Home

Overzicht Graftombe

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakteStaten van Goed
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieInfo gezocht
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Adams Velma L.19211988
Aercke Magdalena Juliana14-03-190718-05-2007
Bakker Wupke22-07-184804-12-1925
Beense Gerrit Klaas Joseph01-08-189912-01-1976
Beense Jacoba Frederika09-12-192101-09-1981
Berlé Rosina Georgina24-04-192722-07-2020
Betune Marguerite Léonie Ghislaine08-08-19081987
Blanpain Telesphore Joseph27-08-187630-12-1936
Boekholt Klaas30-09-187524-10-1960
Bomberna Maurice Joseph06-11-190603-01-1984
Borgonjon Roger Jozef15-03-19362012
Bouljon Augusta Octavia07-10-19021965
Braet Aimé Marie Josef02-03-189915-07-1976
Braet Alice Leontine Marie19-02-192222-08-2008
Braet Andreas Jozef19-02-189727-09-1985
Braet Anna Mathilda Maria28-02-190217-11-1957
Braet Anny Julia Maria16-05-193510-08-2016
Braet Arthur07-02-187307-08-1957
Braet Camiel28-02-186417-04-1936
Braet Camiel21-02-188401-04-1933
Braet Camillius Ludovicus27-02-190318-03-1968
Braet Cyriel Fransiscus24-03-189012-08-1914
Braet Cyriel Richard09-02-190830-08-1986
Braet Edmond Jozef19-01-192202-04-2013
Braet George22-02-191024-09-1961
Braet Guido Florimond16-08-191921-05-1994
Braet Jeanne L.14-02-19232007
Braet Joseph C.191311-01-1980
Braet Julien Jozef26-05-191504-08-1991
Braet Laura23-01-191208-1986
Braet Magdalena18-09-190415-11-1991
Braet Magdalena Maria10-02-191624-09-2008
Braet Marcel Camiel05-12-190514-05-1987
Braet Maria Magdalena26-11-191318-08-2003
Braet Petrus06-01-181701-12-1898
Braet Raphaël13-10-193122-05-2000
Braet Richard Emiel23-11-192122-11-1977
Braet Roger Henri16-12-192630-10-2019
Braet Sulma Angelina Sophia21-01-190424-10-1987
Braet Yvonna Suzanna Maria02-11-191425-04-1985
Braet Yvonne28-08-19292015
Calus Zoë07-05-190205-03-1997
Carlier Maria Amelia14-07-185718-02-1930
Cauwels Richard Julien14-09-191309-11-1973
Cauwels Willy Honoré Walter August16-08-193713-08-2009
Christiaans Willemina23-10-188923-03-1961
Claeys Irma Maria Alina13-06-19352015
Claeys Jan Baptiste03-05-190617-06-1975
Cloet Gustaaf Ludovicus Joseph Maria27-11-188621-02-1964
Cloet Suzanne03-01-191527-11-1935
Collijn Josephus Ludovicus09-01-192614-01-1995
Collijn Petrus11-03-189604-03-1956
Cromheecke Brigitta23-03-190020-07-1977
Cromheecke Guido11-09-189314-11-1918
Cromheecke Maria Emelia12-12-191718-09-2017
Dalle Amatus Omer Jozef22-12-191518-12-1986
De Baere Steven07-02-197530-01-1995
de Booij Irma Rosalia25-03-190931-03-1998
De Ceuninck Leontine02-06-188608-12-1955
De Clerck Maurice Hilaire24-04-189914-10-1980
De Coninck Albert08-06-191927-12-2008
De Keukeleire Franciscus09-01-185425-08-1905
de Lille Cyriel Jozef28-01-190529-10-1984
De Rijcke Felicia Amalia05-06-188326-05-1953
De Roo Valerie08-07-197722-05-1995
de Ruiter Klaasje14-07-187626-07-1948
De Smet Clementina07-01-185809-11-1953
De Smet Louis Joseph24-02-191612-05-1979
de Weerd Harm18-12-184719-11-1923
de Weerd Henderika21-10-188120-02-1960
de Weerd Jantina12-07-188028-06-1949
Dekker Klaas20-03-188028-03-1966
Dekkers Maria Cornelia06-12-190822-09-1996
Demartelaere Omer Pierre Joseph17-06-19432005
Demon Constant Frans13-06-186814-09-1944
Demon Maria05-09-191517-02-1978
Demon Paula Irma12-11-192317-08-1975
Deneir Adhemar12-01-193527-02-1996
Devroe Maria Francisca30-07-188204-05-1941
Dhont Maurits Jozef02-05-190915-11-1986
D'Hoore Lia24-10-189610-03-1991
Diemersen Hendrik03-02-191628-11-1990
Dijkman Maria Clasina Johanna10-05-191409-12-1995
Dobbelaere Valentine31-08-190225-05-1998
Dochy Jacques Henri Adolf06-09-194102-07-2007
Dreypondt Michel Louis19081975
Epstein C. Milton13-05-190504-06-1989
Epstein Martha18-11-190520-04-1989
Feijen Wubbina Annegina05-08-186006-05-1922
Fonteyne Esther Marie01-04-189910-12-1977
Gaasbeek Roelof04-04-188628-01-1969
Gaasbeek Willem Frederik08-12-184015-09-1910
Geys Germana Herman Irma07-04-191330-11-1993
Gheleyns Constant Frans10-01-187923-01-1950
Gheleyns Louise Marie04-11-188504-07-1975
Ghyoot Maurice François Marie13-08-189401-09-1916
Goossen Ferdinand10-11-191203-09-1990
Goossen Ferdinand27-01-194211-01-2001
Gorselink Hendrik15-02-196915-08-1990
Govaert Florimond Joseph07-04-190121-02-2003
Haandrikman Jantinus12-11-191913-09-2003
Haesebrouck Urbanie Rosalie30-11-18911963
Haneca Renilde Barbara25-04-189901-07-1961
Heuren Wilhelmina10-08-186223-03-1933
Hilbrands Egbert19-07-186509-07-1936
Hinten Hendrika M.12-03-191808-09-1977
Hoekstra Foekje13-09-189127-02-1985
Homkes Jantien07-11-183926-06-1914
Idema Cornelia02-03-190118-05-1930
Idema Karl Eugeen23-06-190718-12-1978
Idema Willem05-07-187201-03-1964
Idema Ynte24-02-186809-02-1953
Kannegieter Geert10-05-188212-01-1957
Kuipers Jantina Alida26-03-187724-03-1959
Lameire Kamiel19-02-190310-05-1989
Lannoo Albertus05-11-191620-09-1962
Leber Cyriel Eugene21-02-188805-02-1948
Leber Edmond03-10-191706-05-1967
Lekens Alphonsus Anthonius12-06-190614-02-1988
Leliaert Alida Maria01-12-190908-02-1985
Lindeman Philips11-04-183412-05-1919
Lippens Georges Petrus27-07-190706-06-1983
Lippens Julien Petrus Franciscus Marie02-02-188328-06-1973
Lucas Anna Elisabeth01-02-191202-05-1994
Marclé Fabien Alfons Clement Anna23-09-19621998
Martens Petrus Johannes Marie14-06-194805-12-2020
Martens Stefan18-08-197328-03-1995
Mennega Harm08-09-186021-08-1942
Musson Eduardus17-06-187729-04-1967
Musson Joannes Franciscus15-08-191102-11-1998
Naert Zulma Maria07-01-190810-12-1992
Nobus Oscar Joseph29-03-190006-05-1974
Nunninck Genevieve191121-09-2008
Oostwald Nicolaas04-12-186220-03-1946
Paeye Pharailde24-01-189619-09-1967
Poppe Hilda Irma Julia25-04-194217-02-2021
Postma Tietje03-03-187223-10-1953
Pots Grietje27-12-183410-02-1924
Raaman Jan10-12-185526-12-1926
Raaman Jan29-07-188907-02-1981
Raeman Albert05-05-192328-02-1985
Raeman Bertha Marie22-03-191130-04-1999
Raeman Camillus21-02-187923-02-1940
Raeman Clarissa Maria Louisa03-09-192119-12-2003
Raeman Eliane Rachel Omer06-08-195623-08-1956
Raeman Elodie Maria05-06-188605-03-1978
Raeman Emma Marie29-06-188627-12-1945
Raeman Greta30-11-194814-01-2013
Raeman Herman Arthur Arcene Marie09-10-192021-03-1998
Raeman Maria Barbara02-03-191109-01-1990
Raeman Nelly Elodie Nathalia Augusta12-08-191319-07-2003
Raeman Patricia11-01-195704-02-1969
Raeman Prosper04-04-191316-03-1949
Raeman Rachel Clara Maria13-12-190710-07-1932
Raeman René Ida02-10-192010-02-1992
Raeman Siegfried Jozef22-07-193107-05-1999
Raman Augusta03-11-190320-06-1990
Raman Bouwe11-12-186120-01-1931
Raman Cesar Jozef12-07-187931-03-1949
Raman François19202002
Raman Gaston Joseph Ghislain30-03-19091992
Raman Geertje10-08-186810-10-1955
Raman Gerrit Willem13-04-192403-10-1981
Raman Hubert Augusta Patrus03-09-193712-01-1978
Raman Jacoba Frederica27-02-190027-06-1967
Raman Jantien03-06-187815-05-1983
Raman Judith07-09-188306-01-1963
Raman Maria Virginia25-12-188231-08-1966
Raman Marie-José Albertine05-12-191627-12-1992
Raman Wilhelmina08-01-187301-06-1947
Raman Wilhelmus25-07-184411-05-1925
Raman Wilhelmus11-02-189609-04-1980
Raman Willem18-03-182907-05-1919
Rieberghe Irma Maria21-03-190602-01-1978
Rinkema Lucas10-12-182512-02-1906
Rodrigo Hendricus Johannes02-08-190828-02-1996
Roels Robert Jozef Raphaël09-05-193028-08-1996
Sanders Albert Jan Roelfs09-09-189220-06-1975
Sanders Albertien11-03-188506-05-1973
Sanders Harmina14-11-185913-06-1957
Sanders Jacob12-11-188804-04-1975
Sanders Janna22-08-185202-06-1943
Sanders Roelfien06-12-192009-12-2009
Sanders Roelof24-11-185414-04-1919
Sanders Tamina Frederika21-08-188121-09-1959
Savat Hilaire Richard Julienne11-05-194023-05-2018
Schelstraete Hypoliet04-08-186705-11-1949
Schipper Egbert05-02-187228-05-1944
Schipper Geertje12-12-191324-04-1983
Schipper Jantien11-12-190629-01-1988
Soetaert Henry24-03-187231-10-1954
Soetaert John Francis14-05-190815-08-1999
Sopar Aaltje07-03-183803-07-1914
Staelens Livina Maria10-05-190517-09-1944
Standaert Blanche Louise28-05-191904-07-1986
Steel Louisa Nathalia Madeleine13-11-190701-10-1984
Stroo Suzanne11-09-194324-04-1978
Sys Cornelius15-09-188207-09-1975
Sys Irma Maria25-08-190705-05-1993
Talloen Marie23-05-190231-12-1977
Tamming Geertruida Maria185323-01-1926
Tewis Hendrik12-10-187522-12-1965
Van Canneyt Remi Alfons Maria23-05-191617-01-1978
van Dalen Aaldert01-09-186825-09-1954
van Dalen Gorus07-07-193307-10-1946
van Dalen Jan08-04-183308-05-1909
van Dalen Jan09-12-189321-09-1983
van Dalen Jantje03-02-190411-11-1999
Van de Keere Bart08-03-197309-11-1999
Van de Keere Hubert Arnold Etienne03-11-194715-07-2016
van de Vijver Frans06-03-189710-12-1987
Van De Vijver Johannes Clement Marie14-07-193326-07-1997
Van den Abeele Bertrand Jozef08-07-192810-09-2009
Van der Vegt Wilhelmina Juliana Bernharda13-10-194009-08-2001
Van der Vegt Willem07-05-190315-03-1975
Van Dijk Jakob15-02-185308-02-1945
Van Eesvelde Maria Flavie05-10-187821-09-1946
van Haele Godelieva Maria23-03-188326-06-1962
Van Hulle Arnold Johan Eduard29-08-193212-08-2019
Van Mingroot Erik01-09-193713-03-2017
Van Morrelgem Roger Gustaaf27-02-193904-04-2021
Van Oost Marie Leontine28-09-188421-07-1948
Van Parijs Juliana Maria19-07-188827-12-1962
Van Parys Theophiel17-08-189712-10-1974
Van Poucke Leonie03-08-187530-01-1955
Van Rie Juliana Maria18-04-188420-12-1952
Van Rie Medardus13-08-188613-07-1972
Van Sinay Etienne Marcel Oscar22-05-193005-03-2015
Van Sittaert Florence27-06-188009-07-1945
van Til Ebeltje22-08-183018-06-1895
van Turnhout Hubertus Adrianus03-02-190021-03-1957
Van Vooren Alma Louise28-01-193728-11-1971
Van Vooren Magdalena Maria14-04-192606-04-2006
Van Vooren Marcel Oscar Charles03-02-193510-04-2005
Vandevoorde Aimé Jozef Gerard29-07-193430-05-2019
Vandevoorde Alina Maria17-07-192703-02-2014
Vandevoorde Arsène Raymond Jérôme05-04-193801-03-2021
Vandevoorde Clement22-08-190102-08-1985
Vandevoorde Guisella Maria10-06-192521-08-2002
Vanhercke Edward J.19-03-19232014
Vantieghem Achiel02-07-192203-10-2006
Verbeke Erika Jenny24-09-197402-04-2017
Vercruysse Anny Maria18-10-193518-12-2019
Verhulst Emiel13-04-188703-03-1968
Vermeulen Gustave Louis Charles25-05-18931962
Verslype Isidoor René21-06-193421-02-2011
Vranckx Alfons W.24-01-190730-06-1979
Wijffels Louisa Sophia14-05-186306-04-1937
Wittesaele Marcel25-04-191009-08-1936
Zeubring Hendrik23-11-187417-01-1956
Zoetaert Anny Rita Palmyre Alida17-07-194408-06-1986
Zoetaert Antoon Richard Maurits08-07-19452012
Zoetaert Camiel Richard Jozef17-01-191121-06-1988
Zoetaert Franky16-04-195810-07-1958
Zoetaert Freddy Franky Remi Jenny21-11-195910-01-2018
Zoetaert Gustaaf Jozef11-10-190001-07-1965
Zoetaert Kevin21-12-198618-07-2012
Zoetaert Magdalena Maria Rosalia19-01-191321-06-2007
Zoetaert Remi Marie14-10-192629-01-2013
Zoetaert Roger Robert02-08-193014-05-2012
Zwols Albert01-05-187907-10-1951
Zwols Henderika04-02-188321-10-1969
Zwols Henderkien13-08-187310-11-1937