigny Frieda30-09-193909-03-2016
Coutigny Jozef19-01-193804-06-2016
Coutteau Bertha
Couttenier Freddy10-11-194423-03-2019
Couttouw Cyriel
Couttouw Hein
Couture Georges1978
Couturiaux Alfons
Couvent Yvonne
Couvreur Albert
Couvreur Albertina31-12-1911
Couvreur Aloïs
Couvreur Armand Jozef16-04-1915
Couvreur Firmin
Couvreur François
Couvreur Julien
Couvreur Marguerite
Couvreur Marguerite23-07-191222-05-1926
Couvreur Maria31-01-191323-04-2005
Couvreur Mariette
Couvreur Paula25-01-191406-12-1938
Couvreur Raymond
Couvreur Remi08-07-190020-11-1986
Couvreur Urbaan20-02-1918
Covemaecker René
Covemaeker Alain
Covemaeker Dirk
Covemaeker Jacques
Covemaeker Jules2008
Covereur Lodevicus
Covereur Ludovicus
Covrig Eugenia
Cox Corneel
Cox Gilbert
Cox Helene Madeleine27-04-1901
Cox Jan
Cox Jean
Cox Jules
Cox Maria
Cox Robert
Coysman Emiel
Coysman Frans
Coysman Paul
Coysman Robert
Cozijns Eliana
Cozijns Gerard
Cozijns Paula
Cozyns Adriën
Cozyns Eric
Cozyns Fernand
Crabbe Albertine
Crabbe Camille
Crabbe Irène
Crabbe Joff
Crabbe Julia
Crabbe Maria
Crabbe Maurits
Crabbe Maurits
Crabbé Gaston
Crabbé Renée
Crabbé Robert
Crabbé Robert
Crabbé Simone
Crabeels Aline Sara
Crabeels Daniël
Crabeels Eugenie Marie14-12-191003-09-1986
Crabeels Hilde
Crabeels Jeroom
Crabeels Michel
Crabeels Roger
Cracco Maria
Craeghs Anton16-09-199107-09-2010
Craet Jozef
Craeye Adolf
Craeye Aimé
Craeye Anna
Craeye Henri
Craeye Julien
Craeye Luc Willy11-02-194904-03-1950
Craeye Marilène
Craeye Viktor Ernest Jozef16-02-1923
Craeyeveld Alice Lisa
Craeyeveld Julianna
Craeymeersch Gabriël
Craeynest Dries
Craeynest Edmond
Craeynest Jacqueline
Craeynest Maria
Craeynest Marie-Louise
Craeynest Maurits
Crampe Guido
Crampe Maria
Crauwels Edward
Creëlle Philomena
Créelle Georges
Creemers Edithe
Cremer Jacques
Cremer Margot
Cremers Celesta
Cremers Emile1989
Cremers Gustaaf
Cremers Hubertine
Cremers Jozef
Cremers Lea
Cremers Mauritius23-05-1908
Cremers Zoë Martha05-02-190729-03-2003
Cremmery Camiel
Cremmery Christiane
Cremmery Jacky
Cren Marie-Therese
Crepain Romain
Crepeele Rita2009
Crepel Eliane Marie
Crepel Gommar
Cresens René
Creteur Marcel
Creteur Paula
Cretoir Joannes Batista
Cretuer Marie
Creupelandt Marie-Louise
Creupelandt Martine
Creupelant Lieve
Creupelant Marie-Louise13-09-192121-09-1971
Creus André
Creus Gilbert
Creus Jozef1995
Creve Florentina
Creve Rachel
Crevecoeur Jean-Yves19392020
Crevits Aloïs
Crevits Andre25-10-191405-07-1983
Crevits André
Crevits Carine
Crevits Cyriel2012
Crevits Eddy
Crevits Eugenie26-11-193113-08-2004
Crevits Gabriël
Crevits Gaspard
Crevits Godelieve25-06-193304-10-1948
Crevits Jules
Crevits Lucia Ambrosina
Crevits Marie
Crevits Paula
Creyf Stephanie
Creytens Herman10-03-192527-10-2019
Crickillon Thérèse
Criel Augusta
Criel Christine2002
Criel Elvire
Criel Joannes
Criel Jozef16-04-1983
Criel Luciaan
Criel Paul
Criel René1985
Criel Simonne
Criel Yvonne
Crilly Patrick
Crivits Odile
Crivits Remi
Crockaert Rita
Croene Carl
Croes Adrienne
Croes Alfons
Croes Alfons25-01-191501-05-1997
Croes Alice
Croes Camiel
Croes Emma
Croes Firmin
Croes Gerarda
Croes Maria
Croes Marie-Therèse19201993
Croes Maurice23-10-192008-12-1999
Croes Pharaïlde
Crol Elizabeth Hendriks
Crols Jozef
Crombé Georgette
Crombez André
Crombez André
Crombez Augustinus
Crombez Firmin
Crombez Henri
Crombez Henri
Crombez Ivonne2015
Crombez Jeanne
Crombez Joseph
Crombez Jozef
Crombez Karel
Crombez Laura Jeanne23-04-1913
Crombez Marc1956
Crombez Marcel
Crombez Maria
Crombez Marleen1956
Crombez Maurits
Crombez Michel2004
Crombez Oscar
Crombez Pieter
Crombez Roger1992
Crombez Romanie
Crombez Sady
Crombez Willy10-04-194629-05-1999
Crombez Zoë
Cromheecke Achiel01-06-191214-01-1984
Cromheecke Celina Maria16-01-1906
Cromheecke Clara Maria28-05-1905
Cromheecke Cyriel Charles19-01-1919
Cromheecke Germaine Marie17-03-1909
Cromheecke Herman24-12-193807-1991
Cromheecke Irma08-07-1916
Cromheecke Ivan
Cromheecke Joannes
Cromheecke Judith Melania05-05-1905
Cromheecke Maria Louisa Theresia14-10-190410-1990
Cromheecke Martha Maria03-05-1902
Cromheecke Maurits Jozef04-11-1910
Cromheecke Maurits Marie23-05-190910-02-1974
Cromheecke Michaël Jozef20-12-1909
Cromheecke Michaël Omer20-11-1912
Cromheecke Myriam André27-11-1960
Cromheecke Remi Karel19-09-1910
Cromheecke René01-08-1911
Cromheecke Richard Jozef01-06-1908
Cromheecke Robert
Cromheecke Robrecht Achiel M.08-03-191711-02-1973
Cromheecke Suzanna Celina Mathilde11-03-1921
Cromheecke Suzanne
Cromheecke Theofiel25-02-1911
Cromheecke Theophilus
Cromheecke Valeer Jozef30-10-1914
Cromheecke Virginie
Cromheecke Willy Jan Edmond16-10-1914
Cromheecke Xaverius
Cromheeke Karel Lodewijk
Crommen Alphonse
Crommen Armand17-12-1917
Crommen Kurt Adhémar Prosper04-11-1937
Crommen Maria
Crommen Maria Julia12-02-192404-03-2012
Cromphout Adele Louisa
Cromphout Marie
Croo Julia31-12-190203-04-2000
Croonen Ludovicus Alphonsus
Croquet Gaston
Crous Armand
Crousel Albert
Crucke Zoë Margaretha15-08-190824-02-1992
Cruijsweegs Henri
Crul Alfons Bernard20-10-190012-07-1969
Crul Arthur Sylvain15-10-190505-08-1983
Crul Edmond
Crul Edmond Leopold07-12-1905
Crul Elza Julia18-04-1908
Crul Florent
Crul Julia Cecilia Maria27-11-1910
Crul Julie
Crul Julienne
Crul Leo Jozef02-04-192707-11-2015
Crul Leontina Maria
Crul Magdalena
Crul Maria Magdalena16-10-1910
Crul Marie
Crul Petrus Henri
Crul René Amedée20-10-1901
Crul René August20-06-1904
Crul Rogier Robert08-02-19292011
Crull Ernest
Crunelle Antoinetta Augstina
Cruydt Pol
Cruyplants Corneel Henri
Cruyt André
Cuche Denise30-05-190702-02-1985
Cuelenaere Barbara
Cuelenaere Henri
Cuelenaere Jan
Cuelenaere Katrien
Cuelenaere Robert Marie Prosper17-06-1901
Cuelenaere Simone Josephine Geneviéve Hortence Marie01-03-1918
Cuffez Albert
Culot Jeannine
Cultiaux Alice
Cunchy Philippe
Cuppens Christ
Cuppens Elisa
Cuppens Henri
Cuppens Lena
Cuppens Maria
Cuppens Pierre
Curio Gabriel
Cusse Alberick
Cusse Cyrillus
Cusse Dirk02-12-195311-01-1954
Cusse Jules
Custers Pascal
Cuvelier André
Cuvelier Benedicta Josephina Carolina
Cuvelier Charles-Louis
Cuvelier Clovis
Cuvelier Daniel
Cuvelier Desire
Cuvelier Firmin
Cuvelier Gustaaf2012
Cuvelier Jean-Marc
Cuvelier Jos
Cuvelier Marc
Cuvelier Margurite
Cuvelier Maria
Cuvelier Martine
Cuvelier Martine
Cuvelier Maurice
Cuvelier Philip
Cuvelier Richard
Cuvelier Victor
Cuvelier Zulma
Cuverlier Gilbert
Cuvron Fernande
Cuyle Jerôme
Cuyle Leonie
Cuyle Palmer
Cuylle André
Cuylle Eugenie
Cuylle Georges
Cuyman Egidius
Cuypers Alfons
Cuypers Alfons
Cuypers Alice
Cuypers Etienne
Cuypers Françoise
Cuypers Gerard
Cuypers Ghislaine
Cuypers Joseph
Cuypers Marcel
Cuypers Maria Florentina
Cuypers Maurits
Cuypers Roger
Cuypers Ronny
Cuypers Silvester
Cuypers Thibaut
Cuypers Urbanie
Cuypers Valère
Cuyvers Anna Theresia
Cuyvers Helena
Cuyvers Henri31-01-190902-05-1996
Cuyvers Margareta Elza Maria29-04-1924
Cys Ferdinandus
Cys Georgette
d' Artois Albert03-11-191025-02-1962
d' Artois Urbain20-04-192911-09-2009
Dabaut Alma Maria13-05-19222008
Dabaut René Nathalia12-05-1908
D'Absolon Elvire
D'Absolon Marcel
Dachelet Lucie
Dacus Joannes Antoni
Dael Henri
Dael Irène
Daelemans Mariette
Daelewyn Aline
Daelman Alphonsine
Daelman Eddie
Daelman Gaston
Daelman Herman
Daelman Johan
Daelman Jose
Daelman Madeleine
Daelman Marie Louise21-04-1909
Daelman Marie-Louise
Daelmans Frans
Daelmans Georges
Daelmans Livina
Daels Frans Daniel Marie Elisabeth11-11-192420-08-1999
Daels Maurits
Daels Nora
Daels René
Daem Chris16-07-196527-04-2016
Daem Jozef
Daem Marie-José29-06-191725-12-1996
Daemers Geeraard2000
Daems Bertha
Daems Clara
Daems Godelieve Scholastica Carolina04-04-192820-09-2019
Daems René
Daems Simon
Daene Alice
Daene Camiel
Daene Florida
Daene Irma
Daene Maria
Daenekindt Euphrasie
Daenekindt Roger
Daenekint Gerard
Daenen Irène Maria Ursula05-08-192128-12-2004
Daenens Cornelia
Daenens Georges
Daenens Marie-Louise
Daeninck Aimé
Daeninck André
Daeninck Camiel
Daeninck Carine
Daeninck Cyriel
Daeninck Hector
Daeninck Idalie
Daeninck Karel
Daeninck Karel Hippoliet
Daeninck Magdalena Maria Elodia26-05-1903
Daeninck René
Daeninck René01-03-1902
Daeninck Roland
Daes Joseph
Daes Wim21-12-196919-06-2009
Daese Annie
Daese Julo
Daese Maria Irma07-09-1902
Daese Titine
Daggelder Jenneke Hardenberg
Dagraed Gerarda
Dagraed Marie
Daine Catharina
Daled Alberic
Dalemans Martha13-09-192023-12-1995
Dalez Richilde Leonie11-05-1900
Dalle Agnes21-08-190927-04-1983
Dalle Albert Leopold Jozef28-10-1918
Dalle Anna Francisca
Dalle Elisabeth Sabina
Dalle Eugenie30-01-190114-07-1974
Dalle Godelieve
Dalle Godfried
Dalle Joseph
Dalle Leopold
Dalle Lionel
Dalle Louis
Dalle Maria
Dalle Martha28-01-1912
Dalle Nadine
Dalle Napoleon Louis Marie08-09-1908
Dalle Omer
Dalle Paula Marcella Maria27-03-1916
Dalle Remi Jozef Karel Lodewijk15-06-191011-1990
Dalle Roger08-11-195312-10-1999
Dalle Zulma
D'Alleine Albert
Dalleu Mariëtte18-02-1979
Dalschaert Elisabeth Augusta
Dalschaert Maurits19101986
D'Alwein Gerard
Dam Eduard
Dam Maria
Dambre Amandus Felix
Dambre Maria
Dambre Omer
Damen Ad
Damen Anna
Damen Catharina
Damen Frans
Damen Jan
Damen Maria Andrea Arnolda
Damen Wilfried
Damiens Lea
Damman Albert
Damman Edmond
Damman Frans1993
Damman Gilbert
Damman Martha
Damme Achiel
Damme Cyriel
Damme Evelien
Damme Gustaaf
Damme Honore
Damme Honoré
Damme Maria Magdalena15-11-192202-12-2010
Damme Remi
Dammekens Marcel
Dammekens Wilfried
Dammekens Willy
D'amour Camiel
Dams Constantijn
Dancet Flavia Clara21-05-1912
Danckers Suske
Daneels Camilla Maria20-05-1902
Daneels Maria10-11-1904
Danen Grada
Dangreau Marie-Louise
Danheel Richard2010
Danhof Dietje Jakobs
Daniels Marie2001
Daniëls Paula
Danis Emiel
Danis Joseph
Danis Nicole
Danis René
Danlos Robert
Danneel Elisa
Danneel Elisabeth
Danneel Marie-Louise
Danneel Martine
Danneel Maurice
Danneel Romanie
Danneel Wilfried
Danneels Albert
Danneels Albert
Danneels Albert
Danneels Alice Helena Marie17-12-1907
Danneels Alois Marien Jozef22-07-1913
Danneels Andre19222013
Danneels André
Danneels Anne-Mie
Danneels August Alfons19281932
Danneels Cyriel11-12-192128-12-1987
Danneels Ernest Joannes16-02-1905
Danneels Francois
Danneels Frans19182001
Danneels Freddy
Danneels Gaspard
Danneels Gilbert
Danneels Irma
Danneels Irma
Danneels Ivonna
Danneels Joost
Danneels Joseph
Danneels Jules François Raymond
Danneels Julia19261932
Danneels Leo
Danneels Leon
Danneels Leon Victor Auguste
Danneels Lisette Christiana03-09-1938
Danneels Luc Camiel09-08-19602011
Danneels Lucienne Caroline Augusta
Danneels Marc André Jozef11-11-195110-10-1993
Danneels Marcel19272012
Danneels Maria
Danneels Maria
Danneels Marie Silvie
Danneels Marie-Jeanne
Danneels Mathilde
Danneels Maurits Joseph Frans22-07-1916
Danneels Omer Hubert21-11-192911-2006
Danneels Raphaël
Danneels Remi
Danneels Remi Joseph
Danneels Theofiel
Danneels Trees
Danneels Wilfried
Danneels Xaverius Franciscus
Danneels Yvette Alix
Danneels Yvonna Louisa19242000
Danschutter Aimé
Danschutter Albert
Danschutter Jozef
Danschutter Martin
Danschutter Prud.
Danthine Claude
D'Anvers Eduardus Marinus
Daras Marguerite
Daras Maria
Dardenne Mathieu
Darimont Edgard
Darras Cyriel
Darras Esther
Darras Gaby
Darras Georges
Darras Leonie
Darras Louis
Darras Madeleine
Darras Marcel
Darras Maria
Darras Martha
Darras Urbain
D'Arras Agnes
Dassonneville Bernhard
Dassonneville Raphaël2000
Dassonville Jean-Pierre21-03-194614-02-1997
Dassonville Marie-Louise
D'Aubioul Anna Maria Irma04-07-1905
D'Aubioul Kamiel Alfons12-01-1918
D'Aubioul Leopold
D'Aubioul Patrick
Daubresse Carmen Marie Louise21-07-1909
Daubresse Charles Marcel Joseph12-12-1904
Daubresse Elma Marie09-04-190106-01-1984
Daubresse Marguerite
Daubresse Marie Louise26-10-1902
Daubresse Michel28-03-1913
Dauchy Camille1977
Dauchy Fernand
Dauw André
Dauw Christiane
Dauw Emma
Dauw Firmin
Dauw Gustaaf
Dauw Lydie
Dauw Marcel
Dauw Marcel
Dauw Marguerite
Dauw Marie-José
Dauw Pieter
Dauw Rosa
Dauwe Anna Maria
Dauwe Danny
Dauwe Emmanuel
Dauwe Etienne
Dauwe Gabriëlle
Dauwe Lydie Louise Juliette Adolphine21-07-1913
Dauwe Marie
Dauwe Marie-Louise
Dauwe Martine
Dauwels Melanie
Dauwen Triphon
Dauwens Ambrosius
Dauwens Clarisse Anna26-01-1913
Dauwens Gerard Antoon12-09-192908-09-2013
Dauwens Livina Maria02-11-1902
Dauwens Maria Louisa Flora26-08-193307-2007
Dauwens Melanie
Dauwens Raymond
Dauwens Simona16-01-19332021
Dauwens Theophile
Davans Henri Leon
Daveloose Adile
Daveloose Eliane
David Albert
David Albert
David André2003
David André
David Annelies
David Benoni
David Cecile
David Christa
David Frans
David Geert
David Georges
David Georges
David Georgette
David Josef
David Joseph
David Jozef
David Maria
David Noël06-12-190907-05-1991
David Noël18-10-193817-01-1998
David René
David Silvette
David Suzanne
David Victor
David Victor
Davidts August
Davis Marguerite Marcellen19262011
Davis William Alfred
De Backer Albert
De Backer Albert Edmond Jozef26-02-1915
De Backer Alice
De Backer Alice
De Backer Alida
De Backer Aline Elisabeth25-06-1916
De Backer Aloïs
De Backer Ambrosius
De Backer Antoon1993
De Backer Augentinus Jacobus
De Backer Bertha
De Backer Bertha12-04-190727-01-2003
De Backer Blanche
De Backer Charles
De Backer Cyrilla
De Backer Edouard
De Backer Emma
De Backer Esther Nathalia Maria24-02-1916
De Backer Felix
De Backer Frans
De Backer Frans
De Backer Geerard Omer Herman25-04-1928
De Backer Gerard
De Backer Gerda
De Backer Ghislain
De Backer Gustaaf
De Backer Henri
De Backer Hermine
De Backer Hugo
De Backer Hyppoliet
De Backer Irma25-01-191530-10-2014
De Backer Irma Maria02-10-1904
De Backer Isidoor
De Backer Jeroom Jozef12-05-1914
De Backer Joannes
De Backer Joseph
De Backer Jozef
De Backer Jozef Bernard Emiel31-03-192429-07-2001
De Backer Jozef René
De Backer Judocus
De Backer Juliaan Jozef14-11-1911
De Backer Justine1985
De Backer Laurent
De Backer Lea
De Backer Leon
De Backer Leopold
De Backer Liliane
De Backer Luc
De Backer Lucretia Joanna Maria20-05-1914
De Backer Ludwina Augusta Anna Maria14-04-1902
De Backer Magdalena
De Backer Marcel
De Backer Margriet
De Backer Marguerite
De Backer Maria1977
De Backer Maria
De Backer Maria
De Backer Marie Josée
De Backer Martine
De Backer Maurice
De Backer Maurits Jozef24-10-1910
De Backer Michel
De Backer Nicole
De Backer Octaaf
De Backer Omer
De Backer Paul20-03-194413-10-2004
De Backer Paulien
De Backer Philemon
De Backer Piet
De Backer Raymond15-09-192813-04-2020
De Backer Remi
De Backer René
De Backer René26-12-192015-12-1998
De Backer René Jerome Jozef26-02-1911
De Backer Roger
De Backer Roland
De Backer Roman Alfons André01-04-194501-01-2020
De Backer Rosa
De Backer Saskia
De Backer Simonne
De Backer Thomas
De Backer Valeer Leopold Ferdinand Eduard29-06-192110-12-2011
De Backer Veronique Maria Emiel30-01-1966
De Backer Willy
De Backer Willy
De Backere Alice
De Backere Cesar
de Backere Eduard Clement12-09-1979
De Backere Germaine
De Backere Griselda
De Backere Ivonna Maria14-08-1917
De Backere Juliaan
De Backere Laura Laurenda02-07-1921
De Backere Louis
De Backere Maria
De Backere Pelagia Maria
De Backere Petrus
De Backere Rosalie
De Badrihaye Gérard
De Badts Pieter
De Baecke Hugo
De Baecke Rudolf
De Baecke Walter
De Baedts André Jozef18-04-1914
De Baedts Andreas Kamiel14-10-1912
De Baedts Christiana Rosa Cesarine11-09-19402010
De Baedts Danny01-12-1991
De Baedts Elza Maria01-03-1910
De Baedts Joris
De Baene Cyriel Henri01-04-1913
De Baene Franciscus
De Baene Larry
De Baene Margaretha
De Baene Renatus30-04-190016-05-1921
De Baenst Frieda
De Baenst Luk
De Baenst Paul
De Baenst Ria
De Baerdemacker Achiel
De Baerdemaecker Maurits Jozef01-03-1917
De Baerdemaecker Remi
De Baerdemaeker Alfons
De Baerdemaeker Antoine
De Baerdemaeker Christiane
De Baerdemaeker Gustaaf
de Baerdemaeker Jeannine Helena Clementina21-09-194004-2008
De Baerdemaeker Julien Oscar Gerard11-09-1920
De Baerdemaeker Leonia
De Baerdemaeker Maria
De Baerdemaeker Martha
De Baerdemaeker Maurits Jozef12-02-1911
De Baerdemaeker Robert
De Baere Achiel Kamiel31-12-1906
De Baere Alfons Jozef
De Baere André
De Baere Anna Clemence Helena02-09-1919
de Baere Anna Maria
De Baere Anny
De Baere Antoinette Maria22-10-1931
De Baere August Omer12-02-1905
De Baere Augusta
De Baere Caroline
De Baere Cyriel
De Baere Edmond
De Baere Etienne Marie Jozef01-05-1932
De Baere Eulalie
De Baere Geeraard Eduard21-04-1914
De Baere Georges
De Baere Georgette Irena02-05-192807-1992
De Baere Gudula
De Baere Hilaire
De Baere Irma Maria13-03-1905
De Baere Johan
De Baere Juliette
De Baere Magdalena Germana Virginie Clemencia07-07-1911
De Baere Magdalena Maria22-05-1901
De Baere Magdalena Maria18-04-1902
De Baere Marcel Lionel Jozef23-05-1913
De Baere Maria Paula06-12-1919
De Baere Maurits
De Baere Omer Albert04-12-1928
De Baere Omer Gustaaf30-05-192230-09-2007
De Baere Omer Kamiel22-11-193411-1991
De Baere Paula25-07-192612-1990
De Baere Paula Maria14-05-1919
De Baere Petrus
De Baere Prudencia29-10-1904
De Baere René
de Baere Richard
De Baere Robert
De Baere Robert Barbara Karel05-12-1913
De Baere Robert Jozef Ernest26-02-1918
De Baere Romain
De Baere Rosa Germana Maria22-04-192501-02-2009
De Baere Rosetta Maria23-07-1940
De Baere Sabine
De Baere Urbain
De Baets Achiel Lucien01-02-19342003
De Baets Achiel Maurits25-01-192506-03-2006
De Baets Adelhard Florent13-05-1909
De Baets Adriana Maria Amelia25-02-1903
De Baets Adrienne Maria19-03-1905
De Baets Agnes
De Baets Aimé
De Baets Albert
De Baets Albert Jozef01-05-1912
De Baets Alfons
De Baets Alice
De Baets Alice Marie07-11-1904
de Baets Alice Virgina
De Baets Alida Maria25-02-1903
De Baets Alphons August11-01-1919
De Baets André
De Baets André13-03-1920
De Baets Andreas Jozef16-09-1910
De Baets Angela
De Baets Angèle
De Baets Angelina Leontina27-03-1900
De Baets Anna
De Baets Anna
De Baets Annaïs
De Baets Antoine
De Baets Armand
De Baets Arnold
De Baets Bernardus
De Baets Bertha
De Baets Camiel
De Baets Camiel
De Baets Carolus Ludovicus
De Baets Celina
De Baets Charles
De Baets Clara
De Baets Clara Maria28-09-190810-1991
De Baets Cyriel1988
De Baets Cyriel Gustaaf12-07-1921
De Baets Cyrillus14-01-1906
De Baets Edmond Louis
De Baets Elodia Maria01-04-1915
De Baets Elza Maria15-11-1909
De Baets Emiel
De Baets Emilius
De Baets Emma
De Baets Gaston
De Baets Georges
De Baets Georgette
De Baets Gerarda Maria28-09-1908
De Baets Germana31-03-190403-10-1983
De Baets Germanus Antonius23-06-1919
De Baets Helena Augustina23-01-1900
De Baets Henri
De Baets Henri
De Baets Henri
De Baets Ida
De Baets Idalie15-09-190025-05-1982
De Baets Irena Maria30-01-1907
De Baets Iris
De Baets Jacobus
De Baets Jozef
De Baets Jozef
De Baets Jozef
De Baets Jozef Alfons Lodewijk25-11-1913
De Baets Judith Augusta21-05-192023-05-2011
De Baets Jules
De Baets Juliaan Albert10-09-1916
De Baets Juliaan Camiel03-08-1913
De Baets Juliana
De Baets Julienne
De Baets Karel Jozef Maria19-08-1909
De Baets Leentje Bertha2012
De Baets Leon
De Baets Leon
De Baets Lieve
de Baets Louis
De Baets Luc
De Baets Lynn
De Baets Majella Maria Augusta08-05-1914
De Baets Malvina Philomena15-08-1900
De Baets Marcel19-04-191009-1990
De Baets Margareta Maria Rosalia17-03-1909
De Baets Margaretha24-06-1906
De Baets Marguerita
De Baets Maria
De Baets Maria
De Baets Maria Theresia
De Baets Marie
De Baets Marie-Louise
De Baets Maurits
De Baets Maurits Juliaan03-06-1918
De Baets Nelly2018
De Baets Nelly Maria Camilla03-03-1909
De Baets Nick
De Baets Omer19-05-1909
De Baets Oscar Gerard Roger12-06-1918
De Baets Oscar Julien11-07-193028-03-1993
De Baets Petrus
De Baets Philippe
De Baets Prosper Omer24-04-1901
De Baets Raphael Georges Gerard08-04-1910
De Baets Raymond Joseph18-09-1910
De Baets René
De Baets René
De Baets René29-06-1917
De Baets René Jozef04-01-1906
De Baets Roger
De Baets Rosalie
De Baets Rosalie
De Baets Rudy
De Baets Stephaan Omer06-06-1919
De Baets Theodoor
De Baets Thibo
De Baets Urmaar Oscar Theodoor28-05-1913
De Baets Victor Jozef24-01-191523-12-1996
De Bakkere Jan
De Bal Amelia
De Bal August
De Bal Frank
De Bal Oscar2006
de Bank Carolus
De Bast Adhemar
De Bast René
De Bast Richard1988
De Batselier Hendrik
De Bauw Joanna Carolina
De Bauw Joannes
De Beck Evelyne
De Becker Emile23-10-2010
De Becker Jan
De Becker Petrus
De Beer André
De Beer André
De Beer Antoon
De Beer Brigitte2003
De Beer Constance
De Beer Georgius
De Beer Ghislaine
De Beer Jacqueline
De Beer Joseph
De Beer Joseph
De Beer Jules-Louis
De Beer Marguerite
De Beer Mathilde
De Beer Maurice
De Beer Maurice
De Beer Sabine1996
De Beer Simonne
De Beer Yolande25-12-192811-09-2003
De Beer Yvonne
De Beil Achiel
De Beir Anthony
De Beir Gerard
De Beir Helena
De Beir Jules
De Beir Oscar
De Beir Philippe
De Beir Robert
De Beir Susanna Maria Magdalena04-03-1915
De Beir Victor
De Bel Celina
De Bel Godelieve
De Bel Joseph
De Bel Julien
De Bel Laura
De Bel Laurent
De Bel Stijn
De Belder Bertha
De Beleir Alphonse
De Bels Daniël
De Bels Gaby
De Bels Hortence
De Belser Clementine
De Belser Germaine
De Bercher Donatus Franciscus
De Berdt Ann
De Beuckelaer Jacob
De Beuckelaere Adrienne
De Beuckeleer Hortence
De Beuf Herman
De Beuf Simonne
De Beukelaer Josephina
De Beukelaer Maria
De Beul Jan Baptist
De Beul Julienne03-09-1919
De Beul Maria
De Beule Josepha
De Beule Rita2006
De Beurme Elza
De Beurme Margriet
De Beusscher Frans
De Bevere Albert
De Bevere André
De Bevere Clarice27-08-190325-12-2000
De Bevere Maria
De Beys Henri
De Bie Aimé
De Bie Albert
De Bie Antoine
De Bie Arnold
De Bie Arthur
De Bie Arthur
De Bie Daniël
De Bie Emma
De Bie Georges
De Bie Godelieve
De Bie Jozef
De Bie Lydie
De Bie Marc
De Bie Marcel
De Bie Maria Livina
De Bie Marie-José
De Bie Oscar
De Bie Raymond
De Bie René2010
De Bie Robert
De Bie Yvonne
de Biolley Iwan
De Biolley J. M. J. G. G.08-04-1900
de Birg Joannes
De Biscop Gustaaf
De Bisschop Adolf24-07-190124-07-1952
De Bisschop Arthur
De Bisschop Eliane
De Bisschop Henri
De Bisscop André
De Bisscop Elisabeth
De Blaere Basilius
De Blaere Godeliva
De Blaere Henricus
De Blaere Honoré
De Blaere Tobias
De Blaey Esther2011
De Blander Georgette
De Blauwe Agatha
De Blauwe Alfons
De Blauwe August
De Blauwe Leontina Theresia
De Blauwe Marcel11-08-191706-10-1990
De Blauwe Roger1961
De Blauwe Willy Omer24-08-194313-01-1988
De Blauwer Achiel
De Blauwer Adiel
De Blauwer Cyriel
De Blauwer Esther
De Blauwer Jeanne
De Blauwer Simonne
De Bleecker Angela
De Bleecker Arsène
De Bleecker Florimond
De Bleecker Irèna
De Bleecker Irma
De Bleecker Jan-Baptist
De Bleecker Robert
De Bleeckere Bertha
De Bleeckere Carlos2005
De Bleeckere Charly
De Bleeckere Frank2008
De Bleser Henri
De Bleser John
De Bleser Karel
De Bleu Irene02-02-1910
De Blieck Antoinette
De Blieck Cesar
De Blieck Clara
De Blieck Edmond
De Blieck Guy
De Blieck J.
De Blieck Joannes
De Blieck Joannes
De Blieck Maria Livina
De Blieck Maria Theresia
De Blieck Marie Mathilde
De Blieck Robert2012
De Blieck Roger
De Block Aimé
De Block Alfred
De Block Cyriel
De Block Denise
De Block Emiel
De Block Ferdinand
De Block Gerard
De Block Helena14-06-192730-07-2002
De Block Herman22-11-193720-12-1987
De Block Josepha
De Block Kamiel Alfons
De Block Leonard
De Block Maria
De Block Mariette06-12-192108-12-1953
De Block Omer
de Block Oscar Leon24-08-191722-12-1975
De Block Prosper
De Block Rachel
De Block Richard
De Block Rik
De Block Roger
De Block Walter
De Bo Agnès
De Bo Albert
De Bo Henri René
De Bock Angèle
De Bock Céline
De Bock Charles
De Bock Daniel
De Bock Edmond
De Bock Elza
De Bock Emiel
De Bock Georges
De Bock Irma
De Bock Leonard
De Bock Leontine
De Bock Lucien
De Bock M
De Bock Maria
De Bock Maria16-08-190522-05-1989
De Bock Melanie
De Bock Omer
De Bock Raymond
De Bock Remi
De Bock René
De Bock Victor
De Bodt Marcel
De Boe Hilde19-09-194425-12-1998
De Boe Lucette
de Boe Victor
De Boeck Carolus Antonius
De Boeck Damien
De Boeck Edward
De Boeck Edward
De Boeck Elisa
De Boeck Jeannette
De Boeck Josefine
De Boeck Leon
De Boeck Marie-Jeanne
De Boeck Petrus
De Boel Bertrand Gentil Rudolphe06-01-1945
De Boel Polydoor
De Boelpaep Irène
de Boer J.W.22-03-19142008
de Boer Marliesje
De Boever Adrien
De Boever Antoine
De Boever Camille
De Boever Frans
De Boever Joris
De Boever Julia Maria03-02-1909
De Boever Leopold
De Boever Marcel
De Boever Margaretha
De Boever Remi
De Boevere Zulma
De Bolle Gaston
De Bolle Louis
De Bolle Mathilde
De Bolle Petrus
De Bolster Ann Naria Georgette26-08-1963
De Bom Van Driessche Paul
De Bondt Alfons
De Bondt Frans
De Bondt Karel
De Bondt Louis
De Bont Gustave
De Boo Marie-Louise
De Boodt Josephus
de Booij Edemundus
de Booij Irma Rosalia25-03-190931-03-1998
de Booij Isabella06-191113-08-1911
de Booij Jan Francies19-03-190931-03-1909
de Booij Josephus Johannes07-05-191002-08-1910
de Booij Maria Louisa08-191209-11-1912
de Booij Petrus Augustinus22-10-190405-04-1986
de Booij Philomena Petronella20-06-190705-10-1991
De Boom Felix
De Booser Maurice
De Boosere Alice
De Borger Alice26-08-191921-03-2010
De Borger Louis
De Bosscher Emma
De Bosscher Jozef
De Bosscher Philomeen10-05-1981
De Bosschere Emerentianna
De Bot Jules18-06-190604-04-1983
De Both Maurice2014
De Bou Maurice
De Bou Polydoor
De Bouck Alfons
De Boungne Joseph
De Boungne Maria
De Bouts Pierre
De Bouver Louisa
De Bouvre Ferdinand
De Bouvre Livien
De Brabander Aimé
De Brabander Benoni
De Brabander Chantal18-12-196521-03-2011
De Brabander Elisa
De Brabander Emma
De Brabander Emma
De Brabander Guido
De Brabander Juliaan Marcel Willem21-12-191601-1991
De Brabander Maria
De Brabander Marie
De Brabander Maurice
De Brabander Paula
De Brabander Triphon Marie12-05-1905
De Brabandere Antoon
De Brabandere Elisabeth
De Brabandere Emiel
De Brabandere Gertrude04-03-191407-06-2000
De Brabandere Gilles Herman Marie Antonius05-01-190730-03-1984
De Brabandere Helène Marie20-07-190312-10-1975
De Brabandere Hubert
De Brabandere Isabelle
De Brabandere Joris Albert Marie Joseph08-09-19151989
De Brabandere Joseph Leopold Maria05-01-190612-05-1978
De Brabandere Lena Godelieve Maria Clara19371994
De Brabandere Lodewijk Marie Joseph09-05-1910
De Brabandere Marc
De Brabandere Paul Henri Barbara04-12-1911
De Brabandere Pierre
De Brabandt André
De Brabanter Henriette
De Braekeleer Celestine
De Brakeleer Gustaaf Firmin
De Brandt Angèle
De Brandt Emile05-05-190620-02-1986
De Brandt Juliette
De Brandt Laurent
De Brandt Pierre
De Brandt Victor
De Brauwer Alfons
De Brauwer Alina Irma Maria08-02-1916
De Brauwer Arthur
De Brauwer Celina Malvina08-12-191128-10-1982
De Brauwer Jérôme
De Brauwer Johannes Theophilus
De Brauwer Ludwina Maria18-02-1907
De Brauwer Magdalena Maria10-06-1906
De Brauwer Marguerite
De Brauwer Paula Maria03-11-1919
De Brauwer Petrus
De Brauwer Simonne
De Brauwer Victor
De Brauwer Willy
De Bree Adela Ludovica14-11-1911
De Bree Camiel
De Bree Firmin
De Bree Julie Marie03-07-1905
De Bree Karel Victor Alphonse26-08-19362004
De Bree Maria1998
De Bree Martha
De Bree Roger
De Breé Maria Louisa Anna07-02-1917
De Brée Albert Marcel Germain14-02-192828-07-2001
De Brée Alix Joanna Emma15-07-1918
De Brée André
De Brée Anna
De Brée Carlos Emiel Theodoor11-10-1934
De Brée Christiane Madeleine Sidonie17-09-193711-01-2014
De Brée Christina Anna Maria09-05-1911
De Brée Diana
De Brée Elodia
De Brée Gerardus Magdalena11-10-19251983
De Brée Jozef
De Brée Lisberga Maria19-04-1920
De Brée Maria Louisa07-02-1917
De Brée Mariette Juliette17-10-1923
De Brée Regina Maria06-04-1914
De Brée Robert Leon21-09-1906
De Bremme Jozef
De Breucker Oscar
De Breuker Franciscus
De Breyne Victor
De Brie Etienne
De Brie Guy2010
De Brier Maria2012
de Brock Ludovicus Johannes
De Broe Emmanuelus
De Broeck Antoine2006
de Brouchoven de Bergeyck Maira Louisa Emilia Julia Carolina Jozefina
De Broukere Dominicus
De Brouwer André19362001
de Brouwer Carl28-09-1902
De Brouwer Domien06-09-190309-07-1969
De Brouwer Elisabeth30-07-191705-07-2000
De Brouwer Herman2017
De Brouwer Hororeus14-10-190002-11-1972
De Brouwer Irma16-12-191012-10-1997
De Brouwer Ivan
De Brouwer Magdalena06-06-190811-05-1956
De Brouwer Martha
De Brouwer Philemon14-03-191317-07-1987
De Brouwer Raymond
De Brucker Julia
De Brucker Rosine
De Bruecker Beatrijs
De Brueker Simone07-06-192923-01-2013
De Bruijcker Adela
de Bruijckere August
De Bruycker Adolf Albert08-1900
De Bruycker Anna
De Bruycker Annie
De Bruycker Annie Jeannine12-04-1939
De Bruycker Antoine03-02-194204-04-2020
De Bruycker Carlos
de Bruycker Carolus
De Bruycker Charles
De Bruycker Delphina Alphonsina Zoë31-01-19222013
De Bruycker Denise
De Bruycker Edmond
De Bruycker Elisabetha
De Bruycker Elvire
De Bruycker Emilius
De Bruycker Eric
De Bruycker Firmin
De Bruycker Francisca
De Bruycker Geeraard Alfons Marius10-04-1912
De Bruycker Gentil
De Bruycker Georges
De Bruycker Georgette
De Bruycker Gerarda Paula14-12-1912
De Bruycker Gustave
de Bruycker Isabeau
De Bruycker Isidoor
de Bruycker Joannes Baptista
De Bruycker Joannes Frederic
De Bruycker Joseph
De Bruycker Joseph Gustave Julien17-06-19292001
de Bruycker Josephus
De Bruycker Julius
De Bruycker Madeleine
De Bruycker Magdalena Maria10-06-1913
De Bruycker Margaretha13-05-191016-08-1998
De Bruycker Maria
De Bruycker Maria Anna
De Bruycker Martha
De Bruycker Mathildis
De Bruycker Mauritius Joseph18-08-1903
De Bruycker Maurits
De Bruycker Monique05-10-193316-04-2018
De Bruycker Nathalia
De Bruycker Nestor
De Bruycker Oktaaf
De Bruycker Omer
De Bruycker Patrick27-09-195330-05-2009
De Bruycker Paul29-05-192915-08-2016
de Bruycker Petronella
De Bruycker Pieter
De Bruycker Rachel02-05-190413-03-1979
De Bruycker Remigius
De Bruycker René
De Bruycker Robert
De Bruycker Theophiel
De Bruycker Virginie
De Bruycker Willy Bertrand25-11-1919
De Bruycker Yvonne06-04-192521-04-2017
De Bruyckere Adolf Albert09-04-192229-11-2015
De Bruyckere Adrianna Maria Paulina14-04-1907
De Bruyckere Agnès
De Bruyckere Agnes Anna06-02-1909
De Bruyckere Alice Adrianna Maria13-05-1904
De Bruyckere Alice Marie08-10-1920
De Bruyckere Anna Maria
De Bruyckere Armand
De Bruyckere Bernardus
De Bruyckere Elza Anna19-06-1910
De Bruyckere Etienne Michel Mar.28-07-1941
De Bruyckere Francisca
De Bruyckere Georges
De Bruyckere Georges Urbaan22-08-1937
De Bruyckere Gérard30-05-1920
De Bruyckere Hieronymus23-08-1907
De Bruyckere Hilaire Alfons20-02-192822-10-2002
De Bruyckere Ida
De Bruyckere Julianna Maria12-01-192028-12-2005
De Bruyckere Lisette Germaine09-05-1942
De Bruyckere Ludovicus
De Bruyckere Maria Magdalena30-09-1901
De Bruyckere Mathilde
De Bruyckere Paul
De Bruyckere Raf
De Bruyckere Robert
De Bruyckere Seraphina
De Bruyckere Simona21-11-1919
De Bruyker Amalia
De Bruyker Anna Christina
De Bruyker Berlinda
De Bruyker Carolus Hendricus
De Bruyker Clara
de Bruyker Egidis
De Bruyker Euphemia
De Bruyker Marcellinus
de Bruykere Adrianna
De Bruyn Elisa
De Bruyn Florent19221970
De Bruyn Jos
De Bruyn Maria Amandina
De Bruyn Octaaf
De Bruyn Octavia
De Bruyn Paul
De Bruyn Petronella
De Bruyne Alice Maria18-12-1908
De Bruyne André
De Bruyne Angela Maria31-01-1926
De Bruyne Anna
De Bruyne Antoon
De Bruyne Arthur
De Bruyne Arthur
De Bruyne August
De Bruyne Bertha25-06-19281997
De Bruyne Charles
De Bruyne Cyriel
De Bruyne Eduard
De Bruyne Emelie
De Bruyne Emma
De Bruyne Emma Maria
De Bruyne François
De Bruyne Hilde
De Bruyne Irma
De Bruyne Jeannette
De Bruyne Joseph1988
De Bruyne Josette
De Bruyne Jozef
De Bruyne Jozef
De Bruyne Julien
De Bruyne Kamiel
De Bruyne Kamiel Joseph19-01-190423-06-1986
De Bruyne Karel Lodewijk
De Bruyne Magdalena
De Bruyne Magdalena1954
De Bruyne Maria
De Bruyne Marietta Josepha10-04-1924
De Bruyne Maurice
De Bruyne Maurits
De Bruyne Michel08-04-193209-04-2008
De Bruyne Omer
De Bruyne Rachel
De Bruyne René
De Bruyne Robert
De Bruyne Roger
De Bruyne Roger
De Bruyne Rosa
De Bruyne Seppe
De Bruyne Theophile
De Bruyne Valere
De Bruyne Willy
De Bruyne Yvonna Camilla Josephina07-10-1901
De Buck Adelin
De Buck André
De Buck André16-05-194224-05-2018
De Buck Andrea
De Buck Anna
De Buck Antoon
De Buck Clara
De Buck Cyriel
De Buck Cyriel16-07-193301-02-2018
De Buck Daniel
de Buck Désiré
De Buck Gaston05-09-193416-08-2003
De Buck Geert01-02-196013-01-1978
De Buck Georges17-01-193821-12-2009
de Buck Germaine
De Buck Gislain
De Buck Gustaaf
De Buck Gustaaf
De Buck Ignace
De Buck Irma
De Buck Joannes
De Buck Joannes
De Buck Josephus
De Buck Julia
De Buck Julien
De Buck Leon
De Buck Lydie22-09-194420-12-2009
De Buck Margriet2009
De Buck Maria
De Buck Maria
De Buck Maria
De Buck Maria07-10-191815-06-1998
De Buck Martha
De Buck Oscar
De Buck Prosper
De Buel Albert
De Buf Omer
De Buf Roger
de Buijsscher Lievin
De Burghgraeve Hector
De Burghgrave Clara2011
De Buscher Maria Ph. L.16-03-1927
De Buscher Simone
De Busscher Angela
De Busscher Anna
De Busscher Jacobus
De Busscher Leon
De Busscher Magdalena Maria03-03-1904
De Busscher Willy05-09-1914
De Busschere Albert Elisabeth23-03-1915
De Busschere Elza Florentina25-05-1913
De Busschere Georges
De Busschere Georgina Maria C.20-03-1922
De Busschere Gustave
De Busschere Hélène
De Busschere Hermanus Prudent04-02-1907
De Busschere Hubert
De Busschere Jac-Aug.
De Busschere Julianus Jozef20-03-1923
De Busschere Lisette Maria23-10-1934
De Busschere Maria Louisa19-02-1903
De Busschere Nelly
De Busschere Seraphinus Marcellus18-10-1904
De Busschere Valeer Jozef14-05-1929
De Busschere Willy2003
De Busschere Yvonne
De Busser Irma
De Buyser Noëlla
De Buyser Walter
De Buysere Julien
De Buysscher Jean Michel07-07-195816-07-2020
De Buysscher Marie-Louise
De Buysser Antoinette
De Buysser Chris
De Buysser Emiel
De Buysser Jozef05-04-192013-06-1998
De Buysser Marcellus Josephus30-03-190922-09-1991
De Cabooter Alfons
De Caesemaeker Albert
De Caestecker Jacques
De Caesteker Sylvère
De Caigny Madeleine
De Caluwe Albert
De Caluwe Alfons07-05-1909
De Caluwe Alina Maria29-03-1918
De Caluwe Camilla Isabella Risberga14-06-1912
De Caluwe Clementine
De Caluwe Esther
De Caluwe Franciscus
De Caluwe Geert
De Caluwe Juliana15-03-1903
De Caluwe Kamiel
De Caluwe Margaretha Marcella Maria04-03-1908
De Caluwe Martha Elisabeth08-12-1916
De Caluwe Nathalie
De Caluwe Rosalie
De Caluwe Sophia
De Caluwe Tripplon29-04-1936
De Caluwé Alfons
De Caluwé Anny Marie Louise Jozefa25-08-1959
De Caluwé Emilie27-09-190814-12-1998
De Caluwé Emma Maria20-04-1902
De Caluwé Florent Jozef24-06-1909
De Caluwé Gerard Prudens04-03-1920
De Caluwé Helena
De Caluwé Hendrik Medard21-09-1912
De Caluwé Irena Maria12-01-1913
De Caluwé Ivonna Adriana Maria08-09-1916
De Caluwé Julia Helena22-09-1907
De Caluwé Ludovica
De Caluwé Magdalena Julia08-03-1910
De Caluwé Maria Leonia20-10-1904
De Caluwé Maria Magdalena22-12-1917
De Caluwé Martha Maria11-10-1906
De Caluwé Nicolas01-04-197822-04-2002
De Caluwé Prudentia
De Caluwé Victor
De Campenaere Paula
De Canck Camiel
De Canck Francies
De Canck Gerarda
De Candt Albert Hendrik14-04-1919
De Candt Charles
De Candt Frans
De Candt Hilaire Petrus14-03-192307-1992
De Candt Julia Léonie21-02-1915
De Candt Julienne
De Candt Magloire Gaspard
De Candt Maria
De Candt René
De Candt Sophie
De Candt Yvonna Maria Magdalena19-02-191806-11-2000
De Cang Adèle
De Cang Gaston
De Cannière Lisette1983
De Carne Christiane2017
De Carne Jeanne
De Caster Marcel
De Cat Albert
De Cat André
De Cat Bertha
De Cat Firmin
De Cat Georges
De Cat Germaine
De Cat Irma
De Cat Jérôme
De Cat Jozef
De Cat Jozef
De Cat Maria
De Cat Rachel
De Causemacker Magdalena29-08-1912
De Causemaecker Anna1998
De Causemaecker Lodewijk
De Causemaeker Bertrand24-02-1922
De Causmaecker Sophia Christina
De Caussemaecker Celina Maria10-01-1915
De Caussemaker Alfons
De Caussemaker André
De Caussemaker Irené
De Cauter Agnes
De Cauter Emiel
De Cauter Frans
De Cauter Frits
De Cauter Regine
De Cauwer Paula
De Ceukelaere Hector
De Ceukelier Bertha
De Ceulaer Maria Elisabeth
De Ceuninck Anna Theresia
De Ceuninck August
De Ceuninck Auguste
De Ceuninck Bertha Helena Maria05-02-1914
De Ceuninck Bertha Maria10-10-1903
De Ceuninck Carolus
De Ceuninck Cecilia Maria17-07-1923
De Ceuninck Christina Julia15-02-1927
De Ceuninck Elza
De Ceuninck Emma Maria08-06-1907
De Ceuninck Isabella Theresia
De Ceuninck Jacobus
De Ceuninck Joannes Baptiste
De Ceuninck Karel
De Ceuninck Ludovicus Ignatius
de Ceuninck Magdalena Paula24-07-2003
De Ceuninck Maria Godelieva
De Ceuninck Michael
De Ceuninck Paul Philippe17-02-1921
De Ceuninck Petrus Ignatius
De Ceuninck Remi Richard24-11-192019-01-2003
De Ceuninck Remi Richard09-04-192702-04-1970
De Ceuninck Richard Jozef14-03-192501-03-2003
De Ceuninck Tecla
De Ceuninck Yolanda
De Ceunynck Charlotte
De Ceuster Frans09-04-192226-02-1998
De Charleroy Julius
De Cleene Andre
De Cleene Caroline Françoise Angele14-08-197925-04-1980
De Cleene Clement19-11-190312-11-1981
De Cleene Ernest
De Cleene Julia
De Cleene Remi
De Cleer Wim26-02-198015-10-1998
de Clerck Adrianus
De Clerck Agnes Maria06-02-1927
De Clerck Aimé06-05-2000
De Clerck Albert
De Clerck Albert Jozef13-06-192326-04-1998
De Clerck Albert Jozef Eduard13-01-1912
De Clerck Alfons
De Clerck Alice Emma Maria20-07-1905
De Clerck André
De Clerck André
De Clerck Andreas Jozef29-08-1910
De Clerck Ann Thérèse Michel27-11-197719-12-2006
De Clerck Antoinetta Emma Berthina05-07-192027-06-2011
De Clerck August
De Clerck Augusta Elvier25-09-1906
De Clerck Augustus Eduardus
De Clerck Bernardus
De Clerck Bertha
De Clerck Camiel
De Clerck Camillus
De Clerck Carlos2001
De Clerck Carolus
De Clerck Cesarine
De Clerck Credina
De Clerck Denise
De Clerck Emiel
De Clerck Eugenie
De Clerck Florimond
De Clerck Frans
De Clerck Gaston Marie12-01-1902
De Clerck Geert
De Clerck Georges Antoon Omer27-02-1929
De Clerck Georges Juliaan Jozef13-09-1909
De Clerck Germaine
De Clerck Germaine Elisa18-06-190623-02-1976
De Clerck Germana Ivona22-04-1912
De Clerck Germana Maria13-11-1904
De Clerck Germana Maria01-09-1913
De Clerck Guillelmus Cornelius
De Clerck Helena
De Clerck Helena
De Clerck Hendrik
De Clerck Herman Leo Joseph28-02-190328-04-1992
De Clerck Hilaire Rene29-10-1918
De Clerck Ineke
De Clerck Irena
De Clerck Ivonna Livina Maria14-12-1908
De Clerck Jan
De Clerck Jeannette Maria24-02-1907
De Clerck Joannes
De Clerck Johan
De Clerck Johanes Baptiste
De Clerck José
De Clerck Joseph Albert Jan Frans
De Clerck Jozef
De Clerck Julia Maria31-10-1915
De Clerck Julien
De Clerck Julien
De Clerck Julien
De Clerck Leon
De Clerck Marcel Petrus23-08-191022-06-1975
De Clerck Marcella Maria24-06-1918
De Clerck Marcella Maria Helena28-03-190605-1991
De Clerck Maria
De Clerck Marie
De Clerck Marie-Thérèse
De Clerck Martha
De Clerck Medardus Edmondus18-08-19261989
De Clerck Michel Léon Augusta Richard06-07-193402-02-2012
De Clerck Natascha
De Clerck Paul1993
De Clerck Pieter Francies07-05-1902
De Clerck Prosper Jozef05-11-191717-12-2007
De Clerck Rachel
De Clerck Rachel
De Clerck Rachel Maria Paula09-01-193311-01-2011
De Clerck Renatus12-10-1909
De Clerck René
De Clerck René
De Clerck René André
De Clerck Roger
De Clerck Roger
De Clerck Romanie Marie
De Clerck Rosalie
De Clerck Simonne17-07-192119-10-1992
De Clerck Suzanna Gilberta Maria03-03-191012-1990
De Clerck Thérèse Clementine
De Clerck Thierri René Marie11-04-1931
De Clerck Triphon Florent30-05-1903
De Clerck Vera1960
De Clerck Wilfried Ernest Edgard Clementine02-03-1927
De Clercq Achille
De Clercq Adolf
De Clercq Adriana
De Clercq Agnes
De Clercq Albert
De Clercq Albert
De Clercq Albertine
De Clercq Alex
De Clercq Alfons
De Clercq Alfons
De Clercq Alfons Jozef18-04-1909
De Clercq Alicia Flavia Nathalia23-09-1908
De Clercq Aloïs
De Clercq Amelie
De Clercq André
De Clercq André
De Clercq André
De Clercq André03-02-191614-08-2006
De Clercq Astère
De Clercq Augusta Maria13-02-190925-04-2008
De Clercq Bernard
De Clercq Carine
De Clercq Celina
De Clercq Charles
De Clercq Charlotte
De Clercq Clarisse
De Clercq Désiré12-07-1902
De Clercq Dorsan Juul Antoon01-01-194010-01-1982
De Clercq Edmond Jozef23-09-19232013
De Clercq Eduard
De Clercq Elza Maria13-10-1916
De Clercq Emiel
De Clercq Emiel
De Clercq Emile
De Clercq Emma
De Clercq Emma
De Clercq Etienne
De Clercq Fernand
De Clercq Fernande
De Clercq Firmin
De Clercq Flora
De Clercq Florent
De Clercq Franciscus
De Clercq Franciscus Xavier
De Clercq François
De Clercq Georges
De Clercq Georges
De Clercq Georges
De Clercq Gerard
De Clercq Germaine
De Clercq Godelieve Maria13-06-1935
De Clercq Ida
De Clercq Irena03-1997
De Clercq Irma
De Clercq Isidoor
De Clercq Ivonna14-07-190423-05-1995
De Clercq Jan Alfons Maria13-02-1953
De Clercq Jeanine
De Clercq Jerome
De Clercq Jos
De Clercq José
De Clercq Joseph
De Clercq Jozef
De Clercq Jozef
De Clercq Judith
De Clercq Julien
De Clercq Julienne
De Clercq Léon
De Clercq Linda
De Clercq Magdalena Maria12-04-1900
De Clercq Magdalena Maria17-01-190821-05-1976
De Clercq Marcel
De Clercq Marcel
De Clercq Margaretha
De Clercq Marguerite
De Clercq Maria
De Clercq Maria
De Clercq Maria
De Clercq Maria
De Clercq Maria
De Clercq Maria
De Clercq Maria15-04-190927-08-1999
De Clercq Maria Christina10-03-190713-07-1989
De Clercq Maria Elodia
De Clercq Maria Ludovica29-08-1905
De Clercq Maria Sofia13-11-1915
De Clercq Marie
De Clercq Marie Clemence
De Clercq Marie-Anna25-01-191305-08-1984
De Clercq Marie-José
De Clercq Mariette
De Clercq Marleen
De Clercq Martin
De Clercq Maurice
De Clercq Maurice
De Clercq Maurice
De Clercq Michel
De Clercq Nicole
De Clercq Odila
De Clercq Omer Modest Jozef23-09-192209-2006
De Clercq Palmyra Maria28-08-1914
De Clercq Paul
De Clercq Paula
De Clercq Paula
De Clercq Paula
De Clercq Petronilla Maria11-04-1917
De Clercq Petrus
De Clercq Philemon
De Clercq Rachel
De Clercq Rafaël1971
De Clercq Remi
De Clercq René
De Clercq Richard Jozef09-04-1915
De Clercq Rita
De Clercq Robert Eduard Leon24-04-191806-02-1992
De Clercq Roger
De Clercq Roger
De Clercq Roger
De Clercq Rosette
De Clercq Simonne
De Clercq Simonne
De Clercq Simonne
De Clercq Theofiel
De Clercq Valentine
De Clercq Valère
De Clercq Yvonne
De Cleyn Eddy
De Clippel Albert1993
De Clippeleir Marie-José
De Clippeleir Richard
De Cloedt José André Louis18-08-192426-12-1995
De Cloedt Maria
De Cloedt Paul
De Cloet Camiel
de Cloet Isabella
De Cloet Maria
De Cloet Omer
De Cnodder Gustaaf
De Cnuydt Adrienne
De Cnuydt Robert
De Cock Adrien
De Cock Albert
De Cock Albert
De Cock Alfons
De Cock Alice
De Cock Aloïs Clement07-07-1911
De Cock Andreas Jozef14-06-1909
De Cock Anna
De Cock Augustinus17-05-1909
De Cock Bernard
De Cock Carolina
De Cock Cecilia
De Cock Charles
De Cock Clarisse
De Cock Constantia Rosalia Gheslena
De Cock Dirk
De Cock Dirk
De Cock Elvira25-01-190901-2007
De Cock Emiel
De Cock Geert04-03-1962
De Cock Georges Marcel13-10-193401-01-2016
De Cock Guido Edmond22-05-193812-12-1990
De Cock Gustaaf
De Cock Henrica
De Cock Irena Magdalena23-04-1910
De Cock Irène01-02-190829-01-1988
De Cock Ivo
De Cock Jeannine Sidonie23-06-193331-03-2008
De Cock Jerome Joseph06-03-1909
De Cock Jerome Victor Desiderus09-09-1913
De Cock Jeroom1987
De Cock Joanna Maria Celina03-09-1911
De Cock Joannes
De Cock Joannes Josephus
De Cock Joseph
de Cock Josephina Ludovica Maria
De Cock Jozef
de Cock Judoca
De Cock Laura Augusta30-03-1921
De Cock Leon Maurice28-04-1912
De Cock Louis Joseph Arthur16-05-190528-01-1985
De Cock Ludovica Maria02-06-1905
De Cock Ludovicus
De Cock Magdalena Adriana21-06-1907
De Cock Malvina
De Cock Marcel
De Cock Margarita Marcella19-07-1910
De Cock Marguerite
De Cock Maria05-08-190424-11-1957
De Cock Maria Theresia
De Cock Marie
De Cock Marie Louise
De Cock Marie-Thérésia
De Cock Mariette
De Cock Marquerithe1901
De Cock Martin
De Cock Maurits
De Cock Maurits Medard31-07-1920
De Cock Octavie
De Cock Patrick
De Cock Paula Octavie16-05-1920
De Cock Petrus
De Cock Robert
De Cock Romain
De Cock Rosalie
De Cock Rose Marie Celine22-01-190326-12-2000
De Cock Roza
De Cock Rudy
De Cock Urbaan Camiel A.10-10-1913
De Cock Willy
De Cock Willy
De Cock Yvonne Marie Sidonie16-12-190020-11-1983
De Cock Zulma
De Cocker Adelin
De Cocker Albrecht
De Cocker Jozef
De Cockere Odila13-05-190605-02-1992
De Cocq Gentillus12-03-1907
De Coen Arthur
De Coen Florentien
De Coen Yvonne Clara07-11-192911-08-1977
De Coene Augustinus
De Coene Godelieve
De Coene Joseph
De Coene Judoca1953
De Coene Marcel
De Coene Martha Théresia16-02-190016-12-1993
De Coene Richard
De Coene Théophiel
De Coene William
De Coensel Achiel
De Coensel Maria
De Coessemaecker Sophie-Marie
De Coeyer Anna
De Coeyere Arthur03-03-1902
De Coeyere Clementine
De Coeyere Ivo
De Coeyere Maria Hendrika
De Coeyere Petrus
De Coeyere Simona03-05-192028-04-2008
De Coeyere Valeer18-01-192809-08-1983
De Cokere Joseph
De Cokere Zosima19-01-192016-11-2005
De Colvenaer Petrus
De Commer Maria-Louisa
De Coninck Adelin
De Coninck Adolf
De Coninck Adolfina
De Coninck Aimé August16-06-19272000
De Coninck Albrecht Joris J.29-06-1915
De Coninck Alex Jozef28-02-19572015
De Coninck Alphonsus11-05-1908
De Coninck Amelie
De Coninck Andreas03-11-1903
De Coninck Anna
De Coninck Anna
De Coninck Antoon
De Coninck Antoon August03-02-19242007
De Coninck August
De Coninck Bertram25-08-1943
De Coninck Brigitte
De Coninck Camiel Jozef20-01-1920
De Coninck Carlos
De Coninck Cecilia Helena Maria12-07-1916
De Coninck Christine19561963
De Coninck Constancia
De Coninck Cyriel23-10-190424-11-1983
De Coninck Cyriel Bernard09-09-1907
De Coninck Daniel
De Coninck Denis Edmond Marc. E.22-01-19181973
De Coninck Elisabetha
De Coninck Els26-05-197028-11-1974
De Coninck Firmin
De Coninck Flora Rosa Victoria09-04-1908
De Coninck Francis
De Coninck Freddy
De Coninck Freddy Denis Alfons11-12-19452017
De Coninck Georges
De Coninck Georges Jozef A.10-03-1902
De Coninck Gerard Jozef Theofiel04-12-1923
De Coninck Godelieve09-04-193624-09-1937
De Coninck Helena Sabina29-11-1910
De Coninck Henri
De Coninck Henri
De Coninck Herman Jozef07-04-1912
De Coninck Irma
De Coninck Irma
De Coninck Ivan
De Coninck Jan
De Coninck Jan-Baptist
De Coninck Jeanette
De Coninck Jeroom
De Coninck Joseph
De Coninck Jules
De Coninck Juliaan Alfons19-04-1918
De Coninck Juliaan Jozef25-06-191316-03-1971
De Coninck Juliana
De Coninck Leni
De Coninck Leon
De Coninck Leon
De Coninck Leonia
De Coninck Ludovicus
De Coninck Madeleine Albertine Agnes Maria17-12-192913-01-2013
De Coninck Malvina Maria20-05-1915
De Coninck Malvina Maria14-02-192201-12-2002
De Coninck Marcel
De Coninck Marcel1994
De Coninck Marcel15-02-191815-10-2000
De Coninck Margaretha1992
De Coninck Maria
De Coninck Maria
De Coninck Maria
De Coninck Maria
De Coninck Maria Louise Sylvia16-09-1902
De Coninck Marie-Louise
De Coninck Marleen
De Coninck Martha05-02-194005-05-1942
De Coninck Maurice1992
De Coninck Michel Cyriel05-10-191319-03-1970
De Coninck Noëlli11-06-192401-03-2020
De Coninck Omer
De Coninck Paul
De Coninck Paula Magdalena25-07-1919
De Coninck Rachella Juliana Maria03-05-1907
De Coninck Rachelle Germaine23-06-1913
De Coninck Remi10-08-1903
De Coninck Remy
De Coninck Robert05-10-192409-07-1995
De Coninck Robrecht17-08-1999
De Coninck Rosa
De Coninck Veerle
De Coninck Victorine1960
De Coninck Willy Nestor23-01-192410-2007
De Coninck Yvan
de Coninck de Merckem Ghislaine19-02-191923-02-2021
De Conynck Marie-Thérèse
De Coo Camiel
De Cooman Albert19151991
De Cooman Alfred
De Cooman Alma Henrica27-12-190218-10-1983
De Cooman Andre
de Cooman Esther
De Cooman Frans
De Cooman Gaston19101981
De Cooman Gerard
De Cooman Gilbert
De Cooman Hector19121972
De Cooman Martha
De Cooman Maurice02-09-190002-09-1968
De Cooman Philemon Albert
De Cooman Rachel19041977
De Cordier Elza
De Corel Leon
De Cort Gilbert
De Corte Adrien
De Corte Albert
De Corte Anna
De Corte Augusta
De Corte Daniël
De Corte Erik
De Corte Florent
De Corte Georges
De Corte Georgina12-05-190306-04-1982
De Corte Gilbert
De Corte Henricus Andreas26-11-1912
De Corte Hilaire
De Corte Juliette
De Corte Kristof02-01-197231-12-2002
De Corte Laura Elisabeth17-04-191604-03-1993
De Corte Leon
De Corte Léonce
De Corte Leonia Elisabeth09-12-1916
De Corte Louise
De Corte Marcel
De Corte Marcel
De Corte Maria
De Corte Maria
De Corte Mauritius30-08-1919
De Corte Michel
De Corte Nicole
De Corte Paulus Benedictus
De Corte Petrus Ludovicus
De Corte Petrus René
De Corte Philippe
De Corte Prudent
De Corte Roger2010
De Corte Roger
De Corte Simonne
De Corte Suzanne
De Corte Walter
De Coster Adolphina
De Coster Albert2002
De Coster Amelia
De Coster André
De Coster Angèle
De Coster Augustin
De Coster Camiel
De Coster Carlos
De Coster Christian
De Coster Clara Julia Maria18-09-191902-08-2005
De Coster Edith Maria19-10-192002-1992
De Coster Fernand
De Coster Georges
De Coster Georges
De Coster Georgette
De Coster Gerda27-11-195606-07-2018
De Coster Germaine Marie11-08-1901
De Coster Hector
De Coster Hilaire Jozef21-08-1912
De Coster Ida
De Coster Irma
De Coster Irma Maria Rachella12-11-1901
De Coster Jacques
De Coster Joanna
De Coster Joanna-Maria
De Coster Josepha Maria Julia29-05-192411-09-2010
De Coster Jules
De Coster Jules
De Coster Laura
De Coster Laura Bertha Maria07-09-1909
De Coster Leon
De Coster Leona
De Coster Louis
De Coster Lucia Maria18-06-193129-09-2015
De Coster Madeleine
De Coster Magdalena
De Coster Magdalena
De Coster Maria2012
De Coster Maria
De Coster Maria
De Coster Maria
De Coster Maria02-02-190813-09-1980
De Coster Marie-José
De Coster Maurits
De Coster Omer Jozef12-01-1905
De Coster Oscar
De Coster Petrus
De Coster Prudent
De Coster Romanie
De Coster Ursula
de Courcel Michel
De Coussemaeker Roland Gustaaf03-01-1954
De Coussemaker Diana Maria12-03-1920
De Coussemaker Marcel
De Coux August
De Craecker Jacques
De Craecker Maria
De Craecker Paul
De Craeke Gaston
De Craemer Alicia Maria Ludovica25-09-1921
De Craemer Alida Maria
De Craemer Cyriel
De Craemer Gerarda Maria04-09-192101-12-2000
De Craemer Joos04-09-194522-06-1982
De Craemer Jules
De Craemer Leon
De Craemer Lucien
De Craemer Remi
De Craemer Remi
De Craemer Urbain
De Craen Helena
De Craene Adolphe
De Craene Albert
De Craene Alfons
De Craene André
De Craene André
De Craene Andries
De Craene Camiel
De Craene Clara12-03-191813-03-2017
De Craene Frans
De Craene Germaine
De Craene Germana Julia Maria
De Craene Henri
De Craene Herman
De Craene Hilda Maria Seraphina22-10-1905
De Craene Irène
de Craene Jan
De Craene Jeanetta1995
De Craene Jena-Pierre
De Craene Judocus
De Craene Julienne Marie Louise18-12-1902
De Craene Laurent
De Craene Leon
De Craene Livinus
De Craene Louisa
De Craene Lydie
De Craene Maria2008
De Craene Maurice
De Craene Maurits
De Craene Michiel03-02-198502-02-2001
De Craene Monica
De Craene Odile
De Craene Omer
De Craene Prosper Clement Emiel09-01-1915
De Craene Roger
De Craene Rudolf
De Craene Urbain
De Craene Victor
De Craim Arthur
De Craim Bernard
De Cramer Maurice
De Crée Isolde
De Crem Karel03-02-1998
De Crem Lucienne
De Cremer Frans
De Cremer Gabrielle
De Cremer Leopold
De Cremer Maria Joanna
De Cridts Albert
De Crock Georges2013
De Crock Nadine
De Crom Louis
De Crombrugghe Max
De Croo André
De Croo Jozef
De Croo Roger
De Croock Albert
De Croock Anna
De Croock Camiel
De Croock Constant Emiel26-10-191812-07-2014
De Croock Gerard Jozef11-11-1920
de Croock Joanna
De Croock Judith Maria Leonia29-10-1914
De Croock Lucie10-12-194617-04-2011
De Croock Maria Magdalena06-02-1900
De Croock Monique
De Croocq Frans
De Croocq Judocus
De Croos Karel
De Cubber Frans
De Cubber Myrtille
De Cubber Nick
De Cubber Victor Oscar
De Cuyper Aimé
De Cuyper Albert1981
De Cuyper Albert
De Cuyper Aloïs
De Cuyper Ann28-03-196220-03-1987
De Cuyper Antoon René15-01-1929
De Cuyper Camiel
De Cuyper Camilla Maria16-10-191231-12-2003
De Cuyper Chris
De Cuyper Etienne1994
De Cuyper Fernande
De Cuyper Firmin31-07-190805-03-1970
De Cuyper Gabriël
De Cuyper Gentiel
De Cuyper Henri
De Cuyper Hubert
De Cuyper Isabella
De Cuyper Jules
De Cuyper Juliana Maria02-05-1914
De Cuyper Lucresse
De Cuyper Maria Leonia
De Cuyper Maria Seraphina
De Cuyper Omer
De Cuyper Paula
De Cuyper Roger
De Cuyper Simonne16-11-192715-01-2002
De Cuyper Sophie
De Cuyper Urbain
De Cuypere Agnes
De Cuypere Willy1974
de Danschutter Camillus Bernardus18-04-190011-12-1961
de Danschutter Dominicus Franciscus21-03-190422-04-1961
de Danschutter Francisca Cornelia21-06-190501-07-1995
De Dapper Gustaaf
De Dapper Maria Leontina Josepha
De Dapper René
De Decker Adolf omer Prosper22-12-1911
De Decker Alfons
De Decker Alice
De Decker Andrëas Theofiel16-02-191720-01-1989
De Decker Angelina
De Decker Anna
De Decker Antoine
De Decker Bruno
De Decker Camiel
De Decker Cecilia
De Decker Clementina
De Decker Cyriel
De Decker Emelie
De Decker Estella
De Decker François
De Decker Gentillus Edmondus Josephus17-01-1915
De Decker Georges Alfons Jules24-02-1906
De Decker Henri
De Decker Ivonna Louisa15-09-1913
De Decker Jerome
De Decker Joanna Maria
De Decker Joseph
De Decker Jules
De Decker Justina
De Decker Leo Rudolf04-11-191904-1992
De Decker Liliane22-02-194019-12-2011
De Decker Marcel
De Decker Maria
De Decker Maurice
De Decker Olga
De Decker Omer
De Decker Serafien
De Decker Simonne
De Decker Werner Prosper24-01-192510-12-2000
De Deckere Dorethea
De Deckere Gustaaf
De Deckere Gustaaf
De Deckere Jules
De Deckker Adolf
De Deene Camiel
De Deken Maurice
de Dekker Jenny
de Dekker Julia
De Deurwaerder Joseph Jean
De Deyn Diane17-06-193025-10-1996
De Deyne Amandus
De Deyne Augusta
De Deyne Camilla
De Deyne Gabriëlle
De Deyne Gabriëlle
De Deyne Georges Richard Jozef26-10-1909
De Deyne Linda
De Deyne Magdalena Maria11-08-1921
De Deyne Marcel Jozef27-08-1904
De Deyne Maria Elisa Amanda27-07-1908
De Deyne Maurits Jozef11-04-1901
De Deyne Paul
De Deyne Rachella Gerarda Nathalia22-07-1906
De Deyster Marie-Antoinette
de Dhurtere Frans
de Dijs Joanna Catharina
De Dobbelaer Alphonsine
De Dobbelaere Albert
De Dobbelaere Alice
De Dobbelaere Anna
De Dobbelaere Antoine
De Dobbelaere Arthur
De Dobbelaere Clara30-05-191314-02-1994
De Dobbelaere Cyriel
De Dobbelaere Elodie
De Dobbelaere Flavie
De Dobbelaere Gerard
De Dobbelaere Julia
De Dobbelaere Maria
De Dobbelaere Maria
De Dobbelaere Martha
De Dobbeleer Jan
De Dobbeleer Rosalie
De Doncker Alphonsius
De Doncker Cyriel
De Doncker Emiel
De Doncker Francies
De Doncker Luk
De Doncker Senne03-01-198605-06-2004
De donder Adriana
De Donder Albert
De Donder Karel
De Donder Marcel
De Dulle Victorina
De Duytschaever Maurice Henri
De Duytschaever Paula Bertha26-12-192621-10-1999
De Duytsche Edmond
De Duytsche Françine
De Duytsche Michel1988
De Fau Joanna Maria
De Fauw Magdalena Yvonna30-07-1920
De fauw Monika
De Fauw Monique1984
De fauw Wilebert
De Fevere César Joannes04-06-1911
De Fevere Mattheus
De Feyter Pelagie
De Feyter Petrus
De Fleurquin Liliane
De Flou André Jozef07-04-1909
De Flou Anna Maria Barbara16-09-1910
De Flou Gerard Joseph18-03-1912
De Flou Gerard Julien Armand22-04-1920
De Flou Juliaan Désiré23-04-1909
De Flou Marcel Camiel15-03-192001-1991
De Flou Maria Elisabeth Camilla15-07-1916
De Flou Maurits Henri Louis17-03-1914
De Flou Paula Madeleine10-03-192412-02-2018
De Flou Rachel Anna06-06-192108-10-2018
De Flou Rosa Maria08-08-1904
De Foere Joannes
De Fonseca Dieter
De Fonseca Joseph Jerôme16-06-1909
De Foor Sophia
De Fraeye Camillus11-06-1903
De Fraeye Carolus Ludovicus26-06-190508-09-1940
De Fraeye Erna1985
De Fraeye Frans07-01-193310-11-2000
De Fraeye Marcella
De Fraeye René09-09-190820-05-1979
De Fraeye Simonne28-11-1928
De Fraeye Zulma
De Fraine Jenny
de Fré Marie
De Frene Elza
De Frenne Maurits
De Freyne Marcel
de Froidmont Hendrik1988
de Froidmont Henri
De Fruyt Augustinus
De Fruyt Edmond
De Fruyt Eduard
De Fruyt Gabrielle Julia07-02-193106-03-2010
De Fruytier Leo Remi
De Fruytier Marcel
De Fruytier Maria13-03-191017-01-2000
De Fyn Albert
de Galwaye O Kelly
De Ganck Ann
De Ganck Elisa Victorien
De Ganck Germain
De Ganck Maria
De Ganck Theophiel
De Gand Remi
De Gandt Marguerite2014
de Geest Aldegonde
De Geest Augustinus
De Geest Bernard
De Geest Carlos
De Geest Coleta
De Geest Eddy
De Geest Edmond
De Geest Emilius
De Geest Eugenia
De Geest François Camille Marie02-08-19282015
De Geest Honoré
De Geest Jean
De Geest Jeanette
De Geest Jeaninne
De Geest Joanna Catharina
De Geest Joseph15-03-190822-08-1991
De Geest Maria Anna
De Geest Maria Mathilde16-06-190411-12-1945
De Geest Oktaaf
de Geest Petrus Franciscus
De Geest Roger
De Geest Sabastianus
De Geest Seraphina
De Geest Seraphinus
De Geest Suzanne
De Geeter Alice
De Geeter Camilla
De Geeter Clement
De Geeter Emiel
De Geeter Germain
De Geeter Godelieve2014
De Geeter Joanna
De Geeter Madeleine
De Geeter Madeleine
De Geeter Marcel
De Geeter Marie
De Geeter Maurice
De Geeter Omer Jozef06-02-1916
De Geeter Prudent
De Geeter Raphaël
De Geetere Prudent
De Gelder Maurice
De Gend Saartje10-03-201018-07-2021
De Gendt Emile
De Gendt Marcel
de Gendt Maria Josepha
De Gersem Godelieve11-07-192118-07-2006
De Gersem Henri
De Gersem Judith21-02-191227-12-1975
De Gersem Julia
De Geyndt Jeanne
De Geyter Adriana
De Geyter Albert
De Geyter Albert
De Geyter Anna
De Geyter August
de Geyter Bavo
De Geyter Eric
De Geyter Ferdinandus
De Geyter Gerard
De Geyter Gilberte
De Geyter Irena Martha25-12-191923-07-1999
de Geyter Judocus
De Geyter Leopold
De Geyter Leopold
De Geyter Maria
De Geyter Nathalia
De Geyter Robertine
De Geyter Roger
De Geyter Solange
De Geytere Magdalena
De Gheest Frank
De Gheest Julien
De Ghelder Eliane02-01-2016
De Ghey Amedée
De Ghouy Marcel1995
De Gieter Adolf
De Gieter Alfons
De Gieter Celestina
De Gieter Jean
De Gieter Julia
De Gieter Louisa
De Goe Michel
de Goederen Marius
De Gols Anny
de Gols Barbara
De Graef Frans29-03-1986
De Graef Jan
De Graeve Achiel
de Graeve Adriana
De Graeve Albert
De Graeve Amelia
De Graeve André
De Graeve André
De Graeve Anna
De Graeve Anna
De Graeve Anne Marie
De Graeve Clara
De Graeve Eduard
De Graeve Gaston
De Graeve Georges
De Graeve Gerard1991
De Graeve Germaine20-02-190915-10-1983
De Graeve Godelieve
De Graeve Gregoire
De Graeve Julia
De Graeve Julien
De Graeve Julien
De Graeve Karel
De Graeve Leonie
De Graeve Louis
De Graeve Lutgart
De Graeve Marcel10-12-1995
De Graeve Marcel
De Graeve Marcel
De Graeve Marie-Madeleine
De Graeve Mariette
De Graeve Maurice
De Graeve Philomène
De Graeve Rachel
De Graeve Remi
De Graeve Suzanne
De Graeve Theophiel
De Graeve Tine
De Graeve Youri
De Grande Adolf
De Grande Ann
De Grande August
De Grande Carina Angèle Gentile24-01-195609-01-2001
De Grande Eduard Georges Gust.06-09-1927
De Grande Firmin
De Grande Joanna
De Grande Marcel
De Grande Maria
De Grande Maurice
De Grande Medardus
De Grande Roger
De Grauwe André
De Grauwe Omer
De Grave André
De Grave Anna Marie
de Grave Catharine
De Grave Daniël
De Grave Edmond
De Grave Jaak1999
De Grave Lucrèce
De Grave Madeleine27-11-191024-04-1991
De Grave Maria14-06-193019-06-1987
De Grave Maria Elisabeth
De Grave Omer
de Grave Raphael
De Grave Willy24-08-193215-09-2005
De Greef Anna
De Greef Emile
De Greef Felix
De Greef Hubertine
De Greef Jean
De Greef Louis
De Greef Louis
De Greef Maria
De Greef Pierre
De Greef Pierre
De Greef Rik
de Greif Jacobus
De Greve Celina
De Greve Christiaan Albert Julia15-08-1947
De Greve Clarissa
De Greve Cyriel Marcel17-04-1914
De Greve Frans
De Greve Georges15-02-193320-07-2017
De Greve Willy
De Grève Laurette
De Grieve Fernand
De Grieve Gabriël
De Grieze August
De Grijse Anna Catharina
De Grijse Kamiel
De Groe Paul
De Groeve Antoine
De Groeve Hubertus
De Groeve Irma
De Groeve Robert
De Gronckel Leonie
De Gronckel Melanie
De Groot Florentina
De Groote Albert
De Groote Alfons
De Groote Alphons
De Groote André
De Groote André
De Groote André Jozef07-01-1901
De Groote Anna2007
De Groote Anna
De Groote Antoinette
De Groote Bernardina
De Groote Bertha
De Groote Carolus Ludovicus
De Groote Clara Maria Leonia11-09-1914
De Groote Daniël Walter27-02-1949
De Groote Eddy Leo27-01-194920-07-2005
De Groote Edgard
De Groote Edmond
De Groote Elisabeth
De Groote Elodia Maria04-07-191016-04-1993
De Groote Florimond
De Groote François Petrus
De Groote Freddy Edmond28-11-195003-01-1974
De Groote Gaston
De Groote Gebriëlle
De Groote Gerard
De Groote Gerard
De Groote Gilbert
De Groote Gilberta1972
De Groote Gustavus
De Groote Gustavus Arthur16-04-1905
De Groote Hendirk
De Groote Henri
De Groote Jacobus
De Groote Jeroom
De Groote Joannes
De Groote Jozef
De Groote Jozef
De Groote Jozef
De Groote Jules
De Groote Kamiel
De Groote Leonie
De Groote Lucien
De Groote Malou
De Groote Marcel Joseph01-10-192906-02-1994
De Groote Marcella Anna Maria Amelia07-09-1903
De Groote Marcelline Sidonia22-01-191511-03-1973
De Groote Marguerite
De Groote Maria Christina28-03-1921
De Groote Marie1926
De Groote Martha
De Groote Mathildis
De Groote Maurice
De Groote Medard
De Groote Noë
De Groote Oscar
De Groote Paula
De Groote Pierre
De Groote Raymond
De Groote René
De Groote Renee
De Groote Roger
De Groote Sebastiaan
De Groote Simone
De Grou Ivonne
De Gruyter Albert
De Gruyter Aloïs
De Gruyter Cordine
De Gruyter Jeannette
De Gruyter Jenny
De Gruyter Judoca Francisca
De Gruyter Simonne
De Gryse Amelie
De Gryse Charles
De Gryse Elza
De Gryse Gerard
De Gryse Leon
De Gryse Margriet
De Gryse Maria
De Gryse Victorine
De Guchtenaere Gentil Octaaf1915
De Gussem Adolf
De Gussem Maria Julia
de Haas Johannes Franciscus
De Haeck Robert
De Haemers Honoré10-03-190515-01-1922
De haen Bruno Ludovicus
De Haes Bruno Leopold Isidoor
De Haes Mathilde
De Haever Germaine
De Hantsetters Luc
De Hauwere Gusta
De Hauwere Jeanne
de Hemptinne Suzanne
De Henauw Madeleine
De Hert Anna Cornelia
De Hert August
De Hert Petrus
De Hertogh Aline
De Hertogh Frans
De Hertogh Joanna Ludovica
De Hertogh Lucie
de Hoon Christ
De Hous Maria
De Houwer Herwig
De Houwer Margareta Paulina
De Hovre Frans
De Hovre Henri
De Hovre Lucie
De Hovre Luk
De Hullu Anna
De Huyvetter Achiel Albert07-08-1915
de Jaegehere Jan
de Jaeger Achiel Laurent25-06-1918
De Jaeger Alfons
De Jaeger Amedée Maurits10-08-1908
de Jaeger Andre
De Jaeger Anna
De Jaeger Annemieke
De Jaeger Anny2013
De Jaeger August
de Jaeger Barbara
De Jaeger Camiel
De Jaeger Camiel
De Jaeger Carolina
De Jaeger Clara Maria Barbara05-08-191312-1990
De Jaeger Cyriel
De Jaeger Denise29-12-193505-02-2011
De Jaeger Desire
De Jaeger Edward1926
De Jaeger Estella
De Jaeger Felix
De Jaeger Geeraard Albrecht10-03-1919
De Jaeger Georges
De Jaeger Henri2010
De Jaeger Irena
De Jaeger Judith
De Jaeger Leo Amaat09-02-19301995
De Jaeger Leon1997
De Jaeger Leonia Maria
De Jaeger Magdalena Marcella04-06-1913
De Jaeger Maria
De Jaeger Maria
De Jaeger Maria Elisabeth25-04-1915
De Jaeger Marie Mathilde
De Jaeger Marie Thérèse31-10-192712-10-2016
De Jaeger Marie-José
De Jaeger Mathilde
De Jaeger Maurice
De Jaeger Monique
De Jaeger Natalia
De Jaeger Octaaf06-09-190915-04-1979
De Jaeger Olga
de Jaeger Omer
De Jaeger Omer21-10-191713-05-2004
De Jaeger Petrus
De Jaeger Prosper
de Jaeger Prosper Maurits Leo23-07-190709-1990
De Jaeger Rachel02-10-190723-12-1992
De Jaeger Roger1997
De Jaeger Sidonie
De Jaeger Simonne1992
De Jaeger Stefan
De Jaeger Suzanna
De Jaeger Valère
De Jaegher André
De Jaegher Anna
De Jaegher August
De Jaegher Elsa
De Jaegher Estella
De Jaegher Gaspard Balthazar Albert07-07-1931
De Jaegher Georgette
De Jaegher Georgette
De Jaegher Germain
De Jaegher Guy
De Jaegher Jean Baptiste Cesar11-12-191206-12-1917
De Jaegher Jeannette Theresia08-05-1912
De Jaegher Joanna Maria
De Jaegher Joannes Dominicus13-03-190821-04-1976
De Jaegher José
De Jaegher Maria Louisa20-06-1916
De Jaegher Marie Jeanne26-01-2015
De Jaegher Mariette
de Jaegher Willem Achiel10-09-1926
De Jaeghere Adriana Maria12-07-1911
De Jaeghere Albert
De Jaeghere Alfons
De Jaeghere Alida
De Jaeghere Angèle1984
De Jaeghere Antoinette
De Jaeghere Arthur
De Jaeghere Augusta
De Jaeghere Firmin
De Jaeghere Lucienne
De Jaeghere Maria Celina Juliana11-05-191404-2008
De Jager Karolus
de Jager Susanna12-01-190207-06-1994
De Jode Gerard André César26-01-1908
De Jonckheere Augusta Adolphina31-03-1935
De Jonckheere Gustaaf Eduard1908
De Jonckheere Jerôme
De Jonckheere Jerôme
De Jonckheere Maria
de Jong Catharina13-11-192816-06-1902
De Jong Maria Alida
De Jonge Achiel
De Jonge Gerard
De Jonge Maria
De Jonge Oliva2015
De Jonge Oscar
De Jongh Jacobus
De Jongh Jozef
de Jongh Louis
De Jonghe Adolf
De Jonghe Anna
de Jonghe Anna Catharina
De Jonghe Cecile
De Jonghe Eddy Lodewijk Maurits29-09-1920
De Jonghe Emiel
De Jonghe Emma Marie
De Jonghe Georges
De Jonghe Godelieve
De Jonghe Herman06-01-193029-11-1975
De Jonghe Jos03-03-192808-08-1996
De Jonghe Josephine Maria
De Jonghe Karel
De Jonghe Leon
De Jonghe Madeleine
De Jonghe Maria
De Jonghe Maria30-06-1905
De Jonghe Maria-Theresia
De Jonghe Marie Louise03-09-1919
De Jonghe Maurits Eduard09-08-193027-07-2007
De Jonghe Michel
De Jonghe Michel2010
De Jonghe Monique
De Jonghe Polydoor
De Jonghe Rachel29-08-192427-03-1966
De Jonghe Rita
De Jonghe Sandrine04-12-197901-01-1996
De Kaeisteecker Alain
De Kée Paula
De Keer Aimé
De Keer Marie Celina
De Keer Suzanne
De Keere Aloysius
De Keere Julien
De Keersgieter Germaine
De Keersmaecker Anna Maria
De Keersmaecker Louis2007
De Keersmaeker Emiel
De Keersmaeker Jean
De Kegel Yvonne
De Keijser Felix
De Keijser Jan
De Keijser Maria
De Keijzer Ernest Josef
De Keijzer Roger Edmund29-05-192015-01-1999
De Keijzer Victor03-07-192918-01-2017
De Keirel Maurits
De Kelver Marcel
De Kempe Silvie
De Kepper Antoine
De Kepper Etienne
De Kepper Renata Georgette
De Kerf Anna
De Kerf Regul
De Kerpel Anna
De Kerpel Bernd
De Kerpel Elibert
De Kerpel Jozef
De Kerpel Palmyre
De Kerpel Theophiel
De Kerpel Zulma
De Kervel Achille
De Kervel Godelieve02-10-192208-05-2012
De Kervel Willy
De Kesel Alexander
De Kesel Aline19-02-190424-10-1995
De Kesel Arsène
De Kesel Francis
De Kesel Franciscus
De Kesel Gaston Louis Maria01-01-192103-12-1998
De Kesel Gerard
De Kesel Helena28-03-190915-01-2008
De Kesel Henri
De Kesel Juliaan18-02-191709-07-2013
De Kesel Kamiel
De Kesel Leo Karel01-10-190303-08-2001
De Kesel Lydie22-09-190703-01-1992
De Kesel Majella26-04-190614-10-1988
De Kesel Margaretha Florentina Augusta13-04-1918
De Kesel Maria Anna
De Kesel Maria Germana05-06-1900
De Kesel Marina
De Kesel Maurice
De Kesel Maurits Jozef Marie12-05-1910
De Kesel Mil
De Kesel Omer
De Kesel Treesje28-02-195525-10-1963
De Kesel Urbaan Herman26-09-1914
De Ketelaere Clara
De Ketelaere Frans
De Ketelaere Gerard
De Ketelaere Marcel
De Ketelaere Maria
De Ketelaere Maria
De Ketelaere Maria
De Ketelaere Martini
De Ketelaere Maurice
De Ketelaere Omer
De Ketele Gustaaf
De Ketele Jules
De Ketele Maurice
De Keukelaere Adhemar
De Keukelaere Alice
De Keukelaere Alice
De Keukelaere André
De Keukelaere André
De Keukelaere Marie
De Keukeleire Alice
De Keukeleire Frida
De Keukeleire Maria
De Keukeleire Medard
De Keukeleire Melanie
De Keukeleire René
De Keukeleire René
De Keukeleire Richard
De Keukeleire Robert
De Keukeleire Stephaan
De Keulenare Maria
De Keuster Paul
De Kever Maria Elisabeth
De Keyne Henri22-05-192916-10-1973
De Keyne Ida
De Keyne Michel
De Keyser Achiel
De Keyser Albert
De Keyser Alfred
De Keyser Amatus
De Keyser André
De Keyser Angèle
De Keyser Ann
De Keyser Anna
De Keyser Antoine
De Keyser Bernard
De Keyser Christine
De Keyser Constant
De Keyser Ernestine Elisabeth J.14-01-1912
De Keyser Gaston
De Keyser Georges
De Keyser Gerard
De Keyser Helena
De Keyser Henri
De Keyser Herman
De Keyser Ivan
De Keyser Jacques
De Keyser Jan27-07-1954
De Keyser Jean-Pierre
De Keyser Jordaan
De Keyser Joseph Frans Desiré05-03-191005-09-2001
De Keyser Jozef
De Keyser Judith25-07-1999
De Keyser Jules
De Keyser Jules
De Keyser Leo Carolus Ludovicus05-11-1903
De Keyser Leopold
De Keyser Marcel2016
De Keyser Maria
De Keyser Marnix
De Keyser Maurice
De Keyser Oktavie
De Keyser Omer1961
De Keyser Raymond
De Keyser Richard
De Keyser Richard Emiel03-05-1913
De Keyser Rosanna2008
De Keyser Simone
De Keyser Zulma
De Keyzer Alice1972
De Keyzer Andre
De Keyzer Angèle
De Keyzer Constant
De Keyzer Esther Josée13-03-1915
De Keyzer Henri
De Keyzer Irma
De Keyzer Joanna Cornelia
De Keyzer Jozef
De Keyzer Julia
De Keyzer Julien
De Keyzer Maria1976
De Keyzer Maria Germina
De Keyzer Suzanna
De Kezel Camiel
De Kezel Clement
De Kezel Flora
De Kezel Godelieve23-01-192804-09-1952
De Kezel Marie
De Kezel Mathilde
De Kezel Suzanne
De Kien Elisabeth
De Kimpe Franciscus
De Kimpe Irène
De Kimpe Jacques
De Kimpe Maria
De Kimpe Maria
De Kimpe Marie-José
De Kimpe Omer
De Kimpe Prosper
De Kimpe Rene
De Kimpe Stefaan
De Kimpe Yolande
De Kinder Georges
De Kinderen Jeannine
De Klerck Camille
De Klerck Edgard
De Klerck Guillaume
De Klerck Gustavus
De Klerck Guy
De Klerck Julia
De Kneuvel Maurice
De Knibber Gaston
De Knibber Wery
De Knijf Eduard
De Knock Camiel
De Knock Filip
De Knock Jules
De Knock Leon
De Knock Louis
De Knock Paul
De Knop Jozef
De Knudt Victoria
De Knuydt Denise
De Knuydt Zoe
De Kock Coleta10-01-193326-10-2012
De Kock Joanna
De Kock Marcel
De Kock Maria
De Kocker Alma
De Kocker Anna
De Kocker Jozef
De Koker Agnes
De Koker Bertha
De Koker Maria
De Kokere Anna-Maria
De Kokere Jozef
De Koninck Clementine
De Koninck Julia Hendrika
De Koninck Louis
De Koning Els
De Koning H.
de Koning Louisa Sophia25-06-190623-11-1953
De Koning Mariette
De Kort Elisa
De Koster Leopold
De Koster Maria
De Koster Maurice
De Koster Romain
de Kraecker Marie
de Kreijger Margaretha
De Kreyger Germain
de Krijger Marchel09-03-191513-01-2015
De Kuiper Robert
De Kuyper Isabella
De Kuyper Marie
De Kuyssche Irène
De Kuysscher Adolphus
De Kuysscher Alphonse
De Kuysscher Blanche
De Kuysscher Marcellinus
De Kyvere Achiel
De La Court Aimé
De La Court Germain
De La Court René
De la Croix Firmin
De la Meileure Maria Magdalena14-06-1913
De la Meilleure Celina Camilla Engelbertus22-08-192002-2007
de la Meilleure Ivonna Maria18-12-1920
De La Meilleure Mauritius
De la Meilleure Rene06-06-1932
de la Meilleure René05-04-1900
De la Meilleure Rosa Maria04-09-1916
De La Riviere Clement
De la Ruelle Alfons
De la Ruelle Clothilda
De La Ruelle Florimond
De La Ruelle Omer
De La Ruelle Theofiel
De Laat Jozef
de Laat Peet
De Labie Joannes Baptista
De Laen Godelieve2007
De Laender Jozef
De Laender Maurice
De Laender Melanie
De Laere Alphonse
De Laere Bernardus
De Laere Caroline Leonie Marie Alfons14-05-19592010
De Laere Christ Alfons Cecile25-02-1965
De Laere Cyrillus Josephus Celestinus03-03-190306-1992
De Laere Ernest
De Laere Florence
De Laere Irma Maria05-11-1901
De Laere Joanna
De Laere Julietta Maria15-11-1929
De Laere Magdalena Irma
De Laere Sidonie
De Laet Joannes Augustinus
De Laet Joseph
De Laet Jozef Viktor
De Laet Mathilda Leonarda14-11-19262007
De Laeter Adrienne
De Laeter Ashanti
De Laeter Irma18-05-1904
De Lameillieure Elisabeth
De Lameillieure Guillaume
De Lameillieure Maria
De Lameillieure Urbain2005
De Lameillieure Victorine
De Lancker Dora2008
De Landmeter Jacques02-05-193311-2005
De Landsheere Christiane
De Landsheere Edithe
De Landtsheer Mariette
de Lange Aldegonda
De Lange Hubert Jozef21-06-1909
De Lange Laura Yvonna31-12-1920
De Lange René
De L'Ange Camiel
De Langhe Elza
De Langhe Gentiel
De Langhe Gerarda
De Langhe Julienne
De Langhe Leander
De Langhe Leonie
De Langhe Leontine
De Langhe Marcel
De Langhe Margriet
De Langhe Maria
De Langhe Petrus Josephus
De Langhe Raymond
De Langhe Roger
De Lanney Livinus
De Lanneye Sabastianus
De Lanoy Maurice
De Lanoy Willy
De Lasnay Juliana
De Lathauwer Emilienne
De Lathauwer Hippoliet
De Lathauwer Maria
De Lathauwer Octaaf
De Lathouwer Gerard
De Lathouwer Severin
De Latter Leonie
De Latter Maurice
De Lausnay Marie Louise
De Laye Catharina
De Leander Alice18-08-1995
De Lee Marc
De Lee Renilde
De Leener Jozef
De Leener Liza
De Leenheer Maria
De Leeuw Jan
De Leeuw Johannes Theodurus
De Leeuw Luc12-2012
De Leeuw Maria
De Leeuw Marie
De Leeuw Rosalie
De Leeuw Willem
de Lemarre Louis
De Lentdecker Paul
De Lepelère Emelie
De Lessine Joanna
De Letter August
De Letter Clementina
De Letter Gustaaf
De Letter Gustaaf
De Letter Gustaaf
De Letter Irène
De Letter Irma
De Letter Jan
De Letter Jules Elodie Paul29-06-190017-01-1977
De Letter Julia
De Letter Karel
De Letter Rachel
De Letter Stephanie Marie
De Letter Theophiel
De Letter Theophiel
De Leu Henricus
De Leu Yvonne
De Leus Jules
De Leye Alice
De Leye Gaston
De Leye Lieve
De Leye Renée
De Leyn Firmin
De Leyn Maurice Joseph Gustaaf08-04-1916
De Leyn Micha12-12-200411-02-2005
De Leyn Monique
De Leyn Oktaaf06-05-193807-08-2018
De Leyn Rene2008
De Leyn Veerle
De Lie Joannes Julianus
de Lijzer Ko
De Lille Aaron26-09-1904
De Lille Alexis
De Lille Alice
De Lille Alice Ludovica Barbara13-03-190720-11-1994
De Lille Alina
De Lille Arthur2001
De Lille Augusta1963
De Lille Bérénice
De Lille Carlos Maurits Henri19-08-19291994
De Lille Clemens Bertrand21-02-19312015
De Lille Cyriel22-08-1909
De Lille Diana Antoinette Maria12-08-1908
De Lille Emma
De Lille Eugène
De Lille Franciscus18-07-190602-03-1964
De Lille Geerard Maurits30-04-1912
De Lille Georges
De Lille Gilbert Leopold Marie José28-11-1916
De Lille Hubert31-10-192210-2006
De Lille Irena Paulina28-01-1912
De Lille Irma Maria
De Lille Jacqueline
De Lille Johan
De Lille Juliana30-03-1906
De Lille Julien Marie30-01-1907
De Lille Linda
De Lille Louis23-05-1905
De Lille Magdalena Maria11-12-190206-09-1963
De Lille Maria Urbania30-05-1922
De Lille Maurice
De Lille Nathalie
De Lille Regina Adriana18-07-1921
De Lille René
De Lille Richard Joseph19-09-1919
De Lille Saskia
De Lille Simonne Bertha25-06-192104-1992
De Lille Valeer Louis10-03-1914
De Lille Winanda Maria30-06-190212-1990
De Lille Yolande Lutgarde30-10-193928-11-1992
de Lille Yvonna Margareta17-11-1914
De Lobel Germana Magdalena Mathilde01-10-1912
De Lobel Honoré
De Lobel Ivonna Maria Magdalena02-08-1907
De Lobel Jeannine Emma24-10-19291987
De Lobel Petrus20-09-1916
De Lobel Robertus Bernardus Ludov.15-01-1904
De Lobelle Clara
De Locht Anna
De Locht Josephina
De Loddere Frederic
De Loddere Georges
De Loddere Laura
De Loddere Roger
De Loght Joachim
De Lombaerde Anna
De Lombarde Maria
De Loof Adhemar
De Loof Alfons
De Loof Benito Pablo1904
De Loof Camiel August Jozef23-01-1907
De Loof Cecilia Serafina13-02-1913
De Loof Emiel
De Loof Emma Maria
De Loof Germaine Magdalena Maria11-02-1900
De Loof Hilaire
De Loof Jeannette10-05-1910
De Loof Leon
De Loof Madeleine
De Loof Martha
De Loof Paul
De Loof Pierre
De Loof Pieter
De Loof René17-01-1903
De Loof Roland Ester Julien04-06-193207-2012
De Loose Alexander
De Loose Edward
De Loose Fernand
De Loose Frans Achiel
De Loose Jenny
De Loose Jules
De Loose Louis
De Loose Regina27-08-1920
De Loose Virginia Joanna Ludovica03-04-1929
De Lorge Maria
De Love Adrianna Maria17-03-1901
De Love Albert
De Love Amandina
De Love Edmond
De Love Georges
De Love Gustaaf
De Love Leopold
De Love Livina
De Love Maurits20-08-1909
De Love Omer Joseph28-02-1906
De Love Oscar
De Love Robert05-06-1915
De Love Valentina14-01-1912
De Luyck Maria-Magdalena
De Ly Cyriel
De Ly Godelieve
de Maaijer Petrus Franciscus
De Maecker Maria
De Maegd Leo
De Maegdt Irma
De Maegdt Omer
De Maeght Maxim19-07-197305-11-2009
De Maegt Antoinette
De Maegt Gentil Honore
De Maere Adrienne
De Maere Dominicus
De Maere Julien
De Maere Suzy
De Maertelaere Anna Helena Amelia07-11-1920
De Maertelaere Antoine1996
De Maertelaere Carlos
De Maertelaere Clara
De Maertelaere Ferdinand
De Maertelaere Georges
De Maertelaere Guy
De Maertelaere Hendrik Jozef22-06-1912
De Maertelaere Leon
De Maertelaere Mariette2006
De Maertelaere Maurice1997
De Maertelaere Ulric
De Maerteleire Gerard
De Maerteleire Magdalena
De Maerteleire Maria
De Maerteleire Maria Pelagia
De Maerteleire Victor
De Maeseneer Albert
De Maeseneer Roger
De Maeseneer Victor
De Maeseneire Aimé
De Maeseniere Marie Therese
De Maesschalck Achiel
De Maesschalck Albert17-07-1918
De Maesschalck Alfons
de Maesschalck Angelina
De Maesschalck Cyriel
De Maesschalck Edgard1979
De Maesschalck Eduard
De Maesschalck Elvire Josephine02-03-190304-05-1976
De Maesschalck Robert
De Maesschalck Roger
De Maesschalck Rosalie
De Maet Noël
De Maeyer Clementina
De Maeyer Honaratus
de Mahieu Charles
de Mahieu Eric
de Mahieu Philippe
De Man André
De Man Frank
De Man Georges26-10-194405-06-2014
De Man Hugo2011
De Man Jeanne
De Man Jozef
De Mangelaere Clementia
De Mangelaere Rachel
De Mangelaere Roger
De Mangeleire Denise
De Maré Jules
De Maré Sabien
De Marlie Angèle
De Marlie Leonard
de Marotte Sophie Virginie
De Marree Francois
De Martelaere André
De Martelaere Ida
De Martelaere Maria
De Martelaere Maurice
De Martelaere Zulma
De Mecheleer Hortence
De Meerleer Lucien1984
De Meerschman Edmond
De Meersman Joseph
De Meersman Sylvie10-10-191604-02-1968
De Meester Adhémar
De Meester Augusta
De Meester Elisa
De Meester Fabien
De Meester Gabriël
De Meester Georgine
De Meester Gustaaf
De Meester Henoch
De Meester Henri
De Meester Ingrid20-06-193921-12-2011
De Meester Jeanne
De Meester Johan
De Meester Jozef
De Meester Laurent
de Meester Livina
De Meester Louis
De Meester Lucien
De Meester Maria
De Meester Maria
De Meester Maria
De Meester Martha
De Meester Pharailde
De Meester René
De Meester Serafien
De Meestere Georges
De Meeter Marcel
de Meij Anna Maria17-01-19061977
De Meijer Alice
de Meijer Gustaaf Alphons Emile
De Meijer Jozef
De Meijer Maria
De Meijere Mauritsius
De Meire Pieter
De Meireleir Anna
De Meireleir Ludovicus
De Meireleir Maria
De Meireleir Peter
De Meirleir Lucien
De Merlier Georges
De Merlier Martha
De Merlier Raf1985
De Merlier Simone
De Merlier Yvonne
De Merode Elisabeth
De Mesmaeker Sophia Alitia
De Mesmaeker Victor1994
De Mets Gustaaf
De Mets Jacobus
De Mets Maria
De Mets Natalia
De Mets Yvonne
De Metsenaere Adelin Jozef16-03-1912
De Metsenaere Alfons
De Metsenaere Alma Magdalena27-07-1911
De Metsenaere André Raymond16-01-194710-04-2009
De Metsenaere Annie
De Metsenaere Celina Maria19-12-1903
De Metsenaere Daniël
De Metsenaere Danny
De Metsenaere Germana Maria03-10-1905
De Metsenaere Helena Maria31-05-1907
De Metsenaere Herman Achiel03-03-1912
De Metsenaere Irena Rachel12-02-1922
De Metsenaere Ivonna Magdalena11-11-1930
De Metsenaere Jeannine
De Metsenaere Juliaan
De Metsenaere Laurette Madeleine06-08-19422010
De Metsenaere Magdalena Maria20-04-1903
De Metsenaere Magdalena Maria14-02-1907
De Metsenaere Nicoleke
De Metsenaere Niels
De Metsenaere Paula
De Metsenaere Prosper16-12-1904
De Metsenaere Rachel
De Metsenaere Yvonna Maria11-1931
De Metter Arletta
De Metter Robert