Home

Op zoek naar bidprentje/rouwbrief van:

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Aalbregtse Bram
Abeel André04-02-192809-04-1999
Abeel Gerard05-06-190628-09-1997
Abeel Germain11-10-193004-06-2011
Abeel Gilbert07-11-192908-11-1990
Abeel Godelieve16-03-193725-11-2006
Abeel Noël13-07-193401-09-1986
Abeele Léon19-04-192313-09-2001
Abeels Louis Alphonse
Abrassart Hubert Henri Albert 1907
Absolon Elisabeth01-08-191604-01-1996
Abts Maurits19-10-190328-09-1990
Accoe Alfons
Accoe Alice Marie Julie10-08-1918
Accoe Christiana Maria Andréa06-01-1943
Accoe Jan
Accoe Jules25-12-1909
Accoe Michel
Accou Godelieve Margriet26-04-191228-05-1966
Accou Jacqueline
Accou Maria23-05-192227-03-1980
Accou Maurice
Accou Phafiel
Accou Rachel17-12-190619-06-1996
Achten Maggy
Achten Philomène
Achtergael Helena
Achtergaele Arthur22-05-1912
Achtergaele Eulalie15-01-1908
Achtergaele Gabrielle Marie Léon.29-10-1931
Achtergaele Gerard Camiel07-04-193907-04-2009
Achtergaele Henri Louis25-02-190420-10-1974
Achtergaele Hermanus Firminus03-05-190912-04-1993
Achtergaele Mariette Yvonne Henriette19-09-194303-02-1997
Achtergaele René23-10-1909
Achtergaele Silvie Marie17-12-190622-12-1909
Achtergaele Zoë Marie09-04-190113-05-1974
Ackaert Gilbert Edmond16-10-192226-12-2001
Ackaert Leo
Ackaert Roland19-12-2021
Acke André
Acke Dries
Acke Georges
Acke Helena
Acke Hieronymus Antonius11-06-190530-04-1981
Acke Jozef18-03-193505-01-2019
Acke Julien
Acke Kamiel08-11-1910
Acke Ludwina2013
Acke Maria
Acke Marie
Acke Rachel
Acke Rafaël20-10-193503-09-1995
Acke Raphaël
Acken Jacqueline
Ackerman Christine
Ackerman Frans
Ackerman Gerard07-11-190406-11-1971
Ackerman Godelieve
Ackerman Jozef
Ackerman Leentje
Ackerman Leo
Ackerman Marie Madeleine
Ackerman Martha
Ackerman Rita
Ackx Georgette
Acquet Dieter09-04-2020
Acx Raphaël Dieudonné16-11-191926-04-1945
Acx Valérie13-05-191026-01-1999
Adalewska Jadwiga18-11-192522-01-1995
Adam Achiel
Adam Alain Laurenda Arthur25-02-1961
Adam Alberic
Adam Albert
Adam Albertus
Adam Alfons
Adam Aloysius
Adam Amedée
Adam Andre1989
Adam André
Adam André08-06-193621-09-1997
Adam Arthur
Adam Camiel
Adam Clementinevoor 1960
Adam Daniël01-08-191628-06-2003
Adam Diane
Adam Elvira
Adam Eric14-03-194403-01-2003
Adam Evarist
Adam Frans04-03-193008-12-1986
Adam Frans29-06-193130-01-2007
Adam Gerard Maurice06-07-191429-05-1971
Adam Gilbert
Adam Hector
Adam Henri03-04-19332013
Adam Jeanne29-03-192509-03-2007
Adam Jeannina1999
Adam Joseph
Adam Joseph Gustave10-10-192604-12-1988
Adam Jozef
Adam Jozef
Adam Jules
Adam Julien
Adam Karel
Adam Laëthitia
Adam Marcella
Adam Maurice
Adam Oscar
Adam Patrick
Adam Pharaïlde
Adam Robert
Adam Victor
Adams Alfons
Adams Augusta
Adams Gentiel Cyriel
Adams Ivona14-09-190018-07-1987
Adams Jules
Adams Maria
Adams Rachel
Adams Valère
Adams Velma L.19211988
Adams Victor Camiel10-10-190818-04-1987
Adelaere Leon08-03-190118-12-1987
Adins Christiane
Adins Joseph12-03-191512-02-2003
Adins Julien
Adins Stefaan
Adriaen Fernand
Adriaen Georges
Adriaen Gerard
Adriaen Julien
Adriaen Maurice
Adriaen Pauline
Adriaens Bert
Adriaens Henri
Adriaens Josefine Albertina25-01-190328-04-1952
Adriaens Joseph16-02-193206-04-2002
Adriaens Jozef
Adriaens Maria
Adriaens Nelleke26-01-197813-10-1986
Adriaens Victorine
Adriaensen Anna
Adriaensens Fred
Adriaensens Geert
Adriaenssen Isa
Adriaenssens Alexander
Adriaenssens Ferdinand
Adriaenssens Frans
Adriaenssens Juul
Adriaenssens Ludovicus
Adriaenssens Maria Paulina Josepha28-12-1916
Adriaenssens Willy Paul
Adriansens Albert
Adriansens Albert1971
Adriansens Kamiel
Adriansens Maria
Adriansens Martijn
Adriansens Pauline
Adriansens Petrus
Adriansens Vera
Adyns Michel
Aeck André
Aeck Maurice
Aelberts Lèneke
Aelboet Zulma
Aelbrecht Franky
Aelbrecht Frans
Aelbrecht Joanna
Aelbrecht Maria
Aelter Adelaida
Aelter Andreas Arseen09-04-191910-09-1954
Aelter Cyriel Gerard07-06-191514-03-1982
Aelter Cyrillus
Aelter Elza17-07-192011-11-2011
Aelter Emilius
Aelter Geert Ghislain03-08-195121-03-2018
Aelter Germaine27-02-192731-12-2011
Aelter Ghislain Jozef14-09-192116-03-1958
Aelter Godelieve
Aelter Gustaaf Emiel28-11-192722-09-2007
Aelter Johanna Maria22-04-1920na 1985
Aelter Josée
Aelter Leo
Aelter Lucette Mariette Juliette01-07-192502-12-1998
Aelter Lucia Angela04-01-192321-02-2007
Aelter Patrik Jules20-12-19492011
Aelter Tim
Aelterman Anna
Aelterman Clarisse
Aelterman Ghislaine
Aelterman Jacques
Aelterman Jean-Paul
Aelterman Josephus
Aelterman Judith
Aelterman Louis
Aelterman Maria
Aelterman Maurits
Aelterman Prosper
Aelterman Roger
Aelvoet Georges
Aelvoet Joseph
Aelvoet Julien Maurice
Aelvoet Paula
Aelvoet Robert
Aenspeck Willy
Aercke Adelin Remi29-12-1932
Aercke Andrëas Ernest18-08-1902
Aercke Helena Maria07-08-1908
Aercke Omer Arthur10-02-1906
Aerens Fernand
Aernoudt Achiel
Aernoudt Arlette20-08-193826-03-1993
Aernoudt Cyriel
Aernoudt Etienne
Aernoudt François
Aernoudt Ghislaine03-04-193701-07-1984
Aernoudt Jerome
Aernoudt Mariette
Aernoudt Martha
Aernoudt Odiel
Aernoudt Paula
Aernoudt Rosa
Aernoudts René Joseph Camiel Marcellus29-08-191221-10-1955
Aernout Gilberte
Aernout Magdalena1998
Aernout Norbert
Aernout Willy
Aernouts Albertus
Aers Albert1978
Aers Anna
Aers Désiré
Aers Marcel2015
Aers Marcel Juliaan Lodewijk17-11-1927
Aers Wilfried
Aerssens Alina Maria06-03-192213-07-2009
Aerssens Anny Nelly Emelie19-07-193817-02-2023
Aerssens Maria Louisa07-01-192928-12-2003
Aerssens Nelly Emelie01-09-193117-12-1935
Aerssens Omer1988
Aerssens Polidoor Augustunus07-04-192310-11-2009
Aertgeerts Irène
Aertgeerts Jan
Aertgeerts Jos
Aertgeerts Lode
Aerts Alfons
Aerts Alfons
Aerts Brigitte30-12-195624-11-2009
Aerts Cathy10-12-2001
Aerts Eddyvoor 2023
Aerts Ellis
Aerts Filipvoor 2023
Aerts Florent
Aerts Frans
Aerts Frans
Aerts Godelieve
Aerts Henri
Aerts Henriette
Aerts Jos
Aerts Joseph
Aerts Jozef
Aerts Jozef
Aerts Jozef
Aerts Louis
Aerts Maddyvoor 2021
Aerts Marie Louise27-09-1918
Aerts Mia
Aerts Nicolaus Josephus
Aerts Paul15-11-2015
Aerts Peggy
Aerts Petrus Antonius
Aerts Ulric
Aesaert Anna Maria13-11-1913
Aesaert Beatrix1967
Aesaert Emiel Joseph15-09-1924
Aesaert Germana Maria10-10-1916
Aesaert Herman Jozef10-02-1918
Aesaert Johan
Aesaert Leo Jozef01-01-1915
Aesaert René01-03-2013
Afschrift Leentje
Agache Anna Magdalena21-04-191314-05-1987
Agache Nestor Josephus06-12-190411-01-1982
Aggoun Amar
Agneessens Herman
Agneessens Octaaf
Agon Sylvain
Agon Yvonne
Agsteribbe Wouter1984
Akkermans Adrianus
Alaerts Guillaume
Alam Mohammed
Alard Maria
Albers Gerard20-11-192604-11-1998
Albers Medard Adolf
Albers Valère
Alberts Henri
Albessart Alfred
Albrecht André02-03-193026-03-1969
Albrecht Lydia
Alderweireldt Anna
Alderweireldt Georgine
Alderweireldt Madeleine
Alderweireldt Marcel
Alderweireldt Prudent
Aldeweireldt Rosa
Aldrich Laura05-03-1932
Alen Guillaumevoor 1999
Alenteyns Marguerite20-06-192531-03-2018
Alewaters Stephanie
Alexander Bernard
Alexander Bertha
Alexander Janvoor 2023
Alexander Jeromevoor 2023
Alexander Jerôme
Alexander Kamiel
Alexander Maria22-08-1921
Alexander Maurits28-03-192419-06-2003
Alexander Robert
Alfvoet Julia Marguerite28-03-190618-03-1985
Algoedt Henricus
Algoet Albert
Algoet Ernest
Algoet Felicita
Algoet Gerard
Algoet Gilbert2011
Algoet Marie
Algoet Norbert
Algoet Paula
Algoet Remi
Algoet Walter19291998
Alicia Julia
Alkema Doede Hendriksen
Alkema Richard
Allaer Ann
Allaer Henri
Allaerd Madeleine
Allaert Adriana Maria18-08-190216-12-1978
Allaert Alice
Allaert Antoinette
Allaert August Gustaaf30-07-1915
Allaert Augusta Ella24-01-1913
Allaert Carel Louis
Allaert Carlosvoor 1999
Allaert Carolus Petrus01-04-190113-09-1968
Allaert Charles Joseph02-07-190603-06-1991
Allaert Erna
Allaert Florida Clementina16-06-190626-10-2000
Allaert Gabrielle
Allaert Gastonvoor 1999
Allaert Gerard
Allaert Germana Simonna10-07-19041947
Allaert Herman25-10-194107-12-1997
Allaert Jerome Edward09-05-1907
Allaert Jeroom
Allaert Joseph13-07-190316-06-1975
Allaert Jozef
Allaert Jozef Marcel09-12-192605-03-1994
Allaert Leon
Allaert Leopoldina Clementina26-08-190314-12-1983
Allaert Lucien
Allaert Marcelvoor 1999
Allaert Marcel25-09-191408-03-1987
Allaert Marcel Albert02-05-1904
Allaert Marguerite05-04-192001-01-2008
Allaert Maria Carolina
Allaert Marie-Thérèse
Allaert Medard2006
Allaert Noël
Allaert Noëlla
Allaert Raymond Henri08-02-1911
Allaert Simonne Madeleine17-03-192103-04-2007
Allaert Yvonne
Allaeys Albert
Allaeys Anna
Allaeys Antoinette
Allaeys Jacqueline
Allaeys Jozef
Allaeys Lea
Allain Eugenie
Allard Nelly
Allard Yves
Allart Willy
Allary André
Allary Gerard18-11-193019-07-1953
Allary Karel
Allary Leon
Allary Mieke
Alleene Roger
Allefs Eduardus
Allegaert André06-10-191007-12-2000
Allegaert Fransvoor 1994
Allegaert Gerard15-04-190317-07-1970
Allegaert Ivo
Allegaert Jenny18-10-193030-06-1983
Allegaert José07-01-194505-03-1991
Allegaert Julienvoor 1977
Allegaert Maria
Allegaert Mauricevoor 1994
Allegaert Odiel
Allegaert Paul21-07-194403-06-2003
Allegaert Richardvoor 1970
Allegaert Walter
Allegoet Ferdinandongeveer 1937
Alleins Sidonie Marie
Alleman Achille2009
Alleman Alice
Alleman Godelieve
Alleman Jules2011
Alleman Julien
Allemeersch Aloïs
Allemeersch André
Allemeersch Andrea
Allemeersch Camiel
Allemeersch Camielvoor 2021
Allemeersch Célesta
Allemeersch Charles
Allemeersch Dirk
Allemeersch Edmond
Allemeersch Elza
Allemeersch Emiel
Allemeersch Fedor
Allemeersch Florisvoor 2011
Allemeersch Gaby
Allemeersch Georges19061996
Allemeersch Germain Josef Charles27-06-192930-08-1996
Allemeersch Honoré
Allemeersch Irène
Allemeersch Jerome
Allemeersch Jozef
Allemeersch Jules
Allemeersch Jules22-05-191322-10-1970
Allemeersch Julia
Allemeersch Kamiel
Allemeersch Karel
Allemeersch Marcellus08-05-1922
Allemeersch Maria
Allemeersch Maurice
Allemeersch Mauritsvoor 2011
Allemeersch Omer
Allemeersch Paula
Allemeersch Paulinevoor 1996
Allemeersch Petrus
Allemeersch Roger
Allemeersch Romainvoor 1969
Allemeersch Sylvievoor 1969
Allemeersch Urbani
Allemeersch Victorine
Allemeersch Willy
Allemeersch Zoë
Allemersch Jean
Allemon Freddy André30-08-193509-07-2001
Allemon Solange
Allery Elise
Allewaert Camille
Allewaert Frankvoor 2024
Allewaert Griet
Allewaert Irène
Allewaert Josephvoor 2024
Allewaert Julia
Allewaert Margriet
Allewaert Marie-Louise23-07-192430-08-2010
Alleweireld Angèle
Alleweireld Marcel
Alleweireld Raphaël
Alleweireld Remi1997
Alleweireldt Camiel
Allewijn Fernand
Allewyn Zoë
Alleyn Gaston
Alliet Alfons Seraphin28-10-191624-02-1993
Alliet André
Alliet Angèle
Alliet Carolus
Alliet Emma
Alliet José
Alliet Lutgarde
Alliet Marcel
Alliet Marcella
Alliet Rachel
Alliet Rafaël
Alliet Urbain
Alligordès Hélène
Alloncius Roger
Allonsius Eduard
Allor Alton
Allosserie Luc01-06-195620-10-2007
Allossery Joanna
Allossery Magdalena11-10-191820-01-2006
Allossery Maria
Allossery Petrus
Alluyn Alfons11-04-190211-04-1959
Alluyn Cesar
Alluyn Ivonne
Alluyn Roger
Alluyn Triphon
Ally Antoine
Ally Bart
Ally Geert
Ally Marguerite
Ally Maria
Ally Marie-Thérèse2016
Almey Alphonsine
Almey Clara
Almey Gentiel
Almey Ivonne
Almey Jérôme
Almey Julienne
Almey Marie-Thérèse
Almey Octaaf
Almey Stefaan15-08-1993
Alossery Denise
Alossery Nicole16-02-196008-05-1996
Aloy Hendrik
Alpaerts Simonne
Alsberghe Frans
Alsberghe Remi
Alsteens Amandus21-03-190227-07-1993
Alsteens Emile
Alsteens Remy
Amandels Laura19221951
Amant Maria
Amato Olga
Amaury Germaine
Ambroos Jules
Ameel André05-07-191307-04-2000
Ameel Blondina
Ameel Georges
Ameel Marcel09-12-191926-10-1976
Ameel Marcella29-05-192711-03-1992
Ameel Roland
Ameele Achiel
Ameele Camiel
Ameele Firmin
Ameele Gilbert
Ameele Henri
Ameele Julia
Ameele Luc
Ameele Maria
Ameele Maria09-11-190408-03-1980
Ameele Marie-Thérèse
Ameele Maurice20-10-192823-04-1992
Ameele Michel
Ameele Rachel
Ameele Raphaël
Ameele Theophiel
Ameele Zulma
Ameels Josephvoor 2004
Ameloot Aimé
Ameloot Bertha
Ameloot Camiel Désiré1978
Ameloot Georges
Ameloot Helena
Ameloot Henri06-07-191017-03-1964
Ameloot Jules
Ameloot Leon
Ameloot Lisavoor 2023
Ameloot Louis09-04-190417-09-1967
Ameloot Louise
Ameloot Marie
Ameloot Marie-Louise
Ameloot Octaaf
Ameloot Odiel
Ameloot Omer
Ameloot Urbanie
Ameloot Urbanie
Ameloot Valère
Ameloot Walter
Ameloot Zulma
Amelynck Armand
Amelynck Cyriel
Amelynck Felicien01-01-190413-09-1950
Amelynck Gentiel1982
Amelynck Marie
Amelynck Remi
America Herman
America Jules
America Louisa10-06-192014-08-2000
America Maria
Amerlinck Marie Mathilde
Amerlinck Rosette
Amerlynck Pieter
Amerlynck Sophie
Amers Jean Bernard
Amery Christian
Amery José16-12-195522-01-1993
Amery Maurice
Ameye Albert
Ameye Albert2008
Ameye Aloïs Jan08-10-191110-07-1941
Ameye Andrévoor 2019
Ameye Angèle
Ameye Anna
Ameye Augusta
Ameye Barbara Theresia12-08-1915
Ameye Christiane
Ameye Elisabeth28-01-193228-03-1994
Ameye Firmin08-04-191216-01-1994
Ameye Franciscus
Ameye Frans29-11-1982
Ameye Georges02-11-191520-01-2006
Ameye Georgette
Ameye Germaine
Ameye Godelieve
Ameye Griet
Ameye Gustave24-04-192107-09-1999
Ameye Jean-Louis02-11-192810-06-1998
Ameye Lucien
Ameye Mariette
Ameye Mariette
Ameye Patrick04-03-195421-02-1999
Ameye Paula26-06-190505-02-1986
Ameye Roger10-01-191928-02-1973
Ameye Rudolf
Ameye Theophile
Ameye Thérèse
Ameye Valère
Amez Annavoor 1981
Ampe Adonia
Ampe Albert
Ampe Albertvoor 2023
Ampe Alice
Ampe Alida
Ampe André26-07-191212-01-1933
Ampe André22-04-192422-04-1996
Ampe André12-03-192721-08-1985
Ampe Antoon
Ampe Arsène
Ampe August
Ampe Bertha14-04-192025-08-2002
Ampe Camiel
Ampe Catharina
Ampe Celina23-01-190414-08-1976
Ampe Eddy21-04-194404-08-2010
Ampe Gabriëlle25-07-191021-08-1986
Ampe Gerard
Ampe Germaine
Ampe Gilbert
Ampe Godelieve14-10-193211-05-2008
Ampe Irène
Ampe Irma
Ampe Ivonne
Ampe Jeanne
Ampe Joris
Ampe Julia
Ampe Leon
Ampe Lia
Ampe Luc08-10-194404-03-1994
Ampe Marcelvoor 1981
Ampe Maria
Ampe Maria
Ampe Mariavoor 2023
Ampe Marie Leontine14-05-190207-09-1975
Ampe Mauritsvoor 2023
Ampe Omervoor 1981
Ampe Rachel2009
Ampe Raymond
Ampe René
Ampe René
Ampe René
Ampe Robrechtvoor 2023
Ampe Victor02-10-190530-08-1966
Ampe Wilfriedvoor 2020
Ampen Germana Maria Cornelia19-11-191120-05-1968
Ampen Jan
Ampoorter Bart
Ampoorter Dries
Ampoorter Luc04-05-192323-09-1997
Ampoorter Maria
Ampoorter Suzanne
Anaf Marie-Louise
Anciaux Christiane
Anckaert Arthur
Anckaert Cecile
Anckaert Godelieve
Anckaert Jan-Baptiste
Anckaert Jules28-11-192111-12-2007
Anckaert Julia13-06-190416-07-1967
Anckaert Marie-Jozefvoor 2023
Anckaert Roger1991
Ancot Désiré
Anderbergh Helene
Andoulsi Claude
Andries Aleide
Andries Alfons
Andries Amelia
Andries André
Andries André
Andries André
Andries André
Andries Antoine
Andries Armand2005
Andries August
Andries Beatrice
Andries Bertha Maria06-06-1901
Andries Camille
Andries Carlos2015
Andries Charles
Andries Cyriel
Andries Danni
Andries Emiel Petrus
Andries Etienne
Andries Georgette
Andries Gerard2004
Andries Gerard
Andries Helena24-09-192516-10-2004
Andries Hubertus
Andries Irma
Andries Jeanne
Andries Jozef
Andries Jules
Andries Karel11-09-190214-02-1992
Andries Lisette
Andries Magdalena
Andries Maria
Andries Maria José17-04-192503-02-2003
Andries Maria Lea02-03-193004-2007
Andries Marie
Andries Michel
Andries Monique
Andries Noëly
Andries Pharaïlde
Andries Pharilde
Andries Philip
Andries Rachel
Andries René
Andries Sylvie
Andries Tarcilla Jeanette27-09-1903
Andries Victor
Andries Victor Kamiel12-07-1905
Aneca Adrienne
Aneca Andre
Aneca Andrévoor 2003
Aneca Angèle
Aneca Camiel
Aneca Diederik
Aneca Fredericus
Aneca Godelieve
Aneca Hannelore
Aneca Henri
Aneca Honore
Aneca Julienvoor 2003
Aneca Margareta
Aneca Mariavoor 2003
Aneca Mariavoor 2013
Aneca Mauritsvoor 2003
Aneca Maurits Roger06-11-192611-01-1979
Aneca Michel
Aneca Roger01-04-193911-07-2008
Aneca Siegfried
Aneca Toonvoor 2011
Angillis Achiel
Angillis Jean Pierre Achille Maurice18-12-194624-01-2002
Angillis Vigienie
Angloo Genevieve
Anica Cornalle
Anica Maria
Anica Oscar
Anica Remi
Annaert Cecile
Annaert Gabriëlle
Annaert Maria23-06-190111-01-1990
Annaert Marijke
Annaert Pieter
Anne Andreas
Anne Lucienne07-07-1952voor 2017
Anné Frans
Anné Georges08-11-193029-09-1984
Anneessens Charles03-10-192428-01-2007
Anneessens Karel03-10-192428-01-2007
Annet Angela
Annet Omer
Annet Romainvoor 1989
Annez Pierre
Annicaert Elisa
Annicaert Georgette01-06-191825-12-1999
Anno Robert
Annoot Hippolyte
Annoot Maria
Annoot Marius2004
Annoot Rik
Annys Gerarda
Annys Maria
Annys Maurice12-10-192031-07-1993
Anraed Gabrielle22-04-190402-09-1979
Anraed Georges Petrus18-07-191426-12-1976
Anraed Marguerite01-03-191112-08-1995
Anraed Maria
Anraed Scholastica18-07-191419-03-1997
Anraed Wim15-08-196507-11-1993
Anrijs Anna
Anrijs Hilde
Ansaelens Olivier
Anseeuw André
Anseeuw André
Anseeuw Arsène
Anseeuw Arthur
Anseeuw Frans
Anseeuw Gaston
Anseeuw Joseph2007
Anseeuw Karel Louis14-01-1904
Anseeuw Liliane Maria Stephania15-11-193611-12-2004
Anseeuw Maurice
Anseeuw Michel
Anseeuw Nobert
Anseeuw Robertine
Anseeuw Simonne
Anselin René
Ansems Stephanus johannes
Ansoms Lode
Antheunis André09-08-190529-12-1969
Antheunis Andrea28-09-193319-01-1990
Antheunis Clémentvoor 2021
Antheunis Clementia
Antheunis Cyriel
Antheunis Engelbertus Ignatius
Antheunis Louis
Antheunis Marie
Antheunis Marie Emma
Antheunis Petrus
Anthierens Agnès
Anthierens Camiel
Anthierens Jerome
Anthierens Maria
Anthierens Maria
Anthierens Maurice
Anthierens Omer
Anthoens Irma
Anthoni Eddy
Anthonis Jean24-12-1967
Anthoons Rony Florent Euphrasie27-08-1956
Antoine Urbain Ferdinand12-03-191916-02-1967
Antonissen Helena
Antoons Maria
Aper August
Aper Cyrilla
Aper Frans
Aper Jozef
Aper Maximiliaan
Apere Albert07-01-190619-03-1973
Apere René
Apers Eduardus
Apers Guido27-12-194330-11-2019
Apers Marie
Apers Mathildevoor 2023
Appelmans Frans
Appelmans Marc
Appelmans René
Appeltans Antoon
Appeltans Clement
Appeltans Françoise
Appeltans Guillaume
Appeltants Jozef
Appeltants Raymondvoor 2018
Appeltrans Eugeen
Aps Eduard
Aracon Lalaine
Arbyn Hubert
Archène André2007
Archer Kenneth
Archinal Herman
Arco Yvonne
Ardaen Theresia
Ardeel Angèle12-03-191509-05-1963
Ardeel Laura Magdalena24-11-192823-07-2013
Ardeel Paula Maria28-05-1910
Ardeel Raymond Cyriel03-06-1904
Ardeel Walter Albert Guido09-12-1933
Ardenois Angèle Marie Antoinette Sidonie
Ardenois Gabriëlle Marie Isabelle Aurore
Ardenois Marie Jeanne
Arens Alain
Arens Maurits August10-07-1922
Arens Romain2012
Arents Martha
Arents Veronique26-05-197217-09-1994
Arfeuille Albert
Arfeuille André
Arfeuille Dirk
Arfeuille Marc
Arfeuille Rita
Argyl Clementia
Arichs Marie
Arickx Achiel Francis
Arickx Daniëlvoor 2021
Arickx Irma
Arickx Jean Marcel
Aries Leo
Arijs Franciscus Evarist
Arijs Georges
Arijs Gustaaf
Arijs Julia
Arijs Maria23-07-190609-07-1996
Arijs Petrus Albertus
Arijs Vital
Arjaans Piekje07-01-1905
Arnaert Jeremie
Arnaut André2020
Arnaut Jan
Arnauts Josée
Arnauts Marcel
Arnauts Mia2016
Arnout André
Arnout André Marcel Corneel03-10-192620-02-1982
Arnout Florent Julien Cornelius29-12-190715-01-1980
Arnout Irma Maria15-07-19062002
Arnout Jozef 19141997
Arnout Jules21-11-191201-08-1998
Arnout Jules Achiel Cornelius20-02-190521-02-1905
Arnout Marcel Henri Cornelius16-06-190919-04-1990
Arnout Margriet 1919
Arnout Maria
Arnouts Amelia
Arnouts Corneel
Arnouts Cornelis
Arnouts Elise
Arnouts Guido
Arnouts Leonardus Joannes
Arnouts Maria
Arnouts Piet
Arras Jan
Arrijs Yvonne
Arschoot Albrecht20-03-1916
Arschoot Cyriel20-02-1914
Arschoot Jean Louis Francois
Arschoot Léopold Alphonse Albert
Arschoot Yvonne
Artmani Janinevoor 2023
Artmani Sara
Artois Eduard
Artois Elie
Artois François
Artois Maria26-02-191827-10-2006
Arys Joannes
Asaert Angèle Victorine23-04-190924-09-2005
Asaert Elisabeth
Aspeslagh Carlo
Aspeslagh Dirk
Aspeslagh Gaston
Aspeslagh Lucienne
Aspeslagh Maria
Aspeslagh Medard
Aspeslagh Stephania Sophia Maria
Asschenbrenner Erich
Asscherick Julia19-05-1903
Asselberghs Elza
Asselberghs Hilde
Asselberghs Marcel
Asselman Augusta
Asselman Victor Ludovicus
Asselmans Franciscus Josephus
Asseloos Marie-Louise
Asseman Michel1976
Assez Agnes2013
Assez Antoinette
Assez Jacques07-10-193222-10-2006
Astaes Alfons
Astaes Josephine
Astaes Karel
Asteur Emma
Aubert Guy19492020
Aucremanne Gaston
Aucremanne Mariette
Aucremanne Simeon
Audenaerd Maria
Audenaerde Albert
Audenaerde Cyriel
Audenaerde Danny
Audenaerde Seraphin
Audenaert Achiel
Audenaert Adolphus
Audenaert Adrienne
Audenaert Gerarda Anna06-10-191902-03-1988
Audenaert Gustave
Audenaert Jean
Audenaert Jozef
Audenaert Kamiel
Audenaert René
Audenaert Ria
Audenaert Robert
Audenaert Suzanne Eugenie Leonie
Audenaert Victor
Audhuijse Peter
Audo0re Steven07-01-2014
Audoor Marie-Louise
Augusteynen August
Augustijnen Jozef Jan
Augustyn Emerentia
Augustyn Georges
Augustyn Jérôme
Augustyn Marcel
Augustyn Maria
Augustyns Franciscus
Auman Alice Maria Ludovica11-09-192812-02-1929
Auman Annabel
Auman Anny Alvertine Augusta31-01-1946voor 28-10-2004
Auman Augustus Benedictus
Auman Camiel
Auman Carolus
Auman Donald
Auman Eduardus
Auman Juliaan Theofiel30-03-192604-06-1998
Auman Leo
Auman Leon
Auman Linda12-08-195306-08-1995
Auman Macharius
Auman Maria
Auman Maria03-01-1921
Auman Maria Odila07-10-192009-07-2000
Auman Martha Evelina18-07-1918
Auman Theophiel
Auman Virgenia
Ausloos Paula
Authom Fernand
Auvenne Fernand
Auwaerts Frans
Auwaerts Karel
Auwaerts Maria
Auwerkerken Dany
Auwerx Guillaume
Avaert Elisa
Averbeke André
Avereyn Godelievevoor 2001
Avereyn Medard
Avereyn Zoë27-08-192015-04-1995
Avermaete Gustaaf Lodewijk16-08-192007-05-1981
Avermaete Rosine29-11-193226-08-2022
Avet Anna
Avet Clara16-05-192306-10-2005
Avet Truike
Avonture André
Avonture Maria
Avonture Maria
Avonture Maurice
Azaert Maria Anna
Azcarate Huarriz Pedro
Azou Adolf30-07-190521-06-1969
Baars Adrianus
Babylon Mik17-02-193507-10-2006
Bachelier Helene
Bachelier Jeanne Marie Pauline
Bachen Gerard Paul09-10-1919
Back Lauravoor 2019
Back Marie-Paule
Backaert Charles
Backaert Jozef
Backaert Maria
Backelandt Suzanne
Backeljauw Gaston
Backers André04-12-191526-04-1978
Backers Augusta
Backers Betty
Backers Maria
Backers Rene
Backskai-Moenaert Roszi14-09-192102-10-2011
Backvis Rosa
Backx Anna
Backx Coleta
Backx Henri
Backx Julia Theresia10-11-191629-07-1999
Backx Ludovica
Backx Maurice Jan27-05-191919-02-2005
Backx Petrus
Bacquaert Jean2002
Bacquaert Simonne
Bacquaert Willy
Bacqué Gerard
Bacqué Julien
Bacqué Kamiel
Bacquet Victor Jules Charlemagne
Bader Karl1979
Badisco August
Baecke Anita
Baecke Antoine
Baecke Elza Maria20-05-191411-12-1997
Baecke Emiel
Baecke Gaston2007
Baecke Georgette2009
Baecke Jean-Pierre
Baecke Luc
Baecke Rita
Baecke Simonne
Baeckelandt Albert
Baeckelandt Amanda05-06-190517-01-1980
Baeckelandt Cecile
Baeckelandt Charles
Baeckelandt Gilberte01-01-2015
Baeckelandt Henri
Baeckelandt Henri August15-11-192426-10-2005
Baeckelandt Leon
Baeckelandt Magdalena
Baeckelandt Marcel
Baeckelandt Modesta
Baeckelandt Victor
Baeckland Prudent
Baefcop Eugenie
Baefcop Henri
Baefcop Irma
Baefcop Pierre
Baeke Antoine
Baeke Arseen
Baeke Christian
Baeke Emma15-05-190410-11-1990
Baeke Germaine Victoria
Baeke Herman05-12-191612-10-1979
Baeke Laurentvoor 1995
Baeke Leon1991
Baeke Maria
Baeke René
Baeke Simonne
Baeke Suzanne
Baekeland Marie
Baekeland Omer
Baekeland Willy
Baekelandt Achiel
Baekelandt Adolf
Baekelandt Amatus14-11-190526-06-1979
Baekelandt Amelie
Baekelandt André
Baekelandt André Remi31-01-192027-02-1941
Baekelandt Arthur
Baekelandt August14-06-193609-05-1990
Baekelandt Augusta
Baekelandt Conrard Roger17-07-192511-09-2000
Baekelandt Constant28-06-191211-06-1964
Baekelandt Elisa13-04-191231-10-1981
Baekelandt Elisabeth
Baekelandt Elza
Baekelandt Elza
Baekelandt Emiel
Baekelandt François
Baekelandt Fritz
Baekelandt Gaby2008
Baekelandt Gerard
Baekelandt Gerarda
Baekelandt Hector
Baekelandt Ingrid
Baekelandt Irène
Baekelandt Jean-Pierre
Baekelandt Jérome
Baekelandt Joannes
Baekelandt Julien
Baekelandt Julius
Baekelandt Léonvoor 2019
Baekelandt Leona
Baekelandt Lucien
Baekelandt Ludie19-05-194420-01-1968
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Madeleine
Baekelandt Maria
Baekelandt Martha
Baekelandt Monique
Baekelandt Oscarvoor 2023
Baekelandt Paul03-11-2016
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt René
Baekelandt Roger01-02-192525-05-2005
Baekelandt Yolande21-05-192826-03-1994
Baekelandt Yvonne
Baekelant Maria Camilla
Bael Florence
Bael Frans
Baelcaen Sophie
Baelde André
Baelde Beatrice17-03-192314-02-1999
Baelde Charles
Baelde Désiré
Baelde Esther
Baelde Godelieve
Baelde Henri31-05-194013-11-2020
Baelde Hippoliet
Baelde Ingrid23-03-194601-02-2007
Baelde Jacques1996
Baelde Lena
Baelde Magda
Baelde Marcel
Baelde Zulma
Baelden Marie-Thérèsevoor 2023
Baelden Roger
Baele Achiel
Baele Agèlevoor 1981
Baele Alice
Baele Ann
Baele Egidius
Baele Elisabeth
Baele Gabriel
Baele Gentil Sylvain05-05-191214-09-1975
Baele Georges
Baele Germaine
Baele Irma Maria11-02-1922
Baele Johan
Baele José
Baele Jozef
Baele Jules
Baele Marcel
Baele Maurice
Baele Michel
Baele Nathalie
Baele Robert
Baele Sarah
Baele Willy
Baelen Albert
Baelen August1970
Baelen Gerard
Baelen Germainevoor 2009
Baelen Joseph Henri15-07-190704-01-1966
Baelen Leon Joseph07-01-1902voor 1967
Baelen Leopold Joseph08-05-1911
Baelen Luciaan
Baelen Maria
Baelen Martha Alix10-05-1900
Baelen Omer
Baelen Robert
Baelen Sylveer
Baelen Valeer
Baelen Valentine Marie26-04-1903
Baelen Valère
Baelens Maria
Baep Henri
Baerbier Jenny2022
Baers Louis
Baert Achiel
Baert Adolf1988
Baert Alberic
Baert Albert
Baert Albertvoor 2024
Baert Albertine
Baert Alexander
Baert Alice
Baert Alice Augusta13-05-191113-04-1972
Baert Aloïs
Baert Aloïs
Baert Amandus
Baert André
Baert André01-03-192406-04-2007
Baert Angèle13-08-193528-09-1981
Baert Anna
Baert Antonia Maria Julia06-10-192109-08-1987
Baert Arthur
Baert August
Baert Augusta
Baert Augusta
Baert Bertha
Baert Bertha14-03-190515-12-1950
Baert Broos
Baert Camielvoor 1938
Baert Camille30-10-190702-04-1996
Baert Celina06-11-190831-05-1971
Baert Charles
Baert Charles
Baert David
Baert Dina09-05-191714-07-1999
Baert Eddy06-11-194711-03-1982
Baert Elizabeth14-04-192425-11-2002
Baert Elodie17-05-202117-05-2021
Baert Elza17-12-192528-10-1997
Baert Emiel
Baert Emma
Baert Emma
Baert Filip
Baert Florent10-08-1900
Baert Franciscus
Baert Gabriëlle
Baert Georges
Baert Georges
Baert Georges21-05-191409-01-1972
Baert Germaine
Baert Gisèle
Baert Godelieve
Baert Gustaaf
Baert Hector
Baert Hendrik
Baert Henriette
Baert Herlinde
Baert Honoré
Baert Honorine
Baert Honorine
Baert Irma31-07-191920-08-2000
Baert Jacques21-01-2012
Baert Jeanne
Baert Jeannine
Baert Jeannine1988
Baert Jerome05-08-192831-03-1998
Baert Joannes
Baert Joseph
Baert Joseph28-12-192608-12-2008
Baert Josephina
Baert Jozef
Baert Jozef
Baert Jules
Baert Jules
Baert Julesvoor 1997
Baert Julesvoor 1980
Baert Julia
Baert Juliana31-07-190429-12-1966
Baert Julienne
Baert Julienne
Baert Leo
Baert Leon
Baert Leon
Baert Leonard
Baert Lieve
Baert Louis
Baert Luc
Baert Lucien09-08-193709-07-2004
Baert Magdalena
Baert Marcel
Baert Marcel
Baert Marcelvoor 2014
Baert Margareta21-01-191626-08-2006
Baert Maria
Baert Maria
Baert Maria
Baert Maria Margaretha15-11-1904
Baert Maria Martha10-12-191401-02-2000
Baert Maria Romania
Baert Marie Louise10-09-192328-03-1995
Baert Mathilde
Baert Maurice
Baert Maurice31-08-190528-05-1989
Baert Monique08-06-193107-11-2005
Baert Nicole Lia28-06-195005-12-2010
Baert Odiel Camiel
Baert Oscar
Baert Pascalvoor 2023
Baert Paul
Baert Paul
Baert Paul
Baert Peter
Baert Petrus
Baert Petrus
Baert Petrus
Baert Pieter Edmond
Baert Rachel18-07-191213-02-1978
Baert René
Baert Robert
Baert Robert21-03-194916-10-1949
Baert Roger
Baert Romanie
Baert Rosalia
Baert Suzanne24-06-192405-12-1990
Baert Theresia
Baert Urbania Maria01-08-190205-08-1902
Baert Valère
Baert Waltervoor 2023
Baert Willy
Baert Willyvoor 2023
Baert Yvonnavoor 1999
Baert Zoë
Baerten Désiré17-10-190717-05-1989
Baertsoen Anna-Maria
Baertsoen René
Baervoets Georges
Baervoets Petrus
Baes Achiel
Baes Agnes
Baes Alida Lucovica
Baes Aloïs
Baes André
Baes André
Baes Anna Maria Elisabeth18-09-1916
Baes Antoine
Baes August
Baes Brecht
Baes Céline09-01-2010
Baes Emiel01-12-191114-11-2000
Baes Fernandus
Baes Gabrielle
Baes Gerard16-10-190913-11-1995
Baes Germain
Baes Godelieve
Baes Irène
Baes Jaak
Baes Leopold
Baes Leopold
Baes Maria
Baes Maria
Baes Martha
Baes Mathilde
Baes Maurits
Baes Michel
Baes Nathalie Marie
Baes Paul
Baes Philogène08-09-194117-07-2001
Baes Rachel
Baes René
Baes René
Baes Renon
Baes Rita
Baes Rosette04-04-193919-12-2004
Baes Rudolf
Baes Simonne
Baes Simonne
Baes Stephanus
Baes Yvonne
Baes Yvonne Martha01-03-190114-08-1995
Baesen Anna
Baesen Frédéric
Baesen Mathilde
Baesens Hilairvoor 2023
Baesens Maria
Baeskens Joke08-11-1996
Baessens Charles22-07-190526-06-1963
Baete Denise
Baete Estella
Baete Grégoire
Baete Hieronymus
Baete Isidor Roger26-10-192417-07-1997
Baete Marie Mathilde
Baete Martha Leonie29-06-190121-02-1938
Baete Mathilde
Baete Rosa
Baeteman Medard
Baeten Augusta
Baeten Celine
Baeten Christian
Baeten Elisabeth
Baeten Emiel
Baeten Flavia
Baeten Gabrielle
Baeten Gustaaf
Baeten Jef
Baeten Jos
Baeten Josée
Baeten Jozef
Baeten Karel
Baeten Paul
Baeten Paul
Baeten Wies
Baeten Yolande1995
Baetens Achiel14-10-190102-07-1959
Baetens Adrienne17-03-192206-11-2000
Baetens Agnes Nathalia Leontina Maria01-05-192702-2011
Baetens Aimévoor 2023
Baetens Albert Louis Augustin
Baetens Alfons
Baetens Alfred
Baetens Alois19051954
Baetens André
Baetens Angele
Baetens Anna Maria19-07-1919
Baetens Anne Louise28-01-191406-05-1955
Baetens August
Baetens Augustin1909
Baetens Bernadette Marguerite Marie
Baetens Bertha23-06-1902
Baetens Edgard
Baetens Edouard Amédé Joseph08-12-19051964
Baetens Els
Baetens Elvire
Baetens Elvire27-03-191601-11-1999
Baetens Elzavoor 2019
Baetens Emiel
Baetens Emma
Baetens Emma Juliana
Baetens Emma Marie Louise Jeanne21-10-190804-08-1995
Baetens Eugène
Baetens Gabrielle Jeanne Marie
Baetens Gerard18-10-191213-08-1938
Baetens Germaine04-01-192523-07-1996
Baetens Gunther
Baetens Helena
Baetens Ida Marie Rose30-03-19021991
Baetens Jean Baptiste Augustin Florentin14-01-190629-09-1990
Baetens Jean Baptiste Joseph Henri20-04-192811-10-2002
Baetens Jeanne Marie
Baetens Jeanne Marie Louise29-06-191104-08-2002
Baetens Joseph
Baetens Joseph Louis Edouard
Baetens Jozef
Baetens Jozef
Baetens Leonard
Baetens Louis28-05-190531-07-1964
Baetens Louis Jean Joseph03-07-19071930
Baetens Marcel
Baetens Maria24-01-190009-03-1900
Baetens Marie Cécile Andrée
Baetens Marie Louise Emma Jeanne04-01-191012-06-1915
Baetens Omer
Baetens Oscar
Baetens Petrus
Baetens Raymond
Baetens René Eugène Joseph17-02-190119-09-1964
Baetens Rob23-12-192313-07-1990
Baetens Suzanna16-03-192708-02-2020
Baetens Suzanne Marie Thérèse
Baetens Sylvère
Baetens Thérèse
Baetselier Palmyra
Baetsle August
Baetslé Emmanuel
Baetslé Leon2006
Baetsleer Gerardus
Baetsleer Joanna
Baetsleer Joanna
Baevegems Albert
Baevegems René
Baeyaert Augusta
Baeyaert Henri28-04-190316-05-1976
Baeyaert Irma20-12-191429-04-2006
Baeyaert Maria
Baeyaert Maurits
Baeyens Adrianus Franciscus
Baeyens Aimé
Baeyens Albert
Baeyens Albert
Baeyens Albert03-07-191504-05-2000
Baeyens Alexisvoor 1999
Baeyens André03-12-190619-03-1987
Baeyens Angela
Baeyens Anja
Baeyens August
Baeyens Bernardus
Baeyens Charles
Baeyens Christane
Baeyens Eugène
Baeyens Francine
Baeyens Julia
Baeyens Laurette18-10-194305-05-2009
Baeyens Omer Petrus Rosalie22-01-190212-02-1936
Baeyens Rosalia Maria
Baeyens Stephanie
Baeyens Zulma
Bafcop Albert
Bafcop Florent
Bafcop Herman
Bafcop Norbert
Bafcop Origène
Bafcop Robert
Bafcop Yvonne
Bafort Frans
Bafort Gaston
Bafort Jozef
Bafort Madeleine2016
Bafort Marie-Jeanne
Bafort Pol
Bafort Roger
Baghein Gabrielle Maria24-01-192425-01-1981
Baghein Irène
Bagin Ivan1999
Bagin Stefaan
Bagué Gerard22-10-1982
Bagué Werner11-03-1952
Baguet Leon
Baillet Cécile
Bailleul Albert2006
Bailleul Alfons
Bailleul Alice20-10-1914
Bailleul Anna
Bailleul Emiel
Bailleul Engelbertus Charles
Bailleul Gerard
Bailleul Henri
Bailleul Jerome
Bailleul Jozef
Bailleul Jules
Bailleul Katrien
Bailleul Luc
Bailleul Marcel
Bailleul Maria
Bailleul Marie
Bailleul Marie20-10-1914
Bailleul Noëlla
Bailleul Prosper
Bailleur André
Bailleur Georges Joseph02-03-191323-04-1990
Baillière Pierre
Baillieu André
Baillieu Henri
Baillieu Madeleine
Baillieu Marcel
Baillieu Michel
Baillieul Hendrica Cecilia21-10-192616-03-2002
Baillieul Henricus Eduardus
Baillieul Michael
Bailliu Anna Maria
Bailliu Eugenie
Bailliu Rosalie
Bailly Jeanne Catherine Fernande22-11-1919
Bakelant Marie-Christine04-07-195406-05-1992
Bakker Alida
Bakkers Anna
Bal Alois
Bal Anna
Bal Denise31-05-193329-12-1934
Bal Lodewijk
Bal Paul Leopold24-02-193109-01-2011
Bal Romeo Leopold30-11-190416-06-1992
Balanck Laura
Baland Bertha
Balbaert Charles
Balbaert Wilfried
Balcaen André
Balcaen Cecile
Balcaen Clementine
Balcaen Emiel
Balcaen Germaine
Balcaen Henri
Balcaen Irena Romania01-08-191103-02-1988
Balcaen Lina27-05-193728-08-2001
Balcaen Marie Mathilde
Balcaen Paul30-05-192202-10-2001
Balcaen Simonna
Baldewijns Anny01-08-193709-12-2017
Balduck Astrid
Balduck Frans
Balduck Julien
Balduyck Alidor
Balduyck Gaston
Balduyck Henri
Balduyck Jozef
Balduyck Yvette2019
Balemans Frans
Balette Yvonne
Balfoort Pierre2013
Ballegeer Achiel
Ballegeer Albertus
Ballegeer Alice
Ballegeer Andreasvoor 2011
Ballegeer Annie
Ballegeer Camilla05-11-1908
Ballegeer Eduard
Ballegeer Emiel Jozef05-03-1905
Ballegeer Georgius Josephus02-05-192926-02-2011
Ballegeer Irma
Ballegeer Josef Maria Gilbert04-08-1943
Ballegeer Juliaan René04-01-1906
Ballegeer Leon
Ballegeer Maria
Ballegeer Marie Louise
Ballegeer Mathilde
Ballegeer Omer Prosper24-01-1904
Ballegeer Oscar
Ballegeer Richard August22-07-1927
Ballegeer Rogervoor 2011
Ballegeer Suzanne
Ballekens Adolf
Ballekens Anna
Ballekens Margaretha
Ballekens René
Ballekens Roger
Ballet Jozef
Balliauw Andrévoor 2023
Balliauw Mariavoor 2023
Balliere Achiel
Balliere Henricus Cornelius08-02-1901
Ballière Leopold1991
Ballière Sylvia
Ballieu Achille
Ballieu Basiel
Ballieu Clemantina
Ballieu Gabriël1989
Ballieu Germaine
Ballieu Godelieve
Ballieu Louis
Ballieu Marcel
Ballieu Maria29-03-196002-02-2013
Ballieu Olivia
Ballieu Raphaël
Ballion Fernanda
Balliu Fernand
Ballois Bertha
Ballois Jacques
Ballois Marie02-01-191013-01-2001
Ballois Marie12-03-191008-02-2011
Ballois Marie Justine
Balloy Arno
Balloy Bernard30-03-193229-02-2008
Balloy Virginie22-02-192525-10-1996
Ballyn Anna
Ballyn Georgette
Ballyn Lucvoor 2021
Ballyn Rachelle
Bals Maria
Bals Nicole
Baltes Robert
Baltus Pietvoor 2019
Baltus Wimvoor 2019
Balzat Edmond
Bamelis Jeanne
Bamelis Lize14-01-201114-01-2011
Bamelis Maurice
Bamelys Simonne25-12-191129-09-2008
Bammers Eugène
Banck Frans
Banck Joannes
Banckaert Achiel
Banckaert Anne10-03-1923
Banckaert Denis23-01-195719-06-1994
Banckaert Eric12-04-193807-01-1981
Banckaert Geert04-01-193711-04-1978
Banckaert Godelieve10-07-192831-12-1992
banckaert Joanna
Banckaert Jules Henri04-04-191319-06-1998
Banckaert Valère21-09-190401-11-1974
Bangels Jules
Bar Charles
Baraitre Karel05-04-1995
Baranger Magdalena
Baratto Alain
Baratto Georgette2002
Baratto Henri
Baratto Johnny
Barbaix Oliviervoor 2023
Barbaix Pierre
Barbary Romain
Barbe Albert20-02-191529-05-1968
Barbery André
Barbery Jacques
Barbery Joseph
Barbery Marie
Barbez André1988
Barbez André
Barbier Aimévoor 1999
Barbier Jean-Pierre
Barbier Jules27-12-1901
Barbier Laurent2011
Barbier Lilianevoor 1999
Barbier Luciennevoor 2016
Barbier Marcelvoor 2011
Barbier Paul
Barbier Roger08-10-192824-04-1996
Barbieux Robert
Barbiez Lieselotte
Barbion Julia
Barbry Georges
Barbyon Julia
Bardijn Alfons
Bardijn Frans
Bardoel Carlos10-06-192606-11-1999
Bardoel Leonard
Bardoel Marie Theresia16-05-190931-07-1992
Bardoel Rachelle12-04-190502-08-1992
Bardoel Romania Maria14-06-190312-07-1966
Bardyn Pierre Joseph
Bardyn Thomas
Barenne Jacques
Barnett Elise Henriette09-12-19512015
Barnett Richard
Baroen Rosalie
Barr Chester19261968
Barra André
Barra Andrea
Barra Karla
Barra Omer
Barra Omer30-12-191915-04-2007
Barra Sabrina
Barrat Johnny
Barrat Remy
Barrat Robert
Barremaecker Freddy
Barremaecker Helene
Barremaecker Isabella
Barremaecker Joseph
Barremaecker Lucien
Barremaecker Walter
Barrette Julia
Barri Madeleine
Barroo Ignace
Barroo Jan
Bartels Jozef
Barth Franz
Bartholemees Petrus
Bartholomees Kamiel15-04-191003-09-1996
Bartholomeus Georges
Bartholomeus Maria Adilia
Bartholomieux Georges
Bartier Albert
Bartier Albert Maurice09-06-191424-05-1993
Bartier Kamiel
Bartier Mia
Bartumville Joseph
Bary Juliette
Bas Clotaire Joseph08-04-190020-05-1900
Bas Hubert
Bas Marie
Bas Marie-Thérèse1993
Bas Pieter
Bas Roger1989
Basijn Brigitte
Basseleur Jacoba Maria13-03-190815-07-1980
Bassens Michel August17-08-192607-2011
Bassens Rachel
Bassens René
Bassez Marc
Bassez Roger
Bassez Roger2001
Bassier Francine2007
Bassier Linda2013
Bassier Marcel Geeraard04-12-1909
Bassier Marie
Basslé Alix Helena Maria28-04-1913
Basslé Augusta Maria07-03-1904
Basslé Cyriel
Basslé Marcel Cyriel22-06-191702-2007
Basslé Renatus Karel Lodewijk27-05-1911
Bastiaen Georges
Bastiaen Omervoor 1997
Bastiaen Palmyre
Bastiaen Raphaël
Bastiaens Cornelius
Bastiaens Isidoor
Bastiaens Philomena Rosalia
Bastiaensen Karelvoor 2002
Bastiaensen Maria
Bastianen Adriaan
Bastien Hector
Bastien Myriam
Bastien Robert
Bastijns Catherina
Bastijns Germaine
Bastin Joseph
Basyn Alphonse
Basyn Bertha
Basyn Clara
Basyn Daniël
Basyn Jacques
Basyn Martha
Basyn Michel
Bataille Elza Clara
Bataille Henk
Bataille Jozef05-05-190729-01-1982
Bataille Laura Maria Augusta07-09-1901
Bataille Renaat
Bataillie Anna
Bataillie Lucas1977
Bataillie Maria
Bataillie Martha
Batavia Robert2007
Baten Jacobus
Batens Christiane
Batens Karel
Batens Louisa
Batens Mariette
Batjoens Maria Ludovica
Batselier Gaston
Batsleer Anna2015
Batsleer Antoine
Batsleer Emiel
Batsleer Irma Amelievoor 1986
Batsleer Ivonne
Batsleer Jacqueline
Batsleer Remigius26-02-1911
Battaie Madeleine
Batteau Fernand14-01-2012
Batteu Michel
Battheu An
Battheu An
Battheu Frans
Battheu Leo
Battheu Rosa
Battiau Jeannot
Battiau Oscar
Bau Jules
Baudet Fernand
Baudewijns Joannes
Baudewijns Marcel
Baudewijns Petrus
Baudewyns Jozef
Baudewyns Maria
Baudewyns Petrus
Baudonck Jules
Baudoncq Emma
Baudot Cassandra Lisette Ingrid20-02-197616-02-2011
Baudrez Rachel
Baudrez Roland1986
Baudts Fonny1986
Baudts Marie Joseph
Bauer J.
Baum Josephina
Baute Agnes
Baute Albert
Baute Albert André13-12-192124-04-2003
Baute Albert Ivo Elisabeth14-06-1917
Baute Alfons
Baute Alice
Baute André Albert Jozef27-01-1917
Baute Andreas Aloysius29-11-1911
Baute Anna
Baute Bertha
Baute Bertha Paula03-02-1925
Baute Camiel
Baute Celina03-03-1901
Baute Coleta
Baute Denise
Baute Emiel Aloïs Jozef07-04-1919
Baute Felix
Baute Frank24-09-195525-09-2010
Baute Gabriëlle
Baute Gerard10-05-192621-11-1984
Baute Ghisleen Jozef11-08-191515-11-1992
Baute Ivo
Baute Ivo Roger17-02-19211994
Baute Jozef
Baute Leopold Albert Karel August14-02-1922
Baute Luciaan Honoré Bernard Richard24-05-1923
Baute Marcella
Baute Nathalie
Baute Olga
Baute Regina Maria27-04-1929
Baute Richard Maurice11-05-1926
Baute Roger André Alfons11-05-1926
Bautens Petronilla
Bauters Alfons
Bauters Fernand
Bauters Frans22-05-191124-03-1988
Bauters Léo
Bauters Marcel
Bauters Maria Stephania
Bauters Paul
Bauters Raymond
Bauters Robert
Bauters Robert
Bauts Andre
Bauwen Emilie
Bauwen Laura
Bauwen Margareta24-06-190311-10-1916
Bauwen Marie-Louiza
Bauwens Aimé
Bauwens Albert Leopold Marie Josée28-02-1916
Bauwens Albertina Clara20-11-1911
Bauwens Alfons
Bauwens Alice Georgina18-12-1913
Bauwens Amaat Jozef Vincent14-05-1920
Bauwens André
Bauwens André2010
Bauwens André
Bauwens Andreas
Bauwens Angela Augusta10-02-1925
Bauwens Armand1987
Bauwens Baudewijn
Bauwens Bernard Raymond Marcel07-06-195721-12-1999
Bauwens Berthavoor 1988
Bauwens Christiane
Bauwens Christiane2012
Bauwens Claravoor 1986
Bauwens Cyriel
Bauwens Cyriel Eduard
Bauwens Danny2016
Bauwens Edgard August Antoon06-07-1919
Bauwens Emelia
Bauwens Emiel Alfons04-03-192913-11-2006
Bauwens Emma
Bauwens Erna02-04-193910-03-1993
Bauwens Etienne27-08-2020
Bauwens Francine2009
Bauwens Franciscus Adrianus Gerardus Benedictus15-07-1945
Bauwens Gabriël Edmond28-08-193409-03-2002
Bauwens Georges
Bauwens Germaine
Bauwens Germaine09-03-193422-08-1934
Bauwens Guilielmus
Bauwens Gustaaf
Bauwens Jacques
Bauwens Jan
Bauwens Jeanne11-07-191316-03-1992
Bauwens Joannes
Bauwens Joannes
Bauwens Julia
Bauwens Julien
Bauwens Julien13-05-1928
Bauwens Lucie
Bauwens Malvina
Bauwens Malvina Maria Godelieve23-01-1912
Bauwens Marcel
Bauwens Marcel
Bauwens Marcelvoor 1988
Bauwens Marcelvoor 2016
Bauwens Margaretha
Bauwens Margriet
Bauwens Maria
Bauwens Maria-Theresia
Bauwens Marie Madeleine
Bauwens Marie-Louise
Bauwens Martha
Bauwens Martha
Bauwens Maurice1999
Bauwens Mauritz Jozef11-03-1907
Bauwens Noë Urbaan24-03-192726-05-1977
Bauwens Norbert
Bauwens Octaafvoor 1985
Bauwens Omer
Bauwens Oscar
Bauwens Oscar Hendrik06-04-1915
Bauwens Petrus
Bauwens Prosper
Bauwens Prosper
Bauwens Prudent31-12-190016-12-1986
Bauwens Raphaël
Bauwens Regina
Bauwens Remi
Bauwens Remi Gerard Cornelius16-01-193625-08-2013
Bauwens René
Bauwens René09-06-191216-06-1992
Bauwens Richard
Bauwens Richard Raymond29-10-191305-12-2002
Bauwens Rita02-05-194917-02-2004
Bauwens Robert Cyriel Vincent14-02-1939
Bauwens Romanie
Bauwens Sophia
Bauwens Stefaan
Bauwens Urbaan
Bauwens Vincent
Bauwens Vincent01-08-197031-10-1999
Bauwens Vincentius Joseph09-03-1906
Bauwens Willy
Bauwens Yvonne
Bauwin Georges10-08-193905-10-1995
Bayaert Carolus
Bayart Marie Antoinette Clara Agnes
Bayer André
Bayetz Joseph
Bazyn Marie
Bearelle Euphemia
Bearelle Herman
Bearelle Jerome
Beatse Catharina
Beaucarne Françoise
Beaucourt Adolf
Beaufort Achiel
Beaugrand Georgette
Beaulieu Louis15-10-190324-03-1973
Beaulieu Marie-Jeanne 1928
Beaumon Albert
Beaumon André
Beaumon Luc
Beaumont Ameliavoor 1950
Beauprez Johny
Beauprez Ludwine
Beauprez Yvonne
Beaurain Georges1908
Beaurang Jean
Beausaert Cyriel
Beausaert Emiel
Beausaert Louis
Becarren Noël
Becarren Roger
Becarren Suzanne
Becaus Sandrine
Becelaere Martha
Becelaere Medard
Beck Jacqueline
Beckaert Roland
Beckers Gabriël
Beckers Josée
Beckers Marijke
Beckers Paula
Beckers Paulina
Beckers Rosa
Beckers Willyvoor 2017
Becquaert Daniël28-11-193911-07-2008
Becque Raphaël August2014
Becqué Alphonse
Becqué Franciscus
Becqué Jan
Becqué Maria Melania
Becqué Stefaan
Becquet Paulette
Becu August
Becu Daniël
Becu Hel
Becu Jérôme
Becu Julien
Becu Medard
Becu Richard
Becue Achiel
Becue Alice
Becue André
Becue André
Becue August
Becue Charles
Becue Elisa
Becue Elvira
Becue Erik
Becue Francine
Becue Gerard
Becue Germaine
Becue Godelieve09-08-1976
Becue Henri
Becue Henri22-07-190607-09-1944
Becue Henry
Becue Hilda
Becue Jan19-08-194805-01-2002
Becue Leon
Becue Louise
Becue Maria
Becue Werner
Becuwe Camiel
Becuwe Emiliene
Becuwe Godelieve
Becuwe Honoré
Becuwe Madeleine
Beda Vera
Beddeleem Gerard
Beddeleem Gino
Beddeleem Ivonne
Beddeleem Urbain
Bedert Jacques19-07-195822-08-1979
Bedert Roger01-06-192806-02-1995
Bedoret Catherine
Bedoret Olivier
Bedoutte Godelieve
Beeckaert André
Beeckaert Christiana
Beeckaert Marie-Louise18-06-192117-10-1994
Beeckman Anna
Beeckman Constantia
Beeckman Dirk
Beeckman Elvida
Beeckman Gastonvoor 2019
Beeckman Georgine Augusta
Beeckman Joannes Baptista
Beeckman Leona Rosa Coleta24-02-192005-12-2004
Beeckman Malvina
Beeckman Marc
Beeckman Philipvoor 1988
Beeckmans Maria Anna
Beeckmans Milo
Beeckmans Raoul
Beeckmans Victor
Beekaert Noelly2015
Beekaert Oscar2004
Beekman Elbreg
Beekman Frontina Johanna27-10-1901
Beekman Wilhelmine1909
Beekman Willemke
Beel Celina22-10-190303-01-1954
Beel Frans
Beel Ignace
Beel Joseph
Beel Karolien
Beel Marie
Beel Omaar
Beel Omar Rogier28-08-192502-09-2005
Beel Raf1988
Beel René1991
Beelaert Anna Maria Leopoldus28-10-191120-01-2004
Beelaert Annettevoor 2023
Beelaert Gabriël Camiel Petrus21-07-1915
Beelaert Germaine08-01-191513-03-1992
Beelaert Herman Josephus19-03-1911
Beelaert Maria Andrea Leopoldus04-02-191616-04-2010
Beelaert Marie Therese
Beelaert Noelli Octavie27-09-193102-2008
Beelaert Pieter
Beelaert Robertvoor 2023
Beelaert Rosa
Beelaert Suzanna Maria Ludovica13-06-190504-03-1988
Beele Agnès11-09-193211-04-2018
Beele Bertha
Beele Felicie
Beele Henri
Beele Jules
Beele Lisa
Beele Madeleine
Beele René2006
Beellaert Maurice
Beels Eric
Beels Jordaan
Beels Maurice Jerome04-02-191703-06-1980
Beels Willy
Beense Jacoba Frederika09-12-192101-09-1981
Beerden Jozef
Beerens Antoine2015
Beerens Elza
Beerens Raoul
Beeris Willy
Beerlaen Igor
Beerlandt Gabriel
Beerlandt Jacqueline
Beerlandt Johnny31-01-194806-03-2000
Beerlandt Maria
Beerlandt Maria
Beerlandt Martha08-11-190121-05-1969
Beerlandt Maurice
Beerlandt Michel
Beernaert André
Beernaert Andrévoor 1993
Beernaert Andréa26-05-1927
Beernaert Anna Theresia
Beernaert Arthur
Beernaert Arthur15-08-191805-03-1991
Beernaert Augusta
Beernaert Camiel
Beernaert Cesar13-03-190316-06-1991
Beernaert Charles Emile30-09-190305-08-1963
Beernaert Charlotte04-06-192421-05-2000
Beernaert Constant
Beernaert Cyriel Theofiel27-01-190106-11-1976
Beernaert Daniël
Beernaert Diane
Beernaert Elza Magdalena06-10-190410-02-1919
Beernaert Emile25-06-19241992
Beernaert Emilie
Beernaert Eugène16-06-190220-03-1945
Beernaert Fritz
Beernaert Geert27-12-196401-11-1997
Beernaert Georges
Beernaert Georges
Beernaert Georgette
Beernaert Germaine02-06-190711-09-1995
Beernaert Ghislain Jules07-09-1960
Beernaert Gustaaf
Beernaert Gustave18-07-190413-06-1977
Beernaert Gustave19-09-190726-08-1981
Beernaert Helena
Beernaert Irena
Beernaert Jean30-07-1932
Beernaert Jeanette23-07-192728-07-1976
Beernaert Josephus
Beernaert Julia
Beernaert Julia14-05-191411-1983
Beernaert Juliaan Gustaaf15-05-1932
Beernaert Julie
Beernaert Léonie19-02-191120-01-1936
Beernaert Lieve03-02-194001-11-1992
Beernaert Luc
Beernaert Madeleine13-10-190719-11-1992
Beernaert Marcel
Beernaert Marcel1983
Beernaert Marcel05-12-192026-06-2004
Beernaert Marcella
Beernaert Marguerite13-12-190321-05-1997
Beernaert Mariavoor 1998
Beernaert Mariavoor 2002
Beernaert Maria
Beernaert Maria30-06-190918-10-1995
Beernaert Maria Théresia
Beernaert Marie Josée02-07-19172004
Beernaert Martha09-05-2004
Beernaert Martine17-07-195416-11-2018
Beernaert Maurits Omer02-11-1928
Beernaert Melanie07-05-1910
Beernaert Nadine
Beernaert Noëlla26-02-191105-02-1992
Beernaert Odette13-05-192519-09-1989
Beernaert Odon02-01-190418-08-1986
Beernaert Omer1923
Beernaert Paul03-190105-1939
Beernaert Paula
Beernaert Raoul03-11-191108-1965
Beernaert Raphaëlla
Beernaert Romain
Beernaert Silvie
Beernaert Simone26-09-1930
Beernaert Stefanie
Beernaert Willy26-07-1935
Beernaerts Agnes
Beernaerts André
Beernaerts Erwin20-11-2022
Beernaerts Ethelvoor 2019
Beernaerts Germain
Beernaerts Gustaaf03-01-1902
Beernaerts Leonardus
Beernaerts Marc
Beets Dorothé
Beeusaert Alida Clara19-08-1957
Beeusaert Felix
Beeusaert Maria15-04-191430-06-1999
Beeuwsaert Achiel
Beeuwsaert Camiel
Beeuwsaert Georges30-11-192524-02-2004
Beeuwsaert Georgine
Beeuwsaert Laura19-09-191906-11-1982
Beeuwsaert Madeleine14-03-192707-09-2011
Beeuwsaert Marcel10-12-1994
Beeuwsaert Martin30-05-190307-03-1977
Beeuwsaert Matticevoor 2019
Beeuwsaert Mauritz20-11-191923-08-1995
Beeuwsaert Michiel Marcel16-04-191330-07-1975
Beeuwsaert Petrus11-10-190625-02-1981
Beeuwsaert René13-06-191429-01-1977
Beeuwsaert Urbain05-11-193216-11-2002
Begein Florette
Beghein Marcel1996
Beghein Silvia
Begijn Clarisse15-01-191518-08-1987
Begijn Maurice15-03-192309-09-1992
Begijn René
Begijn Theofiel
Begodt Dries2001
Behaegel Alice
Behaegel Carolina
Behaegel Gilbert
Behaegel Jeanne
Behaegel Marguerite
Behaegels Adriana Irma
Behaeghe Maurice12-08-190107-10-1990
Behaeghel Achiel
Behaeghel Albert13-02-191927-05-1991
Behaeghel Ann
Behaeghel Charles
Behaeghel Gerard
Behaeghel Gustaaf
Behaeghel Irma
Behaeghel Julien
Behaeghel Lucien
Behaeghel Lutgarde
Behaeghel Marcel
Behaeghel Maria
Behaeghel Maria
Behaeghel Marie-José2007
Behaeghel Pieter
Behaeghel Zosima
Beheydt Anna Maria
Beheydt Eleonora
Beheydt Gabriëlla08-05-192007-03-1998
Beheydt Gilbert21-02-192212-06-1985
Beheydt Karel
Beheydt Marcvoor 1997
Beheydt Paul19-11-191221-12-1968
Beheydt Paula Maria09-09-191207-02-1965
Beheydt Roger23-08-193406-09-2000
Beheydt Willem Hendrik10-08-190519-12-1958
Beheydt Willy03-09-193321-05-2003
Beheyt Henricus
Beheyt Maria
Beheyt Marie-Jeanne
Behiels Erik05-04-196115-03-2015
Behiels Nestor
Behiels Piet
Beijts Alice19-09-192520-07-2008
Beirens Achiel
Beirens Alida
Beirens Bavo
Beirens Cyriel
Beirens Irma
Beirens Robert Gustaaf23-05-191605-05-1980
Beirens Rosalie
Beirens Theofiel
Beirens Tony Joseph08-01-194606-04-1946
Beirens Yvonne
Beirinckx Lisa
Beirlaen Agnes
Beirlaen René
Beirnaert André
Beirnaert André
Beirnaert Annie2004
Beirnaert Engelbertus
Beirnaert Georges
Beirnaert Henriette
Beirnaert Julien23-01-193808-11-2011
Beirnaert Magdalena Judith13-06-1914
Beirnaert Maria
Beirnaert Marie Henriette22-10-190105-06-1987
Beirnaert Mariette
Beirnaert Maurits Aloïs27-12-191229-06-1977
Beirnaert Noëlla23-07-191723-11-2000
Beirnaert Richard
Beirus Germaine
Bekaert Aimé
Bekaert Aimé
Bekaert Alberic
Bekaert Albert Achiel René26-07-1916
Bekaert Alfons
Bekaert Alfons
Bekaert Alice
Bekaert Alice
Bekaert Alida
Bekaert Aline
Bekaert Aloïs
Bekaert André
Bekaert André
Bekaert André2003
Bekaert André
Bekaert André Remi Emiel15-01-193127-07-1979
Bekaert Andreas
Bekaert Andrée
Bekaert Anna20-04-192611-02-1982
Bekaert Anna07-10-192605-07-1997
Bekaert Anna Clara27-09-192104-12-1966
Bekaert Antoine
Bekaert Antoon29-07-192825-05-1997
Bekaert Bertha Ludovica
Bekaert Bob
Bekaert Camiel
Bekaert Camiel
Bekaert Carlos Maurits06-05-1931
Bekaert Constant
Bekaert Cyriel
Bekaert Daniël27-06-191822-06-1994
Bekaert Desiré Ernest
Bekaert Eddy
Bekaert Elisa
Bekaert Emiel
Bekaert Eudoxia Marie03-01-190326-10-1906
Bekaert Euphrasie Godelieve02-02-190423-10-1906
Bekaert Francisvoor 2019
Bekaert Francois
Bekaert Frans
Bekaert Frederik Albert04-12-191714-08-1996
Bekaert Gabriel
Bekaert Gabrielle20-02-191003-09-1995
Bekaert Gaston2010
Bekaert Geertruivoor 2018
Bekaert Georges
Bekaert Gerda
Bekaert Germaine
Bekaert Germaine
Bekaert Germaine20-08-190318-02-1999
Bekaert Germaine Marie02-07-1900
Bekaert Honoré Remi24-09-190228-10-1962
Bekaert Ivo
Bekaert Ivo
Bekaert Jacqueline
Bekaert Jacques
Bekaert Jeanine
Bekaert Joanna
Bekaert Joseph
Bekaert Joseph Germain Gerard09-02-192231-01-1968
Bekaert Jozef
Bekaert Jozef
Bekaert Jules
Bekaert Jules
Bekaert Jules2005
Bekaert Juliette
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leon
Bekaert Leonard
Bekaert Leonard
Bekaert Louisa
Bekaert Luc29-06-196403-11-2010
Bekaert Marc
Bekaert Marcel
Bekaert Maria
Bekaert Maria
Bekaert Maria
Bekaert Maria08-12-192930-06-1992
Bekaert Marie
Bekaert Marie30-04-190119-07-1989
Bekaert Marie Anna
Bekaert Marie Mathilde
Bekaert Marie-Aimée
Bekaert Marietta
Bekaert Martha
Bekaert Maurice
Bekaert Maurice
Bekaert Medard2007
Bekaert Michel
Bekaert Michelvoor 1998
Bekaert Nicole
Bekaert Octaaf
Bekaert Omer
Bekaert Patrick
Bekaert Patrickvoor 2018
Bekaert Petrus
Bekaert Petrus Franciscus
Bekaert Pol30-04-191518-09-1996
Bekaert Prosper08-02-193318-05-1976
Bekaert René
Bekaert Robert
Bekaert Robert Prosper Jozef Marie22-01-1920
Bekaert Rosa
Bekaert Sophia Henrica
Bekaert Thierry
Bekaert Willy
Bekaert Yo
Bekaert Yvonne
Beke Camiel
Beke Hendrik
Beke Henri
Beke Hermine
Beke Ivo
Beke Ivonne
Beke Justina
Beke Livinusvoor 1987
Beke Philemon
Beke Roger
Bekemans Leonce
Bekkers Godelieve
Bekkers Simone
Belaen Alice
Belaen Alidor13-10-191704-08-1991
Belaen André
Belaen Anna26-08-191226-01-1999
Belaen Annie10-10-194002-09-1998
Belaen Antoinette09-09-191618-12-2004
Belaen Celina29-04-190807-04-1990
Belaen Dirk
Belaen Jozef Henri08-10-190306-01-1978
Belaen Lia17-02-192130-12-1997
Belaen Lucienne
Belaen Margriet29-05-190218-08-1975
Belaen Maria-Louisa
Belaen Paula Denisia14-08-192723-01-1966
Belaen Werner16-09-193804-06-2005
Belckx Maria
Bellaert Flora
Bellaert Gaston22-10-1911
Bellaert Hermenie
Bellaert Maurice Cyriel06-11-1925
Bellaert Michel
Bellaert Petrus
Bellaert Petrus
Bellaert Vincentius
Bellec Augustine
Bellecoste Cyriel
Bellefroid Mariette2012
Bellekens Andrea1998
Bellekens Celine
Bellemans Alfons
Bellemans Justin
Bellemans Maria
Bellens Joseph
Bellens Linda
Bellens Victor
Belleter Jacqueline
Bellicourt Karel
Belligh Joris
Belligh Madeleine
Bellis André
Bellis Angèle
Bello Oreste
Bellon Jos
Belmans Alina
Belmans Catharina
Belmans Fransvoor 2024
Belmans Marie
Belpaeme Eduard
Belpaire Lucienne
Belpaire Michel Joseph29-01-192002-07-1985
Belpaire René
Belpalme Aeneas
Bels Joannus
Belsack Marie-Louise
Belsack René1998
Benaets Louisa
Benauwt Jules
Benauwt Julien
Benere Willy19-07-192229-01-1998
Benford John
Beniest Magdalena
Benmohar Samy
Bennebroek Irma
Benoit Adolf
Benoit Agnes22-04-192301-04-1999
Benoit Charles
Benoit Gaston
Benoit Germaine
Benoit Marie-Thérèse08-12-193526-07-1988
Benoot Achiel1981
Benoot Annie
Benoot Danny
Benoot Eugenie
Benoot Florine
Benoot Germaine11-01-190714-12-1995
Benoot Juliette
Benoot Margriet
Benoot Michelvoor 2023
Benoot Oscar29-07-190724-10-1985
Benoot Paula
Bens Charles
Bens Josephine
Bentein Achiel
Bentein André
Bentein Christa
Bentein Cyriel
Bentein Frieda
Bentein Gerard
Bentein Honoré
Bentein Irène
Bentein Kamiel
Bentein Maria20-01-192314-06-1936
Bentein Maurice
Bentein Remi
Bentein Sylvain
Bentein Willy
Benteyn Anita
Benteyn Erna
Benteyn Joan
Bentin Theresia
Bequé Alberta
Bequé Felix
Bequet José26-04-1912
Bequoye Benny
Berat Daniel16-12-192312-12-2007
Berat Georges
Berat Kamielvoor 1986
Berat Omer
Berben Mathieu
Berben Peter Jan
Berchmans Ulyssevoor 2003
Berckmans August
Berckmoes Adhemar André Emile05-03-191408-05-2000
Berckmoes Aloïs
Berckmoes Arsène Alphons Marie25-10-192008-12-1969
Berckmoes Germana Maria Louise02-02-190824-10-1998
Berckmoes Magda
Berckmoes Marguerite Nathalie Maria25-05-190327-11-1988
Berckmoes Maurice Aloijsius26-02-190102-01-1956
Berckmoes Petrus
Berckmoes Sidonie
Berckx Leopold
Berends Hendricus Josephus
Berg Carolus
Bergé Roland20-05-192413-02-2010
Bergeman Bertha07-12-191828-03-1994
Bergeman Gabriëllevoor 1993
Bergeman Marie-Louise
Bergen Jef10-09-191325-08-1994
Berger Hedwig
Bergerie Celina
Bergez Janine
Bergez Jozef
Bergez Maurice
Berghgracht Paula02-03-192803-08-2000
Berghman Carlos
Berghman Constant
Berghman Filip
Berghman Irène06-12-192620-04-1998
Berghman Leon
Berghman Marcel13-12-193128-07-1988
Berghman Mariette24-01-192924-10-2002
Berghmans Maria2008
Berghmans Paul1998
Bergiers Maria
Bergiers Marie Estelle
Bergman Camiel
Bergman Simonne
Bergmans Frans
Berkein Ghislaine
Berkers Rosa29-09-192814-08-2020
Berlamont Henri
Berlamont Margriet
Berlamont Marnix
Berlamont Rita
Berlamont Willy
Berlanger Jan Baptist
Berlé Adriana Julia Martha23-03-1908
Berlé Bertrand Jozef28-03-1915
Berlé Guillelmus28-03-1903
Berlé Helena Maria03-06-1901
Berlé Jordaan Prosper06-10-1905
Berlé Maurits Emiel Jozef06-03-191312-05-1966
Berlé Roger Jozef08-06-193107-05-2015
Berlé Rosalia
Bermejo Francisco
Bernaerdt Anna01-06-190702-12-1999
Bernaert Denise
Bernaert Firmin
Bernaert Gerard
Bernaert Guido
Bernaert Helene19142004
Bernaert Jozef
Bernaert Laurent
Bernaert Maria
Bernaert Palmyre
Bernaert Rita
Bernaert Simone
Bernaerts Aloïs
Bernaerts Angelica
Bernaerts Frans
Bernaerts Jozef
Bernaerts Maria Celestina
Bernard Albert Leonard23-06-191910-03-1979
Bernard August
Bernard Christ
Bernard Claire
Bernard Désiré
Berneel Judith
Berntzen Gerarda
Berouw Marie-Louise20-01-191618-10-2003
Berouw Yvonne02-04-190708-03-1973
Berquier René David Emile Paul10-10-191027-11-1975
Berquin André
Berquin Jacques
Berquin Jo
Berquin Jo15-07-194407-02-2000
Berquin Magda2009
Berquin Willy
Bert Anna
Bert Augusta Margareta31-12-190525-06-1998
Bert Carlos
Bert Clementina28-03-1903
Bert Gabriëlle13-08-1908
Bert Helena13-05-1903
Bert Hortense
Bert Kevin
Bert Maria Ludovica10-07-1911
Bert Marie Hélène
Bert Rigobert
Berteel Eddy22-06-195403-07-1984
Berteele Lieven1978
Berteloot Eduard
Berteloot Joris
Berteloot Maria Ludovica
Berteloot Michel
Bertels Julia
Bertels Louis
Berten Etienne
Berten Germaine
Berten Henri
Berten Sidonie
Berten Yvonne
Berth André
Berth Beatrijs1961
Berth Frans
Berth Ivonne
Berth Jimmy
Berth Joannes
Berth Jules
Berth Mady25-09-196107-03-2020
Berth Maurits
Berth Noël2020
Berth Raymond
Berth Suzanne18-12-192404-12-2018
Bertheloot Helena
Bertier Willy31-05-192619-12-1987
Bertijn Leona
Bertin Egide Jozef
Berton Daniel
Berton Dany
Berton Iser
Berton Malvina
Berton Mathilde
Berton Sophie
Bertrams Hubertus Johannes Antonius Franciscus
Bertrand Adolf
Bertrand Albert02-04-190617-01-1941
Bertrand Benoît
Bertrem Roger
Bervoet Gilbert1999
Bervoet Gunther
Berwaert José
Berwouts Edouard
Berwouts Georgette2003
Berwouts Jacquesvoor 2017
Beselaere Henri
Beselaere Irma
Beselaere Sylvie
Besselinck Eduardus Marinus07-08-191312-02-1980
Bessem Henri
Bessemans Arthur
Bessemans Eduard
Bessemans Edward
Bessemans Jules
Beterams Willy Jan Maria Bertha Hendrik02-03-192229-06-2005
Bethelem Daniel
Bethuyne André05-09-192611-09-2004
Bethuyne Georges
Betsens Maria06-08-192522-07-2016
Bettenbroek Jantina
Bettens Denise
Bettens Luc
Bettens Romanie Marie
Bettens Sylvie
Betune Marguerite Léonie Ghislaine08-08-19081987
Beuckelaere André29-05-192727-05-1998
Beuckelaere Godelieve
Beuckelaere Henri
Beuckelaere Omer
Beuckelaere René Jozef08-01-192207-03-2004
Beuckels Albert
Beuckels Albert1986
Beuckels Alfonsvoor 2012
Beuckels Anne-Marie
Beuckels Arthur
Beuckels Auguste
Beuckels Christel
Beuckels Daniël
Beuckels Edmond
Beuckels Hubertvoor 2021
Beuckels Julien
Beuckels Nelly
Beuckels Thérèse
Beuckels Willy
Beudaert Jozef
Beugle Zenobe
Beulens Elzavoor 2023
Beulens Jean
Beulens Jo
Beullekens Frans
Beullens Frans
Beullens Johannes
Beuls Marc
Beuls Urbain
Beun Fien
Beun Marie-Thérèse
Beun Maurice1990
Beun Raymond
Beun René
Beunckens Louis
Beunckens Maurice
Beunckens Oscar
Beunens Marleen
Beuren Axel2013
Beurms Herman
Beus Isabella
Beuselinck Alice
Beuselinck Alicevoor 2020
Beuselinck August
Beuselinck Augustinus Josephus
Beuselinck Gerard
Beuselinck Germaine
Beuselinck Godelieve
Beuselinck Hendrik Jozef Corneel29-03-192312-12-2001
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri
Beuselinck Henri30-08-191102-05-1991
Beuselinck Jaak06-02-195316-05-1970
Beuselinck Jerome2000
Beuselinck Jozef
Beuselinck Jules
Beuselinck Julien
Beuselinck Julien03-05-190315-05-1931
Beuselinck Julien Lud.14-04-1902
Beuselinck Kamielvoor 1980
Beuselinck Karel Lodewijk19-10-190620-08-1945
Beuselinck Leonie
Beuselinck Leontine
Beuselinck Lieve
Beuselinck Margaretha13-07-192113-09-1997
Beuselinck Marie-Louise
Beuselinck Marie-Thérèse
Beuselinck Martha
Beuselinck Odilon Oscar22-08-1913
Beuselinck Oscar
Beuselinck Oscar Cesar03-06-1912
Beuselinck Rachel
Beuselynck Leonie
Beutler Ivan22-01-193327-02-1993
Bevernage Anne
Bevernage Maria Jozefina23-07-190618-11-1922
Bevernage Monique26-09-194416-05-2006
Bevernage Richard
Bevernage Roland
Bevernagie Hector
Bevernagie Rachelvoor 2015
Bevers Corneel
Bex Albert
Bex Clementine
Bex Sidonie
Beyaert Andrévoor 1967
Beyaert Armand21-08-192719-07-2003
Beyaert August
Beyaert Barbara
Beyaert Désiré
Beyaert Gerard
Beyaert Jozef
Beyaert Maurice
Beyaert Maurice
Beyaert Therese Colette
Beydts Victor
Beyen Daniel
Beyen Engelbertus
Beyen Gustaaf
Beyens Georges
Beyens Germain1985
Beyens Luc
Beyens Maria
Beyens Maria Dympna20-12-190029-09-1972
Beyens Paulette30-06-194130-06-1985
Beyl Jozef
Beyl Maurice
Beyls Annemie
Beyls Davidvoor 2019
Beyls Emiel
Beyls Godelieve
Beyls Hugo
Beyls Jos
Beyls Leontine
Beyls Maria
Beyls Martha
Beyls Mathilde
Beyls Roger
Beyls Roland
Beyls Zoë
Beyne Bernard
Beyne Louis Prosper Jozef12-11-1933
Beyne Oscar
Beyne Prudencia
Beys Elvira
Beys Eugenie
Beys Hortence
Beys Irma
Beys Louis
Beys Maria
Beyst Anna
Beyst Clara
Beyts Cordula
Bezot René09-08-190613-08-1985
Bhoné Hélène
Biasino Alma
Biasino André
Biddelo Hubertine
Biebauw Anna08-04-193205-02-2014
Biebauw Georgette
Biebauw Lia José02-02-1939
Biebauw Marcel
Biebauw Michel
Biebauw Paula
Biebauw Robert
Biebouw Paula22-07-192322-09-2004
Biebouw Rachel2011
Biebouw Vital
Biebuijck Antonia
Biebuyck André
Biebuyck André
Biebuyck Annie
Biebuyck Jozef
Biebuyck Jules Oscar
Biebuyck Mauricevoor 1991
Biebuyck Paul1998
Biebuyck Paula
Bienaimé Albertinevoor 1991
Bienstman Godelieve Maria18-03-192810-12-1998
Bierré Hippoliet
Biervliet Carlos
Biervliet Ursula
Bierwerts Lambertus
Biesbrouck Agnes17-11-192222-12-1966
Biesbrouck Andre
Biesbrouck Bertha
Biesbrouck Emile Joseph20-08-192704-10-1991
Biesbrouck Gélesta
Biesbrouck Georges Omer30-06-190826-11-1988
Biesbrouck Josef
Biesbrouck Norbert
Biesemans Frans
Biesemans Ivonne
Biesmans Krimhilde
Biesmans Marc
Biesmans Petrus1998
Biesmans Wolfgang
Bijl Eliane
Bijl Fernand
Bijl Josiane
Bijl Monique17-08-2015
Bijloos Jan
Bijloos Jozef
Bijtebier Georges
Bijtebier Suzanna2004
Bijttebier Alois27-10-190005-04-1971
Bijttebier Anaïs
Bijttebier Paul
Bijttebier Simonne
Bik Jacoba
Bil Gerard2012
Bilaey Yvonna Alida Maria11-11-1916
Bilau Albert
Bilcke Gerard
Bilcke Horace
Bilcke Irène
Bilcke Margarita28-02-191315-01-1980
Bilcke Pieter
Bille Albert
Billem Florent
Billen René
Billens Filip
Billet Maria
Billiau Eddy
Billiau Georgette
Billiau Jeanne
Billiau Lucien
Billiau Lutgard
Billiau Maurice08-07-192401-12-2014
Billiau Odiel
Billiau René
Billiau Willy
Billiauw Alma
Billiauw Edmond
Billiauw Eduard
Billiauw Henri
Billiauw Jenny
Billiauw Juliette
Billiauw Maria
Billiauw Maurice04-10-191519-11-2000
Billiet Achiel
Billiet Albericvoor 1972
Billiet Alidor
Billiet André
Billiet André
Billiet Angèle
Billiet Annette24-02-192630-03-2005
Billiet Arthur
Billiet Augustus
Billiet Constant11-11-191416-11-1974
Billiet Firmin
Billiet Irène
Billiet Josepha Helena Monique05-01-1938
Billiet Kamiel
Billiet Laura
Billiet Louis
Billiet Margareta
Billiet Margriet
Billiet Maria-Louisa06-03-190203-02-1986
Billiet Marie-José
Billiet Michel17-02-192723-07-2002
Billiet Philippe
Billiet Robert
Billiet Roger
Billiet Steve
Billiet Tuur2013
Billiet Wilfried
Billiet Wilfried
Billiouw Raymond14-10-192721-02-2010
Billoy Antoinette
Billoy Elisa
Billoy Emiel
Billoy Petrus27-11-192111-03-2006
Bilte Carolina
Bincquet Joseph03-11-191912-08-1986
Bincquet Lena20-10-191805-12-1998
Binnebeek Maria
Bintein Cyriel
Bintein Gaston
Bintein Joseph
Bintein Julia
Bintein Marcel
Bintein Marie
Bintein Zenobie
Biront Lucienne
Bisschop Adelina Maria06-07-1921
Bisschop Adiel07-02-192227-12-2019
Bisschop Eugenia
Bisschop Germainvoor 2023
Bisschop Irené
Bisschop Karel
Bisschop Laura
Bisschop Maria
Bisschop Roger
Bisschop Willy23-04-192808-05-1995
Bisschop Wimvoor 2014
Bisschop Yvonne
Bisschop Yvonne
Bittremieux Janine
Biva Frans
Biver René12-09-193725-11-2006
Bladt Jan Frans1963
Bladt Roger2009
Blaevoet Albert
Blaison Raoul
Blake Jacques
Blake-Hales Jamas
Blanchaert Albert
Blanchaert August
Blanchaert Daniël02-04-2009
Blanchaert Denise
Blanchaert Dirk
Blanchaert Eddyvoor 2019
Blanchaert Gaston
Blanchaert Ghislain
Blanchaert Irené
Blanchaert Marcel
Blanchaert Martin
Blanchaert René
Blanchaert Theophiel
Blanchard Ludovica
Blanckaert Albert1990
Blanckaert Anna
Blanckaert Annie
Blanckaert Basiel
Blanckaert Charles
Blanckaert Clara
Blanckaert Colette
Blanckaert Cordula
Blanckaert Cyriel29-03-192825-12-2005
Blanckaert Emelievoor 2023
Blanckaert Ferdinand13-12-191017-03-2000
Blanckaert François
Blanckaert Frans
Blanckaert Gilbert
Blanckaert Gustaaf05-01-192309-05-2005
Blanckaert Gustave
Blanckaert Jakobus Hypoliet
Blanckaert Jef
Blanckaert Joseph
Blanckaert Lieve2008
Blanckaert Louise05-06-192003-11-1988
Blanckaert Louise-Marie09-11-190523-02-1968
Blanckaert Lucvoor 2024
Blanckaert Ludovicus
Blanckaert Marcvoor 1997
Blanckaert Marcel
Blanckaert Maria13-06-192513-10-2000
Blanckaert Martha1981
Blanckaert Martha04-10-193114-06-2014
Blanckaert Maurits1984
Blanckaert Monique
Blanckaert Paula2014
Blanckaert Pegalia
Blanckaert Peter
Blanckaert Pieter
Blanckaert Prosper Paulus14-08-1912voor 2006
Blanckaert Rachel
Blanckaert Remi
Blanckaert René
Blanckaert Renilde
Blanckaert Robert
Blanckaert Roger
Blanckaert Roger
Blanckaert Silvère
Blanckaert Suzanne
Blanckaert Willem
Blanckaert Willy
Blanckaert Willy16-07-2023
Blanckaert Wivina2014
Blanckaert Yvette05-02-193227-07-2006
Blancke André
Blancke Angèlevoor 2015
Blancke Arnold1990
Blancke Audric
Blancke Augustinus
Blancke Charlotte
Blancke David
Blancke Désiré
Blancke Dirk
Blancke Franciscus
Blancke Gerarda07-02-1904
Blancke Godelieve
Blancke Henrica Catharina
Blancke Joanna
Blancke Joanna Cornelia
Blancke Joannes
Blancke Joannes
Blancke Joannes Franciscus
Blancke Josephus
Blancke Josephus Franciscus
Blancke Mady
Blancke Maria
Blancke Maria
Blancke Maria Cornelia
Blancke Maria Theresia
Blancke Marie Therese
Blancke Mieke
Blancke Noël
Blancke Oscar
Blancke Petrus Franciscus
Blancke Petrus Josephus
Blancke Rudy
Blancke Silvester
Blancke Simonne
Blancke Sophia
Blancke Walter
Blancke Yvettevoor 2015
Blancquaert Adolf
Blancquaert Anny1974
Blancquaert Cesar
Blancquaert Christina
Blancquaert Emiel
Blancquaert Joannes
Blancquaert Marc
Blancquaert Mariette
Blancquaert Martha
Blancquaert Remi
Blancquaert Serafien
Blancquart Marcella16-05-2000
Blankaert Louis
Blankaert Maurice Petrus08-08-190529-12-1971
Blankaert Oscar
Blankaert Raoul
Blankaert Roger Isidoor17-12-193604-06-1992
Blanpain Camille Jeanne Georgette10-12-190227-10-1972
Blanpain Fernand Constant Telesphore19-05-190928-08-1927
Blaton Edward
Blaton Lena
Blaton Simonne
Blaublomme Anne-Marie
Blaublomme Louis
Blauwaert Marie23-04-190401-08-1993
Blauwblomme Gerard
Blauwblomme Marie
Blauwblomme Mathilde
Blauwblomme Pharaïlde
Blauwe Henri
Blauwers Jozef
Blauwet August
Blauwet Guido23-11-192727-06-2002
Blauwet Maria23-04-191526-07-1954
Blauwet Pertti24-10-197816-04-1998
Blauwet Renilde
Bleijenbergh Maria
Blesseel Madeleinevoor 2004
Bleuzé Denisevoor 2019
Bleuzé Hermine
Bleuzé Rosalie
Bleyaert Adolf
Bleyaert Albert12-11-193203-2011
Bleyaert Arthur
Bleyaert Aurette Eugenie Marie05-02-193431-01-2006
Bleyaert Fernand
Bleyaert Jozef Albert Maria25-06-1912
Bleyaert Leonie Marie
Bleyaert Maria
Bleyaert Maurits Jozef21-01-1910
Bleyaert Michel
Bleyaert Raymondvoor 2023
Bleyaert René Jozef23-04-1900
Bleyaert Robert Charles20-10-192306-01-2009
Bleyaert Rosavoor 2021
Bleyen Livinus
Bleys Achiel
Bleys Jozefvoor 1988
Bleyweert Leopoldvoor 1984
Blieck Abeline Victorine
Blieck Achiel07-02-191030-01-1990
Blieck Alixe Sophie
Blieck Alphonse Charles12-08-1903
Blieck Amelie Sophie
Blieck André17-11-2007
Blieck Bérengère
Blieck Bertha
Blieck Camille Cyrille
Blieck Celine Emma
Blieck Celine Victorine
Blieck Emile Cyrille
Blieck Euphrasie
Blieck Flavie Eudoxie
Blieck Gerard Jules26-06-1909
Blieck Gilbert
Blieck Henri Joseph
Blieck Jeanne Marie Cornelie21-05-1901
Blieck Leon Jerome01-05-1900
Blieck Leon Leopold06-07-1902
Blieck Madeleine07-07-191201-08-1995
Blieck Marie Louise
Blieck Paul Joseph16-09-1904
Blieck Philomene
Blieck Romanie Lcuie
Blieck Simonne
Blieck Victorine Celine
Blijweert Edwin
Blijweert Rosalia
Blindeman Joseph
Block A.
Block Jules Maria28-12-193904-02-1945
Blockeel Ferdinand
Blockeel Marie Joseph
Blockeel Marie-Louise2008
Blockeel Theodule
Blockx Frans
Blockx Maria Elisabeth
Bloemen Josephina Maria Margaritha
Bloemen Jozef23-05-191027-04-1983
Bloemen Madeleine Laura26-08-190904-04-1996
Bloemmen Suzanne
Bloes Jerome
Bloes Norbert Henri19492021
Bloeyaert Frederic
Blom Achiel
Blom Leonie
Blom Margaretha Hendrika29-06-1907
Blom Nicolaas Gerardus
Blommaers Pieter
Blommaert August
Blommaert Bessi
Blommaert Eduard
Blommaert Eduard
Blommaert Florent
Blommaert Herman
Blommaert Imelda
Blommaert Jan Jozef
Blommaert Karel
Blommaert Leonora
Blommaert Marie-Jeanne
Blommaert Petrus
Blommaerts Leo Jozef
Blomme Achiel
Blomme Achille
Blomme Adrienne
Blomme Albert
Blomme Albert
Blomme Alexander
Blomme Alfred
Blomme Alice
Blomme Alice
Blomme Alois
Blomme André
Blomme André
Blomme André
Blomme André19-03-191605-06-1985
Blomme Andreas Mauritius06-06-1909
Blomme Angela
Blomme Anick
Blomme Anna Julia01-12-1921
Blomme Antoon1997
Blomme Antoon2015
Blomme Augusta Celina25-09-191211-09-2004
Blomme Barbara
Blomme Bérénice27-12-193124-03-2015
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Camiel
Blomme Carlos Gustaaf25-02-1951
Blomme Celia1974
Blomme Charles
Blomme Cyriel
Blomme Cyriel Omer
Blomme Daniël
Blomme Donald
Blomme Eddy
Blomme Eddy
Blomme Edmond
Blomme Eduard
Blomme Edward
Blomme Elodie
Blomme Eric Kamiel Jozef27-02-1952
Blomme Eugène1990
Blomme Franky
Blomme Frans1970
Blomme Frida Maria Marguerite08-02-193422-02-2010
Blomme Gaston
Blomme Gaston Hendrik04-01-192127-08-1972
Blomme Georges
Blomme Georges23-02-192225-02-2009
Blomme Georges André08-02-192924-04-2015
Blomme Georgette15-09-192917-04-1996
Blomme Geraldine
Blomme Gerard
Blomme Gerard29-12-192022-09-1998
Blomme Godelieve
Blomme Gustaaf Urbaan10-01-1920
Blomme Gustaaf Urbaan11-03-1920
Blomme Helena Maria23-07-1910
Blomme Hendrik
Blomme Henri
Blomme Herman
Blomme Hugo
Blomme Irené
Blomme Irma
Blomme Irmavoor 1976
Blomme Isabeau
Blomme Joseph
Blomme Joseph
Blomme Jules
Blomme Jules Prudent27-06-1922
Blomme Juliana Maria
Blomme Julianus01-03-1913
Blomme Julie04-12-191110-10-1992
Blomme Juul
Blomme Kamiel27-09-1913
Blomme Kristiaan
Blomme Leonie
Blomme Luc
Blomme Luc Marcel Helena10-06-19432003
Blomme Lucien
Blomme Lucien
Blomme Ludovicus
Blomme Ludovicus07-08-190910-08-1961
Blomme Madeleine
Blomme Madeleine10-09-190528-01-1991
Blomme Magdalena Maria Louisa11-05-192603-10-2018
Blomme Majella Maria03-11-192411-2007
Blomme Marc
Blomme Marcel
Blomme Maria
Blomme Marie-Louise
Blomme Marie-Louise2006
Blomme Mariette1997
Blomme Mark
Blomme Martha
Blomme Maurice25-05-1919
Blomme Maurice Cyriel Marie16-07-1931
Blomme Maurits21-06-192231-07-1994
Blomme Maurits Cyriel Herman23-12-192918-02-2023
Blomme Medard03-05-191827-08-1996
Blomme Melissa
Blomme Michel20-02-190907-09-1994
Blomme Norbertvoor 1929
Blomme Octaaf
Blomme Oscar
Blomme Oscar
Blomme Peter
Blomme Piet
Blomme Prosper
Blomme Richard22-07-1900
Blomme Rita
Blomme Roger
Blomme Roger
Blomme Roger16-11-192407-07-2001
Blomme Suzanne24-04-192611-09-1981
Blomme Urbaan Robert09-09-19212005
Blomme Valeer
Blomme Valeer Victor04-07-193306-2007
Blomme Wilfried
Blomme Willy
Blondé Jean
Blondé Louisettevoor 2023
Blondeau Jean
Blondeel Albert
Blondeel Alice02-09-191220-08-2001
Blondeel Angèle
Blondeel Angèle15-04-1900
Blondeel Anna2008
Blondeel Antoine Marie Jozef20-11-193407-12-2013
Blondeel Camiel
Blondeel Camiel
Blondeel Camiel
Blondeel Cécile
Blondeel Cornelia
Blondeel Emiel
Blondeel Erna
Blondeel Etienne18-03-192822-12-1989
Blondeel Florida
Blondeel Frans30-09-193312-03-1995
Blondeel Georges
Blondeel Helena
Blondeel Henri
Blondeel Hildavoor 2022
Blondeel Irma
Blondeel Ivonne
Blondeel Joannes
Blondeel Juliavoor 2022
Blondeel Julius Augustinus20-09-1907
Blondeel Lilian
Blondeel Louis
Blondeel Luciaan2006
Blondeel Ludo
Blondeel Mauritsvoor 1990
Blondeel Medard03-05-191317-02-1952
Blondeel Nora1972
Blondeel Odiel02-1985
Blondeel Odilus
Blondeel Oscar
Blondeel Petronella
Blondeel Rita01-12-195219-12-2003
Blondeel Rolandvoor 2019
Blondeel Roland23-02-193603-11-1999
Blondeel Romanie
Blondeel Willy
Blondelle Etienne
Blondelle Gaspard
Blondelle Marcel Roger15-09-1921
Blondelle Maria
Blondelle Mario Etienne Joseph05-09-196804-09-1987
Blondelle Napoleon
Blondia Alfons
Blondia Julia
Blondia Julia
Blondia Louise
Blondia Oswald26-02-194922-07-2022
Blondia Robbyvoor 2019
Blontrock Alice10-04-190014-05-1967
Blontrock André
Blontrock Annelien Riet Hilde21-02-199322-02-1993
Blontrock Cyriel
Blontrock Elsje
Blontrock Elza
Blontrock Emilie
Blontrock Franciscus
Blontrock Gerard16-10-191623-04-1970
Blontrock Gudula
Blontrock Guido
Blontrock Jerome
Blontrock Joël
Blontrock Lea
Blontrock Lionel
Blontrock Lutgart
Blontrock Margareta
Blontrock Maria
Blontrock Michiel08-01-199219-03-2007
Blontrock Oscar17-06-190821-01-1966
Blontrock Petrus07-11-190108-05-1983
Blontrock Richard
Blontrock Steffy
Blontrock Urbanie30-01-190130-10-1944
Blontrock Wilfried22-02-194201-05-1942
Bloquiaux Willy
Blot Marie Henritte Charlotte
Blouwblomme Eduard
Blouwe Frans2008
Bluekens Jan23-01-190624-09-1986
Blyau Johan
Blyweert Pierre
Bobelyn Medard04-08-192924-06-1991
Bocarren Achiel
Boccave Gilbert
Boccave Madeleine
Bocher Wendy
Bockaert Alice
Bockaert Cyriel
Bockaert Emiel
Bockaert Ernest
Bockaert Jeanine
Bockaert Maurits
Bockaert Rene
Bocklandt Eduard
Bocklandt Stephanie
Bocksoen Julien11-05-191622-12-1994
Bocksoen Rudy02-04-195722-11-1996
Bockstael Achiel
Bockstael René
Bockstaele Alfons Ferdinand
Bockstaele Elvire
Bockstaele Hortentia
Bockstaele Lucien28-10-192310-12-1994
Bockstaele Remi
Bockstaele René
Bockstal Maria
Bockx Mariette16-01-193423-11-2015
Bockxstael Rita
Bocqué Jan Jozef
Bocqué Karl
Bocqué Robrecht
Bocquez André
Boddaert Firmin
Boddez Alice
Boddez Alice
Boddez Angèle
Boddez Carolus
Boddez Charles
Boddez Francis Hendrik
Boddez Gerard
Boddez Godelieve
Boddez Irène
Boddez Jules
Boddez Laurent
Boddez Ludovica
Boddez Margaretha03-10-192205-02-2002
Boddez Maria
Boddez Maria
Boddez Martha
Boddez Michel
Boddez Oscar
Boddez Prudence
Boddez Virginie
Boddez Virginie
Boddin Alidor
Boddin Leonard
Bode Albert
Bode Jan
Bode Jozef
Bode Marie-José
Bode Walter
Bodema Johann Diederich
Boden Eric
Boden Franciscus
Boden Jos
Boden Maria
Bodequin Juul
Boderez Joannes Franciscus
Boderi Eliza
Bodgie Maria
Bodijn Antoon
Bodijn Gerard
Bodijn Pol
Bodijn Valère
Bodino Leo
Bodix Cecilia
Bodt Germana Mathilde Ghislena
Bodyn Georges Maurice Arthur Joseph03-10-19332009
Bodyn Georgetta Maria09-06-1925
Bodyn Judith
Bodyn Laura22-03-1915
Boé Edmond Louis Gédéon19051977
Boé Gabrielle1904
Boeckaert Freddy
Boeckaert Maurice
Boeckaert Roger
Boeckx Jef1973
Boeckx Josephus
Boeckx Prosper
Boecquaert Raimond08-01-191106-03-1967
Boecxstaens Maria Coleta Leonia
Boedt Emiel
Boedt Euphrasie07-06-190213-10-1995
Boedt Isidoor
Boedt Jerome10-04-191319-06-1984
Boedt Joanna
Boedt Leon04-08-193214-09-2007
Boedt Malvina
Boedts Henri
Boedts Jerôme
Boehme Louis15-04-190904-01-1980
Boëhme Thérèse
Boekland Anna
Boel Emiel
Boel Flora
Boel Mariette09-09-191408-05-1993
Boel René
Boelaert Gabrielle
Boelaert Katrien
Boelaert Paul
Boelaert Raoul Bruno Pharaïlde Albert23-01-1915
Boelaert Yvonne2020
Boeleart Irenevoor 1995
Boelens Achelles Josephus06-02-191317-02-1998
Boelens Achiel2002
Boelens Aimé
Boelens Annie
Boelens Arsein19-03-192828-08-2016
Boelens Arthur
Boelens Bruno
Boelens Camiel
Boelens Edmond
Boelens Eduard03-12-191203-01-1991
Boelens Francies
Boelens Irène
Boelens Juliaan
Boelens Julianus
Boelens Karel
Boelens Karel
Boelens Maria
Boelens Marie-Louise
Boelens Maurice
Boelens Odemaar Edward Ghisleen23-06-1914
Boelens Oscar
Boelens Patrick
Boelens Philomena
Boelens Raymond
Boelens René2000
Boelens Roger
Boels Anna Irma Maria Sabina13-09-1906
Boels Elza Maria Julia22-01-1906
Boels Leo Felix28-06-1910
Boels Louis
Boels Luc
Boels Pierrevoor 2015
Boels Rogervoor 2014
Boels Rosa Maria Gabriella26-02-1908
Boels Theodore
Boemans Jeanne
Boemans Julienne
Boen Hippolyte2005
Boënne Adhemar
Boënne Hilaire
Boënne Leonoe
Boënne Marcel
Boens Augusta Maria
Boens Simonna Elodie
Boeraeve Hendrik30-01-191217-08-1997
Boeraeve Marijke
Boeraeve Mirthe
Boeraeve Philomène
Boeraeve Rosa
Boeraeve Sabine
Boerjan André
Boerjan Cesar23-05-191614-02-2010
Boerjan Charles
Boerjan Eugénie
Boerjan Ludovica
Boers Leo
Boersma Nell
Boes Antoine
Boes Antoine
Boes Bertrand
Boes Cecile
Boes Gerard
Boes Germain Anna Maria26-07-1904
Boes Gilbert
Boes Hortensia
Boes Jozef Gaston01-03-19081992
Boes Lauretta Augusta Anna Margaretha12-09-19421992
Boes Leonie
Boes Luc
Boes Maria
Boes Pierre
Boes Rachel
Boesman Emile
Boesmans Armand
Boesmans Jozef
Boesmans Mariette
Boessens Isabella Clara
Boete Jozef
Boete Raymond Henri09-09-1929
Boeten Gerardavoor 2013
Boeve Albert
Boeve André
Boeve Godelieve
Boeve Johanna
Boeve Jozef
Boeve Maria
Boeve Robert2004
Boeve Roger
Boey Achielvoor 2019
Boey Georges
Boey Jessyvoor 2019
Boey Joanna
Boey Johanna
Boey Julienvoor 2019
Boey Renilde
Boey Victor
Boeyaert Pierre
Boeyckens Flor
Boeykens Armand
Boeykens Flor
Boeykens Josepha Emerantia25-01-193414-10-2018
Boffel Camiel
Boffin Antoine
Boffin Guillaume
Boffin Lucien
Boffing Henri
Bogaert Adolf
Bogaert Adrien
Bogaert Agnes
Bogaert Albert
Bogaert Albert
Bogaert Albert20-02-191526-06-1980
Bogaert André
Bogaert Andrévoor 1996
Bogaert Andrévoor 2018
Bogaert August
Bogaert Bertha
Bogaert Camiel
Bogaert Chris2008
Bogaert Clement2013
Bogaert Cyrillus Julianus
Bogaert Denise Georgette18-01-194624-03-2015
Bogaert Elza Maria19-02-191731-10-2007
Bogaert Emiel
Bogaert Firmin
Bogaert Georges
Bogaert Georgette23-07-2017
Bogaert Gerard
Bogaert Ghislain
Bogaert Gilbert
Bogaert Gilbert08-12-193015-02-1994
Bogaert Hector Joseph
Bogaert Henri
Bogaert Henri22-07-192013-09-1947
Bogaert Herman1979
Bogaert Hildevoor 2019
Bogaert Honoré
Bogaert Hortence
Bogaert Jeaninnevoor 2008
Bogaert Jeanne
Bogaert Jeannettevoor 2018
Bogaert Joséevoor 2018
Bogaert Joseph Daniel
Bogaert Josephus
Bogaert Jozef
Bogaert Jozef
Bogaert Jozef
Bogaert Judoca
Bogaert Jules
Bogaert Juliana
Bogaert Julien
Bogaert Julienne
Bogaert Leonie
Bogaert Louisa
Bogaert Lucien
Bogaert Lucienne
Bogaert Marc
Bogaert Marc1987
Bogaert Marcelvoor 2000
Bogaert Marcellus11-05-1900
Bogaert Margriet
Bogaert Maria
Bogaert Maria
Bogaert Maria18-02-191515-01-1995
Bogaert Marie
Bogaert Marie Cécile
Bogaert Martha15-10-191029-07-1918
Bogaert Michelvoor 2018
Bogaert Noël
Bogaert Octavie
Bogaert Omer
Bogaert Ovide
Bogaert Paul
Bogaert Petrus
Bogaert Petrus
Bogaert Petrus
Bogaert Pierre
Bogaert René
Bogaert René
Bogaert René13-04-190515-05-1931
Bogaert Richard
Bogaert Robert07-10-193619-03-2001
Bogaert Roger
Bogaert Rosa
Bogaert Sidonie
Bogaert Simonne
Bogaert Sophie1997
Bogaert Suzanna
Bogaert Sylvère13-05-1973
Bogaert Theophiel
Bogaert Victor
Bogaert Willy
Bogaert Zenobie
Bogaert Zoë
Bogaerts Alfons
Bogaerts Anna Catharina
Bogaerts Bessie
Bogaerts Carolina21-11-190706-09-1983
Bogaerts Hilda17-08-192217-08-1998
Bogaerts Jacobus26-01-194015-03-2006
Bogaerts Jozef
Bogaerts Jozef
Bogaerts Judith
Bogaerts Karel
Bogaerts Lena
Bogaerts Ludovicus
Bogaerts Maria
Bogaerts Maria Catherina
Bogaerts Pierre
Bogemans Elisabeth
Boghaert Arnold
Boghaert Leon
Boghaert Remi
Bohez Alfred
Bohez Arthur
Bohez Camiel
Bohez Cyriel
Bohez Gaston
Bohez Henri
Bohez Louise
Bohez Maria
Bohez Octavie
Bohez Tony03-04-197028-07-2011
Bohijn Cecile2014
Boi Cyriel
Boi Jan
Boijens Johanna Catharina
Boiko Olga
Boingen Albert
Boisdenghien Raymond
Bol Roger
Boldens Arsène
Boldens Felix
Bolders Stefke
Boljau Frans
Bollaert Arsène
Bollaert Camiel17-07-192103-12-2000
Bollaert Elisabeth02-02-190115-02-1996
Bollaert Emile
Bollaert Erna17-02-193810-04-2022
Bollaert Frans
Bollaert Gaston
Bollaert Ivonne
Bollaert Jules Albert28-07-191604-03-1950
Bollaert Juliana
Bollaert Marie Christine
Bollaert Martha28-11-192021-12-2002
Bollaert Norbertvoor 2022
Bollaert Viviane
Bollaire Amelie10-03-1908
Bolle Clara Maria22-11-193118-11-1994
Bolle Cordula
Bolle Honoré
Bolle Juliana
Bolle Leon
Bolle Louise
Bolle Marie
Bolle Maurice19-09-190403-05-1994
Bolle Oscar27-01-192122-08-1980
Bolle Raymond
Bolle Roger
Bolle Victorine
Bollé Alphonsine Sylvie Marie14-01-1902
Bollé Mariavoor 2019
Bollé Petrus Leonard Jozef09-03-1900
Bolleire Arnout
Bolleire Frans
Bolleire Frida
Bolleire Lena
Bollen Georges2012
Bollenberg Camillus
Bollenberg Emma
Bollengier Daniel
Bollengier Robert10-09-192517-07-1998
Bollens Camiel1942
Bollens Diana
Bollens Edouard
Bollens Emelia
Bollez Cecile16-02-1919
Bolliou André
Bolliou Gentiel
Bolliou Maria
Bomans Lutgart
Bombeeck Odilon
Bombeke André25-05-191826-03-1996
Bombeke Arie
Bombeke Cyriel
Bombeke Jeanne
Bombeke Johan
Bombeke Jonathan
Bombeke Marcel1969
Bombeke Maria
Bombeke Raymond
Bomberna Arthur
Bomberna Edmond
Bomberna Julien17-04-190024-07-1975
Bomberna Magdalena Maria10-08-1920
Bomberna Maria
Bomberna Roger
Bomgars Maria Petronella
Bommelé Romain Clement Julien17-10-194204-2011
Bonacini Edda
Bonacini Gerniniano
Bonamie Christiane09-09-193320-05-2016
Bonamie Cyriel
Bonamie Freddy
Bonamie Gerardvoor 2023
Bonamie Hilaire
Bonamie Jan
Bonamie Jozefvoor 1960
Bonamie Laurens2012
Bonamie Raymond
Bonamie Rita
Bonamie Trees
Bonamie Yvonne
Boncquet Elisa Maria
Boncquet Stefanie
Bondroit Julien20-10-190310-04-1999
Bondue Joël2011
Bondue Paul
Bondue Rik
Bonduel Camiel
Bonduel Marie
Bonduelle Achiel
Bonduelle Antoine14-12-192629-05-2010
Bonduelle Lucien
Bonduelle Marcel
Bonduelle Roger22-11-192010-01-2008
Bonduwe Jerome10-06-190722-05-1998
Bonduwelle Maurice
Bongiovanni Pietro Carlo11-05-191412-06-1990
Bonheure Emile
Bonheure Renatus
Boni Alphonse
Bonje Michael
Bonnaerens Denedictus
Bonnaerens Ivo
Bonne Adelaïde
Bonne Alfons Henri25-06-1918
Bonne Alphonsus03-08-1901
Bonne Bjorn
Bonne Emeric
Bonne Gabriella Maria26-12-1913
Bonne Godelieve
Bonne Joannes Eduard Leon27-04-1923
Bonne Julianna24-02-1904voor 1987
Bonne Ludovica
Bonne Ludwina
Bonne Marcel
Bonne Maria14-04-193314-01-2008
Bonne Martha
Bonne Paula
Bonne René Séraphien25-04-194525-11-1997
Bonne William
Bonneel Gérard31-07-190604-03-1999
Bönner Anna Maria20-01-192130-09-1978
Bonnet Eduard
Bonnet Ida
Bonneure Elise
Bonneure Leentje
Bonnez Gerard
Bonnfaes Florimond
Bonnier Martine21-05-194625-12-2010
Bonny Adriën05-10-191906-12-1979
Bonny Alfons
Bonny August
Bonny Camiel
Bonny Charles23-05-191115-04-2001
Bonny Eugene Henri20-04-190607-09-1993
Bonny Florimond
Bonny Gerda
Bonny Gilbert
Bonny Gustaaf
Bonny Helena
Bonny Helena13-09-191423-03-1991
Bonny Joseph
Bonny Jozef
Bonny Jules
Bonny Kurt
Bonny Lucien
Bonny Maurice1989
Bonny Melanie
Bonny Remi
Bonny Wilfried
Bonnyns Louisa
Bonte Achiel10-01-193827-11-2021
Bonte Adèlevoor 2023
Bonte Adrienne Marie07-01-1901
Bonte Albrecht
Bonte Alida Maria10-12-190319-10-1990
Bonte André1969
Bonte André
Bonte Andrévoor 2009
Bonte Anne
Bonte August
Bonte August
Bonte Augustina
Bonte Bertha
Bonte Celina Maria
Bonte Charles
Bonte Christiaan
Bonte Cyriel
Bonte Cyrille
Bonte Daniël
Bonte Eduard
Bonte Eleonor
Bonte Emerantia
Bonte Emiel08-12-192304-02-2002
Bonte Emiel Alfons13-12-1901
Bonte Euphrasie06-12-1902
Bonte Ferdinand Cyrille09-05-1900
Bonte Fernand04-12-193105-02-2020
Bonte Firmin08-2016
Bonte Firmin
Bonte Gabriël05-08-192817-12-2001
Bonte Gentil Triphon19-09-192002-1991
Bonte Georges
Bonte Gerard
Bonte Gerard14-06-190724-08-1981
Bonte Gerard03-07-191120-04-1992
Bonte Germana Marie13-09-1911
Bonte Gilbert2013
Bonte Gilbert21-02-194210-05-1968
Bonte Godelieve05-07-191612-11-1994
Bonte Guido
Bonte Herlinde
Bonte Hilaire
Bonte Joannes
Bonte Jozef
Bonte Laura Paula Maria12-06-1919
Bonte Leon11-03-192121-11-2004
Bonte Leonard
Bonte Leopold
Bonte Lia15-03-192202-12-1983
Bonte Louis
Bonte Louis
Bonte Malvina
Bonte Marcel Adolf26-03-19141990
Bonte Margareta
Bonte Margriet
Bonte Maria
Bonte Maria
Bonte Maria Marguerite
Bonte Marieke2001
Bonte Marie-Rose30-08-192502-05-1943
Bonte Martinus
Bonte Maurice26-05-191216-08-1985
Bonte Michel Jozef Petrus26-11-1905
Bonte Nera
Bonte Noël
Bonte Oscar
Bonte Paula Rachel Maria18-05-1913
Bonte Petrus Aloysius13-11-1914
Bonte Pieter
Bonte Rachel
Bonte Rachel
Bonte Rachel Maria01-02-1909
Bonte Raoul1980
Bonte Raphaëlvoor 2023
Bonte Remi
Bonte René
Bonte René
Bonte Richard
Bonte Robert
Bonte Roger
Bonte Roger26-04-191718-05-1987
Bonte Roger Alfons Marcel07-11-192325-11-2003
Bonte Romania
Bonte Rosa11-08-190110-10-1989
Bonte Ruffyn Leo07-03-193010-08-1965
Bonte Willy
Bontemps Roland
Bontinck Basiel
Bontinck Charlesvoor 2019
Bontinck Julia04-06-1904
Bontinck Marie-Louise
Bontinck Mathias
Bontridder Emiel
Bontrock Gaspar
Boogaerts Hélène
Boogmans Maria Prudentia
Boom Blanda Sara11-05-190618-12-1960
Boom Elza02-01-190230-09-1993
Boom Florina Marie24-03-190525-05-1993
Boom Henri
Boom Jan
Boom Kamiel
Boom Lucien22-07-192826-06-1941
Boom Maurice08-02-190423-07-1978
Boomgaert Alex
Boomgaert Gerard
Boomgaert Sabine
Boon Amedee
Boon Emile
Boon Emma
Boon Jan
Boon Jean
Boon Joseph1977
Boon Marc
Boonaert André
Boonaert August
Boonaert Daniël
Boonaert Jozef
Boone Adhemar
Boone Agnes09-01-194305-12-1978
Boone Albert
Boone Albert
Boone Albert
Boone Alfons
Boone Alfons
Boone Alfons
Boone Alfredina Elza31-05-191220-11-1996
Boone André
Boone Arthur
Boone August
Boone August25-02-191630-05-1975
Boone Bartje
Boone Basiel
Boone Bertha
Boone Camiel Cyriel
Boone Cecilevoor 2023
Boone Christine
Boone Christine27-11-193628-12-1978
Boone Clementvoor 2003
Boone Daniël
Boone Denise29-04-193123-02-1950
Boone Edithe
Boone Elodie Frans1912
Boone Elza
Boone Emiel14-10-192413-02-1945
Boone Fernandvoor 2023
Boone Firmin
Boone Florent
Boone Florida Gilberte03-09-190103-11-1901
Boone Gabriëlle
Boone Gaby
Boone Georges
Boone Gerard
Boone Gerard
Boone Gérard
Boone Herman
Boone Hippolyte
Boone Irma Frans Leon19312017
Boone Jan
Boone Josephus Arnoldus
Boone Jules
Boone Julien Marguerite22-02-190022-06-1960
Boone Katty
Boone Leon François27-07-190629-07-1996
Boone Leon Leonard03-06-1903
Boone Madeleine Emile11-03-190713-10-1907
Boone Marc03-11-2006
Boone Marcel
Boone Marcel
Boone Marcel08-12-192213-05-1994
Boone Margareta Angela09-08-192627-08-2016
Boone Maria
Boone Maria 1913
Boone Maria Prudentia
Boone Marie Therese08-09-194510-07-1946
Boone Martha Nathalia Serafien14-12-1908
Boone Maurice
Boone Maurice
Boone Maurice Elodie19402001
Boone Maurice Marie19-11-1910
Boone Maurits
Boone Monique2011
Boone Noël16-12-194713-01-2007
Boone Oscar
Boone Paul
Boone Paula
Boone Paulus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Petrus
Boone Pierre
Boone Raymond
Boone Remi
Boone Rene19121994
Boone Rogervoor 2023
Boone Suzanne Maria Roger19262016
Boone Theresevoor 2023
Boone Yvonne
Boone Yvonne
Boonegaes Rosaria
Boonen Alice
Boonen Anna
Boonen Elodie08-03-191609-04-1964
Boonen Godelieve
Boonen Hubertine
Boonen Jef
Boonen Laura
Boonen Lydie
Boonen Magda
Boonen Valerie
Boonet H.
Boost Danielle
Booten Frans
Booten Fredericus
Booy Denise
Booy Marcella
Bordes Maria
Bordeyne Denise01-10-193131-12-2016
Bordon Jos08-08-195909-11-2005
Borence Arnaud06-03-200405-12-2005
Boret André
Borgers Basile
Borghgraef Martha
Borghys Jules
Borginjon Camilla Maria08-01-190805-04-1990
Borgmans Johannes Constantinus
Borgo Edmond Oscar Cornelius23-04-193928-07-2002
Borgo Herman Firmin05-03-192109-03-1921
Borgo Jan Henri14-12-192129-06-1922
Borgo Réginald Cyrille Richard26-07-196110-03-2007
Borgo Roger Robert Cornelis01-07-193402-01-2007
Borgonjon Albert Jozef05-10-191506-04-1962
Borgonjon Boudewijn
Borgonjon Camielvoor 1970
Borgonjon Edmond
Borgonjon Franciscus
Borgonjon Gabriella Alice Maria28-08-192603-12-2012
Borgonjon Gaston Jozef Alfons27-09-1903
Borgonjon Hector21-01-1910
Borgonjon Hubert07-09-194011-2007
Borgonjon Laurette 19442002
Borgonjon Magdalena22-03-190812-12-1975
Borgonjon Marcel22-10-1916
Borgonjon Maurits Jozef25-03-1910
Borgonjon Omer24-12-190106-10-1967
Borgonjon Omer Jozef Arthur18-06-1908
Borgonjon Pieter
Borgonjon Pieter Aulu-Gelle V.26-05-1906
Borgonjon Rachel2015
Borgonjon Roger Jozef15-03-193604-10-2012
Borgonjon Simona Maria Magdalena23-02-192926-08-2015
Borgonjon Simone Magdalena Emma Maria01-08-192012-1991
Borgonjon Suzanna Maria Christella14-12-1911
Borgonjon Sylvie
Borgonjon Valentina Maria17-02-1907
Borkelmans Yvonne07-07-192118-12-2003
Borlé André Joseph18-04-1920
Borlé Maria08-01-192106-12-1957
Borlé Maria Magdalena07-04-1922
Borloo Hermina
Borloo Louis
Borloo Victor1999
Bormans Alice
Borms Alfons
Borms Emiel26-07-19301981
Borms Kamiel
Borms Lodewijk Eduard13-10-190007-08-1955
Borny André
Borny Marcel
Borny Pieter
Borra Aimé
Borra Ingrid
Borra Maurice
Borra Omer
Borra Oscar
Borra Remi
Borré Daniëla
Borremans Betina
Borremans Egidius
Borremans Jacques
Borremans Joannes Franciscus
Borremans Madeleine
Borremans Maria Theresia
Borremans Paulina26-08-1917
Borremans Petrus
Borremans René
Borremans Robert
Borremans Victor
Borremans Walter
Borret Blanche
Borret Cecile
Borret Gustaaf
Borret Inge
Borret Jan
Borret Marie-Anne
Borrezée Sylvie
Borrizée Robert
Bos Bertha
Bos Emiel
Bos Gustaaf
Bos Marius Hendrik06-04-190411-04-1984
Bos Marius Johannes09-05-193006-2004
Bos Robert
Boscart Roland
Bosch Achiel
Bosch Anita Valentina05-11-195326-12-2009
Bosch Benoni
Bosch Emma
Bosch Irène
Bosch Julianus Eugeen06-12-192113-07-1978
Bosch Marie
Bosch Martine
Bosch Otto
Boschmans Franciscus
Boschmans Joris25-04-192121-01-1983
Boschmans Simone26-09-192008-08-2011
Boschmans Yvonne07-04-1922
Bosman Bernadette
Bosman Charles08-08-190406-09-1979
Bosman Florine Marie Clotilde
Bosman Frans
Bosman Jozef
Bosman Louis
Bosman Marcella Marie13-11-1913
Bosman Michel
Bosman Petrus
Bosman Roger
Bosmans Albert
Bosmans Alfons
Bosmans Armand
Bosmans Fernandvoor 2023
Bosmans Florimond Joseph12-10-19251999
Bosmans Gabrielle
Bosmans Hendrik
Bosmans Jean-Baptiste
Bosmans Marc04-06-195726-01-1999
Bosmans Maria
Bosmans Petrus
Bosmans Pol
Bosmans Virginie
Bosquet Jules
Bossaer Elisabeth Maria Marguerite24-01-192526-04-2003
Bossaer Jacoba
Bossaer Jozef Jules13-03-193010-07-1993
Bossaer Livina
Bossaert Ferdinand
Bossaert Gaspar14-07-191719-02-1998
Bossaert Heide19902013
Bossaert Herbert
Bossaert Ivonne
Bossaert Jocelyne31-03-196130-01-2008
Bossaert Julien
Bossaert Liesbeth
Bossaert Marguerite
Bossaert Marguerite
Bossaert Paul
Bossaert Robrechtvoor 2019
Bossaert Roger
Bossaert Roger1997
Bossant Emiel
Bosschaert Marcel
Bosschaerts Gilbert
Bosschem Alfons
Bosschem Erna
Bosschem Firmin
Bosschem Jules
Bossee Etienne18-11-195220-11-1970
Bossee Maria Henriette29-12-191116-05-1990
Bossée Angèle
Bossée Leonie
Bossée Yvonne25-12-192013-03-2012
Bossers Jaak
Bossier Akbert19-01-191221-04-1999
Bossier Alfons
Bossier Frans
Bossier Hendrik
Bossier Lieven31-10-195109-07-1992
Bossier Luc03-10-194409-02-2000
Bossier Odette31-08-194131-10-2011
Bossier Odiel30-11-190907-02-1993
Bossier René22-03-192313-12-2001
Bossier Werner15-09-194007-10-2004
Bossu Achiel
Bossu Georges26-08-193104-10-2005
Bossu Georgette11-05-193015-04-2011
Bossu Maurits14-10-192208-02-2006
Bossue Dimitri
Bossut René
Bossuyt Agnes15-07-190820-04-1995
Bossuyt Albert
Bossuyt Albert
Bossuyt Albert Leopold20-01-191814-10-1975
Bossuyt Alida
Bossuyt Aloysius
Bossuyt André2009
Bossuyt André31-10-192414-05-1981
Bossuyt Angèle
Bossuyt Angelus
Bossuyt Anna
Bossuyt Cécile
Bossuyt Charlotte08-09-191905-06-1997
Bossuyt Cyriel
Bossuyt Dorine10-04-196716-08-1989
Bossuyt Elisabeth07-01-192025-05-2009
Bossuyt Elisabeth06-02-192209-03-2007
Bossuyt Emma
Bossuyt Emma
Bossuyt Eugenie
Bossuyt Felicien16-07-191428-09-1987
Bossuyt Firmin
Bossuyt Firmin04-11-192305-04-2003
Bossuyt Frank21-10-195611-08-1968
Bossuyt Frans20-07-193504-04-1992
Bossuyt Georgine21-08-192709-02-2006
Bossuyt Henri
Bossuyt Irma19-03-190812-06-1973
Bossuyt Jan
Bossuyt Jerome
Bossuyt Joseph
Bossuyt Joseph
Bossuyt Josué
Bossuyt Jozef
Bossuyt Jules
Bossuyt Justina
Bossuyt Ludovicus
Bossuyt Magdalena
Bossuyt Marcel
Bossuyt Margaretha
Bossuyt Maria
Bossuyt Maria
Bossuyt Maria
Bossuyt Maria11-04-190205-02-1986
Bossuyt Maria14-01-190823-04-2003
Bossuyt Marie-Louise
Bossuyt Marjan2015
Bossuyt Maurice
Bossuyt Maxime
Bossuyt Melanie
Bossuyt Paul
Bossuyt Paulvoor 2021
Bossuyt Paul31-12-191802-06-2001
Bossuyt Rachel01-08-192325-03-2006
Bossuyt Remivoor 1984
Bossuyt Renaldo05-09-195122-06-1998
Bossuyt Roger04-03-191917-07-1983
Bossuyt Silvie
Bossuyt Urbanus
Bossy Gabriel
Bossy Kamiel
Bossy Martha
Bosteels Anna Maria
Bosteels Armand
Bosteels Béatrice
Bosteels Jacques
Bosteels Jeanne
Bosteels Jean-Pierre
Bosteels Joannes Baptiste Theodorus
Bosteels Marie-Thérèse
Bosteels Ward
Bosteyn Leon Zulma25-08-192706-2007
Bostijn Henri
Bostoen Alfons
Bostoen Aniie
Bostoen Christiana Maria Clemence Theofiel29-07-19282012
Bostoen Germain Gilbert07-04-192604-09-1983
Bostoen Germaine
Bostoen Germaine
Bostoen Gilbert
Bostoen Hubert28-07-193325-09-2008
Bostoen Jenny
Bostoen Joanna04-07-191321-12-2010
Bostoen Joannes
Bostoen Jozef
Bostoen Julia
Bostoen Julia Bertha17-04-190213-05-1981
Bostoen Julien
Bostoen Martha23-02-191514-11-1936
Bostoen Michel06-10-190416-08-1976
Bostoen Palmyre05-09-190826-03-1979
Bostoen Petrus
Bostoen Roger
Bostoen Theresia
Bostoen Willy
Bostyn Andries2009
Bostyn Anna Madeleine19-12-190819-02-1972
Bostyn Caroline
Bostyn Eddy
Bostyn Elisabeth
Bostyn Georges
Bostyn Jules
Bostyn Jules
Bostyn Madeleine19-10-1977
Bostyn Omer
Bostyn Remi
Boterbege Ferdinandus
Boterberge Elisa Maria
Boterberghe Leonie
Boterdaele Edith
Boterdaele Leon Josèph21-01-1920
Boterman Arsène
Boterman Arthur
Boterman Ernest
Boterman Maurice
Bothuyne André
Bothuyne Maria
Bothuyne Roger
Bots Irma
Bots Rie
Botte Marie
Botte Maurice
Botte Simon
Bottelberghe Donald Julius Elza29-12-194721-06-1999
Bottelberghe Gustaaf
Bottelberghe Kamiel
Bottelberghe Myreille
Botteldoorn Hilaire
Bottelier Adriana Jozef28-02-190106-1992
Bottelier Alice Augusta11-06-1908
Bottelier André12-07-1905
Bottelier Bertha Estella05-06-1910
Bottelier Bertha Maria12-03-1904
Bottelier Helena Maria17-01-1904
Bottelier Jeannette
Bottelier Juliaan Jozef25-02-190228-01-1948
Bottelier Juliana Agnes Maria03-12-1912
Bottelier Leopold Juliaan02-04-190702-06-1974
Bottelier Maria Agnes03-05-1906
Bottelier Raymond Joseph31-01-1912
Bottelier Richard Gaspar13-11-1907
Botterberge Augusta
Botterman Albert Jozef16-08-1918
Botterman André
Botterman Sophia
Bottu Michel
Botty Catherine
Bouba Ileana
Bouba Martha
Bouchaert Achille Cyrille07-02-1910
Bouchaert Bertha05-06-191015-02-2002
Bouchaert Gerard
Bouchaert Raymond
Bouche Irène
Bouche Marc
Bouché Anna22-08-191213-07-1977
Bouché Theresia
Boucherie Antoinette10-11-190407-04-1982
Boucherie Helenevoor 1989
Boucherie Jean Marie31-01-193509-05-1989
Boucherie Joseph2013
Bouchery Joseph
Bouchez Theo2014
Bouchier Albert
Bouciqué Anna
Bouciqué Gilbert
Bouciqué Godelieve04-06-191108-01-1994
Bouciqué Guido
Bouciqué Luc
Bouciqué Marc
Bouciqué Pia
Bouciqué Prosper
Bouciqué Rika
Bouciqué Robert
Bouckaert Agnes
Bouckaert Alainvoor 2015
Bouckaert Alberik
Bouckaert Albert27-04-191829-10-2002
Bouckaert Alidor
Bouckaert André
Bouckaert André José17-01-193812-02-1977
Bouckaert Arsène
Bouckaert Bernard
Bouckaert Chantal
Bouckaert Christophe
Bouckaert Cyriel
Bouckaert Filiep
Bouckaert Frans
Bouckaert Gabriëlvoor 2013
Bouckaert Gaston
Bouckaert Gilbert
Bouckaert Henri
Bouckaert Henri
Bouckaert Imelda
Bouckaert Jos
Bouckaert Joseph
Bouckaert Joseph
Bouckaert Jozef
Bouckaert Jozef
Bouckaert Julia
Bouckaert Julien
Bouckaert Julien
Bouckaert Karel1982
Bouckaert Leon
Bouckaert Léon
Bouckaert Louis1962
Bouckaert Madeleine
Bouckaert Magdalena Maria25-08-1910
Bouckaert Margaret
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Maria
Bouckaert Marie
Bouckaert Marie-Madeleine
Bouckaert Maurice
Bouckaert Orinda
Bouckaert Pegalie
Bouckaert Petrus
Bouckaert Petrus
Bouckaert Pierre
Bouckaert Rachel
Bouckaert Raf
Bouckaert René
Bouckaert Richard
Bouckaert Richard
Bouckaert Robert
Bouckaert Robert16-12-190318-12-1920
Bouckaert Robert22-01-191016-11-1982
Bouckaert Silvie
Bouckaert Thérèse05-09-194318-06-1996
Bouckaert Urbanie
Boucké Georgette12-03-192302-06-1997
Boucké Victor15-10-191106-12-1998
Bouckenaere Amelie
Bouckenhooghe Jan
Bouckhout Agnes
Bouckhout Erice
Bouckhout Georges
Bouckhout Julesvoor 2001
Bouckhout Julia
Bouckhout Maria
Bouckhout Maria
Bouckhout Valeer
Bouckhuyt Floris19-01-190712-09-1965
Bouckhuyt Marcel1989
Boucneau Marie-Louise02-01-193303-08-2021
Boucneau Noël18-04-192804-03-1983
Boucquaert Antoon Jozef03-02-193027-03-2002
Boucquaert Luc2007
Boucquaert Victoria
Boucqué Kurt
Boucquet Jean12-12-190622-05-1985
Boucquet Rita Louise17-06-195101-05-2007
Boucquey Gery
Boucquey Henri
Boucquez Cyriel
Boucquez Frans
Boucquez Frans
Boucquez Gaspar
Boucquez Georgette
Boucquez Henri
Boucquez Henri
Boucquez Hippoliet
Boucquez Irena
Boucquez Julius
Boucquez Madeleine22-03-192324-05-2009
Boucquez Margaretha
Boucquez Maria
Boucquez Marie-Louise
Boucquez Rachel
Boudengen Leon
Boudenoodt Augusta
Boudewijn Angèlevoor 1992
Boudewijn Mauritsvoor 1992
Boudewijns Adriano Francisco
Boudewijns Jules
Boudewyn Hectorvoor 2003
Boudolf Gustaaf
Boudolf Oswald
Boudou An09-07-197830-07-1978
Boudou Robert
Boudrez Michel17-08-191527-01-1985
Boudry Adeline
Boudry Celesta
Boudry Cyriel
Boudry Francine
Boudry Gaston
Boudry Gilbert
Boudry Henricus
Boudry Hilda
Boudry Johan
Boudry Jules
Boudry Louis
Boudry Magda
Boudry Maria2002
Boudry Maria
Boudry Maurice1991
Boudry Maurice
Boudry Odile
Boudry Paul
Boudry Remi
Boudry Thérèse2013
Boudry Willy
Boudt Coleta
Boudt Georges
Boudt Jerome
Boudt Joseph
Boudt Marcella
Boudt Maria
Boué Robert Léopold21-03-1921
Bouhon Gérard
Bouillon A.
Bouillon Toby
Boulaert Simonne
Boulanger Frans
Boulanger Georges
Boulengier Marie-Louise
Boulez Albertus Victor Josephus30-03-1916
Boulez Colette
Boulez Edouard
Bouljon Albert18-11-1915
Bouljon Augusta Octavia07-10-19021965
Boullet Germaine
Bouquelloen Joseph
Bouquillon Andries1977
Bouquillon Anna18-06-191108-11-1988
Bouquillon Koenraad
Bouquillon Maria
Bourdeaud'hui Elza
Bourdeaud'hui Henriette
Bourdeaud'hui Patrick
Bourdeaux Jozef1991
Bourdeaux Martha
Bourdon August
Bourdon Els
Bourdon Greet
Bourdon Raymondavoor 2022
Bourdon Wim
Bourez Lulu24-03-193212-12-2008
Bourez Piet Jozef Lodewijk15-06-195522-04-2002
Bourgeois André24-03-191103-07-1998
Bourgeois Camiel
Bourgeois Camiel
Bourgeois Daniel21-05-192027-10-1995
Bourgeois Danny18-11-196510-01-2000
Bourgeois Elisa
Bourgeois Elodie
Bourgeois Emma
Bourgeois Godfried
Bourgeois Julien
Bourgeois Julienne07-09-192027-04-2008
Bourgeois Leon
Bourgeois Louis
Bourgeois Ludovicus
Bourgeois Magdalena26-09-190916-03-1992
Bourgeois Marie-José07-10-193613-06-1979
Bourgeois Marie-Louise06-02-192915-05-2005
Bourgeois Octaaf
Bourgeois Paul11-06-193202-06-2000
Bourgeois Piet
Bourgeois Simonne Madeleine Alph.06-08-191218-07-1993
Bourgeois Thérèse
Bourgeois Wilfried
Bourgies Christiane
Bourgoignie Francisca Blanche21-03-191005-05-1994
Bourgoignie Gaston22-12-190628-01-1975
Bourgoignie Valentine Pharaïlde Sophia29-04-191924-12-2005
Bourgoignie Willy2005
Bourgoignon Godelieva Maria17-12-1925
Bourgois Ancelus
Bourgois Cesar23-02-192502-10-1988
Bourgois Gabrielle
Bourgois Maria
Bourgois Maurits09-03-190104-07-1980
Bourgois Paul
Bourgonjon Armand1983
Bourgonjon Brigitte1960
Bourgonjon Clarisse Marie08-01-1912
Bourgonjon Eduard Albert11-08-1915
Bourgonjon Elvira Maria04-08-1905
Bourgonjon Geerard Jozef15-11-1919
Bourgonjon Guido Willy Ivonna04-08-194412-1991
Bourgonjon Honoré Jozef29-05-1902
Bourgonjon Joanna Maria12-08-191201-01-1993
Bourgonjon John
Bourgonjon Leonard
Bourgonjon Louis Prosper15-06-1922
Bourgonjon Madeleine09-08-191613-12-1980
Bourgonjon Michiel
Bourgonjon Wesley17-06-197812-12-2007
Bourgonjon Willy Gerardus23-09-1931
Bourgoy Firmin
Bourguignon Julia
Bourguignon Maria Magdalena12-05-192406-2007
Bourguillon Palmyra Nathalia
Bourlet Albert
Bourree Jerome
Bourree Rachel
Bourry Eric
Bourry Jules30-11-192227-03-1996
Boury Amelia
Boury Maurice2002
Boury Michel1999
Boury Paulvoor 2010
Boury Yolande1993
Bousard Julien
Bousard Marcel
Bousard Oscar
Boussaer Benoni
Boussaer Germaine
Boussaer Gustaafvoor 1980
Boussauw Julia
Bousse Henri21-01-191221-03-1995
Bousse Marie Anne
Boussé Guy
Boussé Mariette
Boussemaere Anna
Boussemaere Cyrille
Boussemaere Emeric
Boussemaere Gastonvoor 2016
Boussemaere Germaine
Boussemaere Irma
Boussemaere Maria
Boussemaere Nathalie
Boussemaere Pierre
Boussemaere René
Boussemaere Roger2017
Boussemaere Silvie
Boussemaere Steven
Boussemaere Zulma
Bousserij Emiliana
Boussery Daniël Willem27-07-190928-12-1989
Boussery Ghislainevoor 2012
Boussery Gustaaf
Boussery Joseph
Boussery Laurettevoor 2012
Boussery Louis
Boussery Raphaël Florimond02-03-190330-01-1967
Boussery Rita
Boussier Gustaaf
Bousson Florent
Bousson Laurentia16-01-192410-03-2010
Bousson Michel
Boussy Bruno
Boussy Denise18-11-192326-08-2013
Boussy Diane
Boussy Gaspard
Boussy Georgine
Boussy Irma09-12-190231-12-1966
Boussy Jerome
Boussy Jerome
Boussy Maniel25-02-190726-09-1958
Boussy Margriet15-11-190121-08-1967
Boussy Marie
Boussy Mathilde
Boussy Prosper
Bout Adrianavoor 2021
Bout Aimé
Bout Henri
Bout Josephvoor 2021
Bout Maurice
Bout Paulavoor 2021
Boute Albert Prudent Gustaaf30-08-1913
Boute Bertrand
Boute Erwin Gustaaf10-01-195911-1990
Boute Georgesvoor 2018
Boute Georgette2012
Boute Gerardvoor 2018
Boute Irena Maria Rachel14-06-1913
Boute Livin
Boute Louise Maria Frederica02-11-1911
Boute Martha Juliana21-04-1910
Boute Octave02-09-1901
Boute Steven
Bouteca Mieke18-09-195412-09-1983
Bouteca Robert
Bouten Albert
Bouten André
Bouten Gaston
Bouten Gerard
Bouten Germaine
Bouten Gustaaf30-12-192017-05-2001
Bouten Julia
Bouten Maria
Bouten Patrick
Bouten Raphaël
Bouten Robert1981
Bouten Yvonne
Bouten Zulma
Boutens Andrea
Boutens Irène2010
Bouters Camiel
Bouthé Leona14-11-194008-05-2018
Bouton Agnes03-05-192718-07-2014
Bouton Alfonsvoor 2001
Bouton Christine
Bouton Cyriel Camiel Cornelius
Bouton Emma
Bouton Gustaaf
Bouton Helena Juliana
Bouton Maria
Bouton Marthavoor 2001
Bouts Maurice
Boutte Roger2017
Bouttelegier Oscar
Bouttelgier Julia
Bouttelgier Margareta
Bouttelgier Maurice
Bouttelisier Diane
Bouttens Alicia
Bouttens André
Bouttens Georges
Bouttens Marcel
Bouttens Marcella
Bouttens Roger
Bouuaert André Louis15-03-193513-11-1994
Bouuaert Renévoor 2000
Bouve Albert
Bouve Rachel
Bouve Simonne
Bouvers Isabella
Bouvier Daniel26-02-193002-07-1999
Bouw André2006
Bouw Florent
Bouw José
Bouw José
Bouw Maria2004
Bouw Willy26-08-193921-03-2016
Bouwen Lily
Bouwens Jos13-02-193920-07-2006
Bouwens Louis
Bouwens Victoria
Bouwet Alexander
Bouwet Jeanne1918
Bové Georges
Bové Juliana Marie27-05-1904
Bové Pauline
Bovée Rikvoor 2023
Boven Maria Anna
Bovendaerde Paulus Arthur28-02-192301-09-1988
Bovend'eerdt Elisabeth
Bovenistier Arthur Henricus Eugenius
Bovenistier Rogerius Ernestus01-10-190803-09-1972
Bovijn Alidavoor 1984
Bovijn Daniel23-07-191414-01-1982
Bovin Alfred
Bovin Georges
Bovin Jozef
Bovin Jules
Bovri Louisa
Bovyn Agnes18-12-1986
Bovyn August
Bovyn Denise Margriet11-05-192409-11-1965
Bovyn Jeannine
Bovyn Monique
Boxoen Andre2006
Boxoen Euphenia
Boxoen Johan
Boxus Bénédicte
Boyaert Walter Maurits Theofiel02-02-192525-05-1999
Boydens Alma
Boydens André
Boydens Elisa
Boydens Elizavoor 1939
Boydens Florent
Boydens Georges18-12-190902-08-1982
Boydens Georges22-10-191312-07-1982
Boydens Gerard18-08-190318-08-1993
Boydens Gerard29-12-191329-08-1998
Boydens Hermenie03-12-190626-10-1989
Boydens Jérome
Boydens Jeroom
Boydens Lucie
Boydens Marcel
Boydens Maria
Boydens Maria
Boydens Nathalie16-07-190825-01-1947
Boydens Rachel
Boyen Alexander
Boyen Alice
Boyen Elise
Boyen Emiel
Boyen François
Boyen Frans
Boyen Gerard
Boyen Henri
Boyen Hubert
Boyen Jozef
Boyen Louisa
Boyen Rik
Boyen Servaas
Boyle Maureen
Boymann Hildegard
Boysen Elza
Boysen Julia
Boysen Odiel
Boysen Suzie
Braat Antoine
Braat Joke2006
Brabander Marcelvoor 2000
Brabant André
Brabant Honoré17-05-191802-10-1992
Brabant Joseph Henri01-09-191806-10-1983
Brabant Karl
Brabant Petrus
Brabants Jos
Bracht Léonie
Bracke Achiel
Bracke Alice Maria15-03-190107-03-1930
Bracke André
Bracke Angèle
Bracke Antoine Carlos Achille Martha12-09-193307-07-2011
Bracke Arthur
Bracke August
Bracke Bartvoor 2005
Bracke Blanche Adolphine06-12-191214-04-1939
Bracke Cesarine
Bracke Charlesvoor 2009
Bracke Clementina08-10-1903
Bracke Cornelia
Bracke Cyriel Auguste06-04-190203-03-1969
Bracke David19-12-1975
Bracke Elisabeth
Bracke Elvire
Bracke Elza
Bracke Emiel
Bracke Emilie
Bracke Ferdinand
Bracke Florida
Bracke Florine
Bracke Frans
Bracke Fransvoor 1978
Bracke Gaston
Bracke George
Bracke Georges11-11-191305-01-1976
Bracke Georgette
Bracke Godelieve
Bracke Irène
Bracke Irma
Bracke Jeanette1990
Bracke Jeannette1990
Bracke Joanne Maria
Bracke Joannes
Bracke Joannes Baptiste Francies
Bracke Jozef
Bracke Jozef
Bracke Jozef
Bracke Juliana
Bracke Julma
Bracke Leona
Bracke Leontine Sophie Leonie19091987
Bracke Ludovicus
Bracke Madeleine
Bracke Magdalena Leontina Cesarina09-03-190724-03-1913
Bracke Magdalena Odila12-07-191815-05-1989
Bracke Marguerite
Bracke Maria
Bracke Maria
Bracke Maria Francisca Dorothea
Bracke Marie Louise05-08-193213-12-2009
Bracke Marie-Thérèse
Bracke Maurice
Bracke Maurits
Bracke Michel
Bracke Oscar
Bracke Oscar16-04-190311-12-1978
Bracke Oscar Frederik20-04-1917
Bracke Paula
Bracke Paulavoor 2017
Bracke Petronella
Bracke Petronilla
Bracke Petrus
Bracke Petrus Avilus
Bracke Pier
Bracke Robert
Bracke Roger
Bracke Roger
Bracke Roland
Bracke Romaanvoor 2018
Bracke Romaan Alfons Margriet25-11-19382011
Bracke Roos
Bracke Rosalia Victorina
Bracke Véronique
Bracke Willy
Bracke Yvonne
Bracke Zulma15-05-1917
Brackenier Frans
Brackx Adrienne
Brackx Alfons
Brackx Annemie
Brackx Cyriel
Brackx Désiré
Brackx Gaston04-04-190229-07-1918
Brackx Leon
Brackx Marcella
Brackx Maria
Brackx Maurits
Brackx Oscar
Brackx Pierre
Brackx Theophiel
Brackx Willy
Bracquez Daniël
Bradt Julienne
Bradt Lucienne
Bradt Marcella
Bradt Maria
Bradt René
Bradt Roger
Braecke Alice
Braecke André
Braecke Dally
Braecke Jozef
Braeckeleire Inès
Braeckeveldt Maria
Braeckeveldt Virginie
Braeckevelt Cyrielvoor 1989
Braeckevelt Emielvoor 2001
Braeckevelt Marcel
Braeckevelt Mariavoor 2001
Braeckevelt Maurice
Braeckevelt Rogervoor 2014
Braeckevelt Rudolf
Braeckman Achiel
Braeckman Agnes
Braeckman Alida
Braeckman Aloïs
Braeckman Anna
Braeckman Anna12-05-192314-07-2012
Braeckman Anna Maria10-03-190331-10-1918
Braeckman Camiel
Braeckman Cyrielvoor 2017
Braeckman Daniël
Braeckman Edmond
Braeckman Elodia
Braeckman Elza Anna23-12-1921
Braeckman Emiel
Braeckman Ferdinand1983
Braeckman Frans Achiel Georges Romain17-10-193429-01-1935
Braeckman Henri
Braeckman Joanna Livina
Braeckman Joseph Eduard16-04-190910-09-1970
Braeckman Jozef
Braeckman Lars
Braeckman Laura Clara06-12-193901-07-1940
Braeckman Luciavoor 1905
Braeckman Magdalena20-10-190031-10-1918
Braeckman Marcel
Braeckman Marcella
Braeckman Maria24-09-191311-04-1995
Braeckman Nelly
Braeckman Patrick
Braeckman Robert
Braeckman Roger
Braeckman Sidonia Maria31-07-191131-08-1913
Braeckman Werner
Braeckmans Griet
Braeckmans Isabella Sophia
Braekeleire Gauthier
Braekeveld Gerard06-02-193108-08-2000
Braekeveld Julienne13-10-192024-09-2003
Braekeveld Madeleine07-10-190027-01-1921
Braekeveld Maria Emilia05-03-190702-09-1984
Braekeveldt Gustaaf
Braekevelt Agnes
Braekevelt Albertus
Braekevelt Etienne Stefaan
Braekevelt Gabriel
Braekevelt Yvonne
Braekman Maria Angèle07-09-190721-04-1991
Braekman Rosalie
Braekmans Eduard
Braem Adelin
Braem August
Braem Edmonde
Braem Eric
Braem Gilbert
Braem Gustaafvoor 1978
Braem Henriette
Braem Irène Emilie21-10-192317-01-2010
Braem Josef
Braem Jozef
Braem Julien07-05-190313-02-1957
Braem Livina18-10-190019-03-1981
Braem Louis
Braem Marc
Braem Oscar
Braem Pierre2009
Braem Raymonde
Braem Roger
Braem Roger
Braem Simon
Braem Willy
Braems André
Braems Frans
Braems Lucien
Braet Achiel Wilfried22-12-191306-08-1973
Braet Achile22-10-194224-02-1943
Braet Adolf
Braet Adriaen
Braet Adriana05-01-191023-11-1996
Braet Agnes
Braet Agnes1953
Braet Agnes20-10-192521-07-2003
Braet Albéric05-02-190127-12-1963
Braet Albert
Braet Albert27-11-19041978
Braet Albert1916
Braet Albert23-07-191610-05-1988
Braet Albert Jan21-06-190308-11-1969
Braet Aldegondis
Braet Alfons
Braet Alfons
Braet Alice
Braet Alice
Braet Alice28-03-190414-04-1915
Braet Alice Louise14-11-190318-07-1936
Braet Alice Melania Maria30-12-190404-09-1994
Braet Alicia Maria11-08-1916
Braet Alida Maria
Braet Alois19221989
Braet Alphonsius20-01-190624-10-1973
Braet Amaat12-07-190012-03-2005
Braet Amand
Braet Andre22-09-1917
Braet Andre19262006
Braet Andre18-02-19312012
Braet André
Braet Andre Henri09-07-191324-11-1976
Braet Andreas
Braet Andreas Josephus13-03-19061907
Braet Andries
Braet Angèle10-09-1944
Braet Anna Maria
Braet Anna Mathilda Maria28-02-190217-11-1957
Braet Anne Marie17-03-194905-10-2009
Braet Antoine
Braet Antoinette24-03-192822-08-2013
Braet Antoon14-08-190518-02-1955
Braet Antoon Hendrik Gerard02-06-193325-06-1933
Braet Arthur18-11-190010-04-1980
Braet August
Braet Augusta23-07-191701-01-1918
Braet Augustinus Seraphinusvoor 1968
Braet Barbara
Braet Bernardus
Braet Bertha Joanna Rosalia
Braet Betty
Braet Camiel
Braet Camiel1919
Braet Camiel
Braet Camiel24-10-192908-03-1931
Braet Camiel07-11-193923-01-1940
Braet Camiel Karel16-07-193101-04-1990
Braet Camilla Maria12-11-190007-05-1990
Braet Camillus30-12-1926
Braet Carel
Braet Carine02-09-195811-03-2014
Braet Carlos21-03-19212016
Braet Carolus
Braet Catharina 1931
Braet Cathelyne
Braet Celina19021902
Braet Celina Maria19061922
Braet Celina Maria12-06-1914
Braet Charel24-07-190409-04-1920
Braet Charel28-04-193124-12-1992
Braet Charles Cyriel19081965
Braet Charlotte
Braet Charlotte
Braet Christiaan07-04-1941
Braet Claudette05-08-193206-06-1976
Braet Coleta
Braet Coleta
Braet Constant
Braet Constant
Braet Cornelia
Braet Cornelius
Braet Cypriaan
Braet Cyriel
Braet Cyriel26-01-191507-12-2003
Braet Cyriel August Maria14-11-191009-09-1999
Braet Cyrilla Emmerentiana20-11-1900
Braet Daniël14-12-192915-04-1932
Braet Denise15-02-1908
Braet Denise Margueriet17-11-192828-07-2021
Braet Desiré
Braet Edith23-11-192027-12-1920
Braet Edith193321-01-2008
Braet Edmond
Braet Edmond
Braet Elisa
Braet Elisabeth
Braet Elisabeth29-05-1915
Braet Elizabeth27-06-19151991
Braet Elvira16-03-1907
Braet Elvira Maria19-10-191113-02-1985
Braet Emery03-11-193619-11-2017
Braet Emile
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma
Braet Emma1915
Braet Emmerie15-06-190814-07-1981
Braet Ernest
Braet Ernest18-06-191611-10-2008
Braet Esther15-07-1904
Braet Eugeen15-09-19031988
Braet Eugène Clement Gustaaf02-09-190029-09-1986
Braet Eugenia Maria26-08-190814-08-1981
Braet Eulalie
Braet Ferdinand
Braet Ferdinand
Braet Florent08-02-193524-08-2009
Braet Florentina17-11-1912
Braet Franchois
Braet Francine07-11-192717-07-1928
Braet Francisca
Braet Franciscus
Braet Francois
Braet François19571974
Braet Francois Seraphin
Braet Frans
Braet Frans
Braet Frans Maurice Antoon31-10-193109-12-1961
Braet Gabriëlla20-06-191919-03-2009
Braet Gabrielle19192002
Braet Gaston
Braet Gaston Andre Marie03-01-190316-03-1964
Braet Gaston Joseph30-07-190207-01-1970
Braet Gaston William19-07-191025-11-1995
Braet George22-02-191024-09-1961
Braet George29-07-193405-11-2019
Braet Georges16-09-1991
Braet Georges Rubin05-09-193706-02-2003
Braet Georgette
Braet Gerard
Braet Gerard
Braet Gerard04-03-190601-01-1943
Braet Gerard27-07-190629-11-1911
Braet Gerard25-10-1913
Braet Gerard Louis30-06-190411-12-1956
Braet Gerardus Aloysius03-03-190703-10-1997
Braet Gerardus Josephus 1908
Braet Germain11-04-19282021
Braet Germain06-10-192808-05-1996
Braet Gilbert12-05-191323-01-1997
Braet Godelieve10-05-1900
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Godeliva
Braet Goedelieve
Braet Guido18-07-192907-09-1972
Braet Guillaume Auguste Albert03-03-191603-02-1970
Braet Guillelmus
Braet Gulielmus
Braet Gustaaf
Braet Gustaaf06-08-1909
Braet Gustaaf Joseph16-08-1901
Braet Harold28-07-1944ongeveer 2006
Braet Helena
Braet Helena
Braet Henri
Braet Henri19041979
Braet Henri19101989
Braet Henri25-11-1911
Braet Henri19161992
Braet Henri16-01-194117-04-1941
Braet Henri Marcel17-02-192417-02-2011
Braet Henri René18-04-19011969
Braet Henricus
Braet Henriette07-09-191326-01-1978
Braet Hilaire30-10-191225-01-1998
Braet Hilaire22-02-19352016
Braet Honoré
Braet Honoré Jozef04-02-190728-12-1989
Braet Hortence
Braet Hubert07-11-1942
Braet Hubertus
Braet Huybrecht
Braet Irena Louisa Gerarda24-10-1907
Braet Irène
Braet Irène08-02-192703-09-2005
Braet Irène Sidonie Carlos02-12-190810-05-1981
Braet Irma
Braet Irma03-06-190104-05-1949
Braet Irma Amelia17-12-190004-09-1987
Braet Irma Louise06-01-192016-01-1993
Braet Irma Maria10-01-190304-03-1998
Braet Isabel19751975
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella
Braet Isabella Theresia
Braet Ivonne15-11-1911
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacobus
Braet Jacquemijne
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan
Braet Jan Bernard
Braet Jan Frans
Braet Jeanne L.14-02-19232007
Braet Jeannine19351938
Braet Jehanne
Braet Jenny02-06-192808-08-2014
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna
Braet Joanna Maria
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes
Braet Joannes Baptist
Braet Joannes Franciscus
Braet Johnny
Braet Joosyne
Braet Joseph31-03-193423-12-1993
Braet Joseph C.191311-01-1980
Braet Joseph Casimir Jan24-03-191426-02-1984
Braet Josephe
Braet Josyne
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef
Braet Jozef1920
Braet Jozef21-05-192901-11-1979
Braet Jozef14-09-193324-11-2002
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judoca
Braet Judocus
Braet Judocus
Braet Jules
Braet Jules
Braet Jules03-08-1952
Braet Jules13-05-190728-04-1990
Braet Jules11-05-191503-12-1944
Braet Jules Cajetanus13-01-1907
Braet Julia
Braet Julia
Braet Julia
Braet Juliana
Braet Juliana05-11-190705-09-1965
Braet Julianus05-11-190729-09-1971
Braet Julie Marie10-08-1910
Braet Julien29-10-191324-09-1963
Braet Julien11-11-191415-07-1993
Braet Julien23-03-193102-03-2007
Braet Julien14-12-193328-04-1934
Braet Julien Jozef26-05-191504-08-1991
Braet Julien Trajan Ghislain19-02-190605-01-1981
Braet Julienne15-11-193907-02-1943
Braet Juul
Braet Kamiel05-03-191109-07-1970
Braet Karel
Braet Karel29-07-190917-09-1973
Braet Koenraad Rene20-07-193720-01-2011
Braet Laura23-01-191208-1986
Braet Laura Susanna04-11-1900
Braet Laurent
Braet Laurentius
Braet Leon
Braet Leon08-10-190329-09-1991
Braet Leon23-03-191923-10-2010
Braet Leon Achille28-05-1909
Braet Leonard
Braet Leonard Joseph Irma1917
Braet Leontine
Braet Lily06-03-191506-11-1922
Braet Lisa
Braet Livina
Braet Livina
Braet Livina
Braet Louis07-05-1903
Braet Louisa Maria
Braet Luca
Braet Lucas
Braet Lucas
Braet Lucien
Braet Lucien10-01-192830-03-2010
Braet Ludovica Maria16-02-1980
Braet Lydie Marie18-01-192608-04-2008
Braet Madeleine24-12-1909
Braet Madeleine Clarisse13-04-190724-08-1986
Braet Maerxken
Braet Magda19412022
Braet Magdalena18-09-190415-11-1991
Braet Magdalena03-05-190813-05-1985
Braet Magdalena Elisabeth29-10-1900
Braet Magdalena Maria09-05-191201-09-2014
Braet Malfina Maria Martha09-12-190412-12-1973
Braet Marcel
Braet Marcelvoor 1986
Braet Marcel07-07-192506-02-2003
Braet Marcel10-03-192601-02-2002
Braet Marcel Camiel05-12-190514-05-1987
Braet Marcel Irma Joseph Frans19261999
Braet Margaretha31-03-1905
Braet Margaretha Maria Helena
Braet Margriete
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria
Braet Maria01-04-190120-06-1999
Braet Maria10-08-190211-10-1986
Braet Maria06-09-190512-06-1952
Braet Maria05-07-19071989
Braet Maria19201987
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Anna
Braet Maria Louisa Julia20-10-191005-10-2004
Braet Maria Madeleine01-10-1912
Braet Maria Magdalena30-05-190021-09-1971
Braet Maria Magdalena03-07-1914
Braet Maria Magdalena27-02-192303-1998
Braet Maria Magdalena Julia Lia02-03-193216-07-2020
Braet Maria Selastina19-04-1906
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia
Braet Maria Theresia07-09-1919
Braet Maria Theresia03-09-192427-07-1999
Braet Maria Theresia31-08-19432005
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie
Braet Marie01-01-1975
Braet Marie27-03-1900
Braet Marie José19261999
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise
Braet Marie Louise28-03-191011-11-1997
Braet Marie Louise25-05-191113-03-1996
Braet Marie Rosa23-02-1903
Braet Marie Therese
Braet Marie-Anne
Braet Martha
Braet Martha2016
Braet Marthavoor 2006
Braet Martha01-09-1906
Braet Martha Palmire
Braet Martine02-01-195816-05-1978
Braet Martinus
Braet Marye
Braet Maurice19191991
Braet Maurice10-06-193316-06-2017
Braet Maurice Aloïs03-12-192301-03-2001
Braet Maurice Aloysius01-11-19041989
Braet Maurice Eduard16-05-190716-05-1971
Braet Mauritius Gustavus02-03-1909
Braet Maurits
Braet Maurits04-01-190709-10-1989
Braet Maurits30-06-192514-09-2011
Braet Mayken
Braet Medard Jozef23-01-190624-03-1992
Braet Melanie
Braet Melanie
Braet Michel
Braet Michel25-07-1900
Braet Monique15-08-1913
Braet Monique08-04-194613-10-2009
Braet Nathalie
Braet Nestor
Braet Nicolas05-12-1948
Braet Nicole2007
Braet Noël
Braet Norbert25-11-193110-01-2015
Braet Octaaf22-03-1906
Braet Odiel
Braet Omer14-02-191809-10-1999
Braet Oscar08-01-191226-07-2005
Braet Pascharius
Braet Passhier
Braet Patricia18-06-193815-02-1984
Braet Paul
Braet Paul08-10-19251950
Braet Paul Aloïs Alidor24-08-192627-03-1987
Braet Paul Jozef Maria19-06-195724-08-1980
Braet Paula
Braet Paula Ghislena02-02-1913
Braet Paula Juliana Anna25-02-191324-06-1994
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petronella
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus
Braet Petrus Jacobus
Braet Petrus Jacobus16-09-190426-07-1977
Braet Petrus Jozef
Braet Pharaïlde
Braet Philemon
Braet Philippus
Braet Pierken
Braet Pierre
Braet Pieter
Braet Prosper26-01-192802-04-1932
Braet Prosper René02-09-191320-07-1976
Braet Rachel Marie Gabrielle15-02-190526-03-1951
Braet Raïs Marie25-03-193110-05-1931
Braet Raoul Willem22-02-193025-12-1988
Braet Raphaël13-10-193122-05-2000
Braet Raphaël Roger08-10-193023-07-2014
Braet Raymond03-05-1902
Braet Raymond17-01-192314-03-2009
Braet Remi05-04-192727-11-2002
Braet Remi04-08-19292015
Braet Remigius19141992
Braet Remigius02-12-191928-12-1997
Braet René
Braet Renévoor 2022
Braet Rene Joseph19021974
Braet Richard Emiel23-11-192122-11-1977
Braet Richard Pieter Victor Jozef25-10-1917
Braet Rita19371937
Braet Robert07-07-190305-03-1965
Braet Robert16-03-193808-11-1959
Braet Roger28-01-1987
Braet Roger
Braet Roger
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosalie
Braet Rosane Irène12-03-1931
Braet Rubijn Albert Cyriel16-04-193824-04-2003
Braet Rudy19671988
Braet Silverius
Braet Simonne27-10-192604-09-2008
Braet Sophie
Braet Suzanna
Braet Suzanne23-03-190724-02-1976
Braet Suzanne19201920
Braet Suzanne19291930
Braet Syrenus Diederick21-10-190810-03-1970
Braet Theodoor
Braet Theofiel16-03-190409-12-1976
Braet Theophilevoor 1989
Braet Valère09-09-192305-02-2015
Braet Valère Joseph Julien05-09-190224-03-1989
Braet Victorine
Braet Virgenia24-10-192418-10-2010
Braet Walter08-04-193604-06-1966
Braet Walter19422019
Braet Willem16-05-192826-02-1929
Braet Willemine
Braet Yvonne
Braet Yvonne28-08-19292015
Braet Yvonne17-03-19322019
Braet Yvonne Marie Clémence29-06-1907
Braet Zoe Agnes16-11-1914
Braet Zulma Maria24-04-190530-10-1982
Braeye Herminie
Braillard Henri
Braillard Julia
Brailly Jean-Marie
Brak Josephine
Brakevel Pieter Joseph
Bral Adielvoor 2024
Bral Albert
Bral Angèle
Bral Annie2017
Bral Camiel28-02-1908
Bral Carlos Vredeman Antonius Bertha16-01-1937
Bral Cyrillus15-09-1906
Bral Ella
Bral Emelie Suzanna25-07-1904
Bral Etienne
Bral François
Bral Georgette
Bral Germaine27-01-190609-03-1977
Bral Gilbertus
Bral Jerôme
Bral Jozef
Bral Julien
Bral Leopoldus Carolus Maria15-04-1905
Bral Magdalena Maria01-12-1916
Bral Margaretha
Bral Maurits Renatus17-03-1912
Bral Paul
Bral Paul Albert12-03-192517-02-1949
Bral Philomena
Bral Rachel
Bral Raymond
Bral Remi
Brambilla Agostinovoor 2023
Brams Gustaaf
Brandt Andrévoor 2019
Brandt Carel Leopoldt
Brandt Josephus10-11-192212-1991
Brandt Maria
Brandt Marie-Louise
Brankaer Victor
Brankaute Celestina30-12-190721-10-1974
Brans Jeanne25-09-190830-05-1986
Brantegem Achiel
Brantegem Gerard
Brantegem Yvonne
Branteghem Fernande
Branteghem Hectorvoor 1986
Branten Louis
Brants Frederik
Brants Gilbert
Brasier de Thuy Loïcke
Braspenning Jan
Brasseur Alfred
Brasseur Berthe
Brasseur Elyane
Brasseur Helena
Brat Pieter
Brat Pieter
Braüng Friedrich
Brausch Paula2012
Brauwers André
Braux Alfredvoor 2019
Brebels Bertha
Brebels Henrivoor 1974
Breembosch Joanna20-06-190603-12-1995
Breemeersch Cyriel
Breemeersch Godelieve
Breemeersch Henri
Breemeersch Jeanne
Breemeersch Marnix
Breemersch Achiel
Breemersch Achiel
Breemersch August
Breemersch Bertha
Breemersch Cyriel
Breemersch Edmond
Breemersch Emiel
Breemersch Eugenie
Breemersch Gaby2004
Breemersch Georges
Breemersch Georges
Breemersch Gerard
Breemersch Germain
Breemersch Godelieve
Breemersch Gustaaf
Breemersch Henri Eduard16-08-190023-09-1957
Breemersch Irma
Breemersch Jerome
Breemersch Jozef2005
Breemersch Marcel
Breemersch Maria
Breemersch Michaël2001
Breemersch Michel13-04-192713-05-1944
Breemersch Sylvie
Breemersch Victor
Breemersch Yvonne
Brees Raymond
Bréfort Adelphine Ernestine Angélique
Breine Georges29-03-192725-04-2009
Breine Gerard24-11-191024-07-1998
Breine Marleen
Breine Miranda
Brel Julienne Constance
Bremacker Jules
Bremans Louis
Bremeesch Helena
Bremeesch René
Brems Louis
Brems Maria08-04-190804-11-1997
Brenders Steven
Brendonck Gerard
Brentjens Jozef
Bresseel Julia
Bressers Adrien Hubert
Bressinck Gerardina
Brest Elva
Breugelmans Eduardus03-02-191718-01-1982
Breugelmans Henrica10-10-190110-07-1991
Breugelmans Henriette
Breugelmans Maria
Brewaeys Michel
Breweé Cornelius
Breyaert Alina Orphelia Antonia
Breyaert Elza Delphina Antonia12-02-1916
Breynaert Remy
Breyne Aloïs
Breyne Antoon
Breyne Camiel
Breyne Ernest
Breyne Gerard
Breyne Josef2015
Breyne Madeleine27-11-191418-03-1993
Breyne Marguerite
Breyne Marie
Breyne Maurice1985
Breyne Maurice
Breyne Oscar
Breysem François
Breysens Isidore
Breyssens Marcel
Brichau Josephine
Bricoux Jacques1991
Bricx Bernardus
Bridoux Arthur
Bridoux Roger
Brigou Julien
Brijs Gilbert1994
Brijs Leo
Bril Els02-07-196722-09-2012
Bril Helena
Bril Leon
Bril Maria Catharina
Bril Maurice
Brille An
Brimmel Arthur19-03-190504-08-1988
Brimmel August
Brimmel Charles29-05-191201-10-1984
Brimmel Emiel
Brimmel Felix
Brimmel Georges
Brimmel Jerome
Brimmel Maria03-06-191728-04-2007
Brimmel Odiel29-11-191306-09-2007
Brimmel Oscar
Brinckman Alidoor
Brinckman Claudine
Brinckman William
Brion Hipoliet
Brion Werner
Brisard Melanie18-06-190522-12-1980
Brissa Lucien
Brits Joanna06-10-1910
Brocas Leopold
Brochez Daniel
Brocorens Fernand
Brodelet Robert
Brodeoux Edmond
Broeckaert Adelaïde
Broeckaert Berthavoor 1976
Broeckaert Josua
Broeckaert Judoca
Broeckaert Livin
Broeckaert Lucie
Broeckaert Marcel
Broeckaert Rachel
Broeckhove Gaston
Broeckhove Remi
Broeckx Emile
Broekaert Coralie
Broekaert Hector
Broekaert Hendrik1989
Broers Jan27-11-190710-12-1964
Broes Egied
Broes Stéphane
Brogniez Fernand Julius05-05-190511-03-2000
Brogniez Raymond Hector24-03-191807-03-2008
Broidioi Henri25-03-194102-08-2004
Brokken Georges06-05-191307-09-1973
Bronckaers Paul
Brondeel Julienne
Brondeel Leon
Brondel Alphonse
Brondel Pierre
Bronkaert Lucien
Brons Maria Theresia
Bronselaer Emiel
Bronselaer Theofiel
Broodcoorens Emile Joseph
Broodcoorens Gerard
Broosen Helene
Broossens Christinne
Broothaerts Jozef
Broothaerts Robert
Broquet Mélanie Emérence
Brosens Jozef
Brosens Julia
Brossé Jérome
Brouckaert Andre
Brouckaert Andrévoor 1988
Brouckaert André23-10-192224-11-2010
Brouckaert Denise30-03-191909-03-1995
Brouckaert Emiel
Brouckaert Julienne18-04-190827-12-2000
Brouckaert Liliane
Brouckaert Marcelvoor 2023
Brouckaert Marie-Thérèse
Brouckaert Maurice
Brouckaert Rogervoor 2023
Broucke Albertina
Broucke Alice
Broucke André15-05-192810-11-2009
Broucke Charles
Broucke Emiel
Broucke Fernand
Broucke Godelieve
Broucke Helena
Broucke Léon
Broucke Leonie
Broucke Louise
Broucke Louise
Broucke Maria Bertha
Broucke Oscar
Broucke Oscar
Broucke René09-11-191929-04-1996
Brouckenooghe Jozef
Brouckmeersch Hendrik25-07-191102-10-1990
Brouckmeersch Henri
Brouckmeersch Koen
Brouckmeersch Maria
Brouckmeersch Martha
Brouckmeersch Paula31-08-190622-04-1971
Brouckmeersch Petri
Brouckmeersch Rik
Brouckmeersch Rosalia
Brouckxon Marie Theresia
Brouns Leopold Josephus Franciscus
Broussaert Livina
Brouwer Henri
Brouwers Franciscus
Broux Hilda
Browaeys Annie
Browaeys Denise
Browaeys Jean
Brown Rita21-01-1981
Brugge Jan Jannis05-04-192504-07-2013
Brugge Marc
Bruggeman Achiel
Bruggeman Achille
Bruggeman Aimé
Bruggeman Albericvoor 1972
Bruggeman Albrecht Barbara30-07-1920
Bruggeman Alice
Bruggeman André
Bruggeman André20-11-190804-04-1969
Bruggeman Angèle
Bruggeman Anne Marie23-04-190410-02-1992
Bruggeman Arnold
Bruggeman Clara
Bruggeman Clara
Bruggeman Clara
Bruggeman Constant
Bruggeman Cyriel
Bruggeman Cyriel Camiel21-04-192104-12-1944
Bruggeman Denise09-07-193823-06-2004
Bruggeman Egidius
Bruggeman Esther
Bruggeman Etiennevoor 2019
Bruggeman François Maurice06-12-1903
Bruggeman Frans Jozef04-04-192106-07-2009
Bruggeman Gentil Camille10-04-1921
Bruggeman Gerard16-01-191114-10-1977
Bruggeman Gerardus Josephus29-05-1907
Bruggeman Gustavus
Bruggeman Helena
Bruggeman Irene
Bruggeman Jeanne
Bruggeman Jens
Bruggeman Joanna Catharina
Bruggeman Joannes
Bruggeman Jozef
Bruggeman Jules
Bruggeman Julia Margaretha19261927
Bruggeman Julien
Bruggeman Lena Marie19321932
Bruggeman Lenn
Bruggeman Luciennevoor 2019
Bruggeman Maniël13-11-190822-05-1965
Bruggeman Marcella Sidonie20-10-192219-05-1989
Bruggeman Maria07-01-1996
Bruggeman Maria Dorothea19221975
Bruggeman Marie Theresia
Bruggeman Martine
Bruggeman Maurice
Bruggeman Maurice
Bruggeman Mauritius22-01-191321-03-2008
Bruggeman Michael Hermanus08-1909
Bruggeman Nelly
Bruggeman Noëllie
Bruggeman Pierre
Bruggeman Prosper
Bruggeman Raoul Michel30-03-193125-02-2022
Bruggeman Raphaël11-10-1934
Bruggeman Remi
Bruggeman Remi
Bruggeman Richard01-10-191212-01-1994
Bruggeman Robert08-06-193530-06-2003
Bruggeman Rolande
Bruggeman Ronny
Bruggeman Suzanne
Bruggeman Yvette02-09-192815-01-1987
Bruggeman Yvon
Bruggeman Yvonne
Bruggemans Herman
Brugghe Agnes
Brugghe Amour
Brugghe Elisabeth
Brugghe Georgine
Brugghe Germaine
Brugghe Maria
Brugghe Odette
Brugghe Simonne
Brugghe Yvette
Bruggheman Georges
Bruggheman Louis
Bruggheman Napoleon
Brughmans Maria
Brugman Robert15-07-192723-09-1970
Brühl Josef
Bruinsma Jeanne
Brulez Danny Francky10-10-195624-02-1992
Brulez Oscar
Brulin Emilienne
Bruneel Alexander21-03-190005-04-1979
Bruneel Alice Maria20-05-1904
Bruneel André
Bruneel Andrea2001
Bruneel Berthavoor 1963
Bruneel Castor Polycarpus26-05-1912
Bruneel Charles
Bruneel Clementine
Bruneel Coleta
Bruneel Cyriel
Bruneel Daniël
Bruneel Dimitri
Bruneel Eric30-01-195428-09-2011
Bruneel Flora
Bruneel Gerard
Bruneel Gilbert2007
Bruneel Godelieve
Bruneel Hector
Bruneel Herman22-08-195029-12-1967
Bruneel Ingrid
Bruneel Irena05-12-1900
Bruneel Jean-Pierre
Bruneel Juliana
Bruneel Julien
Bruneel Julien
Bruneel Kamiel
Bruneel Kenji
Bruneel Leo14-03-191828-03-1973
Bruneel Leona31-10-193507-12-2007
Bruneel Lodevoor 2019
Bruneel Marcel
Bruneel Marcel
Bruneel Maria
Bruneel Maria
Bruneel Martha Gerarda27-01-1903
Bruneel Martin
Bruneel Maurits
Bruneel Nestor
Bruneel Omer20-09-191827-11-1980
Bruneel Paul
Bruneel Rachel Maria09-07-190103-01-1990
Bruneel Rachella04-08-191204-06-1996
Bruneel Robert13-09-191830-08-2003
Bruneel Roland
Bruneel Simonne
Bruneel Sofievoor 2017
Bruneel Stéphan
Bruneel Sygfried Armand12-05-190219-07-1990
Bruneel Triphon
Bruneel Valère
Bruneel Vicky
Bruneel Werner19-06-193809-01-1999
Brunello Irmavoor 1979
Brunello Marleen
Brunet Christiaen Herman Florent Cornelis12-01-195626-04-1986
Brunet Renatus Hieronimus Florentinus Cornelius02-03-192604-03-1989
Brunfaut Ludovicus
Brunfaut Pieter
Brunneel André
Bruselinck Marie
Brussel Anna
Brussel Jochem
Brusselaers Jan
Brusselaers Jozefine Cath.
Brusseleers Charles
Brusselle Adrienne
Brusselle Alice
Brusselle André
Brusselle Andreas Leopold07-11-193003-04-2019
Brusselle Celestine07-03-191027-10-2004
Brusselle Charlesvoor 2007
Brusselle Emma
Brusselle Gentilla
Brusselle Gilbertvoor 2021
Brusselle Marcel
Brusselle Maria
Brusselle Marie-Louisevoor 2021
Brusselle Maurice13-07-191419-05-1970
Brusselle Pieter
Brusselman José
Brussels Godfried
Brussen Reinder
Brutin Anna
Brutin Elisa
Brutin Theresia
Brutsaert Lena2000
Brutsaert Lotte
Brutsaert Martha
Brutsaert Maurice
Brutsaert Rolande28-05-193101-07-2015
Brutyn Cyriel
Bruwier Agnès
Bruwier Albert
Bruwier André17-02-193119-12-2011
Bruwier Dwaynevoor 2021
Bruwier Erikvoor 2021
Bruwier Hector
Bruwier Hendrik2006
Bruwier Liliane
Bruwier Luc
Bruyer Emiel
Bruylandt Marie Therese
Bruyndonck Constantijn
Bruyndonck Francisca
Bruyneel Agnès
Bruyneel Alixe Magdalene25-01-191629-06-2004
Bruyneel Bertha11-03-190524-07-1972
Bruyneel Clara06-05-191304-01-1997
Bruyneel Daniel
Bruyneel Edgard
Bruyneel Elisabeth28-10-191812-04-1995
Bruyneel Gilbert
Bruyneel Godelieve18-10-191405-09-2003
Bruyneel Ingrid01-06-194629-05-1998
Bruyneel Julius Jean15-06-193606-2007
Bruyneel Lia10-09-191320-08-1999
Bruyneel Lucien15-08-192808-10-1995
Bruyneel Maria04-06-190031-03-1933
Bruyneel Mark
Bruyneel Nadine17-08-194305-12-1998
Bruyneel Roland
Bruyneel Victor20-12-192224-11-1994
Bruyneel Walter04-01-194026-05-1993
Bruyneels Livina
Bruyneil Albert
Bruyninckx Alfons
Bruyninckx Anastasie
Bruyninckx Jeanne07-02-193524-02-1988
Bruynkens Petrus Gummarus
Bruynooge Pauline Leontine Colette
Bruynooghe Catharina
Bruynooghe Daniel
Bruynooghe Frans
Bruynooghe Gabrielle01-01-193125-11-2014
Bruynooghe Gaston
Bruynooghe Gerard
Bruynooghe Hilde
Bruynooghe Jeannine19501998
Bruynooghe Leonard
Bruynooghe Marc
Bruynooghe Maria
Bruynooghe Maurice
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Maurits
Bruynooghe Odiel06-06-190616-08-1966
Bruynooghe Victor1985
Bruyns Hilda Delphina Joanna
Bruyns Joseph Desiré
Bruyns René
Bruynseraede Albert
Bruynseraede Raphaël
Bruynsteen Irma
Bruyntjens Germaine
Bryon Achiel
Bryon Alice
Bryon Alma
Bryon Elodie Marie
Bryon Georges
Bryon Georgette
Bryon Gilbert
Bryon Hans
Bryon Jacques
Bryon Jean-Marie
Bryon Jeanot
Bryon Jerome
Bryon Lucien05-02-194208-12-2010
Bryon Maria29-09-192607-04-2009
Bryon Roger
Bryon Willy
Bryon Willy
Brys Albert
Brys Astervoor 1991
Brys Ghislain
Brys Joseph
Brys Josephine
Brys Magda1985
Brys Maria Amelberga28-05-191527-05-1999
Brys Roger
Brys Roger
Brysbaert Annie1986
Brysbaert Germaine
Brysbaert Madeleine
Brysbaert Maurice
Brysbaert Simonne
Brysens Hubertine
Brysens Maria Theresia
Brysse Adhemar
Brysse Emiel
Brysse Franciscus Cornelius
Brysse Maurice
Brysse Maurits Joannes Alfons06-04-1917
Brysse Omer
Brysse Robert
Buchauer Adolf15-09-2002
Buchholz Eddy
Bucholtz Leopoldvoor 1994
Buckens Armand Juliaan
Bucket Aimé07-09-193330-09-1998
Bucket André
Bucket Honoré
Buckinx Sofie
Bucquoy Angèle
Bucquoy Marcel23-08-191212-11-1918
Bucquoy Maria
Buddaert Flora
Buddaert Marguerite
Buddaert Maria
Buddaert Richardvoor 2024
Budeneers Gilles
Budin Nestorvoor 1980
Budts Anna Catharina
Bueken Yvonne
Buekenhout Jean1996
Buekenhout Luc
Buelens Blondine
Buelens Fabienne
Buelens Julia
Buelens Ludovicus
Buelens Maria
Buelens Philibert
Buerick Mauritius
Buermans Gustaaf
Buffel Adolphe
Buffel Alexia
Buffel Andre Camiel10-05-192213-06-1982
Buffel Conrard
Buffel Fravievoor 1996
Buffel Georges01-12-193227-03-1986
Buffel Hendrik
Buffel Henri
Buffel Julia
Buffel Leon
Buffel Maria
Buffel Maurice
Buffel Remi
Buijck Jacobus
Buijse Lucien
Buijsse Irene Valentine Marie15-11-191519-05-2011
Buijze Francisca Rozalia
Bulcaen Marie-Louise
Bulcaen Marie-Theresia
Bulckaen Achille
Bulckaen Agnes
Bulckaen Antoon
Bulckaen Beatrice
Bulckaen Georges
Bulckaen Hector
Bulckaen Karel
Bulckaen Thérèse
Bulckaert Ivonne04-03-191929-01-2004
Bulckaert Michiel
Bulckaert Remi
Bulckaert Roger
Bulcke Alida
Bulcke Alida
Bulcke Aline Elisa16-05-190822-06-1983
Bulcke André02-05-1921
Bulcke August
Bulcke Bertha31-03-190029-09-1970
Bulcke Carolus
Bulcke Casimir15-07-190227-11-1983
Bulcke Charles23-06-192731-10-1927
Bulcke Cyriel
Bulcke Edmond
Bulcke Elisabeth29-11-192512-08-2020
Bulcke Firmin
Bulcke Frans
Bulcke Frans
Bulcke Gaspar
Bulcke Georges
Bulcke Gerard
Bulcke Godelieve
Bulcke Jerome
Bulcke Jozef2009
Bulcke Leonvoor 1992
Bulcke Leon Gaston
Bulcke Leopold
Bulcke Louis18-06-190309-07-1974
Bulcke Lucienne Gilberte17-01-192615-10-2001
Bulcke Malvina
Bulcke Marcel
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Maria
Bulcke Marie
Bulcke Marie Nathalie30-10-190630-08-2002
Bulcke Martha18-04-192114-10-1996
Bulcke Maurice09-11-190813-07-1995
Bulcke Philip28-08-1902
Bulcke Prosper
Bulcke Raphaël
Bulcke René11-07-191617-02-1997
Bulcke Viktor
Bulcke Walther
Bulens Jaak
Bulinckx Charles
Bullens Johan
Bullinck August
Bullynck Achiel20-10-191020-07-1948
Bullynck Angela
Bullynck Gabriella17-01-190924-12-1981
Bullynck Gerard
Bullynck Jérôme Frans01-11-1911
Bullynck Julietta Hortensia13-02-1900
Bullynck Martha22-08-192408-02-2006
Bullynck Martin13-02-195219-07-1971
Bullynck Richard09-08-190708-11-1961
Bulté Louisvoor 2006
Bulteel Edouard Joseph Ghislain07-03-190829-12-1982
Bulteel Gaby
Bulteel Jeannette17-04-192608-09-1999
Bulteel Valère1975
Bultereys Nellyvoor 2016
Bultheel Frans31-08-192805-08-1946
Bultheel Jozef02-02-192615-02-1984
Bultheel Willem16-03-193704-04-1972
Bultiauw Frank
Bultijnck Gilbert2013
Bultinck Adolf
Bultinck Agnes13-07-191213-05-1943
Bultinck Aimé
Bultinck Albert
Bultinck Alice
Bultinck Alice
Bultinck Amelie
Bultinck André
Bultinck Angèle
Bultinck Arthur
Bultinck August
Bultinck Bernard
Bultinck Charles
Bultinck Cyriel
Bultinck Edward
Bultinck Elisa
Bultinck Etienne
Bultinck Filip
Bultinck Frans
Bultinck Frans
Bultinck Gaston
Bultinck Georgette
Bultinck Gerard
Bultinck Gilbert
Bultinck Gustaaf
Bultinck Jacques
Bultinck Jeannevoor 2017
Bultinck Johanvoor 1996
Bultinck John
Bultinck Judith Maria13-05-192811-07-1997
Bultinck Judocus
Bultinck Jules
Bultinck Jules
Bultinck Julienne24-11-1907
Bultinck Linde
Bultinck Maria
Bultinck Maria
Bultinck Maria23-05-190611-04-2006
Bultinck Maria26-09-191419-11-1968
Bultinck Martha16-08-191725-06-2000
Bultinck Pol
Bultinck René
Bultinck Richard
Bultynck Alberic
Bultynck Alfons Camiel13-04-1913
Bultynck Alice
Bultynck Alice
Bultynck André29-04-193409-10-1989
Bultynck Astrid19-12-193626-01-1996
Bultynck Bertha
Bultynck Camiel
Bultynck Constant
Bultynck Cyriel
Bultynck Gabriela21-08-190005-12-1981
Bultynck Irma
Bultynck Irma
Bultynck Irma07-08-190003-09-1959
Bultynck Jacques
Bultynck Jacques29-12-193130-04-1991
Bultynck Jérome
Bultynck Jos17-10-194815-10-1999
Bultynck Julien
Bultynck Lucrèse
Bultynck Lutgarde
Bultynck Marcel
Bultynck Margaretha
Bultynck Maria
Bultynck Maria
Bultynck Maria Theresia Barbara26-01-191708-02-2004
Bultynck Martha18-12-190609-08-1987
Bultynck Maurits
Bultynck Paula Ludovica Maria27-12-1904
Bultynck Rosa Paula Maria26-09-1906
Bundervoet Bertha Henriette Marie02-06-1919
Bundervoet Maria Louise
Bundervoet Marie Theresia
Bundervoet Martha
Bundervoet Petrus
Bundervoet Petrus
Bundervoet Valère19362007
Burgelman Jan
Burgers Gerard
Burgers Heintje
Burgers Jan
Burggraeve Alois Dionysius22-06-1907
Burggraeve Maria
Burggrave Angele
Burggrave Jerome
Burghgrave Maria
Burie Albert
Burke Augustus Josephus29-05-1905
Burke Franciscus Albertus12-11-19051955
Burke Margareta
Burm Adhemar
Burm Gaston20-02-1985
Burm Maurice
Burms Cesar Joseph17-12-1908
Burms Gustaaf25-06-191209-09-1983
Burms Gustaaf Maurits15-02-1910
Burneel Barbe Therese
Buron Célinevoor 1997
Burrick Germaine Emma23-04-192318-05-2013
Burrick Irma
Burrick Sigrid
Bursens Augustinus
Burssens Josephine
Bus Simone23-09-192811-03-2007
Busato Joseph
Busch Catherina
Buset Emielvoor 1981
Buseyne Achille
Buseyne André1978
Buseyne Anna
Buseyne Bertha
Buseyne Daniël
Buseyne Flavie
Buseyne Flora
Buseyne Gaspard
Buseyne Gerard
Buseyne Irma
Buseyne Jeanne
Buseyne Jenny
Buseyne Joseph
Buseyne Julia
Buseyne Laura
Buseyne Laura
Buseyne Linda
Buseyne Louis
Buseyne Marguerite
Buseyne Maria
Buseyne Martha
Buseyne Maurice
Buseyne Michel20-02-192930-05-1997
Buseyne Michella
Buseyne Monique
Buseyne Noël
Buseyne Palmyre
Buseyne Paulette
Buseyne Roger
Buseyne Valère
Buseyne Willy
Busschaert Albert
Busschaert André
Busschaert André
Busschaert Basile
Busschaert Elisabeth
Busschaert Emiel
Busschaert Florent
Busschaert Frans
Busschaert Georges
Busschaert Georgette2019
Busschaert Germaine
Busschaert Gustaaf
Busschaert Jeanne
Busschaert Jozef
Busschaert Jozef
Busschaert Jules
Busschaert Kamiel
Busschaert Leona
Busschaert Marie Jacqueline
Busschaert Maurice2012
Bussche André
Bussche Andreas
Bussche Domien
Bussche Elza
Bussche Gaston
Bussche Gerard
Bussche Henri
Bussche Isidoor
Bussche Ivo
Bussche Maria
Busschop Magdalena Antonia17-07-190618-09-1963
Busschop Marcelline
Busschots Joanna Jozefa
Bussé Raymond
Busselot Albertine
Bussens Marguerite
Busson Freddy
Busson Honoré
Busson Lena
Bustraen Irma
Bustraen Pascal
Butaye Alfons
Butaye Alice
Butaye Annick
Butaye Augusta
Butaye Blanche2015
Butaye Cecile
Butaye Eric
Butaye Gaston
Butaye Magdalena
Butaye Nelly
Butaye Palma
Butaye Rachel
Buten Zwaantje
Butenaers Lutgart
Buts Fernande
Buts Joseph
Buts Rosa
Buttacchio Saverio14-11-193317-11-2001
Butteneers Dominicus
Butter Leopoldine Sophie Marie08-07-1906
Butzen André
Butzen Hendrika
Butzen Marie Louise
Buvé André
Buvens Albertus Ludovicus F.30-08-1912
Buxin Jean
Buyck Albert
Buyck André
Buyck Anna08-09-190727-05-1999
Buyck Anna Catharina
Buyck Annie09-04-194530-11-2003
Buyck August
Buyck Bernardus
Buyck Clara
Buyck Daniël
Buyck Elodie Emelie11-02-190117-03-1991
Buyck Franciscus
Buyck Fransvoor 1987
Buyck Frans21-05-190411-05-1983
Buyck Freddy28-04-195424-05-1964
Buyck Frederic Albert Joseph19-12-191701-03-1987
Buyck Gabrielle12-08-191705-12-2009
Buyck Gerard13-10-190424-04-1966
Buyck Henri Joseph10-02-190716-01-1971
Buyck Ivonne
Buyck Jan
Buyck Josephina
Buyck Jozef
Buyck Julia20-02-190728-09-1979
Buyck Julia Rosalie31-08-190230-11-1988
Buyck Juliaan2005
Buyck Kamiel12-02-192910-02-2021
Buyck Marcel02-03-191112-05-1986
Buyck Marie Lucia Josepha
Buyck Martha11-09-190830-03-1983
Buyck Maurice07-07-190104-03-1975
Buyck Michel15-04-190726-05-1940
Buyck Norbrecht2010
Buyck Petrus
Buyck Pierre18-09-192430-01-2004
Buyck Rachel25-07-192303-03-2007
Buyck Remi21-08-190917-10-1995
Buyck Roger Seraphien Petrus17-02-193828-02-2018
Buyck Simonne15-08-191313-07-2003
Buyck Theophiel Jeroom25-11-191430-03-1993
Buyck Valentin22-07-192202-10-1985
Buydens Georges
Buydts Hugo
Buyens Marie-Thérèse23-07-192818-02-1989
Buyl Alfred
Buyl Pelagie
Buyle Adrienne
Buyle Alice
Buyle Gerard
Buyle Jeroom
Buyle Leonie
Buyle Marcel
Buyle Mariette
Buyle Maureen
Buyle Placide
Buyle Richard
Buyle Roger28-11-193329-04-1977
Buyle Victor
Buyle Victor
Buyle Willy
Buyle-Huybrecht Etienne
Buyllemont Maria Anna
Buys Jeanneke
Buys Nicolevoor 2023
Buys Patriciavoor 2023
Buys Polydore Albert
Buyse Achiel
Buyse Achiel
Buyse Alfonsine
Buyse Alidor
Buyse André
Buyse André04-08-191910-04-1964
Buyse Antoon
Buyse August
Buyse Augustinus
Buyse Bernard17-08-195217-08-1995
Buyse Cécile
Buyse Constant
Buyse Corneel
Buyse Cyriel
Buyse Cyriel Achiel18-07-190115-08-1949
Buyse Emiel
Buyse Emiel
Buyse Eveliene
Buyse Felix
Buyse Firmin27-01-192623-09-1999
Buyse Florimond
Buyse Francisvoor 2023
Buyse Franciscus
Buyse Frank
Buyse Georges
Buyse Georges Emiel10-03-191012-04-1987
Buyse Gerard
Buyse Gerard1984
Buyse Germaine15-01-191323-09-1984
Buyse Godelieve
Buyse Godelieve
Buyse Gustaaf25-02-190519-05-1977
Buyse Hendrik12-12-194603-09-1989
Buyse Henri
Buyse Hilda
Buyse Jerome14-08-192404-06-1993
Buyse José
Buyse José28-02-192904-08-1999
Buyse Jozef23-03-192725-02-1943
Buyse Jules
Buyse Jules Arthur
Buyse Julia06-03-192107-10-2005
Buyse Julia Juliana Margarita25-01-190011-03-1961
Buyse Juliana31-10-190301-10-1990
Buyse Julien
Buyse Lea
Buyse Lia
Buyse Lucien06-03-193425-12-1975
Buyse Magdalena Louisa11-12-190127-05-1980
Buyse Marcel
Buyse Marcel31-12-193425-04-2004
Buyse Margareta08-06-191421-10-2009
Buyse Maria
Buyse Maria17-04-190324-05-1990
Buyse Maria06-03-192024-01-2007
Buyse Maria Albertina
Buyse Maurice
Buyse Maurice
Buyse Maurice Alfons11-10-190828-04-1947
Buyse Maurits
Buyse Michel
Buyse Michel
Buyse Omer
Buyse Oscar05-03-191326-04-2000
Buyse Paula
Buyse Paula
Buyse Paula
Buyse Petrus Aloysius
Buyse Pierre28-10-192725-03-1948
Buyse Raphaël
Buyse Raphaël27-10-193226-01-1995
Buyse Remi
Buyse Remivoor 2023
Buyse Richard
Buyse Robert
Buyse Roger
Buyse Romania
Buyse Roza
Buyse Simeon
Buyse Simonne
Buyse Willy23-10-192802-04-2001
Buysens Carolus
Buysens Jacobus
Buysens Jan
Buysens Leonie
Buysens Remi
Buysschaert Dick
Buysschaert Eddy
Buysschaert Firmin
Buysschaert Firmin11-05-192404-03-2006
Buysschaert Frederic
Buysschaert Germain Jozef Clara11-04-193009-02-1949
Buysschaert Jacqueline25-03-2018
Buysschaert Maria06-12-191131-08-2003
Buysschaert Nicole
Buysschaert Petrus
Buysschaert René
Buysschaert Renée
Buysse Achielvoor 1995
Buysse Achiel Leo04-01-194618-06-2006
Buysse Adrienne Marie09-11-190203-1991
Buysse Aimé Alfons Antoine01-04-19362000
Buysse Albert
Buysse Alfons
Buysse Alice
Buysse Alice Maria08-05-1909
Buysse Alphonsine
Buysse André
Buysse André Romaan28-02-194014-04-2014
Buysse Angela Leonia Andrea18-05-194220-11-2014
Buysse Anna
Buysse Anna
Buysse August
Buysse August
Buysse August
Buysse Bernard
Buysse Bernard
Buysse Bertrand24-02-1920
Buysse Bertrand Jozef12-05-1917
Buysse Bruno
Buysse Camiel Gerard20-12-1913
Buysse Christiaan18-11-195020-09-2022
Buysse Christinevoor 2019
Buysse Cyriel
Buysse Cyriel Petrus Usmaris28-03-1910
Buysse Daniël
Buysse Danise
Buysse Denise
Buysse Elodie
Buysse Elza
Buysse Emiel02-09-190527-07-1976
Buysse Etienne05-12-1986
Buysse Ferdinand
Buysse Francies
Buysse François
Buysse Frank
Buysse Frank
Buysse Franky
Buysse Frans14-04-192029-04-1921
Buysse Frederick
Buysse Gerard Achiel22-01-19372020
Buysse Germana
Buysse Gisele
Buysse Gustavus Emilius19-07-190008-11-1985
Buysse Helena Maria12-02-1900
Buysse Helene
Buysse Henriette04-11-192012-11-1995
Buysse Hortence
Buysse Ida Joanna09-02-1910
Buysse Irena30-05-193025-07-2017
Buysse Irma
Buysse Irma
Buysse Joannes
Buysse Josephus
Buysse Julia
Buysse Juliana2002
Buysse Julien
Buysse Julien
Buysse Julien André Kamiel07-11-19272009
Buysse Kristof
Buysse Leonie
Buysse Lucien René22-08-1904
Buysse Madeleine
Buysse Marcel2005
Buysse Marguerita
Buysse Marguerite2015
Buysse Maria
Buysse Maria
Buysse Maria
Buysse Maria Leonora Virginie
Buysse Maria Louisa27-03-1914
Buysse Maria Suzanna14-10-1913
Buysse Maurice
Buysse Maurice
Buysse Maurits2002
Buysse Modest
Buysse Nelly1998
Buysse Omer
Buysse Omer Jozef29-09-1912
Buysse Petrus
Buysse Prosper01-10-1903
Buysse Rachel06-07-191522-07-2008
Buysse René
Buysse René
Buysse Renévoor 2023
Buysse Richard Jozef26-12-1910
Buysse Robrecht29-08-193613-02-2018
Buysse Robrecht Bertram28-01-1914
Buysse Rudy Julien Pharailde03-08-1955
Buysse Sofie
Buysse Suzanna Rosa Maria19-08-1914
Buysse Thérèse
Buysse Urbain
Buysse Vital05-09-1905
Buysse Willy Alfons13-01-1929
Buyssens Alice Maria14-05-192119-08-2004
Buyssens Beatrijs Irma Magdalena
Buyssens Edgard Victor
Buyssens Gustave
Buyssens Herman René Leonard
Buyssens Maria Elodie
Buyssens Nelly Maria Lucia30-01-1914
Buyssens Wilfried Karel Godfried Jozef
Buyst Paulina
Buytaert Césarvoor 1992
Buytaert Emiel
Buytaert Jozef
Buytaert Koeraad
Buytaert Liesbeth
Buyttaert Andries
Buyze Richard14-08-190402-11-1974
Buzeijn Robertus Petrus18-02-192609-12-1991
Buzeyn Emmanuel Achiel24-03-1922
Byl Elza Magdalena Lodewijk02-06-1927
Byl Engelbert
Byl Irma
Byl Kim16-08-197514-10-2001
Byl Madeleine
Byl Yvonne
Bylemans François
Bylle Marc
Bylle Marie
Bylo Achiel
Bylo Elisavoor 1961
Bylo Victor
Bylois Jefke19-03-191302-07-2001
Byloo Marcel
Bymer Paulina Justina
Byn Alexander
Byn Valère
Bytebier Frank
Bytebier Omer
Bytebier Remi
Byttebier Constance
Byttebier Cyriel
Byttebier Emma
Byttebier Fries
Byttebier Hans
Byttebier Magdalena30-03-190216-10-1993
Byttebier Michiel Jerome Norbert
Byttebier Petrus
Byttebier Rozalia
Byttebier Vanleynseele
Caals Alfons
Cabana Tony31-10-195722-12-2012
Cabbeke Adrienne
Cabbeke Alfons
Cabbeke Remi
Cabeke Géry14-02-2016
Cabeke Maurits03-07-2016
Cabij Julia16-12-190428-09-1996
Caboor Ambrosius
Caboor Elodia Maria Alida15-04-1908
Caboor Florent Cyrillus30-04-1905
Caboor Gerard
Caboor Helena Maria17-03-1900
Caboor Irena Maria27-03-1921
Caboor Jozef Richard25-07-1912
Caboor Juliaan Jozef09-06-1909
Caboor Lucia
Caboor Lucretia Anna Maria16-03-1912
Caboor Maria Germana17-09-1902
Caboor Maurits Jan Baptiste01-02-1911
Caboot Alfons
Cabooter Achiel Joseph27-08-191807-06-1995
Cabooter Henri
Cabooter Lucien
Cabooter Marie26-03-191103-04-1981
Cabooter Rachel19-07-191221-10-1997
Cabotere Adrianus
Cabout Marie-Louise
Cabus Walter
Cabuy Maria
Cabuy Pieter
Caby Constantin
Caby Jacques Jean16-07-192507-03-2003
Caby Myriam19551955
Caby Paul Roland Louis29-06-192531-10-1999
Caby Simone190705-03-1959
Cacquaert Anna
Cacquaert Marina
Cadet Maria
Cadron Diana
Cadron Gerardvoor 2015
Cadron Rosa
Caeckaert Hubertina Alphonsina15-06-191106-12-1993
Caeckaert Hubertus03-11-190926-12-1993
Caeckaert Ingrid Angèle Marcel07-05-196416-03-1991
Caeckaert Julien Jozef17-04-190517-03-1992
Caeckaert Ludwine Aline Marie Melanie13-10-192705-01-2013
Caeckaert Maria Eulalia25-05-191624-12-2003
Caeckaert Rina23-09-195103-01-1952
Caeckaert Roger Robert11-06-191306-08-1996
Cael Abel
Cael Albert23-07-191610-03-1992
Cael Alice16-09-192515-05-2008
Cael Amielie25-12-198018-05-1994
Cael Ditri
Cael Gerard
Cael Laura06-01-191410-10-2008
Cael Valère
Caelen Helene09-11-192623-01-1987
Caelenberghe Hedwige01-05-191108-02-1998
Caen Antoon
Caen Charles
Caen Florent
Caen Gerardvoor 1975
Caen Irma
Caen Maria
Caen Rosa
Caenen Christine
Caenen Jozef
Caenen Mieke
Caenepeel Adile
Caenepeel Adronie
Caenepeel Alice
Caenepeel André18-08-192404-10-2000
Caenepeel Georges17-05-191224-03-1989
Caenepeel Jules
Caenepeel Omer Antoon09-07-191321-01-1996
Caenepeel Tillo17-02-194816-05-2001
Caere Rudolf Victor28-09-1909
Caerels Julien
Caerels Rachelvoor 2019
Caerels Rik
Caes Emiel
Caes Gerard
Caes Jozef04-03-2000
Caes Jules
Caeseele Bertha09-06-1901
Caesemaeker Héléna Maria Irma05-03-191528-04-2009
Caessens Leonie
Caestecker Achiel
Caestecker Adrienne
Caestecker Albéric
Caestecker Alice
Caestecker Aloïs
Caestecker Amedée
Caestecker Georges
Caestecker Georgette
Caestecker Gustaaf
Caestecker Henriette
Caestecker Irène
Caestecker Lydie
Caestecker Madeleine
Caestecker Maurice
Caestecker Michel
Caestecker Octavie
Caestecker Omer
Caestecker Willy
Caeyers Gustaaf
Cafmeyer André Theophiel Livin12-04-192523-12-1988
Cafmeyer Arthur
Caignie Jules
Caignie Michel Marcel28-09-193822-02-1991
Cailliau Edmond
Cailliau Frans13-07-194301-03-2019
Cailliau Georges1964
Cailliau Lucien2004
Cailliau Regine
Cailliau Rik
Cailliau Rik
Caimo Jean12-02-191714-12-1999
Calberson Wilfriedvoor 2023
Calbrecht Joannes
Calcoen Charles
Calcoen David15-03-191012-06-2000
Calcoen Eugène
Calcoen Godelieve
Calcoen Huguette
Calcoen Marcel
Calcoen Maurice
Calcote Cliff1996
Calebout Edouard Emile29-10-1902
Calebout Eduward19292003
Calebout Judoca
Cales Joannes
Calet Jeanne
Calie Marguerita22-09-1906
Calis Arseen
Calis Florant
Calis Willem
Callaert Adele
Callaert Armand19161974
Callaert Carolus Ludovicus
Callaert Catharina
Callaert Constantinus
Callaert Mariette
Callaerts Adriana Charlotte Georgette Josepha15-08-1906
Callaerts August Jules
Callame Mauricette Jeanne28-01-193411-04-2013
Callant Antoon
Callant Gerard
Callant Jacob
Callant Margaretha
Callant Paulavoor 2021
Callant René
Callant René
Callant Roland
Calle Edmond
Calle Marie Eveline Therese02-01-193206-12-2016
Calle Omer
Calle Richardvoor 2010
Callebaut Basilius
Callebaut Camillavoor 1999
Callebaut Dominique
Callebaut Frans
Callebaut Georges24-05-191907-12-2000
Callebaut Joseph
Callebaut Julien07-01-193827-01-2013
Callebaut Marie-José
Callebaut Petrus
Callebaut Richard
Callebaut Urbain
Callebert Eric
Callebout Edmond
Callebout Jeanne
Callebout Julien
Calleens Eugeen12-09-192611-06-2008
Calleeuw Adriana
Calleeuw Andre
Calleeuw André
Calleeuw André
Calleeuw Charles
Calleeuw Eduard
Calleeuw Eugenie
Calleeuw Germain19-08-190526-03-1974
Calleeuw Henri
Calleeuw Irma
Calleeuw Leon
Calleeuw Leonie
Calleeuw Madeleine
Calleeuw Mathilde
Calleeuw Paula Adrienne23-08-1921
Calleeuw Pharailde
Calleeuw René
Calleeuw Richard
Calleeuw Robert
Callemein Camille Cyrille27-07-192429-03-1985
Callemein Gilbert
Callemein Henri
Callemeyn Alida
Callemeyn Amelia
Callemeyn Arthur
Callemeyn Carine
Callemeyn Emiel
Callemeyn Gaston12-05-193129-08-1992
Callemeyn Gerard
Callemeyn Irma
Callemeyn Irma
Callemeyn Lucie
Callemeyn Maria
Callemin Leopoldvoor 1966
Callemin Maria
Callenaere Willy01-08-194410-12-1992
Callens Albert
Callens Albrecht Leopold27-08-191528-09-1976
Callens André13-02-191525-12-1988
Callens Andreas
Callens Angela
Callens Angèle
Callens Angelus
Callens Anna
Callens Antoine
Callens Antoine31-07-194322-11-1997
Callens Augusta
Callens Beatrijs
Callens Bertha
Callens Charles
Callens Charles-Louis
Callens Christa23-09-194509-04-1979
Callens Cyriel
Callens Daniel
Callens Dimitri16-05-197501-02-1996
Callens Emelie Eulalie
Callens Emma
Callens Eric Georges15-12-194604-03-1947
Callens Esther
Callens Esther
Callens Etienne31-10-192618-11-1996
Callens Eugeen
Callens Frank
Callens Frans
Callens Freddy
Callens Fredericusvoor 1913
Callens Geert09-05-195402-02-1975
Callens Gentiel
Callens Georges13-10-1977
Callens Georgette29-11-192726-01-2010
Callens Gerard
Callens Gerard
Callens Gerard05-01-192229-03-1984
Callens Gerard Odomar12-09-190211-12-1982
Callens Germaine13-12-192111-04-2003
Callens Helena
Callens Henri
Callens Henri
Callens Herman
Callens Ida
Callens Irène2014
Callens Ivo
Callens Ivonne
Callens Jan Baptist
Callens Jean-Luc
Callens Jeannette
Callens Jerôme
Callens Joannes
Callens Joris1973
Callens Joseph22-10-190425-10-1991
Callens Jozef1944
Callens Jozefien
Callens Jules
Callens Jules
Callens Jules
Callens Julia
Callens Justina
Callens Leentje
Callens Luk
Callens Madeleine10-07-190127-06-1967
Callens Marguerite07-09-191319-06-1997
Callens Maria
Callens Maria
Callens Maria Theresia
Callens Maurice
Callens Maurits
Callens Michel
Callens Michel
Callens Michel15-08-192524-05-1996
Callens Omer
Callens Omer05-05-190102-02-1986
Callens Omer19-05-192725-12-1948
Callens Oscar
Callens Paul
Callens Paul
Callens Paula
Callens Paula19-08-192419-05-1986
Callens Petrus Franciscus
Callens Piet
Callens Rachel16-01-190922-12-1973
Callens Rafaël
Callens Remi
Callens René
Callens René15-08-190106-02-1962
Callens René10-10-191617-02-2009
Callens Richard
Callens Rita
Callens Roger
Callens Roland1999
Callens Theophiel
Callens Ursula
Calles Maurice
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Achiel
Callewaert Alberic
Callewaert Albert
Callewaert Albert
Callewaert Alfons
Callewaert Alfons
Callewaert Alice
Callewaert Alice
Callewaert Alice
Callewaert Alois
Callewaert Aloïs
Callewaert Andre1923
Callewaert André
Callewaert André
Callewaert André31-12-190830-06-1975
Callewaert Andries
Callewaert Angèle
Callewaert Anna Laura
Callewaert Anne19401940
Callewaert Antoine
Callewaert Arthur
Callewaert Basiel
Callewaert Bernadette
Callewaert Bernard
Callewaert Bertha25-04-190305-11-1979
Callewaert Bronca
Callewaert Camiel
Callewaert Camillee André10-10-191425-12-1988
Callewaert Clara16-11-191027-03-1991
Callewaert Cyriel
Callewaert Cyriel
Callewaert Cyriel
Callewaert Elisabeth
Callewaert Elvira
Callewaert Elza
Callewaert Emiel
Callewaert Ernest
Callewaert Eugeen
Callewaert Evarist
Callewaert Florent26-02-1914
Callewaert Floribert
Callewaert Florine
Callewaert Francois
Callewaert François
Callewaert Frans
Callewaert Frans11-01-194317-10-2011
Callewaert Frans17-12-194917-06-1967
Callewaert Gabriël
Callewaert Gabriël01-02-193711-10-2009
Callewaert Georges
Callewaert Georges
Callewaert Georges24-03-192621-04-2010
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard
Callewaert Gerard20-12-190408-01-1995
Callewaert Gerarda
Callewaert Gilbert
Callewaert Godelieve
Callewaert Gustaaf
Callewaert Gustaaf
Callewaert Gustaaf
Callewaert Hector
Callewaert Hedwig10-11-193629-10-2008
Callewaert Hélène
Callewaert Henri
Callewaert Irma
Callewaert Irma
Callewaert Isabella
Callewaert Jan
Callewaert Jan
Callewaert Jerôme17-01-190114-03-1983
Callewaert Jeroom
Callewaert Joseph
Callewaert Jozef
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules
Callewaert Jules06-03-190707-03-1997
Callewaert Julia Alice
Callewaert Julien
Callewaert Julien
Callewaert Julien
Callewaert Laura
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leon
Callewaert Leon29-03-191319-12-1995
Callewaert Leonia
Callewaert Louis
Callewaert Louis
Callewaert Lucie
Callewaert Madeleine
Callewaert Madeleine
Callewaert Marcel2011
Callewaert Marcel
Callewaert Marcel
Callewaert Marcella
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria
Callewaert Maria29-07-192425-02-2013
Callewaert Maria Julia03-07-190217-07-1967
Callewaert Maria Zulma07-11-190803-12-1918
Callewaert Marie
Callewaert Marie Stephanie
Callewaert Marie Thérèse1932
Callewaert Marie-José09-11-191313-04-1999
Callewaert Marie-Louise30-03-192224-03-2002
Callewaert Marino
Callewaert Martha Louisa14-12-191022-05-1984
Callewaert Maurice
Callewaert Maurice
Callewaert Maurice
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Maurits
Callewaert Michel
Callewaert Monica
Callewaert Napoleon
Callewaert Nelly30-04-192730-10-1989
Callewaert Noël
Callewaert Noella1921
Callewaert Octave
Callewaert Odiel
Callewaert Odiel
Callewaert Omer
Callewaert Palmire
Callewaert Paula
Callewaert Paulette
Callewaert Petrus
Callewaert Philomene
Callewaert Philomène
Callewaert Pierre
Callewaert Raymond
Callewaert Raymond
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert Remi
Callewaert René
Callewaert René
Callewaert René09-01-190218-08-1956
Callewaert Rik
Callewaert Robert2009
Callewaert Robert13-04-193226-08-1998
Callewaert Roger
Callewaert Roger1925
Callewaert Rogère Simonne19-09-191816-01-1969
Callewaert Roland
Callewaert Romain17-11-192325-11-2007
Callewaert Simonne06-11-192019-11-2007
Callewaert Toon
Callewaert Walter19391939
Callewaert Werner
Callewier Daniël Gustaaf Flavie11-11-192502-09-1970
Callewier Marie-Louise
Callewier Nathalia
Callewier Willem02-03-191904-06-1994
Calliauw Angèle Marie17-02-190901-12-1986
Calliauw August
Calliauw Emerence
Calliauw Gustaaf
Calliauw Helena
Callier Gustaaf
Callier Jan
Callier Philippe
Callier Pierre
Callier Richard
Calloens Jan
Calloud de Faudeur Huguette
Calmeyn Julia
Calmeyn Leonie Rosalie Emilienne
Calmeyn Madeleine
Calon Alphons Hijpoliet August15-02-193524-02-1937
Calon Amelia Johanna
Calon Carli10-03-193528-02-1979
Calon Celeste
Calon Emiel Leopold August27-05-193225-01-1984
Calon Margaretha Maria
Calon Marie Thérèse Delphine11-02-192925-06-2018
Calon Sophia Christina
Calon Stephanie Angelina Maria
Calon Thérèse Celeste Marie22-07-194622-09-1992
Calson Denise
Calsyn Cyriel
Calsyn Emelie12-1992
Calsyn Madeleine
Calsyn Raymond Raoul03-07-19121990
Calsyn Richard2012
Calus Cyriel
Calus Eduard Maurice21-10-192330-05-1992
Calus Emelie
Calus Esther 1906
Calus Julienne
Calus Marie
Calus Paul
Caluwaert Adolf
Caluwaert Maurice
Caluwaerts Guilliam
Caluwaerts Jacqueline
Caluwaerts Paula
Caluy Henricus Eduardus
Camaal Barbara
Cambie Marc
Cambie Maurice
Cambien Bernard12-08-192426-03-1944
Cambien Catherine15-10-193426-03-1944
Cambien Filiep13-06-193126-03-1944
Cambien Francis26-01-192826-03-1944
Cambien Ignace25-10-192626-03-1944
Cambien Johanvoor 2019
Cambien Rachel
Cambien Stefaan
Cambien Thérèse18-05-193026-03-1944
Cambien Victor
Cambier Edmond
Cambier Ida
Cambier Isidoor
Cambier Jenny
Cambier Jozef
Cambier Louisa
Cambier Madeleine
Cambier Martha
Cambier Michel
Cambré Jos
Cambron Charles24-07-194607-01-1918
Camby Rob
Camelbeke Dirk Maria Alfred05-12-195207-05-2018
Camerlinck Frans
Camerlinckx Gustaafvoor 2013
Camerlinckx Jan
Camerlinckx Mia2011
Camerlynck André
Camerlynck André
Camerlynck Cecile
Camerlynck Madeleine1952
Camerlynck Marcel
Camerlynck Maurice
Camerlynck Roger
Cami Angèle
Cammaert Achiel August20-12-190318-01-1992
Cammaert André Camille Marie16-03-193810-01-2004
Cammaert Annie31-05-193921-02-1999
Cammaert Arthur Camil Hijpolitus16-12-193618-12-1936
Cammaert Arthur Joseph Marie10-03-191122-07-1974
Cammaert Augusta Clementina24-12-190226-03-1986
Cammaert Augustinus Josephus25-01-190807-09-1999
Cammaert Augustinus Leopoldus20-06-190624-11-1999
Cammaert Bernardus Josephus23-12-190722-10-1966
Cammaert Camiel Alphonsus17-02-191015-01-1980
Cammaert Charel Bernardus02-09-1906voor 2002
Cammaert Charles Albert
Cammaert Emelie Madelaine22-03-190914-09-1983
Cammaert Emiel Augustinus30-05-194204-01-2007
Cammaert Emma Euphrasie05-01-190104-07-1938
Cammaert Estelle
Cammaert Gerardus31-12-190516-05-1977
Cammaert Hubert Camiel Hijpolitus Marie26-06-193927-06-1939
Cammaert Jannine06-02-193809-02-1998
Cammaert Joannes
Cammaert Joseph Maria30-05-193530-05-1935
Cammaert Karel
Cammaert Karel Bernardus Marie21-08-193625-08-2001
Cammaert Leon
Cammaert Leopold Arthur01-09-190721-11-1982
Cammaert Leopold Charles Camille01-10-191015-10-1980
Cammaert Louise Marie02-05-190204-02-1955
Cammaert Lucia Augusta02-01-193501-01-2012
Cammaert Madeleine Emelie10-03-191209-11-1918
Cammaert Magdalena Maria26-05-194123-07-1957
Cammaert Maria Louisa17-10-190323-12-1904
Cammaert Maria Louiza
Cammaert Maria Sophia Elodie14-05-193626-01-2023
Cammaert Marie Elodie21-12-190911-07-1984
Cammaert Marie Louise20-08-190525-02-2003
Cammaert Marie Louise Adèle27-04-190925-02-2002
Cammaert Mariette
Cammaert Theodoor Petrus Hypolitus28-04-193823-03-1948
Cammu August
Campe Achiel
Campe Albert
Campe Alida
Campe Angèle
Campe Anna
Campe Ardiel
Campe Camielvoor 1997
Campe Charles
Campe Emma
Campe Laurent
Campe Marguerite Marie10-12-1914
Campe Prosper
Campe Raphaëlla03-02-191210-10-1993
Campe Simonne
Campens Fernandvoor 2024
Campens Gilbert
Campioni Trophinvoor 1986
Campo Bruno Lodevoor 2023
Campo Tilly
Camps Petrus Ernest
Candaele Damienne10-05-192517-12-2004
Candaele Germaine
Candaele Hermina
Candaele Lionel
Candaele Maria
Candaele Roger
Candille Jacquesvoor 2023
Candry Charles
Candry Michel
Caneele Adelin
Caneele Madeleine
Canfyn Herman
Canipel Edmond06-05-190505-06-1988
Cannaert Charles
Cannaert Raymonde Marie Sylvie23-08-193030-05-2003
Canneyt Johan
Canniere Anna Maria03-12-191613-12-1971
Canniere Célestine
Canniere Leon Constant Joseph20-06-191301-05-1996
Canniere Lia14-02-190917-11-2002
Canniere Mariette06-05-192605-11-2010
Canniere Mauricevoor 1991
Canniere René05-01-193721-04-2002
Canniere Roger
Canniere Wilfried26-06-194506-02-2005
Cannoot Albertine Pharailde09-11-191208-10-1965
Cannoot Didier
Cannoot Edith
Cannoot Jules
Cannoot Maria19061981
Cannoot Mathilde
Cansse Julien
Cansse Maria
Cantaert Eudoxie
Cantineau Freddy
Cantinjaeu Marie
Canty René
Cap Joanna
Capelle André
Capelle Arthur
Capelle August
Capelle Dominique Gerard22-07-196426-09-1964
Capelle Gilbert
Capelle Joseph Petrus Charles21-08-192603-03-1991
Capelle Maria
Capelle Omer
Capelle Omer
Capelle Paula
Capelle Remi
Capelle Rose Denise Maria12-08-195401-2006
Capelleman Sylvie
Capenberghs Jozef
Capet Marguerite2017
Capiau Philippe
Capoen Anna2011
Capoen Frans
Capoen Marc
Capoen Maria
Capoen Maria
Capoen Maurits
Capoen Wim2021
Capon Agnes
Capon Alfons
Capon Alfons
Capon André
Capon Arsène
Capon Camiel
Capon Madeleine03-04-191602-06-1999
Cappaert Irma
Cappaert Jan
Cappaert Karel
Cappan André1977
Cappan Henrivoor 1984
Cappan Patrick
Cappart Madeleine
Cappelaere Bertha
Cappelaere Bertrand
Cappelaere Camille
Cappelaere Ernest
Cappelaere Marc
Cappelaere Maria
Cappelle Agnes Adrienne 1921
Cappelle Albert2013
Cappelle Angèle
Cappelle Antoon
Cappelle Asteric
Cappelle Bertha
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Cyriel
Cappelle Desiré
Cappelle Georges
Cappelle Gerard Hilaire20-03-193114-09-1980
Cappelle Henri
Cappelle Lucien
Cappelle Madeleinevoor 1992
Cappelle Marc
Cappelle Maria30-05-193515-07-2003
Cappelle Marnix Roger13-02-195924-09-1995
Cappelle Martine
Cappelle Maurice
Cappelle Oscar
Cappelle Petrus
Cappelle Raymond27-03-192409-05-1996
Cappelle Robert09-02-192228-05-2003
Cappelle Roger
Cappelle Roger
Cappelle Zulma
Cappelleman Alice19-11-190704-07-1971
Cappellen Hubert
Cappittel Maria
Cappoen Els
Cappoen Firmin
Cappoen Henri1975
Cappoen Odette
Cappoen Rolande1980
Cappoen Virginie
Cappon Andrévoor 2005
Cappon August
Cappon Charles
Cappon Ernest
Cappon Gerard
Cappon Germain
Cappon Gustaaf
Cappon Jean
Cappon Leon
Cappon Pierre
Caprieaux Gaston
Caproen Odila
Carbon Agnes12-05-19262016
Carbon Godelieve Cornelia18-05-191703-02-2001
Carbon Julien29-09-19201992
Carbon Julien Juliaan19181920
Carbon Louis
Carbon Marcel
Carbon Maria Margareta15-08-19132008
Carbon Paul
Carbon Vincent16-12-197610-09-2008
Carbon Yvonne10-09-192804-05-2002
Carbonez André
Carbonez Emiel
Carbonez Lucrèce
Carbonez Marcel
Carbonez Maria
Carbonez Maria
Carbonez Maria
Carbonez Roger2008
Carbonez Silviana
Carbonez Solange
Carcan Hugette
Carchon Adolphe Franciscus
Carchon Julia
Cardinael Arthur
Cardinael Henri
Cardinael Herman09-02-190416-05-1980
Cardinael Monique
Cardinael Raymond2009
Cardoen Achiel
Cardoen Achiel
Cardoen Alfonsine
Cardoen Britta
Cardoen Camiel
Cardoen Cyriel
Cardoen Gabriëlle
Cardoen Ivonne18-11-192409-07-1995
Cardoen Joke
Cardoen Leopold
Cardoen Lode2013
Cardoen Maria
Cardoen Peter
Cardoen Romanie
Cardoen Rosa2009
Cardon Agnèsvoor 2007
Cardon Alfons Victor11-07-192925-12-2006
Cardon Aloysius Joseph01-09-192318-10-2000
Cardon André
Cardon Andrea
Cardon Andrée
Cardon Augustus Josephus
Cardon Bart
Cardon Bertha Maria11-05-191406-08-1999
Cardon Clara Albertina Philomena23-09-192906-11-1993
Cardon Clara Maria02-06-1922
Cardon Cyrielvoor 2020
Cardon Germain
Cardon Germaine
Cardon Godelieve Marguerite01-11-191821-01-1919
Cardon Godelieve Maria24-11-191721-01-1918
Cardon Henri
Cardon Joseph Marie22-12-190716-11-1982
Cardon Jules
Cardon Juliëtte
Cardon Leopold
Cardon Louis
Cardon Louisvoor 2000
Cardon Luciaan
Cardon Michel
Cardon Oscar Jozef09-03-190701-11-1975
Cardon Paulavoor 2020
Cardon Philemond29-11-191517-03-1947
Cardon Robert Henri Joseph25-07-192912-08-1986
Cardon Rosalia Francisca
Cardon Willy Julien05-12-193502-01-1975
Careelman Emelie
Carels Jules
Carels Roger
Caremans Bernard
Caremans Jozef
Cares Emma
Carette Alice
Carette Bertha26-09-190514-09-1985
Carette Bertha Martha31-01-190212-07-1961
Carette Cyriel
Carette Imelda Marie Clemence03-04-193612-2010
Carette Jules01-04-196202-06-1937
Carette Leon07-01-191128-10-1995
Carette Maria Ludovica11-11-1909
Carette Maurits
Carette Sara18-10-190001-12-1984
Carette Susanna21-02-191619-08-2000
Carette Theodoor25-12-191120-08-1996
Careye Etienne
Careye Marie Thérèse
Careye Suzanne
Carijn Gustaaf17-06-193831-10-1978
Carissemaux Albert
Carlé Jean-Marie
Carlé Willy
Carles Amelberga
Carlier Albert
Carlier Alice15-10-191120-03-1992
Carlier Arthur30-10-190826-04-1969
Carlier François
Carlier Gerard
Carlier Gustaf
Carlier Jean2006
Carlier Liselotte29-10-196717-07-2009
Carlier Lucienne
Carlier Madeleine
Carlier Malvina05-03-191614-08-1970
Carlier Maria24-12-191322-04-1972
Carlier Martha2010
Carlier Michèle
Carlier Robert
Carlier Roger
Carlier Rosalia
Carlier Willy
Carlu Madeleine
Carly Dis
Carmelez Jules
Carmeliet Willy
Carmeliet Willy
Carnel Paul
Carnel Raymond2011
Carnelus Erik
Carnier Francies
Carnoy Ernest
Caroen Léon
Caron Gustave
Caron Jean
Caron Jérôme
Caron Julia
Caron Louis
Caron Lucien2001
Caron Roger
Caron Suzanne
Carpels Charles
Carpels Ferdinand
Carpels Mathilde
Carpels Peter
Carpels Roger
Carpentier Agnes
Carpentier Albert2000
Carpentier Alidor
Carpentier André
Carpentier André
Carpentier Bernardette08-12-192408-11-2015
Carpentier Emmy
Carpentier Erna Julia23-02-1936
Carpentier Francine
Carpentier Georges
Carpentier Gerrit
Carpentier Gilbert
Carpentier Ivo
Carpentier Jacqueline
Carpentier Jan
Carpentier Jean
Carpentier Jean Leon Auguste25-05-190314-02-1994
Carpentier Jos
Carpentier Liliane
Carpentier Lucienne
Carpentier Marc
Carpentier Marcel
Carpentier Marcel
Carpentier Maria
Carpentier Michel
Carpentier Mieke
Carpentier Nico
Carpentier Oscar
Carpentier Pierre01-09-192120-03-1997
Carpentier Prosper
Carpentier Roger
Carpentier Roland
Carpentier Ronny
Carpentier Ronny
Carpentier Rosaline
Carpentier Willy
Carpentier Wim
Carré Omer
Carrebrouck Arthur
Carrebrouck Celestin
Carrebrouck Jerôme
Carrein Albert31-03-192314-01-1998
Carrein André
Carrein Anna
Carrein Eric Gérard05-09-194525-12-1988
Carrein Filiep01-08-196127-08-2008
Carrein Gaston
Carrein Georges
Carrein Jeanne
Carrein José30-09-195007-12-1995
Carrein Kristien
Carrein Maria
Carrein Marie-Louise
Carrein Nora2010
Carrein Oliva
Carrein Oscar
Carrein Robert
Carrette Alvert
Carrette Claude
Carrette Elza
Carrette Fransvoor 1917
Carrette Gilbert
Carrette Irena
Carrette Louis
Carrette Mariesa
Carrewijn Alice
Carrewijn Arthur
Carrewijn Magdalena
Carrewijn Silveer
Carreyn Etienne2014
Carreyn Jerôme
Carreyn Raimonde
Carron Ivonne
Carron Jules
Carron Leon
Carron Marcel
Carron Marcel08-08-192202-02-1980
Carron Marie Hélène05-05-192004-02-2003
Carron Michel
Carson Patricia
Carteyn Elodie Maria
Carton Albert1994
Carton Albert
Carton Alice
Carton Augusta25-06-190525-05-1992
Carton Daniël22-08-191213-10-2002
Carton Edmond
Carton Emile
Carton Gentil2006
Carton Georgette2002
Carton Godelieve
Carton Godfried
Carton Idonievoor 1973
Carton Ivonne
Carton Jozef
Carton Julia Margariet20-07-190430-03-1976
Carton Julien
Carton Julien
Carton Lucien
Carton Marceline
Carton Mariavoor 1974
Carton Maria16-05-191408-09-2008
Carton Maria19-04-192128-09-2000
Carton Marie-Antoinette02-10-192304-02-1988
Carton Maurice
Carton Mirjam Victoire Alberte03-07-1952
Carton Nabor
Carton Paula Antoinette
Carton Philomène
Carton René30-05-1971
Carton Robert17-11-192114-10-2003
Carton Roger
Carton Walter
Cartrysse Guido
Cartrysse Sylvain
Caryn Gustaafvoor 1991
Casaert Anaïse07-04-2002
Casert Georges26-10-192013-05-1990
Caset Arseen
Caset Irma
Caset Julia
Caset Margriet
Caset Maurits
Caset Remi Alfons
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Achiel
Casier Adrienne
Casier Adrienne Julienne06-12-190402-08-1987
Casier Alberic
Casier Albert
Casier Albert2004
Casier Albert
Casier Albert26-01-191608-09-1975
Casier Alfons
Casier Alfons
Casier Alice31-08-192309-09-2002
Casier Alice06-05-192411-11-1960
Casier Aloïs
Casier André
Casier André2006
Casier Angèle
Casier Barbara
Casier Bea
Casier Christine
Casier Cyriel
Casier Daniel
Casier Daniel29-09-192128-12-1988
Casier Danny
Casier Elie
Casier Elisabeth
Casier Elisabeth17-10-191404-02-2008
Casier Elodie Leonie
Casier Emilienne
Casier Eugenie
Casier Françoise
Casier Frans
Casier Gabrielle05-03-190515-06-1984
Casier Georges
Casier Georges Alfons06-06-193827-03-1966
Casier Gerarda
Casier Gilbert
Casier Jacques
Casier Jean
Casier Joseph
Casier Josephus21-07-1908
Casier Jozef
Casier Jozef
Casier Jules
Casier Jules
Casier Laura17-02-191013-01-2003
Casier Leon
Casier Leon
Casier Leopold Omer19-11-191323-01-1992
Casier Lia
Casier Lien
Casier Louisa
Casier Lucien
Casier Madeleine
Casier Maria
Casier Maria15-07-190624-10-1994
Casier Maurice
Casier Maurice31-07-1903voor 1948
Casier Maurits
Casier Michel1995
Casier Michel20-09-191007-04-1993
Casier Monique
Casier Nelly
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Odiel
Casier Phara27-12-200101-03-2009
Casier Philippevoor 2000
Casier Pierre
Casier Rachel
Casier Rachel
Casier Remi
Casier Rene
Casier Renée
Casier Richard
Casier Robert
Casier Roger2001
Casier Romain Lucien26-10-192330-12-2012
Casier Thérèse
Casier Urbain16-02-193313-08-2010
Casier Victoor
Casier Victor20-02-190825-03-1998
Casier Virginie
Casieris Achiel
Casselein Edmond Roger07-09-192509-02-2001
Casselman Cyriel04-09-190303-07-1991
Casselman Georgette20-01-2009
Casselman Germain19-03-192522-12-1957
Casselman Henri
Casselman Julien
Casselman Laura03-03-190030-09-1978
Casselman Yvonne13-01-192913-05-1994
Cassiers Adolphine
Cassiers Marguerite
Cassiman Roger
Casté Franciscus
Casteele Annie23-08-195204-03-2000
Casteele Cyrielvoor 1969
Casteele Marie
Casteels Angelique
Casteels Brecht
Casteels Florent
Casteels Joannes Franc.
Casteels Palmyre
Casteels Roza1981
Casteels Victor2004
Casteels Yvonne
Castel Agnes
Castel Raf23-09-193131-05-2003
Castel Yves
Castelein Achiel1983
Castelein Adrienne
Castelein André
Castelein André22-04-192615-05-2000
Castelein Charles
Castelein Christina
Castelein Etienne17-09-1910
Castelein Gerard
Castelein Henri
Castelein Jeannine10-08-193118-12-2010
Castelein Jean-Piere
Castelein Laurette
Castelein Leon
Castelein Luc
Castelein Ludovica
Castelein Madeleine
Castelein Marcel
Castelein Maria
Castelein Maria
Castelein Maria07-03-191502-01-1962
Castelein Martha24-08-190903-05-1980
Castelein Medard
Castelein Michel11-08-190610-08-1981
Castelein Odette
Castelein Robert
Castelein Robert13-08-190017-08-1981
Castelein Walter21-07-190907-06-1996
Castelein Willy
Castelein Willy24-02-190825-12-1999
Casteleyn Adèle
Casteleyn Adolphe
Casteleyn Albert
Casteleyn Albert Joseph15-06-192511-02-1981
Casteleyn Alidor Josephvoor 2001
Casteleyn Andrevoor 2013
Casteleyn Antoinette26-02-1908
Casteleyn Arthur
Casteleyn Camiel
Casteleyn Camiel29-10-190016-03-1986
Casteleyn Cyriel
Casteleyn Domingo Richard Eugene01-10-197210-05-1973
Casteleyn Dries
Casteleyn Elisabeth01-07-191507-02-2002
Casteleyn Emiel16-09-191616-11-2006
Casteleyn Estella Hieronyma22-04-190403-07-1960
Casteleyn Firmin
Casteleyn Françis
Casteleyn Georges1987
Casteleyn Gerard15-07-191417-09-1984
Casteleyn Godelieve
Casteleyn Godelieve06-07-192709-03-1989
Casteleyn Guido
Casteleyn Irma
Casteleyn Jeanninevoor 2001
Casteleyn Joanna
Casteleyn Johan Cyriel06-01-195007-01-1950
Casteleyn Joseph05-08-192904-08-2010
Casteleyn Jules
Casteleyn Julia
Casteleyn Laura Octavia12-04-190523-07-1990
Casteleyn Leona
Casteleyn Leonie20-10-19132013
Casteleyn Levien
Casteleyn Louis
Casteleyn Louis03-07-191914-01-1947
Casteleyn Lucien
Casteleyn Ludovicus Theodorus Emmanuel
Casteleyn Magdalena
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria
Casteleyn Maria Josephina07-07-191629-05-1963
Casteleyn Maria Sophie22-02-1981
Casteleyn Marie
Casteleyn Marie
Casteleyn Maurice
Casteleyn Odiel
Casteleyn Oscar
Casteleyn René
Casteleyn Richard
Casteleyn Rosalia
Casteleyn Victoria
Castelin Georges27-07-190017-02-1978
Castelin Lucienne08-06-193604-09-1942
Castermans Jean
Casteur Philomena
Castille Anne-Marie
Castricque Hilaire
Castrique Jean
Castrique Lucien
Castro Norvavoor 2020
Castryck Gerard
Castryck Ida
Castryck Jeanne
Castryck Martha
Castryck Victor
Catelijns Isabella
Cathalijns Petronella
Catoor Gabrielle Hectorine Marie19-10-1919
Catrie Antoon1977
Catrie Daniel2011
Catry Albert
Catry Alfons Pieter20-08-191430-01-1982
Catry Bert
Catry Christiane
Catry Constant
Catry Godelieve25-10-190406-04-1986
Catry Hans
Catry Julien
Catry Julienne
Catry Noël22-12-193004-11-2007
Catry Paul
Catrycke Judith
Catrycke Omer
Catrycke Robert
Catrysse Antoon
Catrysse Eugenie
Catrysse Flavie
Catrysse Johan
Catrysse Julien02-07-191906-04-1992
Catrysse Martha
Catrysse Maurice
Catrysse Sylvère2009
Catrysse Victor
Cattaert Jozef07-05-1927
Cattalain Hector
Catteau Alphonse Joseph
Catteau Hilaire
Catteau Jessie
Catteau Madeleine
Catteau Maria
Catteau Matthias Joseph
Catteau Omer
Catteau Remi
Catteau Robert
Catteau Simonne06-05-194110-03-1960
Cattebeke Maurice
Catteceur Albert
Catteeu Dirk
Catteeu Paula2009
Catteeuw Adeline
Catteeuw Agnes
Catteeuw Agnes31-07-192419-04-2007
Catteeuw André
Catteeuw André
Catteeuw André13-10-192723-04-2009
Catteeuw Carolus
Catteeuw Charles13-01-191804-07-1979
Catteeuw Clara25-02-193702-03-2016
Catteeuw Georges14-09-193127-11-1988
Catteeuw Gilbert09-12-192307-12-2005
Catteeuw Jacqueline31-10-195403-11-2011
Catteeuw Josephe
Catteeuw Julia15-11-192209-05-1999
Catteeuw Julia28-12-192501-02-2009
Catteeuw Lieven Palmer03-11-195301-07-1979
Catteeuw Lucien09-05-192217-06-1966
Catteeuw Magdalena
Catteeuw Marcel20-03-192023-12-2001
Catteeuw Marcel02-03-192129-10-2000
Catteeuw Marcella21-12-191903-08-2000
Catteeuw Marguerite14-11-191116-10-1977
Catteeuw Marguerite29-05-193715-05-1993
Catteeuw Maria
Catteeuw Maria16-03-192010-05-1994
Catteeuw Marie-Rose
Catteeuw Martha
Catteeuw Maurice
Catteeuw Michel
Catteeuw Michel25-06-192709-03-2003
Catteeuw Norma Maria09-05-191606-04-1999
Catteeuw Peter21-01-196614-07-1983
Catteeuw Roger15-03-193902-09-2006
Catteeuw Wim04-01-197206-06-1999
Cattelein Antonia10-10-191304-05-2002
Cattellion Maria15-11-191322-04-1997
Cattersel Albert
Cattersel Bert
Catteuw Anna Tecla31-12-190209-12-1978
Cattoir Alfons
Cattoir Alice
Cattoir Joannes
Cattoir Jozef
Cattoir Robert
Cattoir Walter1994
Cattoor Carolus Emilius Joannes
Cattoor Georgette Elisa31-12-19262011
Cattoor Theophiel
Cattoor Willy
Cattrijsse Carina Julia21-10-195606-12-1995
Cattry Ivonne04-01-190807-04-1987
Cattry Jozef
Cattrysse Cyriel
Cattrysse Irma22-05-190421-12-1989
Cattrysse Maria
Cattrysse Oscar
Cattrysse Virginie Rosalie
Cattrysse Walter
Cauchie Albert
Cauchies Fernande
Caudron Clarisse09-02-190317-03-1999
Caudron Frederik
Caudron Lodewijk
Caudron Yvonne Maria Ludovica15-07-1921
Caulier Albert
Caulier Emiel
Caulier Jerome
Caulier Jim
Caulier Maria
Caulier Robert30-07-192228-11-2018
Cauliez Maria
Caura Camille
Caura Florent06-07-190802-04-1972
Caura Georges24-06-190103-12-1921
Caura Mariette10-11-193219-01-1999
Caus Hypoliet
Caus Martha
Causier Godelieva
Causijn Aimé
Causijn William
Caussyn Oscar Cyriel12-11-191901-01-2001
Cautaert Jozef
Cautaert Suzanne
Cautereels Carolina
Cautereels Frans
Cautereels Henri
Cautereels Jozef
Cautereels Maria
Cauwe Edouard03-02-191315-06-1979
Cauwe Maria-Catharina
Cauwe Pierre
Cauwelier Achiel03-01-192618-03-2006
Cauwelier Ajja
Cauwelier Armand19-07-190429-06-1965
Cauwelier Camiel
Cauwelier Constantvoor 1953
Cauwelier Cyrielvoor 1953
Cauwelier Elisabeth
Cauwelier Jacqueline05-05-193517-06-1989
Cauwelier Joannes
Cauwelier Josephus
Cauwelier Jules
Cauwelier Jules
Cauwelier Marcel08-07-192315-10-2010
Cauwelier Maria29-11-190226-07-1997
Cauwelier Maria Idonievoor 1953
Cauwelier Marinus Jacobus
Cauwelier Martine04-07-196428-03-2000
Cauwelier Noël
Cauwelier Odiel Alfons05-04-191126-08-2002
Cauwelier Regina
Cauwelier Willy Roger03-05-193416-01-2003
Cauwels Achiel
Cauwels Agnes Marie Joseph08-03-1916
Cauwels Albert Eduard Camiel17-11-191428-08-1975
Cauwels Albert Frans15-10-192724-12-2003
Cauwels Alice Marie05-10-1925
Cauwels André2004
Cauwels Anna Catharina
Cauwels Berthil Eduard Pharaïlde21-09-193106-03-2012
Cauwels Camiel15-12-1901
Cauwels Charline
Cauwels Christiane
Cauwels Clara Maria Barbara04-04-1907
Cauwels Cyriel Jozef10-03-1903
Cauwels Denise04-09-193309-06-2021
Cauwels Dominique
Cauwels Edmond
Cauwels Elza20-07-191001-1991
Cauwels Elza Maria
Cauwels Emelie Marie02-09-1911
Cauwels Ferdinand
Cauwels Frans Prosper Jozef19-07-191301-01-1974
Cauwels Gabrielle Germaine Maria29-09-190501-08-1991
Cauwels Georges Albert29-01-1919
Cauwels Georges Eduard14-03-1922
Cauwels Gerardus Augustus25-01-1916
Cauwels Germaine
Cauwels Helena
Cauwels Herman
Cauwels Hermina03-03-190002-06-1994
Cauwels Homeer Joseph Clement13-05-1912
Cauwels Honoré
Cauwels Honoreé
Cauwels Irena Rosalia Sabina22-04-1907
Cauwels Irma Maria22-12-1900
Cauwels Isabella
Cauwels Ivonne Esther Marie05-09-19282004
Cauwels Jacobus
Cauwels Jan
Cauwels Juliaan Jozef Camiel13-03-191625-09-1986
Cauwels Julienne
Cauwels Lucvoor 2023
Cauwels Lucien
Cauwels Magda
Cauwels Marcel01-09-190702-02-1960
Cauwels Margareta Maria05-02-19222014
Cauwels Maria Lucia
Cauwels Maria Magdalena
Cauwels Maria Magdalena Augusta22-07-1909
Cauwels Maria Philomena13-01-1911
Cauwels Maria Victorina
Cauwels Marie Aloïse30-07-191305-02-2004
Cauwels Marie-José
Cauwels Mariette
Cauwels Marleen Celesta Richarda17-04-1955
Cauwels Omer Edmond Jozef02-04-1941
Cauwels Polydore
Cauwels Prosper Jozef28-09-192028-09-1983
Cauwels Raymond02-04-1903
Cauwels Regina Melania Helena Maria04-08-1914
Cauwels Remy1981
Cauwels Richardus Petrus Fr.09-11-1902
Cauwels Robrecht Jozef22-11-1914
Cauwels Therisa
Cauwels Willy August Elodie12-11-1943
Cauwels Yvonne
Cauwenberg Elisabeth
Cauwenberg Marie15-12-190806-08-1992
Cauwens Elodie14-03-191712-05-1998
Cauws Maria
Cavens Constant
Cavens Fri2011
Cavents Louisa
Cavey Augusta Elodie Marie09-07-190219-11-1984
Cavey Charles
Caveye Camiel
Caveye Julien
Caveye Karel
Caytan François
Caytan Simonne
Cayzeele Maria
Cayzeele Sam
Cazaux Constant19261974
Ceelen Petrus Paulus
Ceenaeme Achiel
Ceenaeme Aloïs
Ceenaeme Dieter
Ceenaeme Omer
Celi Paul
Celie Cecile
Celie Frederick
Celie Hubert
Celie Irene
Celie Louis
Celie Marie
Celie Regina
Celie Stefanie
Celis A.
Celis Gustaaf1979
Celis Marie-Louise
Celis Victoire
Cellibrandt Albert
Ceriez Josephine
Ceule Elvira Martha27-12-190116-03-1967
Ceulemans Bertha
Ceulemans Eulalie
Ceulemans Florent
Ceulemans Francine
Ceulenaere Emiel Joseph Maria
Ceulenaere Estella
Ceulenaere Jacobus
Ceuls Eduardus
Ceuninck Albert
Ceuninck Julien
Ceuppens Cecile
Ceuppens Jean
Ceuppens Jenny
Ceurstemont Maria08-03-190707-02-1973
Ceurtvriend André
Ceusters Julien2009
Ceuterick Adelinvoor 2014
Ceuterick Andre
Ceuterick Gaby
Ceuterick Jan
Ceuterick Jeaninevoor 2017
Ceuterick Julien
Ceuterick Susanna
Ceux Eric
Ceux Jean
Ceysens Loe1984
Ceyssens Casimir
Chabert Jozef
Chaerel Jerome
Chaerle Cecile
Chaerle Emiel Andre
Chaerle Madeleine
Chaerle Marcel
Chaerle Maria
Chaerle Maria
Chaffart Raymondvoor 2023
Chalmet Durand
Chalmet Frans
Chalmet Petrus
Chalmet Roger
Chambaere Hélène Maria19-06-191209-04-1964
Champagne Jozef
Champion Angèle
Champion Marcel
Chanterie Medard
Chantrie Noë
Chapelle Daniël
Chapelle Ivan
Charles Octavie Nathalie
Charlet Elisabeth17-01-192701-02-2017
Charlet Georges
Charlier Louis
Charlier Raymond11-06-191313-03-1989
Charsenko Dunja15-03-192211-11-1997
Chatelain Guillaume
Chau Antoine
Chauvière Jean
Chauvin Jeroom
Chauvin Laura Margareta Paula08-09-1909
Chauvin Martha Magdalena13-11-1901
Chavatte Lucien
Chaves Daguilar Gustaaf Alberie21-03-1913
Chedé Georgette24-11-1965
Chen Chung-Po
Cheneau Lucienne06-07-191306-06-1995
Cherchye Wardje14-06-191230-10-1995
Cherchye Wilfried
Cherif Farhat
Cherlet Achielvoor 2023
Cherlet Andrëas Henricus Antoon17-01-190515-07-1984
Cherlet Augusta30-05-1901
Cherlet Georges Antoine Joseph08-05-19282018
Cherlet Hilaire10-02-192013-04-1961
Cherlet Jan
Cherlet Karel
Cherlet Leonavoor 2023
Cherlet Marie-Louise
Cherlet René21-02-1901
Cherlet Richard Armand01-03-1921
Cherlet Roger2012
Cheroutre Jozef
Chevalier Berthe Alphonsine
Chevalier Rachel
Chevalier Roger
Cheyns Agnes19311932
Cheyns Denise Martha09-08-192901-01-1989
Cheyns Francis
Cheyns Godelieve
Cheyns Maria Martha07-09-192025-09-1990
Chielens Albert
Chielens Robert10-11-191926-04-1993
Chinitor André
Chinitor Linda
Chlarie François05-03-194211-09-1983
Chlarie Frans
Chlarie Omer02-02-191409-08-1986
Chrétien Henri
Chrétien Marc
Christaens Felix
Christens Georgette06-05-194304-05-2023
Christiaen Adrienne25-11-192401-04-2018
Christiaen Alice
Christiaen Alice
Christiaen André
Christiaen Daniël
Christiaen Edward
Christiaen Femke
Christiaen Georges
Christiaen Gina
Christiaen Gino
Christiaen Irène
Christiaen Jan
Christiaen Léonie
Christiaen Marcel
Christiaen Maurice
Christiaen Michella26-04-193129-06-2019
Christiaenes Alice
Christiaens Achiel
Christiaens Achille27-03-191916-06-2001
Christiaens Adrienne27-03-190311-12-1967
Christiaens Aegidius
Christiaens Agnes
Christiaens Alain
Christiaens Alain18-04-194808-02-2001
Christiaens Alberic
Christiaens Albericvoor 1993
Christiaens Albert
Christiaens Alfons
Christiaens André
Christiaens André19-05-193327-07-1962
Christiaens André Jozef20-03-192203-05-1943
Christiaens Angelus
Christiaens Anna10-07-190105-01-1993
Christiaens Antonius
Christiaens August
Christiaens Auguste
Christiaens Camiel
Christiaens Christiane2021
Christiaens Clemence
Christiaens Denise
Christiaens Elodie05-11-190409-08-1955
Christiaens Emerancia
Christiaens Emiel
Christiaens Emma Francisca
Christiaens Ericvoor 2002
Christiaens Eudoxis
Christiaens Francies
Christiaens Franciscus
Christiaens Freddy04-12-194321-06-1963
Christiaens Gaston12-10-190229-06-1959
Christiaens Gentiel
Christiaens Georgesvoor 2019
Christiaens Georgette
Christiaens Geraard
Christiaens Gerard05-02-191026-10-1982
Christiaens Germain1998
Christiaens Gilbert
Christiaens Henri
Christiaens Henri
Christiaens Hyppoliet
Christiaens Ivan
Christiaens Jacques
Christiaens Jan
Christiaens Janvoor 1993
Christiaens Jeanne02-09-192926-10-2000
Christiaens Joanna
Christiaens Joannes
Christiaens Johan
Christiaens Jorisvoor 2019
Christiaens Jozef
Christiaens Jules
Christiaens Julia
Christiaens Julia
Christiaens Julien Marie27-01-190605-05-1975
Christiaens Léon
Christiaens Madeleine
Christiaens Marcel
Christiaens Marcel Emiel21-07-190912-03-1998
Christiaens Maria
Christiaens Maria30-11-190204-07-1992
Christiaens Marie-Louise22-01-191327-12-2006
Christiaens Mariette
Christiaens Omer13-03-1993
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Oscar
Christiaens Pieter
Christiaens Rafaël13-09-190830-01-1961
Christiaens René
Christiaens René
Christiaens René Remi21-10-191223-01-1995
Christiaens Stefaan
Christiaens Triphon
Christiaens Willy
Christiaens Yvonne Antoinette26-01-190329-11-1961
Chys Andrea
Chys Emma
Chys Etienne17-02-193315-05-1995
Chys Jasmine
Chys Maurice
Chys Oskar
Cicou Karel
Cicou Liliane
Ciers Maurice
Ciers Zoë08-02-190118-07-1987
Cies Isabella Theresia
Cieters Willy2003
Cigniaert Lea
Cinjaere Frans01-08-193209-01-2005
Cipers Louis
Cipido Antoinette
Cipido Gaston
Clabau Léon
Clabaut Raymond
Claeijs Alice
Claeijs Laurentia
Claerbout Alida
Claerbout Alidore30-09-190004-11-1991
Claerbout Amaat
Claerbout André28-08-192524-06-2008
Claerbout Astrie12-07-191020-06-1992
Claerbout Bertha01-01-190706-06-1993
Claerbout Bertha Juliana27-09-190110-02-1985
Claerbout Cyriel17-09-190507-03-1990
Claerbout Elisabeth
Claerbout Elodie
Claerbout Emilie Nelly13-09-191230-01-1945
Claerbout Fanny23-09-190806-05-1946
Claerbout Gabrielle Rachelle06-02-1911
Claerbout Hendrik12-10-193805-12-2001
Claerbout Henri
Claerbout Idonie Maria05-08-190410-06-1979
Claerbout Irma
Claerbout Jozef03-09-191919-10-2011
Claerbout Magdalena Lea Victor24-09-1936
Claerbout Marguerite07-04-190819-05-1975
Claerbout Marie-Louise
Claerbout Omer Nestor21-11-190722-07-2001
Claerebout Camiel
Claerebout Gaston
Claerebout Henri09-05-191121-04-1996
Claerebout Roland Marcel Cornelius27-11-194519-08-1990
Claerhoudt Clara26-02-190411-04-1991
Claerhoudt Jacqueline
Claerhoudt Kamiel
Claerhout Albert20-05-190421-05-1918
Claerhout Albert20-05-191511-01-2002
Claerhout Albert03-03-192227-11-1927
Claerhout Alidorvoor 2023
Claerhout Aloïs
Claerhout André28-08-192524-06-2008
Claerhout Annie
Claerhout Arsène01-05-193522-03-2011
Claerhout Camiel
Claerhout Camiel
Claerhout Celina Maria10-01-191025-04-1935
Claerhout Clara
Claerhout Daniel22-05-193821-12-1942
Claerhout David
Claerhout Dorsan
Claerhout Gabrielle Rachelle06-02-1911
Claerhout Gerard
Claerhout Greta
Claerhout Henriette
Claerhout Jacques
Claerhout Jean-Pierre
Claerhout Jean-Pierre06-01-193317-09-2005
Claerhout Jenny08-09-194412-02-2004
Claerhout Joël
Claerhout Jozef
Claerhout Julien
Claerhout Lucien14-03-192605-02-2007
Claerhout Margareta05-10-191228-04-1980
Claerhout Margaretha Maria14-07-190129-04-1984
Claerhout Maria
Claerhout Maria Gilberte03-03-191528-01-1998
Claerhout Marie Josée
Claerhout Marie-José01-03-193007-08-1940
Claerhout Michel21-09-190630-10-1989
Claerhout Noëlvoor 2014
Claerhout René13-02-191415-02-2004
Claerhout René Gaston15-03-190416-01-1982
Claerhout Roger
Claerhout Roger01-11-194117-10-1990
Claerhout Thomas Daniel24-01-190113-07-1920
Claerhout Willy Charles03-08-193420-08-1934
Claes Alice Desire Juliette28-04-191026-03-1984
Claes Alphonsus
Claes August
Claes Camiel
Claes Catharina
Claes Dries
Claes Franciscus Josephus
Claes Georges
Claes Jan
Claes Joseph
Claes Josephine
Claes Jozef
Claes Karel Lodewijk
Claes Leontine28-12-191222-01-2005
Claes Lodewijk
Claes Lou
Claes Lucien
Claes Maria
Claes Marie Berthe
Claes Mia
Claes Pieter
Claes Roland
Claes Victor
Claes Vincent
Claes Walter
Claesen Ludovicus
Claessens Aimé
Claessens André
Claessens Andrévoor 2019
Claessens Coleta
Claessens Hendrik
Claessens Jan
Claessens Josephus
Claessens Mariavoor 2019
Claessens Willem28-02-191110-03-1946
Claevenbout Petro
Claeyé Matthias
Claeyman Denis
Claeys Achiel
Claeys Achiel
Claeys Achiel
Claeys Adelaïde Maria Francisca
Claeys Adelson
Claeys Adrienna1915
Claeys Aimé
Claeys Aimé
Claeys Alain
Claeys Albert
Claeys Albert
Claeys Albert30-11-191503-06-1977
Claeys Albert19181951
Claeys Albert Jozef22-09-191626-10-2013
Claeys Alfons
Claeys Alfons
Claeys Alfons26-12-1910
Claeys Alice
Claeys Alice
Claeys Alice