Home

Overzicht Herdenkingen

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Ramses19902010
Sophie03-03-197321-12-1993
Acquet Dieter09-04-2020
Aerts Brigitte30-12-195624-11-2009
Asselman Gilbert10-06-194805-03-2012
Audore Steven07-01-2014
Baes Céline09-01-2010
Ballieu Maria29-03-196002-02-2013
Behiels Erik05-04-196115-03-2015
Bekaert Luc29-06-196403-11-2010
Bentein Pieterjan20-11-198518-05-2016
Bequet José26-04-1912
Berth Mady25-09-196107-03-2020
Blanchaert Lindert07-06-197810-04-2019
Blauwet Guido23-11-192727-06-2002
Blauwet Pertti24-10-197816-04-1998
Blomme Willy Richard Agnes15-09-193714-01-2016
Blondeel Rita01-12-195219-12-2003
Boschmans David22-11-197407-08-2007
Bosmans Marc04-06-195726-01-1999
Bossaert Heide19902013
Bosteels Lutgart04-12-195425-09-1997
Boucquet Rita Louise17-06-195101-05-2007
Bril Els02-07-196722-09-2012
Burm Gaston20-02-1985
Byl Kim16-08-197514-10-2001
Cabana Tony31-10-195722-12-2012
Caeckaert Ingrid Angèle Marcel07-05-196416-03-1991
Callewaert Elza11-11-192720-07-2018
Casteele Annie23-08-195204-03-2000
Caura Mariette10-11-193219-01-1999
Cavens Fri2011
Cobbaert Jan24-06-190903-10-1995
Cobbaert Nelly04-09-195128-01-2013
Colpin Josee27-05-2020
Cools Anja17-06-197012-06-2017
Cools Roger2004
Cornelis Marc01-12-194330-12-2014
Corthals Jens18-05-198322-08-2011
Coussee Hendrik29-03-193017-03-2002
Craeghs Anton16-09-199107-09-2010
Crombeen Christiaan07-09-195329-12-1995
Daem Chris16-07-196527-04-2016
Daes Wim21-12-196919-06-2009
De Backer Marleen09-07-196325-12-2013
De Becker Emile23-10-2010
De Beule Willy08-03-194208-10-2013
De Brueker Simone07-06-192923-01-2013
De Caluwé Nicolas01-04-197822-04-2002
De Canck Albert20-09-192916-10-1995
De Cleer Wim26-02-198015-10-1998
De Clerck Michèle16-12-197222-11-2002
De Corte Kristof02-01-197231-12-2002
De Craene Michiel03-02-198502-02-2001
De Cuyper Ann28-03-196220-03-1987
De Doncker Senne03-01-198605-06-2004
De Jonghe Jos03-03-192808-08-1996
De Kock Coleta10-01-193326-10-2012
De Laere Caroline Leonie Marie Alfons14-05-19592010
De Lange Tom08-03-198313-12-2008
De Leeuw Luc12-2012
De Leyn Oktaaf06-05-193807-08-2018
De Lille Cindy17-03-197307-11-1992
De Maeght Maxim19-07-197305-11-2009
De Mey Lieve28-04-197625-08-2002
De Mey Marnix Malvina Achiel10-06-195527-01-2013
De Mey Siegfried Jozef16-09-192911-02-2017
De Nil Lutgarde31-05-195527-08-1981
De Pape Fernand26-01-193221-12-2011
De Pauw Robert12-11-2012
De Ridder Dieter17-08-198701-07-2011
De Ruyck Jelle24-07-198927-05-2008
De Sadeleer Jozef24-12-192926-12-2008
De Schepper Paul24-09-194529-06-2013
De Smet Lennert24-05-198811-02-2010
De Smet Liesbet17-09-198621-12-2002
De Temmerman Gies09-03-192504-12-2005
De Vis Anne Maria03-10-196624-05-2011
De Vis Henri12-06-2009
De Visscher Denise17-06-194306-03-2010
De Vleeschouwer Eva31-03-198721-11-2006
De Vogelaere Maikel19852013
De Voldere Marleen195904-07-2006
De Vos Luc22-10-196001-04-2006
De Vriese Lieven19-04-196006-05-2010
de Windt Antoinette Emelia Maria03-01-193412-11-1991
De Witte Pieter17-02-197803-05-2012
Debruyckere Ellen07-06-199620-11-2012
Declerck Alicia05-05-190614-04-2007
Declerck Andre06-06-194618-12-1997
Declerck Bart10-06-2006
Declerck Jurgen21-04-197523-09-2011
Decordier José09-07-194528-05-1994
Degrave Christiane21-09-193805-11-2017
Dejonckheere Sabine15-03-196121-02-2011
Deketelaere Gino06-01-197729-03-2011
Delaruelle Tom26-11-197305-03-1990
Delrue Medard25-05-1996
Delva Guido30-03-194718-04-2014
Demedts Hilde22-05-194720-04-2011
Demuynck Myriam31-03-194915-05-2010
Depoorter Géry06-07-194608-05-2016
Depraetere Guido26-11-194612-08-2006
Depuydt Rik19-07-193415-11-2000
Derbaix André18-02-194322-09-2009
Deschrijver Johan01-12-194319-06-2019
Desmedt Armand28-05-1981
Desmet Ann03-01-197204-10-1989
Devadder Willy2011
Dewaegenaere Peter01-11-2010
Deweer Marc07-11-194506-05-2016
D'Haese Sander18-02-198706-09-2005
Dhaeze Florian19962017
Dherde Jan05-09-196826-10-2005
Dhondt Roger08-10-193513-05-2014
Dhondt Yvan Gilbert Simonne20-07-195517-10-2014
D'Hondt Stevie09-08-198025-07-1997
D'hooge Roger William28-06-194830-12-2014
D'Hooghe Kristel06-07-198022-07-2008
Dillen Carl02-09-196525-09-2007
Donck Filip13-04-196618-03-1995
Donck Gerard05-07-193301-08-2012
Donck Gerard05-07-193301-08-2012
Donckele Katia28-10-194505-03-2015
Dullaert Solange07-12-194620-11-2008
Dumoulin Jeffrey09-03-197810-12-2016
Eeman Jan09-09-193916-07-2011
Eggermont Valerie16-12-198206-10-2012
Ferket Willy23-05-193902-10-2013
Flyps Jacques30-01-194822-07-2008
Follet Jonathan17-03-198017-12-2006
Fonteyne Ast01-09-190614-05-1991
Fonteyne Dominiek22-06-197804-09-2007
Foré Ronie Leon Rachel05-07-194910-12-2011
Francois Anne19622007
Francois Henri19321991
Gekiere Lena07-12-193708-05-1995
Ghekiere Anaïse29-12-192406-04-2010
Gitsels Carl19381998
Goesaert Frans11-11-194528-05-2016
Goessens Frans24-01-192921-06-2007
Goessens Koen07-08-196530-03-2003
Goethals Annie Maria21-06-193208-11-2012
Goussey Carine27-02-195204-02-2011
Grootaert Francine21-01-195105-10-2010
Grymonprez Katrien23-06-195909-03-2013
Grysolle Yves24-05-195015-05-2015
Gyselbrecht Johan Antoon Andrée09-10-195506-02-2010
Gyselynck Alexia27-09-198119-07-2001
Hendrickx Olivia19-05-199710-04-2000
Herbots Tom03-02-197726-02-2001
Heuten Frank02-11-196311-11-2004
Hoeckman Paul18-12-193204-08-2006
Holvoet Anne-Laure15-06-198801-04-2004
Horemans Yvonne29-09-194627-04-1997
Hoste Daisy23-04-196520-04-2016
Hulders Didier28-06-2011
Impens Albert Jozef05-09-193419-04-1998
Jacobs Philippe28-11-197405-12-2015
Janssens Geert05-10-196414-08-2014
Karaca Tahir Sefa30-03-2018
Keppens Bruno23-09-196218-07-2012
Lagaisse Noël30-12-193823-03-2007
Lannoo Frederick25-02-198004-01-2016
Lannoy Jean24-11-195324-10-2001
Lano Pierre23-08-194409-12-2009
Lasoen Bram19882015
Laureys Wim11-02-197123-10-1987
Laureyssens Marcel31-03-192805-12-2012
Le Roy Gabriël07-02-193417-12-2009
Lemeire Louis24-01-194018-12-2016
Lenaers Clint197027-01-2012
Linthout Sam10-01-198309-05-2004
Marichal Filip26-12-196114-09-2019
Martin Joost21-08-197412-01-1997
Massé Marc22-09-194516-11-2015
Meire Annabelle13-12-197813-02-2000
Messiaen Pieterjan10-04-197901-11-2000
Meurez Delphine25-11-197904-10-2004
Meyvaert Willy21-10-194108-02-2012
Moerloos Jef193418-02-2005
Moortgat Léon21-03-191822-03-1992
Morel Marie-Rose26-08-197208-02-2011
Neerinckx Bart06-01-197619-01-2016
Neyrinck Bob24-03-197913-11-2004
Oubiche Christophe19651993
Packet Ann16-01-196505-03-2013
Parret Marjan07-10-197126-08-2007
Peel Eric11-12-194620-09-2003
Peeters Gerda18-01-195416-02-2005
Peeters Kristin25-04-196310-05-2010
Pierins André24-07-193716-12-2015
Piot Fernand24-10-192507-03-2007
Plas Chantal24-08-196401-05-2004
Pollet Hilde09-04-195721-07-2015
Pollet Noël20-12-193004-04-2010
Ponnet Leon Jozef07-01-195517-01-2010
Popeleu Francis31-10-195618-01-2014
Provijn Gwijde28-04-199225-08-2012
Puype Anita15-07-193917-09-2016
Quintijn Bart16-01-196824-02-2011
Raes Gilbert19-03-192430-09-1979
Roeges Liliana Suzanna Romanie Cordula30-03-194221-10-2002
Roman José17-04-193728-07-2010
Rombeau Raymond01-04-193715-04-2012
Röpcke Jo24-05-2007
Rubens Marie-José15-12-192317-04-2000
Ryserhove Lieve26-01-194422-12-2013
Sack Martine19592013
Schatteman Jo31-10-192823-08-2006
Scheerlinck André05-08-195404-08-2010
Schellinck Pascal24-11-196025-05-2006
Schouteetens Tom27-08-197127-04-2012
Schouteetens William30-10-193207-04-2013
Serraes Clara22-12-199523-01-2001
Sonck Eric12-01-195314-11-2014
Souvage Jacques Henri Corneel30-10-193217-02-2007
Spanhove Pieter23-04-198825-07-2010
Spruytte Frans19351990
Spruytte Katrien19652008
Staelen Joeri29-11-197516-05-1997
Standaert Tom12-01-198019-05-1997
Steenbeke Christelle16-10-195719-12-2008
Stevens Christiaan21-07-195309-02-1980
Storms Chris17-03-196613-09-1988
Stroobants Pierre10-11-194219-08-2010
Strynckx Stefaan01-05-198202-06-2001
Thoma Elisabeth22-01-191603-04-2007
Touquet Fanny06-09-197624-02-2016
Trenson Rita Martha Alfonsina04-06-195214-02-2014
Troubleyn Jos19342012
Uzeel Christiaan22-11-2016
van Baarle Karel17-02-194011-11-2001
Van Belle Filip14-08-195220-07-1994
Van Bogaert Bert21-01-197527-03-1996
Van Bourgonie Christophe31-03-198811-09-2015
Van Cauwenberghe Anna Maria Adelaide Odonie09-10-192723-11-2014
Van Cauwenberghe Giovanni27-12-194602-05-2012
Van de Meulebroecke Firmin15-11-2002
Van De Poele Bram12-09-198324-09-1983
Van De Poele Tim04-07-198522-11-2007
Van De Sande Georges08-07-192801-06-2011
Van De Steene Sofie16-07-2005
Van De Velde Antoine14-07-192811-08-2014
Van De Wiele Jacqueline30-05-194018-06-2017
Van den Bossche Bruno03-06-196621-04-2007
Van den Broeck Wivina01-04-194012-12-2006
Van Den Broucke Daphné26-01-198603-09-2011
Van Den Houte Marc07-03-195510-11-2016
Van den Panhuyzen Albert25-02-195104-04-2005
Van Dionant Marie15-04-198215-01-2000
Van Driessche Christophe09-12-197931-10-1998
Van Eeckhaut Pierre10-10-193901-07-2014
Van Eeckhout Jan20-04-196520-11-1985
Van Herzeele Erwin18-03-195812-05-2006
Van Hoestenberghe Albert Henri Jozef24-10-193116-03-2010
Van Hool Jos13-02-193116-03-2011
Van Hulle Chris13-06-197828-12-2014
Van Iseghem Iris21-12-195511-11-2007
Van Reeth Camiel05-06-194321-05-2005
Van Reybroeck Lidwina Pierre Maria01-12-196105-11-1996
Van Roey Josephus Ernestus13-01-187406-08-1961
Van Schoote Claire03-04-1989
Van Tuyckom Roger11-06-195219-10-2016
Van Waes Colin14-04-198103-08-2005
Van Waetermeulen Gilles02-12-199606-06-2002
Van Winnendael Anne19-06-196926-10-2005
Vandemaele Thomas19-08-198108-11-2007
Vanden Branden Marcel25-09-194007-06-2014
Vandenberghe Tine05-11-197713-05-2000
Vandenbussche Viki21-04-197710-06-1999
Vandersmissen Marc09-10-193901-06-2013
Vandevoorde Pierre23-09-194430-08-2001
Vandewalle Andy15-04-197009-09-1992
Vangheluwe Pieter06-10-194417-10-2011
Vanneste Sven11-01-197925-05-2000
Vanoppen Janine24-11-2010
Vanovertveldt Rita23-02-194601-09-2004
Vanpeteghem Stefaan03-09-2008
Vekeman Robert20-05-193714-09-1977
Verbeek Stijn04-05-199806-05-2016
Verbeemen Werner28-05-195901-05-2013
Vercamst Wouter03-03-197805-11-1994
Vercauteren Jeanne02-06-2013
Vercruysse Laurence14-09-198410-09-2005
Vercruysse Marc Gustaaf Bertha11-10-195716-01-2004
Vercruyssen Karin09-11-195516-06-2011
Verdegem Etienne25-07-2013
Verdonck Constant24-08-195209-02-2014
Verelst Koen11-02-198615-09-2012
Vergauwen Marleen18-07-194923-08-2006
Verheyden Bavo06-09-198918-04-2011
Verheyden Dirk16-09-198027-06-2009
Verleyen José10-10-194802-05-2012
Verlinde Emmanuel01-06-194417-11-2010
Vermeulen Bart15-01-196611-02-2010
Verreth Guido
Verschueren Maaike08-05-198008-07-1999
Versele Mieke22-02-194816-07-2017
Versluys Victor Olivio10-04-198926-04-2010
Verstraete Claire07-09-195125-02-2005
Verstraete Jeannine14-05-193619-04-1998
Vervisch Jacques19312017
Walters Guido11-11-2010
Welvaert Ann-Sophie16-02-197702-06-2015
Welvaert Katrien25-10-195706-08-2015
Werdefroy Maria20-01-193604-01-2009
Willeput August30-07-194112-02-2014
Zutterman Diana15-11-194809-05-2013