Home

Overzicht Graftombe

BidprentjesRouwbrievenRouwberichtenOverlijdensakteGraftombeBegrafenisakteRouwbedankingHerdenkingenWezenakte
GeboortekaartGeboorteakteDoopakteEerste CommunieVormselHuwelijksakteHuwelijkskaartJubileumProfessieStaten van Goed
Zoek op naam of voornaam:
Alfabetische lijst

Naam

Geboorte

Overlijden

Beense Gerrit Klaas Joseph01-08-189912-01-1976
Beense Jacoba Frederika09-12-192101-09-1981
Betune Marguerite Léonie Ghislaine08-08-19081987
Blanpain Telesphore Joseph27-08-187630-12-1936
Boekholt Klaas30-09-187524-10-1960
Braet Aimé Marie Josef02-03-189915-07-1976
Braet Alice Leontine Marie19-02-192222-08-2008
Braet Camiel28-02-186417-04-1936
Braet Camillius Ludovicus27-02-190318-03-1968
Braet Cyriel Fransiscus24-03-189012-08-1914
Braet George22-02-191024-09-1961
Braet Jeanne L.14-02-19232007
Braet Joseph C.191311-01-1980
Braet Marcel Camiel05-12-190514-05-1987
Braet Petrus06-01-181701-12-1898
Braet Sulma Angelina Sophia21-01-190424-10-1987
Carlier Maria Amelia14-07-185718-02-1930
Christiaans Willemina23-10-188923-03-1961
Cloet Gustaaf Ludovicus Joseph Maria27-11-188621-02-1964
Cloet Suzanne03-01-191527-11-1935
Collijn Josephus Ludovicus09-01-192614-01-1995
Collijn Petrus11-03-189604-03-1956
Cromheecke Guido11-09-189314-11-1918
de Booij Irma Rosalia25-03-190931-03-1998
De Clerck Maurice Hilaire24-04-189914-10-1980
De Keukeleire Franciscus09-01-185425-08-1905
De Rijcke Felicia Amalia05-06-188326-05-1953
de Ruiter Klaasje14-07-187626-07-1948
De Smet Clementina07-01-185809-11-1953
De Smet Louis Joseph24-02-191612-05-1979
de Weerd Harm18-12-184719-11-1923
de Weerd Henderika21-10-188120-02-1960
de Weerd Jantina12-07-188028-06-1949
Dekker Klaas20-03-188028-03-1966
Dekkers Maria Cornelia06-12-190822-09-1996
Demon Constant Frans13-06-186814-09-1944
Demon Maria05-09-191517-02-1978
Deneir Adhemar12-01-193527-02-1996
D'Hoore Lia24-10-189610-03-1991
Diemersen Hendrik03-02-191628-11-1990
Feijen Wubbina Annegina05-08-186006-05-1922
Fonteyne Esther Marie01-04-189910-12-1977
Gaasbeek Roelof04-04-188628-01-1969
Gheleyns Constant Frans10-01-187923-01-1950
Gheleyns Louise Marie04-11-188504-07-1975
Ghyoot Maurice François Marie13-08-189401-09-1916
Goossen Ferdinand10-11-191203-09-1990
Goossen Ferdinand27-01-194211-01-2001
Gorselink Hendrik15-02-196915-08-1990
Govaert Florimond Joseph07-04-190121-02-2003
Hilbrands Egbert19-07-186509-07-1936
Hinten Hendrika M.12-03-191808-09-1977
Hoekstra Foekje13-09-189127-02-1985
Homkes Jantien07-11-183926-06-1914
Idema Cornelia02-03-190118-05-1930
Idema Karl Eugeen23-06-190718-12-1978
Idema Willem05-07-187201-03-1964
Idema Ynte24-02-186809-02-1953
Kannegieter Geert10-05-188212-01-1957
Kuipers Jantina Alida26-03-187724-03-1959
Lannoo Albertus05-11-191620-09-1962
Leber Cyriel Eugene21-02-188805-02-1948
Leber Edmond03-10-191706-05-1967
Lekens Alphonsus Anthonius12-06-190614-02-1988
Lindeman Philips11-04-183412-05-1919
Lippens Julien Petrus Franciscus Marie02-02-188328-06-1973
Lucas Anna Elisabeth01-02-191202-05-1994
Mennega Harm08-09-186021-08-1942
Musson Eduardus17-06-187729-04-1967
Musson Joannes Franciscus15-08-191102-11-1998
Nunninck Genevieve191121-09-2008
Oostwald Nicolaas04-12-186220-03-1946
Postma Tietje03-03-187223-10-1953
Pots Grietje27-12-183410-02-1924
Raeman Bertha Marie22-03-191130-04-1999
Raeman Camillus21-02-187923-02-1940
Raeman Eliane Rachel Omer06-08-195623-08-1956
Raeman Elodie Maria05-06-188605-03-1978
Raeman Herman Arthur Arcene Marie09-10-192021-03-1998
Raeman Nelly Elodie Nathalia Augusta12-08-191319-07-2003
Raeman Prosper04-04-191316-03-1949
Raeman Rachel Clara Maria13-12-190710-07-1932
Raman Augusta03-11-190320-06-1990
Raman Bouwe11-12-186120-01-1931
Raman Cesar Jozef12-07-187931-03-1949
Raman François19202002
Raman Gaston Joseph Ghislain30-03-19091992
Raman Geertje10-08-186810-10-1955
Raman Gerrit Willem13-04-192403-10-1981
Raman Jacoba Frederica27-02-190027-06-1967
Raman Jantien03-06-187815-05-1983
Raman Judith07-09-188306-01-1963
Raman Marie-José Albertine05-12-191627-12-1992
Raman Wilhelmina08-01-187301-06-1947
Raman Wilhelmus25-07-184411-05-1925
Raman Willem18-03-182907-05-1919
Rodrigo Hendricus Johannes02-08-190828-02-1996
Sanders Albert Jan Roelfs09-09-189220-06-1975
Sanders Albertien11-03-188506-05-1973
Sanders Harmina14-11-185913-06-1957
Sanders Jacob12-11-188804-04-1975
Sanders Janna22-08-185202-06-1943
Sanders Roelof24-11-185414-04-1919
Sanders Tamina Frederika21-08-188121-09-1959
Schelstraete Hypoliet04-08-186705-11-1949
Schipper Egbert05-02-187228-05-1944
Schipper Geertje12-12-191324-04-1983
Schipper Jantien11-12-190629-01-1988
Sopar Aaltje07-03-183803-07-1914
Staelens Livina Maria10-05-190517-09-1944
Steel Louisa Nathalia Madeleine13-11-190701-10-1984
Stroo Suzanne11-09-194324-04-1978
Sys Irma25-08-190705-05-1993
Tamming Geertruida Maria185323-01-1926
Tewis Hendrik12-10-187522-12-1965
van Dalen Aaldert01-09-1868
van Dalen Gorus07-07-193307-10-1946
van Dalen Jan08-04-183308-05-1909
van Dalen Jan09-12-189321-09-1983
van Dalen Jantje03-02-190411-11-1999
Van De Vijver Johannes Clement Marie14-07-193326-07-1997
Van der Vegt Wilhelmina Juliana Bernharda13-10-194009-08-2001
Van der Vegt Willem07-05-190315-03-1975
Van Dijk Jakob15-02-185308-02-1945
Van Eesvelde Maria Flavie05-10-187821-09-1946
van Haele Godelieva Maria23-03-188326-06-1962
Van Parijs Juliana Maria19-07-188827-12-1962
Van Rie Juliana Maria18-04-188420-12-1952
Van Rie Medardus13-08-188613-07-1972
van Til Ebeltje22-08-183018-06-1895
Van Vooren Alma Louise28-01-193728-11-1971
Vanhercke Edward I.19-03-19232014
Verhulst Emiel13-04-188703-03-1968
Vranckx Alfons W.24-01-190730-06-1979
Wittesaele Marcel25-04-191009-08-1936
Wyffels Louisa Sophia14-05-186306-04-1937
Zeubring Hendrik23-11-187417-01-1956
Zwols Albert01-05-187907-10-1951
Zwols Henderika04-02-188321-10-1969
Zwols Henderkien13-08-187310-11-1937