Home

Overzicht Overlijdensakte

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Aelterman Camillus17-10-184101-08-1866
Aelterman Josephus26-04-183402-08-1866
Aernout Rosalia Francisca12-10-179901-01-1874
Alfvoet Gustave Albert Alphonse01-12-186416-04-1941
Allemeersch Seraphina01-10-184022-04-1866
Alloo Marie Louise04-02-189029-11-1893
Baert Emile Gustave17-01-189501-02-1895
Baert Henri Louis13-06-189330-01-1944
Baert Leopoldus Franciscus06-01-183615-07-1891
Baert Robert Gustave29-04-192604-08-1996
Baert Sophie Marie09-09-187009-07-1898
Baetens Maria Theresia07-186229-11-1864
Bailliu Marie Anne
Bailliu Sophia
Baudewijns Seraphinus18-12-178419-11-1861
Bauwens Joannes Martinus28-04-1863
Beekman 05-11-1894
Beekman Frederik18-07-188208-03-1919
Beekman Frontina Johanna05-08-189720-04-1898
Beekman Johanna Theodora16-01-190411-03-1904
Beekman Jozefina Johanna02-08-190009-08-1900
Beekman Pieter Wilhelmus01-09-189902-09-1899
Beekman Wilhelmina17-02-190502-03-1905
Beekman Wilhelmina Anna06-02-190329-03-1904
Belle Benedictus Jacobus25-07-181501-01-1865
Benoodt Isabella03-04-178410-02-1870
Blondeel Isabella05-11-177601-01-1851
Blondeel Maria Therese26-11-177818-04-1837
Bodeman Jan18-05-180830-04-1853
Bodeman Johanna Margaretha28-01-183213-12-1868
Bonte Franciscus Josephus11-10-177625-07-1850
Bovyn Maria Cornelia14-12-178401-01-1845
Braet 28-04-1836
Braet 26-04-185026-04-1850
Braet 25-09-185325-09-1853
Braet 30-11-1854
Braet 14-09-185514-09-1855
Braet 23-06-1880
Braet 13-01-1881
Braet 20-02-1897
Braet Achiel Alfons31-08-189806-10-1898
Braet Achilius21-08-187318-05-1874
Braet Adelaide24-03-180906-05-1890
Braet Adelaide19-05-182225-03-1878
Braet Adolphina Franciscus18-06-185527-10-1855
Braet Adolphus05-12-189402-03-1895
Braet Adolphus Henricus14-02-182523-02-1825
Braet Albertina Clementina07-01-187303-04-1895
Braet Alice Julia15-12-190114-08-1953
Braet Alphonse Gérard Marie08-04-188126-04-1882
Braet Alphonsine Camilla16-08-189728-02-1898
Braet Amandus06-02-177914-12-1820
Braet Amandus Franciscus12-12-183006-10-1845
Braet Ambrosius24-04-177117-06-1835
Braet Amelia09-04-179708-02-1800
Braet Amelia12-09-179905-07-1879
Braet Amelia06-06-182817-05-1855
Braet Amelia13-04-183501-01-1910
Braet Amelia17-03-183817-07-1860
Braet Amelia08-05-185305-04-1854
Braet Amelie29-12-180201-04-1875
Braet Anna28-07-182901-01-1831
Braet Anna Maria29-05-171713-02-1799
Braet Anna Maria02-08-180723-11-1887
Braet Anna Marie27-11-181719-04-1872
Braet Anne Marie17-08-179913-09-1873
Braet Anne Therese12-05-180812-04-1809
Braet Antoinette Sophie183512-10-1838
Braet Arthur18-11-186823-04-1869
Braet Arthur Jeremias Angelus28-11-187720-01-1878
Braet Augustijn17-06-181405-11-1883
Braet Augustinus Basilius07-03-184728-11-1879
Braet Augustinus Josephus05-03-177110-11-1820
Braet Augustus13-09-182301-01-1883
Braet Augustus01-08-183518-08-1835
Braet Augustus16-06-184419-07-1875
Braet Augustus11-06-189311-05-1894
Braet Barbara26-05-179907-02-1881
Braet Barbara Theresia23-11-182508-07-1911
Braet Basilius07-05-180130-09-1864
Braet Bernardus06-06-182823-02-1835
Braet Bernardus03-04-183710-04-1837
Braet Bernardus Benedictus03-08-182022-02-1900
Braet Blondina10-04-181930-11-1896
Braet Bruno13-02-181509-05-1881
Braet Camilla Maria13-03-189209-12-1892
Braet Camilus31-10-186827-12-1868
Braet Carel Louis03-01-184904-07-1849
Braet Carolus06-05-179113-03-1860
Braet Carolus09-01-182725-05-1829
Braet Carolus Alexander Augustinus30-09-180009-11-1861
Braet Carolus Bernardus06-06-184925-09-1849
Braet Carolus Josephus14-04-176821-02-1843
Braet Carolus Louis20-03-184231-12-1871
Braet Carolus Ludovicus05-12-181102-09-1881
Braet Carolus Ludovicus12-01-184022-08-1905
Braet Casemir14-03-181211-01-1823
Braet Catharina21-02-18221822
Braet Catharina01-08-18271827
Braet Cecilia09-01-182501-01-1891
Braet Charles14-11-180120-09-1877
Braet Clement25-03-181017-11-1875
Braet Clementia26-11-184231-03-1882
Braet Coleta01-01-1848
Braet Coleta22-05-185423-02-1903
Braet Colette Françoise23-05-186327-08-1863
Braet Constantin Marie15-10-185905-04-1861
Braet Constantinus02-09-178131-10-1853
Braet Cordula09-02-186517-05-1870
Braet Cornelius Jacobus15-02-176322-07-1816
Braet Delphina07-03-18261827
Braet Desiderius04-10-183022-10-1830
Braet Desiderius26-05-184214-10-1872
Braet Edemondus10-12-182716-09-1835
Braet Emilius Dionisius29-05-184818-04-1861
Braet Emma Maria29-01-186120-10-1901
Braet Emma Maria28-09-188701-01-1890
Braet Emma Maria12-11-189114-11-1891
Braet Emma Maria26-06-189201-10-1892
Braet Ernestine28-01-189901-01-1902
Braet Ernestus Emilianus21-12-184001-01-1907
Braet Eugene06-05-181918-12-1820
Braet Eugène Auguste02-12-188705-08-1888
Braet Eugène Joseph Grégoire19-03-185701-01-1910
Braet Eugenia181909-03-1871
Braet Eugenia182517-06-1887
Braet Eugenia Francisca08-09-184915-09-1888
Braet Eugenie180413-12-1888
Braet Eugenie Rosalie08-11-185223-03-1869
Braet Eugenius07-179603-05-1798
Braet Eulalia Juliana02-04-183805-05-1908
Braet Euphrasie Marie28-01-189225-01-1894
Braet Felix26-06-181301-01-1814
Braet Felix27-11-186920-02-1872
Braet Felix Augustinus27-11-181607-01-1869
Braet Felix Jacques Jean10-06-182209-10-1843
Braet Florence Romanie30-07-186404-10-1866
Braet Florentine Herminie Marie11-10-186001-01-1909
Braet Francies02-06-180208-12-1879
Braet Francisca24-01-181630-12-1902
Braet Franciscus14-02-183602-03-1836
Braet Franciscus13-03-184206-03-1848
Braet François04-09-181608-05-1819
Braet François Théodore20-07-186421-02-1865
Braet Frederica01-04-180509-01-1856
Braet Fredericus02-06-184530-04-1847
Braet Gabriëlle Hélène Marie15-12-188919-03-1890
Braet Gaston Bernard27-12-190505-12-1906
Braet Germain22-12-190101-01-1905
Braet Germana Maria07-07-189703-04-1898
Braet Gustave Camille03-09-189526-09-1895
Braet Gustavus14-10-1853
Braet Gustavus Camillus14-08-186324-08-1866
Braet Gustavus Isidor Hector27-05-184015-06-1845
Braet Gustavus Octavus14-02-189301-08-1893
Braet Hector Remi25-08-186930-01-1873
Braet Henricus02-01-185701-03-1857
Braet Henricus185831-03-1865
Braet Henricus16-07-186508-11-1865
Braet Henricus27-03-186625-11-1868
Braet Henricus Cyrillus14-12-186022-08-1899
Braet Henricus Franciscus03-03-182506-05-1845
Braet Henricus Josephus16-12-185511-01-1856
Braet Hippolyte Jean12-07-185822-07-1866
Braet Hypolitus Julianus05-12-184226-12-1844
Braet Idalie10-02-184502-05-1897
Braet Idalie13-12-184915-09-1910
Braet Isabella07-09-181218-01-1875
Braet Isabelle Clara19-07-181423-02-1821
Braet Isedorus Leopoldus14-03-183118-09-1892
Braet Ivo24-06-181111-12-1879
Braet Ivo26-09-182809-09-1858
Braet Jacobus01-11-178907-11-1869
Braet Jacobus Franciscus28-06-182226-08-1859
Braet Jacobus Franciscus14-12-185214-05-1886
Braet Jacques18-12-180521-02-1806
Braet Jacques06-04-181830-06-1818
Braet Jan Bernard20-09-174811-09-1831
Braet Jean Baptiste01-179724-03-1798
Braet Jean Francois26-09-180711-10-1877
Braet Jeanne Therese03-10-1803
Braet Joanna Catharina03-07-178629-06-1822
Braet Joanna Catharina16-12-183523-08-1850
Braet Joanna Francisca06-03-181819-11-1818
Braet Joanna Maria18-12-175930-07-1824
Braet Joanna Theresia04-09-181528-08-1822
Braet Joanna Theresia22-07-183201-01-1905
Braet Joannes19-02-184711-08-1854
Braet Joannes Baptiste08-07-179011-05-1879
Braet Joannes Baptiste01-07-180507-09-1889
Braet Joannes Baptiste28-01-180825-05-1855
Braet Joannes Franciscus10-05-182217-09-1877
Braet Joannes Franciscus12-06-182803-07-1874
Braet Joseph27-10-180608-11-1806
Braet Joseph Alfred23-07-189609-09-1896
Braet Joseph Antoine30-03-188219-07-1882
Braet Josephus12-03-181412-12-1897
Braet Josephus14-04-182029-04-1820
Braet Josephus27-01-182315-05-1862
Braet Josephus28-12-183129-12-1831
Braet Josephus Franciscus27-10-177309-06-1850
Braet Josephus Franciscus01-03-181316-06-1883
Braet Jozef19-10-178517-05-1810
Braet Julia17-05-186422-05-1864
Braet Julia Maria14-05-188227-09-1882
Braet Julia Maria04-03-188502-11-1909
Braet Juliana09-04-179718-04-1842
Braet Julianus Michiel26-01-185601-01-1892
Braet Julie Justine184513-01-1847
Braet Julienne Margueritte26-04-188122-06-1881
Braet Julius03-185512-01-1861
Braet Julius26-04-186928-04-1869
Braet Julius Ferdinandus27-11-185712-07-1858
Braet Julius Joseph04-11-187002-01-1871
Braet Laurentius29-08-178106-01-1850
Braet Laurentius Joannes24-04-175209-05-1829
Braet Leo Hieronymus07-05-189001-01-1910
Braet Leonard08-02-184324-12-1887
Braet Leonia10-07-185416-08-1887
Braet Léontine Marie Julie04-10-185501-08-1870
Braet Leopold Constantin Pieter23-09-185708-02-1887
Braet Livinus28-04-181306-02-1880
Braet Louis05-11-180811-12-1860
Braet Louise Eugenie15-11-185801-04-1862
Braet Ludovica184407-05-1845
Braet Ludovicus06-07-181023-03-1872
Braet Ludovicus28-06-182301-10-1862
Braet Maria27-02-190227-02-1902
Braet Maria Anna08-04-175019-03-1819
Braet Maria Coleta30-08-181601-01-1882
Braet Maria Eugenia12-12-181901-01-1906
Braet Maria Jacoba06-08-176120-04-1816
Braet Maria Louisa02-06-187128-09-1871
Braet Maria Ludovica26-06-187028-09-1870
Braet Maria Ludovica07-188801-01-1889
Braet Maria Theresia21-04-178210-03-1868
Braet Maria Theresia26-09-182101-01-1908
Braet Marie01-01-1849
Braet Marie Agnes23-04-175625-02-1814
Braet Marie Joseph08-11-188329-04-1899
Braet Marie Josephine20-07-185419-01-1910
Braet Marie Louise07-183821-09-1838
Braet Marie Louise14-10-184413-02-1868
Braet Marie Louise24-05-186219-04-1863
Braet Marie Thérèse10-08-181414-02-1875
Braet Mathilde Leonie28-03-186303-04-1864
Braet Mathilde Ludovica15-05-186226-06-1877
Braet Melania27-03-182427-03-1824
Braet Melanie183817-05-1843
Braet Michiel Franciscus15-10-186009-12-1860
Braet Natalia10-08-181625-03-1900
Braet Nathalia Theresia14-06-185507-07-1856
Braet Paula Barbara Clara Isabelle10-12-190013-04-1901
Braet Pelagia26-02-185812-08-1896
Braet Pelagia22-04-187030-08-1893
Braet Pelagie07-04-184516-06-1848
Braet Pélagie Marie Thérèse08-11-187301-01-1901
Braet Petrus02-04-177811-06-1847
Braet Petrus06-10-179224-04-1859
Braet Petrus30-09-181908-03-1893
Braet Petrus Franciscus11-10-172816-08-1808
Braet Petrus Jacobus25-02-176024-11-1828
Braet Petrus Joannes31-07-185219-10-1859
Braet Petrus Ludovicus01-05-185006-03-1851
Braet Pharailde Mathilde26-06-187428-02-1876
Braet Philippus Jacobus29-10-179430-04-1797
Braet Philomina27-01-184107-07-1851
Braet Pierre16-12-180908-09-1820
Braet Pierre02-11-181906-10-1840
Braet Pierre Bernard20-10-180801-01-1865
Braet Pierre Jacques04-03-180704-04-1807
Braet Pierre Jean14-11-180509-03-1892
Braet Pierre Joseph181005-05-1880
Braet Pieter15-02-179914-10-1875
Braet Pieter31-07-185618-09-1857
Braet Pieter Franciscus11-03-182019-02-1884
Braet Pieter Franciscus08-04-185323-07-1853
Braet Pieter François28-11-186526-07-1866
Braet Pieter Joannes14-06-181527-07-1887
Braet Pieter Joannes05-05-185416-09-1854
Braet Prudence Clementine12-11-185601-02-1858
Braet Rachel Maria Gabrielle16-02-190415-07-1904
Braet Regina183814-04-1839
Braet Reine11-01-180601-01-1890
Braet Reine Francoise12-01-181012-07-1888
Braet Richard Alfons30-01-189507-04-1895
Braet Romanie Hilaire Rosalie22-02-186205-03-1862
Braet Romanus Josephus14-03-185930-05-1859
Braet Romanus Laurentius18-07-177705-10-1854
Braet Rosalia26-07-181801-01-1890
Braet Rosalia30-04-182107-04-1840
Braet Rosalia13-04-182215-04-1833
Braet Rosalia01-05-184530-11-1884
Braet Rosalia Colleta06-11-182008-01-1858
Braet Rosalia Francisca28-06-184220-11-1851
Braet Rosalie18-11-184003-07-1848
Braet Rozalie15-08-180316-12-1871
Braet Sidonie Marie15-11-185719-05-1859
Braet Sophia16-09-183904-11-1840
Braet Sophia Francisca24-08-185411-11-1854
Braet Sophia Maria09-12-185126-07-1852
Braet Sophie21-05-183107-03-1887
Braet Stanislas30-03-187102-12-1875
Braet Theophiel05-12-184201-01-1868
Braet Theophilus01-05-184712-12-1889
Braet Theophilus31-08-187104-05-1894
Braet Theresia178515-05-1857
Braet Theresia07-179219-01-1869
Braet Valerie16-07-186503-01-1866
Braet Virgenie04-04-183325-08-1889
Brandt Leonie31-07-186622-02-1899
Brants Anna Theresia08-10-182701-01-1866
Brat Jan Willem185025-06-1931
Callebaut Cordula20-03-187524-03-1876
Cauwelier Adolphine Rosalie Marie12-05-187108-11-1871
Cauwelier Petrus179521-05-1848
Cauwelier Petrus Franciscus08-10-183014-03-1880
Cauwelier Pierre François Charles03-11-187223-02-1876
Cauwelier Rosalie Anna Marie16-12-187411-12-1878
Christiaens Bernardus01-07-180410-01-1848
Christiaens Isabella177911-04-1846
Claus Victoria183206-03-1866
Coens Joanna14-02-183614-09-1871
Collijn Ursela Pharailda16-02-190814-04-1928
Craeymeersch Regina13-03-180619-07-1893
Dalle Joannes19-12-177801-05-1850
De Bakker Regina Francisca10-04-182516-05-1874
de Bij 22-06-1855
de Bij Alberdina Maria10-09-185226-11-1855
de Bij Stoffer05-03-182625-02-1859
De Boyser Caroline Sabine05-08-183901-01-1884
De Bruycker Joannes Baptiste18-12-182213-11-1873
De Bruycker Julianus01-12-181822-03-1870
De Bruyckere Rosalie04-07-181706-01-1895
De Bruyker Maria Christina11-07-184515-03-1870
De Bruyne Paulina Maria09-03-185402-08-1892
de Groote Maria Theresia29-04-178901-04-1865
de Haas Cornelis Godefridus182504-12-1854
De Schepper Carolus18-04-180819-01-1888
De Vijlder 16-01-185817-01-1858
De Vriendt Joannes Jacobus18-04-182201-01-1908
De Vylder Maria185324-06-1862
de Weerd Henderika21-10-188120-02-1960
de Weerd Lukas05-10-188621-07-1960
De Zutter Bernardina01-01-1850
Debaets Auguste Augustin13-03-185225-09-1898
Debbaut Jacobus Josephus07-07-181729-03-1898
Deblaere Seraphina08-04-181001-06-1838
Decock Thecla Coleta17-07-180627-02-1879
Deduytsche Veronica01-05-177704-04-1850
Degrande Franciscus15-03-180312-11-1863
Dekempe Jeanne Therese178130-11-1810
Delange Theresia Francisca13-11-179406-01-1882
Delodder Maria Josepha23-01-174214-12-1819
Demilde Augustus08-11-185406-12-1854
Demilde Augustus28-09-186628-10-1866
Demilde Joannes Baptiste11-08-180920-01-1872
Demilde Romanie186207-09-1871
Demuynck Josephus Ferdinandus27-10-180225-06-1855
Depre Emerantiana Francisca10-03-176327-08-1847
Deprez Virginie14-11-185601-01-1898
Deraeve Marie Ludovica24-02-186316-11-1929
Destaebel Franciscus Dominicus20-04-183523-11-1900
Devos Anthonia Francisca10-01-181429-11-1888
Dewispelaere Leonia28-11-186201-01-1894
Dewulf Leonie04-06-186209-01-1894
D'Hollander Amelia Sophia18-07-184913-04-1932
Dhondt Idalie25-09-184902-12-1881
Dhont 18-08-190418-08-1904
Dhont 05-09-190605-09-1906
Dhont Marguerite Clementine28-12-190117-11-1906
D'hoore Marie Therese03-04-180311-06-1861
Dombrecht Collette Françoise25-10-178609-11-1833
Donckers Petrus Franciscus04-07-184020-03-1902
Dumon Joanna Theresia25-09-179701-07-1825
Dupon Isabeau Victoire11-03-177810-07-1849
Evertse Johanna Hendrina08-04-186624-12-1951
Feijen Wubbina Annegina05-08-186006-05-1922
Fiers Catharina15-11-178218-01-1864
Flament Karel11-12-180001-03-1880
Gadeyne Melanie Joanna12-02-182201-01-1905
Gailliaert Laurentius171826-04-1798
Geers Henri François09-05-187410-08-1916
Gernaey Anna Theresia01-02-178727-05-1862
Ghyoot Alfredus Joseph20-04-185923-05-1938
Ghyoot Ludovica06-08-189127-07-1961
Gijsberts Maria30-01-185522-12-1886
Goethals Virgenia Sophia03-08-183920-07-1880
Gruyaert Virginie02-05-184918-01-1890
Hallez Victorine29-12-185613-01-1861
Heijnen Maria Barbara Hubertina14-08-183505-04-1909
Hekman Beertien12-05-183928-02-1908
Heroldt Johanna Carolina04-08-182908-03-1853
Heroldt Samuel Fridrich17-03-179017-02-1841
Hesters Robert Petrus25-01-191205-07-1970
Hilbrands Egbert19-07-186509-07-1936
Hillaert Angeline10-04-177919-12-1869
Hillegeer Jacobus Bernardus13-03-184026-03-1878
Hoogstoel Ludovica Feleciana18-02-187615-07-1876
Hoornaert Sophia Amelia22-01-182611-01-1897
Huisingh Rendina02-04-184722-06-1917
Huys Mathilde Rosalie08-10-184107-05-1907
Ide Jacobus17-11-182221-03-1878
Idema Catharina25-07-182628-02-1828
Ipema Dietje28-08-185627-07-1934
Jonckheere Paulina Virginia13-04-186522-06-1897
Kerckhove Clemence Marie07-11-186831-12-1908
Knipper Simontje06-09-188623-11-1944
Koussemaeker Coleta Francisca10-01-182001-01-1909
Lambrecht Rosalia01-182910-05-1858
Lindeman 27-11-1862
Lindeman 15-11-1865
Lindeman Maria18-03-186002-01-1889
Loufs Laurentius09-06-180515-09-1852
Loufs Petrus Constantius18-02-183330-01-1866
Maenhout Petrus24-12-182503-06-1897
Maertens Catharina Francisca25-10-182624-08-1889
Maertens Fernandus Franciscus28-10-180422-02-1868
Mattheeuws Napoleon10-02-180905-03-1879
Mekkes Jantje179429-04-1859
Mennega Harm08-09-186021-08-1942
Menting Theodora15-07-185811-01-1924
Minne Clementia184018-02-1865
Minnebo Francisca03-03-183006-06-1872
Minnebo Joannes Francies13-10-179705-04-1861
Mulder Hendrik Jans28-02-184515-08-1925
Neyt Carolus180521-09-1851
Olieu Maria Theresia178515-01-1853
Ouvrein Anne Therese02-01-1826
Picue Coleta01-11-180719-10-1879
Pierens Gustavus Josephus21-03-188214-02-1953
Pijffroen Josephus13-01-181323-10-1874
Polling Willemtje28-09-181820-05-1865
Pots Grietje27-12-183410-02-1924
Pottier Jacobus21-10-1822
Pottier Joanna Theresia24-04-179429-08-1837
Raaijman Anna Geertruida16-02-184810-02-1855
Raaijman Joanna179018-06-1869
Raaiman Willemina22-08-179101-05-1869
Raaman Petrus08-11-181910-09-1852
Raeman Alice29-08-190508-12-1905
Raeman Anna Catharina09-02-181824-09-1854
Raeman Barbara Maria28-09-187325-07-1874
Raeman Blondina09-09-183418-11-1865
Raeman Edmond25-06-188729-03-1931
Raeman Eduardus24-03-185611-02-1875
Raeman Eliane Rachel Omer06-08-195623-08-1956
Raeman Elodie01-10-187224-10-1872
Raeman Laurentius22-08-179620-03-1853
Raeman Leonia Maria188820-03-1935
Raeman Marie Thérèse28-11-186420-12-1864
Raeman Prosper04-04-191316-03-1949
Raeman Rachel Clara Maria13-12-190710-07-1932
Raeman Rosalia08-09-182412-03-1907
Raeman Virgenie15-12-184120-10-1864
Raeman Yvette Gerarda Valère29-11-194106-12-1941
Raijman Franciscus Hubertus06-06-183104-05-1907
Raijman Jan Theodoor27-12-185116-08-1928
Raijman Johannes Nepomecunus31-07-185329-10-1921
Raijmann Bernardus Hubertus182921-05-1878
Raijmann Gerardus28-09-185824-08-1859
Raman 02-03-1853
Raman 23-10-186424-10-1864
Raman 20-01-1882
Raman Aline Henriette Eugénie06-06-188921-09-1889
Raman Andreas08-185928-04-1860
Raman Angelus21-11-184305-01-1866
Raman Arthur02-03-185231-08-1852
Raman Augusta Oliva18-06-189519-07-1896
Raman Augustus05-02-183505-02-1835
Raman Bernardus Joannes26-08-177326-07-1833
Raman Bibina06-11-180308-01-1857
Raman Casimir Auguste30-01-186308-09-1864
Raman Cornelius Aloysius13-09-187523-01-1877
Raman Cyrillus Leopoldus02-186107-08-1864
Raman Dominicus18-07-178317-04-1864
Raman Ferdinandus184622-04-1851
Raman Francisca20-01-182106-06-1870
Raman Franciscus29-11-185407-03-1855
Raman Franciscus09-05-187407-05-1875
Raman Franciscus27-12-187807-09-1880
Raman Grietje15-11-182311-08-1858
Raman Grietje14-08-182525-07-1826
Raman Hendrik Arnoldus10-02-185227-10-1937
Raman Ida Maria02-09-185925-06-1861
Raman Jacobus11-09-180825-02-1863
Raman Joanna06-04-185306-05-1853
Raman Joannes07-04-178719-07-1854
Raman Joannes Franciscus18-09-180922-06-1865
Raman Josephus14-02-186404-05-1867
Raman Leonia Maria18-08-189429-09-1899
Raman Leonie01-05-186328-08-1870
Raman Leopoldus26-10-183529-04-1865
Raman Leopoldus Emilus21-12-186527-03-1866
Raman Livinus07-01-178806-01-1851
Raman Maria Florencia26-12-186621-05-1871
Raman Maria Ludovica17-02-187713-03-1877
Raman Maria Mathildis16-11-187519-12-1875
Raman Oliva11-05-189927-08-1899
Raman Petronilla28-01-181107-02-1859
Raman Petrus11-12-185514-12-1855
Raman Petrus Albertus03-11-182527-05-1867
Raman Petrus Paulus16-11-187317-07-1876
Raman Petrus Xaverius11-185528-07-1857
Raman Philomena10-186330-11-1863
Raman Pieter15-04-185312-12-1930
Raman Polydorus01-185710-08-1857
Raman Rosalia181802-11-1824
Raman Rosalia25-01-181802-04-1866
Raman Seraphina Josepha Carola15-02-179323-07-1861
Raman Seraphinus20-03-183319-02-1855
Raman Seraphinus07-01-185223-01-1852
Raman Severinus27-06-180126-04-1860
Raman Sophia29-02-178831-07-1860
Raman Sophia Josepha15-03-182426-08-1824
Raman Theophilus18-11-186518-10-1866
Raman Theresia Sidonia01-09-186311-07-1864
Raman Timina Frederika05-03-182525-03-1895
Raman Victoria22-06-182215-09-1858
Raymann Maria Gertrudis Hubertina31-07-184019-05-1880
Raymann Wilhelmina Hubertina183821-08-1839
Riheul Joanna Theresia02-07-180311-03-1895
Roete Joannes30-08-178419-01-1866
Roets Eugenius Franciscus08-12-179629-04-1879
Rousseau Coleta28-07-182301-01-1888
Sanders 28-12-1893
Sanders Albert06-01-181920-01-1895
Sanders Harmina14-11-185913-06-1957
Sanders Marchien24-05-185008-10-1938
Schatteman 01-04-186601-04-1866
Schatteman Emile185522-01-1855
Schatteman Petrus29-06-181312-10-1871
Scheire Joannes28-03-180805-12-1863
Schipper Beertien15-02-190507-08-1947
Schipper Joannes11-03-182724-10-1885
Schuring Jan25-02-189515-08-1943
Serruys Felix16-12-184011-05-1888
Slabbinck Leopold Franciscus21-08-184321-12-1903
Smessaert Pieter19-10-180215-06-1882
Smessaert Sophia01-10-181008-10-1881
Snauwaert Regina08-01-180807-02-1885
Snebbaut Joanna06-05-178329-05-1821
Staelens Livina Maria10-05-190517-09-1944
Steyaert Maria Theresia19-08-179208-01-1867
Stroobant Anna Maria13-10-175220-08-1798
Sybout Willem Franciscus05-07-182101-01-1891
Thielemans Louis10-05-181412-10-1854
Top Berend23-04-181804-02-1872
Valcke Gustavus Joannes Alexandre08-04-183524-05-1901
Van Acker Dominicus03-04-180405-08-1870
Van Acker Maria183822-02-1851
Van Acker Nathalie183918-04-1857
Van Belle Livinus03-186030-01-1861
Van Cauter Paulina181316-04-1873
Van Cauter Vitalis178812-04-1849
van Dalen Gerrit08-07-190526-05-1912
van Dalen Gorus07-07-193307-10-1946
Van Damme Virginia Constantia02-07-185016-10-1875
van den Broecke Desire188617-05-1923
Van Den Durpel Franciscus Laurentius12-181907-05-1840
Van den Hende Bruno05-186404-02-1865
Van den Hende Eugenius10-185828-01-1859
Van den Hende Juliana10-02-187616-04-1877
Van Den Nieuwenhuysen Rosalia Françoise Jeanne17-03-185215-01-1875
Van der Sypt Francisca182230-11-1863
Van Herreweghe Livina Maria03-05-179313-01-1860
Van Hoecke Joanna179203-08-1863
Van Keirsbilck 08-01-186009-01-1860
Van Lerberghe Juliana10-03-1896
Van Maldeghem Mauritius Gerardus21-03-190712-07-1907
Van Pottelberghe Eduardus Maria180429-10-1859
Van Vlaenderen Joannes Franciscus09-12-182801-01-1898
Vande Putte Petrus Jacobus07-11-182622-10-1863
Vande Wiele Joannes20-02-175629-11-1805
Vandenberghe Josephus Henricus21-12-182301-10-1881
Vaneenoo Augustin11-05-180502-01-1886
Vanheester Victor Jean17-10-187001-01-1903
Vanhooren Marie Louise185103-05-1866
Vanhoucke Augustinus Franciscus02-04-184507-09-1872
Vanhullebus Francisca26-07-182610-12-1894
Vanhullebus Joanna Theresia24-12-182418-01-1853
Vanoverbeke Virginie22-10-184008-07-1879
Verbouw Franciscus Jacobus07-07-181901-01-1864
Verbrugghe Clementia03-09-1854
Vereecke Franciscus178702-05-1835
Vereecke Fredericus18-06-182823-07-1828
Vereecke Leopoldus11-03-183329-04-1839
Vereecke Sophia Mathilde07-08-182911-11-1848
Verhaegen Leopoldus25-01-185501-01-1858
Verhaegen Philomena05-03-184801-10-1859
Verhaeghe Juliana Emiliana05-09-180509-04-1888
Verheyden Joseph Benedikt186101-03-1865
Verlacht Maria19-01-184505-06-1884
Verlackt Marie Christine185521-02-1887
Vermandel Eugenia Cecilia Francisca25-11-181005-11-1857
Vermeulen Rosalia14-08-183928-03-1884
Vermeulen Rosalie04-11-184307-05-1877
Verschilde Anna Antonia177102-12-1851
Vertriest Joanna Theresia175319-07-1813
Vlaemynck Jeanne Therese11-12-177512-07-1814
Weghsteen Jules Charles Léonard09-03-184001-01-1910
Wouters Joannes Franciscus23-12-176213-11-1811
Wullaert Juliana31-12-184102-04-1909
Zegers Alexia Maria23-03-190904-11-1909
Zegers Frederik Willem19-03-190805-04-1908
Zegers Leopoldus Alfons29-03-190823-04-1908
Zegers Leopoldus Alphonsus26-08-191017-02-1911
Zeubring Hendrik23-11-187417-01-1956
Zwols Derk03-06-187130-09-1893
Zwols Geert17-04-184001-04-1910
Zwols Henderkien13-08-187310-11-1937