Home

Overzicht Herdenkingen

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakte
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieStaten van Goed
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Ramses19902010
Sophie03-03-197321-12-1993
Baes Céline09-01-2010
Ballieu Maria29-03-196002-02-2013
Bekaert Luc29-06-196403-11-2010
Bentein Pieterjan20-11-198518-05-2016
Bequet José26-04-1912
Blauwet Guido23-11-192727-06-2002
Blauwet Pertti24-10-197816-04-1998
Blondeel Rita01-12-195219-12-2003
Bosmans Marc04-06-195726-01-1999
Bossaert Heide19902013
Boucquet Rita Louise17-06-195101-05-2007
Burm Gaston20-02-1985
Byl Kim16-08-197514-10-2001
Cabana Tony31-10-195722-12-2012
Callewaert Elza11-11-192720-07-2018
Casteele Annie23-08-195204-03-2000
Caura Mariette10-11-193219-01-1999
Cavens Fri2011
Cobbaert Jan24-06-190903-10-1995
Cobbaert Nelly04-09-195128-01-2013
Cools Anja17-06-197012-06-2017
Cools Roger2004
Coussee Hendrik29-03-193017-03-2002
Craeghs Anton16-09-199107-09-2010
Daes Wim21-12-196919-06-2009
De Backer Marleen09-07-196325-12-2013
De Becker Emile23-10-2010
De Beule Willy08-03-194208-10-2013
De Brueker Simone07-06-192923-01-2013
De Caluwé Nicolas01-04-197822-04-2002
De Canck Albert20-09-192916-10-1995
De Cleer Wim26-02-198015-10-1998
De Cuyper Ann28-03-196220-03-1987
De Doncker Senne03-01-198605-06-2004
De Jonghe Jos03-03-192808-08-1996
De Kock Coleta10-01-193326-10-2012
De Leeuw Luc12-2012
De Leyn Oktaaf06-05-193807-08-2018
De Maeght Maxim19-07-197305-11-2009
De Mey Lieve28-04-197625-08-2002
De Nil Lutgarde31-05-195527-08-1981
De Ridder Dieter17-08-198701-07-2011
De Ruyck Jelle24-07-198927-05-2008
De Sadeleer Jozef24-12-192926-12-2008
De Smet Lennert24-05-198811-02-2010
De Temmerman Gies09-03-192504-12-2005
De Vis Henri12-06-2009
De Visscher Denise17-06-194306-03-2010
De Voldere Marleen195904-07-2006
De Vriese Lieven19-04-196006-05-2010
Declerck Alicia05-05-190614-04-2007
Declerck Andre06-06-194618-12-1997
Declerck Bart10-06-2006
Declerck Jurgen21-04-197523-09-2011
Decordier José09-07-194528-05-1994
Degrave Christiane21-09-193805-11-2017
Dejonckheere Sabine15-03-196121-02-2011
Delaruelle Tom26-11-197305-03-1990
Delva Guido30-03-194718-04-2014
Depoorter Géry06-07-194608-05-2016
Depraetere Guido26-11-194612-08-2006
Depuydt Rik19-07-193415-11-2000
Derbaix André18-02-194322-09-2009
Desmedt Armand28-05-1981
Devadder Willy2011
D'Haese Sander18-02-198706-09-2005
Dherde Jan05-09-196826-10-2005
Dhondt Roger08-10-193513-05-2014
D'Hondt Stevie09-08-198025-07-1997
D'Hooghe Kristel06-07-198022-07-2008
Dillen Carl02-09-196525-09-2007
Donck Filip13-04-196618-03-1995
Donck Gerard05-07-193301-08-2012
Eeman Jan09-09-193916-07-2011
Ferket Willy23-05-193902-10-2013
Flyps Jacques30-01-194822-07-2008
Follet Jonathan17-03-198017-12-2006
Fonteyne Ast01-09-190614-05-1991
Fonteyne Dominiek22-06-197804-09-2007
Francois Anne19622007
Francois Henri19321991
Gekiere Lena07-12-193708-05-1995
Goesaert Frans11-11-194528-05-2016
Goessens Frans24-01-192921-06-2007
Goessens Koen07-08-196530-03-2003
Goussey Carine27-02-195204-02-2011
Grootaert Francine21-01-195105-10-2010
Hendrickx Olivia19-05-199710-04-2000
Herbots Tom03-02-197726-02-2001
Heuten Frank02-11-196311-11-2004
Hoeckman Paul18-12-193204-08-2006
Holvoet Anne-Laure15-06-198801-04-2004
Horemans Yvonne29-09-194627-04-1997
Hoste Daisy23-04-196520-04-2016
Hulders Didier28-06-2011
Janssens Geert05-10-196414-08-2014
Keppens Bruno23-09-196218-07-2012
Lagaisse Noël30-12-193823-03-2007
Lannoo Frederick25-02-198004-01-2016
Lannoy Jean24-11-195324-10-2001
Laureyssens Marcel31-03-192805-12-2012
Lenaers Clint197027-01-2012
Linthout Sam10-01-198309-05-2004
Martin Joost21-08-197412-01-1997
Meire Annabelle13-12-197813-02-2000
Meurez Delphine25-11-197904-10-2004
Meyvaert Willy21-10-194108-02-2012
Moerloos Jef193418-02-2005
Moortgat Léon21-03-191822-03-1992
Morel Marie-Rose26-08-197208-02-2011
Neyrinck Bob24-03-197913-11-2004
Oubiche Christophe19651993
Packet Ann16-01-196505-03-2013
Parret Marjan07-10-197126-08-2007
Peel Eric11-12-194620-09-2003
Peeters Gerda18-01-195416-02-2005
Peeters Kristin25-04-196310-05-2010
Pierins André24-07-193716-12-2015
Piot Fernand24-10-192507-03-2007
Plas Chantal24-08-196401-05-2004
Pollet Hilde09-04-195721-07-2015
Pollet Noël20-12-193004-04-2010
Ponnet Leon Jozef07-01-195517-01-2010
Popeleu Francis31-10-195618-01-2014
Quintijn Bart16-01-196824-02-2011
Roman José17-04-193728-07-2010
Röpcke Jo24-05-2007
Rubens Marie-José15-12-192317-04-2000
Sack Martine19592013
Schatteman Jo31-10-192823-08-2006
Scheerlinck André05-08-195404-08-2010
Schellinck Pascal24-11-196025-05-2006
Schouteetens Tom27-08-197127-04-2012
Schouteetens William30-10-193207-04-2013
Serraes Clara22-12-199523-01-2001
Souvage Jacques Henri Corneel30-10-193217-02-2007
Spanhove Pieter23-04-198825-07-2010
Spruytte Frans19351990
Spruytte Katrien19652008
Staelen Joeri29-11-197516-05-1997
Steenbeke Christelle16-10-195719-12-2008
Storms Chris17-03-196613-09-1988
Stroobants Pierre10-11-194219-08-2010
Thoma Elisabeth22-01-191603-04-2007
Touquet Fanny06-09-197624-02-2016
Uzeel Christiaan22-11-2016
van Baarle Karel17-02-194011-11-2001
Van Belle Filip14-08-195220-07-1994
Van Cauwenberghe Giovanni27-12-194602-05-2012
Van De Sande Georges08-07-192801-06-2011
Van De Steene Sofie16-07-2005
Van De Velde Antoine14-07-192811-08-2014
Van den Bossche Bruno03-06-196621-04-2007
Van den Broeck Wivina01-04-194012-12-2006
Van den Panhuyzen Albert25-02-195104-04-2005
Van Dionant Marie15-04-198215-01-2000
Van Driessche Christophe09-12-197931-10-1998
Van Reeth Camiel05-06-194321-05-2005
Van Roey Josephus Ernestus13-01-187406-08-1961
Van Tuyckom Roger11-06-195219-10-2016
Van Waetermeulen Gilles02-12-199606-06-2002
Van Winnendael Anne19-06-196926-10-2005
Vanden Branden Marcel25-09-194007-06-2014
Vandenberghe Tine05-11-197713-05-2000
Vandevoorde Pierre23-09-194430-08-2001
Vandewalle Andy15-04-197009-09-1992
Vangheluwe Pieter06-10-194417-10-2011
Vanneste Sven11-01-197925-05-2000
Vanpeteghem Stefaan03-09-2008
Verbeemen Werner28-05-195901-05-2013
Vercauteren Jeanne02-06-2013
Vercruyssen Karin09-11-195516-06-2011
Verdegem Etienne25-07-2013
Verelst Koen11-02-198615-09-2012
Vergauwen Marleen18-07-194923-08-2006
Verheyden Dirk16-09-198027-06-2009
Verlinde Emmanuel01-06-194417-11-2010
Vermeulen Bart15-01-196611-02-2010
Verschueren Maaike08-05-198008-07-1999
Versluys Victor Olivio10-04-198926-04-2010
Verstraete Claire07-09-195125-02-2005
Walters Guido11-11-2010
Willeput August30-07-194112-02-2014
Zutterman Diana15-11-194809-05-2013